Inowrocław15
kwietnia
Inowrocław 15-16 kwietnia IV Mistrzostwa KujawGrand Prix 2000
Piastów30
kwietnia
Piastów 30- 1 maja IV Mistrzostwa PiastowaGrand Prix 2000
Pruszków13
maja
Pruszków 13-14 maja II Mistrzostwa Pruszkowa
IV Mistrzostwa Piastowa30 - 01 maja 2000 — IV Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IV Mistrzostwa Piastowa Piastów, 30 - 01 maja 2000
Grand Prix 2000

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 9.0 4816
 2. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 9.0 4558
 3. Waldemar Czerwoniec (Warszawa) 9.0 4439
 4. Zdzisław Szota (Warszawa) 9.0 4417
 5. Dariusz Banaszek (Warszawa) 8.0 4588
 6. Maciej Czupryniak (Milanówek) 8.0 4501
 7. Paweł Dawidson (Częstochowa) 8.0 4467
 8. Mariusz Orzeł (Nowe Miasto Lub.) 8.0 4202
 9. Jakub Kozłowski (Warszawa) 8.0 4199
 10. Piotr Jachimowicz (Warszawa) 8.0 4084

 53 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Otwarte Mistrzostwa Piastowa
II Otwarte Mistrzostwa Piastowa
I Otwarte Mistrzostwa Piastowa




Wyniki turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Piastowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               142.10      9.0     4816     1791      784
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               129.58      9.0     4558     1837      435
  3 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.46      9.0     4439     1806      448
  4 Zdzisław        Szota                Warszawa               128.29      9.0     4417     1770      311
  5 Dariusz         Banaszek             Warszawa               148.06      8.0     4588     1707      766
  6 Maciej          Czupryniak           Milanówek              129.91      8.0     4501     1673      276
  7 Paweł           Dawidson             Częstochowa            137.56      8.0     4467     1594      592
  8 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   128.73      8.0     4202     1638      117
  9 Jakub           Kozłowski            Warszawa               114.81      8.0     4199     1550      374
 10 Piotr           Jachimowicz          Warszawa               100.00      8.0     4084     1458      126
 11 Marcin          Mroziuk              Warszawa               134.06      7.0     4437     1553      517
 12 Rafał           Matczak              Pruszków               108.20      7.0     4425     1613      185
 13 Wojciech        Zemło                Łódź                   108.56      7.0     4386     1408      352
 14 Katarzyna       Żuławska             Katowice               101.13      7.0     4220     1437      154
 15 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               117.75      7.0     4200     1461      157
 16 Maciej          Gałecki              Łódź                   105.05      7.0     4115     1432      131
 17 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               100.00      7.0     4088     1434      -38
 18 Radosław        Konca                Warszawa               100.49      7.0     3947     1482     -519
 19 Paweł           Stanosz              Warszawa               135.65      6.0     4482     1387      113
 20 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               129.10      6.0     4420     1317      262
 21 Stefan          Dawidson             Częstochowa            116.32      6.0     4384     1355      396
 22 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              100.00      6.0     4218     1306      143
 23 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   103.52      6.0     4155     1344      -25
 24 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               100.00      6.0     4098     1406       33
 25 Ewa             Czerwoniec           Warszawa               100.00      6.0     4054     1262        4
 26 Marcin          Kamiński             Warszawa               104.06      6.0     3958     1282     -251
 27 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               100.00      6.0     3816     1264     -371
 28 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.46      5.0     4308     1380      111
 29 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               115.44      5.0     4205     1217      -98
 30 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              118.18      5.0     4145     1232     -206
 31 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               113.87      5.0     4047     1261     -438
 32 Paweł           Bulaszewski          Warszawa               100.00      5.0     4014     1207     -239
 33 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              100.00      5.0     3974     1170     -152
 34 Bogdan          Pokojski             Piastów                100.00      5.0     3950     1176     -151
 35 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               107.85      5.0     3818     1179      -95
 36 Andrzej         Lożyński             Piastów                107.94      5.0     2543      947      -93
 37 Grzegorz        Marek                Warszawa               100.00      4.0     4077     1098      -16
 38 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               111.15      4.0     4023     1059       27
 39 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      4.0     2221      808      -41
 40 Wiesław         Olewiński            Warszawa               107.32      3.0     2402      671       55
 41 Maciej          Grabowski            Warszawa               105.56      3.0     2269      692       78
 42 Jerzy           Banasiak             Radom                  100.00      3.0     1851      673     -221
 43 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               103.31      2.5     3437      821     -341
 44 Jagoda          Żbikowska            Warszawa               100.00      2.5     3422      787     -161
 45 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   100.00      2.0     2412      634     -127
 46 Lucyna          Śniadach             Rumia                  100.00      2.0     2234      593     -258
 47 Krzysztof       Śniadach             Rumia                  100.00      2.0     1909      577     -373
 48 Jan             Czarzasty            Warszawa               100.00      2.0     1849      558     -577
 49 Andrzej         Gostomski            Łódź                   100.00      1.0     2109      487     -448
 50 Jan             Ziółkowski           Rumia                  100.00      1.0      843      263     -187
 51 Renata          Ziółkowska           Gdynia                 100.00      1.0      773      258     -168
 52 Michał          Czyż                 Łódź                   100.00      0.5     1673      312     -373
 53 Zuzia           Berlińska            Piastów                100.00      0.0       86       53      -80
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Piastowa



	Dariusz Banaszek 148.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Kamiński              104.06 +  456: 322  154
    2     2 Zdzisław       Szota                 128.29 -  319: 374   78
    3     9 Stefan         Dawidson              116.32 +  374: 352  166
    4     6 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  475: 267  150
    5     2 Mariusz        Orzeł                 128.73 +  547: 238  179
    6     1 Maciej         Czupryniak            129.91 +  304: 271  180
    7     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 +  394: 342  192
    8     1 Mariusz        Skrobosz              129.58 -  350: 358   80
    9     2 Waldemar       Czerwoniec            128.46 -  260: 342   78
   10     4 Marcin         Mroziuk               134.06 +  356: 295  184
   11     3 Paweł          Dawidson              137.56 +  399: 286  188
   12     2 Waldemar       Czerwoniec            128.46 -  354: 375   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Tomasz Zwoliński 142.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 +  523: 249  154
    2     1 Marcin         Mroziuk               134.06 +  374: 335  184
    3     1 Zdzisław       Szota                 128.29 +  366: 305  178
    4     1 Andrzej        Rechowicz             123.46 -  329: 365   73
    5     3 Rafał          Matczak               108.20 +  354: 306  158
    6     3 Radosław       Konca                 100.49 +  578: 221  150
    7     1 Dariusz        Banaszek              148.06 -  342: 394   98
    8     2 Waldemar       Czerwoniec            128.46 +  383: 365  178
    9     1 Mariusz        Skrobosz              129.58 -  385: 390   80
   10     3 Maciej         Czupryniak            129.91 +  384: 376  180
   11     2 Waldemar       Czerwoniec            128.46 +  446: 393  178
   12     1 Mariusz        Skrobosz              129.58 +  352: 333  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1791  / 12 149.25




	Paweł Dawidson 137.56 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              103.31 +  442: 236  153
    2     4 Maciej         Gałecki               105.05 -  335: 338   55
    3     8 Rafał          Matczak               108.20 -  376: 390   58
    4    14 Stefan         Dawidson              116.32 +  387: 276  166
    5     9 Jakub          Kozłowski             114.81 +  341: 302  165
    6     7 Wojciech       Usakiewicz            129.10 +  389: 283  179
    7     5 Andrzej        Rechowicz             123.46 +  366: 358  173
    8     4 Zdzisław       Szota                 128.29 -  358: 374   78
    9     6 Katarzyna      Żuławska              101.13 +  315: 296  151
   10     5 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  454: 287  150
   11     3 Dariusz        Banaszek              148.06 -  286: 399   98
   12     5 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 +  418: 336  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Paweł Stanosz 135.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Żuławska              101.13 +  333: 287  151
    2    12 Jacek          Cichecki              100.00 +  432: 309  150
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 +  472: 296  164
    4     2 Maciej         Czupryniak            129.91 -  305: 428   80
    5     4 Mariusz        Skrobosz              129.58 -  320: 403   80
    6     6 Rafał          Matczak               108.20 -  428: 435   58
    7     9 Maciej         Gałecki               105.05 +  395: 339  155
    8     6 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  403: 373  150
    9     4 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 -  346: 386   68
   10     7 Mariusz        Orzeł                 128.73 -  330: 389   79
   11    10 Krzysztof      Bukowski              118.18 +  483: 278  168
   12     8 Marcin         Mroziuk               134.06 -  235: 446   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Marcin Mroziuk 134.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Radosław       Konca                 100.49 +  512: 298  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  335: 374   92
    3     7 Waldemar       Czerwoniec            128.46 -  341: 389   78
    4    13 Andrzej        Lożyński              107.94 +  405: 272  158
    5     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 +  413: 281  158
    6     5 Mariusz        Orzeł                 128.73 -  265: 404   79
    7    10 Mateusz        Żbikowski             115.44 +  388: 301  165
    8     7 Andrzej        Rechowicz             123.46 +  333: 327  173
    9     5 Rafał          Matczak               108.20 +  368: 292  158
   10     4 Dariusz        Banaszek              148.06 -  295: 356   98
   11     6 Rafał          Matczak               108.20 -  336: 391   58
   12     8 Paweł          Stanosz               135.65 +  446: 235  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Maciej Czupryniak 129.91 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  386: 291  150
    2     6 Stefan         Dawidson              116.32 +  438: 366  166
    3     3 Maciej         Gałecki               105.05 +  368: 331  155
    4     2 Paweł          Stanosz               135.65 +  428: 305  186
    5     1 Andrzej        Rechowicz             123.46 +  446: 367  173
    6     1 Dariusz        Banaszek              148.06 -  271: 304   98
    7     2 Mariusz        Skrobosz              129.58 -  299: 429   80
    8     3 Rafał          Matczak               108.20 +  346: 329  158
    9     3 Zdzisław       Szota                 128.29 -  377: 420   78
   10     3 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  376: 384   92
   11     5 Mariusz        Orzeł                 128.73 +  396: 345  179
   12     4 Rafał          Matczak               108.20 +  370: 354  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Mariusz Skrobosz 129.58 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  360: 342  150
    2     8 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 -  375: 385   64
    3    11 Krzysztof      Bukowski              118.18 +  423: 366  168
    4     5 Zdzisław       Szota                 128.29 +  356: 317  178
    5     4 Paweł          Stanosz               135.65 +  403: 320  186
    6     2 Andrzej        Rechowicz             123.46 +  424: 314  173
    7     2 Maciej         Czupryniak            129.91 +  429: 299  180
    8     1 Dariusz        Banaszek              148.06 +  358: 350  198
    9     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 +  390: 385  192
   10     1 Waldemar       Czerwoniec            128.46 -  342: 362   78
   11     1 Zdzisław       Szota                 128.29 +  365: 331  178
   12     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  333: 352   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Wojciech Usakiewicz 129.10 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  425: 300  150
    2     5 Mateusz        Żbikowski             115.44 +  401: 341  165
    3     2 Andrzej        Rechowicz             123.46 -  262: 406   73
    4     9 Radosław       Konca                 100.49 -  320: 350   50
    5    14 Bogdan         Pokojski              100.00 +  426: 309  150
    6     7 Paweł          Dawidson              137.56 -  283: 389   88
    7    11 Grzegorz       Marek                 100.00 +  371: 299  150
    8     9 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 +  429: 294  164
    9     7 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  294: 352   50
   10     9 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  357: 425   50
   11    11 Wojciech       Zemło                 108.56 -  343: 403   59
   12    13 Krzysztof      Bukowski              118.18 +  509: 290  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Mariusz Orzeł 128.73 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  373: 354  150
    2     7 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  378: 314  150
    3     5 Maciej         Grabowski             105.56 +  369: 347  156
    4     3 Jakub          Kozłowski             114.81 +  301: 300  165
    5     2 Dariusz        Banaszek              148.06 -  238: 547   98
    6     5 Marcin         Mroziuk               134.06 +  404: 265  184
    7     3 Waldemar       Czerwoniec            128.46 -  313: 370   78
    8     5 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 -  317: 331   68
    9    10 Andrzej        Rechowicz             123.46 +  347: 298  173
   10     7 Paweł          Stanosz               135.65 +  389: 330  186
   11     5 Maciej         Czupryniak            129.91 -  345: 396   80
   12     7 Radosław       Konca                 100.49 +  428: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Waldemar Czerwoniec 128.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  347: 298  150
    2    11 Grzegorz       Kulawiak              111.15 +  335: 328  161
    3     7 Marcin         Mroziuk               134.06 +  389: 341  184
    4     4 Rafał          Matczak               108.20 -  383: 392   58
    5     5 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  264: 229  150
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 +  514: 305  164
    7     3 Mariusz        Orzeł                 128.73 +  370: 313  179
    8     2 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  365: 383   92
    9     2 Dariusz        Banaszek              148.06 +  342: 260  198
   10     1 Mariusz        Skrobosz              129.58 +  362: 342  180
   11     2 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  393: 446   92
   12     2 Dariusz        Banaszek              148.06 +  375: 354  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Zdzisław Szota 128.29 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  480: 338  150
    2     2 Dariusz        Banaszek              148.06 +  374: 319  198
    3     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  305: 366   92
    4     5 Mariusz        Skrobosz              129.58 -  317: 356   80
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 +  276: 263  154
    6     9 Katarzyna      Żuławska              101.13 +  383: 323  151
    7     6 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 +  381: 360  164
    8     4 Paweł          Dawidson              137.56 +  374: 358  188
    9     3 Maciej         Czupryniak            129.91 +  420: 377  180
   10     2 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 +  374: 369  168
   11     1 Mariusz        Skrobosz              129.58 -  331: 365   80
   12     3 Jakub          Kozłowski             114.81 +  402: 312  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Andrzej Rechowicz 123.46 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  451: 248  150
    2     3 Rafał          Matczak               108.20 +  402: 370  158
    3     2 Wojciech       Usakiewicz            129.10 +  406: 262  179
    4     1 Tomasz         Zwoliński             142.10 +  365: 329  192
    5     1 Maciej         Czupryniak            129.91 -  367: 446   80
    6     2 Mariusz        Skrobosz              129.58 -  314: 424   80
    7     5 Paweł          Dawidson              137.56 -  358: 366   88
    8     7 Marcin         Mroziuk               134.06 -  327: 333   84
    9    10 Mariusz        Orzeł                 128.73 -  298: 347   79
   10    13 Wojciech       Zemło                 108.56 -  291: 432   59
   11    15 Mateusz        Żbikowski             115.44 +  403: 313  165
   12    12 Stefan         Dawidson              116.32 -  326: 327   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Krzysztof Bukowski 118.18 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jacek          Cichecki              100.00 -  259: 328   50
    2    23 Krzysztof      Śniadach              100.00 +  441: 228  150
    3    11 Mariusz        Skrobosz              129.58 -  366: 423   80
    4    15 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 -  286: 448   54
    5    20 Wojciech       Zemło                 108.56 +  398: 333  159
    6    16 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  361: 297  150
    7    12 Katarzyna      Żuławska              101.13 -  328: 376   51
    8    14 Mateusz        Żbikowski             115.44 +  402: 336  165
    9    11 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  435: 238  150
   10     8 Rafał          Matczak               108.20 -  301: 352   58
   11    10 Paweł          Stanosz               135.65 -  278: 483   86
   12    13 Wojciech       Usakiewicz            129.10 -  290: 509   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Krzysztof Usakiewicz 117.75 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  357: 305  150
    2     9 Lucyna         Śniadach              100.00 +  365: 341  150
    3     6 Jakub          Kozłowski             114.81 -  348: 372   65
    4    10 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  285: 408   50
    5    16 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  354: 290  150
    6    10 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  309: 247  150
    7     8 Radosław       Konca                 100.49 +  425: 259  150
    8     5 Mariusz        Orzeł                 128.73 +  331: 317  179
    9     4 Paweł          Stanosz               135.65 +  386: 346  186
   10     2 Zdzisław       Szota                 128.29 -  369: 374   78
   11     4 Jakub          Kozłowski             114.81 -  335: 366   65
   12     5 Paweł          Dawidson              137.56 -  336: 418   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Stefan Dawidson 116.32 Częstochowa            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Banasiak              100.00 +  399: 227  150
    2     6 Maciej         Czupryniak            129.91 -  366: 438   80
    3     9 Dariusz        Banaszek              148.06 -  352: 374   98
    4    14 Paweł          Dawidson              137.56 -  276: 387   88
    5    19 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  370: 371   50
    6    22 Wojciech       Zemło                 108.56 -  274: 370   59
    7    23 Andrzej        Gostomski             100.00 +  510: 246  150
    8    18 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 -  360: 364   54
    9    20 Kazimierz      Merklejn              103.31 +  366: 263  153
   10    18 Grzegorz       Marek                 100.00 +  404: 300  150
   11    14 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  380: 322  150
   12    12 Andrzej        Rechowicz             123.46 +  327: 326  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Mateusz Żbikowski 115.44 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bogdan         Pokojski              100.00 +  419: 336  150
    2     5 Wojciech       Usakiewicz            129.10 -  341: 401   79
    3    10 Wojciech       Zemło                 108.56 +  358: 284  159
    4     7 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  292: 310   50
    5    13 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  385: 358  150
    6     8 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  353: 374   50
    7    10 Marcin         Mroziuk               134.06 -  301: 388   84
    8    14 Krzysztof      Bukowski              118.18 -  336: 402   68
    9    16 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 +  465: 393  154
   10    12 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  317: 334   50
   11    15 Andrzej        Rechowicz             123.46 -  313: 403   73
   12    17 Grzegorz       Marek                 100.00 +  325: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Jakub Kozłowski 114.81 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  354: 339  150
    2    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 +  358: 205  158
    3     6 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 +  372: 348  168
    4     3 Mariusz        Orzeł                 128.73 -  300: 301   79
    5     9 Paweł          Dawidson              137.56 -  302: 341   88
    6    13 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  374: 327  150
    7     7 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  353: 368   50
    8    10 Grzegorz       Kulawiak              111.15 +  358: 306  161
    9     8 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  346: 305  150
   10     6 Radosław       Konca                 100.49 +  404: 248  150
   11     4 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 +  366: 335  168
   12     3 Zdzisław       Szota                 128.29 -  312: 402   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Kazimierz.J Merklejn 113.87 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Gostomski             100.00 +  371: 295  150
    2     8 Mariusz        Skrobosz              129.58 +  385: 375  180
    3     4 Paweł          Stanosz               135.65 -  296: 472   86
    4    11 Grzegorz       Marek                 100.00 +  389: 381  150
    5     6 Maciej         Gałecki               105.05 +  368: 249  155
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            128.46 -  305: 514   78
    7     6 Zdzisław       Szota                 128.29 -  360: 381   78
    8     9 Wojciech       Usakiewicz            129.10 -  294: 429   79
    9    12 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  240: 438   50
   10    15 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  438: 264  150
   11    12 Katarzyna      Żuławska              101.13 -  335: 348   51
   12    14 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 -  266: 339   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Grzegorz Kulawiak 111.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Marek                 100.00 +  338: 293  150
    2    11 Waldemar       Czerwoniec            128.46 -  328: 335   78
    3    15 Andrzej        Tyczyno               100.00 -  302: 335   50
    4    19 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  279: 413   50
    5    21 Lucyna         Śniadach              100.00 +  389: 288  150
    6    18 Marcin         Kamiński              104.06 +  393: 267  154
    7    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 +  385: 311  158
    8    10 Jakub          Kozłowski             114.81 -  306: 358   65
    9    13 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  356: 363   50
   10    14 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  303: 346   50
   11    16 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 -  306: 341   54
   12    18 Bogdan         Pokojski              100.00 -  338: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 12  88.25




	Wojciech Zemło 108.56 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  368: 377   50
    2    14 Wiesław        Olewiński             107.32 +  376: 312  157
    3    10 Mateusz        Żbikowski             115.44 -  284: 358   65
    4    17 Bogdan         Pokojski              100.00 -  289: 350   50
    5    20 Krzysztof      Bukowski              118.18 -  333: 398   68
    6    22 Stefan         Dawidson              116.32 +  370: 274  166
    7    18 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  433: 377  150
    8    13 Radosław       Konca                 100.49 -  335: 417   50
    9    15 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  338: 275  150
   10    13 Andrzej        Rechowicz             123.46 +  432: 291  173
   11    11 Wojciech       Usakiewicz            129.10 +  403: 343  179
   12     9 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  425: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Rafał Matczak 108.20 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jan            Czarzasty             100.00 +  444: 273  150
    2     3 Andrzej        Rechowicz             123.46 -  370: 402   73
    3     8 Paweł          Dawidson              137.56 +  390: 376  188
    4     4 Waldemar       Czerwoniec            128.46 +  392: 383  178
    5     3 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  306: 354   92
    6     6 Paweł          Stanosz               135.65 +  435: 428  186
    7     4 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  370: 303  150
    8     3 Maciej         Czupryniak            129.91 -  329: 346   80
    9     5 Marcin         Mroziuk               134.06 -  292: 368   84
   10     8 Krzysztof      Bukowski              118.18 +  352: 301  168
   11     6 Marcin         Mroziuk               134.06 +  391: 336  184
   12     4 Maciej         Czupryniak            129.91 -  354: 370   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Andrzej Lożyński 107.94 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Renata         Ziółkowska            100.00 +  322: 216  150
    2    13 Maciej         Grabowski             105.56 -  225: 423   56
    3    19 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  331: 314  150
    4    13 Marcin         Mroziuk               134.06 -  272: 405   84
    5    18 Wiesław        Olewiński             107.32 +  364: 312  157
    6    14 Grzegorz       Marek                 100.00 -  298: 325   50
    9    19 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  344: 303  150
   10    16 Bogdan         Pokojski              100.00 +  387: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  /  8 118.38




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 107.85 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Czyż                  100.00 +  351: 256  150
    2    10 Jakub          Kozłowski             114.81 -  205: 358   65
    3    18 Jan            Ziółkowski            100.00 +  404: 250  150
    4    12 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  456: 305  150
    5     8 Marcin         Mroziuk               134.06 -  281: 413   84
    6    12 Maciej         Gałecki               105.05 -  288: 324   55
    7    14 Grzegorz       Kulawiak              111.15 -  311: 385   61
    8    17 Ewa            Czerwoniec            100.00 -  260: 347   50
    9    18 Marcin         Kamiński              104.06 -  293: 341   54
   10    20 Kazimierz      Merklejn              103.31 +  320: 274  153
   11    18 Marcin         Kamiński              104.06 -  296: 336   54
   12    19 Kazimierz      Merklejn              103.31 +  353: 324  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Wiesław Olewiński 107.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Lucyna         Śniadach              100.00 -  354: 355   50
    2    14 Wojciech       Zemło                 108.56 -  312: 376   59
    3    21 Ewa            Czerwoniec            100.00 -  347: 407   50
    4    23 Andrzej        Gostomski             100.00 +  390: 301  150
    5    18 Andrzej        Lożyński              107.94 -  312: 364   58
    6    21 Jerzy          Banasiak              100.00 +  298: 260  150
    7    19 Marcin         Kamiński              104.06 +  389: 284  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     671  /  7  95.86




	Maciej Grabowski 105.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Śniadach              100.00 +  320: 269  150
    2    13 Andrzej        Lożyński              107.94 +  423: 225  158
    3     5 Mariusz        Orzeł                 128.73 -  347: 369   79
    4     8 Maciej         Gałecki               105.05 -  281: 336   55
    5    15 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  327: 303  150
    6    11 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  272: 363   50
    7    15 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  299: 326   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     692  /  7  98.86




	Maciej Gałecki 105.05 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jan            Ziółkowski            100.00 +  429: 276  150
    2     4 Paweł          Dawidson              137.56 +  338: 335  188
    3     3 Maciej         Czupryniak            129.91 -  331: 368   80
    4     8 Maciej         Grabowski             105.56 +  336: 281  156
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 -  249: 368   64
    6    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 +  324: 288  158
    7     9 Paweł          Stanosz               135.65 -  339: 395   86
    8    11 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  421: 374  150
    9     9 Radosław       Konca                 100.49 -  278: 332   50
   10    11 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  407: 338  150
   11     8 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  372: 335  150
   12     6 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  291: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Marcin Kamiński 104.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Banaszek              148.06 -  322: 456   98
    2    17 Bogdan         Pokojski              100.00 +  357: 296  150
    3    14 Grzegorz       Marek                 100.00 -  366: 387   50
    4    18 Lucyna         Śniadach              100.00 +  397: 287  150
    5    12 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  258: 404   50
    6    18 Grzegorz       Kulawiak              111.15 -  267: 393   61
    7    19 Wiesław        Olewiński             107.32 -  284: 389   57
    8    19 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  334: 237  150
    9    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 +  341: 293  158
   10    17 Ewa            Czerwoniec            100.00 -  311: 461   50
   11    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 +  336: 296  158
   12    16 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  385: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Karol Wyrębkiewicz 103.52 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  249: 523   92
    2    24 Michał         Czyż                  100.00 +  437: 222  150
    3    13 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  395: 426   50
    4    15 Krzysztof      Bukowski              118.18 +  448: 286  168
    5    10 Zdzisław       Szota                 128.29 -  263: 276   78
    6    15 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  327: 347   50
    7    17 Jacek          Cichecki              100.00 -  274: 382   50
    8    18 Stefan         Dawidson              116.32 +  364: 360  166
    9    16 Mateusz        Żbikowski             115.44 -  393: 465   65
   10    19 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  325: 321  150
   11    16 Grzegorz       Kulawiak              111.15 +  341: 306  161
   12    14 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 +  339: 266  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Kazimierz Merklejn 103.31 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Dawidson              137.56 -  236: 442   88
    2    25 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  291: 294   50
    3    24 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  354: 287  150
    4    20 Katarzyna      Żuławska              101.13 -  267: 471   51
    5    22 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  302: 448   50
    6    24 Krzysztof      Śniadach              100.00 -  319: 327   50
    7    24 Lucyna         Śniadach              100.00 -  341: 384   50
    8    20 Zuzia          Berlińska             100.00 +  166:  86  150
    9    20 Stefan         Dawidson              116.32 -  263: 366   66
   10    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 -  274: 320   58
   11    20 PAUZA
   12    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 -  324: 353   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  / 11  74.64




	Katarzyna Żuławska 101.13 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Stanosz               135.65 -  287: 333   86
    2    21 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  370: 336  150
    3    16 Radosław       Konca                 100.49 -  303: 411   50
    4    20 Kazimierz      Merklejn              103.31 +  471: 267  153
    5    11 Grzegorz       Marek                 100.00 +  364: 355  150
    6     9 Zdzisław       Szota                 128.29 -  323: 383   78
    7    12 Krzysztof      Bukowski              118.18 +  376: 328  168
    8     8 Andrzej        Szmidtke              100.00 +  352: 304  150
    9     6 Paweł          Dawidson              137.56 -  296: 315   88
   10    10 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  349: 385   50
   11    12 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 +  348: 335  164
   12    10 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 +  381: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Radosław Konca 100.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Mroziuk               134.06 -  298: 512   84
    2    19 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  363: 343  150
    3    16 Katarzyna      Żuławska              101.13 +  411: 303  151
    4     9 Wojciech       Usakiewicz            129.10 +  350: 320  179
    5     7 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  392: 296  150
    6     3 Tomasz         Zwoliński             142.10 -  221: 578   92
    7     8 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 -  259: 425   68
    8    13 Wojciech       Zemło                 108.56 +  417: 335  159
    9     9 Maciej         Gałecki               105.05 +  332: 278  155
   10     6 Jakub          Kozłowski             114.81 -  248: 404   65
   11     9 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  423: 244  150
   12     7 Mariusz        Orzeł                 128.73 -  233: 428   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Krystyna Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Czupryniak            129.91 -  291: 386   80
    2    21 Katarzyna      Żuławska              101.13 -  336: 370   51
    3    23 Andrzej        Gostomski             100.00 +  340: 325  150
    4    19 Grzegorz       Kulawiak              111.15 +  413: 279  161
    5    13 Mateusz        Żbikowski             115.44 -  358: 385   65
    6    16 Krzysztof      Bukowski              118.18 -  297: 361   68
    7    18 Wojciech       Zemło                 108.56 -  377: 433   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  7  90.57




	Jerzy Banasiak 100.00 Radom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stefan         Dawidson              116.32 -  227: 399   66
    2    26 Renata         Ziółkowska            100.00 -  231: 291   50
    3    26 Jan            Czarzasty             100.00 -  254: 286   50
    4    25 Michał         Czyż                  100.00 +  242: 224  150
    5    24 Andrzej        Gostomski             100.00 +  330: 276  150
    6    21 Wiesław        Olewiński             107.32 -  260: 298   57
    7    22 Krzysztof      Śniadach              100.00 +  307: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  /  7  96.14




	Zuzia Berlińska 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    20 Kazimierz      Merklejn              103.31 -   86: 166   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      53  /  1  53.00




	Paweł Bulaszewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Zemło                 108.56 +  377: 368  159
    2     7 Mariusz        Orzeł                 128.73 -  314: 378   79
    3    13 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 +  426: 395  154
    4     7 Mateusz        Żbikowski             115.44 +  310: 292  165
    5     7 Radosław       Konca                 100.49 -  296: 392   50
    6    10 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 -  247: 309   68
    7    16 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  328: 357   50
    8    16 Bogdan         Pokojski              100.00 +  361: 271  150
    9    13 Grzegorz       Kulawiak              111.15 +  363: 356  161
   10    11 Maciej         Gałecki               105.05 -  338: 407   55
   11    14 Stefan         Dawidson              116.32 -  322: 380   66
   12    15 Ewa            Czerwoniec            100.00 -  332: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Bukowski              118.18 +  328: 259  168
    2    12 Paweł          Stanosz               135.65 -  309: 432   86
    3    17 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  228: 500   50
    4    21 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  246: 330   50
    5    23 Krzysztof      Śniadach              100.00 +  338: 221  150
    6    20 Jan            Czarzasty             100.00 +  390: 246  150
    7    17 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 +  382: 274  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  7 115.43




	Jan Czarzasty 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Matczak               108.20 -  273: 444   58
    2    22 Jan            Ziółkowski            100.00 -  197: 317   50
    3    26 Jerzy          Banasiak              100.00 +  286: 254  150
    4    22 Krzysztof      Śniadach              100.00 +  313: 242  150
    5    17 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  304: 367   50
    6    20 Jacek          Cichecki              100.00 -  246: 390   50
    7    21 Andrzej        Tyczyno               100.00 -  230: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     558  /  7  79.71




	Ewa Czerwoniec 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zdzisław       Szota                 128.29 -  338: 480   78
    2    16 Andrzej        Tyczyno               100.00 -  311: 327   50
    3    21 Wiesław        Olewiński             107.32 +  407: 347  157
    4    16 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  316: 312  150
    5    15 Maciej         Grabowski             105.56 -  303: 327   56
    6    17 Bogdan         Pokojski              100.00 -  276: 345   50
    7    20 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  338: 285  150
    8    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 +  347: 260  158
    9    15 Wojciech       Zemło                 108.56 -  275: 338   59
   10    17 Marcin         Kamiński              104.06 +  461: 311  154
   11    13 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  334: 386   50
   12    15 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  348: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Michał Czyż 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 -  256: 351   58
    2    24 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 -  222: 437   54
    3    25 Krzysztof      Śniadach              100.00 -  244: 324   50
    4    25 Jerzy          Banasiak              100.00 -  224: 242   50
    5    25 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  196: 331   50
    6    25 Andrzej        Gostomski             100.00 -  231: 361   50
    7    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     312  /  6  52.00




	Marek Dudkiewicz 100.00 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Orzeł                 128.73 -  354: 373   79
    2    15 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  317: 384   50
    3    20 Renata         Ziółkowska            100.00 +  388: 266  150
    4    16 Ewa            Czerwoniec            100.00 -  312: 316   50
    5    19 Stefan         Dawidson              116.32 +  371: 370  166
    6    15 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 +  347: 327  154
    7    13 Bogdan         Pokojski              100.00 +  310: 264  150
    8    11 Maciej         Gałecki               105.05 -  374: 421   55
    9    12 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 +  438: 240  164
   10     9 Wojciech       Usakiewicz            129.10 +  425: 357  179
   11     7 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  320: 332   50
   12     9 Wojciech       Zemło                 108.56 -  262: 425   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Andrzej Gostomski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 -  295: 371   64
    2    20 Grzegorz       Marek                 100.00 -  305: 385   50
    3    23 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  325: 340   50
    4    23 Wiesław        Olewiński             107.32 -  301: 390   57
    5    24 Jerzy          Banasiak              100.00 -  276: 330   50
    6    25 Michał         Czyż                  100.00 +  361: 231  150
    7    23 Stefan         Dawidson              116.32 -  246: 510   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     487  /  7  69.57




	Piotr Jachimowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Waldemar       Czerwoniec            128.46 -  298: 347   78
    2    19 Radosław       Konca                 100.49 -  343: 363   50
    3    22 Bogdan         Pokojski              100.00 -  260: 416   50
    4    24 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  249: 246  150
    5    22 Kazimierz      Merklejn              103.31 +  448: 302  153
    6    19 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  381: 353  150
    7    15 Maciej         Grabowski             105.56 +  326: 299  156
    8    12 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  463: 326  150
    9     8 Jakub          Kozłowski             114.81 -  305: 346   65
   10    10 Katarzyna      Żuławska              101.13 +  385: 349  151
   11     7 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  332: 320  150
   12     6 Maciej         Gałecki               105.05 +  294: 291  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Grzegorz Marek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Kulawiak              111.15 -  293: 338   61
    2    20 Andrzej        Gostomski             100.00 +  385: 305  150
    3    14 Marcin         Kamiński              104.06 +  387: 366  154
    4    11 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 -  381: 389   64
    5    11 Katarzyna      Żuławska              101.13 -  355: 364   51
    6    14 Andrzej        Lożyński              107.94 +  325: 298  158
    7    11 Wojciech       Usakiewicz            129.10 -  299: 371   79
    8    15 Andrzej        Tyczyno               100.00 -  261: 322   50
    9    17 Bogdan         Pokojski              100.00 -  310: 397   50
   10    18 Stefan         Dawidson              116.32 -  300: 404   66
   11    19 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  461: 214  150
   12    17 Mateusz        Żbikowski             115.44 -  320: 325   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Mariola Osajda-Matczak 100.00 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Skrobosz              129.58 -  342: 360   80
    2    15 Marek          Dudkiewicz            100.00 +  384: 317  150
    3    12 Lucyna         Śniadach              100.00 +  343: 310  150
    4    10 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 +  408: 285  168
    5     5 Waldemar       Czerwoniec            128.46 -  229: 264   78
    6    11 Maciej         Grabowski             105.56 +  363: 272  156
    7     7 Jakub          Kozłowski             114.81 +  368: 353  165
    8     6 Paweł          Stanosz               135.65 -  373: 403   86
    9     7 Wojciech       Usakiewicz            129.10 +  352: 294  179
   10     5 Paweł          Dawidson              137.56 -  287: 454   88
   11     8 Maciej         Gałecki               105.05 -  335: 372   55
   12    10 Katarzyna      Żuławska              101.13 -  314: 381   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Bogdan Pokojski 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mateusz        Żbikowski             115.44 -  336: 419   65
    2    17 Marcin         Kamiński              104.06 -  296: 357   54
    3    22 Piotr          Jachimowicz           100.00 +  416: 260  150
    4    17 Wojciech       Zemło                 108.56 +  350: 289  159
    5    14 Wojciech       Usakiewicz            129.10 -  309: 426   79
    6    17 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  345: 276  150
    7    13 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  264: 310   50
    8    16 Paweł          Bulaszewski           100.00 -  271: 361   50
    9    17 Grzegorz       Marek                 100.00 +  397: 310  150
   10    16 Andrzej        Lożyński              107.94 -  338: 387   58
   11    17 Andrzej        Tyczyno               100.00 -  282: 368   50
   12    18 Grzegorz       Kulawiak              111.15 +  346: 338  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Andrzej Szmidtke 100.00 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Usakiewicz            129.10 -  300: 425   79
    2    18 Jagoda         Żbikowska             100.00 +  356: 290  150
    3    17 Jacek          Cichecki              100.00 +  500: 228  150
    4     6 Dariusz        Banaszek              148.06 -  267: 475   98
    5    12 Marcin         Kamiński              104.06 +  404: 258  154
    6     8 Mateusz        Żbikowski             115.44 +  374: 353  165
    7     4 Rafał          Matczak               108.20 -  303: 370   58
    8     8 Katarzyna      Żuławska              101.13 -  304: 352   51
    9    11 Krzysztof      Bukowski              118.18 -  238: 435   68
   10    14 Grzegorz       Kulawiak              111.15 +  346: 303  161
   11    13 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  386: 334  150
   12    11 Mariusz        Wrześniewski          100.00 +  310: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Andrzej Tyczyno 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Kozłowski             114.81 -  339: 354   65
    2    16 Ewa            Czerwoniec            100.00 +  327: 311  150
    3    15 Grzegorz       Kulawiak              111.15 +  335: 302  161
    4    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 -  305: 456   58
    5    16 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 -  290: 354   68
    6    19 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  353: 381   50
    7    21 Jan            Czarzasty             100.00 +  412: 230  150
    8    15 Grzegorz       Marek                 100.00 +  322: 261  150
    9    14 Mariusz        Wrześniewski          100.00 -  349: 372   50
   10    15 Kazimierz.J    Merklejn              113.87 -  264: 438   64
   11    17 Bogdan         Pokojski              100.00 +  368: 282  150
   12    16 Marcin         Kamiński              104.06 -  310: 385   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Mariusz Wrześniewski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             123.46 -  248: 451   73
    2    25 Kazimierz      Merklejn              103.31 +  294: 291  153
    3    19 Andrzej        Lożyński              107.94 -  314: 331   58
    4    21 Jacek          Cichecki              100.00 +  330: 246  150
    5    17 Jan            Czarzasty             100.00 +  367: 304  150
    6    13 Jakub          Kozłowski             114.81 -  327: 374   65
    7    16 Paweł          Bulaszewski           100.00 +  357: 328  150
    8    12 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  326: 463   50
    9    14 Andrzej        Tyczyno               100.00 +  372: 349  150
   10    12 Mateusz        Żbikowski             115.44 +  334: 317  165
   11     9 Radosław       Konca                 100.49 -  244: 423   50
   12    11 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  303: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Renata Ziółkowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Lożyński              107.94 -  216: 322   58
    2    26 Jerzy          Banasiak              100.00 +  291: 231  150
    3    20 Marek          Dudkiewicz            100.00 -  266: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     258  /  3  86.00




	Jan Ziółkowski 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Gałecki               105.05 -  276: 429   55
    2    22 Jan            Czarzasty             100.00 +  317: 197  150
    3    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  107.85 -  250: 404   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     263  /  3  87.67




	Krzysztof Śniadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Grabowski             105.56 -  269: 320   56
    2    23 Krzysztof      Bukowski              118.18 -  228: 441   68
    3    25 Michał         Czyż                  100.00 +  324: 244  150
    4    22 Jan            Czarzasty             100.00 -  242: 313   50
    5    23 Jacek          Cichecki              100.00 -  221: 338   50
    6    24 Kazimierz      Merklejn              103.31 +  327: 319  153
    7    22 Jerzy          Banasiak              100.00 -  298: 307   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  7  82.43




	Lucyna Śniadach 100.00 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wiesław        Olewiński             107.32 +  355: 354  157
    2     9 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 -  341: 365   68
    3    12 Mariola        Osajda-Matczak        100.00 -  310: 343   50
    4    18 Marcin         Kamiński              104.06 -  287: 397   54
    5    21 Grzegorz       Kulawiak              111.15 -  288: 389   61
    6    23 Jagoda         Żbikowska             100.00 -  269: 303   50
    7    24 Kazimierz      Merklejn              103.31 +  384: 341  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  7  84.71




	Jagoda Żbikowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Usakiewicz            117.75 -  305: 357   68
    2    18 Andrzej        Szmidtke              100.00 -  290: 356   50
    3    24 Kazimierz      Merklejn              103.31 -  287: 354   53
    4    24 Piotr          Jachimowicz           100.00 -  246: 249   50
    5    25 Michał         Czyż                  100.00 +  331: 196  150
    6    23 Lucyna         Śniadach              100.00 +  303: 269  150
    7    20 Ewa            Czerwoniec            100.00 -  285: 338   50
    8    19 Marcin         Kamiński              104.06 -  237: 334   54
    9    19 Andrzej        Lożyński              107.94 -  303: 344   58
   10    19 Karol          Wyrębkiewicz          103.52 -  321: 325   54
   11    19 Grzegorz       Marek                 100.00 -  214: 461   50
   12    20 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  / 11  71.55


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie