Szczecin26
października
Szczecin 26-27 października Scrabblowy weekend w Galerii Kaskada
Warszawa 9
listopada
Warszawa 9-11 listopada XXVII Mistrzostwa Polski
Warszawa10
listopada
Warszawa 10-11 listopada XXV Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika
Mariusz Skrobosz po raz trzeci Mistrzem Polski09 - 11 listopada 2019 — XXVII Mistrzostwa PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXVII Mistrzostwa PolskiWarszawa, 09 - 11 listopada 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz po raz trzeci Mistrzem Polski
W listopadowy długi weekend w Technikum nr 7 w Zespole szkół im. inż. Stanisława Wysockiego w Warszawie odbyła się najważniejsza scrabblowa impreza roku- XXVII Mistrzostwa Polski. Do fazy eliminacyjnej zgłosiło się osiemdziesięciu siedmiu uczestników. Przez dwa dni rozegraliśmy 13 rund, po których dziesięć najlepszych osób przeszło do fazy finałowej. Z fazy eliminacji zostały zwolnione osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca Grand Prix 2019 oraz zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji regionalnych cyklu turniejów Mistrzostw Regionów 2019. Ostatecznie w finale spotkało się szesnastu zawodników.

1. Kazimierz Merklejn — Warszawa
2. Dawid Adamczyk — Inowrocław
3. Michał Alabrudziński — Włocławek
4. Grzegorz Kurowski — Warszawa
5. Krzysztof Mówka — Warszawa
6. Jakub Hassa — Lutol Suchy
7. Łukasz Bobowski — Suchedniów
8. Grażyna Wesołowska — Łódź
9. Wojciech Zemło — Łódź
10. Mirosław Uglik — Warszawa
11. Paweł Pogorzelski — Olsztyn
12. Bartosz Morawski — Wrocław
13. Kacper Zegadło — Warszawa
14. Łukasz Tuszyński — Chłopowo
15. Marek Dudkiewicz — Milanówek
16. Mariusz Skrobosz — Warszawa

Kolejność zajmowanych pozycji z fazy eliminacyjnej i ranking szóstki „zwolnionych” nie miały znaczenia, ponieważ rozgrywki zaczynały się od nowa i w finale zostało rozegranych 15 rund systemem „każdy z każdym”. Przez dwa kolejne dni uczestnicy „wspaniałej szesnastki” walczyli o tytuł Mistrza Polski 2019. Jak na najlepszych przystało, partie rozgrywane były na najwyższym poziomie. Początek był zmienny, natomiast środek i finisz to w zasadzie walka między trzema panami. Ostatnie jedenaście rund należało do Pawła Pogorzelskiego, Mariusza Skrobosza i Michała Alabrudzińskiego, którzy zamieniali się tylko kolejnością trzech medalowych pozycji. Ostatecznie po raz TRZECI Mistrzem Polski 2019 został Mariusz Skrobosz, drugi był Michał Alabrudziński, a brązowy medal zawisł na szyi Pawła Pogorzelskiego. Osobne brawa należą się jedynej kobiecie, która zdołała zakwalifikować się do fazy finałowej. Gratulacje dla Grażyny Wesołowskiej. Czołowa trójka otrzymała pamiątkowe medale, a wszyscy uczestnicy wielkiego finału nagrody finansowe.

Ci, którzy nie weszli do finału mogli wziąć udział w Turnieju Towarzyszącym im. Stanisława Rydzika. Równolegle z finalistami Mistrzostw Polski, którzy walczyli o tytuł najlepszego w „Turnieju Pocieszenia” grało ponad siedemdziesiąt osób. Oczywiście nie zabrakło konkursów z dodatkowymi nagrodami. Z racji 11 listopada na pierwszym miejscu była NIEPODLEGŁA. Najładniejsze słowo związane z niepodległością ("WOLNOŚĆ") ułożył Maciej Dąbrowski. Kolejny zadanie to ułożenie słowa z zestawu liter RYDZIK**. Najdroższy wyraz ("KRZYWDZI") położył Andrzej Kroc. Było jeszcze „Polowanie na medalistę MP”. Każdy z graczy w zależności od swoich dokonań medalowych z lat ubiegłych był "wart" odpowiednią liczbę punktów. Najwięcej najbardziej utytułowanych przeciwników pokonał Michał Alabrudziński. Po każdej rundzie osoba zajmująca 27 miejsce dostawała słodką nagrodę.

Oczywiście i w „Towarzyszach” była ostra rywalizacja. Walka trwała 13 rund. Zwycięzcą turnieju im. Stanisława Rydzika został Jakub Szymczak, drugi był Piotr Domański a trzeci Tomasz Nasiłowski. Zwycięzcy otrzymali puchaty, nagrody finansowe i rzeczowe. 3 dni zmagań w dwóch turniejach przebiegły szybko i sprawnie, pozostawiając dużo wrażeń i emocji.

Podziękowania za organizację składam Rafałowi Wesołowskiemu i Polskiej Federacji Scrabble.
relacja: Sylwia Buks
XXVII Mistrzostwa Polski - 1 runda - Mariusz Skrobosz : Krzysztof Mówka
XXVII Mistrzostwa Polski - 2 runda - Dawid Adamczyk : Kazimierz Merklejn
XXVII Mistrzostwa Polski - 3 runda - Marek Dudkiewicz : Mirosław Uglik
XXVII Mistrzostwa Polski - 4 runda - Grażyna Wesołowska : Łukasz Tuszyński
XXVII Mistrzostwa Polski - 5 runda - Bartosz Morawski : Wojciech Zemło
XXVII Mistrzostwa Polski - 6 runda - Jakub Hassa : Paweł Pogorzelski
XXVII Mistrzostwa Polski - 7 runda - Kacper Zegadło : Michał Alabrudziński
XXVII Mistrzostwa Polski - 8 runda - Grzegorz Kurowski : Łukasz Bobowski
XXVII Mistrzostwa Polski - 9 runda - Bartosz Morawski : Mariusz Skrobosz
XXVII Mistrzostwa Polski - 10 runda - Kacper Zegadło : Paweł Pogorzelski
XXVII Mistrzostwa Polski - 11 tunda - Michał Alabrudziński : Łukasz Bobowski
XXVII Mistrzostwa Polski - 12 runda - Michał Alabrudziński : Paweł Pogorzelski
XXVII Mistrzostwa Polski - 13 runda - Mariusz Skrobosz : Paweł Pogorzelski
XXVII Mistrzostwa Polski - 14 runda - Michał Alabrudziński : Wojciech Zemło
XXVII Mistrzostwa Polski - 15 runda - Michał Alabrudziński : Mariusz Skrobosz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXVI Mistrzostwa Polski — faza finałowa
XXVI Mistrzostwa Polski — faza eliminacyjna
XXV Mistrzostwa Polski (faza finałowa)


Rodzaj turniejufaza eliminacyjna - otwarty
faza finałowa - zamknięty (dla osób zakwalifikowanych z cyklu GP/MR oraz z eliminacji)
Sposób rozgrywaniaFaza eliminacyjna:
liczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-13) - szczegóły w regulaminie
20 minut dla gracza na partię

Faza finałowa:
liczba rund: 15
system: "każdy z każdym" (rundy 1-15)
20 minut dla gracza na partię
Plan gier
Miejsce rozgrywekTechnikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego
ul. Szczęśliwicka 56, 02-353 Warszawa
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 9 listopada (10 rund fazy eliminacyjnej)
9:45 — koniec przyjmowania zapisów, powitanie uczestników i otwarcie turnieju
10:00 — rozpoczęcie gier
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
21:00 — zakończenie gier

Niedziela, 10 listopada (3 rundy fazy eliminacyjnej + 7 rund fazy finałowej)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
12:00 — zakończenie fazy eliminacyjnej
12:15 — wręczenie nagród za Grand Prix i Mistrzostwa Regionów 2019
12:30 — rozpoczęcie fazy finałowej
14:15-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Poniedziałek, 11 listopada (8 rund fazy finałowej)
9:00 — rozpoczęcie trzeciego dnia rozgrywek
16:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisoweczłonkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami, młodzież szkolna i debiutanci — 40 zł
pozostali — 60 zł
Dojazdmiejsce gry znajduje się w okolicach dworca PKP/PKS Warszawa Zachodnia

komunikacją miejską do przystanku SZCZĘŚLIWICKA lub DW.ZACHODNI — wyszukiwarka połączeń i rozkłady jazdy

dla osób zmotoryzowanych dostępny będzie darmowy parking na terenie szkoły;
istnieje możliwość pozostawienia samochodu na noc na parkingu szkolnym (w przypadku chęci skorzystania z takiej opcji proszę o przesłanie do piątku 8.XI. do godz. 8:00 informacji o marce, modelu i kolorze samochodu oraz dniach kiedy chcecie go zostawić)
Wyżywieniew czasie turnieju kawa, herbata, woda i drobne przekąski

w sobotę i niedzielę możliwość zamówienia obiadu (zupa — 3,50 zł, II danie — 10,50-13,50 zł) — szczegóły w formularzu zgłoszeniowym
(osoby zakwalifikowane bezpośrednio do fazy finałowej — zamawianie wyżywienia mailem na adres rwesolowski@gmail.com)
zgłoszenia na obiady do 7.XI. do godz. 10:00
Noclegiw odległości ok. 200 m od szkoły znajdują się hotele ibis i ibis budget
noclegi w Warszawie
Nagrodyfaza eliminacyjna: awans do fazy finałowej XXVI Mistrzostw Polski dla 10 najlepszych zawodników

faza finałowa:
medale + nagrody finansowe
I miejsce — 2000 zł
II miejsce — 1200 zł
III miejsce — 800 zł
IV miejsce — 500 zł
V miejsce — 400 zł
VI-XVI miejsce — 100 zł
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa Członek PFSgulaszowa,
pierś,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-15 17:26:47
2 Kamil Górka   Kraków Członek PFSgulaszowa,
schab,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-15 18:28:06
3 Maciej Sylwestrzuk Białystok Zwykły uczestnik,
schab,
mielony,
TT
2019-10-15 21:14:22
4 Joanna Juszczak Warszawa Członek PFS,
TT
2019-10-15 22:42:58
5 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFS,
pierś,
mielony,
TT
2019-10-15 22:58:10
6 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFSgulaszowa,
schab,
pomidorowa,
szaszłyk,
TT
2019-10-15 23:27:25
7 Piotr Broda Sandomierz Członek PFSgulaszowa,
schab,
krupnik,
mielony,
TT
2019-10-16 12:25:51
8 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSkrem z warzyw,
naleśniki - s,
pomidorowa,
makaron,
TT
2019-10-16 16:19:44
9 Mariusz Wrześniewski  Kraków Członek PFSkrem z warzyw,
pierś,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-16 16:22:25
10 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawskie Członek PFSgulaszowa,
pierś,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-16 21:03:07
11 Konrad Mikusek Milanówek Zwykły uczestnikkrem z warzyw,
schab,
krupnik,
mielony,
TT
2019-10-16 22:28:01
12 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Członek PFS,
TT
2019-10-16 22:43:39
13 Franek Łysek Warszawa Młodzieżkrem z warzyw,
kaszotto,
krupnik,
makaron,
TT
2019-10-16 22:48:09
14 Wojtek Wojtysiak Legionowo Zwykły uczestnikgulaszowa,
naleśniki - s,
krupnik,
mielony,
TT
2019-10-17 00:36:43
15 Szymon Płachta Warszawa Członek PFSgulaszowa,
pierś,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-17 10:15:08
16 Łukasz Bobowski Suchedniów Członek PFS,
pierś,
mielony,
TT
2019-10-18 16:15:02
17 Anna Arana Kołobrzeg Członek PFS,
TT
2019-10-18 18:44:20
18 Miłosz Wrzałek Warszawa Członek PFSgulaszowa,
schab,
pomidorowa,
szaszłyk,
TT
2019-10-19 13:28:56
19 Janusz Krupiński Bytom Członek PFSkrem z warzyw,
pierś
2019-10-19 20:20:53
20 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFS,
pierś,
szaszłyk,
TT
2019-10-20 14:55:09
21 Krzysztof Mówka  Warszawa Członek PFSkrem z warzyw,
schab,
pomidorowa,
szaszłyk,
TT
2019-10-20 18:03:33
22 Marek Rogalski Warszawa Członek PFSgulaszowa,
kaszotto,
mielony,
TT
2019-10-20 21:11:30
23 Mirosław Uglik  Warszawa Członek PFSgulaszowa,
pierś,
pomidorowa,
szaszłyk,
TT
2019-10-21 08:35:52
24 Dawid Adamczyk Inowrocław Zwykły uczestnikgulaszowa,
kaszotto,
pomidorowa,
makaron,
TT
2019-10-21 20:57:26
25 Tomek Suchanek Wrocław Zwykły uczestnikgulaszowa,
pierś,
krupnik,
naleśniki - n,
TT
2019-10-22 19:43:33
26 Grażyna Wesołowska Łódź Członek PFSkrem z warzyw,
pierś,
krupnik,
mielony,
TT
2019-10-22 21:30:59
27 Robert Kamiński Warszawa Zwykły uczestnikgulaszowa,
pierś,
pomidorowa,
szaszłyk,
TT
2019-10-22 23:08:47
28 Michał Alabrudziński  Włocławek Członek PFSgulaszowa,
pierś
2019-10-23 09:14:29
29 Józef Burzyński Ełk Zwykły uczestnikkrem z warzyw,
kaszotto,
krupnik,
makaron,
TT
2019-10-24 20:37:33
30 Tomasz Lempart Kraków Zwykły uczestnik,
TT
2019-10-26 18:34:38
31 Marta Bajorek Warszawa Członek PFS,
naleśniki - s,
pomidorowa,
makaron,
TT
2019-10-27 19:54:47
32 Maciej Czupryniak Milanówek Zwykły uczestnik,
TT
2019-10-27 22:07:44
33 Michał Makowski Warszawa Członek PFSkrem z warzyw,
pierś,
pomidorowa,
szaszłyk,
TT
2019-10-27 22:36:23
34 Katarzyna Polak Warszawa Członek PFSgulaszowa,
pierś,
mielony,
TT
2019-10-27 22:45:14
35 Samir Chakrar Poznań Zwykły uczestnikgulaszowa,
schab,
krupnik,
mielony,
TT
2019-10-27 22:52:28
36 Grzegorz Kurowski Warszawa Członek PFSkrem z warzyw,
pierś,
krupnik,
mielony,
TT
2019-10-28 08:16:45
37 Michał Waszkiewicz Białystok Członek PFSgulaszowa,
pierś,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-28 09:41:15
38 Krzysztof Zawadzki Sampława Członek PFSgulaszowa,
kaszotto,
pomidorowa,
makaron,
TT
2019-10-28 11:53:59
39 Dawid Pikul Poznań Członek PFSkrem z warzyw,
pierś,
pomidorowa,
TT
2019-10-28 12:35:34
40 Jarosław Puchalski Chrzanów Mały Członek PFS,
TT
2019-10-28 17:56:36
41 Wojciech Zemło Łódź Zwykły uczestnikgulaszowa,
schab,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-28 19:37:46
42 Czesław Grajewski Białystok Zwykły uczestnikgulaszowa,
schab,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-28 19:51:32
43 Sylwia Łada Inowrocław Członek PFSkrem z warzyw,
pierś,
pomidorowa,
naleśniki - n,
TT
2019-10-28 21:20:18
44 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFS,
naleśniki - s,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-28 23:02:47
45 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik,
TT
2019-10-29 10:10:05
46 Agnieszka Matus Milanówek Członek PFSkrem z warzyw,
naleśniki - s,
pomidorowa,
makaron,
TT
2019-10-29 16:21:09
47 Jakub Szymczak  Łódź Członek PFS,
pierś,
naleśniki - n,
TT
2019-10-30 18:09:54
48 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFSkrem z warzyw,
pierś,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-30 18:40:01
49 Zbigniew Rybak Warszawa Członek PFS,
pierś,
szaszłyk,
TT
2019-10-30 20:48:06
50 Katarzyna Ślusarska Milanówek Członek PFSgulaszowa,
schab,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-30 22:56:46
51 Rafał Matczak Milanówek Członek PFSgulaszowa,
pierś,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-30 22:58:54
52 Sławomir Rosochacz Lublin Zwykły uczestnikgulaszowa,
schab,
pomidorowa,
makaron,
TT
2019-10-31 16:10:02
53 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFSgulaszowa,
schab,
krupnik,
szaszłyk,
TT
2019-10-31 16:31:33
54 Teresa Balewska Reda Członek PFSgulaszowa,
pierś,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-10-31 17:26:47
55 Daniel Janus Warszawa Członek PFSgulaszowa,
schab,
pomidorowa,
mielony
2019-10-31 19:01:28
56 Andrzej Kroc Łódź Członek PFSgulaszowa,
pierś,
pomidorowa,
szaszłyk,
TT
2019-10-31 21:37:27
57 Jan Pawłowski Warszawa Członek PFSkrem z warzyw,
schab,
krupnik,
mielony,
TT
2019-11-01 22:28:37
58 Jakub Hassa Lutol Suchy Zwykły uczestnikkrem z warzyw,
schab
2019-11-02 12:07:43
59 Jan Mrozowski Kraków Członek PFSkrem z warzyw,
pierś,
krupnik,
mielony,
TT
2019-11-02 18:38:32
60 Adam Sternik Kętrzyn Zwykły uczestnikkrem z warzyw,
pierś
2019-11-02 19:43:16
61 Dariusz Ulatowski Tuchola Zwykły uczestnikgulaszowa,
pierś,
krupnik,
makaron,
TT
2019-11-02 20:21:24
62 Dariusz Kosz    Nysa Członek PFS,
TT
2019-11-03 16:49:17
63 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS,
naleśniki - s,
mielony,
TT
2019-11-03 17:57:41
64 Jakub Onoszko Gdynia Zwykły uczestnikgulaszowa,
schab,
pomidorowa,
mielony,
TT
2019-11-04 08:52:30
65 Piotr Domański Ostrołęka Zwykły uczestnik,
pierś,
mielony,
TT
2019-11-04 14:02:28
66 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFS,
pierś,
szaszłyk,
TT
2019-11-04 21:13:13
67 Zdzisław Szota Legionowo Członek PFS2019-11-05 09:35:00
68 Jerzy Matyasik Kraków Członek PFS,
naleśniki - s,
mielony,
TT
2019-11-05 13:48:51
69 Ryszard Korpalski Wójtowice Członek PFS,
pierś,
szaszłyk,
TT
2019-11-05 15:24:42
70 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFSkrem z warzyw,
pierś
2019-11-05 17:45:47
71 Dariusz Buławko Warszawa Zwykły uczestnikgulaszowa,
pierś,
pomidorowa
2019-11-06 01:46:17
72 Artur Wawrzynowski Żukowo Zwykły uczestnikgulaszowa,
naleśniki - s,
pomidorowa,
naleśniki - n,
TT
2019-11-06 10:52:42
73 Bogdan Kozłowski BIAŁYSTOK Zwykły uczestnikgulaszowa,
schab,
krupnik,
mielony,
TT
2019-11-06 17:01:20
74 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnikkrem z warzyw,
pierś,
krupnik,
naleśniki - n,
TT
2019-11-06 17:59:30
75 Marianna Kozłowska Białystok Zwykły uczestnikkrem z warzyw,
kaszotto,
krupnik,
mielony,
TT
2019-11-06 18:50:35
76 Irena Sołdan Warszawa Członek PFS,
schab,
makaron,
TT
2019-11-06 21:17:50
77 Rafał Błaszkiewicz Milanówek Zwykły uczestnikkrem z warzyw,
schab,
pomidorowa,
szaszłyk,
TT
2019-11-06 21:25:52
78 Maciej Onoszko Warsaw Zwykły uczestnikkrem z warzyw,
pierś,
pomidorowa,
makaron,
TT
2019-11-06 22:17:34
79 Jerzy Luter Bytom Członek PFSgulaszowa,
naleśniki - s,
pomidorowa,
szaszłyk,
TT
2019-11-07 02:39:34
80 Agata Rosińska Warszawa Młodzież2019-11-07 18:14:36
81 Kazimierz Merklejn  Warszawa Członek PFS,
TT
2019-11-08 00:46:17
82 Paweł Jackowski  Warszawa Członek PFS,
TT
2019-11-08 12:01:50
83 Stanislaw Gasik Warszawa Zwykły uczestnik2019-11-08 12:12:22
84 Krzysztof Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-11-09 00:16:02
85 Krzysztof Obremski Wrocław Członek PFS2019-11-09 07:49:59
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble — kontakt: Rafał Wesołowski — r.wesolowski@pfs.org.pl — 604 684 084


Wyniki turnieju XXVII Mistrzostwa Polski- finał

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               151.84     12.0     6504     2689      902
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              160.07     10.0     6442     2481     1082
  3 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                147.76     10.0     5974     2493      515
  4 Kacper          Zegadło              Warszawa               155.52      9.5     6230     2435      364
  5 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.71      8.5     5880     2344      -14
  6 Wojciech        Zemło                Łódź                   145.77      8.0     6155     2295      352
  7 Dawid           Adamczyk             Inowrocław             153.97      8.0     5609     2287     -237
  8 Krzysztof       Mówka                Warszawa               151.95      7.5     5851     2239     -158
  9 Mirosław        Uglik                Warszawa               153.72      7.0     5877     2187     -283
 10 Bartosz         Morawski             Wrocław                154.23      7.0     5748     2187      -97
 11 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               154.43      7.0     5661     2187     -418
 12 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               156.64      6.5     5815     2134     -179
 13 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               149.53      6.0     5771     2091     -191
 14 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              141.69      6.0     5603     2099     -293
 15 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            135.46      4.0     5596     1906     -469
 16 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   130.35      3.0     5179     1811     -876

Wyniki turnieju XXVII Mistrzostwa Polski- eliminacje

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               154.59     12.0     5396     2397      914
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.51     10.0     5692     2149      899
  3 Dawid           Adamczyk             Inowrocław             153.07     10.0     5603     2107      918
  4 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               153.11     10.0     5459     2099      825
  5 Krzysztof       Mówka                Warszawa               151.42      9.0     5240     2074      269
  6 Jakub           Hassa                Lutol Suchy            133.54      9.0     5103     2109      149
  7 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.96      9.0     5076     2047      274
  8 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   127.30      9.0     5049     2064      331
  9 Wojciech        Zemło                Łódź                   144.22      9.0     4971     2124      259
 10 Mirosław        Uglik                Warszawa               153.26      9.0     4948     2081      -24
 11 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              135.33      8.5     5145     1904      357
 12 Dariusz         Kosz                 Nysa                   156.97      8.0     5524     1901      541
 13 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                156.30      8.0     5383     1900      305
 14 Andrzej         Kroc                 Łódź                   133.81      8.0     5336     1887      293
 15 Jarosław        Puchalski            Chrzanów Mały          141.97      8.0     5264     1948      178
 16 Marta           Bajorek              Warszawa               136.18      8.0     5256     1852      421
 17 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.65      8.0     5227     2023      383
 18 Dawid           Pikul                Poznań                 158.00      8.0     5222     1874      217
 19 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              138.31      8.0     5194     1834      535
 20 Franciszek      Łysek                Warszawa               134.05      8.0     5179     1864      185
 21 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              127.76      8.0     5154     1901      227
 22 Irena           Sołdan               Warszawa               135.92      8.0     5148     1961      178
 23 Paweł           Jackowski            Warszawa               150.72      8.0     5143     1864      114
 24 Tomasz          Suchanek             Wrocław                141.31      8.0     5105     1993      324
 25 Michał          Waszkiewicz          Białystok              145.35      8.0     5047     1927      310
 26 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               131.53      8.0     4762     2025     -149
 27 Jan             Mrozowski            Kraków                 152.78      7.0     5500     1795      740
 28 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              130.01      7.0     5487     1852      728
 29 Maciej          Czupryniak           Milanówek              146.46      7.0     5335     1819      294
 30 Jakub           Szymczak             Łódź                   152.10      7.0     5327     1867      453
 31 Krzysztof       Obremski             Legnica                153.66      7.0     5212     1818      306
 32 Agnieszka       Matus                Milanówek              120.16      7.0     4991     1680      129
 33 Marcin          Rogala               Warszawa               138.78      7.0     4987     1781      294
 34 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubaw.     130.47      7.0     4964     1768      -37
 35 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             143.51      7.0     4961     1853      112
 36 Piotr           Broda                Sandomierz             135.18      7.0     4769     1814      108
 37 Joanna          Ostrowska            Warszawa               128.45      7.0     4764     1792     -175
 38 Stanisław       Gasik                Warszawa               122.89      7.0     4654     1814     -242
 39 Szymon          Płachta              Warszawa               146.64      6.5     5310     1721      308
 40 Robert          Kamiński             Warszawa               142.30      6.5     5088     1694      193
 41 Marianna        Kozłowska            Białystok              114.66      6.5     4981     1757       77
 42 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.65      6.0     5565     1671      439
 43 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.00      6.0     5382     1660      357
 44 Rafał           Matczak              Milanówek              135.48      6.0     5242     1578      315
 45 Kamil           Górka                Kraków                 156.64      6.0     5191     1671      247
 46 Daniel          Janus                Wąchock                130.04      6.0     5124     1703      -88
 47 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                142.04      6.0     5101     1611      103
 48 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              135.42      6.0     4962     1548      -42
 49 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               136.86      6.0     4839     1560      -10
 50 Czesław         Grajewski            Białystok              123.93      6.0     4835     1730     -182
 51 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    129.87      6.0     4774     1608     -130
 52 Jakub           Onoszko              Gdynia                 124.95      6.0     4722     1748     -470
 53 Tomasz          Lempart              Wadowice               134.83      6.0     4718     1698     -117
 54 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               140.23      6.0     4700     1794     -266
 55 Konrad          Mikusek              Milanówek              127.60      6.0     4688     1780     -340
 56 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               117.29      6.0     4598     1608     -601
 57 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            114.84      6.0     4500     1700     -674
 58 Marek           Rogalski             Warszawa               128.54      6.0     3823     1508       77
 59 Józef           Burzyński            Ełk                    110.86      5.5     4912     1678     -405
 60 Joanna          Juszczak             Warszawa               141.52      5.5     3840     1422       63
 61 Bartosz         Bartczak             Poznań                 121.00      5.0     5074     1586      188
 62 Jerzy           Luter                Bytom                  124.88      5.0     4972     1463       49
 63 Paweł           Maciejczuk           Białystok              130.16      5.0     4864     1541       28
 64 Maciej          Sylwestrzuk          Białystok              119.15      5.0     4640     1530     -202
 65 Samir           Chakrar              Poznań                 113.83      5.0     4639     1670     -765
 66 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.18      5.0     4615     1571     -394
 67 Bogdan          Kozłowski            Białystok              118.57      5.0     4607     1400      205
 68 Sylwia          Łada                 Inowrocław             123.14      5.0     4549     1486     -270
 69 Adam            Sternik              Kętrzyn                121.86      5.0     4479     1539     -521
 70 Dariusz         Buławko              Warszawa               121.75      5.0     4474     1482     -176
 71 Maciej          Labe                 Poznań                 113.46      5.0     4440     1570     -665
 72 Michał          Makowski             Warszawa               145.09      5.0     3925     1383       60
 73 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                148.04      5.0     3705     1379     -236
 74 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      4.5     4314     1289     -413
 75 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              123.94      4.0     4842     1443      -71
 76 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 121.50      4.0     4758     1438       11
 77 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 124.17      4.0     4374     1311     -564
 78 Zdzisław        Szota                Warszawa               122.97      4.0     3722     1230     -205
 79 Zbigniew        Rybak                Warszawa               127.77      4.0     3463     1186     -422
 80 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.98      3.5     4526     1167     -157
 81 Anna            Arana                Kołobrzeg              114.57      3.5     4222     1282      -89
 82 Janusz          Krupiński            Bytom                  144.86      3.0     3596     1095     -619
 83 Piotr           Domański             Lublin                 136.21      3.0     3388     1018     -559
 84 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      2.5     3926     1075     -832
 85 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      2.5     3757     1015    -1173
 86 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      1.0     4074      962    -1022
 87 Agata           Rosińska             Warszawa               100.00      0.5     1819      405     -183
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXVII Mistrzostwa Polski- finał



	Michał Alabrudziński 160.07 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Adamczyk              153.97 -  335: 374  104
    2     8 Grzegorz       Kurowski              154.43 +  473: 327  204
    3     8 Krzysztof      Mówka                 151.95 +  527: 286  202
    4     8 Jakub          Hassa                 135.46 +  394: 314  185
    5     8 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  385: 222  180
    6     8 Mirosław       Uglik                 153.72 -  404: 419  104
    7     1 Kacper         Zegadło               155.52 +  552: 433  206
    8     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 +  355: 349  192
    9     4 Kazimierz      Merklejn              156.64 -  374: 471  107
   10     3 Bartosz        Morawski              154.23 +  427: 277  204
   11     8 Łukasz         Bobowski              146.71 +  558: 375  197
   12     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 +  531: 383  198
   13     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 -  350: 426  100
   14     8 Wojciech       Zemło                 145.77 +  429: 310  196
   15     4 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  348: 394  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2481  / 15 165.40




	Kazimierz Merklejn 156.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kurowski              154.43 +  389: 353  204
    2     7 Dawid          Adamczyk              153.97 +  371: 353  204
    3     7 Jakub          Hassa                 135.46 -  441: 490   85
    4     7 Krzysztof      Mówka                 151.95 +  341: 329  202
    5     7 Łukasz         Bobowski              146.71 =  380: 380  147
    6     7 Wojciech       Zemło                 145.77 -  327: 444   96
    7     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 -  386: 444  100
    8     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 -  325: 384   98
    9     4 Michał         Alabrudziński         160.07 +  471: 374  210
   10     4 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  304: 567  102
   11     7 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  464: 357  180
   12     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 -  339: 364   92
   13     1 Kacper         Zegadło               155.52 -  369: 392  106
   14     7 Mirosław       Uglik                 153.72 -  426: 436  104
   15     3 Bartosz        Morawski              154.23 +  482: 327  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2134  / 15 142.27




	Kacper Zegadło 155.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mirosław       Uglik                 153.72 +  389: 360  204
    2     1 Wojciech       Zemło                 145.77 -  406: 459   96
    3     1 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  570: 323  180
    4     1 Łukasz         Bobowski              146.71 -  373: 386   97
    5     1 Krzysztof      Mówka                 151.95 =  419: 419  152
    6     1 Dawid          Adamczyk              153.97 -  384: 428  104
    7     1 Michał         Alabrudziński         160.07 -  433: 552  110
    8     1 Mariusz        Skrobosz              151.84 +  434: 358  202
    9     1 Łukasz         Tuszyński             149.53 +  373: 337  200
   10     1 Paweł          Pogorzelski           147.76 +  437: 394  198
   11     1 Jakub          Hassa                 135.46 +  474: 351  185
   12     1 Bartosz        Morawski              154.23 -  321: 358  104
   13     1 Kazimierz      Merklejn              156.64 +  392: 369  207
   14     1 Grzegorz       Kurowski              154.43 +  434: 404  204
   15     1 Marek          Dudkiewicz            141.69 +  391: 368  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2435  / 15 162.33




	Grzegorz Kurowski 154.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz      Merklejn              156.64 -  353: 389  107
    2     8 Michał         Alabrudziński         160.07 -  327: 473  110
    3     5 Bartosz        Morawski              154.23 -  358: 421  104
    4     6 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  349: 426  102
    5     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 -  352: 494   98
    6     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 +  407: 357  200
    7     6 Wojciech       Zemło                 145.77 +  349: 342  196
    8     6 Łukasz         Bobowski              146.71 +  427: 370  197
    9     5 Dawid          Adamczyk              153.97 -  390: 428  104
   10     6 Krzysztof      Mówka                 151.95 +  411: 400  202
   11     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 +  401: 381  192
   12     6 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  392: 371  180
   13     6 Mirosław       Uglik                 153.72 +  432: 371  204
   14     1 Kacper         Zegadło               155.52 -  404: 434  106
   15     6 Jakub          Hassa                 135.46 -  309: 422   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2187  / 15 145.80




	Bartosz Morawski 154.23 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Hassa                 135.46 +  435: 281  185
    2     5 Krzysztof      Mówka                 151.95 -  309: 377  102
    3     5 Grzegorz       Kurowski              154.43 +  421: 358  204
    4     5 Dawid          Adamczyk              153.97 -  353: 407  104
    5     5 Wojciech       Zemło                 145.77 +  457: 409  196
    6     5 Łukasz         Bobowski              146.71 -  380: 483   97
    7     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 -  335: 338   98
    8     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 +  454: 353  200
    9     3 Mariusz        Skrobosz              151.84 +  457: 399  202
   10     3 Michał         Alabrudziński         160.07 -  277: 427  110
   11     5 Mirosław       Uglik                 153.72 -  408: 477  104
   12     1 Kacper         Zegadło               155.52 +  358: 321  206
   13     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 -  434: 437   92
   14     5 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  343: 296  180
   15     3 Kazimierz      Merklejn              156.64 -  327: 482  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2187  / 15 145.80




	Dawid Adamczyk 153.97 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Alabrudziński         160.07 +  374: 335  210
    2     7 Kazimierz      Merklejn              156.64 -  353: 371  107
    3     6 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  331: 461  102
    4     5 Bartosz        Morawski              154.23 +  407: 353  204
    5     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 -  357: 491   92
    6     1 Kacper         Zegadło               155.52 +  428: 384  206
    7     5 Mirosław       Uglik                 153.72 -  373: 394  104
    8     5 Grażyna        Wesołowska            130.35 -  280: 365   80
    9     5 Grzegorz       Kurowski              154.43 +  428: 390  204
   10     5 Jakub          Hassa                 135.46 +  521: 422  185
   11     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 +  374: 361  198
   12     5 Łukasz         Bobowski              146.71 -  258: 352   97
   13     5 Wojciech       Zemło                 145.77 +  379: 328  196
   14     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 +  445: 357  200
   15     5 Krzysztof      Mówka                 151.95 -  301: 482  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2287  / 15 152.47




	Mirosław Uglik 153.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kacper         Zegadło               155.52 -  360: 389  106
    2     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 +  429: 334  200
    3     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 -  326: 434   92
    4     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 -  314: 525   98
    5     6 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  391: 408  102
    6     8 Michał         Alabrudziński         160.07 +  419: 404  210
    7     5 Dawid          Adamczyk              153.97 +  394: 373  204
    8     7 Krzysztof      Mówka                 151.95 -  332: 504  102
    9     8 Wojciech       Zemło                 145.77 +  501: 330  196
   10     7 Łukasz         Bobowski              146.71 -  356: 422   97
   11     5 Bartosz        Morawski              154.23 +  477: 408  204
   12     8 Jakub          Hassa                 135.46 -  375: 424   85
   13     6 Grzegorz       Kurowski              154.43 -  371: 432  104
   14     7 Kazimierz      Merklejn              156.64 +  436: 426  207
   15     8 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  396: 347  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2187  / 15 145.80




	Krzysztof Mówka 151.95 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  354: 470  102
    2     5 Bartosz        Morawski              154.23 +  377: 309  204
    3     8 Michał         Alabrudziński         160.07 -  286: 527  110
    4     7 Kazimierz      Merklejn              156.64 -  329: 341  107
    5     1 Kacper         Zegadło               155.52 =  419: 419  156
    6     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 +  430: 298  192
    7     7 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  406: 309  180
    8     7 Mirosław       Uglik                 153.72 +  504: 332  204
    9     6 Jakub          Hassa                 135.46 +  439: 346  185
   10     6 Grzegorz       Kurowski              154.43 -  400: 411  104
   11     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 +  386: 376  200
   12     7 Wojciech       Zemło                 145.77 -  405: 630   96
   13     7 Łukasz         Bobowski              146.71 -  329: 453   97
   14     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 -  305: 487   98
   15     5 Dawid          Adamczyk              153.97 +  482: 301  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2239  / 15 149.27




	Mariusz Skrobosz 151.84 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Mówka                 151.95 +  470: 354  202
    2     6 Jakub          Hassa                 135.46 +  397: 390  185
    3     6 Dawid          Adamczyk              153.97 +  461: 331  204
    4     6 Grzegorz       Kurowski              154.43 +  426: 349  204
    5     6 Mirosław       Uglik                 153.72 +  408: 391  204
    6     6 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  473: 410  180
    7     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 +  401: 375  192
    8     1 Kacper         Zegadło               155.52 -  358: 434  106
    9     3 Bartosz        Morawski              154.23 -  399: 457  104
   10     4 Kazimierz      Merklejn              156.64 +  567: 304  207
   11     6 Wojciech       Zemło                 145.77 +  424: 383  196
   12     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 +  438: 362  200
   13     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 -  398: 408   98
   14     6 Łukasz         Bobowski              146.71 +  490: 306  197
   15     4 Michał         Alabrudziński         160.07 +  394: 348  210
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2689  / 15 179.27




	Łukasz Tuszyński 149.53 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Zemło                 145.77 -  452: 474   96
    2     2 Mirosław       Uglik                 153.72 -  334: 429  104
    3     2 Łukasz         Bobowski              146.71 +  405: 394  197
    4     2 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  342: 308  180
    5     2 Jakub          Hassa                 135.46 +  413: 411  185
    6     2 Grzegorz       Kurowski              154.43 -  357: 407  104
    7     2 Kazimierz      Merklejn              156.64 +  444: 386  207
    8     2 Bartosz        Morawski              154.23 -  353: 454  104
    9     1 Kacper         Zegadło               155.52 -  337: 373  106
   10     2 Marek          Dudkiewicz            141.69 -  388: 405   92
   11     2 Krzysztof      Mówka                 151.95 -  376: 386  102
   12     2 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  362: 438  102
   13     2 Michał         Alabrudziński         160.07 +  426: 350  210
   14     2 Dawid          Adamczyk              153.97 -  357: 445  104
   15     2 Paweł          Pogorzelski           147.76 +  425: 302  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2091  / 15 139.40




	Paweł Pogorzelski 147.76 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Bobowski              146.71 +  439: 323  197
    2     4 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  412: 339  180
    3     4 Wojciech       Zemło                 145.77 +  372: 323  196
    4     4 Mirosław       Uglik                 153.72 +  525: 314  204
    5     4 Grzegorz       Kurowski              154.43 +  494: 352  204
    6     4 Jakub          Hassa                 135.46 -  323: 343   85
    7     4 Bartosz        Morawski              154.23 +  338: 335  204
    8     4 Kazimierz      Merklejn              156.64 +  384: 325  207
    9     2 Marek          Dudkiewicz            141.69 +  352: 335  192
   10     1 Kacper         Zegadło               155.52 -  394: 437  106
   11     4 Dawid          Adamczyk              153.97 -  361: 374  104
   12     4 Michał         Alabrudziński         160.07 -  383: 531  110
   13     4 Mariusz        Skrobosz              151.84 +  408: 398  202
   14     4 Krzysztof      Mówka                 151.95 +  487: 305  202
   15     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 -  302: 425  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2493  / 15 166.20




	Łukasz Bobowski 146.71 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 -  323: 439   98
    2     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 +  433: 345  192
    3     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 -  394: 405  100
    4     1 Kacper         Zegadło               155.52 +  386: 373  206
    5     7 Kazimierz      Merklejn              156.64 =  380: 380  157
    6     5 Bartosz        Morawski              154.23 +  483: 380  204
    7     8 Jakub          Hassa                 135.46 +  412: 381  185
    8     6 Grzegorz       Kurowski              154.43 -  370: 427  104
    9     7 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  482: 357  180
   10     7 Mirosław       Uglik                 153.72 +  422: 356  204
   11     8 Michał         Alabrudziński         160.07 -  375: 558  110
   12     5 Dawid          Adamczyk              153.97 +  352: 258  204
   13     7 Krzysztof      Mówka                 151.95 +  453: 329  202
   14     6 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  306: 490  102
   15     7 Wojciech       Zemło                 145.77 -  309: 416   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2344  / 15 156.27




	Wojciech Zemło 145.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 +  474: 452  200
    2     1 Kacper         Zegadło               155.52 +  459: 406  206
    3     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 -  323: 372   98
    4     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 +  503: 342  192
    5     5 Bartosz        Morawski              154.23 -  409: 457  104
    6     7 Kazimierz      Merklejn              156.64 +  444: 327  207
    7     6 Grzegorz       Kurowski              154.43 -  342: 349  104
    8     8 Jakub          Hassa                 135.46 +  398: 317  185
    9     8 Mirosław       Uglik                 153.72 -  330: 501  104
   10     8 Grażyna        Wesołowska            130.35 +  406: 334  180
   11     6 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  383: 424  102
   12     7 Krzysztof      Mówka                 151.95 +  630: 405  202
   13     5 Dawid          Adamczyk              153.97 -  328: 379  104
   14     8 Michał         Alabrudziński         160.07 -  310: 429  110
   15     7 Łukasz         Bobowski              146.71 +  416: 309  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2295  / 15 153.00




	Marek Dudkiewicz 141.69 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grażyna        Wesołowska            130.35 -  329: 457   80
    2     3 Łukasz         Bobowski              146.71 -  345: 433   97
    3     3 Mirosław       Uglik                 153.72 +  434: 326  204
    4     3 Wojciech       Zemło                 145.77 -  342: 503   96
    5     3 Dawid          Adamczyk              153.97 +  491: 357  204
    6     3 Krzysztof      Mówka                 151.95 -  298: 430  102
    7     3 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  375: 401  102
    8     3 Michał         Alabrudziński         160.07 -  349: 355  110
    9     2 Paweł          Pogorzelski           147.76 -  335: 352   98
   10     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 +  405: 388  200
   11     3 Grzegorz       Kurowski              154.43 -  381: 401  104
   12     3 Kazimierz      Merklejn              156.64 +  364: 339  207
   13     3 Bartosz        Morawski              154.23 +  437: 434  204
   14     3 Jakub          Hassa                 135.46 +  350: 329  185
   15     1 Kacper         Zegadło               155.52 -  368: 391  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2099  / 15 139.93




	Jakub Hassa 135.46 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Morawski              154.23 -  281: 435  104
    2     6 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  390: 397  102
    3     7 Kazimierz      Merklejn              156.64 +  490: 441  207
    4     8 Michał         Alabrudziński         160.07 -  314: 394  110
    5     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 -  411: 413  100
    6     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 +  343: 323  198
    7     8 Łukasz         Bobowski              146.71 -  381: 412   97
    8     8 Wojciech       Zemło                 145.77 -  317: 398   96
    9     6 Krzysztof      Mówka                 151.95 -  346: 439  102
   10     5 Dawid          Adamczyk              153.97 -  422: 521  104
   11     1 Kacper         Zegadło               155.52 -  351: 474  106
   12     8 Mirosław       Uglik                 153.72 +  424: 375  204
   13     8 Grażyna        Wesołowska            130.35 -  375: 384   80
   14     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 -  329: 350   92
   15     6 Grzegorz       Kurowski              154.43 +  422: 309  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 15 127.07




	Grażyna Wesołowska 130.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Dudkiewicz            141.69 +  457: 329  192
    2     4 Paweł          Pogorzelski           147.76 -  339: 412   98
    3     1 Kacper         Zegadło               155.52 -  323: 570  106
    4     2 Łukasz         Tuszyński             149.53 -  308: 342  100
    5     8 Michał         Alabrudziński         160.07 -  222: 385  110
    6     6 Mariusz        Skrobosz              151.84 -  410: 473  102
    7     7 Krzysztof      Mówka                 151.95 -  309: 406  102
    8     5 Dawid          Adamczyk              153.97 +  365: 280  204
    9     7 Łukasz         Bobowski              146.71 -  357: 482   97
   10     8 Wojciech       Zemło                 145.77 -  334: 406   96
   11     7 Kazimierz      Merklejn              156.64 -  357: 464  107
   12     6 Grzegorz       Kurowski              154.43 -  371: 392  104
   13     8 Jakub          Hassa                 135.46 +  384: 375  185
   14     5 Bartosz        Morawski              154.23 -  296: 343  104
   15     8 Mirosław       Uglik                 153.72 -  347: 396  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 15 120.73



Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXVII Mistrzostwa Polski- eliminacje



	Michał Alabrudziński 159.51 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kroc                  133.81 +  427: 372  184
    2    18 Samir          Chakrar               113.83 -  395: 425   64
    3    19 Ryszard        Korpalski             123.94 +  403: 398  174
    4    18 Tomasz         Nasiłowski            142.04 +  491: 319  192
    5     5 Jakub          Hassa                 133.54 -  412: 433   84
    6     8 Kamil          Górka                 156.64 +  469: 401  207
    7     6 Piotr          Broda                 135.18 +  368: 361  185
    8     3 Tomasz         Suchanek              141.31 +  410: 337  191
    9     2 Krzysztof      Mówka                 151.42 -  404: 471  101
   10     5 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 +  421: 328  180
   11     4 Łukasz         Bobowski              145.96 +  539: 283  196
   12     2 Irena          Sołdan                135.92 +  459: 341  186
   13     1 Kazimierz      Merklejn              154.59 +  494: 324  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2149  / 13 165.31




	Dawid Pikul 158.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jakub          Hassa                 133.54 -  359: 439   84
    2    34 Bogdan         Kozłowski             118.57 -  350: 435   69
    3    41 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 +  431: 364  169
    4    27 Marianna       Kozłowska             114.66 +  416: 324  165
    5    24 Szymon         Dąbrowski             131.53 -  322: 416   82
    6    30 Paweł          Jackowski             150.72 +  463: 424  201
    7    29 Anna           Arana                 114.57 +  373: 339  165
    8    12 Daniel         Janus                 130.04 -  358: 398   80
    9    19 Jan            Mrozowski             152.78 +  468: 432  203
   10    18 Tomasz         Lempart               134.83 +  453: 312  185
   11    15 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 +  429: 416  190
   12     9 Piotr          Broda                 135.18 +  483: 312  185
   13     4 Łukasz         Bobowski              145.96 -  317: 394   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 13 144.15




	Dariusz Kosz 156.97 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Wesołowski            132.65 -  420: 455   83
    2    25 Paweł          Maciejczuk            130.16 +  493: 325  180
    3    12 Jakub          Onoszko               124.95 +  419: 331  175
    4     6 Marek          Rogalski              128.54 +  382: 354  179
    5     7 Krzysztof      Obremski              153.66 -  352: 418  104
    6    14 Łukasz         Bobowski              145.96 -  369: 487   96
    7    21 Mariusz        Orzeł                 130.47 +  468: 336  180
    8    13 Jarosław       Puchalski             141.97 -  378: 468   92
    9    18 Paweł          Jackowski             150.72 -  401: 436  101
   10    24 Zdzisław       Szota                 122.97 +  483: 314  173
   11    18 Konrad         Mikusek               127.60 +  366: 321  178
   12    16 Czesław        Grajewski             123.93 +  520: 371  174
   13     9 Irena          Sołdan                135.92 +  473: 367  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1901  / 13 146.23




	Kamil Górka 156.64 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Szymon         Dąbrowski             131.53 +  380: 322  182
    2    12 Rafał          Wesołowski            132.65 +  438: 328  183
    3    10 Joanna         Juszczak              141.52 +  468: 285  192
    4     5 Wojciech       Zemło                 144.22 -  349: 402   94
    5     6 Bartosz        Bartczak              121.00 +  428: 362  171
    6     8 Michał         Alabrudziński         159.51 -  401: 469  110
    7     9 Grażyna        Wesołowska            127.30 -  328: 365   77
    8    20 Tomasz         Lempart               134.83 -  330: 463   85
    9    28 Samir          Chakrar               113.83 -  353: 439   64
   10    30 Tomasz         Zwoliński             148.04 -  377: 411   98
   11    28 Agnieszka      Matus                 120.16 -  372: 421   70
   12    32 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  463: 308  169
   13    28 Jerzy          Matyasik              126.18 +  504: 369  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 13 128.54




	Dariusz Ulatowski 156.30 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Orzeł                 130.47 -  333: 416   80
    2    24 Jakub          Szymczak              152.10 -  392: 436  102
    3    39 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 +  467: 349  187
    4    24 Tomasz         Lempart               134.83 +  408: 325  185
    5    18 Piotr          Domański              136.21 -  392: 514   86
    6    26 Tomasz         Zwoliński             148.04 +  428: 381  198
    7    22 Stanisław      Gasik                 122.89 +  388: 383  173
    8    19 Maciej         Labe                  113.46 +  502: 344  163
    9    11 Szymon         Dąbrowski             131.53 -  400: 438   82
   10    13 Adrian         Ziemniewicz           135.33 -  400: 438   85
   11    19 Jakub          Onoszko               124.95 +  409: 403  175
   12    17 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 +  437: 322  190
   13    11 Mikołaj        Cieplik               143.51 +  427: 329  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 13 146.15




	Kazimierz Merklejn 154.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Maciejczuk            130.16 +  423: 332  180
    2    19 Joanna         Ostrowska             128.45 +  411: 348  178
    3     8 Tomasz         Suchanek              141.31 +  378: 269  191
    4     3 Michał         Makowski              145.09 +  490: 254  195
    5     2 Wojciech       Zemło                 144.22 +  481: 374  194
    6     1 Krzysztof      Mówka                 151.42 +  436: 299  201
    7     1 Konrad         Mikusek               127.60 +  428: 383  178
    8     1 Maciej         Czupryniak            146.46 +  373: 365  196
    9     1 Jakub          Szymczak              152.10 +  453: 429  202
   10     1 Irena          Sołdan                135.92 +  406: 289  186
   11     1 Rafał          Wesołowski            132.65 +  418: 324  183
   12     1 Mirosław       Uglik                 153.26 +  375: 322  203
   13     1 Michał         Alabrudziński         159.51 -  324: 494  110
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2397  / 13 184.38




	Krzysztof Obremski 153.66 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Daniel         Janus                 130.04 +  475: 412  180
    2     7 Janusz         Krupiński             144.86 -  350: 444   95
    3    17 Zbigniew       Rybak                 127.77 +  392: 343  178
    4    21 Joanna         Juszczak              141.52 +  404: 300  192
    5     7 Dariusz        Kosz                  156.97 +  418: 352  207
    6     9 Wojciech       Zemło                 144.22 -  361: 377   94
    7    13 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 -  382: 425   90
    8    21 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 -  376: 491   65
    9    25 Stanisław      Gasik                 122.89 +  474: 285  173
   10    16 Samir          Chakrar               113.83 +  461: 292  164
   11    12 Marcin         Rogala                138.78 -  326: 357   89
   12    21 Miłosz         Wrzałek               146.00 +  497: 357  196
   13    12 Michał         Waszkiewicz           145.35 -  296: 471   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 13 139.85




	Mirosław Uglik 153.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 +  445: 407  180
    2    14 Marek          Rogalski              128.54 -  367: 490   79
    3    22 Zbigniew       Wietecki              129.87 +  419: 391  180
    4    16 Samir          Chakrar               113.83 +  429: 371  164
    5    12 Michał         Makowski              145.09 +  372: 370  195
    6     2 Maciej         Czupryniak            146.46 +  426: 262  196
    7     5 Wojciech       Zemło                 144.22 -  291: 419   94
    8    10 Joanna         Juszczak              141.52 +  419: 351  192
    9     5 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 +  358: 315  190
   10     3 Jakub          Szymczak              152.10 +  365: 337  202
   11     2 Krzysztof      Mówka                 151.42 +  355: 341  201
   12     1 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  322: 375  105
   13     2 Dawid          Adamczyk              153.07 -  380: 543  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2081  / 13 160.08




	Grzegorz Kurowski 153.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Wietecki              129.87 +  497: 275  180
    2     4 Franciszek     Łysek                 134.05 +  462: 369  184
    3     1 Mikołaj        Cieplik               143.51 +  335: 315  194
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          143.65 -  360: 440   94
    5    13 Tomasz         Suchanek              141.31 -  413: 464   91
    6    13 Michał         Makowski              145.09 +  410: 296  195
    7     7 Jakub          Hassa                 133.54 -  332: 479   84
    8    17 Czesław        Grajewski             123.93 +  470: 313  174
    9    12 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 +  421: 341  165
   10     8 Szymon         Dąbrowski             131.53 +  453: 297  182
   11     5 Piotr          Broda                 135.18 +  479: 281  185
   12     3 Wojciech       Zemło                 144.22 +  404: 351  194
   13     3 Grażyna        Wesołowska            127.30 +  423: 413  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2099  / 13 161.46




	Dawid Adamczyk 153.07 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Rogalski              128.54 -  354: 374   79
    2    37 Krzysztof      Zawadzki              112.98 +  442: 382  163
    3    25 Paweł          Jackowski             150.72 +  464: 320  201
    4    12 Maciej         Dąbrowski             117.29 +  406: 400  167
    5    11 Piotr          Broda                 135.18 -  372: 402   85
    6    16 Grażyna        Wesołowska            127.30 -  297: 424   77
    7    17 Paweł          Maciejczuk            130.16 +  495: 302  180
    8    16 Michał         Makowski              145.09 +  485: 370  195
    9    10 Tomasz         Lempart               134.83 +  450: 283  185
   10     6 Michał         Waszkiewicz           145.35 +  437: 265  195
   11     3 Wojciech       Zemło                 144.22 +  402: 328  194
   12     4 Rafał          Wesołowski            132.65 +  456: 455  183
   13     2 Mirosław       Uglik                 153.26 +  543: 380  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107  / 13 162.08




	Jan Mrozowski 152.78 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Ostrowska             128.45 -  348: 352   78
    2    40 Jarosław       Puchalski             141.97 -  351: 358   92
    3    34 Daniel         Janus                 130.04 -  391: 466   80
    4    41 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  473: 337  150
    5    31 Michał         Waszkiewicz           145.35 -  319: 364   95
    6    37 Dariusz        Buławko               121.75 +  465: 291  172
    7    30 Marcin         Rogala                138.78 +  402: 377  189
    8    28 Tomasz         Zwoliński             148.04 +  524: 327  198
    9    19 Dawid          Pikul                 158.00 -  432: 468  108
   10    23 Mikołaj        Cieplik               143.51 -  360: 494   94
   11    26 Krzysztof      Sporczyk              135.42 +  438: 406  185
   12    22 Jerzy          Matyasik              126.18 +  534: 241  176
   13    19 Jakub          Onoszko               124.95 +  463: 279  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 13 137.85




	Jakub Szymczak 152.10 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Rybak                 127.77 -  423: 435   78
    2    24 Dariusz        Ulatowski             156.30 +  436: 392  206
    3    13 Robert         Kamiński              142.30 +  438: 408  192
    4     7 Maciej         Labe                  113.46 +  478: 259  163
    5     4 Marta          Bajorek               136.18 +  479: 291  186
    6     3 Marek          Rogalski              128.54 +  383: 289  179
    7     2 Krzysztof      Mówka                 151.42 -  324: 524  101
    8     4 Konrad         Mikusek               127.60 +  427: 273  178
    9     1 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  429: 453  105
   10     3 Mirosław       Uglik                 153.26 -  337: 365  103
   11    10 Tomasz         Suchanek              141.31 -  395: 439   91
   12    15 Michał         Waszkiewicz           145.35 -  374: 450   95
   13    20 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 +  404: 296  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 13 143.62




	Krzysztof Mówka 151.42 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Katarzyna      Ślusarska             127.76 +  461: 327  178
    2    10 Jerzy          Matyasik              126.18 +  402: 344  176
    3     5 Irena          Sołdan                135.92 +  494: 415  186
    4     1 Jakub          Hassa                 133.54 +  409: 382  184
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          143.65 +  387: 353  194
    6     1 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  299: 436  105
    7     2 Jakub          Szymczak              152.10 +  524: 324  202
    8     2 Wojciech       Zemło                 144.22 +  401: 354  194
    9     2 Michał         Alabrudziński         159.51 +  471: 404  210
   10     2 Rafał          Wesołowski            132.65 -  295: 460   83
   11     2 Mirosław       Uglik                 153.26 -  341: 355  103
   12     5 Grażyna        Wesołowska            127.30 -  364: 466   77
   13     6 Szymon         Dąbrowski             131.53 +  392: 351  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2074  / 13 159.54




	Paweł Jackowski 150.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Konrad         Mikusek               127.60 -  294: 504   78
    2    36 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 +  390: 267  169
    3    25 Dawid          Adamczyk              153.07 -  320: 464  103
    4    29 Ryszard        Korpalski             123.94 -  348: 370   74
    5    42 Agnieszka      Matus                 120.16 +  387: 342  170
    6    30 Dawid          Pikul                 158.00 -  424: 463  108
    7    38 Joanna         Ostrowska             128.45 +  431: 413  178
    8    27 Bartosz        Bartczak              121.00 +  481: 314  171
    9    18 Dariusz        Kosz                  156.97 +  436: 401  207
   10    20 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 +  464: 274  165
   11     8 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 +  488: 445  180
   12     7 Łukasz         Bobowski              145.96 -  330: 430   96
   13    16 Marianna       Kozłowska             114.66 +  350: 342  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1864  / 13 143.38




	Tomasz Zwoliński 148.04 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grażyna        Wesołowska            127.30 +  417: 313  177
    2    20 Tomasz         Nasiłowski            142.04 -  336: 432   92
    3    18 Andrzej        Kroc                  133.81 -  315: 445   84
    4    39 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 -  390: 421   80
    5    34 Katarzyna      Ślusarska             127.76 +  354: 335  178
    6    26 Dariusz        Ulatowski             156.30 -  381: 428  106
    7    37 Adam           Sternik               121.86 +  386: 308  172
    8    28 Jan            Mrozowski             152.78 -  327: 524  103
    9    30 Paweł          Maciejczuk            130.16 +  388: 358  180
   10    30 Kamil          Górka                 156.64 +  411: 377  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 10 137.90




	Szymon Płachta 146.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Matyasik              126.18 -  351: 385   76
    2    39 Zbigniew       Wietecki              129.87 -  407: 433   80
    3    36 Sylwia         Łada                  123.14 +  378: 360  173
    4    28 Szymon         Dąbrowski             131.53 -  364: 408   82
    5    33 Zbigniew       Rybak                 127.77 +  503: 300  178
    6    23 Marcin         Rogala                138.78 +  410: 390  189
    7    23 Jarosław       Puchalski             141.97 -  408: 495   92
    8    23 Natalia        Woźniak               138.31 +  410: 390  188
    9    21 Mariusz        Orzeł                 130.47 +  415: 306  180
   10    15 Konrad         Mikusek               127.60 +  478: 273  178
   11    11 Adrian         Ziemniewicz           135.33 =  398: 398  135
   12    12 Jakub          Hassa                 133.54 -  440: 463   84
   13    15 Marta          Bajorek               136.18 -  348: 401   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 13 132.38




	Maciej Czupryniak 146.46 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Onoszko               124.95 -  405: 415   75
    2    28 Szymon         Dąbrowski             131.53 +  448: 386  182
    3    15 Zdzisław       Szota                 122.97 +  440: 345  173
    4     8 Franciszek     Łysek                 134.05 +  506: 387  184
    5     3 Konrad         Mikusek               127.60 +  565: 324  178
    6     2 Mirosław       Uglik                 153.26 -  262: 426  103
    7     4 Rafał          Wesołowski            132.65 +  436: 330  183
    8     1 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  365: 373  105
    9     8 Marek          Rogalski              128.54 +  458: 417  179
   10     4 Wojciech       Zemło                 144.22 -  335: 385   94
   11     9 Mikołaj        Cieplik               143.51 +  467: 331  194
   12     6 Katarzyna      Ślusarska             127.76 -  355: 524   78
   13    10 Tomasz         Suchanek              141.31 -  293: 398   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 13 139.92




	Miłosz Wrzałek 146.00 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Luter                 124.88 -  434: 485   75
    2    23 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 +  351: 331  187
    3    27 Adam           Sternik               121.86 +  435: 322  172
    4    19 Tomasz         Suchanek              141.31 -  330: 479   91
    5    25 Maciej         Labe                  113.46 +  539: 301  163
    6    10 Marta          Bajorek               136.18 -  357: 438   86
    7    19 Jakub          Onoszko               124.95 -  373: 426   75
    8    24 Janusz         Krupiński             144.86 +  498: 338  195
    9    17 Piotr          Broda                 135.18 -  306: 358   85
   10    26 Mariusz        Orzeł                 130.47 +  551: 371  180
   11    17 Czesław        Grajewski             123.93 -  405: 420   74
   12    21 Krzysztof      Obremski              153.66 -  357: 497  104
   13    26 Sylwia         Łada                  123.14 +  446: 259  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 13 127.69




	Łukasz Bobowski 145.96 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Wawrzynowski          124.17 +  462: 253  174
    2     8 Michał         Makowski              145.09 -  356: 417   95
    3    20 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  314: 307  169
    4    11 Marcin         Rogala                138.78 +  476: 304  189
    5    10 Irena          Sołdan                135.92 -  283: 435   86
    6    14 Dariusz        Kosz                  156.97 +  487: 369  207
    7    14 Józef          Burzyński             110.86 +  372: 337  161
    8     9 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 -  347: 450   90
    9    16 Marianna       Kozłowska             114.66 +  425: 404  165
   10    11 Joanna         Juszczak              141.52 +  447: 340  192
   11     4 Michał         Alabrudziński         159.51 -  283: 539  110
   12     7 Paweł          Jackowski             150.72 +  430: 330  201
   13     4 Dawid          Pikul                 158.00 +  394: 317  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2047  / 13 157.46




	Michał Waszkiewicz 145.35 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ryszard        Korpalski             123.94 -  376: 379   74
    2    30 Sławomir       Rosochacz             121.50 -  323: 454   72
    3    35 Agnieszka      Matus                 120.16 +  407: 335  170
    4    31 Adam           Sternik               121.86 +  420: 275  172
    5    31 Jan            Mrozowski             152.78 +  364: 319  203
    6    15 Adrian         Ziemniewicz           135.33 +  406: 305  185
    7    10 Franciszek     Łysek                 134.05 +  397: 396  184
    8     6 Jakub          Hassa                 133.54 +  389: 306  184
    9     3 Irena          Sołdan                135.92 -  371: 441   86
   10     6 Dawid          Adamczyk              153.07 -  265: 437  103
   11    14 Natalia        Woźniak               138.31 -  408: 420   88
   12    15 Jakub          Szymczak              152.10 +  450: 374  202
   13    12 Krzysztof      Obremski              153.66 +  471: 296  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1927  / 13 148.23




	Michał Makowski 145.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Czesław        Grajewski             123.93 +  395: 302  174
    2     8 Łukasz         Bobowski              145.96 +  417: 356  196
    3    11 Józef          Burzyński             110.86 +  484: 358  161
    4     3 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  254: 490  105
    5    12 Mirosław       Uglik                 153.26 -  370: 372  103
    6    13 Grzegorz       Kurowski              153.11 -  296: 410  103
    7    20 Bartosz        Bartczak              121.00 +  429: 318  171
    8    16 Dawid          Adamczyk              153.07 -  370: 485  103
    9    23 Mariusz        Wrześniewski          143.65 -  435: 508   94
   10    31 Stanisław      Gasik                 122.89 +  475: 266  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 10 138.30




	Janusz Krupiński 144.86 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sylwia         Łada                  123.14 +  404: 370  173
    2     7 Krzysztof      Obremski              153.66 +  444: 350  204
    3     7 Mariusz        Orzeł                 130.47 +  472: 404  180
    4     2 Konrad         Mikusek               127.60 -  359: 438   78
    5     9 Marek          Rogalski              128.54 -  312: 412   79
    6    21 Józef          Burzyński             110.86 -  315: 450   61
    7    18 Daniel         Janus                 130.04 -  301: 495   80
    8    24 Miłosz         Wrzałek               146.00 -  338: 498   96
    9    38 Sławomir       Rosochacz             121.50 -  360: 408   72
   10    37 Dariusz        Buławko               121.75 -  291: 390   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 10 109.50




	Wojciech Zemło 144.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zdzisław       Szota                 122.97 +  357: 330  173
    2    17 Zbigniew       Rybak                 127.77 +  357: 319  178
    3     9 Piotr          Domański              136.21 +  422: 291  186
    4     5 Kamil          Górka                 156.64 +  402: 349  207
    5     2 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  374: 481  105
    6     9 Krzysztof      Obremski              153.66 +  377: 361  204
    7     5 Mirosław       Uglik                 153.26 +  419: 291  203
    8     2 Krzysztof      Mówka                 151.42 -  354: 401  101
    9     6 Grażyna        Wesołowska            127.30 +  441: 360  177
   10     4 Maciej         Czupryniak            146.46 +  385: 335  196
   11     3 Dawid          Adamczyk              153.07 -  328: 402  103
   12     3 Grzegorz       Kurowski              153.11 -  351: 404  103
   13     7 Natalia        Woźniak               138.31 +  404: 388  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2124  / 13 163.38




	Mariusz Wrześniewski 143.65 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Stanisław      Gasik                 122.89 +  395: 322  173
    2     9 Marianna       Kozłowska             114.66 +  404: 319  165
    3     2 Rafał          Matczak               135.48 +  398: 305  185
    4     4 Grzegorz       Kurowski              153.11 +  440: 360  203
    5     1 Krzysztof      Mówka                 151.42 -  353: 387  101
    6     5 Irena          Sołdan                135.92 -  422: 480   86
    7    12 Szymon         Dąbrowski             131.53 -  366: 383   82
    8    22 Józef          Burzyński             110.86 -  406: 437   61
    9    23 Michał         Makowski              145.09 +  508: 435  195
   10    14 Katarzyna      Ślusarska             127.76 -  389: 446   78
   11    20 Samir          Chakrar               113.83 +  582: 265  164
   12    14 Marta          Bajorek               136.18 -  434: 503   86
   13    17 Jarosław       Puchalski             141.97 -  468: 484   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 13 128.54




	Mikołaj Cieplik 143.51 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adam           Sternik               121.86 +  417: 277  172
    2    21 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 +  382: 288  190
    3     1 Grzegorz       Kurowski              153.11 -  315: 335  103
    4    15 Rafał          Wesołowski            132.65 -  365: 415   83
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              135.42 +  524: 325  185
    6    19 Jarosław       Puchalski             141.97 +  425: 396  192
    7    11 Czesław        Grajewski             123.93 +  411: 362  174
    8     7 Grażyna        Wesołowska            127.30 -  287: 419   77
    9    15 Joanna         Juszczak              141.52 -  326: 429   92
   10    23 Jan            Mrozowski             152.78 +  494: 360  203
   11     9 Maciej         Czupryniak            146.46 -  331: 467   96
   12    13 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 +  355: 349  180
   13    11 Dariusz        Ulatowski             156.30 -  329: 427  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 13 142.54




	Robert Kamiński 142.30 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dariusz        Buławko               121.75 +  373: 296  172
    2    15 Jakub          Hassa                 133.54 -  387: 409   84
    3    13 Jakub          Szymczak              152.10 -  408: 438  102
    4    25 Joanna         Ostrowska             128.45 +  341: 304  178
    5    15 Daniel         Janus                 130.04 +  414: 355  180
    6    11 Bartosz        Bartczak              121.00 +  448: 365  171
    7    16 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 -  438: 474   80
    8    18 Marianna       Kozłowska             114.66 =  422: 422  115
    9    13 Jarosław       Puchalski             141.97 -  329: 353   92
   10    21 Marcin         Rogala                138.78 -  370: 410   89
   11    23 Andrzej        Kroc                  133.81 -  405: 452   84
   12    30 Sylwia         Łada                  123.14 +  336: 273  173
   13    24 Czesław        Grajewski             123.93 +  417: 344  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 13 130.31




	Tomasz Nasiłowski 142.04 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sławomir       Rosochacz             121.50 +  332: 318  172
    2    20 Tomasz         Zwoliński             148.04 +  432: 336  198
    3     6 Jakub          Hassa                 133.54 -  329: 405   84
    4    18 Michał         Alabrudziński         159.51 -  319: 491  110
    5    26 Franciszek     Łysek                 134.05 -  427: 520   84
    6    35 Anna           Arana                 114.57 -  392: 405   65
    7    32 Katarzyna      Ślusarska             127.76 -  347: 487   78
    8    37 Adam           Sternik               121.86 +  424: 283  172
    9    35 Maciej         Dąbrowski             117.29 +  601: 269  167
   10    27 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 +  380: 341  169
   11    24 Józef          Burzyński             110.86 -  353: 372   61
   12    24 Konrad         Mikusek               127.60 +  377: 364  178
   13    22 Stanisław      Gasik                 122.89 -  388: 407   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 13 123.92




	Jarosław Puchalski 141.97 Chrzanów Mały

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bartosz        Bartczak              121.00 -  268: 405   71
    2    40 Jan            Mrozowski             152.78 +  358: 351  203
    3    30 Franciszek     Łysek                 134.05 -  348: 387   84
    4    33 Zbigniew       Wietecki              129.87 +  443: 306  180
    5    27 Zdzisław       Szota                 122.97 +  400: 333  173
    6    19 Mikołaj        Cieplik               143.51 -  396: 425   94
    7    23 Szymon         Płachta               146.64 +  495: 408  197
    8    13 Dariusz        Kosz                  156.97 +  468: 378  207
    9    13 Robert         Kamiński              142.30 +  353: 329  192
   10    10 Tomasz         Suchanek              141.31 +  486: 481  191
   11     7 Grażyna        Wesołowska            127.30 -  323: 347   77
   12    11 Adrian         Ziemniewicz           135.33 -  442: 468   85
   13    17 Mariusz        Wrześniewski          143.65 +  484: 468  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1948  / 13 149.85




	Joanna Juszczak 141.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Agnieszka      Matus                 120.16 +  506: 338  170
    2     2 Józef          Burzyński             110.86 =  394: 394  111
    3    10 Kamil          Górka                 156.64 -  285: 468  107
    4    21 Krzysztof      Obremski              153.66 -  300: 404  104
    5    30 Jerzy          Matyasik              126.18 +  399: 318  176
    6    22 Jakub          Onoszko               124.95 +  426: 295  175
    7    15 Marta          Bajorek               136.18 +  410: 368  186
    8    10 Mirosław       Uglik                 153.26 -  351: 419  103
    9    15 Mikołaj        Cieplik               143.51 +  429: 326  194
   10    11 Łukasz         Bobowski              145.96 -  340: 447   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 10 142.20




	Tomasz Suchanek 141.31 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 +  361: 354  169
    2    16 Tomasz         Lempart               134.83 +  380: 324  185
    3     8 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  269: 378  105
    4    19 Miłosz         Wrzałek               146.00 +  479: 330  196
    5    13 Grzegorz       Kurowski              153.11 +  464: 413  203
    6     7 Jakub          Hassa                 133.54 +  432: 298  184
    7     3 Irena          Sołdan                135.92 +  371: 348  186
    8     3 Michał         Alabrudziński         159.51 -  337: 410  110
    9     4 Rafał          Wesołowski            132.65 -  338: 392   83
   10    10 Jarosław       Puchalski             141.97 -  481: 486   92
   11    10 Jakub          Szymczak              152.10 +  439: 395  202
   12    10 Szymon         Dąbrowski             131.53 -  356: 360   82
   13    10 Maciej         Czupryniak            146.46 +  398: 293  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1993  / 13 153.31




	Małgorzata Deszczyńska 140.23 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  332: 295  169
    2    21 Mikołaj        Cieplik               143.51 -  288: 382   94
    3    31 Sławomir       Rosochacz             121.50 +  378: 356  172
    4    20 Natalia        Woźniak               138.31 +  388: 358  188
    5    14 Rafał          Wesołowski            132.65 -  320: 451   83
    6    20 Rafał          Matczak               135.48 +  400: 368  185
    7    13 Krzysztof      Obremski              153.66 +  425: 382  204
    8     9 Łukasz         Bobowski              145.96 +  450: 347  196
    9     5 Mirosław       Uglik                 153.26 -  315: 358  103
   10     9 Jakub          Hassa                 133.54 -  370: 399   84
   11    15 Dawid          Pikul                 158.00 -  416: 429  108
   12    17 Dariusz        Ulatowski             156.30 -  322: 437  106
   13    20 Jakub          Szymczak              152.10 -  296: 404  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 13 138.00




	Marcin Rogala 138.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Maciej         Dąbrowski             117.29 -  342: 384   67
    2    42 Artur          Wawrzynowski          124.17 +  503: 278  174
    3    16 Stanisław      Gasik                 122.89 +  418: 316  173
    4    11 Łukasz         Bobowski              145.96 -  304: 476   96
    5    21 Samir          Chakrar               113.83 +  383: 293  164
    6    23 Szymon         Płachta               146.64 -  390: 410   97
    7    30 Jan            Mrozowski             152.78 -  377: 402  103
    8    30 Jerzy          Matyasik              126.18 +  408: 350  176
    9    27 Maciej         Labe                  113.46 +  353: 281  163
   10    21 Robert         Kamiński              142.30 +  410: 370  192
   11    12 Krzysztof      Obremski              153.66 +  357: 326  204
   12     8 Natalia        Woźniak               138.31 -  318: 379   88
   13    13 Andrzej        Kroc                  133.81 -  424: 428   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 13 137.00




	Natalia Woźniak 138.31 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 +  461: 239  165
    2    11 Maciej         Dąbrowski             117.29 -  348: 393   67
    3    23 Joanna         Ostrowska             128.45 +  411: 344  178
    4    20 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 -  358: 388   90
    5    20 Stanisław      Gasik                 122.89 +  444: 350  173
    6    17 Szymon         Dąbrowski             131.53 -  347: 381   82
    7    25 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  376: 351  169
    8    23 Szymon         Płachta               146.64 -  390: 410   97
    9    26 Czesław        Grajewski             123.93 +  381: 357  174
   10    19 Józef          Burzyński             110.86 +  491: 316  161
   11    14 Michał         Waszkiewicz           145.35 +  420: 408  195
   12     8 Marcin         Rogala                138.78 +  379: 318  189
   13     7 Wojciech       Zemło                 144.22 -  388: 404   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1834  / 13 141.08




	Andrzej Kwiatkowski 136.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marianna       Kozłowska             114.66 -  334: 461   65
    2    23 Miłosz         Wrzałek               146.00 -  331: 351   96
    3    39 Dariusz        Ulatowski             156.30 -  349: 467  106
    4    40 Agnieszka      Matus                 120.16 +  343: 291  170
    5    40 Jan            Pawłowski             100.00 -  353: 385   50
    6    40 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  421: 252  150
    7    31 Sławomir       Rosochacz             121.50 +  392: 310  172
    8    31 Adrian         Ziemniewicz           135.33 -  366: 389   85
    9    31 Rafał          Matczak               135.48 -  309: 581   85
   10    40 Ryszard        Korpalski             123.94 +  383: 375  174
   11    27 Bartosz        Bartczak              121.00 +  466: 337  171
   12    28 Stanisław      Gasik                 122.89 -  358: 372   73
   13    31 Maciej         Labe                  113.46 +  434: 278  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 13 120.00




	Piotr Domański 136.21 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Anna           Arana                 114.57 +  453: 258  165
    2    13 Ryszard        Korpalski             123.94 +  378: 356  174
    3     9 Wojciech       Zemło                 144.22 -  291: 422   94
    4    14 Marta          Bajorek               136.18 -  379: 408   86
    5    18 Dariusz        Ulatowski             156.30 +  514: 392  206
    6    18 Czesław        Grajewski             123.93 -  394: 433   74
    7    24 Marianna       Kozłowska             114.66 -  388: 457   65
    8    25 Katarzyna      Ślusarska             127.76 -  281: 416   78
    9    32 Jerzy          Matyasik              126.18 -  310: 405   76
   10    36 Bogdan         Kozłowski             118.57 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1018  /  9 113.11




	Marta Bajorek 136.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Samir          Chakrar               113.83 -  344: 354   64
    2    41 Anna           Arana                 114.57 +  426: 293  165
    3    32 Agata          Rosińska              100.00 +  469: 298  150
    4    14 Piotr          Domański              136.21 +  408: 379  186
    5     4 Jakub          Szymczak              152.10 -  291: 479  102
    6    10 Miłosz         Wrzałek               146.00 +  438: 357  196
    7    15 Joanna         Juszczak              141.52 -  368: 410   92
    8    11 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 -  417: 443   80
    9    24 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 +  409: 323  169
   10    17 Jakub          Onoszko               124.95 +  415: 349  175
   11    16 Szymon         Dąbrowski             131.53 -  367: 368   82
   12    14 Mariusz        Wrześniewski          143.65 +  503: 434  194
   13    15 Szymon         Płachta               146.64 +  401: 348  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 13 142.46




	Irena Sołdan 135.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Maciej         Labe                  113.46 +  405: 357  163
    2     6 Jerzy          Luter                 124.88 +  368: 331  175
    3     5 Krzysztof      Mówka                 151.42 -  415: 494  101
    4    22 Józef          Burzyński             110.86 +  479: 349  161
    5    10 Łukasz         Bobowski              145.96 +  435: 283  196
    6     5 Mariusz        Wrześniewski          143.65 +  480: 422  194
    7     3 Tomasz         Suchanek              141.31 -  348: 371   91
    8     5 Marek          Rogalski              128.54 +  416: 333  179
    9     3 Michał         Waszkiewicz           145.35 +  441: 371  195
   10     1 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  289: 406  105
   11     6 Jakub          Hassa                 133.54 +  364: 321  184
   12     2 Michał         Alabrudziński         159.51 -  341: 459  110
   13     9 Dariusz        Kosz                  156.97 -  367: 473  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1961  / 13 150.85




	Rafał Matczak 135.48 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Zawadzki              112.98 +  487: 283  163
    2     5 Bartosz        Bartczak              121.00 +  436: 391  171
    3     2 Mariusz        Wrześniewski          143.65 -  305: 398   94
    4    17 Czesław        Grajewski             123.93 +  392: 353  174
    5     8 Andrzej        Kroc                  133.81 -  376: 404   84
    6    20 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 -  368: 400   90
    7    26 Maciej         Labe                  113.46 -  360: 389   63
    8    29 Mariusz        Orzeł                 130.47 -  373: 471   80
    9    31 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 +  581: 309  187
   10    25 Sylwia         Łada                  123.14 +  358: 308  173
   11    22 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 -  346: 387   65
   12    23 Agnieszka      Matus                 120.16 -  419: 483   70
   13    27 Samir          Chakrar               113.83 +  441: 351  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 13 121.38




	Krzysztof Sporczyk 135.42 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Józef          Burzyński             110.86 -  392: 413   61
    2    29 Stanisław      Gasik                 122.89 -  297: 435   73
    3    37 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 +  402: 389  180
    4    37 Jan            Pawłowski             100.00 +  496: 278  150
    5    19 Mikołaj        Cieplik               143.51 -  325: 524   94
    6    29 Marianna       Kozłowska             114.66 -  307: 418   65
    7    33 Maciej         Dąbrowski             117.29 +  436: 324  167
    8    33 Samir          Chakrar               113.83 -  360: 430   64
    9    34 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  432: 292  169
   10    32 Anna           Arana                 114.57 +  362: 277  165
   11    26 Jan            Mrozowski             152.78 -  406: 438  103
   12    26 Tomasz         Lempart               134.83 -  266: 474   85
   13    30 Adam           Sternik               121.86 +  481: 312  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 13 119.08




	Adrian Ziemniewicz 135.33 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  552: 227  150
    2     1 Jakub          Onoszko               124.95 -  302: 388   75
    3    14 Tomasz         Lempart               134.83 +  402: 286  185
    4    13 Piotr          Broda                 135.18 -  355: 441   85
    5    17 Ryszard        Korpalski             123.94 +  431: 358  174
    6    15 Michał         Waszkiewicz           145.35 -  305: 406   95
    7    28 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 -  347: 403   65
    8    31 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 +  389: 366  187
    9    29 Anna           Arana                 114.57 +  345: 311  165
   10    13 Dariusz        Ulatowski             156.30 +  438: 400  206
   11    11 Szymon         Płachta               146.64 =  398: 398  147
   12    11 Jarosław       Puchalski             141.97 +  468: 442  192
   13     8 Katarzyna      Ślusarska             127.76 +  413: 362  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 13 146.46




	Piotr Broda 135.18 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jan            Pawłowski             100.00 +  412: 295  150
    2     3 Konrad         Mikusek               127.60 -  354: 384   78
    3    33 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  360: 260  150
    4    13 Adrian         Ziemniewicz           135.33 +  441: 355  185
    5    11 Dawid          Adamczyk              153.07 +  402: 372  203
    6     6 Rafał          Wesołowski            132.65 -  343: 406   83
    7     6 Michał         Alabrudziński         159.51 -  361: 368  110
    8    15 Andrzej        Kroc                  133.81 +  417: 340  184
    9    17 Miłosz         Wrzałek               146.00 +  358: 306  196
   10     7 Daniel         Janus                 130.04 +  431: 303  180
   11     5 Grzegorz       Kurowski              153.11 -  281: 479  103
   12     9 Dawid          Pikul                 158.00 -  312: 483  108
   13    14 Franciszek     Łysek                 134.05 -  297: 310   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 13 139.54




	Tomasz Lempart 134.83 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Teresa         Balewska              100.00 +  436: 352  150
    2    16 Tomasz         Suchanek              141.31 -  324: 380   91
    3    14 Adrian         Ziemniewicz           135.33 -  286: 402   85
    4    24 Dariusz        Ulatowski             156.30 -  325: 408  106
    5    39 Agata          Rosińska              100.00 +  334: 332  150
    6    32 Ryszard        Korpalski             123.94 +  375: 336  174
    7    27 Jerzy          Luter                 124.88 +  439: 291  175
    8    20 Kamil          Górka                 156.64 +  463: 330  207
    9    10 Dawid          Adamczyk              153.07 -  283: 450  103
   10    18 Dawid          Pikul                 158.00 -  312: 453  108
   11    21 Franciszek     Łysek                 134.05 -  390: 416   84
   12    26 Krzysztof      Sporczyk              135.42 +  474: 266  185
   13    18 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 -  277: 419   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 13 130.62




	Franciszek Łysek 134.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  406: 363  150
    2     4 Grzegorz       Kurowski              153.11 -  369: 462  103
    3    30 Jarosław       Puchalski             141.97 +  387: 348  192
    4     8 Maciej         Czupryniak            146.46 -  387: 506   96
    5    26 Tomasz         Nasiłowski            142.04 +  520: 427  192
    6    12 Mariusz        Orzeł                 130.47 +  395: 299  180
    7    10 Michał         Waszkiewicz           145.35 -  396: 397   95
    8    14 Jakub          Onoszko               124.95 -  380: 389   75
    9    20 Zdzisław       Szota                 122.97 +  473: 373  173
   10    12 Grażyna        Wesołowska            127.30 -  342: 369   77
   11    21 Tomasz         Lempart               134.83 +  416: 390  185
   12    19 Józef          Burzyński             110.86 +  398: 374  161
   13    14 Piotr          Broda                 135.18 +  310: 297  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1864  / 13 143.38




	Andrzej Kroc 133.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.51 -  372: 427  110
    2    31 Grażyna        Wesołowska            127.30 +  450: 426  177
    3    18 Tomasz         Zwoliński             148.04 +  445: 315  198
    4    10 Jakub          Onoszko               124.95 +  442: 402  175
    5     8 Rafał          Matczak               135.48 +  404: 376  185
    6     4 Konrad         Mikusek               127.60 -  355: 363   78
    7     8 Marek          Rogalski              128.54 -  381: 405   79
    8    15 Piotr          Broda                 135.18 -  340: 417   85
    9    22 Katarzyna      Ślusarska             127.76 -  374: 382   78
   10    29 Jerzy          Matyasik              126.18 +  468: 354  176
   11    23 Robert         Kamiński              142.30 +  452: 405  192
   12    18 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 +  425: 347  165
   13    13 Marcin         Rogala                138.78 +  428: 424  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 13 145.15




	Jakub Hassa 133.54 Lutol Suchy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 158.00 +  439: 359  208
    2    15 Robert         Kamiński              142.30 +  409: 387  192
    3     6 Tomasz         Nasiłowski            142.04 +  405: 329  192
    4     1 Krzysztof      Mówka                 151.42 -  382: 409  101
    5     5 Michał         Alabrudziński         159.51 +  433: 412  210
    6     7 Tomasz         Suchanek              141.31 -  298: 432   91
    7     7 Grzegorz       Kurowski              153.11 +  479: 332  203
    8     6 Michał         Waszkiewicz           145.35 -  306: 389   95
    9    14 Józef          Burzyński             110.86 +  421: 390  161
   10     9 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 +  399: 370  190
   11     6 Irena          Sołdan                135.92 -  321: 364   86
   12    12 Szymon         Płachta               146.64 +  463: 440  197
   13     5 Rafał          Wesołowski            132.65 +  348: 341  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2109  / 13 162.23




	Rafał Wesołowski 132.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  156.97 +  455: 420  207
    2    12 Kamil          Górka                 156.64 -  328: 438  107
    3    28 Katarzyna      Ślusarska             127.76 +  452: 331  178
    4    15 Mikołaj        Cieplik               143.51 +  415: 365  194
    5    14 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 +  451: 320  190
    6     6 Piotr          Broda                 135.18 +  406: 343  185
    7     4 Maciej         Czupryniak            146.46 -  330: 436   96
    8     8 Szymon         Dąbrowski             131.53 +  418: 336  182
    9     4 Tomasz         Suchanek              141.31 +  392: 338  191
   10     2 Krzysztof      Mówka                 151.42 +  460: 295  201
   11     1 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  324: 418  105
   12     4 Dawid          Adamczyk              153.07 -  455: 456  103
   13     5 Jakub          Hassa                 133.54 -  341: 348   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2023  / 13 155.62




	Szymon Dąbrowski 131.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 156.64 -  322: 380  107
    2    28 Maciej         Czupryniak            146.46 -  386: 448   96
    3    42 Anna           Arana                 114.57 +  316: 298  165
    4    28 Szymon         Płachta               146.64 +  408: 364  197
    5    24 Dawid          Pikul                 158.00 +  416: 322  208
    6    17 Natalia        Woźniak               138.31 +  381: 347  188
    7    12 Mariusz        Wrześniewski          143.65 +  383: 366  194
    8     8 Rafał          Wesołowski            132.65 -  336: 418   83
    9    11 Dariusz        Ulatowski             156.30 +  438: 400  206
   10     8 Grzegorz       Kurowski              153.11 -  297: 453  103
   11    16 Marta          Bajorek               136.18 +  368: 367  186
   12    10 Tomasz         Suchanek              141.31 +  360: 356  191
   13     6 Krzysztof      Mówka                 151.42 -  351: 392  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2025  / 13 155.77




	Mariusz Orzeł 130.47 Nowe Miasto Lubaw.       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Ulatowski             156.30 +  416: 333  206
    2    22 Agata          Rosińska              100.00 +  326: 294  150
    3     7 Janusz         Krupiński             144.86 -  404: 472   95
    4     9 Bartosz        Bartczak              121.00 -  319: 435   71
    5    22 Paweł          Maciejczuk            130.16 +  462: 358  180
    6    12 Franciszek     Łysek                 134.05 -  299: 395   84
    7    21 Dariusz        Kosz                  156.97 -  336: 468  107
    8    29 Rafał          Matczak               135.48 +  471: 373  185
    9    21 Szymon         Płachta               146.64 -  306: 415   97
   10    26 Miłosz         Wrzałek               146.00 -  371: 551   96
   11    31 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  319: 312  169
   12    29 Maciej         Labe                  113.46 +  496: 312  163
   13    23 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 +  439: 283  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 13 136.00




	Paweł Maciejczuk 130.16 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  332: 423  105
    2    25 Dariusz        Kosz                  156.97 -  325: 493  107
    3    40 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  440: 284  150
    4    35 Artur          Wawrzynowski          124.17 +  468: 290  174
    5    22 Mariusz        Orzeł                 130.47 -  358: 462   80
    6    28 Samir          Chakrar               113.83 +  550: 292  164
    7    17 Dawid          Adamczyk              153.07 -  302: 495  103
    8    26 Stanisław      Gasik                 122.89 -  365: 369   73
    9    30 Tomasz         Zwoliński             148.04 -  358: 388   98
   10    34 Adam           Sternik               121.86 +  354: 320  172
   11    29 Joanna         Ostrowska             128.45 -  349: 378   78
   12    33 Dariusz        Buławko               121.75 -  331: 349   72
   13    35 Anna           Arana                 114.57 +  332: 293  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 13 118.54




	Daniel Janus 130.04 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              153.66 -  412: 475  104
    2    26 Zdzisław       Szota                 122.97 -  373: 429   73
    3    34 Jan            Mrozowski             152.78 +  466: 391  203
    4    23 Jerzy          Luter                 124.88 +  388: 375  175
    5    15 Robert         Kamiński              142.30 -  355: 414   92
    6    25 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 +  472: 389  169
    7    18 Janusz         Krupiński             144.86 +  495: 301  195
    8    12 Dawid          Pikul                 158.00 +  398: 358  208
    9     9 Konrad         Mikusek               127.60 +  386: 377  178
   10     7 Piotr          Broda                 135.18 -  303: 431   85
   11    13 Katarzyna      Ślusarska             127.76 -  411: 424   78
   12    20 Marianna       Kozłowska             114.66 -  367: 393   65
   13    21 Joanna         Ostrowska             128.45 -  298: 455   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 13 131.00




	Rafał Błaszkiewicz 130.01 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Uglik                 153.26 -  407: 445  103
    2    27 Katarzyna      Ślusarska             127.76 -  334: 339   78
    3    37 Krzysztof      Sporczyk              135.42 -  389: 402   85
    4    39 Tomasz         Zwoliński             148.04 +  421: 390  198
    5    32 Joanna         Ostrowska             128.45 +  445: 257  178
    6    24 Maciej         Dąbrowski             117.29 +  518: 282  167
    7    16 Robert         Kamiński              142.30 +  474: 438  192
    8    11 Marta          Bajorek               136.18 +  443: 417  186
    9     7 Jakub          Onoszko               124.95 +  515: 248  175
   10     5 Michał         Alabrudziński         159.51 -  328: 421  110
   11     8 Paweł          Jackowski             150.72 -  445: 488  101
   12    13 Mikołaj        Cieplik               143.51 -  349: 355   94
   13    18 Tomasz         Lempart               134.83 +  419: 277  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 13 142.46




	Zbigniew Wietecki 129.87 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              153.11 -  275: 497  103
    2    39 Szymon         Płachta               146.64 +  433: 407  197
    3    22 Mirosław       Uglik                 153.26 -  391: 419  103
    4    33 Jarosław       Puchalski             141.97 -  306: 443   92
    5    36 Adam           Sternik               121.86 -  397: 429   72
    6    38 Joanna         Ostrowska             128.45 -  311: 365   78
    7    40 Artur          Wawrzynowski          124.17 +  394: 326  174
    8    38 Dariusz        Buławko               121.75 -  327: 381   72
    9    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  439: 196  150
   10    38 Zbigniew       Rybak                 127.77 -  349: 427   78
   11    35 Ryszard        Korpalski             123.94 +  388: 347  174
   12    35 Anna           Arana                 114.57 +  352: 305  165
   13    32 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  412: 362  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 13 123.69




	Marek Rogalski 128.54 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Adamczyk              153.07 +  374: 354  203
    2    14 Mirosław       Uglik                 153.26 +  490: 367  203
    3     4 Maciej         Dąbrowski             117.29 +  391: 349  167
    4     6 Dariusz        Kosz                  156.97 -  354: 382  107
    5     9 Janusz         Krupiński             144.86 +  412: 312  195
    6     3 Jakub          Szymczak              152.10 -  289: 383  102
    7     8 Andrzej        Kroc                  133.81 +  405: 381  184
    8     5 Irena          Sołdan                135.92 -  333: 416   86
    9     8 Maciej         Czupryniak            146.46 -  417: 458   96
   10    22 Marianna       Kozłowska             114.66 +  358: 344  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 10 150.80




	Joanna Ostrowska 128.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jan            Mrozowski             152.78 +  352: 348  203
    2    19 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  348: 411  105
    3    23 Natalia        Woźniak               138.31 -  344: 411   88
    4    25 Robert         Kamiński              142.30 -  304: 341   92
    5    32 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 -  257: 445   80
    6    38 Zbigniew       Wietecki              129.87 +  365: 311  180
    7    38 Paweł          Jackowski             150.72 -  413: 431  101
    8    36 Ryszard        Korpalski             123.94 +  477: 357  174
    9    33 Bartosz        Bartczak              121.00 -  320: 518   71
   10    41 Krzysztof      Zawadzki              112.98 +  362: 338  163
   11    29 Paweł          Maciejczuk            130.16 +  378: 349  180
   12    25 Jerzy          Luter                 124.88 +  389: 381  175
   13    21 Daniel         Janus                 130.04 +  455: 298  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 13 137.85




	Zbigniew Rybak 127.77 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Szymczak              152.10 +  435: 423  202
    2    17 Wojciech       Zemło                 144.22 -  319: 357   94
    3    17 Krzysztof      Obremski              153.66 -  343: 392  104
    4    34 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 -  235: 390   65
    5    33 Szymon         Płachta               146.64 -  300: 503   97
    6    41 Agata          Rosińska              100.00 +  443: 341  150
    7    35 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 -  316: 407   69
    8    41 Jan            Pawłowski             100.00 +  347: 281  150
    9    36 Jerzy          Luter                 124.88 -  298: 442   75
   10    38 Zbigniew       Wietecki              129.87 +  427: 349  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 10 118.60




	Katarzyna Ślusarska 127.76 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Mówka                 151.42 -  327: 461  101
    2    27 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 +  339: 334  180
    3    28 Rafał          Wesołowski            132.65 -  331: 452   83
    4    30 Sławomir       Rosochacz             121.50 -  295: 500   72
    5    34 Tomasz         Zwoliński             148.04 -  335: 354   98
    6    42 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  486: 256  150
    7    32 Tomasz         Nasiłowski            142.04 +  487: 347  192
    8    25 Piotr          Domański              136.21 +  416: 281  186
    9    22 Andrzej        Kroc                  133.81 +  382: 374  184
   10    14 Mariusz        Wrześniewski          143.65 +  446: 389  194
   11    13 Daniel         Janus                 130.04 +  424: 411  180
   12     6 Maciej         Czupryniak            146.46 +  524: 355  196
   13     8 Adrian         Ziemniewicz           135.33 -  362: 413   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1901  / 13 146.23




	Konrad Mikusek 127.60 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Jackowski             150.72 +  504: 294  201
    2     3 Piotr          Broda                 135.18 +  384: 354  185
    3     3 Samir          Chakrar               113.83 +  348: 321  164
    4     2 Janusz         Krupiński             144.86 +  438: 359  195
    5     3 Maciej         Czupryniak            146.46 -  324: 565   96
    6     4 Andrzej        Kroc                  133.81 +  363: 355  184
    7     1 Kazimierz      Merklejn              154.59 -  383: 428  105
    8     4 Jakub          Szymczak              152.10 -  273: 427  102
    9     9 Daniel         Janus                 130.04 -  377: 386   80
   10    15 Szymon         Płachta               146.64 -  273: 478   97
   11    18 Dariusz        Kosz                  156.97 -  321: 366  107
   12    24 Tomasz         Nasiłowski            142.04 -  364: 377   92
   13    33 Dariusz        Buławko               121.75 +  336: 318  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 13 136.92




	Grażyna Wesołowska 127.30 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Zwoliński             148.04 -  313: 417   98
    2    31 Andrzej        Kroc                  133.81 -  426: 450   84
    3    38 Krzysztof      Zawadzki              112.98 +  421: 403  163
    4    26 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  346: 334  169
    5    16 Sławomir       Rosochacz             121.50 +  380: 309  172
    6    16 Dawid          Adamczyk              153.07 +  424: 297  203
    7     9 Kamil          Górka                 156.64 +  365: 328  207
    8     7 Mikołaj        Cieplik               143.51 +  419: 287  194
    9     6 Wojciech       Zemło                 144.22 -  360: 441   94
   10    12 Franciszek     Łysek                 134.05 +  369: 342  184
   11     7 Jarosław       Puchalski             141.97 +  347: 323  192
   12     5 Krzysztof      Mówka                 151.42 +  466: 364  201
   13     3 Grzegorz       Kurowski              153.11 -  413: 423  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2064  / 13 158.77




	Jerzy Matyasik 126.18 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Płachta               146.64 +  385: 351  197
    2    10 Krzysztof      Mówka                 151.42 -  344: 402  101
    3    21 Jerzy          Luter                 124.88 -  367: 368   75
    4    36 Agata          Rosińska              100.00 +  430: 254  150
    5    30 Joanna         Juszczak              141.52 -  318: 399   92
    6    34 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 -  319: 357   65
    7    39 Jan            Pawłowski             100.00 +  368: 310  150
    8    30 Marcin         Rogala                138.78 -  350: 408   89
    9    32 Piotr          Domański              136.21 +  405: 310  186
   10    29 Andrzej        Kroc                  133.81 -  354: 468   84
   11    34 Dariusz        Buławko               121.75 +  365: 344  172
   12    22 Jan            Mrozowski             152.78 -  241: 534  103
   13    28 Kamil          Górka                 156.64 -  369: 504  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 13 120.85




	Jakub Onoszko 124.95 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Czupryniak            146.46 +  415: 405  196
    2     1 Adrian         Ziemniewicz           135.33 +  388: 302  185
    3    12 Dariusz        Kosz                  156.97 -  331: 419  107
    4    10 Andrzej        Kroc                  133.81 -  402: 442   84
    5    28 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 +  420: 270  165
    6    22 Joanna         Juszczak              141.52 -  295: 426   92
    7    19 Miłosz         Wrzałek               146.00 +  426: 373  196
    8    14 Franciszek     Łysek                 134.05 +  389: 380  184
    9     7 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 -  248: 515   80
   10    17 Marta          Bajorek               136.18 -  349: 415   86
   11    19 Dariusz        Ulatowski             156.30 -  403: 409  106
   12    27 Samir          Chakrar               113.83 +  377: 373  164
   13    19 Jan            Mrozowski             152.78 -  279: 463  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 13 134.46




	Jerzy Luter 124.88 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Miłosz         Wrzałek               146.00 +  485: 434  196
    2     6 Irena          Sołdan                135.92 -  331: 368   86
    3    21 Jerzy          Matyasik              126.18 +  368: 367  176
    4    23 Daniel         Janus                 130.04 -  375: 388   80
    5    23 Czesław        Grajewski             123.93 -  277: 393   74
    6    36 Jan            Pawłowski             100.00 +  515: 313  150
    7    27 Tomasz         Lempart               134.83 -  291: 439   85
    8    34 Anna           Arana                 114.57 -  356: 373   65
    9    36 Zbigniew       Rybak                 127.77 +  442: 298  178
   10    33 Maciej         Labe                  113.46 +  401: 327  163
   11    25 Marianna       Kozłowska             114.66 -  383: 448   65
   12    25 Joanna         Ostrowska             128.45 -  381: 389   78
   13    29 Maciej         Dąbrowski             117.29 -  367: 386   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 13 112.54




	Artur Wawrzynowski 124.17 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Bobowski              145.96 -  253: 462   96
    2    42 Marcin         Rogala                138.78 -  278: 503   89
    3    43 Teresa         Balewska              100.00 +  348: 278  150
    4    35 Paweł          Maciejczuk            130.16 -  290: 468   80
    5    38 Bogdan         Kozłowski             118.57 -  365: 397   69
    6    39 Sylwia         Łada                  123.14 -  341: 368   73
    7    40 Zbigniew       Wietecki              129.87 -  326: 394   80
    8    42 Agnieszka      Matus                 120.16 -  363: 373   70
    9    42 Adam           Sternik               121.86 -  283: 513   72
   10    43 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  377: 276  150
   11    38 Krzysztof      Zawadzki              112.98 +  409: 231  163
   12    37 Jan            Pawłowski             100.00 +  396: 325  150
   13    37 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 -  345: 350   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 13 100.85




	Ryszard Korpalski 123.94 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Waszkiewicz           145.35 +  379: 376  195
    2    13 Piotr          Domański              136.21 -  356: 378   86
    3    19 Michał         Alabrudziński         159.51 -  398: 403  110
    4    29 Paweł          Jackowski             150.72 +  370: 348  201
    5    17 Adrian         Ziemniewicz           135.33 -  358: 431   85
    6    32 Tomasz         Lempart               134.83 -  336: 375   85
    7    36 Samir          Chakrar               113.83 -  381: 433   64
    8    36 Joanna         Ostrowska             128.45 -  357: 477   78
    9    39 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  339: 344   50
   10    40 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 -  375: 383   87
   11    35 Zbigniew       Wietecki              129.87 -  347: 388   80
   12    39 Teresa         Balewska              100.00 +  403: 288  150
   13    36 Sławomir       Rosochacz             121.50 +  443: 289  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 13 111.00




	Czesław Grajewski 123.93 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Makowski              145.09 -  302: 395   95
    2    32 Sylwia         Łada                  123.14 +  351: 321  173
    3    29 Marianna       Kozłowska             114.66 +  445: 251  165
    4    17 Rafał          Matczak               135.48 -  353: 392   85
    5    23 Jerzy          Luter                 124.88 +  393: 277  175
    6    18 Piotr          Domański              136.21 +  433: 394  186
    7    11 Mikołaj        Cieplik               143.51 -  362: 411   94
    8    17 Grzegorz       Kurowski              153.11 -  313: 470  103
    9    26 Natalia        Woźniak               138.31 -  357: 381   88
   10    28 Bartosz        Bartczak              121.00 +  391: 383  171
   11    17 Miłosz         Wrzałek               146.00 +  420: 405  196
   12    16 Dariusz        Kosz                  156.97 -  371: 520  107
   13    24 Robert         Kamiński              142.30 -  344: 417   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 13 133.08




	Sylwia Łada 123.14 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Janusz         Krupiński             144.86 -  370: 404   95
    2    32 Czesław        Grajewski             123.93 -  321: 351   74
    3    36 Szymon         Płachta               146.64 -  360: 378   97
    4    43 Teresa         Balewska              100.00 -  349: 396   50
    5    43 Krzysztof      Zawadzki              112.98 +  321: 310  163
    6    39 Artur          Wawrzynowski          124.17 +  368: 341  174
    7    34 Zdzisław       Szota                 122.97 -  383: 446   73
    8    39 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  481: 313  150
    9    37 Dariusz        Buławko               121.75 +  397: 387  172
   10    25 Rafał          Matczak               135.48 -  308: 358   85
   11    33 Anna           Arana                 114.57 +  359: 353  165
   12    30 Robert         Kamiński              142.30 -  273: 336   92
   13    26 Miłosz         Wrzałek               146.00 -  259: 446   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 13 114.31




	Zdzisław Szota 122.97 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Zemło                 144.22 -  330: 357   94
    2    26 Daniel         Janus                 130.04 +  429: 373  180
    3    15 Maciej         Czupryniak            146.46 -  345: 440   96
    4    32 Dariusz        Buławko               121.75 +  436: 300  172
    5    27 Jarosław       Puchalski             141.97 -  333: 400   92
    6    31 Maciej         Labe                  113.46 -  341: 388   63
    7    34 Sylwia         Łada                  123.14 +  446: 383  173
    8    32 Bogdan         Kozłowski             118.57 +  375: 330  169
    9    20 Franciszek     Łysek                 134.05 -  373: 473   84
   10    24 Dariusz        Kosz                  156.97 -  314: 483  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 10 123.00




	Stanisław Gasik 122.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Wrześniewski          143.65 -  322: 395   94
    2    29 Krzysztof      Sporczyk              135.42 +  435: 297  185
    3    16 Marcin         Rogala                138.78 -  316: 418   89
    4    38 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  426: 240  150
    5    20 Natalia        Woźniak               138.31 -  350: 444   88
    6    33 Adam           Sternik               121.86 +  365: 342  172
    7    22 Dariusz        Ulatowski             156.30 -  383: 388  106
    8    26 Paweł          Maciejczuk            130.16 +  369: 365  180
    9    25 Krzysztof      Obremski              153.66 -  285: 474  104
   10    31 Michał         Makowski              145.09 -  266: 475   95
   11    30 Sławomir       Rosochacz             121.50 +  358: 312  172
   12    28 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 +  372: 358  187
   13    22 Tomasz         Nasiłowski            142.04 +  407: 388  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 13 139.54




	Adam Sternik 121.86 Kętrzyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mikołaj        Cieplik               143.51 -  277: 417   94
    2    38 Teresa         Balewska              100.00 +  394: 349  150
    3    27 Miłosz         Wrzałek               146.00 -  322: 435   96
    4    31 Michał         Waszkiewicz           145.35 -  275: 420   95
    5    36 Zbigniew       Wietecki              129.87 +  429: 397  180
    6    33 Stanisław      Gasik                 122.89 -  342: 365   73
    7    37 Tomasz         Zwoliński             148.04 -  308: 386   98
    8    37 Tomasz         Nasiłowski            142.04 -  283: 424   92
    9    42 Artur          Wawrzynowski          124.17 +  513: 283  174
   10    34 Paweł          Maciejczuk            130.16 -  320: 354   80
   11    36 Jan            Pawłowski             100.00 +  333: 328  150
   12    34 Sławomir       Rosochacz             121.50 +  371: 361  172
   13    30 Krzysztof      Sporczyk              135.42 -  312: 481   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 13 118.38




	Dariusz Buławko 121.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Robert         Kamiński              142.30 -  296: 373   92
    2    33 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  385: 348  150
    3    26 Maciej         Labe                  113.46 -  298: 371   63
    4    32 Zdzisław       Szota                 122.97 -  300: 436   73
    5    35 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 -  315: 371   69
    6    37 Jan            Mrozowski             152.78 -  291: 465  103
    7    43 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  420: 239  150
    8    38 Zbigniew       Wietecki              129.87 +  381: 327  180
    9    37 Sylwia         Łada                  123.14 -  387: 397   73
   10    37 Janusz         Krupiński             144.86 +  390: 291  195
   11    34 Jerzy          Matyasik              126.18 -  344: 365   76
   12    33 Paweł          Maciejczuk            130.16 +  349: 331  180
   13    33 Konrad         Mikusek               127.60 -  318: 336   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 13 114.00




	Sławomir Rosochacz 121.50 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Nasiłowski            142.04 -  318: 332   92
    2    30 Michał         Waszkiewicz           145.35 +  454: 323  195
    3    31 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 -  356: 378   90
    4    30 Katarzyna      Ślusarska             127.76 +  500: 295  178
    5    16 Grażyna        Wesołowska            127.30 -  309: 380   77
    6    27 Bogdan         Kozłowski             118.57 -  389: 397   69
    7    31 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 -  310: 392   87
    8    35 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 -  351: 384   69
    9    38 Janusz         Krupiński             144.86 +  408: 360  195
   10    35 Maciej         Dąbrowski             117.29 +  401: 334  167
   11    30 Stanisław      Gasik                 122.89 -  312: 358   73
   12    34 Adam           Sternik               121.86 -  361: 371   72
   13    36 Ryszard        Korpalski             123.94 -  289: 443   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 13 110.62




	Bartosz Bartczak 121.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jarosław       Puchalski             141.97 +  405: 268  192
    2     5 Rafał          Matczak               135.48 -  391: 436   85
    3    24 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 +  483: 260  165
    4     9 Mariusz        Orzeł                 130.47 +  435: 319  180
    5     6 Kamil          Górka                 156.64 -  362: 428  107
    6    11 Robert         Kamiński              142.30 -  365: 448   92
    7    20 Michał         Makowski              145.09 -  318: 429   95
    8    27 Paweł          Jackowski             150.72 -  314: 481  101
    9    33 Joanna         Ostrowska             128.45 +  518: 320  178
   10    28 Czesław        Grajewski             123.93 -  383: 391   74
   11    27 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 -  337: 466   87
   12    31 Maciej         Dąbrowski             117.29 -  331: 332   67
   13    34 Krzysztof      Zawadzki              112.98 +  432: 308  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 13 122.00




	Agnieszka Matus 120.16 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Juszczak              141.52 -  338: 506   92
    2    43 Arkadiusz      Kleniewski            114.84 -  438: 458   65
    3    35 Michał         Waszkiewicz           145.35 -  335: 407   95
    4    40 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 -  291: 343   87
    5    42 Paweł          Jackowski             150.72 -  342: 387  101
    6    43 Teresa         Balewska              100.00 +  349: 284  150
    7    41 Krzysztof      Zawadzki              112.98 -  329: 461   63
    8    42 Artur          Wawrzynowski          124.17 +  373: 363  174
    9    41 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  435: 258  150
   10    39 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  345: 314  150
   11    28 Kamil          Górka                 156.64 +  421: 372  207
   12    23 Rafał          Matczak               135.48 +  483: 419  185
   13    25 Józef          Burzyński             110.86 +  512: 290  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 13 129.23




	Maciej Sylwestrzuk 119.15 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tomasz         Suchanek              141.31 -  354: 361   91
    2    36 Paweł          Jackowski             150.72 -  267: 390  101
    3    41 Dawid          Pikul                 158.00 -  364: 431  108
    4    42 Krzysztof      Zawadzki              112.98 +  459: 276  163
    5    35 Dariusz        Buławko               121.75 +  371: 315  172
    6    25 Daniel         Janus                 130.04 -  389: 472   80
    7    35 Zbigniew       Rybak                 127.77 +  407: 316  178
    8    35 Sławomir       Rosochacz             121.50 +  384: 351  172
    9    24 Marta          Bajorek               136.18 -  323: 409   86
   10    27 Tomasz         Nasiłowski            142.04 -  341: 380   92
   11    32 Maciej         Labe                  113.46 -  269: 398   63
   12    36 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  362: 398   50
   13    37 Artur          Wawrzynowski          124.17 +  350: 345  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 13 117.69




	Bogdan Kozłowski 118.57 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Deszczyńska           140.23 -  295: 332   90
    2    34 Dawid          Pikul                 158.00 +  435: 350  208
    3    20 Łukasz         Bobowski              145.96 -  307: 314   96
    4    26 Grażyna        Wesołowska            127.30 -  334: 346   77
    5    38 Artur          Wawrzynowski          124.17 +  397: 365  174
    6    27 Sławomir       Rosochacz             121.50 +  397: 389  172
    7    25 Natalia        Woźniak               138.31 -  351: 376   88
    8    32 Zdzisław       Szota                 122.97 -  330: 375   73
    9    34 Krzysztof      Sporczyk              135.42 -  292: 432   85
   10    36 Piotr          Domański              136.21 +  400:   0    0
   11    31 Mariusz        Orzeł                 130.47 -  312: 319   80
   12    32 Kamil          Górka                 156.64 -  308: 463  107
   13    38 Teresa         Balewska              100.00 +  449: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Maciej Dąbrowski 117.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marcin         Rogala                138.78 +  384: 342  189
    2    11 Natalia        Woźniak               138.31 +  393: 348  188
    3     4 Marek          Rogalski              128.54 -  349: 391   79
    4    12 Dawid          Adamczyk              153.07 -  400: 406  103
    5    29 Józef          Burzyński             110.86 -  300: 432   61
    6    24 Rafał          Błaszkiewicz          130.01 -  282: 518   80
    7    33 Krzysztof      Sporczyk              135.42 -  324: 436   85
    8    40 Krzysztof      Zawadzki              112.98 +  417: 340  163
    9    35 Tomasz         Nasiłowski            142.04 -  269: 601   92
   10    35 Sławomir       Rosochacz             121.50 -  334: 401   72
   11    37 Teresa         Balewska              100.00 +  428: 286  150
   12    31 Bartosz        Bartczak              121.00 +  332: 331  171
   13    29 Jerzy          Luter                 124.88 +  386: 367  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 13 123.69




	Arkadiusz Kleniewski 114.84 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Natalia        Woźniak               138.31 -  239: 461   88
    2    43 Agnieszka      Matus                 120.16 +  458: 438  170
    3    24 Bartosz        Bartczak              121.00 -  260: 483   71
    4    34 Zbigniew       Rybak                 127.77 +  390: 235  178
    5    28 Jakub          Onoszko               124.95 -  270: 420   75
    6    34 Jerzy          Matyasik              126.18 +  357: 319  176
    7    28 Adrian         Ziemniewicz           135.33 +  403: 347  185
    8    21 Krzysztof      Obremski              153.66 +  491: 376  204
    9    12 Grzegorz       Kurowski              153.11 -  341: 421  103
   10    20 Paweł          Jackowski             150.72 -  274: 464  101
   11    22 Rafał          Matczak               135.48 +  387: 346  185
   12    18 Andrzej        Kroc                  133.81 -  347: 425   84
   13    23 Mariusz        Orzeł                 130.47 -  283: 439   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 13 130.77




	Marianna Kozłowska 114.66 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 +  461: 334  187
    2     9 Mariusz        Wrześniewski          143.65 -  319: 404   94
    3    29 Czesław        Grajewski             123.93 -  251: 445   74
    4    27 Dawid          Pikul                 158.00 -  324: 416  108
    5    41 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  398: 305  150
    6    29 Krzysztof      Sporczyk              135.42 +  418: 307  185
    7    24 Piotr          Domański              136.21 +  457: 388  186
    8    18 Robert         Kamiński              142.30 =  422: 422  142
    9    16 Łukasz         Bobowski              145.96 -  404: 425   96
   10    22 Marek          Rogalski              128.54 -  344: 358   79
   11    25 Jerzy          Luter                 124.88 +  448: 383  175
   12    20 Daniel         Janus                 130.04 +  393: 367  180
   13    16 Paweł          Jackowski             150.72 -  342: 350  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 13 135.15




	Anna Arana 114.57 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Piotr          Domański              136.21 -  258: 453   86
    2    41 Marta          Bajorek               136.18 -  293: 426   86
    3    42 Szymon         Dąbrowski             131.53 -  298: 316   82
    4    44 PAUZA
    5    37 Teresa         Balewska              100.00 +  417: 245  150
    6    35 Tomasz         Nasiłowski            142.04 +  405: 392  192
    7    29 Dawid          Pikul                 158.00 -  339: 373  108
    8    34 Jerzy          Luter                 124.88 +  373: 356  175
    9    29 Adrian         Ziemniewicz           135.33 -  311: 345   85
   10    32 Krzysztof      Sporczyk              135.42 -  277: 362   85
   11    33 Sylwia         Łada                  123.14 -  353: 359   73
   12    35 Zbigniew       Wietecki              129.87 -  305: 352   80
   13    35 Paweł          Maciejczuk            130.16 -  293: 332   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Samir Chakrar 113.83 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Marta          Bajorek               136.18 +  354: 344  186
    2    18 Michał         Alabrudziński         159.51 +  425: 395  210
    3     3 Konrad         Mikusek               127.60 -  321: 348   78
    4    16 Mirosław       Uglik                 153.26 -  371: 429  103
    5    21 Marcin         Rogala                138.78 -  293: 383   89
    6    28 Paweł          Maciejczuk            130.16 -  292: 550   80
    7    36 Ryszard        Korpalski             123.94 +  433: 381  174
    8    33 Krzysztof      Sporczyk              135.42 +  430: 360  185
    9    28 Kamil          Górka                 156.64 +  439: 353  207
   10    16 Krzysztof      Obremski              153.66 -  292: 461  104
   11    20 Mariusz        Wrześniewski          143.65 -  265: 582   94
   12    27 Jakub          Onoszko               124.95 -  373: 377   75
   13    27 Rafał          Matczak               135.48 -  351: 441   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 13 128.46




	Maciej Labe 113.46 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Irena          Sołdan                135.92 -  357: 405   86
    2    35 Jan            Pawłowski             100.00 +  435: 229  150
    3    26 Dariusz        Buławko               121.75 +  371: 298  172
    4     7 Jakub          Szymczak              152.10 -  259: 478  102
    5    25 Miłosz         Wrzałek               146.00 -  301: 539   96
    6    31 Zdzisław       Szota                 122.97 +  388: 341  173
    7    26 Rafał          Matczak               135.48 +  389: 360  185
    8    19 Dariusz        Ulatowski             156.30 -  344: 502  106
    9    27 Marcin         Rogala                138.78 -  281: 353   89
   10    33 Jerzy          Luter                 124.88 -  327: 401   75
   11    32 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 +  398: 269  169
   12    29 Mariusz        Orzeł                 130.47 -  312: 496   80
   13    31 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 -  278: 434   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 13 120.77




	Krzysztof Zawadzki 112.98 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Rafał          Matczak               135.48 -  283: 487   85
    2    37 Dawid          Adamczyk              153.07 -  382: 442  103
    3    38 Grażyna        Wesołowska            127.30 -  403: 421   77
    4    42 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 -  276: 459   69
    5    43 Sylwia         Łada                  123.14 -  310: 321   73
    6    44 PAUZA
    7    41 Agnieszka      Matus                 120.16 +  461: 329  170
    8    40 Maciej         Dąbrowski             117.29 -  340: 417   67
    9    43 Teresa         Balewska              100.00 +  443: 324  150
   10    41 Joanna         Ostrowska             128.45 -  338: 362   78
   11    38 Artur          Wawrzynowski          124.17 -  231: 409   74
   12    38 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  451: 280  150
   13    34 Bartosz        Bartczak              121.00 -  308: 432   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Józef Burzyński 110.86 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Krzysztof      Sporczyk              135.42 +  413: 392  185
    2     2 Joanna         Juszczak              141.52 =  394: 394  142
    3    11 Michał         Makowski              145.09 -  358: 484   95
    4    22 Irena          Sołdan                135.92 -  349: 479   86
    5    29 Maciej         Dąbrowski             117.29 +  432: 300  167
    6    21 Janusz         Krupiński             144.86 +  450: 315  195
    7    14 Łukasz         Bobowski              145.96 -  337: 372   96
    8    22 Mariusz        Wrześniewski          143.65 +  437: 406  194
    9    14 Jakub          Hassa                 133.54 -  390: 421   84
   10    19 Natalia        Woźniak               138.31 -  316: 491   88
   11    24 Tomasz         Nasiłowski            142.04 +  372: 353  192
   12    19 Franciszek     Łysek                 134.05 -  374: 398   84
   13    25 Agnieszka      Matus                 120.16 -  290: 512   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 13 129.08




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Tomasz         Lempart               134.83 -  352: 436   85
    2    38 Adam           Sternik               121.86 -  349: 394   72
    3    43 Artur          Wawrzynowski          124.17 -  278: 348   74
    4    43 Sylwia         Łada                  123.14 +  396: 349  173
    5    37 Anna           Arana                 114.57 -  245: 417   65
    6    43 Agnieszka      Matus                 120.16 -  284: 349   70
    7    42 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  300: 307   50
    8    43 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  352: 368   50
    9    43 Krzysztof      Zawadzki              112.98 -  324: 443   63
   10    42 Jan            Pawłowski             100.00 -  279: 405   50
   11    37 Maciej         Dąbrowski             117.29 -  286: 428   67
   12    39 Ryszard        Korpalski             123.94 -  288: 403   74
   13    38 Bogdan         Kozłowski             118.57 -  341: 449   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  / 13  74.00




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Franciszek     Łysek                 134.05 -  363: 406   84
    2    33 Dariusz        Buławko               121.75 -  348: 385   72
    3    40 Paweł          Maciejczuk            130.16 -  284: 440   80
    4    41 Jan            Mrozowski             152.78 -  337: 473  103
    5    44 PAUZA
    6    40 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 -  252: 421   87
    7    42 Teresa         Balewska              100.00 +  307: 300  150
    8    39 Sylwia         Łada                  123.14 -  313: 481   73
    9    39 Ryszard        Korpalski             123.94 +  344: 339  174
   10    39 Agnieszka      Matus                 120.16 -  314: 345   70
   11    39 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  392: 363  150
   12    36 Maciej         Sylwestrzuk           119.15 +  398: 362  169
   13    32 Zbigniew       Wietecki              129.87 -  362: 412   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Piotr          Broda                 135.18 -  295: 412   85
    2    35 Maciej         Labe                  113.46 -  229: 435   63
    3    44 PAUZA
    4    37 Krzysztof      Sporczyk              135.42 -  278: 496   85
    5    40 Andrzej        Kwiatkowski           136.86 +  385: 353  187
    6    36 Jerzy          Luter                 124.88 -  313: 515   75
    7    39 Jerzy          Matyasik              126.18 -  310: 368   76
    8    41 Zbigniew       Rybak                 127.77 -  281: 347   78
    9    40 Zbigniew       Wietecki              129.87 -  196: 439   80
   10    42 Teresa         Balewska              100.00 +  405: 279  150
   11    36 Adam           Sternik               121.86 -  328: 333   72
   12    37 Artur          Wawrzynowski          124.17 -  325: 396   74
   13    39 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  281: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  / 12  89.58




	Agata Rosińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 PAUZA
    2    22 Mariusz        Orzeł                 130.47 -  294: 326   80
    3    32 Marta          Bajorek               136.18 -  298: 469   86
    4    36 Jerzy          Matyasik              126.18 -  254: 430   76
    5    39 Tomasz         Lempart               134.83 -  332: 334   85
    6    41 Zbigniew       Rybak                 127.77 -  341: 443   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     405  /  5  81.00




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Adrian         Ziemniewicz           135.33 -  227: 552   85
    2    44 PAUZA
    3    33 Piotr          Broda                 135.18 -  260: 360   85
    4    38 Stanisław      Gasik                 122.89 -  240: 426   73
    5    41 Marianna       Kozłowska             114.66 -  305: 398   65
    6    42 Katarzyna      Ślusarska             127.76 -  256: 486   78
    7    43 Dariusz        Buławko               121.75 -  239: 420   72
    8    43 Teresa         Balewska              100.00 +  368: 352  150
    9    41 Agnieszka      Matus                 120.16 -  258: 435   70
   10    43 Artur          Wawrzynowski          124.17 -  276: 377   74
   11    39 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  363: 392   50
   12    38 Krzysztof      Zawadzki              112.98 -  280: 451   63
   13    39 Jan            Pawłowski             100.00 +  385: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  / 12  84.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXVII Mistrzostwa Polski- finał



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Mirosław       Uglik                 389: 360
   2 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Zemło                 452: 474
   3 Marek          Dudkiewicz           - Grażyna        Wesołowska            329: 457
   4 Paweł          Pogorzelski          - Łukasz         Bobowski              439: 323
   5 Bartosz        Morawski             - Jakub          Hassa                 435: 281
   6 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              389: 353
   7 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Adamczyk              335: 374
   8 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 470: 354


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Kacper         Zegadło               459: 406
   2 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Tuszyński             429: 334
   3 Łukasz         Bobowski             - Marek          Dudkiewicz            433: 345
   4 Grażyna        Wesołowska           - Paweł          Pogorzelski           339: 412
   5 Krzysztof      Mówka                - Bartosz        Morawski              377: 309
   6 Jakub          Hassa                - Mariusz        Skrobosz              390: 397
   7 Dawid          Adamczyk             - Kazimierz      Merklejn              353: 371
   8 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         327: 473


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Grażyna        Wesołowska            570: 323
   2 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Bobowski              405: 394
   3 Marek          Dudkiewicz           - Mirosław       Uglik                 434: 326
   4 Paweł          Pogorzelski          - Wojciech       Zemło                 372: 323
   5 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kurowski              421: 358
   6 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Adamczyk              461: 331
   7 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Hassa                 441: 490
   8 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 527: 286


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Kacper         Zegadło               386: 373
   2 Grażyna        Wesołowska           - Łukasz         Tuszyński             308: 342
   3 Wojciech       Zemło                - Marek          Dudkiewicz            503: 342
   4 Mirosław       Uglik                - Paweł          Pogorzelski           314: 525
   5 Dawid          Adamczyk             - Bartosz        Morawski              407: 353
   6 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              349: 426
   7 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz      Merklejn              329: 341
   8 Jakub          Hassa                - Michał         Alabrudziński         314: 394


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Mówka                 419: 419
   2 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Hassa                 413: 411
   3 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Adamczyk              491: 357
   4 Paweł          Pogorzelski          - Grzegorz       Kurowski              494: 352
   5 Bartosz        Morawski             - Wojciech       Zemło                 457: 409
   6 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 408: 391
   7 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Bobowski              380: 380
   8 Michał         Alabrudziński        - Grażyna        Wesołowska            385: 222


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Kacper         Zegadło               428: 384
   2 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Tuszyński             407: 357
   3 Krzysztof      Mówka                - Marek          Dudkiewicz            430: 298
   4 Jakub          Hassa                - Paweł          Pogorzelski           343: 323
   5 Łukasz         Bobowski             - Bartosz        Morawski              483: 380
   6 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Skrobosz              410: 473
   7 Wojciech       Zemło                - Kazimierz      Merklejn              444: 327
   8 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         419: 404


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         433: 552
   2 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz      Merklejn              444: 386
   3 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              375: 401
   4 Paweł          Pogorzelski          - Bartosz        Morawski              338: 335
   5 Dawid          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 373: 394
   6 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Zemło                 349: 342
   7 Krzysztof      Mówka                - Grażyna        Wesołowska            406: 309
   8 Jakub          Hassa                - Łukasz         Bobowski              381: 412


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Mariusz        Skrobosz              434: 358
   2 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Morawski              353: 454
   3 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Alabrudziński         349: 355
   4 Paweł          Pogorzelski          - Kazimierz      Merklejn              384: 325
   5 Dawid          Adamczyk             - Grażyna        Wesołowska            280: 365
   6 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Bobowski              427: 370
   7 Krzysztof      Mówka                - Mirosław       Uglik                 504: 332
   8 Jakub          Hassa                - Wojciech       Zemło                 317: 398


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Tuszyński             373: 337
   2 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Pogorzelski           335: 352
   3 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Skrobosz              457: 399
   4 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         471: 374
   5 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Kurowski              428: 390
   6 Krzysztof      Mówka                - Jakub          Hassa                 439: 346
   7 Łukasz         Bobowski             - Grażyna        Wesołowska            482: 357
   8 Wojciech       Zemło                - Mirosław       Uglik                 330: 501


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Paweł          Pogorzelski           437: 394
   2 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Dudkiewicz            388: 405
   3 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         277: 427
   4 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              567: 304
   5 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Hassa                 521: 422
   6 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Mówka                 411: 400
   7 Łukasz         Bobowski             - Mirosław       Uglik                 422: 356
   8 Grażyna        Wesołowska           - Wojciech       Zemło                 334: 406


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Hassa                - Kacper         Zegadło               351: 474
   2 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Mówka                 376: 386
   3 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Dudkiewicz            401: 381
   4 Paweł          Pogorzelski          - Dawid          Adamczyk              361: 374
   5 Mirosław       Uglik                - Bartosz        Morawski              477: 408
   6 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Zemło                 424: 383
   7 Grażyna        Wesołowska           - Kazimierz      Merklejn              357: 464
   8 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              558: 375


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kacper         Zegadło               358: 321
   2 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             438: 362
   3 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            339: 364
   4 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Pogorzelski           531: 383
   5 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Adamczyk              352: 258
   6 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Kurowski              371: 392
   7 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Mówka                 630: 405
   8 Mirosław       Uglik                - Jakub          Hassa                 375: 424


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Kacper         Zegadło               369: 392
   2 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             350: 426
   3 Bartosz        Morawski             - Marek          Dudkiewicz            434: 437
   4 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Pogorzelski           398: 408
   5 Wojciech       Zemło                - Dawid          Adamczyk              328: 379
   6 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              371: 432
   7 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Mówka                 453: 329
   8 Grażyna        Wesołowska           - Jakub          Hassa                 384: 375


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kurowski              434: 404
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Adamczyk              357: 445
   3 Marek          Dudkiewicz           - Jakub          Hassa                 350: 329
   4 Paweł          Pogorzelski          - Krzysztof      Mówka                 487: 305
   5 Bartosz        Morawski             - Grażyna        Wesołowska            343: 296
   6 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Bobowski              490: 306
   7 Kazimierz      Merklejn             - Mirosław       Uglik                 426: 436
   8 Michał         Alabrudziński        - Wojciech       Zemło                 429: 310


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Kacper         Zegadło               368: 391
   2 Paweł          Pogorzelski          - Łukasz         Tuszyński             302: 425
   3 Kazimierz      Merklejn             - Bartosz        Morawski              482: 327
   4 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              348: 394
   5 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Adamczyk              482: 301
   6 Jakub          Hassa                - Grzegorz       Kurowski              422: 309
   7 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Bobowski              416: 309
   8 Mirosław       Uglik                - Grażyna        Wesołowska            396: 347

Wyniki poszczególnych rund turnieju XXVII Mistrzostwa Polski- eliminacje



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kroc                  427: 372
   2 Jakub          Hassa                - Dawid          Pikul                 439: 359
   3 Dariusz        Kosz                 - Rafał          Wesołowski            420: 455
   4 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Górka                 322: 380
   5 Dariusz        Ulatowski            - Mariusz        Orzeł                 333: 416
   6 Paweł          Maciejczuk           - Kazimierz      Merklejn              332: 423
   7 Krzysztof      Obremski             - Daniel         Janus                 475: 412
   8 Rafał          Błaszkiewicz         - Mirosław       Uglik                 407: 445
   9 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Wietecki              497: 275
  10 Marek          Rogalski             - Dawid          Adamczyk              374: 354
  11 Jan            Mrozowski            - Joanna         Ostrowska             348: 352
  12 Zbigniew       Rybak                - Jakub          Szymczak              435: 423
  13 Krzysztof      Mówka                - Katarzyna      Ślusarska             461: 327
  14 Konrad         Mikusek              - Paweł          Jackowski             504: 294
  15 Tomasz         Zwoliński            - Grażyna        Wesołowska            417: 313
  16 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Płachta               385: 351
  17 Maciej         Czupryniak           - Jakub          Onoszko               405: 415
  18 Jerzy          Luter                - Miłosz         Wrzałek               485: 434
  19 Łukasz         Bobowski             - Artur          Wawrzynowski          462: 253
  20 Ryszard        Korpalski            - Michał         Waszkiewicz           379: 376
  21 Michał         Makowski             - Czesław        Grajewski             395: 302
  22 Sylwia         Łada                 - Janusz         Krupiński             370: 404
  23 Wojciech       Zemło                - Zdzisław       Szota                 357: 330
  24 Stanisław      Gasik                - Mariusz        Wrześniewski          322: 395
  25 Mikołaj        Cieplik              - Adam           Sternik               417: 277
  26 Dariusz        Buławko              - Robert         Kamiński              296: 373
  27 Tomasz         Nasiłowski           - Sławomir       Rosochacz             332: 318
  28 Bartosz        Bartczak             - Jarosław       Puchalski             405: 268
  29 Joanna         Juszczak             - Agnieszka      Matus                 506: 338
  30 Maciej         Sylwestrzuk          - Tomasz         Suchanek              354: 361
  31 Małgorzata     Deszczyńska          - Bogdan         Kozłowski             332: 295
  32 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Rogala                384: 342
  33 Natalia        Woźniak              - Arkadiusz      Kleniewski            461: 239
  34 Marianna       Kozłowska            - Andrzej        Kwiatkowski           461: 334
  35 Piotr          Domański             - Anna           Arana                 453: 258
  36 Samir          Chakrar              - Marta          Bajorek               354: 344
  37 Irena          Sołdan               - Maciej         Labe                  405: 357
  38 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Matczak               283: 487
  39 Krzysztof      Sporczyk             - Józef          Burzyński             392: 413
  40 Wojciech       Wojtysiak            - Adrian         Ziemniewicz           227: 552
  41 Piotr          Broda                - Jan            Pawłowski             412: 295
  42 Teresa         Balewska             - Tomasz         Lempart               352: 436
  43 Franciszek     Łysek                - Krzysztof      Nasiłowski            406: 363
  44 Agata          Rosińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adrian         Ziemniewicz          - Jakub          Onoszko               302: 388
   2 Józef          Burzyński            - Joanna         Juszczak              394: 394
   3 Piotr          Broda                - Konrad         Mikusek               354: 384
   4 Grzegorz       Kurowski             - Franciszek     Łysek                 462: 369
   5 Rafał          Matczak              - Bartosz        Bartczak              436: 391
   6 Irena          Sołdan               - Jerzy          Luter                 368: 331
   7 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Obremski              444: 350
   8 Łukasz         Bobowski             - Michał         Makowski              356: 417
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Marianna       Kozłowska             404: 319
  10 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Mówka                 344: 402
  11 Natalia        Woźniak              - Maciej         Dąbrowski             348: 393
  12 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            438: 328
  13 Piotr          Domański             - Ryszard        Korpalski             378: 356
  14 Mirosław       Uglik                - Marek          Rogalski              367: 490
  15 Robert         Kamiński             - Jakub          Hassa                 387: 409
  16 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Lempart               380: 324
  17 Zbigniew       Rybak                - Wojciech       Zemło                 319: 357
  18 Samir          Chakrar              - Michał         Alabrudziński         425: 395
  19 Kazimierz      Merklejn             - Joanna         Ostrowska             411: 348
  20 Tomasz         Nasiłowski           - Tomasz         Zwoliński             432: 336
  21 Mikołaj        Cieplik              - Małgorzata     Deszczyńska           382: 288
  22 Mariusz        Orzeł                - Agata          Rosińska              326: 294
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Miłosz         Wrzałek               331: 351
  24 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Ulatowski             436: 392
  25 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Maciejczuk            493: 325
  26 Zdzisław       Szota                - Daniel         Janus                 429: 373
  27 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Błaszkiewicz          339: 334
  28 Maciej         Czupryniak           - Szymon         Dąbrowski             448: 386
  29 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Sporczyk              435: 297
  30 Michał         Waszkiewicz          - Sławomir       Rosochacz             323: 454
  31 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Kroc                  426: 450
  32 Czesław        Grajewski            - Sylwia         Łada                  351: 321
  33 Krzysztof      Nasiłowski           - Dariusz        Buławko               348: 385
  34 Dawid          Pikul                - Bogdan         Kozłowski             350: 435
  35 Jan            Pawłowski            - Maciej         Labe                  229: 435
  36 Paweł          Jackowski            - Maciej         Sylwestrzuk           390: 267
  37 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Zawadzki              442: 382
  38 Adam           Sternik              - Teresa         Balewska              394: 349
  39 Szymon         Płachta              - Zbigniew       Wietecki              407: 433
  40 Jarosław       Puchalski            - Jan            Mrozowski             358: 351
  41 Anna           Arana                - Marta          Bajorek               293: 426
  42 Marcin         Rogala               - Artur          Wawrzynowski          503: 278
  43 Arkadiusz      Kleniewski           - Agnieszka      Matus                 458: 438
  44 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Mikołaj        Cieplik               335: 315
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Matczak               398: 305
   3 Konrad         Mikusek              - Samir          Chakrar               348: 321
   4 Marek          Rogalski             - Maciej         Dąbrowski             391: 349
   5 Krzysztof      Mówka                - Irena          Sołdan                494: 415
   6 Jakub          Hassa                - Tomasz         Nasiłowski            405: 329
   7 Mariusz        Orzeł                - Janusz         Krupiński             404: 472
   8 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Suchanek              378: 269
   9 Wojciech       Zemło                - Piotr          Domański              422: 291
  10 Joanna         Juszczak             - Kamil          Górka                 285: 468
  11 Michał         Makowski             - Józef          Burzyński             484: 358
  12 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Kosz                  331: 419
  13 Robert         Kamiński             - Jakub          Szymczak              408: 438
  14 Tomasz         Lempart              - Adrian         Ziemniewicz           286: 402
  15 Zdzisław       Szota                - Maciej         Czupryniak            345: 440
  16 Marcin         Rogala               - Stanisław      Gasik                 418: 316
  17 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Rybak                 392: 343
  18 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Zwoliński             445: 315
  19 Michał         Alabrudziński        - Ryszard        Korpalski             403: 398
  20 Bogdan         Kozłowski            - Łukasz         Bobowski              307: 314
  21 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              368: 367
  22 Zbigniew       Wietecki             - Mirosław       Uglik                 391: 419
  23 Joanna         Ostrowska            - Natalia        Woźniak               344: 411
  24 Bartosz        Bartczak             - Arkadiusz      Kleniewski            483: 260
  25 Paweł          Jackowski            - Dawid          Adamczyk              320: 464
  26 Maciej         Labe                 - Dariusz        Buławko               371: 298
  27 Miłosz         Wrzałek              - Adam           Sternik               435: 322
  28 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Ślusarska             452: 331
  29 Marianna       Kozłowska            - Czesław        Grajewski             251: 445
  30 Franciszek     Łysek                - Jarosław       Puchalski             387: 348
  31 Sławomir       Rosochacz            - Małgorzata     Deszczyńska           356: 378
  32 Marta          Bajorek              - Agata          Rosińska              469: 298
  33 Wojciech       Wojtysiak            - Piotr          Broda                 260: 360
  34 Daniel         Janus                - Jan            Mrozowski             466: 391
  35 Agnieszka      Matus                - Michał         Waszkiewicz           335: 407
  36 Sylwia         Łada                 - Szymon         Płachta               360: 378
  37 Rafał          Błaszkiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              389: 402
  38 Krzysztof      Zawadzki             - Grażyna        Wesołowska            403: 421
  39 Dariusz        Ulatowski            - Andrzej        Kwiatkowski           467: 349
  40 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Nasiłowski            440: 284
  41 Maciej         Sylwestrzuk          - Dawid          Pikul                 364: 431
  42 Szymon         Dąbrowski            - Anna           Arana                 316: 298
  43 Artur          Wawrzynowski         - Teresa         Balewska              348: 278
  44 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Jakub          Hassa                 409: 382
   2 Janusz         Krupiński            - Konrad         Mikusek               359: 438
   3 Michał         Makowski             - Kazimierz      Merklejn              254: 490
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Kurowski              440: 360
   5 Kamil          Górka                - Wojciech       Zemło                 349: 402
   6 Dariusz        Kosz                 - Marek          Rogalski              382: 354
   7 Jakub          Szymczak             - Maciej         Labe                  478: 259
   8 Maciej         Czupryniak           - Franciszek     Łysek                 506: 387
   9 Bartosz        Bartczak             - Mariusz        Orzeł                 435: 319
  10 Jakub          Onoszko              - Andrzej        Kroc                  402: 442
  11 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Rogala                476: 304
  12 Maciej         Dąbrowski            - Dawid          Adamczyk              400: 406
  13 Adrian         Ziemniewicz          - Piotr          Broda                 355: 441
  14 Marta          Bajorek              - Piotr          Domański              408: 379
  15 Rafał          Wesołowski           - Mikołaj        Cieplik               415: 365
  16 Mirosław       Uglik                - Samir          Chakrar               429: 371
  17 Rafał          Matczak              - Czesław        Grajewski             392: 353
  18 Tomasz         Nasiłowski           - Michał         Alabrudziński         319: 491
  19 Tomasz         Suchanek             - Miłosz         Wrzałek               479: 330
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Natalia        Woźniak               388: 358
  21 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Obremski              300: 404
  22 Józef          Burzyński            - Irena          Sołdan                349: 479
  23 Daniel         Janus                - Jerzy          Luter                 388: 375
  24 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Ulatowski             325: 408
  25 Joanna         Ostrowska            - Robert         Kamiński              304: 341
  26 Grażyna        Wesołowska           - Bogdan         Kozłowski             346: 334
  27 Dawid          Pikul                - Marianna       Kozłowska             416: 324
  28 Szymon         Płachta              - Szymon         Dąbrowski             364: 408
  29 Ryszard        Korpalski            - Paweł          Jackowski             370: 348
  30 Katarzyna      Ślusarska            - Sławomir       Rosochacz             295: 500
  31 Michał         Waszkiewicz          - Adam           Sternik               420: 275
  32 Dariusz        Buławko              - Zdzisław       Szota                 300: 436
  33 Jarosław       Puchalski            - Zbigniew       Wietecki              443: 306
  34 Arkadiusz      Kleniewski           - Zbigniew       Rybak                 390: 235
  35 Artur          Wawrzynowski         - Paweł          Maciejczuk            290: 468
  36 Agata          Rosińska             - Jerzy          Matyasik              254: 430
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Jan            Pawłowski             496: 278
  38 Stanisław      Gasik                - Wojciech       Wojtysiak             426: 240
  39 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Błaszkiewicz          390: 421
  40 Andrzej        Kwiatkowski          - Agnieszka      Matus                 343: 291
  41 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Nasiłowski            473: 337
  42 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Zawadzki              459: 276
  43 Teresa         Balewska             - Sylwia         Łada                  396: 349
  44 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Wrześniewski          387: 353
   2 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Zemło                 481: 374
   3 Konrad         Mikusek              - Maciej         Czupryniak            324: 565
   4 Jakub          Szymczak             - Marta          Bajorek               479: 291
   5 Jakub          Hassa                - Michał         Alabrudziński         433: 412
   6 Kamil          Górka                - Bartosz        Bartczak              428: 362
   7 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  418: 352
   8 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Matczak               404: 376
   9 Marek          Rogalski             - Janusz         Krupiński             412: 312
  10 Irena          Sołdan               - Łukasz         Bobowski              435: 283
  11 Dawid          Adamczyk             - Piotr          Broda                 372: 402
  12 Mirosław       Uglik                - Michał         Makowski              372: 370
  13 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Kurowski              464: 413
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Wesołowski            320: 451
  15 Robert         Kamiński             - Daniel         Janus                 414: 355
  16 Sławomir       Rosochacz            - Grażyna        Wesołowska            309: 380
  17 Adrian         Ziemniewicz          - Ryszard        Korpalski             431: 358
  18 Piotr          Domański             - Dariusz        Ulatowski             514: 392
  19 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Sporczyk              524: 325
  20 Natalia        Woźniak              - Stanisław      Gasik                 444: 350
  21 Samir          Chakrar              - Marcin         Rogala                293: 383
  22 Mariusz        Orzeł                - Paweł          Maciejczuk            462: 358
  23 Czesław        Grajewski            - Jerzy          Luter                 393: 277
  24 Szymon         Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 416: 322
  25 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Labe                  539: 301
  26 Franciszek     Łysek                - Tomasz         Nasiłowski            520: 427
  27 Zdzisław       Szota                - Jarosław       Puchalski             333: 400
  28 Arkadiusz      Kleniewski           - Jakub          Onoszko               270: 420
  29 Józef          Burzyński            - Maciej         Dąbrowski             432: 300
  30 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Juszczak              318: 399
  31 Michał         Waszkiewicz          - Jan            Mrozowski             364: 319
  32 Rafał          Błaszkiewicz         - Joanna         Ostrowska             445: 257
  33 Zbigniew       Rybak                - Szymon         Płachta               300: 503
  34 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz         Zwoliński             335: 354
  35 Dariusz        Buławko              - Maciej         Sylwestrzuk           315: 371
  36 Adam           Sternik              - Zbigniew       Wietecki              429: 397
  37 Anna           Arana                - Teresa         Balewska              417: 245
  38 Bogdan         Kozłowski            - Artur          Wawrzynowski          397: 365
  39 Agata          Rosińska             - Tomasz         Lempart               332: 334
  40 Jan            Pawłowski            - Andrzej        Kwiatkowski           385: 353
  41 Marianna       Kozłowska            - Wojciech       Wojtysiak             398: 305
  42 Agnieszka      Matus                - Paweł          Jackowski             342: 387
  43 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              321: 310
  44 Krzysztof      Nasiłowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 436: 299
   2 Maciej         Czupryniak           - Mirosław       Uglik                 262: 426
   3 Marek          Rogalski             - Jakub          Szymczak              289: 383
   4 Andrzej        Kroc                 - Konrad         Mikusek               355: 363
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Irena          Sołdan                422: 480
   6 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            343: 406
   7 Jakub          Hassa                - Tomasz         Suchanek              298: 432
   8 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 469: 401
   9 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Obremski              377: 361
  10 Marta          Bajorek              - Miłosz         Wrzałek               438: 357
  11 Bartosz        Bartczak             - Robert         Kamiński              365: 448
  12 Franciszek     Łysek                - Mariusz        Orzeł                 395: 299
  13 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Makowski              410: 296
  14 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Kosz                  487: 369
  15 Adrian         Ziemniewicz          - Michał         Waszkiewicz           305: 406
  16 Grażyna        Wesołowska           - Dawid          Adamczyk              424: 297
  17 Szymon         Dąbrowski            - Natalia        Woźniak               381: 347
  18 Czesław        Grajewski            - Piotr          Domański              433: 394
  19 Jarosław       Puchalski            - Mikołaj        Cieplik               396: 425
  20 Rafał          Matczak              - Małgorzata     Deszczyńska           368: 400
  21 Janusz         Krupiński            - Józef          Burzyński             315: 450
  22 Jakub          Onoszko              - Joanna         Juszczak              295: 426
  23 Marcin         Rogala               - Szymon         Płachta               390: 410
  24 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          282: 518
  25 Daniel         Janus                - Maciej         Sylwestrzuk           472: 389
  26 Dariusz        Ulatowski            - Tomasz         Zwoliński             428: 381
  27 Sławomir       Rosochacz            - Bogdan         Kozłowski             389: 397
  28 Paweł          Maciejczuk           - Samir          Chakrar               550: 292
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Marianna       Kozłowska             307: 418
  30 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 424: 463
  31 Maciej         Labe                 - Zdzisław       Szota                 388: 341
  32 Tomasz         Lempart              - Ryszard        Korpalski             375: 336
  33 Adam           Sternik              - Stanisław      Gasik                 342: 365
  34 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Kleniewski            319: 357
  35 Anna           Arana                - Tomasz         Nasiłowski            405: 392
  36 Jerzy          Luter                - Jan            Pawłowski             515: 313
  37 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Buławko               465: 291
  38 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Ostrowska             311: 365
  39 Artur          Wawrzynowski         - Sylwia         Łada                  341: 368
  40 Krzysztof      Nasiłowski           - Andrzej        Kwiatkowski           252: 421
  41 Agata          Rosińska             - Zbigniew       Rybak                 341: 443
  42 Wojciech       Wojtysiak            - Katarzyna      Ślusarska             256: 486
  43 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Matus                 284: 349
  44 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Konrad         Mikusek              - Kazimierz      Merklejn              383: 428
   2 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Mówka                 324: 524
   3 Irena          Sołdan               - Tomasz         Suchanek              348: 371
   4 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Czupryniak            330: 436
   5 Mirosław       Uglik                - Wojciech       Zemło                 291: 419
   6 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         361: 368
   7 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Hassa                 332: 479
   8 Andrzej        Kroc                 - Marek          Rogalski              381: 405
   9 Kamil          Górka                - Grażyna        Wesołowska            328: 365
  10 Michał         Waszkiewicz          - Franciszek     Łysek                 397: 396
  11 Mikołaj        Cieplik              - Czesław        Grajewski             411: 362
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Szymon         Dąbrowski             366: 383
  13 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Deszczyńska           382: 425
  14 Józef          Burzyński            - Łukasz         Bobowski              337: 372
  15 Joanna         Juszczak             - Marta          Bajorek               410: 368
  16 Rafał          Błaszkiewicz         - Robert         Kamiński              474: 438
  17 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Maciejczuk            495: 302
  18 Daniel         Janus                - Janusz         Krupiński             495: 301
  19 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Onoszko               373: 426
  20 Michał         Makowski             - Bartosz        Bartczak              429: 318
  21 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Orzeł                 468: 336
  22 Stanisław      Gasik                - Dariusz        Ulatowski             383: 388
  23 Szymon         Płachta              - Jarosław       Puchalski             408: 495
  24 Marianna       Kozłowska            - Piotr          Domański              457: 388
  25 Bogdan         Kozłowski            - Natalia        Woźniak               351: 376
  26 Maciej         Labe                 - Rafał          Matczak               389: 360
  27 Jerzy          Luter                - Tomasz         Lempart               291: 439
  28 Arkadiusz      Kleniewski           - Adrian         Ziemniewicz           403: 347
  29 Dawid          Pikul                - Anna           Arana                 373: 339
  30 Jan            Mrozowski            - Marcin         Rogala                402: 377
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Sławomir       Rosochacz             392: 310
  32 Tomasz         Nasiłowski           - Katarzyna      Ślusarska             347: 487
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             436: 324
  34 Sylwia         Łada                 - Zdzisław       Szota                 383: 446
  35 Maciej         Sylwestrzuk          - Zbigniew       Rybak                 407: 316
  36 Ryszard        Korpalski            - Samir          Chakrar               381: 433
  37 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Sternik               386: 308
  38 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             413: 431
  39 Jan            Pawłowski            - Jerzy          Matyasik              310: 368
  40 Zbigniew       Wietecki             - Artur          Wawrzynowski          394: 326
  41 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Zawadzki              329: 461
  42 Krzysztof      Nasiłowski           - Teresa         Balewska              307: 300
  43 Dariusz        Buławko              - Wojciech       Wojtysiak             420: 239


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Czupryniak            373: 365
   2 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Mówka                 354: 401
   3 Tomasz         Suchanek             - Michał         Alabrudziński         337: 410
   4 Konrad         Mikusek              - Jakub          Szymczak              273: 427
   5 Marek          Rogalski             - Irena          Sołdan                333: 416
   6 Jakub          Hassa                - Michał         Waszkiewicz           306: 389
   7 Grażyna        Wesołowska           - Mikołaj        Cieplik               419: 287
   8 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Dąbrowski             418: 336
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Bobowski              450: 347
  10 Mirosław       Uglik                - Joanna         Juszczak              419: 351
  11 Marta          Bajorek              - Rafał          Błaszkiewicz          417: 443
  12 Dawid          Pikul                - Daniel         Janus                 358: 398
  13 Jarosław       Puchalski            - Dariusz        Kosz                  468: 378
  14 Jakub          Onoszko              - Franciszek     Łysek                 389: 380
  15 Piotr          Broda                - Andrzej        Kroc                  417: 340
  16 Dawid          Adamczyk             - Michał         Makowski              485: 370
  17 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Kurowski              313: 470
  18 Robert         Kamiński             - Marianna       Kozłowska             422: 422
  19 Dariusz        Ulatowski            - Maciej         Labe                  502: 344
  20 Tomasz         Lempart              - Kamil          Górka                 463: 330
  21 Arkadiusz      Kleniewski           - Krzysztof      Obremski              491: 376
  22 Józef          Burzyński            - Mariusz        Wrześniewski          437: 406
  23 Natalia        Woźniak              - Szymon         Płachta               390: 410
  24 Janusz         Krupiński            - Miłosz         Wrzałek               338: 498
  25 Piotr          Domański             - Katarzyna      Ślusarska             281: 416
  26 Paweł          Maciejczuk           - Stanisław      Gasik                 365: 369
  27 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Bartczak              481: 314
  28 Tomasz         Zwoliński            - Jan            Mrozowski             327: 524
  29 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Matczak               471: 373
  30 Marcin         Rogala               - Jerzy          Matyasik              408: 350
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Adrian         Ziemniewicz           366: 389
  32 Zdzisław       Szota                - Bogdan         Kozłowski             375: 330
  33 Samir          Chakrar              - Krzysztof      Sporczyk              430: 360
  34 Anna           Arana                - Jerzy          Luter                 373: 356
  35 Sławomir       Rosochacz            - Maciej         Sylwestrzuk           351: 384
  36 Joanna         Ostrowska            - Ryszard        Korpalski             477: 357
  37 Adam           Sternik              - Tomasz         Nasiłowski            283: 424
  38 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Buławko               327: 381
  39 Krzysztof      Nasiłowski           - Sylwia         Łada                  313: 481
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Dąbrowski             340: 417
  41 Zbigniew       Rybak                - Jan            Pawłowski             347: 281
  42 Artur          Wawrzynowski         - Agnieszka      Matus                 363: 373
  43 Teresa         Balewska             - Wojciech       Wojtysiak             352: 368


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Kazimierz      Merklejn              429: 453
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 404: 471
   3 Irena          Sołdan               - Michał         Waszkiewicz           441: 371
   4 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Wesołowski            338: 392
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Mirosław       Uglik                 315: 358
   6 Wojciech       Zemło                - Grażyna        Wesołowska            441: 360
   7 Rafał          Błaszkiewicz         - Jakub          Onoszko               515: 248
   8 Maciej         Czupryniak           - Marek          Rogalski              458: 417
   9 Daniel         Janus                - Konrad         Mikusek               386: 377
  10 Tomasz         Lempart              - Dawid          Adamczyk              283: 450
  11 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Ulatowski             438: 400
  12 Grzegorz       Kurowski             - Arkadiusz      Kleniewski            421: 341
  13 Jarosław       Puchalski            - Robert         Kamiński              353: 329
  14 Jakub          Hassa                - Józef          Burzyński             421: 390
  15 Joanna         Juszczak             - Mikołaj        Cieplik               429: 326
  16 Łukasz         Bobowski             - Marianna       Kozłowska             425: 404
  17 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 306: 358
  18 Dariusz        Kosz                 - Paweł          Jackowski             401: 436
  19 Jan            Mrozowski            - Dawid          Pikul                 432: 468
  20 Franciszek     Łysek                - Zdzisław       Szota                 473: 373
  21 Szymon         Płachta              - Mariusz        Orzeł                 415: 306
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Andrzej        Kroc                  382: 374
  23 Michał         Makowski             - Mariusz        Wrześniewski          435: 508
  24 Maciej         Sylwestrzuk          - Marta          Bajorek               323: 409
  25 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Gasik                 474: 285
  26 Czesław        Grajewski            - Natalia        Woźniak               357: 381
  27 Maciej         Labe                 - Marcin         Rogala                281: 353
  28 Kamil          Górka                - Samir          Chakrar               353: 439
  29 Adrian         Ziemniewicz          - Anna           Arana                 345: 311
  30 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz         Zwoliński             358: 388
  31 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kwiatkowski           581: 309
  32 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Domański              405: 310
  33 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Ostrowska             518: 320
  34 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Sporczyk              292: 432
  35 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Nasiłowski            269: 601
  36 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Rybak                 442: 298
  37 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Buławko               397: 387
  38 Sławomir       Rosochacz            - Janusz         Krupiński             408: 360
  39 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Nasiłowski            339: 344
  40 Jan            Pawłowski            - Zbigniew       Wietecki              196: 439
  41 Agnieszka      Matus                - Wojciech       Wojtysiak             435: 258
  42 Adam           Sternik              - Artur          Wawrzynowski          513: 283
  43 Krzysztof      Zawadzki             - Teresa         Balewska              443: 324


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                406: 289
   2 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Wesołowski            295: 460
   3 Mirosław       Uglik                - Jakub          Szymczak              365: 337
   4 Maciej         Czupryniak           - Wojciech       Zemło                 335: 385
   5 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Błaszkiewicz          421: 328
   6 Michał         Waszkiewicz          - Dawid          Adamczyk              265: 437
   7 Piotr          Broda                - Daniel         Janus                 431: 303
   8 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              297: 453
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Hassa                 370: 399
  10 Jarosław       Puchalski            - Tomasz         Suchanek              486: 481
  11 Joanna         Juszczak             - Łukasz         Bobowski              340: 447
  12 Grażyna        Wesołowska           - Franciszek     Łysek                 369: 342
  13 Dariusz        Ulatowski            - Adrian         Ziemniewicz           400: 438
  14 Katarzyna      Ślusarska            - Mariusz        Wrześniewski          446: 389
  15 Szymon         Płachta              - Konrad         Mikusek               478: 273
  16 Samir          Chakrar              - Krzysztof      Obremski              292: 461
  17 Marta          Bajorek              - Jakub          Onoszko               415: 349
  18 Dawid          Pikul                - Tomasz         Lempart               453: 312
  19 Natalia        Woźniak              - Józef          Burzyński             491: 316
  20 Paweł          Jackowski            - Arkadiusz      Kleniewski            464: 274
  21 Robert         Kamiński             - Marcin         Rogala                370: 410
  22 Marianna       Kozłowska            - Marek          Rogalski              344: 358
  23 Mikołaj        Cieplik              - Jan            Mrozowski             494: 360
  24 Zdzisław       Szota                - Dariusz        Kosz                  314: 483
  25 Rafał          Matczak              - Sylwia         Łada                  358: 308
  26 Mariusz        Orzeł                - Miłosz         Wrzałek               371: 551
  27 Tomasz         Nasiłowski           - Maciej         Sylwestrzuk           380: 341
  28 Bartosz        Bartczak             - Czesław        Grajewski             383: 391
  29 Andrzej        Kroc                 - Jerzy          Matyasik              468: 354
  30 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 411: 377
  31 Stanisław      Gasik                - Michał         Makowski              266: 475
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Arana                 362: 277
  33 Maciej         Labe                 - Jerzy          Luter                 327: 401
  34 Paweł          Maciejczuk           - Adam           Sternik               354: 320
  35 Maciej         Dąbrowski            - Sławomir       Rosochacz             334: 401
  36 Piotr          Domański             - Bogdan         Kozłowski               0: 400
  37 Dariusz        Buławko              - Janusz         Krupiński             390: 291
  38 Zbigniew       Rybak                - Zbigniew       Wietecki              427: 349
  39 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Nasiłowski            345: 314
  40 Andrzej        Kwiatkowski          - Ryszard        Korpalski             383: 375
  41 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              362: 338
  42 Teresa         Balewska             - Jan            Pawłowski             279: 405
  43 Wojciech       Wojtysiak            - Artur          Wawrzynowski          276: 377


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              324: 418
   2 Krzysztof      Mówka                - Mirosław       Uglik                 341: 355
   3 Dawid          Adamczyk             - Wojciech       Zemło                 402: 328
   4 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         283: 539
   5 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Broda                 479: 281
   6 Irena          Sołdan               - Jakub          Hassa                 364: 321
   7 Grażyna        Wesołowska           - Jarosław       Puchalski             347: 323
   8 Rafał          Błaszkiewicz         - Paweł          Jackowski             445: 488
   9 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Czupryniak            331: 467
  10 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Suchanek              395: 439
  11 Adrian         Ziemniewicz          - Szymon         Płachta               398: 398
  12 Marcin         Rogala               - Krzysztof      Obremski              357: 326
  13 Daniel         Janus                - Katarzyna      Ślusarska             411: 424
  14 Michał         Waszkiewicz          - Natalia        Woźniak               408: 420
  15 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Deszczyńska           429: 416
  16 Marta          Bajorek              - Szymon         Dąbrowski             367: 368
  17 Miłosz         Wrzałek              - Czesław        Grajewski             405: 420
  18 Konrad         Mikusek              - Dariusz        Kosz                  321: 366
  19 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Ulatowski             403: 409
  20 Mariusz        Wrześniewski         - Samir          Chakrar               582: 265
  21 Franciszek     Łysek                - Tomasz         Lempart               416: 390
  22 Arkadiusz      Kleniewski           - Rafał          Matczak               387: 346
  23 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kroc                  405: 452
  24 Józef          Burzyński            - Tomasz         Nasiłowski            372: 353
  25 Jerzy          Luter                - Marianna       Kozłowska             383: 448
  26 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Sporczyk              438: 406
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartosz        Bartczak              466: 337
  28 Kamil          Górka                - Agnieszka      Matus                 372: 421
  29 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Maciejczuk            378: 349
  30 Sławomir       Rosochacz            - Stanisław      Gasik                 312: 358
  31 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Orzeł                 312: 319
  32 Maciej         Sylwestrzuk          - Maciej         Labe                  269: 398
  33 Anna           Arana                - Sylwia         Łada                  353: 359
  34 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Buławko               365: 344
  35 Zbigniew       Wietecki             - Ryszard        Korpalski             388: 347
  36 Jan            Pawłowski            - Adam           Sternik               328: 333
  37 Teresa         Balewska             - Maciej         Dąbrowski             286: 428
  38 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Zawadzki              409: 231
  39 Krzysztof      Nasiłowski           - Wojciech       Wojtysiak             392: 363


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Mirosław       Uglik                 375: 322
   2 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                459: 341
   3 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Kurowski              351: 404
   4 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Adamczyk              455: 456
   5 Krzysztof      Mówka                - Grażyna        Wesołowska            364: 466
   6 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Czupryniak            524: 355
   7 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Bobowski              330: 430
   8 Natalia        Woźniak              - Marcin         Rogala                379: 318
   9 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 312: 483
  10 Tomasz         Suchanek             - Szymon         Dąbrowski             356: 360
  11 Jarosław       Puchalski            - Adrian         Ziemniewicz           442: 468
  12 Szymon         Płachta              - Jakub          Hassa                 440: 463
  13 Rafał          Błaszkiewicz         - Mikołaj        Cieplik               349: 355
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Marta          Bajorek               434: 503
  15 Jakub          Szymczak             - Michał         Waszkiewicz           374: 450
  16 Czesław        Grajewski            - Dariusz        Kosz                  371: 520
  17 Dariusz        Ulatowski            - Małgorzata     Deszczyńska           437: 322
  18 Andrzej        Kroc                 - Arkadiusz      Kleniewski            425: 347
  19 Franciszek     Łysek                - Józef          Burzyński             398: 374
  20 Marianna       Kozłowska            - Daniel         Janus                 393: 367
  21 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               497: 357
  22 Jerzy          Matyasik             - Jan            Mrozowski             241: 534
  23 Rafał          Matczak              - Agnieszka      Matus                 419: 483
  24 Tomasz         Nasiłowski           - Konrad         Mikusek               377: 364
  25 Jerzy          Luter                - Joanna         Ostrowska             381: 389
  26 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Sporczyk              474: 266
  27 Samir          Chakrar              - Jakub          Onoszko               373: 377
  28 Stanisław      Gasik                - Andrzej        Kwiatkowski           372: 358
  29 Maciej         Labe                 - Mariusz        Orzeł                 312: 496
  30 Sylwia         Łada                 - Robert         Kamiński              273: 336
  31 Maciej         Dąbrowski            - Bartosz        Bartczak              332: 331
  32 Bogdan         Kozłowski            - Kamil          Górka                 308: 463
  33 Dariusz        Buławko              - Paweł          Maciejczuk            349: 331
  34 Adam           Sternik              - Sławomir       Rosochacz             371: 361
  35 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Arana                 352: 305
  36 Krzysztof      Nasiłowski           - Maciej         Sylwestrzuk           398: 362
  37 Artur          Wawrzynowski         - Jan            Pawłowski             396: 325
  38 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Wojtysiak             451: 280
  39 Ryszard        Korpalski            - Teresa         Balewska              403: 288


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz      Merklejn              494: 324
   2 Dawid          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 543: 380
   3 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Kurowski              413: 423
   4 Dawid          Pikul                - Łukasz         Bobowski              317: 394
   5 Jakub          Hassa                - Rafał          Wesołowski            348: 341
   6 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Mówka                 351: 392
   7 Wojciech       Zemło                - Natalia        Woźniak               404: 388
   8 Adrian         Ziemniewicz          - Katarzyna      Ślusarska             413: 362
   9 Dariusz        Kosz                 - Irena          Sołdan                473: 367
  10 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Suchanek              293: 398
  11 Mikołaj        Cieplik              - Dariusz        Ulatowski             329: 427
  12 Michał         Waszkiewicz          - Krzysztof      Obremski              471: 296
  13 Marcin         Rogala               - Andrzej        Kroc                  424: 428
  14 Piotr          Broda                - Franciszek     Łysek                 297: 310
  15 Marta          Bajorek              - Szymon         Płachta               401: 348
  16 Paweł          Jackowski            - Marianna       Kozłowska             350: 342
  17 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Wrześniewski          484: 468
  18 Tomasz         Lempart              - Rafał          Błaszkiewicz          277: 419
  19 Jakub          Onoszko              - Jan            Mrozowski             279: 463
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Szymczak              296: 404
  21 Joanna         Ostrowska            - Daniel         Janus                 455: 298
  22 Tomasz         Nasiłowski           - Stanisław      Gasik                 388: 407
  23 Mariusz        Orzeł                - Arkadiusz      Kleniewski            439: 283
  24 Robert         Kamiński             - Czesław        Grajewski             417: 344
  25 Agnieszka      Matus                - Józef          Burzyński             512: 290
  26 Miłosz         Wrzałek              - Sylwia         Łada                  446: 259
  27 Samir          Chakrar              - Rafał          Matczak               351: 441
  28 Kamil          Górka                - Jerzy          Matyasik              504: 369
  29 Maciej         Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 386: 367
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Sternik               481: 312
  31 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Labe                  434: 278
  32 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Nasiłowski            412: 362
  33 Konrad         Mikusek              - Dariusz        Buławko               336: 318
  34 Krzysztof      Zawadzki             - Bartosz        Bartczak              308: 432
  35 Anna           Arana                - Paweł          Maciejczuk            293: 332
  36 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Rosochacz             443: 289
  37 Maciej         Sylwestrzuk          - Artur          Wawrzynowski          350: 345
  38 Teresa         Balewska             - Bogdan         Kozłowski             341: 449
  39 Wojciech       Wojtysiak            - Jan            Pawłowski             385: 281
Lista rankingowa na dzień 12-11-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.21  31401  196
   2 Dawid Pikul                    Poznań               158.26  31493  199
   3 Marek Reda                     Dębówka              157.51   8663   55
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.27  31255  200
   5 Kacper Zegadło                 Warszawa             156.01  31045  199
   6 Jakub Szymczak                 Łódź                 155.87  22913  147
   7 Krzysztof Obremski             Legnica              154.87  28961  187
   8 Dariusz Ulatowski              Tuchola              154.78  30956  200
   9 Kazimierz Merklejn             Warszawa             154.76  30178  195
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.59  20097  130
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             153.85   9539   62
  12 Kamil Górka                    Kraków               153.49  29163  190
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.45  30536  199
  14 Bartosz Morawski               Wrocław              153.23  30492  199
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             153.22  28958  189
  16 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.74  29632  194
  17 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.66  30532  200
  18 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.36  13103   86
  19 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  20 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          150.51  25437  169
  21 Patryk Wolniewicz              Szczecin             149.97   8998   60
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 148.57  23919  161
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.49  29550  199
  24 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       148.49  17670  119
  25 Paweł Jackowski                Warszawa             148.47  28952  195
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               148.46  18855  127
  27 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.35  28335  191
  28 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              148.33  29073  196
  29 Przemysław Rybicki             Otwock               147.34  12229   83
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.85   5727   39
  32 Szymon Płachta                 Warszawa             146.84  28634  195
  33 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.80  28919  197
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.56  29019  198
  35 Artur Irzyk                    Strzyżów             146.12  28348  194
  36 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.00  28324  194
  37 Justyna Górka                  Kraków               145.63  22573  155
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.45  28363  195
  39 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.43  21669  149
  40 Michał Waszkiewicz             Białystok            145.42  28794  198
  41 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.98  12323   85
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  144.91  12607   87
  43 Michał Makowski                Warszawa             144.39  13861   96
  44 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            144.33   5196   36
  45 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.23  12981   90
  46 Robert Kamiński                Warszawa             143.39  27387  191
  47 Marek Dudkiewicz               Milanówek            143.37  27240  190
  48 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.29  27082  189
  49 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        143.08   8728   61
  50 Janusz Krupiński               Bytom                143.08  28473  199
  51 Kamil Kister                   Warszawa             142.89  13432   94
  52 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  53 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           142.51  28360  199
  54 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  55 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              142.02  28404  200
  56 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  141.95  10930   77
  57 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.91  14049   99
  58 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.54  14012   99
  59 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             141.13  28085  199
  60 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.97  10291   73
  61 Joanna Juszczak                Warszawa             140.97  28194  200
  62 Konrad Sowula                  Kraków               140.56  18694  133
  63 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.17  18502  132
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             139.77   8526   61
  65 Tomasz Suchanek                Wrocław              139.71  16067  115
  66 Leszek Stecuła                 Bytom                139.61   4328   31
  67 Radosław Jachna                Gdańsk               138.92  23477  169
  68 Marcin Rogala                  Warszawa             138.80  27343  197
  69 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  70 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.75   4440   32
  71 Michał Rogalewicz              Poznań               138.70   9570   69
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             138.44  26166  189
  73 Karol Waniek                   Wrocław              138.00   5934   43
  74 Adrian Ziemniewicz             Białystok            137.81  26873  195
  75 Piotr Domański                 Lublin               137.32  16479  120
  76 Małgorzata Sulejewska          Kraków               137.16  19203  140
  77 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.16  13442   98
  78 Irena Sołdan                   Warszawa             137.08  26046  190
  79 Natalia Woźniak                Dziwnówek            137.05  26999  197
  80 Grzegorz Pukniel               Łódź                 136.63   8471   62
  81 Jacek Mańko                    Poznań               136.48  26886  197
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             136.47  26475  194
  83 Jakub Błażejewski              Poznań               136.46  24835  182
  84 Franciszek Łysek               Warszawa             136.33  27130  199
  85 Marta Bajorek                  Warszawa             136.10  25722  189
  86 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            136.04  27071  199
  87 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.71  25378  187
  88 Tomasz Lempart                 Wadowice             135.41  20989  155
  89 Andrzej Kroc                   Łódź                 135.11  24184  179
  90 Katarzyna Polak                Warszawa             134.88  26976  200
  91 Piotr Broda                    Sandomierz           134.02  26670  199
  92 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.96  23978  179
  93 Agnieszka Walas                Kraków               133.87   8969   67
  94 Rafał Matczak                  Milanówek            133.79  25554  191
  95 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
  96 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      133.51  20293  152
  97 Marcin Stachowski              Wydartowo I          133.11  19168  144
  98 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.06  18762  141
  99 Maciej Nawrocki                Wrocław              132.97  25132  189
 100 Dariusz Kuć                    Stargard             132.95  18613  140
 101 Maciej Kuć                     Stargard             132.77  20978  158
 102 Maciej Perzyński               Piła                 132.56   8351   63
 103 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 104 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubaw.   132.19  21282  161
 105 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.18   4362   33
 106 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.11  17571  133
 107 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 108 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.05  24825  188
 109 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 110 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.49   8810   67
 111 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 112 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     131.26  25334  193
 113 Agata Kuć                      Stargard             131.18  25317  193
 114 Marta Szcześniak               Krzyków              131.00   7205   55
 115 Adam Grzelec                   Poznań               130.93  24614  188
 116 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.62  25209  193
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.53  25584  196
 118 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.41  25560  196
 119 Dominika Worona                Police               130.25  10941   84
 120 Daniel Janus                   Wąchock              130.22   8855   68
 121 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 122 Grzegorz Papciak               Jodłowa              129.88   8832   68
 123 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.68  25417  196
 124 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.63  24501  189
 125 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               129.41  11776   91
 126 Grażyna Wesołowska             Łódź                 129.38  19278  149
 127 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.96  25534  198
 128 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.81   4637   36
 129 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.77  25496  198
 130 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            128.34  25155  196
 131 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             128.12   4228   33
 132 Marek Rogalski                 Warszawa             128.01  24322  190
 133 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 134 Zbigniew Rybak                 Warszawa             127.68  24898  195
 135 Dariusz Sowula                 Kraków               127.38  16941  133
 136 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.29  22276  175
 137 Ireneusz Kurzok                Mikołów              127.19  15772  124
 138 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.02  16767  132
 139 Ewelina Kister                 Warszawa             126.99   9270   73
 140 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.95  14472  114
 141 Konrad Mikusek                 Milanówek            126.94  16122  127
 142 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.39  24772  196
 143 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 144 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.30  24754  196
 145 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.15  23211  184
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.04  24451  194
 147 Tomasz A. Praga                Białystok            126.02  13862  110
 148 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.02   7057   56
 149 Rafał Stachowski               Police               125.90  14479  115
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              125.80  11825   94
 151 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.56   6027   48
 152 Dominik Ulejczyk               Będzin               125.21  24666  197
 153 Marcin Ceglarek                Kraków               125.14  12514  100
 154 Jerzy Luter                    Bytom                125.07  24014  192
 155 Szymon Stępień                 Bytom                124.98  24746  198
 156 Tomasz Sehnal                  Warszawa             124.94  23738  190
 157 Monika Siemaszko               Lipiany              124.91  15988  128
 158 Dorota Kuć                     Stargard             124.72  20578  165
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             124.69  14963  120
 160 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.35   7461   60
 161 Marta Sztajnert                Wisła                124.26  16154  130
 162 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.40  22582  183
 163 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.37  23071  187
 164 Natalia Ogierman               Katowice             123.29  16767  136
 165 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.97   9715   79
 166 Jarosław Michalak              Łódź                 122.76  10557   86
 167 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.76  22587  184
 168 Sylwia Łada                    Inowrocław           122.68  24167  197
 169 Artur Wawrzynowski             Żukowo               122.57  19121  156
 170 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.48  11758   96
 171 Sławomir Wolski                Wrocław              122.44  24489  200
 172 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.25   5868   48
 173 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.17  14538  119
 174 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.08  13551  111
 175 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            122.06  23070  189
 176 Czesław Grajewski              Białystok            121.80  24117  198
 177 Dariusz Buławko                Warszawa             121.67   5475   45
 178 Agnieszka Matus                Milanówek            121.58  23708  195
 179 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.38  15415  127
 180 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 181 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          121.25  15641  129
 182 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.16  10662   88
 183 Adam Sternik                   Kętrzyn              121.14   7632   63
 184 Renata Andracka                Zwola                121.01  22629  187
 185 Bartosz Bartczak               Poznań               120.53  23745  197
 186 Anita Bruska                   Gdynia               120.49  18435  153
 187 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.25   4329   36
 188 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   4329   36
 189 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 190 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.76  10299   86
 191 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.60  16146  135
 192 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             119.38  18385  154
 193 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 119.30   5488   46
 194 Karolina Urbańska              Poznań               119.12  20132  169
 195 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               119.12  21442  180
 196 Lucyna Śniadach                Rumia                119.04  18213  153
 197 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 198 Krystyna Augustyniak           Łódź                 118.75   4275   36
 199 Olga Swarcewicz                Warszawa             118.69  10207   86
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.65  16018  135
 201 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            118.64   4271   36
 202 Sławomir Długosz               Ostróda              118.39  18232  154
 203 Agnieszka Dawid                Kraków               118.36  12901  109
 204 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 205 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.94  22763  193
 206 Beata Piotrowska               Łódź                 117.93   8019   68
 207 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          117.79  22851  194
 208 Samir Chakrar                  Poznań               117.69   9180   78
 209 Tomasz Siwiński                Zawiercie            117.56   8464   72
 210 Maciej Dąbrowski               Warszawa             117.49  22794  194
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             117.48  21264  181
 212 Marta Świątkowska              Wrocław              117.26  23452  200
 213 Marianna Kozłowska             Białystok            117.03  20246  173
 214 Bożena Guział                  Racibórz             117.00  21411  183
 215 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            116.94   5964   51
 216 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.86   5142   44
 217 Adam Janicki                   Wrocław              116.70  11437   98
 218 Teresa Zalewska                Racibórz             116.53  22957  197
 219 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.91   7650   66
 220 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.48  22981  199
 221 Dorota Ostrowska               Białystok            115.33  11302   98
 222 Waldemar Wypchał               Kraków               115.28  18330  159
 223 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.24   5762   50
 224 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.12   3684   32
 225 Maciej Labe                    Poznań               115.00   6900   60
 226 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             114.95   6782   59
 227 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.94  21378  186
 228 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          114.90   9881   86
 229 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 230 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 231 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.57   8020   70
 232 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 233 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 234 Karolina Mak                   Wrocław              114.25   6855   60
 235 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.19  18157  159
 236 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 237 Jolanta Zięba                  Zabrze               113.69   7276   64
 238 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.63   5227   46
 239 Maria Skutela                  Warszawa             113.54  21572  190
 240 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.40  16556  146
 241 Marcin Kurowski                Racibórz             113.36  22673  200
 242 Izabela Chmielewska            Zabrze               113.03   7573   67
 243 Józef Burzyński                Ełk                  112.85  16476  146
 244 Tomasz Duda                    Tychy                112.37   3371   30
 245 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.94  22052  197
 246 Małgorzata Pochopień           Kraków               111.61   6808   61
 247 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.39  21276  191
 248 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            111.31   7235   65
 249 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            110.88  20957  189
 250 Katarzyna Okoniewska           Poznań               110.79   8088   73
 251 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 252 Iwona Duźniak                  Dębica               110.70   4096   37
 253 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               110.33  16219  147
 254 Przemysław Pawlic              Wrocław              110.14   3965   36
 255 Agnieszka Antos                Racibórz             109.40   7330   67
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             109.34   8091   74
 257 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.68  10868  100
 258 Patrycja Skibska               Warszawa             108.68   6086   56
 259 Robert Wagner                  Wrocław              108.62   7712   71
 260 Paweł Kamiński                 Gdańsk               108.61   3910   36
 261 Michał Dąbrowski               Warszawa             108.53   5535   51
 262 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              108.47   3905   36
 263 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.10   5189   48
 264 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.45   7199   67
 265 Halina Cecot                   Kołobrzeg            106.92  17963  168
 266 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.57  13001  122
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.91   9108   86
 268 Grażyna Smereka                Racibórz             105.76   3913   37
 269 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 270 Marta Majewska                 Wadowice             105.12  14401  137
 271 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            104.83   6290   60
 272 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 273 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            104.46  11491  110
 274 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            104.15  19788  190
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.08  12385  119
 276 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.82  18273  176
 277 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.79  18890  182
 278 Natalia Mówka                  Warszawa             103.49   7762   75
 279 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.03  13703  133
 280 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 281 Lidia Żywna                    Gdynia               102.66  12216  119
 282 Karolina Sikora                Jaworzno             101.85  13953  137
 283 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.12   7786   77
 285 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 286 Alicja Tuz                     Kielce                98.98   6038   61
 287 Marek Cecot                    Kołobrzeg             98.11   5592   57
 288 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          97.81   3521   36
 289 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             97.69  10453  107
 290 Tomasz Lewiński                Wejherowo             97.60   3416   35
 291 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.55  14633  150
 292 Piotr Kozak                    Racibórz              97.43   4774   49
 293 Marcin Stachowiak              Poznań                97.42   4189   43
 294 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.06  19411  200
 295 Teresa Balewska                Reda                  95.47  18235  191
 296 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.29  18010  189
 297 Marek Popczyk                  Tychy                 95.02   5606   59
 298 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.92  18784  200
 299 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.56  11508  123
 300 Adam Kaczyński                 Świnoujście           92.71   3152   34
 301 Wojciech Łysek                 Warszawa              92.17  18434  200
 302 Przemysław Woiński             Łódź                  92.07   4972   54
 303 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 304 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              90.43   2713   30
 305 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  90.43   2713   30
 306 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.24   8392   93
 307 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              89.53  15130  169
 308 Piotr Duda                     Tychy                 89.47   2863   32
 309 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.97   7118   80
 310 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.47   2940   34
 311 Dawid Węgrzyński               Zabrze                85.84   4893   57
 312 Ryszard Pliszka                Szczecin              85.29   2985   35
 313 Stanisław Świgost              Gdańsk                85.11   2979   35
 314 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 315 Rafał Maciejewski              Łódź                  83.71   2846   34
 316 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.93   5489   67
 317 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.60   2856   35
 318 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           80.47  10381  129
 319 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 320 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             78.74   7165   91
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   78.57   3457   44
 322 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 323 Elżbieta Salamon               Wrocław               76.81   3303   43
 324 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             75.79   5305   70
 325 Szymon Sztajnert               Wisła                 75.51   2643   35
 326 Michał Sztajnert               Wisła                 71.47   2430   34




Poczekalnia na dzień 12-11-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   4 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             113.04   2939   26
   5 Anna Demczyszyn                Bystra               107.92   2806   26
   6 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   7 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
   8 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
   9 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  10 Krzysztof Gibas                Kraków               149.71   3593   24
  11 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  12 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.25   3150   24
  13 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  14 Zdzisław Stańkowski            Rząska               129.29   3103   24
  15 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  16 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.25   2982   24
  17 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               123.46   2963   24
  18 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.25   2910   24
  19 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  20 Marcin Orzechowski             Poznań               118.62   2847   24
  21 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  22 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  23 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             104.00   2496   24
  25 Maciej Onoszko                 Warszawa              99.04   2377   24
  26 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  27 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  28 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  29 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  30 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  31 Anna Kowalik                   Szczecin             124.00   2852   23
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              118.91   2735   23
  33 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               105.09   2417   23
  34 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.09   2302   23
  35 Beata Jagielska                Police                99.22   2282   23
  36 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  37 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           91.39   2102   23
  38 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  39 Olga Żukowicz                  Kołobrzeg             83.13   1912   23
  40 Przemysław Saktura             Kołobrzeg             80.91   1861   23
  41 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  42 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  43 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  44 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  45 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  46 Michał Kolaj                   Ostróda              140.35   2807   20
  47 Rafał Świątek                  Wrocław              101.75   2035   20
  48 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  49 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              141.58   2690   19
  50 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.79   2447   19
  51 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  123.11   2339   19
  52 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  53 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  54 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  55 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  56 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  57 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  58 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  59 Anna Strugała                  Świnoujście           77.41   1316   17
  60 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  61 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  62 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  63 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.38   1558   16
  64 Agata Rosińska                 Warszawa              92.06   1473   16
  65 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  66 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  67 Barbara Obremska               Wrocław              125.93   1763   14
  68 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  69 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  70 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  71 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  72 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  73 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  74 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  75 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  76 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  77 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.69   1504   13
  78 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  79 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  80 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  81 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  82 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  83 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.17   1694   12
  84 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  85 Agnieszka Goniowska            Wrocław              133.08   1597   12
  86 Michał Burak                   Wrocław              132.33   1588   12
  87 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
  88 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  89 Aleksandra Brzeska             Piastów              127.58   1531   12
  90 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          127.17   1526   12
  91 Bogusław Szyszka               Oława                124.92   1499   12
  92 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
  93 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  94 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
  95 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
  96 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.25   1455   12
  97 Bogusław Książek               Szczecin             118.83   1426   12
  98 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
  99 Lech Boszko                    Gdańsk               115.83   1390   12
 100 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 101 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 102 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 103 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 104 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 105 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 106 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.67   1316   12
 107 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 108 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 109 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 110 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 111 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 112 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 113 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 114 Paweł Pędzisz                  Szczecin             102.58   1231   12
 115 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.83   1222   12
 116 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 117 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 118 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 119 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 120 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 121 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 122 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 123 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 124 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 125 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 126 Barbara Boszko                 Gdańsk                91.92   1103   12
 127 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 128 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 129 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                90.42   1085   12
 130 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 131 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 132 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 133 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 134 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             82.17    986   12
 135 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 136 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 137 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 138 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 139 Maciej Czopik                  Jaworzno              58.00    696   12
 140 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 141 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 142 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 143 Magdalena Cichoń               Korsze               102.27   1125   11
 144 Jacek Gołąb                    Wrocław               99.36   1093   11
 145 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 146 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 147 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 148 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 149 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 150 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 151 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 152 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 153 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 154 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 155 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   86.64    953   11
 156 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 157 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 158 Jagoda Polińska                Gdańsk                83.82    922   11
 159 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             83.00    913   11
 160 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 161 Dorota Gołąb                   Wrocław               82.64    909   11
 162 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 163 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 164 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 165 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 166 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 167 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 168 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 169 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 170 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 171 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 172 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 173 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 174 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 175 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 176 Zofia Sroczek                  Wrocław               63.55    699   11
 177 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 178 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 179 Marek Szejba                   Gdynia                59.45    654   11
 180 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 181 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 182 Jakub Dworczyk                 Będzin                57.45    632   11
 183 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 184 Krystyna Smolińska             Świnoujście           57.27    630   11
 185 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 186 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 187 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             51.91    571   11
 188 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 189 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 190 Jerzy Paleń                    Szczecin              74.40    744   10
 191 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      70.00    700   10
 192 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 193 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 194 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 195 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 196 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 197 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 198 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 199 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 200 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 201 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 202 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 203 Laura Pisula                   Wrocław              122.43    857    7
 204 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 205 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 206 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 207 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 208 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 209 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 210 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 211 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 212 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 213 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 214 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 215 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 216 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 217 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 218 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 219 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 220 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 221 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 222 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 223 Agnieszka Madej                Warszawa              84.43    591    7
 224 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 225 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 226 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 227 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 228 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 229 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 230 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 231 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 232 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 233 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 234 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 235 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 236 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 237 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 238 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 239 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 240 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 241 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 242 Hanna Grąbczewska              Szczecin              53.29    373    7
 243 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 244 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 245 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.17    577    6
 246 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 247 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             81.17    487    6
 248 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 249 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 250 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 251 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 252 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 253 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 254 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 255 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 256 Łukasz Pudło                   Gdańsk                95.20    476    5
 257 Emilia Stachowiak              Poznań                72.60    363    5
 258 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 259 Apolonia Green                 Kartuzy               69.20    346    5
 260 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 261 Jakub Green                    Kartuzy               57.20    286    5
 262 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 263 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 264 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 265 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.67    350    3
 266 Jerzy Ciesielski               Łódź                 107.00    321    3
 267 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 268 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 269 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 270 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 271 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              114.50    229    2
 272 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             107.50    215    2
 273 Edyta Nowakowska               Szczecin             100.00    200    2
 274 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 275 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 276 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 277 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 278 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 279 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 280 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 281 Adam Walicki                   Szczecin              51.00    102    2
 282 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 283 Łukasz Bachur                  Szczecin              71.00     71    1
 284 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 285 Patryk Gołębiewski             Szczecin              50.00     50    1
 286 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 287 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie