Warszawa10
listopada
Warszawa 10-11 listopada XXV Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika
Jaworzno22
listopada
Jaworzno 22 listopada XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży
Katowice23
listopada
Katowice 23-24 listopada VI Turniej Tysiąclecia
Jaworzno, kolejny raz…22 listopada 2019 — XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i MłodzieżyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyPrzebieg
galeria

XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i MłodzieżyJaworzno, 22 listopada 2019
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Jaworzno, kolejny raz…
Kolejny raz… Ileż relacji tak się zaczyna… Kolejny raz, myślą niektórzy, to coś, co już nie wymaga takiego uhonorowania, jak za pierwszym razem. Przecież to kolejny raz…

A ja chcę Was przekonać, że każdy turniej organizowany, 10, 15 czy 30, wymagają tak samo wielkiego wysiłku, wielkiej pracy i wielkiego serca. Dlatego chcę zacząć relację od podziękowań dla całego jaworzniańskiego środowiska scrabblowego, skupionego wokół Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, środowiska, którego animatorką jest Aneta Szczyrzyca. Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!!!

A w XIV edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Jaworzna Dzieci i Młodzieży udział wzięły 43 osoby. Uczniowie i uczennice podzieleni byli na 3 kategorie.

W najmłodszej grupie (klasy III-VI szkół podstawowych) triumfowała Maja Szwagrzyk z Jaworzna, zaś za nią na podium stanęła dwójka mysłowiczan: Alicja BieńDominik Wysogląd.

Wśród starszych uczniów i uczennic szkół podstawowych zwyciężyła Natalia Łochocka z Dąbrowy Górniczej, drugim miejscem cieszył się Piotr Duda z Tych, zaś brązowy medal wywiozła do Radomska Maria Małachowska.

Młodzież szkół średnich zdominował scrabblowy wyjadacz Dominik Ulejczyk, za którego plecami kolejno uplasowali się Marcin Szczyrzyca (Jaworzno) i Martyna Dawidziak (Radomsko).

No to teraz czekamy jakieś 15 lat, by dowiedzieć się, czy na sali grał dzisiaj jakiś przyszły mistrz Polski w Scrabble.

A teraz na Śląsku czekają nas dwie kolejne imprezy – Tauzen w Katowicach i Le Mans w Zabrzu. Zapraszamy.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży
XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieży
XI Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieży


Rodzaj turniejuTurniej nierankingowy dla dzieci i młodzieży
Sposób rozgrywaniaRegulamin

Kategorie wiekowe:
1) młodsi uczniowie szkół podstawowych: DZIECI - klasy III-VI SP (9-12 lat)
2) starsi uczniowie szkół podstawowych: MŁODZIEŻ - klasy VII-VIII SP (13-15 lat)
3) uczniowie szkół średnich: MŁODZIEŻ (16-19 lat)
Miejsce rozgrywekHala Sportowa MCKiS w Jaworznie, Osiedle Stałe, ul. Inwalidów Wojennych 18
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuhttp://www.mckis.jaw.pl/
HarmonogramPiątek, 22 listopada (4 rundy)
9.15 — 9.45 — rejestracja zawodników
10.00 — oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw
10.00 — 12.00 – rozgrywki (1-2 runda)
12.00 — 12.30 – przerwa
12.30 — 14.30 – rozgrywki (3-4 runda)
15.00 — uroczyste zakończenie Mistrzostw, rozdanie nagród
WpisoweNie pobieramy wpisowego od Mistrzostw w kategorii wiekowej DZIECI i MŁODZIEŻ
DojazdJaworzno w województwie śląskim:
55 km z Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowice/Wrocław, zjazd na Jaworzno).
100 km z Raciborza ( dojazd samochodem: trasa 919/ A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion na rondzie w prawo).
200 km z Wrocławia, 20 km z Katowic (dojazd samochodem: autostradą A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion House na rondzie w prawo). 300 km z Warszawy (trasa E67/E75/S1/zjazd na Sosnowiec/Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House)
400 km z Poznania przez Łódź-Częstochowę (trasa 433/A2/E30/E75/S1/zjazd Sosnowiec/ Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House).

DOJAZD środkami komunikacji miejskiej:
z Krakowa minibusem (np. INTER)/ 1 godzina
z Chrzanowa autobusem A,319 (PKM Jaworzno)/ 40 minut
z Sosnowca przystanek autobusowy: dworzec PKP- autobusem "S" (PKM Jaworzno)/ 30 minut z Katowic z Al. Korfantego autobusem J,A,E (PKM Jaworzno) lub minibusem/ 40 minut

Podróż pociągiem:
I. do dworca PKP w Katowicach, później z Al. Korfantego autobusem J,A lub E do Jaworzna,
II. Ewentualnie:
1) do dworca Jaworzno Szczakowa,
2) później autobusem 304 do Centrum Jaworzna przystanek: Urząd Miejski lub 307 na przystanek Leopold,
3) a kolejno drugim autobusem do dzielnicy Os. Stałe.

Hala znajduje się w dzielnicy Osiedle Stałe w Jaworznie, przy głównej trasie nr 79, na przeciwko Restauracji Mc Donald (po drugiej stronie ulicy / trasy 79), za AUTO-SALONEM.
WyżywieniePodczas trwania turnieju zapewniamy poczęstunek: kawę, herbatę, ciastka, a w przerwie drożdżówki i napoje dla zawodników.
NagrodyI-III miejsce w każdej kategorii: Puchary, medale i nagrody rzeczowe dla graczy.
Statuetki dla placówek.

IV-V miejsce w każdej kategorii: Medale i nagrody rzeczowe dla graczy.
Dyplomy za udział: dla wszystkich uczestników i placówek.
Dodatkowe atrakcjeNagroda specjalna i statuetka za najdroższy ruch w każdej kategorii wiekowej.
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie — Klub „Podłęże”,
adres e-mail: swietlica.podleze@mckis.jaw.pl; numer tel.: 883-327-143;
kontakt: Instruktor Kultury — Aneta Szczyrzyca; adres e-mail: aneta.szczyrzyca@mckis.jaw.pl;
tel. kont. 508-217-271
Polska Federacja Scrabble w Warszawie


Wyniki turnieju SP III- VI XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Maja            Szwagrzyk            Jaworzno               100.00      4.0      838      600      238
  2 Alicja          Bień                 Mysłowice              100.00      3.0      854      500      341
  3 Dominik         Wysogląd             Mysłowice              100.00      2.5      622      450       46
  4 Mateusz         Jeleń                Jaworzno               100.00      2.0      566      400      -54
  5 Michał          Krzykawski           Mysłowice              100.00      2.0      559      400       38
  6 Radochna        Rumocka              Radomsko               100.00      2.0      547      400      -98
  7 Gracjan         Ferenc               Jaworzno               100.00      2.0      384      400     -229
  8 Maja            Jureczka             Mysłowice              100.00      1.0      604      300      -55
  9 Monika          Karwat               Jaworzno               100.00      1.0      556      300      -38
 10 Bartosz         Jaworski             Jaworzno               100.00      0.5      480      250     -189


==========================================================================================================


Wyniki turnieju SP VII-VIII XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Natalia         Łochocka             Dąbrowa Górnicza       100.00      4.0     1389      600      543
  2 Piotr           Duda                 Tychy                  100.00      3.0     1555      500      637
  3 Maria           Małachowska          Radomsko               100.00      3.0     1338      500      491
  4 Szymon          Sztajnert            Wisła                  100.00      3.0     1290      500      417
  5 Zuzanna         Paczuska             Dąbrowa Górnicza       100.00      3.0     1209      500      385
  6 Michał          Stańczyk             Radomsko               100.00      3.0     1137      500      194
  7 Tomasz          Hucherko             Jaworzno               100.00      3.0     1124      500      310
  8 Igor            Barwa                Dąbrowa Górnicza       100.00      3.0     1045      500      338
  9 Michalina       Czekiel              Dąbrowa Górnicza       100.00      2.0     1199      400      303
 10 Barbara         Plucińska            Radomsko               100.00      2.0     1045      400       82
 11 Zuzanna         Ciesielska           Radomsko               100.00      2.0      995      400       73
 12 Michał          Kusiak               Radomsko               100.00      2.0      846      400     -256
 13 Jagoda          Wojtas               Jaworzno               100.00      2.0      696      400     -240
 14 Aleksandra      Wziątek              Mysłowice              100.00      2.0      667      400     -308
 15 Maciej          Gawłowski            Jaworzno               100.00      2.0      635      400     -480
 16 Zuzanna         Bujakiewicz          Jaworzno               100.00      2.0      588      400     -227
 17 Sara            Stan                 Jaworzno               100.00      2.0      479      400     -483
 18 Weronika        Wasicka              Jaworzno               100.00      1.0      665      300       -1
 19 Karolina        Bujakiewicz          Jaworzno               100.00      1.0      662      300     -450
 20 Dominika        Gradziuk             Jaworzno               100.00      1.0      632      300      -62
 21 Julia           Binkiewicz           Mysłowice              100.00      1.0      532      300     -259
 22 Aleksandra      Dudzik               Jaworzno               100.00      1.0      518      300     -402
 23 Marta           Kulpa                Mysłowice              100.00      0.0      553      200     -444
 24 Julia           Harbuz               Mysłowice              100.00      0.0      465      200     -161


==========================================================================================================


Wyniki turnieju Szk. Średnie. XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 125.21      4.0     1706      600      708
  2 Marcin          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      3.0     1476      525      506
  3 Martyna         Dawidziak            Radomsko               100.00      3.0     1097      500      174
  4 Michał          Sztajnert            Wisła                  100.00      2.0     1129      425      -22
  5 Maria           Tomiczek             Zabrze                 100.00      2.0     1085      425      -96
  6 Maciej          Żak                  Jaworzno               100.00      1.5     1007      250      249
  7 Michał          Masternak            Jaworzno               100.00      1.5      929      250      110
  8 Dominika        Nocoń                Zabrze                 100.00      0.5      838      175     -170
  9 Rafał           Bożek                Jaworzno               100.00      0.5      775      150     -259
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju SP III- VI XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży



	Alicja Bień 100.00 Mysłowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Monika         Karwat                100.00 +  111:  68  150
    2     1 Maja           Szwagrzyk             100.00 -  218: 225   50
    3     2 Gracjan        Ferenc                100.00 +  315:  94  150
    4     2 Mateusz        Jeleń                 100.00 +  210: 126  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Gracjan Ferenc 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Krzykawski            100.00 +   62:  55  150
    2     3 Radochna       Rumocka               100.00 +  101:  60  150
    3     2 Alicja         Bień                  100.00 -   94: 315   50
    4     3 Dominik        Wysogląd              100.00 -  127: 183   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Bartosz Jaworski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Radochna       Rumocka               100.00 -  145: 150   50
    2     2 Dominik        Wysogląd              100.00 =  130: 130  100
    3     4 Mateusz        Jeleń                 100.00 -   54: 167   50
    4     5 Monika         Karwat                100.00 -  151: 222   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  4  62.50




	Mateusz Jeleń 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maja           Szwagrzyk             100.00 -  111: 200   50
    2     5 Michał         Krzykawski            100.00 +  162: 156  150
    3     4 Bartosz        Jaworski              100.00 +  167:  54  150
    4     2 Alicja         Bień                  100.00 -  126: 210   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Maja Jureczka 100.00 Mysłowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dominik        Wysogląd              100.00 -  138: 190   50
    2     4 Monika         Karwat                100.00 +  152: 116  150
    3     3 Radochna       Rumocka               100.00 -  167: 185   50
    4     4 Michał         Krzykawski            100.00 -  147: 168   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Monika Karwat 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Alicja         Bień                  100.00 -   68: 111   50
    2     4 Maja           Jureczka              100.00 -  116: 152   50
    3     5 Michał         Krzykawski            100.00 -  150: 180   50
    4     5 Bartosz        Jaworski              100.00 +  222: 151  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Michał Krzykawski 100.00 Mysłowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Gracjan        Ferenc                100.00 -   55:  62   50
    2     5 Mateusz        Jeleń                 100.00 -  156: 162   50
    3     5 Monika         Karwat                100.00 +  180: 150  150
    4     4 Maja           Jureczka              100.00 +  168: 147  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Radochna Rumocka 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Jaworski              100.00 +  150: 145  150
    2     3 Gracjan        Ferenc                100.00 -   60: 101   50
    3     3 Maja           Jureczka              100.00 +  185: 167  150
    4     1 Maja           Szwagrzyk             100.00 -  152: 232   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Maja Szwagrzyk 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Jeleń                 100.00 +  200: 111  150
    2     1 Alicja         Bień                  100.00 +  225: 218  150
    3     1 Dominik        Wysogląd              100.00 +  181: 119  150
    4     1 Radochna       Rumocka               100.00 +  232: 152  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  4 150.00




	Dominik Wysogląd 100.00 Mysłowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maja           Jureczka              100.00 +  190: 138  150
    2     2 Bartosz        Jaworski              100.00 =  130: 130  100
    3     1 Maja           Szwagrzyk             100.00 -  119: 181   50
    4     3 Gracjan        Ferenc                100.00 +  183: 127  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  4 112.50


==========================================================================================================


Wyniki poszczególnych graczy w turnieju SP VII-VIII XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży



	Igor Barwa 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Kulpa                 100.00 +  270:  87  150
    2     1 Maria          Małachowska           100.00 -  205: 333   50
    3     7 Maciej         Gawłowski             100.00 +  288:  91  150
    4     5 Zuzanna        Ciesielska            100.00 +  282: 196  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Julia Binkiewicz 100.00 Mysłowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Kusiak                100.00 -   91: 270   50
    2     9 Tomasz         Hucherko              100.00 -  111: 209   50
    3    11 Karolina       Bujakiewicz           100.00 -  141: 161   50
    4    12 Julia          Harbuz                100.00 +  189: 151  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Karolina Bujakiewicz 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maria          Małachowska           100.00 -   98: 425   50
    2     7 Zuzanna        Ciesielska            100.00 -  217: 319   50
    3    11 Julia          Binkiewicz            100.00 +  161: 141  150
    4     8 Jagoda         Wojtas                100.00 -  186: 227   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Zuzanna Bujakiewicz 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zuzanna        Paczuska              100.00 -   96: 331   50
    2     8 Weronika       Wasicka               100.00 +  175: 115  150
    3     8 Michał         Kusiak                100.00 -  134: 201   50
    4     9 Dominika       Gradziuk              100.00 +  183: 168  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Zuzanna Ciesielska 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Barbara        Plucińska             100.00 -  234: 260   50
    2     7 Karolina       Bujakiewicz           100.00 +  319: 217  150
    3     5 Aleksandra     Wziątek               100.00 +  246: 163  150
    4     5 Igor           Barwa                 100.00 -  196: 282   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Michalina Czekiel 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sara           Stan                  100.00 +  382:  37  150
    2     3 Barbara        Plucińska             100.00 +  264: 243  150
    3     2 Natalia        Łochocka              100.00 -  287: 303   50
    4     3 Maria          Małachowska           100.00 -  266: 313   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Piotr Duda 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Stańczyk              100.00 +  392: 176  150
    2     2 Michał         Kusiak                100.00 +  511: 178  150
    3     1 Szymon         Sztajnert             100.00 +  341: 249  150
    4     1 Natalia        Łochocka              100.00 -  311: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Aleksandra Dudzik 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Szymon         Sztajnert             100.00 -   65: 305   50
    2    11 Dominika       Gradziuk              100.00 -   84: 192   50
    3    12 Marta          Kulpa                 100.00 +  176: 174  150
    4    10 Maciej         Gawłowski             100.00 -  193: 249   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Maciej Gawłowski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Weronika       Wasicka               100.00 +  223: 205  150
    2     4 Natalia        Łochocka              100.00 -   72: 429   50
    3     7 Igor           Barwa                 100.00 -   91: 288   50
    4    10 Aleksandra     Dudzik                100.00 +  249: 193  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Dominika Gradziuk 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jagoda         Wojtas                100.00 -  137: 154   50
    2    11 Aleksandra     Dudzik                100.00 +  192:  84  150
    3     4 Michał         Stańczyk              100.00 -  135: 273   50
    4     9 Zuzanna        Bujakiewicz           100.00 -  168: 183   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Julia Harbuz 100.00 Mysłowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Aleksandra     Wziątek               100.00 -  129: 152   50
    2    12 Sara           Stan                  100.00 -  103: 112   50
    3    10 Weronika       Wasicka               100.00 -   82: 173   50
    4    12 Julia          Binkiewicz            100.00 -  151: 189   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Tomasz Hucherko 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Natalia        Łochocka              100.00 -  176: 342   50
    2     9 Julia          Binkiewicz            100.00 +  209: 111  150
    3     9 Sara           Stan                  100.00 +  373: 164  150
    4     6 Michał         Kusiak                100.00 +  366: 197  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Marta Kulpa 100.00 Mysłowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Igor           Barwa                 100.00 -   87: 270   50
    2    10 Michał         Stańczyk              100.00 -  188: 385   50
    3    12 Aleksandra     Dudzik                100.00 -  174: 176   50
    4    11 Sara           Stan                  100.00 -  104: 166   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Michał Kusiak 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Julia          Binkiewicz            100.00 +  270:  91  150
    2     2 Piotr          Duda                  100.00 -  178: 511   50
    3     8 Zuzanna        Bujakiewicz           100.00 +  201: 134  150
    4     6 Tomasz         Hucherko              100.00 -  197: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Maria Małachowska 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karolina       Bujakiewicz           100.00 +  425:  98  150
    2     1 Igor           Barwa                 100.00 +  333: 205  150
    3     3 Zuzanna        Paczuska              100.00 -  267: 278   50
    4     3 Michalina      Czekiel               100.00 +  313: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Zuzanna Paczuska 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zuzanna        Bujakiewicz           100.00 +  331:  96  150
    2     5 Jagoda         Wojtas                100.00 +  299: 153  150
    3     3 Maria          Małachowska           100.00 +  278: 267  150
    4     2 Szymon         Sztajnert             100.00 -  301: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Barbara Plucińska 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zuzanna        Ciesielska            100.00 +  260: 234  150
    2     3 Michalina      Czekiel               100.00 -  243: 264   50
    3     6 Jagoda         Wojtas                100.00 +  314: 162  150
    4     4 Michał         Stańczyk              100.00 -  228: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Sara Stan 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michalina      Czekiel               100.00 -   37: 382   50
    2    12 Julia          Harbuz                100.00 +  112: 103  150
    3     9 Tomasz         Hucherko              100.00 -  164: 373   50
    4    11 Marta          Kulpa                 100.00 +  166: 104  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Michał Stańczyk 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Duda                  100.00 -  176: 392   50
    2    10 Marta          Kulpa                 100.00 +  385: 188  150
    3     4 Dominika       Gradziuk              100.00 +  273: 135  150
    4     4 Barbara        Plucińska             100.00 +  303: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Szymon Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Aleksandra     Dudzik                100.00 +  305:  65  150
    2     6 Aleksandra     Wziątek               100.00 +  428: 166  150
    3     1 Piotr          Duda                  100.00 -  249: 341   50
    4     2 Zuzanna        Paczuska              100.00 +  308: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Weronika Wasicka 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Gawłowski             100.00 -  205: 223   50
    2     8 Zuzanna        Bujakiewicz           100.00 -  115: 175   50
    3    10 Julia          Harbuz                100.00 +  173:  82  150
    4     7 Aleksandra     Wziątek               100.00 -  172: 186   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Jagoda Wojtas 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dominika       Gradziuk              100.00 +  154: 137  150
    2     5 Zuzanna        Paczuska              100.00 -  153: 299   50
    3     6 Barbara        Plucińska             100.00 -  162: 314   50
    4     8 Karolina       Bujakiewicz           100.00 +  227: 186  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Aleksandra Wziątek 100.00 Mysłowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Julia          Harbuz                100.00 +  152: 129  150
    2     6 Szymon         Sztajnert             100.00 -  166: 428   50
    3     5 Zuzanna        Ciesielska            100.00 -  163: 246   50
    4     7 Weronika       Wasicka               100.00 +  186: 172  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Natalia Łochocka 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Hucherko              100.00 +  342: 176  150
    2     4 Maciej         Gawłowski             100.00 +  429:  72  150
    3     2 Michalina      Czekiel               100.00 +  303: 287  150
    4     1 Piotr          Duda                  100.00 +  315: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  4 150.00



==========================================================================================================

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Szk. Średnie. XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży



	Dominik Ulejczyk 125.21 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dominika       Nocoń                 100.00 +  478: 182  150
    2     1 Michał         Sztajnert             100.00 +  367: 306  150
    3     2 Maria          Tomiczek              100.00 +  461: 249  150
    4     1 Marcin         Szczyrzyca            100.00 +  400: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  4 150.00




	Rafał Bożek 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  128: 437   50
    2     5 PAUZA
    3     3 Martyna        Dawidziak             100.00 -  219: 324   50
    4     4 Michał         Masternak             100.00 -  128: 273   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Martyna Dawidziak 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Sztajnert             100.00 -  188: 249   50
    2     4 Dominika       Nocoń                 100.00 +  280: 184  150
    3     3 Rafał          Bożek                 100.00 +  324: 219  150
    4     2 Maria          Tomiczek              100.00 +  305: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Michał Masternak 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maria          Tomiczek              100.00 -  194: 273   50
    2     2 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  162: 418   50
    3     5 PAUZA
    4     4 Rafał          Bożek                 100.00 +  273: 128  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Dominika Nocoń 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dominik        Ulejczyk              125.21 -  182: 478   75
    2     4 Martyna        Dawidziak             100.00 -  184: 280   50
    3     4 Maciej         Żak                   100.00 -  172: 250   50
    4     5 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     175  /  3  58.33




	Marcin Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Bożek                 100.00 +  437: 128  150
    2     2 Michał         Masternak             100.00 +  418: 162  150
    3     1 Michał         Sztajnert             100.00 +  360: 280  150
    4     1 Dominik        Ulejczyk              125.21 -  261: 400   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     525  /  4 131.25




	Michał Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Martyna        Dawidziak             100.00 +  249: 188  150
    2     1 Dominik        Ulejczyk              125.21 -  306: 367   75
    3     1 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  280: 360   50
    4     3 Maciej         Żak                   100.00 +  294: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     425  /  4 106.25




	Maria Tomiczek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Masternak             100.00 +  273: 194  150
    2     3 Maciej         Żak                   100.00 +  292: 221  150
    3     2 Dominik        Ulejczyk              125.21 -  249: 461   75
    4     2 Martyna        Dawidziak             100.00 -  271: 305   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     425  /  4 106.25




	Maciej Żak 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 PAUZA
    2     3 Maria          Tomiczek              100.00 -  221: 292   50
    3     4 Dominika       Nocoń                 100.00 +  250: 172  150
    4     3 Michał         Sztajnert             100.00 -  236: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju SP III- VI XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Bień                 - Monika         Karwat                111:  68
   2 Michał         Krzykawski           - Gracjan        Ferenc                 55:  62
   3 Bartosz        Jaworski             - Radochna       Rumocka               145: 150
   4 Maja           Szwagrzyk            - Mateusz        Jeleń                 200: 111
   5 Maja           Jureczka             - Dominik        Wysogląd              138: 190


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maja           Szwagrzyk            - Alicja         Bień                  225: 218
   2 Dominik        Wysogląd             - Bartosz        Jaworski              130: 130
   3 Radochna       Rumocka              - Gracjan        Ferenc                 60: 101
   4 Monika         Karwat               - Maja           Jureczka              116: 152
   5 Mateusz        Jeleń                - Michał         Krzykawski            162: 156


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Wysogląd             - Maja           Szwagrzyk             119: 181
   2 Gracjan        Ferenc               - Alicja         Bień                   94: 315
   3 Radochna       Rumocka              - Maja           Jureczka              185: 167
   4 Bartosz        Jaworski             - Mateusz        Jeleń                  54: 167
   5 Michał         Krzykawski           - Monika         Karwat                180: 150


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radochna       Rumocka              - Maja           Szwagrzyk             152: 232
   2 Mateusz        Jeleń                - Alicja         Bień                  126: 210
   3 Gracjan        Ferenc               - Dominik        Wysogląd              127: 183
   4 Maja           Jureczka             - Michał         Krzykawski            147: 168
   5 Monika         Karwat               - Bartosz        Jaworski              222: 151



==========================================================================================================

Wyniki poszczególnych rund turnieju SP VII-VIII XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Igor           Barwa                - Marta          Kulpa                 270:  87
   2 Michał         Kusiak               - Julia          Binkiewicz            270:  91
   3 Karolina       Bujakiewicz          - Maria          Małachowska            98: 425
   4 Zuzanna        Paczuska             - Zuzanna        Bujakiewicz           331:  96
   5 Zuzanna        Ciesielska           - Barbara        Plucińska             234: 260
   6 Sara           Stan                 - Michalina      Czekiel                37: 382
   7 Piotr          Duda                 - Michał         Stańczyk              392: 176
   8 Szymon         Sztajnert            - Aleksandra     Dudzik                305:  65
   9 Maciej         Gawłowski            - Weronika       Wasicka               223: 205
  10 Jagoda         Wojtas               - Dominika       Gradziuk              154: 137
  11 Julia          Harbuz               - Aleksandra     Wziątek               129: 152
  12 Natalia        Łochocka             - Tomasz         Hucherko              342: 176


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maria          Małachowska          - Igor           Barwa                 333: 205
   2 Michał         Kusiak               - Piotr          Duda                  178: 511
   3 Michalina      Czekiel              - Barbara        Plucińska             264: 243
   4 Maciej         Gawłowski            - Natalia        Łochocka               72: 429
   5 Jagoda         Wojtas               - Zuzanna        Paczuska              153: 299
   6 Aleksandra     Wziątek              - Szymon         Sztajnert             166: 428
   7 Zuzanna        Ciesielska           - Karolina       Bujakiewicz           319: 217
   8 Weronika       Wasicka              - Zuzanna        Bujakiewicz           115: 175
   9 Julia          Binkiewicz           - Tomasz         Hucherko              111: 209
  10 Marta          Kulpa                - Michał         Stańczyk              188: 385
  11 Aleksandra     Dudzik               - Dominika       Gradziuk               84: 192
  12 Julia          Harbuz               - Sara           Stan                  103: 112


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Duda                 - Szymon         Sztajnert             341: 249
   2 Natalia        Łochocka             - Michalina      Czekiel               303: 287
   3 Zuzanna        Paczuska             - Maria          Małachowska           278: 267
   4 Michał         Stańczyk             - Dominika       Gradziuk              273: 135
   5 Aleksandra     Wziątek              - Zuzanna        Ciesielska            163: 246
   6 Barbara        Plucińska            - Jagoda         Wojtas                314: 162
   7 Igor           Barwa                - Maciej         Gawłowski             288:  91
   8 Zuzanna        Bujakiewicz          - Michał         Kusiak                134: 201
   9 Tomasz         Hucherko             - Sara           Stan                  373: 164
  10 Weronika       Wasicka              - Julia          Harbuz                173:  82
  11 Karolina       Bujakiewicz          - Julia          Binkiewicz            161: 141
  12 Marta          Kulpa                - Aleksandra     Dudzik                174: 176


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Duda                 - Natalia        Łochocka              311: 315
   2 Szymon         Sztajnert            - Zuzanna        Paczuska              308: 301
   3 Michalina      Czekiel              - Maria          Małachowska           266: 313
   4 Barbara        Plucińska            - Michał         Stańczyk              228: 303
   5 Igor           Barwa                - Zuzanna        Ciesielska            282: 196
   6 Tomasz         Hucherko             - Michał         Kusiak                366: 197
   7 Weronika       Wasicka              - Aleksandra     Wziątek               172: 186
   8 Karolina       Bujakiewicz          - Jagoda         Wojtas                186: 227
   9 Dominika       Gradziuk             - Zuzanna        Bujakiewicz           168: 183
  10 Aleksandra     Dudzik               - Maciej         Gawłowski             193: 249
  11 Sara           Stan                 - Marta          Kulpa                 166: 104
  12 Julia          Binkiewicz           - Julia          Harbuz                189: 151


==========================================================================================================

Wyniki poszczególnych rund turnieju Szk. Średnie. XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Ulejczyk             - Dominika       Nocoń                 478: 182
   2 Marcin         Szczyrzyca           - Rafał          Bożek                 437: 128
   3 Martyna        Dawidziak            - Michał         Sztajnert             188: 249
   4 Maria          Tomiczek             - Michał         Masternak             273: 194
   5 Maciej         Żak                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Sztajnert            - Dominik        Ulejczyk              306: 367
   2 Michał         Masternak            - Marcin         Szczyrzyca            162: 418
   3 Maciej         Żak                  - Maria          Tomiczek              221: 292
   4 Dominika       Nocoń                - Martyna        Dawidziak             184: 280
   5 Rafał          Bożek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Sztajnert            - Marcin         Szczyrzyca            280: 360
   2 Dominik        Ulejczyk             - Maria          Tomiczek              461: 249
   3 Martyna        Dawidziak            - Rafał          Bożek                 324: 219
   4 Dominika       Nocoń                - Maciej         Żak                   172: 250
   5 Michał         Masternak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Szczyrzyca           - Dominik        Ulejczyk              261: 400
   2 Maria          Tomiczek             - Martyna        Dawidziak             271: 305
   3 Maciej         Żak                  - Michał         Sztajnert             236: 294
   4 Rafał          Bożek                - Michał         Masternak             128: 273
   5 Dominika       Nocoń                - BYE            BYE                   300:   0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie