Nowe Miasto Lubawskie 3
czerwca
Nowe Miasto Lubawskie 3- 4 czerwca III Mistrzostwa Warmii i Mazur
Kościerzyna11
czerwca
Kościerzyna 11 czerwca IV Mistrzostwa Kaszub
Biała Podlaska23
czerwca
Biała Podlaska 23-24 czerwca IV Mistrzostwa Podlasia
IV Mistrzostwa Kaszub11 czerwca 2000 — IV Mistrzostwa KaszubInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IV Mistrzostwa KaszubKościerzyna, 11 czerwca 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Dariusz Banaszek (Warszawa) 5.0 2388
 2. Wiktor Stępień (Katowice) 5.0 2188
 3. Katarzyna Stępień (Katowice) 4.0 2371
 4. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 4.0 2319
 5. Zdzisław Szota (Warszawa) 4.0 2312
 6. Andrzej Kwiatkowski (Warszawa) 4.0 2237
 7. Paweł Stanosz (Warszawa) 4.0 2234
 8. Stanisław Gasik (Warszawa) 4.0 2170
 9. Aleksandra Merklejn (Szczecin) 4.0 1993
 10. Leszek Nowak (Myślibórz) 3.5 2351

 32 uczestników, 6 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Turniej Złotego Prawdziwka
III Otwarte Mistrzostwa Kaszub
Turniej Otwarty „O Złoty Prawdziwek”




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Kaszub

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Banaszek             Warszawa               146.92      5.0     2388      888      565
  2 Wiktor          Stępień              Katowice               116.57      5.0     2188      898      151
  3 Katarzyna       Stępień              Katowice               120.46      4.0     2371      835      421
  4 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               144.43      4.0     2319      814      507
  5 Zdzisław        Szota                Warszawa               129.83      4.0     2312      806      187
  6 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               117.55      4.0     2237      811      230
  7 Paweł           Stanosz              Warszawa               134.47      4.0     2234      811      109
  8 Stanisław       Gasik                Warszawa               113.26      4.0     2170      789       24
  9 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               107.09      4.0     1993      768      -27
 10 Leszek          Nowak                Myślibórz              123.49      3.5     2351      736      367
 11 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               112.78      3.5     2222      796      158
 12 Marcin          Mroziuk              Warszawa               134.15      3.0     2348      727      213
 13 Stanisław       Rydzik               Warszawa               123.49      3.0     2233      715      124
 14 Andrzej         Lożyński             Piastów                110.28      3.0     2200      704       84
 15 Adam            Kotwica              Gdańsk                 100.00      3.0     1993      677       47
 16 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               100.00      3.0     1986      661       85
 17 Leszek          Stecuła              Bytom                  120.26      3.0     1984      680       -8
 18 Lucyna          Śniadach             Rumia                  100.00      3.0     1971      667       20
 19 Jerzy           Luter                Bytom                  105.82      3.0     1933      707      -68
 20 Kamila          Tarnacka             Rumia                  100.00      3.0     1578      626     -453
 21 Małgorzata      Niciporuk            Rumia                  100.00      3.0     1514      642     -262
 22 Grażyna         Furman               Sosnowiec              100.54      3.0     1049      472      268
 23 Katarzyna       Żuławska             Katowice               103.86      2.0     1961      586      -78
 24 Elżbieta        Jankowska            Wrocław                100.00      2.0     1812      527     -273
 25 Krzysztof       Śniadach             Rumia                  100.00      2.0     1682      519     -325
 26 Dominika        Śniadach             Rumia                  100.00      2.0     1579      520     -187
 27 Małgorzata      Plata                Rumia                  100.00      2.0     1529      522     -169
 28 Darek           Leśniak              Rumia                  100.00      2.0     1332      518     -629
 29 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              121.64      1.0     2104      465      -61
 30 Jan             Ziółkowski           Rumia                  100.00      1.0     1788      414     -233
 31 Krzysztof       Kula                 Gdańsk                 100.00      1.0      743      251     -101
 32 Anna            Pendowska            Rumia                  100.00      0.0     1407      361     -686
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Kaszub



	Dariusz Banaszek 146.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.09 -  343: 401   57
    2     9 Lucyna         Śniadach              100.00 +  435: 287  150
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           117.55 +  499: 342  168
    4     3 Zdzisław       Szota                 129.83 +  355: 311  180
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              112.78 +  430: 224  163
    6     1 Katarzyna      Stępień               120.46 +  326: 258  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  /  6 148.00




	Tomasz Zwoliński 144.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Luter                 105.82 -  296: 310   56
    2    11 Anna           Pendowska             100.00 +  465: 197  150
    3     6 Marcin         Mroziuk               134.15 +  445: 376  184
    4     4 Stanisław      Rydzik                123.49 +  386: 298  173
    5     3 Paweł          Stanosz               134.47 +  413: 300  184
    6     2 Wiktor         Stępień               116.57 -  314: 331   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  /  6 135.67




	Paweł Stanosz 134.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Żuławska              103.86 +  310: 302  154
    2     7 Stanisław      Gasik                 113.26 +  400: 393  163
    3     3 Wiktor         Stępień               116.57 +  537: 254  167
    4     2 Katarzyna      Stępień               120.46 -  333: 416   70
    5     3 Tomasz         Zwoliński             144.43 -  300: 413   94
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              112.78 +  354: 347  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  6 135.17




	Marcin Mroziuk 134.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  401: 262  150
    2     4 Stanisław      Rydzik                123.49 -  377: 421   73
    3     6 Tomasz         Zwoliński             144.43 -  376: 445   94
    4     9 Krzysztof      Bukowski              121.64 +  381: 308  172
    5     6 Andrzej        Kwiatkowski           117.55 -  363: 376   68
    6     8 Leszek         Stecuła               120.26 +  450: 323  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  /  6 121.17




	Zdzisław Szota 129.83 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Adam           Kotwica               100.00 -  346: 431   50
    2     8 Jerzy          Luter                 105.82 +  496: 248  156
    3     4 Andrzej        Lożyński              110.28 +  434: 407  160
    4     3 Dariusz        Banaszek              146.92 -  311: 355   97
    5     5 Leszek         Stecuła               120.26 +  355: 321  170
    6     3 Leszek         Nowak                 123.49 +  370: 363  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  /  6 134.33




	Leszek Nowak 123.49 Myślibórz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  417: 202  150
    2     3 Adam           Kotwica               100.00 +  402: 300  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                123.49 +  456: 356  173
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              112.78 =  370: 370  113
    5     2 Katarzyna      Stępień               120.46 -  343: 386   70
    6     3 Zdzisław       Szota                 129.83 -  363: 370   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     736  /  6 122.67




	Stanisław Rydzik 123.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  414: 277  150
    2     4 Marcin         Mroziuk               134.15 +  421: 377  184
    3     2 Leszek         Nowak                 123.49 -  356: 456   73
    4     4 Tomasz         Zwoliński             144.43 -  298: 386   94
    5     7 Andrzej        Lożyński              110.28 -  347: 355   60
    6     9 Katarzyna      Żuławska              103.86 +  397: 258  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  6 119.17




	Krzysztof Bukowski 121.64 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Plata                 100.00 +  431: 228  150
    2     2 Kazimierz.J    Merklejn              112.78 -  330: 387   63
    3     7 Stanisław      Gasik                 113.26 -  336: 346   63
    4     9 Marcin         Mroziuk               134.15 -  308: 381   84
    5    12 Katarzyna      Żuławska              103.86 -  390: 407   54
    6    14 Grażyna        Furman                100.54 -  309: 416   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     465  /  6  77.50




	Katarzyna Stępień 120.46 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamila         Tarnacka              100.00 +  530: 165  150
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           117.55 +  411: 340  168
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              112.78 -  370: 443   63
    4     2 Paweł          Stanosz               134.47 +  416: 333  184
    5     2 Leszek         Nowak                 123.49 +  386: 343  173
    6     1 Dariusz        Banaszek              146.92 -  258: 326   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     835  /  6 139.17




	Leszek Stecuła 120.26 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dominika       Śniadach              100.00 +  361: 258  150
    2     6 Andrzej        Lożyński              110.28 -  275: 307   60
    3    10 Jerzy          Luter                 105.82 +  372: 303  156
    4     7 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  332: 319  150
    5     5 Zdzisław       Szota                 129.83 -  321: 355   80
    6     8 Marcin         Mroziuk               134.15 -  323: 450   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     680  /  6 113.33




	Andrzej Kwiatkowski 117.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Darek          Leśniak               100.00 +  478: 141  150
    2     1 Katarzyna      Stępień               120.46 -  340: 411   70
    3     5 Dariusz        Banaszek              146.92 -  342: 499   97
    4     8 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  328: 221  150
    5     6 Marcin         Mroziuk               134.15 +  376: 363  184
    6     5 Andrzej        Lożyński              110.28 +  373: 372  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  6 135.17




	Wiktor Stępień 116.57 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Pendowska             100.00 +  392: 278  150
    2     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.09 +  421: 312  157
    3     3 Paweł          Stanosz               134.47 -  254: 537   84
    4     6 Adam           Kotwica               100.00 +  329: 272  150
    5     4 Stanisław      Gasik                 113.26 +  461: 324  163
    6     2 Tomasz         Zwoliński             144.43 +  331: 314  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  /  6 149.67




	Stanisław Gasik 113.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Lucyna         Śniadach              100.00 +  359: 323  150
    2     7 Paweł          Stanosz               134.47 -  393: 400   84
    3     7 Krzysztof      Bukowski              121.64 +  346: 336  172
    4     5 Andrzej        Lożyński              110.28 +  381: 368  160
    5     4 Wiktor         Stępień               116.57 -  324: 461   67
    6     6 Jerzy          Luter                 105.82 +  367: 258  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  6 131.50




	Kazimierz.J Merklejn 112.78 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Śniadach              100.00 +  451: 210  150
    2     2 Krzysztof      Bukowski              121.64 +  387: 330  172
    3     1 Katarzyna      Stępień               120.46 +  443: 370  170
    4     1 Leszek         Nowak                 123.49 =  370: 370  123
    5     1 Dariusz        Banaszek              146.92 -  224: 430   97
    6     4 Paweł          Stanosz               134.47 -  347: 354   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  /  6 132.67




	Andrzej Lożyński 110.28 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jan            Ziółkowski            100.00 +  391: 306  150
    2     6 Leszek         Stecuła               120.26 +  307: 275  170
    3     4 Zdzisław       Szota                 129.83 -  407: 434   80
    4     5 Stanisław      Gasik                 113.26 -  368: 381   63
    5     7 Stanisław      Rydzik                123.49 +  355: 347  173
    6     5 Andrzej        Kwiatkowski           117.55 -  372: 373   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     704  /  6 117.33




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 107.09 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              146.92 +  401: 343  197
    2     5 Wiktor         Stępień               116.57 -  312: 421   67
    3     8 Adam           Kotwica               100.00 -  299: 362   50
    4    10 Katarzyna      Żuławska              103.86 +  335: 299  154
    5     9 Lucyna         Śniadach              100.00 +  310: 281  150
    6     7 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  336: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  6 128.00




	Jerzy Luter 105.82 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             144.43 +  310: 296  194
    2     8 Zdzisław       Szota                 129.83 -  248: 496   80
    3    10 Leszek         Stecuła               120.26 -  303: 372   70
    4    12 Krzysztof      Śniadach              100.00 +  398: 233  150
    5    10 Kamila         Tarnacka              100.00 +  416: 237  150
    6     6 Stanisław      Gasik                 113.26 -  258: 367   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     707  /  6 117.83




	Katarzyna Żuławska 103.86 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Stanosz               134.47 -  302: 310   84
    2    10 Jan            Ziółkowski            100.00 -  272: 375   50
    3    13 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  423: 232  150
    4    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.09 -  299: 335   57
    5    12 Krzysztof      Bukowski              121.64 +  407: 390  172
    6     9 Stanisław      Rydzik                123.49 -  258: 397   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  6  97.67




	Grażyna Furman 100.54 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    16 Krzysztof      Kula                  100.00 +  320: 254  150
    5    11 Małgorzata     Niciporuk             100.00 +  313: 218  150
    6    14 Krzysztof      Bukowski              121.64 +  416: 309  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     472  /  3 157.33




	Elżbieta Jankowska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                123.49 -  277: 414   73
    2    12 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  332: 381   50
    3    13 Katarzyna      Żuławska              103.86 -  232: 423   54
    4    14 Darek          Leśniak               100.00 +  369: 171  150
    5    13 Jan            Ziółkowski            100.00 +  356: 314  150
    6    10 Adam           Kotwica               100.00 -  246: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     527  /  6  87.83




	Adam Kotwica 100.00 Gdańsk                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zdzisław       Szota                 129.83 +  431: 346  180
    2     3 Leszek         Nowak                 123.49 -  300: 402   73
    3     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.09 +  362: 299  157
    4     6 Wiktor         Stępień               116.57 -  272: 329   67
    5     8 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  246: 324   50
    6    10 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  382: 246  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     677  /  6 112.83




	Krzysztof Kula 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    16 Grażyna        Furman                100.54 -  254: 320   51
    5    15 Małgorzata     Plata                 100.00 -  148: 294   50
    6    16 Anna           Pendowska             100.00 +  341: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     251  /  3  83.67




	Darek Leśniak 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Kwiatkowski           117.55 -  141: 478   68
    2    15 Kamila         Tarnacka              100.00 -  227: 295   50
    3    15 Małgorzata     Plata                 100.00 +  315: 245  150
    4    14 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  171: 369   50
    5    16 Anna           Pendowska             100.00 +  287: 273  150
    6    13 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  191: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     518  /  6  86.33




	Kazimierz Merklejn 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marcin         Mroziuk               134.15 -  262: 401   84
    2    12 Elżbieta       Jankowska             100.00 +  381: 332  150
    3     9 Jan            Ziółkowski            100.00 +  386: 254  150
    4     7 Leszek         Stecuła               120.26 -  319: 332   70
    5     8 Adam           Kotwica               100.00 +  324: 246  150
    6     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.09 -  314: 336   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     661  /  6 110.17




	Małgorzata Niciporuk 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Leszek         Nowak                 123.49 -  202: 417   73
    2    14 Krzysztof      Śniadach              100.00 +  310: 271  150
    3    11 Dominika       Śniadach              100.00 +  262: 256  150
    4     8 Andrzej        Kwiatkowski           117.55 -  221: 328   68
    5    11 Grażyna        Furman                100.54 -  218: 313   51
    6    13 Darek          Leśniak               100.00 +  301: 191  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  6 107.00




	Anna Pendowska 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wiktor         Stępień               116.57 -  278: 392   67
    2    11 Tomasz         Zwoliński             144.43 -  197: 465   94
    3    14 Krzysztof      Śniadach              100.00 -  186: 349   50
    4    15 Małgorzata     Plata                 100.00 -  243: 259   50
    5    16 Darek          Leśniak               100.00 -  273: 287   50
    6    16 Krzysztof      Kula                  100.00 -  230: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     361  /  6  60.17




	Małgorzata Plata 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Bukowski              121.64 -  228: 431   72
    2    13 Dominika       Śniadach              100.00 -  245: 267   50
    3    15 Darek          Leśniak               100.00 -  245: 315   50
    4    15 Anna           Pendowska             100.00 +  259: 243  150
    5    15 Krzysztof      Kula                  100.00 +  294: 148  150
    6    12 Kamila         Tarnacka              100.00 -  258: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     522  /  6  87.00




	Kamila Tarnacka 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Stępień               120.46 -  165: 530   70
    2    15 Darek          Leśniak               100.00 +  295: 227  150
    3    12 Lucyna         Śniadach              100.00 -  267: 351   50
    4    13 Dominika       Śniadach              100.00 +  320: 249  150
    5    10 Jerzy          Luter                 105.82 -  237: 416   56
    6    12 Małgorzata     Plata                 100.00 +  294: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     626  /  6 104.33




	Jan Ziółkowski 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Lożyński              110.28 -  306: 391   60
    2    10 Katarzyna      Żuławska              103.86 +  375: 272  154
    3     9 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  254: 386   50
    4    11 Lucyna         Śniadach              100.00 -  273: 315   50
    5    13 Elżbieta       Jankowska             100.00 -  314: 356   50
    6    15 Dominika       Śniadach              100.00 -  266: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     414  /  6  69.00




	Dominika Śniadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Leszek         Stecuła               120.26 -  258: 361   70
    2    13 Małgorzata     Plata                 100.00 +  267: 245  150
    3    11 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  256: 262   50
    4    13 Kamila         Tarnacka              100.00 -  249: 320   50
    5    14 Krzysztof      Śniadach              100.00 -  248: 312   50
    6    15 Jan            Ziółkowski            100.00 +  301: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     520  /  6  86.67




	Krzysztof Śniadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kazimierz.J    Merklejn              112.78 -  210: 451   63
    2    14 Małgorzata     Niciporuk             100.00 -  271: 310   50
    3    14 Anna           Pendowska             100.00 +  349: 186  150
    4    12 Jerzy          Luter                 105.82 -  233: 398   56
    5    14 Dominika       Śniadach              100.00 +  312: 248  150
    6    11 Lucyna         Śniadach              100.00 -  307: 414   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     519  /  6  86.50




	Lucyna Śniadach 100.00 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Stanisław      Gasik                 113.26 -  323: 359   63
    2     9 Dariusz        Banaszek              146.92 -  287: 435   97
    3    12 Kamila         Tarnacka              100.00 +  351: 267  150
    4    11 Jan            Ziółkowski            100.00 +  315: 273  150
    5     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.09 -  281: 310   57
    6    11 Krzysztof      Śniadach              100.00 +  414: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  6 111.17


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie