Racibórz17
sierpnia
Racibórz 17-18 sierpnia X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa RaciborzaMistrzostwa Regionów 2019
Poznań24
sierpnia
Poznań 24-25 sierpnia VIII Mistrzostwa PoznaniaGrand Prix 2019
Legnica31
sierpnia
Legnica 31- 1 września XXV Puchar Polski i XI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
24 - 25 sierpnia 2019 — VIII Mistrzostwa PoznaniaInformacje
galeria

VIII Mistrzostwa Poznania Poznań, 24 - 25 sierpnia 2019
Grand Prix 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Poznania
VI Mistrzostwa Poznania
V Mistrzostwa Poznania


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekBudynek E WNS UAM
ul. Szamarzewskiego 89

mapka
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaGrzegorz Wiączkowski
HarmonogramSobota, 24 sierpnia (7 rund)
11:00 — rejestracja zawodników
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 25 sierpnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMiejsce rozgrywek turnieju znajduje się przy pętli Ogrody — Wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej

Dla uczestników turnieju zostanie udostępniony parking na terenie WNS. Wjazd na parking znajduje się na końcu ul. Michała Sobeskiego.
Jest to również wejście, z którego powinni skorzystać niezmotoryzowani uczestnicy.

mapka
Wyżywieniecatering pierogowy — zapisy w formularzu zgłoszeniowym
Noclegiwe własnym zakresie

Polecamy akademik najbliżej miejsca rozgrywek
Nagrody- nagrody finansowe, rzeczowe oraz puchary dla najlepszej trójki

- statuetki i nagrody rzeczowe dla zwycięzców klasyfikacji dodatkowych oraz konkursów
- książki i gadżety dla wszystkich uczestników
Dodatkowe atrakcjeW sobotę wieczorem w klubie Hades w Zamku (ul. Św. Marcin 80/82) impreza integracyjna.
Przewidywany start imprezy — 20:30, od 21:00 do 00:00 dostępne będą stoły bilardowe.
Zgłoszenia uczestnikówformularz zgłoszeniowy

pokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Franek Łysek Warszawa Młodzieższpinak2019-07-29 22:22:20
2 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik2019-07-29 22:22:48
3 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFSgyros2019-07-30 07:14:55
4 Adam Grzelec Poznań Członek PFSruskie wege2019-07-30 07:21:52
5 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSkapusta2019-07-30 10:44:18
6 Agata Kuć Poznań Członek PFSruskie2019-07-30 15:23:32
7 Maria Kupczyńska Szczecin Członek PFSkapusta2019-07-31 17:02:08
8 Jakub Hassa Lutol Suchy Zwykły uczestnik2019-07-31 17:13:19
9 Sławomir Piotrowski Deszczno Członek PFSpomidory2019-07-31 19:52:39
10 Małgorzata Szmuksta Szczecin Członek PFSkapusta wege2019-07-31 20:49:17
11 Bartosz Morawski  Wrocław Członek PFS2019-07-31 23:27:38
12 Katarzyna Okoniewska Sady Zwykły uczestnikruskie2019-08-01 10:59:25
13 Halina Cecot Kołobrzeg Członek PFSruskie2019-08-01 11:05:07
14 Jakub Błażejewski Poznań Zwykły uczestnikgyros2019-08-01 20:06:57
15 Samir Chakrar Poznań Zwykły uczestnik2019-08-01 20:51:44
16 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFS2019-08-02 20:54:03
17 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFSmaliny2019-08-03 23:36:23
18 Dawid Pikul  Poznań Członek PFS2019-08-05 00:27:39
19 krzysztof zawadzki Sampława Członek PFSmaliny2019-08-07 10:44:03
20 Zbigniew Rybak WARSZAWA Członek PFSmięso2019-08-07 13:33:02
21 Maciej Kuć Stargard Członek PFSruskie2019-08-07 21:25:34
22 Dorota Kuć Stargard Członek PFSszpinak2019-08-08 10:20:37
23 Karolina Urbańska Poznań Członek PFSkapusta2019-08-08 17:02:13
24 Mariusz Skrobosz  Warszawa Członek PFS2019-08-09 11:45:33
25 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFSruskie2019-08-09 21:02:57
26 Kazimierz Merklejn Warszawa Członek PFS2019-08-11 01:00:02
27 Katarzyna Polak Warszawa Członek PFS2019-08-11 17:59:22
28 Teresa Balewska Reda Członek PFSmięso2019-08-12 14:35:06
29 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFSmięso2019-08-12 14:42:13
30 Sylwia Łada Inowrocław Członek PFSjagody2019-08-12 19:38:04
31 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFSmięso2019-08-13 07:57:07
32 Jerzy Luter Bytom Członek PFSjagody2019-08-14 00:54:38
33 Walenty Siemaszko Lipiany Zwykły uczestnikruskie2019-08-14 11:36:15
34 Artur Wawrzynowski Żukowo Zwykły uczestnikmięso2019-08-15 12:33:44
35 Maciej Perzyński Dolaszewo Zwykły uczestnikmięso2019-08-15 19:48:39
36 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFSmięso2019-08-16 22:37:21
37 Dorota Stachowska Wydartowo I Członek PFSkapusta2019-08-17 11:41:21
38 Przemysław Kuczyński Chomęcice Debiutgyros2019-08-17 16:10:08
39 Alicja Grąbczewska Szczecin Zwykły uczestnikkapusta2019-08-18 16:53:48
40 Maciej Grąbczewski Szczecin Zwykły uczestnikruskie2019-08-18 16:54:21
41 Marek Dudkiewicz Milanówek Zwykły uczestnikser2019-08-18 21:02:36
42 Krzysztof Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnikkapusta wege2019-08-19 05:07:23
43 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnikgyros2019-08-19 05:09:04
44 Krzysztof Mówka Warszawa Członek PFSmięso2019-08-19 08:57:51
45 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz Członek PFSruskie2019-08-19 10:05:06
46 Waldemar Kudliński Bydgoszcz Członek PFSser2019-08-19 10:05:46
47 Marcin Orzechowski Poznań Debiutszpinak2019-08-19 11:47:08
48 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFS2019-08-19 12:22:37
49 Michał Waszkiewicz Białystok Członek PFSmięso2019-08-19 12:33:05
50 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFS2019-08-19 12:45:27
51 Jacek Mańko Poznań Członek PFS2019-08-19 13:37:19
52 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSjagody2019-08-19 16:13:39
53 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFSmięso2019-08-20 08:45:42
54 Wojciech Łysek Warszawa Członek PFSmięso2019-08-20 13:15:00
55 Rafał Matczak Milanówek Członek PFS2019-08-20 13:47:29
56 Katarzyna Ślusarska Milanówek Członek PFS2019-08-20 13:48:07
57 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFSgyros2019-08-20 16:00:11
58 Jakub Onoszko Gdynia Zwykły uczestnikruskie2019-08-20 19:20:32
59 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFSruskie2019-08-21 09:21:24
60 Tadeusz Kondej Świnoujście Zwykły uczestnikkapusta2019-08-21 21:29:16
61 Jolanta Olczak Kołobrzeg Zwykły uczestnikruskie2019-08-21 21:31:23
62 Monika Siemaszko Poznań Członek PFSruskie2019-08-22 11:16:15
63 Błażej Ochocki Przeźmierowo Zwykły uczestnik2019-08-22 16:15:14
64 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS2019-08-22 17:12:45
65 Dorota Ostrowska Białystok Zwykły uczestnikmięso2019-08-22 23:33:27
OrganizatorzyAdam Grzelec — adam.grzelec@gmail.com — 726 709 407
SponsorzyUniwersytet im. Adama Mickiewicza
adam's blend
Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
Publicat S.A.
Wydawnictwo Poznańskie
Teatr Muzyczny w Poznaniu
Wydawnictwo Media Rodzina
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego
Profi Lingua
Teatr Nowy w Poznaniu
anonimowi sponsorzy


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie