Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2014

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Stanisław Rydzik455
2Michał Alabrudziński431
 Bartosz Morawski431
4Dariusz Kosz413
5Krzysztof Obremski312
6Marek Reda300
7Kamil Górka231
8Rafał Lenartowski221
9Mateusz Borsuk120
10Irena Sołdan112
11Szymon Dąbrowski110
 Grzegorz Łukasik110
 Mariusz Wrześniewski110
14Mariusz Skrobosz101
 Justyna Górka101
16Piotr Pietuchowski100
 Kazimierz Merklejn100
 Mirosław Uglik100
 Tomasz Zwoliński100
 Jan Mrozowski100
21Barbara Obremska030
22Paweł Zaręba011
 Robert Kuszpit011
 Małgorzata Sulejewska011
25Kacper Zegadło010
 Robert Kamiński010
 Łukasz Tuszyński010
 Karol Waniek010
 Grzegorz Pukniel010
 Mariusz Sylwestrzuk010
 Dominik Urbacki010
 Dawid Adamczyk010
33Miłosz Wrzałek002
 Krzysztof Mówka002
 Rafał Wesołowski002
36Andrzej Oleksiak001
 Monika Siemaszko001
 Maciej Czupryniak001
 Marta Bajorek001
 Radosław Jachna001
 Piotr Broda001
 Jakub Zaryński001
 Przemysław Herdzina001
 Łukasz Bobowski001
 Joanna Juszczak001
 Natalia Woźniak001
 Paweł Jackowski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2014)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński705148169
2Mariusz Skrobosz38243294
3Stanisław Rydzik373432103
4Dariusz Banaszek27162063
5Kazimierz Merklejn26311370
6Kamil Górka26171659
7Michał Alabrudziński1812737
8Paweł Stanosz1716841
9Mateusz Żbikowski17121645
10Dariusz Kosz165930
11Dawid Pikul13111438
12Justyna Górka129930
13Karol Wyrębkiewicz126624
14Bartosz Morawski1111729
15Wojciech Usakiewicz10151035
16Krzysztof Mówka10141135
17Paweł Dawidson1012729
18Marcin Mroziuk1091130
19Miłosz Wrzałek1071229
20Krzysztof Obremski951327
21Marek Syczuk710421
22Szymon Fidziński73111
23Rafał Lenartowski68721
24Paweł Jackowski5101025
25Mariusz Wrześniewski59923
26Marek Reda55515
27Radosław Konca54211
28Dominik Urbacki5218
29Robert Duczemiński45615
30Łukasz Tuszyński45413
31Michał Derlacki44311
 Mirosław Uglik44311
33Dariusz Putoń43815
 Irena Sołdan43815
35Andrzej Oleksiak43411
36Robert Kamiński4217
37Maciej Czupryniak38819
38Zdzisław Szota35513
39Dawid Adamczyk3418
40Grzegorz Kurowski3339
41Szymon Zaleski3306
 Mateusz Borsuk3306
43Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
45Ryszard Dębski3159
46Piotr Pietuchowski3148
47Mariusz Orzeł24511
48Sławomir Kordjalik24410
49Paweł Stefaniak23611
50Marcin Skrzyniarz2349
51Krzysztof Usakiewicz2327
52Waldemar Czerwoniec22812
53Marek Dudkiewicz2259
54Robert Kaciński2204
55Grzegorz Święcki2147
56Jakub Szymczak2125
57Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
59Michał Trumpus2103
60Tomasz Ciejka2024
61Joanna Juszczak2013
 Jerzy Matyasik2013
63Andrzej Rechowicz15713
64Małgorzata Deszczyńska141015
65Michał Makowski1326
 Dariusz Dzierża1326
67Jacek Pietruszka1236
68Grzegorz Łukasik1214
69Filip Warzecha1124
70Maciej Gałecki1113
 Jan Mrozowski1113
 Aleksander Puchalski1113
 Karol Waniek1113
 Paweł Zaręba1113
 Szymon Płachta1113
 Piotr Broda1113
77Szymon Dąbrowski1102
 Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
81Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
83Natalia Woźniak1012
 Weronika Rudnicka1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Artur Irzyk1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
91Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
104Andrzej Kwiatkowski06612
105Jakub Zaryński0448
106Robert Kuszpit0437
 Łukasz Bobowski0437
108Rafał Wesołowski0336
109Andrzej Kowalski0325
110Mariusz Sylwestrzuk0314
111Barbara Obremska0303
 Wiktor Stępień0303
113Rafał Dąbrowski0224
114Kamil Kister0213
 Przemysław Herdzina0213
 Magdalena Kupczyńska0213
 Halina Roszak0213
118Adam Szukalski0202
 Kacper Zegadło0202
 Leszek Stecuła0202
 Grzegorz Pukniel0202
 Jolanta Chłopińska0202
123Radosław Jachna0156
124Marek Roszak0145
125Bogusław Szyszka0134
126Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
130Przemysław Rybicki0112
 Ewa Ciszewska0112
 Małgorzata Sulejewska0112
 Joanna Stępień0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
136Kuba Koisar0101
 Mateusz Królikowski0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Maciej Rzychoń0101
 Lucyna Korga0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bogusław Puchalski0101
 Ryszard Korpalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Sławomir Piotrowski0101
 Michał Kolaj0101
 Marek Swoboda0101
 Kamil Klinkosz0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Paweł Frynia0101
 Andrzej Kroc0101
 Michał Musielak0101
 Arkadiusz Łydka0101
161Mariola Osajda-Matczak0044
162Jan Kozłowski0022
 Tomasz Szymański0022
 Tomasz Suchanek0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Natalia Ogierman0022
168Maciej Grąbczewski0011
 Gabriela Hofman0011
 Tomasz Lewiński0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Andrzej Lożyński0011
 Krzysztof Kałuża0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Dorota Stachowska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Joanna Suchanek0011
 Mariusz Wójcik0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Marta Bajorek0011
 Krzysztof Sporczyk0011
 Adam Janicki0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Marzena Zawierska0011
 Andrzej Słapiński0011
 Mariusz Kubicki0011
 Marek Herzig0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Monika Siemaszko0011
 Rafał Matczak0011

Medale 2014 - Dariusz Kosz

1TurniejData
1XVIII Otwarte Mistrzostwa Krakowa2014-07-27
2X Mistrzostwa Bałtyku2014-08-31
3II Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia2014-10-12
4XXII Mistrzostwa Polski2014-11-11
2TurniejData
1X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2014-08-17
3TurniejData
1XVI Mistrzostwa Warszawy2014-04-27
2Uzdrowiskowe słów gięcie-cięcie2014-06-08
3XX Puchar Polski2014-10-05
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie