Nowe Miasto Lubawskie11
września
Nowe Miasto Lubawskie 11-12 września VII Mistrzostwa Warmii i Mazur
Lublin18
września
Lublin 18-19 września III Mistrzostwa LublinaGrand Prix 2004
Gorzów Wielkopolski25
września
Gorzów Wielkopolski 25-26 września III Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
Czwarte zwycięstwo18 - 19 września 2004 — III Mistrzostwa LublinaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

III Mistrzostwa Lublina Lublin, 18 - 19 września 2004
Grand Prix 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Czwarte zwycięstwoStanisław Rydzik już po raz czwarty w tym roku stanął na najwyższym stopniu podium. Z dziesięcioma zwycięstwami wyprzedził Mateusza Żbikowskiego ilością zdobytych małych punktów. Mimo porażki w ostatniej rundzie nie pozwolił sobie odebrać trofeum.
Bardzo miło mi poinformować, że znowu na turniej zawitała duża rzesza debiutantów, Najlepszym okazał się Robert Kuszpit z Białej Podlaskiej, który odniósł siedem zwycięstw.
Organizatorzy, a właściwie organizatorki, Beata Kościańska i Katarzyna Niedźwiedź zapewniły wspaniałe warunki do gry jak i przygotowały owocowy poczęstunek dla wszystkich. Do zobaczenia za rok.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Lublina
I Mistrzostwa Lublina




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Lublina

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.99     10.0     4989     1936     1062
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               142.52     10.0     4716     1845      505
  3 Krzysztof       Mówka                Toruń                  139.06      9.0     5334     1854     1191
  4 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               140.68      9.0     4843     1749      789
  5 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         128.45      8.5     4887     1661      298
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.38      8.0     5116     1684      907
  7 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.71      8.0     5018     1629      555
  8 Justyna         Fugiel               Sandomierz             135.20      8.0     4957     1585      862
  9 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.09      8.0     4835     1625      450
 10 Filip           Sosin                Warszawa               115.16      8.0     4616     1624      389
 11 Jarosław        Puchalski            Łódź                   127.82      8.0     4611     1591      332
 12 Kamil           Górka                Łęczna                 140.59      8.0     4543     1602      100
 13 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               115.33      8.0     4488     1684      306
 14 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              107.96      8.0     4376     1471      131
 15 Filip           Klar                 Mielec                 117.96      8.0     4321     1561        9
 16 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.85      7.0     4878     1631      216
 17 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               100.00      7.0     4803     1443     1011
 18 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               137.27      7.0     4719     1480      484
 19 Sylwester       Wójcik               Lublin                 101.91      7.0     4647     1555       68
 20 Marcin          Kozyra               Warszawa               128.15      7.0     4597     1479      328
 21 Piotr           Rosół                Warszawa               115.52      7.0     4496     1535       31
 22 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               106.19      7.0     4487     1496       -4
 23 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         100.00      7.0     4483     1419      411
 24 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               112.64      7.0     4424     1461      308
 25 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.55      7.0     4322     1389      545
 26 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 107.81      7.0     4288     1442       62
 27 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               117.19      7.0     4286     1407       97
 28 Krzysztof       Matuszewski          Lublin                 100.00      7.0     4264     1518     -104
 29 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               116.37      6.0     4691     1353       58
 30 Joanna          Juszczak             Warszawa               114.44      6.0     4553     1291      424
 31 Marek           Syczuk               Warszawa               128.31      6.0     4524     1337      335
 32 Paweł           Opyc                 Warszawa               110.78      6.0     4510     1340      -53
 33 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       120.22      6.0     4479     1361       37
 34 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              122.75      6.0     4444     1406       69
 35 Beata           Piotrowska           Łódź                   106.60      6.0     4393     1298       20
 36 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               107.92      6.0     4392     1302      404
 37 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               102.79      6.0     4276     1315      260
 38 Dorota          Maciejuk             Warszawa               100.00      6.0     4210     1373       87
 39 Rafał           Wesołowski           Warszawa               103.19      6.0     4012     1360      -85
 40 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      6.0     3959     1321      -68
 41 Jarosław        Sobczak              Warszawa               111.21      5.5     4450     1226      434
 42 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 100.00      5.0     4483     1249      109
 43 Robert          Soszka               Warszawa               114.90      5.0     4480     1319      281
 44 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         108.81      5.0     4417     1172     -195
 45 Katarzyna       Niedźwiedź           Lublin                 100.00      5.0     4246     1131      -19
 46 Marta           Kleinrok             Lublin                 100.00      5.0     4146     1255       69
 47 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      5.0     4087     1211     -105
 48 Iwona           Rutkowska            Warszawa               106.29      5.0     4063     1200     -576
 49 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      5.0     3914     1079      386
 50 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      5.0     3685     1162     -673
 51 Beata           Kościańska           Lublin                 100.00      5.0     3590     1073       23
 52 Jacek           Szewczyk             Lublin                 100.00      4.5     4154     1353     -275
 53 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      4.5     4115     1076     -317
 54 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      4.5     3807     1030     -312
 55 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      4.0     4057     1112     -701
 56 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 109.40      4.0     4044     1098     -733
 57 Joanna          Rubaj                Lublin                 100.00      4.0     3965     1033       61
 58 Jarosław        Kordalski            Lublin                 100.00      4.0     3935     1112     -810
 59 Małgorzata      Kulik                Lublin                 100.00      4.0     3610     1067     -399
 60 Joanna          Kochmańska           Lublin                 100.00      4.0     3503     1066     -627
 61 Roman           Figiel               Zawichost              103.00      4.0     2452      850     -143
 62 Katarzyna       Kicińska             Lublin                 100.00      3.5     3514      923     -395
 63 Piotr           Syta                 Lublin                 100.00      3.5     3454      929     -265
 64 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      3.0     3493      778     -215
 65 Barbara         Pastuszek            Lublin                 100.00      3.0     2783      774      -93
 66 Michał          Sak                  Lublin                 111.32      3.0     2061      599      372
 67 Anna            Biegańska            Białystok              100.00      3.0     1919      559      504
 68 Agnieszka       Biegańska            Białystok              100.00      3.0     1652      568        4
 69 Wojciech        Czeronko             Lublin                 100.00      3.0     1356      500      143
 70 Wojciech        Bochra               Lublin                 100.00      2.0     2179      572      -96
 71 Aneta           Urbańska             Lublin                 100.00      2.0     1846      539     -295
 72 Mateusz         Konopiński           Lublin                 100.00      1.0     1298      373     -650
 73 Jan             Czeronko             Lublin                 100.00      1.0     1182      303     -212
 74 Małgorzata      Fugiel               Sandomierz             100.00      1.0      996      287     -203
 75 Bożena          Dragun               Lublin                 100.00      1.0      397      150       96
 76 Tomasz          Górka                Łęczna                 100.00      0.5     1772      257     -158
 77 Jerzy           Jabłoński            Lublin                 100.00      0.5     1378      577    -3531
 78 Luiza           Malisiewicz          Lublin                 100.00      0.5     1330      215     -339
 79 Agnieszka       Bujak                Lublin                 100.00      0.0      198      100     -589
 80 Łukasz          Pilorz               Lublin                 100.00      0.0      193       50     -183
 81 Magdalena       Targosz              Lublin                 100.00      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Lublina



	Mariusz Skrobosz 144.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Iwona          Rutkowska             106.29 +  413: 223  156
    2     2 Stanisław      Rydzik                138.99 +  411: 341  189
    3     9 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  430: 358  150
    4     4 Jacek          Szewczyk              100.00 +  440: 323  150
    5     2 Robert         Kamiński              121.85 +  465: 307  172
    6     1 Krzysztof      Mówka                 139.06 +  537: 404  189
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 -  341: 407   91
    8     1 Ryszard        Dębski                128.45 +  568: 289  178
    9     1 Piotr          Rosół                 115.52 +  512: 260  166
   10     1 Filip          Sosin                 115.16 -  373: 443   65
   11     1 Stanisław      Rydzik                138.99 -  327: 434   89
   12     2 Krzysztof      Mówka                 139.06 -  299: 420   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Mateusz Żbikowski 142.52 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 +  428: 323  156
    2    18 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  446: 298  150
    3     5 Rafał          Wesołowski            103.19 +  345: 305  153
    4     1 Krzysztof      Mówka                 139.06 -  322: 378   89
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 -  332: 382   91
    6     9 Robert         Soszka                114.90 +  395: 356  165
    7     5 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  417: 293  150
    8     5 Sławomir       Kordjalik             137.27 +  392: 365  187
    9     4 Robert         Kamiński              121.85 +  458: 413  172
   10     3 Ryszard        Dębski                128.45 +  398: 377  178
   11     2 Filip          Sosin                 115.16 +  430: 382  165
   12     1 Stanisław      Rydzik                138.99 +  353: 339  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 12 153.75




	Kazimierz.J Merklejn 140.68 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Wesołowski            103.19 -  303: 438   53
    2    34 Piotr          Syta                  100.00 +  441: 231  150
    3    28 Jarosław       Kordalski             100.00 +  568: 216  150
    4     8 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 +  401: 282  185
    5     6 Mateusz        Żbikowski             142.52 +  382: 332  193
    6     7 Jacek          Szewczyk              100.00 +  399: 348  150
    7     1 Mariusz        Skrobosz              144.38 +  407: 341  194
    8     3 Krzysztof      Mówka                 139.06 -  344: 371   89
    9     5 Filip          Sosin                 115.16 -  356: 443   65
   10     9 Jerzy          Tatarczuk             112.64 +  376: 252  163
   11     5 Robert         Kamiński              121.85 +  448: 406  172
   12     3 Justyna        Fugiel                135.20 +  418: 394  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Kamil Górka 140.59 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Roman          Figiel                103.00 +  461: 341  153
    2    14 Tomasz         Żbikowski             107.92 +  390: 346  158
    3     7 Ewa            Strzelczyk            115.33 +  376: 360  165
    4     5 Piotr          Rosół                 115.52 -  343: 386   66
    5    11 Filip          Klar                  117.96 -  363: 399   68
    6    15 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  384: 333  150
    7    12 Jacek          Szewczyk              100.00 +  363: 342  150
    8     7 Marcin         Kozyra                128.15 +  441: 280  178
    9     2 Stanisław      Rydzik                138.99 -  299: 388   89
   10     8 Tomasz         Zwoliński             139.09 -  304: 508   89
   11    11 Marek          Dudkiewicz            122.75 +  413: 374  173
   12     9 Jerzy          Tatarczuk             112.64 +  406: 386  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Tomasz Zwoliński 139.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jolanta        Kosmowska             102.79 +  466: 362  153
    2    13 Paweł          Opyc                  110.78 +  357: 337  161
    3     1 Krzysztof      Mówka                 139.06 -  303: 525   89
    4     9 Robert         Soszka                114.90 +  369: 357  165
    5     8 Sławomir       Kordjalik             137.27 +  419: 364  187
    6     4 Robert         Kamiński              121.85 -  380: 409   72
    7    13 Sylwester      Wójcik                101.91 -  395: 409   52
    8    15 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  447: 321  150
    9    12 Filip          Klar                  117.96 +  472: 361  168
   10     8 Kamil          Górka                 140.59 +  508: 304  191
   11     4 Justyna        Fugiel                135.20 -  329: 341   85
   12     6 Sylwester      Wójcik                101.91 +  390: 295  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Krzysztof Mówka 139.06 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sylwester      Wójcik                101.91 +  481: 388  152
    2     9 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 +  566: 316  166
    3     1 Tomasz         Zwoliński             139.09 +  525: 303  189
    4     1 Mateusz        Żbikowski             142.52 +  378: 322  193
    5     1 Janusz         Kaczor                120.22 +  487: 295  170
    6     1 Mariusz        Skrobosz              144.38 -  404: 537   94
    7     2 Stanisław      Rydzik                138.99 -  334: 359   89
    8     3 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 +  371: 344  191
    9     3 Ewa            Strzelczyk            115.33 -  325: 342   65
   10     4 Piotr          Rosół                 115.52 +  624: 266  166
   11     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 +  419: 372  185
   12     2 Mariusz        Skrobosz              144.38 +  420: 299  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Stanisław Rydzik 138.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Zabawa                100.00 +  609: 344  150
    2     2 Mariusz        Skrobosz              144.38 -  341: 411   94
    3    11 Roman          Figiel                103.00 +  497: 285  153
    4     6 Justyna        Fugiel                135.20 +  342: 310  185
    5     4 Jarosław       Puchalski             127.82 +  356: 301  178
    6     3 Marcin         Kozyra                128.15 +  386: 323  178
    7     2 Krzysztof      Mówka                 139.06 +  359: 334  189
    8     2 Piotr          Rosół                 115.52 +  553: 277  166
    9     2 Kamil          Górka                 140.59 +  388: 299  191
   10     2 Ewa            Strzelczyk            115.33 +  385: 363  165
   11     1 Mariusz        Skrobosz              144.38 +  434: 327  194
   12     1 Mateusz        Żbikowski             142.52 -  339: 353   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1936  / 12 161.33




	Sławomir Kordjalik 137.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Fugiel                100.00 +  512: 265  150
    2     5 Jerzy          Tatarczuk             112.64 +  394: 387  163
    3     4 Jacek          Szewczyk              100.00 -  351: 402   50
    4    14 Rafał          Wesołowski            103.19 +  371: 300  153
    5     8 Tomasz         Zwoliński             139.09 -  364: 419   89
    6    11 Jarosław       Puchalski             127.82 +  456: 365  178
    7     6 Dorota         Maciejuk              100.00 +  422: 331  150
    8     5 Mateusz        Żbikowski             142.52 -  365: 392   93
    9     8 Marek          Dudkiewicz            122.75 -  358: 385   73
   10    12 Robert         Soszka                114.90 +  415: 316  165
   11     7 Sylwester      Wójcik                101.91 -  318: 352   52
   12    12 Joanna         Juszczak              114.44 +  393: 321  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Justyna Fugiel 135.20 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Rosół                 100.00 +  409: 332  150
    2     4 Robert         Soszka                114.90 +  389: 368  165
    3     2 Robert         Kamiński              121.85 -  406: 416   72
    4     6 Stanisław      Rydzik                138.99 -  310: 342   89
    5    22 Marta          Kleinrok              100.00 +  490: 297  150
    6    10 Ewa            Strzelczyk            115.33 -  381: 383   65
    7    15 Jarosław       Kordalski             100.00 +  381: 268  150
    8    12 Krzysztof      Leśniak               107.81 +  353: 338  158
    9    13 Jacek          Szewczyk              100.00 +  497: 299  150
   10     7 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 +  606: 305  156
   11     4 Tomasz         Zwoliński             139.09 +  341: 329  189
   12     3 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 -  394: 418   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Karol Wyrębkiewicz 134.71 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  413: 347  150
    2     3 Robert         Kamiński              121.85 -  374: 395   72
    3    21 Jarosław       Sobczak               111.21 +  400: 399  161
    4     8 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 -  282: 401   91
    5    14 Sylwester      Wójcik                101.91 +  437: 401  152
    6    18 Krzysztof      Leśniak               107.81 +  446: 380  158
    7    11 Filip          Klar                  117.96 +  511: 277  168
    8     6 Ewa            Strzelczyk            115.33 -  334: 373   65
    9    10 Jarosław       Puchalski             127.82 +  537: 415  178
   10     5 Marek          Dudkiewicz            122.75 +  490: 286  173
   11     3 Krzysztof      Mówka                 139.06 -  372: 419   89
   12     5 Robert         Kamiński              121.85 +  422: 370  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Ryszard Dębski 128.45 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Maciejuk              100.00 -  361: 367   50
    2    22 Małgorzata     Kulik                 100.00 +  426: 298  150
    3    22 Marek          Syczuk                128.31 +  424: 373  178
    4    17 Monika         Rubinstein            100.00 +  468: 335  150
    5     7 Jacek          Szewczyk              100.00 =  363: 363  100
    6     6 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 +  403: 335  166
    7     4 Robert         Kamiński              121.85 +  402: 369  172
    8     1 Mariusz        Skrobosz              144.38 -  289: 568   94
    9     6 Marcin         Kozyra                128.15 +  460: 432  178
   10     3 Mateusz        Żbikowski             142.52 -  377: 398   93
   11     6 Ewa            Strzelczyk            115.33 +  420: 380  165
   12     4 Filip          Sosin                 115.16 +  494: 371  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Marek Syczuk 128.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Monika         Rubinstein            100.00 +  291: 282  150
    2    16 Rafał          Wesołowski            103.19 -  310: 342   53
    3    22 Ryszard        Dębski                128.45 -  373: 424   78
    4    20 Marek          Charytoniuk           121.55 +  381: 347  172
    5    23 Jolanta        Kosmowska             102.79 +  397: 375  153
    6    16 Tomasz         Żbikowski             107.92 +  389: 340  158
    7     9 Marcin         Kozyra                128.15 -  331: 418   78
    8    14 Marek          Dudkiewicz            122.75 -  362: 370   73
    9    30 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  506: 210  150
   10    21 Iwona          Rutkowska             106.29 -  368: 376   56
   11    19 Beata          Piotrowska            106.60 -  322: 360   57
   12    21 Edward         Stefaniak             108.81 +  494: 345  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Marcin Kozyra 128.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  474: 210  150
    2    11 Dorota         Maciejuk              100.00 -  430: 476   50
    3    12 Filip          Sosin                 115.16 +  358: 337  165
    4    13 Marta          Kleinrok              100.00 +  361: 277  150
    5     9 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  447: 298  150
    6     3 Stanisław      Rydzik                138.99 -  323: 386   89
    7     9 Marek          Syczuk                128.31 +  418: 331  178
    8     7 Kamil          Górka                 140.59 -  280: 441   91
    9     6 Ryszard        Dębski                128.45 -  432: 460   78
   10    13 Jacek          Szewczyk              100.00 +  343: 308  150
   11     9 Robert         Kuszpit               100.00 +  414: 309  150
   12     7 Jarosław       Puchalski             127.82 -  317: 436   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Jarosław Puchalski 127.82 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kuszpit               100.00 +  395: 297  150
    2     7 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 +  397: 366  167
    3     3 Janusz         Kaczor                120.22 -  356: 486   70
    4     7 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  404: 236  150
    5     4 Stanisław      Rydzik                138.99 -  301: 356   89
    6    11 Sławomir       Kordjalik             137.27 -  365: 456   87
    7    23 Renata         Rosół                 100.00 +  364: 347  150
    8     9 Robert         Soszka                114.90 +  385: 307  165
    9    10 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 -  415: 537   85
   10    18 Sławomir       Zabawa                100.00 +  485: 290  150
   11     8 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  308: 284  150
   12     7 Marcin         Kozyra                128.15 +  436: 317  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Marek Dudkiewicz 122.75 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Syta                  100.00 +  370: 217  150
    2    10 Janusz         Kaczor                120.22 -  428: 456   70
    3    19 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  414: 328  150
    4    16 Krzysztof      Leśniak               107.81 -  368: 386   58
    5    19 Jerzy          Tatarczuk             112.64 +  410: 292  163
    6    12 Grzegorz       Pukniel               109.40 +  379: 323  159
    7    10 Filip          Sosin                 115.16 -  336: 389   65
    8    14 Marek          Syczuk                128.31 +  370: 362  178
    9     8 Sławomir       Kordjalik             137.27 +  385: 358  187
   10     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 -  286: 490   85
   11    11 Kamil          Górka                 140.59 -  374: 413   91
   12    14 Robert         Kuszpit               100.00 -  324: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Robert Kamiński 121.85 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Kulik                 100.00 +  569: 269  150
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 +  395: 374  185
    3     2 Justyna        Fugiel                135.20 +  416: 406  185
    4     3 Grzegorz       Pukniel               109.40 +  448: 337  159
    5     2 Mariusz        Skrobosz              144.38 -  307: 465   94
    6     4 Tomasz         Zwoliński             139.09 +  409: 380  189
    7     4 Ryszard        Dębski                128.45 -  369: 402   78
    8     4 Janusz         Kaczor                120.22 +  345: 293  170
    9     4 Mateusz        Żbikowski             142.52 -  413: 458   93
   10     6 Sylwester      Wójcik                101.91 +  431: 408  152
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 -  406: 448   91
   12     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 -  370: 422   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Marek Charytoniuk 121.55 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aneta          Urbańska              100.00 +  487: 255  150
    2     8 Ewa            Strzelczyk            115.33 -  315: 363   65
    3    18 Paweł          Opyc                  110.78 -  317: 420   61
    4    20 Marek          Syczuk                128.31 -  347: 381   78
    5    25 Joanna         Juszczak              114.44 +  368: 288  164
    6    26 Joanna         Kochmańska            100.00 -  287: 304   50
    7    28 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  404: 255  150
    8    28 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  442: 237  150
    9    23 Renata         Rosół                 100.00 +  308: 287  150
   10    23 Marta          Kleinrok              100.00 +  387: 353  150
   11    12 Jolanta        Kosmowska             102.79 +  311: 282  153
   12    10 Filip          Klar                  117.96 -  349: 352   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Janusz Kaczor 120.22 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  479: 243  150
    2    10 Marek          Dudkiewicz            122.75 +  456: 428  173
    3     3 Jarosław       Puchalski             127.82 +  486: 356  178
    4     2 Dorota         Maciejuk              100.00 +  358: 342  150
    5     1 Krzysztof      Mówka                 139.06 -  295: 487   89
    6     2 Piotr          Rosół                 115.52 -  336: 337   66
    7     8 Roman          Figiel                103.00 +  349: 295  153
    8     4 Robert         Kamiński              121.85 -  293: 345   72
    9     9 Sylwester      Wójcik                101.91 -  325: 374   52
   10    19 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 -  341: 354   67
   11    18 Paweł          Opyc                  110.78 -  361: 484   61
   12    20 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  400: 397  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Filip Klar 117.96 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jacek          Szewczyk              100.00 -  240: 419   50
    2    30 Joanna         Rubaj                 100.00 +  357: 334  150
    3    24 Robert         Kuszpit               100.00 +  343: 342  150
    4    18 Sławomir       Zabawa                100.00 +  446: 265  150
    5    11 Kamil          Górka                 140.59 +  399: 363  191
    6     5 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 -  294: 324   56
    7    11 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 -  277: 511   85
    8    17 Beata          Piotrowska            106.60 +  413: 320  157
    9    12 Tomasz         Zwoliński             139.09 -  361: 472   89
   10    10 Michał         Sak                   111.32 +  458: 350  161
   11    14 Dorota         Maciejuk              100.00 +  381: 263  150
   12    10 Marek          Charytoniuk           121.55 +  352: 349  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Mariola Osajda-Matczak 117.19 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jarosław       Kordalski             100.00 +  488: 379  150
    2     7 Jarosław       Puchalski             127.82 -  366: 397   78
    3    15 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 -  370: 431   66
    4    19 Adam           Kędzior               100.00 +  391: 267  150
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              107.96 -  319: 361   58
    6    22 Monika         Rubinstein            100.00 -  276: 426   50
    7    25 Marta          Kleinrok              100.00 +  267: 261  150
    8    19 Edward         Stefaniak             108.81 -  329: 395   59
    9    17 Robert         Soszka                114.90 +  387: 339  165
   10    19 Janusz         Kaczor                120.22 +  354: 341  170
   11    20 Tomasz         Żbikowski             107.92 +  416: 283  158
   12    16 Jolanta        Kosmowska             102.79 +  323: 309  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Andrzej Kwiatkowski 116.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  373: 328  150
    2     9 Krzysztof      Mówka                 139.06 -  316: 566   89
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 +  431: 370  167
    4    10 Sylwester      Wójcik                101.91 +  476: 350  152
    5    10 Krzysztof      Leśniak               107.81 +  510: 295  158
    6     6 Ryszard        Dębski                128.45 -  335: 403   78
    7     7 Ewa            Strzelczyk            115.33 -  383: 442   65
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              107.96 +  443: 375  158
    9     7 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 -  349: 375   56
   10    11 Jarosław       Sobczak               111.21 -  322: 346   61
   11    16 Michał         Sak                   111.32 +  411: 363  161
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              107.96 -  342: 420   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Piotr Rosół 115.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Jabłoński             100.00 +  700:  16  150
    2     1 Jacek          Szewczyk              100.00 -  360: 365   50
    3    10 Joanna         Juszczak              114.44 +  394: 365  164
    4     5 Kamil          Górka                 140.59 +  386: 343  191
    5     3 Paweł          Opyc                  110.78 +  401: 400  161
    6     2 Janusz         Kaczor                120.22 +  337: 336  170
    7     3 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 +  367: 337  156
    8     2 Stanisław      Rydzik                138.99 -  277: 553   89
    9     1 Mariusz        Skrobosz              144.38 -  260: 512   94
   10     4 Krzysztof      Mówka                 139.06 -  266: 624   89
   11    10 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 +  416: 265  156
   12     8 Ewa            Strzelczyk            115.33 -  332: 349   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Ewa Strzelczyk 115.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Kochmańska            100.00 +  391: 248  150
    2     8 Marek          Charytoniuk           121.55 +  363: 315  172
    3     7 Kamil          Górka                 140.59 -  360: 376   91
    4    11 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 -  320: 432   56
    5    18 Beata          Piotrowska            106.60 +  422: 251  157
    6    10 Justyna        Fugiel                135.20 +  383: 381  185
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 +  442: 383  166
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 +  373: 334  185
    9     3 Krzysztof      Mówka                 139.06 +  342: 325  189
   10     2 Stanisław      Rydzik                138.99 -  363: 385   89
   11     6 Ryszard        Dębski                128.45 -  380: 420   78
   12     8 Piotr          Rosół                 115.52 +  349: 332  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Filip Sosin 115.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mateusz        Konopiński            100.00 +  445: 216  150
    2    15 Marta          Kleinrok              100.00 -  266: 426   50
    3    12 Marcin         Kozyra                128.15 -  337: 358   78
    4    25 Piotr          Syta                  100.00 +  392: 274  150
    5    17 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  361: 350  150
    6    14 Paweł          Opyc                  110.78 +  335: 326  161
    7    10 Marek          Dudkiewicz            122.75 +  389: 336  173
    8     8 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 +  452: 288  156
    9     5 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 +  443: 356  191
   10     1 Mariusz        Skrobosz              144.38 +  443: 373  194
   11     2 Mateusz        Żbikowski             142.52 -  382: 430   93
   12     4 Ryszard        Dębski                128.45 -  371: 494   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Robert Soszka 114.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Luiza          Malisiewicz           100.00 +  518: 241  150
    2     4 Justyna        Fugiel                135.20 -  368: 389   85
    3    13 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  423: 336  150
    4     9 Tomasz         Zwoliński             139.09 -  357: 369   89
    5    12 Dorota         Maciejuk              100.00 +  374: 348  150
    6     9 Mateusz        Żbikowski             142.52 -  356: 395   93
    7    14 Grzegorz       Pukniel               109.40 +  440: 229  159
    8     9 Jarosław       Puchalski             127.82 -  307: 385   78
    9    17 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 -  339: 387   67
   10    12 Sławomir       Kordjalik             137.27 -  316: 415   87
   11    22 Jacek          Szewczyk              100.00 +  395: 295  150
   12    19 Michał         Sak                   111.32 -  287: 410   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Joanna Juszczak 114.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Matuszewski           100.00 -  329: 357   50
    2    28 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  413: 276  150
    3    10 Piotr          Rosół                 115.52 -  365: 394   66
    4    23 Aneta          Urbańska              100.00 +  372: 328  150
    5    25 Marek          Charytoniuk           121.55 -  288: 368   72
    6    28 Małgorzata     Kulik                 100.00 +  525: 235  150
    7    19 Sławomir       Zabawa                100.00 -  297: 404   50
    8    25 Joanna         Kochmańska            100.00 +  443: 251  150
    9    19 Grzegorz       Pukniel               109.40 +  429: 402  159
   10    16 Beata          Piotrowska            106.60 -  342: 394   57
   11    17 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  429: 327  150
   12    12 Sławomir       Kordjalik             137.27 -  321: 393   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Jerzy Tatarczuk 112.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Joanna         Rubaj                 100.00 +  403: 324  150
    2     5 Sławomir       Kordjalik             137.27 -  387: 394   87
    3    20 Monika         Rubinstein            100.00 -  321: 350   50
    4    21 Renata         Rosół                 100.00 +  323: 284  150
    5    19 Marek          Dudkiewicz            122.75 -  292: 410   73
    6    29 Barbara        Pastuszek             100.00 +  349: 283  150
    7    20 Paweł          Opyc                  110.78 +  375: 319  161
    8    16 Robert         Kuszpit               100.00 +  490: 357  150
    9    11 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  411: 329  150
   10     9 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 -  252: 376   91
   11    13 Krzysztof      Leśniak               107.81 +  435: 284  158
   12     9 Kamil          Górka                 140.59 -  386: 406   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Michał Sak 111.32 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    20 Jarosław       Kordalski             100.00 +  468: 219  150
    9    15 Monika         Rubinstein            100.00 +  470: 314  150
   10    10 Filip          Klar                  117.96 -  350: 458   68
   11    16 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 -  363: 411   66
   12    19 Robert         Soszka                114.90 +  410: 287  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     599  /  5 119.80




	Jarosław Sobczak 111.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Wojciech       Bochra                100.00 +  290: 275  150
    2    17 Krzysztof      Leśniak               107.81 -  314: 315   58
    3    21 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 -  399: 400   85
    4    30 Jerzy          Jabłoński             100.00 +  641:  49  150
    5    13 Sławomir       Zabawa                100.00 +  427: 305  150
    6     8 Dorota         Maciejuk              100.00 -  280: 355   50
    7    18 Krzysztof      Matuszewski           100.00 -  349: 370   50
    8    21 Grzegorz       Pukniel               109.40 +  443: 387  159
    9    18 Katarzyna      Majewska              100.00 =  368: 368  100
   10    11 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 +  346: 322  166
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              107.96 -  294: 373   58
   12    18 Krzysztof      Matuszewski           100.00 -  299: 497   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Paweł Opyc 110.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maria          Jarosz                100.00 +  340: 322  150
    2    13 Tomasz         Zwoliński             139.09 -  337: 357   89
    3    18 Marek          Charytoniuk           121.55 +  420: 317  172
    4    12 Edward         Stefaniak             108.81 +  459: 365  159
    5     3 Piotr          Rosół                 115.52 -  400: 401   66
    6    14 Filip          Sosin                 115.16 -  326: 335   65
    7    20 Jerzy          Tatarczuk             112.64 -  319: 375   63
    8    24 Renata         Rosół                 100.00 +  371: 359  150
    9    22 Iwona          Rutkowska             106.29 -  336: 492   56
   10    15 Sławomir       Rosochacz             100.00 +  439: 291  150
   11    18 Janusz         Kaczor                120.22 +  484: 361  170
   12    13 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  279: 588   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Grzegorz Pukniel 109.40 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Adam           Kędzior               100.00 +  402: 306  150
    2     6 Beata          Piotrowska            106.60 +  460: 328  157
    3     6 Marta          Kleinrok              100.00 +  337: 329  150
    4     3 Robert         Kamiński              121.85 -  337: 448   72
    5     5 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 -  303: 409   56
    6    12 Marek          Dudkiewicz            122.75 -  323: 379   73
    7    14 Robert         Soszka                114.90 -  229: 440   65
    8    21 Jarosław       Sobczak               111.21 -  387: 443   61
    9    19 Joanna         Juszczak              114.44 -  402: 429   64
   10    27 Anna           Biegańska             100.00 -  219: 514   50
   11    30 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  305: 292  150
   12    28 Marta          Kleinrok              100.00 -  340: 460   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Edward Stefaniak 108.81 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Katarzyna      Majewska              100.00 +  470: 260  150
    2    12 Krzysztof      Matuszewski           100.00 -  350: 355   50
    3    17 Renata         Rosół                 100.00 +  453: 243  150
    4    12 Paweł          Opyc                  110.78 -  365: 459   61
    5    15 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  342: 498   50
    6    20 Marta          Kleinrok              100.00 +  405: 326  150
    7    16 Krzysztof      Sporczyk              107.96 -  401: 403   58
    8    19 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 +  395: 329  167
    9    14 Krzysztof      Leśniak               107.81 -  218: 428   58
   10    14 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  291: 447   50
   11    23 Maria          Jarosz                100.00 +  382: 370  150
   12    21 Marek          Syczuk                128.31 -  345: 494   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Krzysztof Sporczyk 107.96 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marta          Kleinrok              100.00 -  285: 339   50
    2    19 Sylwester      Wójcik                101.91 -  332: 482   52
    3    31 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  405: 339  150
    4    28 Mateusz        Konopiński            100.00 +  420: 265  150
    5    16 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 +  361: 319  167
    6    13 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  332: 489   50
    7    16 Edward         Stefaniak             108.81 +  403: 401  159
    8    10 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 -  375: 443   66
    9    27 Beata          Kościańska            100.00 +  322: 306  150
   10    25 Joanna         Kochmańska            100.00 +  348: 226  150
   11    15 Jarosław       Sobczak               111.21 +  373: 294  161
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 +  420: 342  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Tomasz Żbikowski 107.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Beata          Kościańska            100.00 +  340: 292  150
    2    14 Kamil          Górka                 140.59 -  346: 390   91
    3    16 Beata          Piotrowska            106.60 -  393: 400   57
    4    24 Wojciech       Bochra                100.00 +  450: 306  150
    5    21 Rafał          Wesołowski            103.19 +  382: 282  153
    6    16 Marek          Syczuk                128.31 -  340: 389   78
    7    21 Monika         Rubinstein            100.00 -  317: 422   50
    8    26 Barbara        Pastuszek             100.00 +  390: 265  150
    9    24 Jarosław       Kordalski             100.00 +  326: 296  150
   10    22 Krzysztof      Matuszewski           100.00 -  306: 337   50
   11    20 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 -  283: 416   67
   12    22 Iwona          Rutkowska             106.29 +  519: 193  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Krzysztof Leśniak 107.81 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  435: 339  150
    2    17 Jarosław       Sobczak               111.21 +  315: 314  161
    3     8 Dorota         Maciejuk              100.00 -  307: 372   50
    4    16 Marek          Dudkiewicz            122.75 +  386: 368  173
    5    10 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 -  295: 510   66
    6    18 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 -  380: 446   85
    7    17 Dariusz        Maciejuk              100.00 +  376: 304  150
    8    12 Justyna        Fugiel                135.20 -  338: 353   85
    9    14 Edward         Stefaniak             108.81 +  428: 218  159
   10    24 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  373: 214  150
   11    13 Jerzy          Tatarczuk             112.64 -  284: 435   63
   12    17 Dorota         Maciejuk              100.00 +  371: 353  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Beata Piotrowska 106.60 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Tomasz         Górka                 100.00 +  508: 250  150
    2     6 Grzegorz       Pukniel               109.40 -  328: 460   59
    3    16 Tomasz         Żbikowski             107.92 +  400: 393  158
    4    15 Krzysztof      Matuszewski           100.00 -  355: 399   50
    5    18 Ewa            Strzelczyk            115.33 -  251: 422   65
    6    25 Beata          Kościańska            100.00 +  360: 301  150
    7    24 Joanna         Kochmańska            100.00 +  394: 244  150
    8    17 Filip          Klar                  117.96 -  320: 413   68
    9    26 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  336: 361   50
   10    16 Joanna         Juszczak              114.44 +  394: 342  164
   11    19 Marek          Syczuk                128.31 +  360: 322  178
   12    15 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 -  387: 466   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Iwona Rutkowska 106.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              144.38 -  223: 413   94
    2    31 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 -  319: 431   56
    3    30 Jolanta        Kosmowska             102.79 -  306: 391   53
    4    32 Katarzyna      Majewska              100.00 +  356: 282  150
    5    32 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  380: 311  150
    6    24 Maria          Jarosz                100.00 +  431: 328  150
    7    22 Robert         Kuszpit               100.00 -  306: 443   50
    8    22 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  342: 468   50
    9    22 Paweł          Opyc                  110.78 +  492: 336  161
   10    21 Marek          Syczuk                128.31 +  376: 368  178
   11    21 Krzysztof      Matuszewski           100.00 -  339: 349   50
   12    22 Tomasz         Żbikowski             107.92 -  193: 519   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Mariusz Sylwestrzuk 106.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             142.52 -  323: 428   93
    2    31 Iwona          Rutkowska             106.29 +  431: 319  156
    3    25 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  532: 250  150
    4    11 Ewa            Strzelczyk            115.33 +  432: 320  165
    5     5 Grzegorz       Pukniel               109.40 +  409: 303  159
    6     5 Filip          Klar                  117.96 +  324: 294  168
    7     3 Piotr          Rosół                 115.52 -  337: 367   66
    8     8 Filip          Sosin                 115.16 -  288: 452   65
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 +  375: 349  166
   10     7 Justyna        Fugiel                135.20 -  305: 606   85
   11    10 Piotr          Rosół                 115.52 -  265: 416   66
   12    15 Beata          Piotrowska            106.60 +  466: 387  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Rafał Wesołowski 103.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 +  438: 303  191
    2    16 Marek          Syczuk                128.31 +  342: 310  178
    3     5 Mateusz        Żbikowski             142.52 -  305: 345   93
    4    14 Sławomir       Kordjalik             137.27 -  300: 371   87
    5    21 Tomasz         Żbikowski             107.92 -  282: 382   58
    6    21 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  373: 434   50
    7    29 Barbara        Pastuszek             100.00 -  272: 367   50
    8    30 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  339: 276  150
    9    21 Jolanta        Kosmowska             102.79 -  333: 355   53
   10    29 Jan            Czeronko              100.00 +  352: 292  150
   11    25 Marta          Kleinrok              100.00 +  373: 368  150
   12    23 Monika         Rubinstein            100.00 +  303: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Roman Figiel 103.00 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 140.59 -  341: 461   91
    2    25 Aneta          Urbańska              100.00 +  393: 312  150
    3    11 Stanisław      Rydzik                138.99 -  285: 497   89
    4    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  388: 357  150
    5    20 Maria          Jarosz                100.00 +  340: 306  150
    6    17 Robert         Kuszpit               100.00 +  410: 313  150
    7     8 Janusz         Kaczor                120.22 -  295: 349   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  /  7 121.43




	Jolanta Kosmowska 102.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             139.09 -  362: 466   89
    2    21 Wojciech       Bochra                100.00 -  277: 324   50
    3    30 Iwona          Rutkowska             106.29 +  391: 306  156
    4    27 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  476: 318  150
    5    23 Marek          Syczuk                128.31 -  375: 397   78
    6    23 Renata         Rosół                 100.00 -  297: 375   50
    7    27 Małgorzata     Kulik                 100.00 +  446: 238  150
    8    23 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  362: 299  150
    9    21 Rafał          Wesołowski            103.19 +  355: 333  153
   10    20 Monika         Rubinstein            100.00 +  344: 326  150
   11    12 Marek          Charytoniuk           121.55 -  282: 311   72
   12    16 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 -  309: 323   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Sylwester Wójcik 101.91 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 139.06 -  388: 481   89
    2    19 Krzysztof      Sporczyk              107.96 +  482: 332  158
    3    14 Adam           Kędzior               100.00 +  422: 289  150
    4    10 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 -  350: 476   66
    5    14 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 -  401: 437   85
    6    19 Joanna         Rubaj                 100.00 +  355: 316  150
    7    13 Tomasz         Zwoliński             139.09 +  409: 395  189
    8    11 Sławomir       Zabawa                100.00 +  411: 389  150
    9     9 Janusz         Kaczor                120.22 +  374: 325  170
   10     6 Robert         Kamiński              121.85 -  408: 431   72
   11     7 Sławomir       Kordjalik             137.27 +  352: 318  187
   12     6 Tomasz         Zwoliński             139.09 -  295: 390   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Agnieszka Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Jolanta        Kosmowska             102.79 -  299: 362   53
    9    26 Beata          Piotrowska            106.60 +  361: 336  157
   10    24 Krzysztof      Leśniak               107.81 -  214: 373   58
   11    28 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  376: 239  150
   12    25 Jacek          Szewczyk              100.00 +  402: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     568  /  5 113.60




	Anna Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    31 Katarzyna      Majewska              100.00 -  328: 467   50
    9    35 Jerzy          Jabłoński             100.00 +  360: 169  150
   10    27 Grzegorz       Pukniel               109.40 +  514: 219  159
   11    27 Beata          Kościańska            100.00 +  421: 248  150
   12    24 Renata         Rosół                 100.00 -  296: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     559  /  5 111.80




	Wojciech Bochra 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jarosław       Sobczak               111.21 -  275: 290   61
    2    21 Jolanta        Kosmowska             102.79 +  324: 277  153
    3    23 Maria          Jarosz                100.00 -  252: 415   50
    4    24 Tomasz         Żbikowski             107.92 -  306: 450   58
    5    26 Joanna         Rubaj                 100.00 -  340: 384   50
    6    33 Katarzyna      Kicińska              100.00 -  302: 327   50
    7    33 Jerzy          Jabłoński             100.00 +  380: 132  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     572  /  7  81.71




	Agnieszka Bujak 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    32 Maria          Jarosz                100.00 -   99: 447   50
    3    36 Małgorzata     Kulik                 100.00 -   99: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  2  50.00




	Jan Czeronko 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    32 Joanna         Rubaj                 100.00 +  324: 288  150
   10    29 Rafał          Wesołowski            103.19 -  292: 352   53
   11    34 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  265: 357   50
   12    35 Bożena         Dragun                100.00 -  301: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     303  /  4  75.75




	Wojciech Czeronko 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    33 Adam           Kędzior               100.00 +  316: 244  150
   10    31 Jarosław       Kordalski             100.00 -  362: 375   50
   11    33 Barbara        Pastuszek             100.00 +  363: 322  150
   12    31 Joanna         Kochmańska            100.00 +  315: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Bożena Dragun 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   12    35 Jan            Czeronko              100.00 +  397: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Małgorzata Fugiel 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Kordjalik             137.27 -  265: 512   87
    2    23 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  322: 399   50
    3    33 Luiza          Malisiewicz           100.00 +  409: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     287  /  3  95.67




	Tomasz Górka 100.00 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Beata          Piotrowska            106.60 -  250: 508   57
    2    26 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  328: 332   50
    3    35 Mateusz        Konopiński            100.00 -  235: 310   50
    4    33 Jarosław       Kordalski             100.00 -  358: 368   50
    5    35 Katarzyna      Majewska              100.00 -  301: 412   50
    6    35 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     257  /  5  51.40




	Jerzy  Jabłoński 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Rosół                 115.52 -   16: 700   66
    2    37 PAUZA
    3    27 Dariusz        Maciejuk              100.00 -   33: 613   50
    4    30 Jarosław       Sobczak               111.21 -   49: 641   61
    5    34 Małgorzata     Kulik                 100.00 -   97: 367   50
    6    34 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  101: 369   50
    7    33 Wojciech       Bochra                100.00 -  132: 380   50
    8    34 Adam           Kędzior               100.00 -   93: 408   50
    9    35 Anna           Biegańska             100.00 -  169: 360   50
   10    34 Joanna         Rubaj                 100.00 -  113: 348   50
   11    35 Piotr          Syta                  100.00 -  112: 435   50
   12    36 Piotr          Syta                  100.00 -  163: 288   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  / 11  52.45




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Opyc                  110.78 -  322: 340   61
    2    32 Agnieszka      Bujak                 100.00 +  447:  99  150
    3    23 Wojciech       Bochra                100.00 +  415: 252  150
    5    20 Roman          Figiel                103.00 -  306: 340   53
    6    24 Iwona          Rutkowska             106.29 -  328: 431   56
    7    26 Beata          Kościańska            100.00 +  350: 259  150
    8    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  423: 271  150
    9    25 Marta          Kleinrok              100.00 -  275: 378   50
   10    17 Robert         Kuszpit               100.00 -  311: 417   50
   11    23 Edward         Stefaniak             108.81 -  370: 382   59
   12    26 Katarzyna      Majewska              100.00 +  367: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 11  98.09




	Katarzyna Kicińska 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Janusz         Kaczor                120.22 -  243: 479   70
    2    28 Joanna         Juszczak              114.44 -  276: 413   64
    3    31 Krzysztof      Sporczyk              107.96 -  339: 405   58
    4    34 Joanna         Kochmańska            100.00 -  276: 340   50
    5    36 PAUZA
    6    33 Wojciech       Bochra                100.00 +  327: 302  150
    7    31 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  351: 262  150
    8    28 Marek          Charytoniuk           121.55 -  237: 442   72
    9    31 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  251: 372   50
   10    33 Małgorzata     Kulik                 100.00 +  314: 240  150
   11    30 Grzegorz       Pukniel               109.40 -  292: 305   59
   12    32 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  308: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 11  83.91




	Marta Kleinrok 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Sporczyk              107.96 +  339: 285  158
    2    15 Filip          Sosin                 115.16 +  426: 266  165
    3     6 Grzegorz       Pukniel               109.40 -  329: 337   59
    4    13 Marcin         Kozyra                128.15 -  277: 361   78
    5    22 Justyna        Fugiel                135.20 -  297: 490   85
    6    20 Edward         Stefaniak             108.81 -  326: 405   59
    7    25 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 -  261: 267   67
    8    33 Piotr          Syta                  100.00 +  332: 291  150
    9    25 Maria          Jarosz                100.00 +  378: 275  150
   10    23 Marek          Charytoniuk           121.55 -  353: 387   72
   11    25 Rafał          Wesołowski            103.19 -  368: 373   53
   12    28 Grzegorz       Pukniel               109.40 +  460: 340  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Joanna Kochmańska 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ewa            Strzelczyk            115.33 -  248: 391   65
    2    27 Renata         Rosół                 100.00 -  262: 353   50
    3    32 Beata          Kościańska            100.00 -  292: 338   50
    4    34 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  340: 276  150
    5    27 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  398: 322  150
    6    26 Marek          Charytoniuk           121.55 +  304: 287  172
    7    24 Beata          Piotrowska            106.60 -  244: 394   57
    8    25 Joanna         Juszczak              114.44 -  251: 443   64
    9    28 Sławomir       Zabawa                100.00 +  324: 283  150
   10    25 Krzysztof      Sporczyk              107.96 -  226: 348   58
   11    29 Katarzyna      Majewska              100.00 -  342: 380   50
   12    31 Wojciech       Czeronko              100.00 -  272: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1066  / 12  88.83




	Mateusz Konopiński 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Filip          Sosin                 115.16 -  216: 445   65
    2    35 Robert         Kuszpit               100.00 -  184: 471   50
    3    35 Tomasz         Górka                 100.00 +  310: 235  150
    4    28 Krzysztof      Sporczyk              107.96 -  265: 420   58
    5    31 Renata         Rosół                 100.00 -  323: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     373  /  5  74.60




	Jarosław Kordalski 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 -  379: 488   67
    2    20 Monika         Rubinstein            100.00 -  299: 357   50
    3    28 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 -  216: 568   91
    4    33 Tomasz         Górka                 100.00 +  368: 358  150
    5    29 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  461: 292  150
    6    30 Katarzyna      Majewska              100.00 +  423: 333  150
    7    15 Justyna        Fugiel                135.20 -  268: 381   85
    8    20 Michał         Sak                   111.32 -  219: 468   61
    9    24 Tomasz         Żbikowski             107.92 -  296: 326   58
   10    31 Wojciech       Czeronko              100.00 +  375: 362  150
   11    26 Renata         Rosół                 100.00 -  321: 380   50
   12    29 Beata          Kościańska            100.00 -  310: 432   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1112  / 12  92.67




	Beata Kościańska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Żbikowski             107.92 -  292: 340   58
    2    36 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  316: 325   50
    3    32 Joanna         Kochmańska            100.00 +  338: 292  150
    5    28 Piotr          Syta                  100.00 +  304: 250  150
    6    25 Beata          Piotrowska            106.60 -  301: 360   57
    7    26 Maria          Jarosz                100.00 -  259: 350   50
    8    29 Joanna         Rubaj                 100.00 +  376: 291  150
    9    27 Krzysztof      Sporczyk              107.96 -  306: 322   58
   10    32 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  418: 306  150
   11    27 Anna           Biegańska             100.00 -  248: 421   50
   12    29 Jarosław       Kordalski             100.00 +  432: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 11  97.55




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 PAUZA
    2    18 Mateusz        Żbikowski             142.52 -  298: 446   93
    3    26 Sławomir       Zabawa                100.00 -  352: 454   50
    4    29 Roman          Figiel                103.00 -  357: 388   53
    5    32 Iwona          Rutkowska             106.29 -  311: 380   56
    6    32 Adam           Kędzior               100.00 +  345: 209  150
    7    30 Joanna         Rubaj                 100.00 +  351: 322  150
    8    27 Maria          Jarosz                100.00 -  271: 423   50
    9    30 Marek          Syczuk                128.31 -  210: 506   78
   10    32 Beata          Kościańska            100.00 -  306: 418   50
   11    34 Jan            Czeronko              100.00 +  357: 265  150
   12    32 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  349: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 11  93.64




	Małgorzata Kulik 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Kamiński              121.85 -  269: 569   72
    2    22 Ryszard        Dębski                128.45 -  298: 426   78
    3    36 Agnieszka      Bujak                 100.00 +  340:  99  150
    4    22 Robert         Kuszpit               100.00 -  252: 379   50
    5    34 Jerzy          Jabłoński             100.00 +  367:  97  150
    6    28 Joanna         Juszczak              114.44 -  235: 525   64
    7    27 Jolanta        Kosmowska             102.79 -  238: 446   53
    8    32 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  329: 398   50
    9    34 Piotr          Syta                  100.00 +  408: 250  150
   10    33 Katarzyna      Kicińska              100.00 -  240: 314   50
   11    32 Adam           Kędzior               100.00 +  325: 182  150
   12    30 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  309: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  / 12  88.92




	Robert Kuszpit 100.00 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jarosław       Puchalski             127.82 -  297: 395   78
    2    35 Mateusz        Konopiński            100.00 +  471: 184  150
    3    24 Filip          Klar                  117.96 -  342: 343   68
    4    22 Małgorzata     Kulik                 100.00 +  379: 252  150
    5    24 Monika         Rubinstein            100.00 +  422: 321  150
    6    17 Roman          Figiel                103.00 -  313: 410   53
    7    22 Iwona          Rutkowska             106.29 +  443: 306  156
    8    16 Jerzy          Tatarczuk             112.64 -  357: 490   63
    9    20 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  372: 322  150
   10    17 Maria          Jarosz                100.00 +  417: 311  150
   11     9 Marcin         Kozyra                128.15 -  309: 414   78
   12    14 Marek          Dudkiewicz            122.75 +  361: 324  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Pukniel               109.40 -  306: 402   59
    2    33 Magdalena      Targosz               100.00 +  400:   0    0
    3    14 Sylwester      Wójcik                101.91 -  289: 422   52
    4    19 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 -  267: 391   67
    5    30 Barbara        Pastuszek             100.00 -  251: 376   50
    6    32 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  209: 345   50
    7    32 Katarzyna      Majewska              100.00 -  290: 334   50
    8    34 Jerzy          Jabłoński             100.00 +  408:  93  150
    9    33 Wojciech       Czeronko              100.00 -  244: 316   50
   10    35 Piotr          Syta                  100.00 +  418: 297  150
   11    32 Małgorzata     Kulik                 100.00 -  182: 325   50
   12    33 Joanna         Rubaj                 100.00 -  229: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  / 11  70.73




	Dariusz Maciejuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Wyrębkiewicz          134.71 -  347: 413   85
    2    23 Małgorzata     Fugiel                100.00 +  399: 322  150
    3    27 Jerzy          Jabłoński             100.00 +  613:  33  150
    4     7 Jarosław       Puchalski             127.82 -  236: 404   78
    5    17 Filip          Sosin                 115.16 -  350: 361   65
    6    21 Rafał          Wesołowski            103.19 +  434: 373  153
    7    17 Krzysztof      Leśniak               107.81 -  304: 376   58
    8    22 Iwona          Rutkowska             106.29 +  468: 342  156
    9    16 Krzysztof      Matuszewski           100.00 +  333: 290  150
   10    14 Edward         Stefaniak             108.81 +  447: 291  159
   11     8 Jarosław       Puchalski             127.82 -  284: 308   78
   12    13 Paweł          Opyc                  110.78 +  588: 279  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Dorota Maciejuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard        Dębski                128.45 +  367: 361  178
    2    11 Marcin         Kozyra                128.15 +  476: 430  178
    3     8 Krzysztof      Leśniak               107.81 +  372: 307  158
    4     2 Janusz         Kaczor                120.22 -  342: 358   70
    5    12 Robert         Soszka                114.90 -  348: 374   65
    6     8 Jarosław       Sobczak               111.21 +  355: 280  161
    7     6 Sławomir       Kordjalik             137.27 -  331: 422   87
    8    18 Jacek          Szewczyk              100.00 -  276: 352   50
    9    29 Barbara        Pastuszek             100.00 +  327: 256  150
   10    26 Katarzyna      Majewska              100.00 +  400: 231  150
   11    14 Filip          Klar                  117.96 -  263: 381   68
   12    17 Krzysztof      Leśniak               107.81 -  353: 371   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Edward         Stefaniak             108.81 -  260: 470   59
    2    24 Sławomir       Zabawa                100.00 -  325: 408   50
    3    34 Piotr          Syta                  100.00 -  364: 379   50
    4    32 Iwona          Rutkowska             106.29 -  282: 356   56
    5    35 Tomasz         Górka                 100.00 +  412: 301  150
    6    30 Jarosław       Kordalski             100.00 -  333: 423   50
    7    32 Adam           Kędzior               100.00 +  334: 290  150
    8    31 Anna           Biegańska             100.00 +  467: 328  150
    9    18 Jarosław       Sobczak               111.21 =  368: 368  111
   10    26 Dorota         Maciejuk              100.00 -  231: 400   50
   11    29 Joanna         Kochmańska            100.00 +  380: 342  150
   12    26 Maria          Jarosz                100.00 -  359: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 12  89.67




	Luiza Malisiewicz 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Robert         Soszka                114.90 -  241: 518   65
    2    29 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  250: 380   50
    3    33 Małgorzata     Fugiel                100.00 -  288: 409   50
    4    35 PAUZA
    5    33 Aneta          Urbańska              100.00 -  251: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     215  /  4  53.75




	Krzysztof Matuszewski 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Joanna         Juszczak              114.44 +  357: 329  164
    2    12 Edward         Stefaniak             108.81 +  355: 350  159
    3     9 Mariusz        Skrobosz              144.38 -  358: 430   94
    4    15 Beata          Piotrowska            106.60 +  399: 355  157
    5     9 Marcin         Kozyra                128.15 -  298: 447   78
    6    15 Kamil          Górka                 140.59 -  333: 384   91
    7    18 Jarosław       Sobczak               111.21 +  370: 349  161
    8    15 Tomasz         Zwoliński             139.09 -  321: 447   89
    9    16 Dariusz        Maciejuk              100.00 -  290: 333   50
   10    22 Tomasz         Żbikowski             107.92 +  337: 306  158
   11    21 Iwona          Rutkowska             106.29 +  349: 339  156
   12    18 Jarosław       Sobczak               111.21 +  497: 299  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Katarzyna Niedźwiedź 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Krzysztof      Leśniak               107.81 -  339: 435   58
    2    26 Tomasz         Górka                 100.00 +  332: 328  150
    3    19 Marek          Dudkiewicz            122.75 -  328: 414   73
    4    31 Joanna         Rubaj                 100.00 -  291: 378   50
    5    27 Joanna         Kochmańska            100.00 -  322: 398   50
    6    31 Piotr          Syta                  100.00 +  415: 242  150
    7    31 Katarzyna      Kicińska              100.00 -  262: 351   50
    8    32 Małgorzata     Kulik                 100.00 +  398: 329  150
    9    20 Robert         Kuszpit               100.00 -  322: 372   50
   10    28 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  319: 455   50
   11    31 Joanna         Rubaj                 100.00 +  463: 274  150
   12    27 Sławomir       Zabawa                100.00 +  455: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Barbara Pastuszek 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    26 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  238: 421   50
    5    30 Adam           Kędzior               100.00 +  376: 251  150
    6    29 Jerzy          Tatarczuk             112.64 -  283: 349   63
    7    29 Rafał          Wesołowski            103.19 +  367: 272  153
    8    26 Tomasz         Żbikowski             107.92 -  265: 390   58
    9    29 Dorota         Maciejuk              100.00 -  256: 327   50
   10    30 Renata         Rosół                 100.00 -  300: 310   50
   11    33 Wojciech       Czeronko              100.00 -  322: 363   50
   12    34 Łukasz         Pilorz                100.00 +  376: 193  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  9  86.00




	Łukasz Pilorz 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   12    34 Barbara        Pastuszek             100.00 -  193: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Sławomir Rosochacz 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kwiatkowski           116.37 -  328: 373   66
    2    29 Luiza          Malisiewicz           100.00 +  380: 250  150
    3    13 Robert         Soszka                114.90 -  336: 423   65
    4    26 Barbara        Pastuszek             100.00 +  421: 238  150
    5    15 Edward         Stefaniak             108.81 +  498: 342  159
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              107.96 +  489: 332  158
    7     5 Mateusz        Żbikowski             142.52 -  293: 417   93
    8    13 Monika         Rubinstein            100.00 +  394: 320  150
    9    11 Jerzy          Tatarczuk             112.64 -  329: 411   63
   10    15 Paweł          Opyc                  110.78 -  291: 439   61
   11    17 Joanna         Juszczak              114.44 -  327: 429   64
   12    20 Janusz         Kaczor                120.22 -  397: 400   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Fugiel                135.20 -  332: 409   85
    2    27 Joanna         Kochmańska            100.00 +  353: 262  150
    3    17 Edward         Stefaniak             108.81 -  243: 453   59
    4    21 Jerzy          Tatarczuk             112.64 -  284: 323   63
    5    31 Mateusz        Konopiński            100.00 +  377: 323  150
    6    23 Jolanta        Kosmowska             102.79 +  375: 297  153
    7    23 Jarosław       Puchalski             127.82 -  347: 364   78
    8    24 Paweł          Opyc                  110.78 -  359: 371   61
    9    23 Marek          Charytoniuk           121.55 -  287: 308   72
   10    30 Barbara        Pastuszek             100.00 +  310: 300  150
   11    26 Jarosław       Kordalski             100.00 +  380: 321  150
   12    24 Anna           Biegańska             100.00 +  312: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Joanna Rubaj 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Tatarczuk             112.64 -  324: 403   63
    2    30 Filip          Klar                  117.96 -  334: 357   68
    3    29 Aneta          Urbańska              100.00 -  299: 302   50
    4    31 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  378: 291  150
    5    26 Wojciech       Bochra                100.00 +  384: 340  150
    6    19 Sylwester      Wójcik                101.91 -  316: 355   52
    7    30 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  322: 351   50
    8    29 Beata          Kościańska            100.00 -  291: 376   50
    9    32 Jan            Czeronko              100.00 -  288: 324   50
   10    34 Jerzy          Jabłoński             100.00 +  348: 113  150
   11    31 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  274: 463   50
   12    33 Adam           Kędzior               100.00 +  407: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 12  86.08




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Syczuk                128.31 -  282: 291   78
    2    20 Jarosław       Kordalski             100.00 +  357: 299  150
    3    20 Jerzy          Tatarczuk             112.64 +  350: 321  163
    4    17 Ryszard        Dębski                128.45 -  335: 468   78
    5    24 Robert         Kuszpit               100.00 -  321: 422   50
    6    22 Mariola        Osajda-Matczak        117.19 +  426: 276  167
    7    21 Tomasz         Żbikowski             107.92 +  422: 317  158
    8    13 Sławomir       Rosochacz             100.00 -  320: 394   50
    9    15 Michał         Sak                   111.32 -  314: 470   61
   10    20 Jolanta        Kosmowska             102.79 -  326: 344   53
   11    24 Sławomir       Zabawa                100.00 +  340: 287  150
   12    23 Rafał          Wesołowski            103.19 -  294: 303   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marcin         Kozyra                128.15 -  210: 474   78
    2    36 Beata          Kościańska            100.00 +  325: 316  150
    3    25 Mariusz        Sylwestrzuk           106.19 -  250: 532   56
    4    27 Jolanta        Kosmowska             102.79 -  318: 476   53
    5    29 Jarosław       Kordalski             100.00 -  292: 461   50
    6    34 Jerzy          Jabłoński             100.00 +  369: 101  150
    7    28 Marek          Charytoniuk           121.55 -  255: 404   72
    8    30 Rafał          Wesołowski            103.19 -  276: 339   53
    9    31 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  372: 251  150
   10    28 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  455: 319  150
   11    28 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  239: 376   50
   12    30 Małgorzata     Kulik                 100.00 +  324: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Piotr Syta 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dudkiewicz            122.75 -  217: 370   73
    2    34 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 -  231: 441   91
    3    34 Katarzyna      Majewska              100.00 +  379: 364  150
    4    25 Filip          Sosin                 115.16 -  274: 392   65
    5    28 Beata          Kościańska            100.00 -  250: 304   50
    6    31 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  242: 415   50
    7    34 PAUZA
    8    33 Marta          Kleinrok              100.00 -  291: 332   50
    9    34 Małgorzata     Kulik                 100.00 -  250: 408   50
   10    35 Adam           Kędzior               100.00 -  297: 418   50
   11    35 Jerzy          Jabłoński             100.00 +  435: 112  150
   12    36 Jerzy          Jabłoński             100.00 +  288: 163  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  / 11  84.45




	Jacek Szewczyk 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Filip          Klar                  117.96 +  419: 240  168
    2     1 Piotr          Rosół                 115.52 +  365: 360  166
    3     4 Sławomir       Kordjalik             137.27 +  402: 351  187
    4     4 Mariusz        Skrobosz              144.38 -  323: 440   94
    5     7 Ryszard        Dębski                128.45 =  363: 363  128
    6     7 Kazimierz.J    Merklejn              140.68 -  348: 399   91
    7    12 Kamil          Górka                 140.59 -  342: 363   91
    8    18 Dorota         Maciejuk              100.00 +  352: 276  150
    9    13 Justyna        Fugiel                135.20 -  299: 497   85
   10    13 Marcin         Kozyra                128.15 -  308: 343   78
   11    22 Robert         Soszka                114.90 -  295: 395   65
   12    25 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  338: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Magdalena Targosz 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    33 Adam           Kędzior               100.00 -    0: 400    0


	Aneta Urbańska 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Charytoniuk           121.55 -  255: 487   72
    2    25 Roman          Figiel                103.00 -  312: 393   53
    3    29 Joanna         Rubaj                 100.00 +  302: 299  150
    4    23 Joanna         Juszczak              114.44 -  328: 372   64
    5    33 Luiza          Malisiewicz           100.00 +  362: 251  150
    6    27 Sławomir       Zabawa                100.00 -  287: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     539  /  6  89.83




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                138.99 -  344: 609   89
    2    24 Katarzyna      Majewska              100.00 +  408: 325  150
    3    26 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  454: 352  150
    4    18 Filip          Klar                  117.96 -  265: 446   68
    5    13 Jarosław       Sobczak               111.21 -  305: 427   61
    6    27 Aneta          Urbańska              100.00 +  339: 287  150
    7    19 Joanna         Juszczak              114.44 +  404: 297  164
    8    11 Sylwester      Wójcik                101.91 -  389: 411   52
    9    28 Joanna         Kochmańska            100.00 -  283: 324   50
   10    18 Jarosław       Puchalski             127.82 -  290: 485   78
   11    24 Monika         Rubinstein            100.00 -  287: 340   50
   12    27 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  289: 455   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1112  / 12  92.67


Lista rankingowa na dzień 25-09-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.32  26944  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.11  25617  179
   3 Szymon Zaleski                 Poznań               142.06  12075   85
   4 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             140.99  27634  196
   6 Kamil Górka                    Łęczna               140.88  28036  199
   7 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.40  26816  191
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             140.30  25395  181
   9 Krzysztof Mówka                Toruń                140.00  27720  198
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.20  26865  193
  11 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.19  14708  108
  12 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.93  24468  180
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.85  25132  185
  14 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.50  26965  199
  15 Paweł Dawidson                 Częstochowa          135.50  12466   92
  16 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.46  25738  190
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  18 Marcin Mroziuk                 Warszawa             135.15  15137  112
  19 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.07  26878  199
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.80  26961  200
  21 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.46  25223  189
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.05  25147  189
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.01  23676  178
  24 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  26 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  27 Dawid Pikul                    Poznań               130.05  24840  191
  28 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.36  25743  199
  29 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.28  18616  144
  30 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  31 Joanna Stępień                 Katowice             128.84  24480  190
  32 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.16  24991  195
  34 Sławomir Nosek                 Mielec               127.86  15087  118
  35 Radosław Konca                 Warszawa             127.48  24987  196
  36 Marcin Kamiński                Warszawa             127.47  11727   92
  37 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.32   8276   65
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.28  25456  200
  39 Jarosław Puchalski             Łódź                 127.22  24171  190
  40 Małgorzata Kania               Milanówek            127.11  22752  179
  41 Paweł Jackowski                Warszawa             127.05  24775  195
  42 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  43 Sławomir Kucia                 Kraków               125.70  22878  182
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             125.47  24342  194
  45 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  46 Marcin Bożek                   Będzin               124.90  10991   88
  47 Andrzej Szepczyński            Kraków               124.87  20729  166
  48 Filip Warzecha                 Gdynia               123.85  13376  108
  49 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  123.46  24691  200
  50 Marek Roszak                   Poznań               123.34  24668  200
  51 Piotr Pietuchowski             Białystok            123.15  23767  193
  52 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  53 Mariusz Margalski              Warszawa             122.74   9942   81
  54 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.35  23859  195
  55 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  56 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.03   9640   79
  57 Michał Makowski                Warszawa             121.97  11587   95
  58 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  59 Radosław Sowiński              Warszawa             121.69  24095  198
  60 Filip Klar                     Mielec               121.42   8864   73
  61 Roman Sulima                   Warszawa             121.32   7279   60
  62 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.30  18073  149
  63 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.28  20618  170
  64 Lucyna Korga                   Zabrze               121.23  23277  192
  65 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.12  19379  160
  66 Krzysztof Pypno                Gliwice              120.95   4596   38
  67 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.87  24054  199
  68 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  18112  150
  69 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  70 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  71 Maciej Perzyński               Piła                 120.30  20330  169
  72 Artur Irzyk                    Strzyżów             120.08   5764   48
  73 Andrzej Kowalski               Kowale               119.92   5756   48
  74 Stanisław Ochot                Katowice             119.89   6594   55
  75 Jacek Pietruszka               Kraków               119.60   5143   43
  76 Michał Waszkiewicz             Warszawa             119.24  22537  189
  77 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.21   9656   81
  78 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.21  14305  120
  79 Andrzej Lożyński               Piastów              119.17   4171   35
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  81 Rafał Matczak                  Pruszków             119.04  23807  200
  82 Stanisław Gasik                Warszawa             118.98  23439  197
  83 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  84 Grzegorz Matysiak              Kraków               118.84   7249   61
  85 Iwona Baran                    Kraków               118.81  23643  199
  86 Arkadiusz Jaworski             Tychy                118.62  11862  100
  87 Irena Sołdan                   Rumia                118.58  19566  165
  88 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             118.43  10896   92
  89 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.38  23085  195
  90 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.28  23183  196
  91 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.22  16905  143
  92 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.11  16654  141
  93 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             117.70  22951  195
  94 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69  23068  196
  95 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              117.56  20690  176
  96 Filip Sosin                    Warszawa             117.31  23111  197
  97 Halina Roszak                  Poznań               117.30  23108  197
  98 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             117.06  22944  196
  99 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.93  23270  199
 100 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.88  19986  171
 101 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.82   6425   55
 102 Piotr Rosół                    Warszawa             116.57  22381  192
 103 Marcin Figiel                  Zawichost            116.50  13631  117
 104 Katarzyna Stępień              Katowice             116.47   7454   64
 105 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             116.14  22183  191
 107 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 108 Miłosz Wrzałek                 Reda                 115.68  21864  189
 109 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.62   7631   66
 110 Michał Trumpus                 Wrocław              115.35   7959   69
 111 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.56  19933  174
 112 Joanna Juszczak                Warszawa             114.45  22662  198
 113 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.31   4115   36
 114 Dominik Wester                 Warszawa             114.30   5258   46
 115 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.30  22289  195
 116 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 117 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 118 Robert Soszka                  Warszawa             114.08  22017  193
 119 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.64  12387  109
 120 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            113.42  19055  168
 121 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.39   6350   56
 122 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 123 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.99  13898  123
 124 Paweł Jędryka                  Tarnów               112.81   6543   58
 125 Michał Sak                     Lublin               112.73   3382   30
 126 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.69  21299  189
 127 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.65   5407   48
 128 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            112.51  15302  136
 129 Grzegorz Wilk                  Kraków               112.37   4607   41
 130 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.22  19189  171
 131 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 132 Zdzisław Szota                 Warszawa             111.73   8268   74
 133 Paweł Opyc                     Warszawa             111.56  21754  195
 134 Kazimierz Merklejn             Szczecin             111.47  14603  131
 135 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.23  10567   95
 136 Beata Madej                    Lublin               111.03   6884   62
 137 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.91   3771   34
 138 Jarosław Sobczak               Warszawa             110.61  22122  200
 139 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.59   6746   61
 140 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  110.49  22097  200
 141 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 142 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 143 Renata Kowalska                Bielsko Biała        110.26  21942  199
 144 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 145 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 146 Leszek Stecuła                 Bytom                110.02   9242   84
 147 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.94  15611  142
 148 Krzysztof Leśniak              Kraków               109.90   7803   71
 149 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 150 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 151 Mariusz Makuch                 Zator                109.76   4500   41
 152 Artur Koszel                   Inowrocław           109.58   5260   48
 153 Piotr Adamczyk                 Tarnów               109.56   4492   41
 154 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 155 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.51  13798  126
 156 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 157 Kamil Klinkosz                 Rumia                109.37   5906   54
 158 Joanna Ostrowska               Warszawa             109.36  20998  192
 159 Paweł Majewski                 Warszawa             109.19   5787   53
 160 Marcin Skowron                 Zabrze               108.97   8064   74
 161 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.82  21329  196
 162 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 163 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            108.77  20993  193
 164 Dorota Maciejuk                Warszawa             108.60   3801   35
 165 Grzegorz Pukniel               Lublin               108.59  21609  199
 166 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.35   4984   46
 168 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 169 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 170 Tomasz Żbikowski               Warszawa             108.09  21185  196
 171 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 172 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 173 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 174 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             107.75  15301  142
 175 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 176 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       107.55  11400  106
 177 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.32  16312  152
 178 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 179 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.23  11474  107
 180 Katarzyna Klimała              Kraków               107.23   3217   30
 181 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 182 Jan Ziółkowski                 Rumia                107.03   3853   36
 183 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.96  20215  189
 184 Arkadiusz Biegun               Kraków               106.90  13363  125
 185 Beata Piotrowska               Łódź                 106.82  21257  199
 186 Jacek Petrus                   Wrocław              106.70   7042   66
 187 Dominik Piasecki               Słupsk               106.68   6294   59
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                106.61  20788  195
 189 Magdalena Mroziuk              Warszawa             106.54   4901   46
 190 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.43  20861  196
 191 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.39   8511   80
 192 Jerzy Luter                    Bytom                106.30  20090  189
 193 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.92   8368   79
 194 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 195 Rafał Wesołowski               Warszawa             105.75  20515  194
 196 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 197 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.65  10671  101
 198 Adam Cieśla                    Częstochowa          105.58   3801   36
 199 Małgorzata Sulejewska          Kraków               105.56  10134   96
 200 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 201 Paweł Subocz                   Szczecin             105.25   6210   59
 202 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 203 Magdalena Ochot                Katowice             105.15   8833   84
 204 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 205 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.66   8896   85
 206 Grażyna Furman                 Sosnowiec            104.65   3244   31
 207 Roman Figiel                   Zawichost            104.28  10532  101
 208 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              104.26   3649   35
 209 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 210 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 211 Wojciech Sołdan                Rumia                104.06  12903  124
 212 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 213 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 214 Jolanta Kosmowska              Warszawa             103.21  19817  192
 215 Adam Jurkowski                 Knurów               103.21   3922   38
 216 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 217 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 218 Monika Siemaszko               Lipiany              102.62   4926   48
 219 Joanna Kubik                   Częstochowa          102.52   6664   65
 220 Tomasz Lempart                 Kraków               102.44   3995   39
 221 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.33  19749  193
 222 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 223 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.22   5520   54
 224 Paweł Czubla                   Kock                 102.21   6746   66
 225 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.93  14984  147
 226 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 227 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 228 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.61  18087  178
 229 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            101.35  10338  102
 230 Agnieszka Krupka               Krosno               101.34  11249  111
 231 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 232 Bartosz Orłowski               Bytom                100.82   6251   62
 233 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.67  12584  125
 234 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 235 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.11  14015  140
 236 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.02  19403  194
 237 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.97   3499   35
 238 Michał Sosin                   Warszawa              99.77   6884   69
 239 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 240 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój           99.48   7063   71
 241 Monika Rubinstein              Warszawa              99.34  18179  183
 242 Joanna Brychcy                 Katowice              99.22  10021  101
 243 Renata Rosół                   Warszawa              99.18  18646  188
 244 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 245 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 246 Marek Kocikowski               Ostróda               98.86  12160  123
 247 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   98.81   4743   48
 248 Sławomir Zabawa                Jasło                 98.56  11630  118
 249 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 250 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 251 Maria Jarosz                   Lublin                97.64  14255  146
 252 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 253 Anna Arana                     Warszawa              97.05   9608   99
 254 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 255 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.04   7971   83
 256 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 257 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 258 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              95.75   3447   36
 259 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.69   4306   45
 260 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 261 Irena Ficak                    Mielec                95.30   5718   60
 262 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 263 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 264 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 265 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 266 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 267 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 268 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 269 Janusz Sojka                   Łódź                  93.69   6558   70
 270 Beata Kościańska               Lublin                93.54   5519   59
 271 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 272 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 273 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 274 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 275 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 276 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               91.83   3306   36
 277 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 278 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.50   3477   38
 279 Ziemowit Pazda                 Wrocław               91.29   9038   99
 280 Grażyna Wesołowska             Łódź                  90.96   8823   97
 281 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             90.57   7155   79
 282 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 283 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91   8002   89
 284 Marcin Tutka                   Wrocław               89.80   3682   41
 285 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 286 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 287 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 288 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.89  13245  149
 289 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 290 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 291 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 292 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 293 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 294 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.23   7147   81
 295 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 296 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 297 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 298 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 299 Teresa Zalewska                Racibórz              85.25   3410   40
 300 Jerzy Augustyniak              Łódź                  85.12   3575   42
 301 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 302 Piotr Madej                    Lublin                83.68   5021   60
 303 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.68   8870  106
 304 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 305 Piotr Marusa                   Szczytno              82.59   3386   41
 306 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 307 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.04   3938   48
 308 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.20   2842   35
 309 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 310 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 311 Adam Zalewski                  Racibórz              78.97   3159   40
 312 Adam Kędzior                   Lublin                74.53   6037   81
 313 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.05   6701   93
 314 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 315 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 316 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 25-09-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   2 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   3 Anna Biegańska                 Białystok             96.24   2791   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.17   2528   29
   6 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   7 Marta Kleinrok                 Lublin                97.11   2719   28
   8 Mariusz Rogalski               Iława                 87.36   2446   28
   9 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  10 Joanna Kubińska                Warszawa              67.33   1818   27
  11 Marek Rogalski                 Chełm                 99.62   2590   26
  12 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  13 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  14 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  15 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.04   2151   25
  16 Łukasz Kozub                   Brzesko              130.58   3134   24
  17 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.79   2803   24
  18 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  19 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  20 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  21 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.38   2577   24
  22 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  23 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  24 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  25 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  26 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  27 Aneta Szubiak                  Łódź                 104.17   2500   24
  28 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.17   2452   24
  29 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  30 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  31 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.12   2403   24
  32 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  33 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  34 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  35 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  36 Bożena Matysiak                Kraków                96.08   2306   24
  37 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  38 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  39 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  40 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  41 Andrzej Bociąga                Chorzów               91.62   2199   24
  42 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  43 Leszek Kilian                  Jaworzno              88.46   2123   24
  44 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  45 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  46 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  47 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  48 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  49 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  50 Paweł Szulc                    Szczecin              97.52   2243   23
  51 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  52 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  53 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  54 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  55 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  56 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  57 Tomasz Sulejewski              Kraków                74.13   1705   23
  58 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.36   2054   22
  59 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  60 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  61 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  62 Teresa Fortuna                 Lubin                118.38   2486   21
  63 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  64 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  65 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  66 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  67 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  68 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  69 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  70 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  71 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  72 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  73 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  74 Łukasz Bryła                   Mielec               119.44   2150   18
  75 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  76 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  77 Maciej Chmielowski             Kraków                98.61   1775   18
  78 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  79 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  80 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  81 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  82 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  83 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  84 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  85 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  86 Justyna Woszczyna              Kraków                99.88   1698   17
  87 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  88 Szymon Stolarczyk              Zator                 81.59   1387   17
  89 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  91 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  92 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  93 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.00   1500   15
  94 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  95 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  96 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  97 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  98 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  99 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 100 Ilona Giryn                    Łódź                  94.93   1329   14
 101 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
 102 Wiktor Stępień                 Katowice             138.08   1795   13
 103 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 104 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 105 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 106 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 107 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 108 Andrzej Grabiński              Suchedniów           141.75   1701   12
 109 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 110 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 111 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 112 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 113 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 114 Joanna Zadrożna                Szczecin             118.67   1424   12
 115 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       118.25   1419   12
 116 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 117 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 118 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             114.25   1371   12
 119 Piotr Chabowski                Piła                 113.75   1365   12
 120 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 121 Małgorzata Niciporuk           Rumia                112.08   1345   12
 122 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 123 Łukasz Bobowski                Suchedniów           110.83   1330   12
 124 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 125 Krzysztof Obremski             Legnica              109.25   1311   12
 126 Przemysław Herdzina            Kraków               108.92   1307   12
 127 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 128 Michał Korzeniowski            Kraków               106.67   1280   12
 129 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 130 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 131 Daniel Czernatowicz            Kraków               106.25   1275   12
 132 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 133 Zbigniew Szepczyński           Kraków               104.83   1258   12
 134 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 135 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 136 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              103.25   1239   12
 137 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 138 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 139 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 140 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 141 Anna Pendowska                 Rumia                100.67   1208   12
 142 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 143 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 144 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 145 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 146 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 147 Stanisław Harat                Kęty                  97.25   1167   12
 148 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 149 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 150 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 151 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  96.92   1163   12
 152 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 153 Michał Jaworek                 Zabrze                96.75   1161   12
 154 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 155 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 156 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 157 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 158 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 159 Ewa Zając                      Mrągowo               94.25   1131   12
 160 Maciej Lelowicz                Kraków                93.25   1119   12
 161 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 162 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 163 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 164 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 165 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 166 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 167 Joanna Duda                    Zabrze                90.42   1085   12
 168 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 169 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 170 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 171 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 172 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 173 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 174 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 175 Wojciech Obremski              Legnica               88.42   1061   12
 176 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 177 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 178 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 179 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 180 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 181 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 182 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 183 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 184 Renata Polończyk               Bielsko Biała         86.50   1038   12
 185 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 186 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 187 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 188 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 189 Bogusław Macal                 Szczecin              85.42   1025   12
 190 Piotr Chmielewski              Mrągowo               85.08   1021   12
 191 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 192 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 193 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 194 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 195 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 196 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 197 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 198 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 199 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 200 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 201 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 202 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 203 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 204 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 205 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 206 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 207 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 208 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 209 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 210 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 211 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 212 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 213 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 214 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 215 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 216 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 217 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 218 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 219 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 220 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 221 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 222 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 223 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 224 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 225 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 226 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 227 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 228 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 229 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 230 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 231 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 232 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 233 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 234 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 235 Kamil Stokłosa                 Skawina               70.18    772   11
 236 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 237 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 238 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 239 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 240 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 241 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 242 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 243 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 244 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 245 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 246 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 247 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 248 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 249 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 250 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 251 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 252 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 253 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 254 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 255 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 256 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 257 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 258 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 259 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 260 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 261 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 262 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 263 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 264 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 265 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 266 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   94.50    756    8
 267 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 268 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 269 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 270 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 271 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 272 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 273 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 274 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 275 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 276 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 277 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 278 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 279 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 280 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 281 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               96.43    675    7
 282 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 283 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 284 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 285 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 286 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 287 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 288 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 289 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 290 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 291 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 292 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 293 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 294 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 295 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 296 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 297 Ewa Fiszer                     Wrocław              118.33    710    6
 298 Robert Włodarczyk              Wrocław              105.00    630    6
 299 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 300 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 301 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 302 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 303 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 304 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 305 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 306 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 307 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 308 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 309 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 310 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 311 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 312 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 313 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 314 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 315 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 316 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 317 Przemysław Drochomirecki       Kraków               121.20    606    5
 318 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 319 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 320 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 321 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 322 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 323 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 324 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 325 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 326 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 327 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 328 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 329 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 330 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 331 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 332 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 333 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 334 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 335 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 336 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 337 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 338 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 339 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 340 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 341 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 342 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 343 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 344 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 345 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 346 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 347 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 348 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 349 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 350 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 351 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 352 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 353 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 354 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 355 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 356 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 357 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 358 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 359 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 360 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 361 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 362 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 363 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 364 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 365 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 366 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 367 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 368 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 369 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 370 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 371 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 372 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 373 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 374 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 375 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 376 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 377 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 378 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 379 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 380 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 381 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 382 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 383 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 384 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 385 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 386 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 387 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 388 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 389 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 390 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 391 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 392 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 393 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 394 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 395 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 396 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 397 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 398 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 399 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 400 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 401 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 402 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 403 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 404 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 405 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 406 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 407 Marzena Szulc                  Szczecin              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie