Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2013

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Kamil Górka321
 Bartosz Morawski321
3Michał Alabrudziński232
4Kazimierz Merklejn211
5Dawid Pikul205
6Tomasz Zwoliński202
7Stanisław Rydzik201
8Dawid Adamczyk200
9Łukasz Tuszyński121
10Mariusz Skrobosz112
11Paweł Jackowski111
12Grzegorz Kurowski110
 Dominik Urbacki110
 Dariusz Kosz110
15Krzysztof Obremski101
16Szymon Płachta100
 Paweł Mazurek100
 Paweł Zaręba100
 Irena Sołdan100
 Krzysztof Usakiewicz100
 Mateusz Borsuk100
 Joanna Juszczak100
 Natalia Woźniak100
 Krzysztof Mówka100
25Justyna Górka030
26Łukasz Bobowski020
 Jakub Zaryński020
28Miłosz Wrzałek011
 Andrzej Kwiatkowski011
 Rafał Lenartowski011
31Katarzyna Ślusarska010
 Marek Reda010
 Marek Dudkiewicz010
 Rafał Wesołowski010
 Maciej Rzychoń010
 Andrzej Rechowicz010
 Jolanta Chłopińska010
 Kacper Zegadło010
 Piotr Broda010
40Mirosław Uglik002
41Mariusz Wrześniewski001
 Kamil Kister001
 Dorota Stachowska001
 Marzena Zawierska001
 Mikołaj Fidziński001
 Krzysztof Sporczyk001
 Bogusław Szyszka001
 Piotr Pietuchowski001
 Natalia Ogierman001
 Maciej Grąbczewski001
 Mariola Osajda-Matczak001
 Joanna Suchanek001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2013)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński695148168
2Mariusz Skrobosz37243192
3Stanisław Rydzik33292789
4Dariusz Banaszek27162063
5Kazimierz Merklejn25311369
6Kamil Górka24141553
7Paweł Stanosz1716841
8Mateusz Żbikowski17121645
9Michał Alabrudziński149629
10Dawid Pikul13111438
11Karol Wyrębkiewicz126624
12Dariusz Kosz124622
13Justyna Górka119828
14Wojciech Usakiewicz10151035
15Krzysztof Mówka1014933
16Paweł Dawidson1012729
17Marcin Mroziuk1091130
18Miłosz Wrzałek1071027
19Marek Syczuk710421
20Bartosz Morawski78621
21Szymon Fidziński73111
22Krzysztof Obremski641121
23Paweł Jackowski510924
24Radosław Konca54211
25Dominik Urbacki5117
26Mariusz Wrześniewski48921
27Rafał Lenartowski46616
28Robert Duczemiński45615
29Łukasz Tuszyński44412
30Michał Derlacki44311
31Dariusz Putoń43815
32Andrzej Oleksiak43310
33Robert Kamiński4116
34Maciej Czupryniak38718
35Zdzisław Szota35513
36Mirosław Uglik34310
37Grzegorz Kurowski3339
38Dawid Adamczyk3317
39Szymon Zaleski3306
40Irena Sołdan32611
41Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
43Ryszard Dębski3159
44Marek Reda25512
45Mariusz Orzeł24511
46Sławomir Kordjalik24410
47Paweł Stefaniak23611
48Marcin Skrzyniarz2349
49Krzysztof Usakiewicz2327
50Waldemar Czerwoniec22812
51Marek Dudkiewicz2259
52Robert Kaciński2204
53Piotr Pietuchowski2147
 Grzegorz Święcki2147
55Jakub Szymczak2125
56Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
58Michał Trumpus2103
 Mateusz Borsuk2103
60Tomasz Ciejka2024
61Jerzy Matyasik2013
62Joanna Juszczak2002
63Andrzej Rechowicz15713
64Małgorzata Deszczyńska141015
65Michał Makowski1326
 Dariusz Dzierża1326
67Jacek Pietruszka1236
68Filip Warzecha1124
69Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
 Szymon Płachta1113
72Piotr Broda1102
 Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
76Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
78Marcin Bożek1012
 Karol Waniek1012
 Weronika Rudnicka1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Artur Irzyk1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
86Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Paweł Mazurek1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Natalia Woźniak1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Paweł Zaręba1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
101Andrzej Kwiatkowski06612
102Jakub Zaryński0437
103Łukasz Bobowski0426
104Robert Kuszpit0325
 Andrzej Kowalski0325
106Rafał Wesołowski0314
107Wiktor Stępień0303
108Rafał Dąbrowski0224
109Magdalena Kupczyńska0213
 Halina Roszak0213
 Kamil Kister0213
 Mariusz Sylwestrzuk0213
113Leszek Stecuła0202
 Jolanta Chłopińska0202
 Adam Szukalski0202
 Przemysław Herdzina0202
117Radosław Jachna0145
 Marek Roszak0145
119Bogusław Szyszka0134
120Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
124Jarosław Michalak0112
 Jan Mrozowski0112
 Grzegorz Łukasik0112
 Przemysław Rybicki0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Krzysztof Langiewicz0112
131Michał Kolaj0101
 Marek Swoboda0101
 Grzegorz Pukniel0101
 Kamil Klinkosz0101
 Kacper Zegadło0101
 Paweł Frynia0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Michał Musielak0101
 Arkadiusz Łydka0101
 Kuba Koisar0101
 Katarzyna Ślusarska0101
 Ryszard Korpalski0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Sławomir Piotrowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Maciej Rzychoń0101
 Bogusław Puchalski0101
 Andrzej Kroc0101
 Maciej Grabowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Zofia Gajewska0101
 Mateusz Królikowski0101
 Wojciech Gołęcki0101
158Mariola Osajda-Matczak0044
159Natalia Ogierman0022
 Jan Kozłowski0022
 Tomasz Szymański0022
 Tomasz Suchanek0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
165Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Marzena Zawierska0011
 Mariusz Kubicki0011
 Marek Herzig0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Matczak0011
 Gabriela Hofman0011
 Maciej Grąbczewski0011
 Tomasz Lewiński0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Mikołaj Fidziński0011
 Krzysztof Kałuża0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Dorota Stachowska0011
 Mariusz Wójcik0011
 Joanna Suchanek0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Krzysztof Sporczyk0011
 Adam Janicki0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011

Medale wszystkie - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1Turniej Otwarcia Sezonu1999-02-07
2Turniej Frustratów V Pucharu Polski1999-05-23
3III Mistrzostwa Podbeskidzia2000-10-01
4VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
5VII Mistrzostwa Warszawy2002-03-03
6VI Mistrzostwa Piastowa2002-05-05
7V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
8V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
9Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
10VII Mistrzostwa Częstochowy2003-03-02
11II Mistrzostwa Torunia2003-09-21
12II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
13III Mistrzostwa Poznania2003-10-05
14III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
15III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
16IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
17Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
18Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
19XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
20II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
21VIII Mistrzostwa Podlasia2006-09-17
22IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta2007-04-15
23XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
24III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
25Turniej Towarzyszący XIII Pucharu Polski2007-06-24
26XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2007-08-12
27V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
28XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
29XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2009-04-19
30XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2009-08-02
31XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2009-10-25
32X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2010-07-04
33XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2011-03-13
34XV Mistrzostwa Piastowa2011-06-05
35XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
36XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2011-10-09
37Urodziny Alfreda, Warszawa2013-04-14
38XVI Mistrzostwa Warszawy2014-04-27
39III Mistrzostwa Pruszkowa2015-05-31
40XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2015-07-19
41Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2015-08-02
42XXII Mistrzostwa Łodzi2016-10-16
43XVI Turniej Le Mans2016-12-04
44XXIII Mistrzostwa Łodzi2017-10-15
45I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble2017-12-17
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
2IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
3IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
4Turniej Rozgrzewkowy VII Pucharu Polski2001-06-16
5II Mistrzostwa Podhala2002-02-03
6VIII Puchar Polski2002-06-09
7I Mistrzostwa Lublina2002-09-15
8II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
9VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
10IV Maraton Scrabblowy - Katowice2005-08-15
11Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
12XII Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka 2006 - Jesień2006-11-12
13XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
14Turniej o Puchar Kanclerza WSHE 'Wielka Łódka 2007' - Zima2007-02-18
15III Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2008-10-26
16Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
17Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
18IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
19IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
20XIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2010-10-17
21II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
22II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
23XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2012-08-05
24Turniej dla Ambitnych - Oczko2013-11-24
25XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble2016-10-23
26XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble2016-11-13
27III Łódzka Nocka2017-06-11
28IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2018-06-17
29VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”2018-09-09
30XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur2018-10-07
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
2II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
3Turniej Rozgrzewkowy VIII Mistrzostw Polski2000-11-18
4II Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny2001-06-24
5IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
6V Mistrzostwa Szczecina2001-10-14
7IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
8VI Mistrzostwa Częstochowy2002-03-10
9VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
10VIII Mistrzostwa Łodzi2002-11-10
11III Maraton Scrabble'owy2003-05-04
12VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2003-08-24
13Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
14VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2004-10-17
15X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
16IV Mistrzostwa Bydgoszczy2005-05-08
17Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
18IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
19XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
20Wielka Łódka 2006 - Zima2006-02-26
21XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2006-05-14
22Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
23IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
24XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
25XII Mistrzostwa Warszawy2008-04-13
26XIII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2009-05-03
27XV Puchar Polski2009-09-27
28XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
29III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
30XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
31XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
32IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
33III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
34XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
35II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
36XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Scrabble2018-07-01
37III Otwarte Mistrzostwa Gdańska2018-07-08
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie