Kielce23
lutego
Kielce 23 lutego I Otwarte Mistrzostwa Kielc
Gorzów Wielkopolski 2
marca
Gorzów Wielkopolski 2 marca I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej
Płock 9
marca
Płock 9 marca I Otwarte Mistrzostwa Mazowsza
I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej02 marca 1997 — I Otwarte Mistrzostwa Ziemi LubuskiejInformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

I Otwarte Mistrzostwa Ziemi LubuskiejGorzów Wielkopolski, 02 marca 1997

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Jacek Gigoła (Gorzów Wielkopolski)
 2. Paweł Stanosz (Warszawa)
 3. Tomasz Szymański (Gorzów Wielkopolski)
 4. Tomasz Zwoliński (Warszawa)
 5. Robert Duczemiński (Gorzów Wielkopolski)
 6. Paweł Subocz (Szczecin)
 7. Zdzisław Szota (Warszawa)
 8. Damian Korsak (Gorzów Wielkopolski)
 9. Maciek Czupryniak (Milanówek)
 10. Stenia Zwolińska (Warszawa) 

23 uczestników, 5 rund




Wyniki turnieju I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jacek           Gigoła               Gorzów Wielkopolski    112.00      5.0     1850      816      268
  2 Paweł           Stanosz              Warszawa               133.00      4.0     2117      695      660
  3 Tomasz          Szymański            Gorzów Wielkopolski    115.00      4.0     1908      718      475
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                134.00      4.0     1797      733      209
  5 Walenty         Siemaszko            Lipiany                101.00      3.5     1387      535      370
  6 Paweł           Subocz               Szczecin                99.00      3.0     1888      558      535
  7 Zdzisław        Szota                Warszawa               128.00      3.0     1754      593      281
  8 Damian          Korsak               Gorzów Wlielkopolski   100.00      3.0     1683      584      448
  9 Maciej          Czupryniak           Milanówek              106.00      3.0     1679      598      211
 10 Stenia          Zwolińska            Warszawa                93.00      3.0     1623      637      -33
 11 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               100.00      3.0     1617      568      343
 12 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    127.00      2.5     1512      408      280
 13 Leszek          Nowak                Myślibórz              107.00      2.0     1728      497      324
 14 Małgorzata      Kania                Milanówek              103.00      2.0     1514      483      -83
 15 Anna            Kołaska              Gorzów Wielkopolski    100.00      2.0     1277      457     -202
 16 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      2.0     1223      454     -147
 17 Edmund          Łagutko              Ośno Lubuskie          100.00      2.0     1177      468     -338
 18 Marcin          Smola                ?                      100.00      2.0     1096      471     -439
 19 Adam            Nowak                ?                      100.00      2.0     1011      483     -337
 20 Andrzej         Lożyński             Piastów                107.00      2.0      754      303      322
 21 Bogusław        Nowak                Gorzów Wielkopolski    100.00      1.0     1122      356     -241
 22 Tomasz          Łagutko              Ośno Lubuskie          100.00      1.0      928      343     -569
 23 Michał          Łagutko              Ośno Lubuskie          100.00      1.0      791      385     -869
 24 Małgorzata      Kocik                Gorzów Wielkopolski    100.00      0.0      667      277     -929
 25 Tomasz          Kocik                Gorzów Wielkopolski    100.00      0.0      554      156     -539
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej



	Tomasz Zwoliński 134.00 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Damian         Korsak                100.00 +  395: 314  150
    2     1 Tomasz         Szymański             115.00 +  387: 290  165
    3     1 Paweł          Stanosz               133.00 -  274: 384   83
    4     4 Leszek         Nowak                 107.00 +  354: 339  157
    5     3 Zdzisław       Szota                 128.00 +  387: 261  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  5 146.60




	Paweł Stanosz 133.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Adam           Nowak                 100.00 +  508: 137  150
    2     2 Maciej         Czupryniak            106.00 +  499: 372  156
    3     1 Tomasz         Zwoliński             134.00 +  384: 274  184
    4     1 Jacek          Gigoła                112.00 -  332: 362   62
    5     2 Stenia         Zwolińska              93.00 +  394: 312  143
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  /  5 139.00




	Zdzisław Szota 128.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Łagutko               100.00 +  447: 154  150
    2     3 Walenty        Siemaszko             101.00 +  359: 326  151
    3     3 Stenia         Zwolińska              93.00 +  396: 270  143
    4     2 Tomasz         Szymański             115.00 -  291: 336   65
    5     3 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  261: 387   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  5 118.60




	Robert Duczemiński 127.00 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Kocik                 100.00 +  409: 169  150
    2     6 Stenia         Zwolińska              93.00 -  365: 381   43
    3     5 Małgorzata     Kania                 103.00 +  400: 281  153
    4     3 Walenty        Siemaszko             101.00 =    0:   0  101
    5     6 Jacek          Gigoła                112.00 -  338: 401   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     509  /  5 101.80




	Tomasz Szymański 115.00 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Smola                 100.00 +  528: 131  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  290: 387   84
    3     4 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  389: 369  150
    4     2 Zdzisław       Szota                 128.00 +  336: 291  178
    5     1 Maciej         Czupryniak            106.00 +  365: 255  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     718  /  5 143.60




	Jacek Gigoła 112.00 Gorzów Wielkopolski        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Edmund         Łagutko               100.00 +  376: 294  150
    2     4 Leszek         Nowak                 107.00 +  377: 298  157
    3     2 Paweł          Subocz                 99.00 +  334: 320  149
    4     1 Paweł          Stanosz               133.00 +  362: 332  183
    5     6 Robert         Duczemiński           127.00 +  401: 338  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     816  /  5 163.20




	Andrzej Lożyński 107.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    12 Michał         Łagutko               100.00 +  431: 157  150
    5     7 Małgorzata     Kania                 103.00 +  323: 275  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     303  /  2 151.50




	Leszek Nowak 107.00 Myślibórz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Kołaska               100.00 +  441: 189  150
    2     4 Jacek          Gigoła                112.00 -  298: 377   62
    3     7 Tomasz         Kocik                 100.00 +  417: 186  150
    4     4 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  339: 354   84
    5     4 Walenty        Siemaszko             101.00 -  233: 298   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     497  /  5  99.40




	Maciej Czupryniak 106.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogusław       Nowak                 100.00 +  392: 182  150
    2     2 Paweł          Stanosz               133.00 -  372: 499   83
    3     6 Edmund         Łagutko               100.00 +  353: 201  150
    4     6 Marcin         Smola                 100.00 +  307: 221  150
    5     1 Tomasz         Szymański             115.00 -  255: 365   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  5 119.60




	Małgorzata Kania 103.00 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz      Merklejn              100.00 +  333: 270  150
    2     5 Paweł          Subocz                 99.00 -  270: 406   49
    3     5 Robert         Duczemiński           127.00 -  281: 400   77
    4     8 Zbigniew       Wietecki              100.00 +  355: 198  150
    5     7 Andrzej        Lożyński              107.00 -  275: 323   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     483  /  5  96.60




	Walenty Siemaszko 101.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Wietecki              100.00 +  384: 181  150
    2     3 Zdzisław       Szota                 128.00 -  326: 359   78
    3     8 Anna           Kołaska               100.00 +  379: 244  150
    4     3 Robert         Duczemiński           127.00 =    0:   0  127
    5     4 Leszek         Nowak                 107.00 +  298: 233  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  5 132.40




	Małgorzata Kocik 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Robert         Duczemiński           127.00 -  169: 409   77
    2     9 Kazimierz      Merklejn              100.00 -   97: 369   50
    3    11 Bogusław       Nowak                 100.00 -  122: 336   50
    4    11 Adam           Nowak                 100.00 -   85: 285   50
    5    12 Michał         Łagutko               100.00 -  194: 197   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     277  /  5  55.40




	Tomasz Kocik 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Subocz                 99.00 -  187: 429   49
    2    12 Marcin         Smola                 100.00 -  181: 247   50
    3     7 Leszek         Nowak                 107.00 -  186: 417   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     156  /  3  52.00




	Damian Korsak 100.00 Gorzów Wlielkopolski     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             134.00 -  314: 395   84
    2     7 Bogusław       Nowak                 100.00 +  376: 200  150
    3     9 Tomasz         Łagutko               100.00 +  415: 169  150
    4     7 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  239: 269   50
    5     8 Edmund         Łagutko               100.00 +  339: 202  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  5 116.80




	Anna Kołaska 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Leszek         Nowak                 107.00 -  189: 441   57
    2    10 Michał         Łagutko               100.00 +  307: 104  150
    3     8 Walenty        Siemaszko             101.00 -  244: 379   51
    4    10 Tomasz         Łagutko               100.00 +  326: 135  150
    5     5 Paweł          Subocz                 99.00 -  211: 420   49
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     457  /  5  91.40




	Kazimierz Merklejn 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Małgorzata     Kania                 103.00 -  270: 333   53
    2     9 Małgorzata     Kocik                 100.00 +  369:  97  150
    3     4 Tomasz         Szymański             115.00 -  369: 389   65
    4     7 Damian         Korsak                100.00 +  269: 239  150
    5     9 Marcin         Smola                 100.00 +  340: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     568  /  5 113.60




	Adam Nowak 100.00 ?                        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Stanosz               133.00 -  137: 508   83
    2    11 Tomasz         Łagutko               100.00 -  151: 250   50
    3    10 Zbigniew       Wietecki              100.00 -  192: 309   50
    4    11 Małgorzata     Kocik                 100.00 +  285:  85  150
    5    10 Bogusław       Nowak                 100.00 +  246: 196  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     483  /  5  96.60




	Bogusław Nowak 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Czupryniak            106.00 -  182: 392   56
    2     7 Damian         Korsak                100.00 -  200: 376   50
    3    11 Małgorzata     Kocik                 100.00 +  336: 122  150
    4     9 Edmund         Łagutko               100.00 -  208: 227   50
    5    10 Adam           Nowak                 100.00 -  196: 246   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     356  /  5  71.20




	Marcin Smola 100.00 ?                        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Szymański             115.00 -  131: 528   65
    2    12 Tomasz         Kocik                 100.00 +  247: 181  150
    3    12 Michał         Łagutko               100.00 +  281: 179  150
    4     6 Maciej         Czupryniak            106.00 -  221: 307   56
    5     9 Kazimierz      Merklejn              100.00 -  216: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     471  /  5  94.20




	Zbigniew Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Walenty        Siemaszko             101.00 -  181: 384   51
    2     8 Edmund         Łagutko               100.00 -  239: 253   50
    3    10 Adam           Nowak                 100.00 +  309: 192  150
    4     8 Małgorzata     Kania                 103.00 -  198: 355   53
    5    11 Tomasz         Łagutko               100.00 +  296: 186  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     454  /  5  90.80




	Edmund Łagutko 100.00 Ośno Lubuskie            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Gigoła                112.00 -  294: 376   62
    2     8 Zbigniew       Wietecki              100.00 +  253: 239  150
    3     6 Maciej         Czupryniak            106.00 -  201: 353   56
    4     9 Bogusław       Nowak                 100.00 +  227: 208  150
    5     8 Damian         Korsak                100.00 -  202: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     468  /  5  93.60




	Michał Łagutko 100.00 Ośno Lubuskie            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zdzisław       Szota                 128.00 -  154: 447   78
    2    10 Anna           Kołaska               100.00 -  104: 307   50
    3    12 Marcin         Smola                 100.00 -  179: 281   50
    4    12 Andrzej        Lożyński              107.00 -  157: 431   57
    5    12 Małgorzata     Kocik                 100.00 +  197: 194  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     385  /  5  77.00




	Tomasz Łagutko 100.00 Ośno Lubuskie            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stenia         Zwolińska              93.00 -  188: 309   43
    2    11 Adam           Nowak                 100.00 +  250: 151  150
    3     9 Damian         Korsak                100.00 -  169: 415   50
    4    10 Anna           Kołaska               100.00 -  135: 326   50
    5    11 Zbigniew       Wietecki              100.00 -  186: 296   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     343  /  5  68.60




	Paweł Subocz  99.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Kocik                 100.00 +  429: 187  150
    2     5 Małgorzata     Kania                 103.00 +  406: 270  153
    3     2 Jacek          Gigoła                112.00 -  320: 334   62
    4     5 Stenia         Zwolińska              93.00 -  313: 351   43
    5     5 Anna           Kołaska               100.00 +  420: 211  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     558  /  5 111.60




	Stenia Zwolińska  93.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Łagutko               100.00 +  309: 188  150
    2     6 Robert         Duczemiński           127.00 +  381: 365  177
    3     3 Zdzisław       Szota                 128.00 -  270: 396   78
    4     5 Paweł          Subocz                 99.00 +  351: 313  149
    5     2 Paweł          Stanosz               133.00 -  312: 394   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     637  /  5 127.40


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie