Ostróda25
maja
Ostróda 25-26 maja II Turniej „Blanki w szranki”
Chojnów 1
czerwca
Chojnów 1- 2 czerwca I Mistrzostwa Chojnowa
Warszawa 8
czerwca
Warszawa 8- 9 czerwca VIII Puchar Polski
I Mistrzostwa Chojnowa01 - 02 czerwca 2002 — I Mistrzostwa ChojnowaInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

I Mistrzostwa ChojnowaChojnów, 01 - 02 czerwca 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 10,0 5055
 2. Marcin Mroziuk (Warszawa) 8,0 4644
 3. Krzysztof Usakiewicz (Warszawa) 8,0 4549
 4. Andrzej Rechowicz (Katowice) 8,0 4461
 5. Lucyna Korga (Zabrze) 8,0 4385
 6. Szymon Zaleski (Poznań) 7,0 4729
 7. Aleksandra Merklejn (Szczecin) 7,0 4452
 8. Piotr Rosół (Warszawa) 7,0 4339
 9. Beata Madej (Lublin) 7,0 4264
 10. Stanisław Rydzik (Warszawa) 6,5 4616

 28 uczestników, 12 rund 




sędzia: Grzegorz Wiączkowski                                                                         Nie, 2 Cze 2002

Mistrzostwa Chojnowa 1-2 czerwca 2002r.

                                                         VP
MIEJSCE                                   p-ty    +/-  RAZEM
-------------------------------------------------------------
  1 Tomasz Zwoliński      141 Warszawa    5055          10.0
  2 Marcin Mroziuk        137 Warszawa    4644           8.0
  3 Krzysztof Usakiewicz  120 Warszawa    4549           8.0
  4 Andrzej Rechowicz     124 Katowice    4461           8.0
  5 Lucyna Korga          107 Zabrze      4385           8.0
  6 Szymon Zaleski        125 Poznań      4729           7.0
  7 Aleksandra Merklejn   120 Szczecin    4452           7.0
  8 Piotr Rosół           109 Warszawa    4339           7.0
  9 Beata Madej           113 Lublin      4264           7.0
 10 Stanisław Rydzik      131 Warszawa    4616           6.5
 11 Mariusz Skrobosz      137 Warszawa    4906           6.0
 12 Radosław Konca        129 Warszawa    4440           6.0
 13 Maciej Zięba          104 Wrocław     4324           6.0
 14 Jacek Petrus          100 Wrocław     4010           6.0
 15 Przemysław Pawlic     100 Wrocław     3848           6.0
 16 Renata Rosół          100 Warszawa    3836           6.0
 17 Piotr Madej           100 Lublin      3535           6.0
 18 Dawid Pikul           100 Poznań      4179           5.5
 19 Katarzyna Żuławska    108 Katowice    4350           5.0
 20 Dorota Ziembowicz     100 Gliwice     4131           5.0
 21 Michał Szymkowski     100 Wrocław     3878           5.0
 22 Ewa Fiszer            100 Wrocław     4042           4.0
 23 Robert Włodarczyk     100 Wrocław     3826           4.0
 24 Waldemar Bulkowski    100 Chojnów     3024           4.0
 25 Andrzej Bobik         100 Chojnów     3038           2.5
 26 Jacek Wszyndybył      100 Chojnów     1679           1.0
 27 Sylwia Skokowska      100 Chojnów      349           0.0
 28 Grzegorz Wiączkowski  110 Kielce       318           0.0

sędzia: Grzegorz Wiączkowski                                                                           Nie, 2 Cze 2002

   1  Tomasz Zwoliński      141 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1   14  Maciej Zięba          104   +  519:296   154
   2    1    2  Mariusz Skrobosz      137   +  403:392   187
   3    1    8  Aleksandra Merklejn   120   +  500:301   170
   4    1    9  Krzysztof Usakiewicz  120   +  395:342   170
   5    1    4  Stanisław Rydzik      131   +  449:438   181
   6    1    7  Andrzej Rechowicz     124   +  417:377   174
   7    1   16  Dawid Pikul           100   +  428:279   150
   8    1    6  Szymon Zaleski        125   +  416:370   175
   9    1   13  Lucyna Korga          107   -  320:383    57
  10    1   11  Piotr Rosół           109   +  435:278   159
  11    1    9  Krzysztof Usakiewicz  120   -  348:355    70
  12    1    9  Krzysztof Usakiewicz  120   +  425:307   170
                                               --------------
                                                SUMA =  1817 / 12 partii


   2  Mariusz Skrobosz      137 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2   15  Dorota Ziembowicz     100   +  506:273   150
   2    1    1  Tomasz Zwoliński      141   -  392:403    91
   3    4   11  Piotr Rosół           109   +  513:355   159
   4    2    4  Stanisław Rydzik      131   -  366:397    81
   5    4   13  Lucyna Korga          107   -  384:412    57
   6    6   10  Beata Madej           113   +  395:318   163
   7    5    3  Marcin Mroziuk        137   +  486:235   187
   8    2    9  Krzysztof Usakiewicz  120   +  361:330   170
   9    3    7  Andrzej Rechowicz     124   -  324:372    74
  10    4    5  Radosław Konca        129   +  519:242   179
  11    3    3  Marcin Mroziuk        137   -  383:404    87
  12    4    6  Szymon Zaleski        125   -  277:514    75
                                               --------------
                                                SUMA =  1473 / 12 partii


   3  Marcin Mroziuk        137 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3   16  Dawid Pikul           100   -  357:370    50
   2    7   10  Beata Madej           113   +  423:282   163
   3    5    6  Szymon Zaleski        125   -  323:393    75
   4    8   25  Jacek Petrus          100   +  514:215   150
   5    5   12  Katarzyna Żuławska    108   +  338:263   158
   6    4    5  Radosław Konca        129   -  396:402    79
   7    5    2  Mariusz Skrobosz      137   -  235:486    87
   8    7    8  Aleksandra Merklejn   120   +  353:346   170
   9    7   23  Ewa Fiszer            100   +  487:244   150
  10    3   13  Lucyna Korga          107   +  409:357   157
  11    3    2  Mariusz Skrobosz      137   +  404:383   187
  12    2   13  Lucyna Korga          107   +  405:333   157
                                               --------------
                                                SUMA =  1583 / 12 partii


   4  Stanisław Rydzik      131 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4   17  Renata Rosół          100   +  400:280   150
   2    5    7  Andrzej Rechowicz     124   +  392:294   174
   3    3   16  Dawid Pikul           100   =  367:367   100
   4    2    2  Mariusz Skrobosz      137   +  397:366   187
   5    1    1  Tomasz Zwoliński      141   -  438:449    91
   6    2    9  Krzysztof Usakiewicz  120   -  314:452    70
   7    4   13  Lucyna Korga          107   -  400:410    57
   8    6   20  Przemysław Pawlic     100   +  368:244   150
   9    4   11  Piotr Rosół           109   -  297:336    59
  10    6    6  Szymon Zaleski        125   +  470:331   175
  11    5    6  Szymon Zaleski        125   -  371:499    75
  12    7   17  Renata Rosół          100   +  402:290   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1438 / 12 partii


   5  Radosław Konca        129 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5   18  Piotr Madej           100   +  375:255   150
   2    6   16  Dawid Pikul           100   -  398:404    50
   3    7   23  Ewa Fiszer            100   +  556:233   150
   4    4    6  Szymon Zaleski        125   +  381:365   175
   5    3    7  Andrzej Rechowicz     124   -  263:383    74
   6    4    3  Marcin Mroziuk        137   +  402:396   187
   7    2    9  Krzysztof Usakiewicz  120   -  361:362    70
   8    3   13  Lucyna Korga          107   -  304:307    57
   9    6   10  Beata Madej           113   +  386:328   163
  10    4    2  Mariusz Skrobosz      137   -  242:519    87
  11    6    8  Aleksandra Merklejn   120   -  310:352    70
  12    8   16  Dawid Pikul           100   +  462:357   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1383 / 12 partii


   6  Szymon Zaleski        125 Poznań   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6   19  Grzegorz Wiączkowski  110   +  446:318   160
   2    3   13  Lucyna Korga          107   -  345:405    57
   3    5    3  Marcin Mroziuk        137   +  393:323   187
   4    4    5  Radosław Konca        129   -  365:381    79
   5    6   14  Maciej Zięba          104   +  361:316   154
   6    5    8  Aleksandra Merklejn   120   +  422:375   170
   7    3    7  Andrzej Rechowicz     124   +  422:283   174
   8    1    1  Tomasz Zwoliński      141   -  370:416    91
   9    2    9  Krzysztof Usakiewicz  120   -  261:446    70
  10    6    4  Stanisław Rydzik      131   -  331:470    81
  11    5    4  Stanisław Rydzik      131   +  499:371   181
  12    4    2  Mariusz Skrobosz      137   +  514:277   187
                                               --------------
                                                SUMA =  1591 / 12 partii


   7  Andrzej Rechowicz     124 Katowice 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7   20  Przemysław Pawlic     100   +  398:303   150
   2    5    4  Stanisław Rydzik      131   -  294:392    81
   3    8   22  Michał Szymkowski     100   +  394:281   150
   4    5    8  Aleksandra Merklejn   120   +  413:289   170
   5    3    5  Radosław Konca        129   +  383:263   179
   6    1    1  Tomasz Zwoliński      141   -  377:417    91
   7    3    6  Szymon Zaleski        125   -  283:422    75
   8    5   14  Maciej Zięba          104   +  431:384   154
   9    3    2  Mariusz Skrobosz      137   +  372:324   187
  10    2    9  Krzysztof Usakiewicz  120   +  372:294   170
  11    2   13  Lucyna Korga          107   -  385:386    57
  12    3   11  Piotr Rosół           109   +  359:259   159
                                               --------------
                                                SUMA =  1623 / 12 partii


   8  Aleksandra Merklejn   120 Szczecin 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8   21  Waldemar Bulkowski    100   +  424:212   150
   2    4   11  Piotr Rosół           109   +  432:426   159
   3    1    1  Tomasz Zwoliński      141   -  301:500    91
   4    5    7  Andrzej Rechowicz     124   -  289:413    74
   5    7   23  Ewa Fiszer            100   +  386:372   150
   6    5    6  Szymon Zaleski        125   -  375:422    75
   7    7   14  Maciej Zięba          104   -  325:457    54
   8    7    3  Marcin Mroziuk        137   -  346:353    87
   9    9   22  Michał Szymkowski     100   +  425:359   150
  10    7   16  Dawid Pikul           100   +  356:335   150
  11    6    5  Radosław Konca        129   +  352:310   179
  12    5   14  Maciej Zięba          104   +  441:298   154
                                               --------------
                                                SUMA =  1473 / 12 partii


   9  Krzysztof Usakiewicz  120 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9   22  Michał Szymkowski     100   +  462:264   150
   2    2   12  Katarzyna Żuławska    108   +  391:332   158
   3    2   13  Lucyna Korga          107   +  446:243   157
   4    1    1  Tomasz Zwoliński      141   -  342:395    91
   5    2   16  Dawid Pikul           100   +  362:316   150
   6    2    4  Stanisław Rydzik      131   +  452:314   181
   7    2    5  Radosław Konca        129   +  362:361   179
   8    2    2  Mariusz Skrobosz      137   -  330:361    87
   9    2    6  Szymon Zaleski        125   +  446:261   175
  10    2    7  Andrzej Rechowicz     124   -  294:372    74
  11    1    1  Tomasz Zwoliński      141   +  355:348   191
  12    1    1  Tomasz Zwoliński      141   -  307:425    91
                                               --------------
                                                SUMA =  1684 / 12 partii


  10  Beata Madej           113 Lublin   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   10   23  Ewa Fiszer            100   +  360:359   150
   2    7    3  Marcin Mroziuk        137   -  282:423    87
   3    9   17  Renata Rosół          100   +  374:283   150
   4    6   13  Lucyna Korga          107   -  362:370    57
   5    8   15  Dorota Ziembowicz     100   +  431:311   150
   6    6    2  Mariusz Skrobosz      137   -  318:395    87
   7    8   20  Przemysław Pawlic     100   -  335:382    50
   8    9   25  Jacek Petrus          100   +  360:295   150
   9    6    5  Radosław Konca        129   -  328:386    79
  10    9   22  Michał Szymkowski     100   +  353:347   150
  11    7   15  Dorota Ziembowicz     100   +  451:327   150
  12    6   20  Przemysław Pawlic     100   +  310:286   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1410 / 12 partii


  11  Piotr Rosół           109 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   11   24  Robert Włodarczyk     100   +  412:283   150
   2    4    8  Aleksandra Merklejn   120   -  426:432    70
   3    4    2  Mariusz Skrobosz      137   -  355:513    87
   4    7   14  Maciej Zięba          104   -  274:327    54
   5    9   22  Michał Szymkowski     100   +  423:213   150
   6    7   23  Ewa Fiszer            100   +  382:321   150
   7    6   12  Katarzyna Żuławska    108   +  402:375   158
   8    4   16  Dawid Pikul           100   +  349:346   150
   9    4    4  Stanisław Rydzik      131   +  336:297   181
  10    1    1  Tomasz Zwoliński      141   -  278:435    91
  11    4   14  Maciej Zięba          104   +  443:234   154
  12    3    7  Andrzej Rechowicz     124   -  259:359    74
                                               --------------
                                                SUMA =  1469 / 12 partii


  12  Katarzyna Żuławska    108 Katowice 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   12   25  Jacek Petrus          100   +  447:357   150
   2    2    9  Krzysztof Usakiewicz  120   -  332:391    70
   3    6   14  Maciej Zięba          104   +  495:363   154
   4    3   16  Dawid Pikul           100   -  286:331    50
   5    5    3  Marcin Mroziuk        137   -  263:338    87
   6    8   15  Dorota Ziembowicz     100   +  366:361   150
   7    6   11  Piotr Rosół           109   -  375:402    59
   8    8   23  Ewa Fiszer            100   -  300:331    50
   9   10   17  Renata Rosół          100   -  327:336    50
  10   13   21  Waldemar Bulkowski    100   +  433:276   150
  11   10   16  Dawid Pikul           100   -  277:329    50
  12   11   23  Ewa Fiszer            100   +  449:317   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1170 / 12 partii


  13  Lucyna Korga          107 Zabrze   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   13   26  Andrzej Bobik         100   +  429:207   150
   2    3    6  Szymon Zaleski        125   +  405:345   175
   3    2    9  Krzysztof Usakiewicz  120   -  243:446    70
   4    6   10  Beata Madej           113   +  370:362   163
   5    4    2  Mariusz Skrobosz      137   +  412:384   187
   6    3   16  Dawid Pikul           100   -  350:388    50
   7    4    4  Stanisław Rydzik      131   +  410:400   181
   8    3    5  Radosław Konca        129   +  307:304   179
   9    1    1  Tomasz Zwoliński      141   +  383:320   191
  10    3    3  Marcin Mroziuk        137   -  357:409    87
  11    2    7  Andrzej Rechowicz     124   +  386:385   174
  12    2    3  Marcin Mroziuk        137   -  333:405    87
                                               --------------
                                                SUMA =  1694 / 12 partii


  14  Maciej Zięba          104 Wrocław  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński      141   -  296:519    91
   2    9   20  Przemysław Pawlic     100   +  482:372   150
   3    6   12  Katarzyna Żuławska    108   -  363:495    58
   4    7   11  Piotr Rosół           109   +  327:274   159
   5    6    6  Szymon Zaleski        125   -  316:361    75
   6    9   25  Jacek Petrus          100   +  416:270   150
   7    7    8  Aleksandra Merklejn   120   +  457:325   170
   8    5    7  Andrzej Rechowicz     124   -  384:431    74
   9    5   16  Dawid Pikul           100   +  361:357   150
  10    5   18  Piotr Madej           100   +  390:305   150
  11    4   11  Piotr Rosół           109   -  234:443    59
  12    5    8  Aleksandra Merklejn   120   -  298:441    70
                                               --------------
                                                SUMA =  1356 / 12 partii


  15  Dorota Ziembowicz     100 Gliwice  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Skrobosz      137   -  273:506    87
   2   11   22  Michał Szymkowski     100   -  283:417    50
   3   11   20  Przemysław Pawlic     100   +  404:288   150
   4   11   18  Piotr Madej           100   +  401:256   150
   5    8   10  Beata Madej           113   -  311:431    63
   6    8   12  Katarzyna Żuławska    108   -  361:366    58
   7   10   25  Jacek Petrus          100   -  307:319    50
   8   12   27  Sylwia Skokowska      100   +  511:147   150
   9   11   26  Andrzej Bobik         100   +  347:245   150
  10    8   23  Ewa Fiszer            100   +  345:325   150
  11    7   10  Beata Madej           113   -  327:451    63
  12    9   25  Jacek Petrus          100   -  261:404    50
                                               --------------
                                                SUMA =  1171 / 12 partii


  16  Dawid Pikul           100 Poznań   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Mroziuk        137   +  370:357   187
   2    6    5  Radosław Konca        129   +  404:398   179
   3    3    4  Stanisław Rydzik      131   =  367:367   131
   4    3   12  Katarzyna Żuławska    108   +  331:286   158
   5    2    9  Krzysztof Usakiewicz  120   -  316:362    70
   6    3   13  Lucyna Korga          107   +  388:350   157
   7    1    1  Tomasz Zwoliński      141   -  279:428    91
   8    4   11  Piotr Rosół           109   -  346:349    59
   9    5   14  Maciej Zięba          104   -  357:361    54
  10    7    8  Aleksandra Merklejn   120   -  335:356    70
  11   10   12  Katarzyna Żuławska    108   +  329:277   158
  12    8    5  Radosław Konca        129   -  357:462    79
                                               --------------
                                                SUMA =  1393 / 12 partii


  17  Renata Rosół          100 Warszawa 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    4    4  Stanisław Rydzik      131   -  280:400    81
   2   10   24  Robert Włodarczyk     100   +  327:272   150
   3    9   10  Beata Madej           113   -  283:374    63
   4   10   22  Michał Szymkowski     100   -  291:306    50
   5   11   25  Jacek Petrus          100   -  326:383    50
   6   12   26  Andrzej Bobik         100   +  361:203   150
   7   11   21  Waldemar Bulkowski    100   +  309:289   150
   8   10   18  Piotr Madej           100   -  304:343    50
   9   10   12  Katarzyna Żuławska    108   +  336:327   158
  10   12   28  Jacek Wszyndybył      100   +  385:239   150
  11    8   25  Jacek Petrus          100   +  344:335   150
  12    7    4  Stanisław Rydzik      131   -  290:402    81
                                               --------------
                                                SUMA =  1283 / 12 partii


  18  Piotr Madej           100 Lublin   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    5    5  Radosław Konca        129   -  255:375    79
   2   12   26  Andrzej Bobik         100   +  343:275   150
   3   10   25  Jacek Petrus          100   -  204:360    50
   4   11   15  Dorota Ziembowicz     100   -  256:401    50
   5   12   28  Jacek Wszyndybył      100   +  337:298   150
   6   11   24  Robert Włodarczyk     100   +  334:273   150
   7    9   23  Ewa Fiszer            100   -  283:357    50
   8   10   17  Renata Rosół          100   +  343:304   150
   9    8   20  Przemysław Pawlic     100   +  335:278   150
  10    5   14  Maciej Zięba          104   -  305:390    54
  11    9   20  Przemysław Pawlic     100   -  222:385    50
  12   10   22  Michał Szymkowski     100   +  318:305   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1233 / 12 partii


  19  Grzegorz Wiączkowski  110 Kielce   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    6    6  Szymon Zaleski        125   -  318:446    75
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =    75 /  1 partia


  20  Przemysław Pawlic     100 Wrocław  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    7    7  Andrzej Rechowicz     124   -  303:398    74
   2    9   14  Maciej Zięba          104   -  372:482    54
   3   11   15  Dorota Ziembowicz     100   -  288:404    50
   4   12   21  Waldemar Bulkowski    100   +  376:298   150
   5   10   24  Robert Włodarczyk     100   +  283:274   150
   6   10   22  Michał Szymkowski     100   +  308:237   150
   7    8   10  Beata Madej           113   +  382:335   163
   8    6    4  Stanisław Rydzik      131   -  244:368    81
   9    8   18  Piotr Madej           100   -  278:335    50
  10   11   26  Andrzej Bobik         100   +  343:269   150
  11    9   18  Piotr Madej           100   +  385:222   150
  12    6   10  Beata Madej           113   -  286:310    63
                                               --------------
                                                SUMA =  1285 / 12 partii


  21  Waldemar Bulkowski    100 Chojnów  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    8    8  Aleksandra Merklejn   120   -  212:424    70
   2            PAUZA
   3   13   27  Sylwia Skokowska      100   +  261:202   150
   4   12   20  Przemysław Pawlic     100   -  298:376    50
   5            PAUZA
   6   13   28  Jacek Wszyndybył      100   +  347:231   150
   7   11   17  Renata Rosół          100   -  289:309    50
   8   13   26  Andrzej Bobik         100   +  384:246   150
   9   13   24  Robert Włodarczyk     100   -  284:299    50
  10   13   12  Katarzyna Żuławska    108   -  276:433    58
  11   12   24  Robert Włodarczyk     100   +  428:346   150
  12   12   24  Robert Włodarczyk     100   -  245:265    50
                                               --------------
                                                SUMA =   928 / 10 partii


  22  Michał Szymkowski     100 Wrocław  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1    9    9  Krzysztof Usakiewicz  120   -  264:462    70
   2   11   15  Dorota Ziembowicz     100   +  417:283   150
   3    8    7  Andrzej Rechowicz     124   -  281:394    74
   4   10   17  Renata Rosół          100   +  306:291   150
   5    9   11  Piotr Rosół           109   -  213:423    59
   6   10   20  Przemysław Pawlic     100   -  237:308    50
   7   12   26  Andrzej Bobik         100   +  350:312   150
   8   11   24  Robert Włodarczyk     100   +  413:380   150
   9    9    8  Aleksandra Merklejn   120   -  359:425    70
  10    9   10  Beata Madej           113   -  347:353    63
  11   11   23  Ewa Fiszer            100   +  386:318   150
  12   10   18  Piotr Madej           100   -  305:318    50
                                               --------------
                                                SUMA =  1186 / 12 partii


  23  Ewa Fiszer            100 Wrocław  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   10   10  Beata Madej           113   -  359:360    63
   2    8   25  Jacek Petrus          100   +  419:344   150
   3    7    5  Radosław Konca        129   -  233:556    79
   4    9   24  Robert Włodarczyk     100   +  446:302   150
   5    7    8  Aleksandra Merklejn   120   -  372:386    70
   6    7   11  Piotr Rosół           109   -  321:382    59
   7    9   18  Piotr Madej           100   +  357:283   150
   8    8   12  Katarzyna Żuławska    108   +  331:300   158
   9    7    3  Marcin Mroziuk        137   -  244:487    87
  10    8   15  Dorota Ziembowicz     100   -  325:345    50
  11   11   22  Michał Szymkowski     100   -  318:386    50
  12   11   12  Katarzyna Żuławska    108   -  317:449    58
                                               --------------
                                                SUMA =  1124 / 12 partii


  24  Robert Włodarczyk     100 Wrocław  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   11   11  Piotr Rosół           109   -  283:412    59
   2   10   17  Renata Rosół          100   -  272:327    50
   3   12   26  Andrzej Bobik         100   +  446:232   150
   4    9   23  Ewa Fiszer            100   -  302:446    50
   5   10   20  Przemysław Pawlic     100   -  274:283    50
   6   11   18  Piotr Madej           100   -  273:334    50
   7   13   28  Jacek Wszyndybył      100   +  391:203   150
   8   11   22  Michał Szymkowski     100   -  380:413    50
   9   13   21  Waldemar Bulkowski    100   +  299:284   150
  10   10   25  Jacek Petrus          100   -  295:318    50
  11   12   21  Waldemar Bulkowski    100   -  346:428    50
  12   12   21  Waldemar Bulkowski    100   +  265:245   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1009 / 12 partii


  25  Jacek Petrus          100 Wrocław  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   12   12  Katarzyna Żuławska    108   -  357:447    58
   2    8   23  Ewa Fiszer            100   -  344:419    50
   3   10   18  Piotr Madej           100   +  360:204   150
   4    8    3  Marcin Mroziuk        137   -  215:514    87
   5   11   17  Renata Rosół          100   +  383:326   150
   6    9   14  Maciej Zięba          104   -  270:416    54
   7   10   15  Dorota Ziembowicz     100   +  319:307   150
   8    9   10  Beata Madej           113   -  295:360    63
   9   12   28  Jacek Wszyndybył      100   +  410:186   150
  10   10   24  Robert Włodarczyk     100   +  318:295   150
  11    8   17  Renata Rosół          100   -  335:344    50
  12    9   15  Dorota Ziembowicz     100   +  404:261   150
                                               --------------
                                                SUMA =  1262 / 12 partii


  26  Andrzej Bobik         100 Chojnów  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1   13   13  Lucyna Korga          107   -  207:429    57
   2   12   18  Piotr Madej           100   -  275:343    50
   3   12   24  Robert Włodarczyk     100   -  232:446    50
   4   13   28  Jacek Wszyndybył      100   +  200: 82   150
   5            PAUZA
   6   12   17  Renata Rosół          100   -  203:361    50
   7   12   22  Michał Szymkowski     100   -  312:350    50
   8   13   21  Waldemar Bulkowski    100   -  246:384    50
   9   11   15  Dorota Ziembowicz     100   -  245:347    50
  10   11   20  Przemysław Pawlic     100   -  269:343    50
  11   13   28  Jacek Wszyndybył      100   +  302:186   150
  12   13   28  Jacek Wszyndybył      100   -  247:254    50
                                               --------------
                                                SUMA =   757 / 11 partii


  27  Sylwia Skokowska      100 Chojnów  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3   13   21  Waldemar Bulkowski    100   -  202:261    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   12   15  Dorota Ziembowicz     100   -  147:511    50
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                               --------------
                                                SUMA =   100 /  2 partie


  28  Jacek Wszyndybył      100 Chojnów  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK            RNK       WYNIK   SKALP
-------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   13   26  Andrzej Bobik         100   -   82:200    50
   5   12   18  Piotr Madej           100   -  298:337    50
   6   13   21  Waldemar Bulkowski    100   -  231:347    50
   7   13   24  Robert Włodarczyk     100   -  203:391    50
   8            PAUZA
   9   12   25  Jacek Petrus          100   -  186:410    50
  10   12   17  Renata Rosół          100   -  239:385    50
  11   13   26  Andrzej Bobik         100   -  186:302    50
  12   13   26  Andrzej Bobik         100   +  254:247   150
                                               --------------
                                                SUMA =   500 /  8 partii


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie