Warszawa 6
czerwca
Warszawa 6 czerwca X Puchar Polski
Zabrze12
czerwca
Zabrze 12-13 czerwca IX Mistrzostwa Górnego ŚląskaGrand Prix 2004
Szarlota27
czerwca
Szarlota 27 czerwca Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny
Mariusz Skrobosz wygrywa w Zabrzu12 - 13 czerwca 2004 — IX Mistrzostwa Górnego ŚląskaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

IX Mistrzostwa Górnego Śląska Zabrze, 12 - 13 czerwca 2004
Grand Prix 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz wygrywa w ZabrzuW IX Mistrzostwach Górnego Śląska i Zagłębia wzięło udział 80 osób. Najbardziej cieszy fakt, że pojawiło się aż 18 debiutantów. Bardzo ładnym i godnym naśladowania gestem wykazała się Renata Rosół, która po zakończeniu rundy zgłosiła pomyłkę w końcowym wyniku na swoją niekorzyść. Błąd nastąpił przy liczeniu wartości ruchu położonego przez debiutantkę Martę Witała na początku partii. Po poprawieniu się przez obie zawodniczki Renata straciła przewagę 48 punktów i jeszcze przegrała 12 punktami. Renata otrzymała nagrodę Fair Play. Brawo!
Do 8 rundy niepokonanym był tylko Mariusz Skrobosz, jednak szczęście odwróciło się od niego w 9 i 10 rundzie. Mimo to, walcząc do końca z 10 zwycięstwami wygrał turniej Grand Prix w Zabrzu. Gratulujemy!
Turniej przebiegał w dobrej atmosferze, a w niedzielny poranek chętni zwiedzali Kopalnię "Luiza".
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia




Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.47     10.0     5081     1958     1111
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               138.21     10.0     4991     1952      677
  3 Kamil           Górka                Łęczna                 137.25      9.0     5121     1830      985
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.26      9.0     4846     1815      292
  5 Lucyna          Korga                Zabrze                 120.16      9.0     4624     1709      604
  6 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.03      8.0     5130     1663      725
  7 Justyna         Fugiel               Sandomierz             132.64      8.0     5053     1641      889
  8 Krzysztof       Mówka                Toruń                  135.00      8.0     4831     1706      133
  9 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.21      8.0     4753     1682      541
 10 Bartosz         Morawski             Gliwice                100.00      8.0     4666     1618      694
 11 Joanna          Stępień              Katowice               127.17      8.0     4615     1620      387
 12 Arkadiusz       Jaworski             Tychy                  116.67      8.0     4527     1499      543
 13 Artur           Irzyk                Strzyżów               100.00      8.0     4492     1610      520
 14 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              106.10      8.0     4387     1550      500
 15 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.82      7.0     4887     1520      327
 16 Robert          Soszka               Warszawa               115.77      7.0     4884     1499      954
 17 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.58      7.0     4856     1541      592
 18 Piotr           Rosół                Warszawa               113.26      7.0     4731     1543      459
 19 Michał          Trumpus              Wrocław                112.90      7.0     4579     1453      544
 20 Radosław        Konca                Warszawa               129.15      7.0     4550     1411      397
 21 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               142.14      7.0     4548     1549      306
 22 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               116.07      7.0     4421     1448      436
 23 Stanisław       Ochot                Katowice               123.08      7.0     4409     1472       17
 24 Jarosław        Sobczak              Warszawa               111.04      7.0     4390     1427      221
 25 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 105.08      7.0     4319     1423      126
 26 Kuba            Koisar               Warszawa               131.58      7.0     4260     1479       17
 27 Katarzyna       Żuławska             Katowice               108.43      7.0     4226     1397      -24
 28 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.28      7.0     4216     1413      -45
 29 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                100.00      7.0     4210     1247      428
 30 Dawid           Pikul                Poznań                 131.60      6.0     4552     1346        5
 31 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.81      6.0     4526     1447      335
 32 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               116.59      6.0     4507     1383      298
 33 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 100.00      6.0     4494     1367      252
 34 Paweł           Ochot                Katowice               102.05      6.0     4483     1330     -156
 35 Krzysztof       Leśniak              Kraków                 100.00      6.0     4413     1311      188
 36 Ewa             Ciszewska            Katowice               114.35      6.0     4320     1280      334
 37 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      6.0     4220     1322       26
 38 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      6.0     4149     1372     -367
 39 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               106.17      6.0     4096     1393     -236
 40 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      6.0     3976     1296     -522
 41 Andrzej         Wilczyński           Gliwice                100.00      6.0     3935     1278       91
 42 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.77      5.0     4579     1216      -16
 43 Katarzyna       Klimała              Kraków                 100.00      5.0     4435     1161      113
 44 Michał          Jaworek              Zabrze                 100.00      5.0     4311     1161      200
 45 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   109.35      5.0     4277     1151     -148
 46 Dorota          Ziembowicz           Gliwice                105.76      5.0     4275     1272     -277
 47 Maciej          Śliwa                Zabrze                 107.67      5.0     4092     1201      246
 48 Joanna          Ostrowska            Warszawa               104.83      5.0     4019     1249     -127
 49 Wojciech        Kwaśniak             Częstochowa            100.00      5.0     3953     1166      -36
 50 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               100.00      5.0     3886     1183     -265
 51 Andrzej         Bociąga              Chorzów                100.00      5.0     3803     1161     -272
 52 Michał          Jaszczak             Gliwice                100.00      5.0     2925     1035     -547
 53 Jerzy           Luter                Bytom                  108.78      4.5     4084     1118      140
 54 Marek           Róziecki             Rybnik                 100.00      4.0     4297     1046      296
 55 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      4.0     4243     1087       79
 56 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      4.0     4053     1020     -233
 57 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      4.0     3995     1023       32
 58 Joanna          Duda                 Zabrze                 100.00      4.0     3914     1085     -580
 59 Edward          Smołka               Zabrze                 100.00      4.0     3802     1043     -492
 60 Jakub           Nalepa               Gliwice                100.00      4.0     3749     1042     -160
 61 Leszek          Stecuła              Bytom                  109.92      4.0     3041      947     -150
 62 Sonia           Tarczałowicz         Zabrze                 100.00      4.0     2922     1059    -1184
 63 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       100.00      4.0     2630      795      350
 64 Grażyna         Furman               Sosnowiec              100.00      4.0     2438      873     -145
 65 Jakub           Klakla               Bytom                  100.00      4.0     2417      795      170
 66 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      4.0     1986      709        5
 67 Anna            Zachorowska-Mazurkiewicz Zabrze                 100.00      3.5     3532      999     -634
 68 Artur           Bomba                Bytom                  100.00      3.0     3123      945    -1035
 69 Marcin          Figiel               Zawichost              113.87      3.0     2581      740       49
 70 Magdalena       Ochot                Katowice               111.79      3.0     2476      742     -334
 71 Radosław        Przybycień           Zabrze                 100.00      2.0     2832      763     -961
 72 Anna            Kwaśniak             Częstochowa            100.00      2.0     1840      587     -596
 73 Maciej          Makselon             Knurów                 100.00      2.0     1765      666    -1590
 74 Witold          Berus                Zabrze                 100.00      2.0     1759      634     -863
 75 Marta           Witała               Zabrze                 100.00      2.0     1718      601     -882
 76 Edyta           Arent-Irzyk          Kraków                 100.00      2.0      697      300      105
 77 Urszula         Makselon             Knurów                 100.00      1.0     1837      566    -1434
 78 Agata           Dzierko              Zabrze                 100.00      1.0      351      150       34
 79 Ewa             Zychowicz            Zabrze                 100.00      1.0      316      150       81
 80 Daniel          Pazdan               Zabrze                 100.00      0.0     1646      563    -2543
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia



	Mariusz Skrobosz 146.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Ziembowicz            105.76 +  494: 299  156
    2     7 Leszek         Stecuła               109.92 +  418: 249  160
    3     7 Kuba           Koisar                131.58 +  374: 294  182
    4     1 Robert         Soszka                115.77 +  439: 397  166
    5     1 Stanisław      Rydzik                138.26 +  546: 308  188
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 +  372: 321  188
    7     1 Mateusz        Żbikowski             140.58 +  546: 379  191
    8     1 Krzysztof      Mówka                 135.00 +  393: 369  185
    9     1 Kamil          Górka                 137.25 -  305: 334   87
   10     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 -  320: 351   84
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 +  465: 297  184
   12     1 Kamil          Górka                 137.25 +  409: 372  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1958  / 12 163.17




	Wojciech Usakiewicz 142.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Arkadiusz      Biegun                105.08 +  406: 328  155
    2     1 Kamil          Górka                 137.25 -  325: 396   87
    3    25 Maciej         Śliwa                 107.67 +  406: 296  158
    4    12 Kuba           Koisar                131.58 -  364: 383   82
    5    21 Andrzej        Wilczyński            100.00 +  453: 307  150
    6    12 Joanna         Stępień               127.17 +  437: 389  177
    7    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 +  404: 342  166
    8     9 Robert         Kamiński              121.82 -  353: 427   72
    9     8 Piotr          Rosół                 113.26 +  351: 316  163
   10     4 Tomasz         Zwoliński             139.03 -  348: 361   89
   11     9 Joanna         Stępień               127.17 -  357: 386   77
   12    13 Andrzej        Rechowicz             122.81 +  344: 311  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Mateusz Żbikowski 140.58 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Ostrowska             104.83 -  273: 339   55
    2    25 Sylwester      Gryz                  100.00 +  404: 300  150
    3    18 Marcin         Figiel                113.87 +  443: 364  164
    4    14 Grażyna        Furman                100.00 +  504: 326  150
    5    11 Jerzy          Matyasik              117.28 +  527: 283  167
    6     7 Kuba           Koisar                131.58 +  429: 302  182
    7     1 Mariusz        Skrobosz              146.47 -  379: 546   96
    8     7 Jarosław       Sobczak               111.04 +  416: 311  161
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 -  336: 386   88
   10     6 Lucyna         Korga                 120.16 -  369: 404   70
   11     8 Andrzej        Rechowicz             122.81 +  438: 259  173
   12     6 Krzysztof      Mówka                 135.00 -  338: 444   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Tomasz Zwoliński 139.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Ochot                 102.05 -  390: 401   52
    2    20 Michał         Jaszczak              100.00 +  561: 237  150
    3    10 Lucyna         Korga                 120.16 +  522: 342  170
    4     5 Kamil          Górka                 137.25 +  382: 374  187
    5     3 Joanna         Stępień               127.17 +  409: 282  177
    6     2 Andrzej        Rechowicz             122.81 +  376: 279  173
    7     4 Krzysztof      Mówka                 135.00 -  411: 449   85
    8     4 Bartosz        Morawski              100.00 -  400: 423   50
    9     6 Robert         Kamiński              121.82 +  530: 430  172
   10     4 Wojciech       Usakiewicz            142.14 +  361: 348  192
   11     3 Justyna        Fugiel                132.64 -  389: 547   83
   12     5 Robert         Kamiński              121.82 +  399: 293  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Stanisław Rydzik 138.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Adamczyk              100.00 +  500: 314  150
    2     4 Joanna         Stępień               127.17 +  406: 346  177
    3     8 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 +  497: 296  156
    4     2 Stanisław      Ochot                 123.08 +  498: 349  173
    5     1 Mariusz        Skrobosz              146.47 -  308: 546   96
    6     5 Lucyna         Korga                 120.16 +  368: 346  170
    7     2 Robert         Soszka                115.77 +  363: 349  166
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 -  420: 445   88
    9     3 Justyna        Fugiel                132.64 +  415: 296  183
   10     3 Kamil          Górka                 137.25 -  235: 523   87
   11     4 Krzysztof      Mówka                 135.00 +  439: 353  185
   12     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 +  397: 391  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 12 151.25




	Kazimierz.J Merklejn 138.21 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Bociąga               100.00 +  499: 286  150
    2     6 Dawid          Pikul                 131.60 +  473: 400  182
    3     4 Krzysztof      Mówka                 135.00 +  420: 294  185
    4     4 Andrzej        Rechowicz             122.81 +  410: 378  173
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 +  409: 287  184
    6     1 Mariusz        Skrobosz              146.47 -  321: 372   96
    7     3 Justyna        Fugiel                132.64 +  399: 371  183
    8     2 Stanisław      Rydzik                138.26 +  445: 420  188
    9     2 Mateusz        Żbikowski             140.58 +  386: 336  191
   10     2 Bartosz        Morawski              100.00 +  386: 385  150
   11     1 Kamil          Górka                 137.25 -  405: 432   87
   12     2 Justyna        Fugiel                132.64 +  438: 353  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1952  / 12 162.67




	Kamil Górka 137.25 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Artur          Bomba                 100.00 +  585: 208  150
    2     1 Wojciech       Usakiewicz            142.14 +  396: 325  192
    3     3 Krzysztof      Sporczyk              106.10 +  398: 311  156
    4     5 Tomasz         Zwoliński             139.03 -  374: 382   89
    5     7 Artur          Irzyk                 100.00 +  401: 369  150
    6     6 Krzysztof      Mówka                 135.00 -  394: 503   85
    7     6 Andrzej        Rechowicz             122.81 +  471: 391  173
    8     6 Arkadiusz      Jaworski              116.67 +  441: 293  167
    9     1 Mariusz        Skrobosz              146.47 +  334: 305  196
   10     3 Stanisław      Rydzik                138.26 +  523: 235  188
   11     1 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 +  432: 405  188
   12     1 Mariusz        Skrobosz              146.47 -  372: 409   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Krzysztof Mówka 135.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Brychcy               100.00 +  411: 389  150
    2    19 Krystyna       Augustyniak           109.35 +  384: 379  159
    3     4 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 -  294: 420   88
    4     8 Piotr          Rosół                 113.26 +  452: 345  163
    5     4 Robert         Kamiński              121.82 +  416: 362  172
    6     6 Kamil          Górka                 137.25 +  503: 394  187
    7     4 Tomasz         Zwoliński             139.03 +  449: 411  189
    8     1 Mariusz        Skrobosz              146.47 -  369: 393   96
    9     5 Bartosz        Morawski              100.00 -  327: 420   50
   10     8 Stanisław      Ochot                 123.08 +  429: 408  173
   11     4 Stanisław      Rydzik                138.26 -  353: 439   88
   12     6 Mateusz        Żbikowski             140.58 +  444: 338  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Karol Wyrębkiewicz 134.21 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Duda                  100.00 +  458: 269  150
    2     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 +  392: 328  166
    3     1 Piotr          Rosół                 113.26 +  421: 302  163
    4     3 Michał         Trumpus               112.90 +  454: 351  163
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 -  287: 409   88
    6     3 Justyna        Fugiel                132.64 -  384: 445   83
    7     9 Monika         Rubinstein            100.00 +  551: 232  150
    8     8 Stanisław      Ochot                 123.08 +  413: 364  173
    9     4 Robert         Soszka                115.77 +  354: 330  166
   10     1 Mariusz        Skrobosz              146.47 +  351: 320  196
   11     2 Mariusz        Skrobosz              146.47 -  297: 465   96
   12     3 Stanisław      Rydzik                138.26 -  391: 397   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Justyna Fugiel 132.64 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grażyna        Furman                100.00 -  322: 418   50
    2    34 Sonia          Tarczałowicz          100.00 +  617: 192  150
    3    11 Magdalena      Ochot                 111.79 +  454: 269  162
    4     6 Joanna         Ostrowska             104.83 +  412: 292  155
    5     5 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  432: 349  150
    6     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 +  445: 384  184
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 -  371: 399   88
    8     3 Lucyna         Korga                 120.16 +  391: 299  170
    9     3 Stanisław      Rydzik                138.26 -  296: 415   88
   10     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 +  413: 320  167
   11     3 Tomasz         Zwoliński             139.03 +  547: 389  189
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 -  353: 438   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Dawid Pikul 131.60 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sylwester      Gryz                  100.00 +  397: 343  150
    2     6 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 -  400: 473   88
    3    15 Jerzy          Matyasik              117.28 -  335: 337   67
    4    24 Magdalena      Ochot                 111.79 +  441: 369  162
    5    17 Radosław       Konca                 129.15 +  432: 285  179
    6    10 Artur          Irzyk                 100.00 -  303: 466   50
    7    14 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  360: 455   50
    8    19 Jerzy          Luter                 108.78 +  420: 273  159
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              106.10 +  382: 350  156
   10    13 Marek          Dudkiewicz            121.77 -  323: 454   72
   11    17 Piotr          Adamczyk              100.00 +  425: 307  150
   12    12 Piotr          Rosół                 113.26 -  334: 435   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Kuba Koisar 131.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Artur          Irzyk                 100.00 +  379: 331  150
    2    11 Marcin         Figiel                113.87 +  397: 340  164
    3     7 Mariusz        Skrobosz              146.47 -  294: 374   96
    4    12 Wojciech       Usakiewicz            142.14 +  383: 364  192
    5     8 Michał         Trumpus               112.90 +  388: 356  163
    6     7 Mateusz        Żbikowski             140.58 -  302: 429   91
    7    11 Bartosz        Morawski              100.00 -  302: 376   50
    8    14 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 -  322: 387   67
    9    19 Sylwester      Gryz                  100.00 +  431: 281  150
   10    23 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  360: 285  150
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              106.10 -  346: 386   56
   12    17 Sławomir       Zabawa                100.00 +  356: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Radosław Konca 129.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Jaszczak              100.00 +  437: 307  150
    2    12 Ewa            Ciszewska             114.35 -  286: 440   64
    3    26 Leszek         Stecuła               109.92 +  390: 364  160
    4    16 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 -  314: 370   56
    5    17 Dawid          Pikul                 131.60 -  285: 432   82
    6    21 Arkadiusz      Biegun                105.08 -  349: 357   55
    7    32 Marta          Witała                100.00 +  488: 172  150
    8    21 Maciej         Śliwa                 107.67 +  390: 320  158
    9    16 Sławomir       Zabawa                100.00 -  353: 378   50
   10    12 Piotr          Rosół                 113.26 +  396: 392  163
   11    18 Dorota         Ziembowicz            105.76 +  462: 244  156
   12    14 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 +  400: 377  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Joanna Stępień 127.17 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Jaworek               100.00 +  401: 299  150
    2     4 Stanisław      Rydzik                138.26 -  346: 406   88
    3    23 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  368: 308  150
    4    15 Marek          Dudkiewicz            121.77 +  427: 358  172
    5     3 Tomasz         Zwoliński             139.03 -  282: 409   89
    6    12 Wojciech       Usakiewicz            142.14 -  389: 437   92
    7    22 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  467: 279  150
    8    13 Joanna         Ostrowska             104.83 +  326: 270  155
    9    10 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 -  353: 457   67
   10    15 Paweł          Ochot                 102.05 +  501: 326  152
   11     9 Wojciech       Usakiewicz            142.14 +  386: 357  192
   12     7 Michał         Trumpus               112.90 +  369: 322  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Stanisław Ochot 123.08 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  422: 318  150
    2    15 Katarzyna      Żuławska              108.43 +  453: 266  158
    3     9 Joanna         Ostrowska             104.83 +  404: 377  155
    4     2 Stanisław      Rydzik                138.26 -  349: 498   88
    5    10 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 +  365: 319  156
    6     4 Robert         Soszka                115.77 -  274: 448   66
    7     7 Michał         Trumpus               112.90 +  328: 320  163
    8     8 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 -  364: 413   84
    9    13 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  350: 314  150
   10     8 Krzysztof      Mówka                 135.00 -  408: 429   85
   11    11 Arkadiusz      Jaworski              116.67 -  306: 330   67
   12    15 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  386: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Andrzej Rechowicz 122.81 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Leszek         Kilian                100.00 +  360: 335  150
    2    14 Jerzy          Luter                 108.78 +  434: 292  159
    3     5 Robert         Kamiński              121.82 +  467: 373  172
    4     4 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 -  378: 410   88
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              106.10 +  400: 232  156
    6     2 Tomasz         Zwoliński             139.03 -  279: 376   89
    7     6 Kamil          Górka                 137.25 -  391: 471   87
    8    12 Sylwester      Gryz                  100.00 +  518: 306  150
    9     7 Michał         Trumpus               112.90 -  282: 349   63
   10    11 Katarzyna      Klimała               100.00 +  447: 265  150
   11     8 Mateusz        Żbikowski             140.58 -  259: 438   91
   12    13 Wojciech       Usakiewicz            142.14 -  311: 344   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Robert Kamiński 121.82 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Klakla                100.00 +  412: 320  150
    2    17 Magdalena      Ochot                 111.79 +  555: 362  162
    3     5 Andrzej        Rechowicz             122.81 -  373: 467   73
    4     7 Paweł          Ochot                 102.05 +  493: 356  152
    5     4 Krzysztof      Mówka                 135.00 -  362: 416   85
    6     8 Dorota         Ziembowicz            105.76 +  415: 318  156
    7     5 Artur          Irzyk                 100.00 -  307: 389   50
    8     9 Wojciech       Usakiewicz            142.14 +  427: 353  192
    9     6 Tomasz         Zwoliński             139.03 -  430: 530   89
   10    10 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 +  412: 277  156
   11     7 Robert         Soszka                115.77 +  408: 373  166
   12     5 Tomasz         Zwoliński             139.03 -  293: 399   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Marek Dudkiewicz 121.77 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Katarzyna      Klimała               100.00 +  381: 352  150
    2     9 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 -  296: 300   56
    3    19 Bartosz        Morawski              100.00 +  377: 362  150
    4    15 Joanna         Stępień               127.17 -  358: 427   77
    5    18 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  381: 367  150
    6    14 Arkadiusz      Jaworski              116.67 -  378: 393   67
    7    25 Katarzyna      Żuławska              108.43 +  386: 369  158
    8    11 Piotr          Rosół                 113.26 -  399: 426   63
    9    15 Piotr          Adamczyk              100.00 -  425: 442   50
   10    13 Dawid          Pikul                 131.60 +  454: 323  182
   11    16 Piotr          Rosół                 113.26 -  394: 400   63
   12    19 Piotr          Adamczyk              100.00 -  350: 434   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Lucyna Korga 120.16 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Kwaśniak              100.00 +  454: 261  150
    2    10 Maciej         Śliwa                 107.67 +  402: 259  158
    3    10 Tomasz         Zwoliński             139.03 -  342: 522   89
    4     9 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 +  401: 350  167
    5    12 Joanna         Duda                  100.00 +  384: 295  150
    6     5 Stanisław      Rydzik                138.26 -  346: 368   88
    7    13 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 +  446: 248  156
    8     3 Justyna        Fugiel                132.64 -  299: 391   83
    9     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 +  348: 324  166
   10     6 Mateusz        Żbikowski             140.58 +  404: 369  191
   11     6 Jarosław       Sobczak               111.04 +  421: 324  161
   12     4 Bartosz        Morawski              100.00 +  377: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Jerzy Matyasik 117.28 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  331: 357   50
    2    28 Anna           Kwaśniak              100.00 +  352: 244  150
    3    15 Dawid          Pikul                 131.60 +  337: 335  182
    4    19 Piotr          Adamczyk              100.00 +  395: 353  150
    5    11 Mateusz        Żbikowski             140.58 -  283: 527   91
    6    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 -  336: 383   66
    7    21 Sławomir       Zabawa                100.00 -  291: 348   50
    8    23 Marek          Róziecki              100.00 +  381: 306  150
    9    21 Monika         Rubinstein            100.00 +  453: 329  150
   10    25 Michał         Jaworek               100.00 +  394: 334  150
   11    15 Katarzyna      Żuławska              108.43 +  413: 319  158
   12    11 Robert         Soszka                115.77 -  250: 426   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Arkadiusz Jaworski 116.67 Tychy                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  361: 363   50
    2    22 Dorota         Ziembowicz            105.76 -  268: 362   56
    3    33 Witold         Berus                 100.00 +  396: 204  150
    4    32 Michał         Jaszczak              100.00 +  427: 266  150
    5    25 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  489: 242  150
    6    14 Marek          Dudkiewicz            121.77 +  393: 378  172
    7    12 Grażyna        Furman                100.00 +  346: 309  150
    8     6 Kamil          Górka                 137.25 -  293: 441   87
    9    12 Artur          Irzyk                 100.00 -  334: 402   50
   10    18 Joanna         Brychcy               100.00 +  427: 351  150
   11    11 Stanisław      Ochot                 123.08 +  330: 306  173
   12     9 Jarosław       Sobczak               111.04 +  463: 360  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Mariola Osajda-Matczak 116.59 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  321: 412   50
    2    35 Witold         Berus                 100.00 +  362: 227  150
    3    16 Sławomir       Zabawa                100.00 +  405: 338  150
    4     9 Lucyna         Korga                 120.16 -  350: 401   70
    5    16 Marcin         Figiel                113.87 +  485: 318  164
    6    15 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 -  339: 386   56
    7    16 Dorota         Ziembowicz            105.76 +  382: 291  156
    8    14 Kuba           Koisar                131.58 +  387: 322  182
    9    10 Joanna         Stępień               127.17 +  457: 353  177
   10     5 Justyna        Fugiel                132.64 -  320: 413   83
   11    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 -  322: 348   66
   12    14 Radosław       Konca                 129.15 -  377: 400   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 116.07 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Makselon              100.00 +  385: 143  150
    2     8 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 -  328: 392   84
    3    29 Joanna         Brychcy               100.00 +  368: 343  150
    4    10 Arkadiusz      Biegun                105.08 +  481: 389  155
    5    13 Piotr          Rosół                 113.26 -  305: 335   63
    6    17 Jerzy          Matyasik              117.28 +  383: 336  167
    7    10 Wojciech       Usakiewicz            142.14 -  342: 404   92
    8    17 Monika         Rubinstein            100.00 +  425: 296  150
    9     9 Lucyna         Korga                 120.16 -  324: 348   70
   10    17 Sylwester      Gryz                  100.00 +  410: 312  150
   11    10 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 +  348: 322  167
   12     8 Artur          Irzyk                 100.00 -  322: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Robert Soszka 115.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Urszula        Makselon              100.00 +  533: 135  150
    2     3 Paweł          Ochot                 102.05 +  420: 362  152
    3     6 Grażyna        Furman                100.00 +  452: 266  150
    4     1 Mariusz        Skrobosz              146.47 -  397: 439   96
    5     6 Dorota         Ziembowicz            105.76 +  433: 363  156
    6     4 Stanisław      Ochot                 123.08 +  448: 274  173
    7     2 Stanisław      Rydzik                138.26 -  349: 363   88
    8     5 Artur          Irzyk                 100.00 +  316: 272  150
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 -  330: 354   84
   10     7 Jarosław       Sobczak               111.04 -  407: 444   61
   11     7 Robert         Kamiński              121.82 -  373: 408   72
   12    11 Jerzy          Matyasik              117.28 +  426: 250  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Ewa Ciszewska 114.35 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bartosz        Morawski              100.00 +  378: 264  150
    2    12 Radosław       Konca                 129.15 +  440: 286  179
    3     2 Michał         Trumpus               112.90 -  338: 409   63
    4    11 Dorota         Ziembowicz            105.76 -  316: 407   56
    5    22 Grażyna        Furman                100.00 -  338: 349   50
    6    25 Leszek         Stecuła               109.92 +  380: 340  160
    7    24 Joanna         Duda                  100.00 +  396: 310  150
    8    18 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 +  394: 313  156
    9    11 Jarosław       Sobczak               111.04 -  263: 280   61
   10    22 Andrzej        Wilczyński            100.00 +  413: 265  150
   11    12 Artur          Irzyk                 100.00 -  356: 415   50
   12    16 Arkadiusz      Biegun                105.08 -  308: 348   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Marcin Figiel 113.87 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jakub          Nalepa                100.00 +  442: 261  150
    2    11 Kuba           Koisar                131.58 -  340: 397   82
    3    18 Mateusz        Żbikowski             140.58 -  364: 443   91
    4    21 Sylwester      Gryz                  100.00 +  429: 331  150
    5    16 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 -  318: 485   67
    6    22 Andrzej        Wilczyński            100.00 +  359: 271  150
    7    18 Jakub          Klakla                100.00 -  329: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  7 105.71




	Piotr Rosół 113.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Daniel         Pazdan                100.00 +  551:  94  150
    2     2 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  464: 257  150
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 -  302: 421   84
    4     8 Krzysztof      Mówka                 135.00 -  345: 452   85
    5    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 +  335: 305  166
    6    11 Piotr          Adamczyk              100.00 +  451: 416  150
    7     8 Jarosław       Sobczak               111.04 -  314: 453   61
    8    11 Marek          Dudkiewicz            121.77 +  426: 399  172
    9     8 Wojciech       Usakiewicz            142.14 -  316: 351   92
   10    12 Radosław       Konca                 129.15 -  392: 396   79
   11    16 Marek          Dudkiewicz            121.77 +  400: 394  172
   12    12 Dawid          Pikul                 131.60 +  435: 334  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Michał Trumpus 112.90 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Radosław       Przybycień            100.00 +  499: 168  150
    2     5 Monika         Rubinstein            100.00 +  488: 294  150
    3     2 Ewa            Ciszewska             114.35 +  409: 338  164
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 -  351: 454   84
    5     8 Kuba           Koisar                131.58 -  356: 388   82
    6     9 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  411: 322  150
    7     7 Stanisław      Ochot                 123.08 -  320: 328   73
    8    10 Sławomir       Zabawa                100.00 +  417: 330  150
    9     7 Andrzej        Rechowicz             122.81 +  349: 282  173
   10     9 Artur          Irzyk                 100.00 +  381: 344  150
   11     5 Bartosz        Morawski              100.00 -  276: 418   50
   12     7 Joanna         Stępień               127.17 -  322: 369   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Magdalena Ochot 111.79 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Renata         Rosół                 100.00 +  342: 332  150
    2    17 Robert         Kamiński              121.82 -  362: 555   72
    3    11 Justyna        Fugiel                132.64 -  269: 454   83
    4    24 Dawid          Pikul                 131.60 -  369: 441   82
    5    29 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  444: 305  150
    6    28 Edward         Smołka                100.00 +  440: 305  150
    7    20 Joanna         Ostrowska             104.83 -  250: 418   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     742  /  7 106.00




	Jarosław Sobczak 111.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Monika         Rubinstein            100.00 -  330: 399   50
    2    30 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  429: 244  150
    3    21 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  364: 317  150
    4    13 Artur          Irzyk                 100.00 -  334: 409   50
    5    24 Edward         Smołka                100.00 +  398: 204  150
    6    19 Krzysztof      Sporczyk              106.10 +  363: 312  156
    7     8 Piotr          Rosół                 113.26 +  453: 314  163
    8     7 Mateusz        Żbikowski             140.58 -  311: 416   91
    9    11 Ewa            Ciszewska             114.35 +  280: 263  164
   10     7 Robert         Soszka                115.77 +  444: 407  166
   11     6 Lucyna         Korga                 120.16 -  324: 421   70
   12     9 Arkadiusz      Jaworski              116.67 -  360: 463   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Leszek Stecuła 109.92 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marek          Róziecki              100.00 +  386: 330  150
    2     7 Mariusz        Skrobosz              146.47 -  249: 418   96
    3    26 Radosław       Konca                 129.15 -  364: 390   79
    6    25 Ewa            Ciszewska             114.35 -  340: 380   64
    7    26 Katarzyna      Klimała               100.00 +  416: 365  150
    8    20 Piotr          Adamczyk              100.00 -  252: 380   50
    9    26 Maciej         Śliwa                 107.67 -  342: 372   58
   10    29 Jakub          Nalepa                100.00 +  353: 258  150
   11    24 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  339: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  /  9 105.22




	Krystyna Augustyniak 109.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Edward         Smołka                100.00 +  337: 302  150
    2    19 Krzysztof      Mówka                 135.00 -  379: 384   85
    3    28 Joanna         Duda                  100.00 -  383: 426   50
    4    27 Michał         Jaworek               100.00 +  352: 328  150
    5    26 Jakub          Klakla                100.00 -  347: 351   50
    6    27 Katarzyna      Żuławska              108.43 -  344: 360   58
    7    28 Jakub          Nalepa                100.00 +  338: 295  150
    8    25 Andrzej        Bociąga               100.00 -  305: 394   50
    9    24 Marek          Róziecki              100.00 +  445: 316  150
   10    16 Dorota         Ziembowicz            105.76 +  406: 332  156
   11    19 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  313: 434   50
   12    20 Paweł          Ochot                 102.05 -  328: 503   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 12  95.92




	Jerzy Luter 108.78 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Sonia          Tarczałowicz          100.00 +  428: 156  150
    2    14 Andrzej        Rechowicz             122.81 -  292: 434   73
    3    27 Katarzyna      Żuławska              108.43 -  334: 422   58
    4    29 Edward         Smołka                100.00 -  327: 394   50
    5    28 Jakub          Nalepa                100.00 +  374: 250  150
    6    31 Marta          Witała                100.00 +  392: 258  150
    7    17 Arkadiusz      Biegun                105.08 -  292: 362   55
    8    19 Dawid          Pikul                 131.60 -  273: 420   82
    9    25 Joanna         Brychcy               100.00 -  342: 416   50
   10    28 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 =  320: 320  100
   11    28 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  322: 342   50
   12    30 Sonia          Tarczałowicz          100.00 +  388: 170  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Katarzyna Żuławska 108.43 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Andrzej        Wilczyński            100.00 +  357: 356  150
    2    15 Stanisław      Ochot                 123.08 -  266: 453   73
    3    27 Jerzy          Luter                 108.78 +  422: 334  159
    4    18 Krzysztof      Sporczyk              106.10 -  301: 332   56
    5    23 Piotr          Adamczyk              100.00 -  255: 374   50
    6    27 Krystyna       Augustyniak           109.35 +  360: 344  159
    7    25 Marek          Dudkiewicz            121.77 -  369: 386   72
    8    22 Michał         Jaworek               100.00 +  381: 360  150
    9    20 Joanna         Ostrowska             104.83 +  434: 259  155
   10    26 Andrzej        Bociąga               100.00 +  380: 341  150
   11    15 Jerzy          Matyasik              117.28 -  319: 413   67
   12    18 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 +  382: 298  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Maciej Śliwa 107.67 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marta          Witała                100.00 +  381: 194  150
    2    10 Lucyna         Korga                 120.16 -  259: 402   70
    3    25 Wojciech       Usakiewicz            142.14 -  296: 406   92
    4    28 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  310: 351   50
    5    27 Joanna         Brychcy               100.00 -  309: 322   50
    6    34 Sonia          Tarczałowicz          100.00 +  466: 224  150
    7    33 Artur          Bomba                 100.00 +  386: 234  150
    8    21 Radosław       Konca                 129.15 -  320: 390   79
    9    26 Leszek         Stecuła               109.92 +  372: 342  160
   10    19 Sławomir       Zabawa                100.00 -  335: 340   50
   11    23 Sylwester      Gryz                  100.00 -  314: 324   50
   12    26 Renata         Rosół                 100.00 +  344: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Mariusz Sylwestrzuk 106.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Sławomir       Zabawa                100.00 +  455: 322  150
    2     9 Marek          Dudkiewicz            121.77 +  300: 296  172
    3     8 Stanisław      Rydzik                138.26 -  296: 497   88
    4    16 Radosław       Konca                 129.15 +  370: 314  179
    5    10 Stanisław      Ochot                 123.08 -  319: 365   73
    6    15 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 +  386: 339  167
    7    13 Lucyna         Korga                 120.16 -  248: 446   70
    8    18 Ewa            Ciszewska             114.35 -  313: 394   64
    9    22 Andrzej        Bociąga               100.00 +  424: 233  150
   10    10 Robert         Kamiński              121.82 -  277: 412   72
   11    21 Katarzyna      Klimała               100.00 +  410: 332  150
   12    18 Katarzyna      Żuławska              108.43 -  298: 382   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Krzysztof Sporczyk 106.10 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  435: 234  150
    2    13 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  364: 335  150
    3     3 Kamil          Górka                 137.25 -  311: 398   87
    4    18 Katarzyna      Żuławska              108.43 +  332: 301  158
    5     9 Andrzej        Rechowicz             122.81 -  232: 400   73
    6    19 Jarosław       Sobczak               111.04 -  312: 363   61
    7    23 Paweł          Ochot                 102.05 +  433: 264  152
    8    16 Arkadiusz      Biegun                105.08 +  416: 295  155
    9    14 Dawid          Pikul                 131.60 -  350: 382   82
   10    24 Joanna         Duda                  100.00 +  413: 332  150
   11    14 Kuba           Koisar                131.58 +  386: 346  182
   12    10 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  403: 237  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Dorota Ziembowicz 105.76 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              146.47 -  299: 494   96
    2    22 Arkadiusz      Jaworski              116.67 +  362: 268  167
    3    22 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  409: 329  150
    4    11 Ewa            Ciszewska             114.35 +  407: 316  164
    5     6 Robert         Soszka                115.77 -  363: 433   66
    6     8 Robert         Kamiński              121.82 -  318: 415   72
    7    16 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 -  291: 382   67
    8    27 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  429: 237  150
    9    18 Paweł          Ochot                 102.05 +  471: 403  152
   10    16 Krystyna       Augustyniak           109.35 -  332: 406   59
   11    18 Radosław       Konca                 129.15 -  244: 462   79
   12    21 Sylwester      Gryz                  100.00 -  350: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Arkadiusz Biegun 105.08 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Usakiewicz            142.14 -  328: 406   92
    2    32 Marta          Witała                100.00 +  458: 218  150
    3    17 Marek          Róziecki              100.00 +  405: 300  150
    4    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 -  389: 481   66
    5    14 Paweł          Ochot                 102.05 -  316: 422   52
    6    21 Radosław       Konca                 129.15 +  357: 349  179
    7    17 Jerzy          Luter                 108.78 +  362: 292  159
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              106.10 -  295: 416   56
    9    17 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  337: 349   50
   10    14 Piotr          Adamczyk              100.00 +  354: 322  150
   11    20 Joanna         Ostrowska             104.83 +  370: 330  155
   12    16 Ewa            Ciszewska             114.35 +  348: 308  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Joanna Ostrowska 104.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             140.58 +  339: 273  191
    2    18 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  382: 341  150
    3     9 Stanisław      Ochot                 123.08 -  377: 404   73
    4     6 Justyna        Fugiel                132.64 -  292: 412   83
    5    20 Bartosz        Morawski              100.00 -  293: 350   50
    6    23 Marek          Róziecki              100.00 +  385: 312  150
    7    20 Magdalena      Ochot                 111.79 +  418: 250  162
    8    13 Joanna         Stępień               127.17 -  270: 326   77
    9    20 Katarzyna      Żuławska              108.43 -  259: 434   58
   10    21 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  374: 370  150
   11    20 Arkadiusz      Biegun                105.08 -  330: 370   55
   12    22 Monika         Rubinstein            100.00 -  300: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Paweł Ochot 102.05 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             139.03 +  401: 390  189
    2     3 Robert         Soszka                115.77 -  362: 420   66
    3    20 Edward         Smołka                100.00 +  331: 269  150
    4     7 Robert         Kamiński              121.82 -  356: 493   72
    5    14 Arkadiusz      Biegun                105.08 +  422: 316  155
    6    16 Grażyna        Furman                100.00 -  333: 399   50
    7    23 Krzysztof      Sporczyk              106.10 -  264: 433   56
    8    26 Joanna         Duda                  100.00 +  365: 223  150
    9    18 Dorota         Ziembowicz            105.76 -  403: 471   56
   10    15 Joanna         Stępień               127.17 -  326: 501   77
   11    22 Joanna         Brychcy               100.00 +  417: 396  150
   12    20 Krystyna       Augustyniak           109.35 +  503: 328  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Piotr Adamczyk 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                138.26 -  314: 500   88
    2    38 Daniel         Pazdan                100.00 +  429: 101  150
    3    24 Michał         Jaworek               100.00 +  364: 303  150
    4    19 Jerzy          Matyasik              117.28 -  353: 395   67
    5    23 Katarzyna      Żuławska              108.43 +  374: 255  158
    6    11 Piotr          Rosół                 113.26 -  416: 451   63
    7    19 Sylwester      Gryz                  100.00 -  359: 431   50
    8    20 Leszek         Stecuła               109.92 +  380: 252  160
    9    15 Marek          Dudkiewicz            121.77 +  442: 425  172
   10    14 Arkadiusz      Biegun                105.08 -  322: 354   55
   11    17 Dawid          Pikul                 131.60 -  307: 425   82
   12    19 Marek          Dudkiewicz            121.77 +  434: 350  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Edyta Arent-Irzyk 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    34 Radosław       Przybycień            100.00 +  338: 312  150
   12    33 Witold         Berus                 100.00 +  359: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  2 150.00




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    38 Radosław       Przybycień            100.00 +  359: 276  150
    8    33 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  294: 385   50
    9    32 Michał         Jaszczak              100.00 +  340: 335  150
   10    30 Leszek         Kilian                100.00 +  343: 307  150
   11    28 Jerzy          Luter                 108.78 +  342: 322  159
   12    24 Katarzyna      Klimała               100.00 -  308: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     709  /  6 118.17




	Witold Berus 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  145: 404   50
    2    35 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 -  227: 362   67
    3    33 Arkadiusz      Jaworski              116.67 -  204: 396   67
    4    34 Jakub          Nalepa                100.00 -  199: 400   50
    5    37 Sonia          Tarczałowicz          100.00 -  203: 264   50
    6    38 Radosław       Przybycień            100.00 +  256: 244  150
    7    37 Daniel         Pazdan                100.00 +  245: 193  150
   12    33 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 -  280: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  8  79.25




	Andrzej Bociąga 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 -  286: 499   88
    2    24 Katarzyna      Klimała               100.00 -  279: 477   50
    3    35 Urszula        Makselon              100.00 +  311: 213  150
    4    31 Andrzej        Wilczyński            100.00 -  251: 354   50
    5    30 Sylwester      Gryz                  100.00 -  344: 347   50
    6    37 Daniel         Pazdan                100.00 +  366: 178  150
    7    29 Renata         Rosół                 100.00 +  384: 222  150
    8    25 Krystyna       Augustyniak           109.35 +  394: 305  159
    9    22 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 -  233: 424   56
   10    26 Katarzyna      Żuławska              108.43 -  341: 380   58
   11    27 Edward         Smołka                100.00 +  319: 314  150
   12    23 Andrzej        Wilczyński            100.00 -  295: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Artur Bomba 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 137.25 -  208: 585   87
    2    31 Marek          Róziecki              100.00 -  247: 351   50
    3    30 Andrzej        Wilczyński            100.00 -  260: 372   50
    4    36 Maciej         Makselon              100.00 -  224: 231   50
    5    36 Radosław       Przybycień            100.00 +  283: 282  150
    6    33 Leszek         Kilian                100.00 +  319: 314  150
    7    33 Maciej         Śliwa                 107.67 -  234: 386   58
    8    29 Joanna         Brychcy               100.00 -  244: 399   50
    9    31 Jakub          Nalepa                100.00 -  229: 306   50
   10    34 Daniel         Pazdan                100.00 +  352: 160  150
   11    32 Michał         Jaszczak              100.00 -  270: 378   50
   12    32 Jakub          Nalepa                100.00 -  253: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 12  78.75




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Mówka                 135.00 -  389: 411   85
    2    21 Edward         Smołka                100.00 -  274: 361   50
    3    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 -  343: 368   66
    4    33 Radosław       Przybycień            100.00 +  385: 203  150
    5    27 Maciej         Śliwa                 107.67 +  322: 309  158
    6    20 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  306: 367   50
    7    34 Leszek         Kilian                100.00 -  351: 374   50
    8    29 Artur          Bomba                 100.00 +  399: 244  150
    9    25 Jerzy          Luter                 108.78 +  416: 342  159
   10    18 Arkadiusz      Jaworski              116.67 -  351: 427   67
   11    22 Paweł          Ochot                 102.05 -  396: 417   52
   12    25 Michał         Jaworek               100.00 -  311: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Joanna Duda 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 -  269: 458   84
    2    26 Leszek         Kilian                100.00 +  351: 295  150
    3    28 Krystyna       Augustyniak           109.35 +  426: 383  159
    4    17 Monika         Rubinstein            100.00 +  354: 307  150
    5    12 Lucyna         Korga                 120.16 -  295: 384   70
    6    18 Bartosz        Morawski              100.00 -  286: 468   50
    7    24 Ewa            Ciszewska             114.35 -  310: 396   64
    8    26 Paweł          Ochot                 102.05 -  223: 365   52
    9    29 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  427: 297  150
   10    24 Krzysztof      Sporczyk              106.10 -  332: 413   56
   11    25 Monika         Rubinstein            100.00 -  300: 359   50
   12    28 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  341: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1085  / 12  90.42




	Agata Dzierko 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    37 Jakub          Nalepa                100.00 +  351: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Grażyna Furman 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Fugiel                132.64 +  418: 322  183
    2    16 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  371: 288  150
    3     6 Robert         Soszka                115.77 -  266: 452   66
    4    14 Mateusz        Żbikowski             140.58 -  326: 504   91
    5    22 Ewa            Ciszewska             114.35 +  349: 338  164
    6    16 Paweł          Ochot                 102.05 +  399: 333  152
    7    12 Arkadiusz      Jaworski              116.67 -  309: 346   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     873  /  7 124.71




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Pikul                 131.60 -  343: 397   82
    2    25 Mateusz        Żbikowski             140.58 -  300: 404   91
    3    31 Marta          Witała                100.00 +  358: 205  150
    4    21 Marcin         Figiel                113.87 -  331: 429   64
    5    30 Andrzej        Bociąga               100.00 +  347: 344  150
    6    24 Katarzyna      Klimała               100.00 +  409: 355  150
    7    19 Piotr          Adamczyk              100.00 +  431: 359  150
    8    12 Andrzej        Rechowicz             122.81 -  306: 518   73
    9    19 Kuba           Koisar                131.58 -  281: 431   82
   10    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 -  312: 410   66
   11    23 Maciej         Śliwa                 107.67 +  324: 314  158
   12    21 Dorota         Ziembowicz            105.76 +  407: 350  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Artur Irzyk 100.00 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kuba           Koisar                131.58 -  331: 379   82
    2    29 Jakub          Nalepa                100.00 +  367: 265  150
    3    12 Jakub          Klakla                100.00 +  363: 274  150
    4    13 Jarosław       Sobczak               111.04 +  409: 334  161
    5     7 Kamil          Górka                 137.25 -  369: 401   87
    6    10 Dawid          Pikul                 131.60 +  466: 303  182
    7     5 Robert         Kamiński              121.82 +  389: 307  172
    8     5 Robert         Soszka                115.77 -  272: 316   66
    9    12 Arkadiusz      Jaworski              116.67 +  402: 334  167
   10     9 Michał         Trumpus               112.90 -  344: 381   63
   11    12 Ewa            Ciszewska             114.35 +  415: 356  164
   12     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 +  365: 322  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Michał Jaszczak 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Radosław       Konca                 129.15 -  307: 437   79
    2    20 Tomasz         Zwoliński             139.03 -  237: 561   89
    3    36 Maciej         Makselon              100.00 +  279: 231  150
    4    32 Arkadiusz      Jaworski              116.67 -  266: 427   67
    5    31 Leszek         Kilian                100.00 +  365: 305  150
    6    30 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -    0: 400    0
    9    32 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  335: 340   50
   10    33 Urszula        Makselon              100.00 +  388: 194  150
   11    32 Artur          Bomba                 100.00 +  378: 270  150
   12    29 Edward         Smołka                100.00 +  370: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1035  /  9 115.00




	Michał Jaworek 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Stępień               127.17 -  299: 401   77
    2    23 Andrzej        Wilczyński            100.00 +  347: 302  150
    3    24 Piotr          Adamczyk              100.00 -  303: 364   50
    4    27 Krystyna       Augustyniak           109.35 -  328: 352   59
    5    34 Maciej         Makselon              100.00 +  531: 161  150
    6    26 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  305: 384   50
    7    30 Edward         Smołka                100.00 +  432: 282  150
    8    22 Katarzyna      Żuławska              108.43 -  360: 381   58
    9    23 Katarzyna      Klimała               100.00 -  394: 470   50
   10    25 Jerzy          Matyasik              117.28 -  334: 394   67
   11    29 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  337: 309  150
   12    25 Joanna         Brychcy               100.00 +  341: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Agnieszka Jaśkiewicz 100.00 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stanisław      Ochot                 123.08 -  318: 422   73
    2    37 Urszula        Makselon              100.00 +  499: 163  150
    3    14 Monika         Rubinstein            100.00 -  307: 417   50
    4    26 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  410: 272  150
    5    18 Marek          Dudkiewicz            121.77 -  367: 381   72
    6    20 Joanna         Brychcy               100.00 +  367: 306  150
    7    15 Krzysztof      Leśniak               100.00 +  362: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  7 113.57




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Rechowicz             122.81 -  335: 360   73
    2    26 Joanna         Duda                  100.00 -  295: 351   50
    3    32 Radosław       Przybycień            100.00 +  410: 225  150
    4    30 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 -  278: 334   50
    5    31 Michał         Jaszczak              100.00 -  305: 365   50
    6    33 Artur          Bomba                 100.00 -  314: 319   50
    7    34 Joanna         Brychcy               100.00 +  374: 351  150
    8    15 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  320: 331   50
    9    30 Renata         Rosół                 100.00 +  359: 284  150
   10    30 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  307: 343   50
   11    31 Jakub          Nalepa                100.00 +  399: 382  150
   12    27 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  299: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  / 12  85.25




	Jakub Klakla 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Robert         Kamiński              121.82 -  320: 412   72
    2    36 Maciej         Makselon              100.00 +  562: 140  150
    3    12 Artur          Irzyk                 100.00 -  274: 363   50
    4    20 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  258: 390   50
    5    26 Krystyna       Augustyniak           109.35 +  351: 347  159
    6    29 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  308: 266  150
    7    18 Marcin         Figiel                113.87 +  344: 329  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  7 113.57




	Katarzyna Klimała 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            121.77 -  352: 381   72
    2    24 Andrzej        Bociąga               100.00 +  477: 279  150
    3    13 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  313: 403   50
    4    22 Marek          Róziecki              100.00 +  383: 279  150
    5    19 Monika         Rubinstein            100.00 -  353: 386   50
    6    24 Sylwester      Gryz                  100.00 -  355: 409   50
    7    26 Leszek         Stecuła               109.92 -  365: 416   60
    8    28 Jakub          Nalepa                100.00 +  414: 210  150
    9    23 Michał         Jaworek               100.00 +  470: 394  150
   10    11 Andrzej        Rechowicz             122.81 -  265: 447   73
   11    21 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 -  332: 410   56
   12    24 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  356: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Anna Kwaśniak 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Lucyna         Korga                 120.16 -  261: 454   70
    2    28 Jerzy          Matyasik              117.28 -  244: 352   67
    3    38 Ewa            Zychowicz             100.00 -  235: 316   50
    4    35 Sonia          Tarczałowicz          100.00 +  264: 254  150
    5    32 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  309: 338   50
    6    32 Renata         Rosół                 100.00 -  225: 483   50
    7    35 Maciej         Makselon              100.00 +  302: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  7  83.86




	Wojciech Kwaśniak 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jerzy          Matyasik              117.28 +  357: 331  167
    2    16 Grażyna        Furman                100.00 -  288: 371   50
    3    23 Joanna         Stępień               127.17 -  308: 368   77
    4    26 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  272: 410   50
    5    29 Magdalena      Ochot                 111.79 -  305: 444   62
    6    35 Maciej         Makselon              100.00 +  558: 150  150
    7    31 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 -  183: 365   50
    8    33 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  385: 294  150
    9    27 Andrzej        Wilczyński            100.00 -  308: 343   50
   10    31 Sonia          Tarczałowicz          100.00 +  373: 275  150
   11    24 Leszek         Stecuła               109.92 -  298: 339   60
   12    27 Leszek         Kilian                100.00 +  318: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Krzysztof Leśniak 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Arkadiusz      Jaworski              116.67 +  363: 361  167
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              106.10 -  335: 364   56
    3    13 Katarzyna      Klimała               100.00 +  403: 313  150
    4    20 Jakub          Klakla                100.00 +  390: 258  150
    5     5 Justyna        Fugiel                132.64 -  349: 432   83
    6     9 Michał         Trumpus               112.90 -  322: 411   63
    7    15 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  319: 362   50
    8    24 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  419: 314  150
    9    17 Arkadiusz      Biegun                105.08 +  349: 337  155
   10    21 Joanna         Ostrowska             104.83 -  370: 374   55
   11    19 Krystyna       Augustyniak           109.35 +  434: 313  159
   12    15 Stanisław      Ochot                 123.08 -  360: 386   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Leokadia Litwinowicz 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 +  412: 321  167
    2    18 Joanna         Ostrowska             104.83 -  341: 382   55
    3    22 Dorota         Ziembowicz            105.76 -  329: 409   56
    4    28 Maciej         Śliwa                 107.67 +  351: 310  158
    5    15 Sławomir       Zabawa                100.00 -  331: 365   50
    6    30 Michał         Jaszczak              100.00 +  400:   0    0
    7    14 Dawid          Pikul                 131.60 +  455: 360  182
    8    15 Leszek         Kilian                100.00 +  331: 320  150
    9    13 Stanisław      Ochot                 123.08 -  314: 350   73
   10    20 Monika         Rubinstein            100.00 +  354: 296  150
   11    13 Sławomir       Zabawa                100.00 +  355: 266  150
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              106.10 -  237: 403   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 11 113.36




	Maciej Makselon 100.00 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 -  143: 385   66
    2    36 Jakub          Klakla                100.00 -  140: 562   50
    3    36 Michał         Jaszczak              100.00 -  231: 279   50
    4    36 Artur          Bomba                 100.00 +  231: 224  150
    5    34 Michał         Jaworek               100.00 -  161: 531   50
    6    35 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  150: 558   50
    7    35 Anna           Kwaśniak              100.00 -  239: 302   50
    8    34 Daniel         Pazdan                100.00 +  230: 188  150
    9    33 Sonia          Tarczałowicz          100.00 -  240: 326   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     666  /  9  74.00




	Urszula Makselon 100.00 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Robert         Soszka                115.77 -  135: 533   66
    2    37 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 -  163: 499   50
    3    35 Andrzej        Bociąga               100.00 -  213: 311   50
    4    37 Marta          Witała                100.00 -  163: 299   50
    6    36 Jakub          Nalepa                100.00 -  190: 411   50
    7    36 Sonia          Tarczałowicz          100.00 -  261: 270   50
    8    35 Radosław       Przybycień            100.00 -  234: 336   50
    9    34 Daniel         Pazdan                100.00 +  284: 224  150
   10    33 Michał         Jaszczak              100.00 -  194: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     566  /  9  62.89




	Bartosz Morawski 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Ciszewska             114.35 -  264: 378   64
    2    27 Renata         Rosół                 100.00 +  514: 253  150
    3    19 Marek          Dudkiewicz            121.77 -  362: 377   72
    4    23 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  377: 317  150
    5    20 Joanna         Ostrowska             104.83 +  350: 293  155
    6    18 Joanna         Duda                  100.00 +  468: 286  150
    7    11 Kuba           Koisar                131.58 +  376: 302  182
    8     4 Tomasz         Zwoliński             139.03 +  423: 400  189
    9     5 Krzysztof      Mówka                 135.00 +  420: 327  185
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              138.21 -  385: 386   88
   11     5 Michał         Trumpus               112.90 +  418: 276  163
   12     4 Lucyna         Korga                 120.16 -  309: 377   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Jakub Nalepa 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Figiel                113.87 -  261: 442   64
    2    29 Artur          Irzyk                 100.00 -  265: 367   50
    3    37 Agata          Dzierko               100.00 -  317: 351   50
    4    34 Witold         Berus                 100.00 +  400: 199  150
    5    28 Jerzy          Luter                 108.78 -  250: 374   59
    6    36 Urszula        Makselon              100.00 +  411: 190  150
    7    28 Krystyna       Augustyniak           109.35 -  295: 338   59
    8    28 Katarzyna      Klimała               100.00 -  210: 414   50
    9    31 Artur          Bomba                 100.00 +  306: 229  150
   10    29 Leszek         Stecuła               109.92 -  258: 353   60
   11    31 Leszek         Kilian                100.00 -  382: 399   50
   12    32 Artur          Bomba                 100.00 +  394: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Daniel Pazdan 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Piotr          Rosół                 113.26 -   94: 551   63
    2    38 Piotr          Adamczyk              100.00 -  101: 429   50
    3    39 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 -   69: 437   50
    5    35 Marek          Róziecki              100.00 -   91: 630   50
    6    37 Andrzej        Bociąga               100.00 -  178: 366   50
    7    37 Witold         Berus                 100.00 -  193: 245   50
    8    34 Maciej         Makselon              100.00 -  188: 230   50
    9    34 Urszula        Makselon              100.00 -  224: 284   50
   10    34 Artur          Bomba                 100.00 -  160: 352   50
   11    33 Sonia          Tarczałowicz          100.00 -  145: 355   50
   12    34 Radosław       Przybycień            100.00 -  203: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     563  / 11  51.18




	Radosław Przybycień 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Michał         Trumpus               112.90 -  168: 499   63
    2    33 Sławomir       Zabawa                100.00 -  205: 470   50
    3    32 Leszek         Kilian                100.00 -  225: 410   50
    4    33 Joanna         Brychcy               100.00 -  203: 385   50
    5    36 Artur          Bomba                 100.00 -  282: 283   50
    6    38 Witold         Berus                 100.00 -  244: 256   50
    7    38 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  276: 359   50
    8    35 Urszula        Makselon              100.00 +  336: 234  150
   10    32 Renata         Rosół                 100.00 -  271: 356   50
   11    34 Edyta          Arent-Irzyk           100.00 -  312: 338   50
   12    34 Daniel         Pazdan                100.00 +  310: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  / 11  69.36




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Magdalena      Ochot                 111.79 -  332: 342   62
    2    27 Bartosz        Morawski              100.00 -  253: 514   50
    3    34 Sonia          Tarczałowicz          100.00 +  370: 217  150
    4    25 Sławomir       Zabawa                100.00 -  334: 446   50
    5    33 Marta          Witała                100.00 -  360: 372   50
    6    32 Anna           Kwaśniak              100.00 +  483: 225  150
    7    29 Andrzej        Bociąga               100.00 -  222: 384   50
    8    30 Edward         Smołka                100.00 -  377: 450   50
    9    30 Leszek         Kilian                100.00 -  284: 359   50
   10    32 Radosław       Przybycień            100.00 +  356: 271  150
   11    30 Marek          Róziecki              100.00 +  365: 362  150
   12    26 Maciej         Śliwa                 107.67 -  317: 344   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  / 12  85.00




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jarosław       Sobczak               111.04 +  399: 330  161
    2     5 Michał         Trumpus               112.90 -  294: 488   63
    3    14 Agnieszka      Jaśkiewicz            100.00 +  417: 307  150
    4    17 Joanna         Duda                  100.00 -  307: 354   50
    5    19 Katarzyna      Klimała               100.00 +  386: 353  150
    6    13 Sławomir       Zabawa                100.00 +  357: 283  150
    7     9 Karol          Wyrębkiewicz          134.21 -  232: 551   84
    8    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  116.07 -  296: 425   66
    9    21 Jerzy          Matyasik              117.28 -  329: 453   67
   10    20 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  296: 354   50
   11    25 Joanna         Duda                  100.00 +  359: 300  150
   12    22 Joanna         Ostrowska             104.83 +  304: 300  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Marek Róziecki 100.00 Rybnik                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Leszek         Stecuła               109.92 -  330: 386   60
    2    31 Artur          Bomba                 100.00 +  351: 247  150
    3    17 Arkadiusz      Biegun                105.08 -  300: 405   55
    4    22 Katarzyna      Klimała               100.00 -  279: 383   50
    5    35 Daniel         Pazdan                100.00 +  630:  91  150
    6    23 Joanna         Ostrowska             104.83 -  312: 385   55
    7    27 Andrzej        Wilczyński            100.00 +  322: 317  150
    8    23 Jerzy          Matyasik              117.28 -  306: 381   67
    9    24 Krystyna       Augustyniak           109.35 -  316: 445   59
   10    27 Edward         Smołka                100.00 -  327: 349   50
   11    30 Renata         Rosół                 100.00 -  362: 365   50
   12    31 Anna           Zachorowska-Mazurkiewicz  100.00 +  462: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  / 12  87.17




	Edward Smołka 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krystyna       Augustyniak           109.35 -  302: 337   59
    2    21 Joanna         Brychcy               100.00 +  361: 274  150
    3    20 Paweł          Ochot                 102.05 -  269: 331   52
    4    29 Jerzy          Luter                 108.78 +  394: 327  159
    5    24 Jarosław       Sobczak               111.04 -  204: 398   61
    6    28 Magdalena      Ochot                 111.79 -  305: 440   62
    7    30 Michał         Jaworek               100.00 -  282: 432   50
    8    30 Renata         Rosół                 100.00 +  450: 377  150
    9    28 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  265: 362   50
   10    27 Marek          Róziecki              100.00 +  349: 327  150
   11    27 Andrzej        Bociąga               100.00 -  314: 319   50
   12    29 Michał         Jaszczak              100.00 -  307: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  / 12  86.92




	Sonia Tarczałowicz 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jerzy          Luter                 108.78 -  156: 428   59
    2    34 Justyna        Fugiel                132.64 -  192: 617   83
    3    34 Renata         Rosół                 100.00 -  217: 370   50
    4    35 Anna           Kwaśniak              100.00 -  254: 264   50
    5    37 Witold         Berus                 100.00 +  264: 203  150
    6    34 Maciej         Śliwa                 107.67 -  224: 466   58
    7    36 Urszula        Makselon              100.00 +  270: 261  150
    8    32 Andrzej        Wilczyński            100.00 -  219: 351   50
    9    33 Maciej         Makselon              100.00 +  326: 240  150
   10    31 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  275: 373   50
   11    33 Daniel         Pazdan                100.00 +  355: 145  150
   12    30 Jerzy          Luter                 108.78 -  170: 388   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 12  88.25




	Andrzej Wilczyński 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Katarzyna      Żuławska              108.43 -  356: 357   58
    2    23 Michał         Jaworek               100.00 -  302: 347   50
    3    30 Artur          Bomba                 100.00 +  372: 260  150
    4    31 Andrzej        Bociąga               100.00 +  354: 251  150
    5    21 Wojciech       Usakiewicz            142.14 -  307: 453   92
    6    22 Marcin         Figiel                113.87 -  271: 359   64
    7    27 Marek          Róziecki              100.00 -  317: 322   50
    8    32 Sonia          Tarczałowicz          100.00 +  351: 219  150
    9    27 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  343: 308  150
   10    22 Ewa            Ciszewska             114.35 -  265: 413   64
   11    26 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  335: 260  150
   12    23 Andrzej        Bociąga               100.00 +  362: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Marta Witała 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maciej         Śliwa                 107.67 -  194: 381   58
    2    32 Arkadiusz      Biegun                105.08 -  218: 458   55
    3    31 Sylwester      Gryz                  100.00 -  205: 358   50
    4    37 Urszula        Makselon              100.00 +  299: 163  150
    5    33 Renata         Rosół                 100.00 +  372: 360  150
    6    31 Jerzy          Luter                 108.78 -  258: 392   59
    7    32 Radosław       Konca                 129.15 -  172: 488   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     601  /  7  85.86




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mariusz        Sylwestrzuk           106.17 -  322: 455   56
    2    33 Radosław       Przybycień            100.00 +  470: 205  150
    3    16 Mariola        Osajda-Matczak        116.59 -  338: 405   67
    4    25 Renata         Rosół                 100.00 +  446: 334  150
    5    15 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  365: 331  150
    6    13 Monika         Rubinstein            100.00 -  283: 357   50
    7    21 Jerzy          Matyasik              117.28 +  348: 291  167
    8    10 Michał         Trumpus               112.90 -  330: 417   63
    9    16 Radosław       Konca                 129.15 +  378: 353  179
   10    19 Maciej         Śliwa                 107.67 +  340: 335  158
   11    13 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  266: 355   50
   12    17 Kuba           Koisar                131.58 -  334: 356   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Anna Zachorowska-Mazurkiewicz 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krzysztof      Sporczyk              106.10 -  234: 435   56
    2    30 Jarosław       Sobczak               111.04 -  244: 429   61
    3    39 Daniel         Pazdan                100.00 +  437:  69  150
    4    30 Leszek         Kilian                100.00 +  334: 278  150
    5    25 Arkadiusz      Jaworski              116.67 -  242: 489   67
    6    29 Jakub          Klakla                100.00 -  266: 308   50
    7    31 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  365: 183  150
    8    27 Dorota         Ziembowicz            105.76 -  237: 429   56
    9    29 Joanna         Duda                  100.00 -  297: 427   50
   10    28 Jerzy          Luter                 108.78 =  320: 320  109
   11    29 Michał         Jaworek               100.00 -  309: 337   50
   12    31 Marek          Róziecki              100.00 -  247: 462   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 12  83.25




	Ewa Zychowicz 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    38 Anna           Kwaśniak              100.00 +  316: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Arkadiusz Łydka 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Witold         Berus                 100.00 +  404: 145  150
    2     2 Piotr          Rosół                 113.26 -  257: 464   63
    3    21 Jarosław       Sobczak               111.04 -  317: 364   61
    4    23 Bartosz        Morawski              100.00 -  317: 377   50
    5    32 Anna           Kwaśniak              100.00 +  338: 309  150
    6    26 Michał         Jaworek               100.00 +  384: 305  150
    7    22 Joanna         Stępień               127.17 -  279: 467   77
    8    24 Krzysztof      Leśniak               100.00 -  314: 419   50
    9    28 Edward         Smołka                100.00 +  362: 265  150
   10    23 Kuba           Koisar                131.58 -  285: 360   82
   11    26 Andrzej        Wilczyński            100.00 -  260: 335   50
   12    28 Joanna         Duda                  100.00 +  369: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58


Lista rankingowa na dzień 27-06-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.67  28161  192
   2 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   3 Paweł Dawidson                 Częstochowa          141.29  17237  122
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             140.76  27167  193
   5 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.49  26974  192
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.11  27321  195
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               139.69  13550   97
   8 Kamil Górka                    Łęczna               139.50  27760  199
   9 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.32  26611  191
  10 Szymon Fidziński               Warszawa             138.86  26939  194
  11 Krzysztof Mówka                Toruń                136.83  25861  189
  12 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.44  24286  178
  13 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.94  26509  195
  14 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.74  25791  190
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  16 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  17 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.07  18640  138
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.50  26496  197
  19 Sławomir Kordjalik             Warszawa             134.34  25525  190
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.07  26278  196
  21 Justyna Fugiel                 Sandomierz           133.71  25806  193
  22 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.58   4141   31
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.01  23676  178
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.21  22079  167
  25 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  26 Dawid Pikul                    Poznań               131.37  26274  200
  27 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  28 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  29 Marek Syczuk                   Warszawa             130.47  25834  198
  30 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.20  12239   94
  31 Kuba Koisar                    Warszawa             129.26   5558   43
  32 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  33 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  34 Sławomir Nosek                 Mielec               128.81  15199  118
  35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.69  25352  197
  36 Joanna Stępień                 Katowice             128.47  24924  194
  37 Krzysztof Pypno                Gliwice              128.42   6678   52
  38 Radosław Konca                 Warszawa             128.33  24511  191
  39 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  40 Marcin Kamiński                Warszawa             128.16  10253   80
  41 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.59  24880  195
  42 Marcin Kozyra                  Warszawa             127.28  24183  190
  43 Małgorzata Kania               Milanówek            127.11  22752  179
  44 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.50  18216  144
  45 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.06  22565  179
  46 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.67  18599  148
  47 Paweł Jackowski                Warszawa             125.30  24434  195
  48 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  49 Marcin Bożek                   Będzin               124.90  10991   88
  50 Mariusz Margalski              Warszawa             124.67   8602   69
  51 Filip Warzecha                 Gdynia               124.61  11215   90
  52 Michał Makowski                Warszawa             124.41  10326   83
  53 Sławomir Kucia                 Kraków               123.90  24037  194
  54 Tomasz Figiel                  Zawichost            123.43   9134   74
  55 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             123.38  11721   95
  56 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  57 Marek Roszak                   Poznań               123.29  23178  188
  58 Stanisław Ochot                Katowice             122.97   8239   67
  59 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  60 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  122.67  23798  194
  61 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.66  23061  188
  62 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  63 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.24  18825  154
  64 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  65 Piotr Pietuchowski             Białystok            121.73  19111  157
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.71  23003  189
  67 Lucyna Korga                   Zabrze               121.23  23277  192
  68 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  18112  150
  69 Radosław Sowiński              Warszawa             120.54  23866  198
  70 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  71 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  72 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.22   8295   69
  73 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     120.03  17765  148
  74 Rafał Matczak                  Pruszków             119.84  22649  189
  75 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.72  23825  199
  76 Maciej Perzyński               Piła                 119.54  18767  157
  77 Artur Irzyk                    Strzyżów             119.22   4292   36
  78 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.07  23815  200
  79 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  80 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  81 Stanisław Gasik                Warszawa             118.71  22674  191
  82 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.46  13505  114
  83 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.42  15276  129
  84 Iwona Baran                    Kraków               118.12  23505  199
  85 Michał Waszkiewicz             Warszawa             117.59  19402  165
  86 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.54  23156  197
  87 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.49  23029  196
  88 Dominik Wester                 Warszawa             117.47   3994   34
  89 Arkadiusz Jaworski             Tychy                117.47  14566  124
  90 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.38   7982   68
  91 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.32  20061  171
  92 Andrzej Lożyński               Piastów              117.19   5508   47
  93 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.18  20741  177
  94 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.15  15347  131
  95 Halina Roszak                  Poznań               116.88  20804  178
  96 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  97 Robert Soszka                  Warszawa             116.39  23161  199
  98 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             116.36  21992  189
  99 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
 100 Katarzyna Stępień              Katowice             116.09  12306  106
 101 Roman Sulima                   Warszawa             116.06  11838  102
 102 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 103 Jacek Pietruszka               Kraków               115.71   3934   34
 104 Joanna Juszczak                Warszawa             115.62  23009  199
 105 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             115.23  22008  191
 106 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.97  17246  150
 107 Michał Trumpus                 Wrocław              114.82   5856   51
 108 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.60  11116   97
 109 Irena Sołdan                   Rumia                114.31  12003  105
 110 Grzegorz Matysiak              Kraków               114.22   7424   65
 111 Piotr Rosół                    Warszawa             114.19  22610  198
 112 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 113 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               114.15  21916  192
 114 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.55  21915  193
 115 Marcin Figiel                  Zawichost            113.48  16682  147
 116 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.47   7716   68
 117 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 118 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.25   9513   84
 119 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.20  22187  196
 120 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              113.19  15846  140
 121 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 122 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.89  22239  197
 123 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.70  21075  187
 124 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.61  18918  168
 125 Filip Sosin                    Warszawa             112.49  22161  197
 126 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 127 Jarosław Żuliński              Szczecin             111.62   6697   60
 128 Beata Madej                    Lublin               111.44   9584   86
 129 Miłosz Wrzałek                 Reda                 111.36  15034  135
 130 Leszek Stecuła                 Bytom                111.16   9449   85
 131 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 132 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.09  11776  106
 133 Magdalena Ochot                Katowice             111.05   6108   55
 134 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 135 Jan Lisiewski                  Piasutno             110.73   3322   30
 136 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 137 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.27  13122  119
 138 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 139 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            110.05  14526  132
 140 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 141 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 142 Władysław Zieliński            Lębork               109.80   9553   87
 143 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 144 Beata Piotrowska               Łódź                 109.69  20732  189
 145 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  109.66  20616  188
 146 Grzegorz Gardynik              Warszawa             109.63  10305   94
 147 Piotr Krzemiński               Warszawa             109.58   7999   73
 148 Paweł Opyc                     Warszawa             109.56  21474  196
 149 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     109.53  14896  136
 150 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            109.49  10402   95
 151 Jarosław Sobczak               Warszawa             109.46  19922  182
 152 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 153 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.85  14151  130
 154 Kamil Klinkosz                 Rumia                108.78   7832   72
 155 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 156 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.71  21089  194
 157 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 158 Renata Kowalska                Bielsko Biała        108.15  20873  193
 159 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 160 Małgorzata Niciporuk           Rumia                108.10   3243   30
 161 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.07  16859  156
 162 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 163 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            107.93  16298  151
 164 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 165 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 166 Jerzy Luter                    Bytom                107.54  20325  189
 167 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.50   3870   36
 168 Krystyna Augustyniak           Łódź                 107.48   9243   86
 169 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             107.29  11373  106
 170 Małgorzata Sulejewska          Kraków               107.28  10299   96
 171 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.28  15019  140
 172 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.25  21236  198
 173 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 107.17   3751   35
 174 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 175 Maciej Śliwa                   Zabrze               106.86  11968  112
 176 Dominik Piasecki               Słupsk               106.68   6294   59
 177 Jacek Petrus                   Wrocław              106.67   8320   78
 178 Arkadiusz Biegun               Kraków               106.51  12036  113
 179 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 180 Grzegorz Pukniel               Lublin               106.47  18846  177
 181 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.39  18938  178
 182 Jarosław Wypart                Częstochowa          106.29  10948  103
 183 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 184 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.10   9761   92
 185 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.94   4979   47
 186 Monika Siemaszko               Lipiany              105.81   4444   42
 187 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.79  13858  131
 188 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             105.47  20778  197
 190 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 191 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 192 Grażyna Furman                 Sosnowiec            104.65   3244   31
 193 Lucyna Śniadach                Rumia                104.62  18517  177
 194 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.29  13453  129
 195 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 196 Roman Figiel                   Zawichost            103.81  12873  124
 197 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.78  20238  195
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            103.44  19551  189
 199 Jolanta Kosmowska              Warszawa             103.36  19845  192
 200 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 201 Joanna Kubik                   Częstochowa          103.23   8568   83
 202 Paweł Ochot                    Katowice             103.18   7326   71
 203 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 204 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.81  20357  198
 205 Michał Szymkowski              Wrocław              102.77   3597   35
 206 Anita Bruska                   Gdynia               102.77   3083   30
 207 Adam Jurkowski                 Knurów               102.49   6969   68
 208 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.43  14033  137
 209 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 210 Ewa Fiszer                     Wrocław              101.90   3057   30
 211 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 212 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             101.34  15910  157
 213 Paweł Szulc                    Szczecin             101.31   3546   35
 214 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 215 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.22   3644   36
 216 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 217 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 218 Agnieszka Krupka               Krosno               100.57  10459  104
 219 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 220 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 221 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 99.94  14192  142
 222 Jerzy Krzyżewski               Świętajno             99.86   7789   78
 223 Anna Królak                    Warszawa              99.76   7482   75
 224 Rafał Wesołowski               Warszawa              99.67  14651  147
 225 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 226 Anna Arana                     Warszawa              99.49   6865   69
 227 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.33   8840   89
 228 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 229 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 230 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 231 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 232 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 233 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 234 Magdalena Mroziuk              Warszawa              98.21   9723   99
 235 Renata Rosół                   Warszawa              98.04  16667  170
 236 Wojciech Sołdan                Rumia                 97.67   5079   52
 237 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 238 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 239 Maria Jarosz                   Lublin                97.20  13122  135
 240 Sylwester Gryz                 Zabrze                97.10  10778  111
 241 Irena Ficak                    Mielec                97.08   5825   60
 242 Monika Rubinstein              Warszawa              96.98  18232  188
 243 Marek Kocikowski               Ostróda               96.87   8428   87
 244 Sławomir Zabawa                Jasło                 96.60   7921   82
 245 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.04   7971   83
 246 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 247 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 248 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 249 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 250 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.36   3147   33
 251 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 252 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 253 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 254 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 255 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                94.62   3974   42
 256 Michał Sosin                   Warszawa              94.51   5387   57
 257 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 258 Sylwester Wójcik               Lublin                94.39   4814   51
 259 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 260 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 261 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 262 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 263 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 264 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 265 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              92.51   4903   53
 266 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 267 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 268 Anna Pendowska                 Rumia                 91.60   2748   30
 269 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.17   6017   66
 270 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 271 Joanna Brychcy                 Katowice              90.55   9508  105
 272 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 273 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 274 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.90   8181   91
 275 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 276 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 277 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 278 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 279 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 280 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 281 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  87.94   6156   70
 282 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 283 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 284 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 285 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.50   9429  109
 286 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 287 Piotr Madej                    Lublin                85.10   7148   84
 288 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.66   6011   71
 289 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 290 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             84.00   2940   35
 291 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              83.84   4779   57
 292 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.46   7845   94
 293 Mikołaj Fidziński              Dębica                83.46   2921   35
 294 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 295 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 296 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 297 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 298 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 299 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.59   5799   81
 300 Tomasz Sulejewski              Kraków                70.12   2384   34
 301 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 302 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 27-06-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
   2 Piotr Adamczyk                 Tarnów               105.66   3064   29
   3 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              104.72   3037   29
   4 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   5 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.55   2800   29
   6 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   7 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   8 Robert Włodarczyk              Wrocław               85.03   2466   29
   9 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
  10 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
  11 Mariusz Rogalski               Iława                 87.68   2455   28
  12 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
  13 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  14 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  15 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              117.04   3043   26
  16 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  17 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  18 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  19 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  20 Ewa Zając                      Mrągowo               95.24   2381   25
  21 Piotr Chmielewski              Mrągowo               90.84   2271   25
  22 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  23 Elżbieta Jankowska             Wrocław              115.58   2774   24
  24 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.17   2716   24
  25 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  26 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  27 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  28 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  29 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  30 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  31 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  32 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  33 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  34 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  35 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  36 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  37 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  38 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  39 Adam Cieśla                    Częstochowa           95.12   2283   24
  40 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  41 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  42 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  43 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  44 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  45 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  46 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.50   1980   24
  47 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  48 Mariusz Makuch                 Zator                114.13   2625   23
  49 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  50 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  51 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  52 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  53 Bożena Matysiak                Kraków                95.09   2187   23
  54 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  55 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  56 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  57 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          102.59   2257   22
  58 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.36   2054   22
  59 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  60 Gniewomir Białek               Dębica                59.73   1314   22
  61 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  62 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  63 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  64 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  65 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  66 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  67 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  68 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  69 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  70 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  71 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  72 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  73 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  74 Katarzyna Klimała              Kraków               101.06   1819   18
  75 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  76 Piotr Marusa                   Szczytno              92.56   1666   18
  77 Stanisław Harat                Kęty                  89.50   1611   18
  78 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  79 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  80 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  81 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  82 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  83 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  84 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  85 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  87 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  88 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  89 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  90 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  91 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  92 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  93 Joanna Kubińska                Warszawa              57.53    863   15
  94 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  95 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  96 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  97 Marek Rogalski                 Chełm                100.07   1401   14
  98 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
  99 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
 100 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 101 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 102 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 103 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
 104 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 105 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
 106 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 107 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 108 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 109 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 110 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 111 Marcela Wołowiec               Gdynia               115.58   1387   12
 112 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 113 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 114 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 115 Krzysztof Leśniak              Kraków               109.25   1311   12
 116 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 117 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.08   1285   12
 118 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 119 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 120 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 121 Anna Biegańska                 Białystok            102.67   1232   12
 122 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 123 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 124 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 125 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 126 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              98.58   1183   12
 127 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 128 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 129 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 130 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 131 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 132 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 133 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.75   1161   12
 134 Michał Jaworek                 Zabrze                96.75   1161   12
 135 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 136 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 137 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 138 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 139 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 140 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 141 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 142 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 143 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 144 Maciej Zięba                   Wrocław               91.75   1101   12
 145 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 146 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 147 Joanna Duda                    Zabrze                90.42   1085   12
 148 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 149 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 150 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 151 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 152 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 153 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 154 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 155 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 156 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 157 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 158 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 159 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 160 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 161 Jakub Nalepa                   Gliwice               86.83   1042   12
 162 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 163 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 164 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 165 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 166 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 167 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 168 Leszek Kilian                  Jaworzno              85.25   1023   12
 169 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 170 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 171 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 172 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 173 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 174 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 175 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 176 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 177 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 178 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 179 Monika Wrzałek                 Rumia                 76.58    919   12
 180 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 181 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 182 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 183 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 184 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 185 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 186 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 187 Mariusz Katzig                 Gdańsk               101.36   1115   11
 188 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 189 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 190 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 191 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 192 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 193 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 194 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 195 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 196 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 197 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 198 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 199 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 200 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 201 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 202 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 203 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 204 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 205 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 206 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 207 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 208 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 209 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 210 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 211 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 212 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 213 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 214 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 215 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 216 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 217 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 218 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 219 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 220 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 221 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 222 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 223 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 224 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 225 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 226 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 227 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 228 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 229 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 230 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 231 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 232 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 233 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 234 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 235 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 236 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 237 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 238 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 239 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 240 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 241 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 242 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 243 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 244 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 245 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 246 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 247 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 248 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 249 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 250 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 251 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               96.43    675    7
 252 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 253 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 254 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 255 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 256 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 257 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 258 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 259 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 260 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 261 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 262 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 263 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 264 Paweł Stanosz                  Warszawa             148.50    891    6
 265 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 266 Łukasz Bryła                   Mielec               114.33    686    6
 267 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 268 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 269 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 270 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 271 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 272 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 273 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 274 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 275 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 276 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 277 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 278 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 279 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 280 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 281 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 282 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 283 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 284 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 285 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 286 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 287 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 288 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 289 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 290 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 291 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 292 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 293 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 294 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 295 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 296 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 297 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 298 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 299 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 300 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 301 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 302 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 303 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 304 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 305 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 306 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 307 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 308 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 309 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 310 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 311 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 312 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 313 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 314 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 315 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 316 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 317 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 318 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 319 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 320 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 321 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 322 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 323 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 324 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 325 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 326 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 327 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 328 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 329 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 330 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 331 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 332 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 333 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 334 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 335 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 336 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 337 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 338 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 339 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 340 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 341 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 342 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 343 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 344 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 345 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 346 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 347 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 348 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 349 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 350 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 351 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 352 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 353 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 354 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 355 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 356 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 357 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 358 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 359 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 360 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 361 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 362 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 363 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 364 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 365 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 366 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie