Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2011

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Stanisław Rydzik432
2Michał Alabrudziński421
3Mariusz Skrobosz420
4Miłosz Wrzałek320
5Kamil Górka312
6Dariusz Kosz301
7Łukasz Tuszyński200
8Mirosław Uglik130
9Rafał Lenartowski122
10Marek Reda121
11Paweł Jackowski112
12Justyna Górka111
13Krzysztof Mówka110
 Dariusz Putoń110
15Bartosz Morawski101
16Tomasz Ciejka100
 Karol Wyrębkiewicz100
 Grzegorz Święcki100
 Robert Kamiński100
20Marek Syczuk023
21Kazimierz Merklejn012
22Bogusław Szyszka011
 Jan Mrozowski011
 Piotr Pietuchowski011
 Grzegorz Kurowski011
26Dariusz Dzierża010
 Kamil Kister010
 Mateusz Borsuk010
 Jakub Zaryński010
 Dawid Adamczyk010
 Rafał Wesołowski010
 Dawid Pikul010
33Krzysztof Obremski004
34Tomasz Zwoliński003
35Marek Herzig001
 Jakub Szymczak001
 Irena Sołdan001
 Robert Duczemiński001
 Waldemar Czerwoniec001
 Mariusz Wrześniewski001
 Grzegorz Koczkodon001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2011)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński644844156
2Mariusz Skrobosz36222886
3Stanisław Rydzik31242479
4Dariusz Banaszek27162063
5Kazimierz Merklejn22291263
6Kamil Górka19121344
7Paweł Stanosz1716841
8Mateusz Żbikowski17121645
9Karol Wyrębkiewicz126624
10Wojciech Usakiewicz10151035
11Paweł Dawidson1012729
12Marcin Mroziuk1091130
13Miłosz Wrzałek105621
 Justyna Górka105621
15Dawid Pikul910827
16Dariusz Kosz93517
17Krzysztof Mówka814830
18Marek Syczuk78419
19Michał Alabrudziński75416
20Szymon Fidziński73111
21Krzysztof Obremski541019
22Radosław Konca54211
23Mariusz Wrześniewski48719
24Robert Duczemiński45615
25Michał Derlacki44311
26Andrzej Oleksiak43310
27Robert Kamiński4116
28Maciej Czupryniak38718
 Paweł Jackowski38718
30Zdzisław Szota35513
31Rafał Lenartowski34512
32Szymon Zaleski3306
33Łukasz Tuszyński3238
34Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
36Ryszard Dębski3159
37Bartosz Morawski25411
38Mariusz Orzeł24511
39Sławomir Kordjalik24410
40Mirosław Uglik2417
41Dariusz Putoń23813
42Paweł Stefaniak23611
43Marek Reda2349
 Marcin Skrzyniarz2349
45Waldemar Czerwoniec22812
46Robert Kaciński2204
47Marek Dudkiewicz2158
48Grzegorz Święcki2147
49Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
51Michał Trumpus2103
52Tomasz Ciejka2024
53Jerzy Matyasik2013
 Jakub Szymczak2013
55Małgorzata Deszczyńska141015
56Andrzej Rechowicz14611
57Michał Makowski1326
 Krzysztof Usakiewicz1326
59Dawid Adamczyk1315
60Dariusz Dzierża1225
 Jacek Pietruszka1225
62Irena Sołdan1157
63Piotr Pietuchowski1135
64Filip Warzecha1124
 Grzegorz Kurowski1124
66Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
68Marek Charytoniuk1102
 Mateusz Borsuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
72Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
74Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Karol Waniek1012
 Wojciech Sołdan1012
80Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
 Piotr Broda1001
 Jacek Gigoła1001
 Patryk Gadus1001
 Piotr Domański1001
 Joanna Juszczak1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
93Andrzej Kwiatkowski0459
94Robert Kuszpit0325
 Andrzej Kowalski0325
96Wiktor Stępień0303
97Jakub Zaryński0235
98Rafał Dąbrowski0224
99Magdalena Kupczyńska0213
 Halina Roszak0213
 Mariusz Sylwestrzuk0213
102Przemysław Herdzina0202
 Leszek Stecuła0202
 Kamil Kister0202
 Adam Szukalski0202
106Marek Roszak0145
107Łukasz Bobowski0123
 Artur Koszel0123
 Bogusław Szyszka0123
 Katarzyna Stępień0123
 Radosław Jachna0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
113Ewa Ciszewska0112
 Rafał Wesołowski0112
 Joanna Stępień0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Jan Mrozowski0112
 Beata Wiączkowska0112
120Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Przemysław Rybicki0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Michał Kolaj0101
 Marek Swoboda0101
 Grzegorz Pukniel0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Musielak0101
 Jolanta Chłopińska0101
 Arkadiusz Łydka0101
 Kuba Koisar0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
141Mariola Osajda-Matczak0033
142Damian Korsak0022
 Jan Kozłowski0022
 Tomasz Szymański0022
 Stefan Dawidson0022
146Marek Herzig0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Mariusz Kubicki0011
 Szymon Płachta0011
 Tomasz Suchanek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Matczak0011
 Gabriela Hofman0011
 Łukasz Sornek0011
 Weronika Rudnicka0011
 Bogdan Pokojski0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Michalak0011
 Artur Irzyk0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Mariusz Wójcik0011
 Alina Białobrzewska0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Łukasz Bryła0011

Medale wszystkie - Kazimierz Merklejn

1TurniejData
1Turniej Książąt Świdnickich2003-09-07
2XI Mistrzostwa Polski2003-11-23
3III Mistrzostwa Bydgoszczy2004-07-25
4VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
5Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
6IX Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2005-08-07
7IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
8VIII Mistrzostwa Podbeskidzia2005-09-25
9VIII Mistrzostwa Warmii i Mazur2005-10-17
10XI Turniej o Puchar Wójta, Szarlota2006-07-08
11IX Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2007-03-11
12XI Mistrzostwa Warszawy2007-04-29
13VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2007-07-08
14IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
15V Mistrzostwa Bałtyku2008-09-14
16VI Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej 'Szczęśliwa 13'2008-09-21
17XIV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2008, Jesień '10 lat minęło'2008-10-12
18IV Mistrzostwa Wrocławia2008-11-09
19I Mistrzostwa Ustki 'Bursztynowe Scrabble'2009-04-05
20Walentynki w Sulęcinie, III Turniej o Puchar Burmistrza2010-02-14
21IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
22VI Mistrzostwa Wrocławia2010-09-26
23XVI Mistrzostwa Krakowa2012-07-29
24XV Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2013-03-17
25Turniej Towarzyszący Mistrzostwom Świata w Scrabble2013-12-08
26IX Mistrzostwa Bydgoszczy2014-06-29
27II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego2015-04-26
28VII Mistrzostwa Legnicy2016-05-15
29XVII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"2017-11-26
30II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
31XVIII Mistrzostwa Warszawy2018-04-29
32Festiwal dla myślących2018-12-01
2TurniejData
1IV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2000-08-06
2Turniej Rozgrzewkowy IX Mistrzostw Polski2001-11-17
3III Mistrzostwa Dolnego Śląska2003-06-01
4Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
5III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
6IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
7VII Mistrzostwa Warmii i Mazur2004-09-12
8Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
9IV Mistrzostwa Wybrzeża2005-03-06
10X Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, Zabrze2005-06-05
11Puchar Wójta Kościerzyny2005-06-26
12I Mistrzostwa Doliny Karpia2006-03-19
13II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
14IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2006-10-15
15III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
16XII Turniej o Puchar Wójta2007-07-01
17XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
18XIV Puchar Polski2008-06-22
19VIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2008-07-06
20XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
21IV Mistrzostwa Wałcza 'Wałeckie Scrabblobranie'2008-08-17
22VIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2008-12-14
23XI Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2009-03-08
24XIV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2009-06-07
25XIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna2009-06-28
26XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
27V Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2010-05-23
28XVIII Mistrzostwa Polski2010-11-14
29XVII Puchar Polski2011-09-11
30XX Mistrzostwa Polski2012-11-18
31XXI Mistrzostwa Polski2013-11-24
32XIV Mistrzostwa Wybrzeża2015-04-19
33XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2015-05-03
34Piąte scrabble nad jeziorem2017-06-04
35IV Mistrzostwa Ciechanowca2017-07-09
36XIII Mistrzostwa Wrocławia2017-08-27
37XVIII Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej2018-02-18
38XXVI Mistrzostwa Polski2018-11-18
3TurniejData
1VI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2002-08-25
2Mistrzostwa Ziemi Gorzowskiej2004-09-26
3Turniej Otwarcia Sezonu2005-01-23
4Wielka Łódka 2005 - Wiosna2005-05-15
5II Mistrzostwa Iławy2006-05-28
6Dobijak2006-08-15
7IX Mistrzostwa Warmii i Mazur2006-10-08
8III Mistrzostwa Wrocławia - Budpol Open 20072007-09-23
9II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina2009-02-15
10IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
11II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
12VII Mistrzostwa Wrocławia2011-10-23
13XIX Puchar Polski2013-10-13
14XI Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2015-08-16
15III Otwarte Mistrzostwa Stargardu w Scrabble2016-03-13
16XI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble2016-03-20
17XII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble2016-09-25
18IX Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2017-04-23
19I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble2017-12-17
20XIII Mistrzostwa Milanówka2018-06-24
21XXIV Puchar Polski2018-07-22
22XXI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego 2018-10-28
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie