Toruń20
września
Toruń 20-21 września II Mistrzostwa Torunia
Lublin27
września
Lublin 27-28 września II Mistrzostwa Lublina
Poznań 4
października
Poznań 4- 5 października III Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2003
II Mistrzostwa Lublina27 - 28 września 2003 — II Mistrzostwa LublinaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

II Mistrzostwa LublinaLublin, 27 - 28 września 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Mariusz Skrobosz Warszawa 10.0 4833 
 2 Sławomir Kucia Krak#w 9.0 5093 
 3 Stanisław Rydzik Warszawa 9.0 5033 
 4 Kazio Merklejn Szczecin 9.0 4902 
 5 Dawid Pikul Pozna± 8.5 4880 
 6 Ryszard Dębski Biała Podlaska 8.0 5121 
 7 Kamil Górka Łęczna 8.0 4958 
 8 Marcin Kozyra Warszawa 8.0 4853 
 9 Andrzej Oleksiak Ostróda 8.0 4810 
 10 Tomasz Zwoliński Warszawa 8.0 4673 
 
 73 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Lublina




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Lublina w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.40     10.0     4833     1835      644
  2 Sławomir        Kucia                Kraków                 117.35      9.0     5093     1793     1036
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               133.67      9.0     5033     1743      658
  4 Kazio           Merklejn             Szczecin               135.66      9.0     4902     1721      731
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 126.45      8.5     4880     1763      738
  6 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         120.85      8.0     5121     1669      586
  7 Kamil           Górka                Łęczna                 136.50      8.0     4958     1570      747
  8 Marcin          Kozyra               Warszawa               123.53      8.0     4853     1676      360
  9 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                126.49      8.0     4810     1711      369
 10 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.09      8.0     4673     1648      313
 11 Marek           Syczuk               Warszawa               132.52      8.0     4602     1622      556
 12 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   136.99      8.0     4505     1626       82
 13 Dariusz         Banaszek             Warszawa               137.94      8.0     4482     1658      150
 14 Tomasz          Figiel               Zawichost              113.17      7.5     4622     1674      284
 15 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              118.46      7.0     4834     1475      395
 16 Piotr           Pietuchowski         Białystok              101.05      7.0     4738     1458      243
 17 Sławomir        Nosek                Mielec                 126.25      7.0     4569     1568      121
 18 Robert          Soszka               Warszawa               106.86      7.0     4550     1481      268
 19 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.20      7.0     4527     1559        8
 20 Rafał           Matczak              Pruszków               116.58      7.0     4486     1453      502
 21 Beata           Madej                Lublin                 114.03      7.0     4259     1440      -85
 22 Paweł           Czubla               Lublin                 105.94      7.0     4094     1352      541
 23 Tomasz          Ciejka               Kraków                 100.00      7.0     4032     1347      129
 24 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               100.00      7.0     3992     1448       86
 25 Marcin          Figiel               Zawichost              111.28      6.5     4763     1430      392
 26 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       111.46      6.0     4720     1430      176
 27 Radosław        Sowiński             Warszawa               121.09      6.0     4654     1384      292
 28 Paweł           Jackowski            Warszawa               124.94      6.0     4495     1376      110
 29 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.06      6.0     4384     1310      -70
 30 Krzysztof       Mówka                Toruń                  127.88      6.0     4368     1360     -113
 31 Iwona           Baran                Kraków                 102.89      6.0     4295     1333      105
 32 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 101.20      6.0     4221     1317      100
 33 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         116.67      6.0     4196     1382       93
 34 Jarosław        Kordalski            Lublin                 100.00      6.0     4072     1279     -119
 35 Jarosław        Sobczak              Warszawa               108.53      6.0     3878     1390     -266
 36 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        100.00      6.0     3873     1283     -222
 37 Sylwester       Wójcik               Lublin                 100.00      6.0     3838     1272     -149
 38 Justyna         Fugiel               Sandomierz             128.40      5.5     4816     1320      438
 39 Beata           Piotrowska           Łódź                   109.44      5.0     4556     1322      -30
 40 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               113.45      5.0     4255     1309      -57
 41 Roman           Figiel               Zawichost              106.83      5.0     4204     1223     -121
 42 Iwona           Rutkowska            Warszawa               104.39      5.0     4101     1221     -244
 43 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      5.0     4079     1222      -79
 44 Adam            Paszek               Tarnowskie Góry        100.00      5.0     3986     1163     -376
 45 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      5.0     3976     1173       -3
 46 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      5.0     3914     1208     -412
 47 Katarzyna       Niedźwiedź           Lublin                 100.00      5.0     3891     1132       25
 48 Katarzyna       Kicińska             Lublin                 100.00      5.0     3416     1135     -625
 49 Beata           Kowal                Lublin                 100.00      5.0     3281     1202     -632
 50 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         115.48      4.0     4228     1210       43
 51 Joanna          Rubaj                Lublin                 100.00      4.0     4114     1042      -40
 52 Beata           Kościańska           Lublin                 100.00      4.0     3961     1054     -152
 53 Piotr           Madej                Lublin                 100.00      4.0     3797     1033     -191
 54 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      4.0     3698     1096     -450
 55 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      4.0     3277     1057     -719
 56 Michał          Sak                  Lublin                 112.23      4.0     2658      827       81
 57 Michał          Krzemień             Kraków                 100.00      4.0     2442      843     -241
 58 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      3.0     3285      938     -696
 59 Wojciech        Bochra               Lublin                 100.00      3.0     3022      943     -792
 60 Małgorzata      Danielak             Lublin                 100.00      3.0     2674      933    -1177
 61 Andrzej         Lożyński             Piastów                119.24      3.0     1783      609       29
 62 Magdalena       Podlaska             Warszawa               100.00      3.0     1722      557     -142
 63 Tomasz          Korpysz              Warszawa               100.00      3.0     1567      550      118
 64 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      2.0     2022      560       -6
 65 Piotr           Ziółkowski           Piaseczno              100.00      2.0     1692      450       64
 66 Paweł           Górny                Lublin                 100.00      2.0      751      300      338
 67 Agnieszka       Kowalczuk            Lublin                 100.00      1.5     2645      671     -863
 68 Justyna         Horbowska            Lublin                 100.00      1.0     2550      590     -791
 69 Anna            Kania                Lublin                 100.00      1.0     1346      476    -1090
 70 Grażyna         Kędzierska           Lublin                 100.00      1.0      940      353     -434
 71 Erwin           Sak                  Lublin                 100.00      1.0      891      259     -132
 72 Bartłomiej      Olek                 Lublin                 100.00      1.0      374      200      -38
 73 Beata           Borowska             Lublin                 100.00      0.0      203       50      -94
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Lublina w Scrabble



	Mariusz Skrobosz 141.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Roman          Figiel                106.83 -  330: 424   57
    2    24 Monika         Rubinstein            100.00 +  541: 285  150
    3    10 Jarosław       Sobczak               108.53 +  287: 225  159
    4    14 Marek          Charytoniuk           116.67 +  388: 325  167
    5     6 Justyna        Fugiel                128.40 +  452: 362  178
    6     5 Andrzej        Oleksiak              126.49 +  482: 336  176
    7     3 Dariusz        Banaszek              137.94 -  323: 432   88
    8     8 Radosław       Sowiński              121.09 +  380: 355  171
    9     5 Marek          Syczuk                132.52 +  460: 328  183
   10     2 Tomasz         Figiel                113.17 +  410: 371  163
   11     2 Dawid          Pikul                 126.45 +  383: 354  176
   12     1 Sławomir       Kucia                 117.35 +  397: 392  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 12 152.92




	Mateusz Żbikowski 140.20 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Czubla                105.94 +  385: 361  156
    2     4 Ryszard        Dębski                120.85 +  443: 442  171
    3     3 Tomasz         Figiel                113.17 -  264: 389   63
    4     9 Dawid          Pikul                 126.45 -  395: 398   76
    5    19 Iwona          Rutkowska             104.39 +  394: 342  154
    6    16 Jarosław       Sobczak               108.53 +  432: 388  159
    7     7 Kamil          Górka                 136.50 +  515: 388  186
    8     6 Sławomir       Nosek                 126.25 +  422: 345  176
    9     4 Kazio          Merklejn              135.66 -  314: 336   86
   10     6 Marcin         Kozyra                123.53 -  326: 436   74
   11     9 Paweł          Jackowski             124.94 +  337: 312  175
   12     7 Marek          Syczuk                132.52 -  300: 382   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Tomasz Zwoliński 140.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Iwona          Rutkowska             104.39 +  449: 270  154
    2    10 Jarosław       Sobczak               108.53 +  407: 318  159
    3     7 Beata          Piotrowska            109.44 +  412: 381  159
    4     2 Stanisław      Rydzik                133.67 +  391: 377  184
    5     1 Tomasz         Figiel                113.17 -  348: 400   63
    6     4 Dawid          Pikul                 126.45 -  268: 518   76
    7     8 Andrzej        Oleksiak              126.49 -  411: 427   76
    8    15 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  310: 290  150
    9    11 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 +  397: 335  187
   10     8 Sławomir       Nosek                 126.25 +  495: 327  176
   11     6 Dariusz        Banaszek              137.94 +  422: 328  188
   12     4 Dawid          Pikul                 126.45 -  363: 389   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Dariusz Banaszek 137.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Iwona          Baran                 102.89 +  341: 301  153
    2    16 Dawid          Pikul                 126.45 +  409: 302  176
    3     5 Sławomir       Nosek                 126.25 +  390: 291  176
    4     4 Janusz         Kaczor                111.46 +  396: 319  161
    5     2 Andrzej        Oleksiak              126.49 +  331: 318  176
    6     1 Sławomir       Kucia                 117.35 -  294: 504   67
    7     3 Mariusz        Skrobosz              141.40 +  432: 323  191
    8     1 Tomasz         Figiel                113.17 +  463: 296  163
    9     2 Ryszard        Dębski                120.85 -  361: 383   71
   10     4 Stanisław      Rydzik                133.67 -  328: 508   84
   11     6 Tomasz         Zwoliński             140.09 -  328: 422   90
   12     9 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  409: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Karol Wyrębkiewicz 136.99 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Pukniel               101.20 +  357: 356  151
    2    12 Beata          Madej                 114.03 +  385: 329  164
    3     6 Andrzej        Oleksiak              126.49 -  337: 423   76
    4    11 Robert         Soszka                106.86 +  368: 342  157
    5    10 Dawid          Pikul                 126.45 -  350: 452   76
    6    12 Marcin         Kozyra                123.53 -  331: 410   74
    7    20 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  427: 304  150
    8     9 Kamil          Górka                 136.50 +  388: 341  186
    9    11 Tomasz         Zwoliński             140.09 -  335: 397   90
   10    14 Marek          Charytoniuk           116.67 +  445: 354  167
   11    11 Krzysztof      Mówka                 127.88 +  435: 370  178
   12     8 Robert         Soszka                106.86 +  347: 345  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Kamil Górka 136.50 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Pietuchowski          101.05 -  363: 411   51
    2    18 Sebastian      Orzelski              100.00 +  388: 258  150
    3    19 Grażyna        Kędzierska            100.00 +  494: 216  150
    4     6 Beata          Piotrowska            109.44 +  414: 367  159
    5     5 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 -  353: 406   63
    6    10 Beata          Madej                 114.03 +  418: 309  164
    7     7 Mateusz        Żbikowski             140.20 -  388: 515   90
    8     9 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 -  341: 388   87
    9    12 Radosław       Sowiński              121.09 +  390: 299  171
   10    11 Marcin         Figiel                111.28 +  502: 421  161
   11     7 Janusz         Kaczor                111.46 +  474: 349  161
   12     5 Tomasz         Figiel                113.17 +  433: 272  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Kazio Merklejn 135.66 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Bochra                100.00 +  383: 262  150
    2     5 Andrzej        Oleksiak              126.49 -  383: 387   76
    3    17 Anna           Pawłowska             100.00 +  379: 361  150
    4    15 Michał         Krzemień              100.00 +  461: 365  150
    5     9 Edward         Stefaniak             115.48 +  416: 297  165
    6     3 Janusz         Kaczor                111.46 +  378: 357  161
    7     4 Ryszard        Dębski                120.85 -  396: 424   71
    8     4 Stanisław      Rydzik                133.67 +  474: 277  184
    9     4 Mateusz        Żbikowski             140.20 +  336: 314  190
   10     3 Sławomir       Kucia                 117.35 -  396: 421   67
   11     5 Marek          Syczuk                132.52 +  423: 330  183
   12     3 Marcin         Kozyra                123.53 +  477: 376  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Stanisław Rydzik 133.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Ciejka                100.00 +  455: 279  150
    2     7 Marcin         Figiel                111.28 +  460: 427  161
    3     2 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 +  459: 310  163
    4     2 Tomasz         Zwoliński             140.09 -  377: 391   90
    5     4 Michał         Sak                   112.23 +  488: 312  162
    6     2 Tomasz         Figiel                113.17 -  285: 393   63
    7     5 Marek          Dudkiewicz            118.46 +  454: 381  168
    8     4 Kazio          Merklejn              135.66 -  277: 474   86
    9     6 Justyna        Fugiel                128.40 +  400: 380  178
   10     4 Dariusz        Banaszek              137.94 +  508: 328  188
   11     3 Tomasz         Figiel                113.17 +  420: 345  163
   12     2 Ryszard        Dębski                120.85 +  450: 355  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Marek Syczuk 132.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Danielak              100.00 +  414: 243  150
    2    17 Edward         Stefaniak             115.48 -  255: 378   65
    3    14 Roman          Figiel                106.83 +  453: 277  157
    4    17 Ryszard        Dębski                120.85 -  330: 386   71
    5    22 Beata          Kowal                 100.00 +  430: 205  150
    6    15 Marek          Charytoniuk           116.67 +  385: 298  167
    7     9 Beata          Piotrowska            109.44 +  468: 394  159
    8     5 Janusz         Kaczor                111.46 +  412: 355  161
    9     5 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  328: 460   91
   10     7 Paweł          Jackowski             124.94 +  415: 327  175
   11     5 Kazio          Merklejn              135.66 -  330: 423   86
   12     7 Mateusz        Żbikowski             140.20 +  382: 300  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Justyna Fugiel 128.40 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Horbowska             100.00 +  466: 269  150
    2     6 Sylwester      Wójcik                100.00 +  428: 262  150
    3     4 Marek          Dudkiewicz            118.46 +  416: 309  168
    4     3 Sławomir       Kucia                 117.35 -  338: 469   67
    5     6 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  362: 452   91
    6    11 Edward         Stefaniak             115.48 -  356: 367   65
    7    14 Jarosław       Sobczak               108.53 +  423: 278  159
    8    10 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 +  497: 327  163
    9     6 Stanisław      Rydzik                133.67 -  380: 400   84
   10     9 Piotr          Pietuchowski          101.05 -  424: 442   51
   11    13 Marcin         Figiel                111.28 =  390: 390  111
   12    16 Marcin         Figiel                111.28 -  336: 413   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Krzysztof Mówka 127.88 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maria          Jarosz                100.00 +  358: 326  150
    2    11 Sławomir       Kucia                 117.35 -  307: 403   67
    3    15 Robert         Soszka                106.86 -  368: 424   57
    4    24 Sebastian      Orzelski              100.00 +  492: 296  150
    5    16 Monika         Rubinstein            100.00 +  392: 340  150
    6    13 Michał         Krzemień              100.00 +  441: 299  150
    7    11 Edward         Stefaniak             115.48 +  356: 269  165
    8     7 Andrzej        Oleksiak              126.49 -  318: 506   76
    9     9 Marcin         Kozyra                123.53 -  304: 447   74
   10    12 Rafał          Matczak               116.58 +  403: 369  167
   11    11 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 -  370: 435   87
   12    12 Rafał          Matczak               116.58 -  259: 367   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Andrzej Oleksiak 126.49 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Kania                 100.00 +  481: 212  150
    2     5 Kazio          Merklejn              135.66 +  387: 383  186
    3     6 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 +  423: 337  187
    4     1 Radosław       Sowiński              121.09 +  447: 413  171
    5     2 Dariusz        Banaszek              137.94 -  318: 331   88
    6     5 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  336: 482   91
    7     8 Tomasz         Zwoliński             140.09 +  427: 411  190
    8     7 Krzysztof      Mówka                 127.88 +  506: 318  178
    9     3 Sławomir       Kucia                 117.35 -  313: 417   67
   10     5 Janusz         Kaczor                111.46 +  413: 384  161
   11     4 Marcin         Kozyra                123.53 -  385: 439   74
   12     6 Marek          Dudkiewicz            118.46 +  374: 314  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Dawid Pikul 126.45 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  415: 218  150
    2    16 Dariusz        Banaszek              137.94 -  302: 409   88
    3    24 Jolanta        Kruk                  100.00 +  490: 197  150
    4     9 Mateusz        Żbikowski             140.20 +  398: 395  190
    5    10 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 +  452: 350  187
    6     4 Tomasz         Zwoliński             140.09 +  518: 268  190
    7     2 Sławomir       Nosek                 126.25 +  390: 355  176
    8     2 Sławomir       Kucia                 117.35 +  412: 366  167
    9     1 Tomasz         Figiel                113.17 =  410: 410  113
   10     1 Ryszard        Dębski                120.85 -  350: 428   71
   11     2 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  354: 383   91
   12     4 Tomasz         Zwoliński             140.09 +  389: 363  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Sławomir Nosek 126.25 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jarosław       Kordalski             100.00 +  453: 343  150
    2     8 Marek          Charytoniuk           116.67 +  440: 283  167
    3     5 Dariusz        Banaszek              137.94 -  291: 390   88
    4    12 Robert         Kamiński              121.06 +  456: 416  171
    5     7 Marcin         Kozyra                123.53 +  415: 407  174
    6     6 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 +  317: 271  163
    7     2 Dawid          Pikul                 126.45 -  355: 390   76
    8     6 Mateusz        Żbikowski             140.20 -  345: 422   90
    9    10 Rafał          Matczak               116.58 +  373: 296  167
   10     8 Tomasz         Zwoliński             140.09 -  327: 495   90
   11    10 Robert         Soszka                106.86 -  401: 435   57
   12    11 Paweł          Jackowski             124.94 +  396: 300  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Paweł Jackowski 124.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  364: 301  150
    2     9 Marcin         Kozyra                123.53 -  322: 391   74
    3    25 Beata          Kowal                 100.00 +  538: 198  150
    4     8 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  318: 430   68
    5    13 Anna           Pawłowska             100.00 +  503: 247  150
    6     9 Beata          Piotrowska            109.44 -  252: 533   59
    7    16 Monika         Rubinstein            100.00 +  427: 359  150
    8    13 Edward         Stefaniak             115.48 +  437: 405  165
    9     8 Marcin         Figiel                111.28 +  395: 373  161
   10     7 Marek          Syczuk                132.52 -  327: 415   83
   11     9 Mateusz        Żbikowski             140.20 -  312: 337   90
   12    11 Sławomir       Nosek                 126.25 -  300: 396   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Marcin Kozyra 123.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Beata          Kowal                 100.00 +  450: 282  150
    2     9 Paweł          Jackowski             124.94 +  391: 322  175
    3     1 Radosław       Sowiński              121.09 -  320: 451   71
    4    13 Iwona          Baran                 102.89 +  383: 369  153
    5     7 Sławomir       Nosek                 126.25 -  407: 415   76
    6    12 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 +  410: 331  187
    7    10 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 +  382: 374  163
    8     3 Ryszard        Dębski                120.85 -  412: 457   71
    9     9 Krzysztof      Mówka                 127.88 +  447: 304  178
   10     6 Mateusz        Żbikowski             140.20 +  436: 326  190
   11     4 Andrzej        Oleksiak              126.49 +  439: 385  176
   12     3 Kazio          Merklejn              135.66 -  376: 477   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Radosław Sowiński 121.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  569: 155  150
    2     1 Piotr          Pietuchowski          101.05 +  427: 320  151
    3     1 Marcin         Kozyra                123.53 +  451: 320  174
    4     1 Andrzej        Oleksiak              126.49 -  413: 447   76
    5     3 Sławomir       Kucia                 117.35 -  283: 540   67
    6     8 Michał         Sak                   112.23 -  428: 482   62
    7    12 Iwona          Baran                 102.89 +  351: 303  153
    8     8 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  355: 380   91
    9    12 Kamil          Górka                 136.50 -  299: 390   86
   10    16 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  267: 316   50
   11    21 Edward         Stefaniak             115.48 +  356: 332  165
   12    17 Beata          Piotrowska            109.44 +  455: 377  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Robert Kamiński 121.06 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Beata          Kościańska            100.00 -  328: 401   50
    2    25 Adam           Kędzior               100.00 +  331: 322  150
    3    16 Beata          Madej                 114.03 +  401: 323  164
    4    12 Sławomir       Nosek                 126.25 -  416: 456   76
    5    21 Andrzej        Lożyński              119.24 -  366: 392   69
    6    20 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  322: 376   50
    7    23 Anna           Pawłowska             100.00 +  382: 308  150
    8    18 Adam           Paszek                100.00 +  373: 356  150
    9    14 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  408: 484   68
   10    17 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 -  248: 419   63
   11    22 Roman          Figiel                106.83 +  394: 329  157
   12    18 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 +  415: 288  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Ryszard Dębski 120.85 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jolanta        Kruk                  100.00 +  483: 298  150
    2     4 Mateusz        Żbikowski             140.20 -  442: 443   90
    3     9 Janusz         Kaczor                111.46 -  441: 458   61
    4    17 Marek          Syczuk                132.52 +  386: 330  183
    5    11 Iwona          Baran                 102.89 +  487: 360  153
    6     7 Robert         Soszka                106.86 +  489: 292  157
    7     4 Kazio          Merklejn              135.66 +  424: 396  186
    8     3 Marcin         Kozyra                123.53 +  457: 412  174
    9     2 Dariusz        Banaszek              137.94 +  383: 361  188
   10     1 Dawid          Pikul                 126.45 +  428: 350  176
   11     1 Sławomir       Kucia                 117.35 -  346: 385   67
   12     2 Stanisław      Rydzik                133.67 -  355: 450   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Andrzej Lożyński 119.24 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    14 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  297: 370   68
    4    28 Maria          Jarosz                100.00 +  436: 327  150
    5    21 Robert         Kamiński              121.06 +  392: 366  171
    8    16 Rafał          Matczak               116.58 -  300: 354   67
   11    16 Iwona          Baran                 102.89 +  358: 337  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     609  /  5 121.80




	Marek Dudkiewicz 118.46 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  434: 323  150
    2    14 Andrzej        Lożyński              119.24 +  370: 297  169
    3     4 Justyna        Fugiel                128.40 -  309: 416   78
    4     8 Paweł          Jackowski             124.94 +  430: 318  175
    5     8 Janusz         Kaczor                111.46 -  360: 473   61
    6    14 Beata          Kościańska            100.00 +  435: 366  150
    7     5 Stanisław      Rydzik                133.67 -  381: 454   84
    8    14 Piotr          Pietuchowski          101.05 -  364: 430   51
    9    14 Robert         Kamiński              121.06 +  484: 408  171
   10    10 Beata          Piotrowska            109.44 +  446: 255  159
   11     8 Piotr          Pietuchowski          101.05 +  507: 325  151
   12     6 Andrzej        Oleksiak              126.49 -  314: 374   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Sławomir Kucia 117.35 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Krzemień              100.00 +  446: 245  150
    2    11 Krzysztof      Mówka                 127.88 +  403: 307  178
    3     8 Edward         Stefaniak             115.48 +  414: 371  165
    4     3 Justyna        Fugiel                128.40 +  469: 338  178
    5     3 Radosław       Sowiński              121.09 +  540: 283  171
    6     1 Dariusz        Banaszek              137.94 +  504: 294  188
    7     1 Tomasz         Figiel                113.17 -  336: 355   63
    8     2 Dawid          Pikul                 126.45 -  366: 412   76
    9     3 Andrzej        Oleksiak              126.49 +  417: 313  176
   10     3 Kazio          Merklejn              135.66 +  421: 396  186
   11     1 Ryszard        Dębski                120.85 +  385: 346  171
   12     1 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  392: 397   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Marek Charytoniuk 116.67 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grażyna        Kędzierska            100.00 +  369: 218  150
    2     8 Sławomir       Nosek                 126.25 -  283: 440   76
    3    18 Rafał          Matczak               116.58 +  374: 368  167
    4    14 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  325: 388   91
    5    18 Joanna         Rubaj                 100.00 +  364: 272  150
    6    15 Marek          Syczuk                132.52 -  298: 385   83
    7    18 Robert         Soszka                106.86 +  430: 250  157
    8    12 Marcin         Figiel                111.28 -  316: 417   61
    9    17 Jarosław       Sobczak               108.53 +  346: 243  159
   10    14 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 -  354: 445   87
   11    17 Grzegorz       Pukniel               101.20 -  292: 438   51
   12    20 Adam           Paszek                100.00 +  445: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Rafał Matczak 116.58 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Kędzior               100.00 +  391: 249  150
    2     3 Tomasz         Figiel                113.17 -  373: 407   63
    3    18 Marek          Charytoniuk           116.67 -  368: 374   67
    4    18 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  389: 297  150
    5    17 Jarosław       Sobczak               108.53 -  361: 383   59
    6    19 Iwona          Rutkowska             104.39 +  402: 270  154
    7    17 Jarosław       Kordalski             100.00 +  394: 309  150
    8    16 Andrzej        Lożyński              119.24 +  354: 300  169
    9    10 Sławomir       Nosek                 126.25 -  296: 373   76
   10    12 Krzysztof      Mówka                 127.88 -  369: 403   78
   11    14 Beata          Piotrowska            109.44 +  422: 360  159
   12    12 Krzysztof      Mówka                 127.88 +  367: 259  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Edward Stefaniak 115.48 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Madej                 100.00 +  332: 247  150
    2    17 Marek          Syczuk                132.52 +  378: 255  183
    3     8 Sławomir       Kucia                 117.35 -  371: 414   67
    4    10 Jarosław       Kordalski             100.00 +  425: 179  150
    5     9 Kazio          Merklejn              135.66 -  297: 416   86
    6    11 Justyna        Fugiel                128.40 +  367: 356  178
    7    11 Krzysztof      Mówka                 127.88 -  269: 356   78
    8    13 Paweł          Jackowski             124.94 -  405: 437   75
    9    15 Grzegorz       Pukniel               101.20 -  339: 351   51
   10    18 Beata          Madej                 114.03 -  419: 428   64
   11    21 Radosław       Sowiński              121.09 -  332: 356   71
   12    24 Roman          Figiel                106.83 -  294: 390   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 12 100.83




	Beata Madej 114.03 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  443: 217  150
    2    12 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 -  329: 385   87
    3    16 Robert         Kamiński              121.06 -  323: 401   71
    4    20 Piotr          Madej                 100.00 +  340: 335  150
    5    23 Grzegorz       Pukniel               101.20 +  383: 355  151
    6    10 Kamil          Górka                 136.50 -  309: 418   86
    7    21 Beata          Kowal                 100.00 +  327: 266  150
    8    11 Beata          Piotrowska            109.44 -  333: 454   59
    9    16 Robert         Soszka                106.86 -  360: 466   57
   10    18 Edward         Stefaniak             115.48 +  428: 419  165
   11    15 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 +  337: 330  163
   12    13 Grzegorz       Pukniel               101.20 +  347: 298  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Mariola Osajda-Matczak 113.45 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sebastian      Orzelski              100.00 +  441: 281  150
    2    13 Anna           Pawłowska             100.00 +  389: 302  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                133.67 -  310: 459   84
    4    16 Iwona          Rutkowska             104.39 +  412: 301  154
    5     5 Kamil          Górka                 136.50 +  406: 353  186
    6     6 Sławomir       Nosek                 126.25 -  271: 317   76
    7    10 Marcin         Kozyra                123.53 -  374: 382   74
    8    10 Justyna        Fugiel                128.40 -  327: 497   78
    9    13 Piotr          Pietuchowski          101.05 -  288: 420   51
   10    17 Robert         Kamiński              121.06 +  419: 248  171
   11    15 Beata          Madej                 114.03 -  330: 337   64
   12    18 Robert         Kamiński              121.06 -  288: 415   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Tomasz Figiel 113.17 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Adam           Paszek                100.00 +  501: 245  150
    2     3 Rafał          Matczak               116.58 +  407: 373  167
    3     3 Mateusz        Żbikowski             140.20 +  389: 264  190
    4     5 Piotr          Pietuchowski          101.05 +  483: 351  151
    5     1 Tomasz         Zwoliński             140.09 +  400: 348  190
    6     2 Stanisław      Rydzik                133.67 +  393: 285  184
    7     1 Sławomir       Kucia                 117.35 +  355: 336  167
    8     1 Dariusz        Banaszek              137.94 -  296: 463   88
    9     1 Dawid          Pikul                 126.45 =  410: 410  126
   10     2 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  371: 410   91
   11     3 Stanisław      Rydzik                133.67 -  345: 420   84
   12     5 Kamil          Górka                 136.50 -  272: 433   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Michał Sak 112.23 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Pawłowska             100.00 -  353: 356   50
    2    21 Justyna        Horbowska             100.00 +  387: 300  150
    3    20 Sylwester      Wójcik                100.00 +  375: 271  150
    4     7 Marcin         Figiel                111.28 +  434: 303  161
    5     4 Stanisław      Rydzik                133.67 -  312: 488   84
    6     8 Radosław       Sowiński              121.09 +  482: 428  171
    7     6 Janusz         Kaczor                111.46 -  315: 431   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  /  7 118.14




	Janusz Kaczor 111.46 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Rubaj                 100.00 +  503: 302  150
    2     2 Beata          Kościańska            100.00 +  341: 320  150
    3     9 Ryszard        Dębski                120.85 +  458: 441  171
    4     4 Dariusz        Banaszek              137.94 -  319: 396   88
    5     8 Marek          Dudkiewicz            118.46 +  473: 360  168
    6     3 Kazio          Merklejn              135.66 -  357: 378   86
    7     6 Michał         Sak                   112.23 +  431: 315  162
    8     5 Marek          Syczuk                132.52 -  355: 412   83
    9     7 Beata          Piotrowska            109.44 +  448: 335  159
   10     5 Andrzej        Oleksiak              126.49 -  384: 413   76
   11     7 Kamil          Górka                 136.50 -  349: 474   86
   12    10 Piotr          Pietuchowski          101.05 -  302: 398   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Marcin Figiel 111.28 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Monika         Rubinstein            100.00 +  372: 250  150
    2     7 Stanisław      Rydzik                133.67 -  427: 460   84
    3    11 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  437: 317  150
    4     7 Michał         Sak                   112.23 -  303: 434   62
    5    15 Michał         Krzemień              100.00 -  385: 429   50
    6    17 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  398: 267  150
    7    15 Adam           Paszek                100.00 +  427: 275  150
    8    12 Marek          Charytoniuk           116.67 +  417: 316  167
    9     8 Paweł          Jackowski             124.94 -  373: 395   75
   10    11 Kamil          Górka                 136.50 -  421: 502   86
   11    13 Justyna        Fugiel                128.40 =  390: 390  128
   12    16 Justyna        Fugiel                128.40 +  413: 336  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Beata Piotrowska 109.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Erwin          Sak                   100.00 +  345: 265  150
    2    15 Roman          Figiel                106.83 +  393: 358  157
    3     7 Tomasz         Zwoliński             140.09 -  381: 412   90
    4     6 Kamil          Górka                 136.50 -  367: 414   86
    5    20 Sylwester      Wójcik                100.00 +  362: 313  150
    6     9 Paweł          Jackowski             124.94 +  533: 252  175
    7     9 Marek          Syczuk                132.52 -  394: 468   83
    8    11 Beata          Madej                 114.03 +  454: 333  164
    9     7 Janusz         Kaczor                111.46 -  335: 448   61
   10    10 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  255: 446   68
   11    14 Rafał          Matczak               116.58 -  360: 422   67
   12    17 Radosław       Sowiński              121.09 -  377: 455   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Jarosław Sobczak 108.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Wesołowski            100.00 +  364: 314  150
    2    10 Tomasz         Zwoliński             140.09 -  318: 407   90
    3    10 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  225: 287   91
    4    21 Grzegorz       Pukniel               101.20 +  403: 312  151
    5    17 Rafał          Matczak               116.58 +  383: 361  167
    6    16 Mateusz        Żbikowski             140.20 -  388: 432   90
    7    14 Justyna        Fugiel                128.40 -  278: 423   78
    8    24 Sylwester      Wójcik                100.00 +  343: 285  150
    9    17 Marek          Charytoniuk           116.67 -  243: 346   67
   10    21 Maria          Jarosz                100.00 +  385: 295  150
   11    18 Jarosław       Kordalski             100.00 +  343: 294  150
   12    14 Paweł          Czubla                105.94 -  205: 388   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Robert Soszka 106.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Sylwester      Wójcik                100.00 -  342: 374   50
    2    23 Wojciech       Bochra                100.00 +  432: 242  150
    3    15 Krzysztof      Mówka                 127.88 +  424: 368  178
    4    11 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 -  342: 368   87
    5    14 Jarosław       Kordalski             100.00 +  335: 329  150
    6     7 Ryszard        Dębski                120.85 -  292: 489   71
    7    18 Marek          Charytoniuk           116.67 -  250: 430   67
    8    23 Magdalena      Podlaska              100.00 +  418: 329  150
    9    16 Beata          Madej                 114.03 +  466: 360  164
   10    13 Grzegorz       Pukniel               101.20 +  469: 245  151
   11    10 Sławomir       Nosek                 126.25 +  435: 401  176
   12     8 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 -  345: 347   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Roman Figiel 106.83 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              141.40 +  424: 330  191
    2    15 Beata          Piotrowska            109.44 -  358: 393   59
    3    14 Marek          Syczuk                132.52 -  277: 453   83
    4    22 Sylwester      Wójcik                100.00 -  281: 345   50
    5    25 Tomasz         Ciejka                100.00 +  443: 335  150
    6    22 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  317: 336   50
    7    25 Iwona          Rutkowska             104.39 +  412: 382  154
    8    19 Maria          Jarosz                100.00 -  342: 395   50
    9    21 Joanna         Rubaj                 100.00 -  273: 345   50
   10    25 Monika         Rubinstein            100.00 +  358: 323  150
   11    22 Robert         Kamiński              121.06 -  329: 394   71
   12    24 Edward         Stefaniak             115.48 +  390: 294  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Paweł Czubla 105.94 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             140.20 -  361: 385   90
    2    19 Tomasz         Ciejka                100.00 +  424: 311  150
    3    13 Iwona          Baran                 102.89 -  335: 367   53
    4    19 Monika         Rubinstein            100.00 -  224: 398   50
    5    24 Sebastian      Orzelski              100.00 -  325: 345   50
    6    28 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  313: 247  150
    7    27 Jolanta        Kruk                  100.00 +  376: 192  150
    8    25 Beata          Kowal                 100.00 +  325: 194  150
    9    18 Maria          Jarosz                100.00 +  348: 284  150
   10    15 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  375: 287  150
   11    12 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  300: 338   50
   12    14 Jarosław       Sobczak               108.53 +  388: 205  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Iwona Rutkowska 104.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             140.09 -  270: 449   90
    2    20 Grzegorz       Pukniel               101.20 +  325: 311  151
    3    23 Maria          Jarosz                100.00 +  384: 273  150
    4    16 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 -  301: 412   63
    5    19 Mateusz        Żbikowski             140.20 -  342: 394   90
    6    19 Rafał          Matczak               116.58 -  270: 402   67
    7    25 Roman          Figiel                106.83 -  382: 412   57
    8    28 Jolanta        Kruk                  100.00 +  423: 262  150
    9    22 Monika         Rubinstein            100.00 +  407: 352  150
   10    20 Jarosław       Kordalski             100.00 -  339: 363   50
   11    23 Joanna         Rubaj                 100.00 +  360: 323  150
   12    19 Iwona          Baran                 102.89 -  298: 392   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Iwona Baran 102.89 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Banaszek              137.94 -  301: 341   88
    2    30 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  375: 259  150
    3    13 Paweł          Czubla                105.94 +  367: 335  156
    4    13 Marcin         Kozyra                123.53 -  369: 383   74
    5    11 Ryszard        Dębski                120.85 -  360: 487   71
    6    23 Piotr          Madej                 100.00 +  349: 299  150
    7    12 Radosław       Sowiński              121.09 -  303: 351   71
    8    22 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  262: 435   50
    9    23 Beata          Kościańska            100.00 +  445: 309  150
   10    19 Joanna         Rubaj                 100.00 +  435: 335  150
   11    16 Andrzej        Lożyński              119.24 -  337: 358   69
   12    19 Iwona          Rutkowska             104.39 +  392: 298  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Grzegorz Pukniel 101.20 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 -  356: 357   87
    2    20 Iwona          Rutkowska             104.39 -  311: 325   54
    3    26 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  415: 312  150
    4    21 Jarosław       Sobczak               108.53 -  312: 403   59
    5    23 Beata          Madej                 114.03 -  355: 383   64
    6    27 Rafał          Wesołowski            100.00 +  372: 279  150
    7    24 Piotr          Madej                 100.00 +  426: 275  150
    8    17 Jarosław       Kordalski             100.00 +  342: 340  150
    9    15 Edward         Stefaniak             115.48 +  351: 339  165
   10    13 Robert         Soszka                106.86 -  245: 469   57
   11    17 Marek          Charytoniuk           116.67 +  438: 292  167
   12    13 Beata          Madej                 114.03 -  298: 347   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Piotr Pietuchowski 101.05 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 136.50 +  411: 363  186
    2     1 Radosław       Sowiński              121.09 -  320: 427   71
    3    21 Adam           Paszek                100.00 +  518: 336  150
    4     5 Tomasz         Figiel                113.17 -  351: 483   63
    5    12 Beata          Kościańska            100.00 -  300: 363   50
    6    18 Anna           Pawłowska             100.00 +  479: 279  150
    7    13 Michał         Krzemień              100.00 -  344: 359   50
    8    14 Marek          Dudkiewicz            118.46 +  430: 364  168
    9    13 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 +  420: 288  163
   10     9 Justyna        Fugiel                128.40 +  442: 424  178
   11     8 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  325: 507   68
   12    10 Janusz         Kaczor                111.46 +  398: 302  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Wojciech Bochra 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazio          Merklejn              135.66 -  262: 383   86
    2    23 Robert         Soszka                106.86 -  242: 432   57
    3    29 Adam           Kędzior               100.00 -  163: 324   50
    4    32 Anna           Kania                 100.00 +  346: 178  150
    5    31 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  175: 413   50
    6    29 Tomasz         Ciejka                100.00 -  227: 365   50
    7    32 Małgorzata     Danielak              100.00 +  319: 189  150
    8    31 Piotr          Madej                 100.00 -  263: 406   50
    9    31 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  237: 219  150
   10    29 Katarzyna      Kicińska              100.00 -  245: 327   50
   11    31 Jolanta        Kruk                  100.00 -  272: 296   50
   12    31 Grażyna        Kędzierska            100.00 -  271: 282   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  / 12  78.58




	Beata Borowska 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    32 Małgorzata     Danielak              100.00 -  203: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Tomasz Ciejka 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                133.67 -  279: 455   84
    2    19 Paweł          Czubla                105.94 -  311: 424   56
    3    28 Piotr          Madej                 100.00 -  293: 419   50
    4    29 Adam           Paszek                100.00 +  354: 291  150
    5    25 Roman          Figiel                106.83 -  335: 443   57
    6    29 Wojciech       Bochra                100.00 +  365: 227  150
    7    28 Adam           Kędzior               100.00 +  345: 250  150
    8    20 Beata          Kościańska            100.00 +  367: 230  150
    9    19 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  288: 302   50
   10    22 Anna           Pawłowska             100.00 +  330: 294  150
   11    19 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  321: 289  150
   12    15 Magdalena      Podlaska              100.00 +  444: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Małgorzata Danielak 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                132.52 -  243: 414   83
    2    29 Joanna         Rubaj                 100.00 -  153: 380   50
    3    31 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  193: 396   50
    4    30 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  185: 413   50
    5    30 Adam           Paszek                100.00 -  268: 365   50
    6    30 Jolanta        Kruk                  100.00 -  200: 350   50
    7    32 Wojciech       Bochra                100.00 -  189: 319   50
    8    32 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  257: 248  150
    9    32 Bartłomiej     Olek                  100.00 -  135: 206   50
   10    32 Beata          Borowska              100.00 +  297: 203  150
   11    33 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 -  240: 270   50
   12    32 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  314: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     933  / 12  77.75




	Paweł Górny 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    33 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  402: 139  150
   11    28 Justyna        Horbowska             100.00 +  349: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  2 150.00




	Justyna Horbowska 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Fugiel                128.40 -  269: 466   78
    2    21 Michał         Sak                   112.23 -  300: 387   62
    3    30 Katarzyna      Kicińska              100.00 -  291: 382   50
    7    22 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  312: 357   50
    8    26 Sebastian      Orzelski              100.00 -  259: 344   50
    9    28 Beata          Kowal                 100.00 -  157: 391   50
   10    30 Adam           Kędzior               100.00 +  444: 283  150
   11    28 Paweł          Górny                 100.00 -  274: 349   50
   12    29 Beata          Kościańska            100.00 -  244: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     590  /  9  65.56




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Mówka                 127.88 -  326: 358   78
    2    26 Piotr          Madej                 100.00 +  392: 259  150
    3    23 Iwona          Rutkowska             104.39 -  273: 384   54
    4    28 Andrzej        Lożyński              119.24 -  327: 436   69
    5    26 Adam           Kędzior               100.00 +  344: 238  150
    6    26 Beata          Kowal                 100.00 -  273: 290   50
    7    29 Sebastian      Orzelski              100.00 +  353: 279  150
    8    19 Roman          Figiel                106.83 +  395: 342  157
    9    18 Paweł          Czubla                105.94 -  284: 348   56
   10    21 Jarosław       Sobczak               108.53 -  295: 385   59
   11    25 Anna           Pawłowska             100.00 +  370: 275  150
   12    21 Jarosław       Kordalski             100.00 -  344: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Anna Kania 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Oleksiak              126.49 -  212: 481   76
    2    32 Jolanta        Kruk                  100.00 -  178: 295   50
    3    33 Monika         Rubinstein            100.00 -  154: 419   50
    4    32 Wojciech       Bochra                100.00 -  178: 346   50
    5    32 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  270: 212  150
    6    31 Adam           Kędzior               100.00 -  257: 325   50
    7    30 Rafał          Wesołowski            100.00 -   97: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     476  /  7  68.00




	Katarzyna Kicińska 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dawid          Pikul                 126.45 -  218: 415   76
    2    30 Iwona          Baran                 102.89 -  259: 375   53
    3    30 Justyna        Horbowska             100.00 +  382: 291  150
    4    25 Joanna         Rubaj                 100.00 -  266: 483   50
    5    28 Piotr          Madej                 100.00 -  249: 327   50
    6    28 Paweł          Czubla                105.94 -  247: 313   56
    7    31 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  278: 270  150
    8    30 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  257: 386   50
    9    30 Adam           Kędzior               100.00 +  349: 318  150
   10    29 Wojciech       Bochra                100.00 +  327: 245  150
   11    27 Beata          Kowal                 100.00 +  294: 277  150
   12    23 Sylwester      Wójcik                100.00 -  290: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




	Jarosław Kordalski 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Nosek                 126.25 -  343: 453   76
    2    22 Erwin          Sak                   100.00 +  455: 245  150
    3    12 Joanna         Rubaj                 100.00 +  401: 350  150
    4    10 Edward         Stefaniak             115.48 -  179: 425   65
    5    14 Robert         Soszka                106.86 -  329: 335   57
    6    24 Sylwester      Wójcik                100.00 +  304: 289  150
    7    17 Rafał          Matczak               116.58 -  309: 394   67
    8    17 Grzegorz       Pukniel               101.20 -  340: 342   51
    9    24 Adam           Paszek                100.00 +  370: 332  150
   10    20 Iwona          Rutkowska             104.39 +  363: 339  154
   11    18 Jarosław       Sobczak               108.53 -  294: 343   59
   12    21 Maria          Jarosz                100.00 +  385: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Tomasz Korpysz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    27 Joanna         Rubaj                 100.00 -  312: 394   50
    9    29 Jolanta        Kruk                  100.00 +  332: 212  150
   10    28 Sylwester      Wójcik                100.00 -  292: 314   50
   11    30 Piotr          Madej                 100.00 +  307: 285  150
   12    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  324: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Jolanta Kosmowska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Jackowski             124.94 -  301: 364   75
    2    31 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  381: 300  150
    3    11 Marcin         Figiel                111.28 -  317: 437   61
    4    27 Beata          Kowal                 100.00 -  264: 286   50
    5    27 Rafał          Wesołowski            100.00 +  333: 249  150
    6    22 Roman          Figiel                106.83 +  336: 317  157
    7    20 Karol          Wyrębkiewicz          136.99 -  304: 427   87
    8    22 Iwona          Baran                 102.89 +  435: 262  153
    9    19 Tomasz         Ciejka                100.00 +  302: 288  150
   10    16 Radosław       Sowiński              121.09 +  316: 267  171
   11    12 Paweł          Czubla                105.94 +  338: 300  156
   12     9 Dariusz        Banaszek              137.94 -  365: 409   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Beata Kowal 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Kozyra                123.53 -  282: 450   74
    2    33 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  302: 238  150
    3    25 Paweł          Jackowski             124.94 -  198: 538   75
    4    27 Jolanta        Kosmowska             100.00 +  286: 264  150
    5    22 Marek          Syczuk                132.52 -  205: 430   83
    6    26 Maria          Jarosz                100.00 +  290: 273  150
    7    21 Beata          Madej                 114.03 -  266: 327   64
    8    25 Paweł          Czubla                105.94 -  194: 325   56
    9    28 Justyna        Horbowska             100.00 +  391: 157  150
   10    24 Sebastian      Orzelski              100.00 -  257: 355   50
   11    27 Katarzyna      Kicińska              100.00 -  277: 294   50
   12    28 Jolanta        Kruk                  100.00 +  333: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Agnieszka Kowalczuk 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Radosław       Sowiński              121.09 -  155: 569   71
    2    33 Beata          Kowal                 100.00 -  238: 302   50
    3    32 Sebastian      Orzelski              100.00 -  188: 325   50
    4    31 Rafał          Wesołowski            100.00 -  119: 314   50
    5    32 Anna           Kania                 100.00 -  212: 270   50
    6    32 PAUZA
    7    31 Katarzyna      Kicińska              100.00 -  270: 278   50
    8    32 Małgorzata     Danielak              100.00 -  248: 257   50
    9    31 Wojciech       Bochra                100.00 -  219: 237   50
   10    33 Paweł          Górny                 100.00 -  139: 402   50
   11    33 Małgorzata     Danielak              100.00 +  270: 240  150
   12    32 Małgorzata     Danielak              100.00 -  287: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     671  / 11  61.00




	Beata Kościańska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Robert         Kamiński              121.06 +  401: 328  171
    2     2 Janusz         Kaczor                111.46 -  320: 341   61
    3    22 Michał         Krzemień              100.00 -  321: 383   50
    4    23 Adam           Kędzior               100.00 +  359: 257  150
    5    12 Piotr          Pietuchowski          101.05 +  363: 300  151
    6    14 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  366: 435   68
    7    19 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  314: 324   50
    8    20 Tomasz         Ciejka                100.00 -  230: 367   50
    9    23 Iwona          Baran                 102.89 -  309: 445   53
   10    26 Adam           Paszek                100.00 -  312: 338   50
   11    29 Monika         Rubinstein            100.00 -  284: 351   50
   12    29 Justyna        Horbowska             100.00 +  382: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  / 12  87.83




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ryszard        Dębski                120.85 -  298: 483   71
    2    32 Anna           Kania                 100.00 +  295: 178  150
    3    24 Dawid          Pikul                 126.45 -  197: 490   76
    4    26 Anna           Pawłowska             100.00 -  307: 373   50
    5    29 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  329: 368   50
    6    30 Małgorzata     Danielak              100.00 +  350: 200  150
    7    27 Paweł          Czubla                105.94 -  192: 376   56
    8    28 Iwona          Rutkowska             104.39 -  262: 423   54
    9    29 Tomasz         Korpysz               100.00 -  212: 332   50
   10    31 Bartłomiej     Olek                  100.00 +  277: 168  150
   11    31 Wojciech       Bochra                100.00 +  296: 272  150
   12    28 Beata          Kowal                 100.00 -  262: 333   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 12  88.08




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Dudkiewicz            118.46 -  323: 434   68
    2    27 Adam           Paszek                100.00 -  236: 379   50
    3    31 Małgorzata     Danielak              100.00 +  396: 193  150
    4    18 Rafał          Matczak               116.58 -  297: 389   67
    5    29 Jolanta        Kruk                  100.00 +  368: 329  150
    6    20 Robert         Kamiński              121.06 +  376: 322  171
    7    19 Beata          Kościańska            100.00 +  324: 314  150
    8    15 Tomasz         Zwoliński             140.09 -  290: 310   90
    9    20 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  274: 382   50
   10    23 Magdalena      Podlaska              100.00 -  292: 310   50
   11    26 Sylwester      Wójcik                100.00 -  278: 462   50
   12    27 Tomasz         Korpysz               100.00 -  244: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Michał Krzemień 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sławomir       Kucia                 117.35 -  245: 446   67
    2    28 Rafał          Wesołowski            100.00 +  362: 285  150
    3    22 Beata          Kościańska            100.00 +  383: 321  150
    4    15 Kazio          Merklejn              135.66 -  365: 461   86
    5    15 Marcin         Figiel                111.28 +  429: 385  161
    6    13 Krzysztof      Mówka                 127.88 -  299: 441   78
    7    13 Piotr          Pietuchowski          101.05 +  359: 344  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  7 120.43




	Grażyna Kędzierska 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Charytoniuk           116.67 -  218: 369   67
    3    19 Kamil          Górka                 136.50 -  216: 494   86
   11    32 Adam           Kędzior               100.00 -  224: 240   50
   12    31 Wojciech       Bochra                100.00 +  282: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     353  /  4  88.25




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Matczak               116.58 -  249: 391   67
    2    25 Robert         Kamiński              121.06 -  322: 331   71
    3    29 Wojciech       Bochra                100.00 +  324: 163  150
    4    23 Beata          Kościańska            100.00 -  257: 359   50
    5    26 Maria          Jarosz                100.00 -  238: 344   50
    6    31 Anna           Kania                 100.00 +  325: 257  150
    7    28 Tomasz         Ciejka                100.00 -  250: 345   50
    8    29 Anna           Pawłowska             100.00 -  200: 383   50
    9    30 Katarzyna      Kicińska              100.00 -  318: 349   50
   10    30 Justyna        Horbowska             100.00 -  283: 444   50
   11    32 Grażyna        Kędzierska            100.00 +  240: 224  150
   12    30 Piotr          Madej                 100.00 -  279: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  / 12  78.17




	Piotr Madej 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Edward         Stefaniak             115.48 -  247: 332   65
    2    26 Maria          Jarosz                100.00 -  259: 392   50
    3    28 Tomasz         Ciejka                100.00 +  419: 293  150
    4    20 Beata          Madej                 114.03 -  335: 340   64
    5    28 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  327: 249  150
    6    23 Iwona          Baran                 102.89 -  299: 349   53
    7    24 Grzegorz       Pukniel               101.20 -  275: 426   51
    8    31 Wojciech       Bochra                100.00 +  406: 263  150
    9    26 Magdalena      Podlaska              100.00 -  328: 349   50
   10    27 Piotr          Ziółkowski            100.00 -  226: 409   50
   11    30 Tomasz         Korpysz               100.00 -  285: 307   50
   12    30 Adam           Kędzior               100.00 +  391: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 12  86.08




	Katarzyna Niedźwiedź 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Beata          Madej                 114.03 -  217: 443   64
    2    31 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  300: 381   50
    3    26 Grzegorz       Pukniel               101.20 -  312: 415   51
    4    30 Małgorzata     Danielak              100.00 +  413: 185  150
    5    31 Wojciech       Bochra                100.00 +  413: 175  150
    6    17 Marcin         Figiel                111.28 -  267: 398   61
    7    22 Justyna        Horbowska             100.00 +  357: 312  150
    8    21 Monika         Rubinstein            100.00 +  362: 273  150
    9    20 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  382: 274  150
   10    15 Paweł          Czubla                105.94 -  287: 375   56
   11    19 Tomasz         Ciejka                100.00 -  289: 321   50
   12    22 Sebastian      Orzelski              100.00 -  292: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Bartłomiej Olek 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    32 Małgorzata     Danielak              100.00 +  206: 135  150
   10    31 Jolanta        Kruk                  100.00 -  168: 277   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Sebastian Orzelski 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 -  281: 441   63
    2    18 Kamil          Górka                 136.50 -  258: 388   86
    3    32 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  325: 188  150
    4    24 Krzysztof      Mówka                 127.88 -  296: 492   78
    5    24 Paweł          Czubla                105.94 +  345: 325  156
    6    25 Monika         Rubinstein            100.00 -  317: 379   50
    7    29 Maria          Jarosz                100.00 -  279: 353   50
    8    26 Justyna        Horbowska             100.00 +  344: 259  150
    9    27 Sylwester      Wójcik                100.00 +  377: 266  150
   10    24 Beata          Kowal                 100.00 +  355: 257  150
   11    20 Magdalena      Podlaska              100.00 -  382: 455   50
   12    22 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 +  314: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Adam Paszek 100.00 Tarnowskie Góry          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Figiel                113.17 -  245: 501   63
    2    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  379: 236  150
    3    21 Piotr          Pietuchowski          101.05 -  336: 518   51
    4    29 Tomasz         Ciejka                100.00 -  291: 354   50
    5    30 Małgorzata     Danielak              100.00 +  365: 268  150
    6    21 Joanna         Rubaj                 100.00 +  421: 295  150
    7    15 Marcin         Figiel                111.28 -  275: 427   61
    8    18 Robert         Kamiński              121.06 -  356: 373   71
    9    24 Jarosław       Kordalski             100.00 -  332: 370   50
   10    26 Beata          Kościańska            100.00 +  338: 312  150
   11    24 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  409: 263  150
   12    20 Marek          Charytoniuk           116.67 -  239: 445   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Sak                   112.23 +  356: 353  162
    2    13 Mariola        Osajda-Matczak        113.45 -  302: 389   63
    3    17 Kazio          Merklejn              135.66 -  361: 379   86
    4    26 Jolanta        Kruk                  100.00 +  373: 307  150
    5    13 Paweł          Jackowski             124.94 -  247: 503   75
    6    18 Piotr          Pietuchowski          101.05 -  279: 479   51
    7    23 Robert         Kamiński              121.06 -  308: 382   71
    8    29 Adam           Kędzior               100.00 +  383: 200  150
    9    25 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  325: 306  150
   10    22 Tomasz         Ciejka                100.00 -  294: 330   50
   11    25 Maria          Jarosz                100.00 -  275: 370   50
   12    26 Piotr          Ziółkowski            100.00 +  411: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Magdalena Podlaska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Robert         Soszka                106.86 -  329: 418   57
    9    26 Piotr          Madej                 100.00 +  349: 328  150
   10    23 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  310: 292  150
   11    20 Sebastian      Orzelski              100.00 +  455: 382  150
   12    15 Tomasz         Ciejka                100.00 -  279: 444   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     557  /  5 111.40




	Joanna Rubaj 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Janusz         Kaczor                111.46 -  302: 503   61
    2    29 Małgorzata     Danielak              100.00 +  380: 153  150
    3    12 Jarosław       Kordalski             100.00 -  350: 401   50
    4    25 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  483: 266  150
    5    18 Marek          Charytoniuk           116.67 -  272: 364   67
    6    21 Adam           Paszek                100.00 -  295: 421   50
    7    26 Sylwester      Wójcik                100.00 -  315: 316   50
    8    27 Tomasz         Korpysz               100.00 +  394: 312  150
    9    21 Roman          Figiel                106.83 +  345: 273  157
   10    19 Iwona          Baran                 102.89 -  335: 435   53
   11    23 Iwona          Rutkowska             104.39 -  323: 360   54
   12    25 Monika         Rubinstein            100.00 -  320: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marcin         Figiel                111.28 -  250: 372   61
    2    24 Mariusz        Skrobosz              141.40 -  285: 541   91
    3    33 Anna           Kania                 100.00 +  419: 154  150
    4    19 Paweł          Czubla                105.94 +  398: 224  156
    5    16 Krzysztof      Mówka                 127.88 -  340: 392   78
    6    25 Sebastian      Orzelski              100.00 +  379: 317  150
    7    16 Paweł          Jackowski             124.94 -  359: 427   75
    8    21 Katarzyna      Niedźwiedź            100.00 -  273: 362   50
    9    22 Iwona          Rutkowska             104.39 -  352: 407   54
   10    25 Roman          Figiel                106.83 -  323: 358   57
   11    29 Beata          Kościańska            100.00 +  351: 284  150
   12    25 Joanna         Rubaj                 100.00 +  350: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Erwin Sak 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Beata          Piotrowska            109.44 -  265: 345   59
    2    22 Jarosław       Kordalski             100.00 -  245: 455   50
    3    27 Rafał          Wesołowski            100.00 +  381: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     259  /  3  86.33




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jarosław       Sobczak               108.53 -  314: 364   59
    2    28 Michał         Krzemień              100.00 -  285: 362   50
    3    27 Erwin          Sak                   100.00 -  223: 381   50
    4    31 Agnieszka      Kowalczuk             100.00 +  314: 119  150
    5    27 Jolanta        Kosmowska             100.00 -  249: 333   50
    6    27 Grzegorz       Pukniel               101.20 -  279: 372   51
    7    30 Anna           Kania                 100.00 +  358:  97  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     560  /  7  80.00




	Sylwester Wójcik 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Robert         Soszka                106.86 +  374: 342  157
    2     6 Justyna        Fugiel                128.40 -  262: 428   78
    3    20 Michał         Sak                   112.23 -  271: 375   62
    4    22 Roman          Figiel                106.83 +  345: 281  157
    5    20 Beata          Piotrowska            109.44 -  313: 362   59
    6    24 Jarosław       Kordalski             100.00 -  289: 304   50
    7    26 Joanna         Rubaj                 100.00 +  316: 315  150
    8    24 Jarosław       Sobczak               108.53 -  285: 343   59
    9    27 Sebastian      Orzelski              100.00 -  266: 377   50
   10    28 Tomasz         Korpysz               100.00 +  314: 292  150
   11    26 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  462: 278  150
   12    23 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  341: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Piotr Ziółkowski 100.00 Piaseczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    30 Katarzyna      Kicińska              100.00 +  386: 257  150
    9    25 Anna           Pawłowska             100.00 -  306: 325   50
   10    27 Piotr          Madej                 100.00 +  409: 226  150
   11    24 Adam           Paszek                100.00 -  263: 409   50
   12    26 Anna           Pawłowska             100.00 -  328: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00


MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Dawidson Paweł                 142.63  Częstochowa            26671 / 187
   2  Zaleski Szymon                 141.93  Poznań                 17883 / 126
   3  Skrobosz Mariusz               141.60  Warszawa               27187 / 192
   4  Zwoliński Tomasz               141.21  Warszawa               27113 / 192
   5  Żbikowski Mateusz              140.69  Warszawa               26871 / 191
   6  Usakiewicz Wojciech            138.86  Warszawa               27355 / 197
   7  Wyrębkiewicz Karol             137.79  Łódź                   26456 / 192
   8  Wrześniewski Mariusz           137.39  Warszawa               27340 / 199
   9  Banaszek Dariusz               136.74  Warszawa               26255 / 192
  10  Fidziński Szymon               136.63  Warszawa               26369 / 193
  11  Górka Kamil                    136.57  Łęczna                 26085 / 191
  12  Merklejn Kazio                 135.83  Szczecin               25944 / 191
  13  Czupryniak Maciej              135.62  Milanówek              26310 / 194
  14  Gałecki Maciej                 135.27  Łódź                   25971 / 192
  15  Mroziuk Marcin                 134.93  Warszawa               26311 / 195
  16  Rydzik Stanisław               134.85  Warszawa               25891 / 192
  17  Puton Dariusz                  134.24  Ruda Śląska            10605 / 79
  18  Syczuk Marek                   133.85  Warszawa               25967 / 194
  19  Nowak Leszek                   133.64  Myślibórz              10157 / 76
  20  Usakiewicz Krzysztof           133.42  Warszawa               24016 / 180
  21  Święcki Grzegorz               133.17  Białystok              12252 / 92
  22  Konca Radosław                 132.39  Warszawa               26346 / 199
  23  Duczemiński Robert             132.31  Gorzów Wielkopolski    25535 / 193
  24  Kania Małgorzata               131.90  Milanówek              26380 / 200
  25  Zemło Wojciech                 130.85  Łódź                   25777 / 197
  26  Kordjalik Sławomir             128.95  Warszawa               24759 / 192
  27  Oleksiak Andrzej               127.99  Ostróda                23167 / 181
  28  Bożek Marcin                   127.85  Będzin                  8566 / 67
  29  Weremczuk Adam                 127.72  Łódź                   22990 / 180
  30  Pikul Dawid                    127.69  Poznań                 25410 / 199
  31  Fugiel Justyna                 127.26  Sandomierz             24561 / 193
  32  Stępień Joanna                 127.23  Katowice               24173 / 190
  33  Borowski Jarosław              126.99  Bielsk Podlaski        13080 / 103
  34  Mówka Krzysztof                126.97  Toruń                  24506 / 193
  35  Nosek Sławomir                 126.83  Mielec                 11668 / 92
  36  Stępień Wiktor                 126.68  Katowice               11655 / 92
  37  Rechowicz Andrzej              125.95  Katowice               24939 / 198
  38  Roszak Marek                   125.87  Poznań                 24293 / 193
  39  Czerwoniec Waldemar            125.61  Warszawa               20475 / 163
  40  Słapiński Andrzej              124.93  Warszawa               13617 / 109
  41  Jackowski Paweł                123.91  Warszawa               14869 / 120
  42  Kozyra Marcin                  123.88  Warszawa               24528 / 198
  43  Ochot Stanisław                123.44  Katowice                7530 / 61
  44  Pypno Krzysztof                123.44  Gliwice                 9752 / 79
  45  Puchalski Jarosław             122.71  Łódź                   24419 / 199
  46  Szmidtke Andrzej               122.70  Bolszewo               17300 / 141
  47  Puchalski Sergiusz             122.38  Włocławek              17501 / 143
  48  Antosik Marek                  122.24  Nowy Dwór Mazowiecki    8312 / 68
  49  Dębski Ryszard                 122.20  Biała Podlaska         19918 / 163
  50  Puchalski Aleksander           122.08  Włocławek              22707 / 186
  51  Szepczyński Andrzej            121.74  Kraków                 10713 / 88
  52  Kowalska Anna                  121.63  Bielsko Biała          17636 / 145
  53  Warzecha Filip                 121.62  Gdynia                 16175 / 133
  54  Kamiński Robert                121.26  Wysokie Mazowieckie    23404 / 193
  55  Grabowski Maciej               120.77  Warszawa               16304 / 135
  56  Sowiński Radosław              120.60  Warszawa               23999 / 199
  57  Merklejn Aleksandra            120.58  Szczecin               22427 / 186
  58  Wietecki Zbigniew              120.31  Gorzów Wielkopolski    23219 / 193
  59  Bukowski Krzysztof             120.28  Milanówek              19005 / 158
  60  Siemaszko Walenty              120.25  Lipiany                15152 / 126
  61  Korga Lucyna                   120.16  Zabrze                 23070 / 192
  62  Kucia Sławomir                 120.02  Kraków                 17283 / 144
  63  Figiel Tomasz                  119.67  Zawichost               3590 / 30
  64  Lożyński Andrzej               119.50  Piastów                 5975 / 50
  65  Kwiatkowski Andrzej            119.08  Warszawa               22983 / 193
  66  Orzeł Mariusz                  119.08  Nowe Miasto Lubawskie  10717 / 90
  67  Merklejn Magdalena             118.90  Szczecin               23662 / 199
  68  Sulima Roman                   118.89  Warszawa               16883 / 142
  69  Kubicki Mariusz                118.58  Inowrocław             17075 / 144
  70  Dudkiewicz Marek               118.54  Milanówek              21337 / 180
  71  Szota Zdzisław                 118.38  Warszawa               15744 / 133
  72  Florek Paweł                   118.28  Nowa Wieś Wielka       17387 / 147
  73  Gasik Stanisław                118.25  Warszawa               18328 / 155
  74  Roszak Halina                  117.55  Poznań                 21864 / 186
  75  Michalak Maciej                117.54  Łódź                    8110 / 69
  76  Matyasik Jerzy                 117.50  Kraków                 18917 / 161
  77  Juszczak Joanna                117.08  Warszawa               22947 / 196
  78  Perzyński Maciej               116.58  Piła                   10492 / 90
  79  Charytoniuk Marek              116.55  Biała Podlaska         17599 / 151
  80  Michalak Jarosław              116.50  Łódź                   14096 / 121
  81  Matczak Rafał                  116.14  Pruszków               22183 / 191
  82  Hebda Maciej                   115.45  Tarnów                  3579 / 31
  83  Pietruszka Jacek               115.18  Kraków                  7026 / 61
  84  Klinkosz Kamil                 114.93  Rumia                  13792 / 120
  85  Jaworski Arkadiusz             114.83  Tychy                  16191 / 141
  86  Madej Beata                    114.39  Lublin                 22763 / 199
  87  Sołdan Irena                   114.38  Rumia                   7549 / 66
  88  Stępień Katarzyna              113.53  Katowice               10104 / 89
  89  Subocz Paweł                   113.47  Szczecin                7262 / 64
  90  Sak Michał                     113.35  Lublin                  4194 / 37
  91  Stefaniak Edward               113.25  Biała Podlaska          8947 / 79
  92  Osajda-Matczak Mariola         113.19  Pruszków               22524 / 199
  93  Białobrzewski Dariusz          113.06  Gdynia                 12550 / 111
  94  Kaczor Janusz                  113.00  Międzyrzec Podl.        6780 / 60
  95  Szkudlarek Krzysztof           112.72  Pabianice               9581 / 85
  96  Puchalski Bogusław             112.55  Włocławek              21498 / 191
  97  Rosół Piotr                    112.48  Warszawa               22384 / 199
  98  Matysiak Grzegorz              112.34  Kraków                 14716 / 131
  99  Próchniewicz Wojciech          112.28  Warszawa               22457 / 200
 100  Klar Filip                     112.10  Mielec                 16255 / 145
 101  Wróblewski Eugeniusz           112.04  Inowrocław             18934 / 169
 102  Chmielewska Grażyna            111.93  Mrągowo                 4701 / 42
 103  Figiel Marcin                  111.84  Zawichost              19013 / 170
 104  Zieliński Władysław            111.43  Lębork                  5237 / 47
 105  Machnio Maurycy                111.37  Lipiany                10580 / 95
 106  Merklejn Kazimierz             111.31  Szczecin               14248 / 128
 107  Koczkodon Grzegorz             110.73  Ostróda                15613 / 141
 108  Olewiński Wiesław              110.59  Warszawa               15151 / 137
 109  Nawrocki Kamil                 110.46  Bydgoszcz               9279 / 84
 110  Krzemiński Piotr               110.45  Warszawa               10603 / 96
 111  Żuliński Jarosław              110.41  Szczecin               11703 / 106
 112  Waszkiewicz Michał             110.27  Warszawa                8601 / 78
 113  Dawidson Stefan                110.26  Częstochowa            21281 / 193
 114  Kutera Maciej                  109.86  Warszawa               11645 / 106
 115  Strzelczyk Ewa                 109.81  Warszawa               21413 / 195
 116  Majewski Paweł                 109.81  Warszawa               10981 / 100
 117  Śniadach Lucyna                109.61  Rumia                  20936 / 191
 118  Jachowicz Paweł                109.58  Żyrardów                7561 / 69
 119  Żuławska Katarzyna             109.42  Katowice               21775 / 199
 120  Jankowska Elżbieta             109.33  Wrocław                 3936 / 36
 121  Piotrowska Beata               109.19  Łódź                   20856 / 191
 122  Rakoczy Andrzej                109.08  Kraków                 10908 / 100
 123  Soszka Robert                  109.07  Warszawa                9816 / 90
 124  Sobczak Jarosław               109.02  Warszawa               20059 / 184
 125  Niżewski Ryszard               108.87  Warszawa               10669 / 98
 126  Tyczyno Andrzej                108.40  Bydgoszcz              10406 / 96
 127  Opyc Paweł                     108.10  Warszawa               21619 / 200
 128  Stecuła Leszek                 108.10  Bytom                   8432 / 78
 129  Tatarczuk Jerzy                108.06  Warszawa               11995 / 111
 130  Sosin Filip                    107.95  Warszawa               16732 / 155
 131  Czubla Paweł                   107.62  Lublin                  5166 / 48
 132  Ciszewska Ewa                  107.56  Katowice                7637 / 71
 133  Frynia Paweł                   107.11  Konstantynów Łódzki     8890 / 83
 134  Kowalska Renata                106.93  Bielsko Biała          16681 / 156
 135  Gostomski Andrzej              106.92  Łódź                   21385 / 200
 136  Kozłowski Bogdan               106.90  Białystok               8873 / 83
 137  Figiel Roman                   106.47  Zawichost              16609 / 156
 138  Petrus Jacek                   106.47  Wrocław                 9582 / 90
 139  Gajewska Zofia                 106.23  Jelenia Góra            8286 / 78
 140  Jurkowski Adam                 106.21  Knurów                  7753 / 73
 141  Florek Jędrzej                 106.08  Nowa Wieś Wielka       13897 / 131
 142  Jacyno Wojciech                106.08  Warszawa                4031 / 38
 143  Puton Grażyna                  105.85  Ruda Śląska             3599 / 34
 144  Furman Grażyna                 105.67  Sosnowiec               3804 / 36
 145  Wrzałek Miłosz                 105.66  Reda                   12151 / 115
 146  Śliwa Maciej                   105.66  Zabrze                  9298 / 88
 147  Luter Jerzy                    105.39  Bytom                  20973 / 199
 148  Gołęcki Wojciech               105.37  Inowrocław             20441 / 194
 149  Stefaniuk Agnieszka            105.29  Warszawa               10213 / 97
 150  Ziółkowski Jan                 105.25  Rumia                   8104 / 77
 151  Sulejewska Małgorzata          105.19  Kraków                 11360 / 108
 152  Żbikowski Tomasz               105.03  Warszawa               20165 / 192
 153  Jabłczyńska-Zając Janina       104.95  Gdynia                  8186 / 78
 154  Niciporuk Małgorzata           104.86  Rumia                   6921 / 66
 155  Pietuchowski Piotr             104.66  Białystok               7117 / 68
 156  Wypart Jarosław                104.63  Częstochowa            12870 / 123
 157  Michalski Mariusz              104.32  Inowrocław             11893 / 114
 158  Rutkowska Iwona                104.15  Warszawa               13644 / 131
 159  Sitkowski Marek                104.00  Warszawa                4264 / 41
 160  Augustyniak Krystyna           103.81  Łódź                    9343 / 90
 161  Ziembowicz Dorota              103.59  Gliwice                20201 / 195
 162  Baran Iwona                    103.57  Kraków                 14811 / 143
 163  Dąbrowski Rafał                103.32  Ostróda                 7026 / 68
 164  Siemaszko Monika               103.17  Lipiany                 6706 / 65
 165  Pukniel Grzegorz               102.87  Lublin                 20162 / 196
 166  Jaworski Krzysztof             102.30  Warszawa                7877 / 77
 167  Słapiński Adam                 102.25  Warszawa                8180 / 80
 168  Zielińska Dorota               102.17  Ustanów                14508 / 142
 169  Białobrzewska Alina            102.05  Gdynia                 11736 / 115
 170  Koszarski Bogusław             101.83  Lądek Zdrój            13340 / 131
 171  Kubik Joanna                   101.65  Częstochowa            10267 / 101
 172  Mańkowski Piotr                101.58  Warszawa                5993 / 59
 173  Skwarek Zygmunt                101.28  Katowice                3950 / 39
 174  Harat Stanisław                101.28  Kęty                    3646 / 36
 175  Matysiak Bożena                101.26  Kraków                  6582 / 65
 176  Zięba Maciej                   100.29  Wrocław                 4814 / 48
 177  Nawrocki Dariusz               100.19  Bydgoszcz               9418 / 94
 178  Oprządek Magdalena             100.19  Siedlce                 3206 / 32
 179  Szulc Paweł                    100.10  Szczecin                5806 / 58
 180  Boczek Bartłomiej              100.08  Toruń                   3603 / 36
 181  Kozłowska Marianna              99.84  Białystok               7388 / 74
 182  Szymkowski Michał               99.66  Wrocław                 3488 / 35
 183  Wojciekiewicz Piotr             99.65  Katowice                4584 / 46
 184  Wojciechowska Agata             99.60  Poznań                  2988 / 30
 185  Fiszer Ewa                      99.55  Wrocław                 4181 / 42
 186  Krzyżewski Krzysztof            99.44  Świętajno               3580 / 36
 187  Legięć Adam                     99.31  Warszawa                6455 / 65
 188  Burczyk Andrzej                 99.12  Gdynia                  4163 / 42
 189  Wietecki Józef                  98.98  Gorzów Wielkopolski     5444 / 55
 190  Podlaska Magdalena              98.76  Warszawa                9876 / 100
 191  Pokojski Bogdan                 98.62  Piastów                 3156 / 32
 192  Waberski Krzysztof              98.33  Łódź                    3540 / 36
 193  Ryś Henryk                      98.25  Warszawa                3537 / 36
 194  Puchalski Andrzej               98.17  Łódź                    3534 / 36
 195  Zając Ewa                       98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 196  Kosmowska Jolanta               98.03  Warszawa               18919 / 193
 197  Sojka Krzysztof                 97.87  Łódź                    5285 / 54
 198  Rosół Renata                    97.79  Warszawa               18483 / 189
 199  Pawlic Przemysław               97.77  Wrocław                 7333 / 75
 200  Ochot Paweł                     97.62  Katowice                5076 / 52
 201  Szkudlarek Michał               97.50  Pabianice               4290 / 44
 202  Pendowska Ania                  97.02  Rumia                   6403 / 66
 203  Ficak Irena                     96.85  Mielec                  9201 / 95
 204  Jóźwiak Małgorzata              96.24  Iława                   5582 / 58
 205  Dobrzańska Marta                96.00  Kraków                  3264 / 34
 206  Jarosz Maria                    95.99  Lublin                 13151 / 137
 207  Andracka Renata                 95.89  Poznań                  3452 / 36
 208  Ostrowska Joanna                95.85  Warszawa               16487 / 172
 209  Hennig Paulina                  95.70  Gniezno                 4211 / 44
 210  Mroziuk Magdalena               95.69  Warszawa               11291 / 118
 211  Korpysz Tomasz                  95.49  Warszawa                4297 / 45
 212  Kościańska Beata                95.44  Lublin                  4581 / 48
 213  Markiewicz Sebastian            95.08  Warszawa                3423 / 36
 214  Szubiak Aneta                   95.02  Łódź                    5036 / 53
 215  Kucia Małgorzata                94.69  Wrocław                 3314 / 35
 216  Niżewska Kinga                  94.47  Warszawa                6046 / 64
 217  Drózd Robert                    94.31  Wesoła                  8488 / 90
 218  Kotwica Adam                    93.94  Gdańsk                  4697 / 50
 219  Sołdan Wojciech                 93.65  Rumia                   3746 / 40
 220  Kocikowski Marek                93.27  Ostróda                 7275 / 78
 221  Skrzyński Norbert               93.24  Warszawa               12121 / 130
 222  Biegun Arkadiusz                93.14  Kraków                  3260 / 35
 223  Gostomska Marta                 92.92  Warszawa                9571 / 103
 224  Ząbek Teresa                    92.91  Warszawa                7526 / 81
 225  Chmielewski Piotr               92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 226  Cieśla Adam                     92.31  Częstochowa             3323 / 36
 227  Szeliga Marta                   92.05  Warszawa                3866 / 42
 228  Niedźwiedź Katarzyna            92.00  Lublin                  3312 / 36
 229  Kaczyńska Grażyna               91.59  Łódź                    4213 / 46
 230  Cichecki Jacek                  91.33  Józefów                 2740 / 30
 231  Soska Maciej                    91.32  Lublin                  6484 / 71
 232  Kokoszka Paweł                  91.02  Kłomnice                5916 / 65
 233  Ingling Piotr                   90.93  Warszawa               12367 / 136
 234  Ziółkowski Piotr                90.35  Piaseczno               8403 / 93
 235  Pawłowska Anna                  89.57  Opacz Kol.              7882 / 88
 236  Krupka Agnieszka                89.52  Krosno                  3581 / 40
 237  Bulkowski Waldemar              88.80  Chojnów                 3108 / 35
 238  Jobs Ewa                        88.42  Ostróda                 3183 / 36
 239  Sosin Michał                    88.28  Warszawa                3443 / 39
 240  Orzelski Sebastian              88.11  Bielsk Podlaski         4846 / 55
 241  Kokot Krzysztof                 88.04  Nowy Targ               9508 / 108
 242  Ilczuk Bogumiła                 87.91  Warszawa                6945 / 79
 243  Sojka Janusz                    87.74  Łódź                    3334 / 38
 244  Gryz Sylwester                  87.70  Zabrze                  2631 / 30
 245  Pazda Ziemowit                  87.60  Wrocław                 5081 / 58
 246  Augustyniak Jerzy               87.22  Łódź                    7152 / 82
 247  Rubinstein Monika               86.23  Warszawa               11038 / 128
 248  Madej Piotr                     86.23  Lublin                 11124 / 129
 249  Kruk Krzysztof                  85.86  Łódź                    5924 / 69
 250  Rogalski Mariusz                85.03  Iława                   3316 / 39
 251  Włodarczyk Robert               84.76  Wrocław                 3475 / 41
 252  Brychcy Joanna                  84.52  Katowice                5663 / 67
 253  Przepiórkowski Mirosław         83.41  Inowrocław              2669 / 32
 254  Kwiatkowski Artur               83.20  Częstochowa             2496 / 30
 255  Pawłowski Jan                   83.00  Warszawa                5229 / 63
 256  Jachowicz Kacper                80.98  Żyrardów                3725 / 46
 257  Łubniewicz Halina               80.47  Łódź                    2575 / 32
 258  Bednarska Jolanta               79.16  Łódź                    3562 / 45
 259  Kruk Jolanta                    71.89  Łódź                    3954 / 55
 260  Kędzior Adam                    70.93  Lublin                  3121 / 44
 261  Sulejewski Tomasz               69.67  Kraków                  3553 / 51
 262  Szymańska Barbara               68.12  Gdańsk                  2248 / 33
 263  Pawłowska Małgorzata            64.05  Opacz Kol.              2562 / 40

                                    POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK                 RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 264  Kamiński Marcin                123.72  Warszawa                3588 / 29
 265  Jęczek Grzegorz                 91.59  Łódź                    2656 / 29
 266  Dudek Sebastian                 87.55  Częstochowa             2539 / 29
 267  Wesołowska Grażyna              81.52  Łódź                    2364 / 29
 268  Puchalska Krystyna              79.83  Łódź                    2315 / 29
 269  Kukier Krzysztof                87.82  Warszawa                2459 / 28
 270  Stefaniak Paweł                125.88  Biała Podlaska          3273 / 26
 271  Baltyn Jacek                    99.85  Suchedniów              2596 / 26
 272  Giryn Ilona                     94.46  Łódź                    2456 / 26
 273  Rawski Lech                     90.19  Kraków                  2345 / 26
 274  Kapela Paweł                    96.36  Kraków                  2409 / 25
 275  Faron Kazimierz                118.25  Warszawa                2838 / 24
 276  Chmielewski Andrzej            117.21  Warszawa                2813 / 24
 277  Wróblewski Andrzej             115.17  Warszawa                2764 / 24
 278  Paszek Jerzy                   114.96  Tarnowskie Góry         2759 / 24
 279  Mossakowski Piotr              113.50  Chorzów                 2724 / 24
 280  Zaryński Jakub                 108.54  Świnoujście             2605 / 24
 281  Noskowicz Krzysztof            106.67  Toruń                   2560 / 24
 282  Trumpus Michał                 105.75  Wrocław                 2538 / 24
 283  Ciejka Tomasz                  105.58  Kraków                  2534 / 24
 284  Hoffmann Jolanta               105.21  Warszawa                2525 / 24
 285  Królak Anna                    104.38  warszawa                2505 / 24
 286  Konsik Mirosław                104.17  Gdańsk                  2500 / 24
 287  Stencel Tomasz                 104.17  Poznań                  2500 / 24
 288  Kulawiak Grzegorz               99.75  Warszawa                2394 / 24
 289  Grzegorzewska Maria             99.29  Nowe Miasto Lubawskie   2383 / 24
 290  Gajda Paweł                     98.08  Ostrów Wielkopolski     2354 / 24
 291  Sokołowski Grzegorz             97.96  Słupsk                  2351 / 24
 292  Olędzki Grzegorz                97.83  Warszawa                2348 / 24
 293  Rubaj Tomasz                    97.79  Lublin                  2347 / 24
 294  Obłoza Mariusz                  97.29  Szczecin                2335 / 24
 295  Markiewicz Joanna               94.21  Żyrardów                2261 / 24
 296  Kołodziejczyk Michał            90.12  Ostróda                 2163 / 24
 297  Nowak Jacek                     89.38  Szczecin                2145 / 24
 298  Norwajszas Mirosław             88.25  Szczecin                2118 / 24
 299  Rawska Małgorzata               86.96  Kraków                  2087 / 24
 300  Rubaj Joanna                    85.79  Lublin                  2059 / 24
 301  Rzepa Jacek                     85.04  Tychy                   2041 / 24
 302  Graczyk Adam                    81.83  Nowe Miasto Lubawskie   1964 / 24
 303  Dawidson Dawid                 108.00  Częstochowa             2484 / 23
 304  Strzelczyk Adam                106.65  Częstochowa             2453 / 23
 305  Borodziuk Krzysztof            104.65  Kostrzyn                2407 / 23
 306  Świątkowska Marta              104.00  Wrocław                 2392 / 23
 307  Skrzypczyński Mariusz          103.04  Reda                    2370 / 23
 308  Święcka Elżbieta               102.26  Białystok               2352 / 23
 309  Głowacki Robert                101.87  Łódź                    2343 / 23
 310  Jankowski Eligiusz             101.00  Wrocław                 2323 / 23
 311  Makuch Mariusz                  99.48  Zator                   2288 / 23
 312  Urbańczyk Marek                 89.96  Bielsko Biała           2069 / 23
 313  Anuszkiewicz Alfred             89.74  Warszawa                2064 / 23
 314  Fidziński Mikołaj               81.91  Dębica                  1884 / 23
 315  Fortuna Teresa                 126.86  Lubin                   2791 / 22
 316  Kordalski Jarosław             116.59  Lublin                  2565 / 22
 317  Kwaśniak Wojciech               91.50  Częstochowa             2013 / 22
 318  Tutka Marcin                    94.24  Wrocław                 1979 / 21
 319  Parnicki Zdzisław               86.95  Słupsk                  1826 / 21
 320  Lewandowska Ewa                 79.00  Warszawa                1580 / 20
 321  Bielaszka Anna                  58.70  Nowe Miasto Lubawskie   1174 / 20
 322  Kamienik Jarosław              104.53  Słupsk                  1986 / 19
 323  Bielaszka Jan                   90.16  Nowe Miasto Lubawskie   1713 / 19
 324  Dzik Monika                     89.16  Poznań                  1694 / 19
 325  Kołodziejczyk Małgorzata        86.21  Ostróda                 1638 / 19
 326  Jędrzejczyk Marcin             106.83  Warszawa                1923 / 18
 327  Lewandowski Zbigniew           103.78  Słupsk                  1868 / 18
 328  Bruska Anita                   100.94  Gdynia                  1817 / 18
 329  Święcki Łukasz                  94.17  Białystok               1695 / 18
 330  Boczoń Dawid                    93.22  Zakopane                1678 / 18
 331  Szulc Marzena                   90.28  Szczecin                1625 / 18
 332  Bochra Wojciech                 70.06  Lublin                  1261 / 18
 333  Wandzlewicz Krystian           131.65  Nowe Miasto Lubawskie   2238 / 17
 334  Borejko Michał                  97.47  Wrocław                 1657 / 17
 335  Jakubiak Piotr                  97.18  Żyrardów                1652 / 17
 336  Sitkowski Filip                 92.00  Warszawa                1564 / 17
 337  Wszyndybył Jacek                76.24  Chojnów                 1296 / 17
 338  Zalewski Adam                   63.53  Racibórz                1080 / 17
 339  Gigoła Jacek                   111.62  Gorzów Wielkopolski     1786 / 16
 340  Macal Bogusław                  89.81  Szczecin                1437 / 16
 341  Czarnecka Anna                  83.31  Zgierz                  1333 / 16
 342  Bobik Andrzej                   66.19  Chojnów                 1059 / 16
 343  Kuma Bogusław                  114.64  Słupsk                  1605 / 14
 344  Piętka Anna                     78.29  Szczecin                1096 / 14
 345  Stanosz Paweł                  161.15  Warszawa                2095 / 13
 346  Krzemień Michał                115.00  Kraków                  1495 / 13
 347  Krzyszczyk Tomasz              102.77  Siemianowice Śląskie    1336 / 13
 348  Krzyszczyk Krzysztof            99.38  Siemianowice Śląskie    1292 / 13
 349  Pikul Andrzej                   85.23  Poznań                  1108 / 13
 350  Wesołowski Rafał                74.46  Warszawa                 968 / 13
 351  Wilczek Sylwia                  67.62  Warszawa                 879 / 13
 352  Kozub Łukasz                   135.50  Brzesko                 1626 / 12
 353  Piasecki Dominik               124.58  Słupsk                  1495 / 12
 354  Pęczkowska Mariola             124.25  Warszawa                1491 / 12
 355  Kozłowski Jakub                123.92  Warszawa                1487 / 12
 356  Szkamruk Agata                 121.50  Warszawa                1458 / 12
 357  Wiśniewski Tomasz              120.08  Chełmża                 1441 / 12
 358  Szczygieł Małgorzata           117.75  Wrocław                 1413 / 12
 359  Nowak Krzysztof                116.33  Lublin                  1396 / 12
 360  Owsiany Artur                  116.00  Łódź                    1392 / 12
 361  Zielińska Dorota               115.75  Piaseczno               1389 / 12
 362  Grzona Adam                    111.17  Toruń                   1334 / 12
 363  Tomczyk Artur                  111.17  Piła                    1334 / 12
 364  Skowron Marcin                 109.83  Zabrze                  1318 / 12
 365  Kasprzak Paweł                 108.83  Warszawa                1306 / 12
 366  Irzyk Artur                    107.50  Kraków                  1290 / 12
 367  Królak Marcin                  106.75  Warszawa                1281 / 12
 368  Lewiński Jacek                 106.08  Wrocław                 1273 / 12
 369  Wójcik Sylwester               106.00  Lublin                  1272 / 12
 370  Kaciński Robert                105.25  Kazimierza Wielka       1263 / 12
 371  Kowalska-Demczyszyn Anna       102.92  Bielsko Biała           1235 / 12
 372  Owsianko Leszek                102.33  Warszawa                1228 / 12
 373  Kowal Beata                    100.17  Lublin                  1202 / 12
 374  Lempart Tomasz                  99.00  Kraków                  1188 / 12
 375  Majewska Ewa                    98.92  Nowa Sól                1187 / 12
 376  Czyściak Adam                   98.75  Legnica                 1185 / 12
 377  Górny Paweł                     97.83  Lublin                  1174 / 12
 378  Paszek Adam                     96.92  Tarnowskie Góry         1163 / 12
 379  Puchalska Renata                96.83  Włocławek               1162 / 12
 380  Kroc Andrzej                    96.67  Łódź                    1160 / 12
 381  Orłowski Bartosz                96.00  Bytom                   1152 / 12
 382  Ryś Dorota                      95.67  Warszawa                1148 / 12
 383  Mirowski Rafał                  94.92  Częstochowa             1139 / 12
 384  Dalecki Bartłomiej              94.83  Rumia                   1138 / 12
 385  Kicińska Katarzyna              94.58  Lublin                  1135 / 12
 386  Juśkiewicz Tomasz               94.42  Łódź                    1133 / 12
 387  Wróblewski Radosław             94.33  Mielec                  1132 / 12
 388  Sztukiert Mirosław              94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 389  Muszyński Bartosz               93.67  Słupsk                  1124 / 12
 390  Byczyński Paweł                 92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 391  Kosman Bartłomiej               92.58  Bielsko Biała           1111 / 12
 392  Pytlak Patryk                   90.92  Kielce                  1091 / 12
 393  Tecław Grzegorz                 90.83  Poznań                  1090 / 12
 394  Kurszewska Izabela              89.92  Białystok               1079 / 12
 395  Morawski Piotr                  89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 396  Śniadach Dominika               89.83  Rumia                   1078 / 12
 397  Stanek Stanisław                89.83  Olkusz                  1078 / 12
 398  Karwacki Michał                 89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 399  Górska Małgorzata               88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 400  Zdanowicz Michał                88.58  Lublin                  1063 / 12
 401  Smołka Edward                   87.42  Zabrze                  1049 / 12
 402  Ciesielski Jerzy                87.17  Łódź                    1046 / 12
 403  Gapiński Tomasz                 86.83  Lorki                   1042 / 12
 404  Szulc Katarzyna                 86.75  Szczecin                1041 / 12
 405  Grzybała Piotr                  86.33  Warszawa                1036 / 12
 406  Skudlarska Anna                 86.17  Wrocław                 1034 / 12
 407  Niedźwiedź Zbigniew             86.08  Lublin                  1033 / 12
 408  Jopek Tomasz                    85.83  Wrocław                 1030 / 12
 409  Paradowska Anna                 85.08  Wejherowo               1021 / 12
 410  Sołtysiak Zygmunt               80.67  Piastów                  968 / 12
 411  Czyżewski Sławomir              80.33  Poznań                   964 / 12
 412  Wąs Wojciech                    79.58  Warszawa                 955 / 12
 413  Szymański Sławomir              78.17  Dobrzelin                938 / 12
 414  Danielak Małgorzata             77.75  Lublin                   933 / 12
 415  Ulrych Tomasz                   77.58  Tychy                    931 / 12
 416  Majewski Adrian                 77.33  Nowa Sól                 928 / 12
 417  Gajos Stanisław                 73.75  Strzelno                 885 / 12
 418  Kurszewski Przemysław           72.00  Białystok                864 / 12
 419  Dalecki Filip                   61.33  Rumia                    736 / 12
 420  Damer Jan                      140.09  Lublin                  1541 / 11
 421  Wilk Grzegorz                  104.00  Kraków                  1144 / 11
 422  Adamczyk Piotr                 101.64  Tarnów                  1118 / 11
 423  Płatkiewicz Paulina             98.00  Zielona Góra            1078 / 11
 424  Ciesielski Jakub                96.82  Poznań                  1065 / 11
 425  Łęcki Paweł                     96.64  Gorzów Wielkopolski     1063 / 11
 426  Arana Anna                      96.55  Warszawa                1062 / 11
 427  Mikuć Anna                      89.82  Wrocław                  988 / 11
 428  Krasna Eliza                    88.82  Rumia                    977 / 11
 429  Załęcki Przemysław              88.45  Wałbrzych                973 / 11
 430  Niedźwiedź Jadwiga              85.36  Lublin                   939 / 11
 431  Grodzicka Katarzyna             81.36  Warszawa                 895 / 11
 432  Pędzisz Paweł                   81.18  Lipiany                  893 / 11
 433  Pobudkiewicz Szymon             80.91  Warszawa                 890 / 11
 434  Bil Sylwia                      80.36  Dąbrowa Górnicza         884 / 11
 435  Górski Paweł                    80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 436  Kaczmarek Lucjan                80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 437  Konopka Katarzyna               79.91  Ostróda                  879 / 11
 438  Nieścierowicz Agnieszka         79.18  Szczecin                 871 / 11
 439  Zalewska Teresa                 78.73  Racibórz                 866 / 11
 440  Nowakowski Jacek                78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 441  Mania Jacek                     77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 442  Zacharska Marta                 73.73  Słupsk                   811 / 11
 443  Glazik Marcin                   72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 444  Białecki Bartosz                71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 445  Gątarski Dariusz                71.27  Rzeszów                  784 / 11
 446  Szopowski Marcin                71.00  Chojnów                  781 / 11
 447  Olędzki Tomasz                  71.00  Warszawa                 781 / 11
 448  Machnio Adam                    70.64  Lipiany                  777 / 11
 449  Czubla Olaf                     70.27  Łódź                     773 / 11
 450  Czart Małgorzata                70.18  Olsztyn                  772 / 11
 451  Roszak Grzegorz                 70.18  Poznań                   772 / 11
 452  Krzyżaniak Dorota               70.00  Słupsk                   770 / 11
 453  Zieliński Slawomir              65.73  Lębork                   723 / 11
 454  Malkowska Margarita             65.64  Poznań                   722 / 11
 455  Czarniewski Ryszard             62.73  Lipiany                  690 / 11
 456  Kowalczuk Agnieszka             61.00  Lublin                   671 / 11
 457  Krause Krzysztof                60.18  Poznań                   662 / 11
 458  Wielgoszewski Grzegorz          59.91  Wrocław                  659 / 11
 459  Białek Gniewomir                56.45  Dębica                   621 / 11
 460  Peschak Anna                    53.55  Kraków                   589 / 11
 461  Zachorowska-Mazurkiewicz Anna  105.50  Zabrze                  1055 / 10
 462  Kwaśniak Anna                   83.30  Częstochowa              833 / 10
 463  Pietrzak Simona                 72.70  Chojnów                  727 / 10
 464  Kaczmarek Grzegorz              72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 465  Kulczyńska Martyna              63.90  Ostróda                  639 / 10
 466  Kosewski Zbigniew               63.10  Szczecin                 631 / 10
 467  Kozłowska Monika                53.10  Warszawa                 531 / 10
 468  Ślusarczyk Daria                52.00  Chojnów                  520 / 10
 469  Kamionka Paweł                 109.11  Szczecin                 982 / 9
 470  Soborak Jarosław               107.56  Warszawa                 968 / 9
 471  Karwacki Jarosław              105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 472  Gardynik Grzegorz               98.33  Warszawa                 885 / 9
 473  Panek Jacek                     97.22  Warszawa                 875 / 9
 474  Szymański Andrzej               84.44  Łódź                     760 / 9
 475  Horbowska Justyna               65.56  Lublin                   590 / 9
 476  Nowak Paula                     63.00  Szczecin                 567 / 9
 477  Boroś Lucjan                    99.62  Gdańsk                   797 / 8
 478  Jachimowicz Piotr               94.12  Warszawa                 753 / 8
 479  Taczalski Jacek                 90.38  Szczecin                 723 / 8
 480  Badełek Krystyna                75.00  Ogrodzieniec             600 / 8
 481  Białobrzewska Martyna           50.00  Gdynia                   400 / 8
 482  Homa Łukasz                    139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 483  Grodzki Janusz                 131.14  Łódź                     918 / 7
 484  Mizgier Maciej                 114.14  Gdańsk                   799 / 7
 485  Kasza Janusz                   100.86  Kraków                   706 / 7
 486  Koprowska Małgorzata            98.43  Pabianice                689 / 7
 487  Kozak Czesław                   93.43  Częstochowa              654 / 7
 488  Piecewicz Kamil                 90.86  Nowe Miasto Lubawskie    636 / 7
 489  Pieńkowski Adam                 82.29  Rumia                    576 / 7
 490  Kraj Iza                        69.29  Warszawa                 485 / 7
 491  Sulejewski Adam                 68.86  Kraków                   482 / 7
 492  Kania Anna                      68.00  Lublin                   476 / 7
 493  Leszczyński Tomasz              66.29  Częstochowa              464 / 7
 494  Kozłowski Kamil                 65.57  Częstochowa              459 / 7
 495  Buks Sylwia                     57.00  Warszawa                 399 / 7
 496  Kwiatkowski Maciej              54.29  Częstochowa              380 / 7
 497  Niegowski Piotr                 52.43  Ostróda                  367 / 7
 498  Olejarczyk Wojciech             52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 499  Chylewski Andrzej              140.17  Poznań                   841 / 6
 500  Morawski Wojciech              125.83  Gliwice                  755 / 6
 501  Skórniewski Bartosz            118.67  Warszawa                 712 / 6
 502  Bednarek Mikołaj               104.17  Warszawa                 625 / 6
 503  Lożyńska Hanna                  93.00  Piastów                  558 / 6
 504  Szepczyński Tomasz              87.00  Kraków                   522 / 6
 505  Tokarczyk Karol                 86.17  Warszawa                 517 / 6
 506  Lus Tomasz                      86.17  Piła                     517 / 6
 507  Orłowska Sylwia                 85.67  Warszawa                 514 / 6
 508  Orłowski Leszek                 85.33  Warszawa                 512 / 6
 509  Olszewski Grzegorz              71.50  Augustów                 429 / 6
 510  Przybylski Adrian               70.00  Częstochowa              420 / 6
 511  Zyśk Daniel                     69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 512  Stankiewicz Ewelina             69.50  Elbląg                   417 / 6
 513  Marks Rafał                     69.33  Warszawa                 416 / 6
 514  Gołębiowski Michał              69.33  Warszawa                 416 / 6
 515  Degórski Łukasz                 69.00  Warszawa                 414 / 6
 516  Błędowski Paweł                 68.17  Częstochowa              409 / 6
 517  Buciak Robert                   67.83  Szczecin                 407 / 6
 518  Kosińska Anna                   67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 519  Pajdzik Patryk                  55.50  Lipiany                  333 / 6
 520  Wink Ewa                        51.83  Warszawa                 311 / 6
 521  Mońko Dawid                     51.33  Wrocław                  308 / 6
 522  Stańczyk Andrzej               135.00  Kraków                   675 / 5
 523  Gasik Jacek                     93.60  Warszawa                 468 / 5
 524  Korga Zygmunt                   76.00  Zabrze                   380 / 5
 525  Morga Paweł                     76.00  Warszawa                 380 / 5
 526  Tymoszuk Piotr                  75.60  Warszawa                 378 / 5
 527  Kula Joanna                     74.80  Częstochowa              374 / 5
 528  Szczap Jacek                    74.60  Warszawa                 373 / 5
 529  Korga Elżbieta                  74.40  Zabrze                   372 / 5
 530  Szepczyński Zbigniew            73.40  Kraków                   367 / 5
 531  Kulawiak Monika                 72.80  Warszawa                 364 / 5
 532  Orłowski Krzysztof              72.40  Warszawa                 362 / 5
 533  Syrek Justyna                   71.60  Częstochowa              358 / 5
 534  Poklikajew Marzena              64.40  Pruszków                 322 / 5
 535  Paszkowska Elżbieta             56.40  Warszawa                 282 / 5
 536  Kitowski Rafał                  53.80  Nowe Miasto Lubawskie    269 / 5
 537  Nagwizda Andrzej                53.60  Kraków                   268 / 5
 538  Mencina Anna                    53.40  Warszawa                 267 / 5
 539  Gomułka Edyta                   50.80  Częstochowa              254 / 5
 540  Joński-Jastrzębowski           126.00  Gdańsk                   504 / 4
 541  Drzycimska Tatiana             118.25  Wrocław                  473 / 4
 542  Elmerych Michał                105.00  Szczecin                 420 / 4
 543  Kędzierska Grażyna              88.25  Lublin                   353 / 4
 544  Gnabasik Agata                  82.50  Poznań                   330 / 4
 545  Konopka Piotr                   80.50  Ostróda                  322 / 4
 546  Białecki Krzysztof              79.00  Warszawa                 316 / 4
 547  Majos Maria                     77.75  Warszawa                 311 / 4
 548  Michałek Piotr                  76.00  Warszawa                 304 / 4
 549  Majos Magdalena                 75.00  Warszawa                 300 / 4
 550  Babula Władysław                63.25  Inowrocław               253 / 4
 551  Łysak Wojciech                  50.25  Sosnowiec                201 / 4
 552  Jakimowicz Piotr               150.00  Poznań                   450 / 3
 553  Loch Dominik                   119.67  Częstochowa              359 / 3
 554  Polińska Elżbieta               95.67  Łódź                     287 / 3
 555  Budek Sławomir                  87.00  Warszawa                 261 / 3
 556  Sak Erwin                       86.33  Lublin                   259 / 3
 557  Kukla Elżbieta                  85.33  Częstochowa              256 / 3
 558  Jerzy Ciesielski                83.33  Łódź                     250 / 3
 559  Orzeł Barbara                   83.33  Nowe Miasto Lubawskie    250 / 3
 560  Majos Anna                      83.33  Warszawa                 250 / 3
 561  Usakiewicz Agnieszka            83.33  Warszawa                 250 / 3
 562  Turzańska Jolanta               57.33  Zabrze                   172 / 3
 563  Pyzel Piotr                     57.00  Warszawa                 171 / 3
 564  Piotrowicz Paweł                55.67  Kurzętnik                167 / 3
 565  Białecki Eryk                   54.67  Warszawa                 164 / 3
 566  Poliński Bartosz                54.33  Łódź                     163 / 3
 567  Franaszczyk Aleksandra          54.33  Łódź                     163 / 3
 568  Prokopczuk Teresa               54.00  Warszawa                 162 / 3
 569  Prokopczuk Piotr                54.00  Warszawa                 162 / 3
 570  Słapińska Joanna                50.00  Olsztyn                  150 / 3
 571  Graczykowski Paweł             109.00  Łódź                     218 / 2
 572  Michalak Maciej                104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 573  Karasewicz Arkadiusz           104.00  Wrocław                  208 / 2
 574  Tomaszczyk Stefan              102.50  Dębno                    205 / 2
 575  Wiączkowski Grzegorz           102.50  Wrocław                  205 / 2
 576  Żyła Anna                      100.00  Wrocław                  200 / 2
 577  Belof Barbara                  100.00  Polkowice                200 / 2
 578  Olek Bartłomiej                100.00  Lublin                   200 / 2
 579  Szkudlarek Jadwiga              59.50  Pabianice                119 / 2
 580  Policińska Tina                 58.00  Częstochowa              116 / 2
 581  Kurkiewicz Sławomir             57.50  Warszawa                 115 / 2
 582  Molenda Tomasz                  57.50  Szczecin                 115 / 2
 583  Piskorz Kamil                   57.00  Piastów                  114 / 2
 584  Bajorek Cezary                  55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 585  Knypiński Wojciech              54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 586  Dudek Izabela                   54.50  Częstochowa              109 / 2
 587  Redlińska Izabela               53.00  Warszawa                 106 / 2
 588  Żak Andrzej                     53.00  Kraków                   106 / 2
 589  Zielonka Ewa                    53.00  Krzeszów                 106 / 2
 590  Więciorkowski Damian            52.00  Częstochowa              104 / 2
 591  Naumowicz Janusz                52.00  Rumia                    104 / 2
 592  Kononowicz Krzysztof            51.00  Piastów                  102 / 2
 593  Skokowska Sylwia                50.00  Chojnów                  100 / 2
 594  Leszczyński Maciej              50.00  Łódź                     100 / 2
 595  Leszczyński Radosław            50.00  Łódź                     100 / 2
 596  Gajkowska Ewa                   50.00  Warszawa                 100 / 2
 597  Żbikowska Jagoda               150.00  Warszawa                 150 / 1
 598  Wiączkowski Grzegorz            75.00  Kielce                    75 / 1
 599  Wanot Magdalena                 69.00  Warszawa                  69 / 1
 600  Szkocki Andrzej                 66.00  Szczecin                  66 / 1
 601  Joński-Jastrzębowski Sebastian  62.00  Gdańsk                    62 / 1
 602  Zuziak Agnieszka                56.00  Kraków                    56 / 1
 603  Kasprzak Marek                  53.00  Częstochowa               53 / 1
 604  Majos Agata                     50.00  Warszawa                  50 / 1
 605  Graczykowska Barbara            50.00  Łódź                      50 / 1
 606  Bossy Kinga                     50.00  Poznań                    50 / 1
 607  Borowska Beata                  50.00  Lublin                    50 / 1
 
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie