Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2014

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Stanisław Rydzik455
2Michał Alabrudziński431
 Bartosz Morawski431
4Dariusz Kosz413
5Krzysztof Obremski312
6Marek Reda300
7Kamil Górka231
8Rafał Lenartowski221
9Mateusz Borsuk120
10Irena Sołdan112
11Szymon Dąbrowski110
 Grzegorz Łukasik110
 Mariusz Wrześniewski110
14Mariusz Skrobosz101
 Justyna Górka101
16Piotr Pietuchowski100
 Kazimierz Merklejn100
 Mirosław Uglik100
 Tomasz Zwoliński100
 Jan Mrozowski100
21Barbara Obremska030
22Paweł Zaręba011
 Robert Kuszpit011
 Małgorzata Sulejewska011
25Kacper Zegadło010
 Robert Kamiński010
 Łukasz Tuszyński010
 Karol Waniek010
 Grzegorz Pukniel010
 Mariusz Sylwestrzuk010
 Dominik Urbacki010
 Dawid Adamczyk010
33Miłosz Wrzałek002
 Krzysztof Mówka002
 Rafał Wesołowski002
36Andrzej Oleksiak001
 Monika Siemaszko001
 Maciej Czupryniak001
 Marta Bajorek001
 Radosław Jachna001
 Piotr Broda001
 Jakub Zaryński001
 Przemysław Herdzina001
 Łukasz Bobowski001
 Joanna Juszczak001
 Natalia Woźniak001
 Paweł Jackowski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2014)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński705148169
2Mariusz Skrobosz38243294
3Stanisław Rydzik373432103
4Dariusz Banaszek27162063
5Kazimierz Merklejn26311370
6Kamil Górka26171659
7Michał Alabrudziński1812737
8Paweł Stanosz1716841
9Mateusz Żbikowski17121645
10Dariusz Kosz165930
11Dawid Pikul13111438
12Justyna Górka129930
13Karol Wyrębkiewicz126624
14Bartosz Morawski1111729
15Wojciech Usakiewicz10151035
16Krzysztof Mówka10141135
17Paweł Dawidson1012729
18Marcin Mroziuk1091130
19Miłosz Wrzałek1071229
20Krzysztof Obremski951327
21Marek Syczuk710421
22Szymon Fidziński73111
23Rafał Lenartowski68721
24Paweł Jackowski5101025
25Mariusz Wrześniewski59923
26Marek Reda55515
27Radosław Konca54211
28Dominik Urbacki5218
29Robert Duczemiński45615
30Łukasz Tuszyński45413
31Mirosław Uglik44311
 Michał Derlacki44311
33Dariusz Putoń43815
 Irena Sołdan43815
35Andrzej Oleksiak43411
36Robert Kamiński4217
37Maciej Czupryniak38819
38Zdzisław Szota35513
39Dawid Adamczyk3418
40Grzegorz Kurowski3339
41Mateusz Borsuk3306
 Szymon Zaleski3306
43Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
45Ryszard Dębski3159
46Piotr Pietuchowski3148
47Mariusz Orzeł24511
48Sławomir Kordjalik24410
49Paweł Stefaniak23611
50Marcin Skrzyniarz2349
51Krzysztof Usakiewicz2327
52Waldemar Czerwoniec22812
53Marek Dudkiewicz2259
54Robert Kaciński2204
55Grzegorz Święcki2147
56Jakub Szymczak2125
57Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
59Michał Trumpus2103
60Tomasz Ciejka2024
61Joanna Juszczak2013
 Jerzy Matyasik2013
63Andrzej Rechowicz15713
64Małgorzata Deszczyńska141015
65Michał Makowski1326
 Dariusz Dzierża1326
67Jacek Pietruszka1236
68Grzegorz Łukasik1214
69Filip Warzecha1124
70Piotr Broda1113
 Maciej Gałecki1113
 Jan Mrozowski1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
 Szymon Płachta1113
77Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
81Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
83Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Natalia Woźniak1012
 Weronika Rudnicka1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Artur Irzyk1012
91Patryk Gadus1001
 Jacek Gigoła1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
104Andrzej Kwiatkowski06612
105Jakub Zaryński0448
106Robert Kuszpit0437
 Łukasz Bobowski0437
108Rafał Wesołowski0336
109Andrzej Kowalski0325
110Mariusz Sylwestrzuk0314
111Barbara Obremska0303
 Wiktor Stępień0303
113Rafał Dąbrowski0224
114Magdalena Kupczyńska0213
 Halina Roszak0213
 Kamil Kister0213
 Przemysław Herdzina0213
118Jolanta Chłopińska0202
 Adam Szukalski0202
 Kacper Zegadło0202
 Leszek Stecuła0202
 Grzegorz Pukniel0202
123Radosław Jachna0156
124Marek Roszak0145
125Bogusław Szyszka0134
126Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
130Jarosław Michalak0112
 Przemysław Rybicki0112
 Ewa Ciszewska0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
 Krzysztof Langiewicz0112
136Paweł Frynia0101
 Andrzej Kroc0101
 Michał Musielak0101
 Arkadiusz Łydka0101
 Kuba Koisar0101
 Mateusz Królikowski0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Maciej Rzychoń0101
 Lucyna Korga0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bogusław Puchalski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Sławomir Piotrowski0101
 Michał Kolaj0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Katarzyna Ślusarska0101
161Mariola Osajda-Matczak0044
162Jan Kozłowski0022
 Tomasz Szymański0022
 Tomasz Suchanek0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Natalia Ogierman0022
168Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Matczak0011
 Monika Siemaszko0011
 Gabriela Hofman0011
 Maciej Grąbczewski0011
 Tomasz Lewiński0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Krzysztof Kałuża0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Dorota Stachowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Joanna Suchanek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Marta Bajorek0011
 Krzysztof Sporczyk0011
 Adam Janicki0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Marzena Zawierska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Marek Herzig0011

Medale wszystkie - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1Turniej Otwarcia Sezonu1999-02-07
2Turniej Frustratów V Pucharu Polski1999-05-23
3III Mistrzostwa Podbeskidzia2000-10-01
4VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
5VII Mistrzostwa Warszawy2002-03-03
6VI Mistrzostwa Piastowa2002-05-05
7V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
8V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
9Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
10VII Mistrzostwa Częstochowy2003-03-02
11II Mistrzostwa Torunia2003-09-21
12II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
13III Mistrzostwa Poznania2003-10-05
14III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
15III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
16IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
17Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
18Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
19XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
20II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
21VIII Mistrzostwa Podlasia2006-09-17
22IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta2007-04-15
23XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
24III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
25Turniej Towarzyszący XIII Pucharu Polski2007-06-24
26XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2007-08-12
27V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
28XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
29XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2009-04-19
30XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2009-08-02
31XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2009-10-25
32X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2010-07-04
33XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2011-03-13
34XV Mistrzostwa Piastowa2011-06-05
35XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
36XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2011-10-09
37Urodziny Alfreda, Warszawa2013-04-14
38XVI Mistrzostwa Warszawy2014-04-27
39III Mistrzostwa Pruszkowa2015-05-31
40XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2015-07-19
41Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2015-08-02
42XXII Mistrzostwa Łodzi2016-10-16
43XVI Turniej Le Mans2016-12-04
44XXIII Mistrzostwa Łodzi2017-10-15
45I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble2017-12-17
46Festiwal dla myślących — wiosna 2019-03-10
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
2IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
3IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
4Turniej Rozgrzewkowy VII Pucharu Polski2001-06-16
5II Mistrzostwa Podhala2002-02-03
6VIII Puchar Polski2002-06-09
7I Mistrzostwa Lublina2002-09-15
8II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
9VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
10IV Maraton Scrabblowy - Katowice2005-08-15
11Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
12XII Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka 2006 - Jesień2006-11-12
13XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
14Turniej o Puchar Kanclerza WSHE 'Wielka Łódka 2007' - Zima2007-02-18
15III Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2008-10-26
16Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
17Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
18IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
19IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
20XIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2010-10-17
21II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
22II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
23XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2012-08-05
24Turniej dla Ambitnych - Oczko2013-11-24
25XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble2016-10-23
26XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble2016-11-13
27III Łódzka Nocka2017-06-11
28IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2018-06-17
29VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”2018-09-09
30XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur2018-10-07
31Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski2018-11-18
32Walentynki w Gorzowie2019-02-17
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
2II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
3Turniej Rozgrzewkowy VIII Mistrzostw Polski2000-11-18
4II Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny2001-06-24
5IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
6V Mistrzostwa Szczecina2001-10-14
7IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
8VI Mistrzostwa Częstochowy2002-03-10
9VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
10VIII Mistrzostwa Łodzi2002-11-10
11III Maraton Scrabble'owy2003-05-04
12VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2003-08-24
13Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
14VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2004-10-17
15X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
16IV Mistrzostwa Bydgoszczy2005-05-08
17Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
18IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
19XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
20Wielka Łódka 2006 - Zima2006-02-26
21XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2006-05-14
22Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
23IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
24XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
25XII Mistrzostwa Warszawy2008-04-13
26XIII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2009-05-03
27XV Puchar Polski2009-09-27
28XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
29III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
30XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
31XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
32IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
33III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
34XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
35II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
36XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Scrabble2018-07-01
37III Otwarte Mistrzostwa Gdańska2018-07-08
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie