Sudomie12
września
Sudomie 12 września II Turniej Złotego Prawdziwka
Bielsko-Biała25
września
Bielsko-Biała 25-26 września II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia
Gdynia 9
października
Gdynia 9 października II Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta
II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia25 - 26 września 1999 — II Otwarte Mistrzostwa PodbeskidziaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

II Otwarte Mistrzostwa PodbeskidziaBielsko-Biała, 25 - 26 września 1999

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Zdzisław Szota (Warszawa)
 2. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 3. Mariusz Skrobosz (Warszawa)
 4. Dariusz Banaszek (Warszawa)
 5. Jacek Pietruszka (Kraków)
 6. Jerzy Paszek (Tarnowskie Góry)
 7. Stefan Dawidson (Częstochowa)
 8. Paweł Dawidson (Częstochowa)
 9. Andrzej Rechowicz (Katowice)
 10. Marcin Mroziuk (Strzegom) 

30 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Podbeskidzia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Zdzisław        Szota                Warszawa               129.31      9.0     4697     1836      643
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               142.73      9.0     4402     1770      180
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               124.73      8.0     4510     1576      554
  4 Dariusz         Banaszek             Warszawa               142.69      8.0     4380     1676       22
  5 Jacek           Pietruszka           Kraków                 137.47      8.0     4369     1635      234
  6 Jerzy           Paszek               Tarnowskie Góry        102.84      8.0     4308     1635      422
  7 Stefan          Dawidson             Częstochowa            110.17      8.0     4300     1694      382
  8 Paweł           Dawidson             Częstochowa            131.01      7.0     4766     1600      650
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.57      7.0     4416     1552      231
 10 Marcin          Mroziuk              Warszawa               120.51      7.0     4310     1517      251
 11 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                115.39      7.0     4105     1484      154
 12 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               115.45      6.0     4584     1362      533
 13 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               131.90      6.0     4453     1432      -66
 14 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          104.96      6.0     4360     1412      433
 15 Jerzy           Matyasik             Kraków                 108.75      6.0     4200     1410      -26
 16 Irena           Ficak                Mielec                 100.00      6.0     4008     1377      -13
 17 Wiktor          Stępień              Katowice               115.85      6.0     3983     1336     -154
 18 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               108.42      5.0     4330     1229      585
 19 Mariusz         Gancarczyk           Mielec                 116.75      5.0     4304     1361       46
 20 Sławomir        Nosek                Mielec                 123.89      5.0     4190     1368     -283
 21 Katarzyna       Stępień              Katowice               116.01      5.0     4181     1236       81
 22 Joanna          Stępień              Katowice               111.62      4.0     4012     1250     -469
 23 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          109.97      3.0     3775     1004     -533
 24 Beata           Próchniak            Bielsko Biała          100.00      3.0     2895      989    -1208
 25 Grażyna         Puton                Ruda Śląska            100.00      3.0     1794      584      184
 26 Dariusz         Próchniak            Bielsko Biała          100.00      3.0     1604      674     -542
 27 Andrzej         Lożyński             Piastów                104.41      2.0     2164      634     -286
 28 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.35      2.0     1941      598       18
 29 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      1.0     2917      775    -1588
 30 Jacek           Michalski            Bielsko Biała          100.00      0.0      215      115     -435
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Podbeskidzia



	Tomasz Zwoliński 142.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ireneusz       Kurzok                115.39 +  329: 291  165
    2     7 Paweł          Dawidson              131.01 +  349: 348  181
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 +  401: 333  165
    4     2 Dariusz        Banaszek              142.69 +  399: 380  193
    5     1 Zdzisław       Szota                 129.31 +  425: 384  179
    6     1 Sławomir       Nosek                 123.89 +  356: 349  174
    7     1 Mariusz        Gancarczyk            116.75 +  442: 297  167
    8     1 Marcin         Mroziuk               120.51 -  314: 363   71
    9     1 Dariusz        Puton                 133.35 +  404: 350  183
   10     1 Jerzy          Paszek                102.84 -  333: 419   53
   11     1 Zdzisław       Szota                 129.31 -  289: 349   79
   12     2 Stefan         Dawidson              110.17 +  361: 359  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Dariusz Banaszek 142.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Stępień               111.62 +  369: 357  162
    2     5 Andrzej        Rechowicz             122.57 +  341: 332  173
    3     3 Stefan         Dawidson              110.17 +  386: 276  160
    4     2 Tomasz         Zwoliński             142.73 -  380: 399   93
    5     3 Mariusz        Gancarczyk            116.75 +  443: 368  167
    6     2 Zdzisław       Szota                 129.31 +  352: 340  179
    7     2 Sławomir       Nosek                 123.89 +  367: 318  174
    8     2 Dariusz        Puton                 133.35 -  359: 466   83
    9     3 Wojciech       Usakiewicz            131.90 +  436: 354  182
   10     3 Marcin         Mroziuk               120.51 -  341: 411   71
   11     2 Jerzy          Paszek                102.84 +  334: 300  153
   12     1 Zdzisław       Szota                 129.31 -  272: 437   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Jacek Pietruszka 137.47 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stefan         Dawidson              110.17 -  322: 382   60
    2    10 Renata         Kowalska              104.96 +  354: 327  155
    3     8 Wojciech       Usakiewicz            131.90 +  333: 315  182
    4     6 Irena          Ficak                 100.00 +  350: 288  150
    5     5 Andrzej        Rechowicz             122.57 +  350: 336  173
    6     4 Paweł          Dawidson              131.01 -  314: 359   81
    7     6 Jerzy          Matyasik              108.75 -  347: 401   59
    8     8 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 +  420: 349  158
    9     5 Sławomir       Nosek                 123.89 +  414: 296  174
   10     2 Zdzisław       Szota                 129.31 +  367: 351  179
   11     4 Paweł          Dawidson              131.01 -  379: 399   81
   12     5 Dariusz        Puton                 133.35 +  419: 332  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Dariusz Puton 133.35 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     2 Dariusz        Banaszek              142.69 +  466: 359  193
    9     1 Tomasz         Zwoliński             142.73 -  350: 404   93
   10     4 Stefan         Dawidson              110.17 -  373: 402   60
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 +  420: 339  165
   12     5 Jacek          Pietruszka            137.47 -  332: 419   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  5 119.60




	Wojciech Usakiewicz 131.90 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 +  393: 344  160
    2     4 Stefan         Dawidson              110.17 -  296: 340   60
    3     8 Jacek          Pietruszka            137.47 -  315: 333   87
    4    10 Wiktor         Stępień               115.85 -  378: 396   66
    5    11 Andrzej        Lożyński              104.41 +  437: 369  154
    6     9 Joanna         Stępień               111.62 +  530: 331  162
    7     7 Renata         Kowalska              104.96 +  395: 352  155
    8     4 Sławomir       Nosek                 123.89 +  445: 351  174
    9     3 Dariusz        Banaszek              142.69 -  354: 436   93
   10     5 Paweł          Dawidson              131.01 -  272: 579   81
   11     7 Mariusz        Gancarczyk            116.75 +  351: 347  167
   12     6 Andrzej        Rechowicz             122.57 -  287: 341   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Paweł Dawidson 131.01 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Matyasik              108.75 +  321: 304  159
    2     7 Tomasz         Zwoliński             142.73 -  348: 349   93
    3     9 Ireneusz       Kurzok                115.39 +  446: 322  165
    4     4 Marcin         Mroziuk               120.51 -  324: 392   71
    5     6 Joanna         Stępień               111.62 +  409: 257  162
    6     4 Jacek          Pietruszka            137.47 +  359: 314  187
    7     3 Zdzisław       Szota                 129.31 -  401: 494   79
    8     5 Mariusz        Gancarczyk            116.75 -  363: 422   67
    9     7 Andrzej        Rechowicz             122.57 +  457: 243  173
   10     5 Wojciech       Usakiewicz            131.90 +  579: 272  182
   11     4 Jacek          Pietruszka            137.47 +  399: 379  187
   12     3 Mariusz        Skrobosz              124.73 -  360: 368   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Zdzisław Szota 129.31 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 +  412: 304  158
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 +  407: 405  165
    3     2 Mariusz        Skrobosz              124.73 +  300: 275  175
    4     1 Mariusz        Gancarczyk            116.75 +  432: 352  167
    5     1 Tomasz         Zwoliński             142.73 -  384: 425   93
    6     2 Dariusz        Banaszek              142.69 -  340: 352   93
    7     3 Paweł          Dawidson              131.01 +  494: 401  181
    8     3 Stefan         Dawidson              110.17 +  377: 332  160
    9     2 Marcin         Mroziuk               120.51 +  414: 280  171
   10     2 Jacek          Pietruszka            137.47 -  351: 367   87
   11     1 Tomasz         Zwoliński             142.73 +  349: 289  193
   12     1 Dariusz        Banaszek              142.69 +  437: 272  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 12 153.00




	Mariusz Skrobosz 124.73 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Renata         Kowalska              104.96 +  359: 326  155
    2     6 Irena          Ficak                 100.00 +  395: 237  150
    3     2 Zdzisław       Szota                 129.31 -  275: 300   79
    4     5 Jerzy          Matyasik              108.75 -  355: 358   59
    5     7 Wiktor         Stępień               115.85 +  333: 270  166
    6     6 Jerzy          Paszek                102.84 -  317: 433   53
    7     8 Andrzej        Rechowicz             122.57 -  352: 370   73
    8    10 Katarzyna      Stępień               116.01 +  488: 300  166
    9     8 Joanna         Stępień               111.62 +  479: 297  162
   10     6 Mariusz        Gancarczyk            116.75 +  412: 350  167
   11     5 Ireneusz       Kurzok                115.39 +  377: 355  165
   12     3 Paweł          Dawidson              131.01 +  368: 360  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Sławomir Nosek 123.89 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Lożyński              104.41 +  410: 348  154
    2     3 Wiktor         Stępień               115.85 +  452: 310  166
    3     1 Mariusz        Gancarczyk            116.75 -  325: 375   67
    4     3 Andrzej        Rechowicz             122.57 +  423: 333  173
    5     2 Marcin         Mroziuk               120.51 +  355: 301  171
    6     1 Tomasz         Zwoliński             142.73 -  349: 356   93
    7     2 Dariusz        Banaszek              142.69 -  318: 367   93
    8     4 Wojciech       Usakiewicz            131.90 -  351: 445   82
    9     5 Jacek          Pietruszka            137.47 -  296: 414   87
   10     8 Ireneusz       Kurzok                115.39 -  214: 439   65
   11    11 Renata         Kowalska              104.96 -  305: 423   55
   12    12 Joanna         Stępień               111.62 +  392: 362  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Andrzej Rechowicz 122.57 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Paszek                102.84 +  379: 278  153
    2     5 Dariusz        Banaszek              142.69 -  332: 341   93
    3     6 Katarzyna      Stępień               116.01 +  497: 320  166
    4     3 Sławomir       Nosek                 123.89 -  333: 423   74
    5     5 Jacek          Pietruszka            137.47 -  336: 350   87
    6     7 Ireneusz       Kurzok                115.39 -  351: 382   65
    7     8 Mariusz        Skrobosz              124.73 +  370: 352  175
    8     9 Renata         Kowalska              104.96 +  391: 325  155
    9     7 Paweł          Dawidson              131.01 -  243: 457   81
   10    10 Joanna         Stępień               111.62 +  386: 304  162
   11     8 Jerzy          Matyasik              108.75 +  457: 366  159
   12     6 Wojciech       Usakiewicz            131.90 +  341: 287  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Marcin Mroziuk 120.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Ficak                 100.00 -  342: 364   50
    2     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 +  393: 281  160
    3     5 Joanna         Stępień               111.62 +  371: 307  162
    4     4 Paweł          Dawidson              131.01 +  392: 324  181
    5     2 Sławomir       Nosek                 123.89 -  301: 355   74
    6     5 Jerzy          Matyasik              108.75 +  407: 301  159
    7     4 Jerzy          Paszek                102.84 +  405: 355  153
    8     1 Tomasz         Zwoliński             142.73 +  363: 314  193
    9     2 Zdzisław       Szota                 129.31 -  280: 414   79
   10     3 Dariusz        Banaszek              142.69 +  411: 341  193
   11     3 Stefan         Dawidson              110.17 -  306: 361   60
   12     4 Jerzy          Paszek                102.84 -  339: 342   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Mariusz Gancarczyk 116.75 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  503: 198  150
    2     1 Katarzyna      Stępień               116.01 +  372: 281  166
    3     1 Sławomir       Nosek                 123.89 +  375: 325  174
    4     1 Zdzisław       Szota                 129.31 -  352: 432   79
    5     3 Dariusz        Banaszek              142.69 -  368: 443   93
    6     3 Stefan         Dawidson              110.17 +  349: 289  160
    7     1 Tomasz         Zwoliński             142.73 -  297: 442   93
    8     5 Paweł          Dawidson              131.01 +  422: 363  181
    9     4 Jerzy          Paszek                102.84 -  273: 337   53
   10     6 Mariusz        Skrobosz              124.73 -  350: 412   75
   11     7 Wojciech       Usakiewicz            131.90 -  347: 351   82
   12     9 Renata         Kowalska              104.96 -  296: 385   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Katarzyna Stępień 116.01 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Próchniak             100.00 +  430: 163  150
    2     1 Mariusz        Gancarczyk            116.75 -  281: 372   67
    3     6 Andrzej        Rechowicz             122.57 -  320: 497   73
    4     9 Andrzej        Lożyński              104.41 +  339: 248  154
    5     8 Ireneusz       Kurzok                115.39 -  277: 336   65
    6    10 Wiktor         Stępień               115.85 -  310: 319   66
    7    12 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  414: 230  150
    8    10 Mariusz        Skrobosz              124.73 -  300: 488   75
    9    10 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 -  291: 496   65
   10    14 Beata          Próchniak             100.00 +  435: 235  150
   11    12 Joanna         Stępień               111.62 +  430: 356  162
   12    10 Jerzy          Matyasik              108.75 -  354: 360   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Wiktor Stępień 115.85 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Beata          Próchniak             100.00 +  395: 197  150
    2     3 Sławomir       Nosek                 123.89 -  310: 452   74
    3     7 Jerzy          Matyasik              108.75 -  278: 386   59
    4    10 Wojciech       Usakiewicz            131.90 +  396: 378  182
    5     7 Mariusz        Skrobosz              124.73 -  270: 333   75
    6    10 Katarzyna      Stępień               116.01 +  319: 310  166
    7     9 Irena          Ficak                 100.00 -  293: 422   50
    8    11 Joanna         Stępień               111.62 -  300: 338   62
    9    11 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 +  319: 304  158
   10    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 +  403: 297  160
   11     9 Irena          Ficak                 100.00 -  274: 354   50
   12    11 Grażyna        Puton                 100.00 +  426: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Andrzej Kwiatkowski 115.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jacek          Michalski             100.00 +  422: 110  150
    2     2 Zdzisław       Szota                 129.31 -  405: 407   79
    3     4 Tomasz         Zwoliński             142.73 -  333: 401   93
    4     7 Stefan         Dawidson              110.17 -  364: 403   60
    5    10 Renata         Kowalska              104.96 -  327: 387   55
    6    12 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  343: 267  150
    7    10 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 -  355: 435   58
    8    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 +  463: 323  160
    9    10 Katarzyna      Stępień               116.01 +  496: 291  166
   10     7 Irena          Ficak                 100.00 +  371: 337  150
   11     6 Dariusz        Puton                 133.35 -  339: 420   83
   12     8 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 +  366: 270  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Ireneusz Kurzok 115.39 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             142.73 -  291: 329   93
    2    12 Jerzy          Paszek                102.84 +  365: 273  153
    3     9 Paweł          Dawidson              131.01 -  322: 446   81
    4    11 Beata          Próchniak             100.00 +  369: 251  150
    5     8 Katarzyna      Stępień               116.01 +  336: 277  166
    6     7 Andrzej        Rechowicz             122.57 +  382: 351  173
    7     5 Stefan         Dawidson              110.17 -  222: 397   60
    8     7 Irena          Ficak                 100.00 -  299: 332   50
    9     9 Jerzy          Matyasik              108.75 +  379: 363  159
   10     8 Sławomir       Nosek                 123.89 +  439: 214  174
   11     5 Mariusz        Skrobosz              124.73 -  355: 377   75
   12     7 Irena          Ficak                 100.00 +  346: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Joanna Stępień 111.62 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              142.69 -  357: 369   93
    2     8 Andrzej        Lożyński              104.41 +  429: 204  154
    3     5 Marcin         Mroziuk               120.51 -  307: 371   71
    4     8 Renata         Kowalska              104.96 +  323: 294  155
    5     6 Paweł          Dawidson              131.01 -  257: 409   81
    6     9 Wojciech       Usakiewicz            131.90 -  331: 530   82
    7    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 +  351: 317  160
    8    11 Wiktor         Stępień               115.85 +  338: 300  166
    9     8 Mariusz        Skrobosz              124.73 -  297: 479   75
   10    10 Andrzej        Rechowicz             122.57 -  304: 386   73
   11    12 Katarzyna      Stępień               116.01 -  356: 430   66
   12    12 Sławomir       Nosek                 123.89 -  362: 392   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Stefan Dawidson 110.17 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jacek          Pietruszka            137.47 +  382: 322  187
    2     4 Wojciech       Usakiewicz            131.90 +  340: 296  182
    3     3 Dariusz        Banaszek              142.69 -  276: 386   93
    4     7 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 +  403: 364  165
    5     4 Jerzy          Matyasik              108.75 +  345: 312  159
    6     3 Mariusz        Gancarczyk            116.75 -  289: 349   67
    7     5 Ireneusz       Kurzok                115.39 +  397: 222  165
    8     3 Zdzisław       Szota                 129.31 -  332: 377   79
    9     6 Irena          Ficak                 100.00 +  414: 250  150
   10     4 Dariusz        Puton                 133.35 +  402: 373  183
   11     3 Marcin         Mroziuk               120.51 +  361: 306  171
   12     2 Tomasz         Zwoliński             142.73 -  359: 361   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Anna Kowalska-Demczyszyn 109.97 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Usakiewicz            131.90 -  344: 393   82
    2     9 Marcin         Mroziuk               120.51 -  281: 393   71
    3    11 Renata         Kowalska              104.96 -  277: 488   55
    4    12 Jerzy          Paszek                102.84 -  280: 361   53
    5    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  370: 284  150
    6    13 Beata          Próchniak             100.00 +  375: 231  150
    7    11 Joanna         Stępień               111.62 -  317: 351   62
    8    12 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 -  323: 463   65
    9    13 Grażyna        Puton                 100.00 -  316: 390   50
   10    11 Wiktor         Stępień               115.85 -  297: 403   66
   11    13 Beata          Próchniak             100.00 +  291: 240  150
   12    13 Beata          Próchniak             100.00 -  304: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  / 12  83.67




	Jerzy Matyasik 108.75 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Dawidson              131.01 -  304: 321   81
    2    11 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 +  404: 305  158
    3     7 Wiktor         Stępień               115.85 +  386: 278  166
    4     5 Mariusz        Skrobosz              124.73 +  358: 355  175
    5     4 Stefan         Dawidson              110.17 -  312: 345   60
    6     5 Marcin         Mroziuk               120.51 -  301: 407   71
    7     6 Jacek          Pietruszka            137.47 +  401: 347  187
    8     6 Jerzy          Paszek                102.84 -  285: 405   53
    9     9 Ireneusz       Kurzok                115.39 -  363: 379   65
   10     9 Renata         Kowalska              104.96 +  360: 273  155
   11     8 Andrzej        Rechowicz             122.57 -  366: 457   73
   12    10 Katarzyna      Stępień               116.01 +  360: 354  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Krzysztof Usakiewicz 108.42 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 129.31 -  304: 412   79
    2    11 Jerzy          Matyasik              108.75 -  305: 404   59
    3    12 Jerzy          Paszek                102.84 -  256: 314   53
    4    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  455: 208  150
    5    12 Beata          Próchniak             100.00 +  529: 154  150
    6     8 Renata         Kowalska              104.96 -  306: 365   55
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 +  435: 355  165
    8     8 Jacek          Pietruszka            137.47 -  349: 420   87
    9    11 Wiktor         Stępień               115.85 -  304: 319   66
   10    13 Dariusz        Próchniak             100.00 +  440: 195  150
   11    10 Grażyna        Puton                 100.00 +  377: 233  150
   12     8 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 -  270: 366   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Renata Kowalska 104.96 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Skrobosz              124.73 -  326: 359   75
    2    10 Jacek          Pietruszka            137.47 -  327: 354   87
    3    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 +  488: 277  160
    4     8 Joanna         Stępień               111.62 -  294: 323   62
    5    10 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 +  387: 327  165
    6     8 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 +  365: 306  158
    7     7 Wojciech       Usakiewicz            131.90 -  352: 395   82
    8     9 Andrzej        Rechowicz             122.57 -  325: 391   73
    9    12 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  415: 234  150
   10     9 Jerzy          Matyasik              108.75 -  273: 360   59
   11    11 Sławomir       Nosek                 123.89 +  423: 305  174
   12     9 Mariusz        Gancarczyk            116.75 +  385: 296  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Andrzej Lożyński 104.41 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Nosek                 123.89 -  348: 410   74
    2     8 Joanna         Stępień               111.62 -  204: 429   62
    3    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  528: 198  150
    4     9 Katarzyna      Stępień               116.01 -  248: 339   66
    5    11 Wojciech       Usakiewicz            131.90 -  369: 437   82
    6    11 Irena          Ficak                 100.00 -  218: 417   50
    7    13 Beata          Próchniak             100.00 +  249: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  7  90.57




	Jerzy Paszek 102.84 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Rechowicz             122.57 -  278: 379   73
    2    12 Ireneusz       Kurzok                115.39 -  273: 365   65
    3    12 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 +  314: 256  158
    4    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 +  361: 280  160
    5     9 Irena          Ficak                 100.00 +  491: 320  150
    6     6 Mariusz        Skrobosz              124.73 +  433: 317  175
    7     4 Marcin         Mroziuk               120.51 -  355: 405   71
    8     6 Jerzy          Matyasik              108.75 +  405: 285  159
    9     4 Mariusz        Gancarczyk            116.75 +  337: 273  167
   10     1 Tomasz         Zwoliński             142.73 +  419: 333  193
   11     2 Dariusz        Banaszek              142.69 -  300: 334   93
   12     4 Marcin         Mroziuk               120.51 +  342: 339  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Irena Ficak 100.00 Mielec                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marcin         Mroziuk               120.51 +  364: 342  171
    2     6 Mariusz        Skrobosz              124.73 -  237: 395   75
    3    10 Beata          Próchniak             100.00 +  346: 228  150
    4     6 Jacek          Pietruszka            137.47 -  288: 350   87
    5     9 Jerzy          Paszek                102.84 -  320: 491   53
    6    11 Andrzej        Lożyński              104.41 +  417: 218  154
    7     9 Wiktor         Stępień               115.85 +  422: 293  166
    8     7 Ireneusz       Kurzok                115.39 +  332: 299  165
    9     6 Stefan         Dawidson              110.17 -  250: 414   60
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 -  337: 371   65
   11     9 Wiktor         Stępień               115.85 +  354: 274  166
   12     7 Ireneusz       Kurzok                115.39 -  341: 346   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Gancarczyk            116.75 -  198: 503   67
    2    13 Beata          Próchniak             100.00 -  205: 259   50
    3    13 Andrzej        Lożyński              104.41 -  198: 528   54
    4    13 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 -  208: 455   58
    5    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 -  284: 370   60
    6    12 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 -  267: 343   65
    7    12 Katarzyna      Stępień               116.01 -  230: 414   66
    8    14 Dariusz        Próchniak             100.00 +  318: 213  150
    9    12 Renata         Kowalska              104.96 -  234: 415   55
   10    12 Grażyna        Puton                 100.00 -  240: 410   50
   11    14 Dariusz        Próchniak             100.00 -  287: 298   50
   12    14 Dariusz        Próchniak             100.00 -  248: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  / 12  64.58




	Jacek Michalski 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           115.45 -  110: 422   65
    2    14 Dariusz        Próchniak             100.00 -  105: 228   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     115  /  2  57.50




	Beata Próchniak 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wiktor         Stępień               115.85 -  197: 395   66
    2    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  259: 205  150
    3    10 Irena          Ficak                 100.00 -  228: 346   50
    4    11 Ireneusz       Kurzok                115.39 -  251: 369   65
    5    12 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 -  154: 529   58
    6    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 -  231: 375   60
    7    13 Andrzej        Lożyński              104.41 -  220: 249   54
    8    13 Grażyna        Puton                 100.00 -  251: 395   50
    9    14 Dariusz        Próchniak             100.00 +  318: 210  150
   10    14 Katarzyna      Stępień               116.01 -  235: 435   66
   11    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 -  240: 291   60
   12    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 +  311: 304  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     989  / 12  82.42




	Dariusz Próchniak 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Katarzyna      Stępień               116.01 -  163: 430   66
    2    14 Jacek          Michalski             100.00 +  228: 105  150
    8    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  213: 318   50
    9    14 Beata          Próchniak             100.00 -  210: 318   50
   10    13 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 -  195: 440   58
   11    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  298: 287  150
   12    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  297: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     674  /  7  96.29




	Grażyna Puton 100.00 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    13 Beata          Próchniak             100.00 +  395: 251  150
    9    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   109.97 +  390: 316  160
   10    12 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  410: 240  150
   11    10 Krzysztof      Usakiewicz            108.42 -  233: 377   58
   12    11 Wiktor         Stępień               115.85 -  366: 426   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  5 116.80


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie