Gdynia 9
października
Gdynia 9 października II Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta
Katowice16
października
Katowice 16-17 października IV Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
Kraków23
października
Kraków 23-24 października I Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa
IV Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia16 - 17 października 1999 — IV Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IV Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaKatowice, 16 - 17 października 1999

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa)
 2. Paweł Stanosz (Warszawa)
 3. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 4. Renata Kowalska (Bielsko-Biała)
 5. Stefan Dawidson (Częstochowa)
 6. Mariusz Skrobosz (Warszawa)
 7. Paweł Dawidson (Częstochowa)
 8. Wojciech Usakiewicz (Warszawa)
 9. Dariusz Puton (Ruda Śląska)
 10. Marcin Mroziuk (Strzegom) 

41 uczestników, 12 rund
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
I Otwarte Mistrzostwa Katowic




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               142.81     11.0     4954     2058      896
  2 Paweł           Stanosz              Warszawa               138.94      9.0     4778     1797      517
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.83      9.0     4718     1851      490
  4 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          109.23      8.0     4255     1599      245
  5 Stefan          Dawidson             Częstochowa            111.08      8.0     4153     1579      -36
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               125.87      7.0     4809     1623      813
  7 Paweł           Dawidson             Częstochowa            131.11      7.0     4555     1608      323
  8 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               130.49      7.0     4418     1505      182
  9 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            132.91      7.0     4331     1562     -116
 10 Marcin          Mroziuk              Warszawa               120.70      7.0     4315     1555      261
 11 Grażyna         Puton                Ruda Śląska            100.36      7.0     4266     1379      581
 12 Stanisław       Gasik                Warszawa               105.62      7.0     4163     1395      193
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.07      6.0     4516     1366      312
 14 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                117.46      6.0     4409     1259      645
 15 Robert          Kaciński             Kazimierza Wielka      121.87      6.0     4374     1474      -33
 16 Leszek          Stecuła              Bytom                  121.12      6.0     4200     1358       -5
 17 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    112.65      6.0     4156     1328      -52
 18 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               107.50      6.0     3982     1328     -373
 19 Piotr           Mossakowski          Chorzów                100.00      6.0     3691     1285     -414
 20 Katarzyna       Stępień              Katowice               115.39      5.0     4377     1295       83
 21 Tomasz          Figiel               Zawichost              100.73      5.0     4163     1207     -178
 22 Roman           Figiel               Zawichost              103.53      5.0     4076     1198     -160
 23 Grażyna         Furman               Sosnowiec              100.00      5.0     3971     1285     -151
 24 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               109.15      5.0     3912     1206     -401
 25 Stanisław       Stanek               Olkusz                 100.00      5.0     3864     1182     -221
 26 Jerzy           Paszek               Tarnowskie Góry        108.19      5.0     3153     1007       39
 27 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          109.42      4.0     4115     1049     -160
 28 Jerzy           Luter                Bytom                  100.00      4.0     4011     1075       86
 29 Katarzyna       Żuławska             Katowice               100.00      4.0     3883     1110      -69
 30 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      4.0     3188     1013     -686
 31 Jarosław        Michalak             Łódź                   118.70      4.0     2266      845      179
 32 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      3.0     2185      698     -204
 33 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      3.0     1403      579     -450
 34 Bożena          Matysiak             Kraków                 100.00      2.0     2266      569     -126
 35 Maciej          Michalak             Łódź                   100.00      2.0     1962      552      -90
 36 Dawid           Dawidson             Częstochowa            100.00      2.0     1952      612     -624
 37 Andrzej         Lożyński             Piastów                103.45      2.0     1681      474       85
 38 Beata           Próchniak            Bielsko Biała          100.00      2.0     1262      459      -72
 39 Wiktor          Stępień              Katowice               116.39      2.0      717      300       38
 40 Grzegorz        Matysiak             Kraków                 100.00      0.0     1973      391     -856
 41 Dariusz         Próchniak            Bielsko Biała          100.00      0.0     1024      250     -491
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



	Tomasz Zwoliński 144.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Kowalska              109.23 +  419: 316  159
    2     3 Robert         Kaciński              121.87 +  435: 359  172
    3     1 Mariusz        Skrobosz              125.87 +  342: 304  176
    4     1 Dariusz        Banaszek              142.81 +  363: 347  193
    5     1 Marcin         Mroziuk               120.70 +  361: 360  171
    6     1 Dariusz        Puton                 132.91 +  460: 296  183
    7     1 Paweł          Stanosz               138.94 +  432: 368  189
    8     1 Paweł          Dawidson              131.11 -  354: 369   81
    9     2 Wojciech       Usakiewicz            130.49 +  473: 351  180
   10     1 Stefan         Dawidson              111.08 +  379: 326  161
   11     1 Dariusz        Banaszek              142.81 -  305: 396   93
   12     1 Dariusz        Banaszek              142.81 -  395: 436   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 12 154.25




	Dariusz Banaszek 142.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 +  442: 275  159
    2     1 Katarzyna      Stępień               115.39 +  379: 360  165
    3     2 Jarosław       Michalak              118.70 +  417: 363  169
    4     1 Tomasz         Zwoliński             144.83 -  347: 363   95
    5     3 Paweł          Stanosz               138.94 +  394: 317  189
    6     2 Mariusz        Skrobosz              125.87 +  328: 317  176
    7     2 Marcin         Mroziuk               120.70 +  440: 342  171
    8     2 Wojciech       Usakiewicz            130.49 +  440: 301  180
    9     1 Paweł          Dawidson              131.11 +  446: 398  181
   10     2 Dariusz        Puton                 132.91 +  489: 322  183
   11     1 Tomasz         Zwoliński             144.83 +  396: 305  195
   12     1 Tomasz         Zwoliński             144.83 +  436: 395  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2058  / 12 171.50




	Paweł Stanosz 138.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Kulawiak              107.50 +  427: 277  158
    2     2 Jarosław       Michalak              118.70 -  377: 382   69
    3     5 Katarzyna      Stępień               115.39 +  411: 325  165
    4     3 Robert         Kaciński              121.87 +  352: 327  172
    5     3 Dariusz        Banaszek              142.81 -  317: 394   93
    6     5 Zbigniew       Wietecki              112.65 +  518: 278  163
    7     1 Tomasz         Zwoliński             144.83 -  368: 432   95
    8     4 Andrzej        Rechowicz             123.07 +  462: 424  173
    9     3 Mariusz        Skrobosz              125.87 +  445: 401  176
   10     3 Paweł          Dawidson              131.11 +  364: 356  181
   11     2 Mariusz        Skrobosz              125.87 +  354: 337  176
   12     2 Mariusz        Skrobosz              125.87 +  383: 328  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Dariusz Puton 132.91 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Gasik                 105.62 +  378: 362  156
    2     6 Leszek         Stecuła               121.12 +  370: 369  171
    3     3 Paweł          Dawidson              131.11 +  415: 367  181
    4     2 Marcin         Mroziuk               120.70 -  295: 339   71
    5     4 Wojciech       Usakiewicz            130.49 +  364: 290  180
    6     1 Tomasz         Zwoliński             144.83 -  296: 460   95
    7     4 Mariusz        Skrobosz              125.87 -  327: 406   76
    8     5 Robert         Kaciński              121.87 +  380: 336  172
    9     5 Grażyna        Furman                100.00 +  375: 302  150
   10     2 Dariusz        Banaszek              142.81 -  322: 489   93
   11     5 Stanisław      Gasik                 105.62 +  402: 281  156
   12     4 Stefan         Dawidson              111.08 -  407: 446   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Paweł Dawidson 131.11 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Roman          Figiel                103.53 +  380: 375  154
    2     5 Zbigniew       Wietecki              112.65 +  431: 314  163
    3     3 Dariusz        Puton                 132.91 -  367: 415   83
    4     4 Jarosław       Michalak              118.70 +  425: 257  169
    5     2 Mariusz        Skrobosz              125.87 -  351: 362   76
    6     4 Robert         Kaciński              121.87 +  379: 344  172
    7     3 Leszek         Stecuła               121.12 +  408: 302  171
    8     1 Tomasz         Zwoliński             144.83 +  369: 354  195
    9     1 Dariusz        Banaszek              142.81 -  398: 446   93
   10     3 Paweł          Stanosz               138.94 -  356: 364   89
   11     3 Marcin         Mroziuk               120.70 -  334: 372   71
   12     5 Robert         Kaciński              121.87 +  357: 327  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Wojciech Usakiewicz 130.49 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Figiel                100.73 +  311: 306  151
    2     9 Dawid          Dawidson              100.00 +  418: 278  150
    3     4 Marcin         Mroziuk               120.70 -  273: 513   71
    4     8 Stefan         Dawidson              111.08 +  475: 237  161
    5     4 Dariusz        Puton                 132.91 -  290: 364   83
    6     7 Grażyna        Furman                100.00 +  346: 315  150
    7     5 Piotr          Mossakowski           100.00 +  459: 331  150
    8     2 Dariusz        Banaszek              142.81 -  301: 440   93
    9     2 Tomasz         Zwoliński             144.83 -  351: 473   95
   10     6 Leszek         Stecuła               121.12 +  444: 312  171
   11     4 Renata         Kowalska              109.23 -  337: 381   59
   12     6 Leszek         Stecuła               121.12 +  413: 286  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Mariusz Skrobosz 125.87 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grażyna        Puton                 100.36 +  398: 320  150
    2     4 Stefan         Dawidson              111.08 +  443: 280  161
    3     1 Tomasz         Zwoliński             144.83 -  304: 342   95
    4     5 Piotr          Mossakowski           100.00 +  478: 260  150
    5     2 Paweł          Dawidson              131.11 +  362: 351  181
    6     2 Dariusz        Banaszek              142.81 -  317: 328   93
    7     4 Dariusz        Puton                 132.91 +  406: 327  183
    8     3 Marcin         Mroziuk               120.70 +  498: 344  171
    9     3 Paweł          Stanosz               138.94 -  401: 445   89
   10     4 Robert         Kaciński              121.87 +  537: 262  172
   11     2 Paweł          Stanosz               138.94 -  337: 354   89
   12     2 Paweł          Stanosz               138.94 -  328: 383   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Andrzej Rechowicz 123.07 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  290: 339   50
    2    15 Jerzy          Luter                 100.00 +  367: 298  150
    3    11 Grażyna        Furman                100.00 -  336: 355   50
    4    12 Ireneusz       Kurzok                117.46 +  364: 201  167
    5    10 Grzegorz       Kulawiak              107.50 +  451: 318  158
    6     6 Jarosław       Michalak              118.70 -  325: 426   69
    7     7 Renata         Kowalska              109.23 +  413: 365  159
    8     4 Paweł          Stanosz               138.94 -  424: 462   89
    9     7 Robert         Kaciński              121.87 -  366: 406   72
   10     9 Katarzyna      Stępień               115.39 +  448: 350  165
   11     7 Robert         Kaciński              121.87 -  341: 395   72
   12     9 Katarzyna      Stępień               115.39 +  391: 289  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Robert Kaciński 121.87 Kazimierza Wielka        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Luter                 100.00 +  399: 297  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             144.83 -  359: 435   95
    3     6 Stanisław      Stanek                100.00 +  425: 285  150
    4     3 Paweł          Stanosz               138.94 -  327: 352   89
    5     6 Katarzyna      Stępień               115.39 +  410: 387  165
    6     4 Paweł          Dawidson              131.11 -  344: 379   81
    7     6 Jerzy          Paszek                108.19 +  384: 291  158
    8     5 Dariusz        Puton                 132.91 -  336: 380   83
    9     7 Andrzej        Rechowicz             123.07 +  406: 366  173
   10     4 Mariusz        Skrobosz              125.87 -  262: 537   76
   11     7 Andrzej        Rechowicz             123.07 +  395: 341  173
   12     5 Paweł          Dawidson              131.11 -  327: 357   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Leszek Stecuła 121.12 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Michalak              100.00 +  373: 303  150
    2     6 Dariusz        Puton                 132.91 -  369: 370   83
    3     7 Roman          Figiel                103.53 +  310: 237  154
    4     6 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  401: 334  150
    5     5 Grażyna        Furman                100.00 +  337: 321  150
    6     3 Marcin         Mroziuk               120.70 -  353: 397   71
    7     3 Paweł          Dawidson              131.11 -  302: 408   81
    8     6 Grzegorz       Kulawiak              107.50 -  379: 391   58
    9     9 Tomasz         Figiel                100.73 +  363: 325  151
   10     6 Wojciech       Usakiewicz            130.49 -  312: 444   80
   11     9 Grażyna        Furman                100.00 +  415: 262  150
   12     6 Wojciech       Usakiewicz            130.49 -  286: 413   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Marcin Mroziuk 120.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grażyna        Furman                100.00 +  341: 311  150
    2     8 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  321: 273  150
    3     4 Wojciech       Usakiewicz            130.49 +  513: 273  180
    4     2 Dariusz        Puton                 132.91 +  339: 295  183
    5     1 Tomasz         Zwoliński             144.83 -  360: 361   95
    6     3 Leszek         Stecuła               121.12 +  397: 353  171
    7     2 Dariusz        Banaszek              142.81 -  342: 440   93
    8     3 Mariusz        Skrobosz              125.87 -  344: 498   76
    9     4 Grzegorz       Kulawiak              107.50 +  417: 293  158
   10     5 Renata         Kowalska              109.23 -  304: 327   59
   11     3 Paweł          Dawidson              131.11 +  372: 334  181
   12     3 Renata         Kowalska              109.23 -  265: 296   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Jarosław Michalak 118.70 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  436: 259  150
    2     2 Paweł          Stanosz               138.94 +  382: 377  189
    3     2 Dariusz        Banaszek              142.81 -  363: 417   93
    4     4 Paweł          Dawidson              131.11 -  257: 425   81
    5     7 Renata         Kowalska              109.23 +  402: 284  159
    6     6 Andrzej        Rechowicz             123.07 +  426: 325  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  /  6 140.83




	Ireneusz Kurzok 117.46 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dawid          Dawidson              100.00 -  301: 314   50
    2    14 Maciej         Michalak              100.00 +  369: 320  150
    3    10 Piotr          Mossakowski           100.00 -  332: 385   50
    4    12 Andrzej        Rechowicz             123.07 -  201: 364   73
    5    16 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 -  337: 368   59
    6    18 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  397: 283  150
    7    13 Stanisław      Stanek                100.00 +  357: 238  150
    8    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  617: 137  150
    9     8 Renata         Kowalska              109.23 -  297: 336   59
   10    10 Zbigniew       Wietecki              112.65 -  338: 416   63
   11    12 Roman          Figiel                103.53 +  407: 295  154
   12    10 Tomasz         Figiel                100.73 +  456: 308  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Wiktor Stępień 116.39 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Stanek                100.00 +  362: 358  150
    2     7 Piotr          Mossakowski           100.00 +  355: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  2 150.00




	Katarzyna Stępień 115.39 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  539: 225  150
    2     1 Dariusz        Banaszek              142.81 -  360: 379   93
    3     5 Paweł          Stanosz               138.94 -  325: 411   89
    4     9 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  402: 293  150
    5     6 Robert         Kaciński              121.87 -  387: 410   72
    6    10 Renata         Kowalska              109.23 -  351: 457   59
    7    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 +  385: 317  159
    8     9 Zbigniew       Wietecki              112.65 +  339: 305  163
    9     6 Stefan         Dawidson              111.08 -  339: 372   61
   10     9 Andrzej        Rechowicz             123.07 -  350: 448   73
   11    11 Andrzej        Lożyński              103.45 +  311: 286  153
   12     9 Andrzej        Rechowicz             123.07 -  289: 391   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Zbigniew Wietecki 112.65 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  381: 215  150
    2     5 Paweł          Dawidson              131.11 -  314: 431   81
    3     9 Stefan         Dawidson              111.08 -  298: 314   61
    4    13 Roman          Figiel                103.53 +  439: 273  154
    5     8 Tomasz         Figiel                100.73 +  416: 259  151
    6     5 Paweł          Stanosz               138.94 -  278: 518   89
    7     8 Grażyna        Furman                100.00 -  305: 382   50
    8     9 Katarzyna      Stępień               115.39 -  305: 339   65
    9    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 +  386: 353  159
   10    10 Ireneusz       Kurzok                117.46 +  416: 338  167
   11     8 Tomasz         Figiel                100.73 +  350: 327  151
   12     7 Grażyna        Puton                 100.36 -  268: 459   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Stefan Dawidson 111.08 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bożena         Matysiak              100.00 +  396: 260  150
    2     4 Mariusz        Skrobosz              125.87 -  280: 443   76
    3     9 Zbigniew       Wietecki              112.65 +  314: 298  163
    4     8 Wojciech       Usakiewicz            130.49 -  237: 475   80
    5    11 Piotr          Mossakowski           100.00 -  320: 321   50
    6    14 Dawid          Dawidson              100.00 +  306: 295  150
    7    11 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 +  369: 308  159
    8     8 Jerzy          Paszek                108.19 +  383: 365  158
    9     6 Katarzyna      Stępień               115.39 +  372: 339  165
   10     1 Tomasz         Zwoliński             144.83 -  326: 379   95
   11     6 Piotr          Mossakowski           100.00 +  404: 299  150
   12     4 Dariusz        Puton                 132.91 +  446: 407  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Anna Kowalska-Demczyszyn 109.42 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Mossakowski           100.00 -  320: 347   50
    2    11 Stanisław      Stanek                100.00 -  264: 398   50
    3    16 Jerzy          Luter                 100.00 +  445: 338  150
    4    11 Tomasz         Figiel                100.73 -  386: 399   51
    5    13 Jerzy          Paszek                108.19 -  343: 393   58
    6    15 Grażyna        Puton                 100.36 +  384: 321  150
    7    12 Katarzyna      Stępień               115.39 -  317: 385   65
    8    13 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 +  396: 366  159
    9    12 Zbigniew       Wietecki              112.65 -  353: 386   63
   10    14 Andrzej        Lożyński              103.45 -  263: 394   53
   11    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  314: 332   50
   12    16 Beata          Próchniak             100.00 +  330: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 12  87.42




	Renata Kowalska 109.23 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             144.83 -  316: 419   95
    2    12 Grażyna        Puton                 100.36 +  404: 318  150
    3     8 Grzegorz       Kulawiak              107.50 -  306: 308   58
    4    10 Stanisław      Stanek                100.00 +  421: 307  150
    5     7 Jarosław       Michalak              118.70 -  284: 402   69
    6    10 Katarzyna      Stępień               115.39 +  457: 351  165
    7     7 Andrzej        Rechowicz             123.07 -  365: 413   73
    8    10 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  362: 289  150
    9     8 Ireneusz       Kurzok                117.46 +  336: 297  167
   10     5 Marcin         Mroziuk               120.70 +  327: 304  171
   11     4 Wojciech       Usakiewicz            130.49 +  381: 337  180
   12     3 Marcin         Mroziuk               120.70 +  296: 265  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Krzysztof Usakiewicz 109.15 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              142.81 -  275: 442   93
    2    16 Grzegorz       Kulawiak              107.50 -  272: 423   58
    3    17 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  366: 277  150
    4    14 Stanisław      Gasik                 105.62 -  273: 391   56
    5    16 Ireneusz       Kurzok                117.46 +  368: 337  167
    6    13 Roman          Figiel                103.53 +  377: 279  154
    7    11 Stefan         Dawidson              111.08 -  308: 369   61
    8    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 -  366: 396   59
    9    14 Grażyna        Puton                 100.36 -  260: 391   50
   10    15 Jerzy          Luter                 100.00 +  361: 279  150
   11    13 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  389: 330  150
   12    12 Jerzy          Paszek                108.19 -  297: 399   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Jerzy Paszek 108.19 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    16 Jerzy          Luter                 100.00 +  374: 346  150
    5    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 +  393: 343  159
    6     9 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  387: 341  150
    7     6 Robert         Kaciński              121.87 -  291: 384   72
    8     8 Stefan         Dawidson              111.08 -  365: 383   61
    9    10 Stanisław      Gasik                 105.62 -  293: 376   56
   10    13 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  295: 319   50
   11    14 Stanisław      Stanek                100.00 +  356: 325  150
   12    12 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 +  399: 297  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  /  9 111.89




	Grzegorz Kulawiak 107.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Stanosz               138.94 -  277: 427   89
    2    16 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 +  423: 272  159
    3     8 Renata         Kowalska              109.23 +  308: 306  159
    4     7 Grażyna        Furman                100.00 -  305: 385   50
    5    10 Andrzej        Rechowicz             123.07 -  318: 451   73
    6    12 Maciej         Michalak              100.00 +  369: 311  150
    7     9 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  411: 305  150
    8     6 Leszek         Stecuła               121.12 +  391: 379  171
    9     4 Marcin         Mroziuk               120.70 -  293: 417   71
   10     7 Stanisław      Gasik                 105.62 -  321: 334   56
   11    10 Grażyna        Puton                 100.36 -  263: 477   50
   12    11 Grażyna        Furman                100.00 +  303: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Stanisław Gasik 105.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Puton                 132.91 -  362: 378   83
    2    10 Roman          Figiel                103.53 -  261: 349   54
    3    15 Maciej         Michalak              100.00 +  334: 308  150
    4    14 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 +  391: 273  159
    5     9 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  342: 297  150
    6     8 Piotr          Mossakowski           100.00 -  325: 375   50
    7    10 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  378: 300  150
    8     7 Grażyna        Furman                100.00 -  342: 362   50
    9    10 Jerzy          Paszek                108.19 +  376: 293  158
   10     7 Grzegorz       Kulawiak              107.50 +  334: 321  158
   11     5 Dariusz        Puton                 132.91 -  281: 402   83
   12     8 Piotr          Mossakowski           100.00 +  437: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Roman Figiel 103.53 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Dawidson              131.11 -  375: 380   81
    2    10 Stanisław      Gasik                 105.62 +  349: 261  156
    3     7 Leszek         Stecuła               121.12 -  237: 310   71
    4    13 Zbigniew       Wietecki              112.65 -  273: 439   63
    5    15 Bożena         Matysiak              100.00 +  325: 287  150
    6    13 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 -  279: 377   59
    7    15 Dawid          Dawidson              100.00 +  461: 303  150
    8    11 Tomasz         Figiel                100.73 -  432: 448   51
    9    13 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  366: 339  150
   10    11 Grażyna        Puton                 100.36 -  274: 319   50
   11    12 Ireneusz       Kurzok                117.46 -  295: 407   67
   12    14 Jerzy          Luter                 100.00 +  410: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Andrzej Lożyński 103.45 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    18 Bożena         Matysiak              100.00 +  357: 347  150
    9    11 Piotr          Mossakowski           100.00 -  337: 351   50
   10    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 +  394: 263  159
   11    11 Katarzyna      Stępień               115.39 -  286: 311   65
   12    13 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  307: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     474  /  5  94.80




	Tomasz Figiel 100.73 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Usakiewicz            130.49 -  306: 311   80
    2    13 Grażyna        Furman                100.00 -  328: 347   50
    3    14 Grażyna        Puton                 100.36 +  376: 284  150
    4    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 +  399: 386  159
    5     8 Zbigniew       Wietecki              112.65 -  259: 416   63
    6    11 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  264: 348   50
    7    14 Bożena         Matysiak              100.00 +  366: 347  150
    8    11 Roman          Figiel                103.53 +  448: 432  154
    9     9 Leszek         Stecuła               121.12 -  325: 363   71
   10    12 Stanisław      Stanek                100.00 +  457: 301  150
   11     8 Zbigniew       Wietecki              112.65 -  327: 350   63
   12    10 Ireneusz       Kurzok                117.46 -  308: 456   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Grażyna Puton 100.36 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Skrobosz              125.87 -  320: 398   76
    2    12 Renata         Kowalska              109.23 -  318: 404   59
    3    14 Tomasz         Figiel                100.73 -  284: 376   51
    4    17 Maciej         Michalak              100.00 -  266: 339   50
    5    18 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  403: 227  150
    6    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 -  321: 384   59
    7    17 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  386: 196  150
    8    14 Jerzy          Luter                 100.00 +  322: 296  150
    9    14 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 +  391: 260  159
   10    11 Roman          Figiel                103.53 +  319: 274  154
   11    10 Grzegorz       Kulawiak              107.50 +  477: 263  158
   12     7 Zbigniew       Wietecki              112.65 +  459: 268  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Dawid Dawidson 100.00 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ireneusz       Kurzok                117.46 +  314: 301  167
    2     9 Wojciech       Usakiewicz            130.49 -  278: 418   80
    3    12 Katarzyna      Żuławska              100.00 -  152: 437   50
    4    15 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  325: 268  150
    5    12 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  285: 385   50
    6    14 Stefan         Dawidson              111.08 -  295: 306   61
    7    15 Roman          Figiel                103.53 -  303: 461   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     612  /  7  87.43




	Grażyna Furman 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Mroziuk               120.70 -  311: 341   71
    2    13 Tomasz         Figiel                100.73 +  347: 328  151
    3    11 Andrzej        Rechowicz             123.07 +  355: 336  173
    4     7 Grzegorz       Kulawiak              107.50 +  385: 305  158
    5     5 Leszek         Stecuła               121.12 -  321: 337   71
    6     7 Wojciech       Usakiewicz            130.49 -  315: 346   80
    7     8 Zbigniew       Wietecki              112.65 +  382: 305  163
    8     7 Stanisław      Gasik                 105.62 +  362: 342  156
    9     5 Dariusz        Puton                 132.91 -  302: 375   83
   10     8 Piotr          Mossakowski           100.00 -  338: 389   50
   11     9 Leszek         Stecuła               121.12 -  262: 415   71
   12    11 Grzegorz       Kulawiak              107.50 -  291: 303   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Wietecki              112.65 -  215: 381   63
    2    18 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  360: 330  150
    3    13 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  235: 312   50
    4    15 Dawid          Dawidson              100.00 -  268: 325   50
    5    17 Jerzy          Luter                 100.00 -  214: 427   50
    6    17 Bożena         Matysiak              100.00 -  302: 375   50
    7    17 Grażyna        Puton                 100.36 -  196: 386   50
    8    16 Dariusz        Próchniak             100.00 +  254: 248  150
    9    17 Beata          Próchniak             100.00 +  276: 211  150
   10    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  269: 354   50
   11    16 Jerzy          Luter                 100.00 -  302: 322   50
   12    17 Dariusz        Próchniak             100.00 +  297: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 12  84.42




	Jerzy Luter 100.00 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kaciński              121.87 -  297: 399   72
    2    15 Andrzej        Rechowicz             123.07 -  298: 367   73
    3    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 -  338: 445   59
    4    16 Jerzy          Paszek                108.19 -  346: 374   58
    5    17 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  427: 214  150
    6    16 Stanisław      Stanek                100.00 -  293: 307   50
    7    16 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  380: 280  150
    8    14 Grażyna        Puton                 100.36 -  296: 322   50
    9    16 Dariusz        Próchniak             100.00 +  369: 144  150
   10    15 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 -  279: 361   59
   11    16 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  322: 302  150
   12    14 Roman          Figiel                103.53 -  366: 410   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  / 12  89.58




	Bożena Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Stefan         Dawidson              111.08 -  260: 396   61
    2    17 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  266: 295   50
    3    18 Andrzej        Lożyński              103.45 -  347: 357   53
    4    18 Grzegorz       Matysiak              100.00 +  384: 351  150
    5    15 Roman          Figiel                103.53 -  287: 325   54
    6    17 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  375: 302  150
    7    14 Tomasz         Figiel                100.73 -  347: 366   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     569  /  7  81.29




	Grzegorz Matysiak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Stępień               115.39 -  225: 539   65
    2    18 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  330: 360   50
    3    17 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 -  277: 366   59
    4    18 Bożena         Matysiak              100.00 -  351: 384   50
    5    18 Grażyna        Puton                 100.36 -  227: 403   50
    6    18 Ireneusz       Kurzok                117.46 -  283: 397   67
    7    16 Jerzy          Luter                 100.00 -  280: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     391  /  7  55.86




	Maciej Michalak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Leszek         Stecuła               121.12 -  303: 373   71
    2    14 Ireneusz       Kurzok                117.46 -  320: 369   67
    3    15 Stanisław      Gasik                 105.62 -  308: 334   56
    4    17 Grażyna        Puton                 100.36 +  339: 266  150
    5    14 Stanisław      Stanek                100.00 +  381: 341  150
    6    12 Grzegorz       Kulawiak              107.50 -  311: 369   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  6  92.00




	Piotr Mossakowski 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 +  347: 320  159
    2     7 Wiktor         Stępień               116.39 -  321: 355   66
    3    10 Ireneusz       Kurzok                117.46 +  385: 332  167
    4     5 Mariusz        Skrobosz              125.87 -  260: 478   76
    5    11 Stefan         Dawidson              111.08 +  321: 320  161
    6     8 Stanisław      Gasik                 105.62 +  375: 325  156
    7     5 Wojciech       Usakiewicz            130.49 -  331: 459   80
    9    11 Andrzej        Lożyński              103.45 +  351: 337  153
   10     8 Grażyna        Furman                100.00 +  389: 338  150
   11     6 Stefan         Dawidson              111.08 -  299: 404   61
   12     8 Stanisław      Gasik                 105.62 -  312: 437   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 11 116.82




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    12 Ireneusz       Kurzok                117.46 -  137: 617   67
    9    15 Stanisław      Stanek                100.00 -  256: 346   50
   10    16 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  354: 269  150
   11    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 +  332: 314  159
   12    13 Andrzej        Lożyński              103.45 +  324: 307  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     579  /  5 115.80




	Beata Próchniak 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Stanisław      Stanek                100.00 -  240: 299   50
    9    17 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  211: 276   50
   10    17 Dariusz        Próchniak             100.00 +  286: 246  150
   11    17 Dariusz        Próchniak             100.00 +  309: 183  150
   12    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 -  216: 330   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     459  /  5  91.80




	Dariusz Próchniak 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    16 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  248: 254   50
    9    16 Jerzy          Luter                 100.00 -  144: 369   50
   10    17 Beata          Próchniak             100.00 -  246: 286   50
   11    17 Beata          Próchniak             100.00 -  183: 309   50
   12    17 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  203: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  5  50.00




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Michalak              118.70 -  259: 436   69
    2    17 Bożena         Matysiak              100.00 +  295: 266  150
    3    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  312: 235  150
    4     9 Katarzyna      Stępień               115.39 -  293: 402   65
    5    12 Dawid          Dawidson              100.00 +  385: 285  150
    6     9 Jerzy          Paszek                108.19 -  341: 387   58
    7    10 Stanisław      Gasik                 105.62 -  300: 378   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     698  /  7  99.71




	Stanisław Stanek 100.00 Olkusz                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wiktor         Stępień               116.39 -  358: 362   66
    2    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.42 +  398: 264  159
    3     6 Robert         Kaciński              121.87 -  285: 425   72
    4    10 Renata         Kowalska              109.23 -  307: 421   59
    5    14 Maciej         Michalak              100.00 -  341: 381   50
    6    16 Jerzy          Luter                 100.00 +  307: 293  150
    7    13 Ireneusz       Kurzok                117.46 -  238: 357   67
    8    15 Beata          Próchniak             100.00 +  299: 240  150
    9    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  346: 256  150
   10    12 Tomasz         Figiel                100.73 -  301: 457   51
   11    14 Jerzy          Paszek                108.19 -  325: 356   58
   12    15 Katarzyna      Żuławska              100.00 +  359: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Katarzyna Żuławska 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Rechowicz             123.07 +  339: 290  173
    2     8 Marcin         Mroziuk               120.70 -  273: 321   71
    3    12 Dawid          Dawidson              100.00 +  437: 152  150
    4     6 Leszek         Stecuła               121.12 -  334: 401   71
    5     9 Stanisław      Gasik                 105.62 -  297: 342   56
    6    11 Tomasz         Figiel                100.73 +  348: 264  151
    7     9 Grzegorz       Kulawiak              107.50 -  305: 411   58
    8    10 Renata         Kowalska              109.23 -  289: 362   59
    9    13 Roman          Figiel                103.53 -  339: 366   54
   10    13 Jerzy          Paszek                108.19 +  319: 295  158
   11    13 Krzysztof      Usakiewicz            109.15 -  330: 389   59
   12    15 Stanisław      Stanek                100.00 -  273: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 12  92.50


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie