Łódź 3
listopada
Łódź 3- 4 listopada XXIV Mistrzostwa Łodzi
Sochaczew 10
listopada
Sochaczew 10-11 listopada XXVI Mistrzostwa Polski — faza eliminacyjna
Jaworzno16
listopada
Jaworzno 16 listopada XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży
Finałowa szesnastka uzupełniona10 - 11 listopada 2018 — XXVI Mistrzostwa Polski — faza eliminacyjnaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXVI Mistrzostwa Polski — faza eliminacyjnaSochaczew , 10 - 11 listopada 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Finałowa szesnastka uzupełnionaNa XXVI eliminacjach do Mistrzostw Polski frekwencja dopisała. I nie ma się co dziwić. Ten coroczny prestiżowy turniej przyciąga rzesze Scrabblistów z całego kraju. Prawie 90 osób bez trudu pomieściło się w sali konferencyjno- bankietowej „Magnolia” w Sochaczewie. Bić było się o co. Dziesięcioro najlepszych uczestników weszło do ścisłego finału, który odbędzie się 17-18 listopada w Warszawie. Zwycięzcy poszerzyli grono „zwolnionych” z eliminacji, do których należą osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca w klasyfikacji Grand Prix 2018 oraz zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji regionalnych cyklu turniejów Mistrzostwa Regionów2018. Ostatecznie w finale wystąpi 16 osób.

Wróćmy jednak do samych eliminacji. Przestronne i dobrze oświetlone sale do gry, zimne i gorące napoje oraz słodkie i słone przekąski sprawiły, że wszyscy czuli się komfortowo. Na miejscu były serwowane posiłki i można było wynająć pokój. Takie warunki sprawiają, że nikt się nie spieszy i nie denerwuje ponieważ wszystko jest „pod ręką”.

Sobota zdecydowanie należała do Stanisława Rydzika. Od 3 rundy zajmował 1 pozycję i tak zostało do końca dnia. Po 9 partiach prowadził i w zasadzie już „witał się z gąską”… Niestety niedziela okazała się dla Rydza „tą ostatnią” i pożegnał się z finałami.

Największe emocje były w trzech ostatnich rundach- 13, 14 i 15. Wypieki na policzkach i grupki obserwatorów, to elementy z pierwszych stołów. Zanim wymienię dziesiątkę finalistów szczególnie pragnę pogratulować Justynie Górce za wejście do finałów. Justyna w samej końcówce brawurowo wtargnęła w patriarchat.

Zwycięzcami Tegorocznych XXVI eliminacji do Mistrzostw Polski 2018 zostali:
1. Dawid Adamczyk z Inowrocławia
2. Szymon Płachta z Warszawy
3. Paweł Pogorzelski z Warszawy
4. Janusz Krupiński z Bytomia
5. Justyna Górka z Krakowa
6. Dariusz Kosz z Nysy
7. Mariusz Wrześniewski z Krakowa
8. Grzegorz Kurowski z warszawy
9. Łukasz Tuszyński z Chłopowa
10. Łukasz Bobowski z Suchedniowa

Jednak to dopiero początek prawdziwych emocji. W niedziele poznamy nowego Mistrza Polski 2018. Do zobaczenia w Warszawie.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXV Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
XXV Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble


Regulamin MP
Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 15
system: połówkowy (rundy 1-15) - szczegóły w regulaminie

20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekSala konferencyjno – bankietowa Magnolia w Sochaczewie
ul. Gwardyjska 12
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 10 listopada (9 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
11:05-14:00 — rundy I-III
ok. 14:00-14:45 — przerwa obiadowa
14:45-18:30 — rundy IV-VII
ok. 18:30-19:00 — kolacja
19:00-21:00 — rundy VIII-IX

Niedziela, 11 listopada (6 rund)
9:00-13:45 — rundy X-XIV
ok. 13:45-14:30 — przerwa obiadowa
14:30-15:30 — runda XV
Wpisowe40 zł – członkowie Polskiej Federacji Scrabble (z aktualnie opłaconymi składkami)
40 zł – osoby niepełnoletnie (rocznik 1999 i młodsze)
40 zł – debiutanci
60 zł – pozostałe osoby
Dojazdpociągiem do stacji Sochaczew i dalej ok. 1 km dojścia (ul. Sienkiewicza, Żyrardowska, Spartańska, Gwardyjska)
samochodem — mapa
WyżywienieW trakcie turnieju przekąski oraz ciepłe i zimne napoje

Dwudaniowy obiad — 25 zł
Kolacja — 20/25 zł

Szczegółowe informacje o wyżywieniu w formularzu zgłoszeniowym
Zapisy na posiłki do 7.11. do godz. 9:00.
NoclegiAktualnie brak wolnych pokoi w miejscu gry
Na miejscu 8 pokoi dwuosobowych — cena 140 zł/pokój ze śniadaniem
Pokój dwuosobowy z dostawką — cena 180 zł/pokój ze śniadaniem
Kontakt w sprawie zamówienia noclegów — Rafał Wesołowski — rwesolowski@gmail.com


noclegi w Sochaczewie
noclegi w Warszawie
Nagrodyawans do fazy finałowej XXVI Mistrzostw Polski dla 10 najlepszych zawodników
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoUwagiInne
1 Rafał Wesołowski WarszawaPFS,
kotlet,
półmisek,
karkówka
2 Szymon Dąbrowski WarszawaPFS,
kotlet
3 Tomasz Lempart Krakówzwykły uczestnik,
kotlet
4 Adam Grzelec PoznańPFS,
kotlet,
kociołek,
karkówka
5 Bartosz Bartczak PoznańPFS,
cukinia,
kociołek
6 Piotr Domański Lublinzwykły uczestnik
7 Miłosz Wrzałek WarszawaPFS,
kotlet,
kociołek,
karkówka
8 Krzysztof Sporczyk PiasecznoPFS,
cukinia,
kociołek,
karkówka
9 Sylwia Łada InowrocławPFS,
kotlet
10 Maciej Sancewicz Gorzów WielkopolskiPFS,
kotlet,
szpinak
11 Mariusz Wrzesniewski  Krakówzwykły uczestnik,
kotlet,
półmisek,
karkówka
12 Łukasz Bobowski SuchedniówPFS,
kotlet,
półmisek,
karkówka
13 Piotr Broda SandomierzPFS,
kotlet,
półmisek,
karkówka
14 Janusz Krupiński BytomPFS,
kotlet,
szpinak
15 Krzysztof Mówka  WarszawaPFS,
kotlet
16 Joanna Juszczak WarszawaPFS,
cukinia
17 Zawadzki Krzysztof sampławaPFS,
kotlet,
kociołek,
karkówka
18 Tomasz Suchanek Wrocławzwykły uczestnik,
kotlet,
kociołek,
karkówka
19 Maciej Perzyński Dolaszewozwykły uczestnik,
kotlet,
półmisek,
karkówka
20 Grażyna Wesołowska ŁódźPFS,
kotlet,
kociołek,
karkówka
21 Wojtek Wojtysiak Legionowozwykły uczestnik,
kotlet
22 Mieczysław Pastuszak GdyniaPFS,
kotlet,
karkówka
23 Justyna Górka KrakówPFS,
cukinia,
karkówka
24 Kacper Zegadło WarszawaPFS,
kotlet
25 Marek Rogalski Warszawa PFS,
cukinia
26 Mirosław Uglik  WarszawaPFS,
kotlet
27 Andrzej Bednaruk Gdańskzwykły uczestnik,
kotlet,
kociołek,
karkówka
28 Marek Dudkiewicz Milanówekzwykły uczestnik,
kotlet,
półmisek,
karkówka
29 Czesław Grajewski Białystokzwykły uczestnik,
kotlet,
kociołek,
karkówka
30 Mariusz Skrobosz   WarszawaPFS,
kotlet
31 Michał Alabrudziński  WłocławekPFS,
karkówka
32 Szymon Płachta WarszawaPFS,
kotlet,
półmisek,
karkówka
33 Robert Kamiński Warszawazwykły uczestnik,
kotlet,
kociołek,
karkówka
34 Michał Waszkiewicz BiałystokPFS,
kotlet,
kociołek,
karkówka
35 Katarzyna Polak WarszawaPFS,
cukinia
36 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawskiezwykły uczestnik,
kotlet,
półmisek,
karkówka
37 Konrad Mikusek Milanówek młodzież,
kotlet,
półmisek,
szpinak
38 Ewelina Kister Warszawazwykły uczestnik,
kotlet
39 Kamil Kister WarszawaPFS,
kotlet
40 Artur Wawrzynowski Żukowozwykły uczestnik,
kotlet,
kociołek,
karkówka
41 Katarzyna Szachowicz Unieszewozwykły uczestnik,
kotlet,
półmisek,
szpinak
42 Stanisław Rydzik  warszawaPFS,
kotlet
43 Ryszard Korpalski WójtowicePFS,
kotlet,
półmisek
44 Jakub Onoszko Gdyniazwykły uczestnik,
kotlet,
karkówka
45 Agnieszka Matus Milanówekzwykły uczestnik,
cukinia,
szpinak
46 Paweł Maciejczuk Ignatki OsiedlePFS,
kotlet,
półmisek,
szpinak
47 Wojciech Zemło Łódźzwykły uczestnik,
kotlet,
kociołek,
karkówka
48 Artur Irzyk StrzyżówPFS,
kotlet,
kociołek,
karkówka
49 Andrzej Kwiatkowski WarszawaPFS,
kotlet
50 Eliza Tyszka Warszawadebiut,
cukinia,
szpinak
51 Rafał Błaszkiewicz Milanówekzwykły uczestnik,
kotlet
52 Jakub Szymczak  ŁódźPFS,
kotlet
53 Grzegorz Kurowski WarszawaPFS,
kotlet
54 Zbigniew Wietecki Gorzów WielkopolskiPFS,
kotlet
55 Marta Bajorek WarszawaPFS,
cukinia,
szpinak
56 Joanna Ostrowska WarszawaPFS,
kotlet,
szpinak
57 Katarzyna Ślusarska MilanówekPFS,
kotlet
58 Rafał Matczak MilanówekPFS,
kotlet
59 Waldemar Czerwoniec PruszkówPFS,
cukinia,
kociołek
60 Małgorzata Sulejewska Krakówzwykły uczestnik,
kotlet,
kociołek,
karkówka
61 Jerzy Matyasik KrakówPFS,
kotlet,
półmisek,
szpinak
62 Maciej Czupryniak MilanówekA co to, zbyt poważna impreza, żeby jakąś głupią uwagę wpisać?zwykły uczestnik
63 Zuzanna Cichoń Gdańskzwykły uczestnik,
cukinia,
półmisek,
szpinak
64 Maciej Dąbrowski WARSZAWAPFS,
kotlet,
półmisek
65 Grzegorz Łukasik KonojadyPFS,
kotlet
66 Jakub Błażejewski Poznańzwykły uczestnik,
kotlet,
półmisek,
karkówka
67 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-KoźlePFS,
cukinia,
szpinak
68 Tomasz Górka Krakówzwykły uczestnik,
kotlet,
karkówka
69 Andrzej Kroc ŁódźPFS
70 Ala Białobrzewska GdyniaPFS,
cukinia,
kociołek,
szpinak
71 Adrian Ziemniewicz Bialystokzwykły uczestnik,
kotlet
72 Irena Sołdan WarszawaPFS,
cukinia,
karkówka
73 Łukasz Tuszyński ChłopowoPFS,
kotlet,
półmisek
74 Małgorzata Deszczyńska WarszawaPFS,
cukinia
75 Marek Syczuk SochaczewPFS
76 Mariusz Rostkowski Sochaczewzwykły uczestnik
77 Natalia Woźniak DziwnówekPFS
78 Paweł Pogorzelski Olsztynzwykły uczestnik
79 Maria Krzyżanowska WladyslawowoPFS
80 Dawid Adamczyk Inowrocławzwykły uczestnik
81 Jakub Zaryński ŚwinoujściePFS
82 Dariusz Kosz NysaPFS
83 Maciej Nawrocki Babimostzwykły uczestnik
84 Renata Andracka ZwolaPFS
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
kontakt: Rafał Wesołowski — 604 684 084 — r.wesolowski@pfs.org.pl


Wyniki turnieju XXVI Mistrzostwa Polski — faza eliminacyjna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Adamczyk             Inowrocław             151.76     12.0     6246     2564      495
  2 Szymon          Płachta              Warszawa               142.38     11.0     6443     2464      941
  3 Paweł           Pogorzelski          Warszawa               140.86     11.0     6413     2381      668
  4 Janusz          Krupiński            Bytom                  134.16     11.0     6176     2476      893
  5 Justyna         Górka                Kraków                 145.04     11.0     6051     2482      273
  6 Dariusz         Kosz                 Nysa                   154.77     10.0     6473     2357      824
  7 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 148.14     10.0     6400     2280      570
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               148.60     10.0     6361     2382      702
  9 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               150.86     10.0     6337     2298      859
 10 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             148.34     10.0     6138     2234      932
 11 Mirosław        Uglik                Warszawa               146.66     10.0     6086     2303      624
 12 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.84     10.0     6083     2380      687
 13 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.62     10.0     5975     2359      409
 14 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               150.64     10.0     5803     2337      133
 15 Jakub           Szymczak             Łódź                   143.89      9.0     6416     2188     1076
 16 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.79      9.0     6303     2276      480
 17 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        127.52      9.0     6226     2171      320
 18 Kacper          Zegadło              Warszawa               153.43      9.0     6082     2247      519
 19 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               139.28      9.0     6020     2263      397
 20 Maciej          Czupryniak           Milanówek              150.40      9.0     5998     2091      214
 21 Piotr           Broda                Sandomierz             136.48      9.0     5975     2165      465
 22 Kamil           Kister               Warszawa               145.25      9.0     5928     2037      378
 23 Irena           Sołdan               Warszawa               139.18      9.0     5906     2278       55
 24 Jakub           Zaryński             Świnoujście            148.52      9.0     5879     2229      605
 25 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               140.86      9.0     5796     2202       98
 26 Andrzej         Kroc                 Łódź                   131.86      9.0     5555     2223      -11
 27 Tomasz          Lempart              Wadowice               140.91      8.5     6176     2122      611
 28 Robert          Kamiński             Warszawa               136.77      8.5     5838     2083      212
 29 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               137.49      8.0     6016     1854      572
 30 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubaw.     126.88      8.0     6004     1983      785
 31 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               127.87      8.0     5896     2115       90
 32 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              140.29      8.0     5886     2117      -91
 33 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              138.06      8.0     5877     2007      359
 34 Krzysztof       Mówka                Warszawa               148.07      8.0     5847     1994      249
 35 Rafał           Matczak              Milanówek              138.19      8.0     5839     2177       66
 36 Artur           Irzyk                Strzyżów               143.55      8.0     5829     2019     -347
 37 Tomasz          Suchanek             Wrocław                140.41      8.0     5813     2143     -127
 38 Joanna          Juszczak             Warszawa               140.96      8.0     5800     2157       41
 39 Wojciech        Zemło                Łódź                   143.68      8.0     5794     2131      162
 40 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    139.30      8.0     5787     2127     -236
 41 Agnieszka       Matus                Milanówek              122.46      8.0     5741     2019      128
 42 Marta           Bajorek              Warszawa               133.96      8.0     5709     2098      159
 43 Jakub           Błażejewski          Poznań                 144.41      8.0     5695     2039      144
 44 Marek           Rogalski             Warszawa               131.24      8.0     5463     2140     -758
 45 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 119.83      8.0     5443     2074      -93
 46 Jakub           Onoszko              Gdynia                 123.69      7.0     5878     1897      -54
 47 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 140.58      7.0     5798     1879       59
 48 Zbigniew        Rybak                Warszawa               118.92      7.0     5797     1887      128
 49 Michał          Waszkiewicz          Białystok              143.17      7.0     5767     1874     -164
 50 Paweł           Maciejczuk           Białystok              127.08      7.0     5735     1952     -255
 51 Katarzyna       Polak                Warszawa               137.60      7.0     5720     1902        2
 52 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              124.08      7.0     5717     2075     -592
 53 Joanna          Ostrowska            Warszawa               126.37      7.0     5699     1857      -40
 54 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.47      7.0     5684     2012     -107
 55 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              128.16      7.0     5624     1895     -293
 56 Grzegorz        Łukasik              Konojady               148.13      7.0     5561     1901     -313
 57 Czesław         Grajewski            Białystok              124.49      7.0     5502     1950      -68
 58 Tomasz          Górka                Kraków                 137.12      7.0     5502     1977     -450
 59 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              122.17      7.0     5460     2011     -380
 60 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           118.28      6.5     5517     1676      195
 61 Sylwia          Łada                 Inowrocław             120.78      6.5     5351     1792      -54
 62 Maciej          Nawrocki             Babimost               130.40      6.5     5068     1686      -76
 63 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              130.83      6.0     6014     1741      254
 64 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.06      6.0     5757     1737      124
 65 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       121.61      6.0     5709     1876     -103
 66 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   122.51      6.0     5607     1769     -373
 67 Maciej          Perzyński            Piła                   128.59      6.0     5569     1758     -321
 68 Adam            Grzelec              Poznań                 128.87      6.0     5529     1940     -177
 69 Jerzy           Matyasik             Kraków                 127.52      6.0     5494     1698     -197
 70 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 116.40      6.0     5390     1806     -449
 71 Konrad          Mikusek              Milanówek              116.04      6.0     5355     1888     -460
 72 Bartosz         Bartczak             Poznań                 111.56      6.0     5353     1910     -444
 73 Renata          Andracka             Zwola                  123.87      6.0     5334     1672       73
 74 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.62      6.0     5314     1741      -29
 75 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.74      5.5     5735     1567      119
 76 Ewelina         Kister               Warszawa               126.36      5.5     5278     1540     -278
 77 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               115.98      5.5     5062     1553     -354
 78 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 123.36      5.0     5503     1697     -150
 79 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 119.39      5.0     5316     1757     -379
 80 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               111.47      5.0     5266     1446      -38
 81 Tomasz          Sehnal               Warszawa               125.48      5.0     5232     1683     -308
 82 Łukasz          Sornek               Mikołów                129.95      5.0     4782     1501     -217
 83 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                149.94      5.0     3397     1143        6
 84 Katarzyna       Szachowicz           Unieszewo              102.00      4.5     5183     1419       75
 85 Mariusz         Rostkowski           Sochaczew              108.91      4.5     4713     1476     -651
 86 Marcin          Rogala               Warszawa               134.32      4.0     3204     1136     -300
 87 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      2.5     4562     1223     -948
 88 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 109.56      1.5     4508     1158    -1177
 89 Eliza           Tyszka               Warszawa               100.00      0.0     3191     1016    -2768
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXVI Mistrzostwa Polski — faza eliminacyjna



	Michał Alabrudziński 157.62 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Bajorek               133.96 +  413: 289  184
    2     7 Ala            Białobrzewska         119.83 +  429: 227  170
    3     2 Janusz         Krupiński             134.16 +  375: 345  184
    4     3 Maciej         Sancewicz             139.30 -  312: 396   89
    5    13 Mariusz        Skrobosz              150.84 -  374: 479  101
    6    17 Juliusz        Czupryniak            140.86 -  381: 408   91
    7    30 Mariusz        Orzeł                 126.88 +  359: 343  177
    8    18 Maciej         Czupryniak            150.40 +  485: 354  200
    9    11 Marek          Dudkiewicz            138.06 +  413: 383  188
   10     9 Tomasz         Suchanek              140.41 +  406: 354  190
   11     5 Grzegorz       Kurowski              148.60 +  417: 346  199
   12     5 Joanna         Juszczak              140.96 +  425: 413  191
   13     2 Stanisław      Rydzik                147.79 +  527: 384  198
   14     2 Dawid          Adamczyk              151.76 -  334: 374  102
   15     4 Justyna        Górka                 145.04 -  325: 471   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2359  / 15 157.27




	Dariusz Kosz 154.77 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kroc                  131.86 +  435: 387  182
    2    22 Wojciech       Zemło                 143.68 -  390: 402   94
    3    23 Czesław        Grajewski             124.49 +  556: 356  174
    4     6 Jakub          Zaryński              148.52 +  363: 359  199
    5     4 Joanna         Juszczak              140.96 +  496: 314  191
    6     2 Rafał          Matczak               138.19 -  352: 392   88
    7     9 Justyna        Górka                 145.04 +  432: 337  195
    8     6 Katarzyna      Ślusarska             124.08 +  484: 335  174
    9     1 Stanisław      Rydzik                147.79 +  528: 351  198
   10     2 Mariusz        Skrobosz              150.84 +  431: 382  201
   11     1 Irena          Sołdan                139.18 -  314: 332   89
   12     2 Dawid          Adamczyk              151.76 +  433: 411  202
   13     1 Mirosław       Uglik                 146.66 -  402: 445   97
   14     3 Janusz         Krupiński             134.16 -  407: 488   84
   15     5 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 +  450: 358  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2357  / 15 157.13




	Kacper Zegadło 153.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Rogalski              131.24 +  415: 334  181
    2     6 Tomasz         Lempart               140.91 +  422: 313  191
    3     3 Artur          Irzyk                 143.55 -  375: 380   94
    4     7 Dawid          Adamczyk              151.76 +  510: 364  202
    5     8 Justyna        Górka                 145.04 -  385: 411   95
    6    19 Adam           Grzelec               128.87 +  418: 307  179
    7    11 Jakub          Zaryński              148.52 -  366: 398   99
    8    14 Adrian         Ziemniewicz           128.16 +  424: 387  178
    9     9 Tomasz         Górka                 137.12 -  410: 418   87
   10    15 Maciej         Sancewicz             139.30 +  419: 312  189
   11    13 Katarzyna      Ślusarska             124.08 +  469: 339  174
   12     9 Tomasz         Suchanek              140.41 +  394: 345  190
   13     8 Rafał          Matczak               138.19 +  386: 374  188
   14     7 Grzegorz       Kurowski              148.60 -  313: 433   99
   15    10 Miłosz         Wrzałek               150.64 -  376: 448  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2247  / 15 149.80




	Dawid Adamczyk 151.76 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 +  446: 405  181
    2    19 Grzegorz       Kurowski              148.60 -  380: 485   99
    3    22 Ala            Białobrzewska         119.83 +  521: 357  170
    4     7 Kacper         Zegadło               153.43 -  364: 510  103
    5    17 Piotr          Broda                 136.48 +  437: 352  186
    6    11 Rafał          Wesołowski            129.47 +  375: 309  179
    7    13 Ryszard        Korpalski             122.17 +  413: 387  172
    8     4 Mariusz        Wrześniewski          148.14 +  438: 430  198
    9     6 Janusz         Krupiński             134.16 +  398: 354  184
   10     4 Szymon         Płachta               142.38 +  483: 344  192
   11     3 Miłosz         Wrzałek               150.64 +  420: 379  201
   12     2 Dariusz        Kosz                  154.77 -  411: 433  105
   13     3 Irena          Sołdan                139.18 +  404: 354  189
   14     2 Michał         Alabrudziński         157.62 +  374: 334  208
   15     2 Mirosław       Uglik                 146.66 +  382: 318  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2564  / 15 170.93




	Łukasz Tuszyński 150.86 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Wietecki              130.74 -  362: 419   81
    2    35 Bartosz        Bartczak              111.56 +  471: 340  162
    3    21 Natalia        Woźniak               140.29 -  374: 440   90
    4    27 Agnieszka      Matus                 122.46 +  470: 326  172
    5    21 Michał         Waszkiewicz           143.17 +  456: 397  193
    6    15 Grzegorz       Łukasik               148.13 +  412: 334  198
    7    10 Tomasz         Suchanek              140.41 -  362: 383   90
    8    13 Joanna         Juszczak              140.96 -  307: 385   91
    9    20 Justyna        Górka                 145.04 -  385: 419   95
   10    23 Mieczysław     Pastuszak             123.36 +  507: 313  173
   11    18 Maciej         Sancewicz             139.30 +  423: 374  189
   12    15 Jakub          Zaryński              148.52 +  434: 398  199
   13    11 Marek          Dudkiewicz            138.06 +  397: 323  188
   14     8 Juliusz        Czupryniak            140.86 +  554: 293  191
   15     7 Piotr          Broda                 136.48 +  423: 334  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2298  / 15 153.20




	Mariusz Skrobosz 150.84 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Nawrocki              130.40 +  446: 311  180
    2    18 Sylwia         Łada                  120.78 +  407: 335  171
    3    11 Wojciech       Zemło                 143.68 -  390: 417   94
    4    19 Marcin         Rogala                134.32 +  396: 342  184
    5    13 Michał         Alabrudziński         157.62 +  479: 374  208
    6     4 Justyna        Górka                 145.04 +  420: 378  195
    7     3 Maciej         Sancewicz             139.30 +  448: 329  189
    8     2 Rafał          Matczak               138.19 -  346: 361   88
    9     4 Juliusz        Czupryniak            140.86 +  419: 287  191
   10     2 Dariusz        Kosz                  154.77 -  382: 431  105
   11     8 Joanna         Juszczak              140.96 -  352: 369   91
   12    13 Jakub          Szymczak              143.89 +  419: 394  194
   13     9 Miłosz         Wrzałek               150.64 +  410: 301  201
   14     4 Paweł          Pogorzelski           140.86 -  368: 379   91
   15     6 Stanisław      Rydzik                147.79 +  401: 388  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2380  / 15 158.67




	Miłosz Wrzałek 150.64 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Sornek                129.95 +  438: 403  180
    2    21 Agnieszka      Matus                 122.46 +  380: 335  172
    3     5 Joanna         Juszczak              140.96 +  395: 378  191
    4     4 Rafał          Matczak               138.19 -  301: 501   88
    5    14 Artur          Irzyk                 143.55 +  411: 371  194
    6     8 Tomasz         Suchanek              140.41 +  449: 299  190
    7     4 Katarzyna      Ślusarska             124.08 +  473: 344  174
    8     3 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 +  364: 328  189
    9     3 Szymon         Płachta               142.38 -  357: 392   92
   10     3 Grzegorz       Kurowski              148.60 +  413: 375  199
   11     3 Dawid          Adamczyk              151.76 -  379: 420  102
   12     4 Janusz         Krupiński             134.16 -  261: 418   84
   13     9 Mariusz        Skrobosz              150.84 -  301: 410  101
   14    12 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 +  433: 320  178
   15    10 Kacper         Zegadło               153.43 +  448: 376  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2337  / 15 155.80




	Maciej Czupryniak 150.40 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Wesołowski            129.47 -  384: 429   79
    2    31 Katarzyna      Ślusarska             124.08 -  405: 432   74
    3    35 Tomasz         Sehnal                125.48 +  414: 382  175
    4    28 Bartosz        Bartczak              111.56 -  339: 418   62
    5    37 Sylwia         Łada                  120.78 +  385: 369  171
    6    31 Andrzej        Kroc                  131.86 +  413: 309  182
    7    26 Robert         Kamiński              136.77 +  439: 370  187
    8    18 Michał         Alabrudziński         157.62 -  354: 485  108
    9    24 Konrad         Mikusek               116.04 +  383: 332  166
   10    14 Bartłomiej     Pawlak                127.52 -  371: 401   78
   11    25 Zbigniew       Rybak                 118.92 +  438: 335  169
   12    16 Tomasz         Górka                 137.12 +  453: 275  187
   13    14 Marta          Bajorek               133.96 +  385: 366  184
   14    13 Ala            Białobrzewska         119.83 +  421: 361  170
   15     8 Grzegorz       Kurowski              148.60 -  414: 520   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2091  / 15 139.40




	Tomasz Zwoliński 149.94 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Grzelec               128.87 -  341: 394   79
    2    44 Eliza          Tyszka                100.00 +  458: 265  150
    3    33 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  491: 279  150
    4    14 Irena          Sołdan                139.18 -  308: 544   89
    5    27 Robert         Kamiński              136.77 -  364: 397   87
    6    29 Artur          Wawrzynowski          119.39 +  395: 349  169
    7    25 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  368: 357  179
    8    22 Konrad         Mikusek               116.04 +  401: 400  166
    9    12 Katarzyna      Ślusarska             124.08 -  271: 406   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1143  /  9 127.00




	Grzegorz Kurowski 148.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  378: 334  179
    2    19 Dawid          Adamczyk              151.76 +  485: 380  202
    3    10 Marcin         Rogala                134.32 +  491: 352  184
    4     2 Szymon         Płachta               142.38 -  355: 441   92
    5     9 Ryszard        Korpalski             122.17 -  350: 411   72
    6    21 Robert         Kamiński              136.77 +  574: 387  187
    7     7 Tomasz         Górka                 137.12 +  419: 320  187
    8     5 Natalia        Woźniak               140.29 +  436: 312  190
    9     2 Rafał          Matczak               138.19 +  392: 364  188
   10     3 Miłosz         Wrzałek               150.64 -  375: 413  101
   11     5 Michał         Alabrudziński         157.62 -  346: 417  108
   12    10 Wojciech       Zemło                 143.68 +  412: 334  194
   13     7 Justyna        Górka                 145.04 -  395: 467   95
   14     7 Kacper         Zegadło               153.43 +  433: 313  203
   15     8 Maciej         Czupryniak            150.40 +  520: 414  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2382  / 15 158.80




	Jakub Zaryński 148.52 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Perzyński             128.59 +  451: 322  179
    2    17 Krzysztof      Mówka                 148.07 +  358: 349  198
    3     6 Zbigniew       Wietecki              130.74 +  444: 311  181
    4     6 Dariusz        Kosz                  154.77 -  359: 363  105
    5     7 Irena          Sołdan                139.18 +  411: 385  189
    6     3 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  309: 334   89
    7    11 Kacper         Zegadło               153.43 +  398: 366  203
    8     9 Juliusz        Czupryniak            140.86 -  320: 417   91
    9    15 Natalia        Woźniak               140.29 -  301: 386   90
   10    22 Paweł          Maciejczuk            127.08 -  390: 418   77
   11    22 Michał         Waszkiewicz           143.17 +  502: 283  193
   12    15 Łukasz         Tuszyński             150.86 -  398: 434  101
   13    27 Maria          Krzyżanowska          118.28 +  380: 259  168
   14    22 Marek          Rogalski              131.24 +  493: 297  181
   15    15 Marta          Bajorek               133.96 +  365: 350  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2229  / 15 148.60




	Łukasz Bobowski 148.34 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adrian         Ziemniewicz           128.16 -  365: 494   78
    2    34 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  456: 316  160
    3    25 Sylwia         Łada                  120.78 +  454: 288  171
    4    16 Natalia        Woźniak               140.29 -  351: 407   90
    5    26 Czesław        Grajewski             124.49 +  392: 294  174
    6    23 Małgorzata     Sulejewska            140.58 +  431: 278  191
    7     6 Mariusz        Wrześniewski          148.14 -  401: 403   98
    8    15 Ryszard        Korpalski             122.17 -  344: 356   72
    9    21 Michał         Waszkiewicz           143.17 +  435: 399  193
   10    18 Andrzej        Kroc                  131.86 +  397: 321  182
   11    14 Marek          Rogalski              131.24 +  499: 254  181
   12    11 Rafał          Matczak               138.19 -  352: 366   88
   13    13 Paweł          Maciejczuk            127.08 +  395: 304  177
   14     9 Tomasz         Suchanek              140.41 +  488: 359  190
   15     9 Irena          Sołdan                139.18 +  378: 367  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2234  / 15 148.93




	Mariusz Wrześniewski 148.14 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  440: 424  178
    2    20 Szymon         Płachta               142.38 -  371: 431   92
    3    30 Konrad         Mikusek               116.04 -  384: 389   66
    4    30 Andrzej        Bednaruk              116.40 +  496: 319  166
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  502: 339  179
    6     9 Jakub          Onoszko               123.69 +  484: 369  174
    7     6 Łukasz         Bobowski              148.34 +  403: 401  198
    8     4 Dawid          Adamczyk              151.76 -  430: 438  102
    9     7 Mirosław       Uglik                 146.66 +  449: 362  197
   10     5 Rafał          Matczak               138.19 +  446: 373  188
   11     2 Stanisław      Rydzik                147.79 -  331: 516   98
   12     6 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 +  405: 332  178
   13     5 Juliusz        Czupryniak            140.86 +  399: 320  191
   14     5 Irena          Sołdan                139.18 +  484: 353  189
   15     3 Janusz         Krupiński             134.16 -  376: 464   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2280  / 15 152.00




	Grzegorz Łukasik 148.13 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 -  347: 419   78
    2    42 Ewelina        Kister                126.36 +  363: 355  176
    3    26 Tomasz         Lempart               140.91 -  342: 523   91
    4    31 Kamil          Kister                145.25 +  468: 383  195
    5    31 Konrad         Mikusek               116.04 +  423: 375  166
    6    15 Łukasz         Tuszyński             150.86 -  334: 412  101
    7    20 Katarzyna      Polak                 137.60 -  369: 402   88
    8    32 Marta          Bajorek               133.96 -  358: 378   84
    9    34 Sylwia         Łada                  120.78 +  435: 334  171
   10    29 Artur          Wawrzynowski          119.39 +  412: 371  169
   11    26 Szymon         Dąbrowski             137.49 -  372: 429   87
   12    30 Andrzej        Kroc                  131.86 -  289: 426   82
   13    34 Mariusz        Rostkowski            108.91 +  378: 298  159
   14    32 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 -  333: 441   81
   15    36 Mieczysław     Pastuszak             123.36 +  338: 328  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1901  / 15 126.73




	Krzysztof Mówka 148.07 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Matyasik              127.52 +  384: 357  178
    2    17 Jakub          Zaryński              148.52 -  349: 358   99
    3    18 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  409: 438   89
    4    34 Marek          Rogalski              131.24 -  314: 464   81
    5    42 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  427: 257  150
    6    35 Maciej         Nawrocki              130.40 +  395: 328  180
    7    18 Bartłomiej     Pawlak                127.52 +  435: 343  178
    8    12 Paweł          Pogorzelski           140.86 -  373: 400   91
    9    29 Marta          Bajorek               133.96 +  463: 292  184
   10    21 Ala            Białobrzewska         119.83 -  269: 454   70
   11    27 Maciej         Perzyński             128.59 +  448: 370  179
   12    20 Bartosz        Bartczak              111.56 +  443: 245  162
   13    16 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 -  306: 457   78
   14    14 Jakub          Szymczak              143.89 -  324: 398   94
   15    27 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 +  508: 437  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1994  / 15 132.93




	Stanisław Rydzik 147.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Bartłomiej     Pawlak                127.52 +  455: 388  178
    2    14 Adam           Grzelec               128.87 +  413: 387  179
    3     9 Jakub          Błażejewski           144.41 +  520: 280  194
    4     1 Rafał          Wesołowski            129.47 +  517: 322  179
    5     1 Szymon         Płachta               142.38 +  449: 407  192
    6     1 Maciej         Sancewicz             139.30 +  477: 325  189
    7     1 Rafał          Matczak               138.19 +  350: 306  188
    8     1 Janusz         Krupiński             134.16 +  384: 333  184
    9     1 Dariusz        Kosz                  154.77 -  351: 528  105
   10     1 Irena          Sołdan                139.18 -  389: 403   89
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          148.14 +  516: 331  198
   12     1 Mirosław       Uglik                 146.66 -  333: 449   97
   13     2 Michał         Alabrudziński         157.62 -  384: 527  108
   14     6 Justyna        Górka                 145.04 -  377: 436   95
   15     6 Mariusz        Skrobosz              150.84 -  388: 401  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2276  / 15 151.73




	Mirosław Uglik 146.66 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Maciejczuk            127.08 +  489: 319  177
    2     9 Michał         Waszkiewicz           143.17 +  463: 322  193
    3     1 Rafał          Wesołowski            129.47 -  386: 388   79
    4     9 Artur          Wawrzynowski          119.39 +  395: 294  169
    5     5 Katarzyna      Ślusarska             124.08 -  405: 462   74
    6    14 Joanna         Juszczak              140.96 +  381: 341  191
    7    14 Bartosz        Bartczak              111.56 +  465: 318  162
    8     8 Wojciech       Zemło                 143.68 +  369: 275  194
    9     7 Mariusz        Wrześniewski          148.14 -  362: 449   98
   10     7 Marek          Rogalski              131.24 +  478: 334  181
   11     6 Rafał          Matczak               138.19 +  387: 287  188
   12     1 Stanisław      Rydzik                147.79 +  449: 333  198
   13     1 Dariusz        Kosz                  154.77 +  445: 402  205
   14     1 Szymon         Płachta               142.38 -  294: 556   92
   15     2 Dawid          Adamczyk              151.76 -  318: 382  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2303  / 15 153.53




	Kamil Kister 145.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Orzeł                 126.88 -  342: 567   77
    2    43 Mariusz        Rostkowski            108.91 +  525: 242  159
    3    17 Katarzyna      Ślusarska             124.08 -  325: 440   74
    4    31 Grzegorz       Łukasik               148.13 -  383: 468   98
    5    35 Agnieszka      Matus                 122.46 +  474: 354  172
    6    24 Katarzyna      Szachowicz            102.00 +  475: 376  152
    7    17 Joanna         Juszczak              140.96 -  397: 416   91
    8    24 Ala            Białobrzewska         119.83 -  283: 331   70
    9    30 Andrzej        Bednaruk              116.40 +  345: 310  166
   10    25 Jakub          Błażejewski           144.41 +  376: 339  194
   11    21 Adam           Grzelec               128.87 -  342: 352   79
   12    28 Zbigniew       Rybak                 118.92 +  431: 371  169
   13    24 Czesław        Grajewski             124.49 +  364: 358  174
   14    20 Ryszard        Korpalski             122.17 +  437: 312  172
   15    17 Tomasz         Suchanek              140.41 +  429: 314  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2037  / 15 135.80




	Justyna Górka 145.04 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Ostrowska             126.37 +  524: 362  176
    2     4 Zbigniew       Wietecki              130.74 -  291: 451   81
    3    27 Agnieszka      Matus                 122.46 +  397: 352  172
    4     8 Tomasz         Lempart               140.91 +  384: 382  191
    5     8 Kacper         Zegadło               153.43 +  411: 385  203
    6     4 Mariusz        Skrobosz              150.84 -  378: 420  101
    7     9 Dariusz        Kosz                  154.77 -  337: 432  105
    8    23 Jakub          Szymczak              143.89 -  306: 520   94
    9    20 Łukasz         Tuszyński             150.86 +  419: 385  201
   10    17 Rafał          Wesołowski            129.47 +  413: 334  179
   11    15 Marek          Dudkiewicz            138.06 +  374: 281  188
   12    12 Piotr          Broda                 136.48 +  443: 377  186
   13     7 Grzegorz       Kurowski              148.60 +  467: 395  199
   14     6 Stanisław      Rydzik                147.79 +  436: 377  198
   15     4 Michał         Alabrudziński         157.62 +  471: 325  208
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2482  / 15 165.47




	Jakub Błażejewski 144.41 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ewelina        Kister                126.36 +  411: 269  176
    2     8 Adrian         Ziemniewicz           128.16 +  379: 364  178
    3     9 Stanisław      Rydzik                147.79 -  280: 520   98
    4    20 Tomasz         Suchanek              140.41 -  346: 411   90
    5    30 Joanna         Ostrowska             126.37 +  394: 354  176
    6    22 Mieczysław     Pastuszak             123.36 +  391: 306  173
    7    16 Natalia        Woźniak               140.29 -  397: 414   90
    8    19 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 -  401: 408   78
    9    23 Katarzyna      Polak                 137.60 -  349: 390   88
   10    25 Kamil          Kister                145.25 -  339: 376   95
   11    37 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 +  386: 374  181
   12    26 Rafał          Wesołowski            129.47 -  365: 379   79
   13    28 Małgorzata     Sulejewska            140.58 +  377: 307  191
   14    25 Maciej         Skrzypczak            121.61 +  367: 353  172
   15    22 Katarzyna      Ślusarska             124.08 +  513: 326  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2039  / 15 135.93




	Jakub Szymczak 143.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Sehnal                125.48 +  469: 314  175
    2    10 Marcin         Rogala                134.32 -  344: 365   84
    3    29 Marek          Rogalski              131.24 +  511: 323  181
    4    10 Andrzej        Kroc                  131.86 +  447: 250  182
    5     3 Maciej         Sancewicz             139.30 -  373: 434   89
    6    12 Natalia        Woźniak               140.29 -  427: 487   90
    7    15 Irena          Sołdan                139.18 -  385: 435   89
    8    23 Justyna        Górka                 145.04 +  520: 306  195
    9    17 Adrian         Ziemniewicz           128.16 +  492: 276  178
   10    11 Katarzyna      Ślusarska             124.08 +  533: 319  174
   11     9 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  325: 402   89
   12    13 Mariusz        Skrobosz              150.84 -  394: 419  101
   13    18 Maciej         Skrzypczak            121.61 +  430: 361  172
   14    14 Krzysztof      Mówka                 148.07 +  398: 324  198
   15    11 Joanna         Juszczak              140.96 +  368: 325  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2188  / 15 145.87




	Wojciech Zemło 143.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Czesław        Grajewski             124.49 +  329: 307  174
    2    22 Dariusz        Kosz                  154.77 +  402: 390  205
    3    11 Mariusz        Skrobosz              150.84 +  417: 390  201
    4     5 Artur          Irzyk                 143.55 +  457: 363  194
    5     2 Rafał          Matczak               138.19 -  396: 419   88
    6     5 Janusz         Krupiński             134.16 -  385: 427   84
    7     8 Paweł          Pogorzelski           140.86 +  395: 357  191
    8     8 Mirosław       Uglik                 146.66 -  275: 369   97
    9    13 Maciej         Skrzypczak            121.61 +  397: 273  172
   10    12 Natalia        Woźniak               140.29 +  415: 389  190
   11     7 Szymon         Płachta               142.38 -  415: 420   92
   12    10 Grzegorz       Kurowski              148.60 -  334: 412   99
   13    12 Piotr          Broda                 136.48 -  332: 343   86
   14    17 Szymon         Dąbrowski             137.49 -  397: 407   87
   15    26 Sylwia         Łada                  120.78 +  448: 366  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2131  / 15 142.07




	Artur Irzyk 143.55 Strzyżów         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Ślusarska             124.08 +  453: 313  174
    2    15 Irena          Sołdan                139.18 +  443: 418  189
    3     3 Kacper         Zegadło               153.43 +  380: 375  203
    4     5 Wojciech       Zemło                 143.68 -  363: 457   94
    5    14 Miłosz         Wrzałek               150.64 -  371: 411  101
    6    10 Tomasz         Lempart               140.91 -  363: 577   91
    7    23 Grażyna        Wesołowska            122.51 -  344: 415   73
    8    30 Zbigniew       Rybak                 118.92 +  371: 366  169
    9    27 Andrzej        Kroc                  131.86 -  354: 445   82
   10    28 Bartosz        Bartczak              111.56 -  382: 408   62
   11    31 Andrzej        Bednaruk              116.40 +  445: 339  166
   12    27 Agnieszka      Matus                 122.46 +  410: 406  172
   13    25 Adam           Grzelec               128.87 +  462: 342  179
   14    19 Robert         Kamiński              136.77 -  281: 499   87
   15    20 Paweł          Maciejczuk            127.08 +  407: 405  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2019  / 15 134.60




	Michał Waszkiewicz 143.17 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Renata         Andracka              123.87 +  408: 287  174
    2     9 Mirosław       Uglik                 146.66 -  322: 463   97
    3    20 Ryszard        Korpalski             122.17 -  358: 372   72
    4    39 Mariusz        Rostkowski            108.91 +  390: 350  159
    5    21 Łukasz         Tuszyński             150.86 -  397: 456  101
    6    36 Maciej         Dąbrowski             115.98 +  441: 397  166
    7    28 Konrad         Mikusek               116.04 -  306: 404   66
    8    35 Małgorzata     Sulejewska            140.58 +  404: 400  191
    9    21 Łukasz         Bobowski              148.34 -  399: 435   98
   10    32 Czesław        Grajewski             124.49 +  481: 376  174
   11    22 Jakub          Zaryński              148.52 -  283: 502   99
   12    33 Maria          Krzyżanowska          118.28 -  360: 396   68
   13    31 Andrzej        Bednaruk              116.40 +  393: 345  166
   14    28 Bartosz        Bartczak              111.56 +  433: 352  162
   15    24 Marek          Rogalski              131.24 -  392: 396   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 15 124.93




	Szymon Płachta 142.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jakub          Onoszko               123.69 +  375: 274  174
    2    20 Mariusz        Wrześniewski          148.14 +  431: 371  198
    3     7 Robert         Kamiński              136.77 +  426: 269  187
    4     2 Grzegorz       Kurowski              148.60 +  441: 355  199
    5     1 Stanisław      Rydzik                147.79 -  407: 449   98
    6     7 Ryszard        Korpalski             122.17 +  549: 300  172
    7     2 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  388: 429   89
    8     7 Maciej         Sancewicz             139.30 +  434: 319  189
    9     3 Miłosz         Wrzałek               150.64 +  392: 357  201
   10     4 Dawid          Adamczyk              151.76 -  344: 483  102
   11     7 Wojciech       Zemło                 143.68 +  420: 415  194
   12     3 Irena          Sołdan                139.18 +  476: 332  189
   13     4 Janusz         Krupiński             134.16 +  438: 374  184
   14     1 Mirosław       Uglik                 146.66 +  556: 294  197
   15     1 Paweł          Pogorzelski           140.86 -  366: 481   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2464  / 15 164.27




	Joanna Juszczak 140.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mieczysław     Pastuszak             123.36 +  468: 388  173
    2    11 Konrad         Mikusek               116.04 +  417: 277  166
    3     5 Miłosz         Wrzałek               150.64 -  378: 395  101
    4    17 Maciej         Skrzypczak            121.61 +  366: 360  172
    5     4 Dariusz        Kosz                  154.77 -  314: 496  105
    6    14 Mirosław       Uglik                 146.66 -  341: 381   97
    7    17 Kamil          Kister                145.25 +  416: 397  195
    8    13 Łukasz         Tuszyński             150.86 +  385: 307  201
    9    14 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 +  410: 406  178
   10    10 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 +  423: 343  189
   11     8 Mariusz        Skrobosz              150.84 +  369: 352  201
   12     5 Michał         Alabrudziński         157.62 -  413: 425  108
   13     6 Paweł          Pogorzelski           140.86 -  439: 460   91
   14    11 Piotr          Broda                 136.48 -  336: 404   86
   15    11 Jakub          Szymczak              143.89 -  325: 368   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2157  / 15 143.80




	Tomasz Lempart 140.91 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grażyna        Wesołowska            122.51 +  506: 277  173
    2     6 Kacper         Zegadło               153.43 -  313: 422  103
    3    26 Grzegorz       Łukasik               148.13 +  523: 342  198
    4     8 Justyna        Górka                 145.04 -  382: 384   95
    5    15 Maciej         Skrzypczak            121.61 +  436: 326  172
    6    10 Artur          Irzyk                 143.55 +  577: 363  194
    7     5 Janusz         Krupiński             134.16 -  347: 354   84
    8    11 Rafał          Wesołowski            129.47 -  262: 560   79
    9    18 Artur          Wawrzynowski          119.39 +  466: 255  169
   10    13 Katarzyna      Polak                 137.60 +  420: 365  188
   11    10 Juliusz        Czupryniak            140.86 -  330: 411   91
   12    14 Paweł          Maciejczuk            127.08 -  388: 394   77
   13    19 Katarzyna      Ślusarska             124.08 +  436: 338  174
   14    15 Marek          Dudkiewicz            138.06 +  399: 383  188
   15    12 Robert         Kamiński              136.77 =  391: 391  137
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2122  / 15 141.47




	Juliusz Czupryniak 140.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agnieszka      Matus                 122.46 -  356: 371   72
    2    38 Marta          Bajorek               133.96 +  540: 248  184
    3    14 Tomasz         Górka                 137.12 -  388: 447   87
    4    23 Adam           Grzelec               128.87 +  396: 341  179
    5    20 Katarzyna      Szachowicz            102.00 +  435: 369  152
    6    17 Michał         Alabrudziński         157.62 +  408: 381  208
    7    12 Marek          Rogalski              131.24 +  448: 372  181
    8     9 Jakub          Zaryński              148.52 +  417: 320  199
    9     4 Mariusz        Skrobosz              150.84 -  287: 419  101
   10     8 Janusz         Krupiński             134.16 -  285: 483   84
   11    10 Tomasz         Lempart               140.91 +  411: 330  191
   12     7 Bartłomiej     Pawlak                127.52 +  412: 327  178
   13     5 Mariusz        Wrześniewski          148.14 -  320: 399   98
   14     8 Łukasz         Tuszyński             150.86 -  293: 554  101
   15    14 Szymon         Dąbrowski             137.49 +  400: 337  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2202  / 15 146.80




	Paweł Pogorzelski 140.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ryszard        Korpalski             122.17 -  368: 549   72
    2    33 Czesław        Grajewski             124.49 -  333: 413   74
    3    39 Ewelina        Kister                126.36 +  413: 270  176
    4    36 Sylwia         Łada                  120.78 +  513: 327  171
    5    25 Andrzej        Kroc                  131.86 +  512: 335  182
    6    13 Zbigniew       Wietecki              130.74 +  480: 469  181
    7     8 Wojciech       Zemło                 143.68 -  357: 395   94
    8    12 Krzysztof      Mówka                 148.07 +  400: 373  198
    9     8 Maciej         Sancewicz             139.30 +  516: 349  189
   10     6 Tomasz         Górka                 137.12 +  390: 300  187
   11     4 Janusz         Krupiński             134.16 -  388: 395   84
   12     8 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 +  423: 397  189
   13     6 Joanna         Juszczak              140.96 +  460: 439  191
   14     4 Mariusz        Skrobosz              150.84 +  379: 368  201
   15     1 Szymon         Płachta               142.38 +  481: 366  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2381  / 15 158.73




	Małgorzata Sulejewska 140.58 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maciej         Skrzypczak            121.61 -  332: 396   72
    2    25 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 +  386: 327  181
    3    24 Andrzej        Bednaruk              116.40 +  575: 229  166
    4    13 Zbigniew       Wietecki              130.74 -  358: 437   81
    5    23 Marek          Rogalski              131.24 -  414: 437   81
    6    23 Łukasz         Bobowski              148.34 -  278: 431   98
    7    32 Artur          Wawrzynowski          119.39 -  433: 448   69
    8    35 Michał         Waszkiewicz           143.17 -  400: 404   93
    9    39 Tomasz         Sehnal                125.48 -  268: 345   75
   10    42 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  374: 338  160
   11    39 Ewelina        Kister                126.36 +  471: 426  176
   12    32 Łukasz         Sornek                129.95 +  372: 362  180
   13    28 Jakub          Błażejewski           144.41 -  307: 377   94
   14    34 Renata         Andracka              123.87 +  412: 369  174
   15    30 Adam           Grzelec               128.87 +  418: 413  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1879  / 15 125.27




	Tomasz Suchanek 140.41 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Sylwia         Łada                  120.78 -  330: 378   71
    2    26 Łukasz         Sornek                129.95 +  445: 425  180
    3    15 Szymon         Dąbrowski             137.49 +  463: 412  187
    4    20 Jakub          Błażejewski           144.41 +  411: 346  194
    5    12 Rafał          Wesołowski            129.47 +  421: 407  179
    6     8 Miłosz         Wrzałek               150.64 -  299: 449  101
    7    10 Łukasz         Tuszyński             150.86 +  383: 362  201
    8    10 Irena          Sołdan                139.18 -  422: 440   89
    9    16 Ryszard        Korpalski             122.17 +  446: 382  172
   10     9 Michał         Alabrudziński         157.62 -  354: 406  108
   11    17 Tomasz         Górka                 137.12 +  388: 326  187
   12     9 Kacper         Zegadło               153.43 -  345: 394  103
   13    10 Bartłomiej     Pawlak                127.52 +  433: 296  178
   14     9 Łukasz         Bobowski              148.34 -  359: 488   98
   15    17 Kamil          Kister                145.25 -  314: 429   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2143  / 15 142.87




	Natalia Woźniak 140.29 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Ala            Białobrzewska         119.83 -  376: 495   70
    2    32 Maciej         Nawrocki              130.40 +  352: 341  180
    3    21 Łukasz         Tuszyński             150.86 +  440: 374  201
    4    16 Łukasz         Bobowski              148.34 +  407: 351  198
    5    10 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  391: 479   89
    6    12 Jakub          Szymczak              143.89 +  487: 427  194
    7    16 Jakub          Błażejewski           144.41 +  414: 397  194
    8     5 Grzegorz       Kurowski              148.60 -  312: 436   99
    9    15 Jakub          Zaryński              148.52 +  386: 301  199
   10    12 Wojciech       Zemło                 143.68 -  389: 415   94
   11    12 Bartłomiej     Pawlak                127.52 -  370: 580   78
   12    17 Marek          Rogalski              131.24 -  377: 382   81
   13    23 Andrzej        Kroc                  131.86 -  294: 308   82
   14    24 Adam           Grzelec               128.87 +  472: 337  179
   15    19 Rafał          Wesołowski            129.47 +  419: 354  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2117  / 15 141.13




	Maciej Sancewicz 139.30 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Artur          Wawrzynowski          119.39 +  397: 392  169
    2    12 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 +  496: 400  189
    3     4 Piotr          Broda                 136.48 +  456: 366  186
    4     3 Michał         Alabrudziński         157.62 +  396: 312  208
    5     3 Jakub          Szymczak              143.89 +  434: 373  194
    6     1 Stanisław      Rydzik                147.79 -  325: 477   98
    7     3 Mariusz        Skrobosz              150.84 -  329: 448  101
    8     7 Szymon         Płachta               142.38 -  319: 434   92
    9     8 Paweł          Pogorzelski           140.86 -  349: 516   91
   10    15 Kacper         Zegadło               153.43 -  312: 419  103
   11    18 Łukasz         Tuszyński             150.86 -  374: 423  101
   12    24 Jakub          Onoszko               123.69 -  335: 412   74
   13    32 Tomasz         Sehnal                125.48 +  406: 332  175
   14    29 Czesław        Grajewski             124.49 +  439: 427  174
   15    25 Ryszard        Korpalski             122.17 +  420: 292  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2127  / 15 141.80




	Małgorzata Deszczyńska 139.28 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Zbigniew       Rybak                 118.92 +  464: 356  169
    2    12 Maciej         Sancewicz             139.30 -  400: 496   89
    3    18 Krzysztof      Mówka                 148.07 +  438: 409  198
    4    11 Piotr          Broda                 136.48 +  393: 304  186
    5    10 Natalia        Woźniak               140.29 +  479: 391  190
    6     3 Jakub          Zaryński              148.52 +  334: 309  199
    7     2 Szymon         Płachta               142.38 +  429: 388  192
    8     3 Miłosz         Wrzałek               150.64 -  328: 364  101
    9     5 Irena          Sołdan                139.18 -  353: 381   89
   10    10 Joanna         Juszczak              140.96 -  343: 423   91
   11     9 Jakub          Szymczak              143.89 +  402: 325  194
   12     8 Paweł          Pogorzelski           140.86 -  397: 423   91
   13    15 Marek          Rogalski              131.24 +  502: 244  181
   14    10 Rafał          Matczak               138.19 +  400: 360  188
   15     5 Dariusz        Kosz                  154.77 -  358: 450  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2263  / 15 150.87




	Irena Sołdan 139.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maria          Krzyżanowska          118.28 +  388: 349  168
    2    15 Artur          Irzyk                 143.55 -  418: 443   94
    3    31 Grażyna        Wesołowska            122.51 +  374: 367  173
    4    14 Tomasz         Zwoliński             149.94 +  544: 308  200
    5     7 Jakub          Zaryński              148.52 -  385: 411   99
    6    18 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 +  400: 368  178
    7    15 Jakub          Szymczak              143.89 +  435: 385  194
    8    10 Tomasz         Suchanek              140.41 +  440: 422  190
    9     5 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 +  381: 353  189
   10     1 Stanisław      Rydzik                147.79 +  403: 389  198
   11     1 Dariusz        Kosz                  154.77 +  332: 314  205
   12     3 Szymon         Płachta               142.38 -  332: 476   92
   13     3 Dawid          Adamczyk              151.76 -  354: 404  102
   14     5 Mariusz        Wrześniewski          148.14 -  353: 484   98
   15     9 Łukasz         Bobowski              148.34 -  367: 378   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2278  / 15 151.87




	Rafał Matczak 138.19 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Andrzej        Bednaruk              116.40 +  459: 452  166
    2    13 Maciej         Skrzypczak            121.61 +  410: 353  172
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 +  449: 376  178
    4     4 Miłosz         Wrzałek               150.64 +  501: 301  201
    5     2 Wojciech       Zemło                 143.68 +  419: 396  194
    6     2 Dariusz        Kosz                  154.77 +  392: 352  205
    7     1 Stanisław      Rydzik                147.79 -  306: 350   98
    8     2 Mariusz        Skrobosz              150.84 +  361: 346  201
    9     2 Grzegorz       Kurowski              148.60 -  364: 392   99
   10     5 Mariusz        Wrześniewski          148.14 -  373: 446   98
   11     6 Mirosław       Uglik                 146.66 -  287: 387   97
   12    11 Łukasz         Bobowski              148.34 +  366: 352  198
   13     8 Kacper         Zegadło               153.43 -  374: 386  103
   14    10 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  360: 400   89
   15    13 Bartłomiej     Pawlak                127.52 -  418: 484   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2177  / 15 145.13




	Marek Dudkiewicz 138.06 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Konrad         Mikusek               116.04 -  322: 398   66
    2    27 Artur          Wawrzynowski          119.39 -  374: 391   69
    3    40 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  442: 295  160
    4    35 Marta          Bajorek               133.96 -  335: 429   84
    5    40 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  460: 313  161
    6    30 Marcin         Rogala                134.32 +  445: 307  184
    7    22 Paweł          Maciejczuk            127.08 +  419: 383  177
    8    17 Grażyna        Wesołowska            122.51 +  443: 370  173
    9    11 Michał         Alabrudziński         157.62 -  383: 413  108
   10    19 Ryszard        Korpalski             122.17 +  393: 360  172
   11    15 Justyna        Górka                 145.04 -  281: 374   95
   12    18 Adam           Grzelec               128.87 +  379: 331  179
   13    11 Łukasz         Tuszyński             150.86 -  323: 397  101
   14    15 Tomasz         Lempart               140.91 -  383: 399   91
   15    23 Tomasz         Górka                 137.12 +  495: 358  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2007  / 15 133.80




	Katarzyna Polak 137.60 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Maciej         Dąbrowski             115.98 +  531: 302  166
    2     3 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 -  371: 385   78
    3    13 Adam           Grzelec               128.87 -  369: 443   79
    4    25 Ala            Białobrzewska         119.83 +  436: 342  170
    5    18 Bartosz        Bartczak              111.56 -  338: 350   62
    6    25 Piotr          Broda                 136.48 +  378: 373  186
    7    20 Grzegorz       Łukasik               148.13 +  402: 369  198
    8    16 Maciej         Skrzypczak            121.61 -  309: 505   72
    9    23 Jakub          Błażejewski           144.41 +  390: 349  194
   10    13 Tomasz         Lempart               140.91 -  365: 420   91
   11    24 Andrzej        Kroc                  131.86 +  376: 316  182
   12    21 Marta          Bajorek               133.96 -  330: 437   84
   13    20 Szymon         Dąbrowski             137.49 -  373: 387   87
   14    26 Tomasz         Górka                 137.12 -  352: 414   87
   15    32 Konrad         Mikusek               116.04 +  400: 326  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 15 126.80




	Szymon Dąbrowski 137.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Bartosz        Bartczak              111.56 +  452: 304  162
    2    16 Piotr          Broda                 136.48 -  420: 437   86
    3    15 Tomasz         Suchanek              140.41 -  412: 463   90
    4    24 Joanna         Ostrowska             126.37 -  411: 459   76
    5    32 Ala            Białobrzewska         119.83 -  274: 475   70
    6    37 Łukasz         Sornek                129.95 -  307: 498   80
    7    41 Krzysztof      Zawadzki              111.47 =  423: 423  111
    8    45 PAUZA
    9    41 Eliza          Tyszka                100.00 +  650: 179  150
   10    34 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  403: 350  179
   11    26 Grzegorz       Łukasik               148.13 +  429: 372  198
   12    23 Maciej         Perzyński             128.59 +  404: 314  179
   13    20 Katarzyna      Polak                 137.60 +  387: 373  188
   14    17 Wojciech       Zemło                 143.68 +  407: 397  194
   15    14 Juliusz        Czupryniak            140.86 -  337: 400   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 14 132.43




	Tomasz Górka 137.12 Kraków         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  417: 303  161
    2     5 Janusz         Krupiński             134.16 -  361: 396   84
    3    14 Juliusz        Czupryniak            140.86 +  447: 388  191
    4    22 Jakub          Onoszko               123.69 +  432: 372  174
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 +  346: 331  178
    6     6 Katarzyna      Ślusarska             124.08 -  427: 437   74
    7     7 Grzegorz       Kurowski              148.60 -  320: 419   99
    8    20 Adam           Grzelec               128.87 +  389: 367  179
    9     9 Kacper         Zegadło               153.43 +  418: 410  203
   10     6 Paweł          Pogorzelski           140.86 -  300: 390   91
   11    17 Tomasz         Suchanek              140.41 -  326: 388   90
   12    16 Maciej         Czupryniak            150.40 -  275: 453  100
   13    22 Mariusz        Orzeł                 126.88 -  272: 451   77
   14    26 Katarzyna      Polak                 137.60 +  414: 352  188
   15    23 Marek          Dudkiewicz            138.06 -  358: 495   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1977  / 15 131.80




	Robert Kamiński 136.77 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  421: 307  160
    2     2 Ryszard        Korpalski             122.17 +  448: 309  172
    3     7 Szymon         Płachta               142.38 -  269: 426   92
    4    18 Janusz         Krupiński             134.16 -  296: 479   84
    5    27 Tomasz         Zwoliński             149.94 +  397: 364  200
    6    21 Grzegorz       Kurowski              148.60 -  387: 574   99
    7    26 Maciej         Czupryniak            150.40 -  370: 439  100
    8    26 Bartłomiej     Pawlak                127.52 -  322: 425   78
    9    32 Mariusz        Orzeł                 126.88 -  314: 379   77
   10    40 Mariusz        Rostkowski            108.91 +  539: 285  159
   11    33 Tomasz         Sehnal                125.48 +  384: 341  175
   12    25 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  444: 345  178
   13    21 Jakub          Onoszko               123.69 +  357: 281  174
   14    19 Artur          Irzyk                 143.55 +  499: 281  194
   15    12 Tomasz         Lempart               140.91 =  391: 391  141
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2083  / 15 138.87




	Piotr Broda 136.48 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Mariusz        Rostkowski            108.91 +  387: 241  159
    2    16 Szymon         Dąbrowski             137.49 +  437: 420  187
    3     4 Maciej         Sancewicz             139.30 -  366: 456   89
    4    11 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  304: 393   89
    5    17 Dawid          Adamczyk              151.76 -  352: 437  102
    6    25 Katarzyna      Polak                 137.60 -  373: 378   88
    7    36 Andrzej        Bednaruk              116.40 +  564: 330  166
    8    28 Joanna         Ostrowska             126.37 +  406: 336  176
    9    22 Maciej         Perzyński             128.59 +  467: 363  179
   10    16 Maciej         Skrzypczak            121.61 +  502: 325  172
   11    11 Paweł          Maciejczuk            127.08 +  359: 297  177
   12    12 Justyna        Górka                 145.04 -  377: 443   95
   13    12 Wojciech       Zemło                 143.68 +  343: 332  194
   14    11 Joanna         Juszczak              140.96 +  404: 336  191
   15     7 Łukasz         Tuszyński             150.86 -  334: 423  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2165  / 15 144.33




	Marcin Rogala 134.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Katarzyna      Szachowicz            102.00 +  408: 351  152
    2    10 Jakub          Szymczak              143.89 +  365: 344  194
    3    10 Grzegorz       Kurowski              148.60 -  352: 491   99
    4    19 Mariusz        Skrobosz              150.84 -  342: 396  101
    5    24 Mieczysław     Pastuszak             123.36 -  317: 391   73
    6    30 Marek          Dudkiewicz            138.06 -  307: 445   88
    7    38 Renata         Andracka              123.87 +  399: 345  174
    8    33 Paweł          Maciejczuk            127.08 -  304: 444   77
    9    35 Jerzy          Matyasik              127.52 +  410: 297  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  /  9 126.22




	Janusz Krupiński 134.16 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  506: 238  150
    2     5 Tomasz         Górka                 137.12 +  396: 361  187
    3     2 Michał         Alabrudziński         157.62 -  345: 375  108
    4    18 Robert         Kamiński              136.77 +  479: 296  187
    5     6 Zbigniew       Wietecki              130.74 +  360: 344  181
    6     5 Wojciech       Zemło                 143.68 +  427: 385  194
    7     5 Tomasz         Lempart               140.91 +  354: 347  191
    8     1 Stanisław      Rydzik                147.79 -  333: 384   98
    9     6 Dawid          Adamczyk              151.76 -  354: 398  102
   10     8 Juliusz        Czupryniak            140.86 +  483: 285  191
   11     4 Paweł          Pogorzelski           140.86 +  395: 388  191
   12     4 Miłosz         Wrzałek               150.64 +  418: 261  201
   13     4 Szymon         Płachta               142.38 -  374: 438   92
   14     3 Dariusz        Kosz                  154.77 +  488: 407  205
   15     3 Mariusz        Wrześniewski          148.14 +  464: 376  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2476  / 15 165.07




	Marta Bajorek 133.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         157.62 -  289: 413  108
    2    38 Juliusz        Czupryniak            140.86 -  248: 540   91
    3    43 Maciej         Perzyński             128.59 +  465: 327  179
    4    35 Marek          Dudkiewicz            138.06 +  429: 335  188
    5    29 Adam           Grzelec               128.87 -  306: 336   79
    6    34 Joanna         Ostrowska             126.37 +  409: 305  176
    7    29 Adrian         Ziemniewicz           128.16 -  354: 383   78
    8    32 Grzegorz       Łukasik               148.13 +  378: 358  198
    9    29 Krzysztof      Mówka                 148.07 -  292: 463   98
   10    31 Grażyna        Wesołowska            122.51 +  497: 332  173
   11    28 Konrad         Mikusek               116.04 +  439: 303  166
   12    21 Katarzyna      Polak                 137.60 +  437: 330  188
   13    14 Maciej         Czupryniak            150.40 -  366: 385  100
   14    18 Mariusz        Orzeł                 126.88 +  450: 375  177
   15    15 Jakub          Zaryński              148.52 -  350: 365   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2098  / 15 139.87




	Andrzej Kroc 131.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  154.77 -  387: 435  105
    2    30 Tomasz         Sehnal                125.48 +  395: 351  175
    3    12 Mariusz        Orzeł                 126.88 +  409: 337  177
    4    10 Jakub          Szymczak              143.89 -  250: 447   94
    5    25 Paweł          Pogorzelski           140.86 -  335: 512   91
    6    31 Maciej         Czupryniak            150.40 -  309: 413  100
    7    40 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  461: 351  178
    8    31 Jerzy          Matyasik              127.52 +  396: 312  178
    9    27 Artur          Irzyk                 143.55 +  445: 354  194
   10    18 Łukasz         Bobowski              148.34 -  321: 397   98
   11    24 Katarzyna      Polak                 137.60 -  316: 376   88
   12    30 Grzegorz       Łukasik               148.13 +  426: 289  198
   13    23 Natalia        Woźniak               140.29 +  308: 294  190
   14    21 Rafał          Wesołowski            129.47 +  357: 307  179
   15    16 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 +  440: 391  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2223  / 15 148.20




	Marek Rogalski 131.24 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               153.43 -  334: 415  103
    2    24 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  349: 321  178
    3    29 Jakub          Szymczak              143.89 -  323: 511   94
    4    34 Krzysztof      Mówka                 148.07 +  464: 314  198
    5    23 Małgorzata     Sulejewska            140.58 +  437: 414  191
    6    16 Bartłomiej     Pawlak                127.52 +  454: 376  178
    7    12 Juliusz        Czupryniak            140.86 -  372: 448   91
    8    21 Bartosz        Bartczak              111.56 +  396: 322  162
    9    10 Rafał          Wesołowski            129.47 +  427: 359  179
   10     7 Mirosław       Uglik                 146.66 -  334: 478   97
   11    14 Łukasz         Bobowski              148.34 -  254: 499   98
   12    17 Natalia        Woźniak               140.29 +  382: 377  190
   13    15 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  244: 502   89
   14    22 Jakub          Zaryński              148.52 -  297: 493   99
   15    24 Michał         Waszkiewicz           143.17 +  396: 392  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2140  / 15 142.67




	Rafał Błaszkiewicz 130.83 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Adamczyk              151.76 -  405: 446  102
    2    25 Małgorzata     Sulejewska            140.58 -  327: 386   91
    3    37 Bartosz        Bartczak              111.56 -  314: 431   62
    4    43 Ewelina        Kister                126.36 +  530: 327  176
    5    34 Zbigniew       Rybak                 118.92 +  387: 321  169
    6    28 Maciej         Skrzypczak            121.61 -  387: 390   72
    7    31 Maciej         Perzyński             128.59 -  420: 446   79
    8    36 Sylwia         Łada                  120.78 -  369: 410   71
    9    40 Maciej         Dąbrowski             115.98 -  395: 420   66
   10    41 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  445: 334  161
   11    37 Jakub          Błażejewski           144.41 -  374: 386   94
   12    40 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  397: 306  150
   13    37 Katarzyna      Szachowicz            102.00 +  386: 316  152
   14    32 Grzegorz       Łukasik               148.13 +  441: 333  198
   15    27 Krzysztof      Mówka                 148.07 -  437: 508   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 15 116.07




	Zbigniew Wietecki 130.74 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Tuszyński             150.86 +  419: 362  201
    2     4 Justyna        Górka                 145.04 +  451: 291  195
    3     6 Jakub          Zaryński              148.52 -  311: 444   99
    4    13 Małgorzata     Sulejewska            140.58 +  437: 358  191
    5     6 Janusz         Krupiński             134.16 -  344: 360   84
    6    13 Paweł          Pogorzelski           140.86 -  469: 480   91
    7    19 Rafał          Wesołowski            129.47 -  427: 442   79
    8    25 Mieczysław     Pastuszak             123.36 -  314: 482   73
    9    31 Zbigniew       Rybak                 118.92 -  405: 421   69
   10    35 Agnieszka      Matus                 122.46 -  266: 385   72
   11    38 Katarzyna      Szachowicz            102.00 -  313: 417   52
   12    41 Krzysztof      Zawadzki              111.47 -  375: 505   61
   13    44 PAUZA
   14    41 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  451: 367  150
   15    41 Eliza          Tyszka                100.00 +  453: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 14 111.93




	Maciej Nawrocki 130.40 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              150.84 -  311: 446  101
    2    32 Natalia        Woźniak               140.29 -  341: 352   90
    3    36 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  361: 324  178
    4    33 Paweł          Maciejczuk            127.08 -  300: 396   77
    5    39 Tomasz         Sehnal                125.48 +  393: 354  175
    6    35 Krzysztof      Mówka                 148.07 -  328: 395   98
    7    39 Joanna         Ostrowska             126.37 -  273: 403   76
    8    39 Renata         Andracka              123.87 -  320: 381   74
    9    45 PAUZA
   10    39 Andrzej        Bednaruk              116.40 -  263: 427   66
   11    40 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  367: 298  179
   12    39 Mariusz        Rostkowski            108.91 -  319: 337   59
   13    42 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  404: 314  161
   14    38 Mieczysław     Pastuszak             123.36 +  393: 381  173
   15    35 Maciej         Perzyński             128.59 +  395: 336  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 14 120.43




	Łukasz Sornek 129.95 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               150.64 -  403: 438  101
    2    26 Tomasz         Suchanek              140.41 -  425: 445   90
    3    34 Artur          Wawrzynowski          119.39 -  263: 425   69
    4    40 Maria          Krzyżanowska          118.28 +  378: 352  168
    5    41 Mariusz        Rostkowski            108.91 +  395: 328  159
    6    37 Szymon         Dąbrowski             137.49 +  498: 307  187
    7    24 Maciej         Skrzypczak            121.61 -  398: 450   72
    8    29 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  355: 322  179
    9    25 Adam           Grzelec               128.87 -  314: 431   79
   10    30 Tomasz         Sehnal                125.48 +  475: 312  175
   11    23 Bartosz        Bartczak              111.56 -  287: 296   62
   12    32 Małgorzata     Sulejewska            140.58 -  362: 372   91
   13    30 Zbigniew       Rybak                 118.92 -  229: 521   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 13 115.46




	Rafał Wesołowski 129.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Czupryniak            150.40 +  429: 384  200
    2     1 Mariusz        Orzeł                 126.88 +  422: 343  177
    3     1 Mirosław       Uglik                 146.66 +  388: 386  197
    4     1 Stanisław      Rydzik                147.79 -  322: 517   98
    5    12 Tomasz         Suchanek              140.41 -  407: 421   90
    6    11 Dawid          Adamczyk              151.76 -  309: 375  102
    7    19 Zbigniew       Wietecki              130.74 +  442: 427  181
    8    11 Tomasz         Lempart               140.91 +  560: 262  191
    9    10 Marek          Rogalski              131.24 -  359: 427   81
   10    17 Justyna        Górka                 145.04 -  334: 413   95
   11    20 Ryszard        Korpalski             122.17 -  308: 344   72
   12    26 Jakub          Błażejewski           144.41 +  379: 365  194
   13    26 Bartosz        Bartczak              111.56 +  364: 351  162
   14    21 Andrzej        Kroc                  131.86 -  307: 357   82
   15    19 Natalia        Woźniak               140.29 -  354: 419   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2012  / 15 134.13




	Adam Grzelec 128.87 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             149.94 +  394: 341  200
    2    14 Stanisław      Rydzik                147.79 -  387: 413   98
    3    13 Katarzyna      Polak                 137.60 +  443: 369  188
    4    23 Juliusz        Czupryniak            140.86 -  341: 396   91
    5    29 Marta          Bajorek               133.96 +  336: 306  184
    6    19 Kacper         Zegadło               153.43 -  307: 418  103
    7    27 Mieczysław     Pastuszak             123.36 +  376: 284  173
    8    20 Tomasz         Górka                 137.12 -  367: 389   87
    9    25 Łukasz         Sornek                129.95 +  431: 314  180
   10    20 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 -  372: 403   78
   11    21 Kamil          Kister                145.25 +  352: 342  195
   12    18 Marek          Dudkiewicz            138.06 -  331: 379   88
   13    25 Artur          Irzyk                 143.55 -  342: 462   94
   14    24 Natalia        Woźniak               140.29 -  337: 472   90
   15    30 Małgorzata     Sulejewska            140.58 -  413: 418   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1940  / 15 129.33




	Krzysztof Sporczyk 128.62 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              148.60 -  334: 378   99
    2    23 Andrzej        Bednaruk              116.40 -  336: 373   66
    3    44 Eliza          Tyszka                100.00 +  429: 194  150
    4    37 Maciej         Dąbrowski             115.98 +  383: 320  166
    5    19 Mariusz        Wrześniewski          148.14 -  339: 502   98
    6    27 Jerzy          Matyasik              127.52 +  384: 319  178
    7    25 Tomasz         Zwoliński             149.94 -  357: 368  100
    8    29 Łukasz         Sornek                129.95 -  322: 355   80
    9    33 Jakub          Onoszko               123.69 -  334: 455   74
   10    34 Szymon         Dąbrowski             137.49 -  350: 403   87
   11    40 Maciej         Nawrocki              130.40 -  298: 367   80
   12    42 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  321: 293  160
   13    43 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  392: 314  150
   14    37 Adrian         Ziemniewicz           128.16 -  373: 403   78
   15    40 Tomasz         Sehnal                125.48 +  362: 299  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 15 116.07




	Maciej Perzyński 128.59 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jakub          Zaryński              148.52 -  322: 451   99
    2    28 Bartłomiej     Pawlak                127.52 -  358: 427   78
    3    43 Marta          Bajorek               133.96 -  327: 465   84
    4    41 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  335: 426   78
    5    44 Eliza          Tyszka                100.00 +  369: 221  150
    6    42 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  480: 315  160
    7    31 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 +  446: 420  181
    8    34 Czesław        Grajewski             124.49 +  369: 344  174
    9    22 Piotr          Broda                 136.48 -  363: 467   86
   10    33 Maria          Krzyżanowska          118.28 +  450: 365  168
   11    27 Krzysztof      Mówka                 148.07 -  370: 448   98
   12    23 Szymon         Dąbrowski             137.49 -  314: 404   87
   13    35 Konrad         Mikusek               116.04 -  386: 400   66
   14    36 Artur          Wawrzynowski          119.39 +  344: 342  169
   15    35 Maciej         Nawrocki              130.40 -  336: 395   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 15 117.20




	Adrian Ziemniewicz 128.16 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Bobowski              148.34 +  494: 365  198
    2     8 Jakub          Błażejewski           144.41 -  364: 379   94
    3    19 Zbigniew       Rybak                 118.92 +  431: 326  169
    4    15 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 -  385: 391   78
    5    22 Grażyna        Wesołowska            122.51 +  392: 370  173
    6    20 Bartosz        Bartczak              111.56 -  241: 416   62
    7    29 Marta          Bajorek               133.96 +  383: 354  184
    8    14 Kacper         Zegadło               153.43 -  387: 424  103
    9    17 Jakub          Szymczak              143.89 -  276: 492   94
   10    24 Jakub          Onoszko               123.69 -  349: 459   74
   11    36 Maria          Krzyżanowska          118.28 -  375: 450   68
   12    35 Tomasz         Sehnal                125.48 -  354: 389   75
   13    39 Maciej         Dąbrowski             115.98 +  377: 356  166
   14    37 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  403: 373  179
   15    29 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  413: 373  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1895  / 15 126.33




	Waldemar Czerwoniec 128.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Wrześniewski          148.14 -  424: 440   98
    2    24 Marek          Rogalski              131.24 -  321: 349   81
    3    36 Maciej         Nawrocki              130.40 -  324: 361   80
    4    41 Maciej         Perzyński             128.59 +  426: 335  179
    5    38 Maciej         Dąbrowski             115.98 -  325: 397   66
    6    39 Ewelina        Kister                126.36 +  371: 322  176
    7    40 Andrzej        Kroc                  131.86 -  351: 461   82
    8    40 Maria          Krzyżanowska          118.28 -  412: 423   68
    9    42 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  527: 246  160
   10    36 Sylwia         Łada                  120.78 +  407: 290  171
   11    29 Mieczysław     Pastuszak             123.36 +  401: 355  173
   12    25 Robert         Kamiński              136.77 -  345: 444   87
   13    29 Agnieszka      Matus                 122.46 -  354: 419   72
   14    33 Andrzej        Bednaruk              116.40 +  396: 378  166
   15    29 Adrian         Ziemniewicz           128.16 -  373: 413   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 15 115.80




	Andrzej Kwiatkowski 127.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Łukasik               148.13 +  419: 347  198
    2     3 Katarzyna      Polak                 137.60 +  385: 371  188
    3     8 Rafał          Matczak               138.19 -  376: 449   88
    4    15 Adrian         Ziemniewicz           128.16 +  391: 385  178
    5    11 Tomasz         Górka                 137.12 -  331: 346   87
    6    18 Irena          Sołdan                139.18 -  368: 400   89
    7    21 Jakub          Onoszko               123.69 +  507: 418  174
    8    19 Jakub          Błażejewski           144.41 +  408: 401  194
    9    14 Joanna         Juszczak              140.96 -  406: 410   91
   10    20 Adam           Grzelec               128.87 +  403: 372  179
   11    16 Ala            Białobrzewska         119.83 +  402: 323  170
   12     6 Mariusz        Wrześniewski          148.14 -  332: 405   98
   13    16 Krzysztof      Mówka                 148.07 +  457: 306  198
   14    12 Miłosz         Wrzałek               150.64 -  320: 433  101
   15    16 Andrzej        Kroc                  131.86 -  391: 440   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2115  / 15 141.00




	Jerzy Matyasik 127.52 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Mówka                 148.07 -  357: 384   98
    2    37 Maciej         Dąbrowski             115.98 +  511: 316  166
    3    16 Maciej         Skrzypczak            121.61 -  321: 406   72
    4    32 Grażyna        Wesołowska            122.51 -  376: 449   73
    5    36 Andrzej        Bednaruk              116.40 +  416: 352  166
    6    27 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  319: 384   79
    7    33 Agnieszka      Matus                 122.46 +  377: 327  172
    8    31 Andrzej        Kroc                  131.86 -  312: 396   82
    9    35 Marcin         Rogala                134.32 -  297: 410   84
   10    37 Ewelina        Kister                126.36 +  451: 318  176
   11    35 Czesław        Grajewski             124.49 -  308: 372   74
   12    36 Katarzyna      Szachowicz            102.00 +  408: 361  152
   13    36 Sylwia         Łada                  120.78 -  309: 400   71
   14    39 Mariusz        Rostkowski            108.91 +  416: 341  159
   15    28 Jakub          Onoszko               123.69 -  316: 475   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 15 113.20




	Bartłomiej Pawlak 127.52 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Stanisław      Rydzik                147.79 -  388: 455   98
    2    28 Maciej         Perzyński             128.59 +  427: 358  179
    3    28 Joanna         Ostrowska             126.37 +  481: 372  176
    4    12 Katarzyna      Ślusarska             124.08 -  420: 437   74
    5    16 Artur          Wawrzynowski          119.39 +  414: 309  169
    6    16 Marek          Rogalski              131.24 -  376: 454   81
    7    18 Krzysztof      Mówka                 148.07 -  343: 435   98
    8    26 Robert         Kamiński              136.77 +  425: 322  187
    9    19 Grażyna        Wesołowska            122.51 +  479: 383  173
   10    14 Maciej         Czupryniak            150.40 +  401: 371  200
   11    12 Natalia        Woźniak               140.29 +  580: 370  190
   12     7 Juliusz        Czupryniak            140.86 -  327: 412   91
   13    10 Tomasz         Suchanek              140.41 -  296: 433   90
   14    16 Paweł          Maciejczuk            127.08 +  385: 377  177
   15    13 Rafał          Matczak               138.19 +  484: 418  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2171  / 15 144.73




	Paweł Maciejczuk 127.08 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mirosław       Uglik                 146.66 -  319: 489   97
    2    29 Mieczysław     Pastuszak             123.36 -  395: 414   73
    3    38 Renata         Andracka              123.87 +  461: 390  174
    4    33 Maciej         Nawrocki              130.40 +  396: 300  180
    5    28 Jakub          Onoszko               123.69 -  322: 583   74
    6    33 Czesław        Grajewski             124.49 +  367: 363  174
    7    22 Marek          Dudkiewicz            138.06 -  383: 419   88
    8    33 Marcin         Rogala                134.32 +  444: 304  184
    9    28 Bartosz        Bartczak              111.56 +  453: 404  162
   10    22 Jakub          Zaryński              148.52 +  418: 390  199
   11    11 Piotr          Broda                 136.48 -  297: 359   86
   12    14 Tomasz         Lempart               140.91 +  394: 388  191
   13    13 Łukasz         Bobowski              148.34 -  304: 395   98
   14    16 Bartłomiej     Pawlak                127.52 -  377: 385   78
   15    20 Artur          Irzyk                 143.55 -  405: 407   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1952  / 15 130.13




	Mariusz Orzeł 126.88 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kamil          Kister                145.25 +  567: 342  195
    2     1 Rafał          Wesołowski            129.47 -  343: 422   79
    3    12 Andrzej        Kroc                  131.86 -  337: 409   82
    4    26 Czesław        Grajewski             124.49 -  360: 374   74
    5    33 Renata         Andracka              123.87 +  432: 311  174
    6    26 Grażyna        Wesołowska            122.51 -  384: 414   73
    7    30 Michał         Alabrudziński         157.62 -  343: 359  108
    8    37 Maciej         Dąbrowski             115.98 +  373: 297  166
    9    32 Robert         Kamiński              136.77 +  379: 314  187
   10    26 Zbigniew       Rybak                 118.92 -  348: 353   69
   11    30 Artur          Wawrzynowski          119.39 +  399: 285  169
   12    29 Konrad         Mikusek               116.04 +  474: 298  166
   13    22 Tomasz         Górka                 137.12 +  451: 272  187
   14    18 Marta          Bajorek               133.96 -  375: 450   84
   15    18 Ala            Białobrzewska         119.83 +  439: 319  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1983  / 15 132.20




	Joanna Ostrowska 126.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Justyna        Górka                 145.04 -  362: 524   95
    2    36 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  345: 262  161
    3    28 Bartłomiej     Pawlak                127.52 -  372: 481   78
    4    24 Szymon         Dąbrowski             137.49 +  459: 411  187
    5    30 Jakub          Błażejewski           144.41 -  354: 394   94
    6    34 Marta          Bajorek               133.96 -  305: 409   84
    7    39 Maciej         Nawrocki              130.40 +  403: 273  180
    8    28 Piotr          Broda                 136.48 -  336: 406   86
    9    38 Ewelina        Kister                126.36 +  509: 291  176
   10    27 Konrad         Mikusek               116.04 -  368: 387   66
   11    32 Renata         Andracka              123.87 +  381: 352  174
   12    31 Czesław        Grajewski             124.49 -  326: 445   74
   13    33 Artur          Wawrzynowski          119.39 +  380: 315  169
   14    31 Sylwia         Łada                  120.78 -  380: 391   71
   15    33 Bartosz        Bartczak              111.56 +  419: 398  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1857  / 15 123.80




	Ewelina Kister 126.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jakub          Błażejewski           144.41 -  269: 411   94
    2    42 Grzegorz       Łukasik               148.13 -  355: 363   98
    3    39 Paweł          Pogorzelski           140.86 -  270: 413   91
    4    43 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 -  327: 530   81
    5    43 Maria          Krzyżanowska          118.28 +  474: 411  168
    6    39 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  322: 371   78
    7    45 PAUZA
    8    41 Katarzyna      Szachowicz            102.00 +  357: 352  152
    9    38 Joanna         Ostrowska             126.37 -  291: 509   76
   10    37 Jerzy          Matyasik              127.52 -  318: 451   78
   11    39 Małgorzata     Sulejewska            140.58 -  426: 471   91
   12    43 Eliza          Tyszka                100.00 +  434: 242  150
   13    38 Grażyna        Wesołowska            122.51 -  331: 368   73
   14    43 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  414: 316  160
   15    42 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  390: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 14 110.00




	Tomasz Sehnal 125.48 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jakub          Szymczak              143.89 -  314: 469   94
    2    30 Andrzej        Kroc                  131.86 -  351: 395   82
    3    35 Maciej         Czupryniak            150.40 -  382: 414  100
    4    42 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  439: 224  160
    5    39 Maciej         Nawrocki              130.40 -  354: 393   80
    6    38 Sylwia         Łada                  120.78 +  401: 345  171
    7    34 Zbigniew       Rybak                 118.92 -  360: 432   69
    8    38 Eliza          Tyszka                100.00 +  329: 244  150
    9    39 Małgorzata     Sulejewska            140.58 +  345: 268  191
   10    30 Łukasz         Sornek                129.95 -  312: 475   80
   11    33 Robert         Kamiński              136.77 -  341: 384   87
   12    35 Adrian         Ziemniewicz           128.16 +  389: 354  178
   13    32 Maciej         Sancewicz             139.30 -  332: 406   89
   14    35 Grażyna        Wesołowska            122.51 -  284: 375   73
   15    40 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  299: 362   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 15 112.20




	Czesław Grajewski 124.49 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Zemło                 143.68 -  307: 329   94
    2    33 Paweł          Pogorzelski           140.86 +  413: 333  191
    3    23 Dariusz        Kosz                  154.77 -  356: 556  105
    4    26 Mariusz        Orzeł                 126.88 +  374: 360  177
    5    26 Łukasz         Bobowski              148.34 -  294: 392   98
    6    33 Paweł          Maciejczuk            127.08 -  363: 367   77
    7    35 Katarzyna      Szachowicz            102.00 +  343: 241  152
    8    34 Maciej         Perzyński             128.59 -  344: 369   79
    9    36 Renata         Andracka              123.87 +  332: 326  174
   10    32 Michał         Waszkiewicz           143.17 -  376: 481   93
   11    35 Jerzy          Matyasik              127.52 +  372: 308  178
   12    31 Joanna         Ostrowska             126.37 +  445: 326  176
   13    24 Kamil          Kister                145.25 -  358: 364   95
   14    29 Maciej         Sancewicz             139.30 -  427: 439   89
   15    31 Maciej         Skrzypczak            121.61 +  398: 379  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 15 130.00




	Katarzyna Ślusarska 124.08 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Artur          Irzyk                 143.55 -  313: 453   94
    2    31 Maciej         Czupryniak            150.40 +  432: 405  200
    3    17 Kamil          Kister                145.25 +  440: 325  195
    4    12 Bartłomiej     Pawlak                127.52 +  437: 420  178
    5     5 Mirosław       Uglik                 146.66 +  462: 405  197
    6     6 Tomasz         Górka                 137.12 +  437: 427  187
    7     4 Miłosz         Wrzałek               150.64 -  344: 473  101
    8     6 Dariusz        Kosz                  154.77 -  335: 484  105
    9    12 Tomasz         Zwoliński             149.94 +  406: 271  200
   10    11 Jakub          Szymczak              143.89 -  319: 533   94
   11    13 Kacper         Zegadło               153.43 -  339: 469  103
   12    22 Ala            Białobrzewska         119.83 -  356: 360   70
   13    19 Tomasz         Lempart               140.91 -  338: 436   91
   14    27 Konrad         Mikusek               116.04 +  433: 335  166
   15    22 Jakub          Błażejewski           144.41 -  326: 513   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2075  / 15 138.33




	Renata Andracka 123.87 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Waszkiewicz           143.17 -  287: 408   93
    2    39 Zbigniew       Rybak                 118.92 -  352: 376   69
    3    38 Paweł          Maciejczuk            127.08 -  390: 461   77
    4    44 Eliza          Tyszka                100.00 +  358: 241  150
    5    33 Mariusz        Orzeł                 126.88 -  311: 432   77
    6    44 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  517: 294  150
    7    38 Marcin         Rogala                134.32 -  345: 399   84
    8    39 Maciej         Nawrocki              130.40 +  381: 320  180
    9    36 Czesław        Grajewski             124.49 -  326: 332   74
   10    38 Maciej         Dąbrowski             115.98 +  362: 336  166
   11    32 Joanna         Ostrowska             126.37 -  352: 381   76
   12    38 Andrzej        Bednaruk              116.40 -  270: 333   66
   13    41 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  339: 304  160
   14    34 Małgorzata     Sulejewska            140.58 -  369: 412   91
   15    39 Mariusz        Rostkowski            108.91 +  375: 232  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 15 111.47




	Jakub Onoszko 123.69 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Szymon         Płachta               142.38 -  274: 375   92
    2    41 Maria          Krzyżanowska          118.28 +  358: 340  168
    3    32 Mieczysław     Pastuszak             123.36 +  430: 394  173
    4    22 Tomasz         Górka                 137.12 -  372: 432   87
    5    28 Paweł          Maciejczuk            127.08 +  583: 322  177
    6     9 Mariusz        Wrześniewski          148.14 -  369: 484   98
    7    21 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 -  418: 507   78
    8    27 Artur          Wawrzynowski          119.39 -  334: 438   69
    9    33 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  455: 334  179
   10    24 Adrian         Ziemniewicz           128.16 +  459: 349  178
   11    19 Maciej         Skrzypczak            121.61 -  363: 491   72
   12    24 Maciej         Sancewicz             139.30 +  412: 335  189
   13    21 Robert         Kamiński              136.77 -  281: 357   87
   14    23 Agnieszka      Matus                 122.46 -  295: 458   72
   15    28 Jerzy          Matyasik              127.52 +  475: 316  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 15 126.47




	Mieczysław Pastuszak 123.36 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Joanna         Juszczak              140.96 -  388: 468   91
    2    29 Paweł          Maciejczuk            127.08 +  414: 395  177
    3    32 Jakub          Onoszko               123.69 -  394: 430   74
    4    29 Zbigniew       Rybak                 118.92 +  433: 329  169
    5    24 Marcin         Rogala                134.32 +  391: 317  184
    6    22 Jakub          Błażejewski           144.41 -  306: 391   94
    7    27 Adam           Grzelec               128.87 -  284: 376   79
    8    25 Zbigniew       Wietecki              130.74 +  482: 314  181
    9    26 Ala            Białobrzewska         119.83 -  273: 319   70
   10    23 Łukasz         Tuszyński             150.86 -  313: 507  101
   11    29 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  355: 401   78
   12    37 Sylwia         Łada                  120.78 -  292: 462   71
   13    40 Eliza          Tyszka                100.00 +  469: 213  150
   14    38 Maciej         Nawrocki              130.40 -  381: 393   80
   15    36 Grzegorz       Łukasik               148.13 -  328: 338   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 15 113.13




	Grażyna Wesołowska 122.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Lempart               140.91 -  277: 506   91
    2    40 Katarzyna      Szachowicz            102.00 +  382: 330  152
    3    31 Irena          Sołdan                139.18 -  367: 374   89
    4    32 Jerzy          Matyasik              127.52 +  449: 376  178
    5    22 Adrian         Ziemniewicz           128.16 -  370: 392   78
    6    26 Mariusz        Orzeł                 126.88 +  414: 384  177
    7    23 Artur          Irzyk                 143.55 +  415: 344  194
    8    17 Marek          Dudkiewicz            138.06 -  370: 443   88
    9    19 Bartłomiej     Pawlak                127.52 -  383: 479   78
   10    31 Marta          Bajorek               133.96 -  332: 497   84
   11    34 Agnieszka      Matus                 122.46 -  420: 448   72
   12    34 Artur          Wawrzynowski          119.39 -  349: 377   69
   13    38 Ewelina        Kister                126.36 +  368: 331  176
   14    35 Tomasz         Sehnal                125.48 +  375: 284  175
   15    34 Maria          Krzyżanowska          118.28 -  336: 415   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 15 117.93




	Agnieszka Matus 122.46 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Juliusz        Czupryniak            140.86 +  371: 356  191
    2    21 Miłosz         Wrzałek               150.64 -  335: 380  101
    3    27 Justyna        Górka                 145.04 -  352: 397   95
    4    27 Łukasz         Tuszyński             150.86 -  326: 470  101
    5    35 Kamil          Kister                145.25 -  354: 474   95
    6    40 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  391: 341  161
    7    33 Jerzy          Matyasik              127.52 -  327: 377   78
    8    42 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  483: 275  160
    9    37 Maria          Krzyżanowska          118.28 -  260: 422   68
   10    35 Zbigniew       Wietecki              130.74 +  385: 266  181
   11    34 Grażyna        Wesołowska            122.51 +  448: 420  173
   12    27 Artur          Irzyk                 143.55 -  406: 410   94
   13    29 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  419: 354  178
   14    23 Jakub          Onoszko               123.69 +  458: 295  174
   15    21 Zbigniew       Rybak                 118.92 +  426: 376  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2019  / 15 134.60




	Ryszard Korpalski 122.17 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Pogorzelski           140.86 +  549: 368  191
    2     2 Robert         Kamiński              136.77 -  309: 448   87
    3    20 Michał         Waszkiewicz           143.17 +  372: 358  193
    4    21 Konrad         Mikusek               116.04 +  356: 309  166
    5     9 Grzegorz       Kurowski              148.60 +  411: 350  199
    6     7 Szymon         Płachta               142.38 -  300: 549   92
    7    13 Dawid          Adamczyk              151.76 -  387: 413  102
    8    15 Łukasz         Bobowski              148.34 +  356: 344  198
    9    16 Tomasz         Suchanek              140.41 -  382: 446   90
   10    19 Marek          Dudkiewicz            138.06 -  360: 393   88
   11    20 Rafał          Wesołowski            129.47 +  344: 308  179
   12    19 Maciej         Skrzypczak            121.61 +  396: 341  172
   13    17 Ala            Białobrzewska         119.83 -  334: 356   70
   14    20 Kamil          Kister                145.25 -  312: 437   95
   15    25 Maciej         Sancewicz             139.30 -  292: 420   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2011  / 15 134.07




	Maciej Skrzypczak 121.61 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Małgorzata     Sulejewska            140.58 +  396: 332  191
    2    13 Rafał          Matczak               138.19 -  353: 410   88
    3    16 Jerzy          Matyasik              127.52 +  406: 321  178
    4    17 Joanna         Juszczak              140.96 -  360: 366   91
    5    15 Tomasz         Lempart               140.91 -  326: 436   91
    6    28 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 +  390: 387  181
    7    24 Łukasz         Sornek                129.95 +  450: 398  180
    8    16 Katarzyna      Polak                 137.60 +  505: 309  188
    9    13 Wojciech       Zemło                 143.68 -  273: 397   94
   10    16 Piotr          Broda                 136.48 -  325: 502   86
   11    19 Jakub          Onoszko               123.69 +  491: 363  174
   12    19 Ryszard        Korpalski             122.17 -  341: 396   72
   13    18 Jakub          Szymczak              143.89 -  361: 430   94
   14    25 Jakub          Błażejewski           144.41 -  353: 367   94
   15    31 Czesław        Grajewski             124.49 -  379: 398   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 15 125.07




	Sylwia Łada 120.78 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Tomasz         Suchanek              140.41 +  378: 330  190
    2    18 Mariusz        Skrobosz              150.84 -  335: 407  101
    3    25 Łukasz         Bobowski              148.34 -  288: 454   98
    4    36 Paweł          Pogorzelski           140.86 -  327: 513   91
    5    37 Maciej         Czupryniak            150.40 -  369: 385  100
    6    38 Tomasz         Sehnal                125.48 -  345: 401   75
    7    42 Mariusz        Rostkowski            108.91 +  356: 275  159
    8    36 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 +  410: 369  181
    9    34 Grzegorz       Łukasik               148.13 -  334: 435   98
   10    36 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  290: 407   78
   11    44 PAUZA
   12    37 Mieczysław     Pastuszak             123.36 +  462: 292  173
   13    36 Jerzy          Matyasik              127.52 +  400: 309  178
   14    31 Joanna         Ostrowska             126.37 +  391: 380  176
   15    26 Wojciech       Zemło                 143.68 -  366: 448   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 14 128.00




	Ala Białobrzewska 119.83 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Natalia        Woźniak               140.29 +  495: 376  190
    2     7 Michał         Alabrudziński         157.62 -  227: 429  108
    3    22 Dawid          Adamczyk              151.76 -  357: 521  102
    4    25 Katarzyna      Polak                 137.60 -  342: 436   88
    5    32 Szymon         Dąbrowski             137.49 +  475: 274  187
    6    32 Konrad         Mikusek               116.04 -  323: 422   66
    7    37 Maciej         Dąbrowski             115.98 +  401: 301  166
    8    24 Kamil          Kister                145.25 +  331: 283  195
    9    26 Mieczysław     Pastuszak             123.36 +  319: 273  173
   10    21 Krzysztof      Mówka                 148.07 +  454: 269  198
   11    16 Andrzej        Kwiatkowski           127.87 -  323: 402   78
   12    22 Katarzyna      Ślusarska             124.08 +  360: 356  174
   13    17 Ryszard        Korpalski             122.17 +  356: 334  172
   14    13 Maciej         Czupryniak            150.40 -  361: 421  100
   15    18 Mariusz        Orzeł                 126.88 -  319: 439   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2074  / 15 138.27




	Artur Wawrzynowski 119.39 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Maciej         Sancewicz             139.30 -  392: 397   89
    2    27 Marek          Dudkiewicz            138.06 +  391: 374  188
    3    34 Łukasz         Sornek                129.95 +  425: 263  180
    4     9 Mirosław       Uglik                 146.66 -  294: 395   97
    5    16 Bartłomiej     Pawlak                127.52 -  309: 414   78
    6    29 Tomasz         Zwoliński             149.94 -  349: 395  100
    7    32 Małgorzata     Sulejewska            140.58 +  448: 433  191
    8    27 Jakub          Onoszko               123.69 +  438: 334  174
    9    18 Tomasz         Lempart               140.91 -  255: 466   91
   10    29 Grzegorz       Łukasik               148.13 -  371: 412   98
   11    30 Mariusz        Orzeł                 126.88 -  285: 399   77
   12    34 Grażyna        Wesołowska            122.51 +  377: 349  173
   13    33 Joanna         Ostrowska             126.37 -  315: 380   76
   14    36 Maciej         Perzyński             128.59 -  342: 344   79
   15    38 Maciej         Dąbrowski             115.98 -  325: 340   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 15 117.13




	Zbigniew Rybak 118.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Małgorzata     Deszczyńska           139.28 -  356: 464   89
    2    39 Renata         Andracka              123.87 +  376: 352  174
    3    19 Adrian         Ziemniewicz           128.16 -  326: 431   78
    4    29 Mieczysław     Pastuszak             123.36 -  329: 433   73
    5    34 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 -  321: 387   81
    6    43 Eliza          Tyszka                100.00 +  410: 200  150
    7    34 Tomasz         Sehnal                125.48 +  432: 360  175
    8    30 Artur          Irzyk                 143.55 -  366: 371   94
    9    31 Zbigniew       Wietecki              130.74 +  421: 405  181
   10    26 Mariusz        Orzeł                 126.88 +  353: 348  177
   11    25 Maciej         Czupryniak            150.40 -  335: 438  100
   12    28 Kamil          Kister                145.25 -  371: 431   95
   13    30 Łukasz         Sornek                129.95 +  521: 229  180
   14    30 Maria          Krzyżanowska          118.28 +  504: 394  168
   15    21 Agnieszka      Matus                 122.46 -  376: 426   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 15 125.80




	Maria Krzyżanowska 118.28 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Irena          Sołdan                139.18 -  349: 388   89
    2    41 Jakub          Onoszko               123.69 -  340: 358   74
    3    41 Maciej         Dąbrowski             115.98 -  321: 360   66
    4    40 Łukasz         Sornek                129.95 -  352: 378   80
    5    43 Ewelina        Kister                126.36 -  411: 474   76
    6    45 PAUZA
    7    44 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  320: 287  150
    8    40 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  423: 412  178
    9    37 Agnieszka      Matus                 122.46 +  422: 260  172
   10    33 Maciej         Perzyński             128.59 -  365: 450   79
   11    36 Adrian         Ziemniewicz           128.16 +  450: 375  178
   12    33 Michał         Waszkiewicz           143.17 +  396: 360  193
   13    27 Jakub          Zaryński              148.52 -  259: 380   99
   14    30 Zbigniew       Rybak                 118.92 -  394: 504   69
   15    34 Grażyna        Wesołowska            122.51 +  415: 336  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 14 119.71




	Andrzej Bednaruk 116.40 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Rafał          Matczak               138.19 -  452: 459   88
    2    23 Krzysztof      Sporczyk              128.62 +  373: 336  179
    3    24 Małgorzata     Sulejewska            140.58 -  229: 575   91
    4    30 Mariusz        Wrześniewski          148.14 -  319: 496   98
    5    36 Jerzy          Matyasik              127.52 -  352: 416   78
    6    41 Mariusz        Rostkowski            108.91 +  369: 338  159
    7    36 Piotr          Broda                 136.48 -  330: 564   86
    8    43 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  502: 248  161
    9    30 Kamil          Kister                145.25 -  310: 345   95
   10    39 Maciej         Nawrocki              130.40 +  427: 263  180
   11    31 Artur          Irzyk                 143.55 -  339: 445   94
   12    38 Renata         Andracka              123.87 +  333: 270  174
   13    31 Michał         Waszkiewicz           143.17 -  345: 393   93
   14    33 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  378: 396   78
   15    37 Katarzyna      Szachowicz            102.00 +  332: 295  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 15 120.40




	Konrad Mikusek 116.04 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marek          Dudkiewicz            138.06 +  398: 322  188
    2    11 Joanna         Juszczak              140.96 -  277: 417   91
    3    30 Mariusz        Wrześniewski          148.14 +  389: 384  198
    4    21 Ryszard        Korpalski             122.17 -  309: 356   72
    5    31 Grzegorz       Łukasik               148.13 -  375: 423   98
    6    32 Ala            Białobrzewska         119.83 +  422: 323  170
    7    28 Michał         Waszkiewicz           143.17 +  404: 306  193
    8    22 Tomasz         Zwoliński             149.94 -  400: 401  100
    9    24 Maciej         Czupryniak            150.40 -  332: 383  100
   10    27 Joanna         Ostrowska             126.37 +  387: 368  176
   11    28 Marta          Bajorek               133.96 -  303: 439   84
   12    29 Mariusz        Orzeł                 126.88 -  298: 474   77
   13    35 Maciej         Perzyński             128.59 +  400: 386  179
   14    27 Katarzyna      Ślusarska             124.08 -  335: 433   74
   15    32 Katarzyna      Polak                 137.60 -  326: 400   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1888  / 15 125.87




	Maciej Dąbrowski 115.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Katarzyna      Polak                 137.60 -  302: 531   88
    2    37 Jerzy          Matyasik              127.52 -  316: 511   78
    3    41 Maria          Krzyżanowska          118.28 +  360: 321  168
    4    37 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  320: 383   79
    5    38 Waldemar       Czerwoniec            128.06 +  397: 325  178
    6    36 Michał         Waszkiewicz           143.17 -  397: 441   93
    7    37 Ala            Białobrzewska         119.83 -  301: 401   70
    8    37 Mariusz        Orzeł                 126.88 -  297: 373   77
    9    40 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 +  420: 395  181
   10    38 Renata         Andracka              123.87 -  336: 362   74
   11    41 Mariusz        Rostkowski            108.91 -  296: 407   59
   12    44 PAUZA
   13    39 Adrian         Ziemniewicz           128.16 -  356: 377   78
   14    40 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  324: 264  161
   15    38 Artur          Wawrzynowski          119.39 +  340: 325  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 14 110.93




	Bartosz Bartczak 111.56 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Szymon         Dąbrowski             137.49 -  304: 452   87
    2    35 Łukasz         Tuszyński             150.86 -  340: 471  101
    3    37 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 +  431: 314  181
    4    28 Maciej         Czupryniak            150.40 +  418: 339  200
    5    18 Katarzyna      Polak                 137.60 +  350: 338  188
    6    20 Adrian         Ziemniewicz           128.16 +  416: 241  178
    7    14 Mirosław       Uglik                 146.66 -  318: 465   97
    8    21 Marek          Rogalski              131.24 -  322: 396   81
    9    28 Paweł          Maciejczuk            127.08 -  404: 453   77
   10    28 Artur          Irzyk                 143.55 +  408: 382  194
   11    23 Łukasz         Sornek                129.95 +  296: 287  180
   12    20 Krzysztof      Mówka                 148.07 -  245: 443   98
   13    26 Rafał          Wesołowski            129.47 -  351: 364   79
   14    28 Michał         Waszkiewicz           143.17 -  352: 433   93
   15    33 Joanna         Ostrowska             126.37 -  398: 419   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1910  / 15 127.33




	Krzysztof Zawadzki 111.47 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Tomasz         Górka                 137.12 -  303: 417   87
    2    36 Joanna         Ostrowska             126.37 -  262: 345   76
    3    42 Katarzyna      Szachowicz            102.00 -  325: 410   52
    4    45 PAUZA
    5    40 Marek          Dudkiewicz            138.06 -  313: 460   88
    6    40 Agnieszka      Matus                 122.46 -  341: 391   72
    7    41 Szymon         Dąbrowski             137.49 =  423: 423  137
    8    43 Andrzej        Bednaruk              116.40 -  248: 502   66
    9    44 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  383: 254  150
   10    41 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 -  334: 445   81
   11    42 Eliza          Tyszka                100.00 +  453: 252  150
   12    41 Zbigniew       Wietecki              130.74 +  505: 375  181
   13    42 Maciej         Nawrocki              130.40 -  314: 404   80
   14    40 Maciej         Dąbrowski             115.98 -  264: 324   66
   15    43 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  498: 302  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 14 103.29




	Zuzanna Cichoń 109.56 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Robert         Kamiński              136.77 -  307: 421   87
    2    34 Łukasz         Bobowski              148.34 -  316: 456   98
    3    40 Marek          Dudkiewicz            138.06 -  295: 442   88
    4    42 Tomasz         Sehnal                125.48 -  224: 439   75
    5    45 PAUZA
    6    42 Maciej         Perzyński             128.59 -  315: 480   79
    7    43 Eliza          Tyszka                100.00 +  394: 164  150
    8    42 Agnieszka      Matus                 122.46 -  275: 483   72
    9    42 Waldemar       Czerwoniec            128.06 -  246: 527   78
   10    42 Małgorzata     Sulejewska            140.58 -  338: 374   91
   11    43 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  283: 327   50
   12    42 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  293: 321   79
   13    41 Renata         Andracka              123.87 -  304: 339   74
   14    43 Ewelina        Kister                126.36 -  316: 414   76
   15    43 Krzysztof      Zawadzki              111.47 -  302: 498   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1158  / 14  82.71




	Mariusz Rostkowski 108.91 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Piotr          Broda                 136.48 -  241: 387   86
    2    43 Kamil          Kister                145.25 -  242: 525   95
    3    45 PAUZA
    4    39 Michał         Waszkiewicz           143.17 -  350: 390   93
    5    41 Łukasz         Sornek                129.95 -  328: 395   80
    6    41 Andrzej        Bednaruk              116.40 -  338: 369   66
    7    42 Sylwia         Łada                  120.78 -  275: 356   71
    8    44 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  335: 329  150
    9    43 Katarzyna      Szachowicz            102.00 +  404: 290  152
   10    40 Robert         Kamiński              136.77 -  285: 539   87
   11    41 Maciej         Dąbrowski             115.98 +  407: 296  166
   12    39 Maciej         Nawrocki              130.40 +  337: 319  180
   13    34 Grzegorz       Łukasik               148.13 -  298: 378   98
   14    39 Jerzy          Matyasik              127.52 -  341: 416   78
   15    39 Renata         Andracka              123.87 -  232: 375   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 14 105.43




	Katarzyna  Szachowicz 102.00 Unieszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Marcin         Rogala                134.32 -  351: 408   84
    2    40 Grażyna        Wesołowska            122.51 -  330: 382   73
    3    42 Krzysztof      Zawadzki              111.47 +  410: 325  161
    4    38 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  387: 297  150
    5    20 Juliusz        Czupryniak            140.86 -  369: 435   91
    6    24 Kamil          Kister                145.25 -  376: 475   95
    7    35 Czesław        Grajewski             124.49 -  241: 343   74
    8    41 Ewelina        Kister                126.36 -  352: 357   76
    9    43 Mariusz        Rostkowski            108.91 -  290: 404   59
   10    44 PAUZA
   11    38 Zbigniew       Wietecki              130.74 +  417: 313  181
   12    36 Jerzy          Matyasik              127.52 -  361: 408   78
   13    37 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 -  316: 386   81
   14    42 Eliza          Tyszka                100.00 +  388: 243  150
   15    37 Andrzej        Bednaruk              116.40 -  295: 332   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 14 101.36




	Eliza Tyszka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    44 Tomasz         Zwoliński             149.94 -  265: 458  100
    3    44 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  194: 429   79
    4    44 Renata         Andracka              123.87 -  241: 358   74
    5    44 Maciej         Perzyński             128.59 -  221: 369   79
    6    43 Zbigniew       Rybak                 118.92 -  200: 410   69
    7    43 Zuzanna        Cichoń                109.56 -  164: 394   60
    8    38 Tomasz         Sehnal                125.48 -  244: 329   75
    9    41 Szymon         Dąbrowski             137.49 -  179: 650   87
   10    43 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  231: 365   50
   11    42 Krzysztof      Zawadzki              111.47 -  252: 453   61
   12    43 Ewelina        Kister                126.36 -  242: 434   76
   13    40 Mieczysław     Pastuszak             123.36 -  213: 469   73
   14    42 Katarzyna      Szachowicz            102.00 -  243: 388   52
   15    41 Zbigniew       Wietecki              130.74 -  302: 453   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 14  72.57




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Janusz         Krupiński             134.16 -  238: 506   84
    2    45 PAUZA
    3    33 Tomasz         Zwoliński             149.94 -  279: 491  100
    4    38 Katarzyna      Szachowicz            102.00 -  297: 387   52
    5    42 Krzysztof      Mówka                 148.07 -  257: 427   98
    6    44 Renata         Andracka              123.87 -  294: 517   74
    7    44 Maria          Krzyżanowska          118.28 -  287: 320   68
    8    44 Mariusz        Rostkowski            108.91 -  329: 335   59
    9    44 Krzysztof      Zawadzki              111.47 -  254: 383   61
   10    43 Eliza          Tyszka                100.00 +  365: 231  150
   11    43 Zuzanna        Cichoń                109.56 +  327: 283  160
   12    40 Rafał          Błaszkiewicz          130.83 -  306: 397   81
   13    43 Krzysztof      Sporczyk              128.62 -  314: 392   79
   14    41 Zbigniew       Wietecki              130.74 -  367: 451   81
   15    42 Ewelina        Kister                126.36 -  348: 390   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 14  87.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXVI Mistrzostwa Polski — faza eliminacyjna



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marta          Bajorek               413: 289
   2 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Kosz                  387: 435
   3 Kacper         Zegadło              - Marek          Rogalski              415: 334
   4 Rafał          Błaszkiewicz         - Dawid          Adamczyk              405: 446
   5 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              362: 419
   6 Maciej         Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              311: 446
   7 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Sornek                438: 403
   8 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Czupryniak            429: 384
   9 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Grzelec               341: 394
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              334: 378
  11 Jakub          Zaryński             - Maciej         Perzyński             451: 322
  12 Adrian         Ziemniewicz          - Łukasz         Bobowski              494: 365
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Waldemar       Czerwoniec            440: 424
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Łukasik               419: 347
  15 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Matyasik              384: 357
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Stanisław      Rydzik                388: 455
  17 Mirosław       Uglik                - Paweł          Maciejczuk            489: 319
  18 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Kister                567: 342
  19 Justyna        Górka                - Joanna         Ostrowska             524: 362
  20 Ewelina        Kister               - Jakub          Błażejewski           269: 411
  21 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Sehnal                469: 314
  22 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Zemło                 307: 329
  23 Artur          Irzyk                - Katarzyna      Ślusarska             453: 313
  24 Renata         Andracka             - Michał         Waszkiewicz           287: 408
  25 Szymon         Płachta              - Jakub          Onoszko               375: 274
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Joanna         Juszczak              388: 468
  27 Tomasz         Lempart              - Grażyna        Wesołowska            506: 277
  28 Agnieszka      Matus                - Juliusz        Czupryniak            371: 356
  29 Paweł          Pogorzelski          - Ryszard        Korpalski             368: 549
  30 Maciej         Skrzypczak           - Małgorzata     Sulejewska            396: 332
  31 Tomasz         Suchanek             - Sylwia         Łada                  330: 378
  32 Ala            Białobrzewska        - Natalia        Woźniak               495: 376
  33 Maciej         Sancewicz            - Artur          Wawrzynowski          397: 392
  34 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Deszczyńska           356: 464
  35 Irena          Sołdan               - Maria          Krzyżanowska          388: 349
  36 Andrzej        Bednaruk             - Rafał          Matczak               452: 459
  37 Marek          Dudkiewicz           - Konrad         Mikusek               322: 398
  38 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Polak                 302: 531
  39 Szymon         Dąbrowski            - Bartosz        Bartczak              452: 304
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Górka                 303: 417
  41 Robert         Kamiński             - Zuzanna        Cichoń                421: 307
  42 Mariusz        Rostkowski           - Piotr          Broda                 241: 387
  43 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Szachowicz            408: 351
  44 Wojciech       Wojtysiak            - Janusz         Krupiński             238: 506


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Wesołowski            343: 422
   2 Ryszard        Korpalski            - Robert         Kamiński              309: 448
   3 Katarzyna      Polak                - Andrzej        Kwiatkowski           371: 385
   4 Zbigniew       Wietecki             - Justyna        Górka                 451: 291
   5 Tomasz         Górka                - Janusz         Krupiński             361: 396
   6 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Lempart               422: 313
   7 Michał         Alabrudziński        - Ala            Białobrzewska         429: 227
   8 Jakub          Błażejewski          - Adrian         Ziemniewicz           379: 364
   9 Michał         Waszkiewicz          - Mirosław       Uglik                 322: 463
  10 Jakub          Szymczak             - Marcin         Rogala                344: 365
  11 Joanna         Juszczak             - Konrad         Mikusek               417: 277
  12 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Sancewicz             400: 496
  13 Rafał          Matczak              - Maciej         Skrzypczak            410: 353
  14 Stanisław      Rydzik               - Adam           Grzelec               413: 387
  15 Irena          Sołdan               - Artur          Irzyk                 418: 443
  16 Piotr          Broda                - Szymon         Dąbrowski             437: 420
  17 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Mówka                 358: 349
  18 Mariusz        Skrobosz             - Sylwia         Łada                  407: 335
  19 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Adamczyk              485: 380
  20 Szymon         Płachta              - Mariusz        Wrześniewski          431: 371
  21 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Matus                 380: 335
  22 Wojciech       Zemło                - Dariusz        Kosz                  402: 390
  23 Andrzej        Bednaruk             - Krzysztof      Sporczyk              373: 336
  24 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Rogalski              321: 349
  25 Małgorzata     Sulejewska           - Rafał          Błaszkiewicz          386: 327
  26 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Suchanek              425: 445
  27 Artur          Wawrzynowski         - Marek          Dudkiewicz            391: 374
  28 Maciej         Perzyński            - Bartłomiej     Pawlak                358: 427
  29 Paweł          Maciejczuk           - Mieczysław     Pastuszak             395: 414
  30 Tomasz         Sehnal               - Andrzej        Kroc                  351: 395
  31 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Czupryniak            432: 405
  32 Natalia        Woźniak              - Maciej         Nawrocki              352: 341
  33 Czesław        Grajewski            - Paweł          Pogorzelski           413: 333
  34 Zuzanna        Cichoń               - Łukasz         Bobowski              316: 456
  35 Bartosz        Bartczak             - Łukasz         Tuszyński             340: 471
  36 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              345: 262
  37 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Dąbrowski             511: 316
  38 Marta          Bajorek              - Juliusz        Czupryniak            248: 540
  39 Zbigniew       Rybak                - Renata         Andracka              376: 352
  40 Katarzyna      Szachowicz           - Grażyna        Wesołowska            330: 382
  41 Maria          Krzyżanowska         - Jakub          Onoszko               340: 358
  42 Grzegorz       Łukasik              - Ewelina        Kister                363: 355
  43 Kamil          Kister               - Mariusz        Rostkowski            525: 242
  44 Eliza          Tyszka               - Tomasz         Zwoliński             265: 458
  45 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Rafał          Wesołowski            386: 388
   2 Janusz         Krupiński            - Michał         Alabrudziński         345: 375
   3 Artur          Irzyk                - Kacper         Zegadło               380: 375
   4 Piotr          Broda                - Maciej         Sancewicz             366: 456
   5 Joanna         Juszczak             - Miłosz         Wrzałek               378: 395
   6 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              311: 444
   7 Robert         Kamiński             - Szymon         Płachta               269: 426
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Matczak               376: 449
   9 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Błażejewski           520: 280
  10 Marcin         Rogala               - Grzegorz       Kurowski              352: 491
  11 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Zemło                 390: 417
  12 Andrzej        Kroc                 - Mariusz        Orzeł                 409: 337
  13 Adam           Grzelec              - Katarzyna      Polak                 443: 369
  14 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Górka                 388: 447
  15 Szymon         Dąbrowski            - Tomasz         Suchanek              412: 463
  16 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Skrzypczak            321: 406
  17 Kamil          Kister               - Katarzyna      Ślusarska             325: 440
  18 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Mówka                 438: 409
  19 Adrian         Ziemniewicz          - Zbigniew       Rybak                 431: 326
  20 Ryszard        Korpalski            - Michał         Waszkiewicz           372: 358
  21 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               374: 440
  22 Dawid          Adamczyk             - Ala            Białobrzewska         521: 357
  23 Dariusz        Kosz                 - Czesław        Grajewski             556: 356
  24 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Bednaruk              575: 229
  25 Łukasz         Bobowski             - Sylwia         Łada                  454: 288
  26 Grzegorz       Łukasik              - Tomasz         Lempart               342: 523
  27 Justyna        Górka                - Agnieszka      Matus                 397: 352
  28 Bartłomiej     Pawlak               - Joanna         Ostrowska             481: 372
  29 Marek          Rogalski             - Jakub          Szymczak              323: 511
  30 Konrad         Mikusek              - Mariusz        Wrześniewski          389: 384
  31 Grażyna        Wesołowska           - Irena          Sołdan                367: 374
  32 Jakub          Onoszko              - Mieczysław     Pastuszak             430: 394
  33 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Wojtysiak             491: 279
  34 Łukasz         Sornek               - Artur          Wawrzynowski          263: 425
  35 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Sehnal                414: 382
  36 Waldemar       Czerwoniec           - Maciej         Nawrocki              324: 361
  37 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Błaszkiewicz          431: 314
  38 Paweł          Maciejczuk           - Renata         Andracka              461: 390
  39 Paweł          Pogorzelski          - Ewelina        Kister                413: 270
  40 Marek          Dudkiewicz           - Zuzanna        Cichoń                442: 295
  41 Maciej         Dąbrowski            - Maria          Krzyżanowska          360: 321
  42 Katarzyna      Szachowicz           - Krzysztof      Zawadzki              410: 325
  43 Marta          Bajorek              - Maciej         Perzyński             465: 327
  44 Eliza          Tyszka               - Krzysztof      Sporczyk              194: 429
  45 Mariusz        Rostkowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                322: 517
   2 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Płachta               355: 441
   3 Maciej         Sancewicz            - Michał         Alabrudziński         396: 312
   4 Rafał          Matczak              - Miłosz         Wrzałek               501: 301
   5 Wojciech       Zemło                - Artur          Irzyk                 457: 363
   6 Dariusz        Kosz                 - Jakub          Zaryński              363: 359
   7 Dawid          Adamczyk             - Kacper         Zegadło               364: 510
   8 Tomasz         Lempart              - Justyna        Górka                 382: 384
   9 Artur          Wawrzynowski         - Mirosław       Uglik                 294: 395
  10 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Szymczak              250: 447
  11 Piotr          Broda                - Małgorzata     Deszczyńska           304: 393
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Bartłomiej     Pawlak                437: 420
  13 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Sulejewska            437: 358
  14 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                308: 544
  15 Adrian         Ziemniewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           385: 391
  16 Łukasz         Bobowski             - Natalia        Woźniak               351: 407
  17 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Juszczak              360: 366
  18 Janusz         Krupiński            - Robert         Kamiński              479: 296
  19 Marcin         Rogala               - Mariusz        Skrobosz              342: 396
  20 Tomasz         Suchanek             - Jakub          Błażejewski           411: 346
  21 Konrad         Mikusek              - Ryszard        Korpalski             309: 356
  22 Jakub          Onoszko              - Tomasz         Górka                 372: 432
  23 Juliusz        Czupryniak           - Adam           Grzelec               396: 341
  24 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             459: 411
  25 Katarzyna      Polak                - Ala            Białobrzewska         436: 342
  26 Czesław        Grajewski            - Mariusz        Orzeł                 374: 360
  27 Agnieszka      Matus                - Łukasz         Tuszyński             326: 470
  28 Maciej         Czupryniak           - Bartosz        Bartczak              339: 418
  29 Mieczysław     Pastuszak            - Zbigniew       Rybak                 433: 329
  30 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Bednaruk              496: 319
  31 Kamil          Kister               - Grzegorz       Łukasik               383: 468
  32 Grażyna        Wesołowska           - Jerzy          Matyasik              449: 376
  33 Maciej         Nawrocki             - Paweł          Maciejczuk            300: 396
  34 Krzysztof      Mówka                - Marek          Rogalski              314: 464
  35 Marta          Bajorek              - Marek          Dudkiewicz            429: 335
  36 Sylwia         Łada                 - Paweł          Pogorzelski           327: 513
  37 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             383: 320
  38 Katarzyna      Szachowicz           - Wojciech       Wojtysiak             387: 297
  39 Michał         Waszkiewicz          - Mariusz        Rostkowski            390: 350
  40 Maria          Krzyżanowska         - Łukasz         Sornek                352: 378
  41 Maciej         Perzyński            - Waldemar       Czerwoniec            335: 426
  42 Tomasz         Sehnal               - Zuzanna        Cichoń                439: 224
  43 Ewelina        Kister               - Rafał          Błaszkiewicz          327: 530
  44 Renata         Andracka             - Eliza          Tyszka                358: 241
  45 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               449: 407
   2 Rafał          Matczak              - Wojciech       Zemło                 419: 396
   3 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Szymczak              434: 373
   4 Dariusz        Kosz                 - Joanna         Juszczak              496: 314
   5 Katarzyna      Ślusarska            - Mirosław       Uglik                 462: 405
   6 Janusz         Krupiński            - Zbigniew       Wietecki              360: 344
   7 Irena          Sołdan               - Jakub          Zaryński              385: 411
   8 Justyna        Górka                - Kacper         Zegadło               411: 385
   9 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Kurowski              411: 350
  10 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Deszczyńska           391: 479
  11 Tomasz         Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           346: 331
  12 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Wesołowski            421: 407
  13 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         479: 374
  14 Artur          Irzyk                - Miłosz         Wrzałek               371: 411
  15 Tomasz         Lempart              - Maciej         Skrzypczak            436: 326
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Artur          Wawrzynowski          414: 309
  17 Dawid          Adamczyk             - Piotr          Broda                 437: 352
  18 Bartosz        Bartczak             - Katarzyna      Polak                 350: 338
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          339: 502
  20 Juliusz        Czupryniak           - Katarzyna      Szachowicz            435: 369
  21 Michał         Waszkiewicz          - Łukasz         Tuszyński             397: 456
  22 Grażyna        Wesołowska           - Adrian         Ziemniewicz           370: 392
  23 Marek          Rogalski             - Małgorzata     Sulejewska            437: 414
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Marcin         Rogala                391: 317
  25 Paweł          Pogorzelski          - Andrzej        Kroc                  512: 335
  26 Łukasz         Bobowski             - Czesław        Grajewski             392: 294
  27 Robert         Kamiński             - Tomasz         Zwoliński             397: 364
  28 Jakub          Onoszko              - Paweł          Maciejczuk            583: 322
  29 Adam           Grzelec              - Marta          Bajorek               336: 306
  30 Jakub          Błażejewski          - Joanna         Ostrowska             394: 354
  31 Grzegorz       Łukasik              - Konrad         Mikusek               423: 375
  32 Ala            Białobrzewska        - Szymon         Dąbrowski             475: 274
  33 Mariusz        Orzeł                - Renata         Andracka              432: 311
  34 Rafał          Błaszkiewicz         - Zbigniew       Rybak                 387: 321
  35 Agnieszka      Matus                - Kamil          Kister                354: 474
  36 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Bednaruk              416: 352
  37 Sylwia         Łada                 - Maciej         Czupryniak            369: 385
  38 Maciej         Dąbrowski            - Waldemar       Czerwoniec            397: 325
  39 Tomasz         Sehnal               - Maciej         Nawrocki              354: 393
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Dudkiewicz            313: 460
  41 Łukasz         Sornek               - Mariusz        Rostkowski            395: 328
  42 Wojciech       Wojtysiak            - Krzysztof      Mówka                 257: 427
  43 Maria          Krzyżanowska         - Ewelina        Kister                411: 474
  44 Eliza          Tyszka               - Maciej         Perzyński             221: 369
  45 Zuzanna        Cichoń               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Sancewicz             477: 325
   2 Rafał          Matczak              - Dariusz        Kosz                  392: 352
   3 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Deszczyńska           309: 334
   4 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 420: 378
   5 Wojciech       Zemło                - Janusz         Krupiński             385: 427
   6 Tomasz         Górka                - Katarzyna      Ślusarska             427: 437
   7 Szymon         Płachta              - Ryszard        Korpalski             549: 300
   8 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Suchanek              449: 299
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Onoszko               484: 369
  10 Tomasz         Lempart              - Artur          Irzyk                 577: 363
  11 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Adamczyk              309: 375
  12 Natalia        Woźniak              - Jakub          Szymczak              487: 427
  13 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Pogorzelski           469: 480
  14 Joanna         Juszczak             - Mirosław       Uglik                 341: 381
  15 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Łukasik               412: 334
  16 Marek          Rogalski             - Bartłomiej     Pawlak                454: 376
  17 Michał         Alabrudziński        - Juliusz        Czupryniak            381: 408
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                368: 400
  19 Kacper         Zegadło              - Adam           Grzelec               418: 307
  20 Bartosz        Bartczak             - Adrian         Ziemniewicz           416: 241
  21 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kamiński              574: 387
  22 Jakub          Błażejewski          - Mieczysław     Pastuszak             391: 306
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Bobowski              278: 431
  24 Katarzyna      Szachowicz           - Kamil          Kister                376: 475
  25 Katarzyna      Polak                - Piotr          Broda                 378: 373
  26 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Orzeł                 414: 384
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Matyasik              384: 319
  28 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Skrzypczak            387: 390
  29 Artur          Wawrzynowski         - Tomasz         Zwoliński             349: 395
  30 Marek          Dudkiewicz           - Marcin         Rogala                445: 307
  31 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Kroc                  413: 309
  32 Ala            Białobrzewska        - Konrad         Mikusek               323: 422
  33 Paweł          Maciejczuk           - Czesław        Grajewski             367: 363
  34 Joanna         Ostrowska            - Marta          Bajorek               305: 409
  35 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Nawrocki              395: 328
  36 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Waszkiewicz           397: 441
  37 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Sornek                307: 498
  38 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Sehnal                345: 401
  39 Ewelina        Kister               - Waldemar       Czerwoniec            322: 371
  40 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Zawadzki              391: 341
  41 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Rostkowski            369: 338
  42 Maciej         Perzyński            - Zuzanna        Cichoń                480: 315
  43 Zbigniew       Rybak                - Eliza          Tyszka                410: 200
  44 Renata         Andracka             - Wojciech       Wojtysiak             517: 294
  45 Maria          Krzyżanowska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               350: 306
   2 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Płachta               429: 388
   3 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Skrobosz              329: 448
   4 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Ślusarska             473: 344
   5 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Lempart               354: 347
   6 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Wrześniewski          401: 403
   7 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Górka                 419: 320
   8 Wojciech       Zemło                - Paweł          Pogorzelski           395: 357
   9 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 432: 337
  10 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Tuszyński             383: 362
  11 Kacper         Zegadło              - Jakub          Zaryński              366: 398
  12 Juliusz        Czupryniak           - Marek          Rogalski              448: 372
  13 Dawid          Adamczyk             - Ryszard        Korpalski             413: 387
  14 Mirosław       Uglik                - Bartosz        Bartczak              465: 318
  15 Jakub          Szymczak             - Irena          Sołdan                385: 435
  16 Jakub          Błażejewski          - Natalia        Woźniak               397: 414
  17 Kamil          Kister               - Joanna         Juszczak              397: 416
  18 Krzysztof      Mówka                - Bartłomiej     Pawlak                435: 343
  19 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              442: 427
  20 Grzegorz       Łukasik              - Katarzyna      Polak                 369: 402
  21 Jakub          Onoszko              - Andrzej        Kwiatkowski           418: 507
  22 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Maciejczuk            419: 383
  23 Artur          Irzyk                - Grażyna        Wesołowska            344: 415
  24 Maciej         Skrzypczak           - Łukasz         Sornek                450: 398
  25 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              368: 357
  26 Maciej         Czupryniak           - Robert         Kamiński              439: 370
  27 Adam           Grzelec              - Mieczysław     Pastuszak             376: 284
  28 Konrad         Mikusek              - Michał         Waszkiewicz           404: 306
  29 Adrian         Ziemniewicz          - Marta          Bajorek               383: 354
  30 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Orzeł                 359: 343
  31 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Perzyński             420: 446
  32 Artur          Wawrzynowski         - Małgorzata     Sulejewska            448: 433
  33 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Matus                 377: 327
  34 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Sehnal                432: 360
  35 Czesław        Grajewski            - Katarzyna      Szachowicz            343: 241
  36 Piotr          Broda                - Andrzej        Bednaruk              564: 330
  37 Ala            Białobrzewska        - Maciej         Dąbrowski             401: 301
  38 Renata         Andracka             - Marcin         Rogala                345: 399
  39 Maciej         Nawrocki             - Joanna         Ostrowska             273: 403
  40 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Kroc                  351: 461
  41 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              423: 423
  42 Mariusz        Rostkowski           - Sylwia         Łada                  275: 356
  43 Zuzanna        Cichoń               - Eliza          Tyszka                394: 164
  44 Wojciech       Wojtysiak            - Maria          Krzyżanowska          287: 320
  45 Ewelina        Kister               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Stanisław      Rydzik                333: 384
   2 Rafał          Matczak              - Mariusz        Skrobosz              361: 346
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Miłosz         Wrzałek               328: 364
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Adamczyk              430: 438
   5 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Kurowski              312: 436
   6 Katarzyna      Ślusarska            - Dariusz        Kosz                  335: 484
   7 Szymon         Płachta              - Maciej         Sancewicz             434: 319
   8 Mirosław       Uglik                - Wojciech       Zemło                 369: 275
   9 Jakub          Zaryński             - Juliusz        Czupryniak            320: 417
  10 Irena          Sołdan               - Tomasz         Suchanek              440: 422
  11 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Lempart               560: 262
  12 Paweł          Pogorzelski          - Krzysztof      Mówka                 400: 373
  13 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Juszczak              307: 385
  14 Kacper         Zegadło              - Adrian         Ziemniewicz           424: 387
  15 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Bobowski              356: 344
  16 Maciej         Skrzypczak           - Katarzyna      Polak                 505: 309
  17 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Dudkiewicz            370: 443
  18 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Czupryniak            485: 354
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Błażejewski           408: 401
  20 Tomasz         Górka                - Adam           Grzelec               389: 367
  21 Marek          Rogalski             - Bartosz        Bartczak              396: 322
  22 Konrad         Mikusek              - Tomasz         Zwoliński             400: 401
  23 Jakub          Szymczak             - Justyna        Górka                 520: 306
  24 Ala            Białobrzewska        - Kamil          Kister                331: 283
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Zbigniew       Wietecki              482: 314
  26 Bartłomiej     Pawlak               - Robert         Kamiński              425: 322
  27 Artur          Wawrzynowski         - Jakub          Onoszko               438: 334
  28 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Broda                 336: 406
  29 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Sporczyk              355: 322
  30 Artur          Irzyk                - Zbigniew       Rybak                 371: 366
  31 Andrzej        Kroc                 - Jerzy          Matyasik              396: 312
  32 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Łukasik               378: 358
  33 Marcin         Rogala               - Paweł          Maciejczuk            304: 444
  34 Maciej         Perzyński            - Czesław        Grajewski             369: 344
  35 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Waszkiewicz           400: 404
  36 Sylwia         Łada                 - Rafał          Błaszkiewicz          410: 369
  37 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Dąbrowski             373: 297
  38 Tomasz         Sehnal               - Eliza          Tyszka                329: 244
  39 Maciej         Nawrocki             - Renata         Andracka              320: 381
  40 Waldemar       Czerwoniec           - Maria          Krzyżanowska          412: 423
  41 Ewelina        Kister               - Katarzyna      Szachowicz            357: 352
  42 Zuzanna        Cichoń               - Agnieszka      Matus                 275: 483
  43 Andrzej        Bednaruk             - Krzysztof      Zawadzki              502: 248
  44 Mariusz        Rostkowski           - Wojciech       Wojtysiak             335: 329
  45 Szymon         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                528: 351
   2 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Matczak               392: 364
   3 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Płachta               357: 392
   4 Mariusz        Skrobosz             - Juliusz        Czupryniak            419: 287
   5 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Deszczyńska           381: 353
   6 Dawid          Adamczyk             - Janusz         Krupiński             398: 354
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Mirosław       Uglik                 449: 362
   8 Maciej         Sancewicz            - Paweł          Pogorzelski           349: 516
   9 Tomasz         Górka                - Kacper         Zegadło               418: 410
  10 Marek          Rogalski             - Rafał          Wesołowski            427: 359
  11 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Alabrudziński         383: 413
  12 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Ślusarska             271: 406
  13 Wojciech       Zemło                - Maciej         Skrzypczak            397: 273
  14 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Kwiatkowski           410: 406
  15 Natalia        Woźniak              - Jakub          Zaryński              386: 301
  16 Tomasz         Suchanek             - Ryszard        Korpalski             446: 382
  17 Adrian         Ziemniewicz          - Jakub          Szymczak              276: 492
  18 Tomasz         Lempart              - Artur          Wawrzynowski          466: 255
  19 Bartłomiej     Pawlak               - Grażyna        Wesołowska            479: 383
  20 Justyna        Górka                - Łukasz         Tuszyński             419: 385
  21 Michał         Waszkiewicz          - Łukasz         Bobowski              399: 435
  22 Piotr          Broda                - Maciej         Perzyński             467: 363
  23 Katarzyna      Polak                - Jakub          Błażejewski           390: 349
  24 Maciej         Czupryniak           - Konrad         Mikusek               383: 332
  25 Adam           Grzelec              - Łukasz         Sornek                431: 314
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Ala            Białobrzewska         273: 319
  27 Andrzej        Kroc                 - Artur          Irzyk                 445: 354
  28 Paweł          Maciejczuk           - Bartosz        Bartczak              453: 404
  29 Krzysztof      Mówka                - Marta          Bajorek               463: 292
  30 Kamil          Kister               - Andrzej        Bednaruk              345: 310
  31 Zbigniew       Wietecki             - Zbigniew       Rybak                 405: 421
  32 Robert         Kamiński             - Mariusz        Orzeł                 314: 379
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Onoszko               334: 455
  34 Grzegorz       Łukasik              - Sylwia         Łada                  435: 334
  35 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Rogala                297: 410
  36 Czesław        Grajewski            - Renata         Andracka              332: 326
  37 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Matus                 422: 260
  38 Joanna         Ostrowska            - Ewelina        Kister                509: 291
  39 Tomasz         Sehnal               - Małgorzata     Sulejewska            345: 268
  40 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          420: 395
  41 Eliza          Tyszka               - Szymon         Dąbrowski             179: 650
  42 Zuzanna        Cichoń               - Waldemar       Czerwoniec            246: 527
  43 Mariusz        Rostkowski           - Katarzyna      Szachowicz            404: 290
  44 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Wojtysiak             383: 254
  45 Maciej         Nawrocki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                403: 389
   2 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              431: 382
   3 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              413: 375
   4 Szymon         Płachta              - Dawid          Adamczyk              344: 483
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Matczak               446: 373
   6 Paweł          Pogorzelski          - Tomasz         Górka                 390: 300
   7 Mirosław       Uglik                - Marek          Rogalski              478: 334
   8 Juliusz        Czupryniak           - Janusz         Krupiński             285: 483
   9 Tomasz         Suchanek             - Michał         Alabrudziński         354: 406
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Juszczak              343: 423
  11 Jakub          Szymczak             - Katarzyna      Ślusarska             533: 319
  12 Wojciech       Zemło                - Natalia        Woźniak               415: 389
  13 Katarzyna      Polak                - Tomasz         Lempart               365: 420
  14 Maciej         Czupryniak           - Bartłomiej     Pawlak                371: 401
  15 Kacper         Zegadło              - Maciej         Sancewicz             419: 312
  16 Maciej         Skrzypczak           - Piotr          Broda                 325: 502
  17 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            413: 334
  18 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Kroc                  397: 321
  19 Ryszard        Korpalski            - Marek          Dudkiewicz            360: 393
  20 Adam           Grzelec              - Andrzej        Kwiatkowski           372: 403
  21 Ala            Białobrzewska        - Krzysztof      Mówka                 454: 269
  22 Jakub          Zaryński             - Paweł          Maciejczuk            390: 418
  23 Łukasz         Tuszyński            - Mieczysław     Pastuszak             507: 313
  24 Jakub          Onoszko              - Adrian         Ziemniewicz           459: 349
  25 Jakub          Błażejewski          - Kamil          Kister                339: 376
  26 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Orzeł                 353: 348
  27 Konrad         Mikusek              - Joanna         Ostrowska             387: 368
  28 Bartosz        Bartczak             - Artur          Irzyk                 408: 382
  29 Artur          Wawrzynowski         - Grzegorz       Łukasik               371: 412
  30 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Sehnal                475: 312
  31 Marta          Bajorek              - Grażyna        Wesołowska            497: 332
  32 Michał         Waszkiewicz          - Czesław        Grajewski             481: 376
  33 Maciej         Perzyński            - Maria          Krzyżanowska          450: 365
  34 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              403: 350
  35 Agnieszka      Matus                - Zbigniew       Wietecki              385: 266
  36 Waldemar       Czerwoniec           - Sylwia         Łada                  407: 290
  37 Ewelina        Kister               - Jerzy          Matyasik              318: 451
  38 Renata         Andracka             - Maciej         Dąbrowski             362: 336
  39 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Nawrocki              427: 263
  40 Robert         Kamiński             - Mariusz        Rostkowski            539: 285
  41 Rafał          Błaszkiewicz         - Krzysztof      Zawadzki              445: 334
  42 Małgorzata     Sulejewska           - Zuzanna        Cichoń                374: 338
  43 Wojciech       Wojtysiak            - Eliza          Tyszka                365: 231
  44 Katarzyna      Szachowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kosz                  332: 314
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrześniewski          516: 331
   3 Dawid          Adamczyk             - Miłosz         Wrzałek               420: 379
   4 Janusz         Krupiński            - Paweł          Pogorzelski           395: 388
   5 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              417: 346
   6 Mirosław       Uglik                - Rafał          Matczak               387: 287
   7 Szymon         Płachta              - Wojciech       Zemło                 420: 415
   8 Joanna         Juszczak             - Mariusz        Skrobosz              369: 352
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Jakub          Szymczak              402: 325
  10 Juliusz        Czupryniak           - Tomasz         Lempart               411: 330
  11 Paweł          Maciejczuk           - Piotr          Broda                 297: 359
  12 Natalia        Woźniak              - Bartłomiej     Pawlak                370: 580
  13 Katarzyna      Ślusarska            - Kacper         Zegadło               339: 469
  14 Łukasz         Bobowski             - Marek          Rogalski              499: 254
  15 Marek          Dudkiewicz           - Justyna        Górka                 281: 374
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Ala            Białobrzewska         402: 323
  17 Tomasz         Górka                - Tomasz         Suchanek              326: 388
  18 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Sancewicz             423: 374
  19 Maciej         Skrzypczak           - Jakub          Onoszko               491: 363
  20 Rafał          Wesołowski           - Ryszard        Korpalski             308: 344
  21 Kamil          Kister               - Adam           Grzelec               342: 352
  22 Jakub          Zaryński             - Michał         Waszkiewicz           502: 283
  23 Bartosz        Bartczak             - Łukasz         Sornek                296: 287
  24 Katarzyna      Polak                - Andrzej        Kroc                  376: 316
  25 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Czupryniak            335: 438
  26 Grzegorz       Łukasik              - Szymon         Dąbrowski             372: 429
  27 Krzysztof      Mówka                - Maciej         Perzyński             448: 370
  28 Konrad         Mikusek              - Marta          Bajorek               303: 439
  29 Waldemar       Czerwoniec           - Mieczysław     Pastuszak             401: 355
  30 Mariusz        Orzeł                - Artur          Wawrzynowski          399: 285
  31 Andrzej        Bednaruk             - Artur          Irzyk                 339: 445
  32 Renata         Andracka             - Joanna         Ostrowska             352: 381
  33 Tomasz         Sehnal               - Robert         Kamiński              341: 384
  34 Agnieszka      Matus                - Grażyna        Wesołowska            448: 420
  35 Jerzy          Matyasik             - Czesław        Grajewski             308: 372
  36 Adrian         Ziemniewicz          - Maria          Krzyżanowska          375: 450
  37 Jakub          Błażejewski          - Rafał          Błaszkiewicz          386: 374
  38 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Szachowicz            313: 417
  39 Małgorzata     Sulejewska           - Ewelina        Kister                471: 426
  40 Maciej         Nawrocki             - Krzysztof      Sporczyk              367: 298
  41 Mariusz        Rostkowski           - Maciej         Dąbrowski             407: 296
  42 Eliza          Tyszka               - Krzysztof      Zawadzki              252: 453
  43 Wojciech       Wojtysiak            - Zuzanna        Cichoń                327: 283
  44 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 333: 449
   2 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Adamczyk              433: 411
   3 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                476: 332
   4 Miłosz         Wrzałek              - Janusz         Krupiński             261: 418
   5 Joanna         Juszczak             - Michał         Alabrudziński         413: 425
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Wrześniewski          332: 405
   7 Bartłomiej     Pawlak               - Juliusz        Czupryniak            327: 412
   8 Paweł          Pogorzelski          - Małgorzata     Deszczyńska           423: 397
   9 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Suchanek              394: 345
  10 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Zemło                 412: 334
  11 Rafał          Matczak              - Łukasz         Bobowski              366: 352
  12 Piotr          Broda                - Justyna        Górka                 377: 443
  13 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              419: 394
  14 Tomasz         Lempart              - Paweł          Maciejczuk            388: 394
  15 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             398: 434
  16 Maciej         Czupryniak           - Tomasz         Górka                 453: 275
  17 Marek          Rogalski             - Natalia        Woźniak               382: 377
  18 Adam           Grzelec              - Marek          Dudkiewicz            331: 379
  19 Ryszard        Korpalski            - Maciej         Skrzypczak            396: 341
  20 Krzysztof      Mówka                - Bartosz        Bartczak              443: 245
  21 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Polak                 437: 330
  22 Katarzyna      Ślusarska            - Ala            Białobrzewska         356: 360
  23 Maciej         Perzyński            - Szymon         Dąbrowski             314: 404
  24 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Onoszko               335: 412
  25 Robert         Kamiński             - Waldemar       Czerwoniec            444: 345
  26 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Błażejewski           379: 365
  27 Artur          Irzyk                - Agnieszka      Matus                 410: 406
  28 Kamil          Kister               - Zbigniew       Rybak                 431: 371
  29 Mariusz        Orzeł                - Konrad         Mikusek               474: 298
  30 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Łukasik               426: 289
  31 Joanna         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             326: 445
  32 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Sulejewska            362: 372
  33 Maria          Krzyżanowska         - Michał         Waszkiewicz           396: 360
  34 Grażyna        Wesołowska           - Artur          Wawrzynowski          349: 377
  35 Tomasz         Sehnal               - Adrian         Ziemniewicz           389: 354
  36 Katarzyna      Szachowicz           - Jerzy          Matyasik              361: 408
  37 Sylwia         Łada                 - Mieczysław     Pastuszak             462: 292
  38 Andrzej        Bednaruk             - Renata         Andracka              333: 270
  39 Mariusz        Rostkowski           - Maciej         Nawrocki              337: 319
  40 Rafał          Błaszkiewicz         - Wojciech       Wojtysiak             397: 306
  41 Krzysztof      Zawadzki             - Zbigniew       Wietecki              505: 375
  42 Zuzanna        Cichoń               - Krzysztof      Sporczyk              293: 321
  43 Ewelina        Kister               - Eliza          Tyszka                434: 242
  44 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kosz                  445: 402
   2 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                527: 384
   3 Dawid          Adamczyk             - Irena          Sołdan                404: 354
   4 Janusz         Krupiński            - Szymon         Płachta               374: 438
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Juliusz        Czupryniak            399: 320
   6 Paweł          Pogorzelski          - Joanna         Juszczak              460: 439
   7 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kurowski              467: 395
   8 Rafał          Matczak              - Kacper         Zegadło               374: 386
   9 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               410: 301
  10 Tomasz         Suchanek             - Bartłomiej     Pawlak                433: 296
  11 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Dudkiewicz            397: 323
  12 Wojciech       Zemło                - Piotr          Broda                 332: 343
  13 Paweł          Maciejczuk           - Łukasz         Bobowski              304: 395
  14 Marta          Bajorek              - Maciej         Czupryniak            366: 385
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Marek          Rogalski              502: 244
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Mówka                 457: 306
  17 Ala            Białobrzewska        - Ryszard        Korpalski             356: 334
  18 Jakub          Szymczak             - Maciej         Skrzypczak            430: 361
  19 Tomasz         Lempart              - Katarzyna      Ślusarska             436: 338
  20 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Polak                 387: 373
  21 Jakub          Onoszko              - Robert         Kamiński              281: 357
  22 Tomasz         Górka                - Mariusz        Orzeł                 272: 451
  23 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Kroc                  294: 308
  24 Czesław        Grajewski            - Kamil          Kister                358: 364
  25 Adam           Grzelec              - Artur          Irzyk                 342: 462
  26 Bartosz        Bartczak             - Rafał          Wesołowski            351: 364
  27 Maria          Krzyżanowska         - Jakub          Zaryński              259: 380
  28 Małgorzata     Sulejewska           - Jakub          Błażejewski           307: 377
  29 Agnieszka      Matus                - Waldemar       Czerwoniec            419: 354
  30 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Sornek                521: 229
  31 Michał         Waszkiewicz          - Andrzej        Bednaruk              393: 345
  32 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Sehnal                406: 332
  33 Artur          Wawrzynowski         - Joanna         Ostrowska             315: 380
  34 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Rostkowski            378: 298
  35 Konrad         Mikusek              - Maciej         Perzyński             400: 386
  36 Sylwia         Łada                 - Jerzy          Matyasik              400: 309
  37 Katarzyna      Szachowicz           - Rafał          Błaszkiewicz          316: 386
  38 Grażyna        Wesołowska           - Ewelina        Kister                368: 331
  39 Maciej         Dąbrowski            - Adrian         Ziemniewicz           356: 377
  40 Mieczysław     Pastuszak            - Eliza          Tyszka                469: 213
  41 Zuzanna        Cichoń               - Renata         Andracka              304: 339
  42 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Nawrocki              314: 404
  43 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Wojtysiak             392: 314
  44 Zbigniew       Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Płachta              - Mirosław       Uglik                 556: 294
   2 Dawid          Adamczyk             - Michał         Alabrudziński         374: 334
   3 Dariusz        Kosz                 - Janusz         Krupiński             407: 488
   4 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Pogorzelski           368: 379
   5 Irena          Sołdan               - Mariusz        Wrześniewski          353: 484
   6 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                436: 377
   7 Grzegorz       Kurowski             - Kacper         Zegadło               433: 313
   8 Juliusz        Czupryniak           - Łukasz         Tuszyński             293: 554
   9 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Suchanek              488: 359
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Matczak               400: 360
  11 Piotr          Broda                - Joanna         Juszczak              404: 336
  12 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kwiatkowski           433: 320
  13 Maciej         Czupryniak           - Ala            Białobrzewska         421: 361
  14 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Mówka                 398: 324
  15 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Lempart               383: 399
  16 Bartłomiej     Pawlak               - Paweł          Maciejczuk            385: 377
  17 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Zemło                 407: 397
  18 Mariusz        Orzeł                - Marta          Bajorek               375: 450
  19 Robert         Kamiński             - Artur          Irzyk                 499: 281
  20 Ryszard        Korpalski            - Kamil          Kister                312: 437
  21 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Wesołowski            357: 307
  22 Marek          Rogalski             - Jakub          Zaryński              297: 493
  23 Jakub          Onoszko              - Agnieszka      Matus                 295: 458
  24 Natalia        Woźniak              - Adam           Grzelec               472: 337
  25 Maciej         Skrzypczak           - Jakub          Błażejewski           353: 367
  26 Katarzyna      Polak                - Tomasz         Górka                 352: 414
  27 Katarzyna      Ślusarska            - Konrad         Mikusek               433: 335
  28 Michał         Waszkiewicz          - Bartosz        Bartczak              433: 352
  29 Czesław        Grajewski            - Maciej         Sancewicz             427: 439
  30 Maria          Krzyżanowska         - Zbigniew       Rybak                 394: 504
  31 Joanna         Ostrowska            - Sylwia         Łada                  380: 391
  32 Rafał          Błaszkiewicz         - Grzegorz       Łukasik               441: 333
  33 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Bednaruk              396: 378
  34 Renata         Andracka             - Małgorzata     Sulejewska            369: 412
  35 Tomasz         Sehnal               - Grażyna        Wesołowska            284: 375
  36 Maciej         Perzyński            - Artur          Wawrzynowski          344: 342
  37 Adrian         Ziemniewicz          - Krzysztof      Sporczyk              403: 373
  38 Maciej         Nawrocki             - Mieczysław     Pastuszak             393: 381
  39 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Rostkowski            416: 341
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Dąbrowski             264: 324
  41 Wojciech       Wojtysiak            - Zbigniew       Wietecki              367: 451
  42 Eliza          Tyszka               - Katarzyna      Szachowicz            243: 388
  43 Ewelina        Kister               - Zuzanna        Cichoń                414: 316


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Szymon         Płachta               481: 366
   2 Mirosław       Uglik                - Dawid          Adamczyk              318: 382
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Janusz         Krupiński             376: 464
   4 Michał         Alabrudziński        - Justyna        Górka                 325: 471
   5 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Deszczyńska           450: 358
   6 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              388: 401
   7 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Broda                 423: 334
   8 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Czupryniak            520: 414
   9 Łukasz         Bobowski             - Irena          Sołdan                378: 367
  10 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               376: 448
  11 Joanna         Juszczak             - Jakub          Szymczak              325: 368
  12 Tomasz         Lempart              - Robert         Kamiński              391: 391
  13 Rafał          Matczak              - Bartłomiej     Pawlak                418: 484
  14 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Dąbrowski             400: 337
  15 Jakub          Zaryński             - Marta          Bajorek               365: 350
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Kroc                  391: 440
  17 Kamil          Kister               - Tomasz         Suchanek              429: 314
  18 Ala            Białobrzewska        - Mariusz        Orzeł                 319: 439
  19 Rafał          Wesołowski           - Natalia        Woźniak               354: 419
  20 Artur          Irzyk                - Paweł          Maciejczuk            407: 405
  21 Agnieszka      Matus                - Zbigniew       Rybak                 426: 376
  22 Jakub          Błażejewski          - Katarzyna      Ślusarska             513: 326
  23 Tomasz         Górka                - Marek          Dudkiewicz            358: 495
  24 Marek          Rogalski             - Michał         Waszkiewicz           396: 392
  25 Maciej         Sancewicz            - Ryszard        Korpalski             420: 292
  26 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Zemło                 366: 448
  27 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Błaszkiewicz          508: 437
  28 Jerzy          Matyasik             - Jakub          Onoszko               316: 475
  29 Waldemar       Czerwoniec           - Adrian         Ziemniewicz           373: 413
  30 Adam           Grzelec              - Małgorzata     Sulejewska            413: 418
  31 Maciej         Skrzypczak           - Czesław        Grajewski             379: 398
  32 Konrad         Mikusek              - Katarzyna      Polak                 326: 400
  33 Bartosz        Bartczak             - Joanna         Ostrowska             398: 419
  34 Grażyna        Wesołowska           - Maria          Krzyżanowska          336: 415
  35 Maciej         Nawrocki             - Maciej         Perzyński             395: 336
  36 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Łukasik               328: 338
  37 Katarzyna      Szachowicz           - Andrzej        Bednaruk              295: 332
  38 Maciej         Dąbrowski            - Artur          Wawrzynowski          340: 325
  39 Mariusz        Rostkowski           - Renata         Andracka              232: 375
  40 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Sehnal                362: 299
  41 Zbigniew       Wietecki             - Eliza          Tyszka                453: 302
  42 Wojciech       Wojtysiak            - Ewelina        Kister                348: 390
  43 Zuzanna        Cichoń               - Krzysztof      Zawadzki              302: 498
Lista rankingowa na dzień 12-11-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              165.08  32850  199
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             159.80  31480  197
   3 Marek Reda                     Dębówka              157.57  13236   84
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.53  31190  198
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              156.88  30434  194
   6 Piotr Pietuchowski             Białystok            156.39  21894  140
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   8 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.18  28242  182
   9 Dawid Pikul                    Poznań               155.12  27612  178
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.33  14044   91
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.38  29142  190
  12 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             152.11  29510  194
  14 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.08  30111  198
  15 Kamil Górka                    Kraków               151.40  29221  193
  16 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             151.16  29778  197
  17 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.04  27037  179
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.84  30017  199
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  20 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.56  29464  197
  21 Grzegorz Kurowski              Warszawa             149.28  29557  198
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  29781  200
  23 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.17  29041  196
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               148.06  28132  190
  25 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  26 Jakub Zaryński                 Świnoujście          147.71  26144  177
  27 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.02  29257  199
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.94  28947  197
  29 Justyna Górka                  Kraków               146.72  26703  182
  30 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  31 Kamil Kister                   Warszawa             146.63  25954  177
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.29  25454  174
  33 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.25  21645  148
  34 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.24  21643  148
  35 Michał Makowski                Warszawa             145.84   5396   37
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              145.52  15280  105
  37 Przemysław Rybicki             Otwock               144.81  10861   75
  38 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           144.36  28006  194
  39 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  40 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  41 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.95   5758   40
  42 Szymon Płachta                 Warszawa             143.79  27607  192
  43 Jakub Błażejewski              Poznań               143.67  24712  172
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  45 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.56  28137  196
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  47 Paweł Pogorzelski              Warszawa             143.44  23238  162
  48 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.20  28639  200
  49 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.51  27077  190
  50 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  51 Maciej Rzychoń                 Katowice             141.92  10786   76
  52 Małgorzata Sulejewska          Kraków               141.63  26768  189
  53 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.42  22627  160
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               141.04   6770   48
  55 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.95  24949  177
  56 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.87   4367   31
  57 Joanna Juszczak                Warszawa             140.49  26975  192
  58 Irena Sołdan                   Warszawa             140.37  26389  188
  59 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.23  13602   97
  60 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.63  26669  191
  61 Natalia Woźniak                Dziwnówek            139.54  26512  190
  62 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.54  21907  157
  63 Dariusz Kuć                    Stargard             139.50  21065  151
  64 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             139.44  27191  195
  65 Piotr Broda                    Sandomierz           138.84  25825  186
  66 Radosław Jachna                Łódź                 138.72  26219  189
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            138.71  27604  199
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.37   8717   63
  69 Szymon Dąbrowski               Warszawa             138.32  26420  191
  70 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.79  24113  175
  72 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.14  25646  187
  73 Michał Rogalewicz              Poznań               137.00  17810  130
  74 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  75 Robert Kamiński                Warszawa             136.71  27341  200
  76 Janusz Krupiński               Bytom                136.65  26100  191
  77 Tomasz Górka                   Kraków               135.86   8559   63
  78 Krzysztof Gibas                Kraków               135.40   9884   73
  79 Andrzej Kroc                   Łódź                 135.08  25800  191
  80 Piotr Domański                 Lublin               135.04  18635  138
  81 Marta Bajorek                  Warszawa             134.83  26023  193
  82 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  83 Katarzyna Polak                Warszawa             134.71  25595  190
  84 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.04  22653  169
  85 Marcin Rogala                  Warszawa             133.73  25943  194
  86 Konrad Sowula                  Kraków               133.63  19377  145
  87 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.54  17360  130
  88 Jacek Mańko                    Poznań               133.07  26081  196
  89 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  90 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  92 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.34  26204  198
  93 Marta Ćwiek                    Krzyków              132.19   4759   36
  94 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.70  15145  115
  95 Marek Rogalski                 Warszawa             131.27  25204  192
  96 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.26   9451   72
  97 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.23   9842   75
  98 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  99 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
 100 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 101 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 102 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.57  25591  196
 103 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.49  24923  191
 104 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.08  15480  119
 105 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.06  12226   94
 106 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 107 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 108 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.65  24375  188
 109 Maciej Nawrocki                Babimost             129.65  24114  186
 110 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.55  25910  200
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.42  25754  199
 112 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 113 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      128.99  17672  137
 114 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.85  24352  189
 115 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 116 Szymon Stępień                 Bytom                128.60  24819  193
 117 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.55  24811  193
 118 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 119 Diana Pietrzykowska            Szczecin             128.29  20013  156
 120 Zdzisław Szota                 Warszawa             128.00   4096   32
 121 Adrian Ziemniewicz             Białystok            127.95  16762  131
 122 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 123 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.78  25172  197
 124 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 125 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.70  22603  177
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 127 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            127.44  21919  172
 128 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.31  25208  198
 129 Agnieszka Walas                Kraków               127.04  10798   85
 130 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              126.96  13204  104
 131 Dorota Kuć                     Stargard             126.82  20798  164
 132 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.78  17495  138
 133 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.74  14829  117
 134 Dariusz Sowula                 Kraków               126.30  18187  144
 135 Maciej Perzyński               Piła                 126.24   7953   63
 136 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.18  12366   98
 137 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.12  24088  191
 138 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.93  15363  122
 139 Joanna Ostrowska               Warszawa             125.92  23799  189
 140 Ewelina Kister                 Warszawa             125.52  17447  139
 141 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.52  21589  172
 142 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 143 Agata Kuć                      Stargard             125.27  22673  181
 144 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.07  20012  160
 145 Czesław Grajewski              Białystok            125.05  18507  148
 146 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 147 Maciej Kuć                     Stargard             124.78  20215  162
 148 Rafał Stachowski               Police               124.39  15176  122
 149 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 150 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 151 Tomasz Sehnal                  Warszawa             123.77  24507  198
 152 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 153 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 154 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 155 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.57  23601  191
 156 Agnieszka Matus                Milanówek            123.52  24209  196
 157 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          123.51  10375   84
 158 Jerzy Luter                    Bytom                123.51  24208  196
 159 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.41  19992  162
 160 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     123.35  23190  188
 161 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.34  18871  153
 162 Renata Andracka                Zwola                123.34  24544  199
 163 Natalia Ogierman               Katowice             123.19  15768  128
 164 Ziemowit Pazda                 Wrocław              123.13  12067   98
 165 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               123.12   8249   67
 166 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               123.02  23620  192
 167 Monika Siemaszko               Lipiany              122.45  13102  107
 168 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.19  21017  172
 169 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 170 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.13  13556  111
 171 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 173 Stanisław Gasik                Warszawa             121.53   9479   78
 174 Tomasz A. Praga                Białystok            121.44  13237  109
 175 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 176 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.24  23885  197
 177 Marcin Ceglarek                Kraków               121.16  20961  173
 178 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 179 Beata Piotrowska               Łódź                 120.66  10256   85
 180 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 181 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 182 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 183 Sławomir Wolski                Wrocław              120.35  22144  184
 184 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23420  195
 185 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.09  21135  176
 186 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23870  199
 187 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.70  18314  153
 188 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.37  23397  196
 189 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          119.25  10852   91
 190 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 191 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 192 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 193 Marta Świątkowska              Wrocław              118.92  23308  196
 194 Anita Bruska                   Gdynia               118.90  14862  125
 195 Adam Janicki                   Wrocław              118.75  18525  156
 196 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.59  12808  108
 197 Urszula Rechowicz              Katowice             118.48  23103  195
 198 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 199 Dominika Worona                Police               118.46   5686   48
 200 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 201 Dominik Ulejczyk               Będzin               118.31  23307  197
 202 Karolina Urbańska              Poznań               118.06  22785  193
 203 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.80  11544   98
 204 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 205 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            117.30   5044   43
 206 Konrad Mikusek                 Milanówek            117.19  15000  128
 207 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 209 Teresa Zalewska                Racibórz             116.97  23160  198
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 211 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 212 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.81   4205   36
 213 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 214 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 215 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 216 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.24  16273  140
 217 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.02  22623  195
 218 Dorota Ostrowska               Białystok            115.89  12516  108
 219 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.67  15616  135
 220 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.22  21546  187
 221 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.04  19671  171
 222 Marcin Kurowski                Racibórz             114.75  21687  189
 223 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 224 Józef Burzyński                Ełk                  114.62  13525  118
 225 Maciej Dąbrowski               Warszawa             114.51  21985  192
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            114.44  13733  120
 227 Marta Sztajnert                Wisła                114.14  15866  139
 228 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.88  13665  120
 229 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 113.76  13879  122
 230 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 231 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 232 Bartosz Bartczak               Poznań               113.18  22184  196
 233 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 234 Anna Demczyszyn                Bystra               112.60   6418   57
 235 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 236 Joanna Brychcy                 Katowice             112.12  21415  191
 237 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.06  10758   96
 238 Agnieszka Kozak                Gdynia               111.97   6942   62
 239 Adam Sternik                   Kętrzyn              111.79   6260   56
 240 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.51  13604  122
 241 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 242 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.14  21228  191
 243 Patrycja Skibska               Warszawa             111.03  16877  152
 244 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 245 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 246 Maciej Sylwestrzuk             Ząbki                110.37  10044   91
 247 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 248 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 249 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 250 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.84   6810   62
 251 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.71   4457   41
 252 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 253 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 255 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 256 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.98  18356  170
 257 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 258 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 259 Jacek Nowak                    Szczecin             107.63   6350   59
 260 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 261 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.81  11536  108
 262 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 263 Franciszek Łysek               Warszawa             106.13   8809   83
 264 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.02  20567  194
 265 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 266 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 267 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 268 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.61   8683   83
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.90  19325  186
 270 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 271 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.07  20099  195
 272 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 273 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            101.89   8151   80
 274 Zofia Górka                    Łęczna               101.57   7516   74
 275 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            100.80   8467   84
 276 Marta Majewska                 Wadowice             100.61  10564  105
 277 Karolina Szubska               Jaworzno              99.90  10390  104
 278 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 279 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.12  16653  168
 280 Karolina Mak                   Wrocław               98.55   3745   38
 281 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.41   5747   59
 283 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.25  16338  168
 284 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.23  18765  193
 285 Teresa Balewska                Reda                  97.14  18457  190
 286 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 287 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.36  10108  106
 288 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.14   3996   42
 289 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                94.12  11765  125
 291 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.76   3844   41
 292 Ryszard Pliszka                Szczecin              93.49   4207   45
 293 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 294 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 295 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.57  17857  195
 297 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.92   4637   51
 298 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.78   5149   58
 299 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 300 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 301 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 302 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.77   9979  115
 303 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 304 Wojciech Łysek                 Warszawa              85.96   6791   79
 305 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 306 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              85.12   7576   89
 307 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 308 Bernadeta Zapała               Jaworzno              82.20   3617   44
 309 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 310 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 311 Anna Strugała                  Świnoujście           80.55   2658   33
 312 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.70   2630   33
 313 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 315 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 317 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 318 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             75.69   3406   45
 319 Jacek Remizowicz               Gdańsk                75.24   2558   34
 320 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 12-11-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   2 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   3 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   4 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   5 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   6 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   7 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   8 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   9 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  10 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  11 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  12 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  13 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  14 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  15 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  16 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  17 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  18 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  19 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  20 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  21 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  22 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  23 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  24 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  25 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  26 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  27 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  28 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  30 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  31 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  32 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  33 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  34 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  35 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  36 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  37 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  38 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  39 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  40 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  41 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  42 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  43 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  44 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             96.52   2220   23
  45 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              95.65   2200   23
  46 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  47 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  48 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  49 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  50 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  51 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  52 Piotr Ozimek                   Sochaczew             70.82   1558   22
  53 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  54 Michał Kolaj                   Ostróda              128.05   2561   20
  55 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  56 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  57 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  58 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  59 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  60 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  61 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  62 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  63 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  64 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  65 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  66 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  67 Andrzej Grabiński              Suchedniów           129.93   1949   15
  68 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  69 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  70 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.43   1476   14
  71 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  72 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  73 Rafał Lenartowski              Gdynia               132.62   1724   13
  74 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  75 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  76 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  77 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  78 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  79 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  80 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  81 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         155.33   1864   12
  82 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  83 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  84 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  85 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  86 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            132.67   1592   12
  87 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  88 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  89 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  90 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  91 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             125.92   1511   12
  92 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
  93 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  94 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  95 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  96 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
  97 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
  98 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
  99 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 100 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 101 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 102 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 103 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 104 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 105 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 106 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 107 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 108 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            106.92   1283   12
 109 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 110 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 111 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 112 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 113 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 114 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 115 Halina Cecot                   Kołobrzeg            100.75   1209   12
 116 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 117 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 118 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 119 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 120 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 121 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 122 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 123 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 124 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 125 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 126 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 127 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 128 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 129 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 130 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 131 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 132 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 133 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 134 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 135 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 136 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 137 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 138 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 139 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 140 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 141 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 142 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 143 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 144 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 145 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 146 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 147 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 148 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 149 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 150 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                89.82    988   11
 151 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 152 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 153 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 154 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 155 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 156 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 157 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 158 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 159 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 160 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 161 Natalia Mówka                  Warszawa              82.27    905   11
 162 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 163 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 164 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 165 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 166 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 167 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 168 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 169 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 170 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 171 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 172 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 173 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 174 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 175 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 176 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 177 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 178 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 179 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 180 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 181 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 182 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 183 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 184 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 185 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 186 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 187 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 188 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 189 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 190 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 191 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 192 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 193 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 194 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 195 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 196 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 197 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 198 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 199 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 200 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 201 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 202 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 203 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 204 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 205 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 206 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 207 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 208 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 209 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 210 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 211 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 212 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 213 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 214 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 215 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 216 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 217 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 218 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 219 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 220 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 221 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 222 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 223 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 224 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 225 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 226 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 227 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 228 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 229 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 230 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 231 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 232 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 233 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 234 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 235 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 236 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 237 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 238 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 239 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 240 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 241 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 242 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 243 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 244 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 245 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 246 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 247 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 248 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 249 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 250 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 251 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 252 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 253 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 254 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 255 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 256 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 257 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 258 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 259 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 260 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 261 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 262 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 263 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 264 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 265 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 266 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 267 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 268 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 269 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 270 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie