Sosnowiec11
maja
Sosnowiec 11 maja III Mistrzostwa Polski w Scrabble Belgijkę
Tychy18
maja
Tychy 18-19 maja IV Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach V Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST
Szczyrk18
maja
Szczyrk 18-19 maja I Otwarte Mistrzostwa Scrabble na Gnomiconie
Tychy? Szczyrk? Tychy? Szczyrk? Tychy!18 - 19 maja 2019 — IV Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach V Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FESTInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach V Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FESTTychy, 18 - 19 maja 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Tychy? Szczyrk? Tychy? Szczyrk? Tychy!Taki oto dylemat postawił los przed scrabblistkami i scrabblistami w ostatni weekend. Nie wiem, co ostatecznie decydowało o wyborze, ale cieszę się, że mogłem spotkać się w Tychach z 32 osobami, które podjęły decyzję o przyjeździe na zawody, będące częścią Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST. Patronem festiwalu był w tym roku Jeremi Przybora, niezrównany mistrz słowa i satyry. Tak jakoś wyszło, bez wcześniejszego planowania, że fragmenty jego piosenek zaczęły nam towarzyszyć przez cały turniej w każdej z rund, czego ślady można odnaleźć otwierając podstronę „Przebieg” i zaglądając do komentarzy sędziego.

Przyszło nam gościć 2 debiutantki, Helenę i Barbarę, które serdecznie witamy pośród scrabblowej gromady. Najsilniejszą scrabblową załogę wydelegował do Tych (Ślązacy napisaliby Tychów) Kraków.

I to przedstawiciele tego królewskiego miasta przez większość turnieju okupowali najwyższe stoły. Początkowo wydawało się, że jak burza biegnie po zwycięstwo Kamil Górka, który od 3 do 10 partii systematycznie odprawiał przeciwników z pierwszego stołu. Ale w pewnym momencie zaczął tracić punkty, co ciekawe, z samą scrabblową młodzieżą. Przegrana z Szymonem Stępniem z Bytomia, remis z Maćkiem Skrzypczakiem z Kędzierzyna-Koźla i w końcu porażka z Dawidem Ulejczykiem (Będzin) spowodowały, że po 10 rundzie przegonił Kamila Janusz Krupiński z Bytomia. Obaj odnieśli zwycięstwa w 11 partii. No i duńczyk — ostatnia runda to bezpośredni pojedynek Kamila i Janusza o zwycięstwo. Pojedynek z odpowiednią scenerią, za oknem powiało, rozległy się grzmoty i szum deszczu. Długo, długo myślał Kamil nad ostatnim ruchem. Przegrywał ponad dziewięćdziesięcioma punktami, miał kilka miejsc na położenie kończącej partię siódemki, ale ciągle tych punktów za mało, za mało… Zaryzykował więc kładąc wszystkie płytki i… i słowa „sinoled” nie odnotowuje OSPS. W efekcie Janusz – serdecznie gratulujemy – sięgnął po siedmiu latach po swoje drugie turniejowe zwycięstwo.

Janusza i Kamila rozdzielił na podium Jan Mrozowski z Krakowa, który powoli, powoli odrabiał straty z początku turnieju. Kamilowi pomogło rozchmurzyć się zdobycie nagrody za najdroższy ruch (zapaleń – 114 pkt.) oraz fakt, że zdobył 9 razy nagrodę za grę na 1 stole. To teraz się za to dostaje nagrodę? Tak, w Tychach tak było, nagroda trafiała zarówno dla wygrywającej, jak i przegrywającej osoby. Zaś fundatorem nagród była ekipa „Transmisji video z turniejów scrabblowych”, która pod wodzą Anety Szczyrzycy pozwalała śledzić na stronie FB w rzeczywistym czasie wydarzenia z pierwszego stołu. Kto ciekawy – na FB znajdziecie zapisane filmy.

Tytuł najlepszego tyszanina przypadł Markowi Popczykowi. Zwycięzcy odebrali swe nagrody na uroczystym koncercie w Teatrze Małym. I ja tam miałem być, i żona dotarła pociągami, i już cieszyłem się na występ Magdy Umer i Kabaretu Mumio w programie „Przybora na 102” i … i zgubiłem bilet… Targając włosy z głowy mogłem jedynie się pocieszyć, że miałem zdjęcie pierwszej trójki zrobione zaraz po turnieju, tak więc jest czym ozdobić tę relację.

Zdjęcia, tak zdjęcia – kapelusze z głów przed Kamilem, który uczynił w ostatnim czasie różne informatyczne czary-mary, dzięki którym wyniki wpisywane do programu sędziowskiego trafiają natychmiast na stronę oraz niesamowicie ułatwiono umieszczanie zdjęć w relacji na żywo z turnieju. Zapraszamy ponownie do zakładki ”Przebieg”, gdzie każdej z rund towarzyszy po 5 ujęć. Czasem jeszcze digitalne chochliki dokazywały i zdjęcia widoczne w pionie uporczywie zapisywały się w poziomie, ale jest obietnica, że wszystko będzie udoskonalone. Na razie wystarczy obracać monitorem o 90 stopni co jakiś czas.

Żegnamy więc Tychy, kierując ostatnie słowa do organizatorek i organizatorów z Miejskiego Centrum Kultury – wielkie DZIĘKUJEMY! Za opiekę, karmienie, przygotowanie zawodów… Po prostu dziękujemy za wszystko!

No to co – to do zaś.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach IV Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST
II Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach III Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST
II Tyski Festiwal Słowa LOGOS FEST


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc ograniczona do 50)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMiejskie Centrum Kultury w Tychach, 43-100 Tychy, ul. Bohaterów Warszawy 26
Obrońca tytułuDariusz Putoń
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 18 maja (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 19 maja (5 rund)
11:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
16:30 — zakończenie turnieju i rozdanie drobnych upominków za udział w turnieju
18:00 — rozdanie nagród w czasie gali finałowej V Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST w Teatrze Małym w Tychach. Dla nagrodzonych zaproszenie na galę i koncert.
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMiejskie Centrum Kultury w Tychach oddalone jest od Dworca PKP Tychy o 1,3 km. Z Dworca do MCK można podjechać następującymi autobusami MZK Tychy: 21,33, 51, 75, 82, 137, 268, 273, 291, 696 oraz trolejbusami: A, B, C, D, E do przystanku Tychy Hotelowiec i stamtąd 0,4 km pieszo.
Z Katowic można dojechać autobusem MZK Tychy o numerze 1 odjeżdżający z przystanku Katowice Korfantego do przystanku Tychy Begonii i stamtąd 0,4 km pieszo.
WyżywienieOrganizator zapewnia bufet zaopatrzony w kawę, herbatę, wodę mineralną oraz kanapki oraz coś słodkiego do kawy. Wyżywienie we własnym zakresie.
Pobliskie lokale gastronomiczne:
Bar Mleczny Andromeda – plac Baczyńskiego 2,
La Fontana – ul. Batorego 23,
Telepizza – ul. Bocheńskiego 7,
Misz Masz – ul. Sienkiewicza 7,
Bar Orientalny Thanh Binh – ul. Budowlanych 96,
Wielokran — plac Baczyńskiego 2.
NoclegiWe własnym zakresie.
Polecane niedrogie miejsca noclegowe:
Jaśminowy Dom – ul. Jaśminów 33 tel. 606 495 549,
Gospoda Pod Kogutem – ul. Mikołowska 66 tel. 570 668 558,
Nad Jeziorem. Dom Przyjęć – ul. Nad Jeziorem 28 tel. 603 701 732,
Najbliższe miejsce noclegowe:
Hotel *** Stara Poczta — ul. Kościuszki 24 tel. 32 324 27 00
NagrodyI miejsce – 600 zł plus puchar i dyplom;
II miejsce 400 zł plus puchar i dyplom;
III miejsce 250 zł plus puchar i dyplom;
nagroda dla najlepszego mieszkańca Miasta Tychy 250 zł plus puchar i dyplom;
nagroda specjalna dla najwyżej punktowanego ruchu – nagroda rzeczowa i dyplom.
Dodatkowe atrakcjeRozdanie nagród w czasie gali finałowej V Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST w Teatrze Małym w Tychach w dniu 19 maja 2019 r. Dla nagrodzonych zaproszenie na galę i koncert.

Podczas turnieju będzie prowadzona transmisja na żywo z gier przy stole nr 1. Każdy pokonany przy tymże stole otrzyma nagrodę pocieszenia w postaci koszulki. Transmisja dostępna bedzie na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/Transmisje-video-z-turniej%C3%B3w-scrabble-2674100202660749
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Izabela Chmielewska Zabrze Zwykły uczestnik2019-04-08 12:10:41
2 Piotr Broda Sandomierz Członek PFS2019-04-08 20:58:03
3 Dominik Ulejczyk Będzin Młodzież2019-04-09 21:55:40
4 Arkadiusz Łydka Jaworzno Członek PFS2019-04-12 16:37:25
5 Karolina Szubska Jaworzno Członek PFS2019-04-14 14:48:57
6 Sławek Wiśniowski Jaworzno Członek PFS2019-04-14 19:34:35
7 Aneta Szczyrzyca Jaworzno Członek PFS2019-04-16 20:54:39
8 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFS2019-04-19 17:03:44
9 Urszula Rechowicz Katowice Członek PFS2019-04-19 17:04:12
10 Leszek Kilian Jaworzno Członek PFS2019-04-20 12:41:10
11 Andrzej Klich JAWORZNO Członek PFS2019-04-25 20:36:36
12 Janusz Krupiński Bytom Członek PFS2019-04-27 13:38:23
13 Tomasz Siwiński Zawiercie Zwykły uczestnik2019-04-28 17:55:28
14 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFS2019-05-01 20:40:02
15 Marzena Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Zwykły uczestnik2019-05-01 20:40:34
16 Tomasz Duda Tychy Zwykły uczestnik2019-05-04 08:56:29
17 Piotr Duda Tychy Młodzież2019-05-04 08:57:13
18 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik2019-05-05 08:41:35
19 Joanna Płaszewska Tychy Debiutant2019-05-07 11:57:28
20 Szymon Stępień Bytom Zwykły uczestnik2019-05-11 09:57:08
21 Ireneusz Kurzok Mikołów Zwykły uczestnik2019-05-11 11:27:41
22 Jan Mrozowski Kraków Zwykły uczestnik2019-05-12 09:16:32
23 Urszula Kulak Tychy Debiutant2019-05-12 13:33:24
24 Kamil Górka Kraków Członek PFS2019-05-13 10:58:26
25 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFS2019-05-14 05:20:32
26 Bernadeta Zapała Jaworzno Zwykły uczestnik2019-05-15 18:25:06
27 Przemysław Herdzina Kraków Zwykły uczestnik2019-05-15 20:37:25
28 Katarzyna Kowalska Katowice Członek PFS2019-05-16 10:22:25
29 Helena Pyrcik Bieruń Debiutant2019-05-16 17:23:16
30 Jerzy Luter Bytom Członek PFS2019-05-17 02:16:10
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury w Tychach, ul. Bohaterów Warszawy 26, 43-100 Tychy, telefon: (32) 327 02 90 wew. 24


Wyniki turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Janusz          Krupiński            Bytom                  142.45     10.0     5031     2002     1065
  2 Jan             Mrozowski            Kraków                 154.02      9.0     4994     1830      833
  3 Kamil           Górka                Kraków                 151.32      8.5     5248     1852      830
  4 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              136.98      8.0     4846     1764      363
  5 Jerzy           Luter                Bytom                  123.73      8.0     4583     1667      537
  6 Przemysław      Herdzina             Kraków                 143.19      7.5     4715     1714      -80
  7 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 121.90      7.0     4710     1542      233
  8 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       129.42      7.0     4681     1620      259
  9 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               126.05      7.0     4620     1533      131
 10 Urszula         Rechowicz            Katowice               118.32      7.0     4469     1571      310
 11 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               116.94      7.0     4247     1582     -185
 12 Leszek          Kilian               Jaworzno               109.26      7.0     4141     1499      187
 13 Piotr           Broda                Sandomierz             133.53      6.5     4895     1534      391
 14 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.02      6.0     4446     1355       26
 15 Szymon          Stępień              Bytom                  127.77      6.0     4401     1508      -99
 16 Katarzyna       Kowalska             Katowice               118.10      6.0     4400     1621       96
 17 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              115.69      6.0     4210     1430      148
 18 Izabela         Chmielewska          Zabrze                 100.00      6.0     4105     1314     -306
 19 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                123.64      5.5     4576     1472      -82
 20 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            108.20      5.0     4347     1220       42
 21 Andrzej         Rechowicz            Katowice               131.50      5.0     4261     1291       11
 22 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      5.0     3981     1243     -382
 23 Marzena         Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       101.83      5.0     3966     1174     -495
 24 Karolina        Szubska              Jaworzno               100.00      5.0     3858     1263     -227
 25 Piotr           Duda                 Tychy                  100.00      4.0     4088     1130     -252
 26 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      4.0     3693     1132     -851
 27 Marek           Popczyk              Tychy                  100.00      4.0     3372      997     -319
 28 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            145.96      4.0     2438      985      -86
 29 Tomasz          Duda                 Tychy                  110.64      3.0     4023      949      286
 30 Barbara         Spodniewska          Tychy                  100.00      3.0     3664      945     -632
 31 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      3.0     2312      783     -217
 32 Helena          Pyrcik               Bieruń                 100.00      0.0     2723      630    -1535
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble



	Jan Mrozowski 154.02 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Katarzyna      Kowalska              118.10 -  271: 314   68
    2    13 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  442: 255  150
    3    11 Bernadeta      Zapała                100.00 +  562: 257  150
    4     4 Leszek         Kilian                109.26 +  458: 259  159
    5     2 Urszula        Rechowicz             118.32 +  377: 282  168
    6     2 Dariusz        Putoń                 145.96 +  410: 346  196
    7     1 Kamil          Górka                 151.32 -  361: 446  101
    8     2 Krzysztof      Kałuża                136.98 +  486: 382  187
    9     2 Maciej         Skrzypczak            129.42 +  383: 371  179
   10     2 Janusz         Krupiński             142.45 -  347: 426   92
   11     4 Przemysław     Herdzina              143.19 +  442: 424  193
   12     2 Krzysztof      Kałuża                136.98 +  455: 399  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Kamil Górka 151.32 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sławomir       Wiśniowski            116.94 +  503: 285  167
    2     2 Ireneusz       Kurzok                123.64 +  438: 313  174
    3     1 Krzysztof      Kałuża                136.98 +  492: 364  187
    4     1 Janusz         Krupiński             142.45 +  479: 434  192
    5     1 Dariusz        Putoń                 145.96 +  446: 285  196
    6     1 Szymon         Stępień               127.77 -  389: 415   78
    7     1 Jan            Mrozowski             154.02 +  446: 361  204
    8     1 Maciej         Skrzypczak            129.42 =  351: 351  129
    9     1 Przemysław     Herdzina              143.19 +  600: 317  193
   10     1 Dominik        Ulejczyk              121.90 -  389: 517   72
   11     2 Katarzyna      Kowalska              118.10 +  429: 359  168
   12     1 Janusz         Krupiński             142.45 -  286: 417   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Dariusz Putoń 145.96 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Siwiński              115.69 +  358: 276  166
    2     6 Dominik        Ulejczyk              121.90 +  354: 338  172
    3     3 Jerzy          Luter                 123.73 +  401: 326  174
    4     2 Arkadiusz      Łydka                 126.05 +  343: 336  176
    5     1 Kamil          Górka                 151.32 -  285: 446  101
    6     2 Jan            Mrozowski             154.02 -  346: 410  104
    7     4 Janusz         Krupiński             142.45 -  351: 392   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  /  7 140.71




	Przemysław Herdzina 143.19 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Duda                  110.64 +  413: 370  161
    2     7 Janusz         Krupiński             142.45 -  274: 503   92
    3     8 Maciej         Skrzypczak            129.42 +  482: 329  179
    4     6 Ireneusz       Kurzok                123.64 =  418: 418  124
    5     6 Szymon         Stępień               127.77 -  405: 406   78
    6     8 Andrzej        Rechowicz             131.50 +  390: 325  182
    7     6 Jerzy          Luter                 123.73 +  359: 338  174
    8     4 Katarzyna      Kowalska              118.10 +  428: 365  168
    9     1 Kamil          Górka                 151.32 -  317: 600  101
   10     5 Piotr          Broda                 133.53 +  408: 392  184
   11     4 Jan            Mrozowski             154.02 -  424: 442  104
   12     4 Sławomir       Wiśniowski            116.94 +  397: 307  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Janusz Krupiński 142.45 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Leszek         Kilian                109.26 +  350: 348  159
    2     7 Przemysław     Herdzina              143.19 +  503: 274  193
    3     4 Katarzyna      Kowalska              118.10 +  370: 326  168
    4     1 Kamil          Górka                 151.32 -  434: 479  101
    5     4 Ireneusz       Kurzok                123.64 -  372: 378   74
    6     5 Sławomir       Wiśniowski            116.94 +  555: 256  167
    7     4 Dariusz        Putoń                 145.96 +  392: 351  196
    8     3 Szymon         Stępień               127.77 +  361: 355  178
    9     3 Krzysztof      Kałuża                136.98 +  475: 251  187
   10     2 Jan            Mrozowski             154.02 +  426: 347  204
   11     1 Jerzy          Luter                 123.73 +  376: 315  174
   12     1 Kamil          Górka                 151.32 +  417: 286  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2002  / 12 166.83




	Krzysztof Kałuża 136.98 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 +  372: 350  158
    2     3 Piotr          Broda                 133.53 +  419: 403  184
    3     1 Kamil          Górka                 151.32 -  364: 492  101
    4     7 Piotr          Duda                  100.00 +  546: 273  150
    5     3 Katarzyna      Kowalska              118.10 +  318: 316  168
    6     3 Ireneusz       Kurzok                123.64 +  370: 363  174
    7     2 Szymon         Stępień               127.77 +  450: 301  178
    8     2 Jan            Mrozowski             154.02 -  382: 486  104
    9     3 Janusz         Krupiński             142.45 -  251: 475   92
   10     3 Maciej         Skrzypczak            129.42 +  465: 324  179
   11     3 Dominik        Ulejczyk              121.90 +  510: 245  172
   12     2 Jan            Mrozowski             154.02 -  399: 455  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




	Piotr Broda 133.53 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Izabela        Chmielewska           100.00 +  487: 318  150
    2     3 Krzysztof      Kałuża                136.98 -  403: 419   87
    3     5 Jerzy          Matyasik              126.02 +  427: 306  176
    4     3 Szymon         Stępień               127.77 -  392: 423   78
    5     5 Arkadiusz      Łydka                 126.05 +  501: 304  176
    6     4 Tomasz         Siwiński              115.69 +  382: 342  166
    7     3 Katarzyna      Kowalska              118.10 -  369: 391   68
    8     5 Urszula        Rechowicz             118.32 -  303: 465   68
    9     7 Tomasz         Duda                  110.64 +  455: 402  161
   10     5 Przemysław     Herdzina              143.19 -  392: 408   93
   11     7 Andrzej        Rechowicz             131.50 +  379: 321  182
   12     5 Maciej         Skrzypczak            129.42 =  405: 405  129
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Andrzej Rechowicz 131.50 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Duda                  100.00 +  368: 300  150
    2     4 Maciej         Skrzypczak            129.42 +  346: 326  179
    3     2 Arkadiusz      Łydka                 126.05 -  433: 435   76
    4     8 Katarzyna      Kowalska              118.10 -  374: 407   68
    5     8 Andrzej        Klich                 100.00 +  392: 306  150
    6     8 Przemysław     Herdzina              143.19 -  325: 390   93
    7     8 Sławomir       Wiśniowski            116.94 -  329: 351   67
    8    10 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 +  429: 256  158
    9     8 Tomasz         Siwiński              115.69 -  310: 385   66
   10     9 Karolina       Szubska               100.00 +  309: 292  150
   11     7 Piotr          Broda                 133.53 -  321: 379   84
   12    10 Izabela        Chmielewska           100.00 -  325: 423   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Maciej Skrzypczak 129.42 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Klich                 100.00 +  429: 294  150
    2     4 Andrzej        Rechowicz             131.50 -  326: 346   82
    3     8 Przemysław     Herdzina              143.19 -  329: 482   93
    4    10 Marzena        Skrzypczak            101.83 +  517: 294  152
    5     7 Leszek         Kilian                109.26 +  353: 273  159
    6     6 Urszula        Rechowicz             118.32 +  411: 362  168
    7     5 Ireneusz       Kurzok                123.64 +  482: 437  174
    8     1 Kamil          Górka                 151.32 =  351: 351  151
    9     2 Jan            Mrozowski             154.02 -  371: 383  104
   10     3 Krzysztof      Kałuża                136.98 -  324: 465   87
   11     6 Tomasz         Siwiński              115.69 +  383: 330  166
   12     5 Piotr          Broda                 133.53 =  405: 405  134
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Szymon Stępień 127.77 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Popczyk               100.00 +  390: 230  150
    2     8 Katarzyna      Kowalska              118.10 -  318: 333   68
    3    12 Andrzej        Klich                 100.00 +  390: 354  150
    4     3 Piotr          Broda                 133.53 +  423: 392  184
    5     6 Przemysław     Herdzina              143.19 +  406: 405  193
    6     1 Kamil          Górka                 151.32 +  415: 389  201
    7     2 Krzysztof      Kałuża                136.98 -  301: 450   87
    8     3 Janusz         Krupiński             142.45 -  355: 361   92
    9     5 Ireneusz       Kurzok                123.64 +  392: 365  174
   10     4 Jerzy          Luter                 123.73 -  327: 433   74
   11     5 Sławomir       Wiśniowski            116.94 -  309: 387   67
   12     7 Urszula        Rechowicz             118.32 -  375: 401   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Arkadiusz Łydka 126.05 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Helena         Pyrcik                100.00 +  428: 235  150
    2     5 Jerzy          Matyasik              126.02 +  442: 334  176
    3     2 Andrzej        Rechowicz             131.50 +  435: 433  182
    4     2 Dariusz        Putoń                 145.96 -  336: 343   96
    5     5 Piotr          Broda                 133.53 -  304: 501   84
    6     7 Katarzyna      Kowalska              118.10 -  324: 467   68
    7     7 Urszula        Rechowicz             118.32 -  328: 389   68
    8     9 Karolina       Szubska               100.00 +  398: 333  150
    9     9 Sławomir       Wiśniowski            116.94 -  304: 415   67
   10    10 Andrzej        Klich                 100.00 +  437: 387  150
   11     9 Ireneusz       Kurzok                123.64 +  467: 341  174
   12     6 Katarzyna      Kowalska              118.10 +  417: 311  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Jerzy Matyasik 126.02 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marzena        Skrzypczak            101.83 +  368: 290  152
    2     5 Arkadiusz      Łydka                 126.05 -  334: 442   76
    3     5 Piotr          Broda                 133.53 -  306: 427   84
    4    12 Bernadeta      Zapała                100.00 +  335: 316  150
    5     9 Jerzy          Luter                 123.73 -  362: 387   74
    6    11 Piotr          Duda                  100.00 +  407: 361  150
    7    11 Karolina       Szubska               100.00 +  448: 250  150
    8     8 Ireneusz       Kurzok                123.64 -  350: 472   74
    9    10 Andrzej        Klich                 100.00 +  497: 319  150
   10     6 Tomasz         Siwiński              115.69 -  319: 358   66
   11    10 Urszula        Rechowicz             118.32 -  276: 478   68
   12     9 Tomasz         Duda                  110.64 +  444: 320  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Jerzy Luter 123.73 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  512: 311  150
    2     1 Bernadeta      Zapała                100.00 +  348: 280  150
    3     3 Dariusz        Putoń                 145.96 -  326: 401   96
    4     5 Urszula        Rechowicz             118.32 -  300: 379   68
    5     9 Jerzy          Matyasik              126.02 +  387: 362  176
    6     9 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 +  439: 268  158
    7     6 Przemysław     Herdzina              143.19 -  338: 359   93
    8     7 Tomasz         Siwiński              115.69 +  338: 294  166
    9     6 Katarzyna      Kowalska              118.10 +  391: 356  168
   10     4 Szymon         Stępień               127.77 +  433: 327  178
   11     1 Janusz         Krupiński             142.45 -  315: 376   92
   12     3 Dominik        Ulejczyk              121.90 +  456: 333  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Ireneusz Kurzok 123.64 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Barbara        Spodniewska           100.00 +  376: 253  150
    2     2 Kamil          Górka                 151.32 -  313: 438  101
    3     7 Dominik        Ulejczyk              121.90 +  385: 305  172
    4     6 Przemysław     Herdzina              143.19 =  418: 418  143
    5     4 Janusz         Krupiński             142.45 +  378: 372  192
    6     3 Krzysztof      Kałuża                136.98 -  363: 370   87
    7     5 Maciej         Skrzypczak            129.42 -  437: 482   79
    8     8 Jerzy          Matyasik              126.02 +  472: 350  176
    9     5 Szymon         Stępień               127.77 -  365: 392   78
   10     8 Katarzyna      Kowalska              118.10 -  295: 455   68
   11     9 Arkadiusz      Łydka                 126.05 -  341: 467   76
   12    11 Karolina       Szubska               100.00 +  433: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Dominik Ulejczyk 121.90 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Karolina       Szubska               100.00 +  428: 289  150
    2     6 Dariusz        Putoń                 145.96 -  338: 354   96
    3     7 Ireneusz       Kurzok                123.64 -  305: 385   74
    4    11 Tomasz         Siwiński              115.69 -  318: 481   66
    5    14 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  404: 337  150
    6    10 Leszek         Kilian                109.26 +  433: 308  159
    7     9 Izabela        Chmielewska           100.00 +  514: 305  150
    8     6 Sławomir       Wiśniowski            116.94 +  478: 335  167
    9     4 Urszula        Rechowicz             118.32 +  397: 328  168
   10     1 Kamil          Górka                 151.32 +  517: 389  201
   11     3 Krzysztof      Kałuża                136.98 -  245: 510   87
   12     3 Jerzy          Luter                 123.73 -  333: 456   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Urszula Rechowicz 118.32 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bernadeta      Zapała                100.00 -  298: 380   50
    2    15 Helena         Pyrcik                100.00 +  400: 297  150
    3     6 Tomasz         Duda                  110.64 +  388: 303  161
    4     5 Jerzy          Luter                 123.73 +  379: 300  174
    5     2 Jan            Mrozowski             154.02 -  282: 377  104
    6     6 Maciej         Skrzypczak            129.42 -  362: 411   79
    7     7 Arkadiusz      Łydka                 126.05 +  389: 328  176
    8     5 Piotr          Broda                 133.53 +  465: 303  184
    9     4 Dominik        Ulejczyk              121.90 -  328: 397   72
   10     7 Sławomir       Wiśniowski            116.94 -  299: 412   67
   11    10 Jerzy          Matyasik              126.02 +  478: 276  176
   12     7 Szymon         Stępień               127.77 +  401: 375  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Katarzyna Kowalska 118.10 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jan            Mrozowski             154.02 +  314: 271  204
    2     8 Szymon         Stępień               127.77 +  333: 318  178
    3     4 Janusz         Krupiński             142.45 -  326: 370   92
    4     8 Andrzej        Rechowicz             131.50 +  407: 374  182
    5     3 Krzysztof      Kałuża                136.98 -  316: 318   87
    6     7 Arkadiusz      Łydka                 126.05 +  467: 324  176
    7     3 Piotr          Broda                 133.53 +  391: 369  184
    8     4 Przemysław     Herdzina              143.19 -  365: 428   93
    9     6 Jerzy          Luter                 123.73 -  356: 391   74
   10     8 Ireneusz       Kurzok                123.64 +  455: 295  174
   11     2 Kamil          Górka                 151.32 -  359: 429  101
   12     6 Arkadiusz      Łydka                 126.05 -  311: 417   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Sławomir Wiśniowski 116.94 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 151.32 -  285: 503  101
    2    11 Leszek         Kilian                109.26 -  294: 325   59
    3    16 Helena         Pyrcik                100.00 +  386: 229  150
    4     9 Tomasz         Duda                  110.64 +  462: 426  161
    5    10 Piotr          Duda                  100.00 +  357: 278  150
    6     5 Janusz         Krupiński             142.45 -  256: 555   92
    7     8 Andrzej        Rechowicz             131.50 +  351: 329  182
    8     6 Dominik        Ulejczyk              121.90 -  335: 478   72
    9     9 Arkadiusz      Łydka                 126.05 +  415: 304  176
   10     7 Urszula        Rechowicz             118.32 +  412: 299  168
   11     5 Szymon         Stępień               127.77 +  387: 309  178
   12     4 Przemysław     Herdzina              143.19 -  307: 397   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Tomasz Siwiński 115.69 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Putoń                 145.96 -  276: 358   96
    2    12 Izabela        Chmielewska           100.00 +  391: 333  150
    3    10 Piotr          Duda                  100.00 -  277: 326   50
    4    11 Dominik        Ulejczyk              121.90 +  481: 318  172
    5    11 Karolina       Szubska               100.00 +  390: 273  150
    6     4 Piotr          Broda                 133.53 -  342: 382   84
    7    10 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 +  371: 308  158
    8     7 Jerzy          Luter                 123.73 -  294: 338   74
    9     8 Andrzej        Rechowicz             131.50 +  385: 310  182
   10     6 Jerzy          Matyasik              126.02 +  358: 319  176
   11     6 Maciej         Skrzypczak            129.42 -  330: 383   79
   12     8 Leszek         Kilian                109.26 -  315: 414   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Tomasz Duda 110.64 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Przemysław     Herdzina              143.19 -  370: 413   93
    2     9 Marzena        Skrzypczak            101.83 +  424: 285  152
    3     6 Urszula        Rechowicz             118.32 -  303: 388   68
    4     9 Sławomir       Wiśniowski            116.94 -  426: 462   67
    5    12 Bernadeta      Zapała                100.00 -  306: 329   50
    8    15 Barbara        Spodniewska           100.00 +  560: 324  150
    9     7 Piotr          Broda                 133.53 -  402: 455   84
   10    11 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  594: 235  150
   11     8 Leszek         Kilian                109.26 -  318: 402   59
   12     9 Jerzy          Matyasik              126.02 -  320: 444   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  / 10  94.90




	Leszek Kilian 109.26 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Janusz         Krupiński             142.45 -  348: 350   92
    2    11 Sławomir       Wiśniowski            116.94 +  325: 294  167
    3     9 Karolina       Szubska               100.00 +  418: 243  150
    4     4 Jan            Mrozowski             154.02 -  259: 458  104
    5     7 Maciej         Skrzypczak            129.42 -  273: 353   79
    6    10 Dominik        Ulejczyk              121.90 -  308: 433   72
    7    13 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  300: 259  150
    8    14 Marek          Popczyk               100.00 -  318: 412   50
    9    14 Helena         Pyrcik                100.00 +  409: 201  150
   10    12 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 +  367: 318  158
   11     8 Tomasz         Duda                  110.64 +  402: 318  161
   12     8 Tomasz         Siwiński              115.69 +  414: 315  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Arkadiusz Kleniewski 108.20 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Kałuża                136.98 -  350: 372   87
    2    10 Karolina       Szubska               100.00 -  290: 463   50
    3    14 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  344: 349   50
    4    15 Barbara        Spodniewska           100.00 +  463: 294  150
    5    13 Marzena        Skrzypczak            101.83 +  415: 328  152
    6     9 Jerzy          Luter                 123.73 -  268: 439   74
    7    10 Tomasz         Siwiński              115.69 -  308: 371   66
    8    10 Andrzej        Rechowicz             131.50 -  256: 429   82
    9    13 Izabela        Chmielewska           100.00 +  453: 403  150
   10    12 Leszek         Kilian                109.26 -  318: 367   59
   11    15 Helena         Pyrcik                100.00 +  427: 249  150
   12    12 Marek          Popczyk               100.00 +  455: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Marzena  Skrzypczak 101.83 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Matyasik              126.02 -  290: 368   76
    2     9 Tomasz         Duda                  110.64 -  285: 424   61
    3    13 Izabela        Chmielewska           100.00 +  371: 318  150
    4    10 Maciej         Skrzypczak            129.42 -  294: 517   79
    5    13 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 -  328: 415   58
    6    14 Marek          Popczyk               100.00 +  330: 301  150
    7    15 Helena         Pyrcik                100.00 +  391: 231  150
    8    12 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  308: 376   50
    9    12 Barbara        Spodniewska           100.00 -  323: 330   50
   10    14 Piotr          Duda                  100.00 -  264: 552   50
   11    13 Andrzej        Klich                 100.00 +  413: 305  150
   12    14 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  369: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Izabela Chmielewska 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Broda                 133.53 -  318: 487   84
    2    12 Tomasz         Siwiński              115.69 -  333: 391   66
    3    13 Marzena        Skrzypczak            101.83 -  318: 371   52
    4    16 Helena         Pyrcik                100.00 +  313: 242  150
    5    15 Marek          Popczyk               100.00 +  378: 280  150
    6    13 Bernadeta      Zapała                100.00 +  326: 313  150
    7     9 Dominik        Ulejczyk              121.90 -  305: 514   72
    8    11 Piotr          Duda                  100.00 -  285: 388   50
    9    13 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 -  403: 453   58
   10    13 Barbara        Spodniewska           100.00 +  358: 315  150
   11    12 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  345: 332  150
   12    10 Andrzej        Rechowicz             131.50 +  423: 325  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Piotr Duda 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Rechowicz             131.50 -  300: 368   82
    2    14 Barbara        Spodniewska           100.00 +  443: 347  150
    3    10 Tomasz         Siwiński              115.69 +  326: 277  166
    4     7 Krzysztof      Kałuża                136.98 -  273: 546   87
    5    10 Sławomir       Wiśniowski            116.94 -  278: 357   67
    6    11 Jerzy          Matyasik              126.02 -  361: 407   76
    7    12 Bernadeta      Zapała                100.00 -  354: 437   50
    8    11 Izabela        Chmielewska           100.00 +  388: 285  150
    9    11 Karolina       Szubska               100.00 -  219: 346   50
   10    14 Marzena        Skrzypczak            101.83 +  552: 264  152
   11    11 Marek          Popczyk               100.00 -  263: 363   50
   12    13 Andrzej        Klich                 100.00 -  331: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Skrzypczak            129.42 -  294: 429   79
    2    16 Marek          Popczyk               100.00 +  335: 314  150
    3    12 Szymon         Stępień               127.77 -  354: 390   78
    4    14 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  378: 265  150
    5     8 Andrzej        Rechowicz             131.50 -  306: 392   82
    6    12 Karolina       Szubska               100.00 -  258: 358   50
    7    14 Barbara        Spodniewska           100.00 +  324: 282  150
    8    13 Helena         Pyrcik                100.00 +  378: 255  150
    9    10 Jerzy          Matyasik              126.02 -  319: 497   76
   10    10 Arkadiusz      Łydka                 126.05 -  387: 437   76
   11    13 Marzena        Skrzypczak            101.83 -  305: 413   52
   12    13 Piotr          Duda                  100.00 +  343: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Marek Popczyk 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Szymon         Stępień               127.77 -  230: 390   78
    2    16 Andrzej        Klich                 100.00 -  314: 335   50
    3    15 Barbara        Spodniewska           100.00 +  302: 280  150
    4    13 Karolina       Szubska               100.00 -  230: 342   50
    5    15 Izabela        Chmielewska           100.00 -  280: 378   50
    6    14 Marzena        Skrzypczak            101.83 -  301: 330   52
    8    14 Leszek         Kilian                109.26 +  412: 318  159
    9    15 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  299: 311   50
   10    15 Helena         Pyrcik                100.00 +  400: 289  150
   11    11 Piotr          Duda                  100.00 +  363: 263  150
   12    12 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 -  241: 455   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  / 11  90.64




	Helena Pyrcik 100.00 Bieruń                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Arkadiusz      Łydka                 126.05 -  235: 428   76
    2    15 Urszula        Rechowicz             118.32 -  297: 400   68
    3    16 Sławomir       Wiśniowski            116.94 -  229: 386   67
    4    16 Izabela        Chmielewska           100.00 -  242: 313   50
    5    16 Barbara        Spodniewska           100.00 -  242: 356   50
    7    15 Marzena        Skrzypczak            101.83 -  231: 391   52
    8    13 Andrzej        Klich                 100.00 -  255: 378   50
    9    14 Leszek         Kilian                109.26 -  201: 409   59
   10    15 Marek          Popczyk               100.00 -  289: 400   50
   11    15 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 -  249: 427   58
   12    15 Barbara        Spodniewska           100.00 -  253: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     630  / 11  57.27




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jerzy          Luter                 123.73 -  311: 512   74
    2    13 Jan            Mrozowski             154.02 -  255: 442  104
    3    14 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 +  349: 344  158
    4    14 Andrzej        Klich                 100.00 -  265: 378   50
    5    14 Dominik        Ulejczyk              121.90 -  337: 404   72
    6    15 Barbara        Spodniewska           100.00 +  339: 249  150
    7    13 Leszek         Kilian                109.26 -  259: 300   59
    8    12 Marzena        Skrzypczak            101.83 +  376: 308  152
    9    15 Marek          Popczyk               100.00 +  311: 299  150
   10    11 Tomasz         Duda                  110.64 -  235: 594   61
   11    12 Izabela        Chmielewska           100.00 -  332: 345   50
   12    14 Marzena        Skrzypczak            101.83 -  324: 369   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Barbara Spodniewska 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ireneusz       Kurzok                123.64 -  253: 376   74
    2    14 Piotr          Duda                  100.00 -  347: 443   50
    3    15 Marek          Popczyk               100.00 -  280: 302   50
    4    15 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 -  294: 463   58
    5    16 Helena         Pyrcik                100.00 +  356: 242  150
    6    15 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  249: 339   50
    7    14 Andrzej        Klich                 100.00 -  282: 324   50
    8    15 Tomasz         Duda                  110.64 -  324: 560   61
    9    12 Marzena        Skrzypczak            101.83 +  330: 323  152
   10    13 Izabela        Chmielewska           100.00 -  315: 358   50
   11    14 Karolina       Szubska               100.00 -  264: 313   50
   12    15 Helena         Pyrcik                100.00 +  370: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 12  78.75




	Karolina Szubska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dominik        Ulejczyk              121.90 -  289: 428   72
    2    10 Arkadiusz      Kleniewski            108.20 +  463: 290  158
    3     9 Leszek         Kilian                109.26 -  243: 418   59
    4    13 Marek          Popczyk               100.00 +  342: 230  150
    5    11 Tomasz         Siwiński              115.69 -  273: 390   66
    6    12 Andrzej        Klich                 100.00 +  358: 258  150
    7    11 Jerzy          Matyasik              126.02 -  250: 448   76
    8     9 Arkadiusz      Łydka                 126.05 -  333: 398   76
    9    11 Piotr          Duda                  100.00 +  346: 219  150
   10     9 Andrzej        Rechowicz             131.50 -  292: 309   82
   11    14 Barbara        Spodniewska           100.00 +  313: 264  150
   12    11 Ireneusz       Kurzok                123.64 -  356: 433   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Urszula        Rechowicz             118.32 +  380: 298  168
    2     1 Jerzy          Luter                 123.73 -  280: 348   74
    3    11 Jan            Mrozowski             154.02 -  257: 562  104
    4    12 Jerzy          Matyasik              126.02 -  316: 335   76
    5    12 Tomasz         Duda                  110.64 +  329: 306  161
    6    13 Izabela        Chmielewska           100.00 -  313: 326   50
    7    12 Piotr          Duda                  100.00 +  437: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  /  7 111.86


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Katarzyna      Kowalska              271: 314
   2 Sławomir       Wiśniowski           - Kamil          Górka                 285: 503
   3 Dariusz        Putoń                - Tomasz         Siwiński              358: 276
   4 Tomasz         Duda                 - Przemysław     Herdzina              370: 413
   5 Janusz         Krupiński            - Leszek         Kilian                350: 348
   6 Arkadiusz      Kleniewski           - Krzysztof      Kałuża                350: 372
   7 Piotr          Broda                - Izabela        Chmielewska           487: 318
   8 Piotr          Duda                 - Andrzej        Rechowicz             300: 368
   9 Maciej         Skrzypczak           - Andrzej        Klich                 429: 294
  10 Marek          Popczyk              - Szymon         Stępień               230: 390
  11 Arkadiusz      Łydka                - Helena         Pyrcik                428: 235
  12 Marzena        Skrzypczak           - Jerzy          Matyasik              290: 368
  13 Jerzy          Luter                - Zygmunt        Skwarek               512: 311
  14 Barbara        Spodniewska          - Ireneusz       Kurzok                253: 376
  15 Dominik        Ulejczyk             - Karolina       Szubska               428: 289
  16 Bernadeta      Zapała               - Urszula        Rechowicz             380: 298


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bernadeta      Zapała               - Jerzy          Luter                 280: 348
   2 Kamil          Górka                - Ireneusz       Kurzok                438: 313
   3 Krzysztof      Kałuża               - Piotr          Broda                 419: 403
   4 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Skrzypczak            346: 326
   5 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Łydka                 334: 442
   6 Dominik        Ulejczyk             - Dariusz        Putoń                 338: 354
   7 Przemysław     Herdzina             - Janusz         Krupiński             274: 503
   8 Katarzyna      Kowalska             - Szymon         Stępień               333: 318
   9 Marzena        Skrzypczak           - Tomasz         Duda                  285: 424
  10 Karolina       Szubska              - Arkadiusz      Kleniewski            463: 290
  11 Leszek         Kilian               - Sławomir       Wiśniowski            325: 294
  12 Tomasz         Siwiński             - Izabela        Chmielewska           391: 333
  13 Zygmunt        Skwarek              - Jan            Mrozowski             255: 442
  14 Piotr          Duda                 - Barbara        Spodniewska           443: 347
  15 Helena         Pyrcik               - Urszula        Rechowicz             297: 400
  16 Andrzej        Klich                - Marek          Popczyk               335: 314


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Kamil          Górka                 364: 492
   2 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Rechowicz             435: 433
   3 Jerzy          Luter                - Dariusz        Putoń                 326: 401
   4 Katarzyna      Kowalska             - Janusz         Krupiński             326: 370
   5 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Broda                 306: 427
   6 Urszula        Rechowicz            - Tomasz         Duda                  388: 303
   7 Ireneusz       Kurzok               - Dominik        Ulejczyk              385: 305
   8 Przemysław     Herdzina             - Maciej         Skrzypczak            482: 329
   9 Karolina       Szubska              - Leszek         Kilian                243: 418
  10 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Duda                  277: 326
  11 Jan            Mrozowski            - Bernadeta      Zapała                562: 257
  12 Szymon         Stępień              - Andrzej        Klich                 390: 354
  13 Izabela        Chmielewska          - Marzena        Skrzypczak            318: 371
  14 Zygmunt        Skwarek              - Arkadiusz      Kleniewski            349: 344
  15 Marek          Popczyk              - Barbara        Spodniewska           302: 280
  16 Helena         Pyrcik               - Sławomir       Wiśniowski            229: 386


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Kamil          Górka                 434: 479
   2 Dariusz        Putoń                - Arkadiusz      Łydka                 343: 336
   3 Szymon         Stępień              - Piotr          Broda                 423: 392
   4 Leszek         Kilian               - Jan            Mrozowski             259: 458
   5 Urszula        Rechowicz            - Jerzy          Luter                 379: 300
   6 Ireneusz       Kurzok               - Przemysław     Herdzina              418: 418
   7 Krzysztof      Kałuża               - Piotr          Duda                  546: 273
   8 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Kowalska              374: 407
   9 Tomasz         Duda                 - Sławomir       Wiśniowski            426: 462
  10 Maciej         Skrzypczak           - Marzena        Skrzypczak            517: 294
  11 Tomasz         Siwiński             - Dominik        Ulejczyk              481: 318
  12 Jerzy          Matyasik             - Bernadeta      Zapała                335: 316
  13 Marek          Popczyk              - Karolina       Szubska               230: 342
  14 Andrzej        Klich                - Zygmunt        Skwarek               378: 265
  15 Barbara        Spodniewska          - Arkadiusz      Kleniewski            294: 463
  16 Izabela        Chmielewska          - Helena         Pyrcik                313: 242


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dariusz        Putoń                 446: 285
   2 Urszula        Rechowicz            - Jan            Mrozowski             282: 377
   3 Katarzyna      Kowalska             - Krzysztof      Kałuża                316: 318
   4 Ireneusz       Kurzok               - Janusz         Krupiński             378: 372
   5 Piotr          Broda                - Arkadiusz      Łydka                 501: 304
   6 Szymon         Stępień              - Przemysław     Herdzina              406: 405
   7 Leszek         Kilian               - Maciej         Skrzypczak            273: 353
   8 Andrzej        Klich                - Andrzej        Rechowicz             306: 392
   9 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              387: 362
  10 Sławomir       Wiśniowski           - Piotr          Duda                  357: 278
  11 Karolina       Szubska              - Tomasz         Siwiński              273: 390
  12 Bernadeta      Zapała               - Tomasz         Duda                  329: 306
  13 Arkadiusz      Kleniewski           - Marzena        Skrzypczak            415: 328
  14 Dominik        Ulejczyk             - Zygmunt        Skwarek               404: 337
  15 Izabela        Chmielewska          - Marek          Popczyk               378: 280
  16 Barbara        Spodniewska          - Helena         Pyrcik                356: 242


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Szymon         Stępień               389: 415
   2 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Putoń                 410: 346
   3 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Kałuża                363: 370
   4 Piotr          Broda                - Tomasz         Siwiński              382: 342
   5 Janusz         Krupiński            - Sławomir       Wiśniowski            555: 256
   6 Maciej         Skrzypczak           - Urszula        Rechowicz             411: 362
   7 Arkadiusz      Łydka                - Katarzyna      Kowalska              324: 467
   8 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Herdzina              325: 390
   9 Arkadiusz      Kleniewski           - Jerzy          Luter                 268: 439
  10 Leszek         Kilian               - Dominik        Ulejczyk              308: 433
  11 Piotr          Duda                 - Jerzy          Matyasik              361: 407
  12 Karolina       Szubska              - Andrzej        Klich                 358: 258
  13 Izabela        Chmielewska          - Bernadeta      Zapała                326: 313
  14 Marzena        Skrzypczak           - Marek          Popczyk               330: 301
  15 Zygmunt        Skwarek              - Barbara        Spodniewska           339: 249
  16 Helena         Pyrcik               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Kamil          Górka                 361: 446
   2 Krzysztof      Kałuża               - Szymon         Stępień               450: 301
   3 Katarzyna      Kowalska             - Piotr          Broda                 391: 369
   4 Dariusz        Putoń                - Janusz         Krupiński             351: 392
   5 Maciej         Skrzypczak           - Ireneusz       Kurzok                482: 437
   6 Przemysław     Herdzina             - Jerzy          Luter                 359: 338
   7 Urszula        Rechowicz            - Arkadiusz      Łydka                 389: 328
   8 Sławomir       Wiśniowski           - Andrzej        Rechowicz             351: 329
   9 Dominik        Ulejczyk             - Izabela        Chmielewska           514: 305
  10 Tomasz         Siwiński             - Arkadiusz      Kleniewski            371: 308
  11 Jerzy          Matyasik             - Karolina       Szubska               448: 250
  12 Bernadeta      Zapała               - Piotr          Duda                  437: 354
  13 Zygmunt        Skwarek              - Leszek         Kilian                259: 300
  14 Andrzej        Klich                - Barbara        Spodniewska           324: 282
  15 Helena         Pyrcik               - Marzena        Skrzypczak            231: 391
  16 Marek          Popczyk              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Maciej         Skrzypczak            351: 351
   2 Krzysztof      Kałuża               - Jan            Mrozowski             382: 486
   3 Szymon         Stępień              - Janusz         Krupiński             355: 361
   4 Przemysław     Herdzina             - Katarzyna      Kowalska              428: 365
   5 Piotr          Broda                - Urszula        Rechowicz             303: 465
   6 Sławomir       Wiśniowski           - Dominik        Ulejczyk              335: 478
   7 Jerzy          Luter                - Tomasz         Siwiński              338: 294
   8 Ireneusz       Kurzok               - Jerzy          Matyasik              472: 350
   9 Arkadiusz      Łydka                - Karolina       Szubska               398: 333
  10 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Kleniewski            429: 256
  11 Piotr          Duda                 - Izabela        Chmielewska           388: 285
  12 Marzena        Skrzypczak           - Zygmunt        Skwarek               308: 376
  13 Helena         Pyrcik               - Andrzej        Klich                 255: 378
  14 Marek          Popczyk              - Leszek         Kilian                412: 318
  15 Barbara        Spodniewska          - Tomasz         Duda                  324: 560


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              600: 317
   2 Jan            Mrozowski            - Maciej         Skrzypczak            383: 371
   3 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Kałuża                475: 251
   4 Urszula        Rechowicz            - Dominik        Ulejczyk              328: 397
   5 Szymon         Stępień              - Ireneusz       Kurzok                392: 365
   6 Katarzyna      Kowalska             - Jerzy          Luter                 356: 391
   7 Tomasz         Duda                 - Piotr          Broda                 402: 455
   8 Tomasz         Siwiński             - Andrzej        Rechowicz             385: 310
   9 Arkadiusz      Łydka                - Sławomir       Wiśniowski            304: 415
  10 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Klich                 497: 319
  11 Karolina       Szubska              - Piotr          Duda                  346: 219
  12 Barbara        Spodniewska          - Marzena        Skrzypczak            330: 323
  13 Arkadiusz      Kleniewski           - Izabela        Chmielewska           453: 403
  14 Leszek         Kilian               - Helena         Pyrcik                409: 201
  15 Zygmunt        Skwarek              - Marek          Popczyk               311: 299


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Ulejczyk             - Kamil          Górka                 517: 389
   2 Janusz         Krupiński            - Jan            Mrozowski             426: 347
   3 Maciej         Skrzypczak           - Krzysztof      Kałuża                324: 465
   4 Jerzy          Luter                - Szymon         Stępień               433: 327
   5 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Broda                 408: 392
   6 Tomasz         Siwiński             - Jerzy          Matyasik              358: 319
   7 Sławomir       Wiśniowski           - Urszula        Rechowicz             412: 299
   8 Ireneusz       Kurzok               - Katarzyna      Kowalska              295: 455
   9 Andrzej        Rechowicz            - Karolina       Szubska               309: 292
  10 Andrzej        Klich                - Arkadiusz      Łydka                 387: 437
  11 Tomasz         Duda                 - Zygmunt        Skwarek               594: 235
  12 Arkadiusz      Kleniewski           - Leszek         Kilian                318: 367
  13 Izabela        Chmielewska          - Barbara        Spodniewska           358: 315
  14 Piotr          Duda                 - Marzena        Skrzypczak            552: 264
  15 Helena         Pyrcik               - Marek          Popczyk               289: 400


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Luter                - Janusz         Krupiński             315: 376
   2 Kamil          Górka                - Katarzyna      Kowalska              429: 359
   3 Krzysztof      Kałuża               - Dominik        Ulejczyk              510: 245
   4 Jan            Mrozowski            - Przemysław     Herdzina              442: 424
   5 Szymon         Stępień              - Sławomir       Wiśniowski            309: 387
   6 Maciej         Skrzypczak           - Tomasz         Siwiński              383: 330
   7 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             379: 321
   8 Leszek         Kilian               - Tomasz         Duda                  402: 318
   9 Arkadiusz      Łydka                - Ireneusz       Kurzok                467: 341
  10 Urszula        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              478: 276
  11 Marek          Popczyk              - Piotr          Duda                  363: 263
  12 Zygmunt        Skwarek              - Izabela        Chmielewska           332: 345
  13 Marzena        Skrzypczak           - Andrzej        Klich                 413: 305
  14 Karolina       Szubska              - Barbara        Spodniewska           313: 264
  15 Arkadiusz      Kleniewski           - Helena         Pyrcik                427: 249


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Kamil          Górka                 417: 286
   2 Krzysztof      Kałuża               - Jan            Mrozowski             399: 455
   3 Dominik        Ulejczyk             - Jerzy          Luter                 333: 456
   4 Przemysław     Herdzina             - Sławomir       Wiśniowski            397: 307
   5 Piotr          Broda                - Maciej         Skrzypczak            405: 405
   6 Katarzyna      Kowalska             - Arkadiusz      Łydka                 311: 417
   7 Urszula        Rechowicz            - Szymon         Stępień               401: 375
   8 Tomasz         Siwiński             - Leszek         Kilian                315: 414
   9 Tomasz         Duda                 - Jerzy          Matyasik              320: 444
  10 Izabela        Chmielewska          - Andrzej        Rechowicz             423: 325
  11 Ireneusz       Kurzok               - Karolina       Szubska               433: 356
  12 Arkadiusz      Kleniewski           - Marek          Popczyk               455: 241
  13 Piotr          Duda                 - Andrzej        Klich                 331: 343
  14 Marzena        Skrzypczak           - Zygmunt        Skwarek               369: 324
  15 Barbara        Spodniewska          - Helena         Pyrcik                370: 253
Lista rankingowa na dzień 20-05-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              164.27   9856   60
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              162.18  32437  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.18  31676  199
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             157.42  27391  174
   5 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           156.92  14594   93
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.31  31106  199
   7 Dawid Pikul                    Poznań               156.22  30150  193
   8 Kazimierz Merklejn             Warszawa             155.74  31149  200
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              155.48  30630  197
  10 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.27  20055  130
  11 Jan Mrozowski                  Kraków               154.21  21435  139
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.06  30000  196
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.81  28881  189
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.57  29101  192
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             151.25  29343  194
  17 Kamil Górka                    Kraków               151.14  28868  191
  18 Bogusław Szyszka               Oława                150.78   7690   51
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.59  28461  189
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  21 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.72  29495  197
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            149.62   8977   60
  24 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.60  27975  187
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  26 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          147.60  28634  194
  29 Justyna Górka                  Kraków               147.43  28307  192
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.09   4854   33
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.73  29345  200
  33 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       146.72  22742  155
  34 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.43  29285  200
  35 Kamil Kister                   Warszawa             146.11  24693  169
  36 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.96  28608  196
  37 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.78  28718  197
  38 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.51  28229  194
  39 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.34   9302   64
  40 Przemysław Rybicki             Otwock               145.31  10317   71
  41 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.01  28421  196
  42 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  26968  186
  43 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             144.54  28908  200
  44 Michał Waszkiewicz             Białystok            144.35  27426  190
  45 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  46 Janusz Krupiński               Bytom                143.93  27634  192
  47 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.66  24997  174
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.64  28441  198
  49 Michał Makowski                Warszawa             143.34   8027   56
  50 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  51 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.29  19636  138
  52 Joanna Juszczak                Warszawa             142.01  27549  194
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             141.99  27830  196
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.25   8899   63
  55 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.99  27634  196
  56 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.91  19164  136
  57 Krzysztof Gibas                Kraków               140.31   8559   61
  58 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  59 Tomasz Suchanek                Wrocław              140.02   7281   52
  60 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.01  10361   74
  61 Jakub Błażejewski              Poznań               139.80  27400  196
  62 Dariusz Kuć                    Stargard             139.77  24739  177
  63 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.72  26408  189
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.10  18779  135
  65 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  66 Szymon Dąbrowski               Warszawa             138.65  27729  200
  67 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.45  26582  192
  68 Robert Kamiński                Warszawa             138.36  27257  197
  69 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.31  24204  175
  70 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  71 Marcin Rogala                  Warszawa             137.75  26999  196
  72 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             137.66  26018  189
  73 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  74 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              137.17  19067  139
  75 Marta Bajorek                  Warszawa             137.04  26448  193
  76 Rafał Matczak                  Milanówek            136.79  26675  195
  77 Tomasz Lempart                 Wadowice             136.62  20903  153
  78 Grzegorz Pukniel               Łódź                 136.57   9833   72
  79 Irena Sołdan                   Warszawa             136.40  26735  196
  80 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.97  17948  132
  81 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  82 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.56  16538  122
  83 Michał Rogalewicz              Poznań               135.49  12736   94
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  85 Piotr Domański                 Lublin               135.22  17849  132
  86 Jacek Mańko                    Poznań               134.85  26431  196
  87 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.09  25343  189
  88 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  89 Katarzyna Polak                Warszawa             133.88  25973  194
  90 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            133.78   8027   60
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  92 Piotr Broda                    Sandomierz           133.52  26570  199
  93 Daniel Janus                   Wąchock              133.43   8940   67
  94 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.91   5715   43
  95 Maciej Nawrocki                Babimost             132.79  24699  186
  96 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.75   4779   36
  97 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  98 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.56  25982  196
  99 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
 100 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 101 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       131.62   4870   37
 102 Adrian Ziemniewicz             Białystok            131.57  25787  196
 103 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 104 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      131.29  16017  122
 105 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
 106 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 107 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.94  25926  198
 108 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 109 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.81  25638  196
 110 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.70  24310  186
 111 Leszek Stecuła                 Bytom                130.62   8621   66
 112 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 113 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 114 Dariusz Sowula                 Kraków               130.19  17315  133
 115 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 116 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     129.94  24819  191
 117 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.89  17146  132
 118 Agnieszka Walas                Kraków               129.60  10368   80
 119 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.25  24816  192
 120 Maciej Kuć                     Stargard             129.15  21955  170
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.94  24111  187
 122 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 123 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 124 Marek Rogalski                 Warszawa             128.54  25066  195
 125 Adam Grzelec                   Poznań               128.44  25560  199
 126 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.41  22985  179
 127 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 128 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.29   9750   76
 129 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  25401  198
 130 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            128.02  24835  194
 131 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 132 Szymon Stępień                 Bytom                127.67  25278  198
 133 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.30  24314  191
 134 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.03  19817  156
 135 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.00   3937   31
 136 Agata Kuć                      Stargard             126.97  24760  195
 137 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 138 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.63  14942  118
 139 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.41  24144  191
 140 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.38  25024  198
 141 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.38  17440  138
 142 Ewelina Kister                 Warszawa             126.10  17149  136
 143 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.01  17138  136
 144 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.99  24694  196
 145 Dorota Kuć                     Stargard             125.95  23931  190
 146 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.81  10191   81
 147 Monika Siemaszko               Lipiany              125.75  15216  121
 148 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 149 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 150 Czesław Grajewski              Białystok            125.23  24921  199
 151 Jakub Onoszko                  Gdynia               125.17  18775  150
 152 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 153 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.70  23443  188
 154 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 155 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.39   6966   56
 156 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   6461   52
 157 Sławomir Rosochacz             Lublin               124.19   4595   37
 158 Jerzy Luter                    Bytom                124.14  24332  196
 159 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.09  16007  129
 160 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 161 Natalia Ogierman               Katowice             123.72  16826  136
 162 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             123.66  10758   87
 163 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 164 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.55  16309  132
 165 Sławomir Wolski                Wrocław              122.56  24021  196
 166 Stanisław Gasik                Warszawa             122.49  11637   95
 167 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 168 Renata Andracka                Zwola                122.36  23003  188
 169 Dominik Ulejczyk               Będzin               122.30  24093  197
 170 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 171 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 172 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.72  19353  159
 173 Marcin Ceglarek                Kraków               121.61  18120  149
 174 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.61   6810   56
 175 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.60  18605  153
 176 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 177 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 178 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 179 Konrad Mikusek                 Milanówek            121.26  13581  112
 180 Agnieszka Matus                Milanówek            121.18  22298  184
 181 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 182 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.04  20213  167
 183 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.84  23926  198
 184 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  22344  185
 185 Tomasz A. Praga                Białystok            120.63  14717  122
 186 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 187 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 188 Olga Swarcewicz                Warszawa             120.45  10359   86
 189 Agnieszka Dawid                Kraków               120.32  10227   85
 190 Adam Janicki                   Wrocław              120.30  14797  123
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             120.17   9734   81
 192 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 119.97   8878   74
 193 Lucyna Śniadach                Rumia                119.82  23845  199
 194 Maria Skutela                  Warszawa             119.58  22960  192
 195 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.41  23882  200
 196 Marta Sztajnert                Wisła                119.32  16944  142
 197 Anita Bruska                   Gdynia               119.07  16313  137
 198 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.07  17622  148
 199 Teresa Zalewska                Racibórz             119.04  22856  192
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.62  14472  122
 201 Urszula Rechowicz              Katowice             118.57  22409  189
 202 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            118.51   8770   74
 203 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 204 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 205 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             118.18  18200  154
 206 Marta Świątkowska              Wrocław              117.91  22756  193
 207 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.90  23581  200
 208 Bożena Guział                  Racibórz             117.75  22255  189
 209 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               117.42  20784  177
 210 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.40  21484  183
 211 Karolina Urbańska              Poznań               117.17  22262  190
 212 Robert Wagner                  Wrocław              117.17   4218   36
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 214 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 215 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 216 Waldemar Wypchał               Kraków               116.59  19937  171
 217 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.56   5595   48
 218 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.52  22837  196
 219 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.43   8616   74
 220 Beata Piotrowska               Łódź                 116.31   7095   61
 221 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 222 Adam Sternik                   Kętrzyn              116.00   7308   63
 223 Bartosz Bartczak               Poznań               115.99  21923  189
 224 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.84  21315  184
 225 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 226 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 227 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 228 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.68  22247  194
 229 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 230 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 231 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 232 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 233 Marcin Kurowski                Racibórz             114.03  22691  199
 234 Dorota Ostrowska               Białystok            113.84  13888  122
 235 Samir Chakrar                  Poznań               113.74   4777   42
 236 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 237 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 238 Agnieszka Kozak                Gdynia               113.26   4304   38
 239 Marianna Kozłowska             Białystok            113.03  15146  134
 240 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 241 Joanna Brychcy                 Katowice             112.71  21641  192
 242 Józef Burzyński                Ełk                  112.24  12010  107
 243 Franciszek Łysek               Warszawa             111.60  17967  161
 244 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.51  22079  198
 245 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.19   8339   75
 246 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.15   8003   72
 247 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.89   4214   38
 248 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 249 Leszek Kilian                  Jaworzno             110.51  20997  190
 250 Patrycja Skibska               Warszawa             110.21  12894  117
 251 Halina Cecot                   Kołobrzeg            110.00   6820   62
 252 Sławomir Długosz               Ostróda              109.77  21185  193
 253 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.02  13300  122
 254 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 255 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.86  13934  128
 256 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 257 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 258 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            108.42  15395  142
 259 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 260 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 261 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 262 Grażyna Smereka                Racibórz             107.32   3649   34
 263 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          107.02   7063   66
 264 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 265 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.77   5018   47
 266 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 267 Justyna Sławińska              Gdańsk               106.51   7669   72
 268 Małgorzata Pochopień           Kraków               105.82   5185   49
 269 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 270 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            105.16   6415   61
 271 Marta Majewska                 Wadowice             104.97  13121  125
 272 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 273 Zofia Górka                    Łęczna               104.56   9097   87
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               104.26  13762  132
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.76  19299  186
 276 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.36  18708  181
 277 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.08  19998  194
 278 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 279 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 280 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 281 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 282 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 283 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 284 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 285 Karolina Szubska               Jaworzno             100.57  13577  135
 286 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 287 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             99.27  13997  141
 288 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.01   8037   82
 290 Natalia Mówka                  Warszawa              97.46   4873   50
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.10  18838  194
 292 Teresa Balewska                Reda                  97.03  18630  192
 293 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.78  11710  121
 294 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.09  18449  192
 295 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.64  15303  160
 296 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 297 Jarosław Wypart                Częstochowa           93.93   4227   45
 298 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.65  17975  194
 299 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 300 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.61   6946   75
 301 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 302 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 303 Wojciech Łysek                 Warszawa              91.83  12213  133
 304 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 305 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 306 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 307 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.94   7382   83
 308 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 309 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 310 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 311 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 312 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              87.00  11049  127
 313 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 314 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 315 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 316 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 317 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 318 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 319 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 320 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 321 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 322 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 323 Michał Sztajnert               Wisła                 74.80   3441   46
 324 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 325 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35
 326 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 20-05-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   2 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.56   3363   27
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   5 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   6 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   7 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   8 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
   9 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  10 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  11 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  12 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  13 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  14 Marcin Bertrand                Poznań               126.71   3041   24
  15 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  16 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  17 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  18 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  19 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  20 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  21 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  22 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  23 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  24 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  25 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  26 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  27 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  28 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  29 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  30 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  31 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  32 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  33 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  34 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  35 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  36 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  37 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  38 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  39 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      69.71   1673   24
  40 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  41 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  42 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  43 Beata Błaszczyk                Poznań               104.65   2407   23
  44 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  45 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  46 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  47 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  48 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  49 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  50 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  51 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  52 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  53 Marek Popczyk                  Tychy                 93.41   2055   22
  54 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  55 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  56 Michał Sak                     Lublin               119.38   2507   21
  57 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  58 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  59 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  60 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     101.53   1929   19
  61 Izabela Chmielewska            Zabrze                97.00   1843   19
  62 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  63 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  64 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  65 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  66 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  67 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             112.35   1910   17
  68 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  69 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  70 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  71 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  72 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  73 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  74 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  75 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  76 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  77 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  78 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  79 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  80 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  81 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  82 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  83 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  84 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  85 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  86 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       106.62   1386   13
  87 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  88 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  89 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  90 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  91 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  92 Zdzisław Stańkowski            Rząska               140.25   1683   12
  93 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  94 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  95 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  96 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  97 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  98 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  99 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 100 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 101 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 102 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 103 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 104 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 105 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 106 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 107 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 108 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 109 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 110 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 111 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 112 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 113 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 114 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 115 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 116 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 117 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 118 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 119 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 120 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 121 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 122 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 123 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 124 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 125 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 126 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 127 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 128 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 129 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 130 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 131 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 132 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 133 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 134 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 135 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 136 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 137 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 138 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 139 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 140 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 141 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 142 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 143 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 144 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 145 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 146 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 147 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 148 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 149 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 150 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 151 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 152 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 153 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 154 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 155 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 156 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 157 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 158 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 159 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 160 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 161 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 162 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 163 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 164 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 165 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 166 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 167 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 168 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 169 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 170 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 171 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 172 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 173 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 174 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 175 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 176 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 177 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 178 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 179 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 180 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 181 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 182 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 183 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 184 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 185 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 186 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 187 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 188 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 189 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 190 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 191 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 192 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 193 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 194 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 195 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 196 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 197 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 198 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 199 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 200 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 201 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 202 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 203 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 204 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 205 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 206 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 207 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 208 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 209 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 210 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      107.00    749    7
 211 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 212 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 213 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 214 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 215 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 216 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 217 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 218 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 219 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 220 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 221 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 222 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 223 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 224 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 225 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 226 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 227 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 228 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 229 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 230 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 231 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 232 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 233 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 234 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 235 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 236 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 237 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 238 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 239 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 240 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 241 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 242 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 243 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 244 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 245 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 246 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 247 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 248 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 249 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 250 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 251 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 252 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 253 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 254 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 255 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 256 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 257 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 258 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 259 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 260 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 261 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 262 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 263 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 264 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 265 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 266 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 267 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 268 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 269 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 270 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 271 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 272 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.50    221    2
 273 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 274 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 275 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 276 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 277 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 278 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 279 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 280 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 281 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 282 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 283 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 284 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 285 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 286 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 287 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 288 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 289 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie