Biała Podlaska 6
lutego
Biała Podlaska 6 lutego II Mistrzostwa Białej Podlaskiej
Warszawa19
lutego
Warszawa 19-20 lutego V Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2000
Częstochowa 4
marca
Częstochowa 4- 5 marca IV Mistrzostwa CzęstochowyGrand Prix 2000
V Mistrzostwa Warszawy19 - 20 lutego 2000 — V Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

V Mistrzostwa Warszawy Warszawa, 19 - 20 lutego 2000
Grand Prix 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 10.0 4906
 2. Paweł Stefaniak (Biała Podlaska) 10.0 4464
 3. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lub.) 9.0 4540
 4. Marcin Mroziuk (Strzegom) 9.0 4517
 5. Dariusz Banaszek (Warszawa) 8.0 4787
 6. Zdzisław Szota (Warszawa) 8.0 4706
 7. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 8.0 4673
 8. Jarosław Borowski (Bielsk Podlaski) 8.0 4457
 9. Ryszard Dębski (Biała Podlaska) 8.0 4291
 10. Adam Słapiński (Warszawa) 8.0 4269

 69 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Otwarte Mistrzostwa Warszawy
III Otwarte Mistrzostwa Warszawy
II Otwarte Mistrzostwa Warszawy




Wyniki turnieju V Mistrzostwa Warszawy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               142.35     10.0     4906     1904      880
  2 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         137.32     10.0     4464     1906      220
  3 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   126.93      9.0     4540     1730      450
  4 Marcin          Mroziuk              Warszawa               129.60      9.0     4517     1842      520
  5 Dariusz         Banaszek             Warszawa               143.40      8.0     4787     1626      653
  6 Zdzisław        Szota                Warszawa               131.51      8.0     4706     1727      415
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               129.79      8.0     4673     1704      417
  8 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        127.11      8.0     4457     1613      471
  9 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.17      8.0     4291     1591       79
 10 Adam            Słapiński            Warszawa               100.10      8.0     4269     1552      480
 11 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.63      8.0     4150     1550      391
 12 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            133.47      7.5     4219     1578      281
 13 Maciej          Gałecki              Łódź                   100.00      7.5     3941     1505       46
 14 Grzegorz        Święcki              Białystok              126.91      7.0     4493     1645     -101
 15 Stanisław       Gasik                Warszawa               107.17      7.0     4458     1531      290
 16 Jolanta         Hoffmann             Kraków                 118.54      7.0     4384     1467      236
 17 Stanisław       Rydzik               Warszawa               119.70      7.0     4287     1408      161
 18 Jakub           Kozłowski            Warszawa               110.30      7.0     4216     1472      299
 19 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              118.07      7.0     4182     1405       13
 20 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.01      7.0     4098     1431      131
 21 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      7.0     3818     1354     -146
 22 Paweł           Dawidson             Częstochowa            136.06      6.5     4699     1530      441
 23 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               129.12      6.5     4366     1437       -5
 24 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               100.00      6.5     4045     1337      213
 25 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   121.67      6.0     4582     1453      374
 26 Leszek          Stecuła              Bytom                  119.75      6.0     4551     1411      554
 27 Sławomir        Nosek                Mielec                 123.41      6.0     4331     1413      198
 28 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               115.61      6.0     4242     1383      104
 29 Wiesław         Olewiński            Warszawa               105.76      6.0     4178     1425     -230
 30 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.43      6.0     4146     1290      -33
 31 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             112.05      6.0     4034     1424       78
 32 Szymon          Fidziński            Warszawa               100.00      6.0     3965     1283     -119
 33 Maciej          Grabowski            Warszawa               104.72      6.0     3828     1334     -280
 34 Dorota          Niedbała             Warszawa               100.00      6.0     3773     1307     -236
 35 Paweł           Mojsik               Bielsk Podlaski        100.00      6.0     3720     1082       55
 36 Magdalena       Merklejn             Szczecin               106.61      5.5     4090     1273      101
 37 Marcin          Flegier              Warszawa               100.00      5.5     3758     1111      308
 38 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               108.31      5.0     4332     1265     -170
 39 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         118.98      5.0     4319     1310     -186
 40 Paweł           Stanosz              Warszawa               134.43      5.0     4313     1341       22
 41 Rafał           Matczak              Pruszków               105.16      5.0     4186     1237     -231
 42 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              100.00      5.0     4062     1289     -611
 43 Stefan          Dawidson             Częstochowa            115.68      5.0     4033     1281       22
 44 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               100.00      5.0     3926     1198      161
 45 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               100.00      5.0     3573      997     -220
 46 Iwona           Rutkowska            Warszawa               100.00      5.0     3401     1124     -684
 47 Teresa          Ząbek                Warszawa               100.00      5.0     3296     1070     -817
 48 Jagoda          Żbikowska            Warszawa               100.00      5.0     3205     1145     -726
 49 Wojciech        Zemło                Łódź                   100.00      4.0     4235     1060       95
 50 Radosław        Konca                Warszawa               100.00      4.0     4030     1102     -365
 51 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      4.0     3711      892     -173
 52 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   100.00      4.0     3633     1010     -261
 53 Jarosław        Michalak             Łódź                   118.90      4.0     2623      870      190
 54 Marcin          Kamiński             Warszawa               109.59      3.5     4186      957      372
 55 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       108.44      3.5     3870      896       -8
 56 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             100.00      3.5     3344      863     -183
 57 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   100.00      3.0     2463      744        9
 58 Artur           Gawroński            Halinów                100.00      3.0     1654      550      251
 59 Michał          Pryzowicz            Bielsk Podlaski        100.00      2.5     3462      772      -26
 60 Jacek           Gasik                Warszawa               100.00      2.0     1552      477     -114
 61 Marzena         Mroziak              Warszawa               109.84      2.0     1395      458      -54
 62 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      2.0     1163      407     -200
 63 Roman           Figiel               Zawichost              102.15      1.0     2053      483     -323
 64 Tomasz          Figiel               Zawichost              100.00      1.0     1955      454     -298
 65 Ewa             Czerwoniec           Warszawa               100.00      1.0     1929      458     -252
 66 Witold          Jankowski            Warszawa               100.00      1.0     1445      370     -253
 67 Karol           Jankowski            Warszawa               100.00      1.0     1191      158      -15
 68 Paweł           Mogielnicki          Warszawa               100.00      1.0      845      273     -218
 69 Krzysztof       Mocek                Warszawa               100.00      0.0      406      110     -343
 70 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               100.00      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Warszawy



	Dariusz Banaszek 143.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Merklejn              106.61 +  412: 364  157
    2     7 Wiesław        Olewiński             105.76 -  334: 401   56
    3    12 Rafał          Matczak               105.16 +  444: 344  155
    4     7 Mariusz        Kubicki               112.05 -  323: 334   62
    5    13 Wojciech       Zemło                 100.00 +  462: 300  150
    6     8 Marek          Antosik               121.67 -  323: 389   72
    7    12 Paweł          Stanosz               134.43 +  419: 333  184
    8     9 Edward         Stefaniak             118.98 +  435: 367  169
    9     7 Mariusz        Skrobosz              129.79 +  349: 320  180
   10     3 Jarosław       Borowski              127.11 +  398: 309  177
   11     3 Grzegorz       Święcki               126.91 +  533: 255  177
   12     2 Paweł          Stefaniak             137.32 -  355: 418   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Tomasz Zwoliński 142.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wiesław        Olewiński             105.76 -  345: 414   56
    2    18 Roman          Figiel                102.15 +  417: 329  152
    3    11 Waldemar       Czerwoniec            126.01 +  444: 281  176
    4     6 Leszek         Stecuła               119.75 +  385: 384  170
    5     5 Paweł          Stanosz               134.43 +  421: 312  184
    6     2 Mariusz        Skrobosz              129.79 +  552: 277  180
    7     1 Grzegorz       Święcki               126.91 +  412: 364  177
    8     1 Zdzisław       Szota                 131.51 +  377: 331  182
    9     1 Marcin         Mroziuk               129.60 -  344: 388   80
   10     2 Paweł          Stefaniak             137.32 +  411: 274  187
   11     1 Marcin         Mroziuk               129.60 +  383: 301  180
   12     1 Marcin         Mroziuk               129.60 +  415: 371  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 12 158.67




	Paweł Stefaniak 137.32 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Matczak               105.16 +  367: 343  155
    2    11 Jakub          Kozłowski             110.30 +  354: 330  160
    3     6 Stefan         Dawidson              115.68 +  333: 326  166
    4     4 Marcin         Mroziuk               129.60 +  384: 358  180
    5     2 Zdzisław       Szota                 131.51 -  355: 415   82
    6     6 Maciej         Gałecki               100.00 +  410: 310  150
    7     3 Dariusz        Puton                 133.47 +  436: 309  183
    8     3 Paweł          Dawidson              136.06 +  374: 367  186
    9     2 Grzegorz       Święcki               126.91 +  381: 370  177
   10     2 Tomasz         Zwoliński             142.35 -  274: 411   92
   11     2 Zdzisław       Szota                 131.51 +  378: 350  182
   12     2 Dariusz        Banaszek              143.40 +  418: 355  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 12 158.83




	Paweł Dawidson 136.06 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Grabowski             104.72 +  469: 258  155
    2     3 Mariusz        Orzeł                 126.93 +  468: 302  177
    3     1 Mariusz        Skrobosz              129.79 +  428: 390  180
    4     1 Paweł          Stanosz               134.43 +  345: 308  184
    5     1 Grzegorz       Święcki               126.91 -  341: 447   77
    6     3 Jarosław       Michalak              118.90 +  555: 286  169
    7     2 Zdzisław       Szota                 131.51 -  367: 402   82
    8     3 Paweł          Stefaniak             137.32 -  367: 374   87
    9     5 Dariusz        Puton                 133.47 =  291: 291  133
   10     8 Wojciech       Usakiewicz            129.12 -  364: 393   79
   11    11 Magdalena      Merklejn              106.61 +  380: 316  157
   12     8 Adam           Słapiński             100.10 -  324: 491   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Paweł Stanosz 134.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Roman          Figiel                102.15 +  387: 349  152
    2     9 Janusz         Kaczor                108.44 +  474: 324  158
    3     3 Mariusz        Kubicki               112.05 +  402: 284  162
    4     1 Paweł          Dawidson              136.06 -  308: 345   86
    5     5 Tomasz         Zwoliński             142.35 -  312: 421   92
    6    10 Waldemar       Czerwoniec            126.01 -  338: 340   76
    7    12 Dariusz        Banaszek              143.40 -  333: 419   93
    8    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 +  443: 245  158
    9    12 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  353: 325  150
   10     9 Marek          Antosik               121.67 -  320: 353   72
   11    13 Jolanta        Hoffmann              118.54 -  310: 424   69
   12    17 Sławomir       Nosek                 123.41 -  333: 462   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Dariusz Puton 133.47 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Słapiński             100.10 +  328: 302  150
    2    15 Marcin         Flegier               100.00 +  334: 300  150
    3     8 Marcin         Mroziuk               129.60 -  303: 373   80
    4    15 Iwona          Rutkowska             100.00 +  435: 251  150
    5     9 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  422: 277  150
    6     4 Jarosław       Borowski              127.11 +  422: 255  177
    7     3 Paweł          Stefaniak             137.32 -  309: 436   87
    8     6 Jakub          Kozłowski             110.30 +  344: 311  160
    9     5 Paweł          Dawidson              136.06 =  291: 291  136
   10     4 Grzegorz       Święcki               126.91 -  317: 384   77
   11     6 Wojciech       Usakiewicz            129.12 +  378: 343  179
   12     4 Zdzisław       Szota                 131.51 -  336: 415   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Zdzisław Szota 131.51 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Figiel                100.00 +  431: 322  150
    2     6 Sławomir       Nosek                 123.41 +  386: 315  173
    3     4 Wiesław        Olewiński             105.76 +  351: 319  156
    4     3 Wojciech       Usakiewicz            129.12 +  414: 377  179
    5     2 Paweł          Stefaniak             137.32 +  415: 355  187
    6     1 Grzegorz       Święcki               126.91 -  402: 410   77
    7     2 Paweł          Dawidson              136.06 +  402: 367  186
    8     1 Tomasz         Zwoliński             142.35 -  331: 377   92
    9     3 Mariusz        Orzeł                 126.93 +  463: 317  177
   10     1 Marcin         Mroziuk               129.60 -  346: 418   80
   11     2 Paweł          Stefaniak             137.32 -  350: 378   87
   12     4 Dariusz        Puton                 133.47 +  415: 336  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Mariusz Skrobosz 129.79 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Gałecki               100.00 +  478: 359  150
    2     2 Leszek         Stecuła               119.75 +  425: 360  170
    3     1 Paweł          Dawidson              136.06 -  390: 428   86
    4     5 Edward         Stefaniak             118.98 +  395: 311  169
    5     3 Mariusz        Orzeł                 126.93 +  378: 289  177
    6     2 Tomasz         Zwoliński             142.35 -  277: 552   92
    7     5 Marek          Antosik               121.67 +  388: 368  172
    8     4 Ryszard        Dębski                126.17 -  337: 341   76
    9     7 Dariusz        Banaszek              143.40 -  320: 349   93
   10    10 Stanisław      Rydzik                119.70 +  406: 253  170
   11     7 Marek          Antosik               121.67 +  418: 345  172
   12     5 Grzegorz       Święcki               126.91 +  461: 301  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Marcin Mroziuk 129.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  340: 329  150
    2    14 Marek          Charytoniuk           121.63 +  345: 279  172
    3     8 Dariusz        Puton                 133.47 +  373: 303  183
    4     4 Paweł          Stefaniak             137.32 -  358: 384   87
    5     8 Ryszard        Dębski                126.17 +  401: 255  176
    6     5 Jakub          Kozłowski             110.30 +  400: 273  160
    7     4 Wojciech       Usakiewicz            129.12 +  425: 352  179
    8     2 Grzegorz       Święcki               126.91 +  397: 334  177
    9     1 Tomasz         Zwoliński             142.35 +  388: 344  192
   10     1 Zdzisław       Szota                 131.51 +  418: 346  182
   11     1 Tomasz         Zwoliński             142.35 -  301: 383   92
   12     1 Tomasz         Zwoliński             142.35 -  371: 415   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 12 153.50




	Wojciech Usakiewicz 129.12 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  344: 325  150
    2    13 Stanisław      Gasik                 107.17 +  363: 300  157
    3     7 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  459: 333  150
    4     3 Zdzisław       Szota                 131.51 -  377: 414   82
    5     6 Maciej         Gałecki               100.00 =  372: 372  100
    6     7 Leszek         Stecuła               119.75 +  377: 336  170
    7     4 Marcin         Mroziuk               129.60 -  352: 425   80
    8     8 Marek          Antosik               121.67 -  295: 447   72
    9    11 Magdalena      Merklejn              106.61 +  373: 341  157
   10     8 Paweł          Dawidson              136.06 +  393: 364  186
   11     6 Dariusz        Puton                 133.47 -  343: 378   83
   12     9 Maciej         Gałecki               100.00 -  318: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Jarosław Borowski 127.11 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Radosław       Konca                 100.00 +  394: 337  150
    2     8 Grzegorz       Święcki               126.91 -  347: 421   77
    3    13 Sławomir       Nosek                 123.41 +  348: 310  173
    4    10 Stanisław      Gasik                 107.17 +  391: 312  157
    5     7 Mariusz        Kubicki               112.05 +  374: 321  162
    6     4 Dariusz        Puton                 133.47 -  255: 422   83
    7     9 Maciej         Grabowski             104.72 +  386: 231  155
    8     7 Dorota         Niedbała              100.00 +  419: 336  150
    9     4 Ryszard        Dębski                126.17 +  430: 252  176
   10     3 Dariusz        Banaszek              143.40 -  309: 398   93
   11     4 Mariusz        Orzeł                 126.93 -  323: 348   77
   12     6 Jakub          Kozłowski             110.30 +  481: 298  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Mariusz Orzeł 126.93 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  473: 306  150
    2     3 Paweł          Dawidson              136.06 -  302: 468   86
    3    10 Marcin         Kamiński              109.59 +  384: 290  160
    4     8 Jolanta        Hoffmann              118.54 +  485: 376  169
    5     3 Mariusz        Skrobosz              129.79 -  289: 378   80
    6     9 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 +  408: 232  166
    7     6 Jarosław       Michalak              118.90 +  361: 350  169
    8     5 Mariusz        Kubicki               112.05 +  376: 283  162
    9     3 Zdzisław       Szota                 131.51 -  317: 463   82
   10     5 Stanisław      Gasik                 107.17 +  416: 286  157
   11     4 Jarosław       Borowski              127.11 +  348: 323  177
   12     3 Marek          Charytoniuk           121.63 +  381: 335  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 12 144.17




	Grzegorz Święcki 126.91 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  390: 311  150
    2     8 Jarosław       Borowski              127.11 +  421: 347  177
    3     5 Jarosław       Michalak              118.90 +  380: 350  169
    4     2 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 +  437: 342  166
    5     1 Paweł          Dawidson              136.06 +  447: 341  186
    6     1 Zdzisław       Szota                 131.51 +  410: 402  182
    7     1 Tomasz         Zwoliński             142.35 -  364: 412   92
    8     2 Marcin         Mroziuk               129.60 -  334: 397   80
    9     2 Paweł          Stefaniak             137.32 -  370: 381   87
   10     4 Dariusz        Puton                 133.47 +  384: 317  183
   11     3 Dariusz        Banaszek              143.40 -  255: 533   93
   12     5 Mariusz        Skrobosz              129.79 -  301: 461   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Ryszard Dębski 126.17 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  285: 276  150
    2    16 Stefan         Dawidson              115.68 -  313: 401   66
    3    22 Marek          Charytoniuk           121.63 +  417: 321  172
    4    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 +  452: 415  158
    5     8 Marcin         Mroziuk               129.60 -  255: 401   80
    6    13 Wiesław        Olewiński             105.76 +  396: 332  156
    7     8 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  457: 291  150
    8     4 Mariusz        Skrobosz              129.79 +  341: 337  180
    9     4 Jarosław       Borowski              127.11 -  252: 430   77
   10     6 Mariusz        Kubicki               112.05 +  393: 306  162
   11     5 Marek          Charytoniuk           121.63 -  354: 423   72
   12     7 Krzysztof      Bukowski              118.07 +  376: 279  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Waldemar Czerwoniec 126.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Stanisław      Gasik                 107.17 -  336: 341   57
    2    20 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  435: 372  150
    3    11 Tomasz         Zwoliński             142.35 -  281: 444   92
    4    20 Sławomir       Nosek                 123.41 +  429: 371  173
    5    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 +  442: 356  158
    6    10 Paweł          Stanosz               134.43 +  340: 338  184
    8    13 Marek          Charytoniuk           121.63 -  322: 360   72
    9    16 Andrzej        Rechowicz             124.43 +  364: 321  174
   10    13 Maciej         Grabowski             104.72 -  343: 406   55
   11    16 Stefan         Dawidson              115.68 +  321: 300  166
   12    13 Szymon         Fidziński             100.00 +  485: 358  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 11 130.09




	Andrzej Rechowicz 124.43 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  310: 356   50
    2    23 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  363: 328  150
    3    17 Maciej         Gałecki               100.00 -  330: 402   50
    4    22 Adam           Słapiński             100.10 +  383: 299  150
    5    17 Wiesław        Olewiński             105.76 -  339: 359   56
    6    20 Sławomir       Nosek                 123.41 +  332: 330  173
    7    17 Szymon         Fidziński             100.00 -  338: 377   50
    8    19 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  376: 372  150
    9    16 Waldemar       Czerwoniec            126.01 -  321: 364   76
   10    17 Edward         Stefaniak             118.98 -  310: 408   69
   11    21 Radosław       Konca                 100.00 +  375: 304  150
   12    18 Stefan         Dawidson              115.68 +  369: 280  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Sławomir Nosek 123.41 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Mogielnicki           100.00 +  419: 237  150
    2     6 Zdzisław       Szota                 131.51 -  315: 386   82
    3    13 Jarosław       Borowski              127.11 -  310: 348   77
    4    20 Waldemar       Czerwoniec            126.01 -  371: 429   76
    5    23 Marcin         Kamiński              109.59 +  343: 320  160
    6    20 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  330: 332   74
    7    22 Jolanta        Hoffmann              118.54 -  359: 389   69
    8    23 Rafał          Matczak               105.16 +  382: 296  155
    9    20 Iwona          Rutkowska             100.00 +  341: 306  150
   10    16 Leszek         Stecuła               119.75 +  365: 363  170
   11    14 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 -  334: 394   66
   12    17 Paweł          Stanosz               134.43 +  462: 333  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Marek Antosik 121.67 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Mojsik                100.00 +  534: 203  150
    2     1 Mariusz        Kubicki               112.05 -  327: 359   62
    3     9 Leszek         Stecuła               119.75 -  329: 372   70
    4    17 Marcin         Kamiński              109.59 +  379: 290  160
    5    12 Jolanta        Hoffmann              118.54 +  441: 328  169
    6     8 Dariusz        Banaszek              143.40 +  389: 323  193
    7     5 Mariusz        Skrobosz              129.79 -  368: 388   80
    8     8 Wojciech       Usakiewicz            129.12 +  447: 295  179
    9     6 Stanisław      Gasik                 107.17 -  348: 583   57
   10     9 Paweł          Stanosz               134.43 +  353: 320  184
   11     7 Mariusz        Skrobosz              129.79 -  345: 418   80
   12    10 Jolanta        Hoffmann              118.54 -  322: 329   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Marek Charytoniuk 121.63 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Pryzowicz             100.00 +  338: 282  150
    2    14 Marcin         Mroziuk               129.60 -  279: 345   80
    3    22 Ryszard        Dębski                126.17 -  321: 417   76
    4    24 Maciej         Grabowski             104.72 -  318: 324   55
    5    27 Tomasz         Figiel                100.00 +  376: 340  150
    6    22 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  270: 179  150
    7    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  374: 246  150
    8    13 Waldemar       Czerwoniec            126.01 +  360: 322  176
    9    10 Dorota         Niedbała              100.00 +  370: 235  150
   10     7 Jakub          Kozłowski             110.30 +  386: 334  160
   11     5 Ryszard        Dębski                126.17 +  423: 354  176
   12     3 Mariusz        Orzeł                 126.93 -  335: 381   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Leszek Stecuła 119.75 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  498: 204  150
    2     2 Mariusz        Skrobosz              129.79 -  360: 425   80
    3     9 Marek          Antosik               121.67 +  372: 329  172
    4     6 Tomasz         Zwoliński             142.35 -  384: 385   92
    5    11 Edward         Stefaniak             118.98 +  422: 308  169
    6     7 Wojciech       Usakiewicz            129.12 -  336: 377   79
    7    11 Dorota         Niedbała              100.00 -  337: 339   50
    8    16 Jolanta        Hoffmann              118.54 -  289: 365   69
    9    19 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  359: 269  150
   10    16 Sławomir       Nosek                 123.41 -  363: 365   73
   11    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 +  414: 326  158
   12    16 Edward         Stefaniak             118.98 +  417: 305  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Stanisław Rydzik 119.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Teresa         Ząbek                 100.00 +  442: 219  150
    2     5 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 -  280: 442   66
    3    14 Janusz         Kaczor                108.44 +  366: 340  158
    4    11 Maciej         Gałecki               100.00 -  309: 485   50
    5    16 Stanisław      Gasik                 107.17 -  323: 420   57
    6    21 Adam           Słapiński             100.10 -  323: 381   50
    7    24 Radosław       Konca                 100.00 +  405: 311  150
    8    18 Stefan         Dawidson              115.68 +  358: 274  166
    9    13 Edward         Stefaniak             118.98 +  398: 316  169
   10    10 Mariusz        Skrobosz              129.79 -  253: 406   80
   11    15 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  401: 251  150
   12    12 Mariusz        Kubicki               112.05 +  429: 281  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Edward Stefaniak 118.98 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Zemło                 100.00 +  452: 327  150
    2     4 Marcin         Kamiński              109.59 +  434: 369  160
    3     2 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 -  357: 371   66
    4     5 Mariusz        Skrobosz              129.79 -  311: 395   80
    5    11 Leszek         Stecuła               119.75 -  308: 422   70
    6    17 Jolanta        Hoffmann              118.54 +  347: 346  169
    7    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 +  379: 346  158
    8     9 Dariusz        Banaszek              143.40 -  367: 435   93
    9    13 Stanisław      Rydzik                119.70 -  316: 398   70
   10    17 Andrzej        Rechowicz             124.43 +  408: 310  174
   11    12 Maciej         Gałecki               100.00 -  335: 369   50
   12    16 Leszek         Stecuła               119.75 -  305: 417   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Jarosław Michalak 118.90 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jacek          Cichecki              100.00 +  371: 285  150
    2    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 +  404: 246  158
    3     5 Grzegorz       Święcki               126.91 -  350: 380   77
    4     9 Wiesław        Olewiński             105.76 +  487: 259  156
    5     4 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 +  375: 347  166
    6     3 Paweł          Dawidson              136.06 -  286: 555   86
    7     6 Mariusz        Orzeł                 126.93 -  350: 361   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     870  /  7 124.29




	Jolanta Hoffmann 118.54 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Gasik                 100.00 +  347: 248  150
    2    12 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  349: 357   50
    3    15 Wojciech       Zemło                 100.00 +  446: 329  150
    4     8 Mariusz        Orzeł                 126.93 -  376: 485   77
    5    12 Marek          Antosik               121.67 -  328: 441   72
    6    17 Edward         Stefaniak             118.98 -  346: 347   69
    7    22 Sławomir       Nosek                 123.41 +  389: 359  173
    8    16 Leszek         Stecuła               119.75 +  365: 289  170
    9    14 Adam           Słapiński             100.10 -  261: 342   50
   10    18 Radosław       Konca                 100.00 +  424: 319  150
   11    13 Paweł          Stanosz               134.43 +  424: 310  184
   12    10 Marek          Antosik               121.67 +  329: 322  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Krzysztof Bukowski 118.07 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marcin         Flegier               100.00 -  297: 327   50
    2    25 Jacek          Cichecki              100.00 +  367: 309  150
    3    18 Stanisław      Gasik                 107.17 -  434: 461   57
    4    18 Rafał          Matczak               105.16 +  338: 294  155
    5    15 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  361: 336  150
    6    12 Stefan         Dawidson              115.68 +  378: 372  166
    7     7 Mariusz        Kubicki               112.05 -  299: 380   62
    8    11 Wiesław        Olewiński             105.76 +  371: 282  156
    9     8 Jakub          Kozłowski             110.30 -  318: 354   60
   10    11 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 +  399: 382  166
   11     8 Stanisław      Gasik                 107.17 +  341: 296  157
   12     7 Ryszard        Dębski                126.17 -  279: 376   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Stefan Dawidson 115.68 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dorota         Niedbała              100.00 +  326: 325  150
    2    16 Ryszard        Dębski                126.17 +  401: 313  176
    3     6 Paweł          Stefaniak             137.32 -  326: 333   87
    4    12 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  329: 359   50
    5    18 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  424: 299  150
    6    12 Krzysztof      Bukowski              118.07 -  372: 378   68
    7    14 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 -  277: 346   66
    8    18 Stanisław      Rydzik                119.70 -  274: 358   70
    9    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 +  343: 329  158
   10    19 Wiesław        Olewiński             105.76 +  381: 281  156
   11    16 Waldemar       Czerwoniec            126.01 -  300: 321   76
   12    18 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  280: 369   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Krzysztof Usakiewicz 115.61 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Szymon         Fidziński             100.00 +  440: 240  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                119.70 +  442: 280  170
    3     2 Edward         Stefaniak             118.98 +  371: 357  169
    4     2 Grzegorz       Święcki               126.91 -  342: 437   77
    5     4 Jarosław       Michalak              118.90 -  347: 375   69
    6     9 Mariusz        Orzeł                 126.93 -  232: 408   77
    7    14 Stefan         Dawidson              115.68 +  346: 277  166
    8    10 Stanisław      Gasik                 107.17 -  259: 334   57
    9    15 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  383: 261  150
   10    11 Krzysztof      Bukowski              118.07 -  382: 399   68
   11    14 Sławomir       Nosek                 123.41 +  394: 334  173
   12    11 Stanisław      Gasik                 107.17 -  304: 436   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Mariusz Kubicki 112.05 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  517: 166  150
    2     1 Marek          Antosik               121.67 +  359: 327  172
    3     3 Paweł          Stanosz               134.43 -  284: 402   84
    4     7 Dariusz        Banaszek              143.40 +  334: 323  193
    5     7 Jarosław       Borowski              127.11 -  321: 374   77
    6    11 Stanisław      Gasik                 107.17 +  359: 327  157
    7     7 Krzysztof      Bukowski              118.07 +  380: 299  168
    8     5 Mariusz        Orzeł                 126.93 -  283: 376   77
    9     9 Szymon         Fidziński             100.00 +  343: 232  150
   10     6 Ryszard        Dębski                126.17 -  306: 393   76
   11     9 Adam           Słapiński             100.10 -  267: 308   50
   12    12 Stanisław      Rydzik                119.70 -  281: 429   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Jakub Kozłowski 110.30 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  365: 278  150
    2    11 Paweł          Stefaniak             137.32 -  330: 354   87
    3    16 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  306: 286  150
    4    14 Dorota         Niedbała              100.00 +  365: 297  150
    5    10 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  373: 257  150
    6     5 Marcin         Mroziuk               129.60 -  273: 400   80
    7    10 Maciej         Gałecki               100.00 +  445: 286  150
    8     6 Dariusz        Puton                 133.47 -  311: 344   83
    9     8 Krzysztof      Bukowski              118.07 +  354: 318  168
   10     7 Marek          Charytoniuk           121.63 -  334: 386   72
   11    10 Maciej         Grabowski             104.72 +  462: 230  155
   12     6 Jarosław       Borowski              127.11 -  298: 481   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Marzena Mroziak 109.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  221: 271   50
    9    29 Janusz         Kaczor                108.44 +  355: 267  158
   10    27 Marcin         Flegier               100.00 -  253: 344   50
   11    27 Witold         Jankowski             100.00 +  299: 293  150
   12    26 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  267: 274   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     458  /  5  91.60




	Marcin Kamiński 109.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Mocek                 100.00 +  468: 166  150
    2     4 Edward         Stefaniak             118.98 -  369: 434   69
    3    10 Mariusz        Orzeł                 126.93 -  290: 384   77
    4    17 Marek          Antosik               121.67 -  290: 379   72
    5    23 Sławomir       Nosek                 123.41 -  320: 343   73
    6    27 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  326: 336   50
    7    28 Janusz         Kaczor                108.44 +  427: 421  158
    8    22 Iwona          Rutkowska             100.00 -  292: 347   50
    9    25 Paweł          Mojsik                100.00 -  309: 341   50
   10    30 PAUZA
   11    28 Janusz         Kaczor                108.44 -  372: 408   58
   12    28 Witold         Jankowski             100.00 +  423: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     957  / 11  87.00




	Janusz Kaczor 108.44 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  387: 257  150
    2     9 Paweł          Stanosz               134.43 -  324: 474   84
    3    14 Stanisław      Rydzik                119.70 -  340: 366   70
    4    19 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  344: 354   50
    5    24 Rafał          Matczak               105.16 -  355: 378   55
    6    26 Magdalena      Merklejn              106.61 -  279: 319   57
    7    28 Marcin         Kamiński              109.59 -  421: 427   60
    8    29 PAUZA
    9    29 Marzena        Mroziak               109.84 -  267: 355   60
   10    28 Karol          Jankowski             100.00 +  445: 176  150
   11    28 Marcin         Kamiński              109.59 +  408: 372  160
   12    27 Jacek          Cichecki              100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  / 10  89.60




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 108.31 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Iwona          Rutkowska             100.00 +  379: 279  150
    2    10 Jarosław       Michalak              118.90 -  246: 404   69
    3    21 Jacek          Gasik                 100.00 +  401: 241  150
    4    13 Ryszard        Dębski                126.17 -  415: 452   76
    5    14 Waldemar       Czerwoniec            126.01 -  356: 442   76
    6    18 Wojciech       Zemło                 100.00 +  396: 352  150
    7    13 Edward         Stefaniak             118.98 -  346: 379   69
    8    17 Paweł          Stanosz               134.43 -  245: 443   84
    9    21 Stefan         Dawidson              115.68 -  329: 343   66
   10    24 Rafał          Matczak               105.16 +  433: 294  155
   11    20 Leszek         Stecuła               119.75 -  326: 414   70
   12    23 Wojciech       Zemło                 100.00 +  460: 459  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Stanisław Gasik 107.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Waldemar       Czerwoniec            126.01 +  341: 336  176
    2    13 Wojciech       Usakiewicz            129.12 -  300: 363   79
    3    18 Krzysztof      Bukowski              118.07 +  461: 434  168
    4    10 Jarosław       Borowski              127.11 -  312: 391   77
    5    16 Stanisław      Rydzik                119.70 +  420: 323  170
    6    11 Mariusz        Kubicki               112.05 -  327: 359   62
    7    15 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  362: 294  150
    8    10 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 +  334: 259  166
    9     6 Marek          Antosik               121.67 +  583: 348  172
   10     5 Mariusz        Orzeł                 126.93 -  286: 416   77
   11     8 Krzysztof      Bukowski              118.07 -  296: 341   68
   12    11 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 +  436: 304  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Magdalena Merklejn 106.61 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              143.40 -  364: 412   93
    2    17 Maciej         Gałecki               100.00 -  311: 319   50
    3    26 Roman          Figiel                102.15 -  328: 340   52
    4    29 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  328: 292  150
    5    25 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 =  348: 348  100
    6    26 Janusz         Kaczor                108.44 +  319: 279  158
    7    21 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  488: 236  150
    8    14 Maciej         Grabowski             104.72 +  361: 334  155
    9    11 Wojciech       Usakiewicz            129.12 -  341: 373   79
   10    14 Dorota         Niedbała              100.00 +  332: 315  150
   11    11 Paweł          Dawidson              136.06 -  316: 380   86
   12    15 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  254: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Wiesław Olewiński 105.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             142.35 +  414: 345  192
    2     7 Dariusz        Banaszek              143.40 +  401: 334  193
    3     4 Zdzisław       Szota                 131.51 -  319: 351   82
    4     9 Jarosław       Michalak              118.90 -  259: 487   69
    5    17 Andrzej        Rechowicz             124.43 +  359: 339  174
    6    13 Ryszard        Dębski                126.17 -  332: 396   76
    7    16 Adam           Słapiński             100.10 +  398: 298  150
    8    11 Krzysztof      Bukowski              118.07 -  282: 371   68
    9    17 Maciej         Grabowski             104.72 -  285: 364   55
   10    19 Stefan         Dawidson              115.68 -  281: 381   66
   11    22 Wojciech       Zemło                 100.00 +  391: 384  150
   12    19 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  457: 358  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Rafał Matczak 105.16 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Stefaniak             137.32 -  343: 367   87
    2    19 Radosław       Konca                 100.00 +  403: 359  150
    3    12 Dariusz        Banaszek              143.40 -  344: 444   93
    4    18 Krzysztof      Bukowski              118.07 -  294: 338   68
    5    24 Janusz         Kaczor                108.44 +  378: 355  158
    6    19 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  313: 409   50
    7    23 Wojciech       Zemło                 100.00 -  318: 383   50
    8    23 Sławomir       Nosek                 123.41 -  296: 382   73
    9    26 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  361: 286  150
   10    24 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 -  294: 433   58
   11    26 Jacek          Cichecki              100.00 +  418: 342  150
   12    24 Radosław       Konca                 100.00 +  424: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Maciej Grabowski 104.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Dawidson              136.06 -  258: 469   86
    2    28 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  375: 223  150
    3    19 Dorota         Niedbała              100.00 -  322: 342   50
    4    24 Marek          Charytoniuk           121.63 +  324: 318  172
    5    19 Szymon         Fidziński             100.00 +  341: 301  150
    6    15 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  396: 268  150
    7     9 Jarosław       Borowski              127.11 -  231: 386   77
    8    14 Magdalena      Merklejn              106.61 -  334: 361   57
    9    17 Wiesław        Olewiński             105.76 +  364: 285  156
   10    13 Waldemar       Czerwoniec            126.01 +  406: 343  176
   11    10 Jakub          Kozłowski             110.30 -  230: 462   60
   12    14 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  247: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Roman Figiel 102.15 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Stanosz               134.43 -  349: 387   84
    2    18 Tomasz         Zwoliński             142.35 -  329: 417   92
    3    26 Magdalena      Merklejn              106.61 +  340: 328  157
    4    21 Wojciech       Zemło                 100.00 -  298: 480   50
    5    26 Adam           Słapiński             100.10 -  374: 382   50
    6    28 Radosław       Konca                 100.00 -  363: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     483  /  6  80.50




	Adam Słapiński 100.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Puton                 133.47 -  302: 328   83
    2    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  284: 323   50
    3    29 Michał         Pryzowicz             100.00 +  432: 217  150
    4    22 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  299: 383   74
    5    26 Roman          Figiel                102.15 +  382: 374  152
    6    21 Stanisław      Rydzik                119.70 +  381: 323  170
    7    16 Wiesław        Olewiński             105.76 -  298: 398   56
    8    20 Jacek          Cichecki              100.00 +  410: 281  150
    9    14 Jolanta        Hoffmann              118.54 +  342: 261  169
   10    12 Szymon         Fidziński             100.00 +  340: 310  150
   11     9 Mariusz        Kubicki               112.05 +  308: 267  162
   12     8 Paweł          Dawidson              136.06 +  491: 324  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    28 Artur          Gawroński             100.00 +  292: 288  150
    5    22 Paweł          Mojsik                100.00 +  325: 223  150
    6    16 Dorota         Niedbała              100.00 -  310: 364   50
    7    21 Magdalena      Merklejn              106.61 -  236: 488   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     407  /  4 101.75




	Krystyna Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Mroziuk               129.60 -  329: 340   80
    2    20 Waldemar       Czerwoniec            126.01 -  372: 435   76
    3    25 Radosław       Konca                 100.00 +  369: 299  150
    4    19 Janusz         Kaczor                108.44 +  354: 344  158
    5    15 Krzysztof      Bukowski              118.07 -  336: 361   68
    6    19 Rafał          Matczak               105.16 +  409: 313  155
    7    15 Stanisław      Gasik                 107.17 -  294: 362   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     744  /  7 106.29




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jarosław       Michalak              118.90 -  285: 371   69
    2    25 Krzysztof      Bukowski              118.07 -  309: 367   68
    3    28 Szymon         Fidziński             100.00 -  333: 348   50
    4    30 Radosław       Konca                 100.00 +  311: 306  150
    5    28 Marcin         Flegier               100.00 +  298: 289  150
    6    24 Iwona          Rutkowska             100.00 -  319: 334   50
    7    26 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  321: 293  150
    8    20 Adam           Słapiński             100.10 -  281: 410   50
    9    23 Wojciech       Zemło                 100.00 -  252: 434   50
   10    25 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  260: 314   50
   11    26 Rafał          Matczak               105.16 -  342: 418   55
   12    27 Janusz         Kaczor                108.44 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  / 11  81.09




	Ewa Czerwoniec 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Święcki               126.91 -  311: 390   77
    2    23 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  328: 363   74
    3    27 Tomasz         Figiel                100.00 -  368: 383   50
    4    29 Magdalena      Merklejn              106.61 -  292: 328   57
    5    31 Radosław       Konca                 100.00 -  278: 380   50
    6    31 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  352: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     458  /  6  76.33




	Marek Dudkiewicz 100.00 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             124.43 +  356: 310  174
    2    12 Jolanta        Hoffmann              118.54 +  357: 349  169
    3     7 Wojciech       Usakiewicz            129.12 -  333: 459   79
    4    12 Stefan         Dawidson              115.68 +  359: 329  166
    5     9 Dariusz        Puton                 133.47 -  277: 422   83
    6    14 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  430: 299  150
    7     8 Ryszard        Dębski                126.17 -  291: 457   76
    8    12 Szymon         Fidziński             100.00 -  371: 394   50
    9    15 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 -  261: 383   66
   10    20 Wojciech       Zemło                 100.00 +  418: 413  150
   11    15 Stanisław      Rydzik                119.70 -  251: 401   70
   12    19 Wiesław        Olewiński             105.76 -  358: 457   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Szymon Fidziński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Usakiewicz            115.61 -  240: 440   66
    2    29 Jacek          Gasik                 100.00 -  347: 370   50
    3    28 Jacek          Cichecki              100.00 +  348: 333  150
    4    25 Marcin         Flegier               100.00 +  320: 251  150
    5    19 Maciej         Grabowski             104.72 -  301: 341   55
    6    23 Teresa         Ząbek                 100.00 +  394: 213  150
    7    17 Andrzej        Rechowicz             124.43 +  377: 338  174
    8    12 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  394: 371  150
    9     9 Mariusz        Kubicki               112.05 -  232: 343   62
   10    12 Adam           Słapiński             100.10 -  310: 340   50
   11    17 Dorota         Niedbała              100.00 +  344: 259  150
   12    13 Waldemar       Czerwoniec            126.01 -  358: 485   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Tomasz Figiel 100.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zdzisław       Szota                 131.51 -  322: 431   82
    2    22 Dorota         Niedbała              100.00 -  275: 310   50
    3    27 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  383: 368  150
    4    23 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  275: 364   50
    5    27 Marek          Charytoniuk           121.63 -  340: 376   72
    6    29 Marcin         Flegier               100.00 -  360: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     454  /  6  75.67




	Marcin Flegier 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Bukowski              118.07 +  327: 297  168
    2    15 Dariusz        Puton                 133.47 -  300: 334   83
    3    20 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  305: 318   50
    4    25 Szymon         Fidziński             100.00 -  251: 320   50
    5    28 Jacek          Cichecki              100.00 -  289: 298   50
    6    29 Tomasz         Figiel                100.00 +  404: 360  150
    7    25 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  278: 449   50
    8    24 Radosław       Konca                 100.00 -  301: 316   50
    9    30 PAUZA
   10    27 Marzena        Mroziak               109.84 +  344: 253  160
   11    25 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  281: 239  150
   12    22 Teresa         Ząbek                 100.00 +  378: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 11 101.00




	Jacek Gasik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jolanta        Hoffmann              118.54 -  248: 347   69
    2    29 Szymon         Fidziński             100.00 +  370: 347  150
    3    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 -  241: 401   58
    4    27 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  389: 227  150
    5    20 Dorota         Niedbała              100.00 -  304: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     477  /  5  95.40




	Artur Gawroński 100.00 Halinów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    32 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  341: 209  150
    4    28 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  288: 292   50
    5    30 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  367: 252  150
    6    25 Paweł          Mojsik                100.00 +  344: 317  150
    7    20 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  314: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Maciej Gałecki 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Skrobosz              129.79 -  359: 478   80
    2    17 Magdalena      Merklejn              106.61 +  319: 311  157
    3    17 Andrzej        Rechowicz             124.43 +  402: 330  174
    4    11 Stanisław      Rydzik                119.70 +  485: 309  170
    5     6 Wojciech       Usakiewicz            129.12 =  372: 372  129
    6     6 Paweł          Stefaniak             137.32 -  310: 410   87
    7    10 Jakub          Kozłowski             110.30 -  286: 445   60
    9    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  350: 243  150
   10    15 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  353: 344  150
   11    12 Edward         Stefaniak             118.98 +  369: 335  169
   12     9 Wojciech       Usakiewicz            129.12 +  336: 318  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 11 136.82




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Orzeł                 126.93 -  306: 473   77
    2    24 Adam           Słapiński             100.10 +  323: 284  150
    3    20 Marcin         Flegier               100.00 +  318: 305  150
    4    16 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  272: 301   50
    5    21 Iwona          Rutkowska             100.00 +  407: 249  150
    6    14 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  299: 430   50
    7    18 Marek          Charytoniuk           121.63 -  246: 374   72
    8    21 Paweł          Mojsik                100.00 +  326: 321  150
    9    18 Maciej         Gałecki               100.00 -  243: 350   50
   10    21 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  390: 296  150
   11    18 Paweł          Mojsik                100.00 +  338: 334  150
   12    14 Maciej         Grabowski             104.72 +  350: 247  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Piotr Jachimowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ryszard        Dębski                126.17 -  276: 285   76
    2    27 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  420: 276  150
    3    16 Jakub          Kozłowski             110.30 -  286: 306   60
    4    23 Tomasz         Figiel                100.00 +  364: 275  150
    5    18 Stefan         Dawidson              115.68 -  299: 424   66
    6    22 Marek          Charytoniuk           121.63 -  179: 270   72
    7    25 Marcin         Flegier               100.00 +  449: 278  150
    8    19 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  372: 376   74
    9    22 Radosław       Konca                 100.00 -  348: 398   50
   10    25 Jacek          Cichecki              100.00 +  314: 260  150
   11    23 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  314: 310  150
   12    20 Dorota         Niedbała              100.00 -  305: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Karol Jankowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    28 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  225: 335   50
    9    28 Michał         Pryzowicz             100.00 -  190: 426   50
   10    28 Janusz         Kaczor                108.44 -  176: 445   58
   11    30 PAUZA
   12    30 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     158  /  3  52.67




	Witold Jankowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  286: 376   50
    9    27 Teresa         Ząbek                 100.00 -  270: 359   50
   10    29 Michał         Pryzowicz             100.00 +  341: 241  150
   11    27 Marzena        Mroziak               109.84 -  293: 299   60
   12    28 Marcin         Kamiński              109.59 -  255: 423   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     370  /  5  74.00




	Radosław Konca 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Borowski              127.11 -  337: 394   77
    2    19 Rafał          Matczak               105.16 -  359: 403   55
    3    25 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  299: 369   50
    4    30 Jacek          Cichecki              100.00 -  306: 311   50
    5    31 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  380: 278  150
    6    28 Roman          Figiel                102.15 +  382: 363  152
    7    24 Stanisław      Rydzik                119.70 -  311: 405   70
    8    24 Marcin         Flegier               100.00 +  316: 301  150
    9    22 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  398: 348  150
   10    18 Jolanta        Hoffmann              118.54 -  319: 424   69
   11    21 Andrzej        Rechowicz             124.43 -  304: 375   74
   12    24 Rafał          Matczak               105.16 -  319: 424   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 12  91.83




	Krzysztof Mocek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Kamiński              109.59 -  166: 468   60
    2    32 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  240: 281   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     110  /  2  55.00




	Paweł Mogielnicki 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Nosek                 123.41 -  237: 419   73
    2    30 Teresa         Ząbek                 100.00 +  332: 269  150
    3    23 Iwona          Rutkowska             100.00 -  276: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     273  /  3  91.00




	Paweł Mojsik 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Antosik               121.67 -  203: 534   72
    2    31 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  337: 284  150
    3    24 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  330: 369   50
    4    26 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  265: 238  150
    5    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  223: 325   50
    6    25 Artur          Gawroński             100.00 -  317: 344   50
    7    27 Teresa         Ząbek                 100.00 +  400:   0    0
    8    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  321: 326   50
    9    25 Marcin         Kamiński              109.59 +  341: 309  160
   10    22 Iwona          Rutkowska             100.00 +  335: 318  150
   11    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  334: 338   50
   12    21 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  314: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 11  98.36




	Dorota Niedbała 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Stefan         Dawidson              115.68 -  325: 326   66
    2    22 Tomasz         Figiel                100.00 +  310: 275  150
    3    19 Maciej         Grabowski             104.72 +  342: 322  155
    4    14 Jakub          Kozłowski             110.30 -  297: 365   60
    5    20 Jacek          Gasik                 100.00 +  344: 304  150
    6    16 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  364: 310  150
    7    11 Leszek         Stecuła               119.75 +  339: 337  170
    8     7 Jarosław       Borowski              127.11 -  336: 419   77
    9    10 Marek          Charytoniuk           121.63 -  235: 370   72
   10    14 Magdalena      Merklejn              106.61 -  315: 332   57
   11    17 Szymon         Fidziński             100.00 -  259: 344   50
   12    20 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  307: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Mariola Osajda-Matczak 100.00 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Usakiewicz            129.12 -  325: 344   79
    2    21 Wojciech       Zemło                 100.00 -  247: 374   50
    3    30 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  324: 340   50
    4    31 Michał         Pryzowicz             100.00 +  425: 229  150
    5    25 Magdalena      Merklejn              106.61 =  348: 348  107
    6    27 Marcin         Kamiński              109.59 +  336: 326  160
    7    20 Artur          Gawroński             100.00 +  333: 314  150
    8    15 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  341: 319  150
    9    12 Paweł          Stanosz               134.43 -  325: 353   84
   10    15 Maciej         Gałecki               100.00 -  344: 353   50
   11    19 Teresa         Ząbek                 100.00 +  336: 278  150
   12    15 Magdalena      Merklejn              106.61 +  361: 254  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Michał Pryzowicz 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Charytoniuk           121.63 -  282: 338   72
    2    26 Iwona          Rutkowska             100.00 -  299: 313   50
    3    29 Adam           Słapiński             100.10 -  217: 432   50
    4    31 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  229: 425   50
    5    32 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  284: 290   50
    6    32 PAUZA
    7    29 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  298: 299   50
    8    27 Teresa         Ząbek                 100.00 -  316: 338   50
    9    28 Karol          Jankowski             100.00 +  426: 190  150
   10    29 Witold         Jankowski             100.00 -  241: 341   50
   11    29 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  290: 213  150
   12    29 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 -  280: 309   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  / 11  70.18




	Iwona Rutkowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 -  279: 379   58
    2    26 Michał         Pryzowicz             100.00 +  313: 299  150
    3    23 Paweł          Mogielnicki           100.00 +  375: 276  150
    4    15 Dariusz        Puton                 133.47 -  251: 435   83
    5    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  249: 407   50
    6    24 Jacek          Cichecki              100.00 +  334: 319  150
    7    19 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -    0: 400    0
    8    22 Marcin         Kamiński              109.59 +  347: 292  160
    9    20 Sławomir       Nosek                 123.41 -  306: 341   73
   10    22 Paweł          Mojsik                100.00 -  318: 335   50
   11    24 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  291: 337   50
   12    25 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  338: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 11 102.18




	Mariusz Wrześniewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mariusz        Kubicki               112.05 -  166: 517   62
    2    32 Krzysztof      Mocek                 100.00 +  281: 240  150
    3    24 Paweł          Mojsik                100.00 +  369: 330  150
    4    16 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  301: 272  150
    5    10 Jakub          Kozłowski             110.30 -  257: 373   60
    6    15 Maciej         Grabowski             104.72 -  268: 396   55
    7    19 Iwona          Rutkowska             100.00 +  400:   0    0
    8    15 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  319: 341   50
    9    19 Leszek         Stecuła               119.75 -  269: 359   70
   10    23 Teresa         Ząbek                 100.00 -  326: 360   50
   11    24 Iwona          Rutkowska             100.00 +  337: 291  150
   12    21 Paweł          Mojsik                100.00 -  280: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  / 11  90.64




	Eugeniusz Wróblewski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Janusz         Kaczor                108.44 -  257: 387   58
    2    28 Maciej         Grabowski             104.72 -  223: 375   55
    3    32 Artur          Gawroński             100.00 -  209: 341   50
    4    32 Teresa         Ząbek                 100.00 -  297: 349   50
    5    32 Michał         Pryzowicz             100.00 +  290: 284  150
    6    31 Ewa            Czerwoniec            100.00 -  337: 352   50
    7    30 PAUZA
    8    28 Karol          Jankowski             100.00 +  335: 225  150
    9    24 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  274: 342   50
   10    26 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  300: 302   50
   11    29 Michał         Pryzowicz             100.00 -  213: 290   50
   12    29 Michał         Pryzowicz             100.00 +  309: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     863  / 11  78.45




	Karol Wyrębkiewicz 100.00 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jakub          Kozłowski             110.30 -  278: 365   60
    2    27 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  276: 420   50
    3    30 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  340: 324  150
    4    26 Paweł          Mojsik                100.00 -  238: 265   50
    5    29 Teresa         Ząbek                 100.00 -  297: 355   50
    6    30 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  322: 242  150
    7    26 Jacek          Cichecki              100.00 -  293: 321   50
    8    25 Witold         Jankowski             100.00 +  376: 286  150
    9    24 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  342: 274  150
   10    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  296: 390   50
   11    23 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  310: 314   50
   12    25 Iwona          Rutkowska             100.00 -  265: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1010  / 12  84.17




	Wojciech Zemło 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Edward         Stefaniak             118.98 -  327: 452   69
    2    21 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  374: 247  150
    3    15 Jolanta        Hoffmann              118.54 -  329: 446   69
    4    21 Roman          Figiel                102.15 +  480: 298  152
    5    13 Dariusz        Banaszek              143.40 -  300: 462   93
    6    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 -  352: 396   58
    7    23 Rafał          Matczak               105.16 +  383: 318  155
    9    23 Jacek          Cichecki              100.00 +  434: 252  150
   10    20 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  413: 418   50
   11    22 Wiesław        Olewiński             105.76 -  384: 391   56
   12    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  108.31 -  459: 460   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  / 11  96.36




	Teresa Ząbek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Stanisław      Rydzik                119.70 -  219: 442   70
    2    30 Paweł          Mogielnicki           100.00 -  269: 332   50
    3    31 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  290: 325   50
    4    32 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  349: 297  150
    5    29 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 +  355: 297  150
    6    23 Szymon         Fidziński             100.00 -  213: 394   50
    7    27 Paweł          Mojsik                100.00 -    0: 400    0
    8    27 Michał         Pryzowicz             100.00 +  338: 316  150
    9    27 Witold         Jankowski             100.00 +  359: 270  150
   10    23 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  360: 326  150
   11    19 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  278: 336   50
   12    22 Marcin         Flegier               100.00 -  266: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 11  97.27




	Jagoda Żbikowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Leszek         Stecuła               119.75 -  204: 498   70
    2    31 Paweł          Mojsik                100.00 -  284: 337   50
    3    31 Teresa         Ząbek                 100.00 +  325: 290  150
    4    27 Jacek          Gasik                 100.00 -  227: 389   50
    5    30 Artur          Gawroński             100.00 -  252: 367   50
    6    30 Karol          Wyrębkiewicz          100.00 -  242: 322   50
    7    29 Michał         Pryzowicz             100.00 +  299: 298  150
    8    26 Marzena        Mroziak               109.84 +  271: 221  160
    9    26 Rafał          Matczak               105.16 -  286: 361   55
   10    26 Eugeniusz      Wróblewski            100.00 +  302: 300  150
   11    25 Marcin         Flegier               100.00 -  239: 281   50
   12    26 Marzena        Mroziak               109.84 +  274: 267  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Tomasz Żbikowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie