Zabrze24
maja
Zabrze 24-25 maja VIII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2003
Chojnów31
maja
Chojnów 31- 1 czerwca III Mistrzostwa Dolnego Śląska
Warszawa15
czerwca
Warszawa 15 czerwca IX Puchar Polski
III Mistrzostwa Dolnego Śląska31 - 01 czerwca 2003 — III Mistrzostwa Dolnego ŚląskaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

III Mistrzostwa Dolnego ŚląskaChojnów, 31 - 01 czerwca 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Szymon Zaleski Poznań 10.0 4839
 2 Kazio Merklejn Szczecin 9.0 4841
 3 Tomasz Zwoliński Warszawa 9.0 4756
 4 Adam Weremczuk Łódź 8.0 4719
 5 Maciej Gałecki Łódź 8.0 3975
 6 Stanisław Rydzik Warszawa 7.0 4676
 7 Krzysztof Mówka Toruń 7.0 4463
 8 Jarosław Puchalski Łódź 7.0 4376
 9 Arkadiusz Jaworski Tychy 7.0 4299
 10 Renata Rosół Warszawa 7.0 4182
 
 33 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Chojnowa




sędzia: Grzegorz Wiączkowski                                                                                Pon, 2 Cze 2003

III Mistrzostwa Dolnego Śląska

                                                             VP
MIEJSCE                                       p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------------
  1 Szymon Zaleski        138 Poznań          4839          10.0
  2 Kazio Merklejn        131 Szczecin        4841           9.0
  3 Tomasz Zwoliński      138 Warszawa        4756           9.0
  4 Adam Weremczuk        125 Łódź            4719           8.0
  5 Maciej Gałecki        135 Łódź            3975           8.0
  6 Stanisław Rydzik      132 Warszawa        4676           7.0
  7 Krzysztof Mówka       123 Toruń           4463           7.0
  8 Jarosław Puchalski    121 Łódź            4376           7.0
  9 Arkadiusz Jaworski    114 Tychy           4299           7.0
 10 Renata Rosół          100 Warszawa        4182           7.0
 11 Radosław Konca        129 Warszawa        4009           7.0
 12 Dawid Pikul           123 Poznań          4491           6.0
 13 Piotr Rosół           114 Warszawa        4433           6.0
 14 Krzysztof Usakiewicz  128 Warszawa        4402           6.0
 15 Robert Soszka         100 Warszawa        4332           6.0
 16 Beata Madej           115 Lublin          4321           6.0
 17 Agnieszka Stefaniuk   104 Warszawa        4291           6.0
 18 Andrzej Gostomski     108 Łódź            4194           6.0
 19 Waldemar Bulkowski    100 Chojnów         3560           5.5
 20 Adam Czyściak         100 Legnica         4319           5.0
 21 Jerzy Luter           109 Bytom           4227           5.0
 22 Zofia Gajewska        106 Jelenia Góra    4166           5.0
 23 Jacek Petrus          108 Wrocław         4121           5.0
 24 Piotr Madej           100 Lublin          4039           5.0
 25 Teresa Fortuna        100 Lubin           3277           5.0
 26 Michał Szymkowski     100 Wrocław         4055           4.5
 27 Jacek Wszyndybył      100 Chojnów         2795           3.5
 28 Marcin Tutka          100 Wrocław         2223           3.0
 29 Marcin Szopowski      100 Chojnów         2746           2.5
 30 Simona Pietrzak       100 Chojnów         1686           2.5
 31 Karasewicz Arkadiusz  100 Wrocław          649           1.0
 32 Belof Barbara         100 Polkowice        626           1.0
 33 Daria Ślusarczyk      100 Chojnów         1851           0.5

sędzia: Grzegorz Wiączkowski                                                                                Pon, 2 Cze 2003

   1  Szymon Zaleski        138 Poznań       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1   16  Andrzej Gostomski     108   +  375:311   158
   2    6    6  Radosław Konca        129   -  366:395    79
   3    6    2  Tomasz Zwoliński      138   -  342:409    88
   4   10    8  Adam Weremczuk        125   +  472:354   175
   5    6   12  Beata Madej           115   +  346:297   165
   6    5   15  Jerzy Luter           109   +  392:310   159
   7    4    9  Krzysztof Mówka       123   +  513:378   173
   8    2    4  Stanisław Rydzik      132   +  396:372   182
   9    1    5  Kazio Merklejn        131   +  369:362   181
  10    2   14  Arkadiusz Jaworski    114   +  414:304   164
  11    2    3  Maciej Gałecki        135   +  434:375   185
  12    1    5  Kazio Merklejn        131   +  420:340   181
                                               --------------
                                                SUMA =  1890 / 12 partii


   2  Tomasz Zwoliński      138 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2   17  Jacek Petrus          108   +  423:386   158
   2    4    9  Krzysztof Mówka       123   -  359:451    73
   3    6    1  Szymon Zaleski        138   +  409:342   188
   4    4   10  Dawid Pikul           123   +  455:356   173
   5    2    5  Kazio Merklejn        131   -  306:480    81
   6    4    6  Radosław Konca        129   +  430:321   179
   7    3    7  Krzysztof Usakiewicz  128   +  308:295   178
   8    3   14  Arkadiusz Jaworski    114   +  427:317   164
   9    2    3  Maciej Gałecki        135   +  408:317   185
  10    3    4  Stanisław Rydzik      132   +  489:459   182
  11    1    5  Kazio Merklejn        131   -  292:448    81
  12    2    4  Stanisław Rydzik      132   +  450:347   182
                                               --------------
                                                SUMA =  1824 / 12 partii


   3  Maciej Gałecki        135 Łódź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3   18  Zofia Gajewska        106   +  339:332   156
   2    7    7  Krzysztof Usakiewicz  128   +  436:345   178
   3    3    6  Radosław Konca        129   -  -11: -8    79
   4    8   31  Teresa Fortuna        100   +  407:276   150
   5    5   11  Jarosław Puchalski    121   +  363:326   171
   6    3   13  Piotr Rosół           114   +  366:295   164
   7    2    4  Stanisław Rydzik      132   +  425:323   182
   8    1    5  Kazio Merklejn        131   -  343:440    81
   9    2    2  Tomasz Zwoliński      138   -  317:408    88
  10    4   20  Renata Rosół          100   +  317:280   150
  11    2    1  Szymon Zaleski        138   -  375:434    88
  12    4   10  Dawid Pikul           123   +  298:295   173
                                               --------------
                                                SUMA =  1660 / 12 partii


   4  Stanisław Rydzik      132 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4   19  Agnieszka Stefaniuk   104   +  452:334   154
   2    3   15  Jerzy Luter           109   +  340:309   159
   3    2    5  Kazio Merklejn        131   +  531:488   181
   4    1    9  Krzysztof Mówka       123   +  464:350   173
   5    1    6  Radosław Konca        129   +  358:344   179
   6    1   14  Arkadiusz Jaworski    114   -  275:451    64
   7    2    3  Maciej Gałecki        135   -  323:425    85
   8    2    1  Szymon Zaleski        138   -  372:396    88
   9    3   31  Teresa Fortuna        100   +  410:385   150
  10    3    2  Tomasz Zwoliński      138   -  459:489    88
  11    3   13  Piotr Rosół           114   +  345:342   164
  12    2    2  Tomasz Zwoliński      138   -  347:450    88
                                               --------------
                                                SUMA =  1573 / 12 partii


   5  Kazio Merklejn        131 Szczecin     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5   20  Renata Rosół          100   +  466:212   150
   2    1   13  Piotr Rosół           114   +  374:324   164
   3    2    4  Stanisław Rydzik      132   -  488:531    82
   4    3   12  Beata Madej           115   +  384:365   165
   5    2    2  Tomasz Zwoliński      138   +  480:306   188
   6    2    9  Krzysztof Mówka       123   +  315:287   173
   7    1   14  Arkadiusz Jaworski    114   +  369:327   164
   8    1    3  Maciej Gałecki        135   +  440:343   185
   9    1    1  Szymon Zaleski        138   -  362:369    88
  10    1    6  Radosław Konca        129   +  375:344   179
  11    1    2  Tomasz Zwoliński      138   +  448:292   188
  12    1    1  Szymon Zaleski        138   -  340:420    88
                                               --------------
                                                SUMA =  1814 / 12 partii


   6  Radosław Konca        129 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6   21  Piotr Madej           100   +  358:288   150
   2    6    1  Szymon Zaleski        138   +  395:366   188
   3    3    3  Maciej Gałecki        135   +   -8:-11   185
   4    2   11  Jarosław Puchalski    121   +  353:293   171
   5    1    4  Stanisław Rydzik      132   -  344:358    82
   6    4    2  Tomasz Zwoliński      138   -  321:430    88
   7    6   10  Dawid Pikul           123   -  333:449    73
   8    9   25  Robert Soszka         100   +  388:303   150
   9    6    9  Krzysztof Mówka       123   +  367:311   173
  10    1    5  Kazio Merklejn        131   -  344:375    81
  11    5   20  Renata Rosół          100   -  415:418    50
  12    8   16  Andrzej Gostomski     108   +  399:315   158
                                               --------------
                                                SUMA =  1549 / 12 partii


   7  Krzysztof Usakiewicz  128 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7   22  Michał Szymkowski     100   +  354:327   150
   2    7    3  Maciej Gałecki        135   -  345:436    85
   3    8    8  Adam Weremczuk        125   +  393:379   175
   4    5   15  Jerzy Luter           109   +  378:318   159
   5    3    9  Krzysztof Mówka       123   -  294:419    73
   6    6   19  Agnieszka Stefaniuk   104   +  382:370   154
   7    3    2  Tomasz Zwoliński      138   -  295:308    88
   8    6   12  Beata Madej           115   -  348:397    65
   9    9   11  Jarosław Puchalski    121   -  416:466    71
  10   11   25  Robert Soszka         100   +  365:330   150
  11    9   11  Jarosław Puchalski    121   -  367:402    71
  12   10   15  Jerzy Luter           109   +  465:278   159
                                               --------------
                                                SUMA =  1400 / 12 partii


   8  Adam Weremczuk        125 Łódź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8   23  Waldemar Bulkowski    100   +  390:276   150
   2    5   14  Arkadiusz Jaworski    114   -  307:314    64
   3    8    7  Krzysztof Usakiewicz  128   -  379:393    78
   4   10    1  Szymon Zaleski        138   -  354:472    88
   5   12   18  Zofia Gajewska        106   -  332:394    56
   6   14   26  Jacek Wszyndybył      100   +  332:220   150
   7   12   29  Adam Czyściak         100   +  381:317   150
   8   10   19  Agnieszka Stefaniuk   104   +  513:291   154
   9    7   10  Dawid Pikul           123   +  402:312   173
  10    6   12  Beata Madej           115   +  401:290   165
  11    4   14  Arkadiusz Jaworski    114   +  428:340   164
  12    3   20  Renata Rosół          100   +  500:362   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1542 / 12 partii


   9  Krzysztof Mówka       123 Toruń        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9   24  Marcin Tutka          100   +  397:292   150
   2    4    2  Tomasz Zwoliński      138   +  451:359   188
   3    1   10  Dawid Pikul           123   +  423:285   173
   4    1    4  Stanisław Rydzik      132   -  350:464    82
   5    3    7  Krzysztof Usakiewicz  128   +  419:294   178
   6    2    5  Kazio Merklejn        131   -  287:315    81
   7    4    1  Szymon Zaleski        138   -  378:513    88
   8    5   13  Piotr Rosół           114   -  351:385    64
   9    6    6  Radosław Konca        129   -  311:367    79
  10    8   16  Andrzej Gostomski     108   +  374:343   158
  11    7   29  Adam Czyściak         100   +  355:340   150
  12    5   13  Piotr Rosół           114   +  367:297   164
                                               --------------
                                                SUMA =  1555 / 12 partii


  10  Dawid Pikul           123 Poznań       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   10   25  Robert Soszka         100   +  463:309   150
   2    2   12  Beata Madej           115   +  456:328   165
   3    1    9  Krzysztof Mówka       123   -  285:423    73
   4    4    2  Tomasz Zwoliński      138   -  356:455    88
   5    7   13  Piotr Rosół           114   -  366:453    64
   6    9   18  Zofia Gajewska        106   +  405:255   156
   7    6    6  Radosław Konca        129   +  449:333   179
   8    4   31  Teresa Fortuna        100   -  284:467    50
   9    7    8  Adam Weremczuk        125   -  312:402    75
  10    7   11  Jarosław Puchalski    121   +  430:385   171
  11    6   31  Teresa Fortuna        100   +  390:288   150
  12    4    3  Maciej Gałecki        135   -  295:298    85
                                               --------------
                                                SUMA =  1406 / 12 partii


  11  Jarosław Puchalski    121 Łódź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   11   26  Jacek Wszyndybył      100   +  300:299   150
   2    8   17  Jacek Petrus          108   +  384:349   158
   3    4   14  Arkadiusz Jaworski    114   +  362:342   164
   4    2    6  Radosław Konca        129   -  293:353    79
   5    5    3  Maciej Gałecki        135   -  326:363    85
   6    7   21  Piotr Madej           100   -  346:433    50
   7    9   16  Andrzej Gostomski     108   +  360:311   158
   8    8   15  Jerzy Luter           109   -  366:377    59
   9    9    7  Krzysztof Usakiewicz  128   +  466:416   178
  10    7   10  Dawid Pikul           123   -  385:430    73
  11    9    7  Krzysztof Usakiewicz  128   +  402:367   178
  12    6   12  Beata Madej           115   +  386:300   165
                                               --------------
                                                SUMA =  1497 / 12 partii


  12  Beata Madej           115 Lublin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   12   27  Marcin Szopowski      100   +  456:165   150
   2    2   10  Dawid Pikul           123   -  328:456    73
   3    5   13  Piotr Rosół           114   +  453:329   164
   4    3    5  Kazio Merklejn        131   -  365:384    81
   5    6    1  Szymon Zaleski        138   -  297:346    88
   6   10   29  Adam Czyściak         100   +  323:280   150
   7    8   19  Agnieszka Stefaniuk   104   +  406:336   154
   8    6    7  Krzysztof Usakiewicz  128   +  397:348   178
   9    5   20  Renata Rosół          100   -  301:413    50
  10    6    8  Adam Weremczuk        125   -  290:401    75
  11    8   15  Jerzy Luter           109   +  405:355   159
  12    6   11  Jarosław Puchalski    121   -  300:386    71
                                               --------------
                                                SUMA =  1393 / 12 partii


  13  Piotr Rosół           114 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   13   28  Daria Ślusarczyk      100   +  479:130   150
   2    1    5  Kazio Merklejn        131   -  324:374    81
   3    5   12  Beata Madej           115   -  329:453    65
   4    9   17  Jacek Petrus          108   +  430:313   158
   5    7   10  Dawid Pikul           123   +  453:366   173
   6    3    3  Maciej Gałecki        135   -  295:366    85
   7    7   15  Jerzy Luter           109   +  384:348   159
   8    5    9  Krzysztof Mówka       123   +  385:351   173
   9    4   14  Arkadiusz Jaworski    114   -  348:396    64
  10    5   31  Teresa Fortuna        100   +  367:312   150
  11    3    4  Stanisław Rydzik      132   -  342:345    82
  12    5    9  Krzysztof Mówka       123   -  297:367    73
                                               --------------
                                                SUMA =  1413 / 12 partii


  14  Arkadiusz Jaworski    114 Tychy        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   14   29  Adam Czyściak         100   +  383:281   150
   2    5    8  Adam Weremczuk        125   +  314:307   175
   3    4   11  Jarosław Puchalski    121   -  342:362    71
   4    6   19  Agnieszka Stefaniuk   104   +  331:301   154
   5    4   20  Renata Rosół          100   +  378:306   150
   6    1    4  Stanisław Rydzik      132   +  451:275   182
   7    1    5  Kazio Merklejn        131   -  327:369    81
   8    3    2  Tomasz Zwoliński      138   -  317:427    88
   9    4   13  Piotr Rosół           114   +  396:348   164
  10    2    1  Szymon Zaleski        138   -  304:414    88
  11    4    8  Adam Weremczuk        125   -  340:428    75
  12    7   19  Agnieszka Stefaniuk   104   +  416:353   154
                                               --------------
                                                SUMA =  1532 / 12 partii


  15  Jerzy Luter           109 Bytom        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   15   30  Simona Pietrzak       100   +  428: 92   150
   2    3    4  Stanisław Rydzik      132   -  309:340    82
   3    7   25  Robert Soszka         100   +  443:311   150
   4    5    7  Krzysztof Usakiewicz  128   -  318:378    78
   5    8   22  Michał Szymkowski     100   +  383:290   150
   6    5    1  Szymon Zaleski        138   -  310:392    88
   7    7   13  Piotr Rosół           114   -  348:384    64
   8    8   11  Jarosław Puchalski    121   +  377:366   171
   9    8   16  Andrzej Gostomski     108   -  310:333    58
  10   10   18  Zofia Gajewska        106   +  368:340   156
  11    8   12  Beata Madej           115   -  355:405    65
  12   10    7  Krzysztof Usakiewicz  128   -  278:465    78
                                               --------------
                                                SUMA =  1290 / 12 partii


  16  Andrzej Gostomski     108 Łódź         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    1  Szymon Zaleski        138   -  311:375    88
   2   10   22  Michał Szymkowski     100   +  349:335   150
   3   10   23  Waldemar Bulkowski    100   -  316:321    50
   4   12   21  Piotr Madej           100   -  297:313    50
   5   14   27  Marcin Szopowski      100   +  424:189   150
   6   11   24  Marcin Tutka          100   +  354:219   150
   7    9   11  Jarosław Puchalski    121   -  311:360    71
   8   11   18  Zofia Gajewska        106   +  361:241   156
   9    8   15  Jerzy Luter           109   +  333:310   159
  10    8    9  Krzysztof Mówka       123   -  343:374    73
  11   11   23  Waldemar Bulkowski    100   +  480:237   150
  12    8    6  Radosław Konca        129   -  315:399    79
                                               --------------
                                                SUMA =  1326 / 12 partii


  17  Jacek Petrus          108 Wrocław      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Zwoliński      138   -  386:423    88
   2    8   11  Jarosław Puchalski    121   -  349:384    71
   3   12   18  Zofia Gajewska        106   +  423:277   156
   4    9   13  Piotr Rosół           114   -  313:430    64
   5   11   31  Teresa Fortuna        100   -  331:419    50
   6   13   30  Simona Pietrzak       100   +  426: 84   150
   7   10   20  Renata Rosół          100   -  278:443    50
   8   12   27  Marcin Szopowski      100   +  364:209   150
   9   11   23  Waldemar Bulkowski    100   +  385:326   150
  10    9   29  Adam Czyściak         100   -  277:373    50
  11   12   25  Robert Soszka         100   -  263:360    50
  12   13   33  Karasewicz Arkadiusz  100   +  326:298   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1179 / 12 partii


  18  Zofia Gajewska        106 Jelenia Góra 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3    3  Maciej Gałecki        135   -  332:339    85
   2    9   19  Agnieszka Stefaniuk   104   -  330:331    54
   3   12   17  Jacek Petrus          108   -  277:423    58
   4   14   30  Simona Pietrzak       100   +  482:112   150
   5   12    8  Adam Weremczuk        125   +  394:332   175
   6    9   10  Dawid Pikul           123   -  255:405    73
   7   13   22  Michał Szymkowski     100   +  384:262   150
   8   11   16  Andrzej Gostomski     108   -  241:361    58
   9   14   28  Daria Ślusarczyk      100   +  451:161   150
  10   10   15  Jerzy Luter           109   -  340:368    59
  11   13   22  Michał Szymkowski     100   +  420:403   150
  12   11   25  Robert Soszka         100   -  260:452    50
                                               --------------
                                                SUMA =  1212 / 12 partii


  19  Agnieszka Stefaniuk   104 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4    4  Stanisław Rydzik      132   -  334:452    82
   2    9   18  Zofia Gajewska        106   +  331:330   156
   3    9   21  Piotr Madej           100   +  368:286   150
   4    6   14  Arkadiusz Jaworski    114   -  301:331    64
   5    9   24  Marcin Tutka          100   +  382:329   150
   6    6    7  Krzysztof Usakiewicz  128   -  370:382    78
   7    8   12  Beata Madej           115   -  336:406    65
   8   10    8  Adam Weremczuk        125   -  291:513    75
   9   13   30  Simona Pietrzak       100   +  386:120   150
  10   12   22  Michał Szymkowski     100   +  415:361   150
  11   10   21  Piotr Madej           100   +  424:279   150
  12    7   14  Arkadiusz Jaworski    114   -  353:416    64
                                               --------------
                                                SUMA =  1334 / 12 partii


  20  Renata Rosół          100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5    5  Kazio Merklejn        131   -  212:466    81
   2   14   27  Marcin Szopowski      100   +  408:150   150
   3   11   30  Simona Pietrzak       100   +  355:169   150
   4    7   23  Waldemar Bulkowski    100   +  260:253   150
   5    4   14  Arkadiusz Jaworski    114   -  306:378    64
   6    8   31  Teresa Fortuna        100   -  364:366    50
   7   10   17  Jacek Petrus          108   +  443:278   158
   8    7   21  Piotr Madej           100   +  361:302   150
   9    5   12  Beata Madej           115   +  413:301   165
  10    4    3  Maciej Gałecki        135   -  280:317    85
  11    5    6  Radosław Konca        129   +  418:415   179
  12    3    8  Adam Weremczuk        125   -  362:500    75
                                               --------------
                                                SUMA =  1457 / 12 partii


  21  Piotr Madej           100 Lublin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6    6  Radosław Konca        129   -  288:358    79
   2   12   24  Marcin Tutka          100   +  384:298   150
   3    9   19  Agnieszka Stefaniuk   104   -  286:368    54
   4   12   16  Andrzej Gostomski     108   +  313:297   158
   5   10   23  Waldemar Bulkowski    100   +  420:268   150
   6    7   11  Jarosław Puchalski    121   +  433:346   171
   7    5   31  Teresa Fortuna        100   -  278:409    50
   8    7   20  Renata Rosół          100   -  302:361    50
   9   10   29  Adam Czyściak         100   -  285:375    50
  10   13   27  Marcin Szopowski      100   +  525:154   150
  11   10   19  Agnieszka Stefaniuk   104   -  279:424    54
  12   12   23  Waldemar Bulkowski    100   -  246:262    50
                                               --------------
                                                SUMA =  1166 / 12 partii


  22  Michał Szymkowski     100 Wrocław      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7    7  Krzysztof Usakiewicz  128   -  327:354    78
   2   10   16  Andrzej Gostomski     108   -  335:349    58
   3   13   29  Adam Czyściak         100   +  358:322   150
   4   11   25  Robert Soszka         100   +  346:325   150
   5    8   15  Jerzy Luter           109   -  290:383    59
   6   12   23  Waldemar Bulkowski    100   -  288:300    50
   7   13   18  Zofia Gajewska        106   -  262:384    56
   8   14   28  Daria Ślusarczyk      100   +  471:122   150
   9            PAUZA
  10   12   19  Agnieszka Stefaniuk   104   -  361:415    54
  11   13   18  Zofia Gajewska        106   -  403:420    56
  12   14   32  Belof Barbara         100   +  314:269   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1011 / 11 partii


  23  Waldemar Bulkowski    100 Chojnów      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8    8  Adam Weremczuk        125   -  276:390    75
   2   13   29  Adam Czyściak         100   +  347:315   150
   3   10   16  Andrzej Gostomski     108   +  321:316   158
   4    7   20  Renata Rosół          100   -  253:260    50
   5   10   21  Piotr Madej           100   -  268:420    50
   6   12   22  Michał Szymkowski     100   +  300:288   150
   7   11   25  Robert Soszka         100   -  274:351    50
   8            PAUZA
   9   11   17  Jacek Petrus          108   -  326:385    58
  10   14   28  Daria Ślusarczyk      100   +  396:176   150
  11   11   16  Andrzej Gostomski     108   -  237:480    58
  12   12   21  Piotr Madej           100   +  262:246   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1099 / 11 partii


  24  Marcin Tutka          100 Wrocław      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9    9  Krzysztof Mówka       123   -  292:397    73
   2   12   21  Piotr Madej           100   -  298:384    50
   3   14   26  Jacek Wszyndybył      100   +  308:233   150
   4   13   27  Marcin Szopowski      100   +  345:262   150
   5    9   19  Agnieszka Stefaniuk   104   -  329:382    54
   6   11   16  Andrzej Gostomski     108   -  219:354    58
   7   14   28  Daria Ślusarczyk      100   +  432:159   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   685 /  7 partii


  25  Robert Soszka         100 Warszawa     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   10   10  Dawid Pikul           123   -  309:463    73
   2   11   26  Jacek Wszyndybył      100   +  416:250   150
   3    7   15  Jerzy Luter           109   -  311:443    59
   4   11   22  Michał Szymkowski     100   -  325:346    50
   5   13   29  Adam Czyściak         100   -  317:377    50
   6   15   28  Daria Ślusarczyk      100   +  461:204   150
   7   11   23  Waldemar Bulkowski    100   +  351:274   150
   8    9    6  Radosław Konca        129   -  303:388    79
   9   12   27  Marcin Szopowski      100   +  397:184   150
  10   11    7  Krzysztof Usakiewicz  128   -  330:365    78
  11   12   17  Jacek Petrus          108   +  360:263   158
  12   11   18  Zofia Gajewska        106   +  452:260   156
                                               --------------
                                                SUMA =  1303 / 12 partii


  26  Jacek Wszyndybył      100 Chojnów      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   11   11  Jarosław Puchalski    121   -  299:300    71
   2   11   25  Robert Soszka         100   -  250:416    50
   3   14   24  Marcin Tutka          100   -  233:308    50
   4   15   29  Adam Czyściak         100   -  260:413    50
   5   15   28  Daria Ślusarczyk      100   +  364:242   150
   6   14    8  Adam Weremczuk        125   -  220:332    75
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10   15   30  Simona Pietrzak       100   +  391:185   150
  11   14   33  Karasewicz Arkadiusz  100   -  210:351    50
  12   15   27  Marcin Szopowski      100   +  268:254   150
                                               --------------
                                                SUMA =   796 /  9 partii


  27  Marcin Szopowski      100 Chojnów      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   12   12  Beata Madej           115   -  165:456    65
   2   14   20  Renata Rosół          100   -  150:408    50
   3   15   28  Daria Ślusarczyk      100   +  332:110   150
   4   13   24  Marcin Tutka          100   -  262:345    50
   5   14   16  Andrzej Gostomski     108   -  189:424    58
   6            PAUZA
   7   15   30  Simona Pietrzak       100   +  298:166   150
   8   12   17  Jacek Petrus          108   -  209:364    58
   9   12   25  Robert Soszka         100   -  184:397    50
  10   13   21  Piotr Madej           100   -  154:525    50
  11   15   32  Belof Barbara         100   -  249:357    50
  12   15   26  Jacek Wszyndybył      100   -  254:268    50
                                               --------------
                                                SUMA =   781 / 11 partii


  28  Daria Ślusarczyk      100 Chojnów      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   13   13  Piotr Rosół           114   -  130:479    64
   2   15   30  Simona Pietrzak       100   -   54:128    50
   3   15   27  Marcin Szopowski      100   -  110:332    50
   4            PAUZA
   5   15   26  Jacek Wszyndybył      100   -  242:364    50
   6   15   25  Robert Soszka         100   -  204:461    50
   7   14   24  Marcin Tutka          100   -  159:432    50
   8   14   22  Michał Szymkowski     100   -  122:471    50
   9   14   18  Zofia Gajewska        106   -  161:451    56
  10   14   23  Waldemar Bulkowski    100   -  176:396    50
  11   16   30  Simona Pietrzak       100   -  193:265    50
  12            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   520 / 10 partii


  29  Adam Czyściak         100 Legnica      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   14   14  Arkadiusz Jaworski    114   -  281:383    64
   2   13   23  Waldemar Bulkowski    100   -  315:347    50
   3   13   22  Michał Szymkowski     100   -  322:358    50
   4   15   26  Jacek Wszyndybył      100   +  413:260   150
   5   13   25  Robert Soszka         100   +  377:317   150
   6   10   12  Beata Madej           115   -  280:323    65
   7   12    8  Adam Weremczuk        125   -  317:381    75
   8   13   30  Simona Pietrzak       100   +  587: 65   150
   9   10   21  Piotr Madej           100   +  375:285   150
  10    9   17  Jacek Petrus          108   +  373:277   158
  11    7    9  Krzysztof Mówka       123   -  340:355    73
  12    9   31  Teresa Fortuna        100   -  339:355    50
                                               --------------
                                                SUMA =  1185 / 12 partii


  30  Simona Pietrzak       100 Chojnów      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   15   15  Jerzy Luter           109   -   92:428    59
   2   15   28  Daria Ślusarczyk      100   +  128: 54   150
   3   11   20  Renata Rosół          100   -  169:355    50
   4   14   18  Zofia Gajewska        106   -  112:482    56
   5            PAUZA
   6   13   17  Jacek Petrus          108   -   84:426    58
   7   15   27  Marcin Szopowski      100   -  166:298    50
   8   13   29  Adam Czyściak         100   -   65:587    50
   9   13   19  Agnieszka Stefaniuk   104   -  120:386    54
  10   15   26  Jacek Wszyndybył      100   -  185:391    50
  11   16   28  Daria Ślusarczyk      100   +  265:193   150
  12            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   727 / 10 partii


  31  Teresa Fortuna        100 Lubin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    8    3  Maciej Gałecki        135   -  276:407    85
   5   11   17  Jacek Petrus          108   +  419:331   158
   6    8   20  Renata Rosół          100   +  366:364   150
   7    5   21  Piotr Madej           100   +  409:278   150
   8    4   10  Dawid Pikul           123   +  467:284   173
   9    3    4  Stanisław Rydzik      132   -  385:410    82
  10    5   13  Piotr Rosół           114   -  312:367    64
  11    6   10  Dawid Pikul           123   -  288:390    73
  12    9   29  Adam Czyściak         100   +  355:339   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1085 /  9 partii


  32  Belof Barbara         100 Polkowice    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11   15   27  Marcin Szopowski      100   +  357:249   150
  12   14   22  Michał Szymkowski     100   -  269:314    50
                                               --------------
                                                SUMA =   200 /  2 partie


  33  Karasewicz Arkadiusz  100 Wrocław      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11   14   26  Jacek Wszyndybył      100   +  351:210   150
  12   13   17  Jacek Petrus          108   -  298:326    58
                                               --------------
                                                SUMA =   208 /  2 partie


     
         Ogólnopolska Lista Rankingowa wg. stanu na 15 czerwca 2003 roku

MIEJSCE    ZAWODNIK                RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Dawidson Paweł                143.27  Częstochowa            28510 / 199
   2  Skrobosz Mariusz              142.49  Warszawa               27358 / 192
   3  Żbikowski Mateusz             140.99  Warszawa               27070 / 192
   4  Zaleski Szymon                140.28  Poznań                 17816 / 127
   5  Wrześniewski Mariusz          139.89  Warszawa               27699 / 198
   6  Górka Kamil                   139.48  Łęczna                 26780 / 192
   7  Zwoliński Tomasz              139.06  Warszawa               27673 / 199
   8  Banaszek Dariusz              138.06  Warszawa               27474 / 199
   9  Usakiewicz Wojciech           137.84  Warszawa               27293 / 198
  10  Fidziński Szymon              137.21  Warszawa               26618 / 194
  11  Czupryniak Maciej             135.86  Milanówek              26085 / 192
  12  Mroziuk Marcin                135.48  Warszawa               26012 / 192
  13  Gałecki Maciej                135.27  Łódź                   25971 / 192
  14  Puton Dariusz                 133.89  Ruda Śląska            13255 / 99
  15  Nowak Leszek                  133.43  Myślibórz              10007 / 75
  16  Wyrębkiewicz Karol            132.97  Łódź                   26329 / 198
  17  Merklejn Kazio                132.81  Szczecin               26296 / 198
  18  Święcki Grzegorz              132.58  Białystok              11137 / 84
  19  Duczemiński Robert            132.43  Gorzów Wielkopolski    22381 / 169
  20  Rydzik Stanisław              132.40  Warszawa               26347 / 199
  21  Kania Małgorzata              131.80  Milanówek              25964 / 197
  22  Zemło Wojciech                130.92  Łódź                   25005 / 191
  23  Konca Radosław                128.78  Warszawa               24082 / 187
  24  Jackowski Paweł               128.62  Warszawa                7074 / 55
  25  Bożek Marcin                  127.21  Będzin                  7760 / 61
  26  Usakiewicz Krzysztof          127.14  Warszawa               23903 / 188
  27  Rechowicz Andrzej             126.72  Katowice               25218 / 199
  28  Czerwoniec Waldemar           126.66  Warszawa               21153 / 167
  29  Nosek Sławomir                126.60  Mielec                  9495 / 75
  30  Weremczuk Adam                126.48  Łódź                   25169 / 199
  31  Fugiel Justyna                126.45  Sandomierz             19094 / 151
  32  Syczuk Marek                  126.10  Warszawa               24211 / 192
  33  Roszak Marek                  125.56  Poznań                 25112 / 200
  34  Słapiński Andrzej             124.57  Warszawa               15821 / 127
  35  Kordjalik Sławomir            124.55  Warszawa               24536 / 197
  36  Oleksiak Andrzej              124.14  Ostróda                23090 / 186
  37  Borowski Jarosław             123.92  Bielsk Podlaski        11277 / 91
  38  Stępień Wiktor                123.45  Katowice               14320 / 116
  39  Mówka Krzysztof               123.33  Toruń                  24420 / 198
  40  Pikul Dawid                   123.07  Poznań                 23630 / 192
  41  Stępień Joanna                122.48  Katowice               24496 / 200
  42  Antosik Marek                 122.24  Nowy Dwór Mazowiecki    8312 / 68
  43  Dębski Ryszard                122.16  Biała Podlaska         16614 / 136
  44  Bukowski Krzysztof            121.99  Warszawa               17201 / 141
  45  Pypno Krzysztof               121.99  Gliwice                12565 / 103
  46  Puchalski Jarosław            121.91  Łódź                   23407 / 192
  47  Szepczyński Andrzej           121.91  Kraków                 10850 / 89
  48  Kozyra Marcin                 121.87  Warszawa               20352 / 167
  49  Puchalski Sergiusz            121.54  Włocławek              15922 / 131
  50  Kamiński Robert               121.42  Wysokie Maz.           24041 / 198
  51  Wietecki Zbigniew             121.38  Gorzów Wielkopolski    23305 / 192
  52  Grabowski Maciej              121.19  Warszawa               19027 / 157
  53  Szmidtke Andrzej              121.05  Bolszewo               18884 / 156
  54  Kowalska Anna                 120.54  Bielsko Biała          19528 / 162
  55  Ochot Stanisław               120.53  Katowice               10245 / 85
  56  Stefaniak Edward              120.34  Biała Podlaska          7100 / 59
  57  Korga Lucyna                  120.16  Zabrze                 23070 / 192
  58  Siemaszko Walenty             120.06  Lipiany                12967 / 108
  59  Puchalski Aleksander          119.82  Włocławek              23724 / 198
  60  Pietruszka Jacek              119.47  Kraków                  9199 / 77
  61  Lożyński Andrzej              119.36  Piastów                 5371 / 45
  62  Szota Zdzisław                119.20  Warszawa               13827 / 116
  63  Kubicki Mariusz               119.17  Inowrocław             16445 / 138
  64  Sowiński Radosław             119.09  Warszawa               23580 / 198
  65  Sulima Roman                  118.89  Warszawa               16883 / 142
  66  Juszczak Joanna               118.71  Warszawa               21131 / 178
  67  Orzeł Mariusz                 118.68  Nowe Miasto Lubawskie  12580 / 106
  68  Warzecha Filip                118.59  Gdynia                 17195 / 145
  69  Merklejn Magdalena            118.48  Szczecin               22156 / 187
  70  Merklejn Aleksandra           118.35  Szczecin               23197 / 196
  71  Gasik Stanisław               118.33  Warszawa               17986 / 152
  72  Florek Paweł                  117.62  Nowa Wieś Wielka       15173 / 129
  73  Michalak Maciej               117.54  Łódź                    8110 / 69
  74  Kucia Sławomir                117.35  Kraków                 15490 / 132
  75  Roszak Halina                 117.34  Poznań                 20770 / 177
  76  Matyasik Jerzy                117.27  Kraków                 20874 / 178
  77  Michalak Jarosław             116.50  Łódź                   14096 / 121
  78  Matczak Rafał                 116.23  Pruszków               21270 / 183
  79  Kwiatkowski Andrzej           115.81  Warszawa               20845 / 180
  80  Hebda Maciej                  115.45  Tarnów                  3579 / 31
  81  Perzyński Maciej              115.05  Piła                    8974 / 78
  82  Madej Beata                   114.86  Lublin                 22627 / 197
  83  Jaworski Arkadiusz            114.83  Tychy                  16191 / 141
  84  Dudkiewicz Marek              114.53  Milanówek              21760 / 190
  85  Rosół Piotr                   114.03  Warszawa               22008 / 193
  86  Puton Grażyna                 113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  87  Charytoniuk Marek             113.71  Biała Podlaska         16260 / 143
  88  Subocz Paweł                  113.47  Szczecin                7262 / 64
  89  Śniadach Lucyna               113.00  Rumia                  18306 / 162
  90  Stępień Katarzyna             112.99  Katowice               11073 / 98
  91  Klar Filip                    112.73  Mielec                 17699 / 157
  92  Szkudlarek Krzysztof          112.72  Pabianice               9581 / 85
  93  Osajda-Matczak Mariola        112.30  Pruszków               21562 / 192
  94  Próchniewicz Wojciech         112.28  Warszawa               22457 / 200
  95  Chmielewska Grażyna           111.93  Mrągowo                 4701 / 42
  96  Niżewski Ryszard              111.82  Warszawa               11741 / 105
  97  Nawrocki Kamil                111.67  Bydgoszcz               5360 / 48
  98  Figiel Marcin                 111.66  Zawichost              17419 / 156
  99  Jachowicz Paweł               111.54  Żyrardów                7027 / 63
 100  Kaczor Janusz                 111.46  Międzyrzec Podl.        5350 / 48
 101  Machnio Maurycy               111.37  Lipiany                10580 / 95
 102  Klinkosz Kamil                111.30  Rumia                  15471 / 139
 103  Merklejn Kazimierz            111.23  Szczecin               14238 / 128
 104  Krzemiński Piotr              111.14  Warszawa               10003 / 90
 105  Olewiński Wiesław             110.99  Warszawa               14540 / 131
 106  Puchalski Bogusław            110.88  Włocławek              21732 / 196
 107  Piotrowska Beata              110.63  Łódź                   21019 / 190
 108  Dawidson Stefan               110.26  Częstochowa            21281 / 193
 109  Majewski Paweł                109.50  Warszawa               10293 / 94
 110  Tyczyno Andrzej               109.47  Bydgoszcz               9962 / 91
 111  Białobrzewski Dariusz         109.42  Gdynia                  6237 / 57
 112  Stecuła Leszek                109.31  Bytom                   9729 / 89
 113  Matysiak Grzegorz             109.20  Kraków                 14305 / 131
 114  Żuławska Katarzyna            109.03  Katowice               20934 / 192
 115  Wróblewski Eugeniusz          108.97  Inowrocław             16237 / 149
 116  Sobczak Jarosław              108.92  Warszawa               14160 / 130
 117  Strzelczyk Ewa                108.80  Warszawa               14144 / 130
 118  Zieliński Władysław           108.60  Lębork                  4561 / 42
 119  Sosin Filip                   108.56  Warszawa               13679 / 126
 120  Dawidson Dawid                108.46  Częstochowa             3796 / 35
 121  Kutera Maciej                 108.25  Warszawa               12665 / 117
 122  Paszek Jerzy                  108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 123  Gostomski Andrzej             108.19  Łódź                   19582 / 181
 124  Luter Jerzy                   108.15  Bytom                  20765 / 192
 125  Jankowska Elżbieta            107.93  Wrocław                 6476 / 60
 126  Żuliński Jarosław             107.83  Szczecin               13479 / 125
 127  Florek Jędrzej                107.03  Nowa Wieś Wielka       12094 / 113
 128  Opyc Paweł                    107.01  Warszawa               18406 / 172
 129  Tatarczuk Jerzy               106.64  Warszawa               10557 / 99
 130  Waszkiewicz Michał            106.50  Warszawa                3834 / 36
 131  Petrus Jacek                  106.47  Wrocław                 9582 / 90
 132  Kowalska Renata               106.46  Bielsko Biała          15330 / 144
 133  Augustyniak Krystyna          106.39  Łódź                   10852 / 102
 134  Strzelczyk Adam               106.31  Częstochowa             3721 / 35
 135  Frynia Paweł                  106.09  Konstantynów Łódzki     8169 / 77
 136  Jacyno Wojciech               106.08  Warszawa                4031 / 38
 137  Figiel Roman                  105.99  Zawichost              15898 / 150
 138  Czubla Paweł                  105.94  Lublin                  3814 / 36
 139  Koczkodon Grzegorz            105.88  Ostróda                11753 / 111
 140  Rakoczy Andrzej               105.69  Kraków                  9301 / 88
 141  Zięba Maciej                  105.63  Wrocław                 8873 / 84
 142  Matysiak Bożena               105.52  Kraków                  6859 / 65
 143  Gołęcki Wojciech              105.34  Inowrocław             20647 / 196
 144  Stefaniuk Agnieszka           104.82  Warszawa                9434 / 90
 145  Kozłowski Bogdan              104.79  Białystok               7440 / 71
 146  Wypart Jarosław               104.63  Częstochowa            12870 / 123
 147  Gajewska Zofia                104.55  Jelenia Góra            4391 / 42
 148  Ziółkowski Jan                104.46  Rumia                   9297 / 89
 149  Żbikowski Tomasz              104.46  Warszawa               20787 / 199
 150  Dąbrowski Rafał               104.31  Ostróda                 3338 / 32
 151  Jurkowski Adam                103.97  Knurów                  9981 / 96
 152  Rutkowska Iwona               103.76  Warszawa               10480 / 101
 153  Śliwa Maciej                  103.70  Zabrze                  7881 / 76
 154  Ziembowicz Dorota             103.59  Gliwice                20201 / 195
 155  Jabłczyńska-Zając Janina      103.00  Gdynia                  3708 / 36
 156  Ciszewska Ewa                 102.95  Katowice                8545 / 83
 157  Baran Iwona                   102.89  Kraków                 13478 / 131
 158  Siemaszko Monika              102.74  Lipiany                 4829 / 47
 159  Lewandowski Zbigniew          102.67  Słupsk                  3080 / 30
 160  Harat Stanisław               102.60  Kęty                    4925 / 48
 161  Pietuchowski Piotr            102.45  Białystok               4508 / 44
 162  Michalski Mariusz             102.40  Inowrocław              9728 / 95
 163  Niciporuk Małgorzata          102.22  Rumia                   8075 / 79
 164  Zielińska Dorota              102.17  Ustanów                12669 / 124
 165  Sulejewska Małgorzata         102.15  Kraków                  9806 / 96
 166  Koszarski Bogusław            102.09  Lądek Zdrój            14088 / 138
 167  Furman Grażyna                101.69  Sosnowiec               4271 / 42
 168  Kubik Joanna                  101.65  Częstochowa            10267 / 101
 169  Mańkowski Piotr               101.58  Warszawa                5993 / 59
 170  Słapiński Adam                101.51  Warszawa                8730 / 86
 171  Pukniel Grzegorz              100.39  Lublin                 18974 / 189
 172  Puchalski Andrzej             100.30  Łódź                    3009 / 30
 173  Oprządek Magdalena            100.19  Siedlce                 3206 / 32
 174  Szulc Paweł                   100.10  Szczecin                5806 / 58
 175  Boczek Bartłomiej             100.08  Toruń                   3603 / 36
 176  Białobrzewska Alina            99.91  Gdynia                  5495 / 55
 177  Jankowski Eligiusz             99.81  Wrocław                 4691 / 47
 178  Szymkowski Michał              99.66  Wrocław                 3488 / 35
 179  Fiszer Ewa                     99.55  Wrocław                 4181 / 42
 180  Nawrocki Dariusz               99.43  Bydgoszcz               5767 / 58
 181  Wietecki Józef                 99.33  Gorzów Wielkopolski     4271 / 43
 182  Skwarek Zygmunt                99.33  Katowice                4271 / 43
 183  Legięć Adam                    99.31  Warszawa                6455 / 65
 184  Wrzałek Miłosz                 99.00  Reda                    6039 / 61
 185  Nowak Jacek                    98.74  Szczecin                4246 / 43
 186  Sitkowski Marek                98.71  Warszawa                3356 / 34
 187  Ochot Paweł                    98.68  Katowice                7500 / 76
 188  Pokojski Bogdan                98.62  Piastów                 3156 / 32
 189  Waberski Krzysztof             98.33  Łódź                    3540 / 36
 190  Zając Ewa                      98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 191  Kozłowska Marianna             97.92  Białystok               6071 / 62
 192  Sojka Krzysztof                97.87  Łódź                    5285 / 54
 193  Pawlic Przemysław              97.77  Wrocław                 7333 / 75
 194  Śniadach Adelina               97.67  Rumia                   2930 / 30
 195  Szkudlarek Michał              97.50  Pabianice               4290 / 44
 196  Rosół Renata                   97.30  Warszawa               17806 / 183
 197  Burczyk Andrzej                96.33  Gdynia                  3468 / 36
 198  Jaworski Krzysztof             96.02  Warszawa                5089 / 53
 199  Dobrzańska Marta               96.00  Kraków                  3264 / 34
 200  Kosmowska Jolanta              95.93  Warszawa               13430 / 140
 201  Andracka Renata                95.89  Poznań                  3452 / 36
 202  Hennig Paulina                 95.70  Gniezno                 4211 / 44
 203  Ostrowska Joanna               95.68  Warszawa               12534 / 131
 204  Podlaska Magdalena             95.67  Warszawa                7941 / 83
 205  Pendowska Ania                 95.49  Rumia                   7544 / 79
 206  Mroziuk Magdalena              95.34  Warszawa               10869 / 114
 207  Wojciekiewicz Piotr            95.33  Katowice                6578 / 69
 208  Kotwica Adam                   95.25  Gdańsk                  5429 / 57
 209  Ficak Irena                    95.11  Mielec                 10177 / 107
 210  Markiewicz Sebastian           95.08  Warszawa                3423 / 36
 211  Szubiak Aneta                  95.02  Łódź                    5036 / 53
 212  Kucia Małgorzata               94.69  Wrocław                 3314 / 35
 213  Niżewska Kinga                 94.43  Warszawa                5760 / 61
 214  Skrzyński Norbert              93.77  Warszawa               13128 / 140
 215  Jarosz Maria                   93.55  Lublin                 11975 / 128
 216  Ząbek Teresa                   93.23  Warszawa                6992 / 75
 217  Gostomska Marta                92.92  Warszawa                9571 / 103
 218  Chmielewski Piotr              92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 219  Cieśla Adam                    92.31  Częstochowa             3323 / 36
 220  Szeliga Marta                  92.05  Warszawa                3866 / 42
 221  Kocikowski Marek               91.80  Ostróda                 4957 / 54
 222  Cichecki Jacek                 91.33  Józefów                 2740 / 30
 223  Soska Maciej                   91.32  Lublin                  6484 / 71
 224  Kokoszka Paweł                 91.02  Kłomnice                5916 / 65
 225  Ingling Piotr                  90.93  Warszawa               12367 / 136
 226  Kapela Paweł                   90.78  Kraków                  2905 / 32
 227  Ziółkowski Piotr               90.13  Piaseczno               7391 / 82
 228  Sosin Michał                   89.68  Warszawa                3049 / 34
 229  Kokot Krzysztof                89.28  Nowy Targ              11696 / 131
 230  Bulkowski Waldemar             89.13  Chojnów                 2763 / 31
 231  Drózd Robert                   88.47  Wesoła                  6901 / 78
 232  Korpysz Tomasz                 88.18  Warszawa                2998 / 34
 233  Urbańczyk Marek                88.14  Bielsko Biała           3085 / 35
 234  Ilczuk Bogumiła                87.91  Warszawa                6945 / 79
 235  Pazda Ziemowit                 87.82  Wrocław                 4391 / 50
 236  Sojka Janusz                   87.74  Łódź                    3334 / 38
 237  Augustyniak Jerzy              87.43  Łódź                    8218 / 94
 238  Pawłowski Jan                  86.78  Warszawa                3992 / 46
 239  Madej Piotr                    85.79  Lublin                 10295 / 120
 240  Kruk Krzysztof                 85.13  Łódź                    4427 / 52
 241  Rogalski Mariusz               85.03  Iława                   3316 / 39
 242  Włodarczyk Robert              84.76  Wrocław                 3475 / 41
 243  Pawłowska Anna                 84.42  Opacz Kol.              4390 / 52
 244  Przepiórkowski Mirosław        83.41  Inowrocław              2669 / 32
 245  Kwiatkowski Artur              83.20  Częstochowa             2496 / 30
 246  Rubinstein Monika              81.49  Warszawa                7008 / 86
 247  Brychcy Joanna                 80.92  Katowice                3965 / 49
 248  Łubniewicz Halina              80.47  Łódź                    2575 / 32
 249  Jachowicz Kacper               79.52  Żyrardów                3181 / 40
 250  Bednarska Jolanta              79.16  Łódź                    3562 / 45
 251  Sulejewski Tomasz              69.67  Kraków                  3553 / 51
 252  Kruk Jolanta                   68.71  Łódź                    2611 / 38
 253  Kędzior Adam                   68.22  Lublin                  2183 / 32

                                   POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK                RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 254  Kamiński Marcin               123.72  Warszawa                3588 / 29
 255  Faron Kazimierz               114.66  Warszawa                3325 / 29
 256  Jęczek Grzegorz                91.59  Łódź                    2656 / 29
 257  Dudek Sebastian                87.55  Częstochowa             2539 / 29
 258  Wesołowska Grażyna             81.52  Łódź                    2364 / 29
 259  Puchalska Krystyna             79.83  Łódź                    2315 / 29
 260  Krupka Agnieszka               84.11  Krosno                  2355 / 28
 261  Stefaniak Paweł               123.96  Biała Podlaska          3347 / 27
 262  Kuma Bogusław                 118.42  Słupsk                  3079 / 26
 263  Giryn Ilona                    94.46  Łódź                    2456 / 26
 264  Rawski Lech                    90.19  Kraków                  2345 / 26
 265  Kukier Krzysztof               91.52  Warszawa                2288 / 25
 266  Chmielewski Andrzej           117.21  Warszawa                2813 / 24
 267  Wróblewski Andrzej            115.17  Warszawa                2764 / 24
 268  Nowak Krzysztof               114.83  Lublin                  2756 / 24
 269  Mossakowski Piotr             113.50  Chorzów                 2724 / 24
 270  Zaryński Jakub                108.54  Świnoujście             2605 / 24
 271  Hoffmann Jolanta              105.21  Warszawa                2525 / 24
 272  Stencel Tomasz                104.17  Poznań                  2500 / 24
 273  Soszka Robert                 102.08  Warszawa                2450 / 24
 274  Grzegorzewska Maria           100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 275  Kościańska Beata               98.79  Lublin                  2371 / 24
 276  Olędzki Grzegorz               97.83  Warszawa                2348 / 24
 277  Rubaj Tomasz                   97.79  Lublin                  2347 / 24
 278  Obłoza Mariusz                 97.29  Szczecin                2335 / 24
 279  Markiewicz Joanna              94.21  Żyrardów                2261 / 24
 280  Kamienik Jarosław              94.04  Słupsk                  2257 / 24
 281  Bielaszka Jan                  92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 282  Kosman Bartłomiej              91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 283  Niedźwiedź Katarzyna           90.83  Lublin                  2180 / 24
 284  Norwajszas Mirosław            88.25  Szczecin                2118 / 24
 285  Rawska Małgorzata              86.96  Kraków                  2087 / 24
 286  Rzepa Jacek                    85.04  Tychy                   2041 / 24
 287  Śniadach Dominika              84.46  Rumia                   2027 / 24
 288  Świątkowska Marta             104.00  Wrocław                 2392 / 23
 289  Skrzypczyński Mariusz         103.04  Reda                    2370 / 23
 290  Głowacki Robert               101.87  Łódź                    2343 / 23
 291  Wojciechowska Agata            96.83  Poznań                  2227 / 23
 292  Biegun Arkadiusz               90.87  Kraków                  2090 / 23
 293  Anuszkiewicz Alfred            89.74  Warszawa                2064 / 23
 294  Grodzicka Katarzyna            84.91  Warszawa                1953 / 23
 295  Nieścierowicz Agnieszka        84.43  Szczecin                1942 / 23
 296  Orzelski Sebastian             73.22  Bielsk Podlaski         1684 / 23
 297  Fortuna Teresa                126.86  Lubin                   2791 / 22
 298  Wandzlewicz Krystian          109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 299  Jóźwiak Małgorzata             96.14  Iława                   2115 / 22
 300  Kwaśniak Wojciech              91.50  Częstochowa             2013 / 22
 301  Zieliński Slawomir             67.09  Lębork                  1476 / 22
 302  Tutka Marcin                   94.24  Wrocław                 1979 / 21
 303  Jachimowicz Piotr             116.30  Warszawa                2326 / 20
 304  Baltyn Jacek                  103.90  Suchedniów              2078 / 20
 305  Lewandowska Ewa                79.00  Warszawa                1580 / 20
 306  Kozłowski Jakub               121.89  Warszawa                2316 / 19
 307  Dzik Monika                    89.16  Poznań                  1694 / 19
 308  Kołodziejczyk Małgorzata       86.21  Ostróda                 1638 / 19
 309  Parnicki Zdzisław              84.63  Słupsk                  1608 / 19
 310  Sak Michał                    107.89  Lublin                  1942 / 18
 311  Jędrzejczyk Marcin            106.83  Warszawa                1923 / 18
 312  Kulawiak Grzegorz             103.39  Warszawa                1861 / 18
 313  Makuch Mariusz                100.94  Zator                   1817 / 18
 314  Boczoń Dawid                   93.22  Zakopane                1678 / 18
 315  Szulc Marzena                  90.28  Szczecin                1625 / 18
 316  Orzeł Barbara                 102.76  Nowe Miasto Lubawskie   1747 / 17
 317  Wszyndybył Jacek               76.24  Chojnów                 1296 / 17
 318  Bil Sylwia                     71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 319  Gigoła Jacek                  111.62  Gorzów Wielkopolski     1786 / 16
 320  Macal Bogusław                 89.81  Szczecin                1437 / 16
 321  Piętka Anna                    78.29  Szczecin                1096 / 14
 322  Stanosz Paweł                 161.15  Warszawa                2095 / 13
 323  Kordalski Jarosław            120.46  Lublin                  1566 / 13
 324  Pikul Andrzej                  85.23  Poznań                  1108 / 13
 325  Wilczek Sylwia                 67.62  Warszawa                 879 / 13
 326  Pęczkowska Mariola            124.25  Warszawa                1491 / 12
 327  Szkamruk Agata                121.50  Warszawa                1458 / 12
 328  Owsiany Artur                 116.00  Łódź                    1392 / 12
 329  Figiel Tomasz                 113.17  Zawichost               1358 / 12
 330  Noskowicz Krzysztof           112.42  Toruń                   1349 / 12
 331  Tomczyk Artur                 111.17  Piła                    1334 / 12
 332  Sołdan Irena                  110.92  Rumia                   1331 / 12
 333  Trumpus Michał                110.17  Wrocław                 1322 / 12
 334  Skowron Marcin                109.83  Zabrze                  1318 / 12
 335  Borodziuk Krzysztof           109.42  Kostrzyn                1313 / 12
 336  Kasprzak Paweł                108.83  Warszawa                1306 / 12
 337  Lewiński Jacek                106.08  Wrocław                 1273 / 12
 338  Kaciński Robert               105.25  Kazimierza Wielka       1263 / 12
 339  Kurzok Ireneusz               104.92  Mikołów                 1259 / 12
 340  Gajda Paweł                   104.33  Ostrów Wielkopolski     1252 / 12
 341  Owsianko Leszek               102.33  Warszawa                1228 / 12
 342  Czyściak Adam                  98.75  Legnica                 1185 / 12
 343  Konsik Mirosław                98.33  Gdańsk                  1180 / 12
 344  Kroc Andrzej                   96.67  Łódź                    1160 / 12
 345  Sokołowski Grzegorz            95.00  Słupsk                  1140 / 12
 346  Mirowski Rafał                 94.92  Częstochowa             1139 / 12
 347  Dalecki Bartłomiej             94.83  Rumia                   1138 / 12
 348  Juśkiewicz Tomasz              94.42  Łódź                    1133 / 12
 349  Wróblewski Radosław            94.33  Mielec                  1132 / 12
 350  Sztukiert Mirosław             94.25  Gdańsk                  1131 / 12
 351  Krzyżewski Krzysztof           93.92  Świętajno               1127 / 12
 352  Byczyński Paweł                92.67  Bydgoszcz               1112 / 12
 353  Pytlak Patryk                  90.92  Kielce                  1091 / 12
 354  Tecław Grzegorz                90.83  Poznań                  1090 / 12
 355  Morawski Piotr                 89.83  Gdańsk                  1078 / 12
 356  Stanek Stanisław               89.83  Olkusz                  1078 / 12
 357  Karwacki Michał                89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 358  Górska Małgorzata              88.83  Bydgoszcz               1066 / 12
 359  Kołodziejczyk Michał           88.75  Ostróda                 1065 / 12
 360  Zdanowicz Michał               88.58  Lublin                  1063 / 12
 361  Smołka Edward                  87.42  Zabrze                  1049 / 12
 362  Szulc Katarzyna                86.75  Szczecin                1041 / 12
 363  Ryś Henryk                     86.67  Warszawa                1040 / 12
 364  Grafiński Mirosław             86.67  Brodnica                1040 / 12
 365  Grzybała Piotr                 86.33  Warszawa                1036 / 12
 366  Skudlarska Anna                86.17  Wrocław                 1034 / 12
 367  Niedźwiedź Zbigniew            86.08  Lublin                  1033 / 12
 368  Jopek Tomasz                   85.83  Wrocław                 1030 / 12
 369  Paradowska Anna                85.08  Wejherowo               1021 / 12
 370  Rubaj Joanna                   84.75  Lublin                  1017 / 12
 371  Gryz Sylwester                 83.67  Zabrze                  1004 / 12
 372  Fidziński Mikołaj              81.83  Dębica                   982 / 12
 373  Sołtysiak Zygmunt              80.67  Piastów                  968 / 12
 374  Czyżewski Sławomir             80.33  Poznań                   964 / 12
 375  Szymański Sławomir             78.17  Dobrzelin                938 / 12
 376  Gajos Stanisław                73.75  Strzelno                 885 / 12
 377  Rogowski Marcin                69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 378  Graczyk Adam                   68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 379  Dalecki Filip                  61.33  Rumia                    736 / 12
 380  Damer Jan                     140.09  Lublin                  1541 / 11
 381  Święcka Elżbieta              109.91  Białystok               1209 / 11
 382  Ciesielski Jakub               96.82  Poznań                  1065 / 11
 383  Łęcki Paweł                    96.64  Gorzów Wielkopolski     1063 / 11
 384  Jakubiak Piotr                 90.91  Żyrardów                1000 / 11
 385  Musiał Joanna                  90.45  Słupsk                   995 / 11
 386  Mikuć Anna                     89.82  Wrocław                  988 / 11
 387  Krasna Eliza                   88.82  Rumia                    977 / 11
 388  Załęcki Przemysław             88.45  Wałbrzych                973 / 11
 389  Niedźwiedź Jadwiga             85.36  Lublin                   939 / 11
 390  Sitkowski Filip                85.18  Warszawa                 937 / 11
 391  Pędzisz Paweł                  81.18  Lipiany                  893 / 11
 392  Pobudkiewicz Szymon            80.91  Warszawa                 890 / 11
 393  Górski Paweł                   80.18  Bydgoszcz                882 / 11
 394  Kaczmarek Lucjan               80.09  Bydgoszcz                881 / 11
 395  Nowakowski Jacek               78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 396  Mania Jacek                    77.64  Bielsko Biała            854 / 11
 397  Zacharska Marta                73.73  Słupsk                   811 / 11
 398  Glazik Marcin                  72.00  Bydgoszcz                792 / 11
 399  Białecki Bartosz               71.82  Solec Kujawski           790 / 11
 400  Gątarski Dariusz               71.27  Rzeszów                  784 / 11
 401  Szopowski Marcin               71.00  Chojnów                  781 / 11
 402  Olędzki Tomasz                 71.00  Warszawa                 781 / 11
 403  Machnio Adam                   70.64  Lipiany                  777 / 11
 404  Czubla Olaf                    70.27  Łódź                     773 / 11
 405  Roszak Grzegorz                70.18  Poznań                   772 / 11
 406  Czart Małgorzata               70.18  Olsztyn                  772 / 11
 407  Krzyżaniak Dorota              70.00  Słupsk                   770 / 11
 408  Bobik Andrzej                  68.82  Chojnów                  757 / 11
 409  Malkowska Margarita            65.64  Poznań                   722 / 11
 410  Czarniewski Ryszard            62.73  Lipiany                  690 / 11
 411  Krause Krzysztof               60.18  Poznań                   662 / 11
 412  Wielgoszewski Grzegorz         59.91  Wrocław                  659 / 11
 413  Szemryk Tadeusz                59.64  Słupsk                   656 / 11
 414  Pawłowska Małgorzata           56.09  Opacz Kol.               617 / 11
 415  Peschak Anna                   53.55  Kraków                   589 / 11
 416  Steglińska Katarzyna           53.00  Częstochowa              583 / 11
 417  Zachorowska-Mazurkiewicz Anna 105.50  Zabrze                  1055 / 10
 418  Górny Paweł                    87.40  Lublin                   874 / 10
 419  Kwaśniak Anna                  83.30  Częstochowa              833 / 10
 420  Pietrzak Simona                72.70  Chojnów                  727 / 10
 421  Kaczmarek Grzegorz             72.70  Bydgoszcz                727 / 10
 422  Tomaszewski Paweł              69.10  Pruszków                 691 / 10
 423  Jankowski Witold               67.00  Warszawa                 670 / 10
 424  Kosewski Zbigniew              63.10  Szczecin                 631 / 10
 425  Kozłowska Monika               53.10  Warszawa                 531 / 10
 426  Ślusarczyk Daria               52.00  Chojnów                  520 / 10
 427  Kamionka Paweł                109.11  Szczecin                 982 / 9
 428  Soborak Jarosław              107.56  Warszawa                 968 / 9
 429  Karwacki Jarosław             105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 430  Gardynik Grzegorz              98.33  Warszawa                 885 / 9
 431  Panek Jacek                    97.22  Warszawa                 875 / 9
 432  Bielaszka Anna                 65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 433  Nowak Paula                    63.00  Szczecin                 567 / 9
 434  Boroś Lucjan                   99.62  Gdańsk                   797 / 8
 435  Taczalski Jacek                90.38  Szczecin                 723 / 8
 436  Białobrzewska Martyna          50.00  Gdynia                   400 / 8
 437  Homa Łukasz                   139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 438  Grodzki Janusz                131.14  Łódź                     918 / 7
 439  Ochot Magdalena               104.29  Katowice                 730 / 7
 440  Kasza Janusz                  100.86  Kraków                   706 / 7
 441  Koprowska Małgorzata           98.43  Pabianice                689 / 7
 442  Bruska Anita                   93.86  Gdynia                   657 / 7
 443  Kozak Czesław                  93.43  Częstochowa              654 / 7
 444  Tarnacka Kamila                88.71  Rumia                    621 / 7
 445  Pieńkowski Adam                82.29  Rumia                    576 / 7
 446  Plata Małgorzata               82.14  Rumia                    575 / 7
 447  Sulejewski Adam                68.86  Kraków                   482 / 7
 448  Leszczyński Tomasz             66.29  Częstochowa              464 / 7
 449  Kozłowski Kamil                65.57  Częstochowa              459 / 7
 450  Buks Sylwia                    57.00  Warszawa                 399 / 7
 451  Kwiatkowski Maciej             54.29  Częstochowa              380 / 7
 452  Olejarczyk Wojciech            52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 453  Chylewski Andrzej             140.17  Poznań                   841 / 6
 454  Morawski Wojciech             125.83  Gliwice                  755 / 6
 455  Skórniewski Bartosz           118.67  Warszawa                 712 / 6
 456  Krzemień Michał               108.67  Kraków                   652 / 6
 457  Bednarek Mikołaj              104.17  Warszawa                 625 / 6
 458  Krzyszczyk Tomasz             103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 459  Duda Krzysztof                102.50  Pszczyna                 615 / 6
 460  Szepczyński Tomasz             87.00  Kraków                   522 / 6
 461  Lus Tomasz                     86.17  Piła                     517 / 6
 462  Tokarczyk Karol                86.17  Warszawa                 517 / 6
 463  Orłowska Sylwia                85.67  Warszawa                 514 / 6
 464  Orłowski Leszek                85.33  Warszawa                 512 / 6
 465  Krzyszczyk Krzysztof           84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 466  Olszewski Grzegorz             71.50  Augustów                 429 / 6
 467  Przybylski Adrian              70.00  Częstochowa              420 / 6
 468  Zyśk Daniel                    69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 469  Gołębiowski Michał             69.33  Warszawa                 416 / 6
 470  Degórski Łukasz                69.00  Warszawa                 414 / 6
 471  Błędowski Paweł                68.17  Częstochowa              409 / 6
 472  Wesołowski Rafał               68.00  Warszawa                 408 / 6
 473  Buciak Robert                  67.83  Szczecin                 407 / 6
 474  Kosińska Anna                  67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 475  Jankowski Karol                55.83  Warszawa                 335 / 6
 476  Pajdzik Patryk                 55.50  Lipiany                  333 / 6
 477  Bochra Wojciech                53.00  Lublin                   318 / 6
 478  Dalka Krzysztof                52.00  Bytów                    312 / 6
 479  Wink Ewa                       51.83  Warszawa                 311 / 6
 480  Mońko Dawid                    51.33  Wrocław                  308 / 6
 481  Marek Grzegorz                124.40  Warszawa                 622 / 5
 482  Gasik Jacek                    93.60  Warszawa                 468 / 5
 483  Morga Paweł                    76.00  Warszawa                 380 / 5
 484  Korga Zygmunt                  76.00  Zabrze                   380 / 5
 485  Tymoszuk Piotr                 75.60  Warszawa                 378 / 5
 486  Kula Joanna                    74.80  Częstochowa              374 / 5
 487  Zyśko Danuta                   74.40  Warszawa                 372 / 5
 488  Korga Elżbieta                 74.40  Zabrze                   372 / 5
 489  Szepczyński Zbigniew           73.40  Kraków                   367 / 5
 490  Orłowski Krzysztof             72.40  Warszawa                 362 / 5
 491  Syrek Justyna                  71.60  Częstochowa              358 / 5
 492  Poklikajew Marzena             64.40  Pruszków                 322 / 5
 493  Paszkowska Elżbieta            56.40  Warszawa                 282 / 5
 494  Gomułka Edyta                  50.80  Częstochowa              254 / 5
 495  Drzycimska Tatiana            118.25  Wrocław                  473 / 4
 496  Elmerych Michał               105.00  Szczecin                 420 / 4
 497  Gnabasik Agata                 82.50  Poznań                   330 / 4
 498  Kraj Iza                       79.50  Warszawa                 318 / 4
 499  Białecki Krzysztof             79.00  Warszawa                 316 / 4
 500  Majos Maria                    77.75  Warszawa                 311 / 4
 501  Michałek Piotr                 76.00  Warszawa                 304 / 4
 502  Majos Magdalena                75.00  Warszawa                 300 / 4
 503  Babula Władysław               63.25  Inowrocław               253 / 4
 504  Łysak Wojciech                 50.25  Sosnowiec                201 / 4
 505  Jakimowicz Piotr              150.00  Poznań                   450 / 3
 506  Loch Dominik                  119.67  Częstochowa              359 / 3
 507  Salamon Edward                 94.67  Bytom                    284 / 3
 508  Budek Sławomir                 87.00  Warszawa                 261 / 3
 509  Kukla Elżbieta                 85.33  Częstochowa              256 / 3
 510  Jerzy Ciesielski               83.33  Łódź                     250 / 3
 511  Majos Anna                     83.33  Warszawa                 250 / 3
 512  Turzańska Jolanta              57.33  Zabrze                   172 / 3
 513  Borowski Miłosz                55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 514  Białecki Eryk                  54.67  Warszawa                 164 / 3
 515  Sobczyk Iwo                    54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 516  Franaszczyk Aleksandra         54.33  Łódź                     163 / 3
 517  Prokopczuk Teresa              54.00  Warszawa                 162 / 3
 518  Prokopczuk Piotr               54.00  Warszawa                 162 / 3
 519  Słapińska Joanna               50.00  Olsztyn                  150 / 3
 520  Rokosz Irena                  117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 521  Graczykowski Paweł            109.00  Łódź                     218 / 2
 522  Michalak Maciej               104.50  Bydgoszcz                209 / 2
 523  Arkadiusz Karasewicz          104.00  Wrocław                  208 / 2
 524  Rokosz Mirosław               100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 525  Żyła Anna                     100.00  Wrocław                  200 / 2
 526  Barbara Belof                 100.00  Polkowice                200 / 2
 527  Szkudlarek Jadwiga             59.50  Pabianice                119 / 2
 528  Policińska Tina                58.00  Częstochowa              116 / 2
 529  Molenda Tomasz                 57.50  Szczecin                 115 / 2
 530  Piskorz Kamil                  57.00  Piastów                  114 / 2
 531  Bajorek Cezary                 55.00  Bydgoszcz                110 / 2
 532  Dudek Izabela                  54.50  Częstochowa              109 / 2
 533  Knypiński Wojciech             54.50  Bydgoszcz                109 / 2
 534  Redlińska Izabela              53.00  Warszawa                 106 / 2
 535  Więciorkowski Damian           52.00  Częstochowa              104 / 2
 536  Naumowicz Janusz               52.00  Rumia                    104 / 2
 537  Kononowicz Krzysztof           51.00  Piastów                  102 / 2
 538  Orzeł Grzegorz                 50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 539  Gajkowska Ewa                  50.00  Warszawa                 100 / 2
 540  Leszczyński Radosław           50.00  Łódź                     100 / 2
 541  Leszczyński Maciej             50.00  Łódź                     100 / 2
 542  Skokowska Sylwia               50.00  Chojnów                  100 / 2
 543  Szczotka Anna                 150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 544  Żbikowska Jagoda              150.00  Warszawa                 150 / 1
 545  Wiączkowski Grzegorz           75.00  Kielce                    75 / 1
 546  Wanot Magdalena                69.00  Warszawa                  69 / 1
 547  Szkocki Andrzej                66.00  Szczecin                  66 / 1
 548  Kasprzak Marek                 53.00  Częstochowa               53 / 1
 549  Majos Agata                    50.00  Warszawa                  50 / 1
 550  Bossy Kinga                    50.00  Poznań                    50 / 1
 551  Graczykowska Barbara           50.00  Łódź                      50 / 1
 552  Tyc Rafał                      50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie