Zawichost 3
października
Zawichost 3- 4 października I Otwarte Mistrzostwa Ziemi SandomierskiejGrand Prix 1998
Katowice10
października
Katowice 10-11 października III Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 1998
Łódź18
października
Łódź 18 października Turniej Towarzyszący „Jesienny Liść”
III Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia10 - 11 października 1998 — III Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

III Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia Katowice, 10 - 11 października 1998
Grand Prix 1998

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Puton (Ruda Śląska)
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 3. Jacek Pietruszka (Kraków)
 4. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lubawskie)
 5. Katarzyna Stępień (Katowice)
 6. Zdzisław Szota (Warszawa)
 7. Sławomir Nosek (Mielec)
 8. Marcin Mroziuk (Strzegom)
 9. Zbigniew Wietecki (Gorzów Wielkopolski)
 10. Leszek Stecuła (Bytom) 

34 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Katowic




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Górnego Śląska

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.00      9.0     4555     1709      702
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.00      9.0     4530     1710      671
  3 Jacek           Pietruszka           Kraków                 127.00      9.0     4449     1732      521
  4 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   123.00      8.0     4583     1561      642
  5 Katarzyna       Stępień              Katowice               108.00      8.0     4273     1586      203
  6 Zdzisław        Szota                Warszawa               129.00      7.0     4522     1446      296
  7 Sławomir        Nosek                Mielec                 121.00      7.0     4404     1464      258
  8 Marcin          Mroziuk              Warszawa               109.00      7.0     4234     1518      -65
  9 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    107.00      7.0     4169     1465      179
 10 Leszek          Stecuła              Bytom                  116.00      7.0     3253     1293      289
 11 Andrzej         Rechowicz            Katowice               113.00      6.0     4481     1328       42
 12 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          100.00      6.0     4480     1323      483
 13 Andrzej         Matyasik             Kraków                 110.00      6.0     4332     1247       29
 14 Wiktor          Stępień              Katowice               111.00      6.0     4314     1372      -92
 15 Joanna          Stępień              Katowice               108.00      6.0     4151     1350       68
 16 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                110.00      6.0     4043     1363     -363
 17 Jerzy           Paszek               Tarnowskie Góry        102.00      6.0     3914     1292      -73
 18 Stanisław       Ochot                Katowice               100.00      5.0     4155     1210     -187
 19 Stanisław       Gasik                Warszawa               109.00      5.0     3953     1213      120
 20 Katarzyna       Żuławska             Katowice               100.00      5.0     3929     1186     -215
 21 Stefan          Dawidson             Częstochowa            118.00      5.0     3892     1186     -340
 22 Grażyna         Puton                Ruda Śląska            100.00      4.0     4042     1109      -74
 23 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              107.00      4.0     3827     1087     -635
 24 Krzysztof       Pypno                Gliwice                100.00      4.0     3826     1103     -488
 25 Piotr           Grondziowski         Chorzów                100.00      4.0     2260      792      -78
 26 Magdalena       Ochot                Katowice               100.00      3.0     3486      895     -499
 27 Jerzy           Luter                Bytom                  100.00      3.0     3388      924     -315
 28 Paweł           Dawidson             Częstochowa            136.00      3.0     2683      772      297
 29 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          101.00      3.0     2229      715     -168
 30 Edward          Salamon              Bytom                  100.00      3.0     1035      457      213
 31 Grażyna         Furman               Sosnowiec              100.00      2.0     2088      591     -100
 32 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      2.0     1352      477     -388
 33 Adam            Paszek               Tarnowskie Góry        104.00      2.0     1158      400     -222
 34 Dawid           Dawidson             Częstochowa            100.00      0.0     1900      363     -711
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Górnego Śląska



	Tomasz Zwoliński 140.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Stępień               108.00 -  335: 348   58
    2     9 Grażyna        Puton                 100.00 +  386: 294  150
    3     7 Stefan         Dawidson              118.00 +  366: 244  168
    4     5 Stanisław      Gasik                 109.00 +  423: 261  159
    5     2 Paweł          Dawidson              136.00 +  442: 391  186
    6     1 Dariusz        Puton                 133.00 +  349: 338  183
    7     2 Marcin         Mroziuk               109.00 +  362: 359  159
    8     2 Zdzisław       Szota                 129.00 +  439: 410  179
    9     2 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  363: 229  160
   10     2 Jacek          Pietruszka            127.00 -  331: 352   77
   11     2 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  282: 386   73
   12     3 Katarzyna      Stępień               108.00 +  452: 247  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Paweł Dawidson 136.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Bukowski              107.00 +  462: 258  157
    2     1 Sławomir       Nosek                 121.00 -  379: 388   71
    3     5 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  383: 302  150
    4     3 Wiktor         Stępień               111.00 +  405: 265  161
    5     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  391: 442   90
    6     4 Jacek          Pietruszka            127.00 -  330: 353   77
    7     6 Leszek         Stecuła               116.00 -  333: 378   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  7 110.29




	Dariusz Puton 133.00 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Wietecki              107.00 +  421: 316  157
    2     2 Wiktor         Stępień               111.00 +  412: 307  161
    3     1 Sławomir       Nosek                 121.00 +  363: 315  171
    4     1 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  523: 252  160
    5     1 Marcin         Mroziuk               109.00 +  442: 237  159
    6     1 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  338: 349   90
    7     1 Zdzisław       Szota                 129.00 +  340: 333  179
    8     1 Katarzyna      Stępień               108.00 +  382: 351  158
    9     1 Leszek         Stecuła               116.00 +  513: 283  166
   10     1 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  111: 528   73
   11     1 Jacek          Pietruszka            127.00 -  299: 362   77
   12     2 Joanna         Stępień               108.00 +  411: 220  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Zdzisław Szota 129.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Paszek                102.00 +  351: 257  152
    2     6 Stanisław      Gasik                 109.00 +  371: 294  159
    3     3 Marcin         Mroziuk               109.00 -  331: 369   59
    4     7 Jerzy          Luter                 100.00 +  366: 279  150
    5     4 Stanisław      Ochot                 100.00 +  432: 323  150
    6     2 Katarzyna      Stępień               108.00 +  423: 328  158
    7     1 Dariusz        Puton                 133.00 -  333: 340   83
    8     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  410: 439   90
    9     3 Jacek          Pietruszka            127.00 -  304: 385   77
   10     5 Renata         Kowalska              100.00 +  497: 469  150
   11     4 Zbigniew       Wietecki              107.00 -  308: 379   57
   12     6 Wiktor         Stępień               111.00 +  396: 364  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Jacek Pietruszka 127.00 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   101.00 +  363: 295  151
    2     5 Marcin         Mroziuk               109.00 -  380: 393   59
    3     6 Wiktor         Stępień               111.00 -  347: 373   61
    4     9 Leszek         Stecuła               116.00 +  403: 305  166
    5     6 Renata         Kowalska              100.00 +  384: 328  150
    6     4 Paweł          Dawidson              136.00 +  353: 330  186
    7     3 Sławomir       Nosek                 121.00 -  320: 328   71
    8     5 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  392: 328  163
    9     3 Zdzisław       Szota                 129.00 +  385: 304  179
   10     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 +  352: 331  190
   11     1 Dariusz        Puton                 133.00 +  362: 299  183
   12     1 Mariusz        Orzeł                 123.00 +  408: 314  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Mariusz Orzeł 123.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grażyna        Puton                 100.00 +  345: 342  150
    2     7 Joanna         Stępień               108.00 +  377: 302  158
    3     4 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  342: 372   63
    4     6 Katarzyna      Stępień               108.00 -  322: 405   58
    5     8 Piotr          Grondziowski          100.00 +  342: 287  150
    6     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   101.00 +  422: 284  151
    7     5 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  383: 402   60
    8     6 Stanisław      Ochot                 100.00 +  408: 389  150
    9     4 Sławomir       Nosek                 121.00 +  414: 357  171
   10     1 Dariusz        Puton                 133.00 +  528: 111  183
   11     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 +  386: 282  190
   12     1 Jacek          Pietruszka            127.00 -  314: 408   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Sławomir Nosek 121.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Ochot                 100.00 +  488: 299  150
    2     1 Paweł          Dawidson              136.00 +  388: 379  186
    3     1 Dariusz        Puton                 133.00 -  315: 363   83
    4     4 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  349: 312  150
    5     3 Katarzyna      Stępień               108.00 -  279: 373   58
    6     5 Wiktor         Stępień               111.00 +  444: 274  161
    7     3 Jacek          Pietruszka            127.00 +  328: 320  177
    8     3 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  329: 357   60
    9     4 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  357: 414   73
   10     6 Zbigniew       Wietecki              107.00 -  317: 386   57
   11     7 Renata         Kowalska              100.00 +  407: 298  150
   12     5 Marcin         Mroziuk               109.00 +  403: 371  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Stefan Dawidson 118.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grażyna        Furman                100.00 +  322: 278  150
    2     8 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  383: 508   63
    3     7 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  244: 366   90
    4    11 Zbigniew       Wietecki              107.00 -  275: 319   57
    5    15 Jerzy          Paszek                102.00 +  360: 269  152
    6    12 Stanisław      Gasik                 109.00 +  333: 329  159
    7     9 Joanna         Stępień               108.00 -  246: 471   58
    8    11 Grażyna        Puton                 100.00 -  316: 342   50
    9    12 Krzysztof      Pypno                 100.00 -  326: 380   50
   10    13 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  238: 300   50
   11    13 Jerzy          Luter                 100.00 +  377: 346  150
   12    12 Krzysztof      Bukowski              107.00 +  472: 324  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Leszek Stecuła 116.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     9 Jacek          Pietruszka            127.00 -  305: 403   77
    5    12 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  388: 254  150
    6     8 Joanna         Stępień               108.00 +  325: 316  158
    7     6 Paweł          Dawidson              136.00 +  378: 333  186
    8     4 Marcin         Mroziuk               109.00 +  430: 314  159
    9     1 Dariusz        Puton                 133.00 -  283: 513   83
   10     4 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  388: 291  163
   11     6 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  369: 279  160
   12     4 Zbigniew       Wietecki              107.00 +  387: 261  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  /  9 143.67




	Andrzej Rechowicz 113.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Pypno                 100.00 -  377: 417   50
    2     8 Stefan         Dawidson              118.00 +  508: 383  168
    3     4 Mariusz        Orzeł                 123.00 +  372: 342  173
    4     2 Marcin         Mroziuk               109.00 -  275: 445   59
    5     5 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  362: 409   60
    6     9 Renata         Kowalska              100.00 +  400: 318  150
    7     7 Andrzej        Matyasik              110.00 +  394: 352  160
    8     5 Jacek          Pietruszka            127.00 -  328: 392   77
    9     6 Zbigniew       Wietecki              107.00 +  417: 324  157
   10     4 Leszek         Stecuła               116.00 -  291: 388   66
   11     3 Katarzyna      Stępień               108.00 -  361: 367   58
   12     8 Stanisław      Ochot                 100.00 +  396: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Wiktor Stępień 111.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Dawidson              100.00 +  450: 275  150
    2     2 Dariusz        Puton                 133.00 -  307: 412   83
    3     6 Jacek          Pietruszka            127.00 +  373: 347  177
    4     3 Paweł          Dawidson              136.00 -  265: 405   86
    5     7 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  401: 328  150
    6     5 Sławomir       Nosek                 121.00 -  274: 444   71
    7     8 Stanisław      Ochot                 100.00 -  380: 443   50
    8     9 Jerzy          Paszek                102.00 +  358: 343  152
    9     8 Joanna         Stępień               108.00 +  412: 372  158
   10     7 Marcin         Mroziuk               109.00 -  334: 420   59
   11     8 Krzysztof      Bukowski              107.00 +  396: 221  157
   12     6 Zdzisław       Szota                 129.00 -  364: 396   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Ireneusz Kurzok 110.00 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Grondziowski          100.00 +  415: 333  150
    2     3 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  353: 347  150
    3     2 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  395: 326  150
    4     1 Dariusz        Puton                 133.00 -  252: 523   83
    5     5 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  409: 362  163
    6     3 Marcin         Mroziuk               109.00 -  311: 363   59
    7     5 Mariusz        Orzeł                 123.00 +  402: 383  173
    8     3 Sławomir       Nosek                 121.00 +  357: 329  171
    9     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  229: 363   90
   10     3 Katarzyna      Stępień               108.00 -  358: 406   58
   11     6 Leszek         Stecuła               116.00 -  279: 369   66
   12     7 Renata         Kowalska              100.00 -  283: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Andrzej Matyasik 110.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  315: 404   50
    2    11 Zbigniew       Wietecki              107.00 -  330: 384   57
    3    12 Stanisław      Ochot                 100.00 -  298: 363   50
    4    15 Grażyna        Puton                 100.00 +  403: 350  150
    5    13 Krzysztof      Bukowski              107.00 +  375: 350  157
    6    11 Magdalena      Ochot                 100.00 +  380: 333  150
    7     7 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  352: 394   63
    8     8 Renata         Kowalska              100.00 -  341: 396   50
    9    10 Stanisław      Gasik                 109.00 +  342: 306  159
   10     9 Jerzy          Paszek                102.00 +  463: 287  152
   11     5 Marcin         Mroziuk               109.00 -  329: 356   59
   12     9 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  404: 380  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Stanisław Gasik 109.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Ochot                 100.00 +  348: 313  150
    2     6 Zdzisław       Szota                 129.00 -  294: 371   79
    3    11 Krzysztof      Bukowski              107.00 +  430: 329  157
    4     5 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  261: 423   90
    5     9 Zbigniew       Wietecki              107.00 -  236: 384   57
    6    12 Stefan         Dawidson              118.00 -  329: 333   68
    7    15 Grażyna        Furman                100.00 -  268: 320   50
    8    13 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  438: 189  150
    9    10 Andrzej        Matyasik              110.00 -  306: 342   60
   10    12 Grażyna        Puton                 100.00 +  347: 239  150
   11    11 Jerzy          Paszek                102.00 -  293: 315   52
   12    10 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  403: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Marcin Mroziuk 109.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Renata         Kowalska              100.00 +  368: 323  150
    2     5 Jacek          Pietruszka            127.00 +  393: 380  177
    3     3 Zdzisław       Szota                 129.00 +  369: 331  179
    4     2 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  445: 275  163
    5     1 Dariusz        Puton                 133.00 -  237: 442   83
    6     3 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  363: 311  160
    7     2 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  359: 362   90
    8     4 Leszek         Stecuła               116.00 -  314: 430   66
    9     5 Katarzyna      Stępień               108.00 -  239: 379   58
   10     7 Wiktor         Stępień               111.00 +  420: 334  161
   11     5 Andrzej        Matyasik              110.00 +  356: 329  160
   12     5 Sławomir       Nosek                 121.00 -  371: 403   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Joanna Stępień 108.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             140.00 +  348: 335  190
    2     7 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  302: 377   73
    3     9 Piotr          Grondziowski          100.00 -  243: 342   50
    4    13 Jerzy          Paszek                102.00 +  380: 314  152
    5    11 Magdalena      Ochot                 100.00 +  378: 337  150
    6     8 Leszek         Stecuła               116.00 -  316: 325   66
    7     9 Stefan         Dawidson              118.00 +  471: 246  168
    8     7 Zbigniew       Wietecki              107.00 -  284: 350   57
    9     8 Wiktor         Stępień               111.00 -  372: 412   61
   10     8 Stanisław      Ochot                 100.00 +  401: 327  150
   11     9 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  436: 307  150
   12     2 Dariusz        Puton                 133.00 -  220: 411   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Katarzyna Stępień 108.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Luter                 100.00 +  400: 271  150
    2     4 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  248: 372   50
    3    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   101.00 +  415: 293  151
    4     6 Mariusz        Orzeł                 123.00 +  405: 322  173
    5     3 Sławomir       Nosek                 121.00 +  373: 279  171
    6     2 Zdzisław       Szota                 129.00 -  328: 423   79
    7     4 Zbigniew       Wietecki              107.00 +  354: 318  157
    8     1 Dariusz        Puton                 133.00 -  351: 382   83
    9     5 Marcin         Mroziuk               109.00 +  379: 239  159
   10     3 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  406: 358  160
   11     3 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  367: 361  163
   12     3 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  247: 452   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Krzysztof Bukowski 107.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Dawidson              136.00 -  258: 462   86
    2    15 Jerzy          Paszek                102.00 +  334: 330  152
    3    11 Stanisław      Gasik                 109.00 -  329: 430   59
    4    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   101.00 -  334: 335   51
    5    13 Andrzej        Matyasik              110.00 -  350: 375   60
    6    15 Grażyna        Furman                100.00 +  312: 287  150
    7    14 Jerzy          Luter                 100.00 +  316: 307  150
    8    10 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  353: 366   50
    9    11 Grażyna        Puton                 100.00 +  370: 337  150
   10    11 Edward         Salamon               100.00 -  326: 365   50
   11     8 Wiktor         Stępień               111.00 -  221: 396   61
   12    12 Stefan         Dawidson              118.00 -  324: 472   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Zbigniew Wietecki 107.00 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Puton                 133.00 -  316: 421   83
    2    11 Andrzej        Matyasik              110.00 +  384: 330  160
    3     8 Jerzy          Luter                 100.00 -  337: 346   50
    4    11 Stefan         Dawidson              118.00 +  319: 275  168
    5     9 Stanisław      Gasik                 109.00 +  384: 236  159
    6     6 Stanisław      Ochot                 100.00 +  411: 315  150
    7     4 Katarzyna      Stępień               108.00 -  318: 354   58
    8     7 Joanna         Stępień               108.00 +  350: 284  158
    9     6 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  324: 417   63
   10     6 Sławomir       Nosek                 121.00 +  386: 317  171
   11     4 Zdzisław       Szota                 129.00 +  379: 308  179
   12     4 Leszek         Stecuła               116.00 -  261: 387   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Adam Paszek 104.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    14 Magdalena      Ochot                 100.00 -  376: 382   50
    5    14 Grażyna        Furman                100.00 +  396: 242  150
    6    13 Jerzy          Luter                 100.00 +  348: 298  150
    7    11 Renata         Kowalska              100.00 -   38: 458   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Jerzy Paszek 102.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zdzisław       Szota                 129.00 -  257: 351   79
    2    15 Krzysztof      Bukowski              107.00 -  330: 334   57
    3    14 Grażyna        Furman                100.00 +  317: 297  150
    4    13 Joanna         Stępień               108.00 -  314: 380   58
    5    15 Stefan         Dawidson              118.00 -  269: 360   68
    6    16 Dawid          Dawidson              100.00 +  433: 252  150
    7    13 Magdalena      Ochot                 100.00 +  343: 300  150
    8     9 Wiktor         Stępień               111.00 -  343: 358   61
    9     9 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  357: 255  150
   10     9 Andrzej        Matyasik              110.00 -  287: 463   60
   11    11 Stanisław      Gasik                 109.00 +  315: 293  159
   12    11 Grażyna        Puton                 100.00 +  349: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Anna Kowalska-Demczyszyn 101.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jacek          Pietruszka            127.00 -  295: 363   77
    2    13 Grażyna        Furman                100.00 +  351: 337  150
    3    10 Katarzyna      Stępień               108.00 -  293: 415   58
    4    12 Krzysztof      Bukowski              107.00 +  335: 334  157
    5    10 Jerzy          Luter                 100.00 +  355: 203  150
    6     7 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  284: 422   73
    7    10 Piotr          Grondziowski          100.00 -  316: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  7 102.14




	Dawid Dawidson 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wiktor         Stępień               111.00 -  275: 450   61
    2    14 Jerzy          Luter                 100.00 -  297: 430   50
    3    15 Magdalena      Ochot                 100.00 -  297: 314   50
    4    16 Grażyna        Furman                100.00 -  222: 327   50
    5    16 Grażyna        Puton                 100.00 -  268: 339   50
    6    16 Jerzy          Paszek                102.00 -  252: 433   52
    7    16 Krzysztof      Pypno                 100.00 -  289: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     363  /  7  51.86




	Grażyna Furman 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stefan         Dawidson              118.00 -  278: 322   68
    2    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   101.00 -  337: 351   51
    3    14 Jerzy          Paszek                102.00 -  297: 317   52
    4    16 Dawid          Dawidson              100.00 +  327: 222  150
    5    14 Adam           Paszek                104.00 -  242: 396   54
    6    15 Krzysztof      Bukowski              107.00 -  287: 312   57
    7    15 Stanisław      Gasik                 109.00 +  320: 268  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     591  /  7  84.43




	Piotr Grondziowski 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  333: 415   60
    2    10 Renata         Kowalska              100.00 +  348: 318  150
    3     9 Joanna         Stępień               108.00 +  342: 243  158
    4     8 Stanisław      Ochot                 100.00 -  349: 428   50
    5     8 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  287: 342   73
    6    10 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  278: 276  150
    7    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   101.00 +  323: 316  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     792  /  7 113.14




	Renata Kowalska 100.00 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Mroziuk               109.00 -  323: 368   59
    2    10 Piotr          Grondziowski          100.00 -  318: 348   50
    3    13 Grażyna        Puton                 100.00 +  416: 355  150
    4    10 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  391: 308  150
    5     6 Jacek          Pietruszka            127.00 -  328: 384   77
    6     9 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  318: 400   63
    7    11 Adam           Paszek                104.00 +  458:  38  154
    8     8 Andrzej        Matyasik              110.00 +  396: 341  160
    9     7 Stanisław      Ochot                 100.00 +  463: 268  150
   10     5 Zdzisław       Szota                 129.00 -  469: 497   79
   11     7 Sławomir       Nosek                 121.00 -  298: 407   71
   12     7 Ireneusz       Kurzok                110.00 +  302: 283  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Jerzy Luter 100.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Stępień               108.00 -  271: 400   58
    2    14 Dawid          Dawidson              100.00 +  430: 297  150
    3     8 Zbigniew       Wietecki              107.00 +  346: 337  157
    4     7 Zdzisław       Szota                 129.00 -  279: 366   79
    5    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   101.00 -  203: 355   51
    6    13 Adam           Paszek                104.00 -  298: 348   54
    7    14 Krzysztof      Bukowski              107.00 -  307: 316   57
    8    14 Edward         Salamon               100.00 -  214: 290   50
    9    14 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  256: 322   50
   10    14 Magdalena      Ochot                 100.00 +  438: 295  150
   11    13 Stefan         Dawidson              118.00 -  346: 377   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  / 11  84.00




	Magdalena Ochot 100.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Nosek                 121.00 -  299: 488   71
    2    12 Stanisław      Ochot                 100.00 -  267: 316   50
    3    15 Dawid          Dawidson              100.00 +  314: 297  150
    4    14 Adam           Paszek                104.00 +  382: 376  154
    5    11 Joanna         Stępień               108.00 -  337: 378   58
    6    11 Andrzej        Matyasik              110.00 -  333: 380   60
    7    13 Jerzy          Paszek                102.00 -  300: 343   52
    8    12 Krzysztof      Pypno                 100.00 -  287: 338   50
    9    13 Edward         Salamon               100.00 -  282: 380   50
   10    14 Jerzy          Luter                 100.00 -  295: 438   50
   12    13 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  390: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     895  / 11  81.36




	Stanisław Ochot 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Gasik                 109.00 -  313: 348   59
    2    12 Magdalena      Ochot                 100.00 +  316: 267  150
    3    12 Andrzej        Matyasik              110.00 +  363: 298  160
    4     8 Piotr          Grondziowski          100.00 +  428: 349  150
    5     4 Zdzisław       Szota                 129.00 -  323: 432   79
    6     6 Zbigniew       Wietecki              107.00 -  315: 411   57
    7     8 Wiktor         Stępień               111.00 +  443: 380  161
    8     6 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  389: 408   73
    9     7 Renata         Kowalska              100.00 -  268: 463   50
   10     8 Joanna         Stępień               108.00 -  327: 401   58
   11    10 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  368: 189  150
   12     8 Andrzej        Rechowicz             113.00 -  302: 396   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Grażyna Puton 100.00 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Orzeł                 123.00 -  342: 345   73
    2     9 Tomasz         Zwoliński             140.00 -  294: 386   90
    3    13 Renata         Kowalska              100.00 -  355: 416   50
    4    15 Andrzej        Matyasik              110.00 -  350: 403   60
    5    16 Dawid          Dawidson              100.00 +  339: 268  150
    6    14 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  369: 297  150
    7    12 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  313: 329   50
    8    11 Stefan         Dawidson              118.00 +  342: 316  168
    9    11 Krzysztof      Bukowski              107.00 -  337: 370   57
   10    12 Stanisław      Gasik                 109.00 -  239: 347   59
   11    12 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  418: 290  150
   12    11 Jerzy          Paszek                102.00 -  344: 349   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 12  92.42




	Krzysztof Pypno 100.00 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Rechowicz             113.00 +  417: 377  163
    2     3 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  347: 353   60
    3     5 Paweł          Dawidson              136.00 -  302: 383   86
    4    10 Renata         Kowalska              100.00 -  308: 391   50
    5    12 Leszek         Stecuła               116.00 -  254: 388   66
    6    14 Grażyna        Puton                 100.00 -  297: 369   50
    7    16 Dawid          Dawidson              100.00 +  318: 289  150
    8    12 Magdalena      Ochot                 100.00 +  338: 287  150
    9    12 Stefan         Dawidson              118.00 +  380: 326  168
   10    10 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  296: 379   50
   11    10 Stanisław      Ochot                 100.00 -  189: 368   50
   12     9 Andrzej        Matyasik              110.00 -  380: 404   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 12  91.92




	Edward Salamon 100.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    14 Jerzy          Luter                 100.00 +  290: 214  150
    9    13 Magdalena      Ochot                 100.00 +  380: 282  150
   10    11 Krzysztof      Bukowski              107.00 +  365: 326  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     457  /  3 152.33




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    13 Stanisław      Gasik                 109.00 -  189: 438   59
    9    14 Jerzy          Luter                 100.00 +  322: 256  150
   10    13 Stefan         Dawidson              118.00 +  300: 238  168
   11    12 Grażyna        Puton                 100.00 -  290: 418   50
   12    13 Magdalena      Ochot                 100.00 -  251: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     477  /  5  95.40




	Katarzyna Żuławska 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Matyasik              110.00 +  404: 315  160
    2     4 Katarzyna      Stępień               108.00 +  372: 248  158
    3     2 Ireneusz       Kurzok                110.00 -  326: 395   60
    4     4 Sławomir       Nosek                 121.00 -  312: 349   71
    5     7 Wiktor         Stępień               111.00 -  328: 401   61
    6    10 Piotr          Grondziowski          100.00 -  276: 278   50
    7    12 Grażyna        Puton                 100.00 +  329: 313  150
    8    10 Krzysztof      Bukowski              107.00 +  366: 353  157
    9     9 Jerzy          Paszek                102.00 -  255: 357   52
   10    10 Krzysztof      Pypno                 100.00 +  379: 296  150
   11     9 Joanna         Stępień               108.00 -  307: 436   58
   12    10 Stanisław      Gasik                 109.00 -  275: 403   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie