Tychy19
maja
Tychy 19-20 maja III Otwarte Mistrzostwa Tychów w Scrabble w ramach IV Tyskiego Festiwalu Słowa LOGOS FEST
Kutno25
maja
Kutno 25 maja XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2018
Sulejów31
maja
Sulejów 31- 3 czerwca XIII Klubowe Mistrzostwa Polski
I znów ponad setka grających. Brawo Kutno!25 maja 2018 — XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2018InformacjeRelacjaWynikiRundyPrzebieg
galeria

XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2018Kutno, 25 maja 2018
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


I znów ponad setka grających. Brawo Kutno!42 uczennic i uczniów ze szkół podstawowych (klasy I-VI), młodzież za szkół gimnazjalnych oraz klas VII (44 osoby) i 30 osób reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne spotkało się na XVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Scrabble. Kutno – miasto róż (a może i miasto scrabbli) gościło więc kolejny raz jeden z największych w kraju turniej miłośników anagramowania. Organizatorzy i organizatorki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie im. Józefa Piłsudskiego zapewnili dla zawodniczek i zawodników świetne warunki do gry, piękną oprawę plastyczną i ciepłą, serdeczną atmosferę. Małgorzata Sieradzon oraz Renata Chodorowska z grupą uczniowskich wolontariuszek i wolontariuszy dbały o nas przez całe zawody, zwieńczając w tym dniu długie przygotowania do XVI edycji Mistrzostw. Wsparciem dla nich był program „Scrabble w Szkole”, pomoc władz samorządowych i wysiłek wielu pracowników goszczącej nas szkoły. Bardzo Dziękujemy.

Mistrzostwa składały się z trzech równoległych turniejów. Pierwszy z nich, zawody najmłodszych osób, zdecydowanie zdominowali przybysze z Dąbrowy Górniczej. Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 2, w składzie Zuzanna PaczuskaIgor Barwa, pod opieką Marty Trzebińskiej zdobył komplet 10 punktów. Wicemistrzami została ekipa z tego samego miasta, uczennice Michalina CzekielNatalia Łochocka ze Szkoły Podstawowej nr 11, które uległy tylko triumfatorkom. Na trzecim miejscu zameldowała się para Michał StańczykSzymon Ratecki, reprezentujący Szkołę Podstawową nr 5 z Radomska.

Rywalizacja grup gimnazjalnych i klas VII podstawówek była szalenie zacięta i wyrównana. Dość napisać, że cztery drużyny osiągnęły po 7 zwycięstw i tylko małe punkty decydowały o kolejności miejsc na podium, bądź – w przypadku drugiej drużyny z CLIX LO z Warszawy – o zajęciu niewdzięcznego, czwartego miejsca. Jakub RojewskiMarcin Strzelec, uczniowie szkoły-gospodarza, SP nr 2 w Kutnie, uradowali organizatorów zdobywając mistrzowski tytuł. Z różnicą 31 małych punktów do zwycięzców zameldowali się na drugiej pozycji chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Jaworzna: Marcin SzczyrzycaJakub Więcek. Trzecie miejsce wywalczyły dziewczyny z pierwszej drużyny CLIX Liceum Ogólnokształcącego z Warszawy, Karolina ZawiślakAleksandra Wołek.

Najbardziej dojrzali gracze i graczki rywalizowali w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. 9 na 10 możliwych punktów zdobyli Mateusz JóźwiakKrzysztof Tomczak z Zespołu Szkół nr 3 w Kutnie. Jedyną przegraną zanotowali w boju ze zdobywcami wicemistrzostwa, ekipą IV Liceum Ogólnokształcącego z Zabrza, w składzie Szymon Stępień (tydzień wcześniej zajął 8 miejsce w Mistrzostwach Tych) oraz Krystian Matykiewicz. Listę zespołów na podium zamknęli Szymon RudawskiDominik Iskrzyńki, reprezentujący barwy II LO z Radomska.

Wszystkie grające osoby opuszczały Kutno wywożąc pamiątkowe prezenty, które zwycięzcom wręczył przedstawiciel władz miasta. I tymże władzom życzymy, by Kutno w kolejnych latach dalej błyszczało na scrabblowej mapie Polski.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble Kutno 2017
XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble
XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Scrabble


Rodzaj turniejuzamknięty (młodzież ze szkół i placówek zarejestrowanych w programie Scrabble w szkole)
Miejsce rozgrywekSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie
Obrońca tytułuSzkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Grodzisku Mazowieckim
Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Kutnie
Strona www turniejuwww.scrabblewszkole.pl
www.gim2kutno.szkolnastrona.pl;
HarmonogramSzczegóły na gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/
Wpisowebrak wpisowego
DojazdInformacja na gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/
WyżywienieŚniadanie, obiad, napoje, herbata, kawa
NoclegiInformacja na gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble/
NagrodyStatuetki za I, II III miejsce, dyplomy, upominki
OrganizatorzyProgram Scrabble w Szkole: www.scrabblewszkole.pl;
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Kutnie: scibimgim2@gmail.com;
Renata Chodorowska: renchod@interia.pl; tel. 660 373 612
Małgorzata Sieradzon: malsier@interia.pl; tel. 501753 957


Wyniki końcowe turnieju Szkoły Podstawowe XVI Mistrz. Szkół w Scrabble

MIEJSCE                                             DP    MP   
---------------------------------------------------------------
 
Szkoły podstawowe, klasy 1-6

1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 z Dąbrowy Górniczej, 10.0  2855
Zuzanna Paczuska i Igor Barwa

2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 11 z DąbrowyGórniczej,  8.0  3115
Michalina Czekiel i Natalia Łochocka

3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 z Radomska, 		6.5  2329
Michał Stańczyk i Szymon Ratecki



  4.SP 9 Radomsko                  Radomsko        6.0  2346
  5.[2] SP 2 Kutno                 Kutno           6.0  1858
  6.SP 28 Radom                    Radom           5.0  2383
  7.[2] SP Czułów                  Czułów          5.0  2357
  8.SP 2 Grodzisk Mazowiecki       Grodzisk Mazow  5.0  2270
  9.SP 7 Ciechanów                 Ciechanów       5.0  2253
 10.[1] SP 6 Kutno                 Kutno           5.0  2086
 11.[1] SP Czułów                  Czułów          5.0  2017
 12.[2] SP 8 Toruń                 Toruń           5.0  1928
 13.[2] SP Sieciechów              Sieciechów      5.0  1769
 14.SP Wrząca Wielka               Wrząca Wielka   5.0  1496
 15.[1] SP 2 Kutno                 Kutno           4.5  2060
 16.SP 7 Jaworzno                  Jaworzno        4.0  2480
 17.[1] SP 8 Toruń                 Toruń           4.0  2090
 18.[1] SP 4 Kutno                 Kutno           4.0  1927
 19.[1] SP Sieciechów              Sieciechów      4.0  1429
 20.[2] SP 4 Kutno                 Kutno           3.0  1382
 21.[2] SP 6 Kutno                 Kutno           1.0  1509




=====================================================================


Wyniki końcowe turnieju Gim XVI Mistrzostwa Szkół w Scrabble

MIEJSCE                                             DP    MP   
---------------------------------------------------------------
  Ostateczne wyniki 

Gimnazja i klasy VII Szk.Podst.				

1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 z Kutna, 		7.0 3265
Jakub Rojewski i Marcin Strzelec

2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 z Jaworzna, 		7.0 3234
Marcin Szczyrzyca i Jakub Więcek

3 miejsce: CLIX Liceum Ogólnokształcące z Warszawy, 	7.0 3221
Karolina Zawiślak i Aleksandra Wołek

  4.[2] CLIX LO Warszawa           Warszawa        7.0  2647
  5.SP 98 Warszawa                 Warszawa        6.0  2965
  6.SP 2 Grodzisk Maz.             Grodzisk Maz.   6.0  2910
  7.SP 4 Radomsko                  Radomsko        6.0  2604
  8.SP 9 Radomsko                  Radomsko        6.0  2389
  9.SP 6 Radomsko                  Radomsko        5.0  2789
 10.[1] Gim Krośniewice            Krośniewice     5.0  2698
 11.[1] ZPO Sieciechów             Sieciechów      5.0  2697
 12.[1] SP Topola Królewska        Topola Król.    5.0  2512
 13.SP 7 Radomsko                  Radomsko        5.0  2504
 14.[1] SP Smólnik                 Smólnik         5.0  2488
 15.SP Prusinowice                 Prusinowice     5.0  2411
 16.[2] ZPO Sieciechów             Sieciechów      5.0  2344
 17.[2] SP Topola Królewska        Topola Król.    5.0  2285
 18.SP 5 Kutno                     Kutno           4.0  2496
 19.[2] SP 2 Kutno                 Kutno           4.0  2493
 20.[2] Gim Krośniewice            Krośniewice     3.0  1968
 21.SP 246 Warszawa                Warszawa        2.0  1973
 22.SP 7 Ciechanów                 Ciechanów       0.0  1568





=====================================================================


Wyniki końcowe turnieju Ponadgim XVI Mistrzostwa SZkół w Scrabble

MIEJSCE                                             DP    MP   
---------------------------------------------------------------
  Ostateczne wyniki 

Szkoły Ponadgimnazjalne:

1 miejsce: Zespół Szkół nr 3 z Kutna,    	       	9.0 3620
Mateusz Jóźwiak i Krzysztof Tomczak

2. miejsce: IV Liceum Ogólnokształcące z Zabrza,	7,5 3210 
Szymon Stępień i Krystian Matykiewicz

3. II Liceum Ogólnokształcące z Radomska, 		7.0 3528
Szymon Rudawski i Dominik Iskrzyński

  4.[1] II LO Kutno                Kutno           6.0  3120
  5.[2] IV LO Białystok            Białystok       6.0  2488
  6.Tech. nr 4 Jaworzno            Jaworzno        5.5  3085
  7.[1] IV LO Białystok            Białystok       5.0  2929
  8.[1] Tech. nr 10 Łódź           Łódź            5.0  2678
  9.ZS El. EL. Radomsko            Radomsko        5.0  2451
 10.I LO Radomsko                  Radomsko        4.0  2924
 11.LO Krośniewice                 Krosniewice     3.5  2290
 12.[2] II LO Kutno                Kutno           3.5  2196
 13.[2] Tech. nr 10 Łódź           Łódź            3.0  2525
 14.[2] ZS 3 Kutno                 Kutno           3.0  2463
 15.[2] IV LO Zabrze               Zabrze          2.0  2079
Wyniki rundy 1 turnieju SP XVI Mistrz. Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Jaworzno: SP 7 Jaworzno - Toruń: [1] SP 8 Toruń   2.0 0.0
 A.Tomasz Hucherko         - Anna Wiśniewska         293 205
 B.Filip Szaleniec         - Bartosz Musiał          296 159

 2.Kutno: [1] SP 6 Kutno   - Toruń: [2] SP 8 Toruń   1.0 1.0
 A.Grzegorz Zawadzki       - Stanisław Serocki       205 197
 B.Jakub Krysiak           - Dominika Krzywania      190 218

 3.Kutno: [2] SP 6 Kutno   - Dąbrowa Górnicza: SP 11 0.0 2.0
 A.Emilia Bara}ska         - Michalina Czekiel       107 303
 B.Hanna Matusiak          - Natalia Łochocka         82 482

 4.Dąbrowa Górnicza: SP 2  - Ciechanów: SP 7 Ciechan 2.0 0.0
 A.Zuzanna Paczuska        - Weronika Czarnecka      336 206
 B.Igor Barwa              - Zuzanna Woźnicka        225 207

 5.Sieciechów: [1] SP Siec - Czułów: [1] SP Czułów   0.0 2.0
 A.Julia Ambroziak         - Kacper Fiutowski        166 194
 B.Wiktoria Śmietanka      - Wojciech Zatorski        72 192

 6.Sieciechów: [2] SP Siec - Radomsko: SP 5 Radomsko 0.0 2.0
 A.Oliwia Pułka            - Micha ł Sta ńczyk       109 198
 B.Amelia Wardawy          - Szymon Ratecki          180 287

 7.Wrząca Wielka: SP Wrząc - Kutno: [1] SP 2 Kutno   0.0 2.0
 A.Karolina Kupińska       - Klaudia Sieradzan       111 196
 B.Eliza Bocian            - Jakub Krajewski         226 289

 8.Grodzisk Mazowiecki: SP - Kutno: [2] SP 2 Kutno   1.0 1.0
 A.Maciej Zwoliński        - Amelia Ludwiczak        297 153
 B.Zuzanna Zajączkowska    - Wiktor Rojewski         140 214

 9.Kutno: [1] SP 4 Kutno   - Radom: SP 28 Radom      0.0 2.0
 A.Eliza Kosko             - Jakub Wawrzak           163 297
 B.Kacper Pawłowski        - Maksymilian Wawrzak     123 185

10.Kutno: [2] SP 4 Kutno   - Radomsko: SP 9 Radomsko 0.0 2.0
 A.Julia Grońska           - Barbara Plucińska        97 257
 B.Konrad Dobrowolski      - Maria Małachowska        87 279

11.Czułów: [2] SP Czułów   - PAUZA
 A.Grzegorz Suski          - PAUZA
 B.Maja Dymek              - PAUZA

Wyniki rundy 3 turnieju SP XVI Mistrz. Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Dąbrowa Górnicza: SP 11 - Dąbrowa Górnicza: SP 2  0.0 2.0
 A.Michalina Czekiel       - Zuzanna Paczuska        187 246
 B.Natalia Łochocka        - Igor Barwa              308 348

 2.Radomsko: SP 5 Radomsko - Grodzisk Mazowiecki: SP 1.0 1.0
 A.Micha ł Sta ńczyk       - Maciej Zwoliński        178 213
 B.Szymon Ratecki          - Zuzanna Zajączkowska    267 224

 3.Radom: SP 28 Radom      - Kutno: [1] SP 2 Kutno   2.0 0.0
 A.Jakub Wawrzak           - Klaudia Sieradzan       321 181
 B.Maksymilian Wawrzak     - Jakub Krajewski         212 188

 4.Czułów: [1] SP Czułów   - Jaworzno: SP 7 Jaworzno 1.0 1.0
 A.Kacper Fiutowski        - Tomasz Hucherko         192 341
 B.Wojciech Zatorski       - Filip Szaleniec         186 168

 5.Radomsko: SP 9 Radomsko - Kutno: [1] SP 6 Kutno   1.0 1.0
 A.Barbara Plucińska       - Grzegorz Zawadzki       212 252
 B.Maria Małachowska       - Jakub Krysiak           294 187

 6.Toruń: [2] SP 8 Toruń   - Sieciechów: [2] SP Siec 1.0 1.0
 A.Stanisław Serocki       - Oliwia Pułka            191 135
 B.Dominika Krzywania      - Amelia Wardawy          130 194

 7.Kutno: [2] SP 2 Kutno   - Sieciechów: [1] SP Siec 2.0 0.0
 A.Amelia Ludwiczak        - Julia Ambroziak         224 159
 B.Wiktor Rojewski         - Wiktoria Śmietanka      207 179

 8.Czułów: [2] SP Czułów   - Ciechanów: SP 7 Ciechan 0.0 2.0
 A.Grzegorz Suski          - Weronika Czarnecka      195 313
 B.Maja Dymek              - Zuzanna Woźnicka        213 242

 9.Kutno: [2] SP 4 Kutno   - Toruń: [1] SP 8 Toruń   1.0 1.0
 A.Julia Grońska           - Anna Wiśniewska         153 237
 B.Konrad Dobrowolski      - Bartosz Musiał           46  44

10.Wrząca Wielka: SP Wrząc - Kutno: [1] SP 4 Kutno   1.0 1.0
 A.Karolina Kupińska       - Eliza Kosko             165 221
 B.Eliza Bocian            - Kacper Pawłowski        150 145

11.Kutno: [2] SP 6 Kutno   - PAUZA
 A.Emilia Bara}ska         - PAUZA
 B.Hanna Matusiak          - PAUZA




=================================================================


Wyniki rundy 1 turnieju Gim XVI Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Grodzisk Maz.: SP 2 Gro - Radomsko: SP 4 Radomsko 1.0 1.0
 A.Marta Zwolińska         - Martyna Dawidziak       246 339
 B.Zuzanna Rytel-Kuc       - Mateusz Wiśniewski      383 145

 2.Warszawa: SP 246 Warsza - Kutno: [1] SP 2 Kutno   0.0 2.0
 A.Albert Kurnicki         - Jakub Rojewski          159 482
 B.Kacper Towani           - Marcin Strzelec         165 305

 3.Prusinowice: SP Prusino - Kutno: [2] SP 2 Kutno   1.0 1.0
 A.Amelia Kluszczyńska     - Szymon Kałębasiak       218 292
 B.Julia Szwajkowska       - Ewa Matczak             300 224

 4.Topola Król.: [1] SP To - Smólnik: [1] SP Smólnik 2.0 0.0
 A.Izabela Kamińska        - Natalia Kuźnicka        264 171
 B.Piotr Kupczak           - Zuzanna Stasiak         222 200

 5.Topola Król.: [2] SP To - Sieciechów: [2] ZPO Sie 0.0 2.0
 A.Julia Sobczak           - Kacper Pułka            223 247
 B.Michał Gałamon          - Gabriela Roczkowska     175 250

 6.Krośniewice: [1] Gim Kr - Ciechanów: SP 7 Ciechan 2.0 0.0
 A.Bożena Drążkiewicz      - Mateusz Susek           399 106
 B.Marlena Reptowska       - Karol Maliszewski       227 205

 7.Krośniewice: [2] Gim Kr - Jaworzno: SP 2 Jaworzno 0.0 2.0
 A.Julia Kowalska          - Marcin Szczyrzyca       183 413
 B.Gracjan Puchalski       - Jakub Więcek            146 435

 8.Kutno: SP 5 Kutno       - Warszawa: SP 98 Warszaw 1.0 1.0
 A.Marcelina Czajkowska    - Zuzanna Szerszeniewska  309 209
 B.Justyna Bryszewska      - Natalia Mówka           200 392

 9.Warszawa: [1] CLIX LO W - Radomsko: SP 7 Radomsko 2.0 0.0
 A.Karolina Zawiślak       - Sebastian Klimczak      423 236
 B.Aleksandra Wołek        - Julia Krajewska         335 178

10.Warszawa: [2] CLIX LO W - Radomsko: SP 9 Radomsko 1.0 1.0
 A.Maria Sobol             - Paulina Ślęzak          264 182
 B.Zuzanna Sobieraj        - Klaudia Nowak           219 257

11.Sieciechów: [1] ZPO Sie - Radomsko: SP 6 Radomsko 0.0 2.0
 A.Weronika Gozdera        - Erwin Borowicz          310 346
 B.Andżelika Grzebalska    - Bartosz Stępień         267 284

Wyniki rundy 2 turnieju Gim XVI Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Jaworzno: SP 2 Jaworzno - Kutno: [1] SP 2 Kutno   0.0 2.0
 A.Marcin Szczyrzyca       - Jakub Rojewski          300 333
 B.Jakub Więcek            - Marcin Strzelec         282 284

 2.Warszawa: [1] CLIX LO W - Radomsko: SP 6 Radomsko 2.0 0.0
 A.Karolina Zawiślak       - Erwin Borowiec          346 263
 B.Aleksandra Wołek        - Bartosz Stępień         355 258

 3.Krośniewice: [1] Gim Kr - Sieciechów: [2] ZPO Sie 1.0 1.0
 A.Bożena Drążkiewicz      - Kacper Pułka            262 302
 B.Marlena Reptowska       - Gabriela Roczkowska     264 186

 4.Topola Król.: [1] SP To - Grodzisk Maz.: SP 2 Gro 0.0 2.0
 A.Izabela Kamińska        - Marta Zwolińska         200 310
 B.Piotr Kupczak           - Zuzanna Rytel-Kuc       224 295

 5.Warszawa: SP 98 Warszaw - Prusinowice: SP Prusino 2.0 0.0
 A.Zuzanna Szerszeniewska  - Amelia Kluszczyńska     245 239
 B.Natalia Mówka           - Julia Szwajkowska       354 209

 6.Kutno: [2] SP 2 Kutno   - Kutno: SP 5 Kutno       1.0 1.0
 A.Szymon Kałębasiak       - Marcelina Czajkowska    197 373
 B.Ewa Matczak             - Justyna Bryszewska      247 152

 7.Radomsko: SP 4 Radomsko - Warszawa: [2] CLIX LO W 1.0 1.0
 A.Martyna Dawidziak       - Maria Sobol             346 213
 B.Mateusz Wiśniewski      - Zuzanna Sobieraj        202 290

 8.Radomsko: SP 9 Radomsko - Sieciechów: [1] ZPO Sie 0.0 2.0
 A.Paulina Ślęzak          - Weronika Gozdera        194 305
 B.Klaudia Nowak           - Andżelika Grzebalska    180 251

 9.Radomsko: SP 7 Radomsko - Topola Król.: [2] SP To 1.0 1.0
 A.Sebastian Klimczak      - Julia Sobczak           285 204
 B.Julia Krajewska         - Jan Zaborowski          226 275

10.Smólnik: [1] SP Smólnik - Krośniewice: [2] Gim Kr 1.0 1.0
 A.Natalia Kuźnicka        - Julia Kowalska          170 237
 B.Zuzanna Stasiak         - Gracjan Puchalski       271 172

11.Warszawa: SP 246 Warsza - Ciechanów: SP 7 Ciechan 2.0 0.0
 A.Albert Kurnicki         - Mateusz Susek           279 131
 B.Kacper Towani           - Karol Maliszewski       223 188

Wyniki rundy 3 turnieju Gim XVI Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Warszawa: [1] CLIX LO W - Kutno: [1] SP 2 Kutno   1.0 1.0
 A.Karolina Zawiślak       - Jakub Rojewski          335 301
 B.Aleksandra Wołek        - Marcin Strzelec         315 329

 2.Grodzisk Maz.: SP 2 Gro - Warszawa: SP 98 Warszaw 1.0 1.0
 A.Marta Zwolińska         - Zuzanna Szerszeniewska  294 212
 B.Zuzanna Rytel-Kuc       - Natalia Mówka           276 372

 3.Krośniewice: [1] Gim Kr - Jaworzno: SP 2 Jaworzno 0.0 2.0
 A.Bożena Drążkiewicz      - Marcin Szczyrzyca       279 322
 B.Marlena Reptowska       - Jakub Więcek            198 337

 4.Sieciechów: [2] ZPO Sie - Radomsko: SP 6 Radomsko 0.0 2.0
 A.Kacper Pułka            - Erwin Borowiec          198 315
 B.Gabriela Roczkowska     - Bartosz Stępień         171 354

 5.Sieciechów: [1] ZPO Sie - Kutno: SP 5 Kutno       1.0 1.0
 A.Weronika Gozdera        - Marcelina Czajkowska    244 231
 B.Andżelika Grzebalska    - Justyna Bryszewska      216 244

 6.Radomsko: SP 4 Radomsko - Kutno: [2] SP 2 Kutno   1.0 1.0
 A.Martyna Dawidziak       - Szymon Kałębasiak       295 203
 B.Mateusz Wiśniewski      - Ewa Matczak             185 341

 7.Warszawa: [2] CLIX LO W - Topola Król.: [1] SP To 2.0 0.0
 A.Maria Sobol             - Izabela Kamińska        289 231
 B.Zuzanna Sobieraj        - Piotr Kupczak           303 215

 8.Warszawa: SP 246 Warsza - Prusinowice: SP Prusino 0.0 2.0
 A.Albert Kurnicki         - Amelia Kluszczyńska     219 252
 B.Kacper Towani           - Julia Szwajkowska       149 242

 9.Radomsko: SP 7 Radomsko - Radomsko: SP 9 Radomsko 1.0 1.0
 A.Sebastian Klimczak      - Paulina Ślęzak          296 223
 B.Julia Krajewska         - Klaudia Nowak           210 285

10.Topola Król.: [2] SP To - Smólnik: [1] SP Smólnik 0.0 2.0
 A.Julia Sobczak           - Natalia Kuźnicka        227 248
 B.Jan Zaborowski          - Zuzanna Stasiak         160 318

11.Krośniewice: [2] Gim Kr - Ciechanów: SP 7 Ciechan 2.0 0.0
 A.Julia Kowalska          - Mateusz Susek           238 140
 B.Gracjan Puchalski       - Karol Maliszewski       227 171

Wyniki rundy 4 turnieju Gim XVI Mistrzostwa Szkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Warszawa: [1] CLIX LO W - Jaworzno: SP 2 Jaworzno 1.0 1.0
 A.Karolina Zawiślak       - Marcin Szczyrzyca       237 305
 B.Aleksandra Wołek        - Jakub Więcek            371 220

 2.Kutno: [1] SP 2 Kutno   - Radomsko: SP 6 Radomsko 1.0 1.0
 A.Jakub Rojewski          - Erwin Borowiec          259 268
 B.Marcin Strzelec         - Bartosz Stępień         383 174

 3.Grodzisk Maz.: SP 2 Gro - Warszawa: [2] CLIX LO W 1.0 1.0
 A.Marta Zwolińska         - Maria Sobol             262 244
 B.Zuzanna Rytel-Kuc       - Zuzanna Sobieraj        239 265

 4.Warszawa: SP 98 Warszaw - Krośniewice: [1] Gim Kr 1.0 1.0
 A.Zuzanna Szerszeniewska  - Bożena Drążkiewicz      224 327
 B.Natalia Mówka           - Marlena Reptowska       321 199

 5.Sieciechów: [1] ZPO Sie - Radomsko: SP 4 Radomsko 1.0 1.0
 A.Weronika Gozdera        - Martyna Dawidziak       229 315
 B.Andżelika Grzebalska    - Mateusz Wiśniewski      336 252

 6.Kutno: SP 5 Kutno       - Prusinowice: SP Prusino 1.0 1.0
 A.Marcelina Czajkowska    - Amelia Kluszczyńska     275 298
 B.Justyna Bryszewska      - Julia Szwajkowska       309 186

 7.Kutno: [2] SP 2 Kutno   - Smólnik: [1] SP Smólnik 1.0 1.0
 A.Szymon Kałębasiak       - Natalia Kuźnicka        247 234
 B.Ewa Matczak             - Zuzanna Stasiak         274 302

 8.Sieciechów: [2] ZPO Sie - Krośniewice: [2] Gim Kr 2.0 0.0
 A.Kacper Pułka            - Julia Kowalska          261 178
 B.Gabriela Roczkowska     - Gracjan Puchalski       283 180

 9.Radomsko: SP 7 Radomsko - Topola Król.: [1] SP To 1.0 1.0
 A.Sebastian Klimczak      - Izabela Kamińska        304 233
 B.Julia Krajewska         - Piotr Kupczak           189 315

10.Radomsko: SP 9 Radomsko - Warszawa: SP 246 Warsza 2.0 0.0
 A.Paulina Ślęzak          - Albert Kurnicki         244 199
 B.Klaudia Nowak           - Kacper Towani           292 195

11.Topola Król.: [2] SP To - Ciechanów: SP 7 Ciechan 2.0 0.0
 A.Julia Sobczak           - Mateusz Susek           301 133
 B.Jan Zaborowski          - Karol Maliszewski       238 167




===============================================================


Wyniki rundy 1 turnieju Ponadgim XVI Mistrzostwa SZkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Kutno: [1] II LO Kutno  - Jaworzno: Tech. nr 4 Ja 0.0 2.0
 A.Kamil Olejniczak        - Monika Szczyrzyca       230 364
 B.Michał Kanigowski       - Martyna Łopata          218 301

 2.Kutno: [2] II LO Kutno  - Białystok: [1] IV LO Bi 0.0 2.0
 A.Paweł Cegiełka          - Hubert Masłowski        223 317
 B.Adam Wyrzykowski        - Krystyna Kowalewska     142 294

 3.Zabrze: [1] IV LO Zabrz - Krosniewice: LO Krośnie 2.0 0.0
 A.Szymon Stępień          - Martyna Jędrzejczak     514 249
 B.Krystian Matykiewicz    - Kacper Banasik          282 105

 4.Zabrze: [2] IV LO Zabrz - Łódź: [1] Tech. nr 10 Ł 0.0 2.0
 A.Kamil Omidi             - Jonasz Kądziela         188 341
 B.Weronika Zdancewicz     - Robert Kinera           168 192

 5.Kutno: [1] ZS 3 Kutno   - Radomsko: II LO Radomsk 2.0 0.0
 A.Mateusz Jóźwiak         - Szymon Rudawski         362 273
 B.Krzysztof Tomczak       - Dominik Iskrzyński      400 300

 6.Kutno: [2] ZS 3 Kutno   - Radomsko: ZS El. EL. Ra 0.0 2.0
 A.Kamil Jędrasik          - Szymon Zgoda            212 273
 B.Angelika Filipiak       - Michał Biesiada         250 264

 7.Białystok: [2] IV LO Bi - Radomsko: I LO Radomsko 2.0 0.0
 A.Swebastian Kozłowski    - Eryk Kluziński          259 232
 B.Maciej Silwonik         - Krystian Kowalski       330 249

 8.Łódź: [2] Tech. nr 10 Ł - PAUZA
 A.Wojciech Buczak         - PAUZA
 B.Julia Woźniak           - PAUZA

Wyniki rundy 2 turnieju Ponadgim XVI Mistrzostwa SZkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Zabrze: [1] IV LO Zabrz - Kutno: [1] ZS 3 Kutno   1.0 1.0
 A.Szymon Stępień          - Mateusz Jóźwiak         365 315
 B.Krystian Matykiewicz    - Krzysztof Tomczak       235 416

 2.Jaworzno: Tech. nr 4 Ja - Białystok: [1] IV LO Bi 1.0 1.0
 A.Monika Szczyrzyca       - Hubert Masłowski        347 197
 B.Martyna Łopata          - Krystyna Kowalewska     206 322

 3.Białystok: [2] IV LO Bi - Radomsko: ZS El. EL. Ra 2.0 0.0
 A.Swebastian Kozłowski    - Szymon Zgoda            251 240
 B.Maciej Silwonik         - Michał Biesiada         249 247

 4.Łódź: [1] Tech. nr 10 Ł - Łódź: [2] Tech. nr 10 Ł 1.0 1.0
 A.Jonasz Kądziela         - Wojciech Buczak         390 139
 B.Robert Kinera           - Julia Woźniak           232 266

 5.Radomsko: II LO Radomsk - Radomsko: I LO Radomsko 2.0 0.0
 A.Szymon Rudawski         - Eryk Kluziński          332 261
 B.Dominik Iskrzyński      - Krystian Kowalski       356 272

 6.Kutno: [2] ZS 3 Kutno   - Kutno: [1] II LO Kutno  0.0 2.0
 A.Kamil Jędrasik          - Kamil Olejniczak        198 576
 B.Angelika Filipiak       - Michał Kanigowski       224 226

 7.Kutno: [2] II LO Kutno  - Zabrze: [2] IV LO Zabrz 2.0 0.0
 A.Paweł Cegiełka          - Kamil Omidi             293 132
 B.Adam Wyrzykowski        - Weronika Zdancewicz     162 158

 8.Krosniewice: LO Krośnie - PAUZA
 A.Martyna Jędrzejczak     - PAUZA
 B.Kacper Banasik          - PAUZA

Wyniki rundy 3 turnieju Ponadgim XVI Mistrzostwa SZkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Białystok: [2] IV LO Bi - Kutno: [1] ZS 3 Kutno   0.0 2.0
 A.Swebastian Kozłowski    - Mateusz Jóźwiak         209 402
 B.Maciej Silwonik         - Krzysztof Tomczak       260 445

 2.Zabrze: [1] IV LO Zabrz - Jaworzno: Tech. nr 4 Ja 1.5 0.5
 A.Szymon Stępień          - Monika Szczyrzyca       353 277
 B.Krystian Matykiewicz    - Martyna Łopata          227 227

 3.Łódź: [1] Tech. nr 10 Ł - Białystok: [1] IV LO Bi 1.0 1.0
 A.Jonasz Kądziela         - Hubert Masłowski        310 325
 B.Robert Kinera           - Krystyna Kowalewska     277 261

 4.Radomsko: II LO Radomsk - Kutno: [1] II LO Kutno  1.0 1.0
 A.Szymon Rudawski         - Kamil Olejniczak        311 387
 B.Dominik Iskrzyński      - Michał Kanigowski       375 193

 5.Radomsko: ZS El. EL. Ra - Łódź: [2] Tech. nr 10 Ł 2.0 0.0
 A.Szymon Zgoda            - Wojciech Buczak         324 291
 B.Michał Biesiada         - Julia Woźniak           259 234

 6.Kutno: [2] II LO Kutno  - Krosniewice: LO Krośnie 1.5 0.5
 A.Paweł Cegiełka          - Martyna Jędrzejczak     273 227
 B.Adam Wyrzykowski        - Kacper Banasik          172 172

 7.Radomsko: I LO Radomsko - Kutno: [2] ZS 3 Kutno   2.0 0.0
 A.Eryk Kluziński          - Kamil Jędrasik          364 192
 B.Krystian Kowalski       - Angelika Filipiak       253 251

 8.Zabrze: [2] IV LO Zabrz - PAUZA
 A.Kamil Omidi             - PAUZA
 B.Weronika Zdancewicz     - PAUZA

Wyniki rundy 4 turnieju Ponadgim XVI Mistrzostwa SZkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Kutno: [1] ZS 3 Kutno   - Łódź: [1] Tech. nr 10 Ł 2.0 0.0
 A.Mateusz Jóźwiak         - Jonasz Kądziela         341 249
 B.Krzysztof Tomczak       - Robert Kinera           326 222

 2.Zabrze: [1] IV LO Zabrz - Białystok: [1] IV LO Bi 1.0 1.0
 A.Szymon Stępień          - Hubert Masłowski        393 285
 B.Krystian Matykiewicz    - Krystyna Kowalewska     204 375

 3.Radomsko: ZS El. EL. Ra - Jaworzno: Tech. nr 4 Ja 1.0 1.0
 A.Szymon Zgoda            - Monika Szczyrzyca       156 486
 B.Michał Biesiada         - Martyna Łopata          279 200

 4.Białystok: [2] IV LO Bi - Kutno: [2] II LO Kutno  2.0 0.0
 A.Swebastian Kozłowski    - Paweł Cegiełka          265 217
 B.Maciej Silwonik         - Adam Wyrzykowski        309 218

 5.Radomsko: II LO Radomsk - Łódź: [2] Tech. nr 10 Ł 2.0 0.0
 A.Szymon Rudawski         - Wojciech Buczak         497 196
 B.Dominik Iskrzyński      - Julia Woźniak           369 224

 6.Kutno: [1] II LO Kutno  - Radomsko: I LO Radomsko 1.0 1.0
 A.Kamil Olejniczak        - Eryk Kluziński          328 255
 B.Michał Kanigowski       - Krystian Kowalski       183 438

 7.Krosniewice: LO Krośnie - Zabrze: [2] IV LO Zabrz 1.0 1.0
 A.Martyna Jędrzejczak     - Kamil Omidi             313 139
 B.Kacper Banasik          - Weronika Zdancewicz     201 265

 8.Kutno: [2] ZS 3 Kutno   - PAUZA
 A.Kamil Jędrasik          - PAUZA
 B.Angelika Filipiak       - PAUZA

Wyniki rundy 5 turnieju Ponadgim XVI Mistrzostwa SZkół w Scrabble

STÓŁ                                                   WYNIK   
---------------------------------------------------------------
 1.Kutno: [1] ZS 3 Kutno   - Białystok: [1] IV LO Bi 2.0 0.0
 A.Mateusz Jóźwiak         - Hubert Masłowski        298 289
 B.Krzysztof Tomczak       - Krystyna Kowalewska     315 264

 2.Białystok: [2] IV LO Bi - Zabrze: [1] IV LO Zabrz 0.0 2.0
 A.Swebastian Kozłowski    - Szymon Stępień          155 386
 B.Maciej Silwonik         - Krystian Matykiewicz    201 251

 3.Radomsko: II LO Radomsk - Radomsko: ZS El. EL. Ra 2.0 0.0
 A.Szymon Rudawski         - Szymon Zgoda            377 188
 B.Dominik Iskrzyński      - Michał Biesiada         338 221

 4.Jaworzno: Tech. nr 4 Ja - Łódź: [1] Tech. nr 10 Ł 1.0 1.0
 A.Monika Szczyrzyca       - Jonasz Kądziela         429 194
 B.Martyna Łopata          - Robert Knera            248 271

 5.Kutno: [1] II LO Kutno  - Kutno: [2] II LO Kutno  2.0 0.0
 A.Kamil Olejniczak        - Paweł Cegiełka          471 243
 B.Michał Kanigowski       - Adam Wyrzykowski        308 253

 6.Krosniewice: LO Krośnie - Łódź: [2] Tech. nr 10 Ł 1.0 1.0
 A.Martyna Jędrzejczak     - Wojciech Buczak         276 255
 B.Kacper Banasik          - Julia Woźniak           147 320

 7.Zabrze: [2] IV LO Zabrz - Kutno: [2] ZS 3 Kutno   0.0 2.0
 A.Kamil Omidi             - Kamil Jędrasik          210 258
 B.Weronika Zdancewicz     - Angelika Filipiak       219 278

 8.Radomsko: I LO Radomsko - PAUZA
 A.Eryk Kluziński          - PAUZA
 B.Krystian Kowalski       - PAUZA


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie