Sochaczew 10
listopada
Sochaczew 10-11 listopada XXVI Mistrzostwa Polski — faza eliminacyjna
Jaworzno16
listopada
Jaworzno 16 listopada XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży
Warszawa 17
listopada
Warszawa 17-18 listopada XXVI Mistrzostwa Polski — faza finałowa
Michał Stańczyk, Marcin Szczyrzyca i Monika Szczyrzyca zwyciężają w Jaworznie16 listopada 2018 — XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i MłodzieżyInformacjeRelacjaWynikiHHPrzebieg
galeria

XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i MłodzieżyJaworzno, 16 listopada 2018
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Stańczyk, Marcin Szczyrzyca i Monika Szczyrzyca zwyciężają w JaworznieCo tak dudni, co tak grzmi?
Niebo huczy, ziemia drży.
Czy wichura groźna dmie?
Czy to burza idzie? Nie!

To idzie młodość, młodość, młodość…


Jest miasto na granicy Śląska i Małopolski, w którym bardzo tętni scrabblowe życie. Ekipę z Jaworzna spotkamy na wielu turniejach w Polsce, od lat rozgrywane są tam turnieje o randze Grand Prix, zaś na rozmaitych mistrzostwach szkolnych wiele miejsc zajmuje młodzież, która rozwija się pod troskliwym okiem instruktorki Anety Szczyrzycy. W ostatni weekend ponownie Aneta, Gabrysia i Bernadetta oraz inne osoby działające w Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zorganizowały dwa turnieje: dla dzieci i młodzieży oraz dla osób związanych z oświatą. Mi przypadło w udziale sędziowanie pierwszego z nich. W piątek, 16 listopada, w hali MCKiS zebrało się 48 młodych osób, by stoczyć gry w trzech kategoriach: uczniów i uczennic młodszych klas szkół podstawowych, młodzieży uczęszczającej do klas VII-VIII oraz gimnazjów, zaś najstarsi gracze należeli do grona osób uczących się w szkołach ponadgimnazjalnych. Czterorundowe zawody przyniosły nowe znajomości, obfitowały w poznawanie nieznanych wcześniej słów, niektórym zaś zaowocowały odczuciem słodyczy zwycięstwa.

Najmłodsza kategoria to popis gry uczniów z Radomska, którzy zajęli 3 miejsca w pierwszej czwórce.: zwyciężył Michał Stańczyk, trzecie miejsce zajął Szymon Ratecki, zaś czwarta była Barbara Plucińska. Jedyną osobą w czołówce spoza podopiecznych Artura Kwiatkowskiego została zdobywczyni drugiego miejsca, Michalina Czekiel z Dąbrowy Górniczej.

Wśród młodszej młodzieży triumfował Marcin Szczyrzyca (tak, tak, zbieżność nazwisk nieprzypadkowa), który wyprzedził Michała Sztajnerta z Wisły i Piotra Dudę z Tych.

Na pierwsze miejsce ostrzył sobie zęby w grupie najstarszych graczek i graczy Szymon Stepień z Bytomia, zwycięzca poprzednich edycji. Nie pomogło jednak zdobycie w jednej z partii 665 punktów – porażka z Moniką Szczyrzyca (tak, tak, znów nie jest zbieżność przypadkowa) dała mu wicemistrzostwo, zaś Monika święciła niepokonana zdobycie pierwszego miejsca. Trzecie miejsce na podium to znowuż sukces Radomska i jego przedstawiciela, Erwina Borowca.

Dziękujemy wszystkim za przyjazd, pokłony dla opiekunek i opiekunów uczniów i uczennic oraz jeszcze raz hip, hip, hurra na cześć organizatorek.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieży
XI Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieży
X Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieży


Rodzaj turniejuTurniej nierankingowy dla dzieci i młodzieży
Sposób rozgrywania4 rundy
Miejsce rozgrywekHala Sportowa Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie - Os. Stałe
43-600 Jaworzno, ul. Inwalidów Wojennych 18, tel. (032) 615-50-55
SędziaMaciej Śliwa
Harmonogram9.00 — 9.30 – rejestracja zawodników,
10.00 – oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw,
10.00-12.00 – rozgrywki (1-2 runda),
12.00-12.30 – przerwa obiadowa,
12.30-14.30 – rozgrywki (3-4 runda),
15.00 – uroczyste zakończenie Mistrzostw, rozdanie nagród
WpisoweNie pobieramy wpisowego od Mistrzostw w kategorii wiekowej DZIECI i MŁODZIEŻ
DojazdJaworzno w województwie śląskim:
55 km z Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowice/Wrocław, zjazd na Jaworzno).
100 km z Raciborza ( dojazd samochodem: trasa 919/ A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion na rondzie w prawo).
200 km z Wrocławia, 20 km z Katowic (dojazd samochodem: autostradą A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion House na rondzie w prawo). 300 km z Warszawy (trasa E67/E75/S1/zjazd na Sosnowiec/Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House)
400 km z Poznania przez Łódź-Częstochowę (trasa 433/A2/E30/E75/S1/zjazd Sosnowiec/ Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House).

DOJAZD środkami komunikacji miejskiej:
z Krakowa minibusem (np. INTER)/ 1 godzina
z Chrzanowa autobusem A,319 (PKM Jaworzno)/ 40 minut
z Sosnowca przystanek autobusowy: dworzec PKP- autobusem "S" (PKM Jaworzno)/ 30 minut
z Katowic z Al. Korfantego autobusem J,A,E (PKM Jaworzno) lub minibusem/ 40 minut

Podróż pociągiem:
I. do dworca PKP w Katowicach, później z Al. Korfantego autobusem J,A lub E do Jaworzna,
II. Ewentualnie: 1) do dworca Jaworzno Szczakowa,
2) później autobusem 304 do Centrum Jaworzna przystanek: Urząd Miejski lub 307 na przystanek Leopold,
3) a kolejno drugim autobusem do dzielnicy Os. Stałe.

Hala znajduje się w dzielnicy Osiedle Stałe w Jaworznie, przy głównej trasie nr 79, na przeciwko Restauracji Mc Donald (po drugiej stronie ulicy / trasy 79), za AUTO-SALONEM.
WyżywieniePodczas trwania turnieju zapewniamy poczęstunek gratis na sali lustrzanej (I piętro): kawę, herbatę, ciastka, a w przerwie obiadowej ciepły posiłek dla zawodników.
NagrodyI-III miejsce w każdej kategorii: Puchary, medale i nagrody rzeczowe dla graczy.
Statuetki dla placówek.

IV-V miejsce w każdej kategorii: Medale i nagrody rzeczowe dla graczy.
Dyplomy za udział: dla wszystkich uczestników i placówek.
Dodatkowe atrakcjeNagroda specjalna i statuetka za najdroższy ruch w każdej kategorii wiekowej.
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu „Podłęże” w Jaworznie — Klub „Podłęże” w Jaworznie,
ul. Towarowa 61 (budynek ZSO),
adres e-mail: swietlica.podleze@mckis.jaw.pl; numer tel.: 883-327-143;
kontakt: Instruktor Kultury — Aneta Szczyrzyca; adres e-mail: aneta.szczyrzyca@mckis.jaw.pl;
tel. kont. 508-217-271
Polska Federacja Scrabble w Warszawie
SponsorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu „Podłęże” w Jaworznie
Restauracja „Pełna Micha”


XIII_Ogólnopolskie_Mistrzostwa_Jaworzna_w_Scrabble_Dzieci_i_Młodzieży_-_klasy_i-VI - 16 listopada 2018 r. (4 rundy)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Michał Stańczyk         100 Radomsko            1168  3.0
  2.Michalina Czekiel       100 Dąbrowa_Górnicza    1091  3.0
  3.Szymon Ratecki          100 Radomsko            1067  3.0
  4.Barbara Plucińska       100 Radomsko            1012  3.0
  5.Dominik Wysogląd        100 Mysłowice            720  2.5
  6.Maria Małachowska       100 Radomsko            1013  2.0
  7.Maja Szwagrzyk          100 Jaworzno             749  2.0
  8.Dominika Gradziuk       100 Jaworzno             733  2.0
  9.Alicja Bień             100 Mysłowice            689  2.0
 10.Aleksandra Dziuk        100 Jaworzno             257  2.0
 11.Weronika Wasicka        100 Jaworzno             401  1.5
 12.Krzysztof Bochenek      100 Jaworzno             492  1.0
 13.Patryk Dudek            100 Mysłowice            441  1.0
 14.Anita Wollek            100 Mysłowice            435  0.0



==============================================================

XIII_Ogólnopolskie_Mistrzostwa_Jaworzna_w_Scrabble_Dzieci_i_Młodzieży_klasy_VII--VIII_i_gimnazja - 16 listopada 2018 r. (4 rundy)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Marcin Szczyrzyca       100 Jaworzno            1433  4.0
  2.Michał Sztajnert        100 Wisła               1465  3.0
  3.Piotr Duda              100 Tychy               1403  3.0
  4.Szymon Sztajnert        100 Wisła               1331  3.0
  5.Natalia Łochocka        100 Dąbrowa_Górnicza    1298  3.0
  6.Igor Skrzyński          100 Sosnowiec           1280  3.0
  7.Sebastian Klimczak      100 Radomsko            1079  3.0
  8.Alicja Gos              100 Jaworzno            1050  3.0
  9.Martyna Dawidziak       100 Radomsko            1092  2.5
 10.Jakub Więcek            100 Jaworzno            1306  2.0
 11.Katarzyna Pytlik        100 Sosnowiec           1066  2.0
 12.Emilia Macek            100 Sosnowiec           1065  2.0
 13.Paulina Jakubiec        100 Katowice             901  2.0
 14.Natalia Dąbek           100 Jaworzno             853  2.0
 15.Oliwier Kotas           100 Jaworzno             736  2.0
 16.Maja Jaworska           100 Jaworzno             636  2.0
 17.Alicja Sojka            100 Katowice            1021  1.5
 18.Tomasz Hucherko         100 Jaworzno             964  1.5
 19.Oliwia Chuderska        100 Jaworzno             759  1.5
 20.Agata Batko             100 Jaworzno             770  1.0
 21.Anna Rajkiewicz         100 Mysłowice            720  1.0
 22.Wiktor Pałka            100 Mysłowice            626  1.0
 23.Mateusz Samin           100 Mysłowice            758  0.5
 24.Wiktor Węgiel           100 Mysłowice            729  0.5
 25.Julia Zamojska          100 Jaworzno             677  0.0



==============================================================

XIII_Ogólnopolskie_Mistrzostwa_Jaworzna_w_Scrabble_Dzieci_i_Młodzieży_Szkoły_Ponadgimnazjalne - 16 listopada 2018 r. (4 rundy)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Monika Szczyrzyca       100 Jaworzno            1525  4.0
  2.Szymon Stępień          100 Bytom               1583  3.0
  3.Erwin Borowiec          100 Radomsko            1208  2.0
  4.Martyna Łopata          100 Jaworzno            1068  2.0
  5.Kamil Nadolski          100 Zabrze               843  2.0
  6.Tomasz Twardak          100 Jaworzno             730  2.0
  7.Jakub Siodłak           100 Jaworzno             495  1.0
  8.Krystian Baster         100 Jaworzno             518  0.0
XIII_Ogólnopolskie_Mistrzostwa_Jaworzna_w_Scrabble_Dzieci_i_Młodzieży_-_klasy_i-VI

  1  Alicja Bień             100 Mysłowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Barbara Plucińska      100   -  116:209    50
   2    7    5  Aleksandra Dziuk       100   +  206: 54   150
   3    6   13  Anita Wollek           100   +  176: 80   150
   4    4   14  Dominik Wysogląd       100   -  191:206    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  2  Krzysztof Bochenek      100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Szymon Ratecki         100   -   99:257    50
   2    5   14  Dominik Wysogląd       100   -  143:199    50
   3    7    5  Aleksandra Dziuk       100   -   70: 84    50
   4    7   13  Anita Wollek           100   +  180: 89   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


  3  Michalina Czekiel       100 Dąbrowa_Górnicza  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Michał Stańczyk        100   +  272:188   150
   2    1    8  Barbara Plucińska      100   -  207:246    50
   3    3   11  Maja Szwagrzyk         100   +  296:201   150
   4    2    7  Maria Małachowska      100   +  316:228   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


  4  Patryk Dudek            100 Mysłowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Maja Szwagrzyk         100   +  111: 76   150
   2    3    6  Dominika Gradziuk      100   -   81:196    50
   3    4    7  Maria Małachowska      100   -  149:313    50
   4    6    5  Aleksandra Dziuk       100   -  100:110    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


  5  Aleksandra Dziuk        100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Weronika Wasicka       100   -    9:119    50
   2    7    1  Alicja Bień            100   -   54:206    50
   3    7    2  Krzysztof Bochenek     100   +   84: 70   150
   4    6    4  Patryk Dudek           100   +  110:100   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  6  Dominika Gradziuk       100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Anita Wollek           100   +  252:166   150
   2    3    4  Patryk Dudek           100   +  196: 81   150
   3    1    9  Szymon Ratecki         100   -  105:337    50
   4    3    8  Barbara Plucińska      100   -  180:311    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  7  Maria Małachowska       100 Radomsko          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Dominik Wysogląd       100   +  214:169   150
   2    4   10  Michał Stańczyk        100   -  258:311    50
   3    4    4  Patryk Dudek           100   +  313:149   150
   4    2    3  Michalina Czekiel      100   -  228:316    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  8  Barbara Plucińska       100 Radomsko          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Alicja Bień            100   +  209:116   150
   2    1    3  Michalina Czekiel      100   +  246:207   150
   3    2   10  Michał Stańczyk        100   -  246:289    50
   4    3    6  Dominika Gradziuk      100   +  311:180   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


  9  Szymon Ratecki          100 Radomsko          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Krzysztof Bochenek     100   +  257: 99   150
   2    2   12  Weronika Wasicka       100   +  230: 46   150
   3    1    6  Dominika Gradziuk      100   +  337:105   150
   4    1   10  Michał Stańczyk        100   -  243:380    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 10  Michał Stańczyk         100 Radomsko          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Michalina Czekiel      100   -  188:272    50
   2    4    7  Maria Małachowska      100   +  311:258   150
   3    2    8  Barbara Plucińska      100   +  289:246   150
   4    1    9  Szymon Ratecki         100   +  380:243   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 11  Maja Szwagrzyk          100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Patryk Dudek           100   -   76:111    50
   2    6   13  Anita Wollek           100   +  233:100   150
   3    3    3  Michalina Czekiel      100   -  201:296    50
   4    5   12  Weronika Wasicka       100   +  239: 90   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 12  Weronika Wasicka        100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Aleksandra Dziuk       100   +  119:  9   150
   2    2    9  Szymon Ratecki         100   -   46:230    50
   3    5   14  Dominik Wysogląd       100   =  146:146   100
   4    5   11  Maja Szwagrzyk         100   -   90:239    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.50


 13  Anita Wollek            100 Mysłowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Dominika Gradziuk      100   -  166:252    50
   2    6   11  Maja Szwagrzyk         100   -  100:233    50
   3    6    1  Alicja Bień            100   -   80:176    50
   4    7    2  Krzysztof Bochenek     100   -   89:180    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 14  Dominik Wysogląd        100 Mysłowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Maria Małachowska      100   -  169:214    50
   2    5    2  Krzysztof Bochenek     100   +  199:143   150
   3    5   12  Weronika Wasicka       100   =  146:146   100
   4    4    1  Alicja Bień            100   +  206:191   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.50


==============================================================

XIII_Ogólnopolskie_Mistrzostwa_Jaworzna_w_Scrabble_Dzieci_i_Młodzieży_klasy_VII--VIII_i_gimnazja

  1  Agata Batko             100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   14  Wiktor Pałka           100   -  195:208    50
   2    9   16  Anna Rajkiewicz        100   -  186:187    50
   3   11   17  Mateusz Samin          100   +  179:168   150
   4    8    8  Paulina Jakubiec       100   -  210:306    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


  2  Oliwia Chuderska        100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   15  Katarzyna Pytlik       100   -  111:310    50
   2   12    6  Alicja Gos             100   -  158:339    50
   3            PAUZA
   4   12   25  Julia Zamojska         100   +  190:189   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


  3  Martyna Dawidziak       100 Radomsko          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   18  Igor Skrzyński         100   +  291:287   150
   3    2    5  Piotr Duda             100   -  200:405    50
   4    7    7  Tomasz Hucherko        100   +  301:181   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  4  Natalia Dąbek           100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   16  Anna Rajkiewicz        100   +  178:136   150
   2    3   20  Marcin Szczyrzyca      100   -  213:312    50
   3   10   23  Wiktor Węgiel          100   +  211:177   150
   4    6    6  Alicja Gos             100   -  251:261    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  5  Piotr Duda              100 Tychy             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   17  Mateusz Samin          100   +  419:147   150
   2    1   10  Sebastian Klimczak     100   +  321:226   150
   3    2    3  Martyna Dawidziak      100   +  405:200   150
   4    1   20  Marcin Szczyrzyca      100   -  258:402    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


  6  Alicja Gos              100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   18  Igor Skrzyński         100   -  172:316    50
   2   12    2  Oliwia Chuderska       100   +  339:158   150
   3    8   11  Oliwier Kotas          100   +  278:191   150
   4    6    4  Natalia Dąbek          100   +  261:251   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


  7  Tomasz Hucherko         100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   19  Alicja Sojka           100   =  244:244   100
   2    6   15  Katarzyna Pytlik       100   +  315:206   150
   3    3   20  Marcin Szczyrzyca      100   -  224:354    50
   4    7    3  Martyna Dawidziak      100   -  181:301    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.50


  8  Paulina Jakubiec        100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   20  Marcin Szczyrzyca      100   -  184:365    50
   2   11    9  Maja Jaworska          100   -  178:209    50
   3   12   25  Julia Zamojska         100   +  233:208   150
   4    8    1  Agata Batko            100   +  306:210   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  9  Maja Jaworska           100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   21  Michał Sztajnert       100   -  120:403    50
   2   11    8  Paulina Jakubiec       100   +  209:178   150
   3    6   24  Jakub Więcek           100   -  112:403    50
   4   10   14  Wiktor Pałka           100   +  195:161   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 10  Sebastian Klimczak      100 Radomsko          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   22  Szymon Sztajnert       100   +  281:192   150
   2    1    5  Piotr Duda             100   -  226:321    50
   3    9   19  Alicja Sojka           100   +  309:220   150
   4    5   15  Katarzyna Pytlik       100   +  263:244   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 11  Oliwier Kotas           100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   23  Wiktor Węgiel          100   +  146:108   150
   2    4   13  Emilia Macek           100   -  147:303    50
   3    8    6  Alicja Gos             100   -  191:278    50
   4    9   16  Anna Rajkiewicz        100   +  252:196   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 12  Natalia Łochocka        100 Dąbrowa_Górnicza  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   24  Jakub Więcek           100   +  303:230   150
   2    7   19  Alicja Sojka           100   +  285:244   150
   3    1   21  Michał Sztajnert       100   +  400:290   150
   4    2   22  Szymon Sztajnert       100   -  310:317    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 13  Emilia Macek            100 Sosnowiec         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   25  Julia Zamojska         100   +  326:133   150
   2    4   11  Oliwier Kotas          100   +  303:147   150
   3    4   22  Szymon Sztajnert       100   -  219:391    50
   4    4   18  Igor Skrzyński         100   -  217:299    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 14  Wiktor Pałka            100 Mysłowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Agata Batko            100   +  208:195   150
   2    2   21  Michał Sztajnert       100   -  159:427    50
   3    5   18  Igor Skrzyński         100   -   98:378    50
   4   10    9  Maja Jaworska          100   -  161:195    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 15  Katarzyna Pytlik        100 Sosnowiec         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Oliwia Chuderska       100   +  310:111   150
   2    6    7  Tomasz Hucherko        100   -  206:315    50
   3    7   16  Anna Rajkiewicz        100   +  306:201   150
   4    5   10  Sebastian Klimczak     100   -  244:263    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 16  Anna Rajkiewicz         100 Mysłowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    4  Natalia Dąbek          100   -  136:178    50
   2    9    1  Agata Batko            100   +  187:186   150
   3    7   15  Katarzyna Pytlik       100   -  201:306    50
   4    9   11  Oliwier Kotas          100   -  196:252    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 17  Mateusz Samin           100 Mysłowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    5  Piotr Duda             100   -  147:419    50
   2    8   24  Jakub Więcek           100   -  143:371    50
   3   11    1  Agata Batko            100   -  168:179    50
   4            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 18  Igor Skrzyński          100 Sosnowiec         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    6  Alicja Gos             100   +  316:172   150
   2    5    3  Martyna Dawidziak      100   -  287:291    50
   3    5   14  Wiktor Pałka           100   +  378: 98   150
   4    4   13  Emilia Macek           100   +  299:217   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 19  Alicja Sojka            100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    7  Tomasz Hucherko        100   =  244:244   100
   2    7   12  Natalia Łochocka       100   -  244:285    50
   3    9   10  Sebastian Klimczak     100   -  220:309    50
   4   11   23  Wiktor Węgiel          100   +  313:144   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.50


 20  Marcin Szczyrzyca       100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    8  Paulina Jakubiec       100   +  365:184   150
   2    3    4  Natalia Dąbek          100   +  312:213   150
   3    3    7  Tomasz Hucherko        100   +  354:224   150
   4    1    5  Piotr Duda             100   +  402:258   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 21  Michał Sztajnert        100 Wisła             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    9  Maja Jaworska          100   +  403:120   150
   2    2   14  Wiktor Pałka           100   +  427:159   150
   3    1   12  Natalia Łochocka       100   -  290:400    50
   4    3   24  Jakub Więcek           100   +  345:302   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 22  Szymon Sztajnert        100 Wisła             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   10  Sebastian Klimczak     100   -  192:281    50
   2   10   25  Julia Zamojska         100   +  431:147   150
   3    4   13  Emilia Macek           100   +  391:219   150
   4    2   12  Natalia Łochocka       100   +  317:310   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 23  Wiktor Węgiel           100 Mysłowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   11  Oliwier Kotas          100   -  108:146    50
   2            PAUZA
   3   10    4  Natalia Dąbek          100   -  177:211    50
   4   11   19  Alicja Sojka           100   -  144:313    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 24  Jakub Więcek            100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   12  Natalia Łochocka       100   -  230:303    50
   2    8   17  Mateusz Samin          100   +  371:143   150
   3    6    9  Maja Jaworska          100   +  403:112   150
   4    3   21  Michał Sztajnert       100   -  302:345    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 25  Julia Zamojska          100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   13  Emilia Macek           100   -  133:326    50
   2   10   22  Szymon Sztajnert       100   -  147:431    50
   3   12    8  Paulina Jakubiec       100   -  208:233    50
   4   12    2  Oliwia Chuderska       100   -  189:190    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00




==============================================================

XIII_Ogólnopolskie_Mistrzostwa_Jaworzna_w_Scrabble_Dzieci_i_Młodzieży_Szkoły_Ponadgimnazjalne

  1  Krystian Baster         100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Jakub Siodłak          100   -   82:130    50
   2    4    3  Martyna Łopata         100   -  134:331    50
   3    4    8  Tomasz Twardak         100   -  187:204    50
   4    3    4  Kamil Nadolski         100   -  115:250    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


  2  Erwin Borowiec          100 Radomsko          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Szymon Stępień         100   -  287:329    50
   2    3    8  Tomasz Twardak         100   +  408:152   150
   3    2    4  Kamil Nadolski         100   +  257:174   150
   4    1    7  Monika Szczyrzyca      100   -  256:449    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  3  Martyna Łopata          100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Monika Szczyrzyca      100   -  173:372    50
   2    4    1  Krystian Baster        100   +  331:134   150
   3    3    5  Jakub Siodłak          100   +  360:133   150
   4    2    6  Szymon Stępień         100   -  204:301    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  4  Kamil Nadolski          100 Zabrze            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Tomasz Twardak         100   +  229:153   150
   2    1    7  Monika Szczyrzyca      100   -  190:361    50
   3    2    2  Erwin Borowiec         100   -  174:257    50
   4    3    1  Krystian Baster        100   +  250:115   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  5  Jakub Siodłak           100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Krystian Baster        100   +  130: 82   150
   2    2    6  Szymon Stępień         100   -   81:665    50
   3    3    3  Martyna Łopata         100   -  133:360    50
   4    4    8  Tomasz Twardak         100   -  151:221    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


  6  Szymon Stępień          100 Bytom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Erwin Borowiec         100   +  329:287   150
   2    2    5  Jakub Siodłak          100   +  665: 81   150
   3    1    7  Monika Szczyrzyca      100   -  288:343    50
   4    2    3  Martyna Łopata         100   +  301:204   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


  7  Monika Szczyrzyca       100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Martyna Łopata         100   +  372:173   150
   2    1    4  Kamil Nadolski         100   +  361:190   150
   3    1    6  Szymon Stępień         100   +  343:288   150
   4    1    2  Erwin Borowiec         100   +  449:256   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  8  Tomasz Twardak          100 Jaworzno          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Kamil Nadolski         100   -  153:229    50
   2    3    2  Erwin Borowiec         100   -  152:408    50
   3    4    1  Krystian Baster        100   +  204:187   150
   4    4    5  Jakub Siodłak          100   +  221:151   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie