Szarlota31
sierpnia
Szarlota 31 sierpnia VI Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej
Lublin14
września
Lublin 14-15 września I Mistrzostwa Lublina
Wrocław21
września
Wrocław 21-22 września II Mistrzostwa Dolnego Śląska
I Mistrzostwa Lublina14 - 15 września 2002 — I Mistrzostwa LublinaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

I Mistrzostwa LublinaLublin, 14 - 15 września 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 10,0 4964
 2. Mariusz Skrobosz (Warszawa) 9,0 4975
 3. Dariusz Banaszek (Warszawa) 9,0 4854
 4. Mateusz Żbikowski (Warszawa) 9,0 4636
 5. Jan Damer (Lublin) 9,0 4221
 6. Mariusz Wrześniewski (Warszawa) 8,0 4905
 7. Szymon Fidziński (Warszawa) 8,0 4880
 8. Krzysztof Usakiewicz (Warszawa) 8,0 4822
 9. Kamil Górka (Łęczna) 8,0 4668
 10. Kazimierz Merklejn jr (Szczecin) 8,0 4610

 74 uczestników, 12 rund 




sędzia: Grzegorz Wiączkowski                                                                           Nie, 15 Wrz 2002

I Mistrzostwa Lublina 14-15.09.2002

                                                                                    VP
MIEJSCE                              1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12  p-ty   +/-  RAZEM
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   9 Wojciech Usakiewicz     133  1  1  1  0  1  0  1  1  1  1  1  1  4964       =  10.0
  2   3 Mariusz Skrobosz        139  1  1  1  1  1  0  0  1  1  1  1  0  4975       =   9.0
  3   4 Dariusz Banaszek        137  1  1  1  1  0  1  1  0  1  1  0  1  4854       =   9.0
  4   5 Mateusz Żbikowski       134  1  1  0  1  1  1  1  1  0  1  0  1  4636       =   9.0
  5  72 Jan Damer               100  0  1  1  0  1  1  1  1  0  1  1  1  4221       =   9.0
  6   7 Mariusz Wrześniewski    134  0  1  1  0  0  1  1  1  1  0  1  1  4905       =   8.0
  7   6 Szymon Fidziński        134  1  1  0  1  0  1  1  1  0  1  0  1  4880       =   8.0
  8  17 Krzysztof Usakiewicz    121  1  1  0  1  0  1  1  1  1  0  1  0  4822       =   8.0
  9  11 Kamil Górka             129  1  0  0  1  1  1  0  0  1  1  1  1  4668       =   8.0
 10  10 Kazio Merklejn          131  1  1  0  1  0  1  1  1  1  0  1  0  4610       =   8.0
 11  33 Wojciech Próchniewicz   112  1  1  0  0  0  1  1  1  1  1  1  0  4421       =   8.0
 12  64 Teresa Fortuna          100  1  0  1  0  1  0  1  0  1  1  1  1  4373       =   8.0
 13  48 Jerzy Tatarczuk         100  0  0  1  1  1  1  0  1  1  1  0  1  4265       =   8.0
 14   1 Tomasz Zwoliński        143  1  1  1  0  1  0  1  0  1  0  0  1  5082       =   7.0
 15   2 Marcin Mroziuk          139  0  0  1  1  1  1  0  0  1  1  1  0  4865       =   7.0
 16  16 Zbigniew Wietecki       121  1  0  0  1  0  1  1  1  1  1  0  0  4838       =   7.0
 17  13 Stanisław Rydzik        126  1  1  1  1  0  0  0  0  0  1  1  1  4655       =   7.0
 18  18 Maciej Gałecki          121  1  1  0  1  1  0  0  1  0  1  1  0  4605       =   7.0
 19  12 Sławomir Nosek          128  1  0  1  1  1  1  0  0  0  0  1  1  4475       =   7.0
 20  35 Jarosław Puchalski      108  1  0  1  0  1  0  1  0  0  1  1  1  4393       =   7.0
 21  38 Joanna Juszczak         107  0  1  1  1  0  1  1  0  0  0  1  1  4384       =   7.0
 22  20 Aleksandra Merklejn     119  1  1  1  0  0  0  1  1  1  0  0  1  4374       =   7.0
 23  26 Edward Stefaniak        117  1  1  1  1  1  1  1  0  0  0  0  0  4368       =   7.0
 24  27 Mariola Osajda-Matczak  117  1  0  0  1  1  0  0  1  1  0  1  1  4153       =   7.0
 25  22 Rafał Matczak           118  1  0  1  1  0  1  0  0  1  1  1  0  4076       =   7.0
 26  68 Michał Sak              100  0  1  1  1  0  0  0  1  1  1  1  0  4012       =   7.0
 27  45 Jolanta Kosmowska       100  0  0  1  1  0  1  1  0  0  1  1  1  3892       =   7.0
 28  71 Jarosław Kordalski      100  0  1  1  0  0  1  0  0  1  1  1  1  3583       =   7.0
 29   8 Karol Wyrębkiewicz      134  1  1  1  0  1  1  0  0  0  1  0  0  4645       =   6.0
 30  51 Krzysztof Nowak         100  0  1  0  1  1  0  1  0  0  1  1  0  4512       =   6.0
 31  41 Marek Syczuk            102  0  1  1  0  0  0  0  1  1  0  1  1  4497       =   6.0
 32  29 Adam Weremczuk          115  0  1  1  0  1  1  0  1  0  0  0  1  4433       =   6.0
 33  21 Andrzej Szmidtke        119  1  0  1  1  1  0  1  0  1  0  0  0  4423       =   6.0
 34  39 Beata Piotrowska        107  0  1  1  1  0  1  0  1  0  1  0  0  4343       =   6.0
 35  32 Lucyna Korga            112  1  0  1  0  1  0  0  1  1  0  0  1  4305       =   6.0
 36  23 Krzysztof Mówka         118  1  1  0  1  0  0  0  1  0  1  0  1  4257       =   6.0
 37  30 Marek Charytoniuk       114  1  0  1  1  1  0  1  1  0  0  0  0  4154       =   6.0
 38  42 Paweł Opyc              101  1  1  1  0  1  1  0  0  0  0  1  0  4101       =   6.0
 39  63 Paweł Czubla            100  1  0  0  0  1  0  1  0  1  1  0  1  4061       =   6.0
 40  57 Agnieszka Stefaniuk     100  0  0  1  1  1  0  0  1  1  0  0  1  3979       =   6.0
 41  40 Bogusław Koszarski      106  0  1  0  1  0  1  1  1  1  0  0  0  3975       =   6.0
 42  67 Beata Kościańska        100  0  1  0  1  0  1  0  1  0  0  1  1  3714       =   6.0
 43  24 Andrzej Kwiatkowski     118  1  0  1  0  1  0  0  1  1  0  0  0  4623       =   5.0
 44  28 Beata Madej             115  0  0  1  0  1  1  0  1  0  0  0  1  4429       =   5.0
 45  36 Marek Dudkiewicz        108  0  0  1  1  0  1  1  0  0  1  0  0  4427       =   5.0
 46  19 Ryszard Dębski          120  1  0  0  1  0  0  0  1  0  0  1  1  4409       =   5.0
 47  49 Piotr Krzemiński        100  1  0  0  0  0  1  1  0  1  0  1  0  4373       =   5.0
 48  14 Andrzej Rechowicz       125  0  0  0  1  1  0  1  0  1  0  0  1  4354       =   5.0
 49  25 Robert Kamiński         117  1  0  0  0  1  1  0  0  0  1  1  0  4301       =   5.0
 50  31 Paweł Majewski          112  1  0  0  0  0  0  1  1  1  0  1  0  4201       =   5.0
 51  43 Grzegorz Pukniel        100  0  0  0  1  0  1  1  1  0  1  0  0  4023       =   5.0
 52  44 Maria Jarosz            100  0  0  0  0  0  1  1  0  1  0  1  1  4004       =   5.0
 53  15 Andrzej Lożyński        123  1  0  0  0  0  1  0  1  0  0  1  1  3869       =   5.0
 54  46 Magdalena Kortz         100  0  0  0  1  1  0  1  0  0  1  1  0  3850       =   5.0
 55  54 Katarzyna Niedźwiedź    100  0  1  1  0  1  0  0  0  1  1  0  0  3633       =   5.0
 56  56 Mariusz Rogalski        100  0  0  0  1  1  1  1  0  0  0  0  1  3586       =   5.0
 57  66 Ilona Giryn             100  0  1  0  0  1  0  0  1  1  0  1  0  3366       =   5.0
 58  34 Radosław Sowiński       110  1  1  0  0  0  1  0  0  0  1  0  0  4331       =   4.0
 59  37 Ewa Strzelczyk          108  1  1  0  0  0  0  0  0  0  1  0  1  4219       =   4.0
 60  52 Tomasz Rubaj            100  0  1  0  0  1  0  1  1  0  0  0  0  4034       =   4.0
 61  53 Ewa Fiszer              100  0  0  1  0  1  0  1  0  1  0  0  0  4021       =   4.0
 62  60 Michał Zdanowicz        100  0  0  1  0  0  1  0  0  1  1  0  0  3645       =   4.0
 63  58 Zbigniew Niedźwiedź     100  0  1  0  0  0  1  0  1  0  0  1  0  3277       =   4.0
 64  62 Joanna Rubaj            100  0  0  0  0  1  0  0  1  1  0  0  1  3084       =   4.0
 65  65 Paweł Górny             100  0  1  1  0  0  0  1  0  0 .5  0  0  3331       =   3.5
 66  61 Jadwiga Niedźwiedź      100  0  1  0  0  0  0  1  0  1  0 .5  0  3151       =   3.5
 67  47 Piotr Madej             100  0  0  1  0  0  0  0  1  0  1  0  0  3713       =   3.0
 68  74 Paweł Subocz            100  0  0  0  1  1  0  1  0  0  0  0  0  1184       =   3.0
 69  55 Robert Włodarczyk       100  0  0  0  0  0  0 .5  0  0  0  1  1  3451       =   2.5
 70  69 Adam Kędzior            100  0  0  0 .5  1  0  0  0  0  1  0  0  2947       =   2.5
 71  50 Krzysztof Kruk          100  0  0  0  0  1  0  1  0  0  0  0  0  2435       =   2.0
 72  70 Agnieszka Krupka        100  0  1  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  1372       =   2.0
 73  73 Bogusław Macal          100  0  0  0  1  0  1  0  0  0  0  0  0  1125       =   2.0
 74  59 Wojciech Bochra         100  0  0  0  0  0 .5  0  0  0  0  0  0  1643       =   0.5

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Śro, 18 Wrz 2002

   1  Tomasz Zwoliński        143 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   36  Marek Dudkiewicz        108   +  447:300   158
   2    5   25  Robert Kamiński         117   +  440:316   167
   3    3    6  Szymon Fidziński        134   +  415:302   184
   4    2   13  Stanisław Rydzik        126   -  322:438    76
   5    5   20  Aleksandra Merklejn     119   +  485:332   169
   6    2    8  Karol Wyrębkiewicz      134   -  352:439    84
   7    5    2  Marcin Mroziuk          139   +  418:303   189
   8    4    3  Mariusz Skrobosz        139   -  331:478    89
   9    7   12  Sławomir Nosek          128   +  519:302   178
  10    5   16  Zbigniew Wietecki       121   -  471:549    71
  11    7    2  Marcin Mroziuk          139   -  382:436    89
  12   10   68  Michał Sak              100   +  500:291   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1604 / 12 partii


   2  Marcin Mroziuk          139 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   37  Ewa Strzelczyk          108   -  368:392    58
   2   18   42  Paweł Opyc              101   -  395:435    51
   3   26   61  Jadwiga Niedźwiedź      100   +  483:232   150
   4   18   72  Jan Damer               100   +  321:266   150
   5   12    7  Mariusz Wrześniewski    134   +  448:299   184
   6    8   24  Andrzej Kwiatkowski     118   +  391:337   168
   7    5    1  Tomasz Zwoliński        143   -  303:418    93
   8   10   18  Maciej Gałecki          121   -  375:437    71
   9   15   51  Krzysztof Nowak         100   +  433:367   150
  10   11   12  Sławomir Nosek          128   +  559:227   178
  11    7    1  Tomasz Zwoliński        143   +  436:382   193
  12    5    6  Szymon Fidziński        134   -  353:401    84
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1530 / 12 partii


   3  Mariusz Skrobosz        139 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   38  Joanna Juszczak         107   +  407:274   157
   2    9   32  Lucyna Korga            112   +  550:300   162
   3    1   10  Kazio Merklejn          131   +  413:390   181
   4    1    8  Karol Wyrębkiewicz      134   +  432:385   184
   5    1   13  Stanisław Rydzik        126   +  448:278   176
   6    1   26  Edward Stefaniak        117   -  339:344    67
   7    2    4  Dariusz Banaszek        137   -  295:398    87
   8    4    1  Tomasz Zwoliński        143   +  478:331   193
   9    2    5  Mateusz Żbikowski       134   +  428:394   184
  10    1   17  Krzysztof Usakiewicz    121   +  506:382   171
  11    1    4  Dariusz Banaszek        137   +  340:337   187
  12    1    9  Wojciech Usakiewicz     133   -  339:401    83
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1832 / 12 partii


   4  Dariusz Banaszek        137 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   39  Beata Piotrowska        107   +  470:361   157
   2    4   19  Ryszard Dębski          120   +  395:323   170
   3    4   34  Radosław Sowiński       110   +  318:252   160
   4    3   20  Aleksandra Merklejn     119   +  471:327   169
   5    2   26  Edward Stefaniak        117   -  370:418    67
   6    3   18  Maciej Gałecki          121   +  482:324   171
   7    2    3  Mariusz Skrobosz        139   +  398:295   189
   8    2   17  Krzysztof Usakiewicz    121   -  345:361    71
   9    3    6  Szymon Fidziński        134   +  396:375   184
  10    2   10  Kazio Merklejn          131   +  539:311   181
  11    1    3  Mariusz Skrobosz        139   -  337:340    89
  12    2   17  Krzysztof Usakiewicz    121   +  333:330   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1779 / 12 partii


   5  Mateusz Żbikowski       134 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   40  Bogusław Koszarski      106   +  370:284   156
   2   15   15  Andrzej Lożyński        123   +  354:344   173
   3    9    9  Wojciech Usakiewicz     133   -  368:403    83
   4   14   64  Teresa Fortuna          100   +  401:292   150
   5    8   38  Joanna Juszczak         107   +  452:310   157
   6    5   21  Andrzej Szmidtke        119   +  423:346   169
   7    3   12  Sławomir Nosek          128   +  369:334   178
   8    1   26  Edward Stefaniak        117   +  384:319   167
   9    2    3  Mariusz Skrobosz        139   -  394:428    89
  10    4    7  Mariusz Wrześniewski    134   +  363:286   184
  11    2    9  Wojciech Usakiewicz     133   -  380:520    83
  12    3   10  Kazio Merklejn          131   +  378:313   181
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1770 / 12 partii


   6  Szymon Fidziński        134 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   41  Marek Syczuk            102   +  376:304   152
   2   14   64  Teresa Fortuna          100   +  524:355   150
   3    3    1  Tomasz Zwoliński        143   -  302:415    93
   4    7   24  Andrzej Kwiatkowski     118   +  411:357   168
   5    6   12  Sławomir Nosek          128   -  412:449    78
   6    9   51  Krzysztof Nowak         100   +  403:288   150
   7    6   18  Maciej Gałecki          121   +  470:278   171
   8    3    8  Karol Wyrębkiewicz      134   +  374:314   184
   9    3    4  Dariusz Banaszek        137   -  375:396    87
  10    6   21  Andrzej Szmidtke        119   +  464:380   169
  11    3   17  Krzysztof Usakiewicz    121   -  368:388    71
  12    5    2  Marcin Mroziuk          139   +  401:353   189
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1662 / 12 partii


   7  Mariusz Wrześniewski    134 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   42  Paweł Opyc              101   -  328:333    51
   2   21   28  Beata Madej             115   +  447:424   165
   3   12   19  Ryszard Dębski          120   +  516:314   170
   4    6   17  Krzysztof Usakiewicz    121   -  409:447    71
   5   12    2  Marcin Mroziuk          139   -  299:448    89
   6   18   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   +  460:274   150
   7   13   24  Andrzej Kwiatkowski     118   +  388:384   168
   8    9   51  Krzysztof Nowak         100   +  469:276   150
   9    6    8  Karol Wyrębkiewicz      134   +  421:369   184
  10    4    5  Mateusz Żbikowski       134   -  286:363    84
  11    8    8  Karol Wyrębkiewicz      134   +  438:407   184
  12    6   16  Zbigniew Wietecki       121   +  444:383   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1637 / 12 partii


   8  Karol Wyrębkiewicz      134 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   43  Grzegorz Pukniel        100   +  413:341   150
   2    8   22  Rafał Matczak           118   +  436:390   168
   3    5   18  Maciej Gałecki          121   +  492:315   171
   4    1    3  Mariusz Skrobosz        139   -  385:432    89
   5    3   10  Kazio Merklejn          131   +  385:247   181
   6    2    1  Tomasz Zwoliński        143   +  439:352   193
   7    1   26  Edward Stefaniak        117   -  348:424    67
   8    3    6  Szymon Fidziński        134   -  314:374    84
   9    6    7  Mariusz Wrześniewski    134   -  369:421    84
  10   10   24  Andrzej Kwiatkowski     118   +  360:304   168
  11    8    7  Mariusz Wrześniewski    134   -  407:438    84
  12   11   13  Stanisław Rydzik        126   -  297:466    76
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1515 / 12 partii


   9  Wojciech Usakiewicz     133 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   44  Maria Jarosz            100   +  360:306   150
   2   16   63  Paweł Czubla            100   +  322:318   150
   3    9    5  Mateusz Żbikowski       134   +  403:368   184
   4    5   10  Kazio Merklejn          131   -  314:374    81
   5   11   68  Michał Sak              100   +  401:298   150
   6    7   17  Krzysztof Usakiewicz    121   -  381:538    71
   7   10   11  Kamil Górka             129   +  446:407   179
   8    6   21  Andrzej Szmidtke        119   +  387:289   169
   9    5   72  Jan Damer               100   +  525:313   150
  10    3   26  Edward Stefaniak        117   +  504:300   167
  11    2    5  Mateusz Żbikowski       134   +  520:380   184
  12    1    3  Mariusz Skrobosz        139   +  401:339   189
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1824 / 12 partii


  10  Kazio Merklejn          131 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   45  Jolanta Kosmowska       100   +  439:223   150
   2    6   16  Zbigniew Wietecki       121   +  482:428   171
   3    1    3  Mariusz Skrobosz        139   -  390:413    89
   4    5    9  Wojciech Usakiewicz     133   +  374:314   183
   5    3    8  Karol Wyrębkiewicz      134   -  247:385    84
   6   10   35  Jarosław Puchalski      108   +  411:254   158
   7    7   29  Adam Weremczuk          115   +  436:326   165
   8    5   12  Sławomir Nosek          128   +  429:322   178
   9    4   30  Marek Charytoniuk       114   +  377:314   164
  10    2    4  Dariusz Banaszek        137   -  311:539    87
  11    4   16  Zbigniew Wietecki       121   +  401:391   171
  12    3    5  Mateusz Żbikowski       134   -  313:378    84
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1684 / 12 partii


  11  Kamil Górka             129 Łęczna          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   46  Magdalena Kortz         100   +  495:287   150
   2    2   26  Edward Stefaniak        117   -  237:354    67
   3   15   39  Beata Piotrowska        107   -  306:322    57
   4   23   52  Tomasz Rubaj            100   +  386:367   150
   5   19   33  Wojciech Próchniewicz   112   +  374:281   162
   6   14   27  Mariola Osajda-Matczak  117   +  407:281   167
   7   10    9  Wojciech Usakiewicz     133   -  407:446    83
   8   12   29  Adam Weremczuk          115   -  300:433    65
   9   16   36  Marek Dudkiewicz        108   +  439:370   158
  10   13   38  Joanna Juszczak         107   +  387:355   157
  11   10   20  Aleksandra Merklejn     119   +  461:322   169
  12    7   18  Maciej Gałecki          121   +  469:317   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1556 / 12 partii


  12  Sławomir Nosek          128 Mielec          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   47  Piotr Madej             100   +  359:295   150
   2   17   33  Wojciech Próchniewicz   112   -  295:408    62
   3   22   67  Beata Kościańska        100   +  431:282   150
   4   15   65  Paweł Górny             100   +  472:295   150
   5    6    6  Szymon Fidziński        134   +  449:412   184
   6    4   13  Stanisław Rydzik        126   +  500:271   176
   7    3    5  Mateusz Żbikowski       134   -  334:369    84
   8    5   10  Kazio Merklejn          131   -  322:429    81
   9    7    1  Tomasz Zwoliński        143   -  302:519    93
  10   11    2  Marcin Mroziuk          139   -  227:559    89
  11   16   29  Adam Weremczuk          115   +  412:392   165
  12   12   51  Krzysztof Nowak         100   +  372:358   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1534 / 12 partii


  13  Stanisław Rydzik        126 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   48  Jerzy Tatarczuk         100   +  402:280   150
   2   10   49  Piotr Krzemiński        100   +  431:313   150
   3    7   23  Krzysztof Mówka         118   +  451:284   168
   4    2    1  Tomasz Zwoliński        143   +  438:322   193
   5    1    3  Mariusz Skrobosz        139   -  278:448    89
   6    4   12  Sławomir Nosek          128   -  271:500    78
   7    8   21  Andrzej Szmidtke        119   -  387:409    69
   8   11   16  Zbigniew Wietecki       121   -  326:413    71
   9   14   24  Andrzej Kwiatkowski     118   -  495:502    68
  10   18   57  Agnieszka Stefaniuk     100   +  325:307   150
  11   14   24  Andrzej Kwiatkowski     118   +  385:341   168
  12   11    8  Karol Wyrębkiewicz      134   +  466:297   184
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1538 / 12 partii


  14  Andrzej Rechowicz       125 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   49  Piotr Krzemiński        100   -  346:403    50
   2   19   39  Beata Piotrowska        107   -  345:374    57
   3   27   28  Beata Madej             115   -  341:367    65
   4   31   61  Jadwiga Niedźwiedź      100   +  423:238   150
   5   26   31  Paweł Majewski          112   +  426:301   162
   6   20   16  Zbigniew Wietecki       121   -  344:398    71
   7   24   71  Jarosław Kordalski      100   +  388:289   150
   8   20   32  Lucyna Korga            112   -  262:329    62
   9   25   19  Ryszard Dębski          120   +  375:359   170
  10   21   36  Marek Dudkiewicz        108   -  335:440    58
  11   25   25  Robert Kamiński         117   -  321:423    67
  12   28   52  Tomasz Rubaj            100   +  448:340   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1212 / 12 partii


  15  Andrzej Lożyński        123 Piastów         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   50  Krzysztof Kruk          100   +  370:280   150
   2   15    5  Mateusz Żbikowski       134   -  344:354    84
   3   18   35  Jarosław Puchalski      108   -  286:420    58
   4   25   40  Bogusław Koszarski      106   -  326:356    56
   5   28   52  Tomasz Rubaj            100   -  287:426    50
   6   31   31  Paweł Majewski          112   +  363:341   162
   7   28   53  Ewa Fiszer              100   -  313:377    50
   8   31   60  Michał Zdanowicz        100   +  356:321   150
   9   28   63  Paweł Czubla            100   -  269:341    50
  10   29   25  Robert Kamiński         117   -  231:462    67
  11   32   47  Piotr Madej             100   +  346:289   150
  12   30   60  Michał Zdanowicz        100   +  378:232   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1177 / 12 partii


  16  Zbigniew Wietecki       121 Gorzów Wielkop. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   51  Krzysztof Nowak         100   +  440:319   150
   2    6   10  Kazio Merklejn          131   -  428:482    81
   3   10   24  Andrzej Kwiatkowski     118   -  310:360    68
   4   19   28  Beata Madej             115   +  356:350   165
   5   14   29  Adam Weremczuk          115   -  346:418    65
   6   20   14  Andrzej Rechowicz       125   +  398:344   175
   7   15   25  Robert Kamiński         117   +  398:245   167
   8   11   13  Stanisław Rydzik        126   +  413:326   176
   9    8   18  Maciej Gałecki          121   +  426:339   171
  10    5    1  Tomasz Zwoliński        143   +  549:471   193
  11    4   10  Kazio Merklejn          131   -  391:401    81
  12    6    7  Mariusz Wrześniewski    134   -  383:444    84
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1576 / 12 partii


  17  Krzysztof Usakiewicz    121 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   52  Tomasz Rubaj            100   +  471:257   150
   2    3   27  Mariola Osajda-Matczak  117   +  445:311   167
   3    2   20  Aleksandra Merklejn     119   -  311:335    69
   4    6    7  Mariusz Wrześniewski    134   +  447:409   184
   5    4   18  Maciej Gałecki          121   -  373:428    71
   6    7    9  Wojciech Usakiewicz     133   +  538:381   183
   7    4   42  Paweł Opyc              101   +  402:350   151
   8    2    4  Dariusz Banaszek        137   +  361:345   187
   9    1   26  Edward Stefaniak        117   +  374:327   167
  10    1    3  Mariusz Skrobosz        139   -  382:506    89
  11    3    6  Szymon Fidziński        134   +  388:368   184
  12    2    4  Dariusz Banaszek        137   -  330:333    87
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1689 / 12 partii


  18  Maciej Gałecki          121 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   53  Ewa Fiszer              100   +  394:270   150
   2   11   31  Paweł Majewski          112   +  451:360   162
   3    5    8  Karol Wyrębkiewicz      134   -  315:492    84
   4    9   32  Lucyna Korga            112   +  488:332   162
   5    4   17  Krzysztof Usakiewicz    121   +  428:373   171
   6    3    4  Dariusz Banaszek        137   -  324:482    87
   7    6    6  Szymon Fidziński        134   -  278:470    84
   8   10    2  Marcin Mroziuk          139   +  437:375   189
   9    8   16  Zbigniew Wietecki       121   -  339:426    71
  10   12   29  Adam Weremczuk          115   +  381:295   165
  11    9   21  Andrzej Szmidtke        119   +  453:319   169
  12    7   11  Kamil Górka             129   -  317:469    79
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1573 / 12 partii


  19  Ryszard Dębski          120 Biała Podlaska  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   +  460:220   150
   2    4    4  Dariusz Banaszek        137   -  323:395    87
   3   12    7  Mariusz Wrześniewski    134   -  314:516    84
   4   20   31  Paweł Majewski          112   +  472:340   162
   5   13   24  Andrzej Kwiatkowski     118   -  295:480    68
   6   19   28  Beata Madej             115   -  307:468    65
   7   26   52  Tomasz Rubaj            100   -  350:352    50
   8   28   71  Jarosław Kordalski      100   +  354:279   150
   9   25   14  Andrzej Rechowicz       125   -  359:375    75
  10   28   34  Radosław Sowiński       110   -  341:383    60
  11   30   65  Paweł Górny             100   +  447:303   150
  12   27   34  Radosław Sowiński       110   +  387:361   160
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1261 / 12 partii


  20  Aleksandra Merklejn     119 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   55  Robert Włodarczyk       100   +  519:212   150
   2    1   24  Andrzej Kwiatkowski     118   +  396:306   168
   3    2   17  Krzysztof Usakiewicz    121   +  335:311   171
   4    3    4  Dariusz Banaszek        137   -  327:471    87
   5    5    1  Tomasz Zwoliński        143   -  332:485    93
   6   11   29  Adam Weremczuk          115   -  357:366    65
   7   14   28  Beata Madej             115   +  341:318   165
   8   13   35  Jarosław Puchalski      108   +  309:272   158
   9   10   39  Beata Piotrowska        107   +  437:302   157
  10    7   33  Wojciech Próchniewicz   112   -  313:443    62
  11   10   11  Kamil Górka             129   -  322:461    79
  12   14   39  Beata Piotrowska        107   +  386:345   157
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1512 / 12 partii


  21  Andrzej Szmidtke        119 Bolszewo        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   56  Mariusz Rogalski        100   +  379:208   150
   2   13   23  Krzysztof Mówka         118   -  375:440    68
   3   14   31  Paweł Majewski          112   +  398:341   162
   4   10   37  Ewa Strzelczyk          108   +  392:312   158
   5    7   22  Rafał Matczak           118   +  363:328   168
   6    5    5  Mateusz Żbikowski       134   -  346:423    84
   7    8   13  Stanisław Rydzik        126   +  409:387   176
   8    6    9  Wojciech Usakiewicz     133   -  289:387    83
   9    9   29  Adam Weremczuk          115   +  430:328   165
  10    6    6  Szymon Fidziński        134   -  380:464    84
  11    9   18  Maciej Gałecki          121   -  319:453    71
  12   13   38  Joanna Juszczak         107   -  343:383    57
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1426 / 12 partii


  22  Rafał Matczak           118 Pruszków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   57  Agnieszka Stefaniuk     100   +  415:328   150
   2    8    8  Karol Wyrębkiewicz      134   -  390:436    84
   3   11   27  Mariola Osajda-Matczak  117   +  357:305   167
   4    8   29  Adam Weremczuk          115   +  345:334   165
   5    7   21  Andrzej Szmidtke        119   -  328:363    69
   6   12   32  Lucyna Korga            112   +  319:276   162
   7   11   30  Marek Charytoniuk       114   -  308:419    64
   8   16   48  Jerzy Tatarczuk         100   -  286:482    50
   9   20   52  Tomasz Rubaj            100   +  331:323   150
  10   17   28  Beata Madej             115   +  340:323   165
  11   12   30  Marek Charytoniuk       114   +  401:289   164
  12    9   48  Jerzy Tatarczuk         100   -  256:324    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1440 / 12 partii


  23  Krzysztof Mówka         118 Toruń           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   +  379:293   150
   2   13   21  Andrzej Szmidtke        119   +  440:375   169
   3    7   13  Stanisław Rydzik        126   -  284:451    76
   4   12   34  Radosław Sowiński       110   +  386:374   160
   5    9   30  Marek Charytoniuk       114   -  339:367    64
   6   13   38  Joanna Juszczak         107   -  326:382    57
   7   17   35  Jarosław Puchalski      108   -  327:415    58
   8   21   49  Piotr Krzemiński        100   +  409:380   150
   9   17   64  Teresa Fortuna          100   -  288:347    50
  10   22   31  Paweł Majewski          112   +  379:304   162
  11   18   35  Jarosław Puchalski      108   -  328:377    58
  12   22   31  Paweł Majewski          112   +  372:287   162
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1316 / 12 partii


  24  Andrzej Kwiatkowski     118 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   59  Wojciech Bochra         100   +  525:207   150
   2    1   20  Aleksandra Merklejn     119   -  306:396    69
   3   10   16  Zbigniew Wietecki       121   +  360:310   171
   4    7    6  Szymon Fidziński        134   -  357:411    84
   5   13   19  Ryszard Dębski          120   +  480:295   170
   6    8    2  Marcin Mroziuk          139   -  337:391    89
   7   13    7  Mariusz Wrześniewski    134   -  384:388    84
   8   18   56  Mariusz Rogalski        100   +  383:293   150
   9   14   13  Stanisław Rydzik        126   +  502:495   176
  10   10    8  Karol Wyrębkiewicz      134   -  304:360    84
  11   14   13  Stanisław Rydzik        126   -  341:385    76
  12   18   71  Jarosław Kordalski      100   -  344:345    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1353 / 12 partii


  25  Robert Kamiński         117 Wysokie Maz.    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   60  Michał Zdanowicz        100   +  449:236   150
   2    5    1  Tomasz Zwoliński        143   -  316:440    93
   3   13   29  Adam Weremczuk          115   -  322:398    65
   4   21   27  Mariola Osajda-Matczak  117   -  327:373    67
   5   27   49  Piotr Krzemiński        100   +  440:321   150
   6   21   41  Marek Syczuk            102   +  380:377   152
   7   15   16  Zbigniew Wietecki       121   -  245:398    71
   8   22   52  Tomasz Rubaj            100   -  297:325    50
   9   26   31  Paweł Majewski          112   -  280:404    62
  10   29   15  Andrzej Lożyński        123   +  462:231   173
  11   25   14  Andrzej Rechowicz       125   +  423:321   175
  12   21   32  Lucyna Korga            112   -  360:386    62
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1270 / 12 partii


  26  Edward Stefaniak        117 Biała Podlaska  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   61  Jadwiga Niedźwiedź      100   +  480:235   150
   2    2   11  Kamil Górka             129   +  354:237   179
   3    6   37  Ewa Strzelczyk          108   +  309:298   158
   4    4   42  Paweł Opyc              101   +  482:283   151
   5    2    4  Dariusz Banaszek        137   +  418:370   187
   6    1    3  Mariusz Skrobosz        139   +  344:339   189
   7    1    8  Karol Wyrębkiewicz      134   +  424:348   184
   8    1    5  Mateusz Żbikowski       134   -  319:384    84
   9    1   17  Krzysztof Usakiewicz    121   -  327:374    71
  10    3    9  Wojciech Usakiewicz     133   -  300:504    83
  11    5   33  Wojciech Próchniewicz   112   -  241:342    62
  12    8   64  Teresa Fortuna          100   -  370:379    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1548 / 12 partii


  27  Mariola Osajda-Matczak  117 Pruszków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   62  Joanna Rubaj            100   +  477:233   150
   2    3   17  Krzysztof Usakiewicz    121   -  311:445    71
   3   11   22  Rafał Matczak           118   -  305:357    68
   4   21   25  Robert Kamiński         117   +  373:327   167
   5   16   36  Marek Dudkiewicz        108   +  332:323   158
   6   14   11  Kamil Górka             129   -  281:407    79
   7   19   33  Wojciech Próchniewicz   112   -  385:417    62
   8   23   53  Ewa Fiszer              100   +  340:298   150
   9   19   43  Grzegorz Pukniel        100   +  339:302   150
  10   16   68  Michał Sak              100   -  263:319    50
  11   20   63  Paweł Czubla            100   +  382:314   150
  12   16   42  Paweł Opyc              101   +  365:326   151
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1406 / 12 partii


  28  Beata Madej             115 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   63  Paweł Czubla            100   -  328:362    50
   2   21    7  Mariusz Wrześniewski    134   -  424:447    84
   3   27   14  Andrzej Rechowicz       125   +  367:341   175
   4   19   16  Zbigniew Wietecki       121   -  350:356    71
   5   25   71  Jarosław Kordalski      100   +  439:258   150
   6   19   19  Ryszard Dębski          120   +  468:307   170
   7   14   20  Aleksandra Merklejn     119   -  318:341    69
   8   19   34  Radosław Sowiński       110   +  446:315   160
   9   13   33  Wojciech Próchniewicz   112   -  392:455    62
  10   17   22  Rafał Matczak           118   -  323:340    68
  11   23   41  Marek Syczuk            102   -  227:402    52
  12   26   66  Ilona Giryn             100   +  347:288   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1261 / 12 partii


  29  Adam Weremczuk          115 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   64  Teresa Fortuna          100   -  343:375    50
   2   20   43  Grzegorz Pukniel        100   +  429:277   150
   3   13   25  Robert Kamiński         117   +  398:322   167
   4    8   22  Rafał Matczak           118   -  334:345    68
   5   14   16  Zbigniew Wietecki       121   +  418:346   171
   6   11   20  Aleksandra Merklejn     119   +  366:357   169
   7    7   10  Kazio Merklejn          131   -  326:436    81
   8   12   11  Kamil Górka             129   +  433:300   179
   9    9   21  Andrzej Szmidtke        119   -  328:430    69
  10   12   18  Maciej Gałecki          121   -  295:381    71
  11   16   12  Sławomir Nosek          128   -  392:412    78
  12   20   49  Piotr Krzemiński        100   +  371:360   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1403 / 12 partii


  30  Marek Charytoniuk       114 Biała Podlaska  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   65  Paweł Górny             100   +  430:292   150
   2    7   34  Radosław Sowiński       110   -  289:439    60
   3   17   49  Piotr Krzemiński        100   +  401:359   150
   4   11   35  Jarosław Puchalski      108   +  350:332   158
   5    9   23  Krzysztof Mówka         118   +  367:339   168
   6    6   42  Paweł Opyc              101   -  306:352    51
   7   11   22  Rafał Matczak           118   +  419:308   168
   8    7   38  Joanna Juszczak         107   +  404:314   157
   9    4   10  Kazio Merklejn          131   -  314:377    81
  10    8   48  Jerzy Tatarczuk         100   -  320:350    50
  11   12   22  Rafał Matczak           118   -  289:401    68
  12   15   35  Jarosław Puchalski      108   -  265:461    58
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1319 / 12 partii


  31  Paweł Majewski          112 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   66  Ilona Giryn             100   +  396:222   150
   2   11   18  Maciej Gałecki          121   -  360:451    71
   3   14   21  Andrzej Szmidtke        119   -  341:398    69
   4   20   19  Ryszard Dębski          120   -  340:472    70
   5   26   14  Andrzej Rechowicz       125   -  301:426    75
   6   31   15  Andrzej Lożyński        123   -  341:363    73
   7   32   73  Bogusław Macal          100   +  333:254   150
   8   30   44  Maria Jarosz            100   +  312:300   150
   9   26   25  Robert Kamiński         117   +  404:280   167
  10   22   23  Krzysztof Mówka         118   -  304:379    68
  11   26   52  Tomasz Rubaj            100   +  482:271   150
  12   22   23  Krzysztof Mówka         118   -  287:372    68
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1261 / 12 partii


  32  Lucyna Korga            112 Zabrze          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   67  Beata Kościańska        100   +  407:267   150
   2    9    3  Mariusz Skrobosz        139   -  300:550    89
   3   19   51  Krzysztof Nowak         100   +  452:308   150
   4    9   18  Maciej Gałecki          121   -  332:488    71
   5   15   34  Radosław Sowiński       110   +  365:323   160
   6   12   22  Rafał Matczak           118   -  276:319    68
   7   18   36  Marek Dudkiewicz        108   -  375:437    58
   8   20   14  Andrzej Rechowicz       125   +  329:262   175
   9   18   35  Jarosław Puchalski      108   +  370:331   158
  10   14   39  Beata Piotrowska        107   -  395:402    57
  11   17   38  Joanna Juszczak         107   -  318:381    57
  12   21   25  Robert Kamiński         117   +  386:360   167
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1360 / 12 partii


  33  Wojciech Próchniewicz   112 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   68  Michał Sak              100   +  344:328   150
   2   17   12  Sławomir Nosek          128   +  408:295   178
   3    8   42  Paweł Opyc              101   -  302:393    51
   4   16   39  Beata Piotrowska        107   -  355:383    57
   5   19   11  Kamil Górka             129   -  281:374    79
   6   24   65  Paweł Górny             100   +  430:219   150
   7   19   27  Mariola Osajda-Matczak  117   +  417:385   167
   8   15   64  Teresa Fortuna          100   +  335:313   150
   9   13   28  Beata Madej             115   +  455:392   165
  10    7   20  Aleksandra Merklejn     119   +  443:313   169
  11    5   26  Edward Stefaniak        117   +  342:241   167
  12    4   72  Jan Damer               100   -  309:414    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1533 / 12 partii


  34  Radosław Sowiński       110 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   69  Adam Kędzior            100   +  423:251   150
   2    7   30  Marek Charytoniuk       114   +  439:289   164
   3    4    4  Dariusz Banaszek        137   -  252:318    87
   4   12   23  Krzysztof Mówka         118   -  374:386    68
   5   15   32  Lucyna Korga            112   -  323:365    62
   6   22   52  Tomasz Rubaj            100   +  404:294   150
   7   16   51  Krzysztof Nowak         100   -  390:446    50
   8   19   28  Beata Madej             115   -  315:446    65
   9   24   49  Piotr Krzemiński        100   -  357:443    50
  10   28   19  Ryszard Dębski          120   +  383:341   170
  11   24   49  Piotr Krzemiński        100   -  310:388    50
  12   27   19  Ryszard Dębski          120   -  361:387    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1136 / 12 partii


  35  Jarosław Puchalski      108 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   70  Agnieszka Krupka        100   +  391:248   150
   2   12   37  Ewa Strzelczyk          108   -  320:442    58
   3   18   15  Andrzej Lożyński        123   +  420:286   173
   4   11   30  Marek Charytoniuk       114   -  332:350    64
   5   17   41  Marek Syczuk            102   +  475:367   152
   6   10   10  Kazio Merklejn          131   -  254:411    81
   7   17   23  Krzysztof Mówka         118   +  415:327   168
   8   13   20  Aleksandra Merklejn     119   -  272:309    69
   9   18   32  Lucyna Korga            112   -  331:370    62
  10   20   49  Piotr Krzemiński        100   +  345:299   150
  11   18   23  Krzysztof Mówka         118   +  377:328   168
  12   15   30  Marek Charytoniuk       114   +  461:265   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1459 / 12 partii


  36  Marek Dudkiewicz        108 Milanówek       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński        143   -  300:447    93
   2   24   41  Marek Syczuk            102   -  317:361    52
   3   28   43  Grzegorz Pukniel        100   +  441:318   150
   4   22   49  Piotr Krzemiński        100   +  408:349   150
   5   16   27  Mariola Osajda-Matczak  117   -  323:332    67
   6   23   37  Ewa Strzelczyk          108   +  348:317   158
   7   18   32  Lucyna Korga            112   +  437:375   162
   8   14   39  Beata Piotrowska        107   -  357:371    57
   9   16   11  Kamil Górka             129   -  370:439    79
  10   21   14  Andrzej Rechowicz       125   +  440:335   175
  11   15   51  Krzysztof Nowak         100   -  332:353    50
  12   19   41  Marek Syczuk            102   -  354:402    52
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1245 / 12 partii


  37  Ewa Strzelczyk          108 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Marcin Mroziuk          139   +  392:368   189
   2   12   35  Jarosław Puchalski      108   +  442:320   158
   3    6   26  Edward Stefaniak        117   -  298:309    67
   4   10   21  Andrzej Szmidtke        119   -  312:392    69
   5   18   51  Krzysztof Nowak         100   -  327:510    50
   6   23   36  Marek Dudkiewicz        108   -  317:348    58
   7   27   43  Grzegorz Pukniel        100   -  330:337    50
   8   29   41  Marek Syczuk            102   -  313:422    52
   9   31   71  Jarosław Kordalski      100   -  358:375    50
  10   32   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   +  386:317   150
  11   31   44  Maria Jarosz            100   -  336:449    50
  12   32   61  Jadwiga Niedźwiedź      100   +  408:281   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1093 / 12 partii


  38  Joanna Juszczak         107 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mariusz Skrobosz        139   -  274:407    89
   2   28   50  Krzysztof Kruk          100   +  348:300   150
   3   23   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   +  478:214   150
   4   13   41  Marek Syczuk            102   +  404:359   152
   5    8    5  Mateusz Żbikowski       134   -  310:452    84
   6   13   23  Krzysztof Mówka         118   +  382:326   168
   7    9   39  Beata Piotrowska        107   +  419:363   157
   8    7   30  Marek Charytoniuk       114   -  314:404    64
   9   11   48  Jerzy Tatarczuk         100   -  336:393    50
  10   13   11  Kamil Górka             129   -  355:387    79
  11   17   32  Lucyna Korga            112   +  381:318   162
  12   13   21  Andrzej Szmidtke        119   +  383:343   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1474 / 12 partii


  39  Beata Piotrowska        107 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Dariusz Banaszek        137   -  361:470    87
   2   19   14  Andrzej Rechowicz       125   +  374:345   175
   3   15   11  Kamil Górka             129   +  322:306   179
   4   16   33  Wojciech Próchniewicz   112   +  383:355   162
   5   10   42  Paweł Opyc              101   -  308:400    51
   6   15   64  Teresa Fortuna          100   +  462:253   150
   7    9   38  Joanna Juszczak         107   -  363:419    57
   8   14   36  Marek Dudkiewicz        108   +  371:357   158
   9   10   20  Aleksandra Merklejn     119   -  302:437    69
  10   14   32  Lucyna Korga            112   +  402:395   162
  11   11   64  Teresa Fortuna          100   -  350:352    50
  12   14   20  Aleksandra Merklejn     119   -  345:386    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1369 / 12 partii


  40  Bogusław Koszarski      106 Lądek Zdrój     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Mateusz Żbikowski       134   -  284:370    84
   2   27   48  Jerzy Tatarczuk         100   +  439:268   150
   3   16   64  Teresa Fortuna          100   -  261:364    50
   4   25   15  Andrzej Lożyński        123   +  356:326   173
   5   21   57  Agnieszka Stefaniuk     100   -  325:339    50
   6   25   53  Ewa Fiszer              100   +  409:344   150
   7   20   67  Beata Kościańska        100   +  319:250   150
   8   17   45  Jolanta Kosmowska       100   +  339:336   150
   9   12   42  Paweł Opyc              101   +  397:282   151
  10    9   72  Jan Damer               100   -  214:459    50
  11   13   68  Michał Sak              100   -  300:327    50
  12   17   45  Jolanta Kosmowska       100   -  332:402    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1258 / 12 partii


  41  Marek Syczuk            102 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Szymon Fidziński        134   -  304:376    84
   2   24   36  Marek Dudkiewicz        108   +  361:317   158
   3   21   52  Tomasz Rubaj            100   +  436:367   150
   4   13   38  Joanna Juszczak         107   -  359:404    57
   5   17   35  Jarosław Puchalski      108   -  367:475    58
   6   21   25  Robert Kamiński         117   -  377:380    67
   7   25   49  Piotr Krzemiński        100   -  312:331    50
   8   29   37  Ewa Strzelczyk          108   +  422:313   158
   9   23   56  Mariusz Rogalski        100   +  471:237   150
  10   19   51  Krzysztof Nowak         100   -  284:477    50
  11   23   28  Beata Madej             115   +  402:227   165
  12   19   36  Marek Dudkiewicz        108   +  402:354   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1305 / 12 partii


  42  Paweł Opyc              101 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Mariusz Wrześniewski    134   +  333:328   184
   2   18    2  Marcin Mroziuk          139   +  435:395   189
   3    8   33  Wojciech Próchniewicz   112   +  393:302   162
   4    4   26  Edward Stefaniak        117   -  283:482    67
   5   10   39  Beata Piotrowska        107   +  400:308   157
   6    6   30  Marek Charytoniuk       114   +  352:306   164
   7    4   17  Krzysztof Usakiewicz    121   -  350:402    71
   8    8   72  Jan Damer               100   -  331:397    50
   9   12   40  Bogusław Koszarski      106   -  282:397    56
  10   15   64  Teresa Fortuna          100   -  260:439    50
  11   19   43  Grzegorz Pukniel        100   +  356:310   150
  12   16   27  Mariola Osajda-Matczak  117   -  326:365    67
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1367 / 12 partii


  43  Grzegorz Pukniel        100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Karol Wyrębkiewicz      134   -  341:413    84
   2   20   29  Adam Weremczuk          115   -  277:429    65
   3   28   36  Marek Dudkiewicz        108   -  318:441    58
   4   32   44  Maria Jarosz            100   +  378:295   150
   5   29   63  Paweł Czubla            100   -  294:350    50
   6   32   47  Piotr Madej             100   +  408:305   150
   7   27   37  Ewa Strzelczyk          108   +  337:330   158
   8   24   46  Magdalena Kortz         100   +  440:304   150
   9   19   27  Mariola Osajda-Matczak  117   -  302:339    67
  10   23   52  Tomasz Rubaj            100   +  379:311   150
  11   19   42  Paweł Opyc              101   -  310:356    51
  12   23   63  Paweł Czubla            100   -  239:387    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1183 / 12 partii


  44  Maria Jarosz            100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Wojciech Usakiewicz     133   -  306:360    83
   2   23   51  Krzysztof Nowak         100   -  287:377    50
   3   29   47  Piotr Madej             100   -  279:370    50
   4   32   43  Grzegorz Pukniel        100   -  295:378    50
   5   35   74  Paweł Subocz            100   -  315:353    50
   6   36   55  Robert Włodarczyk       100   +  359:259   150
   7   35   62  Joanna Rubaj            100   +  395:227   150
   8   30   31  Paweł Majewski          112   -  300:312    62
   9   33   50  Krzysztof Kruk          100   +  301:224   150
  10   30   46  Magdalena Kortz         100   -  322:359    50
  11   31   37  Ewa Strzelczyk          108   +  449:336   158
  12   29   53  Ewa Fiszer              100   +  396:385   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1153 / 12 partii


  45  Jolanta Kosmowska       100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Kazio Merklejn          131   -  223:439    81
   2   33   66  Ilona Giryn             100   -  272:329    50
   3   33   56  Mariusz Rogalski        100   +  352:287   150
   4   29   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   +  339:219   150
   5   23   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   -  289:334    50
   6   27   46  Magdalena Kortz         100   +  375:297   150
   7   22   68  Michał Sak              100   +  372:324   150
   8   17   40  Bogusław Koszarski      106   -  336:339    56
   9   22   57  Agnieszka Stefaniuk     100   -  280:373    50
  10   25   67  Beata Kościańska        100   +  311:270   150
  11   21   57  Agnieszka Stefaniuk     100   +  341:327   150
  12   17   40  Bogusław Koszarski      106   +  402:332   156
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1343 / 12 partii


  46  Magdalena Kortz         100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Kamil Górka             129   -  287:495    79
   2   26   65  Paweł Górny             100   -  287:398    50
   3   31   57  Agnieszka Stefaniuk     100   -  248:323    50
   4   33   50  Krzysztof Kruk          100   +  342:258   150
   5   31   60  Michał Zdanowicz        100   +  355:309   150
   6   27   45  Jolanta Kosmowska       100   -  297:375    50
   7   31   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   +  501:209   150
   8   24   43  Grzegorz Pukniel        100   -  304:440    50
   9   27   53  Ewa Fiszer              100   -  286:421    50
  10   30   44  Maria Jarosz            100   +  359:322   150
  11   27   53  Ewa Fiszer              100   +  346:286   150
  12   24   57  Agnieszka Stefaniuk     100   -  238:369    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1129 / 12 partii


  47  Piotr Madej             100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Sławomir Nosek          128   -  295:359    78
   2   25   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   -  300:321    50
   3   29   44  Maria Jarosz            100   +  370:279   150
   4   26   67  Beata Kościańska        100   -  297:352    50
   5   30   53  Ewa Fiszer              100   -  314:391    50
   6   32   43  Grzegorz Pukniel        100   -  305:408    50
   7   34   50  Krzysztof Kruk          100   -  248:287    50
   8   34   69  Adam Kędzior            100   +  418:281   150
   9   32   60  Michał Zdanowicz        100   -  246:308    50
  10   33   62  Joanna Rubaj            100   +  339:282   150
  11   32   15  Andrzej Lożyński        123   -  289:346    73
  12   33   62  Joanna Rubaj            100   -  292:300    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   951 / 12 partii


  48  Jerzy Tatarczuk         100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Stanisław Rydzik        126   -  280:402    76
   2   27   40  Bogusław Koszarski      106   -  268:439    56
   3   32   55  Robert Włodarczyk       100   +  353:266   150
   4   27   53  Ewa Fiszer              100   +  426:354   150
   5   22   67  Beata Kościańska        100   +  400:298   150
   6   16   57  Agnieszka Stefaniuk     100   +  330:274   150
   7   12   72  Jan Damer               100   -  345:395    50
   8   16   22  Rafał Matczak           118   +  482:286   168
   9   11   38  Joanna Juszczak         107   +  393:336   157
  10    8   30  Marek Charytoniuk       114   +  350:320   164
  11    6   72  Jan Damer               100   -  314:468    50
  12    9   22  Rafał Matczak           118   +  324:256   168
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1489 / 12 partii


  49  Piotr Krzemiński        100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Andrzej Rechowicz       125   +  403:346   175
   2   10   13  Stanisław Rydzik        126   -  313:431    76
   3   17   30  Marek Charytoniuk       114   -  359:401    64
   4   22   36  Marek Dudkiewicz        108   -  349:408    58
   5   27   25  Robert Kamiński         117   -  321:440    67
   6   30   69  Adam Kędzior            100   +  427:206   150
   7   25   41  Marek Syczuk            102   +  331:312   152
   8   21   23  Krzysztof Mówka         118   -  380:409    68
   9   24   34  Radosław Sowiński       110   +  443:357   160
  10   20   35  Jarosław Puchalski      108   -  299:345    58
  11   24   34  Radosław Sowiński       110   +  388:310   160
  12   20   29  Adam Weremczuk          115   -  360:371    65
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1253 / 12 partii


  50  Krzysztof Kruk          100 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Andrzej Lożyński        123   -  280:370    73
   2   28   38  Joanna Juszczak         107   -  300:348    57
   3   30   53  Ewa Fiszer              100   -  223:305    50
   4   33   46  Magdalena Kortz         100   -  258:342    50
   5   36   55  Robert Włodarczyk       100   +  307:286   150
   6   33   60  Michał Zdanowicz        100   -  290:358    50
   7   34   47  Piotr Madej             100   +  287:248   150
   8   32   66  Ilona Giryn             100   -  266:331    50
   9   33   44  Maria Jarosz            100   -  224:301    50
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   680 /  9 partii


  51  Krzysztof Nowak         100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Zbigniew Wietecki       121   -  319:440    71
   2   23   44  Maria Jarosz            100   +  377:287   150
   3   19   32  Lucyna Korga            112   -  308:452    62
   4   24   63  Paweł Czubla            100   +  433:256   150
   5   18   37  Ewa Strzelczyk          108   +  510:327   158
   6    9    6  Szymon Fidziński        134   -  288:403    84
   7   16   34  Radosław Sowiński       110   +  446:390   160
   8    9    7  Mariusz Wrześniewski    134   -  276:469    84
   9   15    2  Marcin Mroziuk          139   -  367:433    89
  10   19   41  Marek Syczuk            102   +  477:284   152
  11   15   36  Marek Dudkiewicz        108   +  353:332   158
  12   12   12  Sławomir Nosek          128   -  358:372    78
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1396 / 12 partii


  52  Tomasz Rubaj            100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Krzysztof Usakiewicz    121   -  257:471    71
   2   30   69  Adam Kędzior            100   +  401:193   150
   3   21   41  Marek Syczuk            102   -  367:436    52
   4   23   11  Kamil Górka             129   -  367:386    79
   5   28   15  Andrzej Lożyński        123   +  426:287   173
   6   22   34  Radosław Sowiński       110   -  294:404    60
   7   26   19  Ryszard Dębski          120   +  352:350   170
   8   22   25  Robert Kamiński         117   +  325:297   167
   9   20   22  Rafał Matczak           118   -  323:331    68
  10   23   43  Grzegorz Pukniel        100   -  311:379    50
  11   26   31  Paweł Majewski          112   -  271:482    62
  12   28   14  Andrzej Rechowicz       125   -  340:448    75
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1177 / 12 partii


  53  Ewa Fiszer              100 Wrocław         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Maciej Gałecki          121   -  270:394    71
   2   29   67  Beata Kościańska        100   -  319:363    50
   3   30   50  Krzysztof Kruk          100   +  305:223   150
   4   27   48  Jerzy Tatarczuk         100   -  354:426    50
   5   30   47  Piotr Madej             100   +  391:314   150
   6   25   40  Bogusław Koszarski      106   -  344:409    56
   7   28   15  Andrzej Lożyński        123   +  377:313   173
   8   23   27  Mariola Osajda-Matczak  117   -  298:340    67
   9   27   46  Magdalena Kortz         100   +  421:286   150
  10   24   63  Paweł Czubla            100   -  271:436    50
  11   27   46  Magdalena Kortz         100   -  286:346    50
  12   29   44  Maria Jarosz            100   -  385:396    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1067 / 12 partii


  54  Katarzyna Niedźwiedź    100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   19  Ryszard Dębski          120   -  220:460    70
   2   34   55  Robert Włodarczyk       100   +  326:297   150
   3   25   70  Agnieszka Krupka        100   +  356:284   150
   4   17   68  Michał Sak              100   -  277:318    50
   5   23   45  Jolanta Kosmowska       100   +  334:289   150
   6   18    7  Mariusz Wrześniewski    134   -  274:460    84
   7   23   56  Mariusz Rogalski        100   -  272:364    50
   8   27   67  Beata Kościańska        100   -  341:355    50
   9   29   65  Paweł Górny             100   +  306:296   150
  10   26   66  Ilona Giryn             100   +  328:307   150
  11   22   71  Jarosław Kordalski      100   -  309:506    50
  12   25   67  Beata Kościańska        100   -  290:296    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1154 / 12 partii


  55  Robert Włodarczyk       100 Wrocław         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   20  Aleksandra Merklejn     119   -  212:519    69
   2   34   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   -  297:326    50
   3   32   48  Jerzy Tatarczuk         100   -  266:353    50
   4   34   56  Mariusz Rogalski        100   -  323:381    50
   5   36   50  Krzysztof Kruk          100   -  286:307    50
   6   36   44  Maria Jarosz            100   -  259:359    50
   7            PAUZA
   8   35   62  Joanna Rubaj            100   -  304:336    50
   9   35   61  Jadwiga Niedźwiedź      100   -  259:324    50
  10   34   69  Adam Kędzior            100   -  318:333    50
  11   34   69  Adam Kędzior            100   +  338:211   150
  12   34   69  Adam Kędzior            100   +  289:250   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   769 / 11 partii


  56  Mariusz Rogalski        100 Iława           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   21  Andrzej Szmidtke        119   -  208:379    69
   2   35   72  Jan Damer               100   -  283:421    50
   3   33   45  Jolanta Kosmowska       100   -  287:352    50
   4   34   55  Robert Włodarczyk       100   +  381:323   150
   5   32   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   +  315:177   150
   6   28   66  Ilona Giryn             100   +  295:274   150
   7   23   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   +  364:272   150
   8   18   24  Andrzej Kwiatkowski     118   -  293:383    68
   9   23   41  Marek Syczuk            102   -  237:471    52
  10   27   71  Jarosław Kordalski      100   -  268:429    50
  11   29   66  Ilona Giryn             100   -  270:278    50
  12   31   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   +  385:251   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1139 / 12 partii


  57  Agnieszka Stefaniuk     100 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   22  Rafał Matczak           118   -  328:415    68
   2   22   68  Michał Sak              100   -  237:264    50
   3   31   46  Magdalena Kortz         100   +  323:248   150
   4   28   60  Michał Zdanowicz        100   +  420:280   150
   5   21   40  Bogusław Koszarski      106   +  339:325   156
   6   16   48  Jerzy Tatarczuk         100   -  274:330    50
   7   21   64  Teresa Fortuna          100   -  309:501    50
   8   25   63  Paweł Czubla            100   +  373:306   150
   9   22   45  Jolanta Kosmowska       100   +  373:280   150
  10   18   13  Stanisław Rydzik        126   -  307:325    76
  11   21   45  Jolanta Kosmowska       100   -  327:341    50
  12   24   46  Magdalena Kortz         100   +  369:238   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1250 / 12 partii


  58  Zbigniew Niedźwiedź     100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   23  Krzysztof Mówka         118   -  293:379    68
   2   25   47  Piotr Madej             100   +  321:300   150
   3   23   38  Joanna Juszczak         107   -  214:478    57
   4   29   45  Jolanta Kosmowska       100   -  219:339    50
   5   32   56  Mariusz Rogalski        100   -  177:315    50
   6   34   62  Joanna Rubaj            100   +  303:287   150
   7   31   46  Magdalena Kortz         100   -  209:501    50
   8   33   61  Jadwiga Niedźwiedź      100   +  411:249   150
   9   30   66  Ilona Giryn             100   -  253:270    50
  10   32   37  Ewa Strzelczyk          108   -  317:386    58
  11   33   62  Joanna Rubaj            100   +  309:119   150
  12   31   56  Mariusz Rogalski        100   -  251:385    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1033 / 12 partii


  59  Wojciech Bochra         100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   24  Andrzej Kwiatkowski     118   -  207:525    68
   2   36   71  Jarosław Kordalski      100   -  177:367    50
   3   36   72  Jan Damer               100   -  288:358    50
   4   35   73  Bogusław Macal          100   -  219:288    50
   5   37   62  Joanna Rubaj            100   -  244:347    50
   6            PAUZA
   7   36   61  Jadwiga Niedźwiedź      100   -  208:339    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   318 /  6 partii


  60  Michał Zdanowicz        100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   25  Robert Kamiński         117   -  236:449    67
   2   31   70  Agnieszka Krupka        100   -  251:260    50
   3   34   69  Adam Kędzior            100   +  396:213   150
   4   28   57  Agnieszka Stefaniuk     100   -  280:420    50
   5   31   46  Magdalena Kortz         100   -  309:355    50
   6   33   50  Krzysztof Kruk          100   +  358:290   150
   7   29   63  Paweł Czubla            100   -  222:331    50
   8   31   15  Andrzej Lożyński        123   -  321:356    73
   9   32   47  Piotr Madej             100   +  308:246   150
  10   31   61  Jadwiga Niedźwiedź      100   +  428:279   150
  11   28   67  Beata Kościańska        100   -  304:354    50
  12   30   15  Andrzej Lożyński        123   -  232:378    73
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1063 / 12 partii


  61  Jadwiga Niedźwiedź      100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   26  Edward Stefaniak        117   -  235:480    67
   2   32   62  Joanna Rubaj            100   +  182:152   150
   3   26    2  Marcin Mroziuk          139   -  232:483    89
   4   31   14  Andrzej Rechowicz       125   -  238:423    75
   5   33   66  Ilona Giryn             100   -  257:272    50
   6   35   73  Bogusław Macal          100   -  235:322    50
   7   36   59  Wojciech Bochra         100   +  339:208   150
   8   33   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   -  249:411    50
   9   35   55  Robert Włodarczyk       100   +  324:259   150
  10   31   60  Michał Zdanowicz        100   -  279:428    50
  11            PAUZA
  12   32   37  Ewa Strzelczyk          108   -  281:408    58
                                                 --------------
                                                  SUMA =   939 / 11 partii


  62  Joanna Rubaj            100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   27  Mariola Osajda-Matczak  117   -  233:477    67
   2   32   61  Jadwiga Niedźwiedź      100   -  152:182    50
   3   35   71  Jarosław Kordalski      100   -  261:341    50
   4   36   74  Paweł Subocz            100   -  262:271    50
   5   37   59  Wojciech Bochra         100   +  347:244   150
   6   34   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   -  287:303    50
   7   35   44  Maria Jarosz            100   -  227:395    50
   8   35   55  Robert Włodarczyk       100   +  336:304   150
   9   34   69  Adam Kędzior            100   +  278:243   150
  10   33   47  Piotr Madej             100   -  282:339    50
  11   33   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   -  119:309    50
  12   33   47  Piotr Madej             100   +  300:292   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1017 / 12 partii


  63  Paweł Czubla            100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   28  Beata Madej             115   +  362:328   165
   2   16    9  Wojciech Usakiewicz     133   -  318:322    83
   3   20   65  Paweł Górny             100   -  337:376    50
   4   24   51  Krzysztof Nowak         100   -  256:433    50
   5   29   43  Grzegorz Pukniel        100   +  350:294   150
   6   26   67  Beata Kościańska        100   -  323:356    50
   7   29   60  Michał Zdanowicz        100   +  331:222   150
   8   25   57  Agnieszka Stefaniuk     100   -  306:373    50
   9   28   15  Andrzej Lożyński        123   +  341:269   173
  10   24   53  Ewa Fiszer              100   +  436:271   150
  11   20   27  Mariola Osajda-Matczak  117   -  314:382    67
  12   23   43  Grzegorz Pukniel        100   +  387:239   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1288 / 12 partii


  64  Teresa Fortuna          100 Lubin           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   29  Adam Weremczuk          115   +  375:343   165
   2   14    6  Szymon Fidziński        134   -  355:524    84
   3   16   40  Bogusław Koszarski      106   +  364:261   156
   4   14    5  Mateusz Żbikowski       134   -  292:401    84
   5   20   65  Paweł Górny             100   +  403:331   150
   6   15   39  Beata Piotrowska        107   -  253:462    57
   7   21   57  Agnieszka Stefaniuk     100   +  501:309   150
   8   15   33  Wojciech Próchniewicz   112   -  313:335    62
   9   17   23  Krzysztof Mówka         118   +  347:288   168
  10   15   42  Paweł Opyc              101   +  439:260   151
  11   11   39  Beata Piotrowska        107   +  352:350   157
  12    8   26  Edward Stefaniak        117   +  379:370   167
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1551 / 12 partii


  65  Paweł Górny             100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   30  Marek Charytoniuk       114   -  292:430    64
   2   26   46  Magdalena Kortz         100   +  398:287   150
   3   20   63  Paweł Czubla            100   +  376:337   150
   4   15   12  Sławomir Nosek          128   -  295:472    78
   5   20   64  Teresa Fortuna          100   -  331:403    50
   6   24   33  Wojciech Próchniewicz   112   -  219:430    62
   7   30   66  Ilona Giryn             100   +  305:299   150
   8   26   68  Michał Sak              100   -  216:503    50
   9   29   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   -  296:306    50
  10            PAUZA
  11   30   19  Ryszard Dębski          120   -  303:447    70
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   874 / 10 partii


  66  Ilona Giryn             100 Łódź            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   31  Paweł Majewski          112   -  222:396    62
   2   33   45  Jolanta Kosmowska       100   +  329:272   150
   3   24   68  Michał Sak              100   -  235:402    50
   4   30   70  Agnieszka Krupka        100   -  261:333    50
   5   33   61  Jadwiga Niedźwiedź      100   +  272:257   150
   6   28   56  Mariusz Rogalski        100   -  274:295    50
   7   30   65  Paweł Górny             100   -  299:305    50
   8   32   50  Krzysztof Kruk          100   +  331:266   150
   9   30   58  Zbigniew Niedźwiedź     100   +  270:253   150
  10   26   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   -  307:328    50
  11   29   56  Mariusz Rogalski        100   +  278:270   150
  12   26   28  Beata Madej             115   -  288:347    65
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1127 / 12 partii


  67  Beata Kościańska        100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   32  Lucyna Korga            112   -  267:407    62
   2   29   53  Ewa Fiszer              100   +  363:319   150
   3   22   12  Sławomir Nosek          128   -  282:431    78
   4   26   47  Piotr Madej             100   +  352:297   150
   5   22   48  Jerzy Tatarczuk         100   -  298:400    50
   6   26   63  Paweł Czubla            100   +  356:323   150
   7   20   40  Bogusław Koszarski      106   -  250:319    56
   8   27   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   +  355:341   150
   9   21   68  Michał Sak              100   -  271:352    50
  10   25   45  Jolanta Kosmowska       100   -  270:311    50
  11   28   60  Michał Zdanowicz        100   +  354:304   150
  12   25   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   +  296:290   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1246 / 12 partii


  68  Michał Sak              100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   33  Wojciech Próchniewicz   112   -  328:344    62
   2   22   57  Agnieszka Stefaniuk     100   +  264:237   150
   3   24   66  Ilona Giryn             100   +  402:235   150
   4   17   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   +  318:277   150
   5   11    9  Wojciech Usakiewicz     133   -  298:401    83
   6   17   72  Jan Damer               100   -  286:367    50
   7   22   45  Jolanta Kosmowska       100   -  324:372    50
   8   26   65  Paweł Górny             100   +  503:216   150
   9   21   67  Beata Kościańska        100   +  352:271   150
  10   16   27  Mariola Osajda-Matczak  117   +  319:263   167
  11   13   40  Bogusław Koszarski      106   +  327:300   156
  12   10    1  Tomasz Zwoliński        143   -  291:500    93
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1411 / 12 partii


  69  Adam Kędzior            100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   34  Radosław Sowiński       110   -  251:423    60
   2   30   52  Tomasz Rubaj            100   -  193:401    50
   3   34   60  Michał Zdanowicz        100   -  213:396    50
   4            PAUZA
   5   34   73  Bogusław Macal          100   +  267:261   150
   6   30   49  Piotr Krzemiński        100   -  206:427    50
   7   33   74  Paweł Subocz            100   -  199:342    50
   8   34   47  Piotr Madej             100   -  281:418    50
   9   34   62  Joanna Rubaj            100   -  243:278    50
  10   34   55  Robert Włodarczyk       100   +  333:318   150
  11   34   55  Robert Włodarczyk       100   -  211:338    50
  12   34   55  Robert Włodarczyk       100   -  250:289    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   760 / 11 partii


  70  Agnieszka Krupka        100 Krosno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   35  Jarosław Puchalski      108   -  248:391    58
   2   31   60  Michał Zdanowicz        100   +  260:251   150
   3   25   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   -  284:356    50
   4   30   66  Ilona Giryn             100   +  333:261   150
   5   24   72  Jan Damer               100   -  247:363    50
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   458 /  5 partii


  71  Jarosław Kordalski      100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   36   59  Wojciech Bochra         100   +  367:177   150
   3   35   62  Joanna Rubaj            100   +  341:261   150
   4            PAUZA
   5   25   28  Beata Madej             115   -  258:439    65
   6   29   74  Paweł Subocz            100   +  394:218   150
   7   24   14  Andrzej Rechowicz       125   -  289:388    75
   8   28   19  Ryszard Dębski          120   -  279:354    70
   9   31   37  Ewa Strzelczyk          108   +  375:358   158
  10   27   56  Mariusz Rogalski        100   +  429:268   150
  11   22   54  Katarzyna Niedźwiedź    100   +  506:309   150
  12   18   24  Andrzej Kwiatkowski     118   +  345:344   168
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1286 / 10 partii


  72  Jan Damer               100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   35   56  Mariusz Rogalski        100   +  421:283   150
   3   36   59  Wojciech Bochra         100   +  358:288   150
   4   18    2  Marcin Mroziuk          139   -  266:321    89
   5   24   70  Agnieszka Krupka        100   +  363:247   150
   6   17   68  Michał Sak              100   +  367:286   150
   7   12   48  Jerzy Tatarczuk         100   +  395:345   150
   8    8   42  Paweł Opyc              101   +  397:331   151
   9    5    9  Wojciech Usakiewicz     133   -  313:525    83
  10    9   40  Bogusław Koszarski      106   +  459:214   156
  11    6   48  Jerzy Tatarczuk         100   +  468:314   150
  12    4   33  Wojciech Próchniewicz   112   +  414:309   162
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1541 / 11 partii


  73  Bogusław Macal          100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   35   59  Wojciech Bochra         100   +  288:219   150
   5   34   69  Adam Kędzior            100   -  261:267    50
   6   35   61  Jadwiga Niedźwiedź      100   +  322:235   150
   7   32   31  Paweł Majewski          112   -  254:333    62
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   412 /  4 partie


  74  Paweł Subocz            100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   36   62  Joanna Rubaj            100   +  271:262   150
   5   35   44  Maria Jarosz            100   +  353:315   150
   6   29   71  Jarosław Kordalski      100   -  218:394    50
   7   33   69  Adam Kędzior            100   +  342:199   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   500 /  4 partie



RANKING Z DNIA 2002/09/21

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Stanosz            Warszawa           146 (146.22)   8481 / 58
  2  Paweł Dawidson           Częstochowa        142 (142.47)  28209 / 198
  3  Tomasz Zwoliński         Warszawa           142 (142.20)  26450 / 186
  4  Leszek Nowak             Myślibórz          140 (140.07)  10505 / 75
  5  Mariusz Skrobosz         Warszawa           140 (139.95)  27989 / 200
  6  Marcin Mroziuk           Warszawa           138 (138.34)  27392 / 198
  7  Dariusz Banaszek         Warszawa           137 (137.08)  26456 / 193
  8  Maciej Czupryniak        Milanówek          136 (136.27)  26437 / 194
  9  Mateusz Żbikowski        Warszawa           136 (135.80)  26616 / 196
 10  Szymon Fidziński         Warszawa           135 (134.91)  26442 / 196
 11  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               134 (133.71)  26608 / 199
 12  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           134 (133.64)  26327 / 197
 13  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.62)  26457 / 198
 14  Szymon Zaleski           Poznań             133 (133.10)  10515 / 79
 15  Wojciech Zemło           Łódź               132 (132.34)  25277 / 191
 16  Dariusz Puton            Ruda Śląska        132 (131.86)  16878 / 128
 17  Kazio Merklejn           Szczecin           131 (131.02)  25156 / 192
 18  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.   130 (130.10)  16002 / 123
 19  Małgorzata Kania         Milanówek          130 (130.01)  25742 / 198
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             129 (129.17)  12400 / 96
 21  Kamil Górka              Łęczna             129 (129.11)  21045 / 163
 22  Marcin Bożek             Będzin             129 (128.77)   3863 / 30
 23  Waldemar Czerwoniec      Warszawa           129 (128.50)  17604 / 137
 24  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.    128 (128.08)  15498 / 121
 25  Sławomir Nosek           Mielec             128 (127.59)  10973 / 86
 26  Grzegorz Święcki         Białystok          127 (127.12)   7373 / 58
 27  Stanisław Rydzik         Warszawa           126 (125.70)  23883 / 190
 28  Radosław Konca           Warszawa           125 (125.14)  25027 / 200
 29  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski    125 (124.83)   8239 / 66
 30  Wiktor Stępień           Katowice           124 (124.35)  23502 / 189
 31  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           123 (122.98)  23735 / 193
 32  Krzysztof Bukowski       Warszawa           123 (122.80)  18297 / 149
 33  Sergiusz Puchalski       Włocławek          123 (122.71)  13743 / 112
 34  Maciej Gałecki           Łódź               123 (122.68)  23678 / 193
 35  Stanisław Gasik          Warszawa           122 (122.39)  18970 / 155
 36  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska     122 (122.28)   5747 / 47
 37  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.    122 (122.17)  23945 / 196
 38  Mariusz Kubicki          Inowrocław         122 (121.64)  22016 / 181
 39  Maciej Grabowski         Warszawa           122 (121.63)  24083 / 198
 40  Andrzej Słapiński        Warszawa           122 (121.57)  13981 / 115
 41  Andrzej Rechowicz        Katowice           121 (121.15)  22534 / 186
 42  Krzysztof Pypno          Gliwice            121 (121.11)  12959 / 107
 43  Magdalena Merklejn       Szczecin           121 (121.05)  23483 / 194
 44  Katarzyna Stępień        Katowice           121 (120.59)  15435 / 128
 45  Marcin Kozyra            Warszawa           121 (120.53)   7111 / 59
 46  Marek Roszak             Poznań             120 (120.27)  20446 / 170
 47  Zdzisław Szota           Warszawa           120 (119.86)  20377 / 170
 48  Joanna Stępień           Katowice           120 (119.82)  23964 / 200
 49  Anna Kowalska            Bielsko Biała      119 (119.37)  15160 / 127
 50  Edward Stefaniak         Biała Podlaska     119 (119.18)   8462 / 71
 51  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz          119 (118.98)   5830 / 49
 52  Stanisław Ochot          Katowice           119 (118.85)  12123 / 102
 53  Andrzej Szmidtke         Bolszewo           119 (118.84)  13429 / 113
 54  Aleksandra Merklejn      Szczecin           119 (118.78)  22806 / 192
 55  Andrzej Lożyński         Piastów            119 (118.59)   7234 / 61
 56  Ryszard Dębski           Biała Podlaska     119 (118.54)  15292 / 129
 57  Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.     118 (118.40)  10538 / 89
 58  Sławomir Kordjalik       Warszawa           118 (118.17)  16071 / 136
 59  Rafał Matczak            Pruszków           118 (118.06)  16764 / 142
 60  Andrzej Oleksiak         Ostróda            118 (118.05)  15937 / 135
 61  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa           118 (117.55)  23275 / 198
 62  Andrzej Szepczyński      Kraków             118 (117.51)   7873 / 67
 63  Jarosław Michalak        Łódź               117 (117.49)   9282 / 79
 64  Roman Sulima             Warszawa           117 (117.12)   9604 / 82
 65  Justyna Fugiel           Sandomierz         117 (117.10)   9017 / 77
     Jerzy Matyasik           Kraków             117 (117.10)  19790 / 169
 67  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           117 (116.87)  15777 / 135
 68  Krzysztof Mówka          Toruń              117 (116.85)  11685 / 100
 69  Aleksander Puchalski     Włocławek          116 (116.21)  14642 / 126
 70  Jakub Kozłowski          Warszawa           116 (116.09)   9171 / 79
 71  Maciej Michalak          Łódź               116 (116.04)   9747 / 84
 72  Robert Kamiński          Wysokie Maz.       116 (115.81)  10307 / 89
 73  Grażyna Chmielewska      Mrągowo            115 (115.40)   3462 / 30
 74  Adam Weremczuk           Łódź               115 (115.15)   8982 / 78
 75  Renata Kowalska          Bielsko Biała      115 (114.93)  13906 / 121
 76  Grażyna Puton            Ruda Śląska        114 (114.38)   5147 / 45
 77  Filip Warzecha           Gdynia             114 (114.30)  13830 / 121
 78  Beata Madej              Lublin             114 (114.24)  22506 / 197
 79  Wojciech Próchniewicz    Warszawa           114 (114.09)  22817 / 200
 80  Piotr Rosół              Warszawa           114 (114.01)  21547 / 189
 81  Halina Roszak            Poznań             114 (113.95)  17548 / 154
 82  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka   114 (113.62)   5908 / 52
 83  Lucyna Korga             Zabrze             114 (113.52)  22704 / 200
     Marek Charytoniuk        Biała Podlaska     114 (113.52)  15552 / 137
 85  Ryszard Niżewski         Warszawa           113 (113.02)  13902 / 123
 86  Piotr Jachimowicz        Warszawa           113 (112.60)   7882 / 70
 87  Kamil Klinkosz           Rumia              112 (112.13)  18278 / 163
 88  Sławomir Kucia           Kraków             112 (111.75)   4023 / 36
 89  Jerzy Luter              Bytom              112 (111.73)  21900 / 196
 90  Leszek Stecuła           Bytom              112 (111.71)   8043 / 72
 91  Walenty Siemaszko        Lipiany            112 (111.69)  10834 / 97
 92  Lucyna Śniadach          Rumia              111 (110.74)  17276 / 156
 93  Kazimierz Faron          Warszawa           111 (110.63)   5310 / 48
     Jarosław Sobczak         Warszawa           111 (110.63)   4425 / 40
 95  Paweł Majewski           Warszawa           111 (110.51)   5194 / 47
 96  Piotr Krzemiński         Warszawa           110 (110.20)   3857 / 35
 97  Andrzej Chmielewski      Warszawa           110 (110.03)   3301 / 30
 98  Kazimierz Merklejn       Szczecin           110 (109.89)  13407 / 122
 99  Jarosław Puchalski       Łódź               110 (109.86)  11865 / 108
100  Grzegorz Matysiak        Kraków             110 (109.52)  15552 / 142
101  Marek Dudkiewicz         Milanówek          109 (109.04)  21480 / 197
102  Filip Klar               Mielec             109 (108.97)  11769 / 108
103  Radosław Sowiński        Warszawa           109 (108.93)  15577 / 143
104  Bogusław Puchalski       Włocławek          109 (108.72)  12285 / 113
105  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka  109 (108.52)   3364 / 31
106  Joanna Juszczak          Warszawa           108 (108.31)  20363 / 188
107  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry    108 (108.24)   4546 / 42
108  Dawid Dawidson           Częstochowa        108 (108.11)   5081 / 47
109  Katarzyna Żuławska       Katowice           108 (108.07)  20750 / 192
110  Roman Figiel             Zawichost          108 (107.94)  15004 / 139
111  Arkadiusz Jaworski       Tychy              108 (107.93)   4425 / 41
112  Beata Piotrowska         Łódź               107 (107.35)  16962 / 158
113  Stefan Dawidson          Częstochowa        107 (107.01)  20438 / 191
114  Wiesław Olewiński        Warszawa           107 (106.64)  14076 / 132
115  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój        106 (106.19)   9663 / 91
116  Elżbieta Jankowska       Wrocław            106 (106.10)   6366 / 60
117  Jarosław Żuliński        Szczecin           106 (106.04)  11983 / 113
118  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.   106 (105.61)   5703 / 54
119  Marcin Figiel            Zawichost          105 (105.41)  11384 / 108
120  Jan Ziółkowski           Rumia              105 (105.39)   8115 / 77
121  Maciej Zięba             Wrocław            105 (105.18)  10097 / 96
122  Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław         105 (104.85)  18454 / 176
123  Bogdan Kozłowski         Białystok          105 (104.62)   5545 / 53
124  Jarosław Wypart          Częstochowa        105 (104.58)   3974 / 38
125  Ewa Strzelczyk           Warszawa           104 (104.20)   6148 / 59
126  Tomasz Żbikowski         Warszawa           104 (104.15)  19996 / 192
127  Mariusz Michalski        Inowrocław         104 (104.11)   3748 / 36
128  Maurycy Machnio          Lipiany            104 (103.84)   9969 / 96
129  Adam Słapiński           Warszawa           104 (103.73)   6431 / 62
130  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice          104 (103.62)   8808 / 85
131  Adam Jurkowski           Knurów             104 (103.57)   9839 / 95
132  Marek Syczuk             Warszawa           103 (103.37)   8683 / 84
133  Jerzy Tatarczuk          Warszawa           103 (103.17)   3714 / 36
134  Andrzej Gostomski        Łódź               103 (102.77)  20553 / 200
135  Grzegorz Koczkodon       Ostróda            103 (102.74)   6986 / 68
136  Zbigniew Lewandowski     Słupsk             103 (102.67)   3080 / 30
137  Stanisław Harat          Kęty               103 (102.55)   6153 / 60
138  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.50)  11583 / 113
139  Maciej Kutera            Warszawa           102 (102.38)   6655 / 65
140  Zygmunt Skwarek          Katowice           102 (101.87)   3871 / 38
141  Paweł Szulc              Szczecin           102 (101.80)   3563 / 35
142  Dawid Pikul              Poznań             102 (101.76)   6716 / 66
143  Krystyna Augustyniak     Łódź               102 (101.58)  10971 / 108
     Paweł Opyc               Warszawa           102 (101.58)  18690 / 184
145  Małgorzata Sulejewska    Kraków             101 (101.44)   4869 / 48
146  Grażyna Furman           Sosnowiec          101 (101.13)  10315 / 102
147  Marianna Kozłowska       Białystok          101 (100.70)   4431 / 44
148  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka   101 (100.67)   4228 / 42
149  Grzegorz Pukniel         Lublin             100 (100.12)  12916 / 129
150  Joanna Kubik             Częstochowa        100 (100.08)   3603 / 36
151  Eligiusz Jankowski       Wrocław            100 (100.04)   4802 / 48
152  Małgorzata Niciporuk     Rumia              100 ( 99.90)   9091 / 91
153  Dorota Ziembowicz        Gliwice            100 ( 99.87)  11285 / 113
154  Bartłomiej Boczek        Toruń               99 ( 99.44)   5469 / 55
155  Władysław Zieliński      Lębork              99 ( 99.33)   2980 / 30
156  Adelina Śniadach         Rumia               99 ( 99.15)   5255 / 53
157  Iwona Rutkowska          Warszawa            98 ( 98.19)   8150 / 83
158  Jacek Nowak              Szczecin            98 ( 98.01)   9605 / 98
159  Andrzej Rakoczy          Kraków              98 ( 97.53)   3316 / 34
160  Wojciech Gołęcki         Inowrocław          97 ( 97.30)  18681 / 192
161  Kinga Niżewska           Warszawa            97 ( 96.87)   6490 / 67
162  Ewa Ciszewska            Katowice            97 ( 96.79)   7937 / 82
163  Renata Andracka          Poznań              96 ( 95.89)   3452 / 36
164  Ania Pendowska           Rumia               96 ( 95.72)   8615 / 90
165  Paulina Hennig           Gniezno             96 ( 95.70)   4211 / 44
166  Irena Ficak              Mielec              96 ( 95.67)  11768 / 123
167  Piotr Wojciekiewicz      Katowice            95 ( 95.33)   6578 / 69
168  Adam Kotwica             Gdańsk              95 ( 95.16)   5519 / 58
169  Paweł Ochot              Katowice            94 ( 94.37)   7644 / 81
170  Dorota Zielińska         Ustanów             94 ( 94.00)   4324 / 46
171  Monika Siemaszko         Lipiany             93 ( 93.13)   6519 / 70
172  Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.        93 ( 92.84)   2878 / 31
173  Jolanta Kosmowska        Warszawa            93 ( 92.74)   8068 / 87
174  Maria Jarosz             Lublin              93 ( 92.73)   6862 / 74
175  Kamila Tarnacka          Rumia               92 ( 92.40)   2772 / 30
176  Adam Legięć              Warszawa            92 ( 92.24)   3136 / 34
177  Piotr Ingling            Warszawa            92 ( 91.55)   9521 / 104
178  Teresa Ząbek             Warszawa            91 ( 90.68)   6257 / 69
179  Norbert Skrzyński        Warszawa            91 ( 90.61)  15222 / 168
180  Paweł Kokoszka           Kłomnice            91 ( 90.59)   3714 / 41
181  Michał Mionskowski       Szczecin            89 ( 89.27)   2678 / 30
182  Renata Rosół             Warszawa            89 ( 89.10)  16483 / 185
183  Magdalena Kortz          Szczecin            89 ( 88.75)   6390 / 72
184  Jerzy Augustyniak        Łódź                88 ( 88.22)   8204 / 93
185  Katarzyna Grodzicka      Warszawa            88 ( 87.65)   4733 / 54
186  Michał Szkudlarek        Pabianice           87 ( 87.47)   3149 / 36
187  Krzysztof Kokot          Nowy Targ           87 ( 86.76)  10325 / 119
188  Piotr Madej              Lublin              84 ( 83.79)   7541 / 90
189  Dominika Śniadach        Rumia               84 ( 83.64)   3931 / 47
190  Iwona Baran              Kraków              84 ( 83.51)   2923 / 35
191  Robert Drózd             Wesoła              77 ( 77.22)   2857 / 37
192  Witold Jankowski         Warszawa            77 ( 76.96)   4233 / 55
193  Małgorzata Plata         Rumia               77 ( 76.50)   2295 / 30
194  Monika Rubinstein        Warszawa            65 ( 64.85)   2140 / 33
195  Joanna Brychcy           Katowice            65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2002/09/21  -  POCZEKALNIA

                                                  RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ewa Zając                Mrągowo            100 ( 99.72)   2892 / 29
  2  Maciej Śliwa             Zabrze              97 ( 96.72)   2805 / 29
  3  Sebastian Dudek          Częstochowa         88 ( 87.55)   2539 / 29
  4  Aneta Szubiak            Łódź                87 ( 87.45)   2536 / 29
  5  Paweł Subocz             Szczecin           110 (110.18)   3085 / 28
  6  Piotr Chmielewski        Mrągowo             96 ( 95.71)   2680 / 28
  7  Paweł Tomaszewski        Pruszków            67 ( 67.14)   1880 / 28
  8  Tomasz Sulejewski        Kraków              66 ( 66.00)   1848 / 28
  9  Ziemowit Pazda           Wrocław             95 ( 95.15)   2569 / 27
 10  Bogusław Kuma            Słupsk             118 (118.42)   3079 / 26
 11  Bogdan Pokojski          Piastów             99 ( 99.04)   2476 / 25
 12  Miłosz Wrzałek           Reda                93 ( 92.76)   2319 / 25
 13  Maciej Perzyński         Piła               122 (121.71)   2921 / 24
 14  Krzysztof Nowak          Lublin             115 (114.83)   2756 / 24
 15  Ireneusz Kurzok          Mikołów            114 (113.54)   2725 / 24
 16  Tomasz Rubaj             Lublin              98 ( 97.79)   2347 / 24
 17  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin            94 ( 94.08)   2258 / 24
 18  Jarosław Kamienik        Słupsk              94 ( 94.04)   2257 / 24
 19  Ewa Fiszer               Wrocław             91 ( 91.29)   2191 / 24
 20  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin              91 ( 90.83)   2180 / 24
 21  Krzysztof Kruk           Łódź                73 ( 72.75)   1746 / 24
 22  Marcin Kamiński          Warszawa           114 (114.43)   2632 / 23
 23  Paweł Kapela             Kraków              95 ( 94.96)   2184 / 23
 24  Mariusz Rogalski         Iława               87 ( 86.96)   2000 / 23
 25  Anna Mikuć               Wrocław             83 ( 83.43)   1919 / 23
 26  Robert Włodarczyk        Wrocław             77 ( 77.30)   1778 / 23
 27  Adam Machnio             Lipiany             69 ( 69.48)   1598 / 23
 28  Mirosław Norwajszas      Szczecin            87 ( 86.55)   1904 / 22
 29  Slawomir Zieliński       Lębork              67 ( 67.09)   1476 / 22
 30  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.    121 (121.38)   2549 / 21
 31  Piotr Pietuchowski       Białystok           92 ( 92.48)   1942 / 21
 32  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław          78 ( 77.90)   1636 / 21
 33  Paweł Jachowicz          Żyrardów           110 (110.05)   2201 / 20
 34  Grzegorz Wiączkowski     Kielce             109 (109.00)   2180 / 20
 35  Waldemar Bulkowski       Chojnów             83 ( 83.20)   1664 / 20
 36  Magdalena Ochot          Katowice           100 (100.47)   1909 / 19
 37  Stanisław Stanek         Olkusz              93 ( 92.58)   1759 / 19
 38  Zdzisław Parnicki        Słupsk              85 ( 84.63)   1608 / 19
 39  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.    70 ( 69.58)   1322 / 19
 40  Mariusz Makuch           Zator              101 (100.94)   1817 / 18
 41  Janusz Grodzki           Łódź               100 ( 99.89)   1798 / 18
 42  Dawid Boczoń             Zakopane            93 ( 93.22)   1678 / 18
 43  Tomasz Szepczyński       Kraków              81 ( 81.11)   1460 / 18
 44  Jan Pawłowski            Warszawa            81 ( 80.94)   1457 / 18
 45  Patryk Pajdzik           Lipiany             53 ( 52.61)    947 / 18
 46  Elżbieta Święcka         Białystok          107 (107.06)   1820 / 17
 47  Agnieszka Stefaniuk      Warszawa           100 (100.00)   1700 / 17
 48  Ewa Lewandowska          Warszawa            93 ( 93.06)   1582 / 17
 49  Marzena Szulc            Szczecin            93 ( 92.65)   1575 / 17
 50  Zbigniew Szepczyński     Kraków              88 ( 88.24)   1500 / 17
 51  Zygmunt Sołtysiak        Piastów             84 ( 83.71)   1423 / 17
 52  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.       71 ( 71.06)   1208 / 17
 53  Maciej Hebda             Tarnów             105 (105.00)   1680 / 16
 54  Przemysław Pawlic        Wrocław             93 ( 93.38)   1494 / 16
 55  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie       84 ( 84.38)   1350 / 16
 56  Jolanta Bednarska        Łódź                85 ( 85.33)   1280 / 15
 57  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.   107 (106.93)   1497 / 14
 58  Piotr Mossakowski        Chorzów            103 (102.79)   1439 / 14
 59  Jarosław Kordalski       Lublin             120 (120.46)   1566 / 13
 60  Tatiana Drzycimska       Wrocław            103 (102.85)   1337 / 13
 61  Andrzej Pikul            Poznań              85 ( 85.23)   1108 / 13
 62  Piotr Mańkowski          Warszawa            80 ( 80.00)   1040 / 13
 63  Sylwia Wilczek           Warszawa            68 ( 67.62)    879 / 13
 64  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp        134 (134.25)   1611 / 12
 65  Teresa Fortuna           Lubin              129 (129.25)   1551 / 12
 66  Michał Sak               Lublin             118 (117.58)   1411 / 12
 67  Tomasz Figiel            Zawichost          113 (113.17)   1358 / 12
 68  Robert Głowacki          Łódź               108 (108.33)   1300 / 12
 69  Paweł Czubla             Lublin             107 (107.33)   1288 / 12
 70  Adam Strzelczyk          Częstochowa        106 (105.67)   1268 / 12
 71  Jacek Petrus             Wrocław            105 (105.17)   1262 / 12
 72  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp        104 (104.33)   1252 / 12
 73  Beata Kościańska         Lublin             104 (103.83)   1246 / 12
 74  Marek Sitkowski          Warszawa           103 (102.75)   1233 / 12
 75  Leszek Owsianko          Warszawa           102 (102.33)   1228 / 12
 76  Sebastian Markiewicz     Warszawa           100 (100.08)   1201 / 12
 77  Paweł Graczykowski       Łódź                99 ( 99.00)   1188 / 12
 78  Michał Szymkowski        Wrocław             99 ( 98.83)   1186 / 12
 79  Dariusz Bojarski         Szczecin            97 ( 97.17)   1166 / 12
 80  Bartłomiej Bednarski     Łódź                97 ( 96.92)   1163 / 12
 81  Marta Gostomska          Warszawa            96 ( 96.42)   1157 / 12
 82  Ewelina Zięba            Wrocław             96 ( 96.08)   1153 / 12
 83  Radosław Majkut          Szczecin            96 ( 95.75)   1149 / 12
 84  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.    95 ( 95.25)   1143 / 12
 85  Grzegorz Sokołowski      Słupsk              95 ( 95.00)   1140 / 12
 86  Rafał Mirowski           Częstochowa         95 ( 94.92)   1139 / 12
 87  Jakub Zaryński           Świnoujście         94 ( 94.33)   1132 / 12
     Radosław Wróblewski      Mielec              94 ( 94.33)   1132 / 12
 89  Ilona Giryn              Łódź                94 ( 93.92)   1127 / 12
 90  Józef Burzyński          Ełk                 94 ( 93.67)   1124 / 12
 91  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.    93 ( 92.83)   1114 / 12
 92  Leszek Dys               Olsztyn             92 ( 91.67)   1100 / 12
 93  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza    90 ( 89.67)   1076 / 12
 94  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała       89 ( 89.42)   1073 / 12
 95  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.    89 ( 89.08)   1069 / 12
 96  Michał Zdanowicz         Lublin              89 ( 88.58)   1063 / 12
 97  Dorota Niedbała          Warszawa            88 ( 87.67)   1052 / 12
 98  Jacek Rzepa              Tychy               87 ( 87.25)   1047 / 12
 99  Mirosław Grafiński       Brodnica            87 ( 86.67)   1040 / 12
     Adam Cieśla              Częstochowa         87 ( 86.67)   1040 / 12
101  Krzysztof Zakrocki       Szczecin            86 ( 86.25)   1035 / 12
102  Zbigniew Niedźwiedź      Lublin              86 ( 86.08)   1033 / 12
103  Joanna Rubaj             Lublin              85 ( 84.75)   1017 / 12
104  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała       85 ( 84.67)   1016 / 12
105  Adam Grzona              Toruń               84 ( 84.08)   1009 / 12
106  Gosia Kołodziejczyk      Ostróda             81 ( 80.75)    969 / 12
107  Andrzej Nagwizda         Kraków              80 ( 79.58)    955 / 12
108  Karolina Matysiak        Kraków              79 ( 78.58)    943 / 12
109  Marek Kocikowski         Ostróda             77 ( 77.08)    925 / 12
110  Jolanta Kruk             Łódź                76 ( 75.58)    907 / 12
111  Jacek Cichecki           Józefów             72 ( 72.33)    868 / 12
112  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice           65 ( 65.08)    781 / 12
113  Karol Jankowski          Warszawa            62 ( 61.75)    741 / 12
114  Jan Damer                Lublin             140 (140.09)   1541 / 11
115  Artur Gawroński          Halinów            112 (112.00)   1232 / 11
116  Tomasz Łagutko           Ośno                99 ( 98.73)   1086 / 11
117  Joanna Musiał            Słupsk              90 ( 90.45)    995 / 11
118  Michał Kołodziejczyk     Ostróda             88 ( 88.09)    969 / 11
119  Jadwiga Niedźwiedź       Lublin              85 ( 85.36)    939 / 11
120  Beata Próchniak          Bielsko Biała       84 ( 84.09)    925 / 11
121  Wieńczysław Syguda       Częstochowa         81 ( 81.00)    891 / 11
122  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa            81 ( 80.91)    890 / 11
123  Marta Zacharska          Słupsk              74 ( 73.73)    811 / 11
124  Bartłomiej Kozłowski     Radom               72 ( 72.27)    795 / 11
125  Małgorzata Czart         Olsztyn             70 ( 70.18)    772 / 11
     Grzegorz Roszak          Poznań              70 ( 70.18)    772 / 11
127  Dorota Krzyżaniak        Słupsk              70 ( 70.00)    770 / 11
128  Adam Kędzior             Lublin              69 ( 69.09)    760 / 11
129  Andrzej Bobik            Chojnów             69 ( 68.82)    757 / 11
130  Tadeusz Szemryk          Słupsk              60 ( 59.64)    656 / 11
131  Anna Peschak             Kraków              54 ( 53.55)    589 / 11
132  Katarzyna Steglińska     Częstochowa         53 ( 53.00)    583 / 11
133  Sylwia Hardej            Szczecin            92 ( 91.80)    918 / 10
134  Paweł Górny              Lublin              87 ( 87.40)    874 / 10
135  Magdalena Skowrońska     Szczecin            81 ( 81.10)    811 / 10
136  Zbigniew Kosewski        Szczecin            63 ( 63.10)    631 / 10
137  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda             62 ( 62.10)    621 / 10
138  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza   106 (105.56)    950 / 9
139  Jacek Panek              Warszawa            97 ( 97.22)    875 / 9
140  Magdalena Podlaska       Warszawa            90 ( 90.44)    814 / 9
141  Michał Czyż              Łódź                64 ( 64.33)    579 / 9
142  Paula Nowak              Szczecin            63 ( 63.00)    567 / 9
143  Jacek Gasik              Warszawa           119 (118.75)    950 / 8
144  Lucjan Boroś             Gdańsk             100 ( 99.63)    797 / 8
145  Jacek Baltyn             Suchedniów          91 ( 90.88)    727 / 8
146  Jacek Taczalski          Szczecin            90 ( 90.38)    723 / 8
147  Jacek Wszyndybył         Chojnów             63 ( 62.50)    500 / 8
148  Małgorzata Pluszyńska    Jasienica           59 ( 59.00)    472 / 8
149  Łukasz Homa              Bielsko Biała      139 (139.29)    975 / 7
150  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.       123 (122.71)    859 / 7
151  Janusz Kasza             Kraków             101 (100.86)    706 / 7
152  Małgorzata Koprowska     Pabianice           98 ( 98.43)    689 / 7
153  Andrzej Stańczyk         Kraków              98 ( 98.29)    688 / 7
154  Wojciech Zieliński       Szczecin            96 ( 96.43)    675 / 7
155  Czesław Kozak            Częstochowa         93 ( 93.43)    654 / 7
156  Jarosław Soborak         Warszawa            92 ( 91.71)    642 / 7
157  Jerzy Siadak             Szczecin            83 ( 83.43)    584 / 7
158  Adam Sulejewski          Kraków              69 ( 68.86)    482 / 7
159  Kamil Kozłowski          Częstochowa         66 ( 65.57)    459 / 7
160  Sylwia Buks              Warszawa            57 ( 57.00)    399 / 7
161  Bartosz Skórniewski      Warszawa           119 (118.67)    712 / 6
162  Ewa Czerwoniec           Warszawa           110 (109.67)    658 / 6
163  Michał Krzemień          Kraków             109 (108.67)    652 / 6
164  Grzegorz Kulawiak        Warszawa           107 (107.00)    642 / 6
165  Mikołaj Bednarek         Warszawa           104 (104.17)    625 / 6
166  Krzysztof Duda           Pszczyna           103 (102.50)    615 / 6
167  Jagoda Żbikowska         Warszawa            94 ( 94.33)    566 / 6
168  Wojciech Jacyno          Warszawa            88 ( 88.17)    529 / 6
169  Karol Tokarczyk          Warszawa            86 ( 86.17)    517 / 6
170  Robert Nowak             Gorzów Wlkp         73 ( 73.00)    438 / 6
171  Kacper Jachowicz         Żyrardów            69 ( 69.00)    414 / 6
172  Robert Buciak            Szczecin            68 ( 67.83)    407 / 6
173  Mariusz Sobania          Ośno Lub.           53 ( 53.17)    319 / 6
174  Arek Sółkowski           Ostróda             53 ( 53.00)    318 / 6
     Wojciech Bochra          Lublin              53 ( 53.00)    318 / 6
176  Krzysztof Dalka          Bytów               52 ( 52.00)    312 / 6
177  Paweł Gudaczewski        Ostróda             50 ( 50.33)    302 / 6
178  Przemysław Szczepaniak   Szczecin            50 ( 50.00)    300 / 6
179  Grzegorz Marek           Warszawa           124 (124.40)    622 / 5
180  Agnieszka Krupka         Lublin              92 ( 91.60)    458 / 5
181  Piotr Jakubiak           Żyrardów            90 ( 90.00)    450 / 5
182  Krzysztof Waberski       Łódź                78 ( 77.80)    389 / 5
183  Piotr Tymoszuk           Warszawa            76 ( 75.60)    378 / 5
184  Joanna Kula              Częstochowa         75 ( 74.80)    374 / 5
185  Danuta Zyśko             Warszawa            74 ( 74.40)    372 / 5
186  Justyna Syrek            Częstochowa         72 ( 71.60)    358 / 5
187  Marzena Poklikajew       Pruszków            64 ( 64.40)    322 / 5
188  Elżbieta Paszkowska      Warszawa            56 ( 56.40)    282 / 5
189  Edyta Gomułka            Częstochowa         51 ( 50.80)    254 / 5
190  Michał Elmerych          Szczecin           105 (105.00)    420 / 4
191  Bogusław Macal           Szczecin           103 (103.00)    412 / 4
192  Krzysztof Białecki       Warszawa            79 ( 79.00)    316 / 4
193  Piotr Michałek           Warszawa            76 ( 76.00)    304 / 4
194  Dorota Kucharska         Warszawa            72 ( 71.50)    286 / 4
195  Ireneusz Sołoniewicz     Pułtusk             71 ( 71.00)    284 / 4
196  Stanisław Gajos          Strzelno            54 ( 53.50)    214 / 4
197  Wojciech Łysak           Sosnowiec           50 ( 50.25)    201 / 4
198  Artur Tyl                Częstochowa         50 ( 50.00)    200 / 4
199  Lech Rawski              Kraków             117 (116.67)    350 / 3
     Paweł Wąsowicz           Szczecin           117 (116.67)    350 / 3
201  Edward Salamon           Bytom               95 ( 94.67)    284 / 3
202  Joanna Krzeszewska       Łódź                92 ( 92.00)    276 / 3
203  Sławomir Budek           Warszawa            87 ( 87.00)    261 / 3
204  Elżbieta Kukla           Częstochowa         85 ( 85.33)    256 / 3
205  Michał Maciątek          Warszawa            57 ( 57.33)    172 / 3
206  Miłosz Borowski          Bielsko Biała       55 ( 55.33)    166 / 3
207  Iwo Sobczyk              Bielsko Biała       55 ( 54.67)    164 / 3
     Eryk Białecki            Warszawa            55 ( 54.67)    164 / 3
209  Marek Penszko            Warszawa            54 ( 54.00)    162 / 3
210  Marek Wojtczak           Piastów             51 ( 51.00)    153 / 3
211  Adam Winiczenko          Warszawa            50 ( 50.33)    151 / 3
212  Joanna Słapińska         Olsztyn             50 ( 50.00)    150 / 3
213  Bartek Kaczanowski       Szczecin           150 (150.00)    300 / 2
214  Irena Rokosz             Bielsko Biała      118 (117.50)    235 / 2
215  Mirosław Rokosz          Bielsko Biała      100 (100.00)    200 / 2
216  Izabela Kraj             Warszawa            61 ( 61.00)    122 / 2
217  Tina Policińska          Częstochowa         58 ( 58.00)    116 / 2
218  Izabela Dudek            Częstochowa         55 ( 54.50)    109 / 2
219  Marcin Pomorski          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
     Piotr Śmietanka          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
     Damian Więciorkowski     Częstochowa         52 ( 52.00)    104 / 2
222  Witold Gwóźdź            Warszawa            51 ( 51.00)    102 / 2
223  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.    51 ( 50.50)    101 / 2
224  Ewa Gajkowska            Warszawa            50 ( 50.00)    100 / 2
     Sylwia Skokowska         Chojnów             50 ( 50.00)    100 / 2
     Agnieszka Zuziak         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2
227  Anna Szczotka            Bielsko Biała      150 (150.00)    150 / 1
     Izabela Estko            Częstochowa        150 (150.00)    150 / 1
     Magdalena Majos          Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Marzena Wasiluk          Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
     Jerzy Giersz             Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
     Maria Majos              Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
233  Jolanta Hoffmann         Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1
     Magdalena Wanot          Warszawa            69 ( 69.00)     69 / 1
235  Edward Puchałka          Bielsko Biała       68 ( 68.00)     68 / 1
236  Krzysztof Sobolewski     Piastów             67 ( 67.00)     67 / 1
237  Andrzej Szkocki          Szczecin            66 ( 66.00)     66 / 1
238  Jarosław Puchałka        Bielsko Biała       65 ( 65.00)     65 / 1
239  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.        63 ( 63.00)     63 / 1
240  Małgorzata Rawska        Kraków              57 ( 57.00)     57 / 1
241  Joanna Ćwiertka          Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1
     Dorota Szmidt            Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
     Rafał Tyc                Bielsko Biała       50 ( 50.00)     50 / 1
     Barbara Graczykowska     Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
245  Ryszard Żydaczewski      Lubin                0 (      )      0 / 0
     Barbara Żydaczewska      Lubin                0 (      )      0 / 0
     Grażyna Żol              Lubin                0 (      )      0 / 0
     Tadeusz Olenderek        Katowice             0 (      )      0 / 0
     Agnieszka Krupka         Krosno               0 (      )      0 / 0
     Wojciech Pochra          Lublin               0 (      )      0 / 0
     Elżbieta Jaskuła         Zielona Góra         0 (      )      0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie