Szarlota24
czerwca
Szarlota 24 czerwca Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny
Katowice11
sierpnia
Katowice 11-12 sierpnia VI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2001
Słupsk25
sierpnia
Słupsk 25-26 sierpnia V Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
VI Mistrzostaw Górnego Śląska i Zagłębia11 - 12 sierpnia 2001 — VI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

VI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia Katowice, 11 - 12 sierpnia 2001
Grand Prix 2001

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Wojciech Zemło (Łódź) 10.0 4702
 2. Mariusz Wrześniewski (Warszawa) 9.0 5028
 3. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 9.0 4785
 4. Andrzej Szepczyński (Kraków) 9.0 4564
 5. Jacek Pietruszka (Kraków) 9.0 4506
 6. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 8.0 5140
 7. Stanisław Rydzik (Warszawa) 8.0 5092
 8. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 8.0 4761
 9. Szymon Fidziński (Warszawa) 8.0 4537
 10. Kamil Górka (Kraków) 8.0 4464

 72 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
IV Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
III Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia




Wyniki turnieju Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Wojciech        Zemło                Łódź                   118.41     10.0     4702     1926      495
  2 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               121.80      9.0     5028     1737      790
  3 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               136.40      9.0     4785     1778      634
  4 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 118.79      9.0     4564     1691      730
  5 Jacek           Pietruszka           Kraków                 134.52      9.0     4506     1698      246
  6 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               131.55      8.0     5140     1672      687
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               128.36      8.0     5092     1698      758
  8 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.28      8.0     4761     1648      473
  9 Szymon          Fidziński            Warszawa               122.51      8.0     4537     1632      357
 10 Kamil           Górka                Łęczna                 100.00      8.0     4464     1644      227
 11 Maciej          Grabowski            Warszawa               116.81      8.0     4383     1541       40
 12 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   101.73      8.0     4281     1509      364
 13 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   124.58      7.0     4709     1552      195
 14 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               107.21      7.0     4685     1573      454
 15 Wiktor          Stępień              Katowice               120.98      7.0     4651     1543      444
 16 Marcin          Mroziuk              Warszawa               134.34      7.0     4545     1553       33
 17 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               134.37      7.0     4505     1556      338
 18 Marcin          Figiel               Zawichost              100.00      7.0     4343     1453      -45
 19 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               124.11      7.0     4328     1504      187
 20 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.35      7.0     4326     1292      511
 21 Magdalena       Merklejn             Szczecin               113.51      7.0     4256     1530       38
 22 Beata           Wiączkowska          Wrocław                101.04      7.0     4186     1400      -76
 23 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             120.48      7.0     4125     1428      135
 24 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.00      7.0     3907     1463     -238
 25 Maciej          Czupryniak           Milanówek              137.00      6.0     4643     1428      234
 26 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.28      6.0     4582     1395      507
 27 Andrzej         Słapiński            Warszawa               115.72      6.0     4578     1466      204
 28 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               121.60      6.0     4554     1414       11
 29 Stanisław       Ochot                Katowice               115.48      6.0     4489     1358      122
 30 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.99      6.0     4454     1342       -4
 31 Maciej          Gałecki              Łódź                   113.06      6.0     4341     1364      178
 32 Leszek          Stecuła              Bytom                  114.42      6.0     4195     1392       64
 33 Joanna          Stępień              Katowice               122.19      6.0     4191     1371      -27
 34 Krzysztof       Pypno                Gliwice                114.75      6.0     4182     1324     -128
 35 Stanisław       Gasik                Warszawa               122.23      6.0     4156     1309       29
 36 Filip           Klar                 Mielec                 100.00      6.0     4070     1338     -430
 37 Dawid           Dawidson             Częstochowa            100.00      6.0     4010     1312     -389
 38 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.29      6.0     3855     1313     -433
 39 Grażyna         Puton                Ruda Śląska            112.53      5.5     4031     1232       -6
 40 Dariusz         Banaszek             Warszawa               140.21      5.0     4575     1368     -153
 41 Radosław        Konca                Warszawa               124.00      5.0     4453     1257       86
 42 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 101.45      5.0     4350     1237     -126
 43 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      5.0     4350     1219      234
 44 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               116.69      5.0     4264     1308     -319
 45 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                112.93      5.0     4199     1259     -168
 46 Eligiusz        Jankowski            Wrocław                100.00      5.0     4174     1200     -326
 47 Lucyna          Korga                Zabrze                 100.00      5.0     4087     1187     -206
 48 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               106.89      5.0     4081     1216     -227
 49 Elżbieta        Jankowska            Wrocław                101.22      5.0     4058     1269      -28
 50 Maciej          Zięba                Wrocław                100.00      5.0     3814     1210     -445
 51 Paweł           Ochot                Katowice               100.00      5.0     3565     1149     -385
 52 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.36      5.0     3163      958      620
 53 Adam            Jurkowski            Knurów                 100.00      4.5     4002     1050      271
 54 Andrzej         Gostomski            Łódź                   100.00      4.5     3732     1041      -28
 55 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      4.5     3595      976      -83
 56 Roman           Figiel               Zawichost              105.23      4.0     4191     1123     -656
 57 Stefan          Dawidson             Częstochowa            113.09      4.0     4157     1114     -376
 58 Katarzyna       Grodzicka            Warszawa               100.00      4.0     3862     1058     -434
 59 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      4.0     3842     1066     -416
 60 Irena           Ficak                Mielec                 100.00      4.0     3690     1128     -826
 61 Katarzyna       Żuławska             Katowice               105.91      4.0     3668     1027     -189
 62 Paweł           Dawidson             Częstochowa            139.34      4.0     2920      912      269
 63 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          112.93      4.0     2017      684      481
 64 Piotr           Wojciekiewicz        Katowice               100.00      3.5     3626      875     -413
 65 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.63      3.5     3412      791      204
 66 Ewa             Ciszewska            Katowice               100.00      3.0     4055     1009     -216
 67 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              102.90      3.0     3851      985     -513
 68 Magdalena       Ochot                Katowice               100.00      3.0     2408      730     -154
 69 Dorota          Ziembowicz           Gliwice                100.00      1.5     2568      483      -30
 70 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      1.0     1042      321     -425
 71 Andrzej         Lożyński             Piastów                113.59      1.0      351      150       35
 72 Sylwia          Bil                  Dąbrowa Górnicza.      100.00      0.0     1431      324     -667
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



	Tomasz Zwoliński 144.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stefan         Dawidson              113.09 +  523: 298  163
    2     3 Wojciech       Zemło                 118.41 -  348: 371   68
    3    10 Elżbieta       Jankowska             101.22 +  406: 294  151
    4     5 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 +  419: 317  175
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          121.80 +  408: 380  172
    6     2 Maciej         Czupryniak            137.00 +  447: 397  187
    7     1 Mateusz        Żbikowski             131.55 -  405: 413   82
    8     3 Stanisław      Rydzik                128.36 -  277: 375   78
    9     7 Piotr          Jachimowicz           107.21 -  333: 452   57
   10    10 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  338: 313  174
   11     7 Piotr          Jachimowicz           107.21 +  438: 346  157
   12     6 Mariusz        Skrobosz              134.37 +  419: 332  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Dariusz Banaszek 140.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Gałecki               113.06 +  391: 281  163
    2     9 Jacek          Pietruszka            134.52 +  336: 329  185
    3     7 Magdalena      Merklejn              113.51 -  402: 408   64
    4    10 Wojciech       Usakiewicz            136.40 -  427: 496   86
    5    13 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 +  407: 334  172
    6     9 Wiktor         Stępień               120.98 -  342: 402   71
    7    14 Paweł          Dawidson              139.34 -  361: 488   89
    8    18 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  275: 432   74
    9    23 Radosław       Konca                 124.00 -  299: 461   74
   10    27 Andrzej        Gostomski             100.00 +  407: 299  150
   11    22 Radosław       Konca                 124.00 +  549: 380  174
   12    18 Andrzej        Słapiński             115.72 -  379: 418   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Paweł Dawidson 139.34 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Ireneusz       Kurzok                112.93 +  413: 329  163
    2     8 Andrzej        Słapiński             115.72 -  372: 398   66
    3    12 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 +  412: 396  172
    4     7 Mariusz        Wrześniewski          121.80 -  340: 467   72
    5    14 Marcin         Mroziuk               134.34 -  380: 389   84
    6    19 Stanisław      Ochot                 115.48 +  515: 311  165
    7    14 Dariusz        Banaszek              140.21 +  488: 361  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  /  7 130.29




	Maciej Czupryniak 137.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grażyna        Puton                 112.53 +  707: 225  163
    2     1 Elżbieta       Jankowska             101.22 +  336: 320  151
    3     1 Maciej         Grabowski             116.81 +  414: 309  167
    4     1 Mateusz        Żbikowski             131.55 -  316: 496   82
    5     3 Stanisław      Rydzik                128.36 +  421: 357  178
    6     2 Tomasz         Zwoliński             144.28 -  397: 447   94
    7     5 Wiktor         Stępień               120.98 +  380: 363  171
    8     2 Wojciech       Zemło                 118.41 -  263: 332   68
    9     6 Mariusz        Skrobosz              134.37 -  366: 396   84
   10     9 Bożena         Matysiak              100.00 -  308: 352   50
   11    13 Grażyna        Puton                 112.53 +  388: 370  163
   12    10 Piotr          Jachimowicz           107.21 -  347: 442   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Wojciech Usakiewicz 136.40 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Jachimowicz           107.21 +  356: 304  157
    2    15 Mariusz        Kubicki               120.48 +  437: 273  170
    3     5 Szymon         Fidziński             122.51 -  315: 328   73
    4    10 Dariusz        Banaszek              140.21 +  496: 427  190
    5     6 Mariusz        Skrobosz              134.37 +  369: 311  184
    6     3 Andrzej        Słapiński             115.72 +  467: 301  166
    7     2 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 +  376: 305  174
    8     1 Mateusz        Żbikowski             131.55 +  397: 329  182
    9     2 Wojciech       Zemło                 118.41 -  330: 416   68
   10     2 Stanisław      Rydzik                128.36 +  417: 351  178
   11     1 Wojciech       Zemło                 118.41 +  466: 334  168
   12     1 Wojciech       Zemło                 118.41 -  359: 472   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Jacek Pietruszka 134.52 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Żbikowski             106.89 +  404: 351  157
    2     9 Dariusz        Banaszek              140.21 -  329: 336   90
    3    14 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  441: 358  150
    4     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 +  350: 343  167
    5     7 Magdalena      Merklejn              113.51 -  329: 406   64
    6    12 Leszek         Stecuła               114.42 +  350: 331  164
    7     9 Szymon         Fidziński             122.51 +  400: 346  173
    8     7 Joanna         Stępień               122.19 +  499: 392  172
    9     3 Waldemar       Czerwoniec            126.35 +  324: 296  176
   10     1 Wojciech       Zemło                 118.41 -  287: 450   68
   11     5 Maciej         Grabowski             116.81 +  450: 327  167
   12     3 Kamil          Górka                 100.00 +  343: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Mariusz Skrobosz 134.37 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Żuławska              105.91 +  435: 355  156
    2     6 Magdalena      Merklejn              113.51 -  275: 320   64
    3    18 Filip          Klar                  100.00 +  460: 304  150
    4     9 Marcin         Mroziuk               134.34 +  437: 392  184
    5     6 Wojciech       Usakiewicz            136.40 -  311: 369   86
    6    10 Szymon         Fidziński             122.51 -  299: 324   73
    7    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 +  469: 314  167
    8    10 Wiktor         Stępień               120.98 +  388: 365  171
    9     6 Maciej         Czupryniak            137.00 +  396: 366  187
   10     5 Kamil          Górka                 100.00 -  307: 372   50
   11     9 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 +  396: 267  174
   12     6 Tomasz         Zwoliński             144.28 -  332: 419   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Marcin Mroziuk 134.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Roman          Figiel                105.23 +  371: 280  155
    2    12 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 +  475: 393  172
    3     4 Andrzej        Słapiński             115.72 -  290: 512   66
    4     9 Mariusz        Skrobosz              134.37 -  392: 437   84
    5    14 Paweł          Dawidson              139.34 +  389: 380  189
    6    11 Andrzej        Szepczyński           118.79 -  344: 379   69
    7    15 Leszek         Stecuła               114.42 -  308: 327   64
    8    19 Radosław       Konca                 124.00 +  384: 290  174
    9    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 +  465: 292  167
   10    12 Jerzy          Matyasik              118.99 +  413: 399  169
   11     8 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 -  323: 481   75
   12    12 Jerzy          Matyasik              118.99 +  391: 342  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Dariusz Puton 132.36 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Dudkiewicz            102.90 -  353: 377   53
    2    19 Tomasz         Żbikowski             106.89 +  367: 278  157
    3    16 Magdalena      Ochot                 100.00 +  404: 285  150
    8     8 Bożena         Matysiak              100.00 -  290: 334   50
    9    12 Mariusz        Kubicki               120.48 +  460: 287  170
   10     8 Marcin         Figiel                100.00 +  474: 374  150
   11     6 Bożena         Matysiak              100.00 +  435: 208  150
   12     4 Stanisław      Rydzik                128.36 -  380: 400   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  /  8 119.75




	Mateusz Żbikowski 131.55 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krystyna       Augustyniak           101.73 +  378: 301  152
    2    10 Irena          Ficak                 100.00 +  477: 292  150
    3     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 +  496: 328  167
    4     1 Maciej         Czupryniak            137.00 +  496: 316  187
    5     1 Wojciech       Zemło                 118.41 +  524: 319  168
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 +  480: 392  174
    7     1 Tomasz         Zwoliński             144.28 +  413: 405  194
    8     1 Wojciech       Usakiewicz            136.40 -  329: 397   86
    9     1 Stanisław      Rydzik                128.36 -  330: 576   78
   10     3 Andrzej        Szepczyński           118.79 -  305: 362   69
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          121.80 -  391: 427   72
   12     5 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 +  521: 338  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Stanisław Rydzik 128.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Matysiak              101.45 +  462: 283  151
    2     4 Stanisław      Ochot                 115.48 +  444: 320  165
    3     2 Wojciech       Zemło                 118.41 -  346: 435   68
    4     6 Maciej         Grabowski             116.81 +  519: 375  167
    5     3 Maciej         Czupryniak            137.00 -  357: 421   87
    6     7 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 +  500: 356  175
    7     4 Joanna         Stępień               122.19 +  424: 288  172
    8     3 Tomasz         Zwoliński             144.28 +  375: 277  194
    9     1 Mateusz        Żbikowski             131.55 +  576: 330  182
   10     2 Wojciech       Usakiewicz            136.40 -  351: 417   86
   11     2 Andrzej        Szepczyński           118.79 -  338: 452   69
   12     4 Dariusz        Puton                 132.36 +  400: 380  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Waldemar Czerwoniec 126.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Elżbieta       Jankowska             101.22 -  362: 594   51
    2    18 Katarzyna      Żuławska              105.91 +  355: 285  156
    3    17 Piotr          Jachimowicz           107.21 +  343: 266  157
    4    13 Krzysztof      Pypno                 114.75 +  397: 269  165
    5     8 Maciej         Gałecki               113.06 +  475: 302  163
    6     4 Wojciech       Zemło                 118.41 -  266: 348   68
    7    10 Marcin         Figiel                100.00 +  478: 188  150
    8     4 Maciej         Grabowski             116.81 +  400:   0    0
    9     3 Jacek          Pietruszka            134.52 -  296: 324   85
   10     6 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 +  367: 334  174
   11     4 Kamil          Górka                 100.00 -  250: 384   50
   12     7 Szymon         Fidziński             122.51 -  337: 521   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 11 117.45




	Karol Wyrębkiewicz 124.58 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Beata          Wiączkowska           101.04 +  543: 278  151
    2     2 Maciej         Grabowski             116.81 -  410: 429   67
    3     9 Maciej         Zięba                 100.00 +  424: 302  150
    4     5 Tomasz         Zwoliński             144.28 -  317: 419   94
    5    12 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  417: 366  174
    6     7 Stanisław      Rydzik                128.36 -  356: 500   78
    7    12 Grażyna        Puton                 112.53 +  321: 296  163
    8     9 Mariusz        Wrześniewski          121.80 -  365: 390   72
    9    14 Wiktor         Stępień               120.98 +  357: 337  171
   10    11 Andrzej        Słapiński             115.72 +  380: 353  166
   11     8 Marcin         Mroziuk               134.34 +  481: 323  184
   12     5 Mateusz        Żbikowski             131.55 -  338: 521   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Andrzej Rechowicz 124.28 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Gołęcki               100.29 -  329: 332   50
    2    21 Ireneusz       Kurzok                112.93 -  409: 434   63
    3    27 Dawid          Dawidson              100.00 +  512: 279  150
    4    18 Elżbieta       Jankowska             101.22 +  364: 222  151
    5    12 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 -  366: 417   75
    6    18 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 -  332: 379   72
    7    23 Irena          Ficak                 100.00 +  376: 296  150
    8    18 Dariusz        Banaszek              140.21 +  432: 275  190
    9    13 Grażyna        Puton                 112.53 +  391: 302  163
   10    10 Tomasz         Zwoliński             144.28 -  313: 338   94
   11    14 Andrzej        Słapiński             115.72 +  396: 388  166
   12    11 Wiktor         Stępień               120.98 -  362: 413   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Kazimierz.J Merklejn 124.11 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Adam           Jurkowski             100.00 +  377: 312  150
    2    11 Marek          Dudkiewicz            102.90 +  340: 293  153
    3     8 Wojciech       Gołęcki               100.29 +  467: 294  150
    4     3 Magdalena      Merklejn              113.51 +  375: 330  164
    5     2 Joanna         Stępień               122.19 +  405: 305  172
    6     1 Mateusz        Żbikowski             131.55 -  392: 480   82
    7     2 Wojciech       Usakiewicz            136.40 -  305: 376   86
    8     5 Kamil          Górka                 100.00 -  270: 389   50
    9     8 Szymon         Fidziński             122.51 +  376: 311  173
   10     6 Waldemar       Czerwoniec            126.35 -  334: 367   76
   11     9 Mariusz        Skrobosz              134.37 -  267: 396   84
   12    14 Leszek         Stecuła               114.42 +  420: 288  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Radosław Konca 124.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  305: 366   50
    2    25 Piotr          Jachimowicz           107.21 -  349: 414   57
    3    28 Stanisław      Gasik                 122.23 -  365: 374   72
    4    30 Adam           Jurkowski             100.00 -  266: 368   50
    5    33 Sylwia         Bil                   100.00 +  505: 209  150
    6    29 Beata          Wiączkowska           101.04 +  431: 308  151
    7    22 Wojciech       Gołęcki               100.29 +  419: 337  150
    8    19 Marcin         Mroziuk               134.34 -  290: 384   84
    9    23 Dariusz        Banaszek              140.21 +  461: 299  190
   10    18 Grażyna        Puton                 112.53 -  315: 398   63
   11    22 Dariusz        Banaszek              140.21 -  380: 549   90
   12    26 Andrzej        Gostomski             100.00 +  367: 361  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Szymon Fidziński 122.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dawid          Dawidson              100.00 +  365: 325  150
    2    14 Krzysztof      Pypno                 114.75 +  426: 298  165
    3     5 Wojciech       Usakiewicz            136.40 +  328: 315  186
    4     4 Joanna         Stępień               122.19 -  337: 423   72
    5     9 Kamil          Górka                 100.00 -  438: 462   50
    6    10 Mariusz        Skrobosz              134.37 +  324: 299  184
    7     9 Jacek          Pietruszka            134.52 -  346: 400   85
    8    12 Maciej         Gałecki               113.06 +  359: 348  163
    9     8 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 -  311: 376   74
   10    14 Leszek         Stecuła               114.42 +  407: 268  164
   11    10 Maciej         Gałecki               113.06 +  375: 329  163
   12     7 Waldemar       Czerwoniec            126.35 +  521: 337  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Stanisław Gasik 122.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Ficak                 100.00 -  342: 390   50
    2    20 Ewa            Ciszewska             100.00 -  326: 392   50
    3    28 Radosław       Konca                 124.00 +  374: 365  174
    4    22 Roman          Figiel                105.23 +  450: 354  155
    5    16 Ireneusz       Kurzok                112.93 +  349: 320  163
    6    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 +  399: 351  167
    7     8 Magdalena      Merklejn              113.51 -  306: 399   64
    8    13 Leszek         Stecuła               114.42 +  302: 232  164
    9    10 Marcin         Figiel                100.00 -  302: 356   50
   10    15 Krystyna       Augustyniak           101.73 -  311: 381   52
   11    19 Dawid          Dawidson              100.00 +  438: 295  150
   12    15 Mariusz        Kubicki               120.48 -  257: 292   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Joanna Stępień 122.19 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bożena         Matysiak              100.00 +  414: 279  150
    2     7 Leszek         Stecuła               114.42 +  348: 299  164
    3     6 Jerzy          Matyasik              118.99 +  313: 311  169
    4     4 Szymon         Fidziński             122.51 +  423: 337  173
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 -  305: 405   74
    6     6 Marcin         Figiel                100.00 +  398: 302  150
    7     4 Stanisław      Rydzik                128.36 -  288: 424   78
    8     7 Jacek          Pietruszka            134.52 -  392: 499   85
    9     9 Magdalena      Merklejn              113.51 -  303: 379   64
   10    13 Maciej         Gałecki               113.06 -  289: 382   63
   11    18 Beata          Wiączkowska           101.04 -  313: 315   51
   12    22 Lucyna         Korga                 100.00 +  405: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Mariusz Wrześniewski 121.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  446: 265  150
    2     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 -  400: 414   67
    3    11 Stanisław      Ochot                 115.48 +  406: 355  165
    4     7 Paweł          Dawidson              139.34 +  467: 340  189
    5     4 Tomasz         Zwoliński             144.28 -  380: 408   94
    6     8 Maciej         Grabowski             116.81 -  348: 359   67
    7    13 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 +  498: 378  172
    8     9 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 +  390: 365  175
    9     5 Bożena         Matysiak              100.00 +  437: 255  150
   10     4 Piotr          Jachimowicz           107.21 +  418: 371  157
   11     3 Mateusz        Żbikowski             131.55 +  427: 391  182
   12     2 Andrzej        Szepczyński           118.79 +  411: 337  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Krzysztof Usakiewicz 121.60 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  366: 310  150
    2    12 Marcin         Mroziuk               134.34 -  393: 475   84
    3    12 Paweł          Dawidson              139.34 -  396: 412   89
    4    19 Stanisław      Ochot                 115.48 +  446: 344  165
    5    13 Dariusz        Banaszek              140.21 -  334: 407   90
    6    18 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  379: 332  174
    7    13 Mariusz        Wrześniewski          121.80 -  378: 498   72
    8    17 Grażyna        Puton                 112.53 -  269: 376   63
    9    22 Adam           Jurkowski             100.00 +  324: 321  150
   10    19 Roman          Figiel                105.23 +  465: 293  155
   11    15 Wiktor         Stępień               120.98 -  386: 503   71
   12    19 Grzegorz       Matysiak              101.45 +  418: 272  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Wiktor Stępień 120.98 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Zięba                 100.00 -  311: 317   50
    2    24 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  425: 340  150
    3    13 Ireneusz       Kurzok                112.93 +  361: 301  163
    4    12 Jerzy          Matyasik              118.99 +  512: 312  169
    5     5 Andrzej        Słapiński             115.72 -  326: 396   66
    6     9 Dariusz        Banaszek              140.21 +  402: 342  190
    7     5 Maciej         Czupryniak            137.00 -  363: 380   87
    8    10 Mariusz        Skrobosz              134.37 -  365: 388   84
    9    14 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 -  337: 357   75
   10    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.93 +  333: 326  163
   11    15 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 +  503: 386  172
   12    11 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  413: 362  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Zbigniew Wietecki 120.63 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Gostomski             100.00 +  347: 277  150
    2    16 Wojciech       Gołęcki               100.29 -  344: 370   50
    3    19 Kamil          Górka                 100.00 -  334: 365   50
    4    23 Andrzej        Szepczyński           118.79 -  318: 358   69
    5    28 Piotr          Jachimowicz           107.21 -  301: 444   57
    6    31 Lucyna         Korga                 100.00 -  321: 420   50
    7    34 PAUZA
    8    32 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  429: 218  150
    9    29 Irena          Ficak                 100.00 +  392: 389  150
   10    26 Stanisław      Ochot                 115.48 -  326: 367   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  9  87.89




	Mariusz Kubicki 120.48 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  355: 299  150
    2    15 Wojciech       Usakiewicz            136.40 -  273: 437   86
    3    24 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  244: 317   50
    4    29 Paweł          Ochot                 100.00 +  401: 272  150
    5    22 Wojciech       Gołęcki               100.29 +  482: 237  150
    6    15 Krzysztof      Pypno                 114.75 +  496: 399  165
    7     7 Andrzej        Szepczyński           118.79 -  225: 379   69
    8    15 Krystyna       Augustyniak           101.73 +  322: 268  152
    9    12 Dariusz        Puton                 132.36 -  287: 460   82
   10    16 Filip          Klar                  100.00 +  444: 253  150
   11    12 Krystyna       Augustyniak           101.73 -  304: 412   52
   12    15 Stanisław      Gasik                 122.23 +  292: 257  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Jerzy Matyasik 118.99 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Ciszewska             100.00 +  366: 336  150
    2    13 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  410: 366  150
    3     6 Joanna         Stępień               122.19 -  311: 313   72
    4    12 Wiktor         Stępień               120.98 -  312: 512   71
    5    17 Leszek         Stecuła               114.42 -  381: 456   64
    6    21 Elżbieta       Jankowska             101.22 +  378: 302  151
    7    17 Krzysztof      Pypno                 114.75 +  363: 357  165
    8    14 Filip          Klar                  100.00 -  314: 345   50
    9    18 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  427: 293  150
   10    12 Marcin         Mroziuk               134.34 -  399: 413   84
   11    16 Grzegorz       Matysiak              101.45 +  451: 374  151
   12    12 Marcin         Mroziuk               134.34 -  342: 391   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Andrzej Szepczyński 118.79 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Figiel                100.00 -  289: 291   50
    2    27 Stefan         Dawidson              113.09 -  342: 349   63
    3    31 Tomasz         Żbikowski             106.89 +  407: 360  157
    4    23 Zbigniew       Wietecki              120.63 +  358: 318  171
    5    18 Magdalena      Ochot                 100.00 +  485: 308  150
    6    11 Marcin         Mroziuk               134.34 +  379: 344  184
    7     7 Mariusz        Kubicki               120.48 +  379: 225  170
    8     6 Magdalena      Merklejn              113.51 +  360: 256  164
    9     4 Kamil          Górka                 100.00 +  414: 329  150
   10     3 Mateusz        Żbikowski             131.55 +  362: 305  182
   11     2 Stanisław      Rydzik                128.36 +  452: 338  178
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          121.80 -  337: 411   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Wojciech Zemło 118.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Magdalena      Ochot                 100.00 +  491: 315  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             144.28 +  371: 348  194
    3     2 Stanisław      Rydzik                128.36 +  435: 346  178
    4     2 Andrzej        Słapiński             115.72 +  341: 315  166
    5     1 Mateusz        Żbikowski             131.55 -  319: 524   82
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            126.35 +  348: 266  176
    7     3 Kamil          Górka                 100.00 +  393: 388  150
    8     2 Maciej         Czupryniak            137.00 +  332: 263  187
    9     2 Wojciech       Usakiewicz            136.40 +  416: 330  186
   10     1 Jacek          Pietruszka            134.52 +  450: 287  185
   11     1 Wojciech       Usakiewicz            136.40 -  334: 466   86
   12     1 Wojciech       Usakiewicz            136.40 +  472: 359  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1926  / 12 160.50




	Maciej Grabowski 116.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  557: 251  150
    2     2 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 +  429: 410  175
    3     1 Maciej         Czupryniak            137.00 -  309: 414   87
    4     6 Stanisław      Rydzik                128.36 -  375: 519   78
    5    11 Maciej         Zięba                 100.00 +  423: 389  150
    6     8 Mariusz        Wrześniewski          121.80 +  359: 348  172
    7     6 Andrzej        Słapiński             115.72 +  360: 298  166
    8     4 Waldemar       Czerwoniec            126.35 -    0: 400    0
    9    11 Filip          Klar                  100.00 +  424: 277  150
   10     7 Magdalena      Merklejn              113.51 +  398: 315  164
   11     5 Jacek          Pietruszka            134.52 -  327: 450   85
   12     8 Magdalena      Merklejn              113.51 +  422: 272  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 11 140.09




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 116.69 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Kamil          Górka                 100.00 +  437: 325  150
    2     5 Mariusz        Wrześniewski          121.80 +  414: 400  172
    3     3 Mateusz        Żbikowski             131.55 -  328: 496   82
    4     8 Jacek          Pietruszka            134.52 -  343: 350   85
    5    15 Ewa            Ciszewska             100.00 +  322: 305  150
    6    13 Stanisław      Gasik                 122.23 -  351: 399   72
    7    16 Mariusz        Skrobosz              134.37 -  314: 469   84
    8    20 Grzegorz       Matysiak              101.45 +  421: 331  151
    9    16 Marcin         Mroziuk               134.34 -  292: 465   84
   10    21 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  286: 408   50
   11    24 Krzysztof      Pypno                 114.75 -  305: 327   65
   12    28 Stefan         Dawidson              113.09 +  451: 308  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Andrzej Słapiński 115.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Paweł          Ochot                 100.00 +  409: 243  150
    2     8 Paweł          Dawidson              139.34 +  398: 372  189
    3     4 Marcin         Mroziuk               134.34 +  512: 290  184
    4     2 Wojciech       Zemło                 118.41 -  315: 341   68
    5     5 Wiktor         Stępień               120.98 +  396: 326  171
    6     3 Wojciech       Usakiewicz            136.40 -  301: 467   86
    7     6 Maciej         Grabowski             116.81 -  298: 360   67
    8    11 Piotr          Jachimowicz           107.21 -  320: 473   57
    9    15 Roman          Figiel                105.23 +  470: 347  155
   10    11 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 -  353: 380   75
   11    14 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  388: 396   74
   12    18 Dariusz        Banaszek              140.21 +  418: 379  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Stanisław Ochot 115.48 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Filip          Klar                  100.00 +  481: 251  150
    2     4 Stanisław      Rydzik                128.36 -  320: 444   78
    3    11 Mariusz        Wrześniewski          121.80 -  355: 406   72
    4    19 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 -  344: 446   72
    5    24 Adam           Jurkowski             100.00 +  365: 311  150
    6    19 Paweł          Dawidson              139.34 -  311: 515   89
    7    24 Grzegorz       Matysiak              101.45 -  320: 357   51
    8    28 Tomasz         Żbikowski             106.89 -  340: 353   57
    9    31 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  421: 298  150
   10    26 Zbigniew       Wietecki              120.63 +  367: 326  171
   11    23 Roman          Figiel                105.23 +  410: 338  155
   12    20 Ireneusz       Kurzok                112.93 +  455: 322  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Krzysztof Pypno 114.75 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Dorota         Ziembowicz            100.00 +  365: 281  150
    2    14 Szymon         Fidziński             122.51 -  298: 426   73
    3    21 Krystyna       Augustyniak           101.73 +  411: 265  152
    4    13 Waldemar       Czerwoniec            126.35 -  269: 397   76
    5    20 Marek          Dudkiewicz            102.90 +  401: 316  153
    6    15 Mariusz        Kubicki               120.48 -  399: 496   70
    7    17 Jerzy          Matyasik              118.99 -  357: 363   69
    8    21 Ewa            Ciszewska             100.00 +  416: 353  150
    9    17 Maciej         Gałecki               113.06 -  320: 334   63
   10    20 Grzegorz       Matysiak              101.45 -  255: 469   51
   11    24 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 +  327: 305  167
   12    21 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  364: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Leszek Stecuła 114.42 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Lucyna         Korga                 100.00 +  426: 272  150
    2     7 Joanna         Stępień               122.19 -  299: 348   72
    3    15 Ewa            Ciszewska             100.00 +  376: 363  150
    4    11 Maciej         Gałecki               113.06 -  312: 371   63
    5    17 Jerzy          Matyasik              118.99 +  456: 381  169
    6    12 Jacek          Pietruszka            134.52 -  331: 350   85
    7    15 Marcin         Mroziuk               134.34 +  327: 308  184
    8    13 Stanisław      Gasik                 122.23 -  232: 302   72
    9    19 Dawid          Dawidson              100.00 +  493: 279  150
   10    14 Szymon         Fidziński             122.51 -  268: 407   73
   11    17 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  387: 330  150
   12    14 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 -  288: 420   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Andrzej Lożyński 113.59 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   12    25 Adam           Jurkowski             100.00 +  351: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Magdalena Merklejn 113.51 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  429: 272  150
    2     6 Mariusz        Skrobosz              134.37 +  320: 275  184
    3     7 Dariusz        Banaszek              140.21 +  408: 402  190
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 -  330: 375   74
    5     7 Jacek          Pietruszka            134.52 +  406: 329  185
    6     5 Kamil          Górka                 100.00 -  344: 383   50
    7     8 Stanisław      Gasik                 122.23 +  399: 306  172
    8     6 Andrzej        Szepczyński           118.79 -  256: 360   69
    9     9 Joanna         Stępień               122.19 +  379: 303  172
   10     7 Maciej         Grabowski             116.81 -  315: 398   67
   11    11 Marcin         Figiel                100.00 +  398: 393  150
   12     8 Maciej         Grabowski             116.81 -  272: 422   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Stefan Dawidson 113.09 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             144.28 -  298: 523   94
    2    27 Andrzej        Szepczyński           118.79 +  349: 342  169
    3    23 Lucyna         Korga                 100.00 +  362: 332  150
    4    14 Kamil          Górka                 100.00 -  355: 381   50
    5    19 Filip          Klar                  100.00 -  407: 431   50
    6    22 Ireneusz       Kurzok                112.93 -  340: 367   63
    7    26 Elżbieta       Jankowska             101.22 +  337: 274  151
    8    22 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  369: 374   50
    9    25 Tomasz         Żbikowski             106.89 -  298: 336   57
   10    28 Ewa            Ciszewska             100.00 +  352: 315  150
   11    25 Ireneusz       Kurzok                112.93 -  382: 407   63
   12    28 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 -  308: 451   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Maciej Gałecki 113.06 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              140.21 -  281: 391   90
    2    28 Grzegorz       Matysiak              101.45 +  382: 296  151
    3    22 Dorota         Ziembowicz            100.00 +  444: 317  150
    4    11 Leszek         Stecuła               114.42 +  371: 312  164
    5     8 Waldemar       Czerwoniec            126.35 -  302: 475   76
    6    14 Filip          Klar                  100.00 +  415: 271  150
    7    11 Bożena         Matysiak              100.00 -  382: 384   50
    8    12 Szymon         Fidziński             122.51 -  348: 359   73
    9    17 Krzysztof      Pypno                 114.75 +  334: 320  165
   10    13 Joanna         Stępień               122.19 +  382: 289  172
   11    10 Szymon         Fidziński             122.51 -  329: 375   73
   12    13 Marcin         Figiel                100.00 -  371: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Anna Kowalska-Demczyszyn 112.93 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Irena          Ficak                 100.00 +  441: 304  150
    9    21 Maciej         Zięba                 100.00 +  485: 274  150
   10    17 Wiktor         Stępień               120.98 -  326: 333   71
   11    21 Maciej         Zięba                 100.00 +  325: 293  150
   12    17 Grażyna        Puton                 112.53 +  440: 332  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     684  /  5 136.80




	Ireneusz Kurzok 112.93 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Dawidson              139.34 -  329: 413   89
    2    21 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  434: 409  174
    3    13 Wiktor         Stępień               120.98 -  301: 361   71
    4    21 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  362: 336  150
    5    16 Stanisław      Gasik                 122.23 -  320: 349   72
    6    22 Stefan         Dawidson              113.09 +  367: 340  163
    7    19 Roman          Figiel                105.23 -  325: 380   55
    8    23 Dawid          Dawidson              100.00 -  309: 320   50
    9    26 Beata          Wiączkowska           101.04 -  311: 352   51
   10    29 Katarzyna      Żuławska              105.91 +  412: 270  156
   11    25 Stefan         Dawidson              113.09 +  407: 382  163
   12    20 Stanisław      Ochot                 115.48 -  322: 455   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Grażyna Puton 112.53 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Czupryniak            137.00 -  225: 707   87
    2    35 PAUZA
    3    26 Paweł          Ochot                 100.00 +  382: 269  150
    4    17 Maciej         Zięba                 100.00 -  315: 399   50
    5    23 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  359: 300  150
    6    17 Irena          Ficak                 100.00 +  376: 238  150
    7    12 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 -  296: 321   75
    8    17 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 +  376: 269  172
    9    13 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  302: 391   74
   10    18 Radosław       Konca                 124.00 +  398: 315  174
   11    13 Maciej         Czupryniak            137.00 -  370: 388   87
   12    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.93 -  332: 440   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 11 112.00




	Piotr Jachimowicz 107.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Usakiewicz            136.40 -  304: 356   86
    2    25 Radosław       Konca                 124.00 +  414: 349  174
    3    17 Waldemar       Czerwoniec            126.35 -  266: 343   76
    4    26 Marek          Dudkiewicz            102.90 -  363: 399   53
    5    28 Zbigniew       Wietecki              120.63 +  444: 301  171
    6    20 Ewa            Ciszewska             100.00 +  324: 323  150
    7    18 Dawid          Dawidson              100.00 +  486: 304  150
    8    11 Andrzej        Słapiński             115.72 +  473: 320  166
    9     7 Tomasz         Zwoliński             144.28 +  452: 333  194
   10     4 Mariusz        Wrześniewski          121.80 -  371: 418   72
   11     7 Tomasz         Zwoliński             144.28 -  346: 438   94
   12    10 Maciej         Czupryniak            137.00 +  442: 347  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Tomasz Żbikowski 106.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Pietruszka            134.52 -  351: 404   85
    2    19 Dariusz        Puton                 132.36 -  278: 367   82
    3    31 Andrzej        Szepczyński           118.79 -  360: 407   69
    4    31 Grzegorz       Matysiak              101.45 +  391: 335  151
    5    27 Dawid          Dawidson              100.00 -  292: 334   50
    6    30 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  344: 390   50
    7    31 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  412: 300  150
    8    28 Stanisław      Ochot                 115.48 +  353: 340  165
    9    25 Stefan         Dawidson              113.09 +  336: 298  163
   10    22 Beata          Wiączkowska           101.04 -  276: 408   51
   11    26 Lucyna         Korga                 100.00 -  337: 388   50
   12    29 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  351: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Katarzyna Żuławska 105.91 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Skrobosz              134.37 -  355: 435   84
    2    18 Waldemar       Czerwoniec            126.35 -  285: 355   76
    3    30 Andrzej        Gostomski             100.00 +  371: 315  150
    4    24 Magdalena      Ochot                 100.00 -  296: 376   50
    5    29 Lucyna         Korga                 100.00 +  356: 336  150
    6    25 Marek          Dudkiewicz            102.90 +  400: 306  153
    7    20 Filip          Klar                  100.00 -  325: 406   50
    8    24 Maciej         Zięba                 100.00 -  281: 344   50
    9    27 Elżbieta       Jankowska             101.22 -  312: 328   51
   10    29 Ireneusz       Kurzok                112.93 -  270: 412   63
   11    31 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  417: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 11  93.36




	Roman Figiel 105.23 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marcin         Mroziuk               134.34 -  280: 371   84
    2    29 Dorota         Ziembowicz            100.00 -  371: 382   50
    3    29 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  393: 302  150
    4    22 Stanisław      Gasik                 122.23 -  354: 450   72
    5    26 Beata          Wiączkowska           101.04 +  290: 280  151
    6    24 Magdalena      Ochot                 100.00 +  403: 374  150
    7    19 Ireneusz       Kurzok                112.93 +  380: 325  163
    8    16 Marcin         Figiel                100.00 -  510: 556   50
    9    15 Andrzej        Słapiński             115.72 -  347: 470   66
   10    19 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 -  293: 465   72
   11    23 Stanisław      Ochot                 115.48 -  338: 410   65
   12    27 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  232: 462   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Marek Dudkiewicz 102.90 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Puton                 132.36 +  377: 353  182
    2    11 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 -  293: 340   74
    3    20 Irena          Ficak                 100.00 -  280: 292   50
    4    26 Piotr          Jachimowicz           107.21 +  399: 363  157
    5    20 Krzysztof      Pypno                 114.75 -  316: 401   65
    6    25 Katarzyna      Żuławska              105.91 -  306: 400   56
    7    28 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  296: 466   50
    8    30 Beata          Wiączkowska           101.04 -  315: 416   51
    9    32 Lucyna         Korga                 100.00 -  310: 381   50
   10    33 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  334: 352   50
   11    33 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  389: 237  150
   12    32 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  236: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 12  82.08




	Krystyna Augustyniak 101.73 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mateusz        Żbikowski             131.55 -  301: 378   82
    2    26 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  369: 262  150
    3    21 Krzysztof      Pypno                 114.75 -  265: 411   65
    4    28 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  372: 310  150
    5    21 Bożena         Matysiak              100.00 -  290: 311   50
    6    26 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  426: 346  150
    7    21 Maciej         Zięba                 100.00 +  456: 286  150
    8    15 Mariusz        Kubicki               120.48 -  268: 322   70
    9    20 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  398: 347  150
   10    15 Stanisław      Gasik                 122.23 +  381: 311  172
   11    12 Mariusz        Kubicki               120.48 +  412: 304  170
   12     9 Bożena         Matysiak              100.00 +  343: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Grzegorz Matysiak 101.45 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Rydzik                128.36 -  283: 462   78
    2    28 Maciej         Gałecki               113.06 -  296: 382   63
    3    32 Beata          Wiączkowska           101.04 -  411: 507   51
    4    31 Tomasz         Żbikowski             106.89 -  335: 391   57
    5    32 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  502: 207  150
    6    28 Adam           Jurkowski             100.00 +  364: 360  150
    7    24 Stanisław      Ochot                 115.48 +  357: 320  165
    8    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 -  331: 421   67
    9    24 Ewa            Ciszewska             100.00 +  356: 302  150
   10    20 Krzysztof      Pypno                 114.75 +  469: 255  165
   11    16 Jerzy          Matyasik              118.99 -  374: 451   69
   12    19 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 -  272: 418   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Elżbieta Jankowska 101.22 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Waldemar       Czerwoniec            126.35 +  594: 362  176
    2     1 Maciej         Czupryniak            137.00 -  320: 336   87
    3    10 Tomasz         Zwoliński             144.28 -  294: 406   94
    4    18 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  222: 364   74
    5    25 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  348: 338  150
    6    21 Jerzy          Matyasik              118.99 -  302: 378   69
    7    26 Stefan         Dawidson              113.09 -  274: 337   63
    8    29 Lucyna         Korga                 100.00 +  350: 255  150
    9    27 Katarzyna      Żuławska              105.91 +  328: 312  156
   10    23 Dawid          Dawidson              100.00 -  305: 329   50
   11    27 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  385: 329  150
   12    23 Dawid          Dawidson              100.00 -  336: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Beata Wiączkowska 101.04 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 -  278: 543   75
    2    30 Bożena         Matysiak              100.00 -  310: 346   50
    3    32 Grzegorz       Matysiak              101.45 +  507: 411  151
    4    20 Ewa            Ciszewska             100.00 -  321: 412   50
    5    26 Roman          Figiel                105.23 -  280: 290   55
    6    29 Radosław       Konca                 124.00 -  308: 431   74
    7    32 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  311: 250  150
    8    30 Marek          Dudkiewicz            102.90 +  416: 315  153
    9    26 Ireneusz       Kurzok                112.93 +  352: 311  163
   10    22 Tomasz         Żbikowski             106.89 +  408: 276  157
   11    18 Joanna         Stępień               122.19 +  315: 313  172
   12    16 Filip          Klar                  100.00 +  380: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Wojciech Gołęcki 100.29 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rechowicz             124.28 +  332: 329  174
    2    16 Zbigniew       Wietecki              120.63 +  370: 344  171
    3     8 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 -  294: 467   74
    4    15 Irena          Ficak                 100.00 -  278: 362   50
    5    22 Mariusz        Kubicki               120.48 -  237: 482   70
    6    27 Paweł          Ochot                 100.00 +  409: 309  150
    7    22 Radosław       Konca                 124.00 -  337: 419   74
    8    25 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  282: 287   50
    9    28 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  356: 344  150
   10    25 Adam           Jurkowski             100.00 +  355: 305  150
   11    20 Filip          Klar                  100.00 -  297: 345   50
   12    24 Maciej         Zięba                 100.00 +  308: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Wrześniewski          121.80 -  265: 446   72
    2    32 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  363: 307  150
    3    24 Mariusz        Kubicki               120.48 +  317: 244  170
    4    16 Marcin         Figiel                100.00 -  307: 416   50
    5    23 Grażyna        Puton                 112.53 -  300: 359   63
    6    26 Krystyna       Augustyniak           101.73 -  346: 426   52
    7    29 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  298: 332   50
    8    31 Paweł          Ochot                 100.00 +  347: 262  150
    9    28 Wojciech       Gołęcki               100.29 -  344: 356   50
   10    30 Lucyna         Korga                 100.00 -  348: 457   50
   11    31 Katarzyna      Żuławska              105.91 -  244: 417   56
   12    32 Marek          Dudkiewicz            102.90 +  363: 236  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




	Sylwia Bil 100.00 Dąbrowa Górnicza.            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    34 Paweł          Ochot                 100.00 -  252: 256   50
    3    34 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  224: 347   50
    4    33 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  248: 279   50
    5    33 Radosław       Konca                 124.00 -  209: 505   74
    6    33 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  223: 404   50
    7    33 Andrzej        Gostomski             100.00 -  275: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     324  /  6  54.00




	Ewa Ciszewska 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jerzy          Matyasik              118.99 -  336: 366   69
    2    20 Stanisław      Gasik                 122.23 +  392: 326  172
    3    15 Leszek         Stecuła               114.42 -  363: 376   64
    4    20 Beata          Wiączkowska           101.04 +  412: 321  151
    5    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 -  305: 322   67
    6    20 Piotr          Jachimowicz           107.21 -  323: 324   57
    7    25 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  347: 332  150
    8    21 Krzysztof      Pypno                 114.75 -  353: 416   65
    9    24 Grzegorz       Matysiak              101.45 -  302: 356   51
   10    28 Stefan         Dawidson              113.09 -  315: 352   63
   11    30 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  293: 410   50
   12    31 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  314: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  / 12  84.08




	Dawid Dawidson 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Fidziński             122.51 -  325: 365   73
    2    22 Kamil          Górka                 100.00 -  352: 362   50
    3    27 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  279: 512   74
    4    32 Andrzej        Gostomski             100.00 +  430: 221  150
    5    27 Tomasz         Żbikowski             106.89 +  334: 292  157
    6    23 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  423: 280  150
    7    18 Piotr          Jachimowicz           107.21 -  304: 486   57
    8    23 Ireneusz       Kurzok                112.93 +  320: 309  163
    9    19 Leszek         Stecuła               114.42 -  279: 493   64
   10    23 Elżbieta       Jankowska             101.22 +  329: 305  151
   11    19 Stanisław      Gasik                 122.23 -  295: 438   72
   12    23 Elżbieta       Jankowska             101.22 +  340: 336  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Irena Ficak 100.00 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Stanisław      Gasik                 122.23 +  390: 342  172
    2    10 Mateusz        Żbikowski             131.55 -  292: 477   82
    3    20 Marek          Dudkiewicz            102.90 +  292: 280  153
    4    15 Wojciech       Gołęcki               100.29 +  362: 278  150
    5    10 Marcin         Figiel                100.00 -  251: 411   50
    6    17 Grażyna        Puton                 112.53 -  238: 376   63
    7    23 Andrzej        Rechowicz             124.28 -  296: 376   74
    8    26 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.93 -  304: 441   63
    9    29 Zbigniew       Wietecki              120.63 -  389: 392   71
   10    31 Paweł          Ochot                 100.00 +  313: 268  150
   11    28 Adam           Jurkowski             100.00 -  251: 512   50
   12    30 Paweł          Ochot                 100.00 -  312: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Marcin Figiel 100.00 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Szepczyński           118.79 +  291: 289  169
    2    17 Maciej         Zięba                 100.00 -  230: 326   50
    3    25 Bożena         Matysiak              100.00 +  452: 284  150
    4    16 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  416: 307  150
    5    10 Irena          Ficak                 100.00 +  411: 251  150
    6     6 Joanna         Stępień               122.19 -  302: 398   72
    7    10 Waldemar       Czerwoniec            126.35 -  188: 478   76
    8    16 Roman          Figiel                105.23 +  556: 510  155
    9    10 Stanisław      Gasik                 122.23 +  356: 302  172
   10     8 Dariusz        Puton                 132.36 -  374: 474   82
   11    11 Magdalena      Merklejn              113.51 -  393: 398   64
   12    13 Maciej         Gałecki               113.06 +  374: 371  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Andrzej Gostomski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zbigniew       Wietecki              120.63 -  277: 347   71
    2    31 Lucyna         Korga                 100.00 -  369: 386   50
    3    30 Katarzyna      Żuławska              105.91 -  315: 371   56
    4    32 Dawid          Dawidson              100.00 -  221: 430   50
    5    34 PAUZA
    6    32 Katarzyna      Grodzicka             100.00 -  298: 360   50
    7    33 Sylwia         Bil                   100.00 +  307: 275  150
    8    33 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  306: 257  150
    9    30 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  337: 274  150
   10    27 Dariusz        Banaszek              140.21 -  299: 407   90
   11    29 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  342: 286  150
   12    26 Radosław       Konca                 124.00 -  361: 367   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 11  94.64




	Katarzyna Grodzicka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 -  310: 366   72
    2    24 Wiktor         Stępień               120.98 -  340: 425   71
    3    29 Roman          Figiel                105.23 -  302: 393   55
    4    33 Sylwia         Bil                   100.00 +  279: 248  150
    5    30 Eligiusz       Jankowski             100.00 -  341: 533   50
    6    32 Andrzej        Gostomski             100.00 +  360: 298  150
    7    29 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  332: 298  150
    8    25 Wojciech       Gołęcki               100.29 +  287: 282  150
    9    20 Krystyna       Augustyniak           101.73 -  347: 398   52
   10    24 Maciej         Zięba                 100.00 -  298: 319   50
   11    27 Elżbieta       Jankowska             101.22 -  329: 385   51
   12    29 Tomasz         Żbikowski             106.89 -  337: 351   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 12  88.17




	Kamil Górka 100.00 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 -  325: 437   67
    2    22 Dawid          Dawidson              100.00 +  362: 352  150
    3    19 Zbigniew       Wietecki              120.63 +  365: 334  171
    4    14 Stefan         Dawidson              113.09 +  381: 355  163
    5     9 Szymon         Fidziński             122.51 +  462: 438  173
    6     5 Magdalena      Merklejn              113.51 +  383: 344  164
    7     3 Wojciech       Zemło                 118.41 -  388: 393   68
    8     5 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 +  389: 270  174
    9     4 Andrzej        Szepczyński           118.79 -  329: 414   69
   10     5 Mariusz        Skrobosz              134.37 +  372: 307  184
   11     4 Waldemar       Czerwoniec            126.35 +  384: 250  176
   12     3 Jacek          Pietruszka            134.52 -  324: 343   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Eligiusz Jankowski 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Grabowski             116.81 -  251: 557   67
    2    33 Filip          Klar                  100.00 -  277: 454   50
    3    34 Sylwia         Bil                   100.00 +  347: 224  150
    4    28 Krystyna       Augustyniak           101.73 -  310: 372   52
    5    30 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  533: 341  150
    6    23 Dawid          Dawidson              100.00 -  280: 423   50
    7    28 Marek          Dudkiewicz            102.90 +  466: 296  153
    8    22 Stefan         Dawidson              113.09 +  374: 369  163
    9    18 Jerzy          Matyasik              118.99 -  293: 427   69
   10    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.69 +  408: 286  167
   11    17 Leszek         Stecuła               114.42 -  330: 387   64
   12    21 Krzysztof      Pypno                 114.75 -  305: 364   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Adam Jurkowski 100.00 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kazimierz.J    Merklejn              124.11 -  312: 377   74
    2    23 Magdalena      Ochot                 100.00 -  185: 410   50
    3    35 PAUZA
    4    30 Radosław       Konca                 124.00 +  368: 266  174
    5    24 Stanisław      Ochot                 115.48 -  311: 365   65
    6    28 Grzegorz       Matysiak              101.45 -  360: 364   51
    7    30 Paweł          Ochot                 100.00 +  364: 322  150
    8    27 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  348: 346  150
    9    22 Krzysztof      Usakiewicz            121.60 -  321: 324   72
   10    25 Wojciech       Gołęcki               100.29 -  305: 355   50
   11    28 Irena          Ficak                 100.00 +  512: 251  150
   12    25 Andrzej        Lożyński              113.59 -  316: 351   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 11  95.45




	Filip Klar 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Stanisław      Ochot                 115.48 -  251: 481   65
    2    33 Eligiusz       Jankowski             100.00 +  454: 277  150
    3    18 Mariusz        Skrobosz              134.37 -  304: 460   84
    4    25 Lucyna         Korga                 100.00 +  369: 276  150
    5    19 Stefan         Dawidson              113.09 +  431: 407  163
    6    14 Maciej         Gałecki               113.06 -  271: 415   63
    7    20 Katarzyna      Żuławska              105.91 +  406: 325  156
    8    14 Jerzy          Matyasik              118.99 +  345: 314  169
    9    11 Maciej         Grabowski             116.81 -  277: 424   67
   10    16 Mariusz        Kubicki               120.48 -  253: 444   70
   11    20 Wojciech       Gołęcki               100.29 +  345: 297  150
   12    16 Beata          Wiączkowska           101.04 -  364: 380   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Kubicki               120.48 -  299: 355   70
    2    26 Krystyna       Augustyniak           101.73 -  262: 369   52
    3    33 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  387: 323  150
    4    27 Bożena         Matysiak              100.00 -  214: 422   50
    5    31 Paweł          Ochot                 100.00 -  301: 310   50
    6    34 PAUZA
    7    32 Beata          Wiączkowska           101.04 -  250: 311   51
    8    34 Dorota         Ziembowicz            100.00 +  300: 261  150
    9    30 Andrzej        Gostomski             100.00 -  274: 337   50
   10    33 Marek          Dudkiewicz            102.90 +  352: 334  153
   11    29 Andrzej        Gostomski             100.00 -  286: 342   50
   12    31 Ewa            Ciszewska             100.00 +  370: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  / 11  88.73




	Lucyna Korga 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Leszek         Stecuła               114.42 -  272: 426   64
    2    31 Andrzej        Gostomski             100.00 +  386: 369  150
    3    23 Stefan         Dawidson              113.09 -  332: 362   63
    4    25 Filip          Klar                  100.00 -  276: 369   50
    5    29 Katarzyna      Żuławska              105.91 -  336: 356   56
    6    31 Zbigniew       Wietecki              120.63 +  420: 321  171
    7    27 Magdalena      Ochot                 100.00 -  298: 340   50
    8    29 Elżbieta       Jankowska             101.22 -  255: 350   51
    9    32 Marek          Dudkiewicz            102.90 +  381: 310  153
   10    30 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  457: 348  150
   11    26 Tomasz         Żbikowski             106.89 +  388: 337  157
   12    22 Joanna         Stępień               122.19 -  286: 405   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Bożena Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Stępień               122.19 -  279: 414   72
    2    30 Beata          Wiączkowska           101.04 +  346: 310  151
    3    25 Marcin         Figiel                100.00 -  284: 452   50
    4    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  422: 214  150
    5    21 Krystyna       Augustyniak           101.73 +  311: 290  152
    6    16 Maciej         Zięba                 100.00 +  403: 270  150
    7    11 Maciej         Gałecki               113.06 +  384: 382  163
    8     8 Dariusz        Puton                 132.36 +  334: 290  182
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          121.80 -  255: 437   72
   10     9 Maciej         Czupryniak            137.00 +  352: 308  187
   11     6 Dariusz        Puton                 132.36 -  208: 435   82
   12     9 Krystyna       Augustyniak           101.73 -  329: 343   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Magdalena Ochot 100.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wojciech       Zemło                 118.41 -  315: 491   68
    2    23 Adam           Jurkowski             100.00 +  410: 185  150
    3    16 Dariusz        Puton                 132.36 -  285: 404   82
    4    24 Katarzyna      Żuławska              105.91 +  376: 296  156
    5    18 Andrzej        Szepczyński           118.79 -  308: 485   69
    6    24 Roman          Figiel                105.23 -  374: 403   55
    7    27 Lucyna         Korga                 100.00 +  340: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  7 104.29




	Paweł Ochot 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Słapiński             115.72 -  243: 409   66
    2    34 Sylwia         Bil                   100.00 +  256: 252  150
    3    26 Grażyna        Puton                 112.53 -  269: 382   63
    4    29 Mariusz        Kubicki               120.48 -  272: 401   70
    5    31 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  310: 301  150
    6    27 Wojciech       Gołęcki               100.29 -  309: 409   50
    7    30 Adam           Jurkowski             100.00 -  322: 364   50
    8    31 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  262: 347   50
    9    33 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  285: 278  150
   10    31 Irena          Ficak                 100.00 -  268: 313   50
   11    32 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  406: 182  150
   12    30 Irena          Ficak                 100.00 +  363: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    32 Zbigniew       Wietecki              120.63 -  218: 429   71
    9    33 Paweł          Ochot                 100.00 -  278: 285   50
   10    34 Dorota         Ziembowicz            100.00 +  364: 347  150
   11    32 Paweł          Ochot                 100.00 -  182: 406   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     321  /  4  80.25




	Piotr Wojciekiewicz 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Magdalena      Merklejn              113.51 -  272: 429   64
    2    32 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  307: 363   50
    3    33 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  323: 387   50
    4    34 PAUZA
    5    32 Grzegorz       Matysiak              101.45 -  207: 502   51
    6    33 Sylwia         Bil                   100.00 +  404: 223  150
    7    31 Tomasz         Żbikowski             106.89 -  300: 412   57
    8    33 Andrzej        Gostomski             100.00 -  257: 306   50
    9    34 Dorota         Ziembowicz            100.00 +  370: 356  150
   10    32 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  265: 348   50
   11    33 Marek          Dudkiewicz            102.90 -  237: 389   53
   12    33 Dorota         Ziembowicz            100.00 +  384: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  / 11  79.55




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Konca                 124.00 +  366: 305  174
    2    13 Jerzy          Matyasik              118.99 -  366: 410   69
    3    14 Jacek          Pietruszka            134.52 -  358: 441   85
    4    21 Ireneusz       Kurzok                112.93 -  336: 362   63
    5    25 Elżbieta       Jankowska             101.22 -  338: 348   51
    6    30 Tomasz         Żbikowski             106.89 +  390: 344  157
    7    25 Ewa            Ciszewska             100.00 -  332: 347   50
    8    27 Adam           Jurkowski             100.00 -  346: 348   50
    9    31 Stanisław      Ochot                 115.48 -  298: 421   65
   10    32 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 +  348: 265  150
   11    30 Ewa            Ciszewska             100.00 +  410: 293  150
   12    27 Roman          Figiel                105.23 +  462: 232  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Dorota Ziembowicz 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Pypno                 114.75 -  281: 365   65
    2    29 Roman          Figiel                105.23 +  382: 371  155
    3    22 Maciej         Gałecki               113.06 -  317: 444   63
    8    34 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  261: 300   50
    9    34 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  356: 370   50
   10    34 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  347: 364   50
   11    34 PAUZA
   12    33 Piotr          Wojciekiewicz         100.00 -  324: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     483  /  7  69.00




	Maciej Zięba 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wiktor         Stępień               120.98 +  317: 311  171
    2    17 Marcin         Figiel                100.00 +  326: 230  150
    3     9 Karol          Wyrębkiewicz          124.58 -  302: 424   75
    4    17 Grażyna        Puton                 112.53 +  399: 315  163
    5    11 Maciej         Grabowski             116.81 -  389: 423   67
    6    16 Bożena         Matysiak              100.00 -  270: 403   50
    7    21 Krystyna       Augustyniak           101.73 -  286: 456   52
    8    24 Katarzyna      Żuławska              105.91 +  344: 281  156
    9    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.93 -  274: 485   63
   10    24 Katarzyna      Grodzicka             100.00 +  319: 298  150
   11    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   112.93 -  293: 325   63
   12    24 Wojciech       Gołęcki               100.29 -  295: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie