Lipiany17
maja
Lipiany 17-18 maja III Turniej „ O Puchar Radia Plus”
Zabrze24
maja
Zabrze 24-25 maja VIII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2003
Chojnów31
maja
Chojnów 31- 1 czerwca III Mistrzostwa Dolnego Śląska
VIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia24 - 25 maja 2003 — VIII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia Zabrze, 24 - 25 maja 2003
Grand Prix 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Tomasz Zwoliński Warszawa 10.0 4881 
 2 Krzysztof Mówka Toruń 9.0 4827 
 3 Małgorzata Kania Milanówek 9.0 4667 
 4 Dariusz Banaszek Warszawa 9.0 4614 
 5 Mariusz Wrześniewski Warszawa 9.0 4517 
 6 Mariusz Skrobosz Warszawa 8.0 4760 
 7 Marek Syczuk Warszawa 8.0 4716 
 8 Paweł Dawidson Częstochowa 8.0 4696 
 9 Joanna Stępień Katowice 8.0 4608 
 10 Filip Sosin Warszawa 8.0 4579 
 
 73 uczestników, 12 rund 




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 25 Maj 2003

VII Mistrzostwa Górnego Śląska 

                                                                       VP
MIEJSCE                                                 p-ty    +/-  RAZEM
---------------------------------------------------------------------------
  1 Tomasz Zwoliński               136 Warszawa         4881          10.0
  2 Krzysztof Mówka                121 Toruń            4827           9.0
  3 Małgorzata Kania               130 Milanówek        4667           9.0
  4 Dariusz Banaszek               137 Warszawa         4614           9.0
  5 Mariusz Wrześniewski           138 Warszawa         4517           9.0
  6 Mariusz Skrobosz               142 Warszawa         4760           8.0
  7 Marek Syczuk                   124 Warszawa         4716           8.0
  8 Paweł Dawidson                 143 Częstochowa      4696           8.0
  9 Joanna Stępień                 122 Katowice         4608           8.0
 10 Filip Sosin                    105 Warszawa         4579           8.0
 11 Andrzej Rakoczy                102 Kraków           4468           8.0
 12 Dariusz Białobrzewski          102 Gdynia           4311           8.0
 13 Kamil Górka                    138 Łęczna           4860           7.0
 14 Szymon Fidziński               138 Warszawa         4751           7.0
 15 Jacek Pietruszka               117 Kraków           4705           7.0
 16 Karol Wyrębkiewicz             133 Łódź             4662           7.0
 17 Wojciech Usakiewicz            138 Warszawa         4643           7.0
 18 Kazio Merklejn                 131 Szczecin         4634           7.0
 19 Sławomir Kucia                 116 Kraków           4468           7.0
 20 Lucyna Korga                   120 Zabrze           4384           7.0
 21 Justyna Fugiel                 127 Sandomierz       4325           7.0
 22 Mateusz Żbikowski              142 Warszawa         4243           7.0
 23 Renata Rosół                   100 Warszawa         4221           7.0
 24 Dorota Ziembowicz              102 Gliwice          4122           7.0
 25 Marcin Kozyra                  122 Warszawa         4758           6.0
 26 Beata Piotrowska               110 Łódź             4670           6.0
 27 Stanisław Rydzik               133 Warszawa         4659           6.0
 28 Andrzej Rechowicz              126 Katowice         4639           6.0
 29 Marcin Figiel                  110 Zawichost        4629           6.0
 30 Anna Kowalska                  121 Bielsko Biała    4507           6.0
 31 Radosław Konca                 127 Warszawa         4470           6.0
 32 Adam Jurkowski                 103 Knurów           4351           6.0
 33 Piotr Mossakowski              100 Chorzów          4337           6.0
 34 Stefan Dawidson                110 Częstochowa      4318           6.0
 35 Grzegorz Pukniel               100 Lublin           4154           6.0
 36 Michał Waszkiewicz             100 Warszawa         4042           6.0
 37 Maciej Śliwa                   103 Zabrze           3954           6.0
 38 Joanna Brychcy                 100 Katowice         3923           6.0
 39 Marcin Skowron                 100 Zabrze           3744           6.0
 40 Joanna Juszczak                119 Warszawa         2969           6.0
 41 Marcin Mroziuk                 138 Warszawa         4863           5.0
 42 Piotr Rosół                    113 Warszawa         4569           5.0
 43 Marek Dudkiewicz               115 Milanówek        4479           5.0
 44 Renata Kowalska                107 Bielsko Biała    4417           5.0
 45 Mariola Osajda-Matczak         113 Pruszków         4379           5.0
 46 Katarzyna Stępień              115 Katowice         4362           5.0
 47 Iwona Baran                    103 Kraków           4309           5.0
 48 Jarosław Puchalski             122 Łódź             4254           5.0
 49 Katarzyna Żuławska             109 Katowice         4155           5.0
 50 Jerzy Matyasik                 119 Kraków           4103           5.0
 51 Irena Ficak                    100 Mielec           3946           5.0
 52 Jerzy Luter                    111 Bytom            3941           5.0
 53 Wojciech Kwaśniak              100 Częstochowa      3750           5.0
 54 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100 Zabrze           3140           5.0
 55 Andrzej Gostomski              108 Łódź             4300           4.0
 56 Arkadiusz Biegun               100 Kraków           4186           4.0
 57 Grażyna Furman                 108 Sosnowiec        4124           4.0
 58 Alina Białobrzewska            102 Gdynia           3927           4.0
 59 Michał Sosin                   100 Warszawa         3714           4.0
 60 Edward Smołka                  100 Zabrze           3517           4.0
 61 Stanisław Ochot                121 Katowice         2377           4.0
 62 Krzysztof Kokot                100 Nowy Targ        3549           3.5
 63 Sylwester Gryz                 100 Zabrze           3498           3.0
 64 Jarosław Wypart                105 Częstochowa      2337           3.0
 65 Paweł Ochot                    100 Katowice         2322           3.0
 66 Paweł Opyc                     108 Warszawa         2660           2.0
 67 Joanna Kubik                   103 Częstochowa      2224           2.0
 68 Artur Kwiatkowski              100 Częstochowa      2256           1.0
 69 Zygmunt Korga                  100 Zabrze           1643           1.0
 70 Zygmunt Skwarek                103 Katowice         1483           1.0
 71 Elżbieta Korga                 100 Zabrze           1441           1.0
 72 Leszek Stecuła                 109 Bytom             984           1.0
 73 Jolanta Turzańska              100 Zabrze            779           0.0

sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               Nie, 25 Maj 2003

   1  Paweł Dawidson                 143 Częstochowa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    1   36  Beata Piotrowska               110   +  393:317   160
   2   10   47  Iwona Baran                    103   +  551:301   153
   3    1   23  Anna Kowalska                  121   +  391:358   171
   4    1   37  Marcin Figiel                  110   -  388:396    60
   5    3   15  Radosław Konca                 127   -  385:392    77
   6    7   24  Stanisław Ochot                121   +  332:298   171
   7    5   44  Filip Sosin                    105   -  366:403    55
   8    9   28  Jacek Pietruszka               117   +  423:304   167
   9    5    3  Mateusz Żbikowski              142   -  348:383    92
  10    9   51  Dariusz Białobrzewski          102   +  364:355   152
  11    7   37  Marcin Figiel                  110   +  361:339   160
  12    6    4  Szymon Fidziński               138   +  394:387   188
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1606 / 12 partii


   2  Mariusz Skrobosz               142 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    2   37  Marcin Figiel                  110   -  342:439    60
   2   23   51  Dariusz Białobrzewski          102   -  342:377    52
   3   28   66  Wojciech Kwaśniak              100   +  527:304   150
   4   18   68  Marcin Skowron                 100   +  389:308   150
   5   12   12  Karol Wyrębkiewicz             133   -  366:382    83
   6   19   28  Jacek Pietruszka               117   -  341:478    67
   7   23   70  Sylwester Gryz                 100   +  470:244   150
   8   17   61  Michał Waszkiewicz             100   +  411:319   150
   9   13   32  Piotr Rosół                    113   +  368:300   163
  10   10   13  Kazio Merklejn                 131   +  511:305   181
  11    6   36  Beata Piotrowska               110   +  382:324   160
  12    5   12  Karol Wyrębkiewicz             133   +  311:269   183
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1549 / 12 partii


   3  Mateusz Żbikowski              142 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    3   38  Leszek Stecuła                 109   +  369:351   159
   2   13   17  Andrzej Rechowicz              126   +  371:357   176
   3    8   24  Stanisław Ochot                121   +  322:308   171
   4    5   36  Beata Piotrowska               110   -  403:413    60
   5    9   11  Stanisław Rydzik               133   +  413:348   183
   6    5    9  Dariusz Banaszek               137   -  302:356    87
   7   11   34  Jerzy Luter                    111   +  399:282   161
   8    7   16  Justyna Fugiel                 127   +  354:340   177
   9    5    1  Paweł Dawidson                 143   +  383:348   193
  10    3   14  Małgorzata Kania               130   -  304:390    80
  11    5    9  Dariusz Banaszek               137   -  337:451    87
  12    8   52  Andrzej Rakoczy                102   -  286:437    52
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1586 / 12 partii


   4  Szymon Fidziński               138 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    4   39  Katarzyna Żuławska             109   +  440:431   159
   2    4   37  Marcin Figiel                  110   -  330:441    60
   3   13   44  Filip Sosin                    105   +  400:380   155
   4    9    8  Wojciech Usakiewicz            138   -  363:460    88
   5   14   19  Marcin Kozyra                  122   -  317:535    72
   6   20    5  Marcin Mroziuk                 138   +  401:375   188
   7   16   33  Mariola Osajda-Matczak         113   +  505:291   163
   8   10    7  Kamil Górka                    138   -  314:392    88
   9   15   23  Anna Kowalska                  121   +  345:333   171
  10   12   15  Radosław Konca                 127   +  463:402   177
  11    9    8  Wojciech Usakiewicz            138   +  486:340   188
  12    6    1  Paweł Dawidson                 143   -  387:394    93
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1602 / 12 partii


   5  Marcin Mroziuk                 138 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    5   40  Paweł Opyc                     108   +  448:238   158
   2    2   23  Anna Kowalska                  121   -  296:459    71
   3   16   17  Andrzej Rechowicz              126   +  360:316   176
   4   12   10  Tomasz Zwoliński               136   -  364:386    86
   5   16   16  Justyna Fugiel                 127   -  360:372    77
   6   20    4  Szymon Fidziński               138   -  375:401    88
   7   24   30  Marek Dudkiewicz               115   +  533:350   165
   8   18   19  Marcin Kozyra                  122   +  569:302   172
   9   12   51  Dariusz Białobrzewski          102   -  361:378    52
  10   16   34  Jerzy Luter                    111   +  482:260   161
  11   13   28  Jacek Pietruszka               117   -  370:374    67
  12   17   26  Joanna Juszczak                119   -  345:416    69
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1342 / 12 partii


   6  Mariusz Wrześniewski           138 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    6   41  Andrzej Gostomski              108   +  399:385   158
   2    8   31  Katarzyna Stępień              115   +  369:359   165
   3    7   25  Lucyna Korga                   120   -  330:376    70
   4   13   51  Dariusz Białobrzewski          102   +  443:361   152
   5    7   21  Joanna Stępień                 122   +  427:325   172
   6    3   22  Krzysztof Mówka                121   -  325:479    71
   7    8   11  Stanisław Rydzik               133   +  480:336   183
   8    4    8  Wojciech Usakiewicz            138   +  386:317   188
   9    3   37  Marcin Figiel                  110   +  387:341   160
  10    1   10  Tomasz Zwoliński               136   +  328:302   186
  11    2   14  Małgorzata Kania               130   +  376:370   180
  12    1   10  Tomasz Zwoliński               136   -  267:497    86
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1771 / 12 partii


   7  Kamil Górka                    138 Łęczna        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    7   42  Grażyna Furman                 108   +  419:212   158
   2    6   14  Małgorzata Kania               130   -  384:395    80
   3   10   12  Karol Wyrębkiewicz             133   +  413:361   183
   4    7   15  Radosław Konca                 127   -  310:411    77
   5   15   28  Jacek Pietruszka               117   +  463:421   167
   6   10    8  Wojciech Usakiewicz            138   -  342:431    88
   7   15   23  Anna Kowalska                  121   +  455:328   171
   8   10    4  Szymon Fidziński               138   +  392:314   188
   9    6   36  Beata Piotrowska               110   +  392:298   160
  10    5   44  Filip Sosin                    105   -  359:376    55
  11    8   17  Andrzej Rechowicz              126   +  578:318   176
  12    4    9  Dariusz Banaszek               137   -  353:393    87
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1590 / 12 partii


   8  Wojciech Usakiewicz            138 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    8   43  Renata Kowalska                107   +  430:282   157
   2    5   15  Radosław Konca                 127   -  324:410    77
   3   15   31  Katarzyna Stępień              115   +  426:276   165
   4    9    4  Szymon Fidziński               138   +  460:363   188
   5    5   14  Małgorzata Kania               130   -  332:374    80
   6   10    7  Kamil Górka                    138   +  431:342   188
   7    6   13  Kazio Merklejn                 131   +  388:347   181
   8    4    6  Mariusz Wrześniewski           138   -  317:386    88
   9    7   12  Karol Wyrębkiewicz             133   -  361:439    83
  10   11   11  Stanisław Rydzik               133   +  404:360   183
  11    9    4  Szymon Fidziński               138   -  340:486    88
  12   12   15  Radosław Konca                 127   +  430:286   177
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1655 / 12 partii


   9  Dariusz Banaszek               137 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    9   44  Filip Sosin                    105   +  445:233   155
   2    3   33  Mariola Osajda-Matczak         113   +  361:324   163
   3    3   14  Małgorzata Kania               130   -  331:437    80
   4   10   28  Jacek Pietruszka               117   +  408:349   167
   5    6   29  Sławomir Kucia                 116   +  385:269   166
   6    5    3  Mateusz Żbikowski              142   +  356:302   192
   7    3   18  Marek Syczuk                   124   +  405:304   174
   8    2   37  Marcin Figiel                  110   +  372:343   160
   9    1   10  Tomasz Zwoliński               136   -  373:399    86
  10    2   22  Krzysztof Mówka                121   -  334:433    71
  11    5    3  Mateusz Żbikowski              142   +  451:337   192
  12    4    7  Kamil Górka                    138   +  393:353   188
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1794 / 12 partii


  10  Tomasz Zwoliński               136 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   10   45  Jarosław Wypart                105   +  374:290   155
   2   12   13  Kazio Merklejn                 131   +  400:347   181
   3    6   18  Marek Syczuk                   124   -  331:333    74
   4   12    5  Marcin Mroziuk                 138   +  386:364   188
   5    8   58  Renata Rosół                   100   +  408:215   150
   6    4   14  Małgorzata Kania               130   +  413:321   180
   7    1   37  Marcin Figiel                  110   +  439:381   160
   8    1   22  Krzysztof Mówka                121   +  471:345   171
   9    1    9  Dariusz Banaszek               137   +  399:373   187
  10    1    6  Mariusz Wrześniewski           138   -  302:328    88
  11    1   22  Krzysztof Mówka                121   +  461:276   171
  12    1    6  Mariusz Wrześniewski           138   +  497:267   188
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1893 / 12 partii


  11  Stanisław Rydzik               133 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   11   46  Adam Jurkowski                 103   +  391:340   153
   2   11   18  Marek Syczuk                   124   -  313:384    74
   3   19   16  Justyna Fugiel                 127   +  419:413   177
   4   11   32  Piotr Rosół                    113   +  359:322   163
   5    9    3  Mateusz Żbikowski              142   -  348:413    92
   6   13   57  Irena Ficak                    100   +  458:356   150
   7    8    6  Mariusz Wrześniewski           138   -  336:480    88
   8   12   29  Sławomir Kucia                 116   -  341:413    66
   9   16   33  Mariola Osajda-Matczak         113   +  446:363   163
  10   11    8  Wojciech Usakiewicz            138   -  360:404    88
  11   15   15  Radosław Konca                 127   -  367:372    77
  12   19   33  Mariola Osajda-Matczak         113   +  521:242   163
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1454 / 12 partii


  12  Karol Wyrębkiewicz             133 Łódź          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   12   47  Iwona Baran                    103   -  378:392    53
   2   20   20  Jarosław Puchalski             122   +  428:383   172
   3   10    7  Kamil Górka                    138   -  361:413    88
   4   19   30  Marek Dudkiewicz               115   +  538:274   165
   5   12    2  Mariusz Skrobosz               142   +  382:366   192
   6    8   36  Beata Piotrowska               110   +  375:331   160
   7    4   26  Joanna Juszczak                119   +  403:338   169
   8    3   44  Filip Sosin                    105   -  321:450    55
   9    7    8  Wojciech Usakiewicz            138   +  439:361   188
  10    4   37  Marcin Figiel                  110   +  426:378   160
  11    3   21  Joanna Stępień                 122   -  342:373    72
  12    5    2  Mariusz Skrobosz               142   -  269:311    92
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1566 / 12 partii


  13  Kazio Merklejn                 131 Szczecin      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   13   48  Maciej Śliwa                   103   +  380:264   153
   2   12   10  Tomasz Zwoliński               136   -  347:400    86
   3   17   65  Arkadiusz Biegun               100   +  525:198   150
   4    6   23  Anna Kowalska                  121   +  393:308   171
   5    4   36  Beata Piotrowska               110   +  403:400   160
   6    2   15  Radosław Konca                 127   -  321:345    77
   7    6    8  Wojciech Usakiewicz            138   -  347:388    88
   8   11   21  Joanna Stępień                 122   -  363:451    72
   9   14   28  Jacek Pietruszka               117   +  471:316   167
  10   10    2  Mariusz Skrobosz               142   -  305:511    92
  11   14   32  Piotr Rosół                    113   +  393:354   163
  12   10   37  Marcin Figiel                  110   +  386:353   160
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1539 / 12 partii


  14  Małgorzata Kania               130 Milanówek     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   14   49  Joanna Kubik                   103   +  419:365   153
   2    6    7  Kamil Górka                    138   +  395:384   188
   3    3    9  Dariusz Banaszek               137   +  437:331   187
   4    2   22  Krzysztof Mówka                121   -  356:449    71
   5    5    8  Wojciech Usakiewicz            138   +  374:332   188
   6    4   10  Tomasz Zwoliński               136   -  321:413    86
   7    7   21  Joanna Stępień                 122   +  363:349   172
   8    6   18  Marek Syczuk                   124   +  412:352   174
   9    4   17  Andrzej Rechowicz              126   +  397:353   176
  10    3    3  Mateusz Żbikowski              142   +  390:304   192
  11    2    6  Mariusz Wrześniewski           138   -  370:376    88
  12    3   21  Joanna Stępień                 122   +  433:263   172
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1847 / 12 partii


  15  Radosław Konca                 127 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   15   50  Alina Białobrzewska            102   +  428:255   152
   2    5    8  Wojciech Usakiewicz            138   +  410:324   188
   3    2   37  Marcin Figiel                  110   -  404:425    60
   4    7    7  Kamil Górka                    138   +  411:310   188
   5    3    1  Paweł Dawidson                 143   +  392:385   193
   6    2   13  Kazio Merklejn                 131   +  345:321   181
   7    2   22  Krzysztof Mówka                121   -  315:435    71
   8    5   17  Andrzej Rechowicz              126   -  347:464    76
   9    8   21  Joanna Stępień                 122   -  358:433    72
  10   12    4  Szymon Fidziński               138   -  402:463    88
  11   15   11  Stanisław Rydzik               133   +  372:367   183
  12   12    8  Wojciech Usakiewicz            138   -  286:430    88
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1540 / 12 partii


  16  Justyna Fugiel                 127 Sandomierz    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   16   51  Dariusz Białobrzewski          102   +  364:342   152
   2   15   22  Krzysztof Mówka                121   -  342:443    71
   3   19   11  Stanisław Rydzik               133   -  413:419    83
   4   21   41  Andrzej Gostomski              108   +  358:262   158
   5   16    5  Marcin Mroziuk                 138   +  372:360   188
   6   12   29  Sławomir Kucia                 116   +  348:337   166
   7   10   25  Lucyna Korga                   120   +  372:346   170
   8    7    3  Mateusz Żbikowski              142   -  340:354    92
   9   11   60  Joanna Brychcy                 100   +  388:370   150
  10    8   36  Beata Piotrowska               110   -  317:393    60
  11   11   52  Andrzej Rakoczy                102   -  347:404    52
  12   14   35  Stefan Dawidson                110   +  364:332   160
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1502 / 12 partii


  17  Andrzej Rechowicz              126 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   17   52  Andrzej Rakoczy                102   +  374:356   152
   2   13    3  Mateusz Żbikowski              142   -  357:371    92
   3   16    5  Marcin Mroziuk                 138   -  316:360    88
   4   22   33  Mariola Osajda-Matczak         113   +  371:326   163
   5   18   51  Dariusz Białobrzewski          102   +  352:291   152
   6   15   27  Jerzy Matyasik                 119   +  496:355   169
   7    9   46  Adam Jurkowski                 103   +  421:376   153
   8    5   15  Radosław Konca                 127   +  464:347   177
   9    4   14  Małgorzata Kania               130   -  353:397    80
  10    6   21  Joanna Stępień                 122   -  401:435    72
  11    8    7  Kamil Górka                    138   -  318:578    88
  12   11   28  Jacek Pietruszka               117   -  416:473    67
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1453 / 12 partii


  18  Marek Syczuk                   124 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   18   53  Dorota Ziembowicz              102   +  391:343   152
   2   11   11  Stanisław Rydzik               133   +  384:313   183
   3    6   10  Tomasz Zwoliński               136   +  333:331   186
   4    4   27  Jerzy Matyasik                 119   +  469:295   169
   5    2   25  Lucyna Korga                   120   +  428:328   170
   6    1   37  Marcin Figiel                  110   -  334:377    60
   7    3    9  Dariusz Banaszek               137   -  304:405    87
   8    6   14  Małgorzata Kania               130   -  352:412    80
   9    9   29  Sławomir Kucia                 116   +  429:360   166
  10    7   35  Stefan Dawidson                110   +  422:293   160
  11    4   44  Filip Sosin                    105   -  318:402    55
  12    7   29  Sławomir Kucia                 116   +  552:314   166
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1634 / 12 partii


  19  Marcin Kozyra                  122 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   19   54  Grzegorz Pukniel               100   +  410:289   150
   2    7   30  Marek Dudkiewicz               115   +  373:367   165
   3    5   22  Krzysztof Mówka                121   -  423:458    71
   4    8   21  Joanna Stępień                 122   -  325:349    72
   5   14    4  Szymon Fidziński               138   +  535:317   188
   6    9   44  Filip Sosin                    105   -  314:425    55
   7   14   32  Piotr Rosół                    113   -  333:451    63
   8   18    5  Marcin Mroziuk                 138   -  302:569    88
   9   22   68  Marcin Skowron                 100   +  361:310   150
  10   18   28  Jacek Pietruszka               117   -  403:432    67
  11   21   30  Marek Dudkiewicz               115   +  568:316   165
  12   18   32  Piotr Rosół                    113   +  411:365   163
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1397 / 12 partii


  20  Jarosław Puchalski             122 Łódź          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   20   55  Paweł Ochot                    100   -  370:394    50
   2   20   12  Karol Wyrębkiewicz             133   -  383:428    83
   3   27   39  Katarzyna Żuławska             109   -  317:394    59
   4   31   66  Wojciech Kwaśniak              100   +  357:314   150
   5   26   33  Mariola Osajda-Matczak         113   -  322:390    63
   6   29   41  Andrzej Gostomski              108   -  306:308    58
   7   31   50  Alina Białobrzewska            102   -  302:410    52
   8   31   73  Zygmunt Korga                  100   +  363:346   150
   9   29   31  Katarzyna Stępień              115   -  328:440    65
  10   31   74  Elżbieta Korga                 100   +  438:231   150
  11   29   42  Grażyna Furman                 108   +  358:328   158
  12   28   50  Alina Białobrzewska            102   +  410:297   152
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1190 / 12 partii


  21  Joanna Stępień                 122 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   21   71  Jolanta Turzańska              100   +  469:243   150
   2    1   28  Jacek Pietruszka               117   -  307:336    67
   3   12   30  Marek Dudkiewicz               115   +  414:394   165
   4    8   19  Marcin Kozyra                  122   +  349:325   172
   5    7    6  Mariusz Wrześniewski           138   -  325:427    88
   6   11   32  Piotr Rosół                    113   +  440:412   163
   7    7   14  Małgorzata Kania               130   -  349:363    80
   8   11   13  Kazio Merklejn                 131   +  451:363   181
   9    8   15  Radosław Konca                 127   +  433:358   177
  10    6   17  Andrzej Rechowicz              126   +  435:401   176
  11    3   12  Karol Wyrębkiewicz             133   +  373:342   183
  12    3   14  Małgorzata Kania               130   -  263:433    80
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1682 / 12 partii


  22  Krzysztof Mówka                121 Toruń         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   22   57  Irena Ficak                    100   +  351:292   150
   2   15   16  Justyna Fugiel                 127   +  443:342   177
   3    5   19  Marcin Kozyra                  122   +  458:423   172
   4    2   14  Małgorzata Kania               130   +  449:356   180
   5    1   37  Marcin Figiel                  110   -  312:416    60
   6    3    6  Mariusz Wrześniewski           138   +  479:325   188
   7    2   15  Radosław Konca                 127   +  435:315   177
   8    1   10  Tomasz Zwoliński               136   -  345:471    86
   9    2   44  Filip Sosin                    105   +  403:314   155
  10    2    9  Dariusz Banaszek               137   +  433:334   187
  11    1   10  Tomasz Zwoliński               136   -  276:461    86
  12    2   44  Filip Sosin                    105   +  443:216   155
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1773 / 12 partii


  23  Anna Kowalska                  121 Bielsko Biała 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   23   58  Renata Rosół                   100   +  449:334   150
   2    2    5  Marcin Mroziuk                 138   +  459:296   188
   3    1    1  Paweł Dawidson                 143   -  358:391    93
   4    6   13  Kazio Merklejn                 131   -  308:393    81
   5   13   44  Filip Sosin                    105   -  365:406    55
   6   18   68  Marcin Skowron                 100   +  390:312   150
   7   15    7  Kamil Górka                    138   -  328:455    88
   8   19   43  Renata Kowalska                107   +  371:349   157
   9   15    4  Szymon Fidziński               138   -  333:345    88
  10   19   33  Mariola Osajda-Matczak         113   -  349:386    63
  11   22   43  Renata Kowalska                107   +  402:397   157
  12   20   31  Katarzyna Stępień              115   +  395:353   165
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1435 / 12 partii


  24  Stanisław Ochot                121 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   24   59  Krzysztof Kokot                100   +  345:282   150
   2   16   69  Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100   +  380:268   150
   3    8    3  Mateusz Żbikowski              142   -  308:322    92
   4   15   60  Joanna Brychcy                 100   +  338:259   150
   5   11   70  Sylwester Gryz                 100   +  373:287   150
   6    7    1  Paweł Dawidson                 143   -  298:332    93
   7   12   36  Beata Piotrowska               110   -  335:478    60
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                        --------------
                                                         SUMA =   845 /  7 partii


  25  Lucyna Korga                   120 Zabrze        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   25   60  Joanna Brychcy                 100   +  395:304   150
   2    9   55  Paweł Ochot                    100   +  347:312   150
   3    7    6  Mariusz Wrześniewski           138   +  376:330   188
   4    3   29  Sławomir Kucia                 116   +  409:357   166
   5    2   18  Marek Syczuk                   124   -  328:428    74
   6    6   26  Joanna Juszczak                119   -  337:374    69
   7   10   16  Justyna Fugiel                 127   -  346:372    77
   8   14   35  Stefan Dawidson                110   -  312:435    60
   9   17   46  Adam Jurkowski                 103   +  414:341   153
  10   14   52  Andrzej Rakoczy                102   -  362:404    52
  11   16   33  Mariola Osajda-Matczak         113   +  401:396   163
  12   13   46  Adam Jurkowski                 103   +  357:347   153
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1455 / 12 partii


  26  Joanna Juszczak                119 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   26   61  Michał Waszkiewicz             100   -  277:316    50
   2   31   59  Krzysztof Kokot                100   +  336:263   150
   3   24   38  Leszek Stecuła                 109   +  370:367   159
   4   16   48  Maciej Śliwa                   103   +  395:298   153
   5   10   27  Jerzy Matyasik                 119   +  463:356   169
   6    6   25  Lucyna Korga                   120   +  374:337   170
   7    4   12  Karol Wyrębkiewicz             133   -  338:403    83
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12   17    5  Marcin Mroziuk                 138   +  416:345   188
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1122 /  8 partii


  27  Jerzy Matyasik                 119 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   27   62  Artur Kwiatkowski              100   +  317:311   150
   2   17   61  Michał Waszkiewicz             100   +  372:282   150
   3    9   70  Sylwester Gryz                 100   +  402:296   150
   4    4   18  Marek Syczuk                   124   -  295:469    74
   5   10   26  Joanna Juszczak                119   -  356:463    69
   6   15   17  Andrzej Rechowicz              126   -  355:496    76
   7   19   51  Dariusz Białobrzewski          102   -  274:403    52
   8   23   65  Arkadiusz Biegun               100   +  445:352   150
   9   18   52  Andrzej Rakoczy                102   -  363:388    52
  10   20   43  Renata Kowalska                107   +  383:266   157
  11   18   58  Renata Rosół                   100   -  290:305    50
  12   22   48  Maciej Śliwa                   103   -  251:347    53
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1183 / 12 partii


  28  Jacek Pietruszka               117 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   28   63  Michał Sosin                   100   +  460:241   150
   2    1   21  Joanna Stępień                 122   +  336:307   172
   3    4   29  Sławomir Kucia                 116   -  363:408    66
   4   10    9  Dariusz Banaszek               137   -  349:408    87
   5   15    7  Kamil Górka                    138   -  421:463    88
   6   19    2  Mariusz Skrobosz               142   +  478:341   192
   7   13   60  Joanna Brychcy                 100   +  399:289   150
   8    9    1  Paweł Dawidson                 143   -  304:423    93
   9   14   13  Kazio Merklejn                 131   -  316:471    81
  10   18   19  Marcin Kozyra                  122   +  432:403   172
  11   13    5  Marcin Mroziuk                 138   +  374:370   188
  12   11   17  Andrzej Rechowicz              126   +  473:416   176
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1615 / 12 partii


  29  Sławomir Kucia                 116 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   29   64  Piotr Mossakowski              100   +  365:303   150
   2   14   32  Piotr Rosół                    113   +  433:397   163
   3    4   28  Jacek Pietruszka               117   +  408:363   167
   4    3   25  Lucyna Korga                   120   -  357:409    70
   5    6    9  Dariusz Banaszek               137   -  269:385    87
   6   12   16  Justyna Fugiel                 127   -  337:348    77
   7   17   43  Renata Kowalska                107   +  396:394   157
   8   12   11  Stanisław Rydzik               133   +  413:341   183
   9    9   18  Marek Syczuk                   124   -  360:429    74
  10   13   58  Renata Rosół                   100   +  370:342   150
  11   10   35  Stefan Dawidson                110   +  446:337   160
  12    7   18  Marek Syczuk                   124   -  314:552    74
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1512 / 12 partii


  30  Marek Dudkiewicz               115 Milanówek     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   30   65  Arkadiusz Biegun               100   +  412:341   150
   2    7   19  Marcin Kozyra                  122   -  367:373    72
   3   12   21  Joanna Stępień                 122   -  394:414    72
   4   19   12  Karol Wyrębkiewicz             133   -  274:538    83
   5   25   39  Katarzyna Żuławska             109   -  374:402    59
   6   28   63  Michał Sosin                   100   +  443:240   150
   7   24    5  Marcin Mroziuk                 138   -  350:533    88
   8   26   47  Iwona Baran                    103   +  432:333   153
   9   21   61  Michał Waszkiewicz             100   +  436:261   150
  10   17   32  Piotr Rosół                    113   -  345:360    63
  11   21   19  Marcin Kozyra                  122   -  316:568    72
  12   25   40  Paweł Opyc                     108   +  336:305   158
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1270 / 12 partii


  31  Katarzyna Stępień              115 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   31   66  Wojciech Kwaśniak              100   +  397:380   150
   2    8    6  Mariusz Wrześniewski           138   -  359:369    88
   3   15    8  Wojciech Usakiewicz            138   -  276:426    88
   4   23   57  Irena Ficak                    100   -  311:362    50
   5   28   35  Stefan Dawidson                110   -  296:371    60
   6   30   64  Piotr Mossakowski              100   -  261:396    50
   7   32   67  Edward Smołka                  100   +  469:248   150
   8   27   39  Katarzyna Żuławska             109   -  330:346    59
   9   29   20  Jarosław Puchalski             122   +  440:328   172
  10   26   69  Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100   +  396:288   150
  11   23   41  Andrzej Gostomski              108   +  474:376   158
  12   20   23  Anna Kowalska                  121   -  353:395    71
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1246 / 12 partii


  32  Piotr Rosół                    113 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   32   67  Edward Smołka                  100   +  366:328   150
   2   14   29  Sławomir Kucia                 116   -  397:433    66
   3   14   33  Mariola Osajda-Matczak         113   +  361:326   163
   4   11   11  Stanisław Rydzik               133   -  322:359    83
   5   17   47  Iwona Baran                    103   +  498:278   153
   6   11   21  Joanna Stępień                 122   -  412:440    72
   7   14   19  Marcin Kozyra                  122   +  451:333   172
   8    8   36  Beata Piotrowska               110   -  383:435    60
   9   13    2  Mariusz Skrobosz               142   -  300:368    92
  10   17   30  Marek Dudkiewicz               115   +  360:345   165
  11   14   13  Kazio Merklejn                 131   -  354:393    81
  12   18   19  Marcin Kozyra                  122   -  365:411    72
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1329 / 12 partii


  33  Mariola Osajda-Matczak         113 Pruszków      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   33   68  Marcin Skowron                 100   +  446:247   150
   2    3    9  Dariusz Banaszek               137   -  324:361    87
   3   14   32  Piotr Rosół                    113   -  326:361    63
   4   22   17  Andrzej Rechowicz              126   -  326:371    76
   5   26   20  Jarosław Puchalski             122   +  390:322   172
   6   22   52  Andrzej Rakoczy                102   +  400:356   152
   7   16    4  Szymon Fidziński               138   -  291:505    88
   8   20   64  Piotr Mossakowski              100   +  489:329   150
   9   16   11  Stanisław Rydzik               133   -  363:446    83
  10   19   23  Anna Kowalska                  121   +  386:349   171
  11   16   25  Lucyna Korga                   120   -  396:401    70
  12   19   11  Stanisław Rydzik               133   -  242:521    83
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1345 / 12 partii


  34  Jerzy Luter                    111 Bytom         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   34   69  Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100   -  324:331    50
   2   26   36  Beata Piotrowska               110   -  298:470    60
   3   31   67  Edward Smołka                  100   +  315:290   150
   4   28   53  Dorota Ziembowicz              102   +  369:346   152
   5   22   63  Michał Sosin                   100   +  334:278   150
   6   16   58  Renata Rosół                   100   +  381:364   150
   7   11    3  Mateusz Żbikowski              142   -  282:399    92
   8   16   60  Joanna Brychcy                 100   -  312:344    50
   9   19   54  Grzegorz Pukniel               100   +  406:324   150
  10   16    5  Marcin Mroziuk                 138   -  260:482    88
  11   19   54  Grzegorz Pukniel               100   -  283:341    50
  12   23   60  Joanna Brychcy                 100   -  377:380    50
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1192 / 12 partii


  35  Stefan Dawidson                110 Częstochowa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   35   70  Sylwester Gryz                 100   -  289:292    50
   2   29   45  Jarosław Wypart                105   -  306:379    55
   3   32   53  Dorota Ziembowicz              102   -  345:364    52
   4   33   67  Edward Smołka                  100   +  398:297   150
   5   28   31  Katarzyna Stępień              115   +  371:296   165
   6   25   40  Paweł Opyc                     108   +  397:361   158
   7   18   57  Irena Ficak                    100   +  407:251   150
   8   14   25  Lucyna Korga                   120   +  435:312   170
   9   10   58  Renata Rosół                   100   +  408:264   150
  10    7   18  Marek Syczuk                   124   -  293:422    74
  11   10   29  Sławomir Kucia                 116   -  337:446    66
  12   14   16  Justyna Fugiel                 127   -  332:364    77
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1317 / 12 partii


  36  Beata Piotrowska               110 Łódź          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    1    1  Paweł Dawidson                 143   -  317:393    93
   2   26   34  Jerzy Luter                    111   +  470:298   161
   3   11   41  Andrzej Gostomski              108   +  486:318   158
   4    5    3  Mateusz Żbikowski              142   +  413:403   192
   5    4   13  Kazio Merklejn                 131   -  400:403    81
   6    8   12  Karol Wyrębkiewicz             133   -  331:375    83
   7   12   24  Stanisław Ochot                121   +  478:335   171
   8    8   32  Piotr Rosół                    113   +  435:383   163
   9    6    7  Kamil Górka                    138   -  298:392    88
  10    8   16  Justyna Fugiel                 127   +  393:317   177
  11    6    2  Mariusz Skrobosz               142   -  324:382    92
  12    9   51  Dariusz Białobrzewski          102   -  325:396    52
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1511 / 12 partii


  37  Marcin Figiel                  110 Zawichost     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Skrobosz               142   +  439:342   192
   2    4    4  Szymon Fidziński               138   +  441:330   188
   3    2   15  Radosław Konca                 127   +  425:404   177
   4    1    1  Paweł Dawidson                 143   +  396:388   193
   5    1   22  Krzysztof Mówka                121   +  416:312   171
   6    1   18  Marek Syczuk                   124   +  377:334   174
   7    1   10  Tomasz Zwoliński               136   -  381:439    86
   8    2    9  Dariusz Banaszek               137   -  343:372    87
   9    3    6  Mariusz Wrześniewski           138   -  341:387    88
  10    4   12  Karol Wyrębkiewicz             133   -  378:426    83
  11    7    1  Paweł Dawidson                 143   -  339:361    93
  12   10   13  Kazio Merklejn                 131   -  353:386    81
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1613 / 12 partii


  38  Leszek Stecuła                 109 Bytom         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mateusz Żbikowski              142   -  351:369    92
   2   22   53  Dorota Ziembowicz              102   +  266:249   152
   3   24   26  Joanna Juszczak                119   -  367:370    69
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                        --------------
                                                         SUMA =   313 /  3 partie


  39  Katarzyna Żuławska             109 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    4    4  Szymon Fidziński               138   -  431:440    88
   2   18   70  Sylwester Gryz                 100   -  314:316    50
   3   27   20  Jarosław Puchalski             122   +  394:317   172
   4   20   44  Filip Sosin                    105   -  289:432    55
   5   25   30  Marek Dudkiewicz               115   +  402:374   165
   6   21   43  Renata Kowalska                107   -  316:385    57
   7   25   52  Andrzej Rakoczy                102   -  317:363    52
   8   27   31  Katarzyna Stępień              115   +  346:330   165
   9   24   64  Piotr Mossakowski              100   -  334:356    50
  10   25   68  Marcin Skowron                 100   +  349:328   150
  11   24   50  Alina Białobrzewska            102   +  394:271   152
  12   21   64  Piotr Mossakowski              100   -  269:405    50
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1206 / 12 partii


  40  Paweł Opyc                     108 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    5    5  Marcin Mroziuk                 138   -  238:448    88
   2   34   63  Michał Sosin                   100   +  316:286   150
   3   26   68  Marcin Skowron                 100   -  315:362    50
   4   30   69  Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100   -  301:315    50
   5   32   59  Krzysztof Kokot                100   +  460:363   150
   6   25   35  Stefan Dawidson                110   -  361:397    60
   7   27   41  Andrzej Gostomski              108   -  364:398    58
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12   25   30  Marek Dudkiewicz               115   -  305:336    65
                                                        --------------
                                                         SUMA =   671 /  8 partii


  41  Andrzej Gostomski              108 Łódź          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    6    6  Mariusz Wrześniewski           138   -  385:399    88
   2   19   66  Wojciech Kwaśniak              100   +  402:304   150
   3   11   36  Beata Piotrowska               110   -  318:486    60
   4   21   16  Justyna Fugiel                 127   -  262:358    77
   5   27   43  Renata Kowalska                107   -  352:403    57
   6   29   20  Jarosław Puchalski             122   +  308:306   172
   7   27   40  Paweł Opyc                     108   +  398:364   158
   8   21   52  Andrzej Rakoczy                102   -  381:382    52
   9   25   57  Irena Ficak                    100   +  404:275   150
  10   21   46  Adam Jurkowski                 103   -  349:362    53
  11   23   31  Katarzyna Stępień              115   -  376:474    65
  12   26   43  Renata Kowalska                107   -  365:393    57
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1139 / 12 partii


  42  Grażyna Furman                 108 Sosnowiec     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    7    7  Kamil Górka                    138   -  212:419    88
   2   35   44  Filip Sosin                    105   -  333:542    55
   3   34   59  Krzysztof Kokot                100   +  416:302   150
   4   27   46  Adam Jurkowski                 103   -  346:399    53
   5   29   49  Joanna Kubik                   103   +  403:284   153
   6   24   55  Paweł Ochot                    100   -  280:345    50
   7   28   65  Arkadiusz Biegun               100   -  356:372    50
   8   28   50  Alina Białobrzewska            102   -  309:327    52
   9   30   48  Maciej Śliwa                   103   -  328:375    53
  10   32   73  Zygmunt Korga                  100   +  418:347   150
  11   29   20  Jarosław Puchalski             122   -  328:358    72
  12   31   72  Zygmunt Skwarek                103   +  395:287   153
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1079 / 12 partii


  43  Renata Kowalska                107 Bielsko Biała 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    8    8  Wojciech Usakiewicz            138   -  282:430    88
   2   30   54  Grzegorz Pukniel               100   -  343:412    50
   3   30   46  Adam Jurkowski                 103   -  345:350    53
   4   32   64  Piotr Mossakowski              100   +  451:370   150
   5   27   41  Andrzej Gostomski              108   +  403:352   158
   6   21   39  Katarzyna Żuławska             109   +  385:316   159
   7   17   29  Sławomir Kucia                 116   -  394:396    66
   8   19   23  Anna Kowalska                  121   -  349:371    71
   9   23   65  Arkadiusz Biegun               100   +  409:345   150
  10   20   27  Jerzy Matyasik                 119   -  266:383    69
  11   22   23  Anna Kowalska                  121   -  397:402    71
  12   26   41  Andrzej Gostomski              108   +  393:365   158
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1243 / 12 partii


  44  Filip Sosin                    105 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1    9    9  Dariusz Banaszek               137   -  233:445    87
   2   35   42  Grażyna Furman                 108   +  542:333   158
   3   13    4  Szymon Fidziński               138   -  380:400    88
   4   20   39  Katarzyna Żuławska             109   +  432:289   159
   5   13   23  Anna Kowalska                  121   +  406:365   171
   6    9   19  Marcin Kozyra                  122   +  425:314   172
   7    5    1  Paweł Dawidson                 143   +  403:366   193
   8    3   12  Karol Wyrębkiewicz             133   +  450:321   183
   9    2   22  Krzysztof Mówka                121   -  314:403    71
  10    5    7  Kamil Górka                    138   +  376:359   188
  11    4   18  Marek Syczuk                   124   +  402:318   174
  12    2   22  Krzysztof Mówka                121   -  216:443    71
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1715 / 12 partii


  45  Jarosław Wypart                105 Częstochowa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   10   10  Tomasz Zwoliński               136   -  290:374    86
   2   29   35  Stefan Dawidson                110   +  379:306   160
   3   23   48  Maciej Śliwa                   103   -  343:373    53
   4   24   52  Andrzej Rakoczy                102   -  258:395    52
   5   31   50  Alina Białobrzewska            102   +  342:338   152
   6   26   53  Dorota Ziembowicz              102   -  304:351    52
   7   29   49  Joanna Kubik                   103   +  421:241   153
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                        --------------
                                                         SUMA =   708 /  7 partii


  46  Adam Jurkowski                 103 Knurów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   11   11  Stanisław Rydzik               133   -  340:391    83
   2   24   65  Arkadiusz Biegun               100   -  287:389    50
   3   30   43  Renata Kowalska                107   +  350:345   157
   4   27   42  Grażyna Furman                 108   +  399:346   158
   5   21   48  Maciej Śliwa                   103   +  414:277   153
   6   14   54  Grzegorz Pukniel               100   +  454:256   150
   7    9   17  Andrzej Rechowicz              126   -  376:421    76
   8   13   58  Renata Rosół                   100   -  269:415    50
   9   17   25  Lucyna Korga                   120   -  341:414    70
  10   21   41  Andrzej Gostomski              108   +  362:349   158
  11   17   64  Piotr Mossakowski              100   +  412:332   150
  12   13   25  Lucyna Korga                   120   -  347:357    70
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1325 / 12 partii


  47  Iwona Baran                    103 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   12   12  Karol Wyrębkiewicz             133   +  392:378   183
   2   10    1  Paweł Dawidson                 143   -  301:551    93
   3   20   54  Grzegorz Pukniel               100   -  313:337    50
   4   25   49  Joanna Kubik                   103   +  444:322   153
   5   17   32  Piotr Rosół                    113   -  278:498    63
   6   23   51  Dariusz Białobrzewski          102   -  325:368    52
   7   26   64  Piotr Mossakowski              100   -  429:443    50
   8   26   30  Marek Dudkiewicz               115   -  333:432    65
   9   28   72  Zygmunt Skwarek                103   +  407:295   153
  10   24   61  Michał Waszkiewicz             100   -  300:450    50
  11   28   72  Zygmunt Skwarek                103   +  374:325   153
  12   27   65  Arkadiusz Biegun               100   +  413:323   150
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1215 / 12 partii


  48  Maciej Śliwa                   103 Zabrze        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   13   13  Kazio Merklejn                 131   -  264:380    81
   2   32   50  Alina Białobrzewska            102   +  374:323   152
   3   23   45  Jarosław Wypart                105   +  373:343   155
   4   16   26  Joanna Juszczak                119   -  298:395    69
   5   21   46  Adam Jurkowski                 103   -  277:414    53
   6   27   61  Michał Waszkiewicz             100   -  294:321    50
   7   30   63  Michał Sosin                   100   -  342:398    50
   8   29   66  Wojciech Kwaśniak              100   -  298:322    50
   9   30   42  Grażyna Furman                 108   +  375:328   158
  10   28   70  Sylwester Gryz                 100   +  327:280   150
  11   25   57  Irena Ficak                    100   +  385:261   150
  12   22   27  Jerzy Matyasik                 119   +  347:251   169
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1287 / 12 partii


  49  Joanna Kubik                   103 Częstochowa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   14   14  Małgorzata Kania               130   -  365:419    80
   2   21   52  Andrzej Rakoczy                102   +  310:307   152
   3   22   60  Joanna Brychcy                 100   -  326:354    50
   4   25   47  Iwona Baran                    103   -  322:444    53
   5   29   42  Grażyna Furman                 108   -  284:403    58
   6   31   50  Alina Białobrzewska            102   +  376:296   152
   7   29   45  Jarosław Wypart                105   -  241:421    55
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                        --------------
                                                         SUMA =   600 /  7 partii


  50  Alina Białobrzewska            102 Gdynia        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   15   15  Radosław Konca                 127   -  255:428    77
   2   32   48  Maciej Śliwa                   103   -  323:374    53
   3   33   62  Artur Kwiatkowski              100   +  420:272   150
   4   26   55  Paweł Ochot                    100   -  279:404    50
   5   31   45  Jarosław Wypart                105   -  338:342    55
   6   31   49  Joanna Kubik                   103   -  296:376    53
   7   31   20  Jarosław Puchalski             122   +  410:302   172
   8   28   42  Grażyna Furman                 108   +  327:309   158
   9   26   66  Wojciech Kwaśniak              100   +  426:282   150
  10   22   64  Piotr Mossakowski              100   -  285:400    50
  11   24   39  Katarzyna Żuławska             109   -  271:394    59
  12   28   20  Jarosław Puchalski             122   -  297:410    72
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1099 / 12 partii


  51  Dariusz Białobrzewski          102 Gdynia        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   16   16  Justyna Fugiel                 127   -  342:364    77
   2   23    2  Mariusz Skrobosz               142   +  377:342   192
   3   18   55  Paweł Ochot                    100   +  355:287   150
   4   13    6  Mariusz Wrześniewski           138   -  361:443    88
   5   18   17  Andrzej Rechowicz              126   -  291:352    76
   6   23   47  Iwona Baran                    103   +  368:325   153
   7   19   27  Jerzy Matyasik                 119   +  403:274   169
   8   15   53  Dorota Ziembowicz              102   +  340:300   152
   9   12    5  Marcin Mroziuk                 138   +  378:361   188
  10    9    1  Paweł Dawidson                 143   -  355:364    93
  11   12   53  Dorota Ziembowicz              102   +  345:323   152
  12    9   36  Beata Piotrowska               110   +  396:325   160
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1650 / 12 partii


  52  Andrzej Rakoczy                102 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   17   17  Andrzej Rechowicz              126   -  356:374    76
   2   21   49  Joanna Kubik                   103   -  307:310    53
   3   29   64  Piotr Mossakowski              100   +  350:313   150
   4   24   45  Jarosław Wypart                105   +  395:258   155
   5   19   57  Irena Ficak                    100   -  326:385    50
   6   22   33  Mariola Osajda-Matczak         113   -  356:400    63
   7   25   39  Katarzyna Żuławska             109   +  363:317   159
   8   21   41  Andrzej Gostomski              108   +  382:381   158
   9   18   27  Jerzy Matyasik                 119   +  388:363   169
  10   14   25  Lucyna Korga                   120   +  404:362   170
  11   11   16  Justyna Fugiel                 127   +  404:347   177
  12    8    3  Mateusz Żbikowski              142   +  437:286   192
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1572 / 12 partii


  53  Dorota Ziembowicz              102 Gliwice       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   18   18  Marek Syczuk                   124   -  343:391    74
   2   22   38  Leszek Stecuła                 109   -  249:266    59
   3   32   35  Stefan Dawidson                110   +  364:345   160
   4   28   34  Jerzy Luter                    111   -  346:369    61
   5   30   65  Arkadiusz Biegun               100   +  391:203   150
   6   26   45  Jarosław Wypart                105   +  351:304   155
   7   21   54  Grzegorz Pukniel               100   +  374:344   150
   8   15   51  Dariusz Białobrzewski          102   -  300:340    52
   9   20   63  Michał Sosin                   100   +  348:304   150
  10   15   60  Joanna Brychcy                 100   +  367:243   150
  11   12   51  Dariusz Białobrzewski          102   -  323:345    52
  12   16   61  Michał Waszkiewicz             100   +  366:324   150
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1363 / 12 partii


  54  Grzegorz Pukniel               100 Lublin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   19   19  Marcin Kozyra                  122   -  289:410    72
   2   30   43  Renata Kowalska                107   +  412:343   157
   3   20   47  Iwona Baran                    103   +  337:313   153
   4   14   58  Renata Rosół                   100   -  353:424    50
   5   20   55  Paweł Ochot                    100   +  381:329   150
   6   14   46  Adam Jurkowski                 103   -  256:454    53
   7   21   53  Dorota Ziembowicz              102   -  344:374    52
   8   22   57  Irena Ficak                    100   +  375:298   150
   9   19   34  Jerzy Luter                    111   -  324:406    61
  10   23   63  Michał Sosin                   100   +  436:287   150
  11   19   34  Jerzy Luter                    111   +  341:283   161
  12   15   58  Renata Rosół                   100   -  306:344    50
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1259 / 12 partii


  55  Paweł Ochot                    100 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   20   20  Jarosław Puchalski             122   +  394:370   172
   2    9   25  Lucyna Korga                   120   -  312:347    70
   3   18   51  Dariusz Białobrzewski          102   -  287:355    52
   4   26   50  Alina Białobrzewska            102   +  404:279   152
   5   20   54  Grzegorz Pukniel               100   -  329:381    50
   6   24   42  Grażyna Furman                 108   +  345:280   158
   7   20   58  Renata Rosół                   100   -  251:486    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                        --------------
                                                         SUMA =   704 /  7 partii


  57  Irena Ficak                    100 Mielec        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   22   22  Krzysztof Mówka                121   -  292:351    71
   2   28   64  Piotr Mossakowski              100   +  391:331   150
   3   21   58  Renata Rosół                   100   -  362:379    50
   4   23   31  Katarzyna Stępień              115   +  362:311   165
   5   19   52  Andrzej Rakoczy                102   +  385:326   152
   6   13   11  Stanisław Rydzik               133   -  356:458    83
   7   18   35  Stefan Dawidson                110   -  251:407    60
   8   22   54  Grzegorz Pukniel               100   -  298:375    50
   9   25   41  Andrzej Gostomski              108   -  275:404    58
  10   27   65  Arkadiusz Biegun               100   +  336:326   150
  11   25   48  Maciej Śliwa                   103   -  261:385    53
  12   29   63  Michał Sosin                   100   +  377:284   150
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1192 / 12 partii


  58  Renata Rosół                   100 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   23   23  Anna Kowalska                  121   -  334:449    71
   2   25   67  Edward Smołka                  100   +  349:297   150
   3   21   57  Irena Ficak                    100   +  379:362   150
   4   14   54  Grzegorz Pukniel               100   +  424:353   150
   5    8   10  Tomasz Zwoliński               136   -  215:408    86
   6   16   34  Jerzy Luter                    111   -  364:381    61
   7   20   55  Paweł Ochot                    100   +  486:251   150
   8   13   46  Adam Jurkowski                 103   +  415:269   153
   9   10   35  Stefan Dawidson                110   -  264:408    60
  10   13   29  Sławomir Kucia                 116   -  342:370    66
  11   18   27  Jerzy Matyasik                 119   +  305:290   169
  12   15   54  Grzegorz Pukniel               100   +  344:306   150
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1416 / 12 partii


  59  Krzysztof Kokot                100 Nowy Targ     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   24   24  Stanisław Ochot                121   -  282:345    71
   2   31   26  Joanna Juszczak                119   -  263:336    69
   3   34   42  Grażyna Furman                 108   -  302:416    58
   4   34   62  Artur Kwiatkowski              100   +  278:259   150
   5   32   40  Paweł Opyc                     108   -  363:460    58
   6   33   66  Wojciech Kwaśniak              100   -  200:299    50
   7            PAUZA
   8   30   69  Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100   -  228:369    50
   9   32   74  Elżbieta Korga                 100   +  385:297   150
  10   30   72  Zygmunt Skwarek                103   -  302:309    53
  11   31   67  Edward Smołka                  100   -  300:315    50
  12   32   70  Sylwester Gryz                 100   +  346:283   150
                                                        --------------
                                                         SUMA =   909 / 11 partii


  60  Joanna Brychcy                 100 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   25   25  Lucyna Korga                   120   -  304:395    70
   2   27   62  Artur Kwiatkowski              100   +  374:264   150
   3   22   49  Joanna Kubik                   103   +  354:326   153
   4   15   24  Stanisław Ochot                121   -  259:338    71
   5   23   61  Michał Waszkiewicz             100   +  342:335   150
   6   17   70  Sylwester Gryz                 100   +  376:311   150
   7   13   28  Jacek Pietruszka               117   -  289:399    67
   8   16   34  Jerzy Luter                    111   +  344:312   161
   9   11   16  Justyna Fugiel                 127   -  370:388    77
  10   15   53  Dorota Ziembowicz              102   -  243:367    52
  11   20   61  Michał Waszkiewicz             100   -  288:464    50
  12   23   34  Jerzy Luter                    111   +  380:377   161
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1312 / 12 partii


  61  Michał Waszkiewicz             100 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   26   26  Joanna Juszczak                119   +  316:277   169
   2   17   27  Jerzy Matyasik                 119   -  282:372    69
   3   25   69  Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100   +  371:272   150
   4   17   70  Sylwester Gryz                 100   -  301:391    50
   5   23   60  Joanna Brychcy                 100   -  335:342    50
   6   27   48  Maciej Śliwa                   103   +  321:294   153
   7   22   68  Marcin Skowron                 100   +  298:286   150
   8   17    2  Mariusz Skrobosz               142   -  319:411    92
   9   21   30  Marek Dudkiewicz               115   -  261:436    65
  10   24   47  Iwona Baran                    103   +  450:300   153
  11   20   60  Joanna Brychcy                 100   +  464:288   150
  12   16   53  Dorota Ziembowicz              102   -  324:366    52
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1303 / 12 partii


  62  Artur Kwiatkowski              100 Częstochowa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   27   27  Jerzy Matyasik                 119   -  311:317    69
   2   27   60  Joanna Brychcy                 100   -  264:374    50
   3   33   50  Alina Białobrzewska            102   -  272:420    52
   4   34   59  Krzysztof Kokot                100   -  259:278    50
   5   34   67  Edward Smołka                  100   -  297:302    50
   6            PAUZA
   7   33   66  Wojciech Kwaśniak              100   -  253:343    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                        --------------
                                                         SUMA =   321 /  6 partii


  63  Michał Sosin                   100 Warszawa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   28   28  Jacek Pietruszka               117   -  241:460    67
   2   34   40  Paweł Opyc                     108   -  286:316    58
   3   35   71  Jolanta Turzańska              100   +  378:288   150
   4   29   65  Arkadiusz Biegun               100   +  403:372   150
   5   22   34  Jerzy Luter                    111   -  278:334    61
   6   28   30  Marek Dudkiewicz               115   -  240:443    65
   7   30   48  Maciej Śliwa                   103   +  398:342   153
   8   24   70  Sylwester Gryz                 100   +  334:272   150
   9   20   53  Dorota Ziembowicz              102   -  304:348    52
  10   23   54  Grzegorz Pukniel               100   -  287:436    50
  11   26   66  Wojciech Kwaśniak              100   -  281:315    50
  12   29   57  Irena Ficak                    100   -  284:377    50
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1056 / 12 partii


  64  Piotr Mossakowski              100 Chorzów       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   29   29  Sławomir Kucia                 116   -  303:365    66
   2   28   57  Irena Ficak                    100   -  331:391    50
   3   29   52  Andrzej Rakoczy                102   -  313:350    52
   4   32   43  Renata Kowalska                107   -  370:451    57
   5   33   66  Wojciech Kwaśniak              100   +  359:277   150
   6   30   31  Katarzyna Stępień              115   +  396:261   165
   7   26   47  Iwona Baran                    103   +  443:429   153
   8   20   33  Mariola Osajda-Matczak         113   -  329:489    63
   9   24   39  Katarzyna Żuławska             109   +  356:334   159
  10   22   50  Alina Białobrzewska            102   +  400:285   152
  11   17   46  Adam Jurkowski                 103   -  332:412    53
  12   21   39  Katarzyna Żuławska             109   +  405:269   159
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1279 / 12 partii


  65  Arkadiusz Biegun               100 Kraków        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   30   30  Marek Dudkiewicz               115   -  341:412    65
   2   24   46  Adam Jurkowski                 103   +  389:287   153
   3   17   13  Kazio Merklejn                 131   -  198:525    81
   4   29   63  Michał Sosin                   100   -  372:403    50
   5   30   53  Dorota Ziembowicz              102   -  203:391    52
   6   32   67  Edward Smołka                  100   +  486:246   150
   7   28   42  Grażyna Furman                 108   +  372:356   158
   8   23   27  Jerzy Matyasik                 119   -  352:445    69
   9   23   43  Renata Kowalska                107   -  345:409    57
  10   27   57  Irena Ficak                    100   -  326:336    50
  11   30   70  Sylwester Gryz                 100   +  479:272   150
  12   27   47  Iwona Baran                    103   -  323:413    53
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1088 / 12 partii


  66  Wojciech Kwaśniak              100 Częstochowa   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   31   31  Katarzyna Stępień              115   -  380:397    65
   2   19   41  Andrzej Gostomski              108   -  304:402    58
   3   28    2  Mariusz Skrobosz               142   -  304:527    92
   4   31   20  Jarosław Puchalski             122   -  314:357    72
   5   33   64  Piotr Mossakowski              100   -  277:359    50
   6   33   59  Krzysztof Kokot                100   +  299:200   150
   7   33   62  Artur Kwiatkowski              100   +  343:253   150
   8   29   48  Maciej Śliwa                   103   +  322:298   153
   9   26   50  Alina Białobrzewska            102   -  282:426    52
  10   29   67  Edward Smołka                  100   +  288:248   150
  11   26   63  Michał Sosin                   100   +  315:281   150
  12   24   68  Marcin Skowron                 100   -  322:370    50
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1192 / 12 partii


  67  Edward Smołka                  100 Zabrze        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   32   32  Piotr Rosół                    113   -  328:366    63
   2   25   58  Renata Rosół                   100   -  297:349    50
   3   31   34  Jerzy Luter                    111   -  290:315    61
   4   33   35  Stefan Dawidson                110   -  297:398    60
   5   34   62  Artur Kwiatkowski              100   +  302:297   150
   6   32   65  Arkadiusz Biegun               100   -  246:486    50
   7   32   31  Katarzyna Stępień              115   -  248:469    65
   8   32   74  Elżbieta Korga                 100   +  277:275   150
   9   31   73  Zygmunt Korga                  100   +  336:322   150
  10   29   66  Wojciech Kwaśniak              100   -  248:288    50
  11   31   59  Krzysztof Kokot                100   +  315:300   150
  12   30   69  Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100   -  333:351    50
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1049 / 12 partii


  68  Marcin Skowron                 100 Zabrze        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   33   33  Mariola Osajda-Matczak         113   -  247:446    63
   2   33   71  Jolanta Turzańska              100   +  272:248   150
   3   26   40  Paweł Opyc                     108   +  362:315   158
   4   18    2  Mariusz Skrobosz               142   -  308:389    92
   5   24   69  Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100   +  311:310   150
   6   18   23  Anna Kowalska                  121   -  312:390    71
   7   22   61  Michał Waszkiewicz             100   -  286:298    50
   8   25   72  Zygmunt Skwarek                103   +  311:267   153
   9   22   19  Marcin Kozyra                  122   -  310:361    72
  10   25   39  Katarzyna Żuławska             109   -  328:349    59
  11   27   69  Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100   +  327:326   150
  12   24   66  Wojciech Kwaśniak              100   +  370:322   150
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1318 / 12 partii


  69  Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100 Zabrze        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   34   34  Jerzy Luter                    111   +  331:324   161
   2   16   24  Stanisław Ochot                121   -  268:380    71
   3   25   61  Michał Waszkiewicz             100   -  272:371    50
   4   30   40  Paweł Opyc                     108   +  315:301   158
   5   24   68  Marcin Skowron                 100   -  310:311    50
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   30   59  Krzysztof Kokot                100   +  369:228   150
   9   27   70  Sylwester Gryz                 100   +  310:254   150
  10   26   31  Katarzyna Stępień              115   -  288:396    65
  11   27   68  Marcin Skowron                 100   -  326:327    50
  12   30   67  Edward Smołka                  100   +  351:333   150
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1055 / 10 partii


  70  Sylwester Gryz                 100 Zabrze        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   35   35  Stefan Dawidson                110   +  292:289   160
   2   18   39  Katarzyna Żuławska             109   +  316:314   159
   3    9   27  Jerzy Matyasik                 119   -  296:402    69
   4   17   61  Michał Waszkiewicz             100   +  391:301   150
   5   11   24  Stanisław Ochot                121   -  287:373    71
   6   17   60  Joanna Brychcy                 100   -  311:376    50
   7   23    2  Mariusz Skrobosz               142   -  244:470    92
   8   24   63  Michał Sosin                   100   -  272:334    50
   9   27   69  Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  100   -  254:310    50
  10   28   48  Maciej Śliwa                   103   -  280:327    53
  11   30   65  Arkadiusz Biegun               100   -  272:479    50
  12   32   59  Krzysztof Kokot                100   -  283:346    50
                                                        --------------
                                                         SUMA =  1004 / 12 partii


  71  Jolanta Turzańska              100 Zabrze        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1   21   21  Joanna Stępień                 122   -  243:469    72
   2   33   68  Marcin Skowron                 100   -  248:272    50
   3   35   63  Michał Sosin                   100   -  288:378    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                        --------------
                                                         SUMA =   172 /  3 partie


  72  Zygmunt Skwarek                103 Katowice      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   25   68  Marcin Skowron                 100   -  267:311    50
   9   28   47  Iwona Baran                    103   -  295:407    53
  10   30   59  Krzysztof Kokot                100   +  309:302   150
  11   28   47  Iwona Baran                    103   -  325:374    53
  12   31   42  Grażyna Furman                 108   -  287:395    58
                                                        --------------
                                                         SUMA =   364 /  5 partii


  73  Zygmunt Korga                  100 Zabrze        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   31   20  Jarosław Puchalski             122   -  346:363    72
   9   31   67  Edward Smołka                  100   -  322:336    50
  10   32   42  Grażyna Furman                 108   -  347:418    58
  11   32   74  Elżbieta Korga                 100   +  294:281   150
  12   33   74  Elżbieta Korga                 100   -  334:357    50
                                                        --------------
                                                         SUMA =   380 /  5 partii


  74  Elżbieta Korga                 100 Zabrze        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK                     RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   32   67  Edward Smołka                  100   -  275:277    50
   9   32   59  Krzysztof Kokot                100   -  297:385    50
  10   31   20  Jarosław Puchalski             122   -  231:438    72
  11   32   73  Zygmunt Korga                  100   -  281:294    50
  12   33   73  Zygmunt Korga                  100   +  357:334   150
                                                        --------------
                                                         SUMA =   372 /  5 partii


MIEJSCE    ZAWODNIK                RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Dawidson Paweł                143.27  Częstochowa            28510 / 199
   2  Skrobosz Mariusz              142.49  Warszawa               27358 / 192
   3  Żbikowski Mateusz             140.99  Warszawa               27070 / 192
   4  Wrześniewski Mariusz          139.89  Warszawa               27699 / 198
   5  Górka Kamil                   139.48  Łęczna                 26780 / 192
   6  Zaleski Szymon                138.49  Poznań                 15926 / 115
   7  Banaszek Dariusz              138.06  Warszawa               27474 / 199
   8  Zwoliński Tomasz              137.86  Warszawa               27434 / 199
   9  Usakiewicz Wojciech           137.84  Warszawa               27293 / 198
  10  Fidziński Szymon              137.21  Warszawa               26618 / 194
  11  Czupryniak Maciej             135.86  Milanówek              26085 / 192
  12  Mroziuk Marcin                135.48  Warszawa               26012 / 192
  13  Gałecki Maciej                134.81  Łódź                   25884 / 192
  14  Puton Dariusz                 133.89  Ruda Śląska            13255 / 99
  15  Nowak Leszek                  133.43  Myślibórz              10007 / 75
  16  Wyrębkiewicz Karol            132.97  Łódź                   26329 / 198
  17  Święcki Grzegorz              132.58  Białystok              11137 / 84
  18  Rydzik Stanisław              132.33  Warszawa               25540 / 193
  19  Duczemiński Robert            131.94  Gorzów Wielkopolski    23881 / 181
  20  Kania Małgorzata              131.80  Milanówek              25964 / 197
  21  Merklejn Kazio                131.41  Szczecin               26019 / 198
  22  Zemło Wojciech                130.92  Łódź                   25005 / 191
  23  Konca Radosław                128.76  Warszawa               22533 / 175
  24  Jackowski Paweł               128.62  Warszawa                7074 / 55
  25  Usakiewicz Krzysztof          127.86  Warszawa               22503 / 176
  26  Bożek Marcin                  127.21  Będzin                  7760 / 61
  27  Rechowicz Andrzej             126.72  Katowice               25218 / 199
  28  Czerwoniec Waldemar           126.66  Warszawa               21153 / 167
  29  Nosek Sławomir                126.60  Mielec                  9495 / 75
  30  Fugiel Justyna                126.45  Sandomierz             19094 / 151
  31  Syczuk Marek                  126.10  Warszawa               24211 / 192
  32  Roszak Marek                  125.56  Poznań                 25112 / 200
  33  Weremczuk Adam                124.62  Łódź                   24799 / 199
  34  Słapiński Andrzej             124.57  Warszawa               15821 / 127
  35  Kordjalik Sławomir            124.55  Warszawa               24536 / 197
  36  Oleksiak Andrzej              124.14  Ostróda                23090 / 186
  37  Borowski Jarosław             123.92  Bielsk Podlaski        11277 / 91
  38  Stępień Wiktor                123.45  Katowice               14320 / 116
  39  Mówka Krzysztof               122.93  Toruń                  22865 / 186
  40  Pikul Dawid                   122.53  Poznań                 23525 / 192
  41  Stępień Joanna                122.48  Katowice               24496 / 200
  42  Antosik Marek                 122.24  Nowy Dwór Mazowiecki    8312 / 68
  43  Dębski Ryszard                122.16  Biała Podlaska         16614 / 136
  44  Pypno Krzysztof               121.99  Gliwice                12565 / 103
  45  Bukowski Krzysztof            121.99  Warszawa               17201 / 141
  46  Szepczyński Andrzej           121.91  Kraków                 10850 / 89
  47  Kozyra Marcin                 121.87  Warszawa               20352 / 167
  48  Puchalski Sergiusz            121.54  Włocławek              15922 / 131
  49  Kamiński Robert               121.42  Wysokie Maz.           24041 / 198
  50  Wietecki Zbigniew             121.38  Gorzów Wielkopolski    23305 / 192
  51  Grabowski Maciej              121.19  Warszawa               19027 / 157
  52  Szmidtke Andrzej              121.05  Bolszewo               18884 / 156
  53  Lożyński Andrzej              120.66  Piastów                 5671 / 47
  54  Kowalska Anna                 120.54  Bielsko Biała          19528 / 162
  55  Puchalski Jarosław            120.53  Łódź                   23142 / 192
  56  Ochot Stanisław               120.53  Katowice               10245 / 85
  57  Stefaniak Edward              120.34  Biała Podlaska          7100 / 59
  58  Korga Lucyna                  120.16  Zabrze                 23070 / 192
  59  Siemaszko Walenty             120.06  Lipiany                12967 / 108
  60  Puchalski Aleksander          119.82  Włocławek              23724 / 198
  61  Pietruszka Jacek              119.47  Kraków                  9199 / 77
  62  Szota Zdzisław                119.20  Warszawa               13827 / 116
  63  Sowiński Radosław             119.09  Warszawa               23580 / 198
  64  Kubicki Mariusz               119.04  Inowrocław             17856 / 150
  65  Sulima Roman                  118.89  Warszawa               16883 / 142
  66  Juszczak Joanna               118.71  Warszawa               21131 / 178
  67  Orzeł Mariusz                 118.68  Nowe Miasto Lubawskie  12580 / 106
  68  Warzecha Filip                118.59  Gdynia                 17195 / 145
  69  Merklejn Magdalena            118.48  Szczecin               22156 / 187
  70  Merklejn Aleksandra           118.35  Szczecin               23197 / 196
  71  Gasik Stanisław               118.33  Warszawa               17986 / 152
  72  Florek Paweł                  117.62  Nowa Wieś Wielka       15173 / 129
  73  Michalak Maciej               117.54  Łódź                    8110 / 69
  74  Kucia Sławomir                117.35  Kraków                 15490 / 132
  75  Matyasik Jerzy                117.27  Kraków                 20874 / 178
  76  Roszak Halina                 116.79  Poznań                 22074 / 189
  77  Michalak Jarosław             116.50  Łódź                   14096 / 121
  78  Matczak Rafał                 116.23  Pruszków               21270 / 183
  79  Kwiatkowski Andrzej           115.81  Warszawa               20845 / 180
  80  Hebda Maciej                  115.45  Tarnów                  3579 / 31
  81  Perzyński Maciej              115.05  Piła                    8974 / 78
  82  Madej Beata                   114.89  Lublin                 22634 / 197
  83  Dudkiewicz Marek              114.53  Milanówek              21760 / 190
  84  Puton Grażyna                 113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  85  Rosół Piotr                   113.78  Warszawa               20595 / 181
  86  Charytoniuk Marek             113.71  Biała Podlaska         16260 / 143
  87  Jaworski Arkadiusz            113.64  Tychy                  14659 / 129
  88  Subocz Paweł                  113.47  Szczecin                7262 / 64
  89  Śniadach Lucyna               113.00  Rumia                  18306 / 162
  90  Stępień Katarzyna             112.99  Katowice               11073 / 98
  91  Klar Filip                    112.73  Mielec                 17699 / 157
  92  Szkudlarek Krzysztof          112.72  Pabianice               9581 / 85
  93  Merklejn Kazimierz            112.57  Szczecin               15760 / 140
  94  Osajda-Matczak Mariola        112.30  Pruszków               21562 / 192
  95  Próchniewicz Wojciech         112.28  Warszawa               22457 / 200
  96  Chmielewska Grażyna           111.93  Mrągowo                 4701 / 42
  97  Niżewski Ryszard              111.82  Warszawa               11741 / 105
  98  Nawrocki Kamil                111.67  Bydgoszcz               5360 / 48
  99  Figiel Marcin                 111.66  Zawichost              17419 / 156
 100  Jachowicz Paweł               111.54  Żyrardów                7027 / 63
 101  Kaczor Janusz                 111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 102  Machnio Maurycy               111.37  Lipiany                10580 / 95
 103  Klinkosz Kamil                111.30  Rumia                  15471 / 139
 104  Krzemiński Piotr              111.14  Warszawa               10003 / 90
 105  Olewiński Wiesław             110.99  Warszawa               14540 / 131
 106  Puchalski Bogusław            110.88  Włocławek              21732 / 196
 107  Piotrowska Beata              110.63  Łódź                   21019 / 190
 108  Dawidson Stefan               110.26  Częstochowa            21281 / 193
 109  Majewski Paweł                109.50  Warszawa               10293 / 94
 110  Tyczyno Andrzej               109.47  Bydgoszcz               9962 / 91
 111  Białobrzewski Dariusz         109.42  Gdynia                  6237 / 57
 112  Stecuła Leszek                109.31  Bytom                   9729 / 89
 113  Matysiak Grzegorz             109.20  Kraków                 14305 / 131
 114  Żuławska Katarzyna            109.03  Katowice               20934 / 192
 115  Wróblewski Eugeniusz          108.93  Inowrocław             17538 / 161
 116  Luter Jerzy                   108.93  Bytom                  20915 / 192
 117  Sobczak Jarosław              108.92  Warszawa               14160 / 130
 118  Strzelczyk Ewa                108.80  Warszawa               14144 / 130
 119  Zieliński Władysław           108.60  Lębork                  4561 / 42
 120  Sosin Filip                   108.56  Warszawa               13679 / 126
 121  Dawidson Dawid                108.46  Częstochowa             3796 / 35
 122  Kutera Maciej                 108.25  Warszawa               12665 / 117
 123  Paszek Jerzy                  108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 124  Jankowska Elżbieta            107.93  Wrocław                 6476 / 60
 125  Żuliński Jarosław             107.83  Szczecin               13479 / 125
 126  Gostomski Andrzej             107.83  Łódź                   21459 / 199
 127  Petrus Jacek                  107.73  Wrocław                 8403 / 78
 128  Florek Jędrzej                107.03  Nowa Wieś Wielka       12094 / 113
 129  Opyc Paweł                    107.01  Warszawa               18406 / 172
 130  Tatarczuk Jerzy               106.64  Warszawa               10557 / 99
 131  Waszkiewicz Michał            106.50  Warszawa                3834 / 36
 132  Kowalska Renata               106.46  Bielsko Biała          15330 / 144
 133  Augustyniak Krystyna          106.39  Łódź                   10852 / 102
 134  Strzelczyk Adam               106.31  Częstochowa             3721 / 35
 135  Frynia Paweł                  106.09  Konstantynów Łódzki     8169 / 77
 136  Jacyno Wojciech               106.08  Warszawa                4031 / 38
 137  Figiel Roman                  105.99  Zawichost              15898 / 150
 138  Gajewska Zofia                105.97  Jelenia Góra            3179 / 30
 139  Czubla Paweł                  105.94  Lublin                  3814 / 36
 140  Koczkodon Grzegorz            105.88  Ostróda                11753 / 111
 141  Rakoczy Andrzej               105.69  Kraków                  9301 / 88
 142  Zięba Maciej                  105.63  Wrocław                 8873 / 84
 143  Matysiak Bożena               105.52  Kraków                  6859 / 65
 144  Gołęcki Wojciech              105.34  Inowrocław             20647 / 196
 145  Kozłowski Bogdan              104.79  Białystok               7440 / 71
 146  Wypart Jarosław               104.63  Częstochowa            12870 / 123
 147  Żbikowski Tomasz              104.46  Warszawa               20787 / 199
 148  Ziółkowski Jan                104.46  Rumia                   9297 / 89
 149  Dąbrowski Rafał               104.31  Ostróda                 3338 / 32
 150  Jurkowski Adam                103.97  Knurów                  9981 / 96
 151  Stefaniuk Agnieszka           103.85  Warszawa                8100 / 78
 152  Rutkowska Iwona               103.76  Warszawa               10480 / 101
 153  Śliwa Maciej                  103.70  Zabrze                  7881 / 76
 154  Ziembowicz Dorota             103.59  Gliwice                20201 / 195
 155  Jabłczyńska-Zając Janina      103.00  Gdynia                  3708 / 36
 156  Ciszewska Ewa                 102.95  Katowice                8545 / 83
 157  Baran Iwona                   102.89  Kraków                 13478 / 131
 158  Siemaszko Monika              102.74  Lipiany                 4829 / 47
 159  Lewandowski Zbigniew          102.67  Słupsk                  3080 / 30
 160  Harat Stanisław               102.60  Kęty                    4925 / 48
 161  Nowak Jacek                   102.45  Szczecin                5635 / 55
 162  Pietuchowski Piotr            102.45  Białystok               4508 / 44
 163  Michalski Mariusz             102.40  Inowrocław              9728 / 95
 164  Niciporuk Małgorzata          102.22  Rumia                   8075 / 79
 165  Zielińska Dorota              102.17  Ustanów                12669 / 124
 166  Sulejewska Małgorzata         102.15  Kraków                  9806 / 96
 167  Koszarski Bogusław            102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 168  Furman Grażyna                101.69  Sosnowiec               4271 / 42
 169  Kubik Joanna                  101.65  Częstochowa            10267 / 101
 170  Mańkowski Piotr               101.58  Warszawa                5993 / 59
 171  Słapiński Adam                101.51  Warszawa                8730 / 86
 172  Pukniel Grzegorz              100.39  Lublin                 18974 / 189
 173  Puchalski Andrzej             100.30  Łódź                    3009 / 30
 174  Oprządek Magdalena            100.19  Siedlce                 3206 / 32
 175  Szulc Paweł                   100.10  Szczecin                5806 / 58
 176  Boczek Bartłomiej             100.08  Toruń                   3603 / 36
 177  Białobrzewska Alina            99.91  Gdynia                  5495 / 55
 178  Jankowski Eligiusz             99.81  Wrocław                 4691 / 47
 179  Fiszer Ewa                     99.55  Wrocław                 4181 / 42
 180  Nawrocki Dariusz               99.43  Bydgoszcz               5767 / 58
 181  Skwarek Zygmunt                99.33  Katowice                4271 / 43
 182  Legięć Adam                    99.31  Warszawa                6455 / 65
 183  Wrzałek Miłosz                 99.00  Reda                    6039 / 61
 184  Sitkowski Marek                98.71  Warszawa                3356 / 34
 185  Ochot Paweł                    98.68  Katowice                7500 / 76
 186  Pokojski Bogdan                98.62  Piastów                 3156 / 32
 187  Waberski Krzysztof             98.33  Łódź                    3540 / 36
 188  Zając Ewa                      98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 189  Kozłowska Marianna             97.92  Białystok               6071 / 62
 190  Sojka Krzysztof                97.87  Łódź                    5285 / 54
 191  Pawlic Przemysław              97.77  Wrocław                 7333 / 75
 192  Śniadach Adelina               97.67  Rumia                   2930 / 30
 193  Szkudlarek Michał              97.50  Pabianice               4290 / 44
 194  Wietecki Józef                 97.25  Gorzów Wielkopolski     5349 / 55
 195  Burczyk Andrzej                96.33  Gdynia                  3468 / 36
 196  Jaworski Krzysztof             96.02  Warszawa                5089 / 53
 197  Dobrzańska Marta               96.00  Kraków                  3264 / 34
 198  Kosmowska Jolanta              95.93  Warszawa               13430 / 140
 199  Andracka Renata                95.89  Poznań                  3452 / 36
 200  Hennig Paulina                 95.70  Gniezno                 4211 / 44
 201  Ostrowska Joanna               95.68  Warszawa               12534 / 131
 202  Podlaska Magdalena             95.67  Warszawa                7941 / 83
 203  Pendowska Ania                 95.49  Rumia                   7544 / 79
 204  Mroziuk Magdalena              95.34  Warszawa               10869 / 114
 205  Wojciekiewicz Piotr            95.33  Katowice                6578 / 69
 206  Kotwica Adam                   95.25  Gdańsk                  5429 / 57
 207  Ficak Irena                    95.11  Mielec                 10177 / 107
 208  Markiewicz Sebastian           95.08  Warszawa                3423 / 36
 209  Szubiak Aneta                  95.02  Łódź                    5036 / 53
 210  Kucia Małgorzata               94.69  Wrocław                 3314 / 35
 211  Niżewska Kinga                 94.43  Warszawa                5760 / 61
 212  Skrzyński Norbert              93.77  Warszawa               13128 / 140
 213  Jarosz Maria                   93.55  Lublin                 11975 / 128
 214  Rosół Renata                   93.49  Warszawa               18698 / 200
 215  Ząbek Teresa                   93.23  Warszawa                6992 / 75
 216  Gostomska Marta                92.92  Warszawa                9571 / 103
 217  Chmielewski Piotr              92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 218  Cieśla Adam                    92.31  Częstochowa             3323 / 36
 219  Szeliga Marta                  92.05  Warszawa                3866 / 42
 220  Kocikowski Marek               91.80  Ostróda                 4957 / 54
 221  Cichecki Jacek                 91.33  Józefów                 2740 / 30
 222  Soska Maciej                   91.32  Lublin                  6484 / 71
 223  Kokoszka Paweł                 91.02  Kłomnice                5916 / 65
 224  Ingling Piotr                  90.93  Warszawa               12367 / 136
 225  Kapela Paweł                   90.78  Kraków                  2905 / 32
 226  Ziółkowski Piotr               90.13  Piaseczno               7391 / 82
 227  Pazda Ziemowit                 89.81  Wrocław                 5568 / 62
 228  Sosin Michał                   89.68  Warszawa                3049 / 34
 229  Kokot Krzysztof                89.28  Nowy Targ              11696 / 131
 230  Drózd Robert                   88.47  Wesoła                  6901 / 78
 231  Korpysz Tomasz                 88.18  Warszawa                2998 / 34
 232  Urbańczyk Marek                88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 233  Ilczuk Bogumiła                87.91  Warszawa                6945 / 79
 234  Sojka Janusz                   87.74  Łódź                    3334 / 38
 235  Augustyniak Jerzy              87.43  Łódź                    8218 / 94
 236  Pawłowski Jan                  86.78  Warszawa                3992 / 46
 237  Kruk Krzysztof                 85.13  Łódź                    4427 / 52
 238  Rogalski Mariusz               85.03  Iława                   3316 / 39
 239  Włodarczyk Robert              84.76  Wrocław                 3475 / 41
 240  Madej Piotr                    84.53  Lublin                  9129 / 108
 241  Pawłowska Anna                 84.42  Opacz Kol.              4390 / 52
 242  Przepiórkowski Mirosław        83.41  Inowrocław              2669 / 32
 243  Kwiatkowski Artur              83.20  Częstochowa             2496 / 30
 244  Rubinstein Monika              81.49  Warszawa                7008 / 86
 245  Brychcy Joanna                 80.92  Katowice                3965 / 49
 246  Łubniewicz Halina              80.47  Łódź                    2575 / 32
 247  Jachowicz Kacper               79.52  Żyrardów                3181 / 40
 248  Bednarska Jolanta              79.16  Łódź                    3562 / 45
 249  Sulejewski Tomasz              69.67  Kraków                  3553 / 51
 250  Kruk Jolanta                   68.71  Łódź                    2611 / 38
 251  Kędzior Adam                   68.22  Lublin                  2183 / 32

                                   POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK                RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 252  Kamiński Marcin               123.72  Warszawa                3588 / 29
 253  Faron Kazimierz               114.66  Warszawa                3325 / 29
 254  Jęczek Grzegorz                91.59  Łódź                    2656 / 29
 255  Dudek Sebastian                87.55  Częstochowa             2539 / 29
 256  Wesołowska Grażyna             81.52  Łódź                    2364 / 29
 257  Puchalska Krystyna             79.83  Łódź                    2315 / 29
 258  Gigoła Jacek                  116.21  Gorzów Wielkopolski     3254 / 28
 259  Krupka Agnieszka               84.11  Krosno                  2355 / 28
 260  Stefaniak Paweł               123.96  Biała Podlaska          3347 / 27
 261  Kuma Bogusław                 118.42  Słupsk                  3079 / 26
 262  Giryn Ilona                    94.46  Łódź                    2456 / 26
 263  Rawski Lech                    90.19  Kraków                  2345 / 26
 264  Kukier Krzysztof               91.52  Warszawa                2288 / 25
 265  Chmielewski Andrzej           117.21  Warszawa                2813 / 24
 266  Wróblewski Andrzej            115.17  Warszawa                2764 / 24
 267  Nowak Krzysztof               114.83  Lublin                  2756 / 24
 268  Mossakowski Piotr             113.50  Chorzów                 2724 / 24
 269  Zaryński Jakub                108.54  Świnoujście             2605 / 24
 270  Hoffmann Jolanta              105.21  Warszawa                2525 / 24
 271  Stencel Tomasz                104.17  Poznań                  2500 / 24
 272  Szymkowski Michał             103.21  Wrocław                 2477 / 24
 273  Grzegorzewska Maria           100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 274  Kościańska Beata               98.79  Lublin                  2371 / 24
 275  Olędzki Grzegorz               97.83  Warszawa                2348 / 24
 276  Rubaj Tomasz                   97.79  Lublin                  2347 / 24
 277  Obłoza Mariusz                 97.29  Szczecin                2335 / 24
 278  Markiewicz Joanna              94.21  Żyrardów                2261 / 24
 279  Kamienik Jarosław              94.04  Słupsk                  2257 / 24
 280  Bielaszka Jan                  92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 281  Kosman Bartłomiej              91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 282  Niedźwiedź Katarzyna           90.83  Lublin                  2180 / 24
 283  Norwajszas Mirosław            88.25  Szczecin                2118 / 24
 284  Rawska Małgorzata              86.96  Kraków                  2087 / 24
 285  Rzepa Jacek                    85.04  Tychy                   2041 / 24
 286  Śniadach Dominika              84.46  Rumia                   2027 / 24
 287  Świątkowska Marta             104.00  Wrocław                 2392 / 23
 288  Skrzypczyński Mariusz         103.04  Reda                    2370 / 23
 289  Głowacki Robert               101.87  Łódź                    2343 / 23
 290  Wojciechowska Agata            96.83  Poznań                  2227 / 23
 291  Biegun Arkadiusz               90.87  Kraków                  2090 / 23
 292  Anuszkiewicz Alfred            89.74  Warszawa                2064 / 23
 293  Grodzicka Katarzyna            84.91  Warszawa                1953 / 23
 294  Nieścierowicz Agnieszka        84.43  Szczecin                1942 / 23
 295  Orzelski Sebastian             73.22  Bielsk Podlaski         1684 / 23
 296  Wandzlewicz Krystian          109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 297  Jóźwiak Małgorzata             96.14  Iława                   2115 / 22
 298  Kwaśniak Wojciech              91.50  Częstochowa             2013 / 22
 299  Zieliński Slawomir             67.09  Lębork                  1476 / 22
 300  Jachimowicz Piotr             116.30  Warszawa                2326 / 20
 301  Baltyn Jacek                  103.90  Suchedniów              2078 / 20
 302  Bulkowski Waldemar             83.20  Chojnów                 1664 / 20
 303  Lewandowska Ewa                79.00  Warszawa                1580 / 20
 304  Kozłowski Jakub               121.89  Warszawa                2316 / 19
 305  Dzik Monika                    89.16  Poznań                  1694 / 19
 306  Kołodziejczyk Małgorzata       86.21  Ostróda                 1638 / 19
 307  Parnicki Zdzisław              84.63  Słupsk                  1608 / 19
 308  Sak Michał                    107.89  Lublin                  1942 / 18
 309  Jędrzejczyk Marcin            106.83  Warszawa                1923 / 18
 310  Kulawiak Grzegorz             103.39  Warszawa                1861 / 18
 311  Makuch Mariusz                100.94  Zator                   1817 / 18
 312  Boczoń Dawid                   93.22  Zakopane                1678 / 18
 313  Szulc Marzena                  90.28  Szczecin                1625 / 18
 314  Orzeł Barbara                 102.76  Nowe Miasto Lubawskie   1747 / 17
 315  Bil Sylwia                     71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 316  Drzycimska Tatiana            103.75  Wrocław                 1660 / 16
 317  Macal Bogusław                 89.81  Szczecin                1437 / 16
 318  Tutka Marcin                   92.43  Wrocław                 1294 / 14
 319  Piętka Anna                    78.29  Szczecin                1096 / 14
 320  Stanosz Paweł                 161.15  Warszawa                2095 / 13
 321  Fortuna Teresa                131.23  Lubin                   1706 / 13
 322  Kordalski Jarosław            120.46  Lublin                  1566 / 13
 323  Pikul Andrzej                  85.23  Poznań                  1108 / 13
 324  Wilczek Sylwia                 67.62  Warszawa                 879 / 13
 325  Szymański Tomasz              134.25  Gorzów Wielkopolski     1611 / 12
 326  Pęczkowska Mariola            124.25  Warszawa                1491 / 12
 327  Szkamruk Agata                121.50  Warszawa                1458 / 12
 328  Owsiany Artur                 116.00  Łódź                    1392 / 12
 329  Figiel Tomasz                 113.17  Zawichost               1358 / 12
 330  Noskowicz Krzysztof           112.42  Toruń                   1349 / 12
 331  Tomczyk Artur                 111.17  Piła                    1334 / 12
 332  Sołdan Irena                  110.92  Rumia                   1331 / 12
 333  Trumpus Michał                110.17  Wrocław                 1322 / 12
 334  Skowron Marcin                109.83  Zabrze                  1318 / 12
 335  Borodziuk Krzysztof           109.42  Kostrzyn                1313 / 12
 336  Kasprzak Paweł                108.83  Warszawa                1306 / 12
 337  Lewiński Jacek                106.08  Wrocław                 1273 / 12
 338  Kaciński Robert               105.25  Kazimierza Wielka       1263 / 12
 339  Kurzok Ireneusz               104.92  Mikołów                 1259 / 12
 340  Gajda Paweł                   104.33  Ostrów Wielkopolski     1252 / 12
 341  Owsianko Leszek               102.33  Warszawa                1228 / 12
 342  Konsik Mirosław                98.33  Gdańsk                  1180 / 12
 343  Kroc Andrzej                   96.67  Łódź                    1160 / 12
 344  Soszka Robert                  95.58  Warszawa                1147 / 12
 345  Sokołowski Grzegorz            95.00  Słupsk                  1140 / 12
 346  Mirowski Rafał                 94.92  Częstochowa             1139 / 12
 347  Dalecki Bartłomiej             94.83  Rumia                   1138 / 12
 348  Juśkiewicz Tomasz              94.42  Łódź                    1133 / 12
 349  Wróblewski Radosław            94.33  Mielec                  1132 / 12
 350  Sztukiert Mirosław             94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 351  Krzyżewski Krzysztof           93.92  Świętajno               1127 / 12
 352  Byczyński Paweł                92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 353  Pytlak Patryk                  90.92  Kielce                  1091 / 12
 354  Tecław Grzegorz                90.83  Poznań                  1090 / 12
 355  Stanek Stanisław               89.83  Olkusz                  1078 / 12
 356  Morawski Piotr                 89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 357  Karwacki Michał                89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 358  Górska Małgorzata              88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 359  Kołodziejczyk Michał           88.75  Ostróda                 1065 / 12
 360  Zdanowicz Michał               88.58  Lublin                  1063 / 12
 361  Smołka Edward                  87.42  Zabrze                  1049 / 12
 362  Szulc Katarzyna                86.75  Szczecin                1041 / 12
 363  Grafiński Mirosław             86.67  Brodnica                1040 / 12
 364  Ryś Henryk                     86.67  Warszawa                1040 / 12
 365  Grzybała Piotr                 86.33  Warszawa                1036 / 12
 366  Skudlarska Anna                86.17  Wrocław                 1034 / 12
 367  Niedźwiedź Zbigniew            86.08  Lublin                  1033 / 12
 368  Jopek Tomasz                   85.83  Wrocław                 1030 / 12
 369  Paradowska Anna                85.08  Wejherowo               1021 / 12
 370  Rubaj Joanna                   84.75  Lublin                  1017 / 12
 371  Gryz Sylwester                 83.67  Zabrze                  1004 / 12
 372  Fidziński Mikołaj              81.83  Dębica                   982 / 12
 373  Sołtysiak Zygmunt              80.67  Piastów                  968 / 12
 374  Czyżewski Sławomir             80.33  Poznań                   964 / 12
 375  Szymański Sławomir             78.17  Dobrzelin                938 / 12
 376  Gajos Stanisław                73.75  Strzelno                 885 / 12
 377  Rogowski Marcin                69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 378  Graczyk Adam                   68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 379  Dalecki Filip                  61.33  Rumia                    736 / 12
 380  Damer Jan                     140.09  Lublin                  1541 / 11
 381  Święcka Elżbieta              109.91  Białystok               1209 / 11
 382  Ciesielski Jakub               96.82  Poznań                  1065 / 11
 383  Łęcki Paweł                    96.64  Gorzów Wielkopolski     1063 / 11
 384  Jakubiak Piotr                 90.91  Żyrardów                1000 / 11
 385  Musiał Joanna                  90.45  Słupsk                   995 / 11
 386  Mikuć Anna                     89.82  Wrocław                  988 / 11
 387  Krasna Eliza                   88.82  Rumia                    977 / 11
 388  Załęcki Przemysław             88.45  Wałbrzych                973 / 11
 389  Niedźwiedź Jadwiga             85.36  Lublin                   939 / 11
 390  Sitkowski Filip                85.18  Warszawa                 937 / 11
 391  Pędzisz Paweł                  81.18  Lipiany                  893 / 11
 392  Pobudkiewicz Szymon            80.91  Warszawa                 890 / 11
 393  Górski Paweł                   80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 394  Kaczmarek Lucjan               80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 395  Nowakowski Jacek               78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 396  Mania Jacek                    77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 397  Zacharska Marta                73.73  Słupsk                   811 / 11
 398  Glazik Marcin                  72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 399  Białecki Bartosz               71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 400  Gątarski Dariusz               71.27  Rzeszów                  784 / 11
 401  Olędzki Tomasz                 71.00  Warszawa                 781 / 11
 402  Machnio Adam                   70.64  Lipiany                  777 / 11
 403  Czubla Olaf                    70.27  Łódź                     773 / 11
 404  Czart Małgorzata               70.18  Olsztyn                  772 / 11
 405  Roszak Grzegorz                70.18  Poznań                   772 / 11
 406  Krzyżaniak Dorota              70.00  Słupsk                   770 / 11
 407  Mionskowski Michał             69.73  Szczecin                 767 / 11
 408  Bobik Andrzej                  68.82  Chojnów                  757 / 11
 409  Malkowska Margarita            65.64  Poznań                   722 / 11
 410  Czarniewski Ryszard            62.73  Lipiany                  690 / 11
 411  Krause Krzysztof               60.18  Poznań                   662 / 11
 412  Wielgoszewski Grzegorz         59.91  Wrocław                  659 / 11
 413  Szemryk Tadeusz                59.64  Słupsk                   656 / 11
 414  Pawłowska Małgorzata           56.09  Opacz Kol.               617 / 11
 415  Peschak Anna                   53.55  Kraków                   589 / 11
 416  Steglińska Katarzyna           53.00  Częstochowa              583 / 11
 417  Zachorowska-Mazurkiewicz Anna 105.50  Zabrze                  1055 / 10
 418  Górny Paweł                    87.40  Lublin                   874 / 10
 419  Kwaśniak Anna                  83.30  Częstochowa              833 / 10
 420  Kaczmarek Grzegorz             72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 421  Tomaszewski Paweł              69.10  Pruszków                 691 / 10
 422  Jankowski Witold               67.00  Warszawa                 670 / 10
 423  Kosewski Zbigniew              63.10  Szczecin                 631 / 10
 424  Kozłowska Monika               53.10  Warszawa                 531 / 10
 425  Kamionka Paweł                109.11  Szczecin                 982 / 9
 426  Soborak Jarosław              107.56  Warszawa                 968 / 9
 427  Karwacki Jarosław             105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 428  Gardynik Grzegorz              98.33  Warszawa                 885 / 9
 429  Panek Jacek                    97.22  Warszawa                 875 / 9
 430  Bielaszka Anna                 65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 431  Nowak Paula                    63.00  Szczecin                 567 / 9
 432  Boroś Lucjan                   99.62  Gdańsk                   797 / 8
 433  Taczalski Jacek                90.38  Szczecin                 723 / 8
 434  Wszyndybył Jacek               62.50  Chojnów                  500 / 8
 435  Białobrzewska Martyna          50.00  Gdynia                   400 / 8
 436  Homa Łukasz                   139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 437  Grodzki Janusz                131.14  Łódź                     918 / 7
 438  Korsak Damian                 122.71  Gorzów Wielkopolski      859 / 7
 439  Ochot Magdalena               104.29  Katowice                 730 / 7
 440  Kasza Janusz                  100.86  Kraków                   706 / 7
 441  Koprowska Małgorzata           98.43  Pabianice                689 / 7
 442  Bruska Anita                   93.86  Gdynia                   657 / 7
 443  Kozak Czesław                  93.43  Częstochowa              654 / 7
 444  Tarnacka Kamila                88.71  Rumia                    621 / 7
 445  Łagutko Tomasz                 83.71  Ośno                     586 / 7
 446  Pieńkowski Adam                82.29  Rumia                    576 / 7
 447  Plata Małgorzata               82.14  Rumia                    575 / 7
 448  Sulejewski Adam                68.86  Kraków                   482 / 7
 449  Leszczyński Tomasz             66.29  Częstochowa              464 / 7
 450  Kozłowski Kamil                65.57  Częstochowa              459 / 7
 451  Buks Sylwia                    57.00  Warszawa                 399 / 7
 452  Kwiatkowski Maciej             54.29  Częstochowa              380 / 7
 453  Olejarczyk Wojciech            52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 454  Chylewski Andrzej             140.17  Poznań                   841 / 6
 455  Morawski Wojciech             125.83  Gliwice                  755 / 6
 456  Skórniewski Bartosz           118.67  Warszawa                 712 / 6
 457  Krzemień Michał               108.67  Kraków                   652 / 6
 458  Bednarek Mikołaj              104.17  Warszawa                 625 / 6
 459  Krzyszczyk Tomasz             103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 460  Duda Krzysztof                102.50  Pszczyna                 615 / 6
 461  Szepczyński Tomasz             87.00  Kraków                   522 / 6
 462  Tokarczyk Karol                86.17  Warszawa                 517 / 6
 463  Lus Tomasz                     86.17  Piła                     517 / 6
 464  Orłowska Sylwia                85.67  Warszawa                 514 / 6
 465  Orłowski Leszek                85.33  Warszawa                 512 / 6
 466  Krzyszczyk Krzysztof           84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 467  Nowak Robert                   73.00  Gorzów Wielkopolski      438 / 6
 468  Olszewski Grzegorz             71.50  Augustów                 429 / 6
 469  Przybylski Adrian              70.00  Częstochowa              420 / 6
 470  Zyśk Daniel                    69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 471  Gołębiowski Michał             69.33  Warszawa                 416 / 6
 472  Degórski Łukasz                69.00  Warszawa                 414 / 6
 473  Błędowski Paweł                68.17  Częstochowa              409 / 6
 474  Wesołowski Rafał               68.00  Warszawa                 408 / 6
 475  Buciak Robert                  67.83  Szczecin                 407 / 6
 476  Kosińska Anna                  67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 477  Jankowski Karol                55.83  Warszawa                 335 / 6
 478  Pajdzik Patryk                 55.50  Lipiany                  333 / 6
 479  Sobania Mariusz                53.17  Ośno Lubuskie            319 / 6
 480  Bochra Wojciech                53.00  Lublin                   318 / 6
 481  Dalka Krzysztof                52.00  Bytów                    312 / 6
 482  Wink Ewa                       51.83  Warszawa                 311 / 6
 483  Mońko Dawid                    51.33  Wrocław                  308 / 6
 484  Marek Grzegorz                124.40  Warszawa                 622 / 5
 485  Gasik Jacek                    93.60  Warszawa                 468 / 5
 486  Morga Paweł                    76.00  Warszawa                 380 / 5
 487  Korga Zygmunt                  76.00  Zabrze                   380 / 5
 488  Tymoszuk Piotr                 75.60  Warszawa                 378 / 5
 489  Kula Joanna                    74.80  Częstochowa              374 / 5
 490  Zyśko Danuta                   74.40  Warszawa                 372 / 5
 491  Korga Elżbieta                 74.40  Zabrze                   372 / 5
 492  Szepczyński Zbigniew           73.40  Kraków                   367 / 5
 493  Orłowski Krzysztof             72.40  Warszawa                 362 / 5
 494  Syrek Justyna                  71.60  Częstochowa              358 / 5
 495  Poklikajew Marzena             64.40  Pruszków                 322 / 5
 496  Paszkowska Elżbieta            56.40  Warszawa                 282 / 5
 497  Gomułka Edyta                  50.80  Częstochowa              254 / 5
 498  Elmerych Michał               105.00  Szczecin                 420 / 4
 499  Łagutko Edmund                103.25  Ośno Lubuskie            413 / 4
 500  Gnabasik Agata                 82.50  Poznań                   330 / 4
 501  Kraj Iza                       79.50  Warszawa                 318 / 4
 502  Białecki Krzysztof             79.00  Warszawa                 316 / 4
 503  Majos Maria                    77.75  Warszawa                 311 / 4
 504  Michałek Piotr                 76.00  Warszawa                 304 / 4
 505  Majos Magdalena                75.00  Warszawa                 300 / 4
 506  Babula Władysław               63.25  Inowrocław               253 / 4
 507  Łysak Wojciech                 50.25  Sosnowiec                201 / 4
 508  Jakimowicz Piotr              150.00  Poznań                   450 / 3
 509  Loch Dominik                  119.67  Częstochowa              359 / 3
 510  Salamon Edward                 94.67  Bytom                    284 / 3
 511  Budek Sławomir                 87.00  Warszawa                 261 / 3
 512  Kukla Elżbieta                 85.33  Częstochowa              256 / 3
 513  Jerzy Ciesielski               83.33  Łódź                     250 / 3
 514  Majos Anna                     83.33  Warszawa                 250 / 3
 515  Turzańska Jolanta              57.33  Zabrze                   172 / 3
 516  Borowski Miłosz                55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 517  Białecki Eryk                  54.67  Warszawa                 164 / 3
 518  Sobczyk Iwo                    54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 519  Franaszczyk Aleksandra         54.33  Łódź                     163 / 3
 520  Prokopczuk Piotr               54.00  Warszawa                 162 / 3
 521  Prokopczuk Teresa              54.00  Warszawa                 162 / 3
 522  Słapińska Joanna               50.00  Olsztyn                  150 / 3
 523  Rokosz Irena                  117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 524  Graczykowski Paweł            109.00  Łódź                     218 / 2
 525  Michalak Maciej               104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 526  Rokosz Mirosław               100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 527  Żyła Anna                     100.00  Wrocław                  200 / 2
 528  Szkudlarek Jadwiga             59.50  Pabianice                119 / 2
 529  Policińska Tina                58.00  Częstochowa              116 / 2
 530  Molenda Tomasz                 57.50  Szczecin                 115 / 2
 531  Piskorz Kamil                  57.00  Piastów                  114 / 2
 532  Bajorek Cezary                 55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 533  Knypiński Wojciech             54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 534  Dudek Izabela                  54.50  Częstochowa              109 / 2
 535  Redlińska Izabela              53.00  Warszawa                 106 / 2
 536  Naumowicz Janusz               52.00  Rumia                    104 / 2
 537  Więciorkowski Damian           52.00  Częstochowa              104 / 2
 538  Kononowicz Krzysztof           51.00  Piastów                  102 / 2
 539  Orzeł Grzegorz                 50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 540  Skokowska Sylwia               50.00  Chojnów                  100 / 2
 541  Leszczyński Maciej             50.00  Łódź                     100 / 2
 542  Gajkowska Ewa                  50.00  Warszawa                 100 / 2
 543  Leszczyński Radosław           50.00  Łódź                     100 / 2
 544  Żbikowska Jagoda              150.00  Warszawa                 150 / 1
 545  Szczotka Anna                 150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 546  Wiączkowski Grzegorz           75.00  Kielce                    75 / 1
 547  Wanot Magdalena                69.00  Warszawa                  69 / 1
 548  Szkocki Andrzej                66.00  Szczecin                  66 / 1
 549  Koczorowska Małgorzata         63.00  Gorzów Wielkopolski       63 / 1
 550  Kasprzak Marek                 53.00  Częstochowa               53 / 1
 551  Tyc Rafał                      50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 552  Majos Agata                    50.00  Warszawa                  50 / 1
 553  Bossy Kinga                    50.00  Poznań                    50 / 1
 554  Graczykowska Barbara           50.00  Łódź                      50 / 1
 
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie