Inowrocław13
maja
Inowrocław 13-14 maja XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble
Tychy13
maja
Tychy 13-14 maja II Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach III Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST
Konojady20
maja
Konojady 20-21 maja VI Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”
13 - 14 maja 2017 — II Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach III Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FESTInformacje
galeria

II Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach III Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FESTTychy, 13 - 14 maja 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Tyski Festiwal Słowa LOGOS FEST
Turniej Otwarty „Na osłodę”
I Otwarte Mistrzostwa Tych


Rodzaj turniejuotwarty (limit 40 miejsc)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekMiejskie Centrum Kultury w Tychach,
43-100 Tychy,
ul. Bohaterów Warszawy 26
Obrońca tytułuSławomir Wiśniowski
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuwww.kultura.tychy.pl oraz www.facebook.com/MCKTychy
HarmonogramSobota, 13 maja (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 14 maja (5 rund)
11:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
16:30 — zakończenie turnieju i rozdanie drobnych upominków za udział w turnieju
18:00 — rozdanie nagród w czasie gali finałowej III Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST w Teatrze Małym w Tychach. Dla nagrodzonych zaproszenie na galę i koncert Grzegorza Turnaua.
WpisoweWpisowe za cały turniej:
10 zł dla młodzieży szkolnej (do szkoły średniej włącznie),
15 zł dla członków PFS z aktualnie opłaconymi składkami,
25 zł dla pozostałych osób,
debiutanci są zwolnieni z wpisowego.
DojazdMiejskie Centrum Kultury w Tychach oddalone jest od Dworca PKP Tychy o 1,3 km.
Z Dworca do MCK można podjechać następującymi autobusami MZK Tychy: 21,33, 51, 75, 82, 137, 268, 273, 291, 696 oraz trolejbusami: A, B, C, D, E do przystanku Tychy Hotelowiec i stamtąd 0,4 km pieszo.
Z Katowic można dojechać autobusem MZK Tychy o numerze 1 odjeżdżający z przystanku Katowice Korfantego do przystanku Tychy Begonii i stamtąd 0,4 km pieszo.
WyżywienieOrganizator zapewnia bufet zaopatrzony w kawę, herbatę, soki, wodę mineralną oraz kanapki i coś słodkiego do kawy.
Wyżywienie we własnym zakresie.
Pobliskie lokale gastronomiczne:
Bar Mleczny Andromeda – plac Baczyńskiego 2,
La Fontana – ul. Batorego 23,
Telepizza – ul. Bocheńskiego 7,
Misz Masz – ul. Sienkiewicza 7,
Bar Orientalny Thanh Binh – ul. Budowlanych 96,
Wielokran — plac Baczyńskiego 2.
NoclegiWe własnym zakresie.
Polecane niedrogie miejsca noclegowe:
Jaśminowy Dom – ul. Jaśminów 33 tel. 606 495 549,
Gospoda Pod Kogutem – ul. Mikołowska 66 tel. 570 668 558,
Nad Jeziorem. Dom Przyjęć – ul. Nad Jeziorem 28 tel. 603 701 732,
Najbliższe miejsce noclegowe:
Hotel *** Stara Poczta — ul. Kościuszki 24 tel. 32 324 27 00
NagrodyI miejsce – 600 zł plus puchar i dyplom;
II miejsce 400 zł plus puchar i dyplom;
III miejsce 250 zł plus puchar i dyplom;
nagroda dla najlepszego mieszkańca Miasta Tychy 200 zł plus puchar, dyplom i nagrody rzeczowe;
nagroda specjalna dla najwyżej punktowanego ruchu – nagroda rzeczowa i dyplom.
Dodatkowe atrakcjeRozdanie nagród w czasie gali finałowej III Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST w Teatrze Małym w Tychach w dniu 14 maja 2017r. Dla nagrodzonych zaproszenie na galę i koncert Grzegorza Turnaua.
Zgłoszenia uczestników formularz zgłoszeniowy
pokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Leszek Stecuła Bytom GKS
2 Kinga Stecuła Bytom
3 Sławek Wiśniowski Jaworzno
4 Andrzej Rechowicz Katowice
5 Urszula Solarska Katowice
6 Dariusz Putoń RUDA ŚLĄSKA
7 Teresa Zalewska Racibórz
8 Marcin Kurowski Racibórz
9 Piotr Domański Lublin
10 Arkadiusz Łydka Jaworzno PFS
11 Tomasz Duda Tychy
12 Piotr Duda Tychy
13 Andrzej Klich Jaworzno
14 Paweł Mazurek Polanica-Zdrój
15 Katarzyna Kowalska Katowice
16 Krzysztof Kałuża Sosnowiec
17 Joanna Brychcy Katowice PFS
18 Łukasz Bobowski Suchedniów
19 Bartosz Morawski Gliwice
20 Marcin Ceglarek Kraków
21 Karolina Szubska Jaworzno
22 Jerzy Luter Bytom
23 Agnieszka Dawid Kraków
24 Adam Jurkowski Gliwice
25 Natalia Ogierman Wadowice
26 Marta Majewska Wadowice
27 Ewa Radzikowska Gliwice
28 Jerzy Matyasik Kraków
29 Robert Wagner Wrocław
30 Zofia Gajewska Jelenia Góra
31 Dominik Ulejczyk Będzin Młodzież
32 Marta Jamrozy Dąbrowa Gornicza
33 Sylwia Bagińska-Worwa Dąbrowa Górnicza
34 Waldemar Wypchał Kraków PFS
35 Sławomir Kumor Tychy
36 Marcin Radwański Nowa Wieś Wrocławska
37 Jan Mrozowski Kraków PFS
38 Jakub Nalepa Gliwice
39 Piotr Broda Sandomierz
40 Maciej Rzychoń Katowice
Lista rezerwowa
41 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle
42 Szymon Stępień Bytom
43 TOMASZ LEMPART KRAKÓW
44 Marta Sztajnert Wisła
45 Szymon Sztajnert Wisła
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury w Tychach,
ul. Bohaterów Warszawy 26,
43-100 Tychy,
telefon: (32) 327 02 90 wew. 24


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie