Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2004

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Stanisław Rydzik413
2Mateusz Żbikowski313
3Karol Wyrębkiewicz300
4Kazimierz Merklejn241
5Mariusz Skrobosz212
6Szymon Fidziński210
7Krzysztof Mówka121
 Kamil Górka121
9Sławomir Kordjalik113
10Radosław Konca110
11Wojciech Usakiewicz101
 Jarosław Puchalski101
13Andrzej Oleksiak100
 Sławomir Kucia100
 Mariusz Wrześniewski100
16Tomasz Zwoliński041
17Dawid Pikul022
18Maciej Czupryniak011
19Marek Charytoniuk010
 Andrzej Kowalski010
 Bogusław Puchalski010
 Marek Syczuk010
23Sławomir Nosek001
 Justyna Górka001
 Marcin Bożek001
 Miłosz Wrzałek001
 Anna Kowalska-Demczyszyn001
 Grzegorz Święcki001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2004)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński533429116
2Dariusz Banaszek27161962
3Paweł Stanosz1716841
4Mariusz Skrobosz1691439
5Wojciech Usakiewicz10131033
6Paweł Dawidson1012729
7Marcin Mroziuk107724
8Mateusz Żbikowski951125
9Stanisław Rydzik76821
10Karol Wyrębkiewicz53311
11Kazimierz Merklejn47213
12Michał Derlacki44311
13Kamil Górka44210
14Szymon Fidziński4318
15Maciej Czupryniak38718
16Zdzisław Szota35513
17Robert Duczemiński3328
18Szymon Zaleski3306
19Ryszard Dębski3159
20Mariusz Orzeł24511
21Paweł Stefaniak23611
22Marcin Skrzyniarz2349
23Krzysztof Mówka2338
24Radosław Konca2327
25Jarosław Borowski2215
26Robert Kaciński2204
 Marek Syczuk2204
28Waldemar Czerwoniec2147
29Wojciech Zemło2114
30Jerzy Matyasik2013
 Justyna Górka2013
32Mariusz Wrześniewski15511
33Małgorzata Deszczyńska141015
34Sławomir Kordjalik1348
35Dariusz Putoń1269
36Krzysztof Usakiewicz1225
 Jacek Pietruszka1225
38Maciej Gałecki1113
 Andrzej Oleksiak1113
40Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
 Marek Charytoniuk1102
43Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
45Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Jarosław Puchalski1012
 Sławomir Nosek1012
49Grzegorz Wiączkowski1001
 Jacek Gigoła1001
 Grzegorz Koczkodon1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
56Andrzej Rechowicz0448
57Andrzej Kwiatkowski0426
58Wiktor Stępień0303
59Dawid Pikul0224
60Magdalena Kupczyńska0213
61Halina Roszak0202
 Leszek Stecuła0202
63Grzegorz Święcki0145
64Anna Kowalska-Demczyszyn0123
 Katarzyna Stępień0123
66Jarosław Michalak0112
 Joanna Stępień0112
68Andrzej Szmidtke0101
 Andrzej Kowalski0101
 Lucyna Korga0101
 Paweł Frynia0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marek Swoboda0101
 Bogusław Puchalski0101
 Robert Kamiński0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Maciej Grabowski0101
 Aleksander Puchalski0101
 Wojciech Gołęcki0101
81Marek Roszak0044
82Mariola Osajda-Matczak0033
83Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
 Tomasz Szymański0022
86Andrzej Lożyński0011
 Mariusz Wójcik0011
 Maurycy Machnio0011
 Bogusław Koszarski0011
 Filip Warzecha0011
 Mariusz Kubicki0011
 Miłosz Wrzałek0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Słapiński0011
 Gabriela Hofman0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Rafał Matczak0011
 Dariusz Dzierża0011
 Magdalena Podlaska0011
 Marek Dudkiewicz0011

Medale wszystkie - Mariusz Skrobosz

1TurniejData
1Turniej Otwarcia Sezonu1999-02-07
2Turniej Frustratów V Pucharu Polski1999-05-23
3III Mistrzostwa Podbeskidzia2000-10-01
4VIII Mistrzostwa Polski2000-11-26
5VII Mistrzostwa Warszawy2002-03-03
6VI Mistrzostwa Piastowa2002-05-05
7V Mistrzostwa Warmii i Mazur2002-09-29
8V Mistrzostwa Podbeskidzia2002-10-20
9Turniej Rozgrzewkowy X Mistrzostw Polski2002-11-16
10VII Mistrzostwa Częstochowy2003-03-02
11II Mistrzostwa Torunia2003-09-21
12II Mistrzostwa Lublina2003-09-28
13III Mistrzostwa Poznania2003-10-05
14III 24-godzinny Turniej Non Stop2003-12-14
15III Mistrzostwa Wybrzeża2004-04-18
16IX Mistrzostwa Górnego Śląska2004-06-13
17Wielka Łódka 2005 - Zima2005-02-06
18Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)2005-04-24
19XIII Mistrzostwa Polski2005-11-27
20II Turniej Powitanie Lata2006-06-24
21VIII Mistrzostwa Podlasia2006-09-17
22IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta2007-04-15
23XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne'2007-04-22
24III Mistrzostwa Iławy2007-05-20
25Turniej Towarzyszący XIII Pucharu Polski2007-06-24
26XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2007-08-12
27V Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta2008-04-27
28XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2008-08-10
29XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2009-04-19
30XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2009-08-02
31XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2009-10-25
32X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej 'Blanki w Szranki'2010-07-04
33XIII Mistrzostwa Szczecina 'Zanim zakwitną magnolie'2011-03-13
34XV Mistrzostwa Piastowa2011-06-05
35XVII Mistrzostwa Łodzi2011-10-02
36XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2011-10-09
37Urodziny Alfreda, Warszawa2013-04-14
38XVI Mistrzostwa Warszawy2014-04-27
39III Mistrzostwa Pruszkowa2015-05-31
40XX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2015-07-19
41Pierwszy Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2015-08-02
42XXII Mistrzostwa Łodzi2016-10-16
43XVI Turniej Le Mans2016-12-04
44XXIII Mistrzostwa Łodzi2017-10-15
45I Mistrzostwa Ursynowa w Scrabble2017-12-17
46Festiwal dla myślących — wiosna 2019-03-10
2TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego1999-10-24
2IV Mistrzostwa Piastowa2000-05-01
3IV Mistrzostwa Podlasia2000-06-24
4Turniej Rozgrzewkowy VII Pucharu Polski2001-06-16
5II Mistrzostwa Podhala2002-02-03
6VIII Puchar Polski2002-06-09
7I Mistrzostwa Lublina2002-09-15
8II Mistrzostwa Wybrzeża2003-04-27
9VII Mistrzostwa Podbeskidzia2004-10-03
10IV Maraton Scrabblowy - Katowice2005-08-15
11Wielka Łódka 2006 - Lato2006-08-20
12XII Mistrzostwa Łodzi, Wielka Łódka 2006 - Jesień2006-11-12
13XIV Mistrostwa Polski2006-11-26
14Turniej o Puchar Kanclerza WSHE 'Wielka Łódka 2007' - Zima2007-02-18
15III Mistrzostwa Milanówka 'Truskawki w Milanówku'2008-10-26
16Wielka Łódka 2009 - Zima2009-03-01
17Wielka Łódka 2009 - Wiosna2009-05-31
18IX Turniej 24h Non Stop Le Mans2009-06-21
19IX Mistrzostwa Wybrzeża2010-05-16
20XIII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2010-10-17
21II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku2011-06-19
22II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej2011-10-30
23XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2012-08-05
24Turniej dla Ambitnych - Oczko2013-11-24
25XIX Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu w Scrabble2016-10-23
26XXIV Mistrzostwa Polski w Scrabble2016-11-13
27III Łódzka Nocka2017-06-11
28IV Nocny Turniej Scrabble "Łódzka Nocka"2018-06-17
29VII Otwarte Mistrzostwa Konojad „Oby rżało”2018-09-09
30XXI Mistrzostwa Warmii i Mazur2018-10-07
31Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski2018-11-18
32Walentynki w Gorzowie2019-02-17
33XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”2019-06-02
3TurniejData
1II Otwarte Mistrzostwa Tczewa1999-08-08
2II Otwarte Mistrzostwa Podbeskidzia1999-09-26
3Turniej Rozgrzewkowy VIII Mistrzostw Polski2000-11-18
4II Turniej O Puchar Wójta Kościerzyny2001-06-24
5IV Mistrzostwa Warmii i Mazur2001-09-16
6V Mistrzostwa Szczecina2001-10-14
7IX Mistrzostwa Polski2001-11-25
8VI Mistrzostwa Częstochowy2002-03-10
9VI Mistrzostwa Krakowa2002-04-14
10VIII Mistrzostwa Łodzi2002-11-10
11III Maraton Scrabble'owy2003-05-04
12VII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej2003-08-24
13Turniej Otwarcia Sezonu2004-02-01
14VII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2004-10-17
15X Mistrzostwa Warszawy2005-02-13
16IV Mistrzostwa Bydgoszczy2005-05-08
17Wielka Łódka 2005 - Lato2005-07-31
18IV Mistrzostwa Lublina2005-09-10
19XI Mistrzostwa Łodzi2005-11-13
20Wielka Łódka 2006 - Zima2006-02-26
21XI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia2006-05-14
22Turniej 5-lecia WKS Siódemka - Budpol Series 20072007-01-27
23IV Mistrzostwa Bałtyku2007-09-16
24XV Mistrzostwa Polski2007-11-25
25XII Mistrzostwa Warszawy2008-04-13
26XIII Otwarte Mistrzostwa Piastowa2009-05-03
27XV Puchar Polski2009-09-27
28XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej 'O Kryształowe Jajo Świąteczne', Inowrocław2010-04-11
29III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku2012-10-07
30XIII Turniej 24h Non Stop Le Mans2013-07-14
31XVI Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego2013-10-20
32IV Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta2014-08-24
33III Mistrzostwa Ciechanowca2016-07-24
34XX Otwarte Mistrzostwa NDM2017-10-29
35II Mistrzostwa Sandomierza2018-04-08
36XXIII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia, I Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Scrabble2018-07-01
37III Otwarte Mistrzostwa Gdańska2018-07-08
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie