Zabrze 4
czerwca
Zabrze 4- 5 czerwca X Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2005
Chojnów11
czerwca
Chojnów 11-12 czerwca IV Mistrzostwa Dolnego Śląska
Warszawa18
czerwca
Warszawa 18 czerwca Turniej „Powitanie lata”
Kolejne 12:0 — Andrzej Oleksiak wygrywa w Chojnowie!11 - 12 czerwca 2005 — IV Mistrzostwa Dolnego ŚląskaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa Dolnego ŚląskaChojnów, 11 - 12 czerwca 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Kolejne 12:0 — Andrzej Oleksiak wygrywa w Chojnowie!Waldek Bulkowski, organizator IV Mistrzostw Dolnego Śląska, przygotował uczestnikom szereg atrakcji. Mimo małej frekwencji (32 osoby), atmosfera turnieju była wyśmienita. Pierwszy dzień zakończył się samotnym prowadzeniem Andrzeja Oleksiaka (Aladyn), który wyprzedzał Krzysztofa Obremskiego i Zofię Gajewską. Wieczorem uczestnicy turnieju udali się na  koncerty zespołów muzycznych, grające z okazji obchodów Dni Chojnowa. Drugiego dnia rozgrywek Aladyn nadal nie opuszczał stolika numer 1 i nie pozwolił, aby ktoś go pokonał. Ostatecznie Andrzej Oleksiak wygrał 12 partii i  wyprzedził Zofię Gajewską z 9 zwycięstwami oraz Halinę Roszak Teresę Fortunę po 8 zwycięstw. Na uwagę zasługuje dominacja kobiet na tym turnieju. W pierwszej 10 znalazło się 6 niewiast. Gratulacje dla wszystkich grających osób za osiągnięte wyniki.
Wszyscy dostali pamiątkowe dyplomy. Była pizza, pączki, kawa, herbata, upominki i nagrody oraz beczka piwa i bombki okolicznościowe na choinkę. Beczkę i bombki ufundował Wojciech Obremski. Beczułkę otrzymała Małgorzata Szczygieł po  pierwszym dniu rozgrywek za zdobycie 80% małych punktów Aladyna.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Dolnego Śląska
I Mistrzostwa Chojnowa




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Dolnego Śląska w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                125.33     12.0     5064     1934     1042
  2 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           117.05      9.0     4571     1617      512
  3 Halina          Roszak               Poznań                 114.23      8.0     4719     1564      591
  4 Teresa          Fortuna              Lubin                  112.22      8.0     4142     1525      250
  5 Krzysztof       Obremski             Legnica                115.50      7.0     4737     1409      264
  6 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               103.85      7.0     4604     1423      113
  7 Czesława        Pawłowska            Wrocław                104.31      7.0     4500     1397      528
  8 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               114.82      7.0     4469     1370      330
  9 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    100.00      7.0     4291     1395      -55
 10 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               108.06      7.0     4033     1395     -152
 11 Marek           Roszak               Poznań                 121.16      6.0     4715     1293      568
 12 Katarzyna       Kowalewska           Poznań                 115.10      6.0     4401     1268      244
 13 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      6.0     4270     1283      112
 14 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      6.0     4243     1285      239
 15 Małgorzata      Szczygieł            Wrocław                119.22      6.0     4208     1300       54
 16 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      6.0     4034     1259      265
 17 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      6.0     3931     1264      627
 18 Jarosław        Żuliński             Szczecin               100.00      5.0     4207     1174      131
 19 Zbigniew        Skrzypczyk           Jawor                  100.00      5.0     3983     1124      160
 20 Dorota          Kwaśny               Szczecin               100.00      5.0     3883     1174     -358
 21 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      5.0     3837     1117      440
 22 Waldemar        Bulkowski            Chojnów                100.00      5.0     3595     1126     -391
 23 Michał          Patera               Legnica                100.00      5.0     1734      750      699
 24 Dorota          Patera               Legnica                100.00      4.0     3788     1020       74
 25 Bogusław        Szyszka              Oława                  100.00      4.0     2578      799      154
 26 Andrzej         Gostomski            Łódź                   111.22      4.0     2008      738      -66
 27 Bartosz         Krzywda              Chojnów                100.00      3.0     2249      925    -1612
 28 Piotr           Ziętal               Legnica                100.00      3.0     2084      662      163
 29 Simona          Pietrzak             Chojnów                100.00      2.0     2340      814    -1648
 30 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      2.0     2142      577     -343
 31 Jacek           Wszyndybył           Chojnów                100.00      2.0     1926      525       95
 32 Marcin          Kasprzyk             Chojnów                100.00      0.0     1340      600    -3030
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Dolnego Śląska w Scrabble



	Andrzej Oleksiak 125.33 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Krzywda               100.00 +  487: 119  150
    2     1 Halina         Roszak                114.23 +  445: 395  164
    3     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 +  515: 347  165
    4     1 Zofia          Gajewska              117.05 +  414: 339  167
    5     1 Krzysztof      Obremski              115.50 +  444: 436  166
    6     1 Przemysław     Pawlic                100.00 +  409: 378  150
    7     1 Lech           Szymczak              100.00 +  421: 327  150
    8     1 Małgorzata     Szczygieł             119.22 +  417: 334  169
    9     1 Marek          Roszak                121.16 +  370: 362  171
   10     1 Czesława       Pawłowska             104.31 +  366: 301  154
   11     1 Halina         Roszak                114.23 +  397: 312  164
   12     1 Halina         Roszak                114.23 +  379: 372  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1934  / 12 161.17




	Marek Roszak 121.16 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dorota         Kwaśny                100.00 -  339: 382   50
    2     8 Katarzyna      Kowalewska            115.10 -  376: 388   65
    3    12 Jacek          Wszyndybył            100.00 +  417: 272  150
    4     8 Ireneusz       Moralewicz            103.85 +  436: 322  154
    5     5 Czesława       Pawłowska             104.31 +  398: 326  154
    6     3 Krzysztof      Obremski              115.50 -  357: 397   66
    7     6 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  352: 316  150
    8     4 Lech           Szymczak              100.00 +  557: 252  150
    9     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  362: 370   75
   10     2 Halina         Roszak                114.23 -  394: 398   64
   11     6 Jarosław       Żuliński              100.00 +  359: 342  150
   12     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 -  368: 382   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Małgorzata Szczygieł 119.22 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Obremski              100.00 +  311: 283  150
    2     7 Zofia          Gajewska              117.05 -  277: 447   67
    3    11 Teresa         Fortuna               112.22 -  277: 315   62
    4    12 Dorota         Kwaśny                100.00 +  346: 335  150
    5     9 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  436: 320  150
    6     8 Czesława       Pawłowska             104.31 +  385: 383  154
    7     5 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 +  454: 242  158
    8     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  334: 417   75
    9     5 Ireneusz       Moralewicz            103.85 -  406: 423   54
   10     6 Andrzej        Gostomski             111.22 +  317: 302  161
   11     5 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 -  327: 330   58
   12     7 Andrzej        Gostomski             111.22 -  338: 357   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Zofia Gajewska 117.05 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Radosław       Pastusiak             100.00 +  436: 275  150
    2     7 Małgorzata     Szczygieł             119.22 +  447: 277  169
    3     2 Katarzyna      Kowalewska            115.10 +  341: 329  165
    4     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  339: 414   75
    5     3 Lech           Szymczak              100.00 +  418: 361  150
    6     2 Halina         Roszak                114.23 +  347: 330  164
    7     2 Krzysztof      Obremski              115.50 -  414: 433   66
    8     3 Przemysław     Pawlic                100.00 +  370: 365  150
    9     4 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  311: 287  150
   10     3 Teresa         Fortuna               112.22 -  295: 306   62
   11     2 Teresa         Fortuna               112.22 +  424: 323  162
   12     2 Ireneusz       Moralewicz            103.85 +  429: 359  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Krzysztof Obremski 115.50 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Patera                100.00 +  441: 276  150
    2     6 Teresa         Fortuna               112.22 +  436: 362  162
    3     3 Bogusław       Szyszka               100.00 +  370: 254  150
    4     2 Lech           Szymczak              100.00 +  331: 297  150
    5     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  436: 444   75
    6     3 Marek          Roszak                121.16 +  397: 357  171
    7     2 Zofia          Gajewska              117.05 +  433: 414  167
    8     2 Halina         Roszak                114.23 -  400: 431   64
    9     2 Czesława       Pawłowska             104.31 -  355: 442   54
   10     4 Ireneusz       Moralewicz            103.85 -  415: 416   54
   11     3 Ireneusz       Moralewicz            103.85 -  352: 448   54
   12     4 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 +  371: 332  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Katarzyna Kowalewska 115.10 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Przemysław     Pawlic                100.00 +  420: 327  150
    2     8 Marek          Roszak                121.16 +  388: 376  171
    3     2 Zofia          Gajewska              117.05 -  329: 341   67
    4     3 Halina         Roszak                114.23 -  300: 463   64
    5    10 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  435: 263  150
    6     5 Teresa         Fortuna               112.22 -  342: 411   62
    7     8 Ireneusz       Moralewicz            103.85 -  318: 387   54
    8     9 Dorota         Kwaśny                100.00 -  388: 431   50
    9    10 Wojciech       Obremski              100.00 +  366: 219  150
   10     8 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  308: 385   50
   11    10 Wojciech       Obremski              100.00 +  415: 299  150
   12     8 Jarosław       Żuliński              100.00 +  392: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 114.82 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  464: 259  150
    2     4 Ireneusz       Moralewicz            103.85 +  358: 356  154
    3     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  347: 515   75
    4     6 Bogusław       Szyszka               100.00 -  326: 347   50
    5     7 Wojciech       Obremski              100.00 +  354: 250  150
    6     7 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 -  391: 405   58
    7     7 Jarosław       Żuliński              100.00 -  310: 370   50
    8     8 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  340: 292  150
    9     6 Teresa         Fortuna               112.22 -  276: 387   62
   10    10 Dorota         Kwaśny                100.00 +  435: 320  150
   11     7 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  486: 270  150
   12     5 Marek          Roszak                121.16 +  382: 368  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Halina Roszak 114.23 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Simona         Pietrzak              100.00 +  420: 211  150
    2     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  395: 445   75
    3     5 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 +  435: 300  158
    4     3 Katarzyna      Kowalewska            115.10 +  463: 300  165
    5     2 Teresa         Fortuna               112.22 +  332: 299  162
    6     2 Zofia          Gajewska              117.05 -  330: 347   67
    7     3 Bogusław       Szyszka               100.00 +  354: 323  150
    8     2 Krzysztof      Obremski              115.50 +  431: 400  166
    9     3 Przemysław     Pawlic                100.00 +  477: 333  150
   10     2 Marek          Roszak                121.16 +  398: 394  171
   11     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  312: 397   75
   12     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  372: 379   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Teresa Fortuna 112.22 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  364: 288  150
    2     6 Krzysztof      Obremski              115.50 -  362: 436   66
    3    11 Małgorzata     Szczygieł             119.22 +  315: 277  169
    4     7 Jarosław       Żuliński              100.00 +  442: 249  150
    5     2 Halina         Roszak                114.23 -  299: 332   64
    6     5 Katarzyna      Kowalewska            115.10 +  411: 342  165
    7     4 Przemysław     Pawlic                100.00 -  253: 350   50
    8     7 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 +  318: 282  158
    9     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 +  387: 276  165
   10     3 Zofia          Gajewska              117.05 +  306: 295  167
   11     2 Zofia          Gajewska              117.05 -  323: 424   67
   12     3 Czesława       Pawłowska             104.31 +  362: 341  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Andrzej Gostomski 111.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  312: 470   50
    8    12 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  399: 363  150
    9     8 Jarosław       Żuliński              100.00 +  356: 306  150
   10     6 Małgorzata     Szczygieł             119.22 -  302: 317   69
   11     9 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  282: 280  150
   12     7 Małgorzata     Szczygieł             119.22 +  357: 338  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  /  6 123.00




	Monika Gawron-Cieślik 108.06 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Lech           Szymczak              100.00 -  334: 411   50
    2     9 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  392: 236  150
    3     5 Halina         Roszak                114.23 -  300: 435   64
    4    10 Piotr          Ziętal                100.00 +  381: 299  150
    5     6 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  300: 299  150
    6     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 +  405: 391  165
    7     5 Małgorzata     Szczygieł             119.22 -  242: 454   69
    8     7 Teresa         Fortuna               112.22 -  282: 318   62
    9     9 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  373: 307  150
   10     7 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  362: 337  150
   11     5 Małgorzata     Szczygieł             119.22 +  330: 327  169
   12     4 Krzysztof      Obremski              115.50 -  332: 371   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Czesława Pawłowska 104.31 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bogusław       Szyszka               100.00 -  305: 408   50
    2    11 Jacek          Wszyndybył            100.00 +  427: 228  150
    3    10 Dorota         Patera                100.00 +  403: 287  150
    4     4 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  358: 252  150
    5     5 Marek          Roszak                121.16 -  326: 398   71
    6     8 Małgorzata     Szczygieł             119.22 -  383: 385   69
    7     9 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  427: 273  150
    8     5 Ireneusz       Moralewicz            103.85 +  386: 334  154
    9     2 Krzysztof      Obremski              115.50 +  442: 355  166
   10     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  301: 366   75
   11     4 Lech           Szymczak              100.00 +  401: 324  150
   12     3 Teresa         Fortuna               112.22 -  341: 362   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Ireneusz Moralewicz 103.85 Goleniów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Ziętal                100.00 +  387: 236  150
    2     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 -  356: 358   65
    3     8 Dorota         Kwaśny                100.00 +  396: 288  150
    4     8 Marek          Roszak                121.16 -  322: 436   71
    5     8 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  431: 350  150
    6     4 Lech           Szymczak              100.00 -  345: 517   50
    7     8 Katarzyna      Kowalewska            115.10 +  387: 318  165
    8     5 Czesława       Pawłowska             104.31 -  334: 386   54
    9     5 Małgorzata     Szczygieł             119.22 +  423: 406  169
   10     4 Krzysztof      Obremski              115.50 +  416: 415  166
   11     3 Krzysztof      Obremski              115.50 +  448: 352  166
   12     2 Zofia          Gajewska              117.05 -  359: 429   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Waldemar Bulkowski 100.00 Chojnów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  242: 464   50
    2    10 Przemysław     Pawlic                100.00 -  295: 416   50
    3    13 Simona         Pietrzak              100.00 +  321: 202  150
    4    13 Dorota         Patera                100.00 +  299: 298  150
    5    10 Katarzyna      Kowalewska            115.10 -  263: 435   65
    6    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  338: 301  150
    7    11 Dorota         Kwaśny                100.00 -  279: 341   50
    8    12 Andrzej        Gostomski             111.22 -  363: 399   61
    9    11 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  295: 336   50
   10    14 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  333: 119  150
   11    12 Radosław       Pastusiak             100.00 +  326: 290  150
   12    11 Wojciech       Obremski              100.00 -  241: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Marcin Kasprzyk 100.00 Chojnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Żuliński              100.00 -  110: 480   50
    2    15 Radosław       Pastusiak             100.00 -  122: 450   50
    3    15 Piotr          Ziętal                100.00 -  111: 417   50
    4    15 Simona         Pietrzak              100.00 -   95: 331   50
    5    15 Bartosz        Krzywda               100.00 -  114: 188   50
    6    15 Jacek          Wszyndybył            100.00 -   92: 478   50
    7    13 Wojciech       Obremski              100.00 -   88: 474   50
    8    14 Michał         Patera                100.00 -  101: 388   50
    9    12 Dorota         Patera                100.00 -  130: 388   50
   10    14 Waldemar       Bulkowski             100.00 -  119: 333   50
   11    14 Bartosz        Krzywda               100.00 -   85: 163   50
   12    14 Bartosz        Krzywda               100.00 -  173: 280   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  / 12  50.00




	Bartosz Krzywda 100.00 Chojnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  119: 487   75
    2    14 Dorota         Patera                100.00 -  153: 370   50
    3    14 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  184: 396   50
    4    14 Jacek          Wszyndybył            100.00 -  179: 429   50
    5    15 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  188: 114  150
    6    14 Piotr          Ziętal                100.00 -  183: 307   50
    7    14 Radosław       Pastusiak             100.00 -  166: 434   50
    8    13 Simona         Pietrzak              100.00 -  207: 271   50
    9    14 Michał         Patera                100.00 -  213: 391   50
   10    12 Wojciech       Obremski              100.00 -  214: 404   50
   11    14 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  163:  85  150
   12    14 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  280: 173  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  / 12  77.08




	Dorota Kwaśny 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Roszak                121.16 +  382: 339  171
    2     5 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  289: 367   50
    3     8 Ireneusz       Moralewicz            103.85 -  288: 396   54
    4    12 Małgorzata     Szczygieł             119.22 -  335: 346   69
    5    11 Jarosław       Żuliński              100.00 -  291: 464   50
    6    13 Simona         Pietrzak              100.00 +  377: 184  150
    7    11 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  341: 279  150
    8     9 Katarzyna      Kowalewska            115.10 +  431: 388  165
    9     7 Lech           Szymczak              100.00 -  303: 395   50
   10    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 -  320: 435   65
   11    11 Dorota         Patera                100.00 +  324: 268  150
   12     9 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  202: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Szczygieł             119.22 -  283: 311   69
    2    13 Simona         Pietrzak              100.00 +  382: 140  150
    3     9 Przemysław     Pawlic                100.00 -  241: 350   50
    4     9 Radosław       Pastusiak             100.00 +  356: 217  150
    5     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 -  250: 354   65
    6    11 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  297: 303   50
    7    13 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  474:  88  150
    8    10 Dorota         Patera                100.00 +  341: 305  150
    9    10 Katarzyna      Kowalewska            115.10 -  219: 366   65
   10    12 Bartosz        Krzywda               100.00 +  404: 214  150
   11    10 Katarzyna      Kowalewska            115.10 -  299: 415   65
   12    11 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  385: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zofia          Gajewska              117.05 -  275: 436   67
    2    15 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  450: 122  150
    3     6 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  305: 365   50
    4     9 Wojciech       Obremski              100.00 -  217: 356   50
    5    13 Piotr          Ziętal                100.00 +  282: 250  150
    6    10 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  256: 294   50
    7    14 Bartosz        Krzywda               100.00 +  434: 166  150
    8    11 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  282: 442   50
    9    13 Simona         Pietrzak              100.00 +  339: 149  150
   10    13 Michał         Patera                100.00 -  297: 314   50
   11    12 Waldemar       Bulkowski             100.00 -  290: 326   50
   12    13 Simona         Pietrzak              100.00 +  410: 177  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 12  93.08




	Dorota Patera 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              115.50 -  276: 441   66
    2    14 Bartosz        Krzywda               100.00 +  370: 153  150
    3    10 Czesława       Pawłowska             104.31 -  287: 403   54
    4    13 Waldemar       Bulkowski             100.00 -  298: 299   50
    5    14 Simona         Pietrzak              100.00 +  311: 175  150
    6     9 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  319: 415   50
    7    12 Jacek          Wszyndybył            100.00 +  372: 292  150
    8    10 Wojciech       Obremski              100.00 -  305: 341   50
    9    12 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  388: 130  150
   10     9 Jarosław       Żuliński              100.00 -  340: 435   50
   11    11 Dorota         Kwaśny                100.00 -  268: 324   50
   12    12 Michał         Patera                100.00 -  254: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  / 12  85.00




	Michał Patera 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    14 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  388: 101  150
    9    14 Bartosz        Krzywda               100.00 +  391: 213  150
   10    13 Radosław       Pastusiak             100.00 +  314: 297  150
   11    13 Simona         Pietrzak              100.00 +  335: 170  150
   12    12 Dorota         Patera                100.00 +  306: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  5 150.00




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Kowalewska            115.10 -  327: 420   65
    2    10 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  416: 295  150
    3     9 Wojciech       Obremski              100.00 +  350: 241  150
    4     5 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  403: 378  150
    5     4 Bogusław       Szyszka               100.00 +  371: 352  150
    6     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  378: 409   75
    7     4 Teresa         Fortuna               112.22 +  350: 253  162
    8     3 Zofia          Gajewska              117.05 -  365: 370   67
    9     3 Halina         Roszak                114.23 -  333: 477   64
   10     5 Lech           Szymczak              100.00 -  287: 370   50
   11     8 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  376: 272  150
   12     6 Lech           Szymczak              100.00 -  314: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 -  259: 464   65
    2     9 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 -  236: 392   58
    3    14 Bartosz        Krzywda               100.00 +  396: 184  150
    4    11 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  340: 311  150
    5     8 Ireneusz       Moralewicz            103.85 -  350: 431   54
    6    12 Waldemar       Bulkowski             100.00 -  301: 338   50
    7    10 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  260: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  7  82.43




	Simona Pietrzak 100.00 Chojnów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Halina         Roszak                114.23 -  211: 420   64
    2    13 Wojciech       Obremski              100.00 -  140: 382   50
    3    13 Waldemar       Bulkowski             100.00 -  202: 321   50
    4    15 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  331:  95  150
    5    14 Dorota         Patera                100.00 -  175: 311   50
    6    13 Dorota         Kwaśny                100.00 -  184: 377   50
    7    15 Piotr          Ziętal                100.00 -  189: 331   50
    8    13 Bartosz        Krzywda               100.00 +  271: 207  150
    9    13 Radosław       Pastusiak             100.00 -  149: 339   50
   10    11 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  141: 460   50
   11    13 Michał         Patera                100.00 -  170: 335   50
   12    13 Radosław       Pastusiak             100.00 -  177: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  / 12  67.83




	Zbigniew  Skrzypczyk 100.00 Jawor

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Fortuna               112.22 -  288: 364   62
    2    12 Piotr          Ziętal                100.00 +  388: 244  150
    3     7 Jarosław       Żuliński              100.00 -  284: 397   50
    4    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  311: 340   50
    5    12 Jacek          Wszyndybył            100.00 +  344: 227  150
    6    11 Wojciech       Obremski              100.00 +  303: 297  150
    7     9 Czesława       Pawłowska             104.31 -  273: 427   54
    8    11 Radosław       Pastusiak             100.00 +  442: 282  150
    9     9 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 -  307: 373   58
   10    11 Simona         Pietrzak              100.00 +  460: 141  150
   11     8 Przemysław     Pawlic                100.00 -  272: 376   50
   12    10 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  311: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67




	Małgorzata  Szmuksta 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Gostomski             111.22 +  470: 312  161
    2     3 Bogusław       Szyszka               100.00 -  337: 382   50
    3     6 Radosław       Pastusiak             100.00 +  365: 305  150
    4     5 Przemysław     Pawlic                100.00 -  378: 403   50
    5     6 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 -  299: 300   58
    6     9 Dorota         Patera                100.00 +  415: 319  150
    7     6 Marek          Roszak                121.16 -  316: 352   71
    8     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 -  292: 340   65
    9    11 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  336: 295  150
   10     8 Katarzyna      Kowalewska            115.10 +  385: 308  165
   11     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 -  270: 486   65
   12     9 Dorota         Kwaśny                100.00 +  380: 202  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Lech Szymczak 100.00 Gorzów Wielkopolski             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 +  411: 334  158
    2     2 Jarosław       Żuliński              100.00 +  321: 281  150
    3     4 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  395: 354  150
    4     2 Krzysztof      Obremski              115.50 -  297: 331   66
    5     3 Zofia          Gajewska              117.05 -  361: 418   67
    6     4 Ireneusz       Moralewicz            103.85 +  517: 345  154
    7     1 Andrzej        Oleksiak              125.33 -  327: 421   75
    8     4 Marek          Roszak                121.16 -  252: 557   71
    9     7 Dorota         Kwaśny                100.00 +  395: 303  150
   10     5 Przemysław     Pawlic                100.00 +  370: 287  150
   11     4 Czesława       Pawłowska             104.31 -  324: 401   54
   12     6 Przemysław     Pawlic                100.00 +  321: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Bogusław Szyszka 100.00 Oława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Czesława       Pawłowska             104.31 +  408: 305  154
    2     3 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  382: 337  150
    3     3 Krzysztof      Obremski              115.50 -  254: 370   66
    4     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 +  347: 326  165
    5     4 Przemysław     Pawlic                100.00 -  352: 371   50
    6     6 Jarosław       Żuliński              100.00 +  512: 361  150
    7     3 Halina         Roszak                114.23 -  323: 354   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     799  /  7 114.14




	Jacek Wszyndybył 100.00 Chojnów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    11 Czesława       Pawłowska             104.31 -  228: 427   54
    3    12 Marek          Roszak                121.16 -  272: 417   71
    4    14 Bartosz        Krzywda               100.00 +  429: 179  150
    5    12 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  227: 344   50
    6    15 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  478:  92  150
    7    12 Dorota         Patera                100.00 -  292: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     525  /  6  87.50




	Piotr Ziętal 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ireneusz       Moralewicz            103.85 -  236: 387   54
    2    12 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  244: 388   50
    3    15 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  417: 111  150
    4    10 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 -  299: 381   58
    5    13 Radosław       Pastusiak             100.00 -  250: 282   50
    6    14 Bartosz        Krzywda               100.00 +  307: 183  150
    7    15 Simona         Pietrzak              100.00 +  331: 189  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  7  94.57




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Bulkowski             100.00 +  464: 242  150
    2     5 Dorota         Kwaśny                100.00 +  367: 289  150
    3     4 Lech           Szymczak              100.00 -  354: 395   50
    4     4 Czesława       Pawłowska             104.31 -  252: 358   54
    5     9 Małgorzata     Szczygieł             119.22 -  320: 436   69
    6    10 Radosław       Pastusiak             100.00 +  294: 256  150
    7    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  365: 260  150
    8     6 Jarosław       Żuliński              100.00 +  359: 267  150
    9     4 Zofia          Gajewska              117.05 -  287: 311   67
   10     7 Monika         Gawron-Cieślik        108.06 -  337: 362   58
   11     9 Andrzej        Gostomski             111.22 -  280: 282   61
   12    10 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  355: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Jarosław Żuliński 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Kasprzyk              100.00 +  480: 110  150
    2     2 Lech           Szymczak              100.00 -  281: 321   50
    3     7 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  397: 284  150
    4     7 Teresa         Fortuna               112.22 -  249: 442   62
    5    11 Dorota         Kwaśny                100.00 +  464: 291  150
    6     6 Bogusław       Szyszka               100.00 -  361: 512   50
    7     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.82 +  370: 310  165
    8     6 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  267: 359   50
    9     8 Andrzej        Gostomski             111.22 -  306: 356   61
   10     9 Dorota         Patera                100.00 +  435: 340  150
   11     6 Marek          Roszak                121.16 -  342: 359   71
   12     8 Katarzyna      Kowalewska            115.10 -  255: 392   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Dolnego Śląska w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Bartosz        Krzywda               487: 119
   2 Dorota         Kwaśny               - Marek          Roszak                382: 339
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Wojciech       Obremski              311: 283
   4 Radosław       Pastusiak            - Zofia          Gajewska              275: 436
   5 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Patera                441: 276
   6 Przemysław     Pawlic               - Katarzyna      Kowalewska            327: 420
   7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Ziemowit       Pazda                 464: 259
   8 Simona         Pietrzak             - Halina         Roszak                211: 420
   9 Teresa         Fortuna              - Zbigniew       Skrzypczyk            364: 288
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Gostomski             470: 312
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Lech           Szymczak              334: 411
  12 Bogusław       Szyszka              - Czesława       Pawłowska             408: 305
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Ziętal                387: 236
  14 Patrycja       Śliwińska            - Waldemar       Bulkowski             464: 242
  15 Marcin         Kasprzyk             - Jarosław       Żuliński              110: 480


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Halina         Roszak               - Andrzej        Oleksiak              395: 445
   2 Lech           Szymczak             - Jarosław       Żuliński              321: 281
   3 Małgorzata     Szmuksta             - Bogusław       Szyszka               337: 382
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Ireneusz       Moralewicz            358: 356
   5 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Kwaśny                367: 289
   6 Krzysztof      Obremski             - Teresa         Fortuna               436: 362
   7 Zofia          Gajewska             - Małgorzata     Szczygieł             447: 277
   8 Marek          Roszak               - Katarzyna      Kowalewska            376: 388
   9 Ziemowit       Pazda                - Monika         Gawron-Cieślik        236: 392
  10 Waldemar       Bulkowski            - Przemysław     Pawlic                295: 416
  11 Czesława       Pawłowska            - Jacek          Wszyndybył            427: 228
  12 Zbigniew       Skrzypczyk           - Piotr          Ziętal                388: 244
  13 Wojciech       Obremski             - Simona         Pietrzak              382: 140
  14 Dorota         Patera               - Bartosz        Krzywda               370: 153
  15 Marcin         Kasprzyk             - Radosław       Pastusiak             122: 450


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  515: 347
   2 Katarzyna      Kowalewska           - Zofia          Gajewska              329: 341
   3 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Obremski              254: 370
   4 Lech           Szymczak             - Patrycja       Śliwińska             395: 354
   5 Monika         Gawron-Cieślik       - Halina         Roszak                300: 435
   6 Radosław       Pastusiak            - Małgorzata     Szmuksta              305: 365
   7 Jarosław       Żuliński             - Zbigniew       Skrzypczyk            397: 284
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Dorota         Kwaśny                396: 288
   9 Przemysław     Pawlic               - Wojciech       Obremski              350: 241
  10 Czesława       Pawłowska            - Dorota         Patera                403: 287
  11 Teresa         Fortuna              - Małgorzata     Szczygieł             315: 277
  12 Jacek          Wszyndybył           - Marek          Roszak                272: 417
  13 Simona         Pietrzak             - Waldemar       Bulkowski             202: 321
  14 Bartosz        Krzywda              - Ziemowit       Pazda                 184: 396
  15 Piotr          Ziętal               - Marcin         Kasprzyk              417: 111


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Oleksiak              339: 414
   2 Lech           Szymczak             - Krzysztof      Obremski              297: 331
   3 Halina         Roszak               - Katarzyna      Kowalewska            463: 300
   4 Patrycja       Śliwińska            - Czesława       Pawłowska             252: 358
   5 Małgorzata     Szmuksta             - Przemysław     Pawlic                378: 403
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Bogusław       Szyszka               326: 347
   7 Jarosław       Żuliński             - Teresa         Fortuna               249: 442
   8 Marek          Roszak               - Ireneusz       Moralewicz            436: 322
   9 Wojciech       Obremski             - Radosław       Pastusiak             356: 217
  10 Piotr          Ziętal               - Monika         Gawron-Cieślik        299: 381
  11 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Skrzypczyk            340: 311
  12 Dorota         Kwaśny               - Małgorzata     Szczygieł             335: 346
  13 Dorota         Patera               - Waldemar       Bulkowski             298: 299
  14 Jacek          Wszyndybył           - Bartosz        Krzywda               429: 179
  15 Marcin         Kasprzyk             - Simona         Pietrzak               95: 331


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Oleksiak              436: 444
   2 Halina         Roszak               - Teresa         Fortuna               332: 299
   3 Zofia          Gajewska             - Lech           Szymczak              418: 361
   4 Przemysław     Pawlic               - Bogusław       Szyszka               371: 352
   5 Czesława       Pawłowska            - Marek          Roszak                326: 398
   6 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szmuksta              300: 299
   7 Wojciech       Obremski             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  250: 354
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Ziemowit       Pazda                 431: 350
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Patrycja       Śliwińska             436: 320
  10 Waldemar       Bulkowski            - Katarzyna      Kowalewska            263: 435
  11 Jarosław       Żuliński             - Dorota         Kwaśny                464: 291
  12 Zbigniew       Skrzypczyk           - Jacek          Wszyndybył            344: 227
  13 Radosław       Pastusiak            - Piotr          Ziętal                282: 250
  14 Dorota         Patera               - Simona         Pietrzak              311: 175
  15 Bartosz        Krzywda              - Marcin         Kasprzyk              188: 114


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Przemysław     Pawlic                409: 378
   2 Zofia          Gajewska             - Halina         Roszak                347: 330
   3 Marek          Roszak               - Krzysztof      Obremski              357: 397
   4 Lech           Szymczak             - Ireneusz       Moralewicz            517: 345
   5 Katarzyna      Kowalewska           - Teresa         Fortuna               342: 411
   6 Bogusław       Szyszka              - Jarosław       Żuliński              512: 361
   7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Monika         Gawron-Cieślik        391: 405
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Czesława       Pawłowska             385: 383
   9 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Patera                415: 319
  10 Patrycja       Śliwińska            - Radosław       Pastusiak             294: 256
  11 Zbigniew       Skrzypczyk           - Wojciech       Obremski              303: 297
  12 Waldemar       Bulkowski            - Ziemowit       Pazda                 338: 301
  13 Simona         Pietrzak             - Dorota         Kwaśny                184: 377
  14 Bartosz        Krzywda              - Piotr          Ziętal                183: 307
  15 Jacek          Wszyndybył           - Marcin         Kasprzyk              478:  92


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Lech           Szymczak              421: 327
   2 Krzysztof      Obremski             - Zofia          Gajewska              433: 414
   3 Bogusław       Szyszka              - Halina         Roszak                323: 354
   4 Teresa         Fortuna              - Przemysław     Pawlic                253: 350
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Monika         Gawron-Cieślik        454: 242
   6 Marek          Roszak               - Małgorzata     Szmuksta              352: 316
   7 Jarosław       Żuliński             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  370: 310
   8 Katarzyna      Kowalewska           - Ireneusz       Moralewicz            318: 387
   9 Zbigniew       Skrzypczyk           - Czesława       Pawłowska             273: 427
  10 Ziemowit       Pazda                - Patrycja       Śliwińska             260: 365
  11 Dorota         Kwaśny               - Waldemar       Bulkowski             341: 279
  12 Jacek          Wszyndybył           - Dorota         Patera                292: 372
  13 Marcin         Kasprzyk             - Wojciech       Obremski               88: 474
  14 Bartosz        Krzywda              - Radosław       Pastusiak             166: 434
  15 Piotr          Ziętal               - Simona         Pietrzak              331: 189


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Oleksiak              334: 417
   2 Halina         Roszak               - Krzysztof      Obremski              431: 400
   3 Przemysław     Pawlic               - Zofia          Gajewska              365: 370
   4 Lech           Szymczak             - Marek          Roszak                252: 557
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Czesława       Pawłowska             334: 386
   6 Jarosław       Żuliński             - Patrycja       Śliwińska             267: 359
   7 Teresa         Fortuna              - Monika         Gawron-Cieślik        318: 282
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Małgorzata     Szmuksta              340: 292
   9 Dorota         Kwaśny               - Katarzyna      Kowalewska            431: 388
  10 Dorota         Patera               - Wojciech       Obremski              305: 341
  11 Radosław       Pastusiak            - Zbigniew       Skrzypczyk            282: 442
  12 Waldemar       Bulkowski            - Andrzej        Gostomski             363: 399
  13 Simona         Pietrzak             - Bartosz        Krzywda               271: 207
  14 Michał         Patera               - Marcin         Kasprzyk              388: 101


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Roszak               - Andrzej        Oleksiak              362: 370
   2 Czesława       Pawłowska            - Krzysztof      Obremski              442: 355
   3 Przemysław     Pawlic               - Halina         Roszak                333: 477
   4 Zofia          Gajewska             - Patrycja       Śliwińska             311: 287
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Szczygieł             423: 406
   6 Teresa         Fortuna              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  387: 276
   7 Dorota         Kwaśny               - Lech           Szymczak              303: 395
   8 Andrzej        Gostomski            - Jarosław       Żuliński              356: 306
   9 Monika         Gawron-Cieślik       - Zbigniew       Skrzypczyk            373: 307
  10 Wojciech       Obremski             - Katarzyna      Kowalewska            219: 366
  11 Waldemar       Bulkowski            - Małgorzata     Szmuksta              295: 336
  12 Dorota         Patera               - Marcin         Kasprzyk              388: 130
  13 Simona         Pietrzak             - Radosław       Pastusiak             149: 339
  14 Michał         Patera               - Bartosz        Krzywda               391: 213


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Czesława       Pawłowska            - Andrzej        Oleksiak              301: 366
   2 Halina         Roszak               - Marek          Roszak                398: 394
   3 Teresa         Fortuna              - Zofia          Gajewska              306: 295
   4 Krzysztof      Obremski             - Ireneusz       Moralewicz            415: 416
   5 Lech           Szymczak             - Przemysław     Pawlic                370: 287
   6 Andrzej        Gostomski            - Małgorzata     Szczygieł             302: 317
   7 Patrycja       Śliwińska            - Monika         Gawron-Cieślik        337: 362
   8 Katarzyna      Kowalewska           - Małgorzata     Szmuksta              308: 385
   9 Dorota         Patera               - Jarosław       Żuliński              340: 435
  10 Dorota         Kwaśny               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  320: 435
  11 Zbigniew       Skrzypczyk           - Simona         Pietrzak              460: 141
  12 Bartosz        Krzywda              - Wojciech       Obremski              214: 404
  13 Michał         Patera               - Radosław       Pastusiak             314: 297
  14 Marcin         Kasprzyk             - Waldemar       Bulkowski             119: 333


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Halina         Roszak                397: 312
   2 Zofia          Gajewska             - Teresa         Fortuna               424: 323
   3 Krzysztof      Obremski             - Ireneusz       Moralewicz            352: 448
   4 Czesława       Pawłowska            - Lech           Szymczak              401: 324
   5 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szczygieł             330: 327
   6 Marek          Roszak               - Jarosław       Żuliński              359: 342
   7 Małgorzata     Szmuksta             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  270: 486
   8 Przemysław     Pawlic               - Zbigniew       Skrzypczyk            376: 272
   9 Andrzej        Gostomski            - Patrycja       Śliwińska             282: 280
  10 Katarzyna      Kowalewska           - Wojciech       Obremski              415: 299
  11 Dorota         Kwaśny               - Dorota         Patera                324: 268
  12 Radosław       Pastusiak            - Waldemar       Bulkowski             290: 326
  13 Michał         Patera               - Simona         Pietrzak              335: 170
  14 Bartosz        Krzywda              - Marcin         Kasprzyk              163:  85


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Halina         Roszak               - Andrzej        Oleksiak              372: 379
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Zofia          Gajewska              359: 429
   3 Teresa         Fortuna              - Czesława       Pawłowska             362: 341
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Obremski              332: 371
   5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Marek          Roszak                382: 368
   6 Lech           Szymczak             - Przemysław     Pawlic                321: 314
   7 Andrzej        Gostomski            - Małgorzata     Szczygieł             357: 338
   8 Jarosław       Żuliński             - Katarzyna      Kowalewska            255: 392
   9 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Kwaśny                380: 202
  10 Patrycja       Śliwińska            - Zbigniew       Skrzypczyk            355: 311
  11 Wojciech       Obremski             - Waldemar       Bulkowski             385: 241
  12 Michał         Patera               - Dorota         Patera                306: 254
  13 Radosław       Pastusiak            - Simona         Pietrzak              410: 177
  14 Marcin         Kasprzyk             - Bartosz        Krzywda               173: 280
Lista rankingowa na dzień 18-06-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Szymon Fidziński               Warszawa             145.50  17314  119
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.53  27558  192
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.16   6442   45
   4 Krzysztof Mówka                Toruń                142.43  26919  189
   5 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.46  27301  193
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   7 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.24  27541  195
   8 Adam Weremczuk                 Łódź                 141.10   6773   48
   9 Kamil Górka                    Łęczna               140.54  26703  190
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.45  27387  195
  11 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             140.02  27024  193
  12 Dawid Pikul                    Poznań               139.35  26756  192
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.66  27455  198
  14 Tomasz Zwoliński               Warszawa             136.93  26564  194
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            136.73  16271  119
  16 Stanisław Rydzik               Warszawa             136.54  26625  195
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  18 Justyna Fugiel                 Sandomierz           134.57  26780  199
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.41  25538  190
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.32   8059   60
  21 Szymon Zaleski                 Poznań               134.29   4566   34
  22 Radosław Konca                 Warszawa             133.59  26718  200
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              133.20  11322   85
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.75  20948  159
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.22   9448   72
  26 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  27 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  25981  199
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.52  22450  172
  29 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.28  15764  121
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.80  17133  132
  31 Sławomir Kucia                 Kraków               129.02  20385  158
  32 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.43  18494  144
  33 Maciej Perzyński               Piła                 128.08  24336  190
  34 Marek Syczuk                   Warszawa             127.75  24656  193
  35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              127.63  25143  197
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.49  24351  191
  37 Łukasz Bryła                   Mielec               127.33  10441   82
  38 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19349  152
  39 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.29  24566  193
  40 Małgorzata Kania               Milanówek            127.17  18949  149
  41 Piotr Pietuchowski             Białystok            126.31  24252  192
  42 Filip Sosin                    Warszawa             126.03  23820  189
  43 Marcin Bożek                   Będzin               125.63   9171   73
  44 Mariusz Margalski              Warszawa             125.49  19577  156
  45 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.28  24430  195
  46 Joanna Juszczak                Warszawa             124.83  23468  188
  47 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  48 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.70  13468  108
  49 Joanna Stępień                 Katowice             124.18  24588  198
  50 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  51 Andrzej Kowalski               Gdańsk               123.87  15112  122
  52 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  53 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.67  23373  189
  54 Andrzej Słapiński              Warszawa             123.49   4816   39
  55 Iwona Kucia                    Kraków               123.32  19114  155
  56 Jarosław Michalak              Łódź                 122.70   9080   74
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.64  23915  195
  58 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  59 Filip Warzecha                 Gdynia               122.32  11743   96
  60 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.12  10258   84
  61 Przemysław Herdzina            Kraków               122.00  10248   84
  62 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  63 Artur Irzyk                    Strzyżów             121.41  12384  102
  64 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.40  10198   84
  65 Irena Sołdan                   Rumia                121.37  24032  198
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.28  17828  147
  67 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.21  24000  198
  68 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              121.17  23870  197
  69 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.13  22531  186
  70 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.07  19734  163
  71 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  72 Miłosz Wrzałek                 Reda                 120.86  23567  195
  73 Marek Roszak                   Poznań               120.82  23681  196
  74 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.61  24001  199
  75 Daniel Czernatowicz            Kraków               120.33   7220   60
  76 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.03  23166  193
  77 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.02  24004  200
  78 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.00   8640   72
  79 Robert Soszka                  Warszawa             119.92  22785  190
  80 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.83   4314   36
  81 Artur Koszel                   Inowrocław           119.69  20467  171
  82 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             119.61  21411  179
  83 Jacek Pietruszka               Kraków               119.47   3823   32
  84 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.24  22537  189
  85 Michał Trumpus                 Wrocław              119.08  11432   96
  86 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.04   9880   83
  87 Stanisław Gasik                Warszawa             119.01  17732  149
  88 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.96   6424   54
  89 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  90 Paweł Opyc                     Warszawa             118.83  22222  187
  91 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
  92 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             118.67  23141  195
  93 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.52  13156  111
  94 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            118.32  22718  192
  95 Rafał Matczak                  Pruszków             118.26  19631  166
  96 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  97 Stanisław Ochot                Katowice             118.07   8501   72
  98 Renata Kowalska                Bielsko Biała        117.98  22062  187
  99 Michał Sosin                   Warszawa             117.89   6366   54
 100 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.83  21917  186
 101 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.70  17067  145
 102 Maciej Michalak                Łódź                 117.55   7288   62
 103 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       117.48   6814   58
 104 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 105 Mateusz Zalega                 Łódź                 117.29   4809   41
 106 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              117.29   7741   66
 107 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             117.11  11360   97
 108 Piotr Rosół                    Warszawa             117.08  22245  190
 109 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  116.91  23031  197
 110 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.50   5592   48
 111 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.31   4536   39
 112 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.28  22209  191
 113 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 114 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 115 Halina Roszak                  Poznań               116.15  22534  194
 116 Teresa Fortuna                 Lubin                115.94   5565   48
 117 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.89   4172   36
 118 Krzysztof Obremski             Legnica              115.88   6953   60
 119 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       115.65   7170   62
 120 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 121 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.55  11208   97
 122 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.53  20217  175
 123 Joanna Zadrożna                Szczecin             115.44   4156   36
 124 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             115.05  22434  195
 125 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.02  19324  168
 126 Marcin Figiel                  Zawichost            114.86   5743   50
 127 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 128 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 129 Rafał Wesołowski               Warszawa             114.76  21690  189
 130 Katarzyna Klimała              Kraków               114.75  12622  110
 131 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.49   8243   72
 132 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.45   9957   87
 133 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.06  12318  108
 134 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 135 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 136 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.36  22105  195
 137 Maciej Śliwa                   Zabrze               113.33   9520   84
 138 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.23   8832   78
 139 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.00  12091  107
 141 Janusz  Krupiński              Sosnowiec            112.94   3953   35
 142 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 143 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.66   3943   35
 144 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.55  21497  191
 145 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.43  21923  195
 146 Kamil Klinkosz                 Rumia                112.40   4721   42
 147 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38   6743   60
 148 Walenty Siemaszko              Lipiany              112.37   9439   84
 149 Robert Zabłocki                Łódź                 112.36   4045   36
 150 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.33  21567  192
 151 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.25   8082   72
 152 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.21  21769  194
 153 Beata Madej                    Lublin               112.18   4936   44
 154 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.06  18602  166
 155 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.98  21277  190
 156 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.96  21385  191
 157 Paweł Ochot                    Katowice             111.95   7165   64
 158 Andrzej Lożyński               Piastów              111.64   3684   33
 159 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 160 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 161 Grzegorz Pukniel               Lublin               111.36  22160  199
 162 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 163 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.21   9119   82
 164 Arkadiusz Biegun               Kraków               111.20  20350  183
 165 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     111.20  11787  106
 166 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.18  19345  174
 167 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.01  15430  139
 168 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 169 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.82   4211   38
 170 Weronika Rudnicka              Ustka                110.72   7418   67
 171 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  110.50   5304   48
 172 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 173 Leszek Stecuła                 Bytom                110.27  10365   94
 174 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.15   5177   47
 175 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.92   8134   74
 176 Stefan Dawidson                Częstochowa          109.84   5602   51
 177 Marcin Skowron                 Zabrze               109.81  14715  134
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.77  11636  106
 179 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.69  13492  123
 180 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 181 Rafał Dąbrowski                Ostróda              109.33   7216   66
 182 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.26   4589   42
 183 Agnieszka Krupka               Krosno               108.99  13515  124
 184 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.75  14355  132
 185 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.74  10874  100
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.54  20514  189
 187 Marek Rogalski                 Chełm                108.44   8133   75
 188 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 189 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.89  11976  111
 190 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.74   7757   72
 191 Marianna Kozłowska             Białystok            107.45   9348   87
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 107.44  21488  200
 193 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 194 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.33   5152   48
 195 Sławomir Buk                   Gliwice              107.07   6424   60
 196 Tomasz Ciejka                  Kraków               106.79   6087   57
 197 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 198 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             106.34   7550   71
 199 Małgorzata Jóźwiak             Iława                106.26  20401  192
 200 Władysław Zieliński            Lębork               106.25   8606   81
 201 Lucyna Śniadach                Rumia                106.20  20071  189
 202 Bogdan Pokojski                Piastów              106.18   8919   84
 203 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 204 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.02  20143  190
 205 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.93  19809  187
 206 Piotr Chabowski                Piła                 105.89   3812   36
 207 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.87   9952   94
 208 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.85  17466  165
 209 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.78  16924  160
 210 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 211 Katarzyna Sołdan               Rumia                105.45  12654  120
 212 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.03   3781   36
 213 Jerzy Luter                    Bytom                104.75  16446  157
 214 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.72  19583  187
 215 Bartosz Orłowski               Bytom                104.62  11508  110
 216 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 217 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.54   7527   72
 218 Janusz Sojka                   Łódź                 104.49   8359   80
 219 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 220 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            104.24  14906  143
 221 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   5002   48
 222 Robert Głowacki                Łódź                 104.12   4998   48
 223 Anita Bruska                   Gdynia               104.00   7384   71
 224 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 225 Krzysztof Sojka                Łódź                 103.81  11108  107
 226 Maurycy Machnio                Lipiany              103.71   3630   35
 227 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             103.62   4974   48
 228 Roman Figiel                   Zawichost            103.43  11067  107
 229 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 230 Magdalena Ochot                Katowice             102.87  14711  143
 231 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 232 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.63  14471  141
 233 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 234 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 235 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 236 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.15   6742   66
 237 Sylwester Gryz                 Zabrze               102.12  19811  194
 238 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.04   9694   95
 239 Michał Jaworek                 Zabrze               102.03   3367   33
 240 Marek Róziecki                 Rybnik               101.89   3668   36
 241 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  101.78   6005   59
 242 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 243 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 244 Joanna Brychcy                 Katowice             101.48  19382  191
 245 Łukasz Święcki                 Białystok            101.21   5668   56
 246 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      101.00   3333   33
 247 Andrzej Kroc                   Łódź                 100.94   4845   48
 248 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 249 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.56   3620   36
 250 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 251 Anna Arana                     Warszawa             100.41  16066  160
 252 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 253 Sławomir Zabawa                Jasło                100.22  19542  195
 254 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.07   6004   60
 255 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.02  19803  198
 257 Joanna Duda                    Zabrze                99.91   3297   33
 258 Maria Jarosz                   Lublin                99.56  10952  110
 259 Anna Niedzielko                Szczecin              99.24  12207  123
 260 Elżbieta Święcka               Białystok             99.14   5056   51
 261 Daniel Janus                   Wąchock               99.05   4160   42
 262 Monika Rubinstein              Warszawa              98.63  19430  197
 263 Mikołaj  Przybyłowicz          Warszawa              98.35   6688   68
 264 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 265 Małgorzata  Szmuksta           Szczecin              98.17   4712   48
 266 Renata Rosół                   Warszawa              98.07  18732  191
 267 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 268 Henryk Ryś                     Warszawa              97.79   4107   42
 269 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.56   3512   36
 270 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 271 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.50   8580   88
 272 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.43   3410   35
 273 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.27   6906   71
 274 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.08   8155   84
 275 Iza Kraj                       Warszawa              97.02  11837  122
 276 Teresa Zalewska                Racibórz              96.47   7332   76
 277 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.31   6934   72
 278 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.31   3467   36
 279 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 280 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 281 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 282 Grażyna Wesołowska             Łódź                  95.74  14457  151
 283 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 284 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.58   8124   85
 285 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 286 Andrzej Bociąga                Chorzów               95.32   8007   84
 287 Jan Kozłowski                  Kraków                95.24   3905   41
 288 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.20   6188   65
 289 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 290 Joanna Kubińska                Warszawa              94.62  11071  117
 291 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.55   4444   47
 292 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 293 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.28   4337   46
 294 Rafał Marks                    Warszawa              94.13   3671   39
 295 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.02   4419   47
 296 Jakub Nalepa                   Gliwice               93.93   4039   43
 297 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 298 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 299 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 300 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            93.00   6882   74
 301 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 302 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 303 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.76   5473   59
 304 Krystyna Puchalska             Łódź                  92.67   3336   36
 305 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   92.63   3242   35
 306 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.21   8299   90
 307 Mikołaj Fidziński              Dębica                90.94   3183   35
 308 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 309 Wojciech Obremski              Legnica               90.85   5451   60
 310 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń           90.64   3263   36
 311 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.66  11477  128
 312 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 313 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 314 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.14  17275  196
 315 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.92   8440   96
 316 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.08   4180   48
 317 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.88  13814  159
 318 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.87   5994   69
 319 Piotr Marusa                   Szczytno              86.86   6254   72
 320 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 321 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 322 Anna Czarnecka                 Zgierz                85.15   4428   52
 323 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             84.94   6116   72
 324 Piotr Madej                    Lublin                84.87   4498   53
 325 Barbara Szymańska              Gdańsk                84.74   5847   69
 326 Beata Wolf                     Gdańsk                84.53   3381   40
 327 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.45   4138   49
 328 Marek Reda                     Wołomin               81.34   3335   41
 329 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.25   6825   84
 330 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 331 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.00   3807   47
 332 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.92  11589  145
 333 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 334 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 335 Adam Zalewski                  Racibórz              78.44   5020   64
 336 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.70   3255   43
 337 Monika Wrzałek                 Rumia                 74.17   3857   52
 338 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.20   8014  111
 339 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34




Poczekalnia na dzień 18-06-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   5 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   6 Michał Jaszczak                Gliwice              111.68   3127   28
   7 Aleksandra  Krencjasz          Łódź                  98.71   2764   28
   8 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   9 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  10 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.15   3202   26
  11 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  12 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  13 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  14 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  15 Grzegorz Matysiak              Kraków               132.33   3176   24
  16 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  17 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  18 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  19 Jakub Zaryński                 Świnoujście          117.33   2816   24
  20 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  21 Michał Wolański                Białystok            113.75   2730   24
  22 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  23 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  24 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.79   2707   24
  25 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  26 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  27 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  28 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  29 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.75   2562   24
  30 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  31 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            105.83   2540   24
  32 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.25   2382   24
  33 Irena Ficak                    Mielec                98.29   2359   24
  34 Monika Siemaszko               Lipiany               98.29   2359   24
  35 Paweł Szczekutek               Warszawa              97.75   2346   24
  36 Anna Lisiewska                 Piasutno              96.71   2321   24
  37 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  38 Dorota Kwaśny                  Szczecin              96.38   2313   24
  39 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  40 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              94.92   2278   24
  41 Beata Lerska                   Warszawa              93.96   2255   24
  42 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  43 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.46   2171   24
  44 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  45 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  46 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  47 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  48 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.00   1896   24
  49 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  50 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  51 Jakub Szymczak                 Łódź                 105.39   2424   23
  52 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  53 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  55 Jacek Dec                      Pszczew               95.91   2206   23
  56 Adam Janicki                   Łódź                  94.35   2170   23
  57 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  58 Filip Dalecki                  Rumia                 90.35   2078   23
  59 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  60 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  61 Radosław Pastusiak             Sulęcin               78.22   1799   23
  62 Wacław Sarek                   Jaworzno              70.09   1612   23
  63 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            66.17   1522   23
  64 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  65 Michał Ozimiński               Łódź                 109.36   2406   22
  66 Magdalena Podlaska             Warszawa             101.14   2225   22
  67 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  68 Tomasz Korpysz                 Warszawa              96.52   2027   21
  69 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  70 Urszula Solarska               Łódź                  55.48   1165   21
  71 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.25   1925   20
  72 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  73 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  74 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  75 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  76 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.32   1906   19
  78 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  79 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  80 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  81 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  82 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   67.47   1282   19
  83 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  84 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  85 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  86 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  87 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  88 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  89 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  90 Andrzej Burczyk                Gdynia               100.94   1716   17
  91 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  92 Waldemar Bulkowski             Chojnów               91.94   1471   16
  93 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  94 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  95 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  96 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  97 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  98 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  99 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 100 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 101 Alicja Bielecka                Poznań                84.57   1184   14
 102 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
 103 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 104 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 105 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 106 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
 107 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 108 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lub.     118.33   1420   12
 109 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 110 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 111 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 112 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 113 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 114 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 115 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 116 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 117 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 118 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 119 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 120 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 121 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 122 Piotr Domański                 Łódź                 107.33   1288   12
 123 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 124 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 125 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 126 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 127 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 128 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 129 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 130 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  104.75   1257   12
 131 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 132 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 133 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 134 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 135 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 136 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 137 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 138 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 139 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 140 Aleksandra  Gibas              Bełchatów             98.42   1181   12
 141 Urszula Behnke                 Iława                 98.17   1178   12
 142 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 143 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 144 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 145 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 146 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 147 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 148 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 149 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 150 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 151 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 152 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 153 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 154 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 155 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 156 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 157 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 158 Zbigniew  Skrzypczyk           Jawor                 93.67   1124   12
 159 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 160 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 161 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 162 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 163 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 164 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 165 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 166 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 167 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 168 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 169 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.08   1069   12
 170 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 171 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 172 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 173 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 174 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 175 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 176 Daniel Tomczyk                 Piła                  88.25   1059   12
 177 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 178 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 179 Michał Kolaj                   Ostróda               87.50   1050   12
 180 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 181 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 182 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 183 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 184 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 185 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 186 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 187 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 188 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 189 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 190 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 191 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 192 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 193 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 194 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 195 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 196 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 197 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 198 Katarzyna Dębska               Ostróda               82.67    992   12
 199 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 200 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 201 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 202 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 203 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 204 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 205 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 206 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 207 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 208 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 209 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 210 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 211 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 212 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 213 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 214 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 215 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 216 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 217 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 218 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 219 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 220 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 221 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 222 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 223 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 224 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 225 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 226 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 227 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 228 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 229 Jacek Jabłonowski              Iława                 55.83    670   12
 230 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 231 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 232 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 233 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 234 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 235 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 236 Anna Stefańska                 Łódź                  90.55    996   11
 237 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 238 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 239 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 240 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 241 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 242 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 243 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 244 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 245 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 246 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 247 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 248 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 249 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 250 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 251 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 252 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 253 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 254 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 255 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 256 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 257 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 258 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 259 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 260 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 261 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 262 Jerzy  Jabłoński               Lublin                52.45    577   11
 263 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 264 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 265 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 266 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 267 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 268 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 269 Zbigniew  Jabłoński            Warszawa              79.40    794   10
 270 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 271 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 272 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 273 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 274 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 275 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 276 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 277 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 278 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 279 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 280 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 281 Paweł  Michalski               Ksawerów             106.12    849    8
 282 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 283 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 284 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 285 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 286 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 287 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 288 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 289 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 290 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 291 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 292 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 293 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 294 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 295 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 296 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 297 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 298 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 299 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 300 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 301 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 302 Adam Jurkowski                 Knurów                92.14    645    7
 303 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 304 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 305 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 306 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 307 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 308 Dariusz Kuć                    Stargard Szczeciński  83.29    583    7
 309 Dorota Kuć                     Stargard Szczeciński  82.43    577    7
 310 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 311 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 312 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 313 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 314 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 315 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 317 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 319 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 320 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 321 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 322 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 323 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 324 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 325 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 326 Agata Szkamruk                 Warszawa             106.67    640    6
 327 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 328 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 329 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 330 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 331 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 332 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 333 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 334 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 335 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 336 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 337 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 338 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 339 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 340 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 341 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 342 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 343 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 344 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 345 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 346 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 347 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 348 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 349 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 350 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 351 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 352 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 353 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 354 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 355 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 356 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 357 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 358 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 359 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 360 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 361 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 362 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 363 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 364 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 365 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 366 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 367 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 368 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 369 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 370 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 371 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 372 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 373 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 374 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 375 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 376 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 377 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 378 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 379 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 380 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 381 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 382 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 383 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 384 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 385 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 386 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 387 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 388 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 389 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 390 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 391 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 392 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 393 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 394 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 395 Paweł  Stelmach                Warszawa              50.50    101    2
 396 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 397 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 398 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 399 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 400 Leszek Nowak                   Myślibórz            150.00    150    1
 401 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 402 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 403 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 404 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 405 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 406 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 407 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 408 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 409 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 410 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie