Gorzewo20
czerwca
Gorzewo 20-23 czerwca XIV Klubowe Mistrzostwa Polski
Gliwice29
czerwca
Gliwice 29-30 czerwca XXIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, II Otwarte Mistrzostwa Gliwic w ScrabbleGrand Prix 2019
Łódź 6
lipca
Łódź 6- 7 lipca V Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"
Scrabblare necesse est!29 - 30 czerwca 2019 — XXIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, II Otwarte Mistrzostwa Gliwic w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, II Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Scrabble Gliwice, 29 - 30 czerwca 2019
Grand Prix 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Scrabblare necesse est!Iam naves frumento onustae erant, cum subito tempestas magna nautas haves solvere prohibuit.
(Kiedy okręty zbożem naładowane były, wtedy nagle burza wielka żeglarzy odpływających powstrzymała).
Omnes enim naves conscendere et per mare turbatum navigare timebant.
(Wszystkie bowiem statki osiadły i przez morze wzburzone płynąć [bały się] nie mogły).
Tum Pompeius primus [navem] conscendit magna voce clamans: "Navigare necesse est, vivere non est necesse".
(Wtedy Pompejusz pierwszy [na statek] wsiadł głośno krzycząc: "Żeglowanie rzeczą konieczną jest, życie nie jest rzeczą konieczną").


Tak przedstawił historię z I wieku p.n.e. rzymski historyk Plutarch.

W przenośni dziś używamy tego zwrotu myśląc: żeglowanie jest ważniejsze niż życie.

Maleńka przeróbka i tak powstał pomysł na tegoroczną koszulkę turniejową. Bo jeśli nawet scrabblowanie nie jest ważniejsze niż życie, to dla wielu z nas jest ważną jego częścią, jest naszym życiem. Dobra, koniec z patetyzmem.

64 osoby (w tym trójka debiutujących), dwójka sędziów i jeden pies stawili się w Gliwicach na XIV Mistrzostwach Górnego Śląska i Zagłębia, zrazem II Otwartych Mistrzostwach Gliwic w Scrabble.

Turniej organizowały połączone siły stowarzyszenia „Ekspedycja w Głąb Kultury”, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach i Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 z tego samego miasta.

Na powitanie każda z osób uczestniczących otrzymała pamiątkową koszulkę, zaś w pierwszych 6 rundach osoby zajmujące 24 miejsce mogły się jeszcze wzbogacić o drugą sztukę.

Pogoda? Jedni powiedzą, że rozpieszczała. Ciepło, cieplutko, cieplusieńko. Inni rzekną: upał, żar i skandal z brakiem cienia. Ale tak to na świecie bywa, że ciężko wszystkich zadowolić.

W sali gimnastycznej otwarte na przestrzał okna dawały niezły przewiew, gorzej mieli skwierczący w przerwach na słońcu palacze i palaczki.

Pierwszego dnia okazało się, że ciężki jest los debiutanta – żadna z tych osób nie odniosła zwycięstwa, choć z rundy na rundę podnosiły one ilość zdobytych małych punktów.

W sobotę grające osoby trawił głód i pragnienie. W przerwie obiadowej szybko zniknęło 14 dużych pizz i olbrzymi gar wyprodukowanego przez sędziego wegańskiego „kociołka bombajskiego”. Ponadto w sobotę, prócz kaw i herbat, aura sprawiła, że wypiliśmy 40 litrów wód gazowanych i niegazowanych. Zniknęły tez wszystkie słodkie przekąski i owoce. Czyli do Gliwic przyjechała grupa scrabblowych spragnionych łasuchów.

Na niedzielę odnowiono zasoby i ruszyliśmy do boju o końcowe laury!

Niepokonanym liderem w sobotę został Bartek Morawski, rodzony gliwiczanin (acz dziś reprezentujący barwy stolicy Śląska, Wrocławia). Zaraz za nim uplasował się Mikołaj Cieplik. I wtedy nastała (tu dźwięk uderzającego gromu) CZARNA NIEDZIELA! Mikołaj przegrał wszystkie partie tego dnia, Bartek przełamał się tylko w przedostatniej rundzie. Skwapliwie wykorzystali to inni gracze, zaś wśród nich Dariusz Putoń z Rudy Śląskiej. Przed ostatnią partią miał punkt przewagi nad Markiem Salomonem z Bytomia i 2 punkty nad dalszymi osobami. Mógł wiec zająć albo 1, albo 2 miejsce w zawodach. Siła jego gry zapewniła mu jednak wygraną i triumf w naszych mistrzostwach. Na drugie miejsce dotarł Mariusz Wrześniewski z Krakowa, a brązowym laureatem został Konrad Sowula (też z Krakowa). Wszystkim triumfatorom gratulujemy. Gratulacje także dla Joanny Ostrowskiej, która sporo rund czekała, czy ktoś przebije jej „dobytymi” za 176 punktów. Nikt nie przebił, więc jej ruch stał się najdroższym spośród wszystkich wykonanych w Gliwicach.

Najlepszym z debiutantów został zaś Wojciech Lyszczyna z Zabrza.

No i przyszedł czas na nagrody – w tym roku praktycznie same książki, po co najmniej 2 na głowę. Za tę mnogość dziękujemy Wydawnictwu Znak, Państwowemu Instytutowi Wydawniczemu, Regionalnemu Instytutowi Kultury w Katowicach, Wydawnictwu Media Rodzina i Wydawnictwu Agora. Ukłony dla M-Studio w Zabrzu za projekt koszulek.

Jak podziękowania, to bardzo wiele serdeczności ślę do wspomagających nas osób z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach i Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6. A także dla moich kolegów ze stowarzyszenia „Ekspedycja w Głąb Kultury”, które oficjalnie przejęło organizowanie naszych scrabblowych zawodów.

Na koniec w imieniu organizatora dziękuję sędziemu, w imieniu sędziego dziękuję organizatorowi.

Serdecznie zapraszam do zakładki „Wyniki”, tam można zajrzeć na podstronę „Przebieg” i, to już ostatni krok, kliknąwszy „Komentarze” lub „Zdjęcia”, znajdziemy jeszcze więcej opowieści z gliwickiego turnieju i liczne zdjęcia, układające się czasem w swoiste galerie.

Do zobaczenia za rok… albo… może już tej jesieni?

W każdym razie do zaś :)
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Scrabble
XXII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
XXI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekSzkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 w Gliwicach
ul. Jasnogórska 15/17
44-100 Gliwice
Obrońca tytułuJakub Zaryński
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 29 czerwca (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 30 czerwca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
WpisoweZwykli uczestnicy/uczestniczki — 25 zł za dzień
Członkinie/członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
Młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
Studenci – 20 zł za dzień
Debiutanci — bez opłat
DojazdSzkoła znajduje się w centrum Gliwic, 18 minut pieszo od dworca PKP, 4 minuty od zjazdu z Drogowej Trasy Średnicowej
WyżywieniePrzez cały czas turnieju dostępny bufet kawowy.
W pierwszym dniu dla wszystkich osób zapewniona pizza w czasie przerwy obiadowej. Osobny posiłek dla wegan i weganek.
NoclegiNa stronie https://turystyka.gliwice.eu/ w zakładce gastronomia i hotele.
Ponadto duży wybór miejsc noclegowych na stronach typu booking.com
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne dla osób zajmujących 3 pierwsze miejsca (600, 400 i 200 zł.)
W przypadku większej ilości grających zwiększenie puli nagród do pięciu osób.
 
Dla wszystkich uczestniczek i uczestników liczne nagrody rzeczowe.
Dodatkowe atrakcjeDla wszystkich osób uczestniczących przewidziano pamiątkowe koszulki. Prosimy o wczesne zapisy, co zagwarantuje otrzymanie zamówionego rozmiaru.
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFSmęska M2019-05-19 23:32:25
2 Bartosz Morawski Wrocław Członek PFSmęska M2019-05-20 07:24:38
3 Szymon Stępień Bytom Zwykły uczestnikmęska L2019-05-20 09:52:52
4 Izabela Chmielewska Zabrze Zwykły uczestnikdamska M2019-05-20 10:19:19
5 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSmęska S2019-05-20 11:38:21
6 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnikmęska L2019-05-20 12:05:01
7 Jakub Zaryński  Świnoujście Członek PFSmęska M2019-05-20 15:33:28
8 Karolina Sikora Jaworzno Członek PFSdamska M2019-05-20 15:54:56
9 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFSmęska XL2019-05-21 06:52:59
10 Natalia Ogierman Wadowice Zwykły uczestnikdamska M2019-05-21 09:14:18
11 Dominik Ulejczyk Będzin Młodzieżmęska S2019-05-21 20:23:12
12 Dawid Węgrzyński Zabrze Zwykły uczestnikmęska L2019-05-21 22:28:40
13 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój Członek PFSmęska M2019-05-22 14:20:57
14 Marta Majewska Wadowice Zwykły uczestnikdamska S2019-05-22 18:49:23
15 Agnieszka Dawid Kraków Zwykły uczestnikdamska M2019-05-23 09:24:20
16 Aneta Szczyrzyca Jaworzno Członek PFSdamska L2019-05-24 20:06:30
17 Andrzej Klich JAWORZNO Członek PFSmęska L2019-05-25 07:53:08
18 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFSmęska M2019-05-28 00:50:38
19 Piotr Broda Sandomierz Członek PFSmęska XXL2019-05-29 11:16:43
20 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFSmęska XL2019-06-01 06:45:44
21 Urszula Rechowicz Katowice Członek PFSdamska L2019-06-01 06:46:12
22 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFSmęska M2019-06-02 07:55:00
23 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFSmęska S2019-06-02 22:33:12
24 Krzysztof Zawadzki Sampława Członek PFSmęska L2019-06-03 11:26:38
25 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFSmęska XL2019-06-03 13:35:46
26 Andrzej Rakoczy Kraków Zwykły uczestnikmęska L2019-06-03 14:08:03
27 Dariusz Sowula Kraków Zwykły uczestnikmęska XL2019-06-03 18:54:41
28 Sławek Wiśniowski Jaworzno Członek PFSmęska XL2019-06-03 21:12:51
29 Tomasz Siwiński Zawiercie Zwykły uczestnikmęska XL2019-06-05 14:27:18
30 Waldemar Wypchał Kraków Członek PFSmęska XL2019-06-05 16:06:13
31 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSmęska L2019-06-06 09:54:55
32 Ireneusz Kurzok Mikołów Zwykły uczestnikmęska L2019-06-06 10:40:14
33 Justyna Górka  Kraków Członek PFSmęska L2019-06-06 11:25:53
34 Katarzyna Kowalska Katowice Członek PFS2019-06-06 13:39:25
35 Grażyna Smereka Racibórz Zwykły uczestnikdamska XL2019-06-06 22:48:47
36 Bożena Guział Racibórz Członek PFSdamska XL2019-06-06 22:49:53
37 Zofia Gajewska Jelenia Góra Członek PFSdamska L2019-06-07 22:11:24
38 Joanna Brychcy Katowice Członek PFSdamska S2019-06-07 22:23:58
39 Janusz Krupiński Bytom Członek PFSmęska L2019-06-08 16:50:42
40 Krzysztof Kałuża  Sosnowiec Zwykły uczestnikmęska M2019-06-11 06:18:39
41 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFSmęska XL2019-06-11 18:52:21
42 Marcin Kurowski Racibórz Zwykły uczestnikmęska XXXL2019-06-12 14:06:17
43 Mariusz Wrześniewski Warszawa Członek PFSmęska XL2019-06-12 18:15:25
44 Wojciech Lyszczyna Zabrze Debiutmęska XL2019-06-13 12:06:14
45 Adam Janicki Wrocław Członek PFSmęska L2019-06-14 22:21:29
46 Tomasz Rekus Gliwice Zwykły uczestnikmęska XXXL2019-06-15 10:24:16
47 Sławomir Wolski Wrocław Członek PFSmęska XL2019-06-15 17:30:34
48 Renata Andracka Zwola Członek PFSdamska XL2019-06-15 21:01:07
49 KINGA KAMINSKA Gliwice Zwykły uczestnikdamska S2019-06-17 23:00:59
50 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnikmęska L2019-06-19 15:13:38
51 Sebastian Kowalski Gliwice Debiutmęska XL2019-06-20 22:36:01
52 Teresa Zalewska Racibórz Członek PFSmęska XL2019-06-21 00:34:44
53 Łukasz Bobowski Suchedniów Członek PFSmęska M2019-06-23 11:38:35
54 Jolanta Zięba Zabrze Zwykły uczestnikdamska XL2019-06-23 17:08:12
55 Justyna Nieznalska Jejkowice Zwykły uczestnikmęska L2019-06-23 19:05:27
56 Dariusz Putoń  RUDA ŚLĄSKA Członek PFSmęska XL2019-06-24 13:06:50
57 Jerzy Luter Bytom Członek PFSmęska XL2019-06-25 04:31:54
58 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFSdamska M2019-06-25 15:03:43
59 Weronika Zdancewicz Zabrze Debiutdamska M2019-06-26 07:04:54
60 Konrad Sowula Kraków Zwykły uczestnikmęska XL2019-06-26 09:53:26
61 Marek Salamon  Bytom Zwykły uczestnikmęska XL2019-06-26 20:08:37
62 Ziemowit Pazda Wrocław Członek PFSmęska XL2019-06-26 20:14:52
63 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFSmęska XL2019-06-27 14:41:54
64 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFSdamska L2019-06-27 19:08:47
65 Marek Dudkiewicz Milanówek Zwykły uczestnikmęska XL2019-06-27 23:14:58
66 Jakub Nalepa Gliwice Zwykły uczestnikmęska M2019-06-28 13:53:54
67 Artur Irzyk Strzyżów Członek PFSdamska S2019-06-29 11:11:30
OrganizatorzyMaciej Śliwa — 601 91 66 00 — maciej@sliwa.zabrze.pl

Sponsorzy

anonimowi scrabbliści


Wyniki turnieju XXIV Mistrzostw Górnego Śląska i Zagłębie (II Otwarte Mistrzostwa Gliwic)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            145.78     11.0     4805     2188      607
  2 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.94      9.0     5098     1981      512
  3 Konrad          Sowula               Kraków                 135.64      9.0     4917     1917      584
  4 Marek           Salamon              Bytom                  133.78      9.0     4777     2004      529
  5 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              137.88      9.0     4727     1911      520
  6 Bartosz         Morawski             Wrocław                162.18      8.0     5294     1839      687
  7 Artur           Irzyk                Strzyżów               145.01      8.0     4890     1855      289
  8 Jakub           Zaryński             Świnoujście            146.73      8.0     4802     1717      905
  9 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.51      8.0     4766     1798      630
 10 Andrzej         Rechowicz            Katowice               130.91      8.0     4746     1710      196
 11 Renata          Andracka             Zwola                  118.49      8.0     4575     1719      312
 12 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       130.34      8.0     4409     1739       91
 13 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              137.60      7.0     4849     1655      505
 14 Justyna         Górka                Kraków                 147.32      7.0     4832     1683      883
 15 Kacper          Zegadło              Warszawa               151.12      7.0     4658     1620      383
 16 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               138.82      7.0     4647     1583      484
 17 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.66      7.0     4632     1654      269
 18 Piotr           Broda                Sandomierz             133.52      7.0     4609     1622      107
 19 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              134.88      7.0     4590     1709      238
 20 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            107.89      7.0     4533     1534      129
 21 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                123.55      7.0     4470     1573      -32
 22 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              116.56      7.0     4439     1549      484
 23 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 122.30      7.0     4363     1694     -120
 24 Szymon          Stępień              Bytom                  127.44      6.0     4829     1555      422
 25 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             147.74      6.0     4815     1676      241
 26 Jerzy           Matyasik             Kraków                 124.70      6.0     4746     1417      210
 27 Joanna          Ostrowska            Warszawa               127.80      6.0     4714     1463      418
 28 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         147.73      6.0     4591     1517       -3
 29 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               133.33      6.0     4554     1428      148
 30 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               110.40      6.0     4506     1464      -18
 31 Katarzyna       Kowalska             Katowice               119.07      6.0     4501     1498      322
 32 Janusz          Krupiński            Bytom                  143.93      6.0     4487     1575      -14
 33 Jakub           Nalepa               Gliwice                127.00      6.0     4473     1564       -4
 34 Ziemowit        Pazda                Wrocław                121.57      6.0     4373     1603     -175
 35 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               125.99      6.0     4352     1483       70
 36 Sławomir        Wolski               Wrocław                122.56      6.0     4295     1583     -377
 37 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 141.25      6.0     4253     1613     -504
 38 Joanna          Brychcy              Katowice               112.71      6.0     4195     1516     -373
 39 Jolanta         Zięba                Zabrze                 109.27      6.0     4044     1417       80
 40 Agnieszka       Dawid                Kraków                 120.32      5.0     4631     1303      106
 41 Bożena          Guział               Racibórz               117.86      5.0     4433     1293      132
 42 Tomasz          Sehnal               Warszawa               127.18      5.0     4421     1354       65
 43 Adam            Janicki              Wrocław                120.30      5.0     4239     1450     -332
 44 Jerzy           Luter                Bytom                  124.14      5.0     4236     1324     -292
 45 Dariusz         Sowula               Kraków                 130.19      5.0     4215     1313     -192
 46 Teresa          Zalewska             Racibórz               119.04      5.0     4202     1448     -543
 47 Izabela         Chmielewska          Zabrze                 100.00      5.0     4164     1357     -255
 48 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               118.32      5.0     4081     1338       29
 49 Marek           Popczyk              Tychy                  100.00      5.0     3920     1262       87
 50 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               103.43      4.5     4023     1219       -2
 51 Waldemar        Wypchał              Kraków                 115.88      4.0     4240     1220     -296
 52 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.43      4.0     4229     1208      -54
 53 Marcin          Kurowski             Racibórz               114.03      4.0     4201     1194     -211
 54 Justyna         Nieznalska           Jejkowice              118.41      4.0     3988     1250     -166
 55 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3916     1162     -555
 56 Karolina        Sikora               Jaworzno               100.98      4.0     3905     1215     -390
 57 Dawid           Węgrzyński           Zabrze                 100.00      4.0     3117     1117     -891
 58 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              133.01      4.0     2696      980     -102
 59 Tomasz          Rekus                Gliwice                100.00      3.0     3130      999    -1070
 60 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      3.0     1850      571      397
 61 Wojciech        Lyszczyna            Zabrze                 100.00      2.5     3215      821     -708
 62 Weronika        Zdancewicz           Zabrze                 100.00      2.5     2734      809     -892
 63 Marta           Majewska             Wadowice               104.97      2.5     2617      692      260
 64 Grażyna         Smereka              Racibórz               107.32      1.0     1274      396     -138
 65 Sebastian       Kowalski             Gliwice                100.00      0.5     1908      633    -2722
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXIV Mistrzostw Górnego Śląska i Zagłębie (II Otwarte Mistrzostwa Gliwic)



	Bartosz Morawski 162.18 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ireneusz       Kurzok                123.55 +  490: 339  174
    2     7 Marek          Salamon               133.78 +  468: 321  184
    3     1 Joanna         Ostrowska             127.80 +  472: 426  178
    4     1 Krzysztof      Sporczyk              134.88 +  529: 342  185
    5     1 Mikołaj        Cieplik               147.74 +  399: 334  198
    6     1 Dariusz        Putoń                 145.78 +  456: 346  196
    7     1 Dominik        Ulejczyk              122.30 +  506: 401  172
    8     1 Artur          Irzyk                 145.01 -  334: 369   95
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  305: 459   95
   10     2 Konrad         Sowula                135.64 -  379: 386   86
   11     4 Andrzej        Rechowicz             130.91 +  566: 310  181
   12     2 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  390: 574   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 12 153.25




	Kacper Zegadło 151.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sławomir       Wolski                122.56 -  340: 422   73
    2    28 Aneta          Szczyrzyca            103.43 +  515: 227  153
    3    14 Joanna         Brychcy               112.71 +  394: 284  163
    4    10 Konrad         Sowula                135.64 -  374: 435   86
    5    13 Renata         Andracka              118.49 +  437: 312  168
    6     9 Krzysztof      Kałuża                133.01 -  342: 367   83
    7    15 Adam           Janicki               120.30 +  420: 357  170
    8    10 Teresa         Zalewska              119.04 +  403: 284  169
    9     7 Łukasz         Bobowski              145.51 -  276: 418   96
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              134.88 +  439: 391  185
   11     9 Jakub          Nalepa                127.00 +  391: 385  177
   12     6 Jakub          Zaryński              146.73 -  327: 393   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Mikołaj Cieplik 147.74 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Ulejczyk              122.30 +  465: 301  172
    2    10 Dariusz        Sowula                130.19 +  449: 380  180
    3     3 Justyna        Górka                 147.32 +  355: 341  197
    4     3 Marek          Dudkiewicz            137.88 +  395: 278  188
    5     1 Bartosz        Morawski              162.18 -  334: 399  112
    6     2 Artur          Irzyk                 145.01 +  422: 401  195
    7     2 Andrzej        Rechowicz             130.91 +  610: 288  181
    8     2 Marek          Salamon               133.78 -  347: 499   84
    9     3 Dariusz        Putoń                 145.78 -  414: 432   96
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  410: 460   95
   11     5 Łukasz         Bobowski              145.51 -  264: 440   96
   12     9 Maciej         Skrzypczak            130.34 -  350: 355   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Paweł Mazurek 147.73 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ziemowit       Pazda                 121.57 -  359: 377   72
    2    23 Marcin         Kurowski              114.03 +  509: 353  164
    3    12 Marek          Salamon               133.78 -  361: 416   84
    4    17 Justyna        Nieznalska            118.41 +  372: 345  168
    5    15 Sławomir       Wiśniowski            118.32 +  406: 319  168
    6    11 Adam           Janicki               120.30 +  455: 358  170
    7     6 Marek          Dudkiewicz            137.88 +  434: 313  188
    8     3 Dariusz        Putoń                 145.78 -  281: 435   96
    9     9 Renata         Andracka              118.49 -  272: 492   68
   10    15 Tomasz         Siwiński              116.56 +  378: 324  167
   11     7 Justyna        Górka                 147.32 -  367: 422   97
   12    11 Zbigniew       Wietecki              124.66 -  397: 440   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Justyna Górka 147.32 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Dawid                 120.32 +  446: 347  170
    2    13 Jakub          Nalepa                127.00 +  395: 265  177
    3     3 Mikołaj        Cieplik               147.74 -  341: 355   98
    4     6 Joanna         Ostrowska             127.80 +  418: 329  178
    5     8 Maciej         Skrzypczak            130.34 -  356: 363   80
    6    14 Joanna         Brychcy               112.71 +  384: 270  163
    7     5 Artur          Irzyk                 145.01 -  299: 382   95
    8    15 Andrzej        Rakoczy               141.25 -  371: 382   91
    9    15 Ziemowit       Pazda                 121.57 +  490: 231  172
   10    12 Sławomir       Wolski                122.56 +  562: 255  173
   11     7 Paweł          Mazurek               147.73 +  422: 367  198
   12     4 Marek          Dudkiewicz            137.88 -  348: 403   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Jakub Zaryński 146.73 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Adam           Janicki               120.30 -  379: 391   70
    2    19 Marek          Popczyk               100.00 +  480: 275  150
    3    13 Sławomir       Wolski                122.56 -  346: 401   73
    4    18 Jolanta        Zięba                 109.27 +  418: 273  159
    5    14 Marcin         Kurowski              114.03 +  447: 230  164
    6     8 Teresa         Zalewska              119.04 +  453: 296  169
    7     4 Dariusz        Putoń                 145.78 -  345: 364   96
    8     8 Krzysztof      Sporczyk              134.88 +  398: 343  185
    9     5 Janusz         Krupiński             143.93 +  471: 325  194
   10     4 Dominik        Ulejczyk              122.30 +  367: 329  172
   11     3 Marek          Salamon               133.78 -  305: 343   84
   12     6 Kacper         Zegadło               151.12 +  393: 327  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Dariusz Putoń 145.78 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Kowalska              119.07 +  489: 381  169
    2     8 Łukasz         Bobowski              145.51 +  372: 326  196
    3     2 Natalia        Woźniak               137.60 +  403: 351  188
    4     4 Ziemowit       Pazda                 121.57 +  369: 338  172
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          144.94 +  466: 310  195
    6     1 Bartosz        Morawski              162.18 -  346: 456  112
    7     4 Jakub          Zaryński              146.73 +  364: 345  197
    8     3 Paweł          Mazurek               147.73 +  435: 281  198
    9     3 Mikołaj        Cieplik               147.74 +  432: 414  198
   10     1 Marek          Salamon               133.78 +  345: 295  184
   11     1 Artur          Irzyk                 145.01 +  406: 369  195
   12     1 Marek          Salamon               133.78 +  378: 332  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2188  / 12 182.33




	Łukasz Bobowski 145.51 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              119.04 +  397: 362  169
    2     8 Dariusz        Putoń                 145.78 -  326: 372   96
    3    11 Zbigniew       Wietecki              124.66 -  385: 421   75
    4    21 Andrzej        Rakoczy               141.25 -  343: 346   91
    5    26 Tomasz         Siwiński              116.56 +  371: 352  167
    6    24 Justyna        Nieznalska            118.41 +  350: 307  168
    7    16 Arkadiusz      Łydka                 125.99 +  394: 291  176
    8     9 Szymon         Stępień               127.44 +  436: 347  177
    9     7 Kacper         Zegadło               151.12 +  418: 276  201
   10     8 Janusz         Krupiński             143.93 +  472: 342  194
   11     5 Mikołaj        Cieplik               147.74 +  440: 264  198
   12     3 Konrad         Sowula                135.64 -  434: 456   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 12 149.83




	Artur Irzyk 145.01 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Andracka              118.49 +  441: 263  168
    2    14 Krzysztof      Kałuża                133.01 +  463: 401  183
    3     4 Piotr          Broda                 133.52 +  466: 387  184
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  343: 478   95
    5     4 Sławomir       Wolski                122.56 +  402: 383  173
    6     2 Mikołaj        Cieplik               147.74 -  401: 422   98
    7     5 Justyna        Górka                 147.32 +  382: 299  197
    8     1 Bartosz        Morawski              162.18 +  369: 334  212
    9     2 Marek          Salamon               133.78 -  368: 500   84
   10     5 Jakub          Nalepa                127.00 +  465: 345  177
   11     1 Dariusz        Putoń                 145.78 -  369: 406   96
   12     5 Natalia        Woźniak               137.60 +  421: 383  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 12 154.58




	Mariusz Wrześniewski 144.94 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Nieznalska            118.41 +  421: 338  168
    2     4 Arkadiusz      Łydka                 125.99 +  389: 385  176
    3     5 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 +  446: 332  189
    4     2 Artur          Irzyk                 145.01 +  478: 343  195
    5     2 Dariusz        Putoń                 145.78 -  310: 466   96
    6     3 Marek          Dudkiewicz            137.88 +  424: 364  188
    7     3 Marek          Salamon               133.78 -  353: 513   84
    8     7 Jakub          Nalepa                127.00 +  455: 403  177
    9     1 Bartosz        Morawski              162.18 +  459: 305  212
   10     3 Mikołaj        Cieplik               147.74 +  460: 410  198
   11     2 Konrad         Sowula                135.64 -  329: 337   86
   12     2 Bartosz        Morawski              162.18 +  574: 390  212
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1981  / 12 165.08




	Janusz Krupiński 143.93 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Wiśniowski            118.32 +  467: 298  168
    2     9 Adam           Janicki               120.30 +  417: 243  170
    3     6 Marek          Dudkiewicz            137.88 -  318: 453   88
    4    15 Katarzyna      Kowalska              119.07 +  421: 336  169
    5     6 Ziemowit       Pazda                 121.57 +  409: 348  172
    6     4 Dominik        Ulejczyk              122.30 -  339: 361   72
    7    10 Andrzej        Rakoczy               141.25 +  334: 298  191
    8     5 Zbigniew       Wietecki              124.66 +  410: 351  175
    9     5 Jakub          Zaryński              146.73 -  325: 471   97
   10     8 Łukasz         Bobowski              145.51 -  342: 472   96
   11     8 Natalia        Woźniak               137.60 -  367: 405   88
   12    12 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 -  338: 465   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Andrzej Rakoczy 141.25 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bożena         Guział                117.86 +  337: 332  168
    2    16 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 -  331: 463   89
    3    20 Krzysztof      Kałuża                133.01 -  362: 437   83
    4    21 Łukasz         Bobowski              145.51 +  346: 343  196
    5    21 Szymon         Dąbrowski             133.33 +  375: 345  183
    6    15 Tomasz         Sehnal                127.18 +  420: 379  177
    7    10 Janusz         Krupiński             143.93 -  298: 334   94
    8    15 Justyna        Górka                 147.32 +  382: 371  197
    9    12 Szymon         Stępień               127.44 +  455: 387  177
   10     9 Natalia        Woźniak               137.60 -  290: 511   88
   11    12 Piotr          Broda                 133.52 -  303: 372   84
   12    16 Szymon         Stępień               127.44 -  354: 483   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Małgorzata Deszczyńska 138.82 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Siwiński              116.56 +  436: 321  167
    2    16 Andrzej        Rakoczy               141.25 +  463: 331  191
    3     5 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  332: 446   95
    4    14 Izabela        Chmielewska           100.00 -  335: 368   50
    5    18 Krzysztof      Zawadzki              110.40 +  410: 368  160
    6    12 Ziemowit       Pazda                 121.57 +  370: 281  172
    7    11 Jakub          Nalepa                127.00 -  341: 349   77
    8    12 Renata         Andracka              118.49 -  377: 378   68
    9    14 Maciej         Dąbrowski             116.43 +  392: 284  166
   10    14 Joanna         Brychcy               112.71 +  425: 338  163
   11    11 Maciej         Skrzypczak            130.34 -  301: 361   80
   12    12 Janusz         Krupiński             143.93 +  465: 338  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Marek Dudkiewicz 137.88 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             116.43 +  435: 376  166
    2     1 Szymon         Stępień               127.44 +  364: 345  177
    3     6 Janusz         Krupiński             143.93 +  453: 318  194
    4     3 Mikołaj        Cieplik               147.74 -  278: 395   98
    5     5 Zbigniew       Wietecki              124.66 +  424: 303  175
    6     3 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  364: 424   95
    7     6 Paweł          Mazurek               147.73 -  313: 434   98
    8    16 Jerzy          Matyasik              124.70 +  468: 266  175
    9    11 Piotr          Broda                 133.52 +  376: 364  184
   10     7 Maciej         Skrzypczak            130.34 +  407: 344  180
   11     6 Dominik        Ulejczyk              122.30 +  442: 290  172
   12     4 Justyna        Górka                 147.32 +  403: 348  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1911  / 12 159.25




	Natalia Woźniak 137.60 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Wypchał               115.88 +  423: 265  166
    2     2 Zbigniew       Wietecki              124.66 +  492: 346  175
    3     2 Dariusz        Putoń                 145.78 -  351: 403   96
    4     9 Marek          Salamon               133.78 -  321: 372   84
    5    16 Karolina       Sikora                100.98 +  428: 296  151
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  266: 393   85
    7    18 Ziemowit       Pazda                 121.57 +  423: 341  172
    8    11 Katarzyna      Kowalska              119.07 +  445: 355  169
    9    10 Jakub          Nalepa                127.00 -  401: 495   77
   10     9 Andrzej        Rakoczy               141.25 +  511: 290  191
   11     8 Janusz         Krupiński             143.93 +  405: 367  194
   12     5 Artur          Irzyk                 145.01 -  383: 421   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Konrad Sowula 135.64 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Kurowski              114.03 +  410: 288  164
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  351: 386   85
    3    21 Jakub          Nalepa                127.00 +  375: 285  177
    4    10 Kacper         Zegadło               151.12 +  435: 374  201
    5    10 Dominik        Ulejczyk              122.30 -  325: 416   72
    6     7 Szymon         Stępień               127.44 +  494: 250  177
    7     8 Krzysztof      Kałuża                133.01 +  487: 429  183
    8     4 Andrzej        Rechowicz             130.91 -  382: 424   81
    9     6 Ireneusz       Kurzok                123.55 +  479: 339  174
   10     2 Bartosz        Morawski              162.18 +  386: 379  212
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          144.94 +  337: 329  195
   12     3 Łukasz         Bobowski              145.51 +  456: 434  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1917  / 12 159.75




	Krzysztof Sporczyk 134.88 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Brychcy               112.71 +  493: 334  163
    2     6 Konrad         Sowula                135.64 +  386: 351  186
    3     7 Maciej         Skrzypczak            130.34 +  383: 324  180
    4     1 Bartosz        Morawski              162.18 -  342: 529  112
    5     7 Marek          Salamon               133.78 -  292: 322   84
    6    10 Natalia        Woźniak               137.60 +  393: 266  188
    7     7 Zbigniew       Wietecki              124.66 -  306: 451   75
    8     8 Jakub          Zaryński              146.73 -  343: 398   97
    9    17 Krzysztof      Zawadzki              110.40 +  340: 338  160
   10    11 Kacper         Zegadło               151.12 -  391: 439  101
   11    18 Dariusz        Sowula                130.19 +  572: 256  180
   12    10 Szymon         Dąbrowski             133.33 +  349: 344  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Marek Salamon 133.78 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Zawadzki              110.40 +  401: 344  160
    2     7 Bartosz        Morawski              162.18 -  321: 468  112
    3    12 Paweł          Mazurek               147.73 +  416: 361  198
    4     9 Natalia        Woźniak               137.60 +  372: 321  188
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              134.88 +  322: 292  185
    6     6 Piotr          Broda                 133.52 +  463: 366  184
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          144.94 +  513: 353  195
    8     2 Mikołaj        Cieplik               147.74 +  499: 347  198
    9     2 Artur          Irzyk                 145.01 +  500: 368  195
   10     1 Dariusz        Putoń                 145.78 -  295: 345   96
   11     3 Jakub          Zaryński              146.73 +  343: 305  197
   12     1 Dariusz        Putoń                 145.78 -  332: 378   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2004  / 12 167.00




	Piotr Broda 133.52 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 +  449: 378  158
    2    12 Grażyna        Smereka               107.32 +  363: 246  157
    3     4 Artur          Irzyk                 145.01 -  387: 466   95
    4    16 Adam           Janicki               120.30 +  368: 350  170
    5     3 Szymon         Stępień               127.44 +  451: 371  177
    6     6 Marek          Salamon               133.78 -  366: 463   84
    7     9 Maciej         Skrzypczak            130.34 +  457: 360  180
    8     6 Dominik        Ulejczyk              122.30 -  283: 420   72
    9    11 Marek          Dudkiewicz            137.88 -  364: 376   88
   10    13 Teresa         Zalewska              119.04 +  378: 342  169
   11    12 Andrzej        Rakoczy               141.25 +  372: 303  191
   12     7 Andrzej        Rechowicz             130.91 -  371: 427   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Szymon Dąbrowski 133.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grażyna        Smereka               107.32 -  345: 377   57
    2    26 Waldemar       Wypchał               115.88 +  416: 384  166
    3    22 Jerzy          Luter                 124.14 +  407: 323  174
    4     7 Zbigniew       Wietecki              124.66 -  376: 380   75
    5    21 Andrzej        Rakoczy               141.25 -  345: 375   91
    6    20 Katarzyna      Kowalska              119.07 -  287: 486   69
    7    24 Karolina       Sikora                100.98 -  309: 332   51
    8    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  483: 402  150
    9    24 Justyna        Nieznalska            118.41 +  455: 301  168
   10    20 Maciej         Dąbrowski             116.43 +  393: 338  166
   11    13 Arkadiusz      Łydka                 125.99 +  394: 359  176
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  344: 349   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Krzysztof Kałuża 133.01 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marta          Majewska              104.97 +  361: 353  155
    2    14 Artur          Irzyk                 145.01 -  401: 463   95
    3    20 Andrzej        Rakoczy               141.25 +  437: 362  191
    4     5 Szymon         Stępień               127.44 -  315: 431   77
    5    11 Jerzy          Matyasik              124.70 +  386: 360  175
    6     9 Kacper         Zegadło               151.12 +  367: 342  201
    7     8 Konrad         Sowula                135.64 -  429: 487   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  /  7 140.00




	Andrzej Rechowicz 130.91 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Aneta          Szczyrzyca            103.43 +  451: 261  153
    2    11 Ziemowit       Pazda                 121.57 -  329: 409   72
    3    19 Jolanta        Zięba                 109.27 +  378: 369  159
    4     8 Arkadiusz      Łydka                 125.99 +  442: 279  176
    5     9 Izabela        Chmielewska           100.00 +  421: 294  150
    6     5 Maciej         Skrzypczak            130.34 +  455: 314  180
    7     2 Mikołaj        Cieplik               147.74 -  288: 610   98
    8     4 Konrad         Sowula                135.64 +  424: 382  186
    9     4 Dominik        Ulejczyk              122.30 -  367: 388   72
   10     6 Renata         Andracka              118.49 +  454: 307  168
   11     4 Bartosz        Morawski              162.18 -  310: 566  112
   12     7 Piotr          Broda                 133.52 +  427: 371  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Maciej Skrzypczak 130.34 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Karolina       Sikora                100.98 +  437: 411  151
    2    15 Jolanta        Zięba                 109.27 +  354: 338  159
    3     7 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  324: 383   85
    4    13 Ireneusz       Kurzok                123.55 +  391: 289  174
    5     8 Justyna        Górka                 147.32 +  363: 356  197
    6     5 Andrzej        Rechowicz             130.91 -  314: 455   81
    7     9 Piotr          Broda                 133.52 -  360: 457   84
    8    14 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 +  443: 247  158
    9     8 Zbigniew       Wietecki              124.66 +  363: 324  175
   10     7 Marek          Dudkiewicz            137.88 -  344: 407   88
   11    11 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 +  361: 301  189
   12     9 Mikołaj        Cieplik               147.74 +  355: 350  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Dariusz Sowula 130.19 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Izabela        Chmielewska           100.00 +  381: 301  150
    2    10 Mikołaj        Cieplik               147.74 -  380: 449   98
    3    23 Adam           Janicki               120.30 -  257: 380   70
    4    22 Bożena         Guział                117.86 -  343: 452   68
    5    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  362: 212  150
    6    19 Arkadiusz      Łydka                 125.99 -  356: 415   76
    7    27 Marek          Popczyk               100.00 +  441: 253  150
    8    23 Joanna         Brychcy               112.71 -  322: 339   63
    9    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  413: 292  150
   10    17 Szymon         Stępień               127.44 +  381: 357  177
   11    18 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  256: 572   85
   12    21 Arkadiusz      Łydka                 125.99 -  323: 385   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Joanna Ostrowska 127.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  521: 274  150
    2     3 Sławomir       Wolski                122.56 +  354: 300  173
    3     1 Bartosz        Morawski              162.18 -  426: 472  112
    4     6 Justyna        Górka                 147.32 -  329: 418   97
    5    12 Teresa         Zalewska              119.04 -  378: 419   69
    6    18 Karolina       Sikora                100.98 +  451: 236  151
    7    13 Katarzyna      Kowalska              119.07 -  295: 379   69
    8    17 Ziemowit       Pazda                 121.57 -  376: 378   72
    9    20 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 +  474: 311  158
   10    16 Arkadiusz      Łydka                 125.99 -  334: 352   76
   11    20 Maciej         Dąbrowski             116.43 +  406: 393  166
   12    17 Agnieszka      Dawid                 120.32 +  370: 364  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Szymon Stępień 127.44 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sebastian      Kowalski              100.00 +  547: 126  150
    2     1 Marek          Dudkiewicz            137.88 -  345: 364   88
    3     9 Teresa         Zalewska              119.04 +  488: 312  169
    4     5 Krzysztof      Kałuża                133.01 +  431: 315  183
    5     3 Piotr          Broda                 133.52 -  371: 451   84
    6     7 Konrad         Sowula                135.64 -  250: 494   86
    7    14 Sławomir       Wolski                122.56 +  403: 394  173
    8     9 Łukasz         Bobowski              145.51 -  347: 436   96
    9    12 Andrzej        Rakoczy               141.25 -  387: 455   91
   10    17 Dariusz        Sowula                130.19 -  357: 381   80
   11    21 Marcin         Kurowski              114.03 +  420: 325  164
   12    16 Andrzej        Rakoczy               141.25 +  483: 354  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Tomasz Sehnal 127.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wojciech       Lyszczyna             100.00 +  414: 322  150
    2     5 Jerzy          Matyasik              124.70 +  462: 321  175
    3     8 Ziemowit       Pazda                 121.57 -  372: 389   72
    4    11 Dominik        Ulejczyk              122.30 -  323: 330   72
    5    17 Katarzyna      Kowalska              119.07 +  367: 262  169
    6    15 Andrzej        Rakoczy               141.25 -  379: 420   91
    7    17 Renata         Andracka              118.49 -  353: 376   68
    8    18 Waldemar       Wypchał               115.88 +  434: 390  166
    9    13 Teresa         Zalewska              119.04 -  306: 360   69
   10    21 Jerzy          Luter                 124.14 +  365: 339  174
   11    14 Sławomir       Wolski                122.56 -  341: 348   73
   12    18 Jerzy          Matyasik              124.70 -  305: 499   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Jakub Nalepa 127.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Popczyk               100.00 +  371: 307  150
    2    13 Justyna        Górka                 147.32 -  265: 395   97
    3    21 Konrad         Sowula                135.64 -  285: 375   86
    4    26 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 +  382: 370  158
    5    22 Ireneusz       Kurzok                123.55 +  390: 305  174
    6    16 Sławomir       Wolski                122.56 +  436: 286  173
    7    11 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 +  349: 341  189
    8     7 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  403: 455   95
    9    10 Natalia        Woźniak               137.60 +  495: 401  188
   10     5 Artur          Irzyk                 145.01 -  345: 465   95
   11     9 Kacper         Zegadło               151.12 -  385: 391  101
   12    13 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 -  367: 386   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Arkadiusz Łydka 125.99 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Rekus                 100.00 +  504: 247  150
    2     4 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  385: 389   95
    3    10 Krzysztof      Zawadzki              110.40 +  391: 305  160
    4     8 Andrzej        Rechowicz             130.91 -  279: 442   81
    5    19 Joanna         Brychcy               112.71 -  353: 366   63
    6    19 Dariusz        Sowula                130.19 +  415: 356  180
    7    16 Łukasz         Bobowski              145.51 -  291: 394   96
    8    20 Izabela        Chmielewska           100.00 +  356: 330  150
    9    16 Tomasz         Siwiński              116.56 -  282: 402   67
   10    16 Joanna         Ostrowska             127.80 +  352: 334  178
   11    13 Szymon         Dąbrowski             133.33 -  359: 394   83
   12    21 Dariusz        Sowula                130.19 +  385: 323  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Jerzy Matyasik 124.70 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  495: 222  150
    2     5 Tomasz         Sehnal                127.18 -  321: 462   77
    3    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  428: 351  150
    4    12 Sławomir       Wolski                122.56 -  412: 419   73
    5    11 Krzysztof      Kałuża                133.01 -  360: 386   83
    6    17 Waldemar       Wypchał               115.88 +  461: 276  166
    7    12 Teresa         Zalewska              119.04 -  370: 407   69
    8    16 Marek          Dudkiewicz            137.88 -  266: 468   88
    9    21 Izabela        Chmielewska           100.00 +  354: 335  150
   10    19 Krzysztof      Zawadzki              110.40 -  345: 480   60
   11    23 Jerzy          Luter                 124.14 +  435: 425  174
   12    18 Tomasz         Sehnal                127.18 +  499: 305  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Zbigniew Wietecki 124.66 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Weronika       Zdancewicz            100.00 +  524: 159  150
    2     2 Natalia        Woźniak               137.60 -  346: 492   88
    3    11 Łukasz         Bobowski              145.51 +  421: 385  196
    4     7 Szymon         Dąbrowski             133.33 +  380: 376  183
    5     5 Marek          Dudkiewicz            137.88 -  303: 424   88
    6    13 Izabela        Chmielewska           100.00 +  418: 320  150
    7     7 Krzysztof      Sporczyk              134.88 +  451: 306  185
    8     5 Janusz         Krupiński             143.93 -  351: 410   94
    9     8 Maciej         Skrzypczak            130.34 -  324: 363   80
   10    10 Ireneusz       Kurzok                123.55 +  416: 298  174
   11    10 Renata         Andracka              118.49 -  258: 433   68
   12    11 Paweł          Mazurek               147.73 +  440: 397  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Jerzy Luter 124.14 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jolanta        Zięba                 109.27 -  274: 340   59
    2    24 Marta          Majewska              104.97 +  361: 358  155
    3    22 Szymon         Dąbrowski             133.33 -  323: 407   83
    4    25 Teresa         Zalewska              119.04 -  337: 424   69
    5    25 Agnieszka      Dawid                 120.32 +  389: 354  170
    6    23 Ireneusz       Kurzok                123.55 -  377: 397   74
    7    28 Aneta          Szczyrzyca            103.43 +  332: 326  153
    8    22 Adam           Janicki               120.30 +  404: 384  170
    9    18 Sławomir       Wolski                122.56 -  329: 394   73
   10    21 Tomasz         Sehnal                127.18 -  339: 365   77
   11    23 Jerzy          Matyasik              124.70 -  425: 435   75
   12    24 Maciej         Dąbrowski             116.43 +  346: 344  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Ireneusz Kurzok 123.55 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              162.18 -  339: 490  112
    2    29 Tomasz         Rekus                 100.00 +  482: 207  150
    3    16 Justyna        Nieznalska            118.41 +  417: 354  168
    4    13 Maciej         Skrzypczak            130.34 -  289: 391   80
    5    22 Jakub          Nalepa                127.00 -  305: 390   77
    6    23 Jerzy          Luter                 124.14 +  397: 377  174
    7    20 Izabela        Chmielewska           100.00 +  440: 387  150
    8    13 Krzysztof      Zawadzki              110.40 +  410: 306  160
    9     6 Konrad         Sowula                135.64 -  339: 479   86
   10    10 Zbigniew       Wietecki              124.66 -  298: 416   75
   11    15 Katarzyna      Kowalska              119.07 +  367: 356  169
   12    14 Ziemowit       Pazda                 121.57 +  387: 349  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Sławomir Wolski 122.56 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kacper         Zegadło               151.12 +  422: 340  201
    2     3 Joanna         Ostrowska             127.80 -  300: 354   78
    3    13 Jakub          Zaryński              146.73 +  401: 346  197
    4    12 Jerzy          Matyasik              124.70 +  419: 412  175
    5     4 Artur          Irzyk                 145.01 -  383: 402   95
    6    16 Jakub          Nalepa                127.00 -  286: 436   77
    7    14 Szymon         Stępień               127.44 -  394: 403   77
    8    21 Sławomir       Wiśniowski            118.32 +  332: 323  168
    9    18 Jerzy          Luter                 124.14 +  394: 329  174
   10    12 Justyna        Górka                 147.32 -  255: 562   97
   11    14 Tomasz         Sehnal                127.18 +  348: 341  177
   12    15 Tomasz         Siwiński              116.56 -  361: 424   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Dominik Ulejczyk 122.30 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mikołaj        Cieplik               147.74 -  301: 465   98
    2    20 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 +  399: 336  158
    3    15 Karolina       Sikora                100.98 +  427: 312  151
    4    11 Tomasz         Sehnal                127.18 +  330: 323  177
    5    10 Konrad         Sowula                135.64 +  416: 325  186
    6     4 Janusz         Krupiński             143.93 +  361: 339  194
    7     1 Bartosz        Morawski              162.18 -  401: 506  112
    8     6 Piotr          Broda                 133.52 +  420: 283  184
    9     4 Andrzej        Rechowicz             130.91 +  388: 367  181
   10     4 Jakub          Zaryński              146.73 -  329: 367   97
   11     6 Marek          Dudkiewicz            137.88 -  290: 442   88
   12     8 Renata         Andracka              118.49 -  301: 418   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Ziemowit Pazda 121.57 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Mazurek               147.73 +  377: 359  198
    2    11 Andrzej        Rechowicz             130.91 +  409: 329  181
    3     8 Tomasz         Sehnal                127.18 +  389: 372  177
    4     4 Dariusz        Putoń                 145.78 -  338: 369   96
    5     6 Janusz         Krupiński             143.93 -  348: 409   94
    6    12 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 -  281: 370   89
    7    18 Natalia        Woźniak               137.60 -  341: 423   88
    8    17 Joanna         Ostrowska             127.80 +  378: 376  178
    9    15 Justyna        Górka                 147.32 -  231: 490   97
   10    22 Bożena         Guział                117.86 +  418: 328  168
   11    19 Joanna         Brychcy               112.71 +  514: 336  163
   12    14 Ireneusz       Kurzok                123.55 -  349: 387   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Agnieszka Dawid 120.32 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 147.32 -  347: 446   97
    2    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  399: 418   50
    3    25 Tomasz         Siwiński              116.56 +  344: 326  167
    4    23 Joanna         Brychcy               112.71 -  379: 391   63
    5    25 Jerzy          Luter                 124.14 -  354: 389   74
    6    27 Sławomir       Wiśniowski            118.32 +  473: 314  168
    7    22 Waldemar       Wypchał               115.88 -  368: 456   66
    8    25 Marek          Popczyk               100.00 +  323: 295  150
    9    23 Marcin         Kurowski              114.03 +  494: 308  164
   10    18 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 -  386: 472   58
   11    22 Justyna        Nieznalska            118.41 +  400: 340  168
   12    17 Joanna         Ostrowska             127.80 -  364: 370   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Adam Janicki 120.30 Wrocław             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Zaryński              146.73 +  391: 379  197
    2     9 Janusz         Krupiński             143.93 -  243: 417   94
    3    23 Dariusz        Sowula                130.19 +  380: 257  180
    4    16 Piotr          Broda                 133.52 -  350: 368   84
    5    20 Bożena         Guział                117.86 +  453: 294  168
    6    11 Paweł          Mazurek               147.73 -  358: 455   98
    7    15 Kacper         Zegadło               151.12 -  357: 420  101
    8    22 Jerzy          Luter                 124.14 -  384: 404   74
    9    25 Karolina       Sikora                100.98 -  338: 399   51
   10    24 Waldemar       Wypchał               115.88 +  375: 319  166
   11    25 Sławomir       Wiśniowski            118.32 +  382: 339  168
   12    20 Katarzyna      Kowalska              119.07 -  228: 520   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Katarzyna Kowalska 119.07 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Putoń                 145.78 -  381: 489   96
    2    18 Tomasz         Siwiński              116.56 +  373: 276  167
    3    24 Grażyna        Smereka               107.32 +  345: 297  157
    4    15 Janusz         Krupiński             143.93 -  336: 421   94
    5    17 Tomasz         Sehnal                127.18 -  262: 367   77
    6    20 Szymon         Dąbrowski             133.33 +  486: 287  183
    7    13 Joanna         Ostrowska             127.80 +  379: 295  178
    8    11 Natalia        Woźniak               137.60 -  355: 445   88
    9    19 Joanna         Brychcy               112.71 -  364: 400   63
   10    23 Karolina       Sikora                100.98 +  344: 307  151
   11    15 Ireneusz       Kurzok                123.55 -  356: 367   74
   12    20 Adam           Janicki               120.30 +  520: 228  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Teresa Zalewska 119.04 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Bobowski              145.51 -  362: 397   96
    2    22 Sławomir       Wiśniowski            118.32 +  389: 325  168
    3     9 Szymon         Stępień               127.44 -  312: 488   77
    4    25 Jerzy          Luter                 124.14 +  424: 337  174
    5    12 Joanna         Ostrowska             127.80 +  419: 378  178
    6     8 Jakub          Zaryński              146.73 -  296: 453   97
    7    12 Jerzy          Matyasik              124.70 +  407: 370  175
    8    10 Kacper         Zegadło               151.12 -  284: 403  101
    9    13 Tomasz         Sehnal                127.18 +  360: 306  177
   10    13 Piotr          Broda                 133.52 -  342: 378   84
   11    16 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 -  272: 466   58
   12    22 Joanna         Brychcy               112.71 -  335: 444   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Renata Andracka 118.49 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Artur          Irzyk                 145.01 -  263: 441   95
    2    27 Krzysztof      Zawadzki              110.40 -  374: 407   60
    3    31 Weronika       Zdancewicz            100.00 +  395: 226  150
    4    20 Maciej         Dąbrowski             116.43 +  442: 367  166
    5    13 Kacper         Zegadło               151.12 -  312: 437  101
    6    25 Marta          Majewska              104.97 +  385: 370  155
    7    17 Tomasz         Sehnal                127.18 +  376: 353  177
    8    12 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 +  378: 377  189
    9     9 Paweł          Mazurek               147.73 +  492: 272  198
   10     6 Andrzej        Rechowicz             130.91 -  307: 454   81
   11    10 Zbigniew       Wietecki              124.66 +  433: 258  175
   12     8 Dominik        Ulejczyk              122.30 +  418: 301  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Justyna Nieznalska 118.41 Jejkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Wrześniewski          144.94 -  338: 421   95
    2    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  358: 275  150
    3    16 Ireneusz       Kurzok                123.55 -  354: 417   74
    4    17 Paweł          Mazurek               147.73 -  345: 372   98
    5    28 Marek          Popczyk               100.00 +  289: 261  150
    6    24 Łukasz         Bobowski              145.51 -  307: 350   96
    7    23 Maciej         Dąbrowski             116.43 -  299: 318   66
    8    28 Tomasz         Rekus                 100.00 +  309: 249  150
    9    24 Szymon         Dąbrowski             133.33 -  301: 455   83
   10    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  436: 282  150
   11    22 Agnieszka      Dawid                 120.32 -  340: 400   70
   12    26 Sławomir       Wiśniowski            118.32 -  312: 354   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Sławomir Wiśniowski 118.32 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Janusz         Krupiński             143.93 -  298: 467   94
    2    22 Teresa         Zalewska              119.04 -  325: 389   69
    3    32 Sebastian      Kowalski              100.00 +  466:  98  150
    4    24 Waldemar       Wypchał               115.88 +  371: 326  166
    5    15 Paweł          Mazurek               147.73 -  319: 406   98
    6    27 Agnieszka      Dawid                 120.32 -  314: 473   70
    7    26 Jolanta        Zięba                 109.27 +  314: 263  159
    8    21 Sławomir       Wolski                122.56 -  323: 332   73
    9    22 Bożena         Guział                117.86 -  313: 326   68
   10    26 Aneta          Szczyrzyca            103.43 +  345: 278  153
   11    25 Adam           Janicki               120.30 -  339: 382   70
   12    26 Justyna        Nieznalska            118.41 +  354: 312  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Bożena Guział 117.86 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rakoczy               141.25 -  332: 337   91
    2    32 Sebastian      Kowalski              100.00 +  465: 155  150
    3    18 Izabela        Chmielewska           100.00 -  301: 428   50
    4    22 Dariusz        Sowula                130.19 +  452: 343  180
    5    20 Adam           Janicki               120.30 -  294: 453   70
    6    22 Jolanta        Zięba                 109.27 +  412: 272  159
    7    19 Krzysztof      Zawadzki              110.40 -  406: 417   60
    8    19 Tomasz         Siwiński              116.56 -  381: 398   67
    9    22 Sławomir       Wiśniowski            118.32 +  326: 313  168
   10    22 Ziemowit       Pazda                 121.57 -  328: 418   72
   11    24 Waldemar       Wypchał               115.88 +  365: 322  166
   12    19 Krzysztof      Zawadzki              110.40 -  371: 445   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Tomasz Siwiński 116.56 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 -  321: 436   89
    2    18 Katarzyna      Kowalska              119.07 -  276: 373   69
    3    25 Agnieszka      Dawid                 120.32 -  326: 344   70
    4    30 Tomasz         Rekus                 100.00 +  381: 236  150
    5    26 Łukasz         Bobowski              145.51 -  352: 371   96
    6    29 Sebastian      Kowalski              100.00 +  455: 143  150
    7    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  318: 262  150
    8    19 Bożena         Guział                117.86 +  398: 381  168
    9    16 Arkadiusz      Łydka                 125.99 +  402: 282  176
   10    15 Paweł          Mazurek               147.73 -  324: 378   98
   11    17 Krzysztof      Zawadzki              110.40 +  462: 388  160
   12    15 Sławomir       Wolski                122.56 +  424: 361  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Maciej Dąbrowski 116.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Dudkiewicz            137.88 -  376: 435   88
    2    21 Izabela        Chmielewska           100.00 -  361: 382   50
    3    26 Marek          Popczyk               100.00 +  393: 286  150
    4    20 Renata         Andracka              118.49 -  367: 442   68
    5    23 Jolanta        Zięba                 109.27 -  262: 374   59
    6    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  424: 236  150
    7    23 Justyna        Nieznalska            118.41 +  318: 299  168
    8    24 Karolina       Sikora                100.98 +  369: 292  151
    9    14 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 -  284: 392   89
   10    20 Szymon         Dąbrowski             133.33 -  338: 393   83
   11    20 Joanna         Ostrowska             127.80 -  393: 406   78
   12    24 Jerzy          Luter                 124.14 -  344: 346   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Waldemar Wypchał 115.88 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Natalia        Woźniak               137.60 -  265: 423   88
    2    26 Szymon         Dąbrowski             133.33 -  384: 416   83
    3    29 Aneta          Szczyrzyca            103.43 +  355: 333  153
    4    24 Sławomir       Wiśniowski            118.32 -  326: 371   68
    5    30 Wojciech       Lyszczyna             100.00 +  419: 269  150
    6    17 Jerzy          Matyasik              124.70 -  276: 461   75
    7    22 Agnieszka      Dawid                 120.32 +  456: 368  170
    8    18 Tomasz         Sehnal                127.18 -  390: 434   77
    9    26 Jolanta        Zięba                 109.27 +  387: 283  159
   10    24 Adam           Janicki               120.30 -  319: 375   70
   11    24 Bożena         Guział                117.86 -  322: 365   68
   12    23 Jolanta        Zięba                 109.27 -  341: 438   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Marcin Kurowski 114.03 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Konrad         Sowula                135.64 -  288: 410   86
    2    23 Paweł          Mazurek               147.73 -  353: 509   98
    3    30 Tomasz         Rekus                 100.00 +  414: 228  150
    4    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  410: 188  150
    5    14 Jakub          Zaryński              146.73 -  230: 447   97
    6    21 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 -  365: 373   58
    7    29 Marta          Majewska              104.97 -  291: 360   55
    8    27 Aneta          Szczyrzyca            103.43 +  370: 332  153
    9    23 Agnieszka      Dawid                 120.32 -  308: 494   70
   10    27 Wojciech       Lyszczyna             100.00 +  455: 249  150
   11    21 Szymon         Stępień               127.44 -  325: 420   77
   12    25 Izabela        Chmielewska           100.00 -  392: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Joanna Brychcy 112.71 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  334: 493   85
    2    31 Weronika       Zdancewicz            100.00 +  387: 179  150
    3    14 Kacper         Zegadło               151.12 -  284: 394  101
    4    23 Agnieszka      Dawid                 120.32 +  391: 379  170
    5    19 Arkadiusz      Łydka                 125.99 +  366: 353  176
    6    14 Justyna        Górka                 147.32 -  270: 384   97
    7    21 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 -  306: 426   58
    8    23 Dariusz        Sowula                130.19 +  339: 322  180
    9    19 Katarzyna      Kowalska              119.07 +  400: 364  169
   10    14 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 -  338: 425   89
   11    19 Ziemowit       Pazda                 121.57 -  336: 514   72
   12    22 Teresa         Zalewska              119.04 +  444: 335  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Krzysztof Zawadzki 110.40 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Salamon               133.78 -  344: 401   84
    2    27 Renata         Andracka              118.49 +  407: 374  168
    3    10 Arkadiusz      Łydka                 125.99 -  305: 391   76
    4    27 Grażyna        Smereka               107.32 +  359: 354  157
    5    18 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 -  368: 410   89
    6    26 Aneta          Szczyrzyca            103.43 +  349: 260  153
    7    19 Bożena         Guział                117.86 +  417: 406  168
    8    13 Ireneusz       Kurzok                123.55 -  306: 410   74
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  338: 340   85
   10    19 Jerzy          Matyasik              124.70 +  480: 345  175
   11    17 Tomasz         Siwiński              116.56 -  388: 462   67
   12    19 Bożena         Guział                117.86 +  445: 371  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Jolanta Zięba 109.27 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jerzy          Luter                 124.14 +  340: 274  174
    2    15 Maciej         Skrzypczak            130.34 -  338: 354   80
    3    19 Andrzej        Rechowicz             130.91 -  369: 378   81
    4    18 Jakub          Zaryński              146.73 -  273: 418   97
    5    23 Maciej         Dąbrowski             116.43 +  374: 262  166
    6    22 Bożena         Guział                117.86 -  272: 412   68
    7    26 Sławomir       Wiśniowski            118.32 -  263: 314   68
    8    29 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  300: 264  150
    9    26 Waldemar       Wypchał               115.88 -  283: 387   66
   10    25 Izabela        Chmielewska           100.00 +  432: 242  150
   11    26 Karolina       Sikora                100.98 +  362: 318  151
   12    23 Waldemar       Wypchał               115.88 +  438: 341  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Arkadiusz Kleniewski 107.89 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 133.52 -  378: 449   84
    2    20 Dominik        Ulejczyk              122.30 -  336: 399   72
    3    27 Wojciech       Lyszczyna             100.00 +  344: 241  150
    4    26 Jakub          Nalepa                127.00 -  370: 382   77
    5    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  424: 320  150
    6    21 Marcin         Kurowski              114.03 +  373: 365  164
    7    21 Joanna         Brychcy               112.71 +  426: 306  163
    8    14 Maciej         Skrzypczak            130.34 -  247: 443   80
    9    20 Joanna         Ostrowska             127.80 -  311: 474   78
   10    18 Agnieszka      Dawid                 120.32 +  472: 386  170
   11    16 Teresa         Zalewska              119.04 +  466: 272  169
   12    13 Jakub          Nalepa                127.00 +  386: 367  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Grażyna Smereka 107.32 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             133.33 +  377: 345  183
    2    12 Piotr          Broda                 133.52 -  246: 363   84
    3    24 Katarzyna      Kowalska              119.07 -  297: 345   69
    4    27 Krzysztof      Zawadzki              110.40 -  354: 359   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     396  /  4  99.00




	Marta Majewska 104.97 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Kałuża                133.01 -  353: 361   83
    2    24 Jerzy          Luter                 124.14 -  358: 361   74
    3    28 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  331: 346   50
    4    29 Wojciech       Lyszczyna             100.00 +  447: 215  150
    5    24 Aneta          Szczyrzyca            103.43 =  398: 398  103
    6    25 Renata         Andracka              118.49 -  370: 385   68
    7    29 Marcin         Kurowski              114.03 +  360: 291  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     692  /  7  98.86




	Aneta Szczyrzyca 103.43 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Rechowicz             130.91 -  261: 451   81
    2    28 Kacper         Zegadło               151.12 -  227: 515  101
    3    29 Waldemar       Wypchał               115.88 -  333: 355   66
    4    32 Sebastian      Kowalski              100.00 +  496: 127  150
    5    24 Marta          Majewska              104.97 =  398: 398  105
    6    26 Krzysztof      Zawadzki              110.40 -  260: 349   60
    7    28 Jerzy          Luter                 124.14 -  326: 332   74
    8    27 Marcin         Kurowski              114.03 -  332: 370   64
    9    28 Marek          Popczyk               100.00 +  396: 248  150
   10    26 Sławomir       Wiśniowski            118.32 -  278: 345   68
   11    30 Weronika       Zdancewicz            100.00 +  361: 204  150
   12    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  355: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Karolina Sikora 100.98 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Skrzypczak            130.34 -  411: 437   80
    2    17 Wojciech       Lyszczyna             100.00 +  415: 188  150
    3    15 Dominik        Ulejczyk              122.30 -  312: 427   72
    4    19 Andrzej        Klich                 100.00 +  313: 259  150
    5    16 Natalia        Woźniak               137.60 -  296: 428   88
    6    18 Joanna         Ostrowska             127.80 -  236: 451   78
    7    24 Szymon         Dąbrowski             133.33 +  332: 309  183
    8    24 Maciej         Dąbrowski             116.43 -  292: 369   66
    9    25 Adam           Janicki               120.30 +  399: 338  170
   10    23 Katarzyna      Kowalska              119.07 -  307: 344   69
   11    26 Jolanta        Zięba                 109.27 -  318: 362   59
   12    27 Marek          Popczyk               100.00 -  274: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Izabela Chmielewska 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Sowula                130.19 -  301: 381   80
    2    21 Maciej         Dąbrowski             116.43 +  382: 361  166
    3    18 Bożena         Guział                117.86 +  428: 301  168
    4    14 Małgorzata     Deszczyńska           138.82 +  368: 335  189
    5     9 Andrzej        Rechowicz             130.91 -  294: 421   81
    6    13 Zbigniew       Wietecki              124.66 -  320: 418   75
    7    20 Ireneusz       Kurzok                123.55 -  387: 440   74
    8    20 Arkadiusz      Łydka                 125.99 -  330: 356   76
    9    21 Jerzy          Matyasik              124.70 -  335: 354   75
   10    25 Jolanta        Zięba                 109.27 -  242: 432   59
   11    27 Wojciech       Lyszczyna             100.00 +  375: 228  150
   12    25 Marcin         Kurowski              114.03 +  402: 392  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Joanna         Ostrowska             127.80 -  274: 521   78
    2    25 Agnieszka      Dawid                 120.32 +  418: 399  170
    3    17 Jerzy          Matyasik              124.70 -  351: 428   75
    4    19 Karolina       Sikora                100.98 -  259: 313   51
    5    27 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 -  320: 424   58
    6    30 Tomasz         Rekus                 100.00 +  344: 243  150
    7    25 Tomasz         Siwiński              116.56 -  262: 318   67
    8    26 Szymon         Dąbrowski             133.33 -  402: 483   83
    9    27 Dariusz        Sowula                130.19 -  292: 413   80
   10    29 Weronika       Zdancewicz            100.00 +  329: 236  150
   11    28 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  284: 393   50
   12    29 Tomasz         Rekus                 100.00 +  381: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Sebastian Kowalski 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Szymon         Stępień               127.44 -  126: 547   77
    2    32 Bożena         Guział                117.86 -  155: 465   68
    3    32 Sławomir       Wiśniowski            118.32 -   98: 466   68
    4    32 Aneta          Szczyrzyca            103.43 -  127: 496   53
    5    32 PAUZA
    6    29 Tomasz         Siwiński              116.56 -  143: 455   67
    7    30 Tomasz         Rekus                 100.00 -  181: 319   50
    8    31 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  151: 463   50
    9    31 Weronika       Zdancewicz            100.00 -  159: 303   50
   10    30 Marek          Popczyk               100.00 -  162: 450   50
   11    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  144: 341   50
   12    31 Weronika       Zdancewicz            100.00 -  162: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  / 11  57.55




	Wojciech Lyszczyna 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Sehnal                127.18 -  322: 414   77
    2    17 Karolina       Sikora                100.98 -  188: 415   51
    3    27 Arkadiusz      Kleniewski            107.89 -  241: 344   58
    4    29 Marta          Majewska              104.97 -  215: 447   55
    5    30 Waldemar       Wypchał               115.88 -  269: 419   66
    6    31 Marek          Popczyk               100.00 -  233: 339   50
    7    32 PAUZA
    8    30 Weronika       Zdancewicz            100.00 +  317: 195  150
    9    29 Tomasz         Rekus                 100.00 +  366: 218  150
   10    27 Marcin         Kurowski              114.03 -  249: 455   64
   11    27 Izabela        Chmielewska           100.00 -  228: 375   50
   12    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  287: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  / 11  74.64




	Marek Popczyk 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jakub          Nalepa                127.00 -  307: 371   77
    2    19 Jakub          Zaryński              146.73 -  275: 480   97
    3    26 Maciej         Dąbrowski             116.43 -  286: 393   66
    4    31 Weronika       Zdancewicz            100.00 +  384: 214  150
    5    28 Justyna        Nieznalska            118.41 -  261: 289   68
    6    31 Wojciech       Lyszczyna             100.00 +  339: 233  150
    7    27 Dariusz        Sowula                130.19 -  253: 441   80
    8    25 Agnieszka      Dawid                 120.32 -  295: 323   70
    9    28 Aneta          Szczyrzyca            103.43 -  248: 396   53
   10    30 Sebastian      Kowalski              100.00 +  450: 162  150
   11    29 Tomasz         Rekus                 100.00 +  439: 257  150
   12    27 Karolina       Sikora                100.98 +  383: 274  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Tomasz Rekus 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Arkadiusz      Łydka                 125.99 -  247: 504   76
    2    29 Ireneusz       Kurzok                123.55 -  207: 482   74
    3    30 Marcin         Kurowski              114.03 -  228: 414   64
    4    30 Tomasz         Siwiński              116.56 -  236: 381   67
    5    31 Weronika       Zdancewicz            100.00 +  319: 184  150
    6    30 Andrzej        Klich                 100.00 -  243: 344   50
    7    30 Sebastian      Kowalski              100.00 +  319: 181  150
    8    28 Justyna        Nieznalska            118.41 -  249: 309   68
    9    29 Wojciech       Lyszczyna             100.00 -  218: 366   50
   10    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  307: 215  150
   11    29 Marek          Popczyk               100.00 -  257: 439   50
   12    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  300: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 12  83.25




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    31 Sebastian      Kowalski              100.00 +  463: 151  150
    9    30 Dawid          Węgrzyński            100.00 +  381: 227  150
   10    28 Justyna        Nieznalska            118.41 -  282: 436   68
   11    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  393: 284  150
   12    28 Aneta          Szczyrzyca            103.43 -  331: 355   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  /  5 114.20




	Dawid Węgrzyński 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jerzy          Matyasik              124.70 -  222: 495   75
    2    30 Justyna        Nieznalska            118.41 -  275: 358   68
    3    28 Marta          Majewska              104.97 +  346: 331  155
    4    28 Marcin         Kurowski              114.03 -  188: 410   64
    5    29 Dariusz        Sowula                130.19 -  212: 362   80
    6    28 Maciej         Dąbrowski             116.43 -  236: 424   66
    7    31 Weronika       Zdancewicz            100.00 +  289: 209  150
    8    29 Jolanta        Zięba                 109.27 -  264: 300   59
    9    30 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  227: 381   50
   10    31 Tomasz         Rekus                 100.00 -  215: 307   50
   11    31 Sebastian      Kowalski              100.00 +  341: 144  150
   12    30 Wojciech       Lyszczyna             100.00 +  302: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 12  93.08




	Weronika Zdancewicz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Zbigniew       Wietecki              124.66 -  159: 524   75
    2    31 Joanna         Brychcy               112.71 -  179: 387   63
    3    31 Renata         Andracka              118.49 -  226: 395   68
    4    31 Marek          Popczyk               100.00 -  214: 384   50
    5    31 Tomasz         Rekus                 100.00 -  184: 319   50
    6    32 PAUZA
    7    31 Dawid          Węgrzyński            100.00 -  209: 289   50
    8    30 Wojciech       Lyszczyna             100.00 -  195: 317   50
    9    31 Sebastian      Kowalski              100.00 +  303: 159  150
   10    29 Andrzej        Klich                 100.00 -  236: 329   50
   11    30 Aneta          Szczyrzyca            103.43 -  204: 361   53
   12    31 Sebastian      Kowalski              100.00 +  325: 162  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  / 11  73.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXIV Mistrzostw Górnego Śląska i Zagłębie (II Otwarte Mistrzostwa Gliwic)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Ireneusz       Kurzok                490: 339
   2 Sławomir       Wolski               - Kacper         Zegadło               422: 340
   3 Mikołaj        Cieplik              - Dominik        Ulejczyk              465: 301
   4 Ziemowit       Pazda                - Paweł          Mazurek               377: 359
   5 Justyna        Górka                - Agnieszka      Dawid                 446: 347
   6 Adam           Janicki              - Jakub          Zaryński              391: 379
   7 Dariusz        Putoń                - Katarzyna      Kowalska              489: 381
   8 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Bobowski              362: 397
   9 Artur          Irzyk                - Renata         Andracka              441: 263
  10 Justyna        Nieznalska           - Mariusz        Wrześniewski          338: 421
  11 Janusz         Krupiński            - Sławomir       Wiśniowski            467: 298
  12 Bożena         Guział               - Andrzej        Rakoczy               332: 337
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Siwiński              436: 321
  14 Maciej         Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            376: 435
  15 Natalia        Woźniak              - Waldemar       Wypchał               423: 265
  16 Marcin         Kurowski             - Konrad         Sowula                288: 410
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Brychcy               493: 334
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Salamon               344: 401
  19 Piotr          Broda                - Arkadiusz      Kleniewski            449: 378
  20 Grażyna        Smereka              - Szymon         Dąbrowski             377: 345
  21 Krzysztof      Kałuża               - Marta          Majewska              361: 353
  22 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Rechowicz             261: 451
  23 Maciej         Skrzypczak           - Karolina       Sikora                437: 411
  24 Izabela        Chmielewska          - Dariusz        Sowula                301: 381
  25 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Klich                 521: 274
  26 Sebastian      Kowalski             - Szymon         Stępień               126: 547
  27 Tomasz         Sehnal               - Wojciech       Lyszczyna             414: 322
  28 Marek          Popczyk              - Jakub          Nalepa                307: 371
  29 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Rekus                 504: 247
  30 Dawid          Węgrzyński           - Jerzy          Matyasik              222: 495
  31 Zbigniew       Wietecki             - Weronika       Zdancewicz            524: 159
  32 Jolanta        Zięba                - Jerzy          Luter                 340: 274


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Szymon         Stępień               364: 345
   2 Zbigniew       Wietecki             - Natalia        Woźniak               346: 492
   3 Joanna         Ostrowska            - Sławomir       Wolski                354: 300
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Arkadiusz      Łydka                 389: 385
   5 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Sehnal                321: 462
   6 Konrad         Sowula               - Krzysztof      Sporczyk              351: 386
   7 Marek          Salamon              - Bartosz        Morawski              321: 468
   8 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Putoń                 326: 372
   9 Janusz         Krupiński            - Adam           Janicki               417: 243
  10 Dariusz        Sowula               - Mikołaj        Cieplik               380: 449
  11 Andrzej        Rechowicz            - Ziemowit       Pazda                 329: 409
  12 Piotr          Broda                - Grażyna        Smereka               363: 246
  13 Jakub          Nalepa               - Justyna        Górka                 265: 395
  14 Krzysztof      Kałuża               - Artur          Irzyk                 401: 463
  15 Maciej         Skrzypczak           - Jolanta        Zięba                 354: 338
  16 Andrzej        Rakoczy              - Małgorzata     Deszczyńska           331: 463
  17 Karolina       Sikora               - Wojciech       Lyszczyna             415: 188
  18 Katarzyna      Kowalska             - Tomasz         Siwiński              373: 276
  19 Jakub          Zaryński             - Marek          Popczyk               480: 275
  20 Dominik        Ulejczyk             - Arkadiusz      Kleniewski            399: 336
  21 Izabela        Chmielewska          - Maciej         Dąbrowski             382: 361
  22 Sławomir       Wiśniowski           - Teresa         Zalewska              325: 389
  23 Paweł          Mazurek              - Marcin         Kurowski              509: 353
  24 Marta          Majewska             - Jerzy          Luter                 358: 361
  25 Agnieszka      Dawid                - Andrzej        Klich                 399: 418
  26 Szymon         Dąbrowski            - Waldemar       Wypchał               416: 384
  27 Renata         Andracka             - Krzysztof      Zawadzki              374: 407
  28 Kacper         Zegadło              - Aneta          Szczyrzyca            515: 227
  29 Tomasz         Rekus                - Ireneusz       Kurzok                207: 482
  30 Dawid          Węgrzyński           - Justyna        Nieznalska            275: 358
  31 Weronika       Zdancewicz           - Joanna         Brychcy               179: 387
  32 Bożena         Guział               - Sebastian      Kowalski              465: 155


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Joanna         Ostrowska             472: 426
   2 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Putoń                 351: 403
   3 Justyna        Górka                - Mikołaj        Cieplik               341: 355
   4 Artur          Irzyk                - Piotr          Broda                 466: 387
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Deszczyńska           446: 332
   6 Marek          Dudkiewicz           - Janusz         Krupiński             453: 318
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Skrzypczak            383: 324
   8 Ziemowit       Pazda                - Tomasz         Sehnal                389: 372
   9 Szymon         Stępień              - Teresa         Zalewska              488: 312
  10 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Zawadzki              391: 305
  11 Łukasz         Bobowski             - Zbigniew       Wietecki              385: 421
  12 Marek          Salamon              - Paweł          Mazurek               416: 361
  13 Sławomir       Wolski               - Jakub          Zaryński              401: 346
  14 Joanna         Brychcy              - Kacper         Zegadło               284: 394
  15 Karolina       Sikora               - Dominik        Ulejczyk              312: 427
  16 Ireneusz       Kurzok               - Justyna        Nieznalska            417: 354
  17 Andrzej        Klich                - Jerzy          Matyasik              351: 428
  18 Bożena         Guział               - Izabela        Chmielewska           301: 428
  19 Jolanta        Zięba                - Andrzej        Rechowicz             369: 378
  20 Andrzej        Rakoczy              - Krzysztof      Kałuża                362: 437
  21 Jakub          Nalepa               - Konrad         Sowula                285: 375
  22 Jerzy          Luter                - Szymon         Dąbrowski             323: 407
  23 Adam           Janicki              - Dariusz        Sowula                380: 257
  24 Katarzyna      Kowalska             - Grażyna        Smereka               345: 297
  25 Tomasz         Siwiński             - Agnieszka      Dawid                 326: 344
  26 Marek          Popczyk              - Maciej         Dąbrowski             286: 393
  27 Wojciech       Lyszczyna            - Arkadiusz      Kleniewski            241: 344
  28 Marta          Majewska             - Dawid          Węgrzyński            331: 346
  29 Waldemar       Wypchał              - Aneta          Szczyrzyca            355: 333
  30 Tomasz         Rekus                - Marcin         Kurowski              228: 414
  31 Weronika       Zdancewicz           - Renata         Andracka              226: 395
  32 Sebastian      Kowalski             - Sławomir       Wiśniowski             98: 466


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              342: 529
   2 Artur          Irzyk                - Mariusz        Wrześniewski          343: 478
   3 Mikołaj        Cieplik              - Marek          Dudkiewicz            395: 278
   4 Dariusz        Putoń                - Ziemowit       Pazda                 369: 338
   5 Szymon         Stępień              - Krzysztof      Kałuża                431: 315
   6 Joanna         Ostrowska            - Justyna        Górka                 329: 418
   7 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              376: 380
   8 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Łydka                 442: 279
   9 Natalia        Woźniak              - Marek          Salamon               321: 372
  10 Kacper         Zegadło              - Konrad         Sowula                374: 435
  11 Dominik        Ulejczyk             - Tomasz         Sehnal                330: 323
  12 Jerzy          Matyasik             - Sławomir       Wolski                412: 419
  13 Ireneusz       Kurzok               - Maciej         Skrzypczak            289: 391
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Izabela        Chmielewska           335: 368
  15 Janusz         Krupiński            - Katarzyna      Kowalska              421: 336
  16 Piotr          Broda                - Adam           Janicki               368: 350
  17 Paweł          Mazurek              - Justyna        Nieznalska            372: 345
  18 Jakub          Zaryński             - Jolanta        Zięba                 418: 273
  19 Andrzej        Klich                - Karolina       Sikora                259: 313
  20 Renata         Andracka             - Maciej         Dąbrowski             442: 367
  21 Andrzej        Rakoczy              - Łukasz         Bobowski              346: 343
  22 Dariusz        Sowula               - Bożena         Guział                343: 452
  23 Agnieszka      Dawid                - Joanna         Brychcy               379: 391
  24 Sławomir       Wiśniowski           - Waldemar       Wypchał               371: 326
  25 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Luter                 424: 337
  26 Arkadiusz      Kleniewski           - Jakub          Nalepa                370: 382
  27 Grażyna        Smereka              - Krzysztof      Zawadzki              354: 359
  28 Marcin         Kurowski             - Dawid          Węgrzyński            410: 188
  29 Wojciech       Lyszczyna            - Marta          Majewska              215: 447
  30 Tomasz         Siwiński             - Tomasz         Rekus                 381: 236
  31 Weronika       Zdancewicz           - Marek          Popczyk               214: 384
  32 Aneta          Szczyrzyca           - Sebastian      Kowalski              496: 127


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mikołaj        Cieplik               399: 334
   2 Dariusz        Putoń                - Mariusz        Wrześniewski          466: 310
   3 Szymon         Stępień              - Piotr          Broda                 371: 451
   4 Sławomir       Wolski               - Artur          Irzyk                 383: 402
   5 Marek          Dudkiewicz           - Zbigniew       Wietecki              424: 303
   6 Ziemowit       Pazda                - Janusz         Krupiński             348: 409
   7 Marek          Salamon              - Krzysztof      Sporczyk              322: 292
   8 Maciej         Skrzypczak           - Justyna        Górka                 363: 356
   9 Izabela        Chmielewska          - Andrzej        Rechowicz             294: 421
  10 Konrad         Sowula               - Dominik        Ulejczyk              325: 416
  11 Krzysztof      Kałuża               - Jerzy          Matyasik              386: 360
  12 Teresa         Zalewska             - Joanna         Ostrowska             419: 378
  13 Kacper         Zegadło              - Renata         Andracka              437: 312
  14 Jakub          Zaryński             - Marcin         Kurowski              447: 230
  15 Sławomir       Wiśniowski           - Paweł          Mazurek               319: 406
  16 Karolina       Sikora               - Natalia        Woźniak               296: 428
  17 Tomasz         Sehnal               - Katarzyna      Kowalska              367: 262
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Deszczyńska           368: 410
  19 Joanna         Brychcy              - Arkadiusz      Łydka                 366: 353
  20 Adam           Janicki              - Bożena         Guział                453: 294
  21 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Rakoczy               345: 375
  22 Ireneusz       Kurzok               - Jakub          Nalepa                305: 390
  23 Maciej         Dąbrowski            - Jolanta        Zięba                 262: 374
  24 Aneta          Szczyrzyca           - Marta          Majewska              398: 398
  25 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Dawid                 389: 354
  26 Tomasz         Siwiński             - Łukasz         Bobowski              352: 371
  27 Arkadiusz      Kleniewski           - Andrzej        Klich                 424: 320
  28 Justyna        Nieznalska           - Marek          Popczyk               289: 261
  29 Dawid          Węgrzyński           - Dariusz        Sowula                212: 362
  30 Waldemar       Wypchał              - Wojciech       Lyszczyna             419: 269
  31 Tomasz         Rekus                - Weronika       Zdancewicz            319: 184
  32 Sebastian      Kowalski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Bartosz        Morawski              346: 456
   2 Mikołaj        Cieplik              - Artur          Irzyk                 422: 401
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Dudkiewicz            424: 364
   4 Dominik        Ulejczyk             - Janusz         Krupiński             361: 339
   5 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Skrzypczak            455: 314
   6 Piotr          Broda                - Marek          Salamon               366: 463
   7 Konrad         Sowula               - Szymon         Stępień               494: 250
   8 Jakub          Zaryński             - Teresa         Zalewska              453: 296
   9 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Kałuża                342: 367
  10 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Sporczyk              266: 393
  11 Paweł          Mazurek              - Adam           Janicki               455: 358
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Ziemowit       Pazda                 370: 281
  13 Zbigniew       Wietecki             - Izabela        Chmielewska           418: 320
  14 Joanna         Brychcy              - Justyna        Górka                 270: 384
  15 Tomasz         Sehnal               - Andrzej        Rakoczy               379: 420
  16 Jakub          Nalepa               - Sławomir       Wolski                436: 286
  17 Jerzy          Matyasik             - Waldemar       Wypchał               461: 276
  18 Joanna         Ostrowska            - Karolina       Sikora                451: 236
  19 Arkadiusz      Łydka                - Dariusz        Sowula                415: 356
  20 Katarzyna      Kowalska             - Szymon         Dąbrowski             486: 287
  21 Marcin         Kurowski             - Arkadiusz      Kleniewski            365: 373
  22 Jolanta        Zięba                - Bożena         Guział                272: 412
  23 Jerzy          Luter                - Ireneusz       Kurzok                377: 397
  24 Justyna        Nieznalska           - Łukasz         Bobowski              307: 350
  25 Renata         Andracka             - Marta          Majewska              385: 370
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Aneta          Szczyrzyca            349: 260
  27 Agnieszka      Dawid                - Sławomir       Wiśniowski            473: 314
  28 Maciej         Dąbrowski            - Dawid          Węgrzyński            424: 236
  29 Tomasz         Siwiński             - Sebastian      Kowalski              455: 143
  30 Andrzej        Klich                - Tomasz         Rekus                 344: 243
  31 Marek          Popczyk              - Wojciech       Lyszczyna             339: 233
  32 Weronika       Zdancewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Ulejczyk             - Bartosz        Morawski              401: 506
   2 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Rechowicz             610: 288
   3 Marek          Salamon              - Mariusz        Wrześniewski          513: 353
   4 Dariusz        Putoń                - Jakub          Zaryński              364: 345
   5 Justyna        Górka                - Artur          Irzyk                 299: 382
   6 Paweł          Mazurek              - Marek          Dudkiewicz            434: 313
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              306: 451
   8 Krzysztof      Kałuża               - Konrad         Sowula                429: 487
   9 Maciej         Skrzypczak           - Piotr          Broda                 360: 457
  10 Andrzej        Rakoczy              - Janusz         Krupiński             298: 334
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Nalepa                341: 349
  12 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Matyasik              407: 370
  13 Katarzyna      Kowalska             - Joanna         Ostrowska             379: 295
  14 Sławomir       Wolski               - Szymon         Stępień               394: 403
  15 Adam           Janicki              - Kacper         Zegadło               357: 420
  16 Łukasz         Bobowski             - Arkadiusz      Łydka                 394: 291
  17 Tomasz         Sehnal               - Renata         Andracka              353: 376
  18 Ziemowit       Pazda                - Natalia        Woźniak               341: 423
  19 Bożena         Guział               - Krzysztof      Zawadzki              406: 417
  20 Izabela        Chmielewska          - Ireneusz       Kurzok                387: 440
  21 Arkadiusz      Kleniewski           - Joanna         Brychcy               426: 306
  22 Waldemar       Wypchał              - Agnieszka      Dawid                 456: 368
  23 Justyna        Nieznalska           - Maciej         Dąbrowski             299: 318
  24 Karolina       Sikora               - Szymon         Dąbrowski             332: 309
  25 Andrzej        Klich                - Tomasz         Siwiński              262: 318
  26 Sławomir       Wiśniowski           - Jolanta        Zięba                 314: 263
  27 Dariusz        Sowula               - Marek          Popczyk               441: 253
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Jerzy          Luter                 326: 332
  29 Marta          Majewska             - Marcin         Kurowski              360: 291
  30 Sebastian      Kowalski             - Tomasz         Rekus                 181: 319
  31 Dawid          Węgrzyński           - Weronika       Zdancewicz            289: 209
  32 Wojciech       Lyszczyna            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Bartosz        Morawski              369: 334
   2 Marek          Salamon              - Mikołaj        Cieplik               499: 347
   3 Paweł          Mazurek              - Dariusz        Putoń                 281: 435
   4 Konrad         Sowula               - Andrzej        Rechowicz             382: 424
   5 Janusz         Krupiński            - Zbigniew       Wietecki              410: 351
   6 Piotr          Broda                - Dominik        Ulejczyk              283: 420
   7 Jakub          Nalepa               - Mariusz        Wrześniewski          403: 455
   8 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Sporczyk              398: 343
   9 Szymon         Stępień              - Łukasz         Bobowski              347: 436
  10 Kacper         Zegadło              - Teresa         Zalewska              403: 284
  11 Natalia        Woźniak              - Katarzyna      Kowalska              445: 355
  12 Renata         Andracka             - Małgorzata     Deszczyńska           378: 377
  13 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Zawadzki              410: 306
  14 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Skrzypczak            247: 443
  15 Justyna        Górka                - Andrzej        Rakoczy               371: 382
  16 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Matyasik              468: 266
  17 Joanna         Ostrowska            - Ziemowit       Pazda                 376: 378
  18 Waldemar       Wypchał              - Tomasz         Sehnal                390: 434
  19 Tomasz         Siwiński             - Bożena         Guział                398: 381
  20 Arkadiusz      Łydka                - Izabela        Chmielewska           356: 330
  21 Sławomir       Wolski               - Sławomir       Wiśniowski            332: 323
  22 Jerzy          Luter                - Adam           Janicki               404: 384
  23 Joanna         Brychcy              - Dariusz        Sowula                339: 322
  24 Maciej         Dąbrowski            - Karolina       Sikora                369: 292
  25 Marek          Popczyk              - Agnieszka      Dawid                 295: 323
  26 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Klich                 483: 402
  27 Marcin         Kurowski             - Aneta          Szczyrzyca            370: 332
  28 Tomasz         Rekus                - Justyna        Nieznalska            249: 309
  29 Jolanta        Zięba                - Dawid          Węgrzyński            300: 264
  30 Wojciech       Lyszczyna            - Weronika       Zdancewicz            317: 195
  31 Zygmunt        Skwarek              - Sebastian      Kowalski              463: 151


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          305: 459
   2 Artur          Irzyk                - Marek          Salamon               368: 500
   3 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Putoń                 414: 432
   4 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Ulejczyk              367: 388
   5 Janusz         Krupiński            - Jakub          Zaryński              325: 471
   6 Konrad         Sowula               - Ireneusz       Kurzok                479: 339
   7 Łukasz         Bobowski             - Kacper         Zegadło               418: 276
   8 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Skrzypczak            324: 363
   9 Renata         Andracka             - Paweł          Mazurek               492: 272
  10 Jakub          Nalepa               - Natalia        Woźniak               495: 401
  11 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 376: 364
  12 Andrzej        Rakoczy              - Szymon         Stępień               455: 387
  13 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Sehnal                360: 306
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Dąbrowski             392: 284
  15 Ziemowit       Pazda                - Justyna        Górka                 231: 490
  16 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Siwiński              282: 402
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              338: 340
  18 Jerzy          Luter                - Sławomir       Wolski                329: 394
  19 Katarzyna      Kowalska             - Joanna         Brychcy               364: 400
  20 Arkadiusz      Kleniewski           - Joanna         Ostrowska             311: 474
  21 Jerzy          Matyasik             - Izabela        Chmielewska           354: 335
  22 Bożena         Guział               - Sławomir       Wiśniowski            326: 313
  23 Agnieszka      Dawid                - Marcin         Kurowski              494: 308
  24 Justyna        Nieznalska           - Szymon         Dąbrowski             301: 455
  25 Karolina       Sikora               - Adam           Janicki               399: 338
  26 Jolanta        Zięba                - Waldemar       Wypchał               283: 387
  27 Dariusz        Sowula               - Andrzej        Klich                 413: 292
  28 Aneta          Szczyrzyca           - Marek          Popczyk               396: 248
  29 Wojciech       Lyszczyna            - Tomasz         Rekus                 366: 218
  30 Dawid          Węgrzyński           - Zygmunt        Skwarek               227: 381
  31 Weronika       Zdancewicz           - Sebastian      Kowalski              303: 159


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Marek          Salamon               345: 295
   2 Bartosz        Morawski             - Konrad         Sowula                379: 386
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Mikołaj        Cieplik               460: 410
   4 Dominik        Ulejczyk             - Jakub          Zaryński              329: 367
   5 Artur          Irzyk                - Jakub          Nalepa                465: 345
   6 Andrzej        Rechowicz            - Renata         Andracka              454: 307
   7 Maciej         Skrzypczak           - Marek          Dudkiewicz            344: 407
   8 Łukasz         Bobowski             - Janusz         Krupiński             472: 342
   9 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Rakoczy               511: 290
  10 Ireneusz       Kurzok               - Zbigniew       Wietecki              298: 416
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Kacper         Zegadło               391: 439
  12 Justyna        Górka                - Sławomir       Wolski                562: 255
  13 Piotr          Broda                - Teresa         Zalewska              378: 342
  14 Joanna         Brychcy              - Małgorzata     Deszczyńska           338: 425
  15 Tomasz         Siwiński             - Paweł          Mazurek               324: 378
  16 Joanna         Ostrowska            - Arkadiusz      Łydka                 334: 352
  17 Szymon         Stępień              - Dariusz        Sowula                357: 381
  18 Agnieszka      Dawid                - Arkadiusz      Kleniewski            386: 472
  19 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Zawadzki              345: 480
  20 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             338: 393
  21 Tomasz         Sehnal               - Jerzy          Luter                 365: 339
  22 Bożena         Guział               - Ziemowit       Pazda                 328: 418
  23 Karolina       Sikora               - Katarzyna      Kowalska              307: 344
  24 Adam           Janicki              - Waldemar       Wypchał               375: 319
  25 Izabela        Chmielewska          - Jolanta        Zięba                 242: 432
  26 Sławomir       Wiśniowski           - Aneta          Szczyrzyca            345: 278
  27 Marcin         Kurowski             - Wojciech       Lyszczyna             455: 249
  28 Zygmunt        Skwarek              - Justyna        Nieznalska            282: 436
  29 Andrzej        Klich                - Weronika       Zdancewicz            329: 236
  30 Sebastian      Kowalski             - Marek          Popczyk               162: 450
  31 Tomasz         Rekus                - Dawid          Węgrzyński            307: 215


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Artur          Irzyk                 406: 369
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Konrad         Sowula                329: 337
   3 Marek          Salamon              - Jakub          Zaryński              343: 305
   4 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Morawski              310: 566
   5 Mikołaj        Cieplik              - Łukasz         Bobowski              264: 440
   6 Marek          Dudkiewicz           - Dominik        Ulejczyk              442: 290
   7 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 367: 422
   8 Janusz         Krupiński            - Natalia        Woźniak               367: 405
   9 Kacper         Zegadło              - Jakub          Nalepa                391: 385
  10 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Andracka              258: 433
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Skrzypczak            301: 361
  12 Andrzej        Rakoczy              - Piotr          Broda                 303: 372
  13 Szymon         Dąbrowski            - Arkadiusz      Łydka                 394: 359
  14 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Sehnal                348: 341
  15 Katarzyna      Kowalska             - Ireneusz       Kurzok                356: 367
  16 Arkadiusz      Kleniewski           - Teresa         Zalewska              466: 272
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Siwiński              388: 462
  18 Dariusz        Sowula               - Krzysztof      Sporczyk              256: 572
  19 Ziemowit       Pazda                - Joanna         Brychcy               514: 336
  20 Maciej         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             393: 406
  21 Marcin         Kurowski             - Szymon         Stępień               325: 420
  22 Justyna        Nieznalska           - Agnieszka      Dawid                 340: 400
  23 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              425: 435
  24 Waldemar       Wypchał              - Bożena         Guział                322: 365
  25 Adam           Janicki              - Sławomir       Wiśniowski            382: 339
  26 Jolanta        Zięba                - Karolina       Sikora                362: 318
  27 Wojciech       Lyszczyna            - Izabela        Chmielewska           228: 375
  28 Andrzej        Klich                - Zygmunt        Skwarek               284: 393
  29 Marek          Popczyk              - Tomasz         Rekus                 439: 257
  30 Weronika       Zdancewicz           - Aneta          Szczyrzyca            204: 361
  31 Sebastian      Kowalski             - Dawid          Węgrzyński            144: 341


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Salamon              - Dariusz        Putoń                 332: 378
   2 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          390: 574
   3 Konrad         Sowula               - Łukasz         Bobowski              456: 434
   4 Justyna        Górka                - Marek          Dudkiewicz            348: 403
   5 Artur          Irzyk                - Natalia        Woźniak               421: 383
   6 Jakub          Zaryński             - Kacper         Zegadło               393: 327
   7 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Broda                 427: 371
   8 Renata         Andracka             - Dominik        Ulejczyk              418: 301
   9 Maciej         Skrzypczak           - Mikołaj        Cieplik               355: 350
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             349: 344
  11 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Mazurek               440: 397
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Janusz         Krupiński             465: 338
  13 Jakub          Nalepa               - Arkadiusz      Kleniewski            367: 386
  14 Ireneusz       Kurzok               - Ziemowit       Pazda                 387: 349
  15 Tomasz         Siwiński             - Sławomir       Wolski                424: 361
  16 Szymon         Stępień              - Andrzej        Rakoczy               483: 354
  17 Agnieszka      Dawid                - Joanna         Ostrowska             364: 370
  18 Tomasz         Sehnal               - Jerzy          Matyasik              305: 499
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Bożena         Guział                445: 371
  20 Adam           Janicki              - Katarzyna      Kowalska              228: 520
  21 Arkadiusz      Łydka                - Dariusz        Sowula                385: 323
  22 Joanna         Brychcy              - Teresa         Zalewska              444: 335
  23 Waldemar       Wypchał              - Jolanta        Zięba                 341: 438
  24 Jerzy          Luter                - Maciej         Dąbrowski             346: 344
  25 Izabela        Chmielewska          - Marcin         Kurowski              402: 392
  26 Sławomir       Wiśniowski           - Justyna        Nieznalska            354: 312
  27 Marek          Popczyk              - Karolina       Sikora                383: 274
  28 Zygmunt        Skwarek              - Aneta          Szczyrzyca            331: 355
  29 Tomasz         Rekus                - Andrzej        Klich                 300: 381
  30 Dawid          Węgrzyński           - Wojciech       Lyszczyna             302: 287
  31 Sebastian      Kowalski             - Weronika       Zdancewicz            162: 325
Lista rankingowa na dzień 01-07-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              163.87   9013   55
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              162.04  32409  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.51  30786  193
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 158.07  30350  192
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             156.98  17268  110
   6 Dawid Pikul                    Poznań               156.81  30265  193
   7 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           156.68  12691   81
   8 Jan Mrozowski                  Kraków               156.37  19546  125
   9 Kazimierz Merklejn             Warszawa             156.33  30954  198
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              155.48  30630  197
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.36  30058  196
  12 Piotr Pietuchowski             Białystok            153.31  15944  104
  13 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  14 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.26  28778  189
  16 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.53  30154  199
  17 Kamil Górka                    Kraków               151.52  29547  195
  18 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.22  26464  175
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.39  28424  189
  20 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          150.38  28421  189
  21 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  22 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  23 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.32  28073  188
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             149.24  27161  182
  25 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.82  22769  153
  26 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           148.01  29454  199
  27 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             147.87  28982  196
  28 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              147.66  28941  196
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            147.32  28728  195
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  31 Justyna Górka                  Kraków               146.88  28200  192
  32 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       146.08  22642  155
  33 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.97  27881  191
  34 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.94  23350  160
  35 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.79  28283  194
  36 Szymon Płachta                 Warszawa             145.73  26378  181
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          145.64  28692  197
  38 Rafał Dąbrowski                Ostróda              145.28   5666   39
  39 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.27  28473  196
  40 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  26968  186
  41 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.17  14705  102
  42 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  43 Janusz Krupiński               Bytom                143.84  27185  189
  44 Robert Kamiński                Warszawa             143.64  25424  177
  45 Michał Waszkiewicz             Białystok            143.63  27289  190
  46 Kamil Kister                   Warszawa             143.41  20795  145
  47 Michał Makowski                Warszawa             143.39   5449   38
  48 Grzegorz Łukasik               Konojady             143.04  19739  138
  49 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  50 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  51 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.49  22798  160
  52 Krzysztof Gibas                Kraków               142.02   6959   49
  53 Przemysław Rybicki             Otwock               141.93  10077   71
  54 Joanna Juszczak                Warszawa             141.91  27247  192
  55 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.74  14174  100
  56 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               140.62   8578   61
  57 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.16  10512   75
  58 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  59 Tomasz Suchanek                Wrocław              140.02   7281   52
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.83  17898  128
  61 Dariusz Kuć                    Stargard             139.75  23058  165
  62 Marcin Rogala                  Warszawa             139.73  27248  195
  63 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.72  26408  189
  64 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             139.27  26880  193
  65 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.16  27832  200
  66 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  67 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  68 Jakub Błażejewski              Poznań               138.07  26786  194
  69 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.01  27325  198
  70 Konrad Sowula                  Kraków               137.63  19957  145
  71 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  72 Marta Bajorek                  Warszawa             137.57  27377  199
  73 Irena Sołdan                   Warszawa             137.36  26373  192
  74 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              137.21  19347  141
  75 Leszek Stecuła                 Bytom                137.21   5900   43
  76 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.17  19341  141
  77 Rafał Matczak                  Milanówek            136.87  27237  199
  78 Piotr Domański                 Lublin               136.53  16657  122
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.97  17948  132
  80 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.95  14954  110
  81 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            135.68   9769   72
  82 Michał Rogalewicz              Poznań               135.49  12736   94
  83 Adrian Ziemniewicz             Białystok            135.39  25724  190
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  85 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      135.28  12987   96
  86 Grzegorz Pukniel               Łódź                 135.12   8107   60
  87 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            135.08  25530  189
  88 Jacek Mańko                    Poznań               134.85  26431  196
  89 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             134.74  26814  199
  90 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  91 Piotr Broda                    Sandomierz           133.81  26628  199
  92 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  93 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.34  19468  146
  94 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.06  26080  196
  95 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.75   4779   36
  96 Katarzyna Polak                Warszawa             132.59  25060  189
  97 Andrzej Kroc                   Łódź                 132.59  23866  180
  98 Agata Kuć                      Stargard             132.58  23997  181
  99 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
 100 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 101 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 102 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.95   7257   55
 103 Maciej Nawrocki                Babimost             131.89  25060  190
 104 Marcin Stachowski              Wydartowo I          131.72  24632  187
 105 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.57  23815  181
 106 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.55   5788   44
 107 Andrzej Rechowicz              Katowice             131.39  25753  196
 108 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 109 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 110 Adam Grzelec                   Poznań               131.29  24683  188
 111 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     131.27  25992  198
 112 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 113 Ewa Radzikowska                Gliwice              130.93   7463   57
 114 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.92  26054  199
 115 Agnieszka Walas                Kraków               130.79   8894   68
 116 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 117 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.10  25239  194
 118 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 119 Daniel Janus                   Wąchock              129.53   7124   55
 120 Łukasz Sornek                  Mikołów              129.37  21087  163
 121 Maciej Kuć                     Stargard             129.15  21955  170
 122 Marek Rogalski                 Warszawa             128.88  24358  189
 123 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.83  23834  185
 124 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 125 Dariusz Sowula                 Kraków               128.47  18628  145
 126 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.41  22985  179
 127 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 128 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.23  25390  198
 129 Tomasz Sehnal                  Warszawa             128.03  24454  191
 130 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 131 Szymon Stępień                 Bytom                127.57  25259  198
 132 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.19  24675  194
 133 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.82  22700  179
 134 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 135 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.63  14942  118
 136 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.50  10373   82
 137 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            126.49  25045  198
 138 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 139 Ewelina Kister                 Warszawa             125.96  14108  112
 140 Dorota Kuć                     Stargard             125.90  22410  178
 141 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.86  14726  117
 142 Monika Siemaszko               Lipiany              125.75  15216  121
 143 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.73  24644  196
 144 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.70  21495  171
 145 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.67  18851  150
 146 Konrad Mikusek                 Milanówek            125.64  13443  107
 147 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.46  24841  198
 148 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 149 Czesław Grajewski              Białystok            124.91  23233  186
 150 Dorota Rudzińska               Warszawa             124.60   8971   72
 151 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 152 Grażyna Wesołowska             Łódź                 124.51  15066  121
 153 Sławomir Wolski                Wrocław              124.43  24389  196
 154 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.39   6966   56
 155 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.30  24860  200
 156 Ireneusz Kurzok                Mikołów              124.18  17882  144
 157 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.15   7325   59
 158 Ala Białobrzewska              Gdynia               124.11  13776  111
 159 Jerzy Luter                    Bytom                123.98  24300  196
 160 Dominik Ulejczyk               Będzin               123.80  24388  197
 161 Natalia Ogierman               Katowice             123.72  16826  136
 162 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.70  18308  148
 163 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 164 Sławomir Rosochacz             Lublin               122.77   5402   44
 165 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.75  14976  122
 166 Stanisław Gasik                Warszawa             122.71  13130  107
 167 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.66  24164  197
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 169 Marcin Ceglarek                Kraków               122.25  16748  137
 170 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 171 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.10  16362  134
 172 Tomasz A. Praga                Białystok            121.96  13416  110
 173 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.70  17282  142
 174 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 175 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 176 Agnieszka Matus                Milanówek            121.30  23169  191
 177 Olga Swarcewicz                Warszawa             121.26   8973   74
 178 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 179 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.84  23926  198
 180 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  22344  185
 181 Adam Sternik                   Kętrzyn              120.69   7483   62
 182 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 183 Adam Janicki                   Wrocław              120.35  16247  135
 184 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 185 Anita Bruska                   Gdynia               119.73  19755  165
 186 Renata Andracka                Zwola                119.61  22966  192
 187 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.50  19120  160
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                119.34  23748  199
 189 Marta Sztajnert                Wisła                119.32  16944  142
 190 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 191 Jarosław Michalak              Łódź                 119.08   8812   74
 192 Tomasz Siwiński                Zawiercie            119.07   7144   60
 193 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 194 Agnieszka Dawid                Kraków               118.87  11530   97
 195 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         118.86  16402  138
 196 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.85  13073  110
 197 Teresa Zalewska                Racibórz             118.63  23371  197
 198 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               118.58  22767  192
 199 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            118.51   8770   74
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 201 Karolina Urbańska              Poznań               118.18  22218  188
 202 Maria Skutela                  Warszawa             118.16  22923  194
 203 Marta Świątkowska              Wrocław              117.91  22756  193
 204 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             117.79  18139  154
 205 Franciszek Łysek               Warszawa             117.68  22360  190
 206 Bożena Guział                  Racibórz             117.22  22154  189
 207 Robert Wagner                  Wrocław              117.17   4218   36
 208 Beata Piotrowska               Łódź                 117.13   6442   55
 209 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            116.92  22799  195
 210 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 212 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.01  19953  172
 213 Samir Chakrar                  Poznań               115.86   4055   35
 214 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.79  20147  174
 215 Bartosz Bartczak               Poznań               115.41  22736  197
 216 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 217 Maciej Dąbrowski               Warszawa             115.20  22694  197
 218 Waldemar Wypchał               Kraków               114.88  19645  171
 219 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              114.78   5165   45
 220 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 221 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 222 Justyna Nieznalska             Jejkowice            114.70   5276   46
 223 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  114.60   4813   42
 224 Joanna Brychcy                 Katowice             114.59  22115  193
 225 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 226 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.43   5607   49
 227 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 228 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            114.26  13940  122
 230 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 231 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.90   5923   52
 232 Dorota Ostrowska               Białystok            113.84  13888  122
 233 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            113.76   7167   63
 234 Marcin Kurowski                Racibórz             113.71  22629  199
 235 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             113.63   7045   62
 236 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 237 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 238 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            113.13  16177  143
 239 Anna Arana                     Kołobrzeg            113.03  21589  191
 240 Sławomir Długosz               Ostróda              112.96  18978  168
 241 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 242 Jolanta Zięba                  Zabrze               112.69   4395   39
 243 Józef Burzyński                Ełk                  112.51  10688   95
 244 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.60   4464   40
 245 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.09  22107  199
 246 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 247 Leszek Kilian                  Jaworzno             110.51  20997  190
 248 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          110.36  10705   97
 249 Michał Dąbrowski               Warszawa             109.80   4941   45
 250 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 251 Patrycja Skibska               Warszawa             108.83  11318  104
 252 Halina Cecot                   Kołobrzeg            108.40   9214   85
 253 Agnieszka Antos                Racibórz             108.14   8651   80
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 255 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.03  12531  116
 256 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               107.72  17127  159
 257 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 258 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            107.32   6976   65
 259 Katarzyna Okoniewska           Poznań               107.29   7832   73
 260 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.77   5018   47
 261 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 262 Grażyna Smereka                Racibórz             106.45   4045   38
 263 Małgorzata Pochopień           Kraków               105.82   5185   49
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.68  16592  157
 265 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 266 Justyna Sławińska              Gdańsk               105.53  10553  100
 267 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 268 Marta Majewska                 Wadowice             104.64  13813  132
 269 Zofia Górka                    Łęczna               104.56   9097   87
 270 Lidia Żywna                    Gdynia               103.48  14798  143
 271 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.31  19422  188
 272 Izabela Chmielewska            Zabrze               103.23   3200   31
 273 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.18  20223  196
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 275 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 276 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 277 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 278 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 279 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 280 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 281 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 282 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            101.31  14488  143
 283 Karolina Sikora                Jaworzno             101.01  13737  136
 284 Marek Cecot                    Kołobrzeg            100.27   3309   33
 285 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 286 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 287 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             99.04   9508   96
 288 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.94   8608   87
 289 Teresa Balewska                Reda                  98.27  18573  189
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.83  15750  161
 291 Marek Popczyk                  Tychy                 97.56   3317   34
 292 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.42  18900  194
 293 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.00  18333  189
 294 Jarosław Wypart                Częstochowa           93.93   4227   45
 295 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.39  18118  194
 296 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.55   7589   82
 297 Przemysław Woiński             Łódź                  92.41   6099   66
 298 Wojciech Łysek                 Warszawa              92.33  14403  156
 299 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 300 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 301 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.94   7382   83
 302 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              88.93  11917  134
 303 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 304 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 305 Ewa Tymińska                   Gdańsk                87.82   6938   79
 306 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 307 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 308 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 309 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 310 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 311 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 312 Dawid Węgrzyński               Zabrze                80.60   4594   57
 313 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 314 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 315 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   75.55   3324   44
 317 Michał Sztajnert               Wisła                 74.80   3441   46
 318 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 319 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35
 320 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 01-07-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Sak                     Lublin               123.68   3463   28
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   4 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   5 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   6 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   7 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
   8 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
   9 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  10 Bogusław Szyszka               Oława                143.42   3442   24
  11 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  12 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  13 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  14 Marcin Bertrand                Poznań               126.71   3041   24
  15 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  16 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  17 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  18 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  19 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  20 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  22 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  23 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  25 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  26 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  27 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  28 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  29 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  30 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  31 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  32 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  33 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  34 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  35 Michał Głąb                    Zabrze                92.17   2212   24
  36 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  37 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  38 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  39 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  40 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  41 Beata Błaszczyk                Poznań               104.65   2407   23
  42 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  43 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  44 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  45 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  46 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  47 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  48 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  49 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  50 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  51 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  52 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  53 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  54 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  55 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  56 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  57 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  58 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  59 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  60 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      67.32   1279   19
  61 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  62 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  63 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  64 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  65 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  66 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  67 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  68 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             112.35   1910   17
  69 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  70 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.41   1435   17
  71 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  72 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  73 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  74 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  75 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.93   1844   15
  76 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  77 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  78 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  79 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  80 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  81 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  82 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.50   1449   14
  83 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  84 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  85 Marcin Stachowiak              Poznań                94.14   1318   14
  86 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  87 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  88 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  89 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  90 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  91 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  92 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  93 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  94 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  95 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  96 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  97 Zdzisław Stańkowski            Rząska               140.25   1683   12
  98 Dominik Piasecki               Słupsk               137.42   1649   12
  99 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        135.75   1629   12
 100 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
 101 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
 102 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
 103 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 104 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 105 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 106 Adam Skowroński                Jarocin              118.50   1422   12
 107 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 108 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 109 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 110 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 111 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 112 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 113 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 114 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 115 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 116 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 117 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 118 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 119 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 120 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 121 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 122 Paweł Kamiński                 Gdańsk               100.58   1207   12
 123 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 124 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 125 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 126 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 127 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 128 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 129 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 130 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 131 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 132 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 133 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 134 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 135 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 136 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 137 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 138 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 139 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 140 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 141 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 142 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 143 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 144 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 145 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 146 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 147 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 148 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 149 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 150 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 151 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 152 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 153 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 154 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 155 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 156 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 157 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 158 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 159 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 160 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 161 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 162 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 163 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 164 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 165 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 166 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 167 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 168 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 169 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 170 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 171 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 172 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 173 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 174 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 175 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 176 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 177 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 178 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 179 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 180 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 181 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 182 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 183 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 184 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 185 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 186 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 187 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 188 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 189 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 190 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 191 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 192 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 193 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 194 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 195 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 196 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 197 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 198 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 199 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 200 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 201 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 202 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 203 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 204 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 205 Dariusz Buławko                Warszawa             142.71    999    7
 206 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 207 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 208 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 209 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 210 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 211 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 212 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 213 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 214 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 215 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 216 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 217 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 218 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      107.00    749    7
 219 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 220 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 221 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 222 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 223 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 224 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 225 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 226 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 227 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 228 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 229 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 230 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 231 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 232 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 233 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 234 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 235 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 236 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 237 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 238 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 239 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 240 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 241 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 242 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 243 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 244 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 245 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 246 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 247 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 248 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 249 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 250 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 251 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 252 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 253 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 254 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 255 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 256 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 257 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 258 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 259 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 260 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 261 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 262 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 263 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 264 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 265 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 266 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 267 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 268 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 269 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 270 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 271 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 272 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 273 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 274 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 275 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 276 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 277 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 278 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.50    221    2
 279 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 280 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 281 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 282 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 283 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 284 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 285 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 286 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 287 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 288 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 289 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 290 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 291 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 292 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 293 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie