Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2007

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Mariusz Skrobosz513
2Kazimierz Merklejn431
3Stanisław Rydzik412
4Mateusz Żbikowski220
5Kamil Górka213
6Mariusz Wrześniewski130
7Tomasz Zwoliński113
8Dariusz Kosz111
9Justyna Górka110
10Dawid Pikul102
11Dariusz Dzierża101
12Krzysztof Obremski100
 Karol Wyrębkiewicz100
 Robert Kamiński100
 Wojciech Sołdan100
 Marek Syczuk100
 Radosław Konca100
 Marek Salamon100
 Robert Duczemiński100
 Joanna Juszczak100
21Mariusz Sylwestrzuk021
22Ewa Ciszewska011
 Krzysztof Mówka011
 Rafał Lenartowski011
 Jakub Zaryński011
 Marcin Mroziuk011
27Wojciech Usakiewicz010
 Michał Alabrudziński010
 Dawid Adamczyk010
 Marek Roszak010
 Robert Kuszpit010
 Grzegorz Pukniel010
 Przemysław Herdzina010
 Andrzej Oleksiak010
 Marek Reda010
 Beata Wiączkowska010
 Kuba Koisar010
38Miłosz Wrzałek002
39Michał Makowski001
 Bogdan Pokojski001
 Jan Kozłowski001
 Dariusz Putoń001
 Rafał Dąbrowski001
 Maciej Michalak001
 Grzegorz Wiączkowski001
 Andrzej Rechowicz001
 Aleksander Puchalski001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2007)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński594135135
2Dariusz Banaszek27162063
3Mariusz Skrobosz26142464
4Paweł Stanosz1716841
5Stanisław Rydzik16101844
6Mateusz Żbikowski16101541
7Kazimierz Merklejn1417839
8Wojciech Usakiewicz10151035
9Paweł Dawidson1012729
10Marcin Mroziuk1091029
11Kamil Górka87722
12Karol Wyrębkiewicz75517
13Szymon Fidziński73111
14Krzysztof Mówka610723
15Dawid Pikul57719
16Radosław Konca54211
17Marek Syczuk54110
18Justyna Górka5229
19Mariusz Wrześniewski48517
20Robert Duczemiński44412
21Michał Derlacki44311
22Maciej Czupryniak38718
23Zdzisław Szota35513
24Andrzej Oleksiak3328
25Szymon Zaleski3306
26Miłosz Wrzałek3238
27Jarosław Borowski3216
28Ryszard Dębski3159
29Wojciech Zemło3115
30Mariusz Orzeł24511
31Sławomir Kordjalik24410
32Paweł Stefaniak23611
33Marcin Skrzyniarz2349
34Waldemar Czerwoniec2259
35Robert Kaciński2204
36Michał Trumpus2103
 Grzegorz Koczkodon2103
 Robert Kamiński2103
39Jarosław Puchalski2013
 Jerzy Matyasik2013
41Małgorzata Deszczyńska141015
42Paweł Jackowski1337
43Krzysztof Usakiewicz1326
44Dariusz Putoń12710
45Jacek Pietruszka1225
46Grzegorz Święcki1146
47Dariusz Kosz1113
 Maciej Gałecki1113
 Aleksander Puchalski1113
50Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
53Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
55Łukasz Tuszyński1023
 Dariusz Dzierża1023
57Marcin Bożek1012
 Sławomir Nosek1012
 Grzegorz Wiączkowski1012
 Krzysztof Bukowski1012
61Jacek Gigoła1001
 Joanna Juszczak1001
 Filip Sosin1001
 Marcin Kozyra1001
 Krzysztof Obremski1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
 Wojciech Sołdan1001
 Marek Salamon1001
71Andrzej Rechowicz04610
72Andrzej Kwiatkowski0437
73Andrzej Kowalski0325
74Wiktor Stępień0303
75Robert Kuszpit0213
 Halina Roszak0213
 Mariusz Sylwestrzuk0213
 Magdalena Kupczyńska0213
79Przemysław Herdzina0202
 Leszek Stecuła0202
81Marek Roszak0145
82Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Katarzyna Stępień0123
 Artur Koszel0123
85Jarosław Michalak0112
 Rafał Lenartowski0112
 Marek Dudkiewicz0112
 Joanna Stępień0112
 Ewa Ciszewska0112
 Jakub Zaryński0112
91Marek Reda0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marek Swoboda0101
 Kuba Koisar0101
 Lucyna Korga0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Michał Alabrudziński0101
 Beata Wiączkowska0101
 Kamil Klinkosz0101
 Bogusław Puchalski0101
 Maciej Grabowski0101
 Grzegorz Pukniel0101
 Irena Sołdan0101
 Zofia Gajewska0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Dawid Adamczyk0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Paweł Opyc0101
 Paweł Frynia0101
111Mariola Osajda-Matczak0033
112Damian Korsak0022
 Filip Warzecha0022
 Tomasz Szymański0022
 Stefan Dawidson0022
116Rafał Dąbrowski0011
 Bartosz Orłowski0011
 Piotr Pietuchowski0011
 Maurycy Machnio0011
 Andrzej Słapiński0011
 Mariusz Kubicki0011
 Michał Makowski0011
 Arkadiusz Biegun0011
 Rafał Matczak0011
 Gabriela Hofman0011
 Jan Kozłowski0011
 Joanna Ostrowska0011
 Łukasz Bryła0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Lożyński0011
 Maciej Michalak0011
 Bartosz Morawski0011
 Maciej Perzyński0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Bogusław Koszarski0011
 Mariusz Wójcik0011
 Bogdan Pokojski0011
 Artur Irzyk0011
 Magdalena Podlaska0011

Medale 2007 - Rafał Lenartowski

1TurniejData
2TurniejData
1X Mistrzostwa Warmii i Mazur2007-10-07
3TurniejData
1XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2007-08-12
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie