Lublin18
września
Lublin 18-19 września III Mistrzostwa LublinaGrand Prix 2004
Gorzów Wielkopolski25
września
Gorzów Wielkopolski 25-26 września III Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej
Bielsko-Biała 2
października
Bielsko-Biała 2- 3 października VII Mistrzostwa PodbeskidziaGrand Prix 2004
Emocje były25 - 26 września 2004 — III Mistrzostwa Ziemi GorzowskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

III Mistrzostwa Ziemi GorzowskiejGorzów Wielkopolski, 25 - 26 września 2004

Konkurs Relacja z turnieju


Emocje byłyW dniach 25-26 września 2004 r. w Willi Pauchscha odbyły się III Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej. W ten sposób Gorzów po raz trzeci zebrał czołówkę polskich skrablistów. Miejsce chyba wszystkim się podobało. Za oknem złota polska jesień, wewnątrz szklany strop, sztukaterie, plafony, kryształowe lustra — pięknie.
Te interesujące i emocjonujące zawody pierwszego dnia rozpoczęły się od ciekawostek. W III. rundzie obecnie panujący nam Mistrz Polski wylądował na... ostatnim stole. Lider rankingu — Mateusz Żbikowski — w partii przeciwko Halinie Roszak (w IV. rundzie) — pozwolił sobie na ruch za 230 pkt. który... nie dał mu wygranej. Koniec pierwszego dnia to prowadzenie trójki Pikul, Wrześniewski, Mówka z bilansem 6-1.
Dawid Pikul rozpoczął drugi dzień zawodów od mocnego uderzenia. Rozprawił się zarówno z Wrześniewskim jak i z Mówką. Przed duńczykiem wiadomo było, że wygra lub będzie drugi. Decydujące dwie partie grał z Radkiem Koncą — jedna wygrana wystarczała do zwycięstwa w turnieju. Ale jak to bywa — już był w ogródku, witał się z gąską... Turniej z 10 zwycięstwami wygrał (obchodzący wtedy urodziny) Radek Konca — gratulacje!
Organizatom: Sergiuszowi Sokołowowi, Zbyszkowi Wieteckiemu oraz Robertowi Duczemińskiemu należą się duże brawa. Za wybór miejsca, za nagrody, życzliwą atmosferę, herbatę i kawę dla wszystkich i wszystko co spotkało nas tu dobrego.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej o Puchar Prezesa Stilonu
I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Radosław        Konca                Warszawa               127.48     10.0     4950     1898      641
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 130.05      9.0     5208     1786      755
  3 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               140.99      9.0     4950     1750      707
  4 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.20      8.0     5000     1665      619
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.11      8.0     4991     1595      446
  6 Krzysztof       Mówka                Toruń                  140.00      8.0     4839     1650      725
  7 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.32      8.0     4818     1701      368
  8 Maciej          Perzyński            Piła                   120.30      8.0     4662     1642      240
  9 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    100.00      8.0     4302     1537      -76
 10 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.85      7.0     5066     1481      866
 11 Halina          Roszak               Poznań                 117.30      7.0     4744     1563       74
 12 Maciej          Czupryniak           Milanówek              133.05      7.0     4700     1506      462
 13 Joanna          Stępień              Katowice               128.84      7.0     4567     1470      255
 14 Miłosz          Wrzałek              Reda                   115.68      7.0     4551     1523      366
 15 Joanna          Górniaczyk           Poznań                 100.00      7.0     4500     1409      229
 16 Magdalena       Merklejn             Szczecin               121.28      7.0     4442     1575      101
 17 Katarzyna       Kowalewska           Poznań                 100.00      7.0     4230     1534     -242
 18 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               135.46      6.0     4878     1512       90
 19 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.19      6.0     4523     1505     -137
 20 Marek           Roszak               Poznań                 123.34      6.0     4510     1361      194
 21 Paweł           Łęcki                Gorzów Wielkopolski    100.00      6.0     4458     1257      248
 22 Tomasz          Szymański            Gorzów Wielkopolski    100.00      6.0     4441     1338      -53
 23 Teresa          Fortuna              Lubin                  120.05      6.0     4353     1323     -258
 24 Jacek           Gigoła               Gorzów Wielkopolski    100.00      6.0     4347     1415     -205
 25 Paweł           Szulc                Szczecin               100.00      6.0     4196     1302      -68
 26 Joanna          Zadrożna             Szczecin               100.00      6.0     4148     1308      -88
 27 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.02      6.0     4003     1358     -111
 28 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    116.93      5.5     4287     1322      222
 29 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               100.00      5.5     3957     1188      -16
 30 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               114.30      5.0     4389     1195       21
 31 Walenty         Siemaszko            Lipiany                119.21      5.0     4269     1239      -99
 32 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.69      5.0     4183     1370     -215
 33 Maurycy         Machnio              Lipiany                111.95      5.0     4091     1330     -297
 34 Artur           Koszel               Inowrocław             109.58      5.0     4003     1264     -551
 35 Filip           Klar                 Mielec                 121.42      4.5     4238     1023      294
 36 Ewa             Majewska             Nowa Sól               100.00      4.5     4216     1011      201
 37 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   100.00      4.5     4000     1076      -76
 38 Piotr           Madej                Lublin                 100.00      4.5     3946     1041     -338
 39 Piotr           Chabowski            Piła                   100.00      4.0     4200     1234     -323
 40 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               100.00      3.5     3995      972     -101
 41 Dominik         Piasecki             Słupsk                 106.68      3.5     3971      980     -172
 42 Jarosław        Żuliński             Szczecin               112.65      3.5     3842      950     -316
 43 Lech            Szymczak             Mniszki                100.00      3.5     3709      941     -101
 44 Małgorzata      Skubel               Nowa Sól               100.00      3.5     3623      882     -109
 45 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      2.5     3530      860     -572
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej



	Mateusz Żbikowski 143.32 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jarosław       Żuliński              112.65 +  360: 339  163
    2     5 Dawid          Pikul                 130.05 +  492: 381  180
    3     5 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 -  363: 364   63
    4     8 Halina         Roszak                117.30 -  457: 498   67
    5     8 Joanna         Stępień               128.84 +  388: 362  179
    6     5 Radosław       Konca                 127.48 +  461: 329  177
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          135.46 -  272: 454   85
    8     7 Magdalena      Merklejn              121.28 +  345: 331  171
    9     5 Robert         Duczemiński           136.19 +  441: 348  186
   10     7 Zbigniew       Wietecki              116.93 +  382: 327  167
   11     4 Maciej         Perzyński             120.30 +  454: 311  170
   12     3 Mariusz        Skrobosz              143.11 -  403: 406   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Mariusz Skrobosz 143.11 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maurycy        Machnio               111.95 -  332: 383   62
    2    14 Paweł          Szulc                 100.00 +  445: 356  150
    3    10 Piotr          Chabowski             100.00 -  346: 453   50
    4    13 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  344: 362   50
    5    17 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  412: 381  150
    6    13 Joanna         Stępień               128.84 +  478: 309  179
    7     9 Jacek          Gigoła                114.00 +  510: 361  164
    8     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  438: 343  164
    9     4 Tomasz         Zwoliński             139.20 +  407: 373  189
   10     3 Halina         Roszak                117.30 +  451: 377  167
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 -  422: 444   91
   12     3 Mateusz        Żbikowski             143.32 +  406: 403  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Kazimierz.J Merklejn 140.99 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Artur          Koszel                109.58 -  356: 402   60
    2    15 Piotr          Chabowski             100.00 -  337: 346   50
    3    22 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  445: 332  150
    4    12 Marek          Roszak                123.34 +  497: 389  173
    5     9 Maciej         Sancewicz             100.00 +  415: 286  150
    6     6 Maurycy        Machnio               111.95 +  444: 291  162
    7     4 Maciej         Perzyński             120.30 +  462: 340  170
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          135.46 +  437: 304  185
    9     2 Krzysztof      Mówka                 140.00 +  413: 409  190
   10     2 Radosław       Konca                 127.48 -  365: 408   77
   11     2 Mariusz        Skrobosz              143.11 +  444: 422  193
   12     2 Krzysztof      Mówka                 140.00 +  335: 314  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Krzysztof Mówka 140.00 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Piasecki              106.68 -  351: 388   57
    2    16 Tomasz         Szymański             117.00 +  525: 245  167
    3     7 Maurycy        Machnio               111.95 +  405: 295  162
    4     5 Joanna         Stępień               128.84 +  458: 292  179
    5     3 Maciej         Perzyński             120.30 +  459: 388  170
    6     3 Magdalena      Merklejn              121.28 +  433: 392  171
    7     2 Miłosz         Wrzałek               115.68 +  344: 328  166
    8     1 Dawid          Pikul                 130.05 -  310: 462   80
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 -  409: 413   91
   10     4 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  431: 302  150
   11     3 Maciej         Czupryniak            133.05 +  400: 274  183
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 -  314: 335   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Tomasz Zwoliński 139.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  357: 338  150
    2     7 Teresa         Fortuna               120.05 +  517: 367  170
    3     3 Robert         Duczemiński           136.19 -  352: 361   86
    4     7 Filip          Klar                  121.42 +  441: 432  171
    5     5 Magdalena      Merklejn              121.28 -  334: 354   71
    6     8 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  436: 276  150
    7     5 Walenty        Siemaszko             119.21 +  448: 374  169
    8     3 Halina         Roszak                117.30 +  412: 353  167
    9     4 Mariusz        Skrobosz              143.11 -  373: 407   93
   10     5 Maciej         Perzyński             120.30 -  355: 394   70
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          135.46 +  547: 388  185
   12     4 Maciej         Czupryniak            133.05 +  428: 337  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Robert Duczemiński 136.19 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Chabowski             100.00 +  346: 326  150
    2     8 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 +  456: 366  186
    3     3 Tomasz         Zwoliński             139.20 +  361: 352  189
    4     1 Radosław       Konca                 127.48 +  438: 312  177
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          135.46 +  410: 405  185
    6     1 Miłosz         Wrzałek               115.68 -  317: 356   66
    7     1 Dawid          Pikul                 130.05 -  380: 439   80
    8     4 Maciej         Czupryniak            133.05 -  302: 409   83
    9     5 Mateusz        Żbikowski             143.32 -  348: 441   93
   10     8 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 +  435: 363  163
   11     6 Halina         Roszak                117.30 -  425: 472   67
   12     8 Miłosz         Wrzałek               115.68 -  305: 419   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Karol Wyrębkiewicz 135.85 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Józef          Wietecki              100.00 +  408: 271  150
    2     8 Robert         Duczemiński           136.19 -  366: 456   86
    3    11 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  420: 276  150
    4     9 Maciej         Perzyński             120.30 -  346: 451   70
    5    11 Maurycy        Machnio               111.95 -  383: 389   62
    6    11 Halina         Roszak                117.30 -  411: 441   67
    7    16 Jarosław       Żuliński              112.65 +  490: 271  163
    8    13 Artur          Koszel                109.58 -  299: 344   60
    9    16 Piotr          Madej                 100.00 +  428: 339  150
   10    12 Magdalena      Merklejn              121.28 +  477: 345  171
   11     9 Zbigniew       Wietecki              116.93 +  504: 306  167
   12     7 Mariusz        Wrześniewski          135.46 +  534: 311  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Mariusz Wrześniewski 135.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  541: 250  150
    2     1 Dominik        Piasecki              106.68 +  387: 385  157
    3     1 Marek          Roszak                123.34 +  357: 334  173
    4     2 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 +  442: 318  163
    5     1 Robert         Duczemiński           136.19 -  405: 410   86
    6     4 Zbigniew       Wietecki              116.93 +  467: 353  167
    7     3 Mateusz        Żbikowski             143.32 +  454: 272  193
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 -  304: 437   91
    9     3 Radosław       Konca                 127.48 -  473: 479   77
   10     1 Dawid          Pikul                 130.05 -  349: 469   80
   11     5 Tomasz         Zwoliński             139.20 -  388: 547   89
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 -  311: 534   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Maciej Czupryniak 133.05 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Gigoła                114.00 -  337: 368   64
    2    13 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  398: 332  150
    3    15 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  418: 259  150
    4    11 Magdalena      Merklejn              121.28 -  378: 398   71
    5    13 Józef          Wietecki              100.00 +  476: 240  150
    6     7 Piotr          Chabowski             100.00 +  364: 331  150
    7     8 Zbigniew       Wietecki              116.93 +  451: 355  167
    8     4 Robert         Duczemiński           136.19 +  409: 302  186
    9     1 Dawid          Pikul                 130.05 -  402: 447   80
   10     6 Marek          Roszak                123.34 +  456: 378  173
   11     3 Krzysztof      Mówka                 140.00 -  274: 400   90
   12     4 Tomasz         Zwoliński             139.20 -  337: 428   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Dawid Pikul 130.05 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Górniaczyk            100.00 +  454: 385  150
    2     5 Mateusz        Żbikowski             143.32 -  381: 492   93
    3     8 Artur          Koszel                109.58 +  540: 320  160
    4     4 Piotr          Chabowski             100.00 +  372: 323  150
    5     2 Miłosz         Wrzałek               115.68 +  469: 332  166
    6     2 Walenty        Siemaszko             119.21 +  456: 315  169
    7     1 Robert         Duczemiński           136.19 +  439: 380  186
    8     1 Krzysztof      Mówka                 140.00 +  462: 310  190
    9     1 Maciej         Czupryniak            133.05 +  447: 402  183
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          135.46 +  469: 349  185
   11     1 Radosław       Konca                 127.48 -  340: 386   77
   12     1 Radosław       Konca                 127.48 -  379: 459   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Joanna Stępień 128.84 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  456: 338  150
    2     4 Joanna         Zadrożna              100.00 +  367: 361  150
    3     6 Zbigniew       Wietecki              116.93 -  301: 328   67
    4     5 Krzysztof      Mówka                 140.00 -  292: 458   90
    5     8 Mateusz        Żbikowski             143.32 -  362: 388   93
    6    13 Mariusz        Skrobosz              143.11 -  309: 478   93
    7    19 Józef          Wietecki              100.00 +  405: 273  150
    8    17 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  437: 305  150
    9    11 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 -  315: 342   63
   10    16 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  407: 295  150
   11    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  451: 390  164
   12     9 Tomasz         Szymański             117.00 +  465: 356  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Radosław Konca 127.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Madej                 100.00 +  509: 228  150
    2     2 Maurycy        Machnio               111.95 +  403: 341  162
    3     2 Filip          Klar                  121.42 +  387: 301  171
    4     1 Robert         Duczemiński           136.19 -  312: 438   86
    5     6 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 +  446: 358  163
    6     5 Mateusz        Żbikowski             143.32 -  329: 461   93
    7     6 Magdalena      Merklejn              121.28 +  417: 309  171
    8     5 Miłosz         Wrzałek               115.68 +  415: 316  166
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          135.46 +  479: 473  185
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 +  408: 365  191
   11     1 Dawid          Pikul                 130.05 +  386: 340  180
   12     1 Dawid          Pikul                 130.05 +  459: 379  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 12 158.17




	Marek Roszak 123.34 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ewa            Majewska              100.00 +  398: 351  150
    2    10 Lech           Szymczak              100.00 +  421: 305  150
    3     1 Mariusz        Wrześniewski          135.46 -  334: 357   85
    4    12 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 -  389: 497   91
    5    10 Artur          Koszel                109.58 -  310: 334   60
    6    17 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  475: 326  150
    7    10 Maurycy        Machnio               111.95 +  408: 310  162
    8     8 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 +  326: 301  163
    9     7 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  358: 388   50
   10     6 Maciej         Czupryniak            133.05 -  378: 456   83
   11    10 Tomasz         Szymański             117.00 -  319: 346   67
   12    12 Zbigniew       Wietecki              116.93 +  394: 345  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Filip Klar 121.42 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  394: 381  150
    2    12 Joanna         Górniaczyk            100.00 +  410: 356  150
    3     2 Radosław       Konca                 127.48 -  301: 387   77
    4     7 Tomasz         Zwoliński             139.20 -  432: 441   89
    5    12 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  317: 388   50
    6    16 Maciej         Sancewicz             100.00 -  318: 373   50
    7    17 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  300: 316   50
    8    19 Ewa            Majewska              100.00 -  322: 360   50
    9    21 Dominik        Piasecki              106.68 -  350: 383   57
   10    23 PAUZA
   11    20 Lech           Szymczak              100.00 +  357: 275  150
   12    19 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  437: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  / 11  93.00




	Magdalena Merklejn 121.28 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Sancewicz             100.00 +  396: 278  150
    2    11 Zbigniew       Wietecki              116.93 -  266: 446   67
    3    12 Dominik        Piasecki              106.68 +  386: 322  157
    4    11 Maciej         Czupryniak            133.05 +  398: 378  183
    5     5 Tomasz         Zwoliński             139.20 +  354: 334  189
    6     3 Krzysztof      Mówka                 140.00 -  392: 433   90
    7     6 Radosław       Konca                 127.48 -  309: 417   77
    8     7 Mateusz        Żbikowski             143.32 -  331: 345   93
    9    10 Teresa         Fortuna               120.05 +  409: 265  170
   10    12 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 -  345: 477   86
   11    13 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 +  414: 380  163
   12    10 Jacek          Gigoła                114.00 +  442: 266  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Maciej Perzyński 120.30 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Skubel                100.00 +  327: 257  150
    2     9 Artur          Koszel                109.58 +  408: 321  160
    3     4 Miłosz         Wrzałek               115.68 -  343: 370   66
    4     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 +  451: 346  186
    5     3 Krzysztof      Mówka                 140.00 -  388: 459   90
    6    12 Joanna         Zadrożna              100.00 +  387: 318  150
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 -  340: 462   91
    8    11 Maciej         Sancewicz             100.00 +  376: 344  150
    9     9 Jacek          Gigoła                114.00 +  447: 338  164
   10     5 Tomasz         Zwoliński             139.20 +  394: 355  189
   11     4 Mateusz        Żbikowski             143.32 -  311: 454   93
   12     5 Halina         Roszak                117.30 +  490: 398  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Teresa Fortuna 120.05 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Szulc                 100.00 +  424: 357  150
    2     7 Tomasz         Zwoliński             139.20 -  367: 517   89
    3     9 Maciej         Sancewicz             100.00 +  468: 346  150
    4     6 Jacek          Gigoła                114.00 +  422: 421  164
    5     4 Walenty        Siemaszko             119.21 -  314: 358   69
    6     9 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 -  257: 456   63
    7    13 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  402: 413   50
    8    14 Maurycy        Machnio               111.95 +  357: 313  162
    9    10 Magdalena      Merklejn              121.28 -  265: 409   71
   10    14 Piotr          Chabowski             100.00 +  445: 321  150
   11    11 Jacek          Gigoła                114.00 -  276: 360   64
   12    14 Walenty        Siemaszko             119.21 +  356: 340  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Walenty Siemaszko 119.21 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Szymański             117.00 +  440: 323  167
    2     6 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 -  330: 339   63
    3    13 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  407: 339  150
    4    10 Joanna         Zadrożna              100.00 +  351: 257  150
    5     4 Teresa         Fortuna               120.05 +  358: 314  170
    6     2 Dawid          Pikul                 130.05 -  315: 456   80
    7     5 Tomasz         Zwoliński             139.20 -  374: 448   89
    8    12 Zbigniew       Wietecki              116.93 -  251: 370   67
    9    12 Joanna         Górniaczyk            100.00 -  348: 405   50
   10    13 Jacek          Gigoła                114.00 -  327: 349   64
   11    16 Piotr          Chabowski             100.00 +  428: 412  150
   12    14 Teresa         Fortuna               120.05 -  340: 356   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Halina Roszak 117.30 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Lech           Szymczak              100.00 -  291: 294   50
    2    17 Ewa            Majewska              100.00 +  356: 312  150
    3    14 Paweł          Łęcki                 100.00 +  450: 324  150
    4     8 Mateusz        Żbikowski             143.32 +  498: 457  193
    5     7 Zbigniew       Wietecki              116.93 -  342: 389   67
    6    11 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 +  441: 411  186
    7     7 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 +  385: 336  163
    8     3 Tomasz         Zwoliński             139.20 -  353: 412   89
    9     6 Miłosz         Wrzałek               115.68 +  381: 369  166
   10     3 Mariusz        Skrobosz              143.11 -  377: 451   93
   11     6 Robert         Duczemiński           136.19 +  472: 425  186
   12     5 Maciej         Perzyński             120.30 -  398: 490   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Tomasz Szymański 117.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Walenty        Siemaszko             119.21 -  323: 440   69
    2    16 Krzysztof      Mówka                 140.00 -  245: 525   90
    3    21 Paweł          Szulc                 100.00 -  358: 372   50
    4    22 Ewa            Majewska              100.00 +  473: 332  150
    5    21 Małgorzata     Skubel                100.00 +  440: 275  150
    6    18 Józef          Wietecki              100.00 +  441: 258  150
    7    11 Artur          Koszel                109.58 +  373: 320  160
    8    10 Joanna         Zadrożna              100.00 +  386: 302  150
    9     8 Zbigniew       Wietecki              116.93 -  303: 480   67
   10     9 Maciej         Sancewicz             100.00 -  397: 406   50
   11    10 Marek          Roszak                123.34 +  346: 319  173
   12     9 Joanna         Stępień               128.84 -  356: 465   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Zbigniew Wietecki 116.93 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    11 Magdalena      Merklejn              121.28 +  446: 266  171
    3     6 Joanna         Stępień               128.84 +  328: 301  179
    4     3 Miłosz         Wrzałek               115.68 -  288: 404   66
    5     7 Halina         Roszak                117.30 +  389: 342  167
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          135.46 -  353: 467   85
    7     8 Maciej         Czupryniak            133.05 -  355: 451   83
    8    12 Walenty        Siemaszko             119.21 +  370: 251  169
    9     8 Tomasz         Szymański             117.00 +  480: 303  167
   10     7 Mateusz        Żbikowski             143.32 -  327: 382   93
   11     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 -  306: 504   86
   12    12 Marek          Roszak                123.34 -  345: 394   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 11 121.73




	Miłosz Wrzałek 115.68 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  470: 262  150
    2     3 Jacek          Gigoła                114.00 +  384: 358  164
    3     4 Maciej         Perzyński             120.30 +  370: 343  170
    4     3 Zbigniew       Wietecki              116.93 +  404: 288  167
    5     2 Dawid          Pikul                 130.05 -  332: 469   80
    6     1 Robert         Duczemiński           136.19 +  356: 317  186
    7     2 Krzysztof      Mówka                 140.00 -  328: 344   90
    8     5 Radosław       Konca                 127.48 -  316: 415   77
    9     6 Halina         Roszak                117.30 -  369: 381   67
   10    10 Joanna         Zadrożna              100.00 +  456: 332  150
   11     7 Joanna         Górniaczyk            100.00 -  347: 371   50
   12     8 Robert         Duczemiński           136.19 +  419: 305  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 114.30 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Zadrożna              100.00 -  350: 367   50
    2    18 Maciej         Sancewicz             100.00 -  376: 414   50
    3    19 Jarosław       Żuliński              112.65 -  333: 346   63
    4    21 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  359: 332  150
    5    19 Piotr          Madej                 100.00 +  461: 343  150
    6    14 Paweł          Szulc                 100.00 +  371: 318  150
    7    14 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  315: 276  150
    8     6 Mariusz        Skrobosz              143.11 -  343: 438   93
    9    13 Artur          Koszel                109.58 -  350: 380   60
   10    15 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  408: 327  150
   11    12 Joanna         Stępień               128.84 -  390: 451   79
   12    13 Paweł          Łęcki                 100.00 -  333: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Jacek Gigoła 114.00 Gorzów Wielkopolski        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Czupryniak            133.05 +  368: 337  183
    2     3 Miłosz         Wrzałek               115.68 -  358: 384   66
    3    17 Piotr          Madej                 100.00 +  380: 318  150
    4     6 Teresa         Fortuna               120.05 -  421: 422   70
    5    14 Jarosław       Żuliński              112.65 +  439: 423  163
    6    10 Artur          Koszel                109.58 +  373: 322  160
    7     9 Mariusz        Skrobosz              143.11 -  361: 510   93
    8     9 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  334: 344   50
    9     9 Maciej         Perzyński             120.30 -  338: 447   70
   10    13 Walenty        Siemaszko             119.21 +  349: 327  169
   11    11 Teresa         Fortuna               120.05 +  360: 276  170
   12    10 Magdalena      Merklejn              121.28 -  266: 442   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Eugeniusz Wróblewski 112.69 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Łęcki                 100.00 +  359: 343  150
    2     6 Walenty        Siemaszko             119.21 +  339: 330  169
    3     5 Mateusz        Żbikowski             143.32 +  364: 363  193
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          135.46 -  318: 442   85
    5     6 Radosław       Konca                 127.48 -  358: 446   77
    6     9 Teresa         Fortuna               120.05 +  456: 257  170
    7     7 Halina         Roszak                117.30 -  336: 385   67
    8     8 Marek          Roszak                123.34 -  301: 326   73
    9    11 Joanna         Stępień               128.84 +  342: 315  179
   10     8 Robert         Duczemiński           136.19 -  363: 435   86
   11    13 Magdalena      Merklejn              121.28 -  380: 414   71
   12    15 Paweł          Szulc                 100.00 -  267: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Jarosław Żuliński 112.65 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             143.32 -  339: 360   93
    2    20 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  291: 384   50
    3    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  346: 333  164
    4    15 Dominik        Piasecki              106.68 +  353: 307  157
    5    14 Jacek          Gigoła                114.00 -  423: 439   64
    6    15 Joanna         Górniaczyk            100.00 -  285: 381   50
    7    16 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 -  271: 490   86
    8    22 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  309: 371   50
    9    23 PAUZA
   10    18 Paweł          Łęcki                 100.00 -  278: 446   50
   11    21 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  332: 371   50
   12    21 Lech           Szymczak              100.00 +  315: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  / 11  87.64




	Maurycy Machnio 111.95 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              143.11 +  383: 332  193
    2     2 Radosław       Konca                 127.48 -  341: 403   77
    3     7 Krzysztof      Mówka                 140.00 -  295: 405   90
    4    20 Małgorzata     Skubel                100.00 +  341: 289  150
    5    11 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 +  389: 383  186
    6     6 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 -  291: 444   91
    7    10 Marek          Roszak                123.34 -  310: 408   73
    8    14 Teresa         Fortuna               120.05 -  313: 357   70
    9    18 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  309: 357   50
   10    20 Józef          Wietecki              100.00 +  452: 315  150
   11    17 Paweł          Szulc                 100.00 -  276: 389   50
   12    18 Piotr          Chabowski             100.00 +  391: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Artur Koszel 109.58 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 +  402: 356  191
    2     9 Maciej         Perzyński             120.30 -  321: 408   70
    3     8 Dawid          Pikul                 130.05 -  320: 540   80
    4    18 Lech           Szymczak              100.00 +  335: 283  150
    5    10 Marek          Roszak                123.34 +  334: 310  173
    6    10 Jacek          Gigoła                114.00 -  322: 373   64
    7    11 Tomasz         Szymański             117.00 -  320: 373   67
    8    13 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 +  344: 299  186
    9    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  380: 350  164
   10    11 Joanna         Górniaczyk            100.00 -  315: 471   50
   11    14 Joanna         Zadrożna              100.00 -  251: 377   50
   12    16 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  359: 414   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Dominik Piasecki 106.68 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 140.00 +  388: 351  190
    2     1 Mariusz        Wrześniewski          135.46 -  385: 387   85
    3    12 Magdalena      Merklejn              121.28 -  322: 386   71
    4    15 Jarosław       Żuliński              112.65 -  307: 353   63
    5    20 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  288: 369   50
    6    20 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  394: 349  150
    7    21 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  284: 430   50
    8    21 Lech           Szymczak              100.00 -  305: 418   50
    9    21 Filip          Klar                  121.42 +  383: 350  171
   10    19 Piotr          Madej                 100.00 -  326: 371   50
   11    23 PAUZA
   12    20 Piotr          Madej                 100.00 -  289: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  / 11  89.09




	Wojciech Gołęcki 100.02 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             139.20 -  338: 357   89
    2    21 Małgorzata     Skubel                100.00 +  326: 268  150
    3    11 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 -  276: 420   86
    4    16 Paweł          Szulc                 100.00 +  344: 307  150
    5    16 Piotr          Chabowski             100.00 -  348: 366   50
    6    17 Marek          Roszak                123.34 -  326: 475   73
    7    17 Filip          Klar                  121.42 +  316: 300  171
    8    15 Joanna         Górniaczyk            100.00 -  293: 327   50
    9    19 Józef          Wietecki              100.00 +  320: 251  150
   10    16 Joanna         Stępień               128.84 -  295: 407   79
   11    18 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  407: 277  150
   12    16 Artur          Koszel                109.58 +  414: 359  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Piotr Chabowski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Robert         Duczemiński           136.19 -  326: 346   86
    2    15 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 +  346: 337  191
    3    10 Mariusz        Skrobosz              143.11 +  453: 346  193
    4     4 Dawid          Pikul                 130.05 -  323: 372   80
    5    16 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  366: 348  150
    6     7 Maciej         Czupryniak            133.05 -  331: 364   83
    7    15 Joanna         Zadrożna              100.00 -  360: 407   50
    8    16 Piotr          Madej                 100.00 +  378: 355  150
    9    14 Maciej         Sancewicz             100.00 -  278: 384   50
   10    14 Teresa         Fortuna               120.05 -  321: 445   70
   11    16 Walenty        Siemaszko             119.21 -  412: 428   69
   12    18 Maurycy        Machnio               111.95 -  306: 391   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Monika Gawron-Cieślik 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          135.46 -  250: 541   85
    2    22 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  278: 317   50
    3    22 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 -  332: 445   91
    4    23 PAUZA
    5    20 Dominik        Piasecki              106.68 +  369: 288  157
    6    19 Paweł          Łęcki                 100.00 +  326: 301  150
    7    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 -  276: 315   64
    8    17 Joanna         Stępień               128.84 -  305: 437   79
    9    18 Maurycy        Machnio               111.95 +  357: 309  162
   10    17 Paweł          Szulc                 100.00 +  383: 275  150
   11    15 Paweł          Łęcki                 100.00 -  345: 441   50
   12    17 Ewa            Majewska              100.00 +  436: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 11 108.00




	Joanna Górniaczyk 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 130.05 -  385: 454   80
    2    12 Filip          Klar                  121.42 -  356: 410   71
    3    18 Ewa            Majewska              100.00 +  380: 368  150
    4    14 Józef          Wietecki              100.00 -  318: 368   50
    5    18 Lech           Szymczak              100.00 +  440: 316  150
    6    15 Jarosław       Żuliński              112.65 +  381: 285  163
    7    12 Maciej         Sancewicz             100.00 -  326: 383   50
    8    15 Wojciech       Gołęcki               100.02 +  327: 293  150
    9    12 Walenty        Siemaszko             119.21 +  405: 348  169
   10    11 Artur          Koszel                109.58 +  471: 315  160
   11     7 Miłosz         Wrzałek               115.68 +  371: 347  166
   12     6 Maciej         Sancewicz             100.00 -  340: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Katarzyna Kowalewska 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Stępień               128.84 -  338: 456   79
    2    22 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  317: 278  150
    3    13 Walenty        Siemaszko             119.21 -  339: 407   69
    4    13 Mariusz        Skrobosz              143.11 +  362: 344  193
    5    12 Filip          Klar                  121.42 +  388: 317  171
    6     8 Tomasz         Zwoliński             139.20 -  276: 436   89
    7    13 Teresa         Fortuna               120.05 +  413: 402  170
    8     9 Jacek          Gigoła                114.00 +  344: 334  164
    9     7 Marek          Roszak                123.34 +  388: 358  173
   10     4 Krzysztof      Mówka                 140.00 -  302: 431   90
   11     8 Maciej         Sancewicz             100.00 -  368: 378   50
   12    11 Joanna         Zadrożna              100.00 +  395: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Piotr Madej 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Konca                 127.48 -  228: 509   77
    2    23 PAUZA
    3    17 Jacek          Gigoła                114.00 -  318: 380   64
    4    19 Maciej         Sancewicz             100.00 -  320: 326   50
    5    19 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 -  343: 461   64
    6    21 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  354: 336  150
    7    18 Paweł          Łęcki                 100.00 +  366: 364  150
    8    16 Piotr          Chabowski             100.00 -  355: 378   50
    9    16 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 -  339: 428   86
   10    19 Dominik        Piasecki              106.68 +  371: 326  157
   11    19 Ewa            Majewska              100.00 -  273: 487   50
   12    20 Dominik        Piasecki              106.68 +  379: 289  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  / 11  95.91




	Ewa Majewska 100.00 Nowa Sól

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Roszak                123.34 -  351: 398   73
    2    17 Halina         Roszak                117.30 -  312: 356   67
    3    18 Joanna         Górniaczyk            100.00 -  368: 380   50
    4    22 Tomasz         Szymański             117.00 -  332: 473   67
    5    22 Paweł          Szulc                 100.00 -  322: 376   50
    6    23 PAUZA
    7    22 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  379: 352  150
    8    19 Filip          Klar                  121.42 +  360: 322  171
    9    20 Paweł          Łęcki                 100.00 -  335: 354   50
   10    21 Małgorzata     Skubel                100.00 +  366: 295  150
   11    19 Piotr          Madej                 100.00 +  487: 273  150
   12    17 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  304: 436   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  / 11  93.45




	Ireneusz Moralewicz 100.00 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Filip          Klar                  121.42 -  381: 394   71
    2    13 Maciej         Czupryniak            133.05 -  332: 398   83
    3    20 Józef          Wietecki              100.00 -  226: 403   50
    4    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 -  332: 359   64
    5    23 PAUZA
    6    20 Dominik        Piasecki              106.68 -  349: 394   57
    7    22 Ewa            Majewska              100.00 -  352: 379   50
    8    22 Jarosław       Żuliński              112.65 +  371: 309  163
    9    22 Małgorzata     Skubel                100.00 +  378: 346  150
   10    22 Lech           Szymczak              100.00 -  319: 345   50
   11    21 Jarosław       Żuliński              112.65 +  371: 332  163
   12    19 Filip          Klar                  121.42 -  284: 437   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  / 11  88.36




	Maciej Sancewicz 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Magdalena      Merklejn              121.28 -  278: 396   71
    2    18 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  414: 376  164
    3     9 Teresa         Fortuna               120.05 -  346: 468   70
    4    19 Piotr          Madej                 100.00 +  326: 320  150
    5     9 Kazimierz.J    Merklejn              140.99 -  286: 415   91
    6    16 Filip          Klar                  121.42 +  373: 318  171
    7    12 Joanna         Górniaczyk            100.00 +  383: 326  150
    8    11 Maciej         Perzyński             120.30 -  344: 376   70
    9    14 Piotr          Chabowski             100.00 +  384: 278  150
   10     9 Tomasz         Szymański             117.00 +  406: 397  167
   11     8 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  378: 368  150
   12     6 Joanna         Górniaczyk            100.00 +  384: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Małgorzata Skubel 100.00 Nowa Sól

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Perzyński             120.30 -  257: 327   70
    2    21 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  268: 326   50
    3    23 PAUZA
    4    20 Maurycy        Machnio               111.95 -  289: 341   62
    5    21 Tomasz         Szymański             117.00 -  275: 440   67
    6    22 Lech           Szymczak              100.00 +  337: 281  150
    7    20 Paweł          Szulc                 100.00 -  335: 387   50
    8    20 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  278: 342   50
    9    22 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  346: 378   50
   10    21 Ewa            Majewska              100.00 -  295: 366   50
   11    22 Józef          Wietecki              100.00 +  352: 273  150
   12    22 Józef          Wietecki              100.00 +  291: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  / 11  81.73




	Paweł Szulc 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Teresa         Fortuna               120.05 -  357: 424   70
    2    14 Mariusz        Skrobosz              143.11 -  356: 445   93
    3    21 Tomasz         Szymański             117.00 +  372: 358  167
    4    16 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  307: 344   50
    5    22 Ewa            Majewska              100.00 +  376: 322  150
    6    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 -  318: 371   64
    7    20 Małgorzata     Skubel                100.00 +  387: 335  150
    8    18 Paweł          Łęcki                 100.00 +  400: 342  150
    9    15 Joanna         Zadrożna              100.00 -  317: 397   50
   10    17 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  275: 383   50
   11    17 Maurycy        Machnio               111.95 +  389: 276  162
   12    15 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 +  342: 267  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Lech Szymczak 100.00 Mniszki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Halina         Roszak                117.30 +  294: 291  167
    2    10 Marek          Roszak                123.34 -  305: 421   73
    3    16 Joanna         Zadrożna              100.00 -  282: 330   50
    4    18 Artur          Koszel                109.58 -  283: 335   60
    5    18 Joanna         Górniaczyk            100.00 -  316: 440   50
    6    22 Małgorzata     Skubel                100.00 -  281: 337   50
    7    23 PAUZA
    8    21 Dominik        Piasecki              106.68 +  418: 305  157
    9    17 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  334: 360   50
   10    22 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  345: 319  150
   11    20 Filip          Klar                  121.42 -  275: 357   71
   12    21 Jarosław       Żuliński              112.65 -  276: 315   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  / 11  85.55




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          135.85 -  271: 408   86
    2    19 Paweł          Łęcki                 100.00 -  307: 413   50
    3    20 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  403: 226  150
    4    14 Joanna         Górniaczyk            100.00 +  368: 318  150
    5    13 Maciej         Czupryniak            133.05 -  240: 476   83
    6    18 Tomasz         Szymański             117.00 -  258: 441   67
    7    19 Joanna         Stępień               128.84 -  273: 405   79
    8    23 PAUZA
    9    19 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  251: 320   50
   10    20 Maurycy        Machnio               111.95 -  315: 452   62
   11    22 Małgorzata     Skubel                100.00 -  273: 352   50
   12    22 Małgorzata     Skubel                100.00 -  271: 291   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     877  / 11  79.73




	Tadeusz Wiśniewski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Miłosz         Wrzałek               115.68 -  262: 470   66
    2    20 Jarosław       Żuliński              112.65 +  384: 291  163
    3    15 Maciej         Czupryniak            133.05 -  259: 418   83
    4    17 Paweł          Łęcki                 100.00 -  342: 420   50
    5    17 Mariusz        Skrobosz              143.11 -  381: 412   93
    6    21 Piotr          Madej                 100.00 -  336: 354   50
    7    21 Dominik        Piasecki              106.68 +  430: 284  157
    8    20 Małgorzata     Skubel                100.00 +  342: 278  150
    9    17 Lech           Szymczak              100.00 +  360: 334  150
   10    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 -  327: 408   64
   11    18 Wojciech       Gołęcki               100.02 -  277: 407   50
   12    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 11  97.82




	Joanna Zadrożna 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  367: 350  164
    2     4 Joanna         Stępień               128.84 -  361: 367   79
    3    16 Lech           Szymczak              100.00 +  330: 282  150
    4    10 Walenty        Siemaszko             119.21 -  257: 351   69
    5    15 Paweł          Łęcki                 100.00 +  369: 334  150
    6    12 Maciej         Perzyński             120.30 -  318: 387   70
    7    15 Piotr          Chabowski             100.00 +  407: 360  150
    8    10 Tomasz         Szymański             117.00 -  302: 386   67
    9    15 Paweł          Szulc                 100.00 +  397: 317  150
   10    10 Miłosz         Wrzałek               115.68 -  332: 456   66
   11    14 Artur          Koszel                109.58 +  377: 251  160
   12    11 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  331: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Paweł Łęcki 100.00 Gorzów Wielkopolski           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Eugeniusz      Wróblewski            112.69 -  343: 359   63
    2    19 Józef          Wietecki              100.00 +  413: 307  150
    3    14 Halina         Roszak                117.30 -  324: 450   67
    4    17 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  420: 342  150
    5    15 Joanna         Zadrożna              100.00 -  334: 369   50
    6    19 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  301: 326   50
    7    18 Piotr          Madej                 100.00 -  364: 366   50
    8    18 Paweł          Szulc                 100.00 -  342: 400   50
    9    20 Ewa            Majewska              100.00 +  354: 335  150
   10    18 Jarosław       Żuliński              112.65 +  446: 278  163
   11    15 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  441: 345  150
   12    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.30 +  376: 333  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75


Lista rankingowa na dzień 02-10-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.23  28645  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.54  27226  191
   3 Szymon Zaleski                 Poznań               142.06  12075   85
   4 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.61  28038  198
   5 Kamil Górka                    Łęczna               140.88  28036  199
   6 Krzysztof Mówka                Toruń                140.87  25216  179
   7 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.40  26816  191
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             140.32  23714  169
   9 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             140.06  27451  196
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             138.59  26747  193
  11 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             136.19  26829  197
  12 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.93  24468  180
  13 Sławomir Kordjalik             Warszawa             135.50  26965  199
  14 Paweł Dawidson                 Częstochowa          135.50  12466   92
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  16 Marcin Mroziuk                 Warszawa             135.15  15137  112
  17 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.11  16213  120
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.09  26613  197
  19 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.07  26878  199
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.80  26961  200
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.66  25262  189
  22 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             133.46  25223  189
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.01  23676  178
  24 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  25 Dawid Pikul                    Poznań               131.46  23532  179
  26 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  27 Andrzej Słapiński              Warszawa             131.04   6290   48
  28 Radosław Konca                 Warszawa             130.65  25608  196
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.36  25743  199
  30 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.28  18616  144
  31 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.84   4123   32
  32 Joanna Stępień                 Katowice             128.43  24401  190
  33 Bartosz Morawski               Gliwice              128.31   5004   39
  34 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.16  24991  195
  35 Sławomir Nosek                 Mielec               127.86  15087  118
  36 Marcin Kamiński                Warszawa             127.47  11727   92
  37 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.32   8276   65
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.28  25456  200
  39 Jarosław Puchalski             Łódź                 127.22  24171  190
  40 Małgorzata Kania               Milanówek            127.11  22752  179
  41 Paweł Jackowski                Warszawa             127.05  24775  195
  42 Kuba Koisar                    Warszawa             126.51   6958   55
  43 Sławomir Kucia                 Kraków               125.70  22878  182
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             125.47  24342  194
  45 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  46 Marcin Bożek                   Będzin               124.90  10991   88
  47 Roman Sulima                   Warszawa             124.88   5994   48
  48 Andrzej Szepczyński            Kraków               124.87  20729  166
  49 Filip Warzecha                 Gdynia               124.07  11911   96
  50 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  123.46  24691  200
  51 Piotr Pietuchowski             Białystok            123.15  23767  193
  52 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  53 Mariusz Margalski              Warszawa             122.74   9942   81
  54 Magdalena Merklejn             Szczecin             122.56  20836  170
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.35  23859  195
  56 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  57 Tomasz Figiel                  Zawichost            122.03   9640   79
  58 Michał Makowski                Warszawa             121.97  11587   95
  59 Radosław Sowiński              Warszawa             121.69  24095  198
  60 Maciej Perzyński               Piła                 121.47  21986  181
  61 Marek Roszak                   Poznań               121.39  24279  200
  62 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.30  18073  149
  63 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.12  19379  160
  64 Krzysztof Pypno                Gliwice              120.95   4596   38
  65 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.87  24054  199
  66 Maciej Grabowski               Warszawa             120.84   6888   57
  67 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  18112  150
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  69 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  70 Artur Irzyk                    Strzyżów             120.08   5764   48
  71 Lucyna Korga                   Zabrze               120.07  21613  180
  72 Andrzej Kowalski               Kowale               119.92   5756   48
  73 Stanisław Ochot                Katowice             119.89   6594   55
  74 Jacek Pietruszka               Kraków               119.60   5143   43
  75 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.40   5134   43
  76 Michał Waszkiewicz             Warszawa             119.24  22537  189
  77 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.21   9656   81
  78 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  79 Rafał Matczak                  Pruszków             119.04  23807  200
  80 Stanisław Gasik                Warszawa             118.98  23439  197
  81 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  82 Grzegorz Matysiak              Kraków               118.84   7249   61
  83 Iwona Baran                    Kraków               118.81  23643  199
  84 Arkadiusz Jaworski             Tychy                118.62  11862  100
  85 Irena Sołdan                   Rumia                118.58  19566  165
  86 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.38  23085  195
  87 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.28  23183  196
  88 Andrzej Lożyński               Piastów              118.26   4021   34
  89 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.17  23398  198
  90 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.11  16654  141
  91 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.01  15459  131
  92 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.99  15575  132
  93 Filip Klar                     Mielec               117.70   9887   84
  94 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             117.70  22951  195
  95 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.69  23068  196
  96 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.65   9412   80
  97 Halina Roszak                  Poznań               117.44  23135  197
  98 Filip Sosin                    Warszawa             117.31  23111  197
  99 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             117.06  22944  196
 100 Miłosz Wrzałek                 Reda                 116.94  22101  189
 101 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.88  19986  171
 102 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              116.59  19120  164
 103 Piotr Rosół                    Warszawa             116.57  22381  192
 104 Marcin Figiel                  Zawichost            116.50  13631  117
 105 Katarzyna Stępień              Katowice             116.47   7454   64
 106 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
 107 Teresa Fortuna                 Lubin                116.27   3837   33
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             116.14  22183  191
 109 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 110 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.62   7631   66
 111 Michał Trumpus                 Wrocław              115.35   7959   69
 112 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.80  18598  162
 113 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.58   4125   36
 114 Joanna Juszczak                Warszawa             114.45  22662  198
 115 Dariusz Maciejuk               Warszawa             114.31   4115   36
 116 Dominik Wester                 Warszawa             114.30   5258   46
 117 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.25  22735  199
 118 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 119 Robert Soszka                  Warszawa             114.08  22017  193
 120 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.64  12387  109
 121 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            113.42  19055  168
 122 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.39   6350   56
 123 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 124 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             113.07  22048  195
 125 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.99  13898  123
 126 Paweł Jędryka                  Tarnów               112.81   6543   58
 127 Michał Sak                     Lublin               112.73   3382   30
 128 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.54  21270  189
 129 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            112.51  15302  136
 130 Grzegorz Wilk                  Kraków               112.37   4607   41
 131 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.22  19189  171
 132 Maurycy Machnio                Lipiany              111.76   7935   71
 133 Zdzisław Szota                 Warszawa             111.73   8268   74
 134 Paweł Opyc                     Warszawa             111.56  21754  195
 135 Piotr Krzemiński               Warszawa             111.55   5466   49
 136 Kazimierz Merklejn             Szczecin             111.47  14603  131
 137 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.23  10567   95
 138 Beata Madej                    Lublin               111.03   6884   62
 139 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.91   3771   34
 140 Jarosław Sobczak               Warszawa             110.61  22122  200
 141 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  110.49  22097  200
 142 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 143 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 144 Renata Kowalska                Bielsko Biała        110.26  21942  199
 145 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 146 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 147 Leszek Stecuła                 Bytom                110.02   9242   84
 148 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.94  15611  142
 149 Krzysztof Leśniak              Kraków               109.90   7803   71
 150 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 151 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 152 Mariusz Makuch                 Zator                109.76   4500   41
 153 Piotr Adamczyk                 Tarnów               109.56   4492   41
 154 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 155 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.51  13798  126
 156 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 157 Joanna Ostrowska               Warszawa             109.36  20998  192
 158 Artur Koszel                   Inowrocław           109.25   6555   60
 159 Paweł Majewski                 Warszawa             109.19   5787   53
 160 Marcin Skowron                 Zabrze               108.97   8064   74
 161 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.82  21329  196
 162 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 163 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            108.77  20993  193
 164 Dorota Maciejuk                Warszawa             108.60   3801   35
 165 Grzegorz Pukniel               Lublin               108.59  21609  199
 166 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 167 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.35   4984   46
 168 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 169 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.10  11459  106
 170 Tomasz Żbikowski               Warszawa             108.09  21185  196
 171 Jarosław Żuliński              Szczecin             107.98   6371   59
 172 Bogdan Pokojski                Piastów              107.98   6263   58
 173 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 174 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 175 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             107.75  15301  142
 176 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 177 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       107.55  11400  106
 178 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.43   4512   42
 179 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.32  16312  152
 180 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 181 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.23  11474  107
 182 Katarzyna Klimała              Kraków               107.23   3217   30
 183 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 184 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.96  20215  189
 185 Arkadiusz Biegun               Kraków               106.90  13363  125
 186 Beata Piotrowska               Łódź                 106.82  21257  199
 187 Jacek Petrus                   Wrocław              106.70   7042   66
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                106.61  20788  195
 189 Magdalena Mroziuk              Warszawa             106.54   4901   46
 190 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.43  20861  196
 191 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.39   8511   80
 192 Jerzy Luter                    Bytom                106.30  20090  189
 193 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 194 Rafał Wesołowski               Warszawa             105.75  20515  194
 195 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 196 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.65  10671  101
 197 Adam Cieśla                    Częstochowa          105.58   3801   36
 198 Małgorzata Sulejewska          Kraków               105.56  10134   96
 199 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 200 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.32   7478   71
 201 Paweł Subocz                   Szczecin             105.25   6210   59
 202 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 203 Magdalena Ochot                Katowice             105.15   8833   84
 204 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 205 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.66   8896   85
 206 Grażyna Furman                 Sosnowiec            104.65   3244   31
 207 Roman Figiel                   Zawichost            104.28  10532  101
 208 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              104.26   3649   35
 209 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 210 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 211 Wojciech Sołdan                Rumia                104.06  12903  124
 212 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 213 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.84  19625  189
 214 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 215 Jolanta Kosmowska              Warszawa             103.21  19817  192
 216 Adam Jurkowski                 Knurów               103.21   3922   38
 217 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 219 Monika Siemaszko               Lipiany              102.62   4926   48
 220 Joanna Kubik                   Częstochowa          102.52   6664   65
 221 Tomasz Lempart                 Kraków               102.44   3995   39
 222 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.33  19749  193
 223 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 224 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.22   5520   54
 225 Paweł Czubla                   Kock                 102.21   6746   66
 226 Paweł Szulc                    Szczecin             101.77   3562   35
 227 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 228 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 229 Małgorzata Jóźwiak             Iława                101.61  18087  178
 230 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.44  13695  135
 231 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            101.35  10338  102
 232 Agnieszka Krupka               Krosno               101.34  11249  111
 233 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 234 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.16  19626  194
 235 Bartosz Orłowski               Bytom                100.82   6251   62
 236 Krzysztof Sojka                Łódź                 100.67  12584  125
 237 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 238 Marek Kocikowski               Ostróda              100.12  11113  111
 239 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.11  14015  140
 240 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.97   3499   35
 241 Michał Sosin                   Warszawa              99.77   6884   69
 242 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 243 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój           99.48   7063   71
 244 Monika Rubinstein              Warszawa              99.34  18179  183
 245 Joanna Brychcy                 Katowice              99.22  10021  101
 246 Renata Rosół                   Warszawa              99.18  18646  188
 247 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 248 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 249 Sławomir Zabawa                Jasło                 98.56  11630  118
 250 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 251 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 252 Maria Jarosz                   Lublin                97.64  14255  146
 253 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 254 Anna Arana                     Warszawa              97.05   9608   99
 255 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 256 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.04   7971   83
 257 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 258 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 259 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              95.75   3447   36
 260 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.69   4306   45
 261 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 262 Irena Ficak                    Mielec                95.30   5718   60
 263 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.25   5620   59
 264 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 265 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 266 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 267 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 268 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.27   2828   30
 269 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 270 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 271 Janusz Sojka                   Łódź                  93.69   6558   70
 272 Beata Kościańska               Lublin                93.54   5519   59
 273 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 274 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 275 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 276 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 277 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 278 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 279 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.50   3477   38
 280 Ziemowit Pazda                 Wrocław               91.29   9038   99
 281 Grażyna Wesołowska             Łódź                  90.96   8823   97
 282 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 283 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91   8002   89
 284 Marcin Tutka                   Wrocław               89.80   3682   41
 285 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 286 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.18   5975   67
 287 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 288 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.89  13245  149
 289 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 290 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 291 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 292 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 293 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 294 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              88.23   7147   81
 295 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 296 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 297 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 298 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 299 Piotr Madej                    Lublin                85.58   6076   71
 300 Teresa Zalewska                Racibórz              85.25   3410   40
 301 Jerzy Augustyniak              Łódź                  85.12   3575   42
 302 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 303 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.68   8870  106
 304 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 305 Piotr Marusa                   Szczytno              82.59   3386   41
 306 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 307 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.04   3938   48
 308 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 309 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 310 Adam Zalewski                  Racibórz              78.97   3159   40
 311 Adam Kędzior                   Lublin                74.53   6037   81
 312 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.05   6701   93
 313 Barbara Szymańska              Gdańsk                71.22   3205   45
 314 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 315 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 02-10-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   2 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   3 Anna Biegańska                 Białystok             96.24   2791   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.17   2528   29
   6 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   7 Marta Kleinrok                 Lublin                97.11   2719   28
   8 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
   9 Joanna Kubińska                Warszawa              67.33   1818   27
  10 Marek Rogalski                 Chełm                 99.62   2590   26
  11 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  12 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  13 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  14 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.04   2151   25
  15 Łukasz Kozub                   Brzesko              130.58   3134   24
  16 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.79   2803   24
  17 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  18 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.79   2755   24
  19 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  20 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  21 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  22 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  23 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  24 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  25 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  26 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  27 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  28 Aneta Szubiak                  Łódź                 104.17   2500   24
  29 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.17   2452   24
  30 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  31 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  32 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.12   2403   24
  33 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  34 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  35 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  36 Bożena Matysiak                Kraków                96.08   2306   24
  37 Beata Łażewska                 Gdynia                95.00   2280   24
  38 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  39 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  40 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  41 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  42 Andrzej Bociąga                Chorzów               91.62   2199   24
  43 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  44 Leszek Kilian                  Jaworzno              88.46   2123   24
  45 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  46 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  47 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  48 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  49 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  50 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  51 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  52 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  53 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  55 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  56 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  57 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  58 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  59 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  60 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  61 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  62 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  63 Tomasz Sulejewski              Kraków                74.13   1705   23
  64 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.36   2054   22
  65 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  66 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  67 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  68 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  69 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  70 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  71 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  72 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  73 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  111.58   2120   19
  74 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  75 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  76 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  77 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  78 Łukasz Bryła                   Mielec               119.44   2150   18
  79 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  80 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  81 Maciej Chmielowski             Kraków                98.61   1775   18
  82 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  83 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  84 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  85 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  86 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  87 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  88 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  89 Justyna Woszczyna              Kraków                99.88   1698   17
  90 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  91 Szymon Stolarczyk              Zator                 81.59   1387   17
  92 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  93 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  94 Mariusz Rogalski               Iława                 85.69   1371   16
  95 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  96 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  97 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.00   1500   15
  98 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  99 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
 100 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
 101 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
 102 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 103 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 104 Ilona Giryn                    Łódź                  94.93   1329   14
 105 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
 106 Wiktor Stępień                 Katowice             138.08   1795   13
 107 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 108 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 109 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 110 Andrzej Szymański              Łódź                  74.54    969   13
 111 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 112 Andrzej Grabiński              Suchedniów           141.75   1701   12
 113 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.50   1554   12
 114 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 115 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 116 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 117 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 118 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 119 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       118.25   1419   12
 120 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 121 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 122 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 123 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 124 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 125 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 126 Łukasz Bobowski                Suchedniów           110.83   1330   12
 127 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 128 Krzysztof Obremski             Legnica              109.25   1311   12
 129 Przemysław Herdzina            Kraków               108.92   1307   12
 130 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 131 Michał Korzeniowski            Kraków               106.67   1280   12
 132 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 133 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 134 Daniel Czernatowicz            Kraków               106.25   1275   12
 135 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 136 Zbigniew Szepczyński           Kraków               104.83   1258   12
 137 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 138 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 139 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              103.25   1239   12
 140 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 141 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 142 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 143 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             100.83   1210   12
 144 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 145 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 146 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 147 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 148 Stanisław Harat                Kęty                  97.25   1167   12
 149 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 150 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 151 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 152 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 153 Michał Jaworek                 Zabrze                96.75   1161   12
 154 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 155 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 156 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 157 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 158 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 159 Ewa Zając                      Mrągowo               94.25   1131   12
 160 Maciej Lelowicz                Kraków                93.25   1119   12
 161 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 162 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 163 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 164 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 165 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 166 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 167 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 168 Joanna Duda                    Zabrze                90.42   1085   12
 169 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 170 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 171 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 172 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 173 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 174 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 175 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 176 Wojciech Obremski              Legnica               88.42   1061   12
 177 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 178 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 179 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 180 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 181 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 182 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 183 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 184 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 185 Renata Polończyk               Bielsko Biała         86.50   1038   12
 186 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 187 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 188 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 189 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 190 Bogusław Macal                 Szczecin              85.42   1025   12
 191 Piotr Chmielewski              Mrągowo               85.08   1021   12
 192 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 193 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 194 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 195 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 196 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 197 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 198 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 199 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 200 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 201 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 202 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 203 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 204 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 205 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 206 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 207 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 208 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 209 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 210 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 211 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 212 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 213 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 214 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 215 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 216 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 217 Ireneusz Moralewicz            Goleniów              88.36    972   11
 218 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 219 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 220 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 221 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 222 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 223 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 224 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 225 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 226 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 227 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 228 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 229 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 230 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 231 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 232 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 233 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 234 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 235 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 236 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 237 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 238 Kamil Stokłosa                 Skawina               70.18    772   11
 239 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 240 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 241 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 242 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 243 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 244 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 245 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 246 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 247 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 248 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 249 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 250 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 251 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 252 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 253 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 254 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 255 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 256 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 257 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 258 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 259 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 260 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 261 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 262 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 263 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 264 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 265 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 266 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 267 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 268 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 269 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 270 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 271 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 272 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 273 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 274 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 275 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 276 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 277 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 278 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 279 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 280 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 281 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 282 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 283 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 284 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 285 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 286 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 287 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 288 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 289 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 290 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 291 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 292 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 293 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 294 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 295 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 296 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 297 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 298 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 299 Ewa Fiszer                     Wrocław              118.33    710    6
 300 Robert Włodarczyk              Wrocław              105.00    630    6
 301 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 302 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 303 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 304 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 305 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 306 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 307 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 308 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 309 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 310 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 311 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 312 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 313 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 314 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 315 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 316 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 317 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 318 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 319 Przemysław Drochomirecki       Kraków               121.20    606    5
 320 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 321 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 322 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 323 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 324 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 325 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 326 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 327 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 328 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 329 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 330 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 331 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 332 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 333 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 334 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 335 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 336 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 337 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 338 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 339 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 340 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 341 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 342 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 343 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 344 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 345 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 346 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 347 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 348 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 349 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 350 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 351 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 352 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 353 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 354 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 355 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 356 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 357 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 358 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 359 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 360 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 361 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 362 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 363 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 364 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 365 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 366 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 367 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 368 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 369 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 370 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 371 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 372 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 373 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 374 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 375 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 376 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 377 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 378 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 379 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 380 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 381 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 382 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 383 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 384 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 385 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 386 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 387 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 388 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 389 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 390 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 391 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 392 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 393 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 394 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 395 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 396 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 397 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 398 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 399 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 400 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 401 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 402 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 403 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 404 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 405 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 406 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 407 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 408 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 409 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 410 Marzena Szulc                  Szczecin              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie