Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2011

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Stanisław Rydzik432
2Michał Alabrudziński421
3Mariusz Skrobosz420
4Miłosz Wrzałek320
5Kamil Górka312
6Dariusz Kosz301
7Łukasz Tuszyński200
8Mirosław Uglik130
9Rafał Lenartowski122
10Marek Reda121
11Paweł Jackowski112
12Justyna Górka111
13Krzysztof Mówka110
 Dariusz Putoń110
15Bartosz Morawski101
16Tomasz Ciejka100
 Karol Wyrębkiewicz100
 Grzegorz Święcki100
 Robert Kamiński100
20Marek Syczuk023
21Kazimierz Merklejn012
22Bogusław Szyszka011
 Jan Mrozowski011
 Piotr Pietuchowski011
 Grzegorz Kurowski011
26Dariusz Dzierża010
 Kamil Kister010
 Mateusz Borsuk010
 Jakub Zaryński010
 Dawid Adamczyk010
 Rafał Wesołowski010
 Dawid Pikul010
33Krzysztof Obremski004
34Tomasz Zwoliński003
35Marek Herzig001
 Jakub Szymczak001
 Irena Sołdan001
 Robert Duczemiński001
 Waldemar Czerwoniec001
 Mariusz Wrześniewski001
 Grzegorz Koczkodon001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2011)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński644844156
2Mariusz Skrobosz36222886
3Stanisław Rydzik31242479
4Dariusz Banaszek27162063
5Kazimierz Merklejn22291263
6Kamil Górka19121344
7Paweł Stanosz1716841
8Mateusz Żbikowski17121645
9Karol Wyrębkiewicz126624
10Wojciech Usakiewicz10151035
11Paweł Dawidson1012729
12Marcin Mroziuk1091130
13Miłosz Wrzałek105621
 Justyna Górka105621
15Dawid Pikul910827
16Dariusz Kosz93517
17Krzysztof Mówka814830
18Marek Syczuk78419
19Michał Alabrudziński75416
20Szymon Fidziński73111
21Krzysztof Obremski541019
22Radosław Konca54211
23Mariusz Wrześniewski48719
24Robert Duczemiński45615
25Michał Derlacki44311
26Andrzej Oleksiak43310
27Robert Kamiński4116
28Maciej Czupryniak38718
 Paweł Jackowski38718
30Zdzisław Szota35513
31Rafał Lenartowski34512
32Szymon Zaleski3306
33Łukasz Tuszyński3238
34Wojciech Zemło3216
 Jarosław Borowski3216
36Ryszard Dębski3159
37Bartosz Morawski25411
38Mariusz Orzeł24511
39Sławomir Kordjalik24410
40Mirosław Uglik2417
41Dariusz Putoń23813
42Paweł Stefaniak23611
43Marcin Skrzyniarz2349
 Marek Reda2349
45Waldemar Czerwoniec22812
46Robert Kaciński2204
47Marek Dudkiewicz2158
48Grzegorz Święcki2147
49Jarosław Puchalski2114
 Grzegorz Koczkodon2114
51Michał Trumpus2103
52Tomasz Ciejka2024
53Jerzy Matyasik2013
 Jakub Szymczak2013
55Małgorzata Deszczyńska141015
56Andrzej Rechowicz14611
57Michał Makowski1326
 Krzysztof Usakiewicz1326
59Dawid Adamczyk1315
60Dariusz Dzierża1225
 Jacek Pietruszka1225
62Irena Sołdan1157
63Piotr Pietuchowski1135
64Filip Warzecha1124
 Grzegorz Kurowski1124
66Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
68Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
 Mateusz Borsuk1102
72Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
74Marcin Bożek1012
 Karol Waniek1012
 Wojciech Sołdan1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
80Piotr Broda1001
 Patryk Gadus1001
 Jacek Gigoła1001
 Piotr Domański1001
 Joanna Juszczak1001
 Filip Sosin1001
 Michał Ozimiński1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Anita Bruska1001
 Marek Salamon1001
93Andrzej Kwiatkowski0459
94Robert Kuszpit0325
 Andrzej Kowalski0325
96Wiktor Stępień0303
97Jakub Zaryński0235
98Rafał Dąbrowski0224
99Magdalena Kupczyńska0213
 Halina Roszak0213
 Mariusz Sylwestrzuk0213
102Leszek Stecuła0202
 Kamil Kister0202
 Adam Szukalski0202
 Przemysław Herdzina0202
106Marek Roszak0145
107Artur Koszel0123
 Bogusław Szyszka0123
 Katarzyna Stępień0123
 Radosław Jachna0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Łukasz Bobowski0123
113Rafał Wesołowski0112
 Joanna Stępień0112
 Krzysztof Langiewicz0112
 Jarosław Michalak0112
 Jan Mrozowski0112
 Beata Wiączkowska0112
 Ewa Ciszewska0112
120Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Piotr Jakubiak0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Michał Kolaj0101
 Marek Swoboda0101
 Grzegorz Pukniel0101
 Kamil Klinkosz0101
 Paweł Frynia0101
 Michał Musielak0101
 Jolanta Chłopińska0101
 Arkadiusz Łydka0101
 Kuba Koisar0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Paweł Opyc0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Przemysław Rybicki0101
141Mariola Osajda-Matczak0033
142Tomasz Szymański0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Jan Kozłowski0022
146Mariusz Kubicki0011
 Szymon Płachta0011
 Tomasz Suchanek0011
 Joanna Ostrowska0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Matczak0011
 Gabriela Hofman0011
 Łukasz Sornek0011
 Weronika Rudnicka0011
 Bogdan Pokojski0011
 Maciej Perzyński0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Agnieszka Krupka0011
 Maciej Michalak0011
 Artur Irzyk0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Mariusz Wójcik0011
 Alina Białobrzewska0011
 Dominik Piasecki0011
 Bartosz Orłowski0011
 Łukasz Bryła0011
 Marek Herzig0011
 Ireneusz Moralewicz0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011

Medale 2011 - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2011-03-13
2XV Mistrzostwa Piastowa2011-06-05
3XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
4XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2011-10-09
2TurniejData
1II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
2II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
3TurniejData
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie