Zasady prowadzenia klasyfikacji medalowej reguluje uchwała 10/2016 z dnia 01.03.2016.
Wybierz rok:

Klasyfikacja medalowa 2004

  Imię i nazwisko 1 2 3
1Stanisław Rydzik413
2Mateusz Żbikowski313
3Karol Wyrębkiewicz300
4Kazimierz Merklejn241
5Mariusz Skrobosz212
6Szymon Fidziński210
7Krzysztof Mówka121
 Kamil Górka121
9Sławomir Kordjalik113
10Radosław Konca110
11Wojciech Usakiewicz101
 Jarosław Puchalski101
13Andrzej Oleksiak100
 Sławomir Kucia100
 Mariusz Wrześniewski100
16Tomasz Zwoliński041
17Dawid Pikul022
18Maciej Czupryniak011
19Marek Charytoniuk010
 Andrzej Kowalski010
 Bogusław Puchalski010
 Marek Syczuk010
23Sławomir Nosek001
 Justyna Górka001
 Marcin Bożek001
 Miłosz Wrzałek001
 Anna Kowalska-Demczyszyn001
 Grzegorz Święcki001

Klasyfikacja medalowa wszech czasów (stan na rok 2004)

    1 2 3 suma
1Tomasz Zwoliński533429116
2Dariusz Banaszek27161962
3Paweł Stanosz1716841
4Mariusz Skrobosz1691439
5Wojciech Usakiewicz10131033
6Paweł Dawidson1012729
7Marcin Mroziuk107724
8Mateusz Żbikowski951125
9Stanisław Rydzik76821
10Karol Wyrębkiewicz53311
11Kazimierz Merklejn47213
12Michał Derlacki44311
13Kamil Górka44210
14Szymon Fidziński4318
15Maciej Czupryniak38718
16Zdzisław Szota35513
17Robert Duczemiński3328
18Szymon Zaleski3306
19Ryszard Dębski3159
20Mariusz Orzeł24511
21Paweł Stefaniak23611
22Marcin Skrzyniarz2349
23Krzysztof Mówka2338
24Radosław Konca2327
25Jarosław Borowski2215
26Marek Syczuk2204
 Robert Kaciński2204
28Waldemar Czerwoniec2147
29Wojciech Zemło2114
30Justyna Górka2013
 Jerzy Matyasik2013
32Mariusz Wrześniewski15511
33Małgorzata Deszczyńska141015
34Sławomir Kordjalik1348
35Dariusz Putoń1269
36Krzysztof Usakiewicz1225
 Jacek Pietruszka1225
38Maciej Gałecki1113
 Andrzej Oleksiak1113
40Marek Charytoniuk1102
 Sławomir Kucia1102
 Jolanta Hoffmann-Derlacka1102
43Edward Stefaniak1034
 Leszek Nowak1034
45Sławomir Nosek1012
 Krzysztof Bukowski1012
 Marcin Bożek1012
 Jarosław Puchalski1012
49Grzegorz Wiączkowski1001
 Jacek Gigoła1001
 Grzegorz Koczkodon1001
 Marcin Kozyra1001
 Aleksandra Kaczanowska1001
 Janusz Kaczor1001
 Renata Kowalska1001
56Andrzej Rechowicz0448
57Andrzej Kwiatkowski0426
58Wiktor Stępień0303
59Dawid Pikul0224
60Magdalena Kupczyńska0213
61Leszek Stecuła0202
 Halina Roszak0202
63Grzegorz Święcki0145
64Katarzyna Stępień0123
 Anna Kowalska-Demczyszyn0123
66Jarosław Michalak0112
 Joanna Stępień0112
68Aleksander Puchalski0101
 Wojciech Gołęcki0101
 Andrzej Szmidtke0101
 Andrzej Kowalski0101
 Lucyna Korga0101
 Paweł Frynia0101
 Zbigniew Wietecki0101
 Ireneusz Kurzok0101
 Marek Swoboda0101
 Bogusław Puchalski0101
 Robert Kamiński0101
 Tomasz Żbikowski0101
 Maciej Grabowski0101
81Marek Roszak0044
82Mariola Osajda-Matczak0033
83Tomasz Szymański0022
 Stefan Dawidson0022
 Damian Korsak0022
86Dariusz Dzierża0011
 Magdalena Podlaska0011
 Marek Dudkiewicz0011
 Andrzej Lożyński0011
 Mariusz Wójcik0011
 Maurycy Machnio0011
 Bogusław Koszarski0011
 Filip Warzecha0011
 Mariusz Kubicki0011
 Miłosz Wrzałek0011
 Roman Sulima0011
 Andrzej Słapiński0011
 Gabriela Hofman0011
 Katarzyna Kowalska0011
 Rafał Matczak0011

Medale 2004 - Anna Kowalska-Demczyszyn

1TurniejData
2TurniejData
3TurniejData
1II Mistrzostwa Bałtyku2004-08-28
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie