Ostróda21
czerwca
Ostróda 21-22 czerwca III Turniej „Blanki w szranki”
Szarlota28
czerwca
Szarlota 28 czerwca VIII Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
Bielsk Podlaski12
lipca
Bielsk Podlaski 12-13 lipca V Mistrzostwa Podlasia
VIII Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny28 czerwca 2003 — VIII Turniej o Puchar Wójta KościerzynyInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VIII Turniej o Puchar Wójta KościerzynySzarlota, 28 czerwca 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Tomasz Zwoliński Warszawa 5.0 2506 
 2 Krzysztof Usakiewicz Warszawa 5.0 2353 
 3 Dariusz Banaszek Warszawa 5.0 2284 
 4 Stanisław Rydzik Warszawa 4.0 2383 
 5 Kamil Klinkosz Rumia 4.0 2360 
 6 Irena Sołdan Rumia 4.0 2253 
 7 Leszek Stecuła Bytom 4.0 2239 
 8 Marek Syczuk Warszawa 4.0 2191 
 9 Andrzej Rechowicz Katowice 4.0 2185 
 10 Zdzisław Szota Warszawa 3.0 2309 
 
 26 uczestników, 6 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej
III Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
V Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej




Wyniki turnieju VIII Puchar Wójta

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.82      5.0     2506      879      398
  2 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               127.94      5.0     2353      927      375
  3 Dariusz         Banaszek             Warszawa               136.22      5.0     2284      881      174
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               132.62      4.0     2383      813      364
  5 Kamil           Klinkosz             Rumia                  113.72      4.0     2360      775      316
  6 Irena           Sołdan               Rumia                  100.00      4.0     2253      811      255
  7 Leszek          Stecuła              Bytom                  108.56      4.0     2239      796      131
  8 Marek           Syczuk               Warszawa               127.93      4.0     2191      813     -106
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.66      4.0     2185      761      292
 10 Zdzisław        Szota                Warszawa               118.54      3.0     2309      689      154
 11 Walenty         Siemaszko            Lipiany                120.06      3.0     2229      666      130
 12 Miłosz          Wrzałek              Reda                   101.74      3.0     2211      700     -116
 13 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 113.87      3.0     2173      728       23
 14 Paweł           Florek               Nowa Wieś Wielka       117.62      3.0     2157      665      139
 15 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 100.00      3.0     2140      662       66
 16 Andrzej         Burczyk              Gdynia                 100.00      3.0     1935      695     -138
 17 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.33      2.5     2047      639      206
 18 Monika          Siemaszko            Lipiany                102.74      2.5     1936      617     -161
 19 Jędrzej         Florek               Nowa Wieś Wielka       107.03      2.0     2193      536      217
 20 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      2.0     2026      550       54
 21 Lucyna          Śniadach             Rumia                  113.98      2.0     2002      510     -278
 22 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           108.39      2.0     1927      561     -266
 23 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      2.0     1852      564     -171
 24 Dominika        Śniadach             Rumia                  100.00      2.0     1742      545     -480
 25 Wojciech        Sołdan               Rumia                  100.00      1.0     1601      440     -667
 26 Adam            Zalewski             Racibórz               100.00      0.0     1446      321     -911
 27 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 100.00      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Puchar Wójta



	Tomasz Zwoliński 139.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zofia          Gajewska              108.39 +  473: 321  158
    2     3 Krzysztof      Usakiewicz            127.94 -  315: 429   78
    3     5 Andrzej        Rechowicz             126.66 +  400: 355  177
    4     3 Miłosz         Wrzałek               101.74 +  522: 342  152
    5     2 Dariusz        Białobrzewski         113.87 +  384: 344  164
    6     1 Irena          Sołdan                100.00 +  412: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     879  /  6 146.50




	Dariusz Banaszek 136.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jędrzej        Florek                107.03 +  333: 308  157
    2     4 Irena          Sołdan                100.00 +  396: 310  150
    3     3 Leszek         Stecuła               108.56 -  406: 445   59
    4     7 Paweł          Florek                117.62 +  446: 350  168
    5     5 Zdzisław       Szota                 118.54 +  335: 332  169
    6     3 Marek          Syczuk                127.93 +  368: 365  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     881  /  6 146.83




	Stanisław Rydzik 132.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.33 +  347: 312  154
    2     2 Dariusz        Białobrzewski         113.87 -  265: 406   64
    3    10 Walenty        Siemaszko             120.06 +  472: 290  170
    4     4 Zdzisław       Szota                 118.54 +  480: 371  169
    5     1 Marek          Syczuk                127.93 +  474: 270  178
    6     2 Krzysztof      Usakiewicz            127.94 -  345: 370   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  6 135.50




	Krzysztof Usakiewicz 127.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Monika         Siemaszko             102.74 +  340: 337  153
    2     3 Tomasz         Zwoliński             139.82 +  429: 315  190
    3     2 Dariusz        Białobrzewski         113.87 +  473: 291  164
    4     1 Marek          Syczuk                127.93 -  379: 383   78
    5     4 Leszek         Stecuła               108.56 +  362: 307  159
    6     2 Stanisław      Rydzik                132.62 +  370: 345  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  /  6 154.50




	Marek Syczuk 127.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               101.74 +  394: 393  152
    2     6 Andrzej        Burczyk               100.00 +  383: 303  150
    3     1 Kamil          Klinkosz              113.72 +  396: 380  164
    4     1 Krzysztof      Usakiewicz            127.94 +  383: 379  178
    5     1 Stanisław      Rydzik                132.62 -  270: 474   83
    6     3 Dariusz        Banaszek              136.22 -  365: 368   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  6 135.50




	Andrzej Rechowicz 126.66 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Alina          Białobrzewska         100.00 -  276: 387   50
    2     8 Monika         Siemaszko             102.74 +  409: 197  153
    3     5 Tomasz         Zwoliński             139.82 -  355: 400   90
    4     8 Andrzej        Burczyk               100.00 +  321: 301  150
    5     9 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.33 +  362: 337  154
    6     5 Dariusz        Białobrzewski         113.87 +  462: 271  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     761  /  6 126.83




	Walenty Siemaszko 120.06 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Brychcy               100.00 +  378: 275  150
    2     1 Kamil          Klinkosz              113.72 -  360: 386   64
    3    10 Stanisław      Rydzik                132.62 -  290: 472   83
    4    10 Sylwester      Gryz                  100.00 +  364: 321  150
    5     7 Dominika       Śniadach              100.00 +  446: 219  150
    6     7 Zdzisław       Szota                 118.54 -  391: 426   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     666  /  6 111.00




	Zdzisław Szota 118.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Burczyk               100.00 -  321: 326   50
    2     9 Joanna         Brychcy               100.00 +  425: 385  150
    3     8 Sylwester      Gryz                  100.00 +  434: 238  150
    4     4 Stanisław      Rydzik                132.62 -  371: 480   83
    5     5 Dariusz        Banaszek              136.22 -  332: 335   86
    6     7 Walenty        Siemaszko             120.06 +  426: 391  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  6 114.83




	Paweł Florek 117.62 Nowa Wieś Wielka         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwester      Gryz                  100.00 +  333: 233  150
    2     5 Leszek         Stecuła               108.56 -  330: 382   59
    3     6 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.33 +  342: 250  154
    4     7 Dariusz        Banaszek              136.22 -  350: 446   86
    5     6 Miłosz         Wrzałek               101.74 +  466: 357  152
    6     4 Kamil          Klinkosz              113.72 -  336: 350   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  /  6 110.83




	Lucyna Śniadach 113.98 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                100.00 -  260: 436   50
    2    10 Zofia          Gajewska              108.39 +  392: 351  158
    3     7 Miłosz         Wrzałek               101.74 -  322: 359   52
    4    12 Dominika       Śniadach              100.00 -  356: 368   50
    5    11 Andrzej        Burczyk               100.00 -  309: 409   50
    6    12 Wojciech       Sołdan                100.00 +  363: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     510  /  6  85.00




	Dariusz Białobrzewski 113.87 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Sołdan                100.00 +  479: 253  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                132.62 +  406: 265  183
    3     2 Krzysztof      Usakiewicz            127.94 -  291: 473   78
    4     5 Alina          Białobrzewska         100.00 +  382: 313  150
    5     2 Tomasz         Zwoliński             139.82 -  344: 384   90
    6     5 Andrzej        Rechowicz             126.66 -  271: 462   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  /  6 121.33




	Kamil Klinkosz 113.72 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Zalewski              100.00 +  502: 236  150
    2     1 Walenty        Siemaszko             120.06 +  386: 360  170
    3     1 Marek          Syczuk                127.93 -  380: 396   78
    4     2 Leszek         Stecuła               108.56 +  356: 305  159
    5     3 Irena          Sołdan                100.00 -  386: 411   50
    6     4 Paweł          Florek                117.62 +  350: 336  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  6 129.17




	Leszek Stecuła 108.56 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dominika       Śniadach              100.00 +  411: 287  150
    2     5 Paweł          Florek                117.62 +  382: 330  168
    3     3 Dariusz        Banaszek              136.22 +  445: 406  186
    4     2 Kamil          Klinkosz              113.72 -  305: 356   64
    5     4 Krzysztof      Usakiewicz            127.94 -  307: 362   78
    6     6 Alina          Białobrzewska         100.00 +  389: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  /  6 132.67




	Zofia Gajewska 108.39 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             139.82 -  321: 473   90
    2    10 Lucyna         Śniadach              113.98 -  351: 392   64
    3    11 Monika         Siemaszko             102.74 -  311: 406   53
    4    11 Joanna         Brychcy               100.00 +  331: 277  150
    5    12 Wojciech       Sołdan                100.00 +  352: 293  150
    6    11 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.33 -  261: 352   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  6  93.50




	Jędrzej Florek 107.03 Nowa Wieś Wielka         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Banaszek              136.22 -  308: 333   86
    2    12 Adam           Zalewski              100.00 +  570: 221  150
    3     4 Alina          Białobrzewska         100.00 -  332: 376   50
    4     6 Irena          Sołdan                100.00 -  299: 356   50
    5    10 Sylwester      Gryz                  100.00 +  368: 339  150
    6     8 Andrzej        Burczyk               100.00 -  316: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     536  /  6  89.33




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.33 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                132.62 -  312: 347   83
    2    11 Wojciech       Sołdan                100.00 +  474: 207  150
    3     6 Paweł          Florek                117.62 -  250: 342   68
    4     9 Monika         Siemaszko             102.74 =  322: 322  103
    5     9 Andrzej        Rechowicz             126.66 -  337: 362   77
    6    11 Zofia          Gajewska              108.39 +  352: 261  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     639  /  6 106.50




	Monika Siemaszko 102.74 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Usakiewicz            127.94 -  337: 340   78
    2     8 Andrzej        Rechowicz             126.66 -  197: 409   77
    3    11 Zofia          Gajewska              108.39 +  406: 311  158
    4     9 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.33 =  322: 322  104
    5     8 Alina          Białobrzewska         100.00 -  315: 390   50
    6    10 Joanna         Brychcy               100.00 +  359: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     617  /  6 102.83




	Miłosz Wrzałek 101.74 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                127.93 -  393: 394   78
    2     7 Alina          Białobrzewska         100.00 +  380: 307  150
    3     7 Lucyna         Śniadach              113.98 +  359: 322  164
    4     3 Tomasz         Zwoliński             139.82 -  342: 522   90
    5     6 Paweł          Florek                117.62 -  357: 466   68
    6     9 Dominika       Śniadach              100.00 +  380: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     700  /  6 116.67




	Alina Białobrzewska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Rechowicz             126.66 +  387: 276  177
    2     7 Miłosz         Wrzałek               101.74 -  307: 380   52
    3     4 Jędrzej        Florek                107.03 +  376: 332  157
    4     5 Dariusz        Białobrzewski         113.87 -  313: 382   64
    5     8 Monika         Siemaszko             102.74 +  390: 315  153
    6     6 Leszek         Stecuła               108.56 -  367: 389   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  6 110.33




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Walenty        Siemaszko             120.06 -  275: 378   70
    2     9 Zdzisław       Szota                 118.54 -  385: 425   69
    3    12 Wojciech       Sołdan                100.00 +  353: 233  150
    4    11 Zofia          Gajewska              108.39 -  277: 331   58
    5    13 Adam           Zalewski              100.00 +  411: 246  150
    6    10 Monika         Siemaszko             102.74 -  325: 359   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  6  91.67




	Andrzej Burczyk 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zdzisław       Szota                 118.54 +  326: 321  169
    2     6 Marek          Syczuk                127.93 -  303: 383   78
    3     9 Irena          Sołdan                100.00 -  245: 423   50
    4     8 Andrzej        Rechowicz             126.66 -  301: 321   77
    5    11 Lucyna         Śniadach              113.98 +  409: 309  164
    6     8 Jędrzej        Florek                107.03 +  351: 316  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  /  6 115.83




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Florek                117.62 -  233: 333   68
    2    13 Dominika       Śniadach              100.00 +  387: 270  150
    3     8 Zdzisław       Szota                 118.54 -  238: 434   69
    4    10 Walenty        Siemaszko             120.06 -  321: 364   70
    5    10 Jędrzej        Florek                107.03 -  339: 368   57
    6    13 Adam           Zalewski              100.00 +  334: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     564  /  6  94.00




	Janina Jabłczyńska-Zając 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Irena Sołdan 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Lucyna         Śniadach              113.98 +  436: 260  164
    2     4 Dariusz        Banaszek              136.22 -  310: 396   86
    3     9 Andrzej        Burczyk               100.00 +  423: 245  150
    4     6 Jędrzej        Florek                107.03 +  356: 299  157
    5     3 Kamil          Klinkosz              113.72 +  411: 386  164
    6     1 Tomasz         Zwoliński             139.82 -  317: 412   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  6 135.17




	Wojciech Sołdan 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Białobrzewski         113.87 -  253: 479   64
    2    11 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.33 -  207: 474   54
    3    12 Joanna         Brychcy               100.00 -  233: 353   50
    4    13 Adam           Zalewski              100.00 +  258: 247  150
    5    12 Zofia          Gajewska              108.39 -  293: 352   58
    6    12 Lucyna         Śniadach              113.98 -  357: 363   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     440  /  6  73.33




	Adam Zalewski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Klinkosz              113.72 -  236: 502   64
    2    12 Jędrzej        Florek                107.03 -  221: 570   57
    3    13 Dominika       Śniadach              100.00 -  242: 282   50
    4    13 Wojciech       Sołdan                100.00 -  247: 258   50
    5    13 Joanna         Brychcy               100.00 -  246: 411   50
    6    13 Sylwester      Gryz                  100.00 -  254: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     321  /  6  53.50




	Dominika Śniadach 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Leszek         Stecuła               108.56 -  287: 411   59
    2    13 Sylwester      Gryz                  100.00 -  270: 387   50
    3    13 Adam           Zalewski              100.00 +  282: 242  150
    4    12 Lucyna         Śniadach              113.98 +  368: 356  164
    5     7 Walenty        Siemaszko             120.06 -  219: 446   70
    6     9 Miłosz         Wrzałek               101.74 -  316: 380   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  6  90.83


Lista rankingowa na dzień 12-07-2003

Lp.  Imię         Nazwisko             Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------ -------------------- -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł        Dawidson             Częstochowa          143.27  28510  199
   2 Mariusz      Skrobosz             Warszawa             141.78  28072  198
   3 Szymon       Zaleski              Poznań               140.87  17749  126
   4 Mateusz      Żbikowski            Warszawa             140.05  27590  197
   5 Tomasz       Zwoliński            Warszawa             138.05  24849  180
   6 Kamil        Górka                Łęczna               137.93  24689  179
   7 Mariusz      Wrześniewski         Warszawa             137.84  26328  191
   8 Dariusz      Banaszek             Warszawa             136.77  27081  198
   9 Szymon       Fidziński            Warszawa             136.59  27181  199
  10 Wojciech     Usakiewicz           Warszawa             135.75  25929  191
  11 Maciej       Czupryniak           Milanówek            135.62  26310  194
  12 Maciej       Gałecki              Łódź                 135.27  25971  192
  13 Marcin       Mroziuk              Warszawa             134.93  26311  195
  14 Dariusz      Puton                Ruda Śląska          133.77  12574   94
  15 Karol        Wyrębkiewicz         Łódź                 133.52  25635  192
  16 Leszek       Nowak                Myślibórz            133.43  10007   75
  17 Kazio        Merklejn             Szczecin             133.42  26550  199
  18 Grzegorz     Święcki              Białystok            132.74  10619   80
  19 Robert       Duczemiński          Gorzów Wielkopolski  132.43  22381  169
  20 Stanisław    Rydzik               Warszawa             132.25  26317  199
  21 Małgorzata   Kania                Milanówek            131.90  26380  200
  22 Wojciech     Zemło                Łódź                 130.84  25775  197
  23 Radosław     Konca                Warszawa             130.36  25160  193
  24 Marek        Syczuk               Warszawa             128.99  25025  194
  25 Krzysztof    Usakiewicz           Warszawa             128.74  25747  200
  26 Marcin       Bożek                Będzin               127.85   8566   67
  27 Adam         Weremczuk            Łódź                 127.72  22990  180
  28 Justyna      Fugiel               Sandomierz           127.69  21579  169
  29 Wiktor       Stępień              Katowice             126.90  13198  104
  30 Waldemar     Czerwoniec           Warszawa             126.66  21153  167
  31 Andrzej      Rechowicz            Katowice             126.66  25206  199
  32 Sławomir     Nosek                Mielec               126.47   8600   68
  33 Sławomir     Kordjalik            Warszawa             126.06  24203  192
  34 Paweł        Jackowski            Warszawa             125.28   9020   72
  35 Joanna       Stępień              Katowice             125.26  24550  196
  36 Marek        Roszak               Poznań               124.92  24109  193
  37 Andrzej      Słapiński            Warszawa             124.65  15083  121
  38 Dawid        Pikul                Poznań               124.63  24801  199
  39 Jarosław     Borowski             Bielsk Podlaski      123.92  11277   91
  40 Andrzej      Oleksiak             Ostróda              123.52  22357  181
  41 Jarosław     Puchalski            Łódź                 122.71  24419  199
  42 Andrzej      Szmidtke             Bolszewo             122.69  17300  141
  43 Krzysztof    Mówka                Toruń                122.52  24382  199
  44 Marek        Antosik              Nowy Dwór Mazowieck  122.24   8312   68
  45 Maciej       Grabowski            Warszawa             122.23  17845  146
  46 Krzysztof    Pypno                Gliwice              121.99  12565  103
  47 Zbigniew     Wietecki             Gorzów Wielkopolski  121.92  24263  199
  48 Aleksander   Puchalski            Włocławek            121.90  24136  198
  49 Andrzej      Szepczyński          Kraków               121.87  10846   89
  50 Ryszard      Dębski               Biała Podlaska       121.83  16934  139
  51 Marcin       Kozyra               Warszawa             121.75  22645  186
  52 Krzysztof    Bukowski             Warszawa             121.66  18614  153
  53 Sergiusz     Puchalski            Włocławek            121.54  15922  131
  54 Robert       Kamiński             Wysokie Mazowieckie  120.82  24044  199
  55 Anna         Kowalska             Bielsko Biała        120.54  19528  162
  56 Stanisław    Ochot                Katowice             120.53  10245   85
  57 Lucyna       Korga                Zabrze               120.16  23070  192
  58 Radosław     Sowiński             Warszawa             120.15  23189  193
  59 Mariusz      Kubicki              Inowrocław           119.94  18711  156
  60 Walenty      Siemaszko            Lipiany              119.59  13633  114
  61 Jacek        Pietruszka           Kraków               119.47   9199   77
  62 Andrzej      Lożyński             Piastów              119.36   5371   45
  63 Mariusz      Orzeł                Nowe Miasto Lubawsk  119.19  10727   90
  64 Filip        Warzecha             Gdynia               118.99  16539  139
  65 Roman        Sulima               Warszawa             118.89  16883  142
  66 Stanisław    Gasik                Warszawa             118.62  19809  167
  67 Joanna       Juszczak             Warszawa             118.50  23226  196
  68 Magdalena    Merklejn             Szczecin             118.48  22156  187
  69 Aleksandra   Merklejn             Szczecin             118.45  23572  199
  70 Zdzisław     Szota                Warszawa             118.38  15744  133
  71 Jerzy        Matyasik             Kraków               117.48  20324  173
  72 Sławomir     Kucia                Kraków               117.35  15490  132
  73 Paweł        Florek               Nowa Wieś Wielka     117.32  15838  135
  74 Halina       Roszak               Poznań               117.21  20394  174
  75 Maciej       Michalak             Łódź                 117.17   8319   71
  76 Edward       Stefaniak            Biała Podlaska       117.09   6440   55
  77 Andrzej      Kwiatkowski          Warszawa             116.97  23278  199
  78 Marek        Dudkiewicz           Milanówek            116.92  22916  196
  79 Marek        Charytoniuk          Biała Podlaska       116.67  16217  139
  80 Jarosław     Michalak             Łódź                 116.50  14096  121
  81 Rafał        Matczak              Pruszków             116.24  19180  165
  82 Maciej       Hebda                Tarnów               115.45   3579   31
  83 Maciej       Perzyński            Piła                 115.05   8974   78
  84 Beata        Madej                Lublin               114.86  22627  197
  85 Arkadiusz    Jaworski             Tychy                114.83  16191  141
  86 Irena        Sołdan               Rumia                114.80   3444   30
  87 Dariusz      Białobrzewski        Gdynia               114.47   8585   75
  88 Kamil        Klinkosz             Rumia                114.34  17151  150
  89 Grażyna      Puton                Ruda Śląska          113.80   4552   40
  90 Mariola      Osajda-Matczak       Pruszków             113.60  22607  199
  91 Katarzyna    Stępień              Katowice             113.53  10104   89
  92 Paweł        Subocz               Szczecin             113.47   7262   64
  93 Piotr        Rosół                Warszawa             112.99  22485  199
  94 Lucyna       Śniadach             Rumia                112.97  19544  173
  95 Krzysztof    Szkudlarek           Pabianice            112.72   9581   85
  96 Filip        Klar                 Mielec               112.71  17695  157
  97 Marcin       Figiel               Zawichost            112.29  18303  163
  98 Wojciech     Próchniewicz         Warszawa             112.28  22455  200
  99 Bogusław     Puchalski            Włocławek            111.98  20045  179
 100 Grażyna      Chmielewska          Mrągowo              111.93   4701   42
 101 Janusz       Kaczor               Międzyrzec Podl.     111.46   5350   48
 102 Beata        Piotrowska           ŁÓdź                 111.42  21170  190
 103 Maurycy      Machnio              Lipiany              111.37  10580   95
 104 Kazimierz    Merklejn             Szczecin             111.31  14248  128
 105 Kamil        Nawrocki             Bydgoszcz            111.25   6675   60
 106 Eugeniusz    Wróblewski           Inowrocław           110.77  17391  157
 107 Wiesław      Olewiński            Warszawa             110.59  15151  137
 108 Piotr        Krzemiński           Warszawa             110.45  10603   96
 109 Stefan       Dawidson             Częstochowa          110.25  21279  193
 110 Leszek       Stecuła              Bytom                110.20   9698   88
 111 Jarosław     Żuliński             Szczecin             110.15  12998  118
 112 Maciej       Kutera               Warszawa             109.86  11645  106
 113 Grzegorz     Koczkodon            Ostróda              109.73  12838  117
 114 Paweł        Jachowicz            Żyrardów             109.58   7561   69
 115 Paweł        Majewski             Warszawa             109.50  10293   94
 116 Grzegorz     Matysiak             Kraków               109.20  14305  131
 117 Katarzyna    Żuławska             Katowice             109.03  20934  192
 118 Jarosław     Sobczak              Warszawa             108.99  16130  148
 119 Ryszard      Niżewski             Warszawa             108.87  10669   98
 120 Władysław    Zieliński            Lębork               108.60   4561   42
 121 Ewa          Strzelczyk           Warszawa             108.51  16059  148
 122 Dawid        Dawidson             Częstochowa          108.46   3796   35
 123 Andrzej      Tyczyno              Bydgoszcz            108.40  10406   96
 124 Jerzy        Paszek               Tarnowskie Góry      108.24   4546   42
 125 Andrzej      Gostomski            Łódź                 108.18  19580  181
 126 Jerzy        Luter                Bytom                108.15  20765  192
 127 Jerzy        Tatarczuk            Warszawa             108.03  11991  111
 128 Elżbieta     Jankowska            Wrocław              107.93   6476   60
 129 Filip        Sosin                Warszawa             107.79  14120  131
 130 Paweł        Frynia               Konstantynów Łódzki  107.08   8888   83
 131 Zofia        Gajewska             Jelenia Góra         106.90   6414   60
 132 Jacek        Petrus               Wrocław              106.47   9582   90
 133 Renata       Kowalska             Bielsko Biała        106.46  15330  144
 134 Krystyna     Augustyniak          Łódź                 106.39  10852  102
 135 Tomasz       Żbikowski            Warszawa             106.38  21064  198
 136 Adam         Strzelczyk           Częstochowa          106.31   3721   35
 137 Paweł        Opyc                 Warszawa             106.15  20063  189
 138 Jędrzej      Florek               Nowa Wieś Wielka     106.13  12630  119
 139 Wojciech     Jacyno               Warszawa             106.08   4031   38
 140 Jan          Ziółkowski           Rumia                106.05   8802   83
 141 Paweł        Czubla               Lublin               105.94   3814   36
 142 Roman        Figiel               Zawichost            105.81  16507  156
 143 Andrzej      Rakoczy              Kraków               105.69   9301   88
 144 Maciej       Zięba                Wrocław              105.63   8873   84
 145 Bożena       Matysiak             Kraków               105.52   6859   65
 146 Agnieszka    Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 147 Wojciech     Gołęcki              Inowrocław           105.25  20735  197
 148 Michał       Waszkiewicz          Warszawa             105.19   5680   54
 149 Bogdan       Kozłowski            Białystok            104.79   7440   71
 150 Jarosław     Wypart               Częstochowa          104.63  12870  123
 151 Janina       Jabłczyńska-Zając    Gdynia               104.57   5647   54
 152 Iwona        Rutkowska            Warszawa             104.39  12423  119
 153 Marek        Sitkowski            Warszawa             104.00   4264   41
 154 Adam         Jurkowski            Knurów               103.97   9981   96
 155 Robert       Soszka               Warszawa             103.81   4360   42
 156 Maciej       Śliwa                Zabrze               103.70   7881   76
 157 Dorota       Ziembowicz           Gliwice              103.59  20201  195
 158 Ewa          Ciszewska            Katowice             102.95   8545   83
 159 Iwona        Baran                Kraków               102.89  13478  131
 160 Miłosz       Wrzałek              Reda                 102.87   8127   79
 161 Monika       Siemaszko            Lipiany              102.75   5446   53
 162 Zbigniew     Lewandowski          Słupsk               102.67   3080   30
 163 Stanisław    Harat                Kęty                 102.60   4925   48
 164 Dorota       Zielińska            Ustanów              102.58  13336  130
 165 Piotr        Pietuchowski         Białystok            102.45   4508   44
 166 Mariusz      Michalski            Inowrocław           102.40   9728   95
 167 Małgorzata   Niciporuk            Rumia                102.39   7372   72
 168 Adam         Słapiński            Warszawa             102.25   8180   80
 169 Małgorzata   Sulejewska           Kraków               102.15   9806   96
 170 Bogusław     Koszarski            Lądek Zdrój          102.09  14088  138
 171 Grażyna      Furman               Sosnowiec            101.69   4271   42
 172 Joanna       Kubik                Częstochowa          101.65  10267  101
 173 Piotr        Mańkowski            Warszawa             101.58   5993   59
 174 Grzegorz     Pukniel              Lublin               101.30  19146  189
 175 Alina        Białobrzewska        Gdynia               100.82   7360   73
 176 Rafał        Dąbrowski            Ostróda              100.39   4417   44
 177 Magdalena    Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 178 Paweł        Szulc                Szczecin             100.10   5806   58
 179 Bartłomiej   Boczek               Toruń                100.08   3603   36
 180 Eligiusz     Jankowski            Wrocław               99.81   4691   47
 181 Michał       Szymkowski           Wrocław               99.66   3488   35
 182 Ewa          Fiszer               Wrocław               99.55   4181   42
 183 Krzysztof    Jaworski             Warszawa              99.54   6470   65
 184 Zygmunt      Skwarek              Katowice              99.33   4271   43
 185 Józef        Wietecki             Gorzów Wielkopolski   99.33   4271   43
 186 Adam         Legięć               Warszawa              99.31   6455   65
 187 Dariusz      Nawrocki             Bydgoszcz             99.17   6942   70
 188 Andrzej      Burczyk              Gdynia                99.12   4163   42
 189 Paweł        Ochot                Katowice              98.68   7500   76
 190 Bogdan       Pokojski             Piastów               98.62   3156   32
 191 Kszysztof    Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 192 Andrzej      Puchalski            Łódź                  98.17   3534   36
 193 Ewa          Zając                Mrągowo               98.12   4023   41
 194 Beata        Kościańska           Lublin                97.97   3527   36
 195 Marianna     Kozłowska            Białystok             97.92   6071   62
 196 Krzysztof    Sojka                Łódź                  97.87   5285   54
 197 Przemysław   Pawlic               Wrocław               97.77   7333   75
 198 Magdalena    Podlaska             Warszawa              97.68   9866  101
 199 Adelina      Śniadach             Rumia                 97.67   2930   30
 200 Renata       Rosół                Warszawa              97.53  18434  189
 201 Michał       Szkudlarek           Pabianice             97.50   4290   44
 202 Anna         Pendowska            Rumia                 96.51   6949   72
 203 Jolanta      Kosmowska            Warszawa              96.25  15208  158
 204 Maria        Jarosz               Lublin                96.25  12994  135
 205 Marta        Dobrzańska           Kraków                96.00   3264   34
 206 Jacek        Nowak                Szczecin              95.94   3454   36
 207 Renata       Andracka             Poznań                95.89   3452   36
 208 Paulina      Hennig               Gniezno               95.70   4211   44
 209 Magdalena    Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 210 Małgorzata   Jóźwiak              Iława                 95.47   3246   34
 211 Piotr        Wojciekiewicz        Katowice              95.33   6578   69
 212 Joanna       Ostrowska            Warszawa              95.15  14082  148
 213 Irena        Ficak                Mielec                95.11  10177  107
 214 Sebastian    Markiewicz           Warszawa              95.08   3423   36
 215 Aneta        Szubiak              Łódź                  95.02   5036   53
 216 Małgorzata   Kucia                Wrocław               94.69   3314   35
 217 Kinga        Niżewska             Warszawa              94.47   6046   64
 218 Adam         Kotwica              Gdańsk                93.94   4697   50
 219 Tomasz       Korpysz              Warszawa              93.68   3747   40
 220 Norbert      Skrzyński            Warszawa              93.24  12121  130
 221 Teresa       Ząbek                Warszawa              92.91   7526   81
 222 Marta        Gostomska            Warszawa              92.90   9569  103
 223 Piotr        Chmielewski          Mrągowo               92.53   3701   40
 224 Adam         Cieśla               Częstochowa           92.31   3323   36
 225 Marek        Kocikowski           Ostróda               92.06   6076   66
 226 Marta        Szeliga              Warszawa              92.05   3866   42
 227 Jacek        Cichecki             Józefów               91.33   2740   30
 228 Maciej       Soska                Lublin                91.32   6484   71
 229 Paweł        Kokoszka             Kłomnice              91.02   5916   65
 230 Piotr        Ingling              Warszawa              90.93  12367  136
 231 Paweł        Kapela               Kraków                90.78   2905   32
 232 Piotr        Ziółkowski           Piaseczno             90.38   7953   88
 233 Krzysztof    Kokot                Nowy Targ             89.28  11696  131
 234 Waldemar     Bulkowski            Chojnów               89.13   2763   31
 235 Robert       Drózd                Wesoła                88.47   6901   78
 236 Michał       Sosin                Warszawa              88.28   3443   39
 237 Marek        Urbańczyk            Bielsko Biała         88.14   3085   35
 238 Bogumiła     Ilczuk               Warszawa              87.91   6945   79
 239 Ziemowit     Pazda                Wrocław               87.82   4391   50
 240 Janusz       Sojka                Łódź                  87.74   3334   38
 241 Jerzy        Augustyniak          Łódź                  87.43   8218   94
 242 Piotr        Madej                Lublin                85.80  10039  117
 243 Krzysztof    Kruk                 Łódź                  85.13   4427   52
 244 Jan          Pawłowski            Warszawa              85.12   4426   52
 245 Mariusz      Rogalski             Iława                 85.03   3316   39
 246 Robert       Włodarczyk           Wrocław               84.76   3475   41
 247 Anna         Pawłowska            Opacz Kol.            84.42   4390   52
 248 Monika       Rubinstein           Warszawa              84.34   8771  104
 249 Mirosław     Przepiórkowski       Inowrocław            83.41   2669   32
 250 Artur        Kwiatkowski          Częstochowa           83.20   2496   30
 251 Joanna       Brychcy              Katowice              82.09   4515   55
 252 Kacper       Jachowicz            Żyrardów              80.98   3725   46
 253 Halina       Łubniewicz           Łódź                  80.47   2575   32
 254 Sebastian    Orzelski             Bielsk Podlaski       80.39   2492   31
 255 Jolanta      Bednarska            Łódź                  79.16   3562   45
 256 Tomasz       Sulejewski           Kraków                69.67   3553   51
 257 Jolanta      Kruk                 Łódź                  68.71   2611   38
 258 Adam         Kędzior              Lublin                68.22   2183   32




Poczekalnia na dzień 12-07-2003

Lp.  Imię         Nazwisko             Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------ -------------------- -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin       Kamiński             Warszawa             123.72   3588   29
   2 Grzegorz     Jęczek               Łódź                  91.59   2656   29
   3 Sebastian    Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   4 Grażyna      Wesołowska           Łódź                  81.52   2364   29
   5 Krystyna     Puchalska            Łódź                  79.83   2315   29
   6 Krzysztof    Kukier               Warszawa              87.82   2459   28
   7 Agnieszka    Krupka               Krosno                84.11   2355   28
   8 Paweł        Stefaniak            Biała Podlaska       125.88   3273   26
   9 Bogusław     Kuma                 Słupsk               118.42   3079   26
  10 Jacek        Baltyn               Suchedniów            99.85   2596   26
  11 Ilona        Giryn                Łódź                  94.46   2456   26
  12 Lech         Rawski               Kraków                90.19   2345   26
  13 Kazimierz    Faron                Warszawa             118.25   2838   24
  14 Andrzej      Chmielewski          Warszawa             117.21   2813   24
  15 Andrzej      Wróblewski           Warszawa             115.17   2764   24
  16 Krzysztof    Nowak                Lublin               114.83   2756   24
  17 Piotr        Mossakowski          Chorzów              113.50   2724   24
  18 Jakub        Zaryński             Świnoujście          108.54   2605   24
  19 Jolanta      Hoffmann             Kraków               105.21   2525   24
  20 Mirosław     Konsik               Gdańsk               104.17   2500   24
  21 Tomasz       Stencel              Poznań               104.17   2500   24
  22 Maria        Grzegorzewska        Nowe Miasto Lubawsk  100.67   2416   24
  23 Grzegorz     Kulawiak             Warszawa              99.75   2394   24
  24 Grzegorz     Olędzki              Warszawa              97.83   2348   24
  25 Tomasz       Rubaj                Lublin                97.79   2347   24
  26 Mariusz      Obłoza               Szczecin              97.29   2335   24
  27 Krzysztof    Krzyżewski           Świętajno             95.92   2302   24
  28 Joanna       Markiewicz           Żyrardów              94.21   2261   24
  29 Jarosław     Kamienik             Słupsk                94.04   2257   24
  30 Jan          Bielaszka            Nowe Miasto Lubawsk   92.08   2210   24
  31 Henryk       Ryś                  Warszawa              91.71   2201   24
  32 Bartłomiej   Kosman               Bielsko Biała         91.00   2184   24
  33 Katarzyna    Niedźwiedź           Lublin                90.83   2180   24
  34 Dominika     Śniadach             Rumia                 89.25   2142   24
  35 Mirosław     Norwajszas           Szczecin              88.25   2118   24
  36 Małgorzata   Rawska               Kraków                86.96   2087   24
  37 Jacek        Rzepa                Tychy                 85.04   2041   24
  38 Krzysztof    Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  39 Marta        Świątkowska          Wrocław              104.00   2392   23
  40 Mariusz      Skrzypczyński        Reda                 103.04   2370   23
  41 Robert       Głowacki             Łódź                 101.87   2343   23
  42 Agata        Wojciechowska        Poznań                96.83   2227   23
  43 Arkadiusz    Biegun               Kraków                90.87   2090   23
  44 Alfred       Anuszkiewicz         Warszawa              89.74   2064   23
  45 Katarzyna    Grodzicka            Warszawa              84.91   1953   23
  46 Agnieszka    Nieścierowicz        Szczecin              84.43   1942   23
  47 Teresa       Fortuna              Lubin                126.86   2791   22
  48 Krystian     Wandzlewicz          Nowe Miasto Lubawsk  109.05   2399   22
  49 Wojciech     Kwaśniak             Częstochowa           91.50   2013   22
  50 Slawomir     Zieliński            Lębork                67.09   1476   22
  51 Marcin       Tutka                Wrocław               94.24   1979   21
  52 Ewa          Lewandowska          Warszawa              79.00   1580   20
  53 Monika       Dzik                 Poznań                89.16   1694   19
  54 Małgorzata   Kołodziejczyk        Ostróda               86.53   1644   19
  55 Zdzisław     Parnicki             Słupsk                84.63   1608   19
  56 Michał       Sak                  Lublin               107.89   1942   18
  57 Marcin       Jędrzejczyk          Warszawa             106.83   1923   18
  58 Tomasz       Figiel               Zawichost            106.44   1916   18
  59 Mariusz      Makuch               Zator                100.94   1817   18
  60 Dawid        Boczoń               Zakopane              93.22   1678   18
  61 Marzena      Szulc                Szczecin              90.28   1625   18
  62 Sylwester    Gryz                 Zabrze                87.11   1568   18
  63 Piotr        Jachimowicz          Warszawa             116.24   1976   17
  64 Piotr        Jakubiak             Żyrardów              97.18   1652   17
  65 Filip        Sitkowski            Warszawa              92.00   1564   17
  66 Jacek        Wszyndybył           Chojnów               76.24   1296   17
  67 Sylwia       Bil                  Dąbrowa Górnicza.     71.06   1208   17
  68 Małgorzata   Pawłowska            Opacz Kol.            61.18   1040   17
  69 Jacek        Gigoła               Gorzów Wielkopolski  111.62   1786   16
  70 Bogusław     Macal                Szczecin              89.81   1437   16
  71 Anna         Piętka               Szczecin              78.29   1096   14
  72 Paweł        Stanosz              Warszawa             161.15   2095   13
  73 Andrzej      Pikul                Poznań                85.23   1108   13
  74 Sylwia       Wilczek              Warszawa              67.62    879   13
  75 Mariola      Pęczkowska           Warszawa             124.25   1491   12
  76 Jakub        Kozłowski            Warszawa             123.92   1487   12
  77 Agata        Szkamruk             Warszawa             121.50   1458   12
  78 Artur        Owsiany              Łódź                 116.00   1392   12
  79 Krzysztof    Noskowicz            Toruń                112.42   1349   12
  80 Artur        Tomczyk              Piła                 111.17   1334   12
  81 Michał       Trumpus              Wrocław              110.17   1322   12
  82 Marcin       Skowron              Zabrze               109.83   1318   12
  83 Paweł        Kasprzak             Warszawa             108.83   1306   12
  84 Jacek        Lewiński             Wrocław              106.08   1273   12
  85 Robert       Kaciński             Kazimierza Wielka    105.25   1263   12
  86 Ireneusz     Kurzok               Mikołów              104.92   1259   12
  87 Paweł        Gajda                Ostrów Wielkopolski  104.33   1252   12
  88 Anna         Królak               warszawa             104.25   1251   12
  89 Leszek       Owsianko             Warszawa             102.33   1228   12
  90 Adam         Czyściak             Legnica               98.75   1185   12
  91 Andrzej      Kroc                 Łódź                  96.67   1160   12
  92 Dorota       Ryś                  Warszawa              95.67   1148   12
  93 Grzegorz     Sokołowski           Słupsk                95.00   1140   12
  94 Rafał        Mirowski             Częstochowa           94.92   1139   12
  95 Bartłomiej   Dalecki              Rumia                 94.83   1138   12
  96 Tomasz       Juśkiewicz           Łódź                  94.42   1133   12
  97 Radosław     Wróblewski           Mielec                94.33   1132   12
  98 Mirosław     Sztukiert            Gdańsk                94.25   1131   12
  99 Paweł        Byczyński            Bydgoszcz             92.67   1112   12
 100 Patryk       Pytlak               Kielce                90.92   1091   12
 101 Grzegorz     Tecław               Poznań                90.83   1090   12
 102 Piotr        Morawski             Gdańsk                89.83   1078   12
 103 Stanisław    Stanek               Olkusz                89.83   1078   12
 104 Michał       Karwacki             Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 105 Małgorzata   Górska               Bydgoszcz             88.83   1066   12
 106 Michał       Kołodziejczyk        Ostróda               88.75   1065   12
 107 Michał       Zdanowicz            Lublin                88.58   1063   12
 108 Ewa          Jobs                 Ostróda               87.58   1051   12
 109 Edward       Smołka               Zabrze                87.42   1049   12
 110 Katarzyna    Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 111 Mirosław     Grafiński            Brodnica              86.67   1040   12
 112 Piotr        Grzybała             Tarnów                86.33   1036   12
 113 Anna         Skudlarska           Wrocław               86.17   1034   12
 114 Zbigniew     Niedźwiedź           Lublin                86.08   1033   12
 115 Tomasz       Jopek                Wrocław               85.83   1030   12
 116 Anna         Paradowska           Wejherowo             85.08   1021   12
 117 Joanna       Rubaj                Lublin                84.75   1017   12
 118 Mikołaj      Fidziński            Dębica                81.83    982   12
 119 Zygmunt      Sołtysiak            Piastów               80.67    968   12
 120 Sławomir     Czyżewski            Poznań                80.33    964   12
 121 Wojciech     Wąs                  Warszawa              79.58    955   12
 122 Sławomir     Szymański            Dobrzelin             78.17    938   12
 123 Stanisław    Gajos                Strzelno              73.75    885   12
 124 Marcin       Rogowski             Nowe Miasto Lubawsk   69.42    833   12
 125 Adam         Graczyk              Nowe Miasto Lubawsk   68.42    821   12
 126 Filip        Dalecki              Rumia                 61.33    736   12
 127 Jan          Damer                Lublin               140.09   1541   11
 128 Elżbieta     Święcka              Białystok            109.91   1209   11
 129 Jakub        Ciesielski           Poznań                96.82   1065   11
 130 Paweł        Łęcki                Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 131 Joanna       Musiał               Słupsk                90.45    995   11
 132 Anna         Mikuć                Wrocław               89.82    988   11
 133 Eliza        Krasna               Rumia                 88.82    977   11
 134 Przemysław   Załęcki              Wałbrzych             88.45    973   11
 135 Jadwiga      Niedźwiedź           Lublin                85.36    939   11
 136 Grażyna      Kaczyńska            Łódź                  83.18    915   11
 137 Paweł        Pędzisz              Lipiany               81.18    893   11
 138 Szymon       Pobudkiewicz         Warszawa              80.91    890   11
 139 Paweł        Górski               Bydgoszcz             80.18    882   11
 140 Lucjan       Kaczmarek            Bydgoszcz             80.09    881   11
 141 Katarzyna    Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 142 Jacek        Nowakowski           Bydgoszcz             78.00    858   11
 143 Jacek        Mania                Bielsko Biała         77.64    854   11
 144 Marta        Zacharska            Słupsk                73.73    811   11
 145 Marcin       Glazik               Bydgoszcz             72.00    792   11
 146 Barbara      Szymańska            Gdańsk                72.00    792   11
 147 Bartosz      Białecki             Solec Kujawski        71.82    790   11
 148 Dariusz      Gątarski             Rzeszów               71.27    784   11
 149 Tomasz       Olędzki              Warszawa              71.00    781   11
 150 Marcin       Szopowski            Chojnów               71.00    781   11
 151 Adam         Machnio              Lipiany               70.64    777   11
 152 Olaf         Czubla               Łódź                  70.27    773   11
 153 Małgorzata   Czart                Olsztyn               70.18    772   11
 154 Grzegorz     Roszak               Poznań                70.18    772   11
 155 Dorota       Krzyżaniak           Słupsk                70.00    770   11
 156 Andrzej      Bobik                Chojnów               68.82    757   11
 157 Margarita    Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 158 Ryszard      Czarniewski          Lipiany               62.73    690   11
 159 Krzysztof    Krause               Poznań                60.18    662   11
 160 Grzegorz     Wielgoszewski        Wrocław               59.91    659   11
 161 Tadeusz      Szemryk              Słupsk                59.64    656   11
 162 Anna         Peschak              Kraków                53.55    589   11
 163 Katarzyna    Steglińska           Częstochowa           53.00    583   11
 164 Jarosław     Kordalski            Lublin               128.60   1286   10
 165 Barbara      Orzeł                Nowe Miasto Lubawsk  111.10   1111   10
 166 Anna         Zachorowska-Mazurkiewicz Zabrze               105.50   1055   10
 167 Paweł        Górny                Lublin                87.40    874   10
 168 Anna         Kwaśniak             Częstochowa           83.30    833   10
 169 Grzegorz     Kaczmarek            Bydgoszcz             72.70    727   10
 170 Simona       Pietrzak             Chojnów               72.70    727   10
 171 Martyna      Kulczyńska           Ostróda               63.90    639   10
 172 Zbigniew     Kosewski             Szczecin              63.10    631   10
 173 Monika       Kozłowska            Warszawa              53.10    531   10
 174 Daria        Ślusarczyk           Chojnów               52.00    520   10
 175 Paweł        Kamionka             Szczecin             109.11    982    9
 176 Jarosław     Soborak              Warszawa             107.56    968    9
 177 Jarosław     Karwacki             Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 178 Grzegorz     Gardynik             Warszawa              98.33    885    9
 179 Jacek        Panek                Warszawa              97.22    875    9
 180 Anna         Bielaszka            Nowe Miasto Lubawsk   65.78    592    9
 181 Paula        Nowak                Szczecin              63.00    567    9
 182 Lucjan       Boroś                Gdańsk                99.62    797    8
 183 Jacek        Taczalski            Szczecin              90.38    723    8
 184 Iza          Kraj                 Warszawa              66.88    535    8
 185 Martyna      Białobrzewska        Gdynia                50.00    400    8
 186 Łukasz       Homa                 Bielsko Biała        139.29    975    7
 187 Janusz       Grodzki              Łódź                 131.14    918    7
 188 Maciej       Mizgier              Gdańsk               114.14    799    7
 189 Magdalena    Ochot                Katowice             104.29    730    7
 190 Janusz       Kasza                Kraków               100.86    706    7
 191 Małgorzata   Koprowska            Pabianice             98.43    689    7
 192 Anita        Bruska               Gdynia                93.86    657    7
 193 Czesław      Kozak                Częstochowa           93.43    654    7
 194 Adam         Pieńkowski           Rumia                 82.29    576    7
 195 Adam         Sulejewski           Kraków                68.86    482    7
 196 Tomasz       Leszczyński          Częstochowa           66.29    464    7
 197 Kamil        Kozłowski            Częstochowa           65.57    459    7
 198 Sylwia       Buks                 Warszawa              57.00    399    7
 199 Maciej       Kwiatkowski          Częstochowa           54.29    380    7
 200 Piotr        Niegowski            Ostróda               52.43    367    7
 201 Wojciech     Olejarczyk           Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 202 Andrzej      Chylewski            Poznań               140.17    841    6
 203 Wojciech     Morawski             Gliwice              125.83    755    6
 204 Bartosz      Skórniewski          Warszawa             118.67    712    6
 205 Michał       Krzemień             Kraków               108.67    652    6
 206 Mikołaj      Bednarek             Warszawa             104.17    625    6
 207 Łukasz       Święcki              Białystok            104.17    625    6
 208 Tomasz       Krzyszczyk           Siemianowice Śląski  103.50    621    6
 209 Krzysztof    Duda                 Pszczyna             102.50    615    6
 210 Tomasz       Szepczyński          Kraków                87.00    522    6
 211 Tomasz       Lus                  Piła                  86.17    517    6
 212 Karol        Tokarczyk            Warszawa              86.17    517    6
 213 Sylwia       Orłowska             Warszawa              85.67    514    6
 214 Leszek       Orłowski             Warszawa              85.33    512    6
 215 Krzysztof    Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  84.83    509    6
 216 Anna         Czarnecka            Zgierz                75.50    453    6
 217 Wojciech     Sołdan               Rumia                 73.33    440    6
 218 Grzegorz     Olszewski            Augustów              71.50    429    6
 219 Adrian       Przybylski           Częstochowa           70.00    420    6
 220 Daniel       Zyśk                 Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 221 Ewelina      Stankiewicz          Elbląg                69.50    417    6
 222 Michał       Gołębiowski          Warszawa              69.33    416    6
 223 Rafał        Marks                Warszawa              69.33    416    6
 224 Łukasz       Degórski             Warszawa              69.00    414    6
 225 Paweł        Błędowski            Częstochowa           68.17    409    6
 226 Rafał        Wesołowski           Warszawa              68.00    408    6
 227 Robert       Buciak               Szczecin              67.83    407    6
 228 Anna         Kosińska             Lewin Brzeski         67.50    405    6
 229 Patryk       Pajdzik              Lipiany               55.50    333    6
 230 Adam         Zalewski             Racibórz              53.50    321    6
 231 Wojciech     Bochra               Lublin                53.00    318    6
 232 Krzysztof    Dalka                Bytów                 52.00    312    6
 233 Ewa          Wink                 Warszawa              51.83    311    6
 234 Dawid        Mońko                Wrocław               51.33    308    6
 235 Sebastian    Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 236 Jacek        Gasik                Warszawa              93.60    468    5
 237 Zygmunt      Korga                Zabrze                76.00    380    5
 238 Paweł        Morga                Warszawa              76.00    380    5
 239 Piotr        Tymoszuk             Warszawa              75.60    378    5
 240 Joanna       Kula                 Częstochowa           74.80    374    5
 241 Jacek        Szczap               Warszawa              74.60    373    5
 242 Elżbieta     Korga                Zabrze                74.40    372    5
 243 Zbigniew     Szepczyński          Kraków                73.40    367    5
 244 Monika       Kulawiak             Warszawa              72.80    364    5
 245 Krzysztof    Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 246 Justyna      Syrek                Częstochowa           71.60    358    5
 247 Marzena      Poklikajew           Pruszków              64.40    322    5
 248 Elżbieta     Paszkowska           Warszawa              56.40    282    5
 249 Andrzej      Nagwizda             Kraków                53.60    268    5
 250 Anna         Mencina              Warszawa              53.40    267    5
 251 Edyta        Gomułka              Częstochowa           50.80    254    5
 252 Tatiana      Drzycimska           Wrocław              118.25    473    4
 253 Michał       Elmerych             Szczecin             105.00    420    4
 254 Agata        Gnabasik             Poznań                82.50    330    4
 255 Piotr        Konopka              Ostróda               80.50    322    4
 256 Krzysztof    Białecki             Warszawa              79.00    316    4
 257 Maria        Majos                Warszawa              77.75    311    4
 258 Piotr        Michałek             Warszawa              76.00    304    4
 259 Magdalena    Majos                Warszawa              75.00    300    4
 260 Władysław    Babula               Inowrocław            63.25    253    4
 261 Wojciech     Łysak                Sosnowiec             50.25    201    4
 262 Piotr        Jakimowicz           Poznań               150.00    450    3
 263 Dominik      Loch                 Częstochowa          119.67    359    3
 264 Piotr        Jach                 Łódź                 116.67    350    3
 265 Edward       Salamon              Bytom                 94.67    284    3
 266 Sławomir     Budek                Warszawa              87.00    261    3
 267 Elżbieta     Kukla                Częstochowa           85.33    256    3
 268 Jerzy        Ciesielski           Łódź                  83.33    250    3
 269 Anna         Majos                Warszawa              83.33    250    3
 270 Jolanta      Turzańska            Zabrze                57.33    172    3
 271 Piotr        Pyzel                Warszawa              57.00    171    3
 272 Miłosz       Borowski             Bielsko Biała         55.33    166    3
 273 Eryk         Białecki             Warszawa              54.67    164    3
 274 Iwo          Sobczyk              Bielsko Biała         54.67    164    3
 275 Aleksandra   Franaszczyk          Łódź                  54.33    163    3
 276 Teresa       Prokopczuk           Warszawa              54.00    162    3
 277 Piotr        Prokopczuk           Warszawa              54.00    162    3
 278 Joanna       Słapińska            Olsztyn               50.00    150    3
 279 Irena        Rokosz               Bielsko Biała        117.50    235    2
 280 Paweł        Graczykowski         Łódź                 109.00    218    2
 281 Arkadiusz    Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 282 Barbara      Belof                Polkowice            100.00    200    2
 283 Mirosław     Rokosz               Bielsko Biała        100.00    200    2
 284 Anna         Żyła                 Wrocław              100.00    200    2
 285 Jadwiga      Szkudlarek           Pabianice             59.50    119    2
 286 Anna         Arana                Warszawa              58.50    117    2
 287 Tina         Policińska           Częstochowa           58.00    116    2
 288 Sławomir     Kurkiewicz           Warszawa              57.50    115    2
 289 Tomasz       Molenda              Szczecin              57.50    115    2
 290 Kamil        Piskorz              Piastów               57.00    114    2
 291 Cezary       Bajorek              Bydgoszcz             55.00    110    2
 292 Izabela      Dudek                Częstochowa           54.50    109    2
 293 Wojciech     Knypiński            Bydgoszcz             54.50    109    2
 294 Izabela      Redlińska            Warszawa              53.00    106    2
 295 Janusz       Naumowicz            Rumia                 52.00    104    2
 296 Damian       Więciorkowski        Częstochowa           52.00    104    2
 297 Krzysztof    Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 298 Grzegorz     Orzeł                Nowe Miasto Lubawsk   50.50    101    2
 299 Ewa          Gajkowska            Warszawa              50.00    100    2
 300 Maciej       Leszczyński          Łódź                  50.00    100    2
 301 Radosław     Leszczyński          Łódź                  50.00    100    2
 302 Sylwia       Skokowska            Chojnów               50.00    100    2
 303 Anna         Szczotka             Bielsko Biała        150.00    150    1
 304 Jagoda       Żbikowska            Warszawa             150.00    150    1
 305 Grzegorz     Wiączkowski          Wrocław               75.00     75    1
 306 Magdalena    Wanot                Warszawa              69.00     69    1
 307 Andrzej      Szkocki              Szczecin              66.00     66    1
 308 Marek        Kasprzak             Częstochowa           53.00     53    1
 309 Kinga        Bossy                Poznań                50.00     50    1
 310 Barbara      Graczykowska         Łódź                  50.00     50    1
 311 Agata        Majos                Warszawa              50.00     50    1
 312 Rafał        Tyc                  Bielsko Biała         50.00     50    1
 313 Michał       Adamczyk             TVP Wiadomości       100.00      0    0
 314 Andrzej      Adamski              Warszawa             100.00      0    0
 315 Franciszek   Adamski              Katowice             100.00      0    0
 316 Jerzy        Banasiak             Radom                100.00      0    0
 317 Damian       Bancerz              Trawniki             100.00      0    0
 318 Mieszko      Bartczak             Łódź                 100.00      0    0
 319 Bartłomiej   Bednarski            Łódź                 100.00      0    0
 320 Roksana      Bereza               Puławy               100.00      0    0
 321 Zuzia        Berlińska            Piastów              100.00      0    0
 322 Dariusz      Berthold             Karpacz              100.00      0    0
 323 Mira         Berthold             Karpacz              100.00      0    0
 324 Konrad       Białas               Częstochowa          100.00      0    0
 325 Joanna       Białek               Puławy               100.00      0    0
 326 Maksymilian  Bochenek             Mielec               100.00      0    0
 327 Anna         Bogatyńska           Kraków               100.00      0    0
 328 Dariusz      Bojarski             Szczecin             100.00      0    0
 329 Paweł        Borucki              Bydgoszcz            100.00      0    0
 330 Patrycja     Bosak                Bydgoszcz            100.00      0    0
 331 Paweł        Bulaszewski          Warszawa             100.00      0    0
 332 Irena        Bura                 Lubin                100.00      0    0
 333 Jędrzej      Burakiewicz          Warszawa             100.00      0    0
 334 Jozef        Burzynski            Ełk                  100.00      0    0
 335 Józef        Burzyński            Ełk                  100.00      0    0
 336 Marcin       Chłopaś              Radiostacja          100.00      0    0
 337 Stefan       Czarnecki            Pruszków             100.00      0    0
 338 Jan          Czarzasty            Warszawa             100.00      0    0
 339 Ewa          Czerwoniec           Warszawa             100.00      0    0
 340 Marek        Czerwonka            Kraków               100.00      0    0
 341 Michał       Czyż                 Łódź                 100.00      0    0
 342 Dagna        Damuć                Trawniki             100.00      0    0
 343 Pawel        Dawidson             Częstochowa          100.00      0    0
 344 Michał       Derlacki             Warszawa             100.00      0    0
 345 Joanna       Dominiak             Szczecin             100.00      0    0
 346 Milena       Domino               Trawniki             100.00      0    0
 347 Marek        Dubek                Warszawa             100.00      0    0
 348 Leszek       Dys                  Olsztyn              100.00      0    0
 349 Anna         Dyś                  Wrocław              100.00      0    0
 350 Michał       Dziedziński          Łódź                 100.00      0    0
 351 Dominika     Długosz              TVP Wiadomości       100.00      0    0
 352 Izabela      Estko                Częstochowa          100.00      0    0
 353 Marcin       Flegier              Warszawa             100.00      0    0
 354 Paweł        Fraś                 Kraków               100.00      0    0
 355 Mariusz      Gancarczyk           Mielec               100.00      0    0
 356 Artur        Gawroński            Halinów              100.00      0    0
 357 Ewa          Gałecka              Łódź                 100.00      0    0
 358 Maciej       Gałecki              Łódź                 100.00      0    0
 359 Jerzy        Giersz               Szczecin             100.00      0    0
 360 Społeczne    Gimn.I               Warszawa             100.00      0    0
 361 Michał       Gniazdowski          Łódź                 100.00      0    0
 362 Justyna      Grabska              Warszawa             100.00      0    0
 363 Bolesław     Gruszczyński         Gdynia               100.00      0    0
 364 Adam         Grzona               Toruń                100.00      0    0
 365 Paweł        Gudaczewski          Ostróda              100.00      0    0
 366 Witold       Gwóźdź               Warszawa             100.00      0    0
 367 Sylwia       Hardej               Szczecin             100.00      0    0
 368 Gabriela     Hofman               Łódź                 100.00      0    0
 369 LO           Im.St.Wyspiańskiego  Łódź                 100.00      0    0
 370 Krzysztof    Iwanek               Warszawa             100.00      0    0
 371 Szymon       Jachimek             Gdynia               100.00      0    0
 372 Adrian       Jakuboze             Warszawa             100.00      0    0
 373 Karol        Jankowski            Warszawa             100.00      0    0
 374 Witold       Jankowski            Warszawa             100.00      0    0
 375 Elżbieta     Jaskuła              Zielona Góra         100.00      0    0
 376 Andrzej      Jeszke               Gdańsk               100.00      0    0
 377 Marian       Jurkowski            Knurów               100.00      0    0
 378 Robert       Kacinski             Kazimierza Wielka    100.00      0    0
 379 Czesław      Kaciński             Kazimierza Wielka    100.00      0    0
 380 Bartek       Kaczanowski          Szczecin             100.00      0    0
 381 Artur        Kaczmarski           Warszawa             100.00      0    0
 382 Paweł        Kamiński             Bydgoszcz            100.00      0    0
 383 Bogdan       Karaim               Kety                 100.00      0    0
 384 Marta        Karpińska            Warszawa             100.00      0    0
 385 Joanna       Kiełpińska           Bydgoszcz            100.00      0    0
 386 Koniec       Kisielu              Wawa                 100.00      0    0
 387 Marcin       Kobyliński           Bielsk Podlaski      100.00      0    0
 388 Mirosław     Kobyliński           Warszawa             100.00      0    0
 389 Małgorzata   Koczorowska          Gorzów Wielkopolski  100.00      0    0
 390 Damian       Korsak               Gorzów Wlielkopolsk  100.00      0    0
 391 Kamila       Kosińska             Warszawa             100.00      0    0
 392 Krzysztof    Kozak                Warszawa             100.00      0    0
 393 Jakub        Kozlowski            Warszawa             100.00      0    0
 394 Patrycja     Kozłowska            Łódź                 100.00      0    0
 395 Bartłomiej   Kozłowski            Radom                100.00      0    0
 396 Paweł        Kozłowski            Warszawa             100.00      0    0
 397 Adam         Kozłowski            Radom                100.00      0    0
 398 Stanisław    Kozłowski            Biała Podlaska       100.00      0    0
 399 Roksana      Kościółek            Kraków               100.00      0    0
 400 Zbigniew     Kryszczulas          Kołobrzeg            100.00      0    0
 401 Joanna       Krzeszewska          Łódź                 100.00      0    0
 402 Urszula      Kubicka              Inowrocław           100.00      0    0
 403 Magda        Kucharska            Bytom                100.00      0    0
 404 Dorota       Kucharska            Warszawa             100.00      0    0
 405 Krzysztof    Kula                 Gdańsk               100.00      0    0
 406 Mateusz      Kulik                Katowice             100.00      0    0
 407 Krzysztof    Kurowski             Łódź                 100.00      0    0
 408 Małgorzata   Kłos                 Gdańsk               100.00      0    0
 409 I            LO                   Łódź                 100.00      0    0
 410 II           LO                   Częstochowa          100.00      0    0
 411 VI           LO                   Łódź                 100.00      0    0
 412 Wiktoria     Lech                 Tychy                100.00      0    0
 413 Darek        Leśniak              Rumia                100.00      0    0
 414 Artur        Libich               Łódź                 100.00      0    0
 415 Sławomira    Loch                 Bydgoszcz            100.00      0    0
 416 Hanna        Lożyńska             Piastów              100.00      0    0
 417 Ewa          Lożyńska             Piastów              100.00      0    0
 418 Joanna       Maciejewska          Biała Podlaska       100.00      0    0
 419 Michał       Maciątek             Warszawa             100.00      0    0
 420 Agnieszka    Madej                Warszawa             100.00      0    0
 421 Radosław     Majkut               Szczecin             100.00      0    0
 422 Jadwiga      Majstryszyn          Warszawa             100.00      0    0
 423 Jacek        Marcinkowski         Świeszyno            100.00      0    0
 424 Grzegorz     Marek                Warszawa             100.00      0    0
 425 Sebastian    Markiewicz           Warszawa             100.00      0    0
 426 Krzysztof    Marynowski           Łódź                 100.00      0    0
 427 Karolina     Matysiak             Kraków               100.00      0    0
 428 Sylwia       Michalik             Dąbrowa Górnicza     100.00      0    0
 429 Jacek        Michalski            Bielsko Biała        100.00      0    0
 430 Grzegorz     Miecugow             Warszawa             100.00      0    0
 431 Piotr        Milczarek            Łódź                 100.00      0    0
 432 Michał       Mionskowski          Szczecin             100.00      0    0
 433 Krzysztof    Mocek                Warszawa             100.00      0    0
 434 Paweł        Mogielnicki          Warszawa             100.00      0    0
 435 Paweł        Mojsik               Bielsk Podlaski      100.00      0    0
 436 Marzena      Mroziak              Warszawa             100.00      0    0
 437 Maciej       Natorff              Mińsk Maz.           100.00      0    0
 438 Paweł        Nguyen               Warszawa             100.00      0    0
 439 Dorota       Niedbała             Warszawa             100.00      0    0
 440 Karol        Nogajewski           Łódź                 100.00      0    0
 441 Paweł        Nosowski             Warszawa             100.00      0    0
 442 Robert       Nowak                Gorzów Wlielkopolski 100.00      0    0
 443 Małgorzata   Nowicka              Biała Podlaska       100.00      0    0
 444 Gimnazjum    Nr                   Bydgoszcz            100.00      0    0
 445 Stanisław    Ochot                Katowice             100.00      0    0
 446 Tadeusz      Olenderek            Katowice             100.00      0    0
 447 Adam         Ossowski             Bydgoszcz            100.00      0    0
 448 Romuald      Owczarek             Wałbrzych            100.00      0    0
 449 Karolina     Palmowska            Włocławek            100.00      0    0
 450 Beata        Pasek                Warszawa             100.00      0    0
 451 Adam         Paszek               Tarnowskie Góry      100.00      0    0
 452 Justyna      Pawlak               Warszawa             100.00      0    0
 453 Marek        Penszko              Warszawa             100.00      0    0
 454 Konrad       Piasecki             Warszawa             100.00      0    0
 455 Arkadiusz    Piasek               PC World Komputer    100.00      0    0
 456 Agnieszka    Piskorz              Kraków               100.00      0    0
 457 Małgorzata   Plata                Rumia                100.00      0    0
 458 Małgorzata   Pluszyńska           Jasienica            100.00      0    0
 459 Maria        Pobieżyńska          Warszawa             100.00      0    0
 460 Szkoła       Podstawowa           Puławy               100.00      0    0
 461 Monika       Pokorniecka          Bydgoszcz            100.00      0    0
 462 Marcin       Pomorski             Warszawa             100.00      0    0
 463 Sebastian    Postek               Łódź                 100.00      0    0
 464 Michał       Pryzowicz            Bielsk Podlaski      100.00      0    0
 465 Dariusz      Próchniak            Bielsko Biała        100.00      0    0
 466 Beata        Próchniak            Bielsko Biała        100.00      0    0
 467 Gimnazjum    Publiczne            Trawniki             100.00      0    0
 468 Jarosław     Puchałka             Bielsko Biała        100.00      0    0
 469 Edward       Puchałka             Bielsko Biała        100.00      0    0
 470 Marcin       Roszkowski           Warszwa              100.00      0    0
 471 Grzegorz     Rożniewski           Mielec               100.00      0    0
 472 Stanisław    Rydzik               Warszawa             100.00      0    0
 473 Zespół       SZk.Ogóln.Nr.6       Bydgoszcz            100.00      0    0
 474 Marek        Salamon              Bytom                100.00      0    0
 475 Witalis      Sapis                Słupsk               100.00      0    0
 476 Jerzy        Siadak               Szczecin             100.00      0    0
 477 Władysław    Sikorski             Bytom                100.00      0    0
 478 Roman        Sikorski             Kobylnica            100.00      0    0
 479 Jacek        Skorek               Puławy               100.00      0    0
 480 Magdalena    Skowrońska           Szczecin             100.00      0    0
 481 Adrian       Skowroński           Bydgoszcz            100.00      0    0
 482 Marcin       Skrzyniarz           Warszawa             100.00      0    0
 483 Remigiusz    Skwarek              Bydgoszcz            100.00      0    0
 484 Mariusz      Sobania              Ośno Lub.            100.00      0    0
 485 Krzysztof    Sobolewski           Piastów              100.00      0    0
 486 Mateusz      Sowa                 Pruszków             100.00      0    0
 487 Ireneusz     Sołoniewicz          Pułtusk              100.00      0    0
 488 Monika       Stawska              Warszawa             100.00      0    0
 489 Andrzej      Stańczyk             Kraków               100.00      0    0
 490 Leszek       Stecuła              Bytom                100.00      0    0
 491 Kinga        Stecuła              Bytom                100.00      0    0
 492 Irena        Stefaniak            Biała Podlaska       100.00      0    0
 493 Marek        Swoboda              Wałbrzych            100.00      0    0
 494 Anna         Swoboda              Wałbrzych            100.00      0    0
 495 Wieńczysław  Syguda               Częstochowa          100.00      0    0
 496 Przemysław   Szczepaniak          Szczecin             100.00      0    0
 497 Zespół       Szkół                Bydgoszcz            100.00      0    0
 498 Małgorzata   Szmat                Koszalin             100.00      0    0
 499 Dorota       Szmidt               Łódź                 100.00      0    0
 500 Sławomir     Szpyrko              Gdynia               100.00      0    0
 501 Tomasz       Szymański            Gorzów Wlielkopolski 100.00      0    0
 502 Rafał        Szymeczko            Gdynia               100.00      0    0
 503 Robert       Szymeczko            Gdynia               100.00      0    0
 504 Arek         Sółkowski            Ostróda              100.00      0    0
 505 Mariola      Talaj                Częstochowa          100.00      0    0
 506 Rafal        Talaj                Częstochowa          100.00      0    0
 507 Kamila       Tarnacka             Rumia                100.00      0    0
 508 Andrzej      Tałaj                Częstochowa          100.00      0    0
 509 Mirosław     Tokarski             Koszalin             100.00      0    0
 510 Paweł        Tomaszewski          Pruszków             100.00      0    0
 511 Tomasz       Tomiczek             Częstochowa          100.00      0    0
 512 Maciej       Trybuszewski         Zarki-Letnisko       100.00      0    0
 513 Artur        Tyl                  Częstochowa          100.00      0    0
 514 Katarzyna    Tyrol                Katowice             100.00      0    0
 515 Weronika     Tyrpa                Bydgoszcz            100.00      0    0
 516 Mirosław     Usidus               Warszawa             100.00      0    0
 517 Tomasz       Waloszczyk           Warszawa             100.00      0    0
 518 Marzena      Wasiluk              Szczecin             100.00      0    0
 519 Adam         Winiczenko           Warszawa             100.00      0    0
 520 Artur        Witczak              Włocławek            100.00      0    0
 521 Bogdan       Witek                Koszalin             100.00      0    0
 522 Agnieszka    Wiśniewska           Inowrocław           100.00      0    0
 523 Marek        Wojtczak             Piastów              100.00      0    0
 524 Marta        Wołoszynowska        Bydgoszcz            100.00      0    0
 525 Bogusław     Wróbel               Łódź                 100.00      0    0
 526 Agnieszka    Wysocka              Warszawa             100.00      0    0
 527 Paweł        Wąsowicz             Szczecin             100.00      0    0
 528 Ireneusz     Zajdler              Puławy               100.00      0    0
 529 Krzysztof    Zakrocki             Szczecin             100.00      0    0
 530 Mateusz      Zalega               Łódź                 100.00      0    0
 531 Marcin       Zieliński            Warszawa             100.00      0    0
 532 Wojciech     Zieliński            Szczecin             100.00      0    0
 533 Cyprian      Ziąbski              Warszawa             100.00      0    0
 534 Ewelina      Zięba                Wrocław              100.00      0    0
 535 Renata       Ziółkowska           Gdynia               100.00      0    0
 536 Agnieszka    Zuziak               Kraków               100.00      0    0
 537 Natalia      Zwolińska            Warszawa             100.00      0    0
 538 Danuta       Zyśko                Warszawa             100.00      0    0
 539 Piotr        Śmietanka            Warszawa             100.00      0    0
 540 Krzysztof    Śniadach             Rumia                100.00      0    0
 541 Tomasz       Łagutko              Ośno                 100.00      0    0
 542 Edmund       Łagutko              Ośno Lubuskie        100.00      0    0
 543 Tatiana      Łubniewicz           Łódź                 100.00      0    0
 544 Tomasz       Łącki                Pruszków             100.00      0    0
 545 Aurelia      Żmuda                Lubin                100.00      0    0
 546 Grażyna      Żol                  Lubin                100.00      0    0
 547 Barbara      Żydaczewska          Lubin                100.00      0    0
 548 Ryszard      Żydaczewski          Lubin                100.00      0    0
 549 Maciej       Żłobiński            Katowice             100.00      0    0
 550 Joanna       Ćwiertka             Kraków               100.00      0    0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie