Zabrze12
czerwca
Zabrze 12-13 czerwca IX Mistrzostwa Górnego ŚląskaGrand Prix 2004
Szarlota27
czerwca
Szarlota 27 czerwca Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
Ostróda17
lipca
Ostróda 17-18 lipca IV Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Grand Prix 2004
Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny27 czerwca 2004 — Turniej o Puchar Wójta KościerzynyInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

Turniej o Puchar Wójta KościerzynySzarlota, 27 czerwca 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
1 Stanisław Rydzik Warszawa 6.0 2726
2 Tomasz Zwoliński Warszawa 5.0 2495
3 Miłosz Wrzałek Reda 5.0 2223
4 Paweł Florek Nowa Wieś Wielka 4.0 2515
5 Andrzej Rechowicz Katowice 4.0 2367
6 Dorota Zielińska Piaseczno 4.0 2361
7 Halina Roszak Poznań 4.0 2360
8 Dariusz Białobrzewski Gdynia 4.0 2352
9 Walenty Siemaszko Lipiany 4.0 2352
10 Dariusz Banaszek Warszawa 4.0 2311 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wczasy scrabblowe w Szarlocie
VIII Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
VI Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej




Wyniki turnieju O Puchar Wójta

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.11      6.0     2726     1067      763
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.32      5.0     2495      961      251
  3 Miłosz          Wrzałek              Reda                   111.36      5.0     2223      923      182
  4 Paweł           Florek               Nowa Wieś Wielka       120.03      4.0     2515      809      193
  5 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.66      4.0     2367      812      -58
  6 Dorota          Zielińska            Piaseczno              113.55      4.0     2361      757      485
  7 Halina          Roszak               Poznań                 116.88      4.0     2360      802       45
  8 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 114.14      4.0     2352      744      481
  9 Walenty         Siemaszko            Lipiany                118.46      4.0     2352      800      338
 10 Dariusz         Banaszek             Warszawa               134.07      4.0     2311      809      257
 11 Marek           Syczuk               Warszawa               130.47      4.0     2173      810       96
 12 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.71      4.0     1840      717       25
 13 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               140.76      3.0     2466      738      362
 14 Marek           Roszak               Poznań                 123.29      3.0     2328      682      -84
 15 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.29      3.0     2326      648      465
 16 Jędrzej         Florek               Nowa Wieś Wielka       109.53      3.0     2233      685       67
 17 Andrzej         Kowalski             Kowale                 100.00      3.0     2228      717       15
 18 Dawid           Pikul                Poznań                 131.37      3.0     2221      718      296
 19 Wojciech        Sołdan               Rumia                  100.00      3.0     2206      678       25
 20 Irena           Sołdan               Rumia                  114.31      3.0     2205      680      -88
 21 Michał          Trumpus              Wrocław                114.82      3.0     2148      699      -53
 22 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               123.38      3.0     2004      601       34
 23 Zdzisław        Szota                Warszawa               113.47      2.0     2278      552      -67
 24 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 103.78      2.0     2229      564       32
 25 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      2.0     2180      564     -196
 26 Leszek          Stecuła              Bytom                  111.16      2.0     2100      614     -165
 27 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               116.36      2.0     2050      555      -36
 28 Lucyna          Śniadach             Rumia                  104.62      2.0     1975      613     -377
 29 Anna            Arana                Warszawa               100.00      2.0     1953      601     -414
 30 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      2.0     1946      551      -30
 31 Teresa          Zalewska             Racibórz               100.00      2.0     1860      552     -290
 32 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      2.0     1768      544     -390
 33 Andrzej         Lożyński             Piastów                117.19      2.0     1337      437     -150
 34 Magdalena       Ochot                Katowice               111.05      1.0     1972      445     -269
 35 Monika          Siemaszko            Lipiany                105.81      1.0     1915      482     -408
 36 Monika          Wrzałek              Rumia                  100.00      0.0     1312      331    -1337
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju O Puchar Wójta



	Kazimierz.J Merklejn 140.76 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zdzisław       Szota                 113.47 +  565: 255  163
    2     1 Stanisław      Rydzik                140.11 -  293: 370   90
    3     5 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  388: 394   89
    4     9 Paweł          Florek                120.03 +  482: 363  170
    5     6 Michał         Trumpus               114.82 -  324: 356   65
    6     9 Leszek         Stecuła               111.16 +  414: 366  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  /  6 123.00




	Stanisław Rydzik 140.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               111.36 +  399: 332  161
    2     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.76 +  370: 293  191
    3     3 Andrzej        Rechowicz             122.66 +  481: 293  173
    4     3 Marek          Roszak                123.29 +  522: 301  173
    5     1 Tomasz         Zwoliński             139.32 +  474: 407  189
    6     1 Marek          Syczuk                130.47 +  480: 337  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  /  6 177.83




	Tomasz Zwoliński 139.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Leszek         Stecuła               111.16 +  349: 344  161
    2     8 Dariusz        Banaszek              134.07 +  450: 375  184
    3     5 Kazimierz.J    Merklejn              140.76 +  394: 388  191
    4     1 Walenty        Siemaszko             118.46 +  361: 321  168
    5     1 Stanisław      Rydzik                140.11 -  407: 474   90
    6     2 Halina         Roszak                116.88 +  534: 342  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  /  6 160.17




	Dariusz Banaszek 134.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena      Ochot                 111.05 +  408: 353  161
    2     8 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  375: 450   89
    3     8 Anna           Arana                 100.00 +  414: 250  150
    4     5 Andrzej        Rechowicz             122.66 -  435: 470   73
    5     8 Lucyna         Śniadach              104.62 +  356: 250  155
    6     5 Dawid          Pikul                 131.37 +  323: 281  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  /  6 134.83




	Dawid Pikul 131.37 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jędrzej        Florek                109.53 +  460: 267  160
    2     4 Paweł          Florek                120.03 +  375: 363  170
    3     4 Marek          Syczuk                130.47 -  331: 356   80
    4     6 Lucyna         Śniadach              104.62 +  460: 284  155
    5     3 Stanisław      Gasik                 118.71 -  314: 332   69
    6     5 Dariusz        Banaszek              134.07 -  281: 323   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     718  /  6 119.67




	Marek Syczuk 130.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Monika         Siemaszko             105.81 +  401: 263  156
    2     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.36 +  338: 253  166
    3     4 Dawid          Pikul                 131.37 +  356: 331  181
    4     2 Halina         Roszak                116.88 -  368: 462   67
    5     5 Andrzej        Kowalski              100.00 +  373: 288  150
    6     1 Stanisław      Rydzik                140.11 -  337: 480   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     810  /  6 135.00




	Andrzej Szmidtke 123.38 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    18 Andrzej        Lożyński              117.19 -  327: 394   67
    3    18 Teresa         Zalewska              100.00 +  440: 293  150
    4    15 Jędrzej        Florek                109.53 +  366: 343  160
    5    11 Paweł          Florek                120.03 -  434: 527   70
    6    13 Alina          Białobrzewska         103.78 +  437: 413  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     601  /  5 120.20




	Marek Roszak 123.29 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Lucyna         Śniadach              104.62 +  413: 291  155
    2     6 Andrzej        Rechowicz             122.66 -  418: 467   73
    3     6 Sylwester      Gryz                  100.00 +  512: 380  150
    4     3 Stanisław      Rydzik                140.11 -  301: 522   90
    5     7 Irena          Sołdan                114.31 -  352: 423   64
    6    10 Anna           Arana                 100.00 +  332: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  /  6 113.67




	Andrzej Rechowicz 122.66 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.29 +  371: 348  154
    2     6 Marek          Roszak                123.29 +  467: 418  173
    3     3 Stanisław      Rydzik                140.11 -  293: 481   90
    4     5 Dariusz        Banaszek              134.07 +  470: 435  184
    5     4 Miłosz         Wrzałek               111.36 -  358: 378   61
    6     7 Andrzej        Kowalski              100.00 +  408: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     812  /  6 135.33




	Paweł Florek 120.03 Nowa Wieś Wielka         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Alina          Białobrzewska         103.78 +  383: 305  154
    2     4 Dawid          Pikul                 131.37 -  363: 375   81
    3    12 Jędrzej        Florek                109.53 +  401: 389  160
    4     9 Kazimierz.J    Merklejn              140.76 -  363: 482   91
    5    11 Andrzej        Szmidtke              123.38 +  527: 434  173
    6     4 Wojciech       Sołdan                100.00 +  478: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  /  6 134.83




	Stanisław Gasik 118.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Arana                 100.00 +  444: 326  150
    2     5 Walenty        Siemaszko             118.46 -  336: 485   68
    3     9 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.29 +  366: 362  154
    4     4 Dariusz        Białobrzewski         114.14 +  362: 328  164
    5     3 Dawid          Pikul                 131.37 +  332: 314  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     717  /  5 143.40




	Walenty Siemaszko 118.46 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  377: 272  150
    2     5 Stanisław      Gasik                 118.71 +  485: 336  169
    3     1 Irena          Sołdan                114.31 +  445: 366  164
    4     1 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  321: 361   89
    5     2 Halina         Roszak                116.88 +  375: 302  167
    6     3 Miłosz         Wrzałek               111.36 -  349: 377   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  /  6 133.33




	Andrzej Lożyński 117.19 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    18 Andrzej        Szmidtke              123.38 +  394: 327  173
    3    13 Dorota         Zielińska             113.55 +  341: 333  164
    4     8 Andrzej        Kowalski              100.00 -  319: 416   50
    5    12 Wojciech       Sołdan                100.00 -  283: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     437  /  4 109.25




	Halina Roszak 116.88 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sylwester      Gryz                  100.00 +  385: 376  150
    2     3 Michał         Trumpus               114.82 +  475: 294  165
    3     2 Andrzej        Kowalski              100.00 +  394: 368  150
    4     2 Marek          Syczuk                130.47 +  462: 368  180
    5     2 Walenty        Siemaszko             118.46 -  302: 375   68
    6     2 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  342: 534   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  /  6 133.67




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 116.36 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kowalski              100.00 -  381: 388   50
    2     9 Marek          Syczuk                130.47 -  253: 338   80
    3    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  329: 311  150
    4    12 Michał         Trumpus               114.82 -  323: 360   65
    5    14 Alina          Białobrzewska         103.78 -  365: 368   54
    6    16 Monika         Siemaszko             105.81 +  399: 321  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     555  /  6  92.50




	Michał Trumpus 114.82 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  468: 293  150
    2     3 Halina         Roszak                116.88 -  294: 475   67
    3    11 Miłosz         Wrzałek               111.36 -  329: 381   61
    4    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.36 +  360: 323  166
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              140.76 +  356: 324  191
    6     8 Dorota         Zielińska             113.55 -  341: 405   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  /  6 116.50




	Irena Sołdan 114.31 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Sołdan                100.00 +  413: 346  150
    2     7 Dorota         Zielińska             113.55 +  381: 377  164
    3     1 Walenty        Siemaszko             118.46 -  366: 445   68
    4     7 Miłosz         Wrzałek               111.36 -  280: 405   61
    5     7 Marek          Roszak                123.29 +  423: 352  173
    6     6 Dariusz        Białobrzewski         114.14 -  342: 368   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     680  /  6 113.33




	Dariusz Białobrzewski 114.14 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Wrzałek               100.00 +  478: 218  150
    2     2 Andrzej        Kowalski              100.00 -  338: 403   50
    3     7 Leszek         Stecuła               111.16 +  432: 281  161
    4     4 Stanisław      Gasik                 118.71 -  328: 362   69
    5    10 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  408: 265  150
    6     6 Irena          Sołdan                114.31 +  368: 342  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     744  /  6 124.00




	Dorota Zielińska 113.55 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Teresa         Zalewska              100.00 +  354: 242  150
    2     7 Irena          Sołdan                114.31 -  377: 381   64
    3    13 Andrzej        Lożyński              117.19 -  333: 341   67
    4    14 Anna           Arana                 100.00 +  516: 229  150
    5     9 Leszek         Stecuła               111.16 +  376: 342  161
    6     8 Michał         Trumpus               114.82 +  405: 341  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  6 126.17




	Zdzisław Szota 113.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.76 -  255: 565   91
    2    15 Miłosz         Wrzałek               111.36 -  326: 350   61
    3    15 Wojciech       Sołdan                100.00 -  303: 383   50
    4    17 Sylwia         Buks                  100.00 -  314: 420   50
    5    18 Monika         Wrzałek               100.00 +  650: 245  150
    6    14 Sylwester      Gryz                  100.00 +  430: 382  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  6  92.00




	Miłosz Wrzałek 111.36 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                140.11 -  332: 399   90
    2    15 Zdzisław       Szota                 113.47 +  350: 326  163
    3    11 Michał         Trumpus               114.82 +  381: 329  165
    4     7 Irena          Sołdan                114.31 +  405: 280  164
    5     4 Andrzej        Rechowicz             122.66 +  378: 358  173
    6     3 Walenty        Siemaszko             118.46 +  377: 349  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  /  6 153.83




	Leszek Stecuła 111.16 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             139.32 -  344: 349   89
    2    14 Monika         Siemaszko             105.81 +  367: 321  156
    3     7 Dariusz        Białobrzewski         114.14 -  281: 432   64
    4    11 Sylwester      Gryz                  100.00 +  400: 373  150
    5     9 Dorota         Zielińska             113.55 -  342: 376   64
    6     9 Kazimierz.J    Merklejn              140.76 -  366: 414   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     614  /  6 102.33




	Magdalena Ochot 111.05 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Banaszek              134.07 -  353: 408   84
    2    11 Lucyna         Śniadach              104.62 -  363: 404   55
    3    14 Monika         Siemaszko             105.81 +  355: 324  156
    4    13 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  277: 299   50
    5    17 Anna           Arana                 100.00 -  312: 438   50
    6    15 Teresa         Zalewska              100.00 -  312: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     445  /  6  74.17




	Jędrzej Florek 109.53 Nowa Wieś Wielka         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 131.37 -  267: 460   81
    2    13 Wojciech       Sołdan                100.00 +  403: 303  150
    3    12 Paweł          Florek                120.03 -  389: 401   70
    4    15 Andrzej        Szmidtke              123.38 -  343: 366   73
    5    16 Monika         Siemaszko             105.81 +  455: 312  156
    6    11 Lucyna         Śniadach              104.62 +  376: 324  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  /  6 114.17




	Monika Siemaszko 105.81 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                130.47 -  263: 401   80
    2    14 Leszek         Stecuła               111.16 -  321: 367   61
    3    14 Magdalena      Ochot                 111.05 -  324: 355   61
    4    16 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.29 +  374: 346  154
    5    16 Jędrzej        Florek                109.53 -  312: 455   60
    6    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.36 -  321: 399   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     482  /  6  80.33




	Lucyna Śniadach 104.62 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Roszak                123.29 -  291: 413   73
    2    11 Magdalena      Ochot                 111.05 +  404: 363  161
    3    10 Alina          Białobrzewska         103.78 +  422: 384  154
    4     6 Dawid          Pikul                 131.37 -  284: 460   81
    5     8 Dariusz        Banaszek              134.07 -  250: 356   84
    6    11 Jędrzej        Florek                109.53 -  324: 376   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  6 102.17




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.29 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Rechowicz             122.66 -  348: 371   73
    2    12 Sylwia         Buks                  100.00 +  349: 295  150
    3     9 Stanisław      Gasik                 118.71 -  362: 366   69
    4    16 Monika         Siemaszko             105.81 -  346: 374   56
    5    15 Teresa         Zalewska              100.00 +  427: 258  150
    6    12 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  494: 197  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     648  /  6 108.00




	Alina Białobrzewska 103.78 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Florek                120.03 -  305: 383   70
    2    17 Monika         Wrzałek               100.00 +  458: 164  150
    3    10 Lucyna         Śniadach              104.62 -  384: 422   55
    4    10 Wojciech       Sołdan                100.00 -  301: 426   50
    5    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.36 +  368: 365  166
    6    13 Andrzej        Szmidtke              123.38 -  413: 437   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     564  /  6  94.00




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Gasik                 118.71 -  326: 444   69
    2    16 Teresa         Zalewska              100.00 +  381: 349  150
    3     8 Dariusz        Banaszek              134.07 -  250: 414   84
    4    14 Dorota         Zielińska             113.55 -  229: 516   64
    5    17 Magdalena      Ochot                 111.05 +  438: 312  161
    6    10 Marek          Roszak                123.29 -  329: 332   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     601  /  6 100.17




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Walenty        Siemaszko             118.46 -  272: 377   68
    2    12 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.29 -  295: 349   54
    3    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.36 -  311: 329   66
    4    17 Zdzisław       Szota                 113.47 +  420: 314  163
    5    13 Sylwester      Gryz                  100.00 -  313: 324   50
    6    17 Monika         Wrzałek               100.00 +  335: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  6  91.83




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Halina         Roszak                116.88 -  376: 385   67
    2    10 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  345: 336  150
    3     6 Marek          Roszak                123.29 -  380: 512   73
    4    11 Leszek         Stecuła               111.16 -  373: 400   61
    5    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  324: 313  150
    6    14 Zdzisław       Szota                 113.47 -  382: 430   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     564  /  6  94.00




	Andrzej Kowalski 100.00 Kowale

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.36 +  388: 381  166
    2     2 Dariusz        Białobrzewski         114.14 +  403: 338  164
    3     2 Halina         Roszak                116.88 -  368: 394   67
    4     8 Andrzej        Lożyński              117.19 +  416: 319  167
    5     5 Marek          Syczuk                130.47 -  288: 373   80
    6     7 Andrzej        Rechowicz             122.66 -  365: 408   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     717  /  6 119.50




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Trumpus               114.82 -  293: 468   65
    2    10 Sylwester      Gryz                  100.00 -  336: 345   50
    3    17 Monika         Wrzałek               100.00 +  378: 166  150
    4    13 Magdalena      Ochot                 111.05 +  299: 277  161
    5    10 Dariusz        Białobrzewski         114.14 -  265: 408   64
    6    12 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.29 -  197: 494   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     544  /  6  90.67




	Wojciech Sołdan 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Irena          Sołdan                114.31 -  346: 413   64
    2    13 Jędrzej        Florek                109.53 -  303: 403   60
    3    15 Zdzisław       Szota                 113.47 +  383: 303  163
    4    10 Alina          Białobrzewska         103.78 +  426: 301  154
    5    12 Andrzej        Lożyński              117.19 +  411: 283  167
    6     4 Paweł          Florek                120.03 -  337: 478   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     678  /  6 113.00




	Monika Wrzałek 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Białobrzewski         114.14 -  218: 478   64
    2    17 Alina          Białobrzewska         103.78 -  164: 458   54
    3    17 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  166: 378   50
    4    18 Teresa         Zalewska              100.00 -  236: 350   50
    5    18 Zdzisław       Szota                 113.47 -  245: 650   63
    6    17 Sylwia         Buks                  100.00 -  283: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     331  /  6  55.17




	Teresa Zalewska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Zielińska             113.55 -  242: 354   64
    2    16 Anna           Arana                 100.00 -  349: 381   50
    3    18 Andrzej        Szmidtke              123.38 -  293: 440   73
    4    18 Monika         Wrzałek               100.00 +  350: 236  150
    5    15 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.29 -  258: 427   54
    6    15 Magdalena      Ochot                 111.05 +  368: 312  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  6  92.00


Lista rankingowa na dzień 24-07-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.73  27834  191
   2 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.29  27128  192
   4 Paweł Dawidson                 Częstochowa          141.29  17237  122
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             140.42  27944  199
   6 Kamil Górka                    Łęczna               140.11  27882  199
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               139.69  13550   97
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.01  27107  195
   9 Szymon Fidziński               Warszawa             138.86  26939  194
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             137.89  26200  190
  11 Krzysztof Mówka                Toruń                136.51  25800  189
  12 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.44  24286  178
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.94  26509  195
  14 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.78  25799  190
  15 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.74  25791  190
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  17 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.07  18640  138
  19 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.80  26961  200
  20 Justyna Fugiel                 Sandomierz           134.21  25902  193
  21 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 133.93  26384  197
  22 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.58   4141   31
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.58  23910  179
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.01  23676  178
  25 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  26 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  27 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  28 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.20  12239   94
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.59  24751  191
  30 Marek Syczuk                   Warszawa             129.53  24610  190
  31 Kuba Koisar                    Warszawa             129.26   5558   43
  32 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  33 Dawid Pikul                    Poznań               129.06  25037  194
  34 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  35 Sławomir Nosek                 Mielec               128.81  15199  118
  36 Joanna Stępień                 Katowice             128.62  24824  193
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.59  22760  177
  38 Krzysztof Pypno                Gliwice              128.42   6678   52
  39 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  40 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.15  24989  195
  41 Marcin Kamiński                Warszawa             127.47  11727   92
  42 Małgorzata Kania               Milanówek            127.11  22752  179
  43 Radosław Konca                 Warszawa             127.05  24140  190
  44 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.50  18216  144
  45 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.67  18599  148
  46 Paweł Jackowski                Warszawa             125.45  24463  195
  47 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.32  23936  191
  48 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  49 Marcin Bożek                   Będzin               124.90  10991   88
  50 Filip Warzecha                 Gdynia               124.75  12725  102
  51 Sławomir Kucia                 Kraków               123.90  24037  194
  52 Tomasz Figiel                  Zawichost            123.43   9134   74
  53 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  54 Piotr Pietuchowski             Białystok            123.22  20825  169
  55 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             123.22  12322  100
  56 Stanisław Ochot                Katowice             122.97   8239   67
  57 Marek Roszak                   Poznań               122.92  23846  194
  58 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.77  23694  193
  59 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  60 Mariusz Margalski              Warszawa             122.74   9942   81
  61 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  62 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.24  18825  154
  63 Michał Makowski                Warszawa             121.97  11587   95
  64 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  65 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.68  22998  189
  66 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.45  24290  200
  67 Lucyna Korga                   Zabrze               121.23  23277  192
  68 Radosław Sowiński              Warszawa             121.12  23982  198
  69 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.05  22031  182
  70 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  18112  150
  71 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     120.61  18574  154
  72 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  73 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  74 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.22   8295   69
  75 Rafał Matczak                  Pruszków             119.84  22649  189
  76 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.72  23825  199
  77 Maciej Perzyński               Piła                 119.54  18767  157
  78 Stanisław Gasik                Warszawa             119.34  23391  196
  79 Artur Irzyk                    Strzyżów             119.22   4292   36
  80 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.21  14305  120
  81 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  82 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  83 Michał Waszkiewicz             Warszawa             118.86  21038  177
  84 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.42  15276  129
  85 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.28  23183  196
  86 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.22  16905  143
  87 Iwona Baran                    Kraków               118.12  23505  199
  88 Halina Roszak                  Poznań               117.78  23084  196
  89 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.54  23156  197
  90 Arkadiusz Jaworski             Tychy                117.47  14566  124
  91 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.38   7982   68
  92 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.32  20061  171
  93 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.18  20741  177
  94 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  95 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               116.70  23107  198
  96 Andrzej Lożyński               Piastów              116.57   5945   51
  97 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.45  22242  191
  98 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  99 Katarzyna Stępień              Katowice             116.09  12306  106
 100 Roman Sulima                   Warszawa             116.06  11838  102
 101 Robert Soszka                  Warszawa             116.04  23092  199
 102 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 103 Jacek Pietruszka               Kraków               115.71   3934   34
 104 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             115.55  21954  190
 105 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              115.50  17556  152
 106 Michał Trumpus                 Wrocław              115.00   6555   57
 107 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.97  17246  150
 108 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.73  22372  195
 109 Piotr Rosół                    Warszawa             114.59  20626  180
 110 Irena Sołdan                   Rumia                114.54  14088  123
 111 Joanna Juszczak                Warszawa             114.36  22757  199
 112 Dominik Wester                 Warszawa             114.30   5258   46
 113 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 114 Grzegorz Matysiak              Kraków               114.22   7424   65
 115 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 116 Miłosz Wrzałek                 Reda                 114.06  17451  153
 117 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.90  12415  109
 118 Marcin Figiel                  Zawichost            113.48  16682  147
 119 Filip Sosin                    Warszawa             113.45  22349  197
 120 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 121 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.25   9513   84
 122 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.19  22186  196
 123 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 124 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.70  21075  187
 125 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.61  18918  168
 126 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             111.73   8268   74
 128 Jarosław Żuliński              Szczecin             111.62   6697   60
 129 Beata Madej                    Lublin               111.44   9584   86
 130 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  111.22  22245  200
 131 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 132 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.09  11776  106
 133 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 134 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            110.65  15933  144
 135 Jarosław Sobczak               Warszawa             110.61  21459  194
 136 Leszek Stecuła                 Bytom                110.58  10063   91
 137 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 138 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.27  13122  119
 139 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 140 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 141 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.94  15611  142
 142 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 143 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 144 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     109.73  15581  142
 145 Piotr Krzemiński               Warszawa             109.58   7999   73
 146 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            109.49  10402   95
 147 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 148 Władysław Zieliński            Lębork               108.98  10789   99
 149 Beata Piotrowska               Łódź                 108.86  20574  189
 150 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.82  21329  196
 151 Kamil Klinkosz                 Rumia                108.78   7832   72
 152 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 153 Paweł Opyc                     Warszawa             108.59  21283  196
 154 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 155 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            108.18  17633  163
 156 Renata Kowalska                Bielsko Biała        108.15  20873  193
 157 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 158 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 159 Małgorzata Niciporuk           Rumia                108.10   3243   30
 160 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.07  16859  156
 161 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 162 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.92  21152  196
 163 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 164 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 165 Jerzy Luter                    Bytom                107.54  20325  189
 166 Krystyna Augustyniak           Łódź                 107.48   9243   86
 167 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.32  16312  152
 168 Małgorzata Sulejewska          Kraków               107.28  10299   96
 169 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 107.17   3751   35
 170 Grzegorz Pukniel               Lublin               107.07  20237  189
 171 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 172 Maciej Śliwa                   Zabrze               106.86  11968  112
 173 Magdalena Ochot                Katowice             106.78   7688   72
 174 Dominik Piasecki               Słupsk               106.68   6294   59
 175 Jacek Petrus                   Wrocław              106.67   8320   78
 176 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             106.58  12576  118
 177 Arkadiusz Biegun               Kraków               106.51  12036  113
 178 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 179 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.29  20196  190
 180 Jarosław Wypart                Częstochowa          106.29  10948  103
 181 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 182 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.10   9761   92
 183 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.94   4979   47
 184 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.92   8368   79
 185 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.79  13858  131
 186 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 187 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 188 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             104.88  20662  197
 190 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.69   4397   42
 191 Grażyna Furman                 Sosnowiec            104.65   3244   31
 192 Lucyna Śniadach                Rumia                104.54  19130  183
 193 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 194 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               103.99  15286  147
 195 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 196 Roman Figiel                   Zawichost            103.81  12873  124
 197 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             103.80   3633   35
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            103.67  19593  189
 199 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.52   4969   48
 200 Jolanta Kosmowska              Warszawa             103.36  19845  192
 201 Joanna Kubik                   Częstochowa          103.23   8568   83
 202 Paweł Ochot                    Katowice             103.18   7326   71
 203 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 204 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 205 Michał Szymkowski              Wrocław              102.77   3597   35
 206 Anita Bruska                   Gdynia               102.77   3083   30
 207 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.64  17346  169
 208 Monika Siemaszko               Lipiany              102.62   4926   48
 209 Adam Jurkowski                 Knurów               102.49   6969   68
 210 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.43  14033  137
 211 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 212 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.94  20389  200
 213 Ewa Fiszer                     Wrocław              101.90   3057   30
 214 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 215 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 216 Paweł Szulc                    Szczecin             101.31   3546   35
 217 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 218 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.28  15597  154
 219 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.22   3644   36
 220 Rafał Wesołowski               Warszawa             100.82  16030  159
 221 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            100.67   9060   90
 222 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 223 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 224 Agnieszka Krupka               Krosno               100.57  10459  104
 225 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.28  10128  101
 226 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 227 Wojciech Sołdan                Rumia                100.24   7017   70
 228 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 229 Sylwester Wójcik               Lublin                99.98   6299   63
 230 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 231 Sylwester Gryz                 Zabrze                99.16  12693  128
 232 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 233 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 234 Bartosz Orłowski               Bytom                 98.82   4941   50
 235 Anna Arana                     Warszawa              98.38   8559   87
 236 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 237 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 238 Magdalena Mroziuk              Warszawa              98.21   9723   99
 239 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 240 Renata Rosół                   Warszawa              97.61  17765  182
 241 Maria Jarosz                   Lublin                97.48  14329  147
 242 Henryk Ryś                     Warszawa              97.19   4082   42
 243 Irena Ficak                    Mielec                97.08   5825   60
 244 Monika Rubinstein              Warszawa              96.67  19333  200
 245 Sławomir Zabawa                Jasło                 96.53   9074   94
 246 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.04   7971   83
 247 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 248 Marek Kocikowski               Ostróda               95.83   9487   99
 249 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 250 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.69   4306   45
 251 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 252 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 253 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 254 Beata Kościańska               Lublin                94.87   5692   60
 255 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 256 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 257 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                94.62   3974   42
 258 Michał Sosin                   Warszawa              94.51   5387   57
 259 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 260 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 261 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 262 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 263 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 264 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 265 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 266 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              92.51   4903   53
 267 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 268 Joanna Brychcy                 Katowice              91.87  10657  116
 269 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               91.83   3306   36
 270 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 271 Anna Pendowska                 Rumia                 91.60   2748   30
 272 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.50   3477   38
 273 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.17   6017   66
 274 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 275 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 276 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 277 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.90   8181   91
 278 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 279 Mariusz Rogalski               Iława                 89.62   3585   40
 280 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 281 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 282 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 283 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 284 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 285 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  88.23   7235   82
 286 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 287 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 288 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 289 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 290 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.95  10916  127
 291 Piotr Madej                    Lublin                85.10   7148   84
 292 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.66   6011   71
 293 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 294 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             84.00   2940   35
 295 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              83.84   4779   57
 296 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.68   8870  106
 297 Mikołaj Fidziński              Dębica                83.46   2921   35
 298 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 299 Piotr Marusa                   Szczytno              82.77   2483   30
 300 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 301 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.75   2907   36
 302 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 303 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 304 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 305 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.59   5799   81
 306 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 307 Tomasz Sulejewski              Kraków                70.12   2384   34
 308 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 24-07-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
   2 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.66   3064   29
   3 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              104.72   3037   29
   4 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   5 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.55   2800   29
   6 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   7 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   8 Robert Włodarczyk              Wrocław               85.03   2466   29
   9 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
  10 Teresa Zalewska                Racibórz              86.79   2430   28
  11 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
  12 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  13 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  14 Joanna Kubińska                Warszawa              67.33   1818   27
  15 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              117.04   3043   26
  16 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  17 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  18 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  19 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  20 Ewa Zając                      Mrągowo               95.24   2381   25
  21 Piotr Chmielewski              Mrągowo               90.84   2271   25
  22 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.04   2151   25
  23 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  24 Elżbieta Jankowska             Wrocław              115.58   2774   24
  25 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.17   2716   24
  26 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  27 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  28 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  29 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  30 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  31 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  32 Krzysztof Leśniak              Kraków               105.58   2534   24
  33 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  34 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  35 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  36 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  37 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  38 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  39 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  40 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  41 Adam Cieśla                    Częstochowa           95.12   2283   24
  42 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  43 Anna Biegańska                 Białystok             93.00   2232   24
  44 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  45 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  46 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  47 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  48 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  49 Mariusz Makuch                 Zator                114.13   2625   23
  50 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  51 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  52 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  53 Bożena Matysiak                Kraków                95.09   2187   23
  54 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  55 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  56 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  57 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  58 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          102.59   2257   22
  59 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.36   2054   22
  60 Gniewomir Białek               Dębica                59.73   1314   22
  61 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  62 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  63 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  65 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  66 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  67 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  68 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  69 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  70 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  71 Andrzej Kowalski               Kowale               120.00   2160   18
  72 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  73 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  74 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  75 Katarzyna Klimała              Kraków               101.06   1819   18
  76 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  77 Stanisław Harat                Kęty                  89.50   1611   18
  78 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  79 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  80 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  81 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  82 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  83 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  84 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  85 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  86 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  87 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  88 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  89 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  90 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  91 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  92 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  93 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  94 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  95 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  96 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  97 Marek Rogalski                 Chełm                100.07   1401   14
  98 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
  99 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
 100 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 101 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 102 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 103 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
 104 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 105 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 106 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
 107 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 108 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 109 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 110 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 111 Dariusz Maciejuk               Warszawa             118.75   1425   12
 112 Joanna Zadrożna                Szczecin             118.67   1424   12
 113 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 114 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 115 Marcela Wołowiec               Gdynia               115.58   1387   12
 116 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 117 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             114.25   1371   12
 118 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 119 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 120 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              109.50   1314   12
 121 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 122 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.08   1285   12
 123 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 124 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 125 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 126 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 127 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 128 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.25   1227   12
 129 Beata Łażewska                 Gdynia               101.92   1223   12
 130 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 131 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 132 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 133 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 134 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              98.58   1183   12
 135 Danuta Langiewicz              Ostróda               98.25   1179   12
 136 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 137 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 138 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 139 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                97.17   1166   12
 140 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 141 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 142 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 143 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75   1161   12
 144 Michał Jaworek                 Zabrze                96.75   1161   12
 145 Marta Kleinrok                 Lublin                96.33   1156   12
 146 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 147 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 148 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 149 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 150 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 151 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 152 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 153 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 154 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 155 Maciej Zięba                   Wrocław               91.75   1101   12
 156 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 157 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 158 Joanna Duda                    Zabrze                90.42   1085   12
 159 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 160 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 161 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 162 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 163 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 164 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 165 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 166 Artur Koszel                   Inowrocław            88.67   1064   12
 167 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 168 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 169 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 170 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 171 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 172 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 173 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 174 Jakub Nalepa                   Gliwice               86.83   1042   12
 175 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 176 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 177 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 178 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 179 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 180 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 181 Leszek Kilian                  Jaworzno              85.25   1023   12
 182 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 183 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 184 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 185 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 186 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 187 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 188 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 189 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 190 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 191 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 192 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 193 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 194 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 195 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 196 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 197 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 198 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 199 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 200 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 201 Dorota Maciejuk                Warszawa             109.82   1208   11
 202 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 203 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 204 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 205 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 206 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 207 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 208 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 209 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 210 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 211 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 212 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 213 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 214 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 215 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 216 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 217 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 218 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 219 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 220 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 221 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 222 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 223 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 224 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 225 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 226 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 227 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 228 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 229 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 230 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 231 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 232 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 233 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 234 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 235 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 236 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 237 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 238 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 239 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 240 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 241 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 242 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 243 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 244 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 245 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 246 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 247 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 248 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 249 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 250 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 251 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 252 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 253 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 254 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 255 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 256 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 257 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 258 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 259 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 260 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 261 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 262 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 263 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 264 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 265 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               96.43    675    7
 266 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 267 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 268 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 269 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 270 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 271 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 272 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 273 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 274 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 275 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 276 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 277 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 278 Paweł Stanosz                  Warszawa             148.50    891    6
 279 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 280 Łukasz Bryła                   Mielec               114.33    686    6
 281 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 282 Sylwia Buks                    Warszawa              91.83    551    6
 283 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 284 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 285 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 286 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 287 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 288 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 289 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 290 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 291 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 292 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 293 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 294 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 295 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 296 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 297 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 298 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 299 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 300 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 301 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 302 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 303 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 304 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 305 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 306 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 307 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 308 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 309 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 310 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 311 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 312 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 313 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 314 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 315 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 316 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 317 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 318 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 319 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 320 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 321 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 322 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 323 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 324 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 325 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 326 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 327 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 328 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 329 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 330 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 331 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 332 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 333 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 334 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 335 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 336 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 337 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 338 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 339 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 340 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 341 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 342 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 343 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 344 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 345 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 346 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 347 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 348 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 349 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 350 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 351 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 352 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 353 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 354 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 355 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 356 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 357 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 358 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 359 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 360 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 361 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 362 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 363 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 364 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 365 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 366 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 367 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 368 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 369 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 370 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 371 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 372 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 373 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 374 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 375 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 376 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 377 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 378 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 379 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 380 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 381 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 382 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie