Ostróda11
listopada
Ostróda 11-12 listopada XXV Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Jaworzno17
listopada
Jaworzno 17 listopada XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieży
Jaworznojuż
dziś!
Jaworzno 18 listopada II Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Nauczycieli i Instruktorów
Trzy w jednym, czyli rozgrywki młodych scrabblistek i scrabblistów17 listopada 2017 — XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieżyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyPrzebieg
galeria

XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla dzieci i młodzieżyJaworzno, 17 listopada 2017
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Trzy w jednym, czyli rozgrywki młodych scrabblistek i scrabblistówZ Wisły, Radomska, Będzina, Bytomia, Zabrza, Zbrosławic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Tych (i oczywiście z Jaworzna), stawiła się ponad półsetka graczy na XII Regionalnych Mistrzostwach Jaworzna w Scrabble dla Dzieci i Młodzieży. Zawody były prowadzone w trzech kategoriach wiekowych. Najmłodszą grupę tworzyły dzieci z klas III-VI szkół podstawowych.

Dwudziestka graczek i graczy w tej kategorii prezentowała bardzo zróżnicowany poziom. Zwycięska trójka, w składzie Piotr Duda (Tychy), Natalia Łochocka (Dąbrowa Górnicza) oraz Szymon Sztajnert (Wisła) pokazała już spore umiejętności, zdobywając średnio powyżej 350 punktów.

Najliczniejszą reprezentację stanowili gimnazjaliści i uczniowie klas VII szkół podstawowych. Wśród nich bez porażki zakończyli turniej Marcin Szczyrzyca z Jaworzna i Magdalena Piątek z Dąbrowy Górniczej. Za nimi na podium zmieścił się jeszcze Erwin Borowiec z Radomska. Co ciekawe, ich średnie wyniki znacznie odbiegają od zdobyczy najmłodszych uczestniczek i uczestników.

Pomiędzy graczkami i graczami ze szkół ponadgimnazjalnych spotkać można było 3 osoby, które mają przekraczający setkę ranking Polskiej Federacji Scrabble. I zadowolenie mogą czuć ci scrabbliści, którzy wierzą, iż „ranking nie kłamie”, albowiem na podium stanęli kolejno bytomianin Szymon Stępień (119,82), będzinianin Dominik Ulejczyk (114,85) i jaworzanka Monika Szczyrzyca (102,79). Tutaj średnia zdobycz małych punktów przekraczała 400, a w przypadku czołowej dwójki nawet 450 pkt.

Wszystkim zwycięzcom i zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy.

Serdecznie dziękujemy organizatorowi, Miejskiemu Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, którego przyjaźń dla scrabblowej braci jest powszechnie znana. Skupiło ono wokół siebie liczne grono grających osób, które często spotykamy na turniejach PFS. Wiele w tym zasługi Anety Szczyrzycy i jej współpracowniczek. Podziękowania również sędzia składa sędziom pomocniczym – scrabblistom z Jaworzna oraz nauczycielkom i nauczycielom, którzy z anielską cierpliwością pomagali rozgrywać partie najmłodszym, szczególnie ćwicząc asertywność przy ostatnich stołach.
relacja: Maciej Śliwa


Rodzaj turniejuTurniej nierankingowy dla dzieci i młodzieży
Sposób rozgrywania4 rundy (1-3 system połówkowy, 4-szwajcar)
Miejsce rozgrywekHala Sportowa Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie - Os. Stałe
43-600 Jaworzno, ul. Inwalidów Wojennych 18, tel. (032) 615-50-55
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuSzczegóły turnieju, regulamin, karta zgłoszeniowa i oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych do pobrania będą od dnia 24 października na stronie MCKiS w Jaworznie: http://www.mckis.jaw.pl/
Harmonogram8.30-9.30 – rejestracja zawodników,
9.30-10.00 – otwarcie turnieju, rozstawienie graczy, oficjalne rozpoczęcie Mistrzostw,
10.00-12.00 – rozgrywki (1-2 runda),
12.00-12.30 – przerwa obiadowa,
12.30-14.30 – rozgrywki (3-4 runda),
14.30-15.00 – przerwa
15.00 – uroczyste zakończenie Mistrzostw, rozdanie nagród
Wpisoweie pobieramy wpisowego od Mistrzostw w kategorii wiekowej DZIECI i MŁODZIEŻ
DojazdJaworzno w województwie śląskim (mapka):
55 km z Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowice/Wrocław, zjazd na Jaworzno).
100 km z Raciborza ( dojazd samochodem: trasa 919/ A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion na rondzie w prawo).
200 km z Wrocławia, 20 km z Katowic (dojazd samochodem: autostradą A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion House na rondzie w prawo). 300 km z Warszawy (trasa E67/E75/S1/zjazd na Sosnowiec/Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House)
400 km z Poznania przez Łódź-Częstochowę (trasa 433/A2/E30/E75/S1/zjazd Sosnowiec/ Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House).

DOJAZD środkami komunikacji miejskiej:
z Krakowa minibusem (np.INTER)/ 1 godzina
z Chrzanowa autobusem A,319 (PKM Jaworzno)/ 40 minut
z Sosnowca przystanek autobusowy: dworzec PKP- autobusem "S" (PKM Jaworzno)/ 30 minut z Katowic z Al. Roździeńskiego autobusem J,A,E (PKM Jaworzno) lub minibusem/ 40 minut

Podróż pociągiem:
I. do dworca PKP w Katowicach, później z Al. Roździeńskiego autobusem J,A lub E do Jaworzna,
II. Ewentualnie: 1) do dworca Jaworzno Szczakowa,
2) później autobusem 304 do Centrum Jaworzna przystanek: Urząd Miejski lub 307 na przystanek Leopold,
3) a kolejno drugim autobusem do dzielnicy Os.Stałe.

Hala znajduje się w dzielnicy Osiedle Stałe w Jaworznie, przy głównej trasie nr 79, na przeciwko Restauracji Mc Donald (po drugiej stronie ulicy), za salonem samochodowym Renault.
(mapka)
WyżywieniePodczas trwania turnieju zapewniamy poczęstunek gratis na sali lustrzanej (I piętro): kawę, herbatę, ciastka, a o godz.12.00- obiad dla zawodników.
NagrodyI-III miejsce w każdej kategorii: Puchary, medale, nagrody rzeczowe i dyplomy dla graczy.
Statuetki, dyplomy zwycięstwa i podziękowania dla placówek.

IV-V miejsce w każdej kategorii: Medale, nagrody rzeczowe i dyplomy dla graczy.
Dyplom za udział: dla wszystkich uczestników i placówek.
Dodatkowe atrakcjeNagroda specjalna i statuetka za najdroższy ruch w każdej kategorii.
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu „Podłęże” w Jaworznie — Klub „Podłęże”
adres e-mail: swietlica.podleze@mckis.jaw.pl; numer tel.: 883-327-143
Kontakt: Instruktor kultury — Aneta Szczyrzyca; adres e-mail: aneta.szczyrzyca@interia.pl;
tel. kont. 508-217-271
Polska Federacja Scrabble
SponsorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu „Podłęże” w Jaworznie


Wyniki turnieju Klasy III-VI XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Dzieci i Młodzieży

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Duda                 Tychy                  100.00      4.0     1688      600      827
  2 Natalia         Łochocka             Dąbrowa Górnicza       100.00      4.0     1533      600      846
  3 Szymon          Sztajnert            Wisła                  100.00      3.0     1466      500      384
  4 Tomasz          Hucherko             Jaworzno               100.00      3.0     1100      500      255
  5 Michalina       Czekiel              Dąbrowa Górnicza       100.00      3.0     1061      500       78
  6 Jakub           Taraska              Sosnowiec              100.00      3.0      889      500       59
  7 Zuzanna         Paczuska             Dąbrowa Górnicza       100.00      2.0     1325      400      313
  8 Michał          Stańczyk             Radomsko               100.00      2.0     1079      400      267
  9 Szymon          Ratecki              Radomsko               100.00      2.0     1048      400       33
 10 Igor            Barwa                Dąbrowa Górnicza       100.00      2.0      972      400      -21
 11 Magdalena       Dobrakowska          Sosnowiec              100.00      2.0      714      400     -399
 12 Maja            Szwagrzyk            Jaworzno               100.00      2.0      632      400     -288
 13 Bartosz         Matysik              Sosnowiec              100.00      2.0      591      400     -262
 14 Kamil           Tajer                Sosnowiec              100.00      1.0      956      300     -158
 15 Nikola          Mierzejewska         Sosnowiec              100.00      1.0      675      300     -623
 16 Wiktoria        Knapek               Jaworzno               100.00      1.0      612      300     -348
 17 Olaf            Brandys              Jaworzno               100.00      1.0      562      300     -350
 18 Emilia          Czekaj               Jaworzno               100.00      1.0      482      300     -163
 19 Natalia         Przenzak             Jaworzno               100.00      1.0      465      300     -279
 20 Kajetan         Wiecheć              Jaworzno               100.00      0.0      344      200     -171

Wyniki turnieju Gimmnazjum i kl VII Szkół Podstawowych
XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Dzieci i Młodzieży

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marcin          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     1392      600      555
  2 Magdalena       Piątek               Dąbrowa Górnicza       100.00      4.0     1199      600      177
  3 Erwin           Borowiec             Radomsko               100.00      3.0     1232      500      305
  4 Jakub           Więcek               Jaworzno               100.00      3.0     1219      500      335
  5 Martyna         Dawidziak            Radomsko               100.00      3.0     1070      500      113
  6 Katarzyna       Pytlik               Sosnowiec              100.00      2.5     1097      450       97
  7 Igor            Skrzyński            Sosnowiec              100.00      2.5     1095      450      239
  8 Michał          Sztajnert            Wisła                  100.00      2.0     1186      400      120
  9 Hanna           Korzeniowska         Sosnowiec              100.00      2.0     1167      400      131
 10 Agnieszka       Stawarz              Sosnowiec              100.00      2.0     1157      400      144
 11 Emilia          Macek                Sosnowiec              100.00      2.0     1030      400      118
 12 Paulina         Ślęzak               Radomsko               100.00      2.0      922      400      -80
 13 Bartosz         Stępień              Radomsko               100.00      2.0      901      400     -231
 14 Wiktoria        Durleta              Sosnowiec              100.00      2.0      872      400       -6
 15 Julia           Jaroszewska          Sosnowiec              100.00      2.0      770      400     -158
 16 Paulina         Miodek               Sosnowiec              100.00      2.0      603      400     -160
 17 Oskar           Nędza                Jaworzno               100.00      1.0      902      300     -111
 18 Wiktoria        Wojtaszek            Jaworzno               100.00      1.0      825      300     -158
 19 Angelika        Czerniak             Jaworzno               100.00      1.0      776      300     -144
 20 Kamila          Czech                Sosnowiec              100.00      1.0      697      300      -69
 21 Oliwier         Kotaś                Jaworzno               100.00      0.0      639      200     -647
 22 Wiktoria        Bogusz               Jaworzno               100.00      0.0      563      200     -570

Szkoły Ponadgimnazjalne
XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Dzieci i Młodzieży

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Szymon          Stępień              Bytom                  119.82      4.0     1833      615      879
  2 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 114.85      3.0     1836      523      648
  3 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               102.79      3.0     1623      515      635
  4 Martyna         Łopata               Jaworzno               100.00      2.5     1140      353      423
  5 Maria           Tomiczek             Zabrze                 100.00      2.0     1370      435      235
  6 Żaneta          Zakrzewska           Radomsko               100.00      2.0     1331      423      287
  7 Kamil           Omidi                Zbrosławice            100.00      1.0      695      300     -465
  8 Sylwia          Lipniak              Jaworzno               100.00      0.0      452      200     -855
  9 Zuzanna         Otrębska             Jaworzno               100.00      0.0      125       70     -451
 10 Anna            Siodlak              Jaworzno               100.00      0.0       91       53     -420
 11 Kacper          Siewiert             Jaworzno               100.00      0.0       87       65     -616

Klasy III-VI Szkół Podstawowych
XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Dzieci i Młodzieży



	Igor Barwa 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zuzanna        Paczuska              100.00 +  264: 231  150
    2     3 Piotr          Duda                  100.00 -  223: 378   50
    3     7 Natalia        Przenzak              100.00 +  299: 116  150
    4     4 Michalina      Czekiel               100.00 -  186: 268   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Olaf Brandys 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Natalia        Przenzak              100.00 +  149:  80  150
    2     4 Tomasz         Hucherko              100.00 -  117: 269   50
    3     5 Michał         Stańczyk              100.00 -  132: 281   50
    4     8 Maja           Szwagrzyk             100.00 -  164: 282   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Emilia Czekaj 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Ratecki               100.00 -  187: 289   50
    2     9 Natalia        Przenzak              100.00 -   70:  98   50
    3     8 Jakub          Taraska               100.00 -  106: 155   50
    4    10 Kajetan        Wiecheć               100.00 +  119: 103  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Michalina Czekiel 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Stańczyk              100.00 +  305: 256  150
    2     5 Bartosz        Matysik               100.00 +  267:  70  150
    3     2 Piotr          Duda                  100.00 -  221: 471   50
    4     4 Igor           Barwa                 100.00 +  268: 186  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Magdalena Dobrakowska 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Szymon         Sztajnert             100.00 -  100: 422   50
    2     8 Kamil          Tajer                 100.00 -  138: 310   50
    3     9 Nikola         Mierzejewska          100.00 +  253: 199  150
    4     7 Wiktoria       Knapek                100.00 +  223: 182  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Piotr Duda 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maja           Szwagrzyk             100.00 +  394: 128  150
    2     3 Igor           Barwa                 100.00 +  378: 223  150
    3     2 Michalina      Czekiel               100.00 +  471: 221  150
    4     1 Szymon         Sztajnert             100.00 +  445: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  4 150.00




	Tomasz Hucherko 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Tajer                 100.00 +  323: 202  150
    2     4 Olaf           Brandys               100.00 +  269: 117  150
    3     1 Natalia        Łochocka              100.00 -  246: 281   50
    4     3 Michał         Stańczyk              100.00 +  262: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Wiktoria Knapek 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Taraska               100.00 -  174: 290   50
    2    10 Kajetan        Wiecheć               100.00 +  139: 116  150
    3     4 Szymon         Ratecki               100.00 -  117: 331   50
    4     7 Magdalena      Dobrakowska           100.00 -  182: 223   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Bartosz Matysik 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kajetan        Wiecheć               100.00 +  148:  60  150
    2     5 Michalina      Czekiel               100.00 -   70: 267   50
    3     6 Kamil          Tajer                 100.00 +  249: 239  150
    4     5 Jakub          Taraska               100.00 -  124: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Nikola Mierzejewska 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Natalia        Łochocka              100.00 -  127: 450   50
    2     7 Zuzanna        Paczuska              100.00 -  123: 424   50
    3     9 Magdalena      Dobrakowska           100.00 -  199: 253   50
    4     9 Natalia        Przenzak              100.00 +  226: 171  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Zuzanna Paczuska 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Igor           Barwa                 100.00 -  231: 264   50
    2     7 Nikola         Mierzejewska          100.00 +  424: 123  150
    3     3 Szymon         Sztajnert             100.00 -  266: 420   50
    4     6 Kamil          Tajer                 100.00 +  404: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Natalia Przenzak 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Olaf           Brandys               100.00 -   80: 149   50
    2     9 Emilia         Czekaj                100.00 +   98:  70  150
    3     7 Igor           Barwa                 100.00 -  116: 299   50
    4     9 Nikola         Mierzejewska          100.00 -  171: 226   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Szymon Ratecki 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Emilia         Czekaj                100.00 +  289: 187  150
    2     2 Szymon         Sztajnert             100.00 -  271: 335   50
    3     4 Wiktoria       Knapek                100.00 +  331: 117  150
    4     2 Natalia        Łochocka              100.00 -  157: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Michał Stańczyk 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michalina      Czekiel               100.00 -  256: 305   50
    2     6 Maja           Szwagrzyk             100.00 +  297: 113  150
    3     5 Olaf           Brandys               100.00 +  281: 132  150
    4     3 Tomasz         Hucherko              100.00 -  245: 262   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Szymon Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Magdalena      Dobrakowska           100.00 +  422: 100  150
    2     2 Szymon         Ratecki               100.00 +  335: 271  150
    3     3 Zuzanna        Paczuska              100.00 +  420: 266  150
    4     1 Piotr          Duda                  100.00 -  289: 445   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Maja Szwagrzyk 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Duda                  100.00 -  128: 394   50
    2     6 Michał         Stańczyk              100.00 -  113: 297   50
    3    10 Kajetan        Wiecheć               100.00 +  109:  65  150
    4     8 Olaf           Brandys               100.00 +  282: 164  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Kamil Tajer 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Hucherko              100.00 -  202: 323   50
    2     8 Magdalena      Dobrakowska           100.00 +  310: 138  150
    3     6 Bartosz        Matysik               100.00 -  239: 249   50
    4     6 Zuzanna        Paczuska              100.00 -  205: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Jakub Taraska 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wiktoria       Knapek                100.00 +  290: 174  150
    2     1 Natalia        Łochocka              100.00 -  157: 426   50
    3     8 Emilia         Czekaj                100.00 +  155: 106  150
    4     5 Bartosz        Matysik               100.00 +  287: 124  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Kajetan Wiecheć 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Matysik               100.00 -   60: 148   50
    2    10 Wiktoria       Knapek                100.00 -  116: 139   50
    3    10 Maja           Szwagrzyk             100.00 -   65: 109   50
    4    10 Emilia         Czekaj                100.00 -  103: 119   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Natalia Łochocka 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Nikola         Mierzejewska          100.00 +  450: 127  150
    2     1 Jakub          Taraska               100.00 +  426: 157  150
    3     1 Tomasz         Hucherko              100.00 +  281: 246  150
    4     2 Szymon         Ratecki               100.00 +  376: 157  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  4 150.00



Gimnazja i klasy VII Szkół Podstawowych
XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Dzieci i Młodzieży



	Wiktoria Bogusz 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Oskar          Nędza                 100.00 -  143: 290   50
    2     8 Erwin          Borowiec              100.00 -  138: 341   50
    3    10 Angelika       Czerniak              100.00 -  173: 240   50
    4    11 Kamila         Czech                 100.00 -  109: 262   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Erwin Borowiec 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magdalena      Piątek                100.00 -  252: 255   50
    2     8 Wiktoria       Bogusz                100.00 +  341: 138  150
    3     4 Oskar          Nędza                 100.00 +  302: 240  150
    4     3 Michał         Sztajnert             100.00 +  337: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Kamila Czech 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Katarzyna      Pytlik                100.00 -  206: 318   50
    2    11 Paulina        Miodek                100.00 -   70: 109   50
    3    11 Julia          Jaroszewska           100.00 -  159: 230   50
    4    11 Wiktoria       Bogusz                100.00 +  262: 109  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Angelika Czerniak 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Igor           Skrzyński             100.00 -  137: 299   50
    2     9 Wiktoria       Wojtaszek             100.00 -  188: 218   50
    3    10 Wiktoria       Bogusz                100.00 +  240: 173  150
    4     9 Julia          Jaroszewska           100.00 -  211: 230   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Martyna Dawidziak 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Stawarz               100.00 +  267: 265  150
    2     3 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  303: 314   50
    3     8 Paulina        Miodek                100.00 +  267: 152  150
    4     5 Emilia         Macek                 100.00 +  233: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Wiktoria Durleta 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bartosz        Stępień               100.00 -  212: 215   50
    2    10 Julia          Jaroszewska           100.00 +  203: 177  150
    3     7 Michał         Sztajnert             100.00 -  197: 320   50
    4     8 Wiktoria       Wojtaszek             100.00 +  260: 166  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Julia Jaroszewska 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  133: 355   50
    2    10 Wiktoria       Durleta               100.00 -  177: 203   50
    3    11 Kamila         Czech                 100.00 +  230: 159  150
    4     9 Angelika       Czerniak              100.00 +  230: 211  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Hanna Korzeniowska 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Sztajnert             100.00 -  261: 379   50
    2     7 Oliwier        Kotaś                 100.00 +  369: 189  150
    3     3 Magdalena      Piątek                100.00 -  259: 273   50
    4     6 Bartosz        Stępień               100.00 +  278: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Oliwier Kotaś 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Więcek                100.00 -  151: 378   50
    2     7 Hanna          Korzeniowska          100.00 -  189: 369   50
    3     9 Igor           Skrzyński             100.00 -  148: 319   50
    4    10 Paulina        Miodek                100.00 -  151: 220   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Emilia Macek 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wiktoria       Wojtaszek             100.00 +  277: 224  150
    2     1 Michał         Sztajnert             100.00 +  271: 193  150
    3     1 Jakub          Więcek                100.00 -  256: 262   50
    4     5 Martyna        Dawidziak             100.00 -  226: 233   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Paulina Miodek 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paulina        Ślęzak                100.00 -  122: 275   50
    2    11 Kamila         Czech                 100.00 +  109:  70  150
    3     8 Martyna        Dawidziak             100.00 -  152: 267   50
    4    10 Oliwier        Kotaś                 100.00 +  220: 151  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Oskar Nędza 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Wiktoria       Bogusz                100.00 +  290: 143  150
    2     6 Agnieszka      Stawarz               100.00 -  170: 322   50
    3     4 Erwin          Borowiec              100.00 -  240: 302   50
    4     7 Paulina        Ślęzak                100.00 -  202: 246   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Magdalena Piątek 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Erwin          Borowiec              100.00 +  255: 252  150
    2     4 Katarzyna      Pytlik                100.00 +  331: 275  150
    3     3 Hanna          Korzeniowska          100.00 +  273: 259  150
    4     2 Agnieszka      Stawarz               100.00 +  340: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  4 150.00




	Katarzyna Pytlik 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamila         Czech                 100.00 +  318: 206  150
    2     4 Magdalena      Piątek                100.00 -  275: 331   50
    3     5 Wiktoria       Wojtaszek             100.00 +  258: 217  150
    4     4 Igor           Skrzyński             100.00 =  246: 246  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  4 112.50




	Igor Skrzyński 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Angelika       Czerniak              100.00 +  299: 137  150
    2     5 Bartosz        Stępień               100.00 -  231: 325   50
    3     9 Oliwier        Kotaś                 100.00 +  319: 148  150
    4     4 Katarzyna      Pytlik                100.00 =  246: 246  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  4 112.50




	Agnieszka Stawarz 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Martyna        Dawidziak             100.00 -  265: 267   50
    2     6 Oskar          Nędza                 100.00 +  322: 170  150
    3     6 Paulina        Ślęzak                100.00 +  334: 236  150
    4     2 Magdalena      Piątek                100.00 -  236: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Bartosz Stępień 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wiktoria       Durleta               100.00 +  215: 212  150
    2     5 Igor           Skrzyński             100.00 +  325: 231  150
    3     2 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  166: 411   50
    4     6 Hanna          Korzeniowska          100.00 -  195: 278   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Marcin Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Julia          Jaroszewska           100.00 +  355: 133  150
    2     3 Martyna        Dawidziak             100.00 +  314: 303  150
    3     2 Bartosz        Stępień               100.00 +  411: 166  150
    4     1 Jakub          Więcek                100.00 +  312: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  4 150.00




	Michał Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Hanna          Korzeniowska          100.00 +  379: 261  150
    2     1 Emilia         Macek                 100.00 -  193: 271   50
    3     7 Wiktoria       Durleta               100.00 +  320: 197  150
    4     3 Erwin          Borowiec              100.00 -  294: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00




	Jakub Więcek 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Oliwier        Kotaś                 100.00 +  378: 151  150
    2     2 Paulina        Ślęzak                100.00 +  344: 165  150
    3     1 Emilia         Macek                 100.00 +  262: 256  150
    4     1 Marcin         Szczyrzyca            100.00 -  235: 312   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Wiktoria Wojtaszek 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Emilia         Macek                 100.00 -  224: 277   50
    2     9 Angelika       Czerniak              100.00 +  218: 188  150
    3     5 Katarzyna      Pytlik                100.00 -  217: 258   50
    4     8 Wiktoria       Durleta               100.00 -  166: 260   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Paulina Ślęzak 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paulina        Miodek                100.00 +  275: 122  150
    2     2 Jakub          Więcek                100.00 -  165: 344   50
    3     6 Agnieszka      Stawarz               100.00 -  236: 334   50
    4     7 Oskar          Nędza                 100.00 +  246: 202  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     400  /  4 100.00

Wyniki poszczególnych graczy Szkół Ponadgimnazjalnych 
XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Dzieci i Młodzieży



	Szymon Stępień 119.82 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zuzanna        Otrębska              100.00 +  576: 125  150
    2     2 Żaneta         Zakrzewska            100.00 +  333: 258  150
    3     2 Maria          Tomiczek              100.00 +  482: 241  150
    4     1 Dominik        Ulejczyk              114.85 +  442: 330  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     615  /  4 153.75




	Dominik Ulejczyk 114.85 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kacper         Siewiert              100.00 +  703:  87  150
    2     1 Maria          Tomiczek              100.00 +  369: 360  150
    3     1 Monika         Szczyrzyca            102.79 +  434: 299  153
    4     1 Szymon         Stępień               119.82 -  330: 442   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     523  /  4 130.75




	Monika Szczyrzyca 102.79 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Siodlak               100.00 +  511:  91  150
    2     3 Martyna        Łopata                100.00 +  338: 230  150
    3     1 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  299: 434   65
    4     2 Żaneta         Zakrzewska            100.00 +  475: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     515  /  4 128.75




	Sylwia Lipniak 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maria          Tomiczek              100.00 -  126: 408   50
    2     4 Kamil          Omidi                 100.00 -   99: 149   50
    3     3 Żaneta         Zakrzewska            100.00 -   96: 436   50
    4     3 Martyna        Łopata                100.00 -  131: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  4  50.00




	Kamil Omidi 100.00 Zbrosławice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Żaneta         Zakrzewska            100.00 -  140: 404   50
    2     4 Sylwia         Lipniak               100.00 +  149:  99  150
    3     4 Martyna        Łopata                100.00 -  248: 296   50
    4     4 Maria          Tomiczek              100.00 -  158: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Zuzanna Otrębska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Szymon         Stępień               119.82 -  125: 576   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Kacper Siewiert 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dominik        Ulejczyk              114.85 -   87: 703   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      65  /  1  65.00




	Anna Siodlak 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Monika         Szczyrzyca            102.79 -   91: 511   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      53  /  1  53.00




	Maria Tomiczek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sylwia         Lipniak               100.00 +  408: 126  150
    2     1 Dominik        Ulejczyk              114.85 -  360: 369   65
    3     2 Szymon         Stępień               119.82 -  241: 482   70
    4     4 Kamil          Omidi                 100.00 +  361: 158  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     435  /  4 108.75




	Żaneta Zakrzewska 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Omidi                 100.00 +  404: 140  150
    2     2 Szymon         Stępień               119.82 -  258: 333   70
    3     3 Sylwia         Lipniak               100.00 +  436:  96  150
    4     2 Monika         Szczyrzyca            102.79 -  233: 475   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     423  /  4 105.75




	Martyna Łopata 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 PAUZA
    2     3 Monika         Szczyrzyca            102.79 -  230: 338   53
    3     4 Kamil          Omidi                 100.00 +  296: 248  150
    4     3 Sylwia         Lipniak               100.00 +  314: 131  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     353  /  3 117.67





Wyniki poszczególnych rund turnieju Klasy III-VI Szkoły Podstawowe
XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Dzieci i Młodzieży



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Igor           Barwa                - Zuzanna        Paczuska              264: 231
   2 Natalia        Przenzak             - Olaf           Brandys                80: 149
   3 Emilia         Czekaj               - Szymon         Ratecki               187: 289
   4 Michał         Stańczyk             - Michalina      Czekiel               256: 305
   5 Magdalena      Dobrakowska          - Szymon         Sztajnert             100: 422
   6 Maja           Szwagrzyk            - Piotr          Duda                  128: 394
   7 Tomasz         Hucherko             - Kamil          Tajer                 323: 202
   8 Jakub          Taraska              - Wiktoria       Knapek                290: 174
   9 Bartosz        Matysik              - Kajetan        Wiecheć               148:  60
  10 Natalia        Łochocka             - Nikola         Mierzejewska          450: 127


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Taraska              - Natalia        Łochocka              157: 426
   2 Szymon         Ratecki              - Szymon         Sztajnert             271: 335
   3 Piotr          Duda                 - Igor           Barwa                 378: 223
   4 Olaf           Brandys              - Tomasz         Hucherko              117: 269
   5 Michalina      Czekiel              - Bartosz        Matysik               267:  70
   6 Maja           Szwagrzyk            - Michał         Stańczyk              113: 297
   7 Nikola         Mierzejewska         - Zuzanna        Paczuska              123: 424
   8 Kamil          Tajer                - Magdalena      Dobrakowska           310: 138
   9 Natalia        Przenzak             - Emilia         Czekaj                 98:  70
  10 Wiktoria       Knapek               - Kajetan        Wiecheć               139: 116


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Łochocka             - Tomasz         Hucherko              281: 246
   2 Piotr          Duda                 - Michalina      Czekiel               471: 221
   3 Zuzanna        Paczuska             - Szymon         Sztajnert             266: 420
   4 Szymon         Ratecki              - Wiktoria       Knapek                331: 117
   5 Michał         Stańczyk             - Olaf           Brandys               281: 132
   6 Kamil          Tajer                - Bartosz        Matysik               239: 249
   7 Igor           Barwa                - Natalia        Przenzak              299: 116
   8 Emilia         Czekaj               - Jakub          Taraska               106: 155
   9 Magdalena      Dobrakowska          - Nikola         Mierzejewska          253: 199
  10 Kajetan        Wiecheć              - Maja           Szwagrzyk              65: 109


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Sztajnert            - Piotr          Duda                  289: 445
   2 Szymon         Ratecki              - Natalia        Łochocka              157: 376
   3 Tomasz         Hucherko             - Michał         Stańczyk              262: 245
   4 Michalina      Czekiel              - Igor           Barwa                 268: 186
   5 Bartosz        Matysik              - Jakub          Taraska               124: 287
   6 Zuzanna        Paczuska             - Kamil          Tajer                 404: 205
   7 Wiktoria       Knapek               - Magdalena      Dobrakowska           182: 223
   8 Olaf           Brandys              - Maja           Szwagrzyk             164: 282
   9 Nikola         Mierzejewska         - Natalia        Przenzak              226: 171
  10 Kajetan        Wiecheć              - Emilia         Czekaj                103: 119

Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Dzieci i Młodzieży
Gimnazja i klasy VII Szkoły Podstawowe



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wiktoria       Bogusz               - Oskar          Nędza                 143: 290
   2 Magdalena      Piątek               - Erwin          Borowiec              255: 252
   3 Kamila         Czech                - Katarzyna      Pytlik                206: 318
   4 Igor           Skrzyński            - Angelika       Czerniak              299: 137
   5 Martyna        Dawidziak            - Agnieszka      Stawarz               267: 265
   6 Bartosz        Stępień              - Wiktoria       Durleta               215: 212
   7 Julia          Jaroszewska          - Marcin         Szczyrzyca            133: 355
   8 Michał         Sztajnert            - Hanna          Korzeniowska          379: 261
   9 Oliwier        Kotaś                - Jakub          Więcek                151: 378
  10 Wiktoria       Wojtaszek            - Emilia         Macek                 224: 277
  11 Paulina        Miodek               - Paulina        Ślęzak                122: 275


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Emilia         Macek                - Michał         Sztajnert             271: 193
   2 Paulina        Ślęzak               - Jakub          Więcek                165: 344
   3 Marcin         Szczyrzyca           - Martyna        Dawidziak             314: 303
   4 Katarzyna      Pytlik               - Magdalena      Piątek                275: 331
   5 Bartosz        Stępień              - Igor           Skrzyński             325: 231
   6 Agnieszka      Stawarz              - Oskar          Nędza                 322: 170
   7 Hanna          Korzeniowska         - Oliwier        Kotaś                 369: 189
   8 Erwin          Borowiec             - Wiktoria       Bogusz                341: 138
   9 Angelika       Czerniak             - Wiktoria       Wojtaszek             188: 218
  10 Wiktoria       Durleta              - Julia          Jaroszewska           203: 177
  11 Kamila         Czech                - Paulina        Miodek                 70: 109


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Więcek               - Emilia         Macek                 262: 256
   2 Marcin         Szczyrzyca           - Bartosz        Stępień               411: 166
   3 Hanna          Korzeniowska         - Magdalena      Piątek                259: 273
   4 Oskar          Nędza                - Erwin          Borowiec              240: 302
   5 Katarzyna      Pytlik               - Wiktoria       Wojtaszek             258: 217
   6 Agnieszka      Stawarz              - Paulina        Ślęzak                334: 236
   7 Michał         Sztajnert            - Wiktoria       Durleta               320: 197
   8 Paulina        Miodek               - Martyna        Dawidziak             152: 267
   9 Oliwier        Kotaś                - Igor           Skrzyński             148: 319
  10 Wiktoria       Bogusz               - Angelika       Czerniak              173: 240
  11 Julia          Jaroszewska          - Kamila         Czech                 230: 159

Gimnazja i klasy VII
Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Więcek               - Marcin         Szczyrzyca            235: 312
   2 Magdalena      Piątek               - Agnieszka      Stawarz               340: 236
   3 Erwin          Borowiec             - Michał         Sztajnert             337: 294
   4 Igor           Skrzyński            - Katarzyna      Pytlik                246: 246
   5 Martyna        Dawidziak            - Emilia         Macek                 233: 226
   6 Bartosz        Stępień              - Hanna          Korzeniowska          195: 278
   7 Paulina        Ślęzak               - Oskar          Nędza                 246: 202
   8 Wiktoria       Wojtaszek            - Wiktoria       Durleta               166: 260
   9 Angelika       Czerniak             - Julia          Jaroszewska           211: 230
  10 Paulina        Miodek               - Oliwier        Kotaś                 220: 151
  11 Wiktoria       Bogusz               - Kamila         Czech                 109: 262

Wyniki poszczególnych rund turnieju Szkoły Ponadgimnazjalne
XII Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Dzieci i Młodzieży



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Stępień              - Zuzanna        Otrębska              576: 125
   2 Kacper         Siewiert             - Dominik        Ulejczyk               87: 703
   3 Monika         Szczyrzyca           - Anna           Siodlak               511:  91
   4 Maria          Tomiczek             - Sylwia         Lipniak               408: 126
   5 Kamil          Omidi                - Żaneta         Zakrzewska            140: 404
   6 Martyna        Łopata               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Ulejczyk             - Maria          Tomiczek              369: 360
   2 Żaneta         Zakrzewska           - Szymon         Stępień               258: 333
   3 Monika         Szczyrzyca           - Martyna        Łopata                338: 230
   4 Sylwia         Lipniak              - Kamil          Omidi                  99: 149


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Ulejczyk             - Monika         Szczyrzyca            434: 299
   2 Maria          Tomiczek             - Szymon         Stępień               241: 482
   3 Żaneta         Zakrzewska           - Sylwia         Lipniak               436:  96
   4 Kamil          Omidi                - Martyna        Łopata                248: 296

Szkoły Ponadgimnazjalne
Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Stępień              - Dominik        Ulejczyk              442: 330
   2 Żaneta         Zakrzewska           - Monika         Szczyrzyca            233: 475
   3 Martyna        Łopata               - Sylwia         Lipniak               314: 131
   4 Maria          Tomiczek             - Kamil          Omidi                 361: 158

SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie