Warszawa 9
września
Warszawa 9 września Turniej Scrabble w ramach Festiwalu dla Myślących
Gdańsk16
września
Gdańsk 16-17 września II Otwarte Mistrzostwa Gdańska
Kołobrzeg30
września
Kołobrzeg 30- 1 października III Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguMistrzostwa Regionów 2017
Komplet zwycięstw Michała Alabrudzińskiego w Gdańsku16 - 17 września 2017 — II Otwarte Mistrzostwa GdańskaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Otwarte Mistrzostwa GdańskaGdańsk, 16 - 17 września 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Komplet zwycięstw Michała Alabrudzińskiego w GdańskuRekordową liczbę, osiemdziesięciu osób, zwabił morski turniej w Gdańsku. Kampusowy gmach uniwersytetu stanowił z pewnością jedną z najbardziej inspirujących architektur w jakiej przyszło potykać się scrabblistom. Ale do rzeczy, didaskalia na dłuższą metę są nużące. Rywalizację zdominował, zgodnie z przewidywaniami, Michał Alabrudziński. Nawet 458 punktów w finałowej partii nie dało w niej zwycięstwa rosnącej gwieździe scrabble Kacprowi Zegadle. Brąz, po piorunującym finiszu z odległych miejsc, wyrwał z rąk (czy z nóg — w końcu to kwestia podium) "Rydzowi", Paweł Jackowski. W efekcie „Aniołek” czy, dla wybranych, „Niołek”, poszybował w nieznane nikomu wyżyny rankingu, pod 165 punktów.

Nagród jednak było w bród. Zacznijmy od „Debeściar”: Irena Sołdan, Natalia WoźniakMałgorzata Deszczyńska otrzymały nagrody dla najlepszych kobiet. Okulary ufundowane przez EuroOptic + świecidełka.

Kolejny konkurs dotyczył bród. Trzech brodaczy: Radosław Jachna, Krzysztof SporczykRafał Wesołowski otrzymali zestawy kosmetyków do brody, ufundowane przez Pana Drwala.

Było również trzech wilków morskich ("skok tygrysa") Lech Boszko, Michał Mikołajczyk, Adam Grzelec otrzymali akcesoria do notebooka. Najlepszym gdańszczaninem okazał się Lech Boszko (debiutował w Gdańsku'12). Najlepszy debiut — Justyna Sławińska. Statuetka + 200 zł, (nowa gdańska klubowiczka, pierwszy raz widziała planszę i zegar na jedynym spotkaniu w klubie, na turnieju drugi raz — grała tylko w Internecie). Zdolna bestia! Najmłodszym graczem był Jacek Remizowicz, otrzymał planszówkę Trefla i super scyzoryk.

Najciekawszy morski ruch ułożyła Sylwia Łada- "toń" — piękny plecak na komputer — morski rzecz jasna :). Najdroższy barani ruch, "zabeczę" za 83 punkty, położył Mieczysław Pastuszak — 100zł ufundował anonimowy klubowicz. Nagrodą im. Miłosza Wrzałka za 4 miejsce (100 zł) obdarowano Stanisława Rydzika — ufundował inny anonimowy klubowicz, który niedawno nagrodę taką wygrał. Pozostałych uhonorowano dziesiątkami drobnych upominków.

Oczywiście chapeau bas dla sponsorów:
Uniwersytet Gdański, Visline, Trefl, EuroOptic, Pan Drwal, House of Bikes, klub F-16, anonimowi sponsorzy, Piekarnia "Kidzińscy"- kawa i ciasto.

Organizował turniej Klub F-16 przy wsparciu Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów Wydziału Chemii UG i Koła Naukowego Ochrony Środowiska Wydziału Chemii UG.

Niczego nie zabrakło. Były kanapki, słodkości i picia do woli. Organizatorzy spisali się na medal. Pozostaje mieć nadzieję, że za rok frekwencja przekroczy stu uczestników.

Ahoj przygodo…
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarte Mistrzostwa Gdańska o Puchar Rektora Uniwersytetu Gdańskiego


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc ograniczona do 100)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekWydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4, hol na poziomie 0
mapa
Obrońca tytułuKrzysztof Mówka
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 16 września (7 rund)
11:00-12:00 — zapisy
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 17 września (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ Dworca Głównego PKP i PKS oraz z Dworca Gdańsk Wrzeszcz tramwajami 6, 11, 12 do przystanku „Bażyńskiego” lub SKM do stacji „Przymorze Uniwersytet”
WyżywienieW sobotę w restauracja LUDOVISKO (al. Grunwaldzka 470 — budynek Hali Olivia — 300m od miejsca rozgrywek) dwudaniowy obiad w cenie 17 zł — wybór zestawu w formularzu zgłoszeniowym

W okolicy: McDonalds, KFC

W trakcie całego turnieju kawa, herbata, woda, drobny poczęstunek
NoclegiAkademiki Uniwersytetu Gdańskiego (DS 3, DS 5, DS 10), cena za osobę: 42,50 — 55zł, (600m piechotą, 1000 samochodem od miejsca rozgrywek)
Rezerwacja na hasło "turniej scrabble" — www.akademikigdansk.pl

Inne noclegi w Gdańsku
NagrodyI miejsce: puchar + 700zł
II miejsce: puchar + 500zł
III miejsce: puchar + 300zł

najlepszy debiut: puchar + 200zł

nagrody rzeczowe dla: najlepszej zawodniczki, najlepszego gdańszczanina, najmłodszego zawodnika, najlepszego brodacza

dodatkowe konkursy ogłoszone w trakcie otwarcia turnieju

drobne upominki dla wszystkich graczy
Dodatkowe atrakcjeW sobotę wieczorem w restauracji LUDOVISKO promocja nowej gry Trefla (turniej stolikowy) z możliwością zakupu i spożycia napojów zakazanych w trakcie turnieju scrabble
OrganizatorzyUniwersytecki Klub Scrabble „F-16”
kontakt: Andrzej Bednaruk — 725 991 159 — bednaruk@vp.pl
Wydziałowa Rada Samorządu Doktorantów Wydziału Chemii UG
Koło Naukowe Ochrony Środowiska Wydziału Chemii UG
Sponsorzy

Patronat medialny


Wyniki turnieju II Otwarte Mistrzostwa Gdańska

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              163.49     12.0     5232     2207     1343
  2 Kacper          Zegadło              Warszawa               148.11     10.0     5081     1999      951
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               145.16      9.0     4951     1817     1071
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.14      9.0     4843     1899      484
  5 Irena           Sołdan               Sopot                  132.07      8.0     4948     1713      576
  6 Michał          Waszkiewicz          Białystok              138.62      8.0     4936     1763      568
  7 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               146.20      8.0     4855     1778      657
  8 Grzegorz        Łukasik              Konojady               145.73      8.0     4855     1712      442
  9 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              131.61      8.0     4833     1783      410
 10 Radosław        Jachna               Łódź                   137.98      8.0     4744     1673      360
 11 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               134.57      8.0     4678     1690      451
 12 Adam            Grzelec              Poznań                 116.99      8.0     4652     1705      501
 13 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.22      8.0     4627     1716      528
 14 Lech            Boszko               Gdańsk                 108.94      8.0     4562     1709      444
 15 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 116.17      8.0     4387     1644       17
 16 Jacek           Mańko                Poznań                 140.73      7.0     4850     1525      471
 17 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    136.95      7.0     4808     1606      686
 18 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              124.18      7.0     4759     1633      461
 19 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   128.06      7.0     4719     1459      453
 20 Ewa             Radzikowska          Gliwice                128.41      7.0     4638     1458      237
 21 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               150.97      7.0     4636     1516      453
 22 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 117.69      7.0     4613     1529      254
 23 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.21      7.0     4596     1479      357
 24 Bartłomiej      Pawlak               Stary Szwarocin        123.49      7.0     4587     1648     -352
 25 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            122.21      7.0     4555     1612      -95
 26 Rafał           Wesołowski           Warszawa               137.59      7.0     4471     1608     -230
 27 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.24      7.0     4462     1552      442
 28 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 137.00      7.0     4448     1713      -69
 29 Anna            Arana                Kołobrzeg              113.77      7.0     4371     1550      138
 30 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 118.32      7.0     4336     1492      220
 31 Józef           Burzyński            Ełk                    110.73      7.0     4073     1544      -80
 32 Lucyna          Śniadach             Rumia                  118.96      6.5     4400     1518       98
 33 Maciej          Perzyński            Piła                   118.18      6.0     4684     1419      475
 34 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 126.38      6.0     4603     1500     -226
 35 Renata          Andracka             Zwola                  115.12      6.0     4579     1393      230
 36 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              110.61      6.0     4448     1441      144
 37 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 115.79      6.0     4443     1501       39
 38 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              116.31      6.0     4408     1318      190
 39 Czesław         Grajewski            Białystok              124.78      6.0     4406     1428       85
 40 Anita           Bruska               Gdynia                 120.94      6.0     4385     1527     -151
 41 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 104.10      6.0     4353     1417      127
 42 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 116.56      6.0     4332     1429     -130
 43 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              130.24      6.0     4326     1424        2
 44 Jakub           Onoszko              Gdynia                 121.30      6.0     4303     1439     -463
 45 Alicja          Wałaszewska-Kempa    Gdynia                 114.74      6.0     4287     1434     -359
 46 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              124.42      6.0     4208     1405       54
 47 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           115.21      6.0     4165     1491     -917
 48 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.98      6.0     4099     1361     -204
 49 Tomasz          Sehnal               Warszawa               116.85      5.5     4642     1356      342
 50 Joanna          Juszczak             Warszawa               136.23      5.0     4598     1380       43
 51 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    115.32      5.0     4448     1265     -178
 52 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 114.15      5.0     4301     1307     -106
 53 Tomasz A.       Praga                Białystok              121.58      5.0     4245     1231      -83
 54 Joanna          Nawrocka             Bydgoszcz              106.15      5.0     4219     1276     -107
 55 Sylwia          Łada                 Inowrocław             117.29      5.0     4195     1310     -236
 56 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 117.61      5.0     4170     1301      133
 57 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             108.55      5.0     4163     1251     -422
 58 Katarzyna       Szachowicz           Unieszewo              100.00      5.0     4138     1224      -54
 59 Olga            Swarcewicz           Warszawa               101.48      5.0     4118     1288     -387
 60 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      5.0     4084     1181     -147
 61 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            116.25      5.0     3966     1334     -428
 62 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      5.0     3938     1230     -266
 63 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      4.5     4164     1100      -87
 64 Zygmunt         Skwarek              Katowice               101.15      4.5     3914     1063      -94
 65 Ewa             Tymińska             Gdańsk                 100.00      4.5     3695     1027     -315
 66 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               117.97      4.0     4399     1162     -105
 67 Justyna         Sławińska            Gdańsk                 100.00      4.0     4092     1098     -235
 68 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      4.0     4036     1105     -324
 69 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 106.47      4.0     3994     1249     -188
 70 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      4.0     3961     1238     -588
 71 Katarzyna       Dębska               Ostróda                102.94      4.0     3860     1139     -436
 72 Stanisław       Świgost              Gdańsk                 100.00      3.5     3810      939     -272
 73 Krzysztof       Jurkowski            Gdynia                 100.00      3.5     3762      978     -279
 74 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      3.5     3750      935     -259
 75 Barbara         Boszko               Gdańsk                 100.00      3.5     3663      919     -276
 76 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      3.0     3898     1005     -448
 77 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      2.5     3706      821     -553
 78 Alina           Lewandowska          Gdańsk                 100.00      2.5     3345      832     -494
 79 Jacek           Remizowicz           Gdańsk                 100.00      1.5     3240      709    -1207
 80 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 108.61      1.0      655      227      -87
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarte Mistrzostwa Gdańska



	Michał Alabrudziński 163.49 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Adam           Grzelec               116.99 +  415: 389  167
    2    15 Artur          Wawrzynowski          117.61 +  371: 302  168
    3     4 Jakub          Onoszko               121.30 +  441: 269  171
    4     1 Stanisław      Rydzik                147.14 +  398: 353  197
    5     3 Grzegorz       Kurowski              146.20 +  441: 313  196
    6     2 Maciej         Sancewicz             136.95 +  409: 351  187
    7     1 Kacper         Zegadło               148.11 +  443: 338  198
    8     1 Andrzej        Kowalski              137.00 +  522: 237  187
    9     1 Adrian         Ziemniewicz           124.18 +  339: 292  174
   10     1 Natalia        Woźniak               131.61 +  492: 286  182
   11     1 Irena          Sołdan                132.07 +  498: 301  182
   12     1 Kacper         Zegadło               148.11 +  463: 458  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2207  / 12 183.92




	Kazimierz Merklejn 150.97 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Sehnal                116.85 -  281: 408   67
    2    37 Natalia        Woźniak               131.61 -  316: 420   82
    3    34 Katarzyna      Dębska                102.94 +  473: 328  153
    4    33 Waldemar       Kudliński             100.00 +  562: 333  150
    5    15 Maciej         Perzyński             118.18 +  456: 360  168
    6    10 Sylwia         Łada                  117.29 +  368: 298  167
    7     9 Tomasz         Lewiński              110.61 +  344: 319  161
    8     9 Irena          Sołdan                132.07 -  261: 327   82
    9     7 Grzegorz       Kurowski              146.20 -  352: 402   96
   10    20 Lucyna         Śniadach              118.96 -  380: 386   69
   11    21 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 +  402: 302  154
   12    15 Mieczysław     Pastuszak             115.79 +  441: 300  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Kacper Zegadło 148.11 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 +  369: 350  167
    2    12 Maria          Krzyżanowska          115.21 +  593: 313  165
    3     1 Zuzanna        Cichoń                106.47 +  399: 358  156
    4     2 Marcin         Stachowski            122.21 +  397: 340  172
    5     1 Rafał          Wesołowski            137.59 +  392: 313  188
    6     1 Andrzej        Kowalski              137.00 +  404: 295  187
    7     1 Michał         Alabrudziński         163.49 -  338: 443  113
    8     2 Natalia        Woźniak               131.61 +  373: 351  182
    9     2 Maciej         Sancewicz             136.95 +  423: 319  187
   10     2 Bartłomiej     Pawlak                123.49 +  512: 290  173
   11     2 Grzegorz       Kurowski              146.20 +  423: 295  196
   12     1 Michał         Alabrudziński         163.49 -  458: 463  113
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1999  / 12 166.58




	Stanisław Rydzik 147.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Iwona          Wieluńska             116.31 +  380: 357  166
    2     9 Grzegorz       Łukasik               145.73 +  475: 370  196
    3     3 Olga           Swarcewicz            101.48 +  549: 280  151
    4     1 Michał         Alabrudziński         163.49 -  353: 398  113
    5     5 Marcin         Stachowski            122.21 +  461: 301  172
    6     3 Adam           Grzelec               116.99 +  393: 348  167
    7     4 Andrzej        Kowalski              137.00 -  376: 412   87
    8     5 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 +  399: 378  185
    9     4 Krzysztof      Sporczyk              132.22 +  338: 335  182
   10     3 Michał         Waszkiewicz           138.62 +  356: 333  189
   11     3 Paweł          Jackowski             145.16 -  319: 404   95
   12     3 Grzegorz       Łukasik               145.73 +  444: 443  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 12 158.25




	Grzegorz Kurowski 146.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Wdziękoński           116.25 +  431: 293  166
    2    13 Andrzej        Kowalski              137.00 -  355: 456   87
    3    20 Józef          Burzyński             110.73 +  479: 300  161
    4     8 Bartłomiej     Pawlak                123.49 +  519: 289  173
    5     3 Michał         Alabrudziński         163.49 -  313: 441  113
    6     9 Anita          Bruska                120.94 +  493: 288  171
    7     6 Adam           Grzelec               116.99 +  386: 290  167
    8     6 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  338: 395   82
    9     7 Kazimierz      Merklejn              150.97 +  402: 352  201
   10     5 Marcin         Stachowski            122.21 +  495: 341  172
   11     2 Kacper         Zegadło               148.11 -  295: 423   98
   12     5 Maciej         Sancewicz             136.95 +  349: 330  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Grzegorz Łukasik 145.73 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Mikołajczyk           116.17 +  445: 353  166
    2     9 Stanisław      Rydzik                147.14 -  370: 475   97
    3    15 Mieczysław     Pastuszak             115.79 +  363: 348  166
    4    14 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  471: 260  150
    5     9 Dariusz        Nawrocki              124.42 +  351: 326  174
    6     4 Michał         Waszkiewicz           138.62 +  448: 381  189
    7     2 Adrian         Ziemniewicz           124.18 +  466: 363  174
    8     3 Maciej         Sancewicz             136.95 -  325: 354   87
    9     3 Natalia        Woźniak               131.61 -  362: 382   82
   10     9 Anita          Bruska                120.94 +  433: 416  171
   11     6 Lech           Boszko                108.94 +  378: 311  159
   12     3 Stanisław      Rydzik                147.14 -  443: 444   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Paweł Jackowski 145.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mieczysław     Pastuszak             115.79 -  336: 355   66
    2    34 Alina          Lewandowska           100.00 +  499: 206  150
    3    14 Joanna         Juszczak              136.23 -  374: 420   86
    4    23 Paweł          Wdziękoński           116.25 +  476: 229  166
    5    14 Zuzanna        Cichoń                106.47 +  368: 304  156
    6    11 Czesław        Grajewski             124.78 +  463: 321  175
    7     8 Joanna         Ostrowska             119.24 +  382: 378  169
    8     7 Rafał          Wesołowski            137.59 +  433: 285  188
    9     6 Michał         Waszkiewicz           138.62 -  352: 454   89
   10     7 Andrzej        Kowalski              137.00 +  396: 337  187
   11     3 Stanisław      Rydzik                147.14 +  404: 319  197
   12     2 Radosław       Jachna                137.98 +  468: 272  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Jacek Mańko 140.73 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  328: 374   65
    2    36 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 +  381: 268  154
    3    16 Michał         Waszkiewicz           138.62 -  317: 522   89
    4    24 Tomasz         Sehnal                116.85 +  412: 334  167
    5    16 Lech           Boszko                108.94 -  359: 383   59
    6    30 Paweł          Wdziękoński           116.25 +  424: 223  166
    7    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  492: 324  150
    8    15 Łukasz         Baranowski            126.38 -  399: 477   76
    9    18 Jakub          Onoszko               121.30 +  397: 345  171
   10    15 Andrzej        Bednaruk              114.15 +  384: 308  164
   11    11 Rafał          Wesołowski            137.59 -  455: 497   88
   12    13 Łukasz         Baranowski            126.38 +  502: 324  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Michał Waszkiewicz 138.62 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maria          Krzyżanowska          115.21 -  402: 433   65
    2    24 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  412: 342  150
    3    16 Jacek          Mańko                 140.73 +  522: 317  191
    4     6 Joanna         Juszczak              136.23 +  448: 438  186
    5     4 Joanna         Ostrowska             119.24 +  391: 365  169
    6     4 Grzegorz       Łukasik               145.73 -  381: 448   96
    7     7 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  320: 367   82
    8    10 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 +  465: 292  165
    9     6 Paweł          Jackowski             145.16 +  454: 352  195
   10     3 Stanisław      Rydzik                147.14 -  333: 356   97
   11     7 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 +  451: 321  185
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              132.22 +  357: 337  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Radosław Jachna 137.98 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              115.12 +  483: 416  165
    2     2 Lucyna         Śniadach              118.96 -  295: 387   69
    3    23 Tomasz A.      Praga                 121.58 +  412: 385  172
    4    10 Sylwia         Łada                  117.29 -  308: 369   67
    5    23 Olga           Swarcewicz            101.48 +  463: 289  151
    6    15 Dariusz        Nawrocki              124.42 +  400: 308  174
    7    12 Maria          Krzyżanowska          115.21 -  364: 381   65
    8    14 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 +  413: 330  167
    9    12 Krzysztof      Kodzis                130.24 +  432: 326  180
   10    10 Joanna         Juszczak              136.23 +  413: 351  186
   11     4 Natalia        Woźniak               131.61 +  489: 374  182
   12     2 Paweł          Jackowski             145.16 -  272: 468   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Rafał Wesołowski 137.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Bednaruk              114.15 +  392: 321  164
    2     7 Maciej         Perzyński             118.18 +  374: 302  168
    3     7 Joanna         Ostrowska             119.24 +  467: 355  169
    4     5 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  386: 372  168
    5     1 Kacper         Zegadło               148.11 -  313: 392   98
    6     5 Adrian         Ziemniewicz           124.18 -  266: 526   74
    7    13 Mieczysław     Pastuszak             115.79 +  423: 387  166
    8     7 Paweł          Jackowski             145.16 -  285: 433   95
    9    13 Adam           Grzelec               116.99 +  415: 275  167
   10     8 Irena          Sołdan                132.07 -  379: 455   82
   11    11 Jacek          Mańko                 140.73 +  497: 455  191
   12    11 Michał         Mikołajczyk           116.17 -  274: 428   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Andrzej Kowalski 137.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Anna           Arana                 113.77 +  363: 301  164
    2    13 Grzegorz       Kurowski              146.20 +  456: 355  196
    3    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 +  429: 322  185
    4     3 Anita          Bruska                120.94 +  440: 380  171
    5     2 Łukasz         Baranowski            126.38 +  365: 356  176
    6     1 Kacper         Zegadło               148.11 -  295: 404   98
    7     4 Stanisław      Rydzik                147.14 +  412: 376  197
    8     1 Michał         Alabrudziński         163.49 -  237: 522  113
    9     5 Bartłomiej     Pawlak                123.49 -  374: 413   73
   10     7 Paweł          Jackowski             145.16 -  337: 396   95
   11     9 Adrian         Ziemniewicz           124.18 -  357: 395   74
   12    17 Anita          Bruska                120.94 +  383: 297  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Maciej Sancewicz 136.95 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Józef          Burzyński             110.73 -  344: 397   61
    2    32 Ewa            Tymińska              100.00 +  516: 257  150
    3    12 Ala            Białobrzewska         118.32 +  413: 357  168
    4     7 Anna           Arana                 113.77 +  436: 327  164
    5     6 Maria          Krzyżanowska          115.21 +  541: 276  165
    6     2 Michał         Alabrudziński         163.49 -  351: 409  113
    7     5 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 +  481: 273  165
    8     3 Grzegorz       Łukasik               145.73 +  354: 325  196
    9     2 Kacper         Zegadło               148.11 -  319: 423   98
   10     4 Lech           Boszko                108.94 -  337: 363   59
   11     8 Anita          Bruska                120.94 +  386: 366  171
   12     5 Grzegorz       Kurowski              146.20 -  330: 349   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Joanna Juszczak 136.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Lewiński              110.61 -  319: 414   61
    2    22 Renata         Andracka              115.12 +  398: 315  165
    3    14 Paweł          Jackowski             145.16 +  420: 374  195
    4     6 Michał         Waszkiewicz           138.62 -  438: 448   89
    5    18 Bartłomiej     Pawlak                123.49 -  430: 466   73
    6    20 Anna           Arana                 113.77 +  322: 311  164
    7    16 Czesław        Grajewski             124.78 -  421: 444   75
    8    22 Artur          Wawrzynowski          117.61 +  397: 281  168
    9    16 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 +  460: 290  165
   10    10 Radosław       Jachna                137.98 -  351: 413   88
   11    17 Ala            Białobrzewska         118.32 -  296: 393   68
   12    21 Lucyna         Śniadach              118.96 -  346: 406   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Małgorzata Deszczyńska 134.57 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Lech           Boszko                108.94 +  444: 415  159
    2    10 Krzysztof      Kodzis                130.24 +  314: 306  180
    3    10 Andrzej        Kowalski              137.00 -  322: 429   87
    4    15 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  429: 301  150
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              132.22 +  383: 313  182
    6     7 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 +  511: 300  165
    7     3 Natalia        Woźniak               131.61 -  379: 406   82
    8     5 Stanisław      Rydzik                147.14 -  378: 399   97
    9    11 Michał         Mikołajczyk           116.17 +  395: 315  166
   10    11 Maria          Krzyżanowska          115.21 +  436: 311  165
   11     7 Michał         Waszkiewicz           138.62 -  321: 451   89
   12     8 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  366: 281  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Krzysztof Sporczyk 132.22 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Gołęcki               108.55 +  463: 424  159
    2     4 Józef          Burzyński             110.73 +  358: 285  161
    3     9 Marcin         Stachowski            122.21 -  362: 438   72
    4    12 Jakub          Onoszko               121.30 +  496: 276  171
    5     8 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  313: 383   85
    6    14 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  303: 293  150
    7     7 Michał         Waszkiewicz           138.62 +  367: 320  189
    8     6 Grzegorz       Kurowski              146.20 +  395: 338  196
    9     4 Stanisław      Rydzik                147.14 -  335: 338   97
   10     6 Adrian         Ziemniewicz           124.18 +  418: 348  174
   11     5 Bartłomiej     Pawlak                123.49 +  480: 299  173
   12     4 Michał         Waszkiewicz           138.62 -  337: 357   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Irena Sołdan 132.07 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zuzanna        Cichoń                106.47 -  376: 412   56
    2    27 Mariusz        Orzeł                 128.06 +  506: 432  178
    3    11 Sylwia         Łada                  117.29 -  361: 381   67
    4    21 Bartosz        Bartczak              100.00 +  471: 315  150
    5    13 Anita          Bruska                120.94 +  417: 340  171
    6     8 Bartłomiej     Pawlak                123.49 -  309: 526   73
    7    14 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 +  523: 231  167
    8     9 Kazimierz      Merklejn              150.97 +  327: 261  201
    9     8 Łukasz         Baranowski            126.38 +  367: 356  176
   10     8 Rafał          Wesołowski            137.59 +  455: 379  188
   11     1 Michał         Alabrudziński         163.49 -  301: 498  113
   12     7 Bartłomiej     Pawlak                123.49 +  535: 241  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Natalia Woźniak 131.61 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Nawrocka              106.15 -  327: 329   56
    2    37 Kazimierz      Merklejn              150.97 +  420: 316  201
    3    28 Ewa            Radzikowska           128.41 +  404: 338  178
    4    19 Lidia          Żywna                 100.98 +  459: 331  151
    5    10 Sylwia         Łada                  117.29 +  448: 385  167
    6     6 Łukasz         Baranowski            126.38 +  573: 317  176
    7     3 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 +  406: 379  185
    8     2 Kacper         Zegadło               148.11 -  351: 373   98
    9     3 Grzegorz       Łukasik               145.73 +  382: 362  196
   10     1 Michał         Alabrudziński         163.49 -  286: 492  113
   11     4 Radosław       Jachna                137.98 -  374: 489   88
   12     6 Adrian         Ziemniewicz           124.18 +  403: 312  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Krzysztof Kodzis 130.24 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 +  378: 285  154
    2    10 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  306: 314   85
    3    19 Tomasz         Sehnal                116.85 +  376: 370  167
    4    17 Zuzanna        Cichoń                106.47 +  399: 291  156
    5    11 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 -  347: 456   65
    6    16 Mieczysław     Pastuszak             115.79 -  395: 408   66
    7    24 Artur          Wawrzynowski          117.61 +  359: 346  168
    8    16 Dorota         Stachowska            123.21 +  360: 317  173
    9    12 Radosław       Jachna                137.98 -  326: 432   88
   10    17 Dariusz        Białobrzewski         117.69 -  365: 435   68
   11    25 Paweł          Wdziękoński           116.25 +  393: 337  166
   12    18 Ala            Białobrzewska         118.32 -  322: 333   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Ewa Radzikowska 128.41 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Dębska                102.94 +  383: 377  153
    2     8 Dariusz        Nawrocki              124.42 -  240: 324   74
    3    28 Natalia        Woźniak               131.61 -  338: 404   82
    4    31 Wojciech       Gołęcki               108.55 -  407: 419   59
    5    34 Waldemar       Kudliński             100.00 +  426: 347  150
    6    31 Jolanta        Olczak                100.00 +  515: 282  150
    7    19 Michał         Mikołajczyk           116.17 -  388: 394   66
    8    24 Joanna         Nawrocka              106.15 +  428: 336  156
    9    17 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 +  412: 344  167
   10    13 Czesław        Grajewski             124.78 -  304: 466   75
   11    19 Tomasz         Lewiński              110.61 +  384: 354  161
   12    14 Renata         Andracka              115.12 +  413: 354  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Mariusz Orzeł 128.06 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Olga           Swarcewicz            101.48 -  307: 438   51
    2    27 Irena          Sołdan                132.07 -  432: 506   82
    3    31 Krzysztof      Jurkowski             100.00 +  405: 262  150
    4    25 Teresa         Balewska              100.00 +  458: 264  150
    5    17 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  441: 268  165
    6    12 Marcin         Stachowski            122.21 -  336: 409   72
    7    15 Sylwia         Łada                  117.29 +  444: 222  167
    8    11 Adam           Grzelec               116.99 -  270: 528   67
    9    19 Ala            Białobrzewska         118.32 -  380: 419   68
   10    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  486: 312  150
   11    16 Lucyna         Śniadach              118.96 +  436: 330  169
   12    12 Maciej         Perzyński             118.18 +  324: 308  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Łukasz Baranowski 126.38 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zygmunt        Skwarek               101.15 +  462: 310  151
    2     5 Krzysztof      Zawadzki              117.97 +  365: 355  168
    3     6 Dariusz        Nawrocki              124.42 +  410: 332  174
    4     4 Czesław        Grajewski             124.78 +  333: 304  175
    5     2 Andrzej        Kowalski              137.00 -  356: 365   87
    6     6 Natalia        Woźniak               131.61 -  317: 573   82
    7    11 Lech           Boszko                108.94 -  318: 402   59
    8    15 Jacek          Mańko                 140.73 +  477: 399  191
    9     8 Irena          Sołdan                132.07 -  356: 367   82
   10    12 Maciej         Perzyński             118.18 +  473: 365  168
   11    12 Marcin         Stachowski            122.21 -  412: 555   72
   12    13 Jacek          Mańko                 140.73 -  324: 502   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Czesław Grajewski 124.78 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Lidia          Żywna                 100.98 +  399: 309  151
    2    20 Waldemar       Kudliński             100.00 +  434: 309  150
    3     5 Lucyna         Śniadach              118.96 +  321: 314  169
    4     4 Łukasz         Baranowski            126.38 -  304: 333   76
    5    12 Adam           Grzelec               116.99 -  383: 404   67
    6    11 Paweł          Jackowski             145.16 -  321: 463   95
    7    16 Joanna         Juszczak              136.23 +  444: 421  186
    8    20 Anna           Arana                 113.77 -  388: 426   64
    9    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  369: 297  150
   10    13 Ewa            Radzikowska           128.41 +  466: 304  178
   11    15 Dorota         Stachowska            123.21 -  309: 414   73
   12    16 Joanna         Ostrowska             119.24 -  268: 327   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Dariusz Nawrocki 124.42 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  450: 321  150
    2     8 Ewa            Radzikowska           128.41 +  324: 240  178
    3     6 Łukasz         Baranowski            126.38 -  332: 410   76
    4    11 Tomasz         Lewiński              110.61 +  388: 327  161
    5     9 Grzegorz       Łukasik               145.73 -  326: 351   96
    6    15 Radosław       Jachna                137.98 -  308: 400   88
    7    18 Maciej         Perzyński             118.18 -  322: 435   68
    8    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  329: 372   50
    9    33 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 -  284: 360   54
   10    36 Krzysztof      Jurkowski             100.00 +  346: 301  150
   11    26 Krzysztof      Zawadzki              117.97 +  380: 289  168
   12    28 Paweł          Wdziękoński           116.25 +  419: 348  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Adrian Ziemniewicz 124.18 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Jurkowski             100.00 +  524: 302  150
    2     1 Bartłomiej     Pawlak                123.49 +  393: 325  173
    3     2 Anita          Bruska                120.94 -  343: 369   71
    4     9 Andrzej        Bednaruk              114.15 +  423: 288  164
    5     7 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  436: 386  168
    6     5 Rafał          Wesołowski            137.59 +  526: 266  188
    7     2 Grzegorz       Łukasik               145.73 -  363: 466   96
    8     4 Lech           Boszko                108.94 +  404: 379  159
    9     1 Michał         Alabrudziński         163.49 -  292: 339  113
   10     6 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  348: 418   82
   11     9 Andrzej        Kowalski              137.00 +  395: 357  187
   12     6 Natalia        Woźniak               131.61 -  312: 403   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Bartłomiej Pawlak 123.49 Stary Szwarocin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 +  399: 366  165
    2     1 Adrian         Ziemniewicz           124.18 -  325: 393   74
    3    13 Lech           Boszko                108.94 +  402: 399  159
    4     8 Grzegorz       Kurowski              146.20 -  289: 519   96
    5    18 Joanna         Juszczak              136.23 +  466: 430  186
    6     8 Irena          Sołdan                132.07 +  526: 309  182
    7    10 Marcin         Stachowski            122.21 +  477: 359  172
    8     8 Maria          Krzyżanowska          115.21 +  460: 263  165
    9     5 Andrzej        Kowalski              137.00 +  413: 374  187
   10     2 Kacper         Zegadło               148.11 -  290: 512   98
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  299: 480   82
   12     7 Irena          Sołdan                132.07 -  241: 535   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Dorota Stachowska 123.21 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Stanisław      Świgost               100.00 +  467: 306  150
    2     3 Anita          Bruska                120.94 -  315: 391   71
    3    22 Andrzej        Bednaruk              114.15 -  283: 440   64
    4    34 Jolanta        Olczak                100.00 +  408: 368  150
    5    27 Józef          Burzyński             110.73 -  337: 354   61
    6    27 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  497: 321  165
    7    20 Lucyna         Śniadach              118.96 +  389: 347  169
    8    16 Krzysztof      Kodzis                130.24 -  317: 360   80
    9    21 Tomasz         Lewiński              110.61 +  402: 356  161
   10    19 Paweł          Wdziękoński           116.25 +  405: 314  166
   11    15 Czesław        Grajewski             124.78 +  414: 309  175
   12     9 Adam           Grzelec               116.99 -  362: 373   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Marcin Stachowski 122.21 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ewa            Tymińska              100.00 +  317: 295  150
    2    19 Tomasz         Sehnal                116.85 +  441: 392  167
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              132.22 +  438: 362  182
    4     2 Kacper         Zegadło               148.11 -  340: 397   98
    5     5 Stanisław      Rydzik                147.14 -  301: 461   97
    6    12 Mariusz        Orzeł                 128.06 +  409: 336  178
    7    10 Bartłomiej     Pawlak                123.49 -  359: 477   73
    8    21 Krzysztof      Zawadzki              117.97 +  374: 325  168
    9     9 Maciej         Perzyński             118.18 +  352: 341  168
   10     5 Grzegorz       Kurowski              146.20 -  341: 495   96
   11    12 Łukasz         Baranowski            126.38 +  555: 412  176
   12    10 Lech           Boszko                108.94 -  328: 357   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Tomasz A. Praga 121.58 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Justyna        Sławińska             100.00 +  392: 286  150
    2     6 Joanna         Ostrowska             119.24 -  269: 364   69
    3    23 Radosław       Jachna                137.98 -  385: 412   88
    4    22 Lech           Boszko                108.94 -  285: 376   59
    5    36 Jacek          Remizowicz            100.00 +  479: 343  150
    6    26 Jakub          Onoszko               121.30 -  386: 444   71
    7    29 Zygmunt        Skwarek               101.15 +  398: 318  151
    8    25 Zuzanna        Cichoń                106.47 -  269: 309   56
    9    29 Joanna         Nawrocka              106.15 +  450: 366  156
   10    24 Józef          Burzyński             110.73 -  258: 361   61
   11    29 Katarzyna      Dębska                102.94 +  332: 317  153
   12    26 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 -  342: 432   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Jakub Onoszko 121.30 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jacek          Remizowicz            100.00 +  429: 232  150
    2    14 Mieczysław     Pastuszak             115.79 +  408: 361  166
    3     4 Michał         Alabrudziński         163.49 -  269: 441  113
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  276: 496   82
    5    22 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 -  306: 434   67
    6    26 Tomasz A.      Praga                 121.58 +  444: 386  172
    7    17 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  428: 421  168
    8    17 Renata         Andracka              115.12 -  325: 432   65
    9    18 Jacek          Mańko                 140.73 -  345: 397   91
   10    26 Lidia          Żywna                 100.98 -  279: 446   51
   11    30 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  409: 349  150
   12    24 Andrzej        Bednaruk              114.15 +  385: 371  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Anita Bruska 120.94 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Alina          Lewandowska           100.00 +  397: 288  150
    2     3 Dorota         Stachowska            123.21 +  391: 315  173
    3     2 Adrian         Ziemniewicz           124.18 +  369: 343  174
    4     3 Andrzej        Kowalski              137.00 -  380: 440   87
    5    13 Irena          Sołdan                132.07 -  340: 417   82
    6     9 Grzegorz       Kurowski              146.20 -  288: 493   96
    7    27 Józef          Burzyński             110.73 +  370: 299  161
    8    18 Joanna         Ostrowska             119.24 +  357: 340  169
    9    14 Renata         Andracka              115.12 +  414: 399  165
   10     9 Grzegorz       Łukasik               145.73 -  416: 433   96
   11     8 Maciej         Sancewicz             136.95 -  366: 386   87
   12    17 Andrzej        Kowalski              137.00 -  297: 383   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Joanna Ostrowska 119.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Barbara        Boszko                100.00 +  461: 232  150
    2     6 Tomasz A.      Praga                 121.58 +  364: 269  172
    3     7 Rafał          Wesołowski            137.59 -  355: 467   88
    4    13 Lucyna         Śniadach              118.96 +  356: 312  169
    5     4 Michał         Waszkiewicz           138.62 -  365: 391   89
    6    19 Lidia          Żywna                 100.98 +  392: 296  151
    7     8 Paweł          Jackowski             145.16 -  378: 382   95
    8    18 Anita          Bruska                120.94 -  340: 357   71
    9    22 Józef          Burzyński             110.73 +  419: 342  161
   10    18 Michał         Mikołajczyk           116.17 -  323: 351   66
   11    22 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 +  382: 353  165
   12    16 Czesław        Grajewski             124.78 +  327: 268  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Lucyna Śniadach 118.96 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  398: 318  150
    2     2 Radosław       Jachna                137.98 +  387: 295  188
    3     5 Czesław        Grajewski             124.78 -  314: 321   75
    4    13 Joanna         Ostrowska             119.24 -  312: 356   69
    5    19 Krzysztof      Zawadzki              117.97 +  423: 351  168
    6    13 Lech           Boszko                108.94 -  284: 384   59
    7    20 Dorota         Stachowska            123.21 -  347: 389   73
    8    28 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 +  439: 352  154
    9    25 Tomasz         Sehnal                116.85 =  374: 374  117
   10    20 Kazimierz      Merklejn              150.97 +  386: 380  201
   11    16 Mariusz        Orzeł                 128.06 -  330: 436   78
   12    21 Joanna         Juszczak              136.23 +  406: 346  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Ala Białobrzewska 118.32 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Teresa         Balewska              100.00 +  412: 336  150
    2    17 Dariusz        Białobrzewski         117.69 -  314: 425   68
    3    12 Maciej         Sancewicz             136.95 -  357: 413   87
    4    30 Józef          Burzyński             110.73 -  297: 323   61
    5    32 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  355: 345  150
    6    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  459: 225  150
    7    26 Lidia          Żywna                 100.98 +  372: 367  151
    8    13 Mieczysław     Pastuszak             115.79 -  319: 356   66
    9    19 Mariusz        Orzeł                 128.06 +  419: 380  178
   10    14 Renata         Andracka              115.12 -  306: 328   65
   11    17 Joanna         Juszczak              136.23 +  393: 296  186
   12    18 Krzysztof      Kodzis                130.24 +  333: 322  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Maciej Perzyński 118.18 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  453: 315  150
    2     7 Rafał          Wesołowski            137.59 -  302: 374   88
    3    26 Lidia          Żywna                 100.98 -  329: 343   51
    4    29 Stanisław      Świgost               100.00 +  355: 316  150
    5    15 Kazimierz      Merklejn              150.97 -  360: 456  101
    6    28 Olga           Swarcewicz            101.48 +  512: 350  151
    7    18 Dariusz        Nawrocki              124.42 +  435: 322  174
    8    12 Tomasz         Lewiński              110.61 +  495: 281  161
    9     9 Marcin         Stachowski            122.21 -  341: 352   72
   10    12 Łukasz         Baranowski            126.38 -  365: 473   76
   11    18 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 +  429: 303  167
   12    12 Mariusz        Orzeł                 128.06 -  308: 324   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Krzysztof Zawadzki 117.97 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jolanta        Olczak                100.00 +  395: 223  150
    2     5 Łukasz         Baranowski            126.38 -  355: 365   76
    3    27 Joanna         Nawrocka              106.15 -  324: 386   56
    4    32 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  470: 339  150
    5    19 Lucyna         Śniadach              118.96 -  351: 423   69
    6    22 Agnieszka      Kozak                 108.61 -  365: 370   59
    7    28 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  542: 422  165
    8    21 Marcin         Stachowski            122.21 -  325: 374   72
    9    27 Artur          Wawrzynowski          117.61 +  364: 320  168
   10    21 Adam           Grzelec               116.99 -  305: 459   67
   11    26 Dariusz        Nawrocki              124.42 -  289: 380   74
   12    30 Joanna         Nawrocka              106.15 -  314: 443   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 12  96.83




	Dariusz Białobrzewski 117.69 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  338: 323  150
    2    17 Ala            Białobrzewska         118.32 +  425: 314  168
    3     8 Tomasz         Lewiński              110.61 +  386: 363  161
    4     5 Rafał          Wesołowski            137.59 -  372: 386   88
    5     7 Adrian         Ziemniewicz           124.18 -  386: 436   74
    6    18 Maria          Krzyżanowska          115.21 -  414: 419   65
    7    17 Jakub          Onoszko               121.30 -  421: 428   71
    8    23 Sylwia         Łada                  117.29 +  337: 306  167
    9    20 Zuzanna        Cichoń                106.47 +  391: 339  156
   10    17 Krzysztof      Kodzis                130.24 +  435: 365  180
   11    10 Anna           Arana                 113.77 +  427: 314  164
   12     8 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  281: 366   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Artur Wawrzynowski 117.61 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Bartosz        Bartczak              100.00 +  351: 300  150
    2    15 Michał         Alabrudziński         163.49 -  302: 371  113
    3    25 Anna           Arana                 113.77 -  350: 366   64
    4    26 Iwona          Wieluńska             116.31 +  341: 304  166
    5    25 Michał         Mikołajczyk           116.17 -  315: 319   66
    6    29 Katarzyna      Dębska                102.94 +  432: 267  153
    7    24 Krzysztof      Kodzis                130.24 -  346: 359   80
    8    22 Joanna         Juszczak              136.23 -  281: 397   86
    9    27 Krzysztof      Zawadzki              117.97 -  320: 364   68
   10    32 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  373: 215  150
   11    32 Olga           Swarcewicz            101.48 +  430: 288  151
   12    27 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 -  329: 487   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Sylwia Łada 117.29 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  347: 337  150
    2    16 Tomasz         Lewiński              110.61 -  383: 409   61
    3    11 Irena          Sołdan                132.07 +  381: 361  182
    4    10 Radosław       Jachna                137.98 +  369: 308  188
    5    10 Natalia        Woźniak               131.61 -  385: 448   82
    6    10 Kazimierz      Merklejn              150.97 -  298: 368  101
    7    15 Mariusz        Orzeł                 128.06 -  222: 444   78
    8    23 Dariusz        Białobrzewski         117.69 -  306: 337   68
    9    31 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  363: 395   50
   10    37 Stanisław      Świgost               100.00 -  329: 393   50
   11    34 Krzysztof      Jurkowski             100.00 +  380: 281  150
   12    31 Justyna        Sławińska             100.00 +  432: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Adam Grzelec 116.99 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         163.49 -  389: 415  113
    2    25 Zygmunt        Skwarek               101.15 +  413: 306  151
    3    17 Teresa         Balewska              100.00 +  374: 302  150
    4    16 Olga           Swarcewicz            101.48 +  382: 312  151
    5    12 Czesław        Grajewski             124.78 +  404: 383  175
    6     3 Stanisław      Rydzik                147.14 -  348: 393   97
    7     6 Grzegorz       Kurowski              146.20 -  290: 386   96
    8    11 Mariusz        Orzeł                 128.06 +  528: 270  178
    9    13 Rafał          Wesołowski            137.59 -  275: 415   88
   10    21 Krzysztof      Zawadzki              117.97 +  459: 305  168
   11    13 Maria          Krzyżanowska          115.21 +  417: 302  165
   12     9 Dorota         Stachowska            123.21 +  373: 362  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Tomasz Sehnal 116.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              150.97 +  408: 281  201
    2    19 Marcin         Stachowski            122.21 -  392: 441   72
    3    19 Krzysztof      Kodzis                130.24 -  370: 376   80
    4    24 Jacek          Mańko                 140.73 -  334: 412   91
    5    28 Anna           Arana                 113.77 -  367: 427   64
    6    33 Andrzej        Bednaruk              114.15 -  353: 377   64
    7    37 Teresa         Balewska              100.00 +  453: 298  150
    8    32 Bartosz        Bartczak              100.00 +  498: 266  150
    9    25 Lucyna         Śniadach              118.96 =  374: 374  119
   10    28 Wojciech       Gołęcki               108.55 -  346: 378   59
   11    31 Joanna         Nawrocka              106.15 +  331: 316  156
   12    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  416: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Agnieszka Kaczkowska 116.56 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kacper         Zegadło               148.11 -  350: 369   98
    2    31 Bartosz        Bartczak              100.00 +  451: 320  150
    3    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  293: 390   50
    4    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  409: 313  150
    5    22 Jakub          Onoszko               121.30 +  434: 306  171
    6    17 Michał         Mikołajczyk           116.17 +  394: 323  166
    7    14 Irena          Sołdan                132.07 -  231: 523   82
    8    14 Radosław       Jachna                137.98 -  330: 413   88
    9    17 Ewa            Radzikowska           128.41 -  344: 412   78
   10    25 Zuzanna        Cichoń                106.47 +  361: 322  156
   11    18 Maciej         Perzyński             118.18 -  303: 429   68
   12    26 Tomasz A.      Praga                 121.58 +  432: 342  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Iwona Wieluńska 116.31 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                147.14 -  357: 380   97
    2    29 Krzysztof      Jurkowski             100.00 +  428: 315  150
    3    21 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  332: 368   65
    4    26 Artur          Wawrzynowski          117.61 -  304: 341   68
    5    31 Paweł          Wdziękoński           116.25 -  345: 374   66
    6    34 Stanisław      Świgost               100.00 +  362: 279  150
    7    30 Justyna        Sławińska             100.00 -  305: 510   50
    8    33 Zygmunt        Skwarek               101.15 +  392: 319  151
    9    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  361: 372   50
   10    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  437: 274  150
   11    28 Zuzanna        Cichoń                106.47 +  370: 360  156
   12    22 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  415: 326  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Paweł Wdziękoński 116.25 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              146.20 -  293: 431   96
    2    33 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  338: 401   50
    3    38 Barbara        Boszko                100.00 +  399: 276  150
    4    23 Paweł          Jackowski             145.16 -  229: 476   95
    5    31 Iwona          Wieluńska             116.31 +  374: 345  166
    6    30 Jacek          Mańko                 140.73 -  223: 424   91
    7    33 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  327: 318  150
    8    30 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  348: 256  150
    9    24 Wojciech       Gołęcki               108.55 +  436: 250  159
   10    19 Dorota         Stachowska            123.21 -  314: 405   73
   11    25 Krzysztof      Kodzis                130.24 -  337: 393   80
   12    28 Dariusz        Nawrocki              124.42 -  348: 419   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Michał Mikołajczyk 116.17 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Łukasik               145.73 -  353: 445   96
    2    30 Anna           Arana                 113.77 -  336: 469   64
    3    35 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 +  399: 302  154
    4    28 Zygmunt        Skwarek               101.15 +  395: 349  151
    5    25 Artur          Wawrzynowski          117.61 +  319: 315  168
    6    17 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 -  323: 394   67
    7    19 Ewa            Radzikowska           128.41 +  394: 388  178
    8    19 Wojciech       Gołęcki               108.55 +  390: 343  159
    9    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  315: 395   85
   10    18 Joanna         Ostrowska             119.24 +  351: 323  169
   11    14 Renata         Andracka              115.12 +  384: 373  165
   12    11 Rafał          Wesołowski            137.59 +  428: 274  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1644  / 12 137.00




	Mieczysław Pastuszak 115.79 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             145.16 +  355: 336  195
    2    14 Jakub          Onoszko               121.30 -  361: 408   71
    3    15 Grzegorz       Łukasik               145.73 -  348: 363   96
    4    35 Jacek          Remizowicz            100.00 +  458: 230  150
    5    20 Andrzej        Bednaruk              114.15 +  429: 339  164
    6    16 Krzysztof      Kodzis                130.24 +  408: 395  180
    7    13 Rafał          Wesołowski            137.59 -  387: 423   88
    8    13 Ala            Białobrzewska         118.32 +  356: 319  168
    9    15 Maria          Krzyżanowska          115.21 -  393: 415   65
   10    16 Anna           Arana                 113.77 -  299: 393   64
   11    20 Wojciech       Gołęcki               108.55 +  349: 342  159
   12    15 Kazimierz      Merklejn              150.97 -  300: 441  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Dariusz Jarosławski 115.32 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jacek          Mańko                 140.73 +  374: 328  191
    2    11 Olga           Swarcewicz            101.48 -  304: 349   51
    3    21 Iwona          Wieluńska             116.31 +  368: 332  166
    4    18 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 -  371: 415   65
    5    17 Mariusz        Orzeł                 128.06 -  268: 441   78
    6    27 Dorota         Stachowska            123.21 -  321: 497   73
    7    28 Krzysztof      Zawadzki              117.97 -  422: 542   68
    8    34 Ewa            Tymińska              100.00 +  475: 232  150
    9    28 Katarzyna      Dębska                102.94 +  432: 248  153
   10    23 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 -  323: 522   54
   11    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  464: 305  150
   12    22 Iwona          Wieluńska             116.31 -  326: 415   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Maria Krzyżanowska 115.21 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Waszkiewicz           138.62 +  433: 402  189
    2    12 Kacper         Zegadło               148.11 -  313: 593   98
    3    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  393: 316  150
    4    20 Joanna         Nawrocka              106.15 +  386: 366  156
    5     6 Maciej         Sancewicz             136.95 -  276: 541   87
    6    18 Dariusz        Białobrzewski         117.69 +  419: 414  168
    7    12 Radosław       Jachna                137.98 +  381: 364  188
    8     8 Bartłomiej     Pawlak                123.49 -  263: 460   73
    9    15 Mieczysław     Pastuszak             115.79 +  415: 393  166
   10    11 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  311: 436   85
   11    13 Adam           Grzelec               116.99 -  302: 417   67
   12    19 Anna           Arana                 113.77 -  273: 380   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Renata Andracka 115.12 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Jachna                137.98 -  416: 483   88
    2    22 Joanna         Juszczak              136.23 -  315: 398   86
    3    32 Zygmunt        Skwarek               101.15 -  290: 374   51
    4    37 Krzysztof      Jurkowski             100.00 +  415: 311  150
    5    29 Justyna        Sławińska             100.00 +  421: 290  150
    6    23 Bartosz        Bartczak              100.00 +  415: 290  150
    7    21 Andrzej        Bednaruk              114.15 +  421: 361  164
    8    17 Jakub          Onoszko               121.30 +  432: 325  171
    9    14 Anita          Bruska                120.94 -  399: 414   71
   10    14 Ala            Białobrzewska         118.32 +  328: 306  168
   11    14 Michał         Mikołajczyk           116.17 -  373: 384   66
   12    14 Ewa            Radzikowska           128.41 -  354: 413   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Alicja Wałaszewska-Kempa 114.74 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bartłomiej     Pawlak                123.49 -  366: 399   73
    2    28 Stanisław      Świgost               100.00 +  407: 329  150
    3    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  386: 337  150
    4    18 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  415: 371  165
    5    11 Krzysztof      Kodzis                130.24 +  456: 347  180
    6     7 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  300: 511   85
    7     5 Maciej         Sancewicz             136.95 -  273: 481   87
    8    10 Michał         Waszkiewicz           138.62 -  292: 465   89
    9    16 Joanna         Juszczak              136.23 -  290: 460   86
   10    30 Barbara        Boszko                100.00 +  375: 340  150
   11    22 Joanna         Ostrowska             119.24 -  353: 382   69
   12    25 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  374: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Andrzej Bednaruk 114.15 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Wesołowski            137.59 -  321: 392   88
    2    39 Barbara        Boszko                100.00 +  356: 308  150
    3    22 Dorota         Stachowska            123.21 +  440: 283  173
    4     9 Adrian         Ziemniewicz           124.18 -  288: 423   74
    5    20 Mieczysław     Pastuszak             115.79 -  339: 429   66
    6    33 Tomasz         Sehnal                116.85 +  377: 353  167
    7    21 Renata         Andracka              115.12 -  361: 421   65
    8    26 Lidia          Żywna                 100.98 +  420: 323  151
    9    26 Waldemar       Kudliński             100.00 +  402: 386  150
   10    15 Jacek          Mańko                 140.73 -  308: 384   91
   11    24 Józef          Burzyński             110.73 -  318: 320   61
   12    24 Jakub          Onoszko               121.30 -  371: 385   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Anna Arana 113.77 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kowalski              137.00 -  301: 363   87
    2    30 Michał         Mikołajczyk           116.17 +  469: 336  166
    3    25 Artur          Wawrzynowski          117.61 +  366: 350  168
    4     7 Maciej         Sancewicz             136.95 -  327: 436   87
    5    28 Tomasz         Sehnal                116.85 +  427: 367  167
    6    20 Joanna         Juszczak              136.23 -  311: 322   86
    7    25 Zuzanna        Cichoń                106.47 +  313: 303  156
    8    20 Czesław        Grajewski             124.78 +  426: 388  175
    9    10 Lech           Boszko                108.94 -  344: 369   59
   10    16 Mieczysław     Pastuszak             115.79 +  393: 299  166
   11    10 Dariusz        Białobrzewski         117.69 -  314: 427   68
   12    19 Maria          Krzyżanowska          115.21 +  380: 273  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Józef Burzyński 110.73 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Sancewicz             136.95 +  397: 344  187
    2     4 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  285: 358   82
    3    20 Grzegorz       Kurowski              146.20 -  300: 479   96
    4    30 Ala            Białobrzewska         118.32 +  323: 297  168
    5    27 Dorota         Stachowska            123.21 +  354: 337  173
    6    21 Tomasz         Lewiński              110.61 -  291: 372   61
    7    27 Anita          Bruska                120.94 -  299: 370   71
    8    27 Justyna        Sławińska             100.00 +  393: 337  150
    9    22 Joanna         Ostrowska             119.24 -  342: 419   69
   10    24 Tomasz A.      Praga                 121.58 +  361: 258  172
   11    24 Andrzej        Bednaruk              114.15 +  320: 318  164
   12    20 Lidia          Żywna                 100.98 +  408: 264  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Tomasz Lewiński 110.61 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Juszczak              136.23 +  414: 319  186
    2    16 Sylwia         Łada                  117.29 +  409: 383  167
    3     8 Dariusz        Białobrzewski         117.69 -  363: 386   68
    4    11 Dariusz        Nawrocki              124.42 -  327: 388   74
    5    21 Joanna         Nawrocka              106.15 +  374: 349  156
    6    21 Józef          Burzyński             110.73 +  372: 291  161
    7     9 Kazimierz      Merklejn              150.97 -  319: 344  101
    8    12 Maciej         Perzyński             118.18 -  281: 495   68
    9    21 Dorota         Stachowska            123.21 -  356: 402   73
   10    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  367: 334  150
   11    19 Ewa            Radzikowska           128.41 -  354: 384   78
   12    23 Wojciech       Gołęcki               108.55 +  512: 229  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Lech Boszko 108.94 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  415: 444   85
    2    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  424: 235  150
    3    13 Bartłomiej     Pawlak                123.49 -  399: 402   73
    4    22 Tomasz A.      Praga                 121.58 +  376: 285  172
    5    16 Jacek          Mańko                 140.73 +  383: 359  191
    6    13 Lucyna         Śniadach              118.96 +  384: 284  169
    7    11 Łukasz         Baranowski            126.38 +  402: 318  176
    8     4 Adrian         Ziemniewicz           124.18 -  379: 404   74
    9    10 Anna           Arana                 113.77 +  369: 344  164
   10     4 Maciej         Sancewicz             136.95 +  363: 337  187
   11     6 Grzegorz       Łukasik               145.73 -  311: 378   96
   12    10 Marcin         Stachowski            122.21 +  357: 328  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Agnieszka Kozak 108.61 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    22 Krzysztof      Zawadzki              117.97 +  370: 365  168
    7    22 Wojciech       Gołęcki               108.55 -  285: 377   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     227  /  2 113.50




	Wojciech Gołęcki 108.55 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  424: 463   82
    2    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  304: 337   50
    3    33 Justyna        Sławińska             100.00 +  349: 310  150
    4    31 Ewa            Radzikowska           128.41 +  419: 407  178
    5    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  346: 470   50
    6    24 Joanna         Nawrocka              106.15 +  402: 280  156
    7    22 Agnieszka      Kozak                 108.61 +  377: 285  159
    8    19 Michał         Mikołajczyk           116.17 -  343: 390   66
    9    24 Paweł          Wdziękoński           116.25 -  250: 436   66
   10    28 Tomasz         Sehnal                116.85 +  378: 346  167
   11    20 Mieczysław     Pastuszak             115.79 -  342: 349   66
   12    23 Tomasz         Lewiński              110.61 -  229: 512   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Zuzanna Cichoń 106.47 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Irena          Sołdan                132.07 +  412: 376  182
    2    18 Joanna         Nawrocka              106.15 +  400: 305  156
    3     1 Kacper         Zegadło               148.11 -  358: 399   98
    4    17 Krzysztof      Kodzis                130.24 -  291: 399   80
    5    14 Paweł          Jackowski             145.16 -  304: 368   95
    6    32 Alina          Lewandowska           100.00 +  297: 255  150
    7    25 Anna           Arana                 113.77 -  303: 313   64
    8    25 Tomasz A.      Praga                 121.58 +  309: 269  172
    9    20 Dariusz        Białobrzewski         117.69 -  339: 391   68
   10    25 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 -  322: 361   67
   11    28 Iwona          Wieluńska             116.31 -  360: 370   66
   12    32 Olga           Swarcewicz            101.48 -  299: 376   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Joanna Nawrocka 106.15 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Natalia        Woźniak               131.61 +  329: 327  182
    2    18 Zuzanna        Cichoń                106.47 -  305: 400   56
    3    27 Krzysztof      Zawadzki              117.97 +  386: 324  168
    4    20 Maria          Krzyżanowska          115.21 -  366: 386   65
    5    21 Tomasz         Lewiński              110.61 -  349: 374   61
    6    24 Wojciech       Gołęcki               108.55 -  280: 402   59
    7    36 Alina          Lewandowska           100.00 +  356: 275  150
    8    24 Ewa            Radzikowska           128.41 -  336: 428   78
    9    29 Tomasz A.      Praga                 121.58 -  366: 450   72
   10    34 Bartosz        Bartczak              100.00 +  387: 315  150
   11    31 Tomasz         Sehnal                116.85 -  316: 331   67
   12    30 Krzysztof      Zawadzki              117.97 +  443: 314  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Agnieszka Piotrowicz 104.10 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Kodzis                130.24 -  285: 378   80
    2    36 Jacek          Mańko                 140.73 -  268: 381   91
    3    35 Michał         Mikołajczyk           116.17 -  302: 399   66
    4    38 Justyna        Sławińska             100.00 -  368: 371   50
    5    39 Krzysztof      Jurkowski             100.00 +  319: 286  150
    6    40 Barbara        Boszko                100.00 +  410: 339  150
    7    31 Katarzyna      Dębska                102.94 +  378: 295  153
    8    28 Lucyna         Śniadach              118.96 -  352: 439   69
    9    33 Dariusz        Nawrocki              124.42 +  360: 284  174
   10    23 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  522: 323  165
   11    21 Kazimierz      Merklejn              150.97 -  302: 402  101
   12    27 Artur          Wawrzynowski          117.61 +  487: 329  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Katarzyna Dębska 102.94 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ewa            Radzikowska           128.41 -  377: 383   78
    2    26 Lidia          Żywna                 100.98 -  334: 338   51
    3    34 Kazimierz      Merklejn              150.97 -  328: 473  101
    4    36 Ewa            Tymińska              100.00 +  395: 350  150
    5    30 Teresa         Balewska              100.00 +  364: 263  150
    6    29 Artur          Wawrzynowski          117.61 -  267: 432   68
    7    31 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 -  295: 378   54
    8    37 Alina          Lewandowska           100.00 +  352: 273  150
    9    28 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  248: 432   65
   10    33 Justyna        Sławińska             100.00 +  349: 303  150
   11    29 Tomasz A.      Praga                 121.58 -  317: 332   72
   12    34 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  234: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Olga Swarcewicz 101.48 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Orzeł                 128.06 +  438: 307  178
    2    11 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  349: 304  165
    3     3 Stanisław      Rydzik                147.14 -  280: 549   97
    4    16 Adam           Grzelec               116.99 -  312: 382   67
    5    23 Radosław       Jachna                137.98 -  289: 463   88
    6    28 Maciej         Perzyński             118.18 -  350: 512   68
    7    35 Jolanta        Olczak                100.00 +  421: 296  150
    8    31 Waldemar       Kudliński             100.00 -  316: 386   50
    9    34 Barbara        Boszko                100.00 -  313: 329   50
   10    35 Zygmunt        Skwarek               101.15 +  386: 248  151
   11    32 Artur          Wawrzynowski          117.61 -  288: 430   68
   12    32 Zuzanna        Cichoń                106.47 +  376: 299  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Zygmunt Skwarek 101.15 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Baranowski            126.38 -  310: 462   76
    2    25 Adam           Grzelec               116.99 -  306: 413   67
    3    32 Renata         Andracka              115.12 +  374: 290  165
    4    28 Michał         Mikołajczyk           116.17 -  349: 395   66
    5    35 Jolanta        Olczak                100.00 -  312: 365   50
    6    35 Teresa         Balewska              100.00 +  308: 272  150
    7    29 Tomasz A.      Praga                 121.58 -  318: 398   72
    8    33 Iwona          Wieluńska             116.31 -  319: 392   66
    9    38 Alina          Lewandowska           100.00 +  320: 309  150
   10    35 Olga           Swarcewicz            101.48 -  248: 386   51
   11    40 PAUZA
   12    35 Teresa         Balewska              100.00 +  450: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 11  96.64




	Lidia Żywna 100.98 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Czesław        Grajewski             124.78 -  309: 399   75
    2    26 Katarzyna      Dębska                102.94 +  338: 334  153
    3    26 Maciej         Perzyński             118.18 +  343: 329  168
    4    19 Natalia        Woźniak               131.61 -  331: 459   82
    5    26 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  366: 357  150
    6    19 Joanna         Ostrowska             119.24 -  296: 392   69
    7    26 Ala            Białobrzewska         118.32 -  367: 372   68
    8    26 Andrzej        Bednaruk              114.15 -  323: 420   64
    9    32 Justyna        Sławińska             100.00 +  300: 270  150
   10    26 Jakub          Onoszko               121.30 +  446: 279  171
   11    23 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  416: 284  150
   12    20 Józef          Burzyński             110.73 -  264: 408   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Ala            Białobrzewska         118.32 -  336: 412   68
    2    35 Justyna        Sławińska             100.00 +  370: 322  150
    3    17 Adam           Grzelec               116.99 -  302: 374   67
    4    25 Mariusz        Orzeł                 128.06 -  264: 458   78
    5    30 Katarzyna      Dębska                102.94 -  263: 364   53
    6    35 Zygmunt        Skwarek               101.15 -  272: 308   51
    7    37 Tomasz         Sehnal                116.85 -  298: 453   67
    8    38 Krzysztof      Jurkowski             100.00 -  275: 365   50
    9    40 PAUZA
   10    39 Jacek          Remizowicz            100.00 +  430: 202  150
   11    36 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  314: 301  150
   12    35 Zygmunt        Skwarek               101.15 -  326: 450   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  / 11  85.00




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Artur          Wawrzynowski          117.61 -  300: 351   68
    2    31 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 -  320: 451   67
    3    39 Alina          Lewandowska           100.00 +  435: 188  150
    4    21 Irena          Sołdan                132.07 -  315: 471   82
    5    33 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  365: 303  150
    6    23 Renata         Andracka              115.12 -  290: 415   65
    7    34 Waldemar       Kudliński             100.00 -  319: 360   50
    8    32 Tomasz         Sehnal                116.85 -  266: 498   67
    9    36 Jolanta        Olczak                100.00 +  319: 287  150
   10    34 Joanna         Nawrocka              106.15 -  315: 387   56
   11    38 Ewa            Tymińska              100.00 -  336: 348   50
   12    37 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  456: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  / 12  92.08




	Barbara Boszko 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Joanna         Ostrowska             119.24 -  232: 461   69
    2    39 Andrzej        Bednaruk              114.15 -  308: 356   64
    3    38 Paweł          Wdziękoński           116.25 -  276: 399   66
    4    39 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  326: 327   50
    5    40 PAUZA
    6    40 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 -  339: 410   54
    7    38 Jan            Pawłowski             100.00 +  331: 269  150
    8    35 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  323: 312  150
    9    34 Olga           Swarcewicz            101.48 +  329: 313  151
   10    30 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 -  340: 375   65
   11    33 Waldemar       Kudliński             100.00 -  273: 374   50
   12    36 Ewa            Tymińska              100.00 -  286: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 11  83.55




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Dariusz        Białobrzewski         117.69 -  323: 338   68
    2    38 Jacek          Remizowicz            100.00 +  381: 235  150
    3    18 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 +  390: 293  167
    4    14 Grzegorz       Łukasik               145.73 -  260: 471   96
    5    24 Wojciech       Gołęcki               108.55 +  470: 346  159
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              132.22 -  293: 303   82
    7    23 Jacek          Mańko                 140.73 -  324: 492   91
    8    30 Paweł          Wdziękoński           116.25 -  256: 348   66
    9    30 Iwona          Wieluńska             116.31 +  372: 361  166
   10    22 Mariusz        Orzeł                 128.06 -  312: 486   78
   11    27 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  305: 464   65
   12    33 Jan            Pawłowski             100.00 -  275: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Krzysztof Jurkowski 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adrian         Ziemniewicz           124.18 -  302: 524   74
    2    29 Iwona          Wieluńska             116.31 -  315: 428   66
    3    31 Mariusz        Orzeł                 128.06 -  262: 405   78
    4    37 Renata         Andracka              115.12 -  311: 415   65
    5    39 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 -  286: 319   54
    6    39 Justyna        Sławińska             100.00 -  336: 379   50
    7    40 Stanisław      Świgost               100.00 +  366: 260  150
    8    38 Teresa         Balewska              100.00 +  365: 275  150
    9    39 Jacek          Remizowicz            100.00 +  337: 310  150
   10    36 Dariusz        Nawrocki              124.42 -  301: 346   74
   11    34 Sylwia         Łada                  117.29 -  281: 380   67
   12    40 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     978  / 11  88.91




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Sylwia         Łada                  117.29 -  337: 347   67
    2    33 Paweł          Wdziękoński           116.25 +  401: 338  166
    3    30 Jolanta        Olczak                100.00 +  438: 298  150
    4    15 Małgorzata     Deszczyńska           134.57 -  301: 429   85
    5    26 Lidia          Żywna                 100.98 -  357: 366   51
    6    25 Ala            Białobrzewska         118.32 -  225: 459   68
    7    32 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  324: 397   50
    8    35 Barbara        Boszko                100.00 -  312: 323   50
    9    35 Ewa            Tymińska              100.00 +  386: 246  150
   10    32 Artur          Wawrzynowski          117.61 -  215: 373   68
   11    36 Teresa         Balewska              100.00 -  301: 314   50
   12    37 Bartosz        Bartczak              100.00 -  301: 456   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 12  83.75




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 PAUZA
    2    20 Czesław        Grajewski             124.78 -  309: 434   75
    3    29 Maria          Krzyżanowska          115.21 -  316: 393   65
    4    33 Kazimierz      Merklejn              150.97 -  333: 562  101
    5    34 Ewa            Radzikowska           128.41 -  347: 426   78
    6    37 Jan            Pawłowski             100.00 +  370: 281  150
    7    34 Bartosz        Bartczak              100.00 +  360: 319  150
    8    31 Olga           Swarcewicz            101.48 +  386: 316  151
    9    26 Andrzej        Bednaruk              114.15 -  386: 402   64
   10    29 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  329: 429   50
   11    33 Barbara        Boszko                100.00 +  374: 273  150
   12    29 Tomasz         Sehnal                116.85 -  354: 416   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 11 100.09




	Alina Lewandowska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anita          Bruska                120.94 -  288: 397   71
    2    34 Paweł          Jackowski             145.16 -  206: 499   95
    3    39 Bartosz        Bartczak              100.00 -  188: 435   50
    4    40 PAUZA
    5    38 Stanisław      Świgost               100.00 +  328: 238  150
    6    32 Zuzanna        Cichoń                106.47 -  255: 297   56
    7    36 Joanna         Nawrocka              106.15 -  275: 356   56
    8    37 Katarzyna      Dębska                102.94 -  273: 352   53
    9    38 Zygmunt        Skwarek               101.15 -  309: 320   51
   10    38 Jolanta        Olczak                100.00 -  258: 343   50
   11    39 Jacek          Remizowicz            100.00 -  310: 322   50
   12    39 Jacek          Remizowicz            100.00 +  355: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  / 11  75.64




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Zawadzki              117.97 -  223: 395   68
    2    40 PAUZA
    3    30 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  298: 438   50
    4    34 Dorota         Stachowska            123.21 -  368: 408   73
    5    35 Zygmunt        Skwarek               101.15 +  365: 312  151
    6    31 Ewa            Radzikowska           128.41 -  282: 515   78
    7    35 Olga           Swarcewicz            101.48 -  296: 421   51
    8    36 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  287: 430   50
    9    36 Bartosz        Bartczak              100.00 -  287: 319   50
   10    38 Alina          Lewandowska           100.00 +  343: 258  150
   11    37 Jan            Pawłowski             100.00 -  300: 396   50
   12    38 Stanisław      Świgost               100.00 -  357: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  / 11  74.64




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Nawrocki              124.42 -  321: 450   74
    2    21 Wojciech       Gołęcki               108.55 +  337: 304  159
    3    24 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 -  337: 386   65
    4    27 Agnieszka      Kaczkowska            116.56 -  313: 409   67
    5    37 Ewa            Tymińska              100.00 -  303: 364   50
    6    37 Waldemar       Kudliński             100.00 -  281: 370   50
    7    38 Barbara        Boszko                100.00 -  269: 331   50
    8    39 Jacek          Remizowicz            100.00 +  440: 243  150
    9    37 Stanisław      Świgost               100.00 +  401: 362  150
   10    31 Iwona          Wieluńska             116.31 -  274: 437   66
   11    37 Jolanta        Olczak                100.00 +  396: 300  150
   12    33 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  412: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Jacek Remizowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jakub          Onoszko               121.30 -  232: 429   71
    2    38 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  235: 381   50
    3    40 PAUZA
    4    35 Mieczysław     Pastuszak             115.79 -  230: 458   66
    5    36 Tomasz A.      Praga                 121.58 -  343: 479   72
    6    38 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  241: 475   50
    7    39 Ewa            Tymińska              100.00 -  302: 353   50
    8    39 Jan            Pawłowski             100.00 -  243: 440   50
    9    39 Krzysztof      Jurkowski             100.00 -  310: 337   50
   10    39 Teresa         Balewska              100.00 -  202: 430   50
   11    39 Alina          Lewandowska           100.00 +  322: 310  150
   12    39 Alina          Lewandowska           100.00 -  280: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     709  / 11  64.45




	Katarzyna  Szachowicz 100.00 Unieszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maciej         Perzyński             118.18 -  315: 453   68
    2    24 Michał         Waszkiewicz           138.62 -  342: 412   89
    3    36 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  254: 309   50
    4    39 Barbara        Boszko                100.00 +  327: 326  150
    5    32 Ala            Białobrzewska         118.32 -  345: 355   68
    6    38 Jacek          Remizowicz            100.00 +  475: 241  150
    7    33 Paweł          Wdziękoński           116.25 -  318: 327   66
    8    36 Jolanta        Olczak                100.00 +  430: 287  150
    9    31 Sylwia         Łada                  117.29 +  395: 363  167
   10    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  429: 329  150
   11    23 Lidia          Żywna                 100.98 -  284: 416   51
   12    25 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 -  224: 374   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Justyna Sławińska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz A.      Praga                 121.58 -  286: 392   72
    2    35 Teresa         Balewska              100.00 -  322: 370   50
    3    33 Wojciech       Gołęcki               108.55 -  310: 349   59
    4    38 Agnieszka      Piotrowicz            104.10 +  371: 368  154
    5    29 Renata         Andracka              115.12 -  290: 421   65
    6    39 Krzysztof      Jurkowski             100.00 +  379: 336  150
    7    30 Iwona          Wieluńska             116.31 +  510: 305  166
    8    27 Józef          Burzyński             110.73 -  337: 393   61
    9    32 Lidia          Żywna                 100.98 -  270: 300   51
   10    33 Katarzyna      Dębska                102.94 -  303: 349   53
   11    35 Stanisław      Świgost               100.00 +  364: 312  150
   12    31 Sylwia         Łada                  117.29 -  350: 432   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Ewa Tymińska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marcin         Stachowski            122.21 -  295: 317   72
    2    32 Maciej         Sancewicz             136.95 -  257: 516   87
    3    37 Stanisław      Świgost               100.00 -  346: 348   50
    4    36 Katarzyna      Dębska                102.94 -  350: 395   53
    5    37 Jan            Pawłowski             100.00 +  364: 303  150
    6    36 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  261: 346   50
    7    39 Jacek          Remizowicz            100.00 +  353: 302  150
    8    34 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  232: 475   65
    9    35 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  246: 386   50
   10    40 PAUZA
   11    38 Bartosz        Bartczak              100.00 +  348: 336  150
   12    36 Barbara        Boszko                100.00 +  343: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 11  93.36




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Lucyna         Śniadach              118.96 -  318: 398   69
    2    23 Lech           Boszko                108.94 -  235: 424   59
    3    36 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  309: 254  150
    4    32 Krzysztof      Zawadzki              117.97 -  339: 470   68
    5    33 Bartosz        Bartczak              100.00 -  303: 365   50
    6    36 Ewa            Tymińska              100.00 +  346: 261  150
    7    32 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  397: 324  150
    8    29 Dariusz        Nawrocki              124.42 +  372: 329  174
    9    23 Czesław        Grajewski             124.78 -  297: 369   75
   10    27 Tomasz         Lewiński              110.61 -  334: 367   61
   11    30 Jakub          Onoszko               121.30 -  349: 409   71
   12    34 Katarzyna      Dębska                102.94 +  339: 234  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Stanisław Świgost 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dorota         Stachowska            123.21 -  306: 467   73
    2    28 Alicja         Wałaszewska-Kempa     114.74 -  329: 407   65
    3    37 Ewa            Tymińska              100.00 +  348: 346  150
    4    29 Maciej         Perzyński             118.18 -  316: 355   68
    5    38 Alina          Lewandowska           100.00 -  238: 328   50
    6    34 Iwona          Wieluńska             116.31 -  279: 362   66
    7    40 Krzysztof      Jurkowski             100.00 -  260: 366   50
    8    40 PAUZA
    9    37 Jan            Pawłowski             100.00 -  362: 401   50
   10    37 Sylwia         Łada                  117.29 +  393: 329  167
   11    35 Justyna        Sławińska             100.00 -  312: 364   50
   12    38 Jolanta        Olczak                100.00 +  367: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 11  85.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Otwarte Mistrzostwa Gdańska



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Adam           Grzelec               415: 389
   2 Tomasz         Sehnal               - Kazimierz      Merklejn              408: 281
   3 Kacper         Zegadło              - Agnieszka      Kaczkowska            369: 350
   4 Iwona          Wieluńska            - Stanisław      Rydzik                357: 380
   5 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Wdziękoński           431: 293
   6 Michał         Mikołajczyk          - Grzegorz       Łukasik               353: 445
   7 Paweł          Jackowski            - Mieczysław     Pastuszak             336: 355
   8 Dariusz        Jarosławski          - Jacek          Mańko                 374: 328
   9 Michał         Waszkiewicz          - Maria          Krzyżanowska          402: 433
  10 Renata         Andracka             - Radosław       Jachna                416: 483
  11 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Bednaruk              392: 321
  12 Anna           Arana                - Andrzej        Kowalski              301: 363
  13 Maciej         Sancewicz            - Józef          Burzyński             344: 397
  14 Tomasz         Lewiński             - Joanna         Juszczak              414: 319
  15 Małgorzata     Deszczyńska          - Lech           Boszko                444: 415
  16 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Sporczyk              424: 463
  17 Irena          Sołdan               - Zuzanna        Cichoń                376: 412
  18 Joanna         Nawrocka             - Natalia        Woźniak               329: 327
  19 Krzysztof      Kodzis               - Agnieszka      Piotrowicz            378: 285
  20 Katarzyna      Dębska               - Ewa            Radzikowska           377: 383
  21 Mariusz        Orzeł                - Olga           Swarcewicz            307: 438
  22 Zygmunt        Skwarek              - Łukasz         Baranowski            310: 462
  23 Czesław        Grajewski            - Lidia          Żywna                 399: 309
  24 Jan            Pawłowski            - Dariusz        Nawrocki              321: 450
  25 Adrian         Ziemniewicz          - Krzysztof      Jurkowski             524: 302
  26 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Bartłomiej     Pawlak                366: 399
  27 Dorota         Stachowska           - Stanisław      Świgost               467: 306
  28 Ewa            Tymińska             - Marcin         Stachowski            295: 317
  29 Tomasz A.      Praga                - Justyna        Sławińska             392: 286
  30 Jacek          Remizowicz           - Jakub          Onoszko               232: 429
  31 Anita          Bruska               - Alina          Lewandowska           397: 288
  32 Barbara        Boszko               - Joanna         Ostrowska             232: 461
  33 Lucyna         Śniadach             - Barbara        Wiśniewska            398: 318
  34 Teresa         Balewska             - Ala            Białobrzewska         336: 412
  35 Maciej         Perzyński            - Katarzyna      Szachowicz            453: 315
  36 Jolanta        Olczak               - Krzysztof      Zawadzki              223: 395
  37 Dariusz        Białobrzewski        - Krystyna       Czajkowska            338: 323
  38 Bartosz        Bartczak             - Artur          Wawrzynowski          300: 351
  39 Sylwia         Łada                 - Bernadeta      Kudlińska             347: 337
  40 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartłomiej     Pawlak               - Adrian         Ziemniewicz           325: 393
   2 Radosław       Jachna               - Lucyna         Śniadach              295: 387
   3 Anita          Bruska               - Dorota         Stachowska            391: 315
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Józef          Burzyński             358: 285
   5 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Zawadzki              365: 355
   6 Joanna         Ostrowska            - Tomasz A.      Praga                 364: 269
   7 Maciej         Perzyński            - Rafał          Wesołowski            302: 374
   8 Dariusz        Nawrocki             - Ewa            Radzikowska           324: 240
   9 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Łukasik               475: 370
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Kodzis                314: 306
  11 Olga           Swarcewicz           - Dariusz        Jarosławski           349: 304
  12 Maria          Krzyżanowska         - Kacper         Zegadło               313: 593
  13 Andrzej        Kowalski             - Grzegorz       Kurowski              456: 355
  14 Jakub          Onoszko              - Mieczysław     Pastuszak             408: 361
  15 Artur          Wawrzynowski         - Michał         Alabrudziński         302: 371
  16 Tomasz         Lewiński             - Sylwia         Łada                  409: 383
  17 Ala            Białobrzewska        - Dariusz        Białobrzewski         314: 425
  18 Zuzanna        Cichoń               - Joanna         Nawrocka              400: 305
  19 Marcin         Stachowski           - Tomasz         Sehnal                441: 392
  20 Waldemar       Kudliński            - Czesław        Grajewski             309: 434
  21 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               337: 304
  22 Joanna         Juszczak             - Renata         Andracka              398: 315
  23 Lech           Boszko               - Barbara        Wiśniewska            424: 235
  24 Katarzyna      Szachowicz           - Michał         Waszkiewicz           342: 412
  25 Adam           Grzelec              - Zygmunt        Skwarek               413: 306
  26 Lidia          Żywna                - Katarzyna      Dębska                338: 334
  27 Irena          Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 506: 432
  28 Stanisław      Świgost              - Alicja         Wałaszewska-Kempa     329: 407
  29 Krzysztof      Jurkowski            - Iwona          Wieluńska             315: 428
  30 Michał         Mikołajczyk          - Anna           Arana                 336: 469
  31 Agnieszka      Kaczkowska           - Bartosz        Bartczak              451: 320
  32 Ewa            Tymińska             - Maciej         Sancewicz             257: 516
  33 Paweł          Wdziękoński          - Bernadeta      Kudlińska             338: 401
  34 Alina          Lewandowska          - Paweł          Jackowski             206: 499
  35 Justyna        Sławińska            - Teresa         Balewska              322: 370
  36 Agnieszka      Piotrowicz           - Jacek          Mańko                 268: 381
  37 Natalia        Woźniak              - Kazimierz      Merklejn              420: 316
  38 Krystyna       Czajkowska           - Jacek          Remizowicz            381: 235
  39 Andrzej        Bednaruk             - Barbara        Boszko                356: 308
  40 Jolanta        Olczak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Zuzanna        Cichoń                399: 358
   2 Adrian         Ziemniewicz          - Anita          Bruska                343: 369
   3 Olga           Swarcewicz           - Stanisław      Rydzik                280: 549
   4 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Onoszko               441: 269
   5 Lucyna         Śniadach             - Czesław        Grajewski             314: 321
   6 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Nawrocki              410: 332
   7 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             467: 355
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Tomasz         Lewiński              386: 363
   9 Marcin         Stachowski           - Krzysztof      Sporczyk              438: 362
  10 Andrzej        Kowalski             - Małgorzata     Deszczyńska           429: 322
  11 Sylwia         Łada                 - Irena          Sołdan                381: 361
  12 Maciej         Sancewicz            - Ala            Białobrzewska         413: 357
  13 Lech           Boszko               - Bartłomiej     Pawlak                399: 402
  14 Joanna         Juszczak             - Paweł          Jackowski             420: 374
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Łukasik               348: 363
  16 Jacek          Mańko                - Michał         Waszkiewicz           317: 522
  17 Teresa         Balewska             - Adam           Grzelec               302: 374
  18 Agnieszka      Kaczkowska           - Krystyna       Czajkowska            293: 390
  19 Krzysztof      Kodzis               - Tomasz         Sehnal                376: 370
  20 Józef          Burzyński            - Grzegorz       Kurowski              300: 479
  21 Dariusz        Jarosławski          - Iwona          Wieluńska             368: 332
  22 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Stachowska            440: 283
  23 Tomasz A.      Praga                - Radosław       Jachna                385: 412
  24 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Jan            Pawłowski             386: 337
  25 Artur          Wawrzynowski         - Anna           Arana                 350: 366
  26 Lidia          Żywna                - Maciej         Perzyński             343: 329
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Nawrocka              324: 386
  28 Ewa            Radzikowska          - Natalia        Woźniak               338: 404
  29 Maria          Krzyżanowska         - Waldemar       Kudliński             393: 316
  30 Bernadeta      Kudlińska            - Jolanta        Olczak                438: 298
  31 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Jurkowski             405: 262
  32 Renata         Andracka             - Zygmunt        Skwarek               290: 374
  33 Justyna        Sławińska            - Wojciech       Gołęcki               310: 349
  34 Kazimierz      Merklejn             - Katarzyna      Dębska                473: 328
  35 Agnieszka      Piotrowicz           - Michał         Mikołajczyk           302: 399
  36 Barbara        Wiśniewska           - Katarzyna      Szachowicz            309: 254
  37 Stanisław      Świgost              - Ewa            Tymińska              348: 346
  38 Paweł          Wdziękoński          - Barbara        Boszko                399: 276
  39 Alina          Lewandowska          - Bartosz        Bartczak              188: 435
  40 Jacek          Remizowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         353: 398
   2 Marcin         Stachowski           - Kacper         Zegadło               340: 397
   3 Anita          Bruska               - Andrzej        Kowalski              380: 440
   4 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Baranowski            304: 333
   5 Dariusz        Białobrzewski        - Rafał          Wesołowski            372: 386
   6 Michał         Waszkiewicz          - Joanna         Juszczak              448: 438
   7 Anna           Arana                - Maciej         Sancewicz             327: 436
   8 Grzegorz       Kurowski             - Bartłomiej     Pawlak                519: 289
   9 Andrzej        Bednaruk             - Adrian         Ziemniewicz           288: 423
  10 Radosław       Jachna               - Sylwia         Łada                  308: 369
  11 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Lewiński              388: 327
  12 Jakub          Onoszko              - Krzysztof      Sporczyk              276: 496
  13 Joanna         Ostrowska            - Lucyna         Śniadach              356: 312
  14 Grzegorz       Łukasik              - Krystyna       Czajkowska            471: 260
  15 Bernadeta      Kudlińska            - Małgorzata     Deszczyńska           301: 429
  16 Adam           Grzelec              - Olga           Swarcewicz            382: 312
  17 Zuzanna        Cichoń               - Krzysztof      Kodzis                291: 399
  18 Dariusz        Jarosławski          - Alicja         Wałaszewska-Kempa     371: 415
  19 Natalia        Woźniak              - Lidia          Żywna                 459: 331
  20 Joanna         Nawrocka             - Maria          Krzyżanowska          366: 386
  21 Bartosz        Bartczak             - Irena          Sołdan                315: 471
  22 Lech           Boszko               - Tomasz A.      Praga                 376: 285
  23 Paweł          Jackowski            - Paweł          Wdziękoński           476: 229
  24 Tomasz         Sehnal               - Jacek          Mańko                 334: 412
  25 Mariusz        Orzeł                - Teresa         Balewska              458: 264
  26 Iwona          Wieluńska            - Artur          Wawrzynowski          304: 341
  27 Jan            Pawłowski            - Agnieszka      Kaczkowska            313: 409
  28 Zygmunt        Skwarek              - Michał         Mikołajczyk           349: 395
  29 Maciej         Perzyński            - Stanisław      Świgost               355: 316
  30 Ala            Białobrzewska        - Józef          Burzyński             297: 323
  31 Ewa            Radzikowska          - Wojciech       Gołęcki               407: 419
  32 Barbara        Wiśniewska           - Krzysztof      Zawadzki              339: 470
  33 Kazimierz      Merklejn             - Waldemar       Kudliński             562: 333
  34 Dorota         Stachowska           - Jolanta        Olczak                408: 368
  35 Mieczysław     Pastuszak            - Jacek          Remizowicz            458: 230
  36 Katarzyna      Dębska               - Ewa            Tymińska              395: 350
  37 Krzysztof      Jurkowski            - Renata         Andracka              311: 415
  38 Justyna        Sławińska            - Agnieszka      Piotrowicz            371: 368
  39 Barbara        Boszko               - Katarzyna      Szachowicz            326: 327
  40 Alina          Lewandowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Rafał          Wesołowski            392: 313
   2 Andrzej        Kowalski             - Łukasz         Baranowski            365: 356
   3 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         313: 441
   4 Joanna         Ostrowska            - Michał         Waszkiewicz           365: 391
   5 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Stachowski            461: 301
   6 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Sancewicz             276: 541
   7 Adrian         Ziemniewicz          - Dariusz        Białobrzewski         436: 386
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           313: 383
   9 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Nawrocki              351: 326
  10 Sylwia         Łada                 - Natalia        Woźniak               385: 448
  11 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Krzysztof      Kodzis                456: 347
  12 Adam           Grzelec              - Czesław        Grajewski             404: 383
  13 Irena          Sołdan               - Anita          Bruska                417: 340
  14 Paweł          Jackowski            - Zuzanna        Cichoń                368: 304
  15 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Perzyński             456: 360
  16 Jacek          Mańko                - Lech           Boszko                359: 383
  17 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Jarosławski           441: 268
  18 Bartłomiej     Pawlak               - Joanna         Juszczak              466: 430
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Lucyna         Śniadach              351: 423
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Bednaruk              429: 339
  21 Joanna         Nawrocka             - Tomasz         Lewiński              349: 374
  22 Jakub          Onoszko              - Agnieszka      Kaczkowska            306: 434
  23 Radosław       Jachna               - Olga           Swarcewicz            463: 289
  24 Krystyna       Czajkowska           - Wojciech       Gołęcki               470: 346
  25 Michał         Mikołajczyk          - Artur          Wawrzynowski          319: 315
  26 Bernadeta      Kudlińska            - Lidia          Żywna                 357: 366
  27 Józef          Burzyński            - Dorota         Stachowska            354: 337
  28 Anna           Arana                - Tomasz         Sehnal                427: 367
  29 Renata         Andracka             - Justyna        Sławińska             421: 290
  30 Katarzyna      Dębska               - Teresa         Balewska              364: 263
  31 Iwona          Wieluńska            - Paweł          Wdziękoński           345: 374
  32 Katarzyna      Szachowicz           - Ala            Białobrzewska         345: 355
  33 Bartosz        Bartczak             - Barbara        Wiśniewska            365: 303
  34 Ewa            Radzikowska          - Waldemar       Kudliński             426: 347
  35 Zygmunt        Skwarek              - Jolanta        Olczak                312: 365
  36 Jacek          Remizowicz           - Tomasz A.      Praga                 343: 479
  37 Ewa            Tymińska             - Jan            Pawłowski             364: 303
  38 Stanisław      Świgost              - Alina          Lewandowska           238: 328
  39 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Jurkowski             319: 286
  40 Barbara        Boszko               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Kowalski              404: 295
   2 Maciej         Sancewicz            - Michał         Alabrudziński         351: 409
   3 Stanisław      Rydzik               - Adam           Grzelec               393: 348
   4 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Waszkiewicz           448: 381
   5 Rafał          Wesołowski           - Adrian         Ziemniewicz           266: 526
   6 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Baranowski            573: 317
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Alicja         Wałaszewska-Kempa     511: 300
   8 Bartłomiej     Pawlak               - Irena          Sołdan                526: 309
   9 Grzegorz       Kurowski             - Anita          Bruska                493: 288
  10 Kazimierz      Merklejn             - Sylwia         Łada                  368: 298
  11 Czesław        Grajewski            - Paweł          Jackowski             321: 463
  12 Marcin         Stachowski           - Mariusz        Orzeł                 409: 336
  13 Lucyna         Śniadach             - Lech           Boszko                284: 384
  14 Krystyna       Czajkowska           - Krzysztof      Sporczyk              293: 303
  15 Dariusz        Nawrocki             - Radosław       Jachna                308: 400
  16 Krzysztof      Kodzis               - Mieczysław     Pastuszak             395: 408
  17 Agnieszka      Kaczkowska           - Michał         Mikołajczyk           394: 323
  18 Dariusz        Białobrzewski        - Maria          Krzyżanowska          414: 419
  19 Lidia          Żywna                - Joanna         Ostrowska             296: 392
  20 Joanna         Juszczak             - Anna           Arana                 322: 311
  21 Józef          Burzyński            - Tomasz         Lewiński              291: 372
  22 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Zawadzki              370: 365
  23 Bartosz        Bartczak             - Renata         Andracka              290: 415
  24 Wojciech       Gołęcki              - Joanna         Nawrocka              402: 280
  25 Ala            Białobrzewska        - Bernadeta      Kudlińska             459: 225
  26 Tomasz A.      Praga                - Jakub          Onoszko               386: 444
  27 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Jarosławski           497: 321
  28 Olga           Swarcewicz           - Maciej         Perzyński             350: 512
  29 Artur          Wawrzynowski         - Katarzyna      Dębska                432: 267
  30 Paweł          Wdziękoński          - Jacek          Mańko                 223: 424
  31 Jolanta        Olczak               - Ewa            Radzikowska           282: 515
  32 Zuzanna        Cichoń               - Alina          Lewandowska           297: 255
  33 Tomasz         Sehnal               - Andrzej        Bednaruk              353: 377
  34 Stanisław      Świgost              - Iwona          Wieluńska             279: 362
  35 Teresa         Balewska             - Zygmunt        Skwarek               272: 308
  36 Barbara        Wiśniewska           - Ewa            Tymińska              346: 261
  37 Waldemar       Kudliński            - Jan            Pawłowski             370: 281
  38 Katarzyna      Szachowicz           - Jacek          Remizowicz            475: 241
  39 Krzysztof      Jurkowski            - Justyna        Sławińska             336: 379
  40 Agnieszka      Piotrowicz           - Barbara        Boszko                410: 339


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               443: 338
   2 Grzegorz       Łukasik              - Adrian         Ziemniewicz           466: 363
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Natalia        Woźniak               379: 406
   4 Andrzej        Kowalski             - Stanisław      Rydzik                412: 376
   5 Maciej         Sancewicz            - Alicja         Wałaszewska-Kempa     481: 273
   6 Adam           Grzelec              - Grzegorz       Kurowski              290: 386
   7 Michał         Waszkiewicz          - Krzysztof      Sporczyk              320: 367
   8 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             378: 382
   9 Tomasz         Lewiński             - Kazimierz      Merklejn              319: 344
  10 Bartłomiej     Pawlak               - Marcin         Stachowski            477: 359
  11 Łukasz         Baranowski           - Lech           Boszko                318: 402
  12 Radosław       Jachna               - Maria          Krzyżanowska          364: 381
  13 Rafał          Wesołowski           - Mieczysław     Pastuszak             423: 387
  14 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Kaczkowska            523: 231
  15 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Orzeł                 222: 444
  16 Joanna         Juszczak             - Czesław        Grajewski             421: 444
  17 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Białobrzewski         428: 421
  18 Maciej         Perzyński            - Dariusz        Nawrocki              435: 322
  19 Ewa            Radzikowska          - Michał         Mikołajczyk           388: 394
  20 Dorota         Stachowska           - Lucyna         Śniadach              389: 347
  21 Andrzej        Bednaruk             - Renata         Andracka              361: 421
  22 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Gołęcki               285: 377
  23 Jacek          Mańko                - Krystyna       Czajkowska            492: 324
  24 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Kodzis                346: 359
  25 Zuzanna        Cichoń               - Anna           Arana                 303: 313
  26 Lidia          Żywna                - Ala            Białobrzewska         367: 372
  27 Józef          Burzyński            - Anita          Bruska                299: 370
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Jarosławski           542: 422
  29 Zygmunt        Skwarek              - Tomasz A.      Praga                 318: 398
  30 Justyna        Sławińska            - Iwona          Wieluńska             510: 305
  31 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Piotrowicz            295: 378
  32 Bernadeta      Kudlińska            - Barbara        Wiśniewska            324: 397
  33 Katarzyna      Szachowicz           - Paweł          Wdziękoński           318: 327
  34 Waldemar       Kudliński            - Bartosz        Bartczak              360: 319
  35 Olga           Swarcewicz           - Jolanta        Olczak                421: 296
  36 Alina          Lewandowska          - Joanna         Nawrocka              275: 356
  37 Tomasz         Sehnal               - Teresa         Balewska              453: 298
  38 Barbara        Boszko               - Jan            Pawłowski             331: 269
  39 Jacek          Remizowicz           - Ewa            Tymińska              302: 353
  40 Krzysztof      Jurkowski            - Stanisław      Świgost               366: 260


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kowalski              522: 237
   2 Natalia        Woźniak              - Kacper         Zegadło               351: 373
   3 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Łukasik               354: 325
   4 Adrian         Ziemniewicz          - Lech           Boszko                404: 379
   5 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Deszczyńska           399: 378
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              395: 338
   7 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            433: 285
   8 Maria          Krzyżanowska         - Bartłomiej     Pawlak                263: 460
   9 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                261: 327
  10 Michał         Waszkiewicz          - Alicja         Wałaszewska-Kempa     465: 292
  11 Adam           Grzelec              - Mariusz        Orzeł                 528: 270
  12 Tomasz         Lewiński             - Maciej         Perzyński             281: 495
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Ala            Białobrzewska         356: 319
  14 Agnieszka      Kaczkowska           - Radosław       Jachna                330: 413
  15 Jacek          Mańko                - Łukasz         Baranowski            399: 477
  16 Krzysztof      Kodzis               - Dorota         Stachowska            360: 317
  17 Renata         Andracka             - Jakub          Onoszko               432: 325
  18 Anita          Bruska               - Joanna         Ostrowska             357: 340
  19 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Mikołajczyk           343: 390
  20 Czesław        Grajewski            - Anna           Arana                 388: 426
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Stachowski            325: 374
  22 Artur          Wawrzynowski         - Joanna         Juszczak              281: 397
  23 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Białobrzewski         306: 337
  24 Joanna         Nawrocka             - Ewa            Radzikowska           336: 428
  25 Tomasz A.      Praga                - Zuzanna        Cichoń                269: 309
  26 Andrzej        Bednaruk             - Lidia          Żywna                 420: 323
  27 Justyna        Sławińska            - Józef          Burzyński             337: 393
  28 Lucyna         Śniadach             - Agnieszka      Piotrowicz            439: 352
  29 Dariusz        Nawrocki             - Barbara        Wiśniewska            329: 372
  30 Paweł          Wdziękoński          - Krystyna       Czajkowska            348: 256
  31 Waldemar       Kudliński            - Olga           Swarcewicz            386: 316
  32 Bartosz        Bartczak             - Tomasz         Sehnal                266: 498
  33 Iwona          Wieluńska            - Zygmunt        Skwarek               392: 319
  34 Dariusz        Jarosławski          - Ewa            Tymińska              475: 232
  35 Bernadeta      Kudlińska            - Barbara        Boszko                312: 323
  36 Jolanta        Olczak               - Katarzyna      Szachowicz            287: 430
  37 Alina          Lewandowska          - Katarzyna      Dębska                273: 352
  38 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Jurkowski             275: 365
  39 Jan            Pawłowski            - Jacek          Remizowicz            440: 243
  40 Stanisław      Świgost              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adrian         Ziemniewicz          - Michał         Alabrudziński         292: 339
   2 Kacper         Zegadło              - Maciej         Sancewicz             423: 319
   3 Grzegorz       Łukasik              - Natalia        Woźniak               362: 382
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                335: 338
   5 Bartłomiej     Pawlak               - Andrzej        Kowalski              413: 374
   6 Paweł          Jackowski            - Michał         Waszkiewicz           352: 454
   7 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz      Merklejn              402: 352
   8 Łukasz         Baranowski           - Irena          Sołdan                356: 367
   9 Marcin         Stachowski           - Maciej         Perzyński             352: 341
  10 Lech           Boszko               - Anna           Arana                 369: 344
  11 Michał         Mikołajczyk          - Małgorzata     Deszczyńska           315: 395
  12 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Kodzis                432: 326
  13 Rafał          Wesołowski           - Adam           Grzelec               415: 275
  14 Anita          Bruska               - Renata         Andracka              414: 399
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Maria          Krzyżanowska          393: 415
  16 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Joanna         Juszczak              290: 460
  17 Ewa            Radzikowska          - Agnieszka      Kaczkowska            412: 344
  18 Jakub          Onoszko              - Jacek          Mańko                 345: 397
  19 Ala            Białobrzewska        - Mariusz        Orzeł                 419: 380
  20 Dariusz        Białobrzewski        - Zuzanna        Cichoń                391: 339
  21 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Lewiński              402: 356
  22 Józef          Burzyński            - Joanna         Ostrowska             342: 419
  23 Barbara        Wiśniewska           - Czesław        Grajewski             297: 369
  24 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Wdziękoński           250: 436
  25 Tomasz         Sehnal               - Lucyna         Śniadach              374: 374
  26 Waldemar       Kudliński            - Andrzej        Bednaruk              386: 402
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Artur          Wawrzynowski          364: 320
  28 Katarzyna      Dębska               - Dariusz        Jarosławski           248: 432
  29 Tomasz A.      Praga                - Joanna         Nawrocka              450: 366
  30 Krystyna       Czajkowska           - Iwona          Wieluńska             372: 361
  31 Katarzyna      Szachowicz           - Sylwia         Łada                  395: 363
  32 Lidia          Żywna                - Justyna        Sławińska             300: 270
  33 Agnieszka      Piotrowicz           - Dariusz        Nawrocki              360: 284
  34 Barbara        Boszko               - Olga           Swarcewicz            329: 313
  35 Ewa            Tymińska             - Bernadeta      Kudlińska             246: 386
  36 Jolanta        Olczak               - Bartosz        Bartczak              287: 319
  37 Jan            Pawłowski            - Stanisław      Świgost               401: 362
  38 Zygmunt        Skwarek              - Alina          Lewandowska           320: 309
  39 Jacek          Remizowicz           - Krzysztof      Jurkowski             310: 337
  40 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Woźniak               492: 286
   2 Bartłomiej     Pawlak               - Kacper         Zegadło               290: 512
   3 Michał         Waszkiewicz          - Stanisław      Rydzik                333: 356
   4 Lech           Boszko               - Maciej         Sancewicz             363: 337
   5 Grzegorz       Kurowski             - Marcin         Stachowski            495: 341
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Adrian         Ziemniewicz           418: 348
   7 Andrzej        Kowalski             - Paweł          Jackowski             337: 396
   8 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            455: 379
   9 Grzegorz       Łukasik              - Anita          Bruska                433: 416
  10 Joanna         Juszczak             - Radosław       Jachna                351: 413
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Maria          Krzyżanowska          436: 311
  12 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Baranowski            365: 473
  13 Czesław        Grajewski            - Ewa            Radzikowska           466: 304
  14 Renata         Andracka             - Ala            Białobrzewska         328: 306
  15 Jacek          Mańko                - Andrzej        Bednaruk              384: 308
  16 Anna           Arana                - Mieczysław     Pastuszak             393: 299
  17 Krzysztof      Kodzis               - Dariusz        Białobrzewski         365: 435
  18 Joanna         Ostrowska            - Michał         Mikołajczyk           323: 351
  19 Paweł          Wdziękoński          - Dorota         Stachowska            314: 405
  20 Lucyna         Śniadach             - Kazimierz      Merklejn              386: 380
  21 Adam           Grzelec              - Krzysztof      Zawadzki              459: 305
  22 Mariusz        Orzeł                - Krystyna       Czajkowska            486: 312
  23 Dariusz        Jarosławski          - Agnieszka      Piotrowicz            323: 522
  24 Józef          Burzyński            - Tomasz A.      Praga                 361: 258
  25 Zuzanna        Cichoń               - Agnieszka      Kaczkowska            322: 361
  26 Lidia          Żywna                - Jakub          Onoszko               446: 279
  27 Tomasz         Lewiński             - Barbara        Wiśniewska            367: 334
  28 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Sehnal                378: 346
  29 Katarzyna      Szachowicz           - Waldemar       Kudliński             429: 329
  30 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Barbara        Boszko                375: 340
  31 Iwona          Wieluńska            - Jan            Pawłowski             437: 274
  32 Bernadeta      Kudlińska            - Artur          Wawrzynowski          215: 373
  33 Justyna        Sławińska            - Katarzyna      Dębska                303: 349
  34 Joanna         Nawrocka             - Bartosz        Bartczak              387: 315
  35 Olga           Swarcewicz           - Zygmunt        Skwarek               386: 248
  36 Krzysztof      Jurkowski            - Dariusz        Nawrocki              301: 346
  37 Stanisław      Świgost              - Sylwia         Łada                  393: 329
  38 Alina          Lewandowska          - Jolanta        Olczak                258: 343
  39 Jacek          Remizowicz           - Teresa         Balewska              202: 430
  40 Ewa            Tymińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                498: 301
   2 Kacper         Zegadło              - Grzegorz       Kurowski              423: 295
   3 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             319: 404
   4 Natalia        Woźniak              - Radosław       Jachna                374: 489
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Bartłomiej     Pawlak                480: 299
   6 Lech           Boszko               - Grzegorz       Łukasik               311: 378
   7 Michał         Waszkiewicz          - Małgorzata     Deszczyńska           451: 321
   8 Maciej         Sancewicz            - Anita          Bruska                386: 366
   9 Adrian         Ziemniewicz          - Andrzej        Kowalski              395: 357
  10 Anna           Arana                - Dariusz        Białobrzewski         314: 427
  11 Rafał          Wesołowski           - Jacek          Mańko                 497: 455
  12 Łukasz         Baranowski           - Marcin         Stachowski            412: 555
  13 Maria          Krzyżanowska         - Adam           Grzelec               302: 417
  14 Michał         Mikołajczyk          - Renata         Andracka              384: 373
  15 Dorota         Stachowska           - Czesław        Grajewski             414: 309
  16 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Orzeł                 330: 436
  17 Ala            Białobrzewska        - Joanna         Juszczak              393: 296
  18 Agnieszka      Kaczkowska           - Maciej         Perzyński             303: 429
  19 Ewa            Radzikowska          - Tomasz         Lewiński              384: 354
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Wojciech       Gołęcki               349: 342
  21 Kazimierz      Merklejn             - Agnieszka      Piotrowicz            402: 302
  22 Joanna         Ostrowska            - Alicja         Wałaszewska-Kempa     382: 353
  23 Lidia          Żywna                - Katarzyna      Szachowicz            416: 284
  24 Andrzej        Bednaruk             - Józef          Burzyński             318: 320
  25 Krzysztof      Kodzis               - Paweł          Wdziękoński           393: 337
  26 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Zawadzki              380: 289
  27 Krystyna       Czajkowska           - Dariusz        Jarosławski           305: 464
  28 Zuzanna        Cichoń               - Iwona          Wieluńska             360: 370
  29 Tomasz A.      Praga                - Katarzyna      Dębska                332: 317
  30 Barbara        Wiśniewska           - Jakub          Onoszko               349: 409
  31 Tomasz         Sehnal               - Joanna         Nawrocka              331: 316
  32 Artur          Wawrzynowski         - Olga           Swarcewicz            430: 288
  33 Barbara        Boszko               - Waldemar       Kudliński             273: 374
  34 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Jurkowski             380: 281
  35 Stanisław      Świgost              - Justyna        Sławińska             312: 364
  36 Teresa         Balewska             - Bernadeta      Kudlińska             314: 301
  37 Jolanta        Olczak               - Jan            Pawłowski             300: 396
  38 Ewa            Tymińska             - Bartosz        Bartczak              348: 336
  39 Alina          Lewandowska          - Jacek          Remizowicz            310: 322
  40 Zygmunt        Skwarek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         458: 463
   2 Paweł          Jackowski            - Radosław       Jachna                468: 272
   3 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Rydzik                443: 444
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Waszkiewicz           337: 357
   5 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Sancewicz             349: 330
   6 Natalia        Woźniak              - Adrian         Ziemniewicz           403: 312
   7 Irena          Sołdan               - Bartłomiej     Pawlak                535: 241
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Białobrzewski         366: 281
   9 Adam           Grzelec              - Dorota         Stachowska            373: 362
  10 Marcin         Stachowski           - Lech           Boszko                328: 357
  11 Michał         Mikołajczyk          - Rafał          Wesołowski            428: 274
  12 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Perzyński             324: 308
  13 Jacek          Mańko                - Łukasz         Baranowski            502: 324
  14 Renata         Andracka             - Ewa            Radzikowska           354: 413
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Kazimierz      Merklejn              300: 441
  16 Czesław        Grajewski            - Joanna         Ostrowska             268: 327
  17 Andrzej        Kowalski             - Anita          Bruska                383: 297
  18 Ala            Białobrzewska        - Krzysztof      Kodzis                333: 322
  19 Anna           Arana                - Maria          Krzyżanowska          380: 273
  20 Józef          Burzyński            - Lidia          Żywna                 408: 264
  21 Joanna         Juszczak             - Lucyna         Śniadach              346: 406
  22 Dariusz        Jarosławski          - Iwona          Wieluńska             326: 415
  23 Tomasz         Lewiński             - Wojciech       Gołęcki               512: 229
  24 Jakub          Onoszko              - Andrzej        Bednaruk              385: 371
  25 Alicja         Wałaszewska-Kempa    - Katarzyna      Szachowicz            374: 224
  26 Agnieszka      Kaczkowska           - Tomasz A.      Praga                 432: 342
  27 Agnieszka      Piotrowicz           - Artur          Wawrzynowski          487: 329
  28 Paweł          Wdziękoński          - Dariusz        Nawrocki              348: 419
  29 Waldemar       Kudliński            - Tomasz         Sehnal                354: 416
  30 Joanna         Nawrocka             - Krzysztof      Zawadzki              443: 314
  31 Sylwia         Łada                 - Justyna        Sławińska             432: 350
  32 Olga           Swarcewicz           - Zuzanna        Cichoń                376: 299
  33 Krystyna       Czajkowska           - Jan            Pawłowski             275: 412
  34 Barbara        Wiśniewska           - Katarzyna      Dębska                339: 234
  35 Teresa         Balewska             - Zygmunt        Skwarek               326: 450
  36 Ewa            Tymińska             - Barbara        Boszko                343: 286
  37 Bartosz        Bartczak             - Bernadeta      Kudlińska             456: 301
  38 Jolanta        Olczak               - Stanisław      Świgost               357: 367
  39 Jacek          Remizowicz           - Alina          Lewandowska           280: 355
  40 Krzysztof      Jurkowski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 2017-09-18

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            164.71  32943  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.38  32077  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              160.31  30458  190
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.50  30870  196
   5 Dawid Pikul                    Poznań               155.98  29481  189
   6 Kamil Górka                    Kraków               155.80  30849  198
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     154.84  24310  157
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.81  23066  149
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  30174  195
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              154.46  29965  194
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.86  26728  176
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.11  29920  198
  15 Jan Mrozowski                  Kraków               150.55  26346  175
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.48  29645  197
  17 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  18 Kamil Kister                   Puławy               149.68  28588  191
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             149.52  29754  199
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.48  29597  198
  21 Justyna Górka                  Kraków               149.28  28960  194
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 148.90  29184  196
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.29  28769  194
  25 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.75  28811  195
  26 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.81  28628  195
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.61  28882  197
  28 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.16  25725  176
  29 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.89  29032  199
  30 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.53  27069  186
  31 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             145.26  27745  191
  33 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.21  28170  194
  34 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.43  27442  190
  35 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 143.92   7340   51
  37 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.80  27466  191
  38 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  39 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            143.20  26779  187
  41 Dariusz Ulatowski              Tuchola              141.90  22987  162
  42 Jakub Błażejewski              Poznań               141.76  22681  160
  43 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.53  10332   73
  44 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.28  20062  142
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  46 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.45  26967  192
  47 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.34  22735  162
  48 Maciej Grąbczewski             Szczecin             140.18  16962  121
  49 Marek Reda                     Dębówka              139.82  17198  123
  50 Piotr Broda                    Sandomierz           139.72  26966  193
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             139.53  27069  194
  52 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.17  24912  179
  53 Janusz Krupiński               Bytom                138.99  26408  190
  54 Agnieszka Goniowska            Wrocław              138.73   6659   48
  55 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.65  25511  184
  56 Jacek Mańko                    Poznań               138.63  10813   78
  57 Radosław Jachna                Łódź                 138.07  27337  198
  58 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.90  21788  158
  59 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.25  23470  171
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.25  25665  187
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.20  24558  179
  62 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  63 Rafał Matczak                  Milanówek            136.96  22599  165
  64 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.83  13546   99
  65 Dariusz Kuć                    Stargard             136.61  19262  141
  66 Mateusz Królikowski            Wrocław              136.17   8715   64
  67 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.05  26258  193
  69 Robert Kamiński                Warszawa             135.93  11418   84
  70 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             135.81  12766   94
  71 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.80  25802  190
  72 Barbara Obremska               Wrocław              135.78  18874  139
  73 Konrad Sowula                  Kraków               135.75  17512  129
  74 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.41  26541  196
  75 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  76 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  77 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             134.80  21164  157
  78 Joanna Juszczak                Warszawa             134.73  25733  191
  79 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.61  11711   87
  80 Michał Szymkowski              Wrocław              134.53   7803   58
  81 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.38  26875  200
  82 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  83 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.27  25914  193
  84 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  85 Irena Sołdan                   Sopot                133.72  26611  199
  86 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.69  25936  194
  87 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.60  24984  187
  88 Alicja Grąbczewska             Szczecin             133.40  16141  121
  89 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.17  13583  102
  90 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       133.00  23142  174
  91 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  92 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.75   7036   53
  93 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.60  25725  194
  94 Natalia Woźniak                Dziwnówek            132.50  26367  199
  95 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  96 Krzysztof Gibas                Kraków               132.11  25893  196
  97 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.93  26255  199
  98 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             131.27  15884  121
  99 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 100 Andrzej Kroc                   Łódź                 130.86  23685  181
 101 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 102 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.22  25263  194
 103 Walenty Siemaszko              Lipiany              130.08   8195   63
 104 Katarzyna Polak                Warszawa             130.00  12480   96
 105 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.84  24930  192
 106 Maciej Nawrocki                Babimost             129.71   6226   48
 107 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.63  23204  179
 108 Agnieszka Walas                Kraków               129.12  25437  197
 109 Marek Rogalski                 Warszawa             128.96  21537  167
 110 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 111 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 112 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.77   5022   39
 113 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 114 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 115 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.40   7961   62
 116 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 117 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.12  14862  116
 118 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  16354  128
 119 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 120 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.59  21180  166
 121 Dorota Kuć                     Stargard             127.53  14921  117
 122 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.52   5866   46
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Łukasz Baranowski              Gdynia               127.29  22913  180
 126 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 127 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 128 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.94  21326  168
 129 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 130 Dominik Piasecki               Słupsk               126.64   4179   33
 131 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.47  22133  175
 133 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.44   7966   63
 134 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 135 Marcin Ceglarek                Kraków               125.63  23242  185
 136 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 137 Grażyna Wesołowska             Łódź                 125.14   8885   71
 138 Marcin Rogala                  Warszawa             125.06  21511  172
 139 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.91  24357  195
 140 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.61  18442  148
 141 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 142 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.32  24740  199
 143 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 144 Czesław Grajewski              Białystok            124.25  16152  130
 145 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 146 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.18  16144  130
 147 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.15  20609  166
 148 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.09  24569  198
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 150 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.65  23617  191
 151 Agata Kuć                      Stargard             123.58  22986  186
 152 Ewa Szałas                     Katowice             123.45  20122  163
 153 Natalia Ogierman               Katowice             122.87  16588  135
 154 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 155 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.82  23459  191
 156 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 157 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.55  23530  192
 158 Agnieszka Matus                Milanówek            122.54  23772  194
 159 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.53   8822   72
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               122.01  16472  135
 161 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.85  21323  175
 162 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 163 Anita Bruska                   Gdynia               121.49  16887  139
 164 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.16  13933  115
 165 Anna Demczyszyn                Bystra               121.10   9325   77
 166 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.05   5084   42
 167 Teresa Zalewska                Racibórz             121.04  20456  169
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 169 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.96  14757  122
 170 Rafał Stachowski               Police               120.95  12821  106
 171 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.89   6407   53
 172 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 173 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 174 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.28  19847  165
 175 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 176 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.16  15741  131
 177 Beata Piotrowska               Łódź                 120.12  13574  113
 178 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 179 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.98   6119   51
 180 Bożena Guział                  Racibórz             119.94  19790  165
 181 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    119.82   5272   44
 182 Adam Grzelec                   Poznań               119.51  23663  198
 183 Ryszard Korpalski              Wójtowice            119.40  22925  192
 184 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88  10580   89
 185 Ala Białobrzewska              Gdynia               118.78  18767  158
 186 Ewelina Gruda                  Białystok            118.68   8664   73
 187 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 188 Sławomir Wolski                Wrocław              118.56  23120  195
 189 Tomasz A. Praga                Białystok            118.42   8526   72
 190 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 191 Maciej Kuć                     Stargard             117.93   6486   55
 192 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 193 Jerzy Luter                    Bytom                117.85  22509  191
 194 Lucyna Śniadach                Rumia                117.69  23421  199
 195 Maria Skutela                  Warszawa             117.66  20002  170
 196 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          117.61   5998   51
 197 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 198 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 199 Szymon Stępień                 Bytom                117.22  16294  139
 200 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.19   5625   48
 201 Artur Wawrzynowski             Żukowo               117.03  22236  190
 202 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.75  21249  182
 203 Wojciech Gonet                 Wrocław              116.69   4201   36
 204 Adam Janicki                   Wrocław              116.54  19462  167
 205 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.47  22245  191
 206 Tomasz Sehnal                  Warszawa             116.30   9769   84
 207 Robert Wagner                  Wrocław              116.21  14061  121
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 209 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.89  18427  159
 210 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               115.82  23049  199
 211 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.82  18183  157
 212 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.67   5552   48
 213 Urszula Solarska               Katowice             115.52  22295  193
 214 Dariusz Zębek                  Olsztyn              115.42   4155   36
 215 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          115.29   7263   63
 216 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 217 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 218 Renata Andracka                Zwola                115.02  21969  191
 219 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.75   6885   60
 220 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.71  22598  197
 221 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.60   5959   52
 222 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.42  15103  132
 223 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 224 Waldemar Wypchał               Kraków               114.37  22073  193
 225 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.36   9721   85
 226 Monika Siemaszko               Lipiany              114.27  16340  143
 227 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               114.04  20641  181
 228 Dominik Ulejczyk               Będzin               113.91  22441  197
 229 Konrad Pajączek                Milanówek            113.66  16481  145
 230 Jacek Nowak                    Szczecin             113.58   5679   50
 231 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 232 Patrycja Skibska               Warszawa             112.97   6778   60
 233 Marta Świątkowska              Wrocław              112.85  22005  195
 234 Karolina Urbańska              Poznań               112.84  21326  189
 235 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 236 Anna Kowalik                   Szczecin             112.53   3376   30
 237 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 238 Józef Burzyński                Ełk                  112.21  16382  146
 239 Tomasz Lewiński                Wejherowo            111.81  10622   95
 240 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.44   8024   72
 241 Leszek Dobrowolski             Wrocław              111.42   4011   36
 242 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               111.39   7686   69
 243 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 244 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 245 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.99  21532  194
 246 Marcin Kurowski                Racibórz             110.94  16752  151
 247 Maciej Dąbrowski               Warszawa             110.86  22062  199
 248 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 249 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     110.79  18724  169
 250 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.68  10957   99
 251 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 252 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 253 Sławomir Długosz               Ostróda              110.54  19234  174
 254 Iwona Duźniak                  Dębica               110.54   4311   39
 255 Marta Sztajnert                Wisła                110.41  14685  133
 256 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 257 Joanna Brychcy                 Katowice             110.19  20385  185
 258 Dorota Ostrowska               Białystok            110.07  21683  197
 259 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 260 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          109.56   6902   63
 261 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.44   6895   63
 262 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 263 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.70  11414  105
 264 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.86   3883   36
 265 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.73   6464   60
 266 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.70  11416  106
 267 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 268 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.85   6518   61
 269 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.62  21324  200
 270 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       106.56   4156   39
 271 Agnieszka Antos                Racibórz             106.43   5960   56
 272 Janina Dąbrowska               Rybnik               106.30   6484   61
 273 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 274 Krystyna Augustyniak           Łódź                 105.61   3802   36
 275 Michał Dreczka                 Poznań               105.05   6093   58
 276 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 277 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.29  20023  192
 279 Piotr Kozak                    Racibórz             104.23   6358   61
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.14   3610   35
 281 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 282 Olga Swarcewicz                Warszawa             102.69   5956   58
 283 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.44  19566  191
 284 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.37  15355  150
 285 Lidia Żywna                    Gdynia               102.36  11055  108
 286 Karolina Mak                   Wrocław              101.27  13368  132
 287 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.14  17193  170
 288 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           101.03  14245  141
 289 Grażyna Smereka                Racibórz             100.90   3027   30
 290 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               100.26   7018   70
 291 Zygmunt Skwarek                Katowice              99.79  11775  118
 292 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 293 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 294 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.40  15646  159
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.80   7922   81
 296 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 297 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 298 Ryszard Pliszka                Szczecin              96.08   3747   39
 299 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.68  16840  176
 300 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 301 Marta Majewska                 Wadowice              94.53   6617   70
 302 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 303 Michał Głąb                    Zabrze                93.71   8996   96
 304 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 305 Teresa Balewska                Reda                  93.22  17711  190
 306 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 307 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 308 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             91.75   9450  103
 309 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 310 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 311 Bartosz Bartczak               Poznań                89.94   3058   34
 312 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           89.36   5451   61
 313 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.92  17340  195
 314 Michał Dąbrowski               Warszawa              88.90   2756   31
 315 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.58   3189   36
 316 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.81   5181   59
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 319 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 320 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.45   5619   65
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 322 Dawid Węgrzyński               Zabrze                81.95   7621   93
 323 Michał Sztajnert               Wisła                 80.38   4662   58
 324 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      78.59   9117  116
 325 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 326 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 327 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 328 Aleksandra Maliszewska         Będzin                72.87   2842   39
 329 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 330 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 331 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              64.20   7640  119




Poczekalnia na dzień 2017-09-18

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Katarzyna Rachaus              Łódź                  89.17   2586   29
   5 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   6 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   9 Jakub Dworczyk                 Będzin                70.00   1960   28
  10 Andrzej Kowalski               Gdańsk               150.41   4061   27
  11 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  12 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  13 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  14 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  15 Alicja Bielecka                Poznań               107.04   2676   25
  16 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  18 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  19 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  20 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  21 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  22 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  23 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.04   3001   24
  24 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  25 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  27 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               119.92   2878   24
  28 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  29 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  30 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  31 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  32 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  33 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  34 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  35 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              113.96   2735   24
  36 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  37 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  38 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               105.42   2530   24
  39 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  40 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  41 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  42 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  43 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  44 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  45 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  46 Laura Pisula                   Wrocław              104.91   2413   23
  47 Jędrzej Zawojski               Modzurów             101.83   2342   23
  48 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.87   2228   23
  49 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  50 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  51 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  52 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  53 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  54 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  55 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  56 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  57 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  58 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  59 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  60 Aleksandra Celuch              Będzin                87.14   1917   22
  61 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  62 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  63 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  64 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  65 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60   2512   20
  66 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  67 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  68 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  69 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  70 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  71 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  72 Anna Strugała                  Świnoujście           84.39   1519   18
  73 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  74 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  75 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  76 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  77 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  78 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  79 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  80 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  81 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  82 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  160.42   1925   12
  83 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  84 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  85 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  86 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  87 Marek Syczuk                   Warszawa             139.08   1669   12
  88 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  89 Robert Głowacki                Łódź                 135.17   1622   12
  90 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  91 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  92 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  93 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  94 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  95 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
  96 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
  97 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  98 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 100 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 101 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 102 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 103 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 104 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 105 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 106 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 107 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 108 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 109 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 110 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 111 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 112 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 113 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 114 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 115 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 116 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 117 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 118 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 119 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          104.42   1253   12
 120 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 121 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 122 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 123 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 124 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 125 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 126 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 127 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 128 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 129 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             93.08   1117   12
 130 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 131 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     88.67   1064   12
 132 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.50   1062   12
 133 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 134 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 135 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 136 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 137 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 138 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 139 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 140 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 141 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 142 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 143 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 144 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 145 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 146 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 147 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 148 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 149 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 150 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 151 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 152 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 153 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 154 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 155 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 156 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 157 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 158 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 159 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 160 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 161 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 162 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 163 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 164 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 165 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 166 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 167 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 168 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 169 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 170 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 171 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 172 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 173 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 174 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 175 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 176 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 177 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 178 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 179 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 180 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 181 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 182 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 183 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 184 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 185 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 186 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 187 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 188 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 189 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 190 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 191 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 192 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 193 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 194 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 195 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 196 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 197 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 198 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             62.90    629   10
 199 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 200 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 201 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 202 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 203 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 204 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 205 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 206 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 207 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 208 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 209 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 210 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 211 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 212 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 213 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 214 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 215 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 216 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 217 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 218 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 219 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 220 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 221 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 222 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 223 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 224 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 225 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 226 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 227 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 228 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 229 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 230 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 231 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 232 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 233 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 234 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 235 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 236 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 237 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 238 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 239 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 240 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 241 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 242 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 243 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 244 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 245 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 246 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 247 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 248 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 249 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 250 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 251 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 252 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 253 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 254 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 255 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 256 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 257 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 258 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 259 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 260 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie