Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2012

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Michał Alabrudziński510
2Dominik Urbacki401
3Tomasz Zwoliński332
4Bartosz Morawski211
 Dawid Pikul211
6Kamil Górka201
 Dariusz Kosz201
8Dariusz Putoń200
9Justyna Górka112
10Irena Sołdan111
 Grzegorz Kurowski111
 Paweł Jackowski111
13Rafał Lenartowski110
 Kazimierz Merklejn110
15Krzysztof Mówka101
16Weronika Rudnicka100
 Janusz Krupiński100
 Mirosław Uglik100
 Piotr Pietuchowski100
 Artur Irzyk100
21Stanisław Rydzik052
22Marek Syczuk020
23Miłosz Wrzałek013
24Jakub Szymczak011
 Grzegorz Łukasik011
 Marek Reda011
 Mariusz Skrobosz011
28Łukasz Bobowski010
 Andrzej Kwiatkowski010
 Rafał Wesołowski010
 Mateusz Królikowski010
 Dariusz Dzierża010
 Andrzej Kroc010
 Krzysztof Jaworski010
 Sławomir Piotrowski010
 Szymon Płachta010
 Ryszard Korpalski010
38Radosław Jachna002
39Mariusz Wrześniewski001
 Andrzej Rakoczy001
 Beata Wiączkowska001
 Tomasz Lewiński001
 Przemysław Rybicki001
 Andrzej Rechowicz001
 Adam Janicki001
 Jacek Pietruszka001
 Tomasz Suchanek001
 Krzysztof Kałuża001
 Natalia Ogierman001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2012)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński675146164
2Mariusz Skrobosz36232988
3Stanisław Rydzik31292686
4Dariusz Banaszek27162063
5Kazimierz Merklejn23301265
6Kamil Górka21121447
7Paweł Stanosz1716841
8Mateusz Żbikowski17121645
9Karol Wyrębkiewicz126624
10Michał Alabrudziński126422
11Dawid Pikul1111931
12Justyna Górka116825
13Dariusz Kosz113620
14Wojciech Usakiewicz10151035
15Paweł Dawidson1012729
16Marcin Mroziuk1091130
17Miłosz Wrzałek106925
18Krzysztof Mówka914932
19Marek Syczuk710421
20Szymon Fidziński73111
21Krzysztof Obremski541019
22Radosław Konca54211
23Paweł Jackowski49821
24Mariusz Wrześniewski48820
25Bartosz Morawski46515
26Robert Duczemiński45615
27Rafał Lenartowski45514
28Michał Derlacki44311
29Dariusz Putoń43815
30Andrzej Oleksiak43310
31Robert Kamiński4116
32Dominik Urbacki4015
33Maciej Czupryniak38718
34Zdzisław Szota35513
35Mirosław Uglik3418
36Szymon Zaleski3306
37Łukasz Tuszyński3238
38Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
40Ryszard Dębski3159
41Marek Reda24511
 Mariusz Orzeł24511
43Sławomir Kordjalik24410
44Paweł Stefaniak23611
45Marcin Skrzyniarz2349
46Waldemar Czerwoniec22812
47Irena Sołdan22610
48Grzegorz Kurowski2237
49Robert Kaciński2204
50Marek Dudkiewicz2158
51Grzegorz Święcki2147
52Piotr Pietuchowski2136
53Jakub Szymczak2125
54Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
56Michał Trumpus2103
57Tomasz Ciejka2024
58Jerzy Matyasik2013
59Małgorzata Deszczyńska141015
60Andrzej Rechowicz14712
61Michał Makowski1326
 Krzysztof Usakiewicz1326
 Dariusz Dzierża1326
64Dawid Adamczyk1315
65Jacek Pietruszka1236
66Filip Warzecha1124
67Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
69Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Mateusz Borsuk1102
 Sławomir Kucia1102
73Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
75Weronika Rudnicka1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Artur Irzyk1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Karol Waniek1012
83Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Piotr Broda1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Joanna Juszczak1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
97Andrzej Kwiatkowski05510
98Robert Kuszpit0325
 Andrzej Kowalski0325
100Wiktor Stępień0303
101Jakub Zaryński0235
102Łukasz Bobowski0224
 Rafał Dąbrowski0224
104Magdalena Kupczyńska0213
 Halina Roszak0213
 Mariusz Sylwestrzuk0213
 Rafał Wesołowski0213
108Leszek Stecuła0202
 Kamil Kister0202
 Adam Szukalski0202
 Przemysław Herdzina0202
112Radosław Jachna0145
 Marek Roszak0145
114Artur Koszel0123
 Bogusław Szyszka0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Beata Wiączkowska0123
119Joanna Stępień0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Grzegorz Łukasik0112
 Szymon Płachta0112
 Jarosław Michalak0112
 Jan Mrozowski0112
 Przemysław Rybicki0112
 Ewa Ciszewska0112
127Piotr Jakubiak0101
 Zofia Gajewska0101
 Ryszard Korpalski0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Michał Kolaj0101
 Marek Swoboda0101
 Grzegorz Pukniel0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Musielak0101
 Jolanta Chłopińska0101
 Arkadiusz Łydka0101
 Kuba Koisar0101
 Andrzej Kroc0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Mateusz Królikowski0101
 Lucyna Korga0101
 Sławomir Piotrowski0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Bogusław Puchalski0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Maciej Grabowski0101
152Mariola Osajda-Matczak0033
153Jan Kozłowski0022
 Tomasz Szymański0022
 Tomasz Suchanek0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
158Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Natalia Ogierman0011
 Mariusz Kubicki0011
 Marek Herzig0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Matczak0011
 Gabriela Hofman0011
 Tomasz Lewiński0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Krzysztof Kałuża0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Mariusz Wójcik0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Adam Janicki0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011

Medale wszystkie - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1Turniej Otwarcia Sezonu1999-02-07
2Turniej Frustratów V Pucharu Polski1999-05-23
3III Mistrzostwa Podbeskidzia2000-10-01
4VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
5VII Mistrzostwa Warszawy2002-03-03
6VI Mistrzostwa Piastowa2002-05-05
7V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
8V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
9Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
10VII Mistrzostwa Częstochowy2003-03-02
11II Mistrzostwa Torunia2003-09-21
12II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
13III Mistrzostwa Poznania2003-10-05
14III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
15III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
16IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
17Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
18Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
19XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
20II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
21VIII Mistrzostwa Podlasia2006-09-17
22IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta2007-04-15
23XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
24III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
25Turniej Towarzyszący XIII Pucharu Polski2007-06-24
26XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2007-08-12
27V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
28XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
29XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2009-04-19
30XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2009-08-02
31XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2009-10-25
32X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2010-07-04
33XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2011-03-13
34XV Mistrzostwa Piastowa2011-06-05
35XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
36XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2011-10-09
37Urodziny Alfreda, Warszawa2013-04-14
38XVI Mistrzostwa Warszawy2014-04-27
39III Mistrzostwa Pruszkowa2015-05-31
40XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2015-07-19
41Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2015-08-02
42XXII Mistrzostwa Łodzi2016-10-16
43XVI Turniej Le Mans2016-12-04
44XXIII Mistrzostwa Łodzi2017-10-15
45I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble2017-12-17
46Festiwal dla myślących — wiosna 2019-03-10
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
2IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
3IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
4Turniej Rozgrzewkowy VII Pucharu Polski2001-06-16
5II Mistrzostwa Podhala2002-02-03
6VIII Puchar Polski2002-06-09
7I Mistrzostwa Lublina2002-09-15
8II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
9VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
10IV Maraton Scrabblowy - Katowice2005-08-15
11Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
12XII Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka 2006 - Jesień2006-11-12
13XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
14Turniej o Puchar Kanclerza WSHE 'Wielka Łódka 2007' - Zima2007-02-18
15III Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2008-10-26
16Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
17Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
18IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
19IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
20XIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2010-10-17
21II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
22II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
23XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2012-08-05
24Turniej dla Ambitnych - Oczko2013-11-24
25XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble2016-10-23
26XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble2016-11-13
27III Łódzka Nocka2017-06-11
28IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2018-06-17
29VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”2018-09-09
30XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur2018-10-07
31Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski2018-11-18
32Walentynki w Gorzowie2019-02-17
33XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2019-06-02
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
2II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
3Turniej Rozgrzewkowy VIII Mistrzostw Polski2000-11-18
4II Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny2001-06-24
5IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
6V Mistrzostwa Szczecina2001-10-14
7IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
8VI Mistrzostwa Częstochowy2002-03-10
9VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
10VIII Mistrzostwa Łodzi2002-11-10
11III Maraton Scrabble'owy2003-05-04
12VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2003-08-24
13Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
14VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2004-10-17
15X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
16IV Mistrzostwa Bydgoszczy2005-05-08
17Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
18IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
19XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
20Wielka Łódka 2006 - Zima2006-02-26
21XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2006-05-14
22Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
23IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
24XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
25XII Mistrzostwa Warszawy2008-04-13
26XIII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2009-05-03
27XV Puchar Polski2009-09-27
28XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
29III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
30XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
31XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
32IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
33III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
34XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
35II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
36XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Scrabble2018-07-01
37III Otwarte Mistrzostwa Gdańska2018-07-08
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie