Nowe Miasto Lubawskie15
października
Nowe Miasto Lubawskie 15-16 października VIII Mistrzostwa Warmii i Mazur
Gorzów Wielkopolski 5
listopada
Gorzów Wielkopolski 5- 6 listopada IV Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
Nowy Dwór Mazowiecki 6
listopada
Nowy Dwór Mazowiecki 6 listopada VIII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Gorzów Wielkopolski rządzi05 - 06 listopada 2005 — IV Mistrzostwa Ziemi GorzowskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa Ziemi GorzowskiejGorzów Wielkopolski, 05 - 06 listopada 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Gorzów Wielkopolski rządziNo tak: premier i marszałek Sejmu to Gorzowianie, Grodzki Dom Kultury w Gorzowie po raz kolejny gości turniej w scrabble na swoim terenie, a tutejsi gracze postanowili być tak mili, że nie przeszkadzali gościom w walce o miano Mistrza Ziemi Gorzowskiej AD 2005.
Tak jak w ubiegłym roku, zawody odbyły się w Willi Pauckscha (linki: opis oraz zdjęcia — to siedziba GDK). Sala z lustrem czarowała jak w ubiegłym roku. Na początku kilka potknięć zanotował lider rankingu Kazimierz Merklejn junior. I jeszcze pierwszego dnia było wiadomo, że nie odegra znaczącej roli w turnieju. W nadarzającej się sytuacji szansę swoją spróbował wykorzystać obrońca tego trofeum — Radosław Konca. Szło mu całkiem nieźle. W 6.rundzie był jedynym zawodnikiem bez porażki — a partie 5-12 grał na pierwszym stole. I nie przeszkodziły mu dwie porażki po drodze — w ten sposób obronił tytuł. Gratulacje! W ostatniej rundzie z Radkiem grał Marek Roszak — gdyby wygrał, odniósłby pierwszy sukces w turnieju ogólnopolskim. Niestety na taki sukces Marek jeszcze musi poczekać. Warto odnotować również bardzo dobry występ prawie debiutantki turniejowej (to dopiero 6 jej występ) — Joanna Zadrożna wylądowała na 6.miejscu.
Szczegółowy przebieg turnieju można prześledzić tutaj. W imieniu swoim i graczy bardzo dziękuję Sergiuszowi Sokołowowi oraz Zbyszkowi Wieteckiemu, którzy zapewnili nam bardzo dobrą atmosferę i doskonałe warunki gry. Do zobaczenia za rok.
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
Turniej o Puchar Prezesa Stilonu
I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Radosław        Konca                Warszawa               133.97     10.0     5129     1844      942
  2 Miłosz          Wrzałek              Reda                   122.34      9.0     4932     1715      636
  3 Andrzej         Oleksiak             Hel                    130.84      9.0     4844     1762      490
  4 Marek           Roszak               Poznań                 124.97      9.0     4830     1782      603
  5 Dawid           Pikul                Poznań                 139.19      8.0     4832     1585      341
  6 Joanna          Zadrożna             Szczecin               117.82      8.0     4737     1589      178
  7 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.09      8.0     4643     1509      379
  8 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               121.87      8.0     4610     1586      212
  9 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    132.67      8.0     4542     1578       15
 10 Walenty         Siemaszko            Lipiany                113.23      8.0     4536     1623      185
 11 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               115.36      8.0     4533     1572      189
 12 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               148.72      7.0     4922     1434      640
 13 Jakub           Zaryński             Świnoujście            119.33      7.0     4760     1540      539
 14 Adam            Klimont              Wałcz                  111.94      7.0     4693     1429      486
 15 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 121.84      7.0     4606     1427      217
 16 Anna            Niedzielko           Szczecin               106.55      7.0     4589     1470        3
 17 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   108.92      7.0     4473     1422      192
 18 Arkadiusz       Ziemba               Deszczno               100.00      7.0     4367     1524       92
 19 Bogusław        Książek              Szczecin               100.00      7.0     4316     1492      -32
 20 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  108.57      7.0     4313     1429      427
 21 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    112.83      6.5     4891     1447      448
 22 Tomasz          Szymański            Gorzów Wielkopolski    113.83      6.0     4628     1364       64
 23 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 113.46      6.0     4614     1304      348
 24 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               122.88      6.0     4543     1265      409
 25 Maciej          Perzyński            Piła                   128.14      6.0     4436     1340       21
 26 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               109.91      6.0     4275     1309      -15
 27 Kamila          Krzykawska           Gorzów Wielkopolski    100.00      6.0     4180     1255      -42
 28 Paweł           Łęcki                Gorzów Wielkopolski    100.00      6.0     4154     1267     -152
 29 Rafał           Skibicki             Lębork                 100.00      6.0     4137     1314     -179
 30 Monika          Laskowska            Wrocław                100.00      6.0     3979     1278     -427
 31 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 108.86      5.0     4697     1165      276
 32 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   100.00      5.0     4457     1143      342
 33 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.0     4347     1188      307
 34 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  106.44      5.0     4224     1290     -179
 35 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      5.0     4108     1249     -296
 36 Mariusz         Łasiewicki           Choszczno              102.28      5.0     4087     1190     -110
 37 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               106.34      5.0     4075     1252     -363
 38 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      5.0     4044     1169     -190
 39 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      5.0     4028     1160     -375
 40 Dorota          Franków              Witnica                100.00      5.0     3768     1134     -190
 41 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      5.0     3631     1127     -506
 42 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      4.0     4210     1079     -441
 43 Sławomir        Buk                  Gliwice                106.97      4.0     4136     1083     -265
 44 Lech            Szymczak             Gorzów Wielkopolski    104.99      4.0     3952     1088     -284
 45 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3872     1125     -959
 46 Magdalena       Łasiewicka           Warszawa               100.00      3.0     3801      932     -441
 47 Sylwia          Pliszka              Szczecin               100.00      3.0     3725      965     -662
 48 Monika          Wrzałek              Rumia                  100.00      2.0     3219      818    -1146
 49 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               101.89      1.5     1958      503     -364
 50 Tomasz          Maniecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      1.0     1497      376     -357
 51 Marcin          Karpienia            Gorzów Wielkopolski    100.00      1.0     1404      380     -464
 52 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      0.5     1826      325     -242
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej w Scrabble



	Kazimierz.J Merklejn 148.72 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Niedzielko            106.55 +  505: 334  157
    2     1 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  324: 408   50
    3     6 Marek          Roszak                124.97 -  331: 410   75
    4    13 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  377: 384   81
    5    18 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  551: 292  150
    6    13 Katarzyna      Sołdan                108.57 +  348: 264  159
    7     9 Łukasz         Tuszyński             115.36 +  405: 299  165
    8     7 Bogusław       Książek               100.00 +  448: 304  150
    9     5 Dariusz        Kuć                   108.92 +  442: 326  159
   10     3 Marek          Roszak                124.97 -  346: 463   75
   11     5 Walenty        Siemaszko             113.23 -  416: 437   63
   12     8 Bogusław       Książek               100.00 +  429: 361  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Dawid Pikul 139.19 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jolanta        Chłopińska            106.44 +  368: 361  156
    2     8 Zbigniew       Wietecki              117.09 +  383: 355  167
    3     5 Jakub          Zaryński              119.33 -  307: 468   69
    4     7 Tomasz         Szymański             113.83 +  483: 325  164
    5     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 -  412: 443   72
    6     9 Rafał          Skibicki              100.00 +  522: 281  150
    7     6 Arkadiusz      Ziemba                100.00 +  471: 348  150
    8     3 Walenty        Siemaszko             113.23 -  332: 385   63
    9     6 Maciej         Perzyński             128.14 +  365: 349  178
   10     5 Maciej         Sancewicz             112.83 +  405: 333  163
   11     4 Miłosz         Wrzałek               122.34 +  393: 389  172
   12     2 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  391: 454   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Radosław Konca 133.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 +  405: 317  156
    2    13 Jolanta        Chłopińska            106.44 +  365: 340  156
    3     3 Maciej         Perzyński             128.14 +  484: 297  178
    4     2 Katarzyna      Sołdan                108.57 +  400: 312  159
    5     1 Jakub          Zaryński              119.33 +  409: 328  169
    6     1 Marek          Roszak                124.97 +  462: 323  175
    7     1 Miłosz         Wrzałek               122.34 -  360: 474   72
    8     1 Andrzej        Oleksiak              130.84 +  430: 403  181
    9     1 Robert         Duczemiński           132.67 +  514: 337  183
   10     1 Miłosz         Wrzałek               122.34 -  419: 432   72
   11     1 Joanna         Zadrożna              117.82 +  516: 284  168
   12     1 Marek          Roszak                124.97 +  365: 340  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 12 153.67




	Robert Duczemiński 132.67 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Lech           Szymczak              104.99 -  278: 312   55
    2    18 Dorota         Kuć                   100.00 +  378: 366  150
    3    15 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  400: 346  150
    4     8 Adam           Klimont               111.94 +  457: 334  162
    5     8 Maciej         Sancewicz             112.83 -  402: 470   63
    6    10 Jolanta        Chłopińska            106.44 +  347: 302  156
    7     5 Andrzej        Kowalski              121.84 +  415: 329  172
    8     6 Tomasz         Szymański             113.83 +  393: 325  164
    9     1 Radosław       Konca                 133.97 -  337: 514   84
   10     4 Jakub          Zaryński              119.33 +  358: 329  169
   11     3 Andrzej        Oleksiak              130.84 +  465: 356  181
   12     3 Miłosz         Wrzałek               122.34 -  312: 544   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Andrzej Oleksiak 130.84 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Łasiewicki            102.28 +  373: 296  152
    2     6 Maciej         Perzyński             128.14 -  352: 380   78
    3    18 Paweł          Łęcki                 100.00 +  377: 291  150
    4    13 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 +  384: 377  199
    5     5 Arkadiusz      Ziemba                100.00 +  358: 307  150
    6     4 Łukasz         Tuszyński             115.36 +  436: 336  165
    7     2 Jakub          Zaryński              119.33 +  470: 419  169
    8     1 Radosław       Konca                 133.97 -  403: 430   84
    9     2 Marek          Roszak                124.97 +  395: 337  175
   10     2 Joanna         Zadrożna              117.82 +  486: 325  168
   11     3 Robert         Duczemiński           132.67 -  356: 465   83
   12     2 Dawid          Pikul                 139.19 +  454: 391  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Maciej Perzyński 128.14 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  455: 297  152
    2     6 Andrzej        Oleksiak              130.84 +  380: 352  181
    3     3 Radosław       Konca                 133.97 -  297: 484   84
    4    11 Maciej         Sancewicz             112.83 -  345: 501   63
    5    14 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 -  275: 410   56
    6    20 Alina          Białobrzewska         108.86 +  425: 412  159
    7    14 Jolanta        Chłopińska            106.44 +  422: 257  156
    8    12 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  394: 273  150
    9     6 Dawid          Pikul                 139.19 -  349: 365   89
   10    11 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  456: 245  150
   11     9 Bogusław       Książek               100.00 -  321: 397   50
   12    11 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  317: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Marek Roszak 124.97 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Franków               100.00 +  414: 244  150
    2    11 Ireneusz       Moralewicz            109.91 +  407: 400  160
    3     6 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 +  410: 331  199
    4     3 Arkadiusz      Ziemba                100.00 +  444: 373  150
    5     2 Joanna         Zadrożna              117.82 +  424: 348  168
    6     1 Radosław       Konca                 133.97 -  323: 462   84
    7     3 Maciej         Sancewicz             112.83 +  389: 305  163
    8     2 Miłosz         Wrzałek               122.34 +  443: 329  172
    9     2 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  337: 395   81
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 +  463: 346  199
   11     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 +  436: 329  172
   12     1 Radosław       Konca                 133.97 -  340: 365   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Mariusz Sylwestrzuk 122.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamila         Krzykawska            100.00 +  372: 353  150
    2     7 Dariusz        Białobrzewski         113.46 -  302: 420   63
    3    13 Adam           Klimont               111.94 -  385: 418   62
    4    14 Zbigniew       Wietecki              117.09 -  359: 364   67
    5    23 Sylwia         Pliszka               100.00 -  370: 386   50
    6    22 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  432: 294  150
    7    18 Sławomir       Buk                   106.97 +  438: 318  157
    8    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  295: 446   50
    9    12 Anna           Niedzielko            106.55 -  343: 345   57
   10    21 Marcin         Karpienia             100.00 +  426: 247  150
   11    20 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  445: 227  150
   12    14 Alina          Białobrzewska         108.86 +  376: 316  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Miłosz Wrzałek 122.34 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bogusław       Książek               100.00 +  458: 297  150
    2     4 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  323: 313  150
    3     2 Łukasz         Tuszyński             115.36 -  370: 384   65
    4    10 Przemysław     Pawlic                100.00 +  357: 356  150
    5     9 Józef          Wietecki              100.00 +  406: 369  150
    6     2 Andrzej        Kowalski              121.84 +  464: 381  172
    7     1 Radosław       Konca                 133.97 +  474: 360  184
    8     2 Marek          Roszak                124.97 -  329: 443   75
    9     4 Walenty        Siemaszko             113.23 +  386: 269  163
   10     1 Radosław       Konca                 133.97 +  432: 419  184
   11     4 Dawid          Pikul                 139.19 -  389: 393   89
   12     3 Robert         Duczemiński           132.67 +  544: 312  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 121.87 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Kuć                   100.00 +  394: 330  150
    2     2 Andrzej        Kowalski              121.84 +  403: 338  172
    3     1 Dariusz        Białobrzewski         113.46 +  400: 361  163
    4     1 Jakub          Zaryński              119.33 -  288: 412   69
    5     6 Dawid          Pikul                 139.19 +  443: 412  189
    6     5 Maciej         Sancewicz             112.83 -  365: 407   63
    7     4 Joanna         Zadrożna              117.82 -  302: 418   68
    8    13 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 +  446: 246  156
    9     9 Ireneusz       Moralewicz            109.91 +  421: 360  160
   10     7 Tomasz         Szymański             113.83 +  468: 343  164
   11     2 Marek          Roszak                124.97 -  329: 436   75
   12     5 Anna           Niedzielko            106.55 +  351: 335  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Andrzej Kowalski 121.84 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Monika         Laskowska             100.00 +  482: 235  150
    2     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 -  338: 403   72
    3     8 Sławomir       Buk                   106.97 +  426: 349  157
    4     5 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 +  438: 280  156
    5     3 Anna           Niedzielko            106.55 +  432: 324  157
    6     2 Miłosz         Wrzałek               122.34 -  381: 464   72
    7     5 Robert         Duczemiński           132.67 -  329: 415   83
    8     8 Arkadiusz      Ziemba                100.00 +  308: 303  150
    9     8 Maciej         Sancewicz             112.83 -  247: 601   63
   10     9 Dorota         Kuć                   100.00 +  381: 327  150
   11    11 Rafał          Skibicki              100.00 +  461: 263  150
   12     6 Zbigniew       Wietecki              117.09 -  383: 425   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Jakub Zaryński 119.33 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agata          Pastusiak             100.00 +  378: 270  150
    2     5 Tomasz         Szymański             113.83 +  450: 352  164
    3     5 Dawid          Pikul                 139.19 +  468: 307  189
    4     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 +  412: 288  172
    5     1 Radosław       Konca                 133.97 -  328: 409   84
    6     3 Walenty        Siemaszko             113.23 +  452: 336  163
    7     2 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  419: 470   81
    8     5 Maciej         Sancewicz             112.83 +  447: 343  163
    9     3 Joanna         Zadrożna              117.82 -  364: 389   68
   10     4 Robert         Duczemiński           132.67 -  329: 358   83
   11     6 Dariusz        Kuć                   108.92 -  351: 377   59
   12     9 Tomasz         Szymański             113.83 +  362: 322  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Joanna Zadrożna 117.82 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Radosław       Pastusiak             100.00 +  472: 270  150
    2     3 Walenty        Siemaszko             113.23 -  316: 373   63
    3    12 Bogusław       Książek               100.00 +  469: 354  150
    4     4 Łukasz         Tuszyński             115.36 +  495: 362  165
    5     2 Marek          Roszak                124.97 -  348: 424   75
    6     6 Anna           Niedzielko            106.55 +  401: 386  157
    7     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 +  418: 302  172
    8     4 Ireneusz       Moralewicz            109.91 +  409: 319  160
    9     3 Jakub          Zaryński              119.33 +  389: 364  169
   10     2 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  325: 486   81
   11     1 Radosław       Konca                 133.97 -  284: 516   84
   12     4 Walenty        Siemaszko             113.23 +  411: 403  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Zbigniew Wietecki 117.09 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Pawlic                100.00 +  449: 316  150
    2     8 Dawid          Pikul                 139.19 -  355: 383   89
    3    11 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 -  332: 393   56
    4    14 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 +  364: 359  173
    5    13 Lech           Szymczak              104.99 -  294: 335   55
    6    18 Monika         Laskowska             100.00 -  353: 355   50
    7    19 Sylwia         Pliszka               100.00 +  444: 319  150
    8    16 Tomasz         Maniecki              100.00 +  366: 337  150
    9    13 Józef          Wietecki              100.00 +  408: 370  150
   10    10 Mariusz        Łasiewicki            102.28 +  360: 316  152
   11     8 Adam           Klimont               111.94 +  493: 398  162
   12     6 Andrzej        Kowalski              121.84 +  425: 383  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Łukasz Tuszyński 115.36 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sylwia         Pliszka               100.00 +  448: 261  150
    2     9 Dariusz        Kuć                   108.92 +  394: 300  159
    3     2 Miłosz         Wrzałek               122.34 +  384: 370  172
    4     4 Joanna         Zadrożna              117.82 -  362: 495   68
    5     4 Katarzyna      Sołdan                108.57 +  396: 346  159
    6     4 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  336: 436   81
    7     9 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 -  299: 405   99
    8    11 Rafał          Skibicki              100.00 +  362: 352  150
    9     7 Adam           Klimont               111.94 -  302: 416   62
   10    14 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  448: 275  150
   11     7 Dariusz        Białobrzewski         113.46 +  372: 341  163
   12     7 Dariusz        Kuć                   108.92 +  430: 347  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Tomasz Szymański 113.83 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Skibicki              100.00 +  456: 299  150
    2     5 Jakub          Zaryński              119.33 -  352: 450   69
    3    10 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  404: 393  150
    4     7 Dawid          Pikul                 139.19 -  325: 483   89
    5    10 Sławomir       Buk                   106.97 +  460: 250  157
    6     8 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 +  437: 286  156
    7     7 Walenty        Siemaszko             113.23 -  433: 442   63
    8     6 Robert         Duczemiński           132.67 -  325: 393   83
    9    10 Jolanta        Chłopińska            106.44 +  419: 401  156
   10     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 -  343: 468   72
   11    12 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  352: 337  150
   12     9 Jakub          Zaryński              119.33 -  322: 362   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Dariusz Białobrzewski 113.46 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  450: 275  150
    2     7 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 +  420: 302  173
    3     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 -  361: 400   72
    4     6 Walenty        Siemaszko             113.23 -  301: 372   63
    5    11 Jolanta        Chłopińska            106.44 -  369: 373   56
    6    15 Sławomir       Buk                   106.97 +  372: 333  157
    7    11 Rafał          Skibicki              100.00 -  375: 432   50
    8    15 Paweł          Łęcki                 100.00 +  404: 337  150
    9    11 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 +  452: 330  156
   10     8 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  454: 350  150
   11     7 Łukasz         Tuszyński             115.36 -  341: 372   65
   12    10 Adam           Klimont               111.94 -  315: 390   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Walenty Siemaszko 113.23 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  389: 340  150
    2     3 Joanna         Zadrożna              117.82 +  373: 316  168
    3     4 Katarzyna      Sołdan                108.57 -  304: 344   59
    4     6 Dariusz        Białobrzewski         113.46 +  372: 301  163
    5     7 Ireneusz       Moralewicz            109.91 +  440: 310  160
    6     3 Jakub          Zaryński              119.33 -  336: 452   69
    7     7 Tomasz         Szymański             113.83 +  442: 433  164
    8     3 Dawid          Pikul                 139.19 +  385: 332  189
    9     4 Miłosz         Wrzałek               122.34 -  269: 386   72
   10     6 Adam           Klimont               111.94 +  386: 310  162
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 +  437: 416  199
   12     4 Joanna         Zadrożna              117.82 -  403: 411   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Maciej Sancewicz 112.83 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  325: 379   50
    2    19 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  494: 337  150
    3     9 Krzysztof      Borodziuk             101.89 =  335: 335  102
    4    11 Maciej         Perzyński             128.14 +  501: 345  178
    5     8 Robert         Duczemiński           132.67 +  470: 402  183
    6     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 +  407: 365  172
    7     3 Marek          Roszak                124.97 -  305: 389   75
    8     5 Jakub          Zaryński              119.33 -  343: 447   69
    9     8 Andrzej        Kowalski              121.84 +  601: 247  172
   10     5 Dawid          Pikul                 139.19 -  333: 405   89
   11    10 Anna           Niedzielko            106.55 -  338: 471   57
   12    13 Monika         Laskowska             100.00 +  439: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Adam Klimont 111.94 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Józef          Wietecki              100.00 +  414: 285  150
    2    12 Lech           Szymczak              104.99 -  357: 368   55
    3    13 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 +  418: 385  173
    4     8 Robert         Duczemiński           132.67 -  334: 457   83
    5    12 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  481: 243  150
    6     7 Bogusław       Książek               100.00 +  421: 382  150
    7     8 Ireneusz       Moralewicz            109.91 -  299: 362   60
    8     9 Kamila         Krzykawska            100.00 +  455: 229  150
    9     7 Łukasz         Tuszyński             115.36 +  416: 302  165
   10     6 Walenty        Siemaszko             113.23 -  310: 386   63
   11     8 Zbigniew       Wietecki              117.09 -  398: 493   67
   12    10 Dariusz        Białobrzewski         113.46 +  390: 315  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Ireneusz Moralewicz 109.91 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  335: 309  150
    2    11 Marek          Roszak                124.97 -  400: 407   75
    3    16 Sylwia         Pliszka               100.00 +  369: 181  150
    4    12 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  422: 338  152
    5     7 Walenty        Siemaszko             113.23 -  310: 440   63
    6    12 Lech           Szymczak              104.99 +  372: 369  155
    7     8 Adam           Klimont               111.94 +  362: 299  162
    8     4 Joanna         Zadrożna              117.82 -  319: 409   68
    9     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 -  360: 421   72
   10    16 Przemysław     Pawlic                100.00 -  329: 392   50
   11    14 Jolanta        Chłopińska            106.44 -  341: 427   56
   12    15 Jolanta        Chłopińska            106.44 +  356: 298  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Dariusz Kuć 108.92 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Monika         Wrzałek               100.00 +  367: 252  150
    2     9 Łukasz         Tuszyński             115.36 -  300: 394   65
    3    14 Anna           Niedzielko            106.55 -  415: 421   57
    4    21 Mariusz        Łasiewicki            102.28 +  349: 302  152
    5    16 Paweł          Łęcki                 100.00 -  365: 403   50
    6    17 Przemysław     Pawlic                100.00 +  351: 325  150
    7    16 Monika         Laskowska             100.00 +  482: 324  150
    8    10 Katarzyna      Sołdan                108.57 +  375: 273  159
    9     5 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 -  326: 442   99
   10    12 Jolanta        Chłopińska            106.44 +  419: 364  156
   11     6 Jakub          Zaryński              119.33 +  377: 351  169
   12     7 Łukasz         Tuszyński             115.36 -  347: 430   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Alina Białobrzewska 108.86 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  343: 405   50
    2    15 Bogusław       Książek               100.00 -  317: 380   50
    3    22 Radosław       Pastusiak             100.00 +  437: 310  150
    4    18 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  380: 409   50
    5    19 Mariusz        Łasiewicki            102.28 -  376: 469   52
    6    20 Maciej         Perzyński             128.14 -  412: 425   78
    7    22 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  432: 303  150
    8    19 Anna           Niedzielko            106.55 -  380: 438   57
    9    23 Dorota         Franków               100.00 +  445: 292  150
   10    20 Tomasz         Maniecki              100.00 +  423: 266  150
   11    19 Lech           Szymczak              104.99 +  436: 348  155
   12    14 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 -  316: 376   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Katarzyna Sołdan 108.57 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  448: 314  150
    2    10 Sławomir       Buk                   106.97 +  385: 348  157
    3     4 Walenty        Siemaszko             113.23 +  344: 304  163
    4     2 Radosław       Konca                 133.97 -  312: 400   84
    5     4 Łukasz         Tuszyński             115.36 -  346: 396   65
    6    13 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 -  264: 348   99
    7    10 Józef          Wietecki              100.00 +  394: 244  150
    8    10 Dariusz        Kuć                   108.92 -  273: 375   59
    9    20 Monika         Laskowska             100.00 -  286: 300   50
   10    15 Arkadiusz      Ziemba                100.00 +  421: 327  150
   11    15 Mariusz        Łasiewicki            102.28 +  471: 213  152
   12    12 Rafał          Skibicki              100.00 +  369: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Sławomir Buk 106.97 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Łęcki                 100.00 +  356: 303  150
    2    10 Katarzyna      Sołdan                108.57 -  348: 385   59
    3     8 Andrzej        Kowalski              121.84 -  349: 426   72
    4    15 Kamila         Krzykawska            100.00 +  353: 308  150
    5    10 Tomasz         Szymański             113.83 -  250: 460   64
    6    15 Dariusz        Białobrzewski         113.46 -  333: 372   63
    7    18 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 -  318: 438   73
    8    23 Monika         Wrzałek               100.00 +  384: 235  150
    9    15 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  313: 385   50
   10    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  398: 403   50
   11    22 Marcin         Karpienia             100.00 +  425: 292  150
   12    20 Mariusz        Łasiewicki            102.28 -  309: 394   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Anna Niedzielko 106.55 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 -  334: 505   99
    2    17 Józef          Wietecki              100.00 +  417: 337  150
    3    14 Dariusz        Kuć                   108.92 +  421: 415  159
    4     9 Lech           Szymczak              104.99 +  320: 300  155
    5     3 Andrzej        Kowalski              121.84 -  324: 432   72
    6     6 Joanna         Zadrożna              117.82 -  386: 401   68
    7    12 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  321: 406   50
    8    19 Alina          Białobrzewska         108.86 +  438: 380  159
    9    12 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 +  345: 343  173
   10    13 Paweł          Łęcki                 100.00 +  477: 378  150
   11    10 Maciej         Sancewicz             112.83 +  471: 338  163
   12     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 -  335: 351   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Jolanta Chłopińska 106.44 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 139.19 -  361: 368   89
    2    13 Radosław       Konca                 133.97 -  340: 365   84
    3    19 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  348: 325  150
    4    16 Dorota         Kuć                   100.00 +  319: 315  150
    5    11 Dariusz        Białobrzewski         113.46 +  373: 369  163
    6    10 Robert         Duczemiński           132.67 -  302: 347   83
    7    14 Maciej         Perzyński             128.14 -  257: 422   78
    8    18 Józef          Wietecki              100.00 +  434: 357  150
    9    10 Tomasz         Szymański             113.83 -  401: 419   64
   10    12 Dariusz        Kuć                   108.92 -  364: 419   59
   11    14 Ireneusz       Moralewicz            109.91 +  427: 341  160
   12    15 Ireneusz       Moralewicz            109.91 -  298: 356   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Monika Gawron-Cieślik 106.34 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Radosław       Konca                 133.97 -  317: 405   84
    2    20 Agata          Pastusiak             100.00 +  360: 222  150
    3    11 Zbigniew       Wietecki              117.09 +  393: 332  167
    4     5 Andrzej        Kowalski              121.84 -  280: 438   72
    5    14 Maciej         Perzyński             128.14 +  410: 275  178
    6     8 Tomasz         Szymański             113.83 -  286: 437   64
    7    13 Mariusz        Łasiewicki            102.28 +  333: 332  152
    8    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 -  246: 446   72
    9    11 Dariusz        Białobrzewski         113.46 -  330: 452   63
   10    19 Monika         Laskowska             100.00 -  313: 395   50
   11    21 Józef          Wietecki              100.00 +  467: 251  150
   12    17 Kamila         Krzykawska            100.00 -  340: 453   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Lech Szymczak 104.99 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Robert         Duczemiński           132.67 +  312: 278  183
    2    12 Adam           Klimont               111.94 +  368: 357  162
    3     7 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  289: 357   50
    4     9 Anna           Niedzielko            106.55 -  300: 320   57
    5    13 Zbigniew       Wietecki              117.09 +  335: 294  167
    6    12 Ireneusz       Moralewicz            109.91 -  369: 372   60
    7    17 Kamila         Krzykawska            100.00 -  327: 413   50
    8    17 Dorota         Kuć                   100.00 -  224: 377   50
    9    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  468: 289  150
   10    17 Bogusław       Książek               100.00 -  300: 383   50
   11    19 Alina          Białobrzewska         108.86 -  348: 436   59
   12    21 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  312: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1088  / 12  90.67




	Mariusz Łasiewicki 102.28 Choszczno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  296: 373   81
    2    16 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  311: 397   50
    3    25 Monika         Wrzałek               100.00 +  371: 303  150
    4    21 Dariusz        Kuć                   108.92 -  302: 349   59
    5    19 Alina          Białobrzewska         108.86 +  469: 376  159
    6    21 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  440: 314  152
    7    13 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 -  332: 333   56
    8    20 Monika         Laskowska             100.00 +  356: 279  150
    9    16 Przemysław     Pawlic                100.00 -  287: 333   50
   10    10 Zbigniew       Wietecki              117.09 -  316: 360   67
   11    15 Katarzyna      Sołdan                108.57 -  213: 471   59
   12    20 Sławomir       Buk                   106.97 +  394: 309  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Krzysztof Borodziuk 101.89 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Perzyński             128.14 -  297: 455   78
    2    14 Kamila         Krzykawska            100.00 +  397: 320  150
    3     9 Maciej         Sancewicz             112.83 =  335: 335  113
    4    12 Ireneusz       Moralewicz            109.91 -  338: 422   60
    5    17 Rafał          Skibicki              100.00 -  277: 350   50
    6    21 Mariusz        Łasiewicki            102.28 -  314: 440   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     503  /  6  83.83




	Dorota Franków 100.00 Witnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Roszak                124.97 -  244: 414   75
    2    24 Paweł          Łęcki                 100.00 -  284: 305   50
    3    23 Józef          Wietecki              100.00 -  306: 478   50
    4    23 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  282: 331   50
    5    24 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  282: 324   50
    6    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  329: 222  150
    7    23 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  289: 388   50
    8    25 Marcin         Karpienia             100.00 +  300: 201  150
    9    23 Alina          Białobrzewska         108.86 -  292: 445   59
   10    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  377: 277  150
   11    23 Tomasz         Maniecki              100.00 +  397: 234  150
   12    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  386: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 12  94.50




	Marcin Karpienia 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Dorota         Franków               100.00 -  201: 300   50
    9    21 Kamila         Krzykawska            100.00 -  299: 388   50
   10    21 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 -  247: 426   73
   11    22 Sławomir       Buk                   106.97 -  292: 425   57
   12    25 Monika         Wrzałek               100.00 +  365: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     380  /  5  76.00




	Kamila Krzykawska 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 -  353: 372   73
    2    14 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  320: 397   52
    3    21 Monika         Laskowska             100.00 +  441: 319  150
    4    15 Sławomir       Buk                   106.97 -  308: 353   57
    5    22 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  336: 313  150
    6    19 Sylwia         Pliszka               100.00 +  346: 326  150
    7    17 Lech           Szymczak              104.99 +  413: 327  155
    8     9 Adam           Klimont               111.94 -  229: 455   62
    9    21 Marcin         Karpienia             100.00 +  388: 299  150
   10    18 Rafał          Skibicki              100.00 -  267: 394   50
   11    16 Paweł          Łęcki                 100.00 -  326: 327   50
   12    17 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 +  453: 340  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Bogusław Książek 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               122.34 -  297: 458   72
    2    15 Alina          Białobrzewska         108.86 +  380: 317  159
    3    12 Joanna         Zadrożna              117.82 -  354: 469   68
    4    19 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  406: 268  150
    5    15 Przemysław     Pawlic                100.00 +  342: 313  150
    6     7 Adam           Klimont               111.94 -  382: 421   62
    7    15 Paweł          Łęcki                 100.00 +  360: 321  150
    8     7 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 -  304: 448   99
    9    18 Tomasz         Maniecki              100.00 +  350: 283  150
   10    17 Lech           Szymczak              104.99 +  383: 300  155
   11     9 Maciej         Perzyński             128.14 +  397: 321  178
   12     8 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 -  361: 429   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Dorota Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  121.87 -  330: 394   72
    2    18 Robert         Duczemiński           132.67 -  366: 378   83
    3    20 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  412: 334  150
    4    16 Jolanta        Chłopińska            106.44 -  315: 319   56
    5    21 Radosław       Pastusiak             100.00 +  412: 229  150
    6    16 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  304: 420   50
    7    20 Przemysław     Pawlic                100.00 +  441: 289  150
    8    17 Lech           Szymczak              104.99 +  377: 224  155
    9    14 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  299: 426   50
   10     9 Andrzej        Kowalski              121.84 -  327: 381   72
   11    13 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  340: 351   50
   12    19 Józef          Wietecki              100.00 +  424: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Monika Laskowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Kowalski              121.84 -  235: 482   72
    2    25 Rafał          Skibicki              100.00 -  342: 436   50
    3    21 Kamila         Krzykawska            100.00 -  319: 441   50
    4    24 Monika         Wrzałek               100.00 +  377: 222  150
    5    20 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  344: 256  150
    6    18 Zbigniew       Wietecki              117.09 +  355: 353  167
    7    16 Dariusz        Kuć                   108.92 -  324: 482   59
    8    20 Mariusz        Łasiewicki            102.28 -  279: 356   52
    9    20 Katarzyna      Sołdan                108.57 +  300: 286  159
   10    19 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 +  395: 313  156
   11    18 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  388: 340  150
   12    13 Maciej         Sancewicz             112.83 -  321: 439   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Tomasz Maniecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    16 Zbigniew       Wietecki              117.09 -  337: 366   67
    9    18 Bogusław       Książek               100.00 -  283: 350   50
   10    20 Alina          Białobrzewska         108.86 -  266: 423   59
   11    23 Dorota         Franków               100.00 -  234: 397   50
   12    24 Sylwia         Pliszka               100.00 +  377: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     376  /  5  75.20




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Zaryński              119.33 -  270: 378   69
    2    20 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 -  222: 360   56
    3    24 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  260: 379   50
    4    25 Radosław       Pastusiak             100.00 -  263: 293   50
    5    25 Monika         Wrzałek               100.00 -  289: 329   50
    6    25 Dorota         Franków               100.00 -  222: 329   50
    7    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     325  /  6  54.17




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Zadrożna              117.82 -  270: 472   68
    2    21 Przemysław     Pawlic                100.00 -  292: 308   50
    3    22 Alina          Białobrzewska         108.86 -  310: 437   59
    4    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  293: 263  150
    5    21 Dorota         Kuć                   100.00 -  229: 412   50
    6    23 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  371: 325  150
    7    21 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  299: 300   50
    8    22 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  262: 368   50
    9    25 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  322: 303  150
   10    24 Dorota         Franków               100.00 -  277: 377   50
   11    24 Sylwia         Pliszka               100.00 +  339: 301  150
   12    23 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  367: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1127  / 12  93.92




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Wietecki              117.09 -  316: 449   67
    2    21 Radosław       Pastusiak             100.00 +  308: 292  150
    3    17 Rafał          Skibicki              100.00 +  343: 336  150
    4    10 Miłosz         Wrzałek               122.34 -  356: 357   72
    5    15 Bogusław       Książek               100.00 -  313: 342   50
    6    17 Dariusz        Kuć                   108.92 -  325: 351   59
    7    20 Dorota         Kuć                   100.00 -  289: 441   50
    8    24 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  418: 342  150
    9    16 Mariusz        Łasiewicki            102.28 +  333: 287  152
   10    16 Ireneusz       Moralewicz            109.91 +  392: 329  160
   11    17 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  313: 411   50
   12    18 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  322: 466   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Sylwia Pliszka 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Tuszyński             115.36 -  261: 448   65
    2    22 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  368: 292  150
    3    16 Ireneusz       Moralewicz            109.91 -  181: 369   60
    4    22 Rafał          Skibicki              100.00 -  288: 355   50
    5    23 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 +  386: 370  173
    6    19 Kamila         Krzykawska            100.00 -  326: 346   50
    7    19 Zbigniew       Wietecki              117.09 -  319: 444   67
    8    21 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  315: 445   50
    9    24 Monika         Wrzałek               100.00 +  406: 221  150
   10    22 Józef          Wietecki              100.00 -  256: 381   50
   11    24 Radosław       Pastusiak             100.00 -  301: 339   50
   12    24 Tomasz         Maniecki              100.00 -  318: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  / 12  80.42




	Rafał Skibicki 100.00 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Szymański             113.83 -  299: 456   64
    2    25 Monika         Laskowska             100.00 +  436: 342  150
    3    17 Przemysław     Pawlic                100.00 -  336: 343   50
    4    22 Sylwia         Pliszka               100.00 +  355: 288  150
    5    17 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  350: 277  152
    6     9 Dawid          Pikul                 139.19 -  281: 522   89
    7    11 Dariusz        Białobrzewski         113.46 +  432: 375  163
    8    11 Łukasz         Tuszyński             115.36 -  352: 362   65
    9    17 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  322: 254  150
   10    18 Kamila         Krzykawska            100.00 +  394: 267  150
   11    11 Andrzej        Kowalski              121.84 -  263: 461   72
   12    12 Katarzyna      Sołdan                108.57 -  317: 369   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Białobrzewski         113.46 -  275: 450   63
    2    19 Maciej         Sancewicz             112.83 -  337: 494   63
    3    24 Agata          Pastusiak             100.00 +  379: 260  150
    4    18 Alina          Białobrzewska         108.86 +  409: 380  159
    5    12 Adam           Klimont               111.94 -  243: 481   62
    6    16 Dorota         Kuć                   100.00 +  420: 304  150
    7    12 Anna           Niedzielko            106.55 +  406: 321  157
    8    12 Maciej         Perzyński             128.14 -  273: 394   78
    9    22 Lech           Szymczak              104.99 -  289: 468   55
   10    14 Łukasz         Tuszyński             115.36 -  275: 448   65
   11    20 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 -  227: 445   73
   12    22 Dorota         Franków               100.00 -  339: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Walenty        Siemaszko             113.23 -  340: 389   63
    2    16 Mariusz        Łasiewicki            102.28 +  397: 311  152
    3    15 Robert         Duczemiński           132.67 -  346: 400   83
    4    20 Paweł          Łęcki                 100.00 -  315: 354   50
    5    24 Dorota         Franków               100.00 +  324: 282  150
    6    14 Józef          Wietecki              100.00 -  294: 384   50
    7    22 Alina          Białobrzewska         108.86 -  303: 432   59
    8    22 Radosław       Pastusiak             100.00 +  368: 262  150
    9    17 Rafał          Skibicki              100.00 -  254: 322   50
   10    23 Sławomir       Buk                   106.97 +  403: 398  157
   11    18 Monika         Laskowska             100.00 -  340: 388   50
   12    21 Lech           Szymczak              104.99 +  360: 312  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Sancewicz             112.83 +  379: 325  163
    2     4 Miłosz         Wrzałek               122.34 -  313: 323   72
    3    10 Tomasz         Szymański             113.83 -  393: 404   64
    4    19 Bogusław       Książek               100.00 -  268: 406   50
    5    18 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 -  292: 551   99
    6    24 Monika         Wrzałek               100.00 +  400: 244  150
    7    21 Radosław       Pastusiak             100.00 +  300: 299  150
    8    14 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 +  446: 295  173
    9    19 Paweł          Łęcki                 100.00 -  330: 393   50
   10    11 Maciej         Perzyński             128.14 -  245: 456   78
   11    17 Przemysław     Pawlic                100.00 +  411: 313  150
   12    16 Paweł          Łęcki                 100.00 -  331: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Klimont               111.94 -  285: 414   62
    2    17 Anna           Niedzielko            106.55 -  337: 417   57
    3    23 Dorota         Franków               100.00 +  478: 306  150
    4    17 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  459: 431  150
    5     9 Miłosz         Wrzałek               122.34 -  369: 406   72
    6    14 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  384: 294  150
    7    10 Katarzyna      Sołdan                108.57 -  244: 394   59
    8    18 Jolanta        Chłopińska            106.44 -  357: 434   56
    9    13 Zbigniew       Wietecki              117.09 -  370: 408   67
   10    22 Sylwia         Pliszka               100.00 +  381: 256  150
   11    21 Monika         Gawron-Cieślik        106.34 -  251: 467   56
   12    19 Dorota         Kuć                   100.00 -  295: 424   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Tadeusz Wiśniewski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ireneusz       Moralewicz            109.91 -  309: 335   60
    2    23 Monika         Wrzałek               100.00 +  399: 227  150
    3    19 Jolanta        Chłopińska            106.44 -  325: 348   56
    4    17 Józef          Wietecki              100.00 -  431: 459   50
    5    20 Monika         Laskowska             100.00 -  256: 344   50
    6    23 Radosław       Pastusiak             100.00 -  325: 371   50
    7    23 Dorota         Franków               100.00 +  388: 289  150
    8    21 Sylwia         Pliszka               100.00 +  445: 315  150
    9    14 Dorota         Kuć                   100.00 +  426: 299  150
   10     8 Dariusz        Białobrzewski         113.46 -  350: 454   63
   11    12 Tomasz         Szymański             113.83 -  337: 352   64
   12    18 Przemysław     Pawlic                100.00 +  466: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  / 12  95.25




	Monika Wrzałek 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Kuć                   108.92 -  252: 367   59
    2    23 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  227: 399   50
    3    25 Mariusz        Łasiewicki            102.28 -  303: 371   52
    4    24 Monika         Laskowska             100.00 -  222: 377   50
    5    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  329: 289  150
    6    24 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  244: 400   50
    7    24 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  301: 253  150
    8    23 Sławomir       Buk                   106.97 -  235: 384   57
    9    24 Sylwia         Pliszka               100.00 -  221: 406   50
   10    25 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  265: 352   50
   11    25 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  291: 402   50
   12    25 Marcin         Karpienia             100.00 -  329: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  / 12  68.17




	Arkadiusz Ziemba 100.00 Deszczno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Alina          Białobrzewska         108.86 +  405: 343  159
    2     1 Kazimierz.J    Merklejn              148.72 +  408: 324  199
    3     7 Lech           Szymczak              104.99 +  357: 289  155
    4     3 Marek          Roszak                124.97 -  373: 444   75
    5     5 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  307: 358   81
    6    11 Paweł          Łęcki                 100.00 +  381: 347  150
    7     6 Dawid          Pikul                 139.19 -  348: 471   89
    8     8 Andrzej        Kowalski              121.84 -  303: 308   72
    9    15 Sławomir       Buk                   106.97 +  385: 313  157
   10    15 Katarzyna      Sołdan                108.57 -  327: 421   59
   11    13 Dorota         Kuć                   100.00 +  351: 340  150
   12    11 Maciej         Perzyński             128.14 +  422: 317  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Magdalena Łasiewicka 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Sołdan                108.57 -  314: 448   59
    2    22 Sylwia         Pliszka               100.00 -  292: 368   50
    3    20 Dorota         Kuć                   100.00 -  334: 412   50
    4    23 Dorota         Franków               100.00 +  331: 282  150
    5    22 Kamila         Krzykawska            100.00 -  313: 336   50
    6    22 Mariusz        Sylwestrzuk           122.88 -  294: 432   73
    7    24 Monika         Wrzałek               100.00 -  253: 301   50
    8    24 Przemysław     Pawlic                100.00 -  342: 418   50
    9    25 Radosław       Pastusiak             100.00 -  303: 322   50
   10    25 Monika         Wrzałek               100.00 +  352: 265  150
   11    25 Monika         Wrzałek               100.00 +  402: 291  150
   12    23 Radosław       Pastusiak             100.00 -  271: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     932  / 12  77.67




	Paweł Łęcki 100.00 Gorzów Wielkopolski           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sławomir       Buk                   106.97 -  303: 356   57
    2    24 Dorota         Franków               100.00 +  305: 284  150
    3    18 Andrzej        Oleksiak              130.84 -  291: 377   81
    4    20 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  354: 315  150
    5    16 Dariusz        Kuć                   108.92 +  403: 365  159
    6    11 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  347: 381   50
    7    15 Bogusław       Książek               100.00 -  321: 360   50
    8    15 Dariusz        Białobrzewski         113.46 -  337: 404   63
    9    19 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  393: 330  150
   10    13 Anna           Niedzielko            106.55 -  378: 477   57
   11    16 Kamila         Krzykawska            100.00 +  327: 326  150
   12    16 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  395: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Niedzielko            505: 334
   2 Jolanta        Chłopińska           - Dawid          Pikul                 361: 368
   3 Radosław       Konca                - Monika         Gawron-Cieślik        405: 317
   4 Lech           Szymczak             - Robert         Duczemiński           312: 278
   5 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Łasiewicki            373: 296
   6 Krzysztof      Borodziuk            - Maciej         Perzyński             297: 455
   7 Marek          Roszak               - Dorota         Franków               414: 244
   8 Kamila         Krzykawska           - Mariusz        Sylwestrzuk           353: 372
   9 Miłosz         Wrzałek              - Bogusław       Książek               458: 297
  10 Dorota         Kuć                  - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  330: 394
  11 Andrzej        Kowalski             - Monika         Laskowska             482: 235
  12 Agata          Pastusiak            - Jakub          Zaryński              270: 378
  13 Joanna         Zadrożna             - Radosław       Pastusiak             472: 270
  14 Przemysław     Pawlic               - Zbigniew       Wietecki              316: 449
  15 Łukasz         Tuszyński            - Sylwia         Pliszka               448: 261
  16 Rafał          Skibicki             - Tomasz         Szymański             299: 456
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Bartłomiej     Sylwestrzuk           450: 275
  18 Jolanta        Sylwestrzuk          - Walenty        Siemaszko             340: 389
  19 Maciej         Sancewicz            - Małgorzata     Szmuksta              325: 379
  20 Józef          Wietecki             - Adam           Klimont               285: 414
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Tadeusz        Wiśniewski            335: 309
  22 Monika         Wrzałek              - Dariusz        Kuć                   252: 367
  23 Alina          Białobrzewska        - Arkadiusz      Ziemba                343: 405
  24 Magdalena      Łasiewicka           - Katarzyna      Sołdan                314: 448
  25 Sławomir       Buk                  - Paweł          Łęcki                 356: 303


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Ziemba               - Kazimierz.J    Merklejn              408: 324
   2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Andrzej        Kowalski              403: 338
   3 Walenty        Siemaszko            - Joanna         Zadrożna              373: 316
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Miłosz         Wrzałek               313: 323
   5 Tomasz         Szymański            - Jakub          Zaryński              352: 450
   6 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Oleksiak              380: 352
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Białobrzewski         302: 420
   8 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Pikul                 355: 383
   9 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             300: 394
  10 Katarzyna      Sołdan               - Sławomir       Buk                   385: 348
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Marek          Roszak                400: 407
  12 Adam           Klimont              - Lech           Szymczak              357: 368
  13 Jolanta        Chłopińska           - Radosław       Konca                 340: 365
  14 Krzysztof      Borodziuk            - Kamila         Krzykawska            397: 320
  15 Bogusław       Książek              - Alina          Białobrzewska         380: 317
  16 Mariusz        Łasiewicki           - Jolanta        Sylwestrzuk           311: 397
  17 Anna           Niedzielko           - Józef          Wietecki              417: 337
  18 Robert         Duczemiński          - Dorota         Kuć                   378: 366
  19 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Maciej         Sancewicz             337: 494
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Agata          Pastusiak             360: 222
  21 Radosław       Pastusiak            - Przemysław     Pawlic                292: 308
  22 Sylwia         Pliszka              - Magdalena      Łasiewicka            368: 292
  23 Tadeusz        Wiśniewski           - Monika         Wrzałek               399: 227
  24 Paweł          Łęcki                - Dorota         Franków               305: 284
  25 Monika         Laskowska            - Rafał          Skibicki              342: 436


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Białobrzewski         400: 361
   2 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               384: 370
   3 Maciej         Perzyński            - Radosław       Konca                 297: 484
   4 Katarzyna      Sołdan               - Walenty        Siemaszko             344: 304
   5 Jakub          Zaryński             - Dawid          Pikul                 468: 307
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Roszak                331: 410
   7 Arkadiusz      Ziemba               - Lech           Szymczak              357: 289
   8 Andrzej        Kowalski             - Sławomir       Buk                   426: 349
   9 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Borodziuk             335: 335
  10 Tomasz         Szymański            - Małgorzata     Szmuksta              404: 393
  11 Monika         Gawron-Cieślik       - Zbigniew       Wietecki              393: 332
  12 Bogusław       Książek              - Joanna         Zadrożna              354: 469
  13 Adam           Klimont              - Mariusz        Sylwestrzuk           418: 385
  14 Anna           Niedzielko           - Dariusz        Kuć                   421: 415
  15 Jolanta        Sylwestrzuk          - Robert         Duczemiński           346: 400
  16 Sylwia         Pliszka              - Ireneusz       Moralewicz            181: 369
  17 Przemysław     Pawlic               - Rafał          Skibicki              343: 336
  18 Paweł          Łęcki                - Andrzej        Oleksiak              291: 377
  19 Tadeusz        Wiśniewski           - Jolanta        Chłopińska            325: 348
  20 Magdalena      Łasiewicka           - Dorota         Kuć                   334: 412
  21 Kamila         Krzykawska           - Monika         Laskowska             441: 319
  22 Alina          Białobrzewska        - Radosław       Pastusiak             437: 310
  23 Dorota         Franków              - Józef          Wietecki              306: 478
  24 Agata          Pastusiak            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           260: 379
  25 Monika         Wrzałek              - Mariusz        Łasiewicki            303: 371


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  412: 288
   2 Radosław       Konca                - Katarzyna      Sołdan                400: 312
   3 Marek          Roszak               - Arkadiusz      Ziemba                444: 373
   4 Joanna         Zadrożna             - Łukasz         Tuszyński             495: 362
   5 Monika         Gawron-Cieślik       - Andrzej        Kowalski              280: 438
   6 Walenty        Siemaszko            - Dariusz        Białobrzewski         372: 301
   7 Dawid          Pikul                - Tomasz         Szymański             483: 325
   8 Robert         Duczemiński          - Adam           Klimont               457: 334
   9 Lech           Szymczak             - Anna           Niedzielko            300: 320
  10 Miłosz         Wrzałek              - Przemysław     Pawlic                357: 356
  11 Maciej         Perzyński            - Maciej         Sancewicz             345: 501
  12 Krzysztof      Borodziuk            - Ireneusz       Moralewicz            338: 422
  13 Andrzej        Oleksiak             - Kazimierz.J    Merklejn              384: 377
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zbigniew       Wietecki              359: 364
  15 Sławomir       Buk                  - Kamila         Krzykawska            353: 308
  16 Dorota         Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            315: 319
  17 Józef          Wietecki             - Tadeusz        Wiśniewski            459: 431
  18 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Alina          Białobrzewska         409: 380
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Bogusław       Książek               268: 406
  20 Paweł          Łęcki                - Jolanta        Sylwestrzuk           354: 315
  21 Mariusz        Łasiewicki           - Dariusz        Kuć                   302: 349
  22 Rafał          Skibicki             - Sylwia         Pliszka               355: 288
  23 Dorota         Franków              - Magdalena      Łasiewicka            282: 331
  24 Monika         Laskowska            - Monika         Wrzałek               377: 222
  25 Radosław       Pastusiak            - Agata          Pastusiak             293: 263


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Jakub          Zaryński              409: 328
   2 Marek          Roszak               - Joanna         Zadrożna              424: 348
   3 Andrzej        Kowalski             - Anna           Niedzielko            432: 324
   4 Katarzyna      Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             346: 396
   5 Arkadiusz      Ziemba               - Andrzej        Oleksiak              307: 358
   6 Dawid          Pikul                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  412: 443
   7 Walenty        Siemaszko            - Ireneusz       Moralewicz            440: 310
   8 Maciej         Sancewicz            - Robert         Duczemiński           470: 402
   9 Józef          Wietecki             - Miłosz         Wrzałek               369: 406
  10 Sławomir       Buk                  - Tomasz         Szymański             250: 460
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Jolanta        Chłopińska            369: 373
  12 Adam           Klimont              - Bartłomiej     Sylwestrzuk           481: 243
  13 Zbigniew       Wietecki             - Lech           Szymczak              294: 335
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Perzyński             410: 275
  15 Przemysław     Pawlic               - Bogusław       Książek               313: 342
  16 Dariusz        Kuć                  - Paweł          Łęcki                 365: 403
  17 Rafał          Skibicki             - Krzysztof      Borodziuk             350: 277
  18 Małgorzata     Szmuksta             - Kazimierz.J    Merklejn              292: 551
  19 Alina          Białobrzewska        - Mariusz        Łasiewicki            376: 469
  20 Tadeusz        Wiśniewski           - Monika         Laskowska             256: 344
  21 Dorota         Kuć                  - Radosław       Pastusiak             412: 229
  22 Magdalena      Łasiewicka           - Kamila         Krzykawska            313: 336
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sylwia         Pliszka               370: 386
  24 Jolanta        Sylwestrzuk          - Dorota         Franków               324: 282
  25 Monika         Wrzałek              - Agata          Pastusiak             329: 289


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Marek          Roszak                462: 323
   2 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kowalski              464: 381
   3 Jakub          Zaryński             - Walenty        Siemaszko             452: 336
   4 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Oleksiak              336: 436
   5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Maciej         Sancewicz             365: 407
   6 Anna           Niedzielko           - Joanna         Zadrożna              386: 401
   7 Bogusław       Książek              - Adam           Klimont               382: 421
   8 Tomasz         Szymański            - Monika         Gawron-Cieślik        437: 286
   9 Dawid          Pikul                - Rafał          Skibicki              522: 281
  10 Robert         Duczemiński          - Jolanta        Chłopińska            347: 302
  11 Arkadiusz      Ziemba               - Paweł          Łęcki                 381: 347
  12 Lech           Szymczak             - Ireneusz       Moralewicz            369: 372
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Katarzyna      Sołdan                348: 264
  14 Jolanta        Sylwestrzuk          - Józef          Wietecki              294: 384
  15 Dariusz        Białobrzewski        - Sławomir       Buk                   372: 333
  16 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Dorota         Kuć                   420: 304
  17 Dariusz        Kuć                  - Przemysław     Pawlic                351: 325
  18 Monika         Laskowska            - Zbigniew       Wietecki              355: 353
  19 Sylwia         Pliszka              - Kamila         Krzykawska            326: 346
  20 Maciej         Perzyński            - Alina          Białobrzewska         425: 412
  21 Mariusz        Łasiewicki           - Krzysztof      Borodziuk             440: 314
  22 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Łasiewicka            432: 294
  23 Radosław       Pastusiak            - Tadeusz        Wiśniewski            371: 325
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Monika         Wrzałek               400: 244
  25 Dorota         Franków              - Agata          Pastusiak             329: 222


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Konca                 474: 360
   2 Andrzej        Oleksiak             - Jakub          Zaryński              470: 419
   3 Maciej         Sancewicz            - Marek          Roszak                305: 389
   4 Joanna         Zadrożna             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  418: 302
   5 Andrzej        Kowalski             - Robert         Duczemiński           329: 415
   6 Dawid          Pikul                - Arkadiusz      Ziemba                471: 348
   7 Tomasz         Szymański            - Walenty        Siemaszko             433: 442
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Adam           Klimont               362: 299
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             405: 299
  10 Józef          Wietecki             - Katarzyna      Sołdan                244: 394
  11 Rafał          Skibicki             - Dariusz        Białobrzewski         432: 375
  12 Anna           Niedzielko           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           321: 406
  13 Mariusz        Łasiewicki           - Monika         Gawron-Cieślik        332: 333
  14 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Perzyński             257: 422
  15 Bogusław       Książek              - Paweł          Łęcki                 360: 321
  16 Dariusz        Kuć                  - Monika         Laskowska             482: 324
  17 Kamila         Krzykawska           - Lech           Szymczak              413: 327
  18 Sławomir       Buk                  - Mariusz        Sylwestrzuk           318: 438
  19 Zbigniew       Wietecki             - Sylwia         Pliszka               444: 319
  20 Przemysław     Pawlic               - Dorota         Kuć                   289: 441
  21 Radosław       Pastusiak            - Małgorzata     Szmuksta              299: 300
  22 Alina          Białobrzewska        - Jolanta        Sylwestrzuk           432: 303
  23 Tadeusz        Wiśniewski           - Dorota         Franków               388: 289
  24 Monika         Wrzałek              - Magdalena      Łasiewicka            301: 253
  25 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Radosław       Konca                 403: 430
   2 Marek          Roszak               - Miłosz         Wrzałek               443: 329
   3 Walenty        Siemaszko            - Dawid          Pikul                 385: 332
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Joanna         Zadrożna              319: 409
   5 Jakub          Zaryński             - Maciej         Sancewicz             447: 343
   6 Robert         Duczemiński          - Tomasz         Szymański             393: 325
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Bogusław       Książek               448: 304
   8 Andrzej        Kowalski             - Arkadiusz      Ziemba                308: 303
   9 Adam           Klimont              - Kamila         Krzykawska            455: 229
  10 Katarzyna      Sołdan               - Dariusz        Kuć                   273: 375
  11 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Skibicki              362: 352
  12 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Maciej         Perzyński             273: 394
  13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Monika         Gawron-Cieślik        446: 246
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Szmuksta              295: 446
  15 Paweł          Łęcki                - Dariusz        Białobrzewski         337: 404
  16 Tomasz         Maniecki             - Zbigniew       Wietecki              337: 366
  17 Dorota         Kuć                  - Lech           Szymczak              377: 224
  18 Jolanta        Chłopińska           - Józef          Wietecki              434: 357
  19 Anna           Niedzielko           - Alina          Białobrzewska         438: 380
  20 Monika         Laskowska            - Mariusz        Łasiewicki            279: 356
  21 Sylwia         Pliszka              - Tadeusz        Wiśniewski            315: 445
  22 Jolanta        Sylwestrzuk          - Radosław       Pastusiak             368: 262
  23 Monika         Wrzałek              - Sławomir       Buk                   235: 384
  24 Magdalena      Łasiewicka           - Przemysław     Pawlic                342: 418
  25 Dorota         Franków              - Marcin         Karpienia             300: 201


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Robert         Duczemiński           514: 337
   2 Marek          Roszak               - Andrzej        Oleksiak              337: 395
   3 Joanna         Zadrożna             - Jakub          Zaryński              389: 364
   4 Walenty        Siemaszko            - Miłosz         Wrzałek               269: 386
   5 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz.J    Merklejn              326: 442
   6 Maciej         Perzyński            - Dawid          Pikul                 349: 365
   7 Łukasz         Tuszyński            - Adam           Klimont               302: 416
   8 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Kowalski              601: 247
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Ireneusz       Moralewicz            421: 360
  10 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Szymański             401: 419
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Monika         Gawron-Cieślik        452: 330
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna           Niedzielko            343: 345
  13 Zbigniew       Wietecki             - Józef          Wietecki              408: 370
  14 Tadeusz        Wiśniewski           - Dorota         Kuć                   426: 299
  15 Sławomir       Buk                  - Arkadiusz      Ziemba                313: 385
  16 Przemysław     Pawlic               - Mariusz        Łasiewicki            333: 287
  17 Rafał          Skibicki             - Jolanta        Sylwestrzuk           322: 254
  18 Tomasz         Maniecki             - Bogusław       Książek               283: 350
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Paweł          Łęcki                 330: 393
  20 Katarzyna      Sołdan               - Monika         Laskowska             286: 300
  21 Marcin         Karpienia            - Kamila         Krzykawska            299: 388
  22 Lech           Szymczak             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           468: 289
  23 Dorota         Franków              - Alina          Białobrzewska         292: 445
  24 Sylwia         Pliszka              - Monika         Wrzałek               406: 221
  25 Radosław       Pastusiak            - Magdalena      Łasiewicka            322: 303


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Konca                 432: 419
   2 Andrzej        Oleksiak             - Joanna         Zadrożna              486: 325
   3 Marek          Roszak               - Kazimierz.J    Merklejn              463: 346
   4 Jakub          Zaryński             - Robert         Duczemiński           329: 358
   5 Dawid          Pikul                - Maciej         Sancewicz             405: 333
   6 Adam           Klimont              - Walenty        Siemaszko             310: 386
   7 Tomasz         Szymański            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  343: 468
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Tadeusz        Wiśniewski            454: 350
   9 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Kowalski              327: 381
  10 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Łasiewicki            360: 316
  11 Maciej         Perzyński            - Małgorzata     Szmuksta              456: 245
  12 Dariusz        Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            419: 364
  13 Paweł          Łęcki                - Anna           Niedzielko            378: 477
  14 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Łukasz         Tuszyński             275: 448
  15 Arkadiusz      Ziemba               - Katarzyna      Sołdan                327: 421
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Przemysław     Pawlic                329: 392
  17 Bogusław       Książek              - Lech           Szymczak              383: 300
  18 Kamila         Krzykawska           - Rafał          Skibicki              267: 394
  19 Monika         Gawron-Cieślik       - Monika         Laskowska             313: 395
  20 Tomasz         Maniecki             - Alina          Białobrzewska         266: 423
  21 Marcin         Karpienia            - Mariusz        Sylwestrzuk           247: 426
  22 Józef          Wietecki             - Sylwia         Pliszka               381: 256
  23 Sławomir       Buk                  - Jolanta        Sylwestrzuk           398: 403
  24 Dorota         Franków              - Radosław       Pastusiak             377: 277
  25 Magdalena      Łasiewicka           - Monika         Wrzałek               352: 265


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Zadrożna             - Radosław       Konca                 284: 516
   2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Marek          Roszak                329: 436
   3 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Oleksiak              465: 356
   4 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 389: 393
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Walenty        Siemaszko             416: 437
   6 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Kuć                   351: 377
   7 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Białobrzewski         372: 341
   8 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Klimont               493: 398
   9 Bogusław       Książek              - Maciej         Perzyński             397: 321
  10 Maciej         Sancewicz            - Anna           Niedzielko            338: 471
  11 Andrzej        Kowalski             - Rafał          Skibicki              461: 263
  12 Tadeusz        Wiśniewski           - Tomasz         Szymański             337: 352
  13 Dorota         Kuć                  - Arkadiusz      Ziemba                340: 351
  14 Jolanta        Chłopińska           - Ireneusz       Moralewicz            427: 341
  15 Mariusz        Łasiewicki           - Katarzyna      Sołdan                213: 471
  16 Kamila         Krzykawska           - Paweł          Łęcki                 326: 327
  17 Przemysław     Pawlic               - Małgorzata     Szmuksta              313: 411
  18 Monika         Laskowska            - Jolanta        Sylwestrzuk           388: 340
  19 Alina          Białobrzewska        - Lech           Szymczak              436: 348
  20 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Mariusz        Sylwestrzuk           227: 445
  21 Józef          Wietecki             - Monika         Gawron-Cieślik        251: 467
  22 Marcin         Karpienia            - Sławomir       Buk                   292: 425
  23 Tomasz         Maniecki             - Dorota         Franków               234: 397
  24 Radosław       Pastusiak            - Sylwia         Pliszka               339: 301
  25 Magdalena      Łasiewicka           - Monika         Wrzałek               402: 291


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Marek          Roszak                365: 340
   2 Dawid          Pikul                - Andrzej        Oleksiak              391: 454
   3 Robert         Duczemiński          - Miłosz         Wrzałek               312: 544
   4 Joanna         Zadrożna             - Walenty        Siemaszko             411: 403
   5 Anna           Niedzielko           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  335: 351
   6 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Kowalski              425: 383
   7 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             347: 430
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Bogusław       Książek               429: 361
   9 Tomasz         Szymański            - Jakub          Zaryński              322: 362
  10 Adam           Klimont              - Dariusz        Białobrzewski         390: 315
  11 Arkadiusz      Ziemba               - Maciej         Perzyński             422: 317
  12 Katarzyna      Sołdan               - Rafał          Skibicki              369: 317
  13 Monika         Laskowska            - Maciej         Sancewicz             321: 439
  14 Alina          Białobrzewska        - Mariusz        Sylwestrzuk           316: 376
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Jolanta        Chłopińska            356: 298
  16 Paweł          Łęcki                - Małgorzata     Szmuksta              395: 331
  17 Kamila         Krzykawska           - Monika         Gawron-Cieślik        453: 340
  18 Tadeusz        Wiśniewski           - Przemysław     Pawlic                466: 322
  19 Józef          Wietecki             - Dorota         Kuć                   295: 424
  20 Mariusz        Łasiewicki           - Sławomir       Buk                   394: 309
  21 Lech           Szymczak             - Jolanta        Sylwestrzuk           312: 360
  22 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Dorota         Franków               339: 386
  23 Radosław       Pastusiak            - Magdalena      Łasiewicka            367: 271
  24 Tomasz         Maniecki             - Sylwia         Pliszka               377: 318
  25 Marcin         Karpienia            - Monika         Wrzałek               365: 329
Lista rankingowa na dzień 12-11-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             147.43  28601  194
   2 Adam Weremczuk                 Łódź                 145.64   5243   36
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             144.71  20694  143
   4 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.65  28729  200
   5 Sławomir Kordjalik             Warszawa             143.36  27239  190
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.29  28032  197
   7 Kamil Górka                    Łęczna               141.46  26878  190
   8 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.41  26538  189
   9 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.34  23436  167
  10 Marcin Mroziuk                 Warszawa             139.56   6280   45
  11 Dawid Pikul                    Poznań               139.24  27012  194
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             138.83  27350  197
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.12  26520  192
  14 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.22   4391   32
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            136.42  16643  122
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.82  26620  196
  17 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.36  24636  182
  18 Radosław Konca                 Warszawa             134.92  25634  190
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.50  26228  195
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.45   8067   60
  21 Dariusz Banaszek               Warszawa             133.93  17411  130
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 133.90  25976  194
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              133.64  12963   97
  24 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.43   7946   60
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.41  20258  153
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 132.02  23367  177
  27 Andrzej Oleksiak               Hel                  131.95  25334  192
  28 Marek Syczuk                   Warszawa             131.36  24959  190
  29 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.66  12674   97
  30 Michał Trumpus                 Wrocław              130.29  20455  157
  31 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.06  25621  197
  32 Piotr Pietuchowski             Białystok            129.75  25172  194
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.55  25781  199
  34 Sławomir Kucia                 Kraków               129.44  17345  134
  35 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             129.08  20137  156
  36 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.85  18426  143
  37 Filip Sosin                    Warszawa             128.44  25046  195
  38 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.29  23092  180
  39 Michał Makowski                Warszawa             127.70  20943  164
  40 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.56  13777  108
  41 Maciej Perzyński               Piła                 127.45  23834  187
  42 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.43  14527  114
  43 Joanna Juszczak                Warszawa             127.35  24705  194
  44 Małgorzata Kania               Milanówek            127.20  20479  161
  45 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.57  21517  170
  46 Marek Roszak                   Poznań               126.40  24901  197
  47 Mariusz Margalski              Warszawa             126.01  23437  186
  48 Łukasz Bryła                   Mielec               125.80  11825   94
  49 Filip Warzecha                 Gdynia               125.45  15054  120
  50 Marcin Bożek                   Będzin               125.37   9904   79
  51 Joanna Stępień                 Katowice             125.02  24753  198
  52 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.79  24583  197
  53 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.62  24177  194
  54 Maciej Michalak                Łódź                 124.30   9944   80
  55 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.25  24228  195
  56 Kuba Koisar                    Warszawa             124.16  18997  153
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.13  23833  192
  58 Artur Koszel                   Inowrocław           124.07  23574  190
  59 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  124.06  24439  197
  60 Miłosz Wrzałek                 Reda                 123.90  23789  192
  61 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  62 Przemysław Herdzina            Kraków               123.45  11851   96
  63 Artur Irzyk                    Strzyżów             123.40  17029  138
  64 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.21  23164  188
  65 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            123.13  19209  156
  66 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.02  23988  195
  67 Paweł Opyc                     Warszawa             123.00  23739  193
  68 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.60  22191  181
  69 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.47  18370  150
  70 Jacek Pietruszka               Kraków               122.38   3916   32
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.32  23363  191
  72 Irena Sołdan                   Rumia                122.19  24071  197
  73 Iwona Kucia                    Kraków               122.14  16001  131
  74 Andrzej Słapiński              Warszawa             122.00   5246   43
  75 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  121.96  22807  187
  76 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.85   7311   60
  77 Robert Soszka                  Warszawa             121.83  24366  200
  78 Andrzej Kowalski               Gdańsk               121.64  21409  176
  79 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.58   5836   48
  80 Wojciech Morawski              Gliwice              121.54  10088   83
  81 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  82 Jarosław Michalak              Łódź                 121.32   7522   62
  83 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.03   8714   72
  84 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.97   7984   66
  85 Marcin Kamiński                Warszawa             120.96  12943  107
  86 Radosław Sowiński              Warszawa             120.84  23926  198
  87 Michał Musielak                Bydgoszcz            120.82  11478   95
  88 Sławomir Nosek                 Mielec               120.74  11108   92
  89 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.50  21329  177
  90 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.25   8658   72
  91 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.15  23068  192
  92 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.12  22342  186
  93 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.04  22208  185
  94 Stanisław Gasik                Warszawa             119.95  15713  131
  95 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       119.80   8386   70
  96 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.39  23519  197
  97 Tomasz Figiel                  Zawichost            119.10   8575   72
  98 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.82  22814  192
  99 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.76  23158  195
 100 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.73   7836   66
 101 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 102 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 103 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 104 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.17   8154   69
 105 Tomasz Ruta                    Warszawa             118.09   6613   56
 106 Michał Sosin                   Warszawa             118.04   8499   72
 107 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 108 Halina Roszak                  Poznań               117.95  23472  199
 109 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.89  10610   90
 110 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.89   9313   79
 111 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.88  17092  145
 112 Rafał Matczak                  Pruszków             117.75  18015  153
 113 Robert Zabłocki                Łódź                 117.71   5650   48
 114 Piotr Rosół                    Warszawa             117.62  23054  196
 115 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.61  23405  199
 116 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.54  12929  110
 117 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.42  22779  194
 118 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.22  11605   99
 119 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 120 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             116.93  14031  120
 121 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.90  14028  120
 122 Kamil Klinkosz                 Rumia                116.86   7713   66
 123 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.62   9096   78
 124 Tomasz Ciejka                  Kraków               116.51  11768  101
 125 Maciej Mizgier                 Gdańsk               116.36   4538   39
 126 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.18   6971   60
 127 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.15   5575   48
 128 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.14  10104   87
 129 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.99  19371  167
 131 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.62   8325   72
 132 Marcin Figiel                  Zawichost            115.48   3580   31
 133 Leszek Stecuła                 Bytom                115.15  10709   93
 134 Mateusz Zalega                 Łódź                 115.11   4144   36
 135 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 136 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.62  12837  112
 137 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.56   8363   73
 138 Krzysztof Obremski             Legnica              114.47  12592  110
 139 Stanisław Ochot                Katowice             114.40   6864   60
 140 Katarzyna Klimała              Kraków               114.27  15312  134
 141 Bogusław Książek               Szczecin             114.22   4112   36
 142 Andrzej Gostomski              Łódź                 114.19  21581  189
 143 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.12   8217   72
 144 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.11  21795  191
 145 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.99  13793  121
 146 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.97  11625  102
 147 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.97  13106  115
 148 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 149 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.84  11270   99
 150 Adam Klimont                   Wałcz                113.73   5459   48
 151 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.72  20811  183
 152 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.70  14326  126
 153 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 154 Jakub Szymczak                 Łódź                 113.26   3964   35
 155 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.21  15849  140
 156 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               113.16  21387  189
 157 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 158 Arkadiusz Biegun               Kraków               112.78  19286  171
 159 Mariusz Makuch                 Zator                112.77   7894   70
 160 Tomasz Lempart                 Kraków               112.69   5747   51
 161 Wojciech Jacyno                Warszawa             112.57   3940   35
 162 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.40   6744   60
 163 Wojciech Sołdan                Rumia                112.38  20116  179
 164 Łukasz Bobowski                Suchedniów           112.28   8084   72
 165 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.27  22229  198
 166 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.24  16500  147
 167 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 112.03  21957  196
 169 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            112.00  22401  200
 170 Marek Rogalski                 Chełm                111.95  14329  128
 171 Stefan Dawidson                Częstochowa          111.90   4364   39
 172 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.75  21232  190
 173 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.62  21208  190
 174 Maciej Kutera                  Warszawa             111.43  12815  115
 175 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.33  11022   99
 176 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 177 Lucyna Śniadach                Rumia                111.21  20352  183
 178 Agnieszka Krupka               Krosno               111.10  21331  192
 179 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.92   4215   38
 180 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 181 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.84  16072  145
 182 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 183 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  110.77   6868   62
 184 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.65  13167  119
 185 Grzegorz Gardynik              Warszawa             110.61  11725  106
 186 Małgorzata Sulejewska          Kraków               110.59  14598  132
 187 Paweł Ochot                    Katowice             110.55   5196   47
 188 Marcin Skowron                 Zabrze               110.42  19654  178
 189 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 190 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.20  17191  156
 191 Dominik Wester                 Warszawa             110.19  11239  102
 192 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.01  14411  131
 193 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.81  11750  107
 194 Maciej Śliwa                   Zabrze               109.70  11409  104
 195 Anna Niedzielko                Szczecin             109.37  14765  135
 196 Renata Andracka                Poznań               109.11   3928   36
 197 Katarzyna Sołdan               Rumia                108.66  21081  194
 198 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.62  14338  132
 199 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.61  13685  126
 200 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            108.13  16868  156
 201 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.07  19345  179
 202 Małgorzata Jóźwiak             Iława                107.77  20691  192
 203 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.51  11396  106
 204 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 205 Marianna Kozłowska             Białystok            107.34   9339   87
 206 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 207 Jolanta Chłopińska             Wałcz                106.65   6399   60
 208 Joanna Duda                    Zabrze               106.62   4798   45
 209 Bartosz Orłowski               Bytom                106.57   9804   92
 210 Tomasz Żbikowski               Warszawa             106.43  16177  152
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 212 Jerzy Luter                    Bytom                106.29  18814  177
 213 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.25   7969   75
 214 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.22   3399   32
 215 Bogdan Pokojski                Piastów              106.12   8914   84
 216 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 217 Władysław Zieliński            Lębork               105.99   8161   77
 218 Joanna Ostrowska               Warszawa             105.72  18924  179
 219 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 220 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.63   5704   54
 221 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.60  19114  181
 222 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               105.56  20057  190
 223 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   7598   72
 224 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             105.50  19729  187
 225 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 226 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 227 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 228 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 229 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             104.90  13008  124
 230 Małgorzata Sameryt             Warszawa             104.88  10068   96
 231 Robert Głowacki                Łódź                 104.81   3773   36
 232 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 233 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.60  17363  166
 234 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 104.50   4180   40
 235 Andrzej Kroc                   Łódź                 104.46   5014   48
 236 Sławomir Buk                   Gliwice              104.18   7501   72
 237 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 238 Łukasz Święcki                 Białystok            104.03   6242   60
 239 Jan Kozłowski                  Kraków               103.92  12574  121
 240 Jacek Gasik                    Warszawa             103.91   4780   46
 241 Maurycy Machnio                Lipiany              103.83   3634   35
 242 Michał Ozimiński               Łódź                 103.77  12245  118
 243 Weronika Rudnicka              Ustka                103.74  13901  134
 244 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.68  13582  131
 245 Roman Figiel                   Zawichost            103.60   9842   95
 246 Janusz Sojka                   Łódź                 102.89   8951   87
 247 Michał Szorc                   Białystok            102.86   3703   36
 248 Daniel Janus                   Wąchock              102.82   6169   60
 249 Rafał Skibicki                 Lębork               102.67   4312   42
 250 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.61  15700  153
 251 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 252 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 253 Rafał Marks                    Warszawa             102.23   3987   39
 254 Sylwester Wójcik               Lublin               102.18  10116   99
 255 Magdalena Ochot                Katowice             102.16  12770  125
 256 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 257 Dominik Piasecki               Słupsk               101.60   5893   58
 258 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.58  12088  119
 259 Jacek Baltyn                   Suchedniów           101.51   6395   63
 260 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             101.10   9908   98
 261 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 262 Maria Jarosz                   Lublin               100.66  10469  104
 263 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.61   3622   36
 264 Anna Arana                     Warszawa             100.42  15164  151
 265 Joanna Brychcy                 Katowice             100.17  19133  191
 266 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.14  18126  181
 267 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.10  10110  101
 268 Elżbieta Święcka               Białystok            100.06   5103   51
 269 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.72   4986   50
 270 Marta Kleinrok                 Lublin                99.64   7174   72
 271 Adam Janicki                   Łódź                  99.34   4669   47
 272 Łukasz Miłosz                  Warszawa              99.33   8244   83
 273 Beata Lerska                   Warszawa              99.17   3471   35
 274 Jacek Karwowski                Płock                 99.17   2975   30
 275 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              99.10   4955   50
 276 Teresa Zalewska                Racibórz              99.01   7129   72
 277 Anna Królak                    Warszawa              98.91   4451   45
 278 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.69  11744  119
 279 Grażyna Wesołowska             Łódź                  98.21  17186  175
 280 Renata Rosół                   Warszawa              98.19  19245  196
 281 Monika Rubinstein              Warszawa              98.00  19012  194
 282 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                97.86   3523   36
 283 Bartosz Milczarek              Łódź                  97.73   4691   48
 284 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.20   3402   35
 285 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 286 Iza Kraj                       Warszawa              96.75  12965  134
 287 Patrycja Śliwińska             Szczecin              96.68  10441  108
 288 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              96.66   8893   92
 289 Łukasz Marks                   Warszawa              96.55   3669   38
 290 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 291 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             96.20   6830   71
 292 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 293 Marek Kocikowski               Ostróda               96.03  10083  105
 294 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 295 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 296 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              95.73  13402  140
 297 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.56   4587   48
 298 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 299 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 300 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              95.34   4481   47
 301 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 302 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.77   3317   35
 303 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.65   6531   69
 304 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   94.63   5867   62
 305 Anna Stefańska                 Łódź                  94.57   6147   65
 306 Marek Reda                     Wołomin               94.57   9173   97
 307 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 308 Ziemowit Pazda                 Wrocław               94.08   7338   78
 309 Katarzyna Majewska             Lublin                93.94   5073   54
 310 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 311 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 312 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       93.62   4962   53
 313 Przemysław Pawlic              Wrocław               93.37  11298  121
 314 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 315 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.83   8076   87
 316 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.96   4322   47
 317 Szymon Stolarczyk              Zator                 91.73   4678   51
 318 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.55   4303   47
 319 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.97   5549   61
 320 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 321 Małgorzata Marks               Warszawa              90.36   3253   36
 322 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.17  16862  187
 323 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 324 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.94   4407   49
 325 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.36   8400   94
 326 Katarzyna Dębska               Ostróda               89.23   4194   47
 327 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 328 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 329 Kacper Jachowicz               Żyrardów              89.06   9619  108
 330 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.04   6233   70
 331 Jarosław Kordalski             Lublin                88.48   2743   31
 332 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                87.77   4125   47
 333 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 334 Jolanta Bednarska              Łódź                  87.74   3422   39
 335 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.56  16987  194
 336 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 337 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 338 Anna Czarnecka                 Zgierz                87.20   3575   41
 339 Piotr Marusa                   Szczytno              86.75   6246   72
 340 Wojciech Wróbel                Zator                 86.35   3195   37
 341 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             86.27   5090   59
 342 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.19   4999   58
 343 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 344 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  85.95   3524   41
 345 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 346 Jerzy Augustyniak              Łódź                  85.45   4016   47
 347 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 348 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 349 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 350 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 351 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 352 Urszula Solarska               Łódź                  80.91   9305  115
 353 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.49  10786  134
 354 Filip Sitkowski                Warszawa              79.83   3672   46
 355 Adam Kędzior                   Lublin                79.66   6612   83
 356 Halina Łubniewicz              Łódź                  76.96   3617   47
 357 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.94   5078   66
 358 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.72   2949   40
 359 Monika Wrzałek                 Rumia                 73.05   4675   64
 360 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.24   5913   83
 361 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 362 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 12-11-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   5 Maciej Stolarczyk              Zator                104.11   2915   28
   6 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   7 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   8 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
   9 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  10 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  11 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  12 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  13 Paweł Czubla                   Kock                 115.00   2760   24
  14 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  15 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  18 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  19 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  20 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  21 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  22 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.12   2571   24
  23 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  24 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  25 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  26 Piotr Jańczyk                  Łódź                 104.08   2498   24
  27 Andrzej Puchalski              Łódź                 103.71   2489   24
  28 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  29 Olaf Czubla                    Łódź                 102.75   2466   24
  30 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  31 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             98.21   2357   24
  32 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  33 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  34 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  35 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  36 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  37 Krystyna Puchalska             Łódź                  91.04   2185   24
  38 Sylwia Pliszka                 Szczecin              89.29   2143   24
  39 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  40 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  41 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  42 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  43 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  44 Małgorzata Sikora              Kraków                84.71   2033   24
  45 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  46 Monika Ścisłowska              Chrzanów              78.67   1888   24
  47 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  48 Monika Pieczora                Łódź                  77.71   1865   24
  49 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  50 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  51 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  52 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  53 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  54 Marcin Tutka                   Wrocław               93.61   2153   23
  55 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  56 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  57 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.04   2094   23
  58 Robert Drózd                   Wesoła                90.61   2084   23
  59 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  60 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  62 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  63 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  64 Piotr Madej                    Lublin                81.70   1879   23
  65 Gniewomir Białek               Dębica                69.61   1601   23
  66 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  67 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  68 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  69 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  70 Paweł Michalski                Ksawerów              96.30   1926   20
  71 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  72 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  73 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  74 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  75 Andrzej Lożyński               Piastów              106.00   2014   19
  76 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  78 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  79 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  80 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  81 Piotr Łasowski                 Gdańsk                92.61   1667   18
  82 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  83 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  84 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  85 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  86 Piotr Domański                 Łódź                  94.06   1599   17
  87 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  88 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  89 Andrzej Szymański              Łódź                  63.94   1023   16
  90 Szymon Zaleski                 Poznań               128.53   1928   15
  91 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  92 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.53   1688   15
  93 Krzysztof Kukier               Warszawa             106.73   1601   15
  94 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  95 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  96 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          83.00   1245   15
  97 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  98 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  99 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 100 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 101 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
 102 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 103 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 104 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 105 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             124.25   1491   12
 106 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 107 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 108 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 109 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 110 Bartosz Pięta                  Swarzędz             116.58   1399   12
 111 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 112 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 113 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 114 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 115 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 116 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 117 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 118 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 119 Michał Szymkowski              Wrocław              107.92   1295   12
 120 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 121 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 122 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 123 Oskar Lelek                    Barlinek             106.92   1283   12
 124 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 125 Kinga Niżewska                 Warszawa             106.58   1279   12
 126 Monika Laskowska               Wrocław              106.50   1278   12
 127 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 128 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 129 Piotr Mossakowski              Chorzów              106.08   1273   12
 130 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 131 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 132 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 133 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 134 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 135 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 136 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 137 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 138 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 139 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 140 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 141 Beata Wiączkowska              Wrocław              100.33   1204   12
 142 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 143 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 144 Bartosz Kujawiński             Pleszew               99.25   1191   12
 145 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 146 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 147 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 148 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 149 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 150 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 151 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 152 Kasia Kowalewska               Poznań                97.58   1171   12
 153 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 154 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 155 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 156 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 157 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 158 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 159 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 160 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 161 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 162 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 163 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 164 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 165 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 166 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 167 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 168 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 169 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                93.33   1120   12
 170 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 171 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 172 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 173 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 174 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 175 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 176 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 177 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 178 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 179 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 180 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 181 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 182 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 183 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 184 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 185 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 186 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 187 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 188 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 189 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 190 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 191 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 192 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 193 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 194 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 195 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 196 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 197 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 198 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 199 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 200 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 201 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 202 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 203 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 204 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 205 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 206 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 207 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 208 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 209 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 210 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 211 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 212 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 213 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 214 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 215 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 216 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 217 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 218 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 219 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 220 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 221 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 222 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 223 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 224 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 225 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 226 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 227 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 228 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 229 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 230 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 231 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 232 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 233 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 234 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 235 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 236 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 237 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 238 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 239 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 240 Magdalena Podlaska             Warszawa              96.64   1063   11
 241 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 242 Ewa Majewska                   Nowa Sól              93.27   1026   11
 243 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 244 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 245 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 246 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 247 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 248 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 249 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 250 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 251 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 252 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 253 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 254 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 255 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 256 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 257 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 258 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 259 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 260 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 261 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 262 Jacek Stolarczyk               Zator                 78.09    859   11
 263 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 264 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 265 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 266 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 267 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 268 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 269 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 270 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 271 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 272 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 273 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 274 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 275 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 276 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 277 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 278 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 279 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 280 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 281 Tomasz Korpysz                 Warszawa              95.00    950   10
 282 Janusz Czerwik                 Zator                 83.70    837   10
 283 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 284 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 285 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 286 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 287 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 288 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 289 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 290 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 291 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 292 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 293 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 294 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 295 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 296 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 297 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 298 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 299 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 300 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 301 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 302 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 303 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 304 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 305 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 306 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 307 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 308 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 309 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 310 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 311 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 312 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 313 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 314 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 315 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 316 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 317 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 319 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 320 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 321 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 322 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 323 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 324 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             131.00    786    6
 325 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 326 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 327 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 328 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 329 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 330 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 331 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 332 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 333 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 334 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 335 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 336 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 337 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 338 Agata Pastusiak                Sulęcin               54.17    325    6
 339 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 340 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 341 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 342 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 343 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 344 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 345 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 346 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 347 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 348 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 349 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 350 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 351 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 352 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 353 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 354 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 355 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 356 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 357 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 358 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 359 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 360 Maciej Pilc                    Poznań                93.67    281    3
 361 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 362 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 363 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 364 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 365 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 366 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 367 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 368 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 369 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 370 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 371 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 372 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 373 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 374 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 375 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 376 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 377 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 378 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 379 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 380 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 381 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 382 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 383 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 384 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 385 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 386 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 387 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 388 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 389 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 390 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 391 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 392 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 393 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie