Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2007

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Mariusz Skrobosz513
2Kazimierz Merklejn431
3Stanisław Rydzik412
4Mateusz Żbikowski220
5Kamil Górka213
6Mariusz Wrześniewski130
7Tomasz Zwoliński113
8Dariusz Kosz111
9Justyna Górka110
10Dawid Pikul102
11Dariusz Dzierża101
12Krzysztof Obremski100
 Karol Wyrębkiewicz100
 Robert Kamiński100
 Wojciech Sołdan100
 Marek Syczuk100
 Radosław Konca100
 Marek Salamon100
 Robert Duczemiński100
 Joanna Juszczak100
21Mariusz Sylwestrzuk021
22Ewa Ciszewska011
 Krzysztof Mówka011
 Rafał Lenartowski011
 Jakub Zaryński011
 Marcin Mroziuk011
27Wojciech Usakiewicz010
 Michał Alabrudziński010
 Dawid Adamczyk010
 Marek Roszak010
 Robert Kuszpit010
 Grzegorz Pukniel010
 Przemysław Herdzina010
 Andrzej Oleksiak010
 Marek Reda010
 Beata Wiączkowska010
 Kuba Koisar010
38Miłosz Wrzałek002
39Michał Makowski001
 Bogdan Pokojski001
 Jan Kozłowski001
 Dariusz Putoń001
 Rafał Dąbrowski001
 Maciej Michalak001
 Grzegorz Wiączkowski001
 Andrzej Rechowicz001
 Aleksander Puchalski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2007)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński594135135
2Dariusz Banaszek27162063
3Mariusz Skrobosz26142464
4Paweł Stanosz1716841
5Stanisław Rydzik16101844
6Mateusz Żbikowski16101541
7Kazimierz Merklejn1417839
8Wojciech Usakiewicz10151035
9Paweł Dawidson1012729
10Marcin Mroziuk1091029
11Kamil Górka87722
12Karol Wyrębkiewicz75517
13Szymon Fidziński73111
14Krzysztof Mówka610723
15Dawid Pikul57719
16Radosław Konca54211
17Marek Syczuk54110
18Justyna Górka5229
19Mariusz Wrześniewski48517
20Robert Duczemiński44412
21Michał Derlacki44311
22Maciej Czupryniak38718
23Zdzisław Szota35513
24Andrzej Oleksiak3328
25Szymon Zaleski3306
26Miłosz Wrzałek3238
27Jarosław Borowski3216
28Ryszard Dębski3159
29Wojciech Zemło3115
30Mariusz Orzeł24511
31Sławomir Kordjalik24410
32Paweł Stefaniak23611
33Marcin Skrzyniarz2349
34Waldemar Czerwoniec2259
35Robert Kaciński2204
36Robert Kamiński2103
 Michał Trumpus2103
 Grzegorz Koczkodon2103
39Jarosław Puchalski2013
 Jerzy Matyasik2013
41Małgorzata Deszczyńska141015
42Paweł Jackowski1337
43Krzysztof Usakiewicz1326
44Dariusz Putoń12710
45Jacek Pietruszka1225
46Grzegorz Święcki1146
47Dariusz Kosz1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
50Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
53Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
55Dariusz Dzierża1023
 Łukasz Tuszyński1023
57Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
61Renata Kowalska1001
 Wojciech Sołdan1001
 Marek Salamon1001
 Jacek Gigoła1001
 Joanna Juszczak1001
 Filip Sosin1001
 Marcin Kozyra1001
 Krzysztof Obremski1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
71Andrzej Rechowicz04610
72Andrzej Kwiatkowski0437
73Andrzej Kowalski0325
74Wiktor Stępień0303
75Magdalena Kupczyńska0213
 Robert Kuszpit0213
 Halina Roszak0213
 Mariusz Sylwestrzuk0213
79Leszek Stecuła0202
 Przemysław Herdzina0202
81Marek Roszak0145
82Katarzyna Stępień0123
 Artur Koszel0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
85Ewa Ciszewska0112
 Jakub Zaryński0112
 Jarosław Michalak0112
 Rafał Lenartowski0112
 Marek Dudkiewicz0112
 Joanna Stępień0112
91Grzegorz Pukniel0101
 Irena Sołdan0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Dawid Adamczyk0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Paweł Opyc0101
 Paweł Frynia0101
 Marek Reda0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marek Swoboda0101
 Kuba Koisar0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Michał Alabrudziński0101
 Beata Wiączkowska0101
 Kamil Klinkosz0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
111Mariola Osajda-Matczak0033
112Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Filip Warzecha0022
 Tomasz Szymański0022
116Maciej Michalak0011
 Bartosz Morawski0011
 Maciej Perzyński0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Mariusz Wójcik0011
 Bogdan Pokojski0011
 Artur Irzyk0011
 Magdalena Podlaska0011
 Rafał Dąbrowski0011
 Bartosz Orłowski0011
 Piotr Pietuchowski0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Mariusz Kubicki0011
 Michał Makowski0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Rafał Matczak0011
 Gabriela Hofman0011
 Jan Kozłowski0011
 Joanna Ostrowska0011
 Łukasz Bryła0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011

Medale wszystkie - Kamil Górka

1TurniejData
1X Mistrzostwa Polski2002-11-24
2III Mistrzostwa Podhala2003-01-26
3VII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2003-04-13
4IV Turniej 24h Non Stop Le Mans2004-12-12
5Wielka Łódka 2006 - Wiosna2006-05-21
6VI Turniej 24h Non Stop Le Mans2006-12-10
7Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
8II Mistrzostwa Doliny Karpia2007-04-01
9XII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2008-05-18
10XIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2008-06-01
11VII Urodziny Siódemki - I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2009-01-11
12IX Mistrzostwa Podhala2009-01-24
13II Mistrzostwa Puław2010-02-28
14XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2010-06-13
15XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2010-08-01
16XVI Puchar Polski, Legnica2010-10-24
17VI Mistrzostwa Doliny Karpia2011-04-10
18XVII Puchar Polski2011-09-11
19XI Turniej 24h Non Stop Le Mans2011-11-12
20X Urodziny Siódemki - IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2012-01-08
21IV Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2012-08-12
22XI Urodziny Siódemki - V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2013-01-13
23XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
24IX Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2013-08-18
25I Otwarte Mistrzostwa Wysokiego Mazowieckiego2014-01-19
26IV Otwarte Mistrzostwa Białej Podlaskiej o Puchar Prezydenta Miasta2014-06-01
27I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu2015-03-08
28XXIII Mistrzostwa Polski2015-11-15
29XV Turniej 24h Non Stop Le Mans2015-12-06
30II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu2016-04-03
31XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2016-09-18
32I Mistrzostwa Sandomierza2017-03-25
33III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu2017-10-01
34V Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble2017-10-22
2TurniejData
1V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
2XI Mistrzostwa Polski2003-11-23
3IX Mistrzostwa Warszawy2004-02-15
4VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej2004-04-04
5X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
6IX Mistrzostwa Krakowa2005-08-21
7XII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2007-06-03
8IV Mistrzostwa Doliny Karpia2009-04-05
9I Mistrzostwa Ziemi Legnickiej2009-10-25
10IV Otwarte Mistrzostwa Jaworzna2009-11-29
11V Mistrzostwa Jaworzna2010-11-07
12IX Urodziny Siódemki - III Mistrzostwa Gór Bystrzyckich, Wójtowice2011-01-23
13IX Mistrzostwa Wrocławia2013-09-15
14Turniej Tysiąclecia2013-10-27
15XII Urodziny Siódemki - VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich2014-01-06
16IX Mistrzostwa Doliny Karpia, Graboszyce2014-03-30
17V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2014-10-19
18XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2016-06-19
19XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble2017-09-10
20IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Stargardu2018-03-11
3TurniejData
1VII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2002-08-16
2IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
3III Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2006-04-09
4X Mistrzostwa Krakowa2006-07-30
5VI Mistrzostwa Wybrzeża2007-05-06
6XIII Puchar Polski2007-06-24
7VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2007-07-08
8XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
9XV Mistrzostwa Łodzi - Wielka Łódka 2009 - Jesień2009-11-08
10XVII Mistrzostwa Polski2009-12-06
11I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Pszczyny2010-10-03
12X Mistrzostwa Wybrzeża2011-05-15
13VI Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2011-06-05
14XII Turniej 24h Non Stop Le Mans2012-12-02
15IV Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble2013-09-01
16X Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej 'Wałeckie Scrabblobranie'2014-08-17
17I Mistrzostwa Wilgi w Scrabble 2016-01-31
18XVI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej w Scrabble „Blanki w Szranki”2016-07-03
19XVI Turniej Le Mans2016-12-04
20VI Mistrzostwa Poznania2017-08-20
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie