Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2012

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Michał Alabrudziński510
2Dominik Urbacki401
3Tomasz Zwoliński332
4Bartosz Morawski211
 Dawid Pikul211
6Kamil Górka201
 Dariusz Kosz201
8Dariusz Putoń200
9Justyna Górka112
10Irena Sołdan111
 Grzegorz Kurowski111
 Paweł Jackowski111
13Rafał Lenartowski110
 Kazimierz Merklejn110
15Krzysztof Mówka101
16Weronika Rudnicka100
 Janusz Krupiński100
 Mirosław Uglik100
 Piotr Pietuchowski100
 Artur Irzyk100
21Stanisław Rydzik052
22Marek Syczuk020
23Miłosz Wrzałek013
24Jakub Szymczak011
 Grzegorz Łukasik011
 Marek Reda011
 Mariusz Skrobosz011
28Łukasz Bobowski010
 Andrzej Kwiatkowski010
 Rafał Wesołowski010
 Mateusz Królikowski010
 Dariusz Dzierża010
 Andrzej Kroc010
 Krzysztof Jaworski010
 Sławomir Piotrowski010
 Szymon Płachta010
 Ryszard Korpalski010
38Radosław Jachna002
39Mariusz Wrześniewski001
 Andrzej Rakoczy001
 Beata Wiączkowska001
 Tomasz Lewiński001
 Przemysław Rybicki001
 Andrzej Rechowicz001
 Adam Janicki001
 Jacek Pietruszka001
 Tomasz Suchanek001
 Krzysztof Kałuża001
 Natalia Ogierman001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2012)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński675146164
2Mariusz Skrobosz36232988
3Stanisław Rydzik31292686
4Dariusz Banaszek27162063
5Kazimierz Merklejn23301265
6Kamil Górka21121447
7Paweł Stanosz1716841
8Mateusz Żbikowski17121645
9Karol Wyrębkiewicz126624
10Michał Alabrudziński126422
11Dawid Pikul1111931
12Justyna Górka116825
13Dariusz Kosz113620
14Wojciech Usakiewicz10151035
15Paweł Dawidson1012729
16Marcin Mroziuk1091130
17Miłosz Wrzałek106925
18Krzysztof Mówka914932
19Marek Syczuk710421
20Szymon Fidziński73111
21Krzysztof Obremski541019
22Radosław Konca54211
23Paweł Jackowski49821
24Mariusz Wrześniewski48820
25Bartosz Morawski46515
26Robert Duczemiński45615
27Rafał Lenartowski45514
28Michał Derlacki44311
29Dariusz Putoń43815
30Andrzej Oleksiak43310
31Robert Kamiński4116
32Dominik Urbacki4015
33Maciej Czupryniak38718
34Zdzisław Szota35513
35Mirosław Uglik3418
36Szymon Zaleski3306
37Łukasz Tuszyński3238
38Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
40Ryszard Dębski3159
41Mariusz Orzeł24511
 Marek Reda24511
43Sławomir Kordjalik24410
44Paweł Stefaniak23611
45Marcin Skrzyniarz2349
46Waldemar Czerwoniec22812
47Irena Sołdan22610
48Grzegorz Kurowski2237
49Robert Kaciński2204
50Marek Dudkiewicz2158
51Grzegorz Święcki2147
52Piotr Pietuchowski2136
53Jakub Szymczak2125
54Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
56Michał Trumpus2103
57Tomasz Ciejka2024
58Jerzy Matyasik2013
59Małgorzata Deszczyńska141015
60Andrzej Rechowicz14712
61Michał Makowski1326
 Krzysztof Usakiewicz1326
 Dariusz Dzierża1326
64Dawid Adamczyk1315
65Jacek Pietruszka1236
66Filip Warzecha1124
67Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
69Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Mateusz Borsuk1102
73Leszek Nowak1034
 Edward Stefaniak1034
75Karol Waniek1012
 Weronika Rudnicka1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Artur Irzyk1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
83Janusz Krupiński1001
 Piotr Domański1001
 Joanna Juszczak1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Piotr Broda1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
97Andrzej Kwiatkowski05510
98Robert Kuszpit0325
 Andrzej Kowalski0325
100Wiktor Stępień0303
101Jakub Zaryński0235
102Łukasz Bobowski0224
 Rafał Dąbrowski0224
104Mariusz Sylwestrzuk0213
 Rafał Wesołowski0213
 Magdalena Kupczyńska0213
 Halina Roszak0213
108Adam Szukalski0202
 Przemysław Herdzina0202
 Leszek Stecuła0202
 Kamil Kister0202
112Radosław Jachna0145
 Marek Roszak0145
114Beata Wiączkowska0123
 Artur Koszel0123
 Bogusław Szyszka0123
 Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
119Przemysław Rybicki0112
 Ewa Ciszewska0112
 Joanna Stępień0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Grzegorz Łukasik0112
 Szymon Płachta0112
 Jarosław Michalak0112
 Jan Mrozowski0112
127Ireneusz Kurzok0101
 Mateusz Królikowski0101
 Paweł Opyc0101
 Sławomir Piotrowski0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Krzysztof Jaworski0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Ryszard Korpalski0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Michał Kolaj0101
 Marek Swoboda0101
 Grzegorz Pukniel0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Musielak0101
 Jolanta Chłopińska0101
 Arkadiusz Łydka0101
 Kuba Koisar0101
 Andrzej Kroc0101
 Zbigniew Wietecki0101
152Mariola Osajda-Matczak0033
153Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Jan Kozłowski0022
 Tomasz Szymański0022
 Tomasz Suchanek0022
158Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Mariusz Wójcik0011
 Andrzej Rakoczy0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Bogdan Pokojski0011
 Łukasz Bryła0011
 Adam Janicki0011
 Alina Białobrzewska0011
 Maciej Michalak0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Mariusz Kubicki0011
 Natalia Ogierman0011
 Marek Herzig0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Matczak0011
 Gabriela Hofman0011
 Tomasz Lewiński0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Krzysztof Kałuża0011
 Łukasz Sornek0011
 Joanna Ostrowska0011

Medale wszystkie - Paweł Dawidson

1TurniejData
1I Otwarte Mistrzostwa Katowic1997-01-25
2III Puchar Polski1997-05-03
3I Otwarte Mistrzostwa Opola1997-05-24
4Turniej Gwiazdkowy1999-12-12
5Turniej Otwarcia Sezonu2000-01-23
6Turniej Rozgrzewkowy VI Pucharu Polski2000-05-27
7IV Mistrzostwa Podbeskidzia2001-09-30
8VII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2002-08-16
9II Maraton Scrabble2002-08-18
10VII Mistrzostwa Piastowa2003-05-11
2TurniejData
1I Otwarte Mistrzostwa Warszawy 1996-10-13
2I Otwarte Mistrzostwa Wybrzeża1997-05-04
3Turniej Inauguracyjny1998-01-25
4IV Puchar Polski1998-05-17
5I Otwarte Akademickie Mistrzostwa Krakowa1999-10-24
6IV Mistrzostwa Częstochowy2000-03-05
7III Mistrzostwa Podbeskidzia2000-10-01
8VI Mistrzostwa Łodzi2000-11-05
9Turniej Milenijny2001-01-21
10V Mistrzostwa Częstochowy2001-03-11
11VI Mistrzostwa Częstochowy2002-03-10
12VIII Mistrzostwa Warszawy2003-02-16
3TurniejData
1II Puchar Polski1996-05-04
2I Otwarte Mistrzostwa Częstochowy1997-02-22
3I Otwarte Mistrzostwa Kielc1997-02-23
4Ogólnopolski Jubileuszowy Turniej Scrabble1997-04-13
5I Otwarte Mistrzostwa Krakowa1997-04-27
6V Puchar Polski1999-05-23
7IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie