Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2013

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kamil Górka321
 Bartosz Morawski321
3Michał Alabrudziński232
4Kazimierz Merklejn211
5Dawid Pikul205
6Tomasz Zwoliński202
7Stanisław Rydzik201
8Dawid Adamczyk200
9Łukasz Tuszyński121
10Mariusz Skrobosz112
11Paweł Jackowski111
12Grzegorz Kurowski110
 Dominik Urbacki110
 Dariusz Kosz110
15Krzysztof Obremski101
16Szymon Płachta100
 Paweł Mazurek100
 Paweł Zaręba100
 Irena Sołdan100
 Krzysztof Usakiewicz100
 Mateusz Borsuk100
 Joanna Juszczak100
 Natalia Woźniak100
 Krzysztof Mówka100
25Justyna Górka030
26Łukasz Bobowski020
 Jakub Zaryński020
28Miłosz Wrzałek011
 Andrzej Kwiatkowski011
 Rafał Lenartowski011
31Katarzyna Ślusarska010
 Marek Reda010
 Marek Dudkiewicz010
 Rafał Wesołowski010
 Maciej Rzychoń010
 Andrzej Rechowicz010
 Jolanta Chłopińska010
 Kacper Zegadło010
 Piotr Broda010
40Mirosław Uglik002
41Mariusz Wrześniewski001
 Kamil Kister001
 Dorota Stachowska001
 Marzena Zawierska001
 Mikołaj Fidziński001
 Krzysztof Sporczyk001
 Bogusław Szyszka001
 Piotr Pietuchowski001
 Natalia Ogierman001
 Maciej Grąbczewski001
 Mariola Osajda-Matczak001
 Joanna Suchanek001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2013)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński695148168
2Mariusz Skrobosz37243192
3Stanisław Rydzik33292789
4Dariusz Banaszek27162063
5Kazimierz Merklejn25311369
6Kamil Górka24141553
7Paweł Stanosz1716841
8Mateusz Żbikowski17121645
9Michał Alabrudziński149629
10Dawid Pikul13111438
11Karol Wyrębkiewicz126624
12Dariusz Kosz124622
13Justyna Górka119828
14Wojciech Usakiewicz10151035
15Krzysztof Mówka1014933
16Paweł Dawidson1012729
17Marcin Mroziuk1091130
18Miłosz Wrzałek1071027
19Marek Syczuk710421
20Bartosz Morawski78621
21Szymon Fidziński73111
22Krzysztof Obremski641121
23Paweł Jackowski510924
24Radosław Konca54211
25Dominik Urbacki5117
26Mariusz Wrześniewski48921
27Rafał Lenartowski46616
28Robert Duczemiński45615
29Łukasz Tuszyński44412
30Michał Derlacki44311
31Dariusz Putoń43815
32Andrzej Oleksiak43310
33Robert Kamiński4116
34Maciej Czupryniak38718
35Zdzisław Szota35513
36Mirosław Uglik34310
37Grzegorz Kurowski3339
38Dawid Adamczyk3317
39Szymon Zaleski3306
40Irena Sołdan32611
41Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
43Ryszard Dębski3159
44Marek Reda25512
45Mariusz Orzeł24511
46Sławomir Kordjalik24410
47Paweł Stefaniak23611
48Marcin Skrzyniarz2349
49Krzysztof Usakiewicz2327
50Waldemar Czerwoniec22812
51Marek Dudkiewicz2259
52Robert Kaciński2204
53Grzegorz Święcki2147
 Piotr Pietuchowski2147
55Jakub Szymczak2125
56Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
58Mateusz Borsuk2103
 Michał Trumpus2103
60Tomasz Ciejka2024
61Jerzy Matyasik2013
62Joanna Juszczak2002
63Andrzej Rechowicz15713
64Małgorzata Deszczyńska141015
65Michał Makowski1326
 Dariusz Dzierża1326
67Jacek Pietruszka1236
68Filip Warzecha1124
69Szymon Płachta1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
72Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Piotr Broda1102
 Sławomir Kucia1102
76Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
78Weronika Rudnicka1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Artur Irzyk1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Karol Waniek1012
86Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Paweł Zaręba1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Natalia Woźniak1001
101Andrzej Kwiatkowski06612
102Jakub Zaryński0437
103Łukasz Bobowski0426
104Robert Kuszpit0325
 Andrzej Kowalski0325
106Rafał Wesołowski0314
107Wiktor Stępień0303
108Rafał Dąbrowski0224
109Mariusz Sylwestrzuk0213
 Magdalena Kupczyńska0213
 Halina Roszak0213
 Kamil Kister0213
113Przemysław Herdzina0202
 Leszek Stecuła0202
 Jolanta Chłopińska0202
 Adam Szukalski0202
117Radosław Jachna0145
 Marek Roszak0145
119Bogusław Szyszka0134
120Artur Koszel0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
124Grzegorz Łukasik0112
 Przemysław Rybicki0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Jan Mrozowski0112
131Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Sławomir Piotrowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Maciej Rzychoń0101
 Bogusław Puchalski0101
 Andrzej Kroc0101
 Maciej Grabowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Zofia Gajewska0101
 Mateusz Królikowski0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Michał Kolaj0101
 Marek Swoboda0101
 Grzegorz Pukniel0101
 Kamil Klinkosz0101
 Kacper Zegadło0101
 Paweł Frynia0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Michał Musielak0101
 Arkadiusz Łydka0101
 Kuba Koisar0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Ryszard Korpalski0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
158Mariola Osajda-Matczak0044
159Tomasz Szymański0022
 Tomasz Suchanek0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Natalia Ogierman0022
 Jan Kozłowski0022
165Krzysztof Kałuża0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Dorota Stachowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Joanna Suchanek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Krzysztof Sporczyk0011
 Adam Janicki0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Marzena Zawierska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Marek Herzig0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Matczak0011
 Gabriela Hofman0011
 Maciej Grąbczewski0011
 Tomasz Lewiński0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Mikołaj Fidziński0011

Medale wszystkie - Paweł Stanosz

1TurniejData
1I Otwarte Mistrzostwa Pomorza1996-09-14
2I Otwarte Mistrzostwa Podlasia1997-01-05
3II Ogólnopolski Turniej Scrabble na Zamku Książ1997-01-19
4I Otwarte Mistrzostwa Torunia1997-03-15
5II Otwarte Mistrzostwa Warszawy1997-08-17
6I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska1997-10-12
7II Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska1997-10-20
8IV Otwarte Mistrzostwa Łodzi1998-04-05
9Turniej Frustratów IV Pucharu Polski1998-05-17
10Turniej Otwarty „O Złoty Prawdziwek”1998-09-13
11I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Sandomierskiej1998-10-04
12II Turniej Złotego Prawdziwka1999-09-12
13Turniej Frustratów VII Mistrzostw Polski1999-11-14
14III Mistrzostwa Karpacza2000-03-26
15I Otwarte Mistrzostwa Podhala2001-02-25
16III Turniej o Puchar Wójta Kościerzyny2002-06-23
17VI Mistrzostwa Ziemi Kaszubskiej2002-08-31
2TurniejData
1II Mistrzostwa Polski 1994-10-22
2I Otwarte Mistrzostwa Polski Centralnej1996-11-10
3I Otwarte Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej1997-03-02
4I Otwarte Mistrzostwa Małopolski1997-04-06
5III Puchar Polski1997-05-03
6I Otwarte Mistrzostwa Opola1997-05-24
7III Otwarte Mistrzostwa Warszawy1998-02-22
8I Otwarte Mistrzostwa Karpacza1998-03-15
9I Otwarte Mistrzostwa Tczewa1998-08-23
10I Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego „Turniej Ostatniej Szansy”1998-11-07
11VI Mistrzostwa Polski1998-11-22
12Turniej Gwiazdkowy1998-12-19
13III Otwarte Mistrzostwa Kujaw1999-04-11
14III Otwarte Mistrzostwa Piastowa1999-05-03
15IV Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia1999-10-17
16II Mistrzostwa Pruszkowa2000-05-14
3TurniejData
1IV Mistrzostwa Polski1996-12-01
2II Otwarte Mistrzostwa Kaszub1998-06-06
3II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej1998-08-09
4III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej1999-04-25
5I Otwarte Mistrzostwa Pruszkowa1999-05-16
6IV Mistrzostwa Częstochowy2000-03-05
7II Mistrzostwa Grójca2000-04-09
8VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie