Graboszyce31
marca
Graboszyce 31- 1 kwietnia VII Mistrzostwa Doliny Karpia
Gdańsk14
kwietnia
Gdańsk 14-15 kwietnia I Otwarte Mistrzostwa Gdańska o Puchar Rektora Uniwersytetu Gdańskiego
Inowrocław21
kwietnia
Inowrocław 21-22 kwietnia XVI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „ O Kryształowe Jajo Świąteczne” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy
Krzysztof Mówka mistrzem Gdańska14 - 15 kwietnia 2012 — I Otwarte Mistrzostwa Gdańska o Puchar Rektora Uniwersytetu GdańskiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyPrzebieg
galeria

I Otwarte Mistrzostwa Gdańska o Puchar Rektora Uniwersytetu GdańskiegoGdańsk, 14 - 15 kwietnia 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Krzysztof Mówka mistrzem Gdańska

Gdański debiut organizatorski w dniach 14-15 kwietnia 2012r. i ujawnienie potencjału gdańskiego podziemia scrabblowego.

W Gdańsku spotkaliśmy jedną z największych fal przypływowych debiutujących w turniejach Polskiej Federacji Scrabble. Pierwszego dnia do potyczek scrabblowych stawiło się kilkudziesięciu debiutantów. Już pierwsze gry pokazały, że niektórzy z nich ze scrabblami radzą sobie bardzo dobrze. Zbiegiem okoliczności — rozstawienie do pierwszej rundy pozwoliło wszystkim debiutantom zagrać z doświadczonymi turniejowo kolegami i koleżankami. Poznali więc w pigułce system gry z zegarem i zapisem scrabble, proces sprawdzania wyrazów, liczenia punktów ... cały kanon rytuału turniejowej gry w scrabble. To dobry przykład na to, że w turnieju można zagrać bez wcześniejszego przygotowania — zapraszamy więc wszystkich anonimowych scrabblistów — ukrywających się w domach — na otwarte turnieje organizowane w klubach oraz rankingowe turnieje rozgrywające się praktycznie co tydzień w Polsce.
Zobaczcie w kalendarz turniejów, zaplanujcie wyjazd i dołączcie do nas.

Pod względem sportowym turniej w Gdańsku zafundował nam również sporo emocji. Kolejność na podium rozstrzygnęła się dopiero w ostatniej rundzie, a duża liczba ośmiopunktowych wyników w przedostatniej rundzie pozwalała na bardzo szeroką grupę kandydatów na 2 i 3 miejsce w turnieju. Niespodzianek jednak nie było ... Na pierwszych trzech miejscach weterani rankingowych turniejów.
Pierwsze miejsce Krzysztof Mówka po wygranej (376:368) w ostatniej rundzie z  Radkiem Jachną. Radek po przegranej spadł na trzecie miejsce. Sytuację z pierwszego stołu wykorzystał Rafał Lenartowski, wygrywając wyraźnie (462:355) na drugim stole pojedynek z Miłoszem Wrzałkiem. Zaraz za pudłem Kamil Kister, któremu zabrakło kilkadziesiąt małych punktów do podium.
Zapunktowały również zawodniczki. Puchar dla najlepszego gdańszczanina, a w tym wypadku gdańszczanki zdobyła Agnieszka Kaczkowska, zaś w ręce Zuzanny Cichoń trafił puchar dla najlepszego debiutanta.

Rzut oka na inne klasyfikacje:
Najlepsza ze scrabblistek — Jolanta Chłopińska — miejsce 14.
Najdroższy ruch punktowy — Radek Jachna i Jolanta Chłopińska (oboje po 149 punktów).
Najwyższy wynik małych punktów w turnieju — Rafał Lenartowski (5123 / co daje średnią około 427 punktów na partię).

Jak wiemy przygotowanie po raz pierwszy takiego turnieju nie jest rzeczą łatwą. Tym większe owacje za tak wysoki poziom imprezy. Koordynatorami i organizatorami całej imprezy byli: Agnieszka Piotrowicz i Andrzej Bednaruk.
Dziękujemy też Uczelnianej Radzie Doktorantów UG pod patronatem Krajowej Reprezentacji Doktorantów za znaczący wkład w organizację I Otwartych Mistrzostw Gdańska.

Zdajemy sobie sprawę, że tego rodzaju impreza bez sponsorów nie może zaistnieć. Dlatego też serdeczne podziękowania dla osób i instytucji, które przyczyniły się do sukcesu tego przedsięwzięcia.

Szczególne podziękowania dla:
- Władz Uniwersytetu Gdańskiego – za umożliwienie przeprowadzenia turnieju
- Uczelnianej Rady Doktorantów pod patronatem Krajowej Reprezentacji Doktorantów – za współorganizację
- Miasta Gdańsk – za zawierzenie organizatorom I Otwartych Mistrzostw Scrabble w Gdańsku, wsparcie imprezy i umożliwienie promowania pięknego miasta Gdańsk
- Patrona medialnego Trójmiasto.pl – za promocję turnieju i ogromną siłę sprawczą działań medialnych

Specjalne podziękowania dla:
- sponsorów: firmie LTE Wózki Widłowe, REBEL Centrum Gier S.C., restauracji Oregano i Cukierni „Wega”, którzy przyczynili się do takiej, a nie innej oprawy turnieju
- klubowiczów rumskiego Mikrusa za prawdziwe wsparcie i szczerą chęć pomocy debiutującym organizatorom
- Dominika Walczaka i Karola Sikory – za bezcenne wsparcie organizacyjne
Wreszcie podziękowania dla zespołu Podeszfa za świetny koncert w sobotni wieczór, przy którym przynajmniej Ci, którzy pojawili się w klubie „Metro”, świetnie się bawili.

Mamy nadzieję, że turniej w Gdańsku zapisze się na stałe do kalendarza turniejowego Polskiej Federacji Scrabble, a debiutujący tego roku zawodnicy pojawią się na kolejnym turnieju już jako kandydaci do podium.

Dziękuję za wspólną zabawę i niezapomniany weekend.
relacja: Sławomir Zabawa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Sobieskiego 18/19, Gdańsk

mapa
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 14 kwietnia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:30 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 15 kwietnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdProponowany dojazd z Dworca PKP Gdańsk Wrzeszcz autobusem 115 do przystanku Kręta
Rozkłady jazdy i wyszukiwarka połączeń — trojmiasto.jakdojade.pl
WyżywienieW trakcie turnieju – kanapki, kawa, herbata, zimne napoje

W sobotę możliwość zamówienia obiadu w cenie: 18 zł (zestawy I, II i III) lub 16 zł (zestaw IV)

Alternatywnie – w pobliżu miejsca gry znajduje się pizzeria „PRL”.
NoclegiW niedalekiej odległości od miejsca gry:
Wierciszewska Regina pokoje gościnne — ul. Beethovena 69
Pokoje Gościnne ILONA — Beethovena 166 a
pokoje gościnne — ul. Schuberta 6
pokoje gościnne — ul. Schuberta 28
pokoje gościnne — ul. Schuberta 10
Minihotel Abak — Beethovena 8
pokoje gościnne Mactur — ul. Beethovena 8 —

Niestety, dalej, ale blisko Starówki:
Hostel — ul. Grodzka 16
Hostel Universus — ul. Podgarbary 10

Ponadto:
Schroniska młodzieżowe (3 lokalizacje)

Inne – wg własnego uznania
NagrodyI miejsce — Puchar Rektora UG + 400 zł
II miejsce — Puchar Rektora UG + 300 zł
III miejsce — Puchar Rektora UG + 200 zł

Puchar dla najlepszego debiutanta
Puchar dla najlepszego gdańszczanina

Ponadto:
nagroda dla najlepszej zawodniczki
nagroda dla najlepszego studenta
nagroda dla najmłodszego gracza
nagroda dla najwytrwalszego pielgrzyma
nagroda za najdroższy ruch
nagroda za „tygrysi skok”

nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników – do wyczerpania

inne nagrody — niespodzianki
OrganizatorzyAgnieszka Piotrowicz —
Andrzej Bednaruk — bednaruk@vp.pl — tel. 725 991 159
Uczelniana Rada Doktorantów UG pod patronatem Krajowej Reprezentacji Doktorantów
Sponsorzy
Uniwersytet Gdański


Rebel.pl — Centrum gier


Restauracja Oregano


LTE Wózki widłowe

Patronat medialny:

Portal Regionalny trojmiasto.pl


Wyniki turnieju I Otwarte Mistrzostwa Gdańska o Puchar Rektora Uniwersytetu Gdańskiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               147.75     10.0     4827     1891      827
  2 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 146.55      9.0     5123     1777     1096
  3 Radosław        Jachna               Łódź                   136.26      9.0     4962     1823      581
  4 Kamil           Kister               Puławy                 139.88      9.0     4877     1707      869
  5 Mateusz         Borsuk               Reda                   137.18      9.0     4719     1662      781
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.22      8.0     5099     1604      933
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   146.78      8.0     4808     1697      432
  8 Michał          Garnowski            Pasłęk                 121.41      8.0     4769     1636      375
  9 Grzegorz        Łukasik              Konojady               124.86      8.0     4753     1638      436
 10 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                133.54      8.0     4633     1547      545
 11 Łukasz          Baranowski           Reda                   121.88      8.0     4611     1628      319
 12 Czesław         Grajewski            Choroszcz              123.05      8.0     4603     1586      759
 13 Rafał           Stachowski           Police                 112.50      8.0     4490     1611      139
 14 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  123.09      7.0     4958     1545      383
 15 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               126.20      7.0     4816     1455      367
 16 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.06      7.0     4640     1602      385
 17 Irena           Sołdan               Sopot                  131.34      7.0     4601     1550      244
 18 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 124.81      7.0     4588     1511      253
 19 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           112.46      7.0     4564     1474      378
 20 Paweł           Morga                Warszawa               119.20      7.0     4502     1427      335
 21 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 107.37      7.0     4307     1470      -65
 22 Marta           Bajorek              Warszawa               110.07      7.0     4292     1425      725
 23 Anita           Bruska               Gdynia                 120.64      7.0     4268     1393      105
 24 Andrzej         Burczyk              Gdynia                 100.00      7.0     4209     1348      546
 25 Zuzanna         Cichoń               Korsze                 100.00      7.0     4202     1383      473
 26 Monika          Krzysztofek          Wejherowo              109.53      7.0     4145     1408      373
 27 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 108.38      7.0     4061     1463       59
 28 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 114.26      6.5     4335     1476       78
 29 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.60      6.0     4506     1326       71
 30 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.27      6.0     4476     1475       23
 31 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 100.00      6.0     4377     1453      190
 32 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 109.64      6.0     4352     1365     -125
 33 Wojciech        Silnicki             Elbląg                 100.00      6.0     4196     1299      -11
 34 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      6.0     4176     1289      197
 35 Grzegorz        Krzyżowski           Sopot                  100.00      6.0     4173     1307     -106
 36 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 107.35      6.0     4148     1404     -108
 37 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.72      6.0     4116     1242       11
 38 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              100.81      6.0     4037     1315     -180
 39 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.37      6.0     4025     1344      -31
 40 Lech            Boszko               Gdańsk                 100.00      6.0     3967     1329     -232
 41 Jakub           Onoszko              Gdynia                 100.00      6.0     3844     1276     -120
 42 Wiesław         Kożyczkowski         Miłobądz               100.00      6.0     3830     1260     -253
 43 Dorota          Modrzyńska           Gdańsk                 100.00      6.0     3756     1266      -74
 44 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 120.82      5.5     2519     1107       87
 45 Damian          Łupiński             Konojady               100.00      5.0     4425     1241      -55
 46 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.33      5.0     4241     1247     -204
 47 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    114.08      5.0     4137     1223       45
 48 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      5.0     3992     1218     -130
 49 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 100.00      5.0     3965     1222      -61
 50 Teresa          Prystupa             Zajączkowo             100.00      5.0     3826     1212     -197
 51 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      5.0     3805     1166      190
 52 Maria           Kożyczkowska         Miłobądz               100.00      5.0     3774     1148     -360
 53 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      5.0     3747     1148     -407
 54 Mirosława       Rochowicz            Gdańsk                 100.00      5.0     3646     1141      -91
 55 Tomasz          Klunder              Chojnice               100.00      5.0     3602     1145     -330
 56 Tomasz          Szczodry             Łomża                  100.00      5.0     3432     1110     -260
 57 Anna            Gliniecka            Grabiny - Zameczek     100.00      5.0     3431     1100     -332
 58 Barbara         Boszko               Gdańsk                 100.00      5.0     3079     1091     -620
 59 Beata           Zalewska             Gdańsk                 100.00      4.0     3647     1087     -310
 60 Agata           Bojarska             Gdańsk                 100.00      4.0     3597     1128     -533
 61 Joanna          Kozłowska            Gdańsk                 100.00      4.0     3438     1022     -259
 62 Michał          Wawryn               Gdańsk                 100.00      4.0     3338     1045     -444
 63 Teresa          Gruszczyńska         Gdańsk                 100.00      4.0     3218     1022       55
 64 Grażyna         Kula                 Sosnowiec              111.08      4.0     2536      787      296
 65 Emilia          Wylandowska          Gdańsk                 100.00      3.5     3075      964     -329
 66 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      3.5     2727      898     -910
 67 Wojciech        Dębski               Gdańsk                 100.00      3.0     2648      931    -1083
 68 Aleksandra      Zedlewska            Gdańsk                 100.00      3.0     2204      734     -456
 69 Lucyna          Śniadach             Rumia                  108.40      3.0     1666      584       53
 70 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.0     1655      550      396
 71 Wioletta        Kamińska             Gdańsk                 100.00      2.5     2974      773     -538
 72 Emilia          Zamelska             Gdynia                 100.00      2.0     2027      634     -577
 73 Kinga           Grabarczyk           Gdańsk                 100.00      2.0     1823      629     -850
 74 Kasper          Kamiński             Gdańsk                 100.00      1.5     2812      673     -806
 75 Dagmara         Orłowska             Toruń                  100.00      1.5     1913      558     -788
 76 Paweł           Zadlewski            Malbork                100.00      1.0     1514      547    -1275
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarte Mistrzostwa Gdańska o Puchar Rektora Uniwersytetu Gdańskiego



	Krzysztof Mówka 147.75 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mieczysław     Pastuszak             100.33 -  343: 351   50
    2    23 Agata          Bojarska              100.00 +  365: 262  150
    3    10 Grzegorz       Pukniel               119.60 +  440: 304  170
    4     7 Dariusz        Białobrzewski         124.81 +  396: 315  175
    5     6 Czesław        Grajewski             123.05 +  482: 271  173
    6     7 Rafał          Lenartowski           146.55 -  378: 429   97
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              124.27 +  424: 341  174
    8     7 Maria          Krzyżanowska          112.46 +  425: 294  162
    9     3 Miłosz         Wrzałek               146.78 +  365: 348  197
   10     1 Radosław       Jachna                136.26 +  473: 388  186
   11     2 Michał         Garnowski             121.41 +  360: 329  171
   12     1 Radosław       Jachna                136.26 +  376: 368  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1891  / 12 157.58




	Miłosz Wrzałek 146.78 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paweł          Zadlewski             100.00 +  433: 173  150
    2    12 Sylwia         Łada                  100.00 +  503: 315  150
    3     1 Łukasz         Baranowski            121.88 +  477: 362  172
    4     1 Krzysztof      Sporczyk              124.27 +  459: 328  174
    5     2 Maciej         Kuczyński             120.82 -  311: 407   71
    6     4 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  309: 384   50
    7     6 Mateusz        Borsuk                137.18 +  388: 370  187
    8     5 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  410: 406  191
    9     3 Krzysztof      Mówka                 147.75 -  348: 365   98
   10     6 Czesław        Grajewski             123.05 +  418: 414  173
   11     5 Rafał          Wesołowski            134.06 +  397: 390  184
   12     2 Rafał          Lenartowski           146.55 -  355: 462   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Rafał Lenartowski 146.55 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paulina        Naplocha              100.00 +  427: 205  150
    2    16 Maciej         Kuczyński             120.82 -  404: 415   71
    3    15 Lech           Boszko                100.00 +  520: 280  150
    4     6 Mieczysław     Pastuszak             100.33 +  527: 244  150
    5     3 Radosław       Jachna                136.26 -  327: 351   86
    6     7 Krzysztof      Mówka                 147.75 +  429: 378  198
    7     4 Irena          Sołdan                131.34 +  380: 349  181
    8     2 Rafał          Wesołowski            134.06 +  481: 362  184
    9     2 Jolanta        Chłopińska            123.09 -  354: 444   73
   10     4 Maria          Krzyżanowska          112.46 +  479: 337  162
   11     3 Grzegorz       Łukasik               124.86 +  333: 307  175
   12     2 Miłosz         Wrzałek               146.78 +  462: 355  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Tomasz Zwoliński 141.22 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Dejna                 100.00 +  488: 236  150
    2     5 Alina          Białobrzewska         114.26 -  361: 430   64
    3    12 Marta          Bajorek               110.07 +  375: 369  160
    4    12 Agnieszka      Kozak                 107.35 -  347: 394   57
    5    14 Krzysztof      Zawadzki              100.37 +  475: 286  150
    6     8 Paweł          Morga                 119.20 +  352: 303  169
    7    10 Dariusz        Jarosławski           114.08 +  410: 320  164
    8     5 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  406: 410   97
    9     7 Marcela        Wołowiec              109.64 +  549: 302  160
   10     5 Krzysztof      Sporczyk              124.27 +  492: 338  174
   11     1 Radosław       Jachna                136.26 -  319: 452   86
   12     5 Jolanta        Chłopińska            123.09 +  525: 326  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Kamil Kister 139.88 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Teresa         Prystupa              100.00 +  494: 301  150
    2     4 Mateusz        Borsuk                137.18 +  321: 319  187
    3     2 Irena          Sołdan                131.34 +  450: 325  181
    4     5 Maciej         Kuczyński             120.82 -  327: 335   71
    5    12 Dariusz        Białobrzewski         124.81 -  323: 386   75
    6    16 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  451: 274  150
    7    12 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 +  415: 248  158
    8     6 Michał         Garnowski             121.41 -  389: 430   71
    9     9 Rafał          Stachowski            112.50 +  384: 305  163
   10     8 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 +  407: 314  157
   11     4 Jolanta        Chłopińska            123.09 +  432: 388  173
   12     3 Michał         Garnowski             121.41 +  484: 383  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Mateusz Borsuk 137.18 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Lidia          Żywna                 100.00 +  404: 367  150
    2     4 Kamil          Kister                139.88 -  319: 321   90
    3    25 Beata          Zalewska              100.00 +  454: 320  150
    4    16 Monika         Krzysztofek           109.53 -  349: 395   60
    5    17 Sylwia         Łada                  100.00 +  420: 241  150
    6    12 Grażyna        Kula                  111.08 +  351: 297  161
    7     6 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  370: 388   97
    8    12 Agnieszka      Kozak                 107.35 +  455: 299  157
    9    10 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  456: 272  150
   10     7 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  395: 356  150
   11     6 Łukasz         Baranowski            121.88 +  316: 306  172
   12     4 Grzegorz       Łukasik               124.86 +  430: 376  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Radosław Jachna 136.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Onoszko               100.00 +  428: 364  150
    2    15 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  436: 309  150
    3     6 Michał         Garnowski             121.41 +  443: 350  171
    4     3 Marcela        Wołowiec              109.64 +  401: 398  160
    5     3 Rafał          Lenartowski           146.55 +  351: 327  197
    6     2 Jolanta        Chłopińska            123.09 +  431: 318  173
    7     1 Rafał          Wesołowski            134.06 +  427: 320  184
    8     1 Ireneusz       Moralewicz            126.20 +  461: 441  176
    9     1 Grzegorz       Łukasik               124.86 -  376: 386   75
   10     1 Krzysztof      Mówka                 147.75 -  388: 473   98
   11     1 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  452: 319  191
   12     1 Krzysztof      Mówka                 147.75 -  368: 376   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 12 151.92




	Rafał Wesołowski 134.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Emilia         Zamelska              100.00 +  409: 306  150
    2     2 Grzegorz       Pukniel               119.60 +  468: 349  170
    3     5 Rafał          Stachowski            112.50 +  389: 345  163
    4     4 Alina          Białobrzewska         114.26 +  391: 308  164
    5     1 Jolanta        Chłopińska            123.09 +  414: 355  173
    6     1 Maciej         Kuczyński             120.82 +  430: 319  171
    7     1 Radosław       Jachna                136.26 -  320: 427   86
    8     2 Rafał          Lenartowski           146.55 -  362: 481   97
    9     4 Łukasz         Baranowski            121.88 +  384: 275  172
   10     3 Grzegorz       Łukasik               124.86 -  368: 372   75
   11     5 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  390: 397   97
   12     6 Grzegorz       Koczkodon             133.54 -  315: 321   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Grzegorz Koczkodon 133.54 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Wawryn                100.00 +  406: 243  150
    2     3 Irena          Sołdan                131.34 -  377: 436   81
    3    17 Krzysztof      Zawadzki              100.37 -  340: 366   50
    4    20 Agata          Bojarska              100.00 +  429: 283  150
    5    15 Marta          Bajorek               110.07 +  406: 353  160
    6    11 Agnieszka      Kozak                 107.35 +  326: 308  157
    7     8 Dariusz        Białobrzewski         124.81 +  414: 287  175
    8     8 Grzegorz       Łukasik               124.86 -  424: 487   75
    9    11 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  380: 433   57
   10    11 Lucyna         Śniadach              108.40 +  368: 295  158
   11     9 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  442: 282  150
   12     6 Rafał          Wesołowski            134.06 +  321: 315  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Irena Sołdan 131.34 Sopot             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Dębski                100.00 +  498: 163  150
    2     3 Grzegorz       Koczkodon             133.54 +  436: 377  184
    3     2 Kamil          Kister                139.88 -  325: 450   90
    4     9 Rafał          Stachowski            112.50 +  477: 361  163
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              124.27 +  429: 324  174
    6     5 Dariusz        Jarosławski           114.08 +  378: 375  164
    7     4 Rafał          Lenartowski           146.55 -  349: 380   97
    8     4 Łukasz         Baranowski            121.88 -  316: 446   72
    9     8 Czesław        Grajewski             123.05 -  258: 470   73
   10    13 Tomasz         Lewiński              100.81 +  418: 295  151
   11     8 Marta          Bajorek               110.07 +  320: 295  160
   12     8 Łukasz         Baranowski            121.88 -  397: 421   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Ireneusz Moralewicz 126.20 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Barbara        Boszko                100.00 +  518: 307  150
    2     1 Rafał          Stachowski            112.50 -  328: 386   63
    3    13 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  421: 254  150
    4     8 Michał         Garnowski             121.41 +  455: 338  171
    5     5 Paweł          Morga                 119.20 +  483: 344  169
    6     3 Damian         Łupiński              100.00 +  504: 384  150
    7     2 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  307: 418   50
    8     1 Radosław       Jachna                136.26 -  441: 461   86
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  324: 471   74
   10    10 Anita          Bruska                120.64 +  381: 364  171
   11     7 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  298: 397   57
   12    10 Alina          Białobrzewska         114.26 +  356: 325  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Grzegorz Łukasik 124.86 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Lech           Boszko                100.00 +  446: 307  150
    2    10 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 -  380: 428   58
    3    16 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  343: 330  150
    4    17 Krzysztof      Zawadzki              100.37 +  456: 360  150
    5     7 Agnieszka      Kozak                 107.35 +  430: 328  157
    6     6 Alina          Białobrzewska         114.26 +  490: 293  164
    7     3 Maciej         Kuczyński             120.82 -  280: 340   71
    8     8 Grzegorz       Koczkodon             133.54 +  487: 424  184
    9     1 Radosław       Jachna                136.26 +  386: 376  186
   10     3 Rafał          Wesołowski            134.06 +  372: 368  184
   11     3 Rafał          Lenartowski           146.55 -  307: 333   97
   12     4 Mateusz        Borsuk                137.18 -  376: 430   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Dariusz Białobrzewski 124.81 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agata          Bojarska              100.00 +  455: 261  150
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  395: 505   74
    3    11 Maria          Krzyżanowska          112.46 +  453: 367  162
    4     7 Krzysztof      Mówka                 147.75 -  315: 396   98
    5    12 Kamil          Kister                139.88 +  386: 323  190
    6    10 Anita          Bruska                120.64 +  403: 337  171
    7     8 Grzegorz       Koczkodon             133.54 -  287: 414   84
    8    11 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  365: 367   57
    9    15 Tomasz         Lewiński              100.81 -  338: 373   51
   10    20 Sylwia         Łada                  100.00 +  461: 339  150
   11    13 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  349: 338  150
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              124.27 +  381: 315  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Krzysztof Sporczyk 124.27 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Beata          Zalewska              100.00 +  387: 293  150
    2     7 Dariusz        Białobrzewski         124.81 +  505: 395  175
    3     4 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 +  368: 360  158
    4     1 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  328: 459   97
    5     4 Irena          Sołdan                131.34 -  324: 429   81
    6    18 Monika         Krzysztofek           109.53 +  396: 290  160
    7     9 Krzysztof      Mówka                 147.75 -  341: 424   98
    8    14 Teresa         Prystupa              100.00 +  361: 251  150
    9     6 Ireneusz       Moralewicz            126.20 +  471: 324  176
   10     5 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  338: 492   91
   11    12 Alina          Białobrzewska         114.26 -  342: 355   64
   12    11 Dariusz        Białobrzewski         124.81 -  315: 381   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Jolanta Chłopińska 123.09 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wioletta       Kamińska              100.00 +  453: 239  150
    2     9 Agnieszka      Kozak                 107.35 +  466: 372  157
    3     3 Wojciech       Silnicki              100.00 +  391: 389  150
    4     2 Paweł          Morga                 119.20 +  604: 314  169
    5     1 Rafał          Wesołowski            134.06 -  355: 414   84
    6     2 Radosław       Jachna                136.26 -  318: 431   86
    7     5 Damian         Łupiński              100.00 +  438: 362  150
    8     3 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  368: 325  150
    9     2 Rafał          Lenartowski           146.55 +  444: 354  197
   10     2 Michał         Garnowski             121.41 -  407: 418   71
   11     4 Kamil          Kister                139.88 -  388: 432   90
   12     5 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  326: 525   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Czesław Grajewski 123.05 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kasper         Kamiński              100.00 +  424: 159  150
    2    17 Krzysztof      Zawadzki              100.37 +  422: 320  150
    3     7 Marcela        Wołowiec              109.64 -  406: 411   60
    4    11 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  418: 288  150
    5     6 Krzysztof      Mówka                 147.75 -  271: 482   98
    6    13 Rafał          Stachowski            112.50 -  330: 335   63
    7    14 Monika         Krzysztofek           109.53 +  292: 285  160
    8    15 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 +  414: 288  158
    9     8 Irena          Sołdan                131.34 +  470: 258  181
   10     6 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  414: 418   97
   11    10 Agnieszka      Kozak                 107.35 +  415: 284  157
   12     7 Maria          Krzyżanowska          112.46 +  327: 316  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Łukasz Baranowski 121.88 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  431: 283  150
    2    13 Mieczysław     Pastuszak             100.33 +  389: 386  150
    3     1 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  362: 477   97
    4    15 Dariusz        Jarosławski           114.08 -  346: 383   64
    5    16 Lidia          Żywna                 100.00 +  385: 324  150
    6    17 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  429: 374  150
    7     7 Grzegorz       Pukniel               119.60 +  477: 336  170
    8     4 Irena          Sołdan                131.34 +  446: 316  181
    9     4 Rafał          Wesołowski            134.06 -  275: 384   84
   10     9 Alina          Białobrzewska         114.26 +  344: 316  164
   11     6 Mateusz        Borsuk                137.18 -  306: 316   87
   12     8 Irena          Sołdan                131.34 +  421: 397  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Michał Garnowski 121.41 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  420: 289  150
    2    18 Tomasz         Lewiński              100.81 +  377: 317  151
    3     6 Radosław       Jachna                136.26 -  350: 443   86
    4     8 Ireneusz       Moralewicz            126.20 -  338: 455   76
    5    21 Jakub          Onoszko               100.00 +  426: 329  150
    6    19 Sławomir       Długosz               108.72 +  458: 244  159
    7    11 Rafał          Stachowski            112.50 +  460: 362  163
    8     6 Kamil          Kister                139.88 +  430: 389  190
    9     5 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  380: 315  150
   10     2 Jolanta        Chłopińska            123.09 +  418: 407  173
   11     2 Krzysztof      Mówka                 147.75 -  329: 360   98
   12     3 Kamil          Kister                139.88 -  383: 484   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Maciej Kuczyński 120.82 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aleksandra     Zedlewska             100.00 +  346: 323  150
    2    16 Rafał          Lenartowski           146.55 +  415: 404  197
    3     9 Alina          Białobrzewska         114.26 =  357: 357  114
    4     5 Kamil          Kister                139.88 +  335: 327  190
    5     2 Miłosz         Wrzałek               146.78 +  407: 311  197
    6     1 Rafał          Wesołowski            134.06 -  319: 430   84
    7     3 Grzegorz       Łukasik               124.86 +  340: 280  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  /  7 158.14




	Anita Bruska 120.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Kozłowska             100.00 +  416: 246  150
    2    19 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  345: 470   50
    3    19 Sławomir       Długosz               108.72 +  380: 377  159
    4    10 Damian         Łupiński              100.00 -  355: 362   50
    5    19 Lech           Boszko                100.00 +  373: 241  150
    6    10 Dariusz        Białobrzewski         124.81 -  337: 403   75
    7    16 Tomasz         Lewiński              100.81 +  343: 326  151
    8    17 Alina          Białobrzewska         114.26 -  265: 426   64
    9    20 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 +  369: 283  158
   10    10 Ireneusz       Moralewicz            126.20 -  364: 381   76
   11    19 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  372: 317  150
   12    13 Marcela        Wołowiec              109.64 +  349: 331  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Grzegorz Pukniel 119.60 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kinga          Grabarczyk            100.00 +  506: 229  150
    2     2 Rafał          Wesołowski            134.06 -  349: 468   84
    3    10 Krzysztof      Mówka                 147.75 -  304: 440   98
    4    19 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 +  442: 278  157
    5    13 Mieczysław     Pastuszak             100.33 +  412: 338  150
    6     9 Wojciech       Silnicki              100.00 +  450: 238  150
    7     7 Łukasz         Baranowski            121.88 -  336: 477   72
    8     9 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  315: 429   50
    9    14 Agnieszka      Kozak                 107.35 -  289: 371   57
   10    19 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 -  331: 434   58
   11    23 Lidia          Żywna                 100.00 +  403: 395  150
   12    19 Damian         Łupiński              100.00 +  369: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Paweł Morga 119.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  467: 277  150
    2     6 Marta          Bajorek               110.07 +  363: 295  160
    3     8 Dariusz        Jarosławski           114.08 +  403: 268  164
    4     2 Jolanta        Chłopińska            123.09 -  314: 604   73
    5     5 Ireneusz       Moralewicz            126.20 -  344: 483   76
    6     8 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  303: 352   91
    7    17 Teresa         Prystupa              100.00 -  310: 351   50
    8    18 Rafał          Stachowski            112.50 -  372: 411   63
    9    24 Tomasz         Klunder               100.00 +  443: 249  150
   10    21 Paulina        Naplocha              100.00 +  446: 250  150
   11    15 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  369: 291  150
   12    12 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  368: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Alina Białobrzewska 114.26 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  391: 282  150
    2     5 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  430: 361  191
    3     9 Maciej         Kuczyński             120.82 =  357: 357  121
    4     4 Rafał          Wesołowski            134.06 -  308: 391   84
    5    11 Wojciech       Silnicki              100.00 +  376: 288  150
    6     6 Grzegorz       Łukasik               124.86 -  293: 490   75
    7    13 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  344: 403   62
    8    17 Anita          Bruska                120.64 +  426: 265  171
    9    12 Damian         Łupiński              100.00 +  414: 378  150
   10     9 Łukasz         Baranowski            121.88 -  316: 344   72
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              124.27 +  355: 342  174
   12    10 Ireneusz       Moralewicz            126.20 -  325: 356   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Dariusz  Jarosławski 114.08 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Emilia         Wylandowska           100.00 +  387: 208  150
    2     8 Damian         Łupiński              100.00 +  397: 317  150
    3     8 Paweł          Morga                 119.20 -  268: 403   69
    4    15 Łukasz         Baranowski            121.88 +  383: 346  172
    5    10 Marcela        Wołowiec              109.64 +  433: 333  160
    6     5 Irena          Sołdan                131.34 -  375: 378   81
    7    10 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  320: 410   91
    8    16 Lech           Boszko                100.00 -  305: 342   50
    9    16 Andrzej        Burczyk               100.00 -  311: 361   50
   10    23 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  270: 333   50
   11    24 Beata          Zalewska              100.00 +  344: 281  150
   12    21 Wojciech       Silnicki              100.00 -  344: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Rafał Stachowski 112.50 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  415: 368  150
    2     1 Ireneusz       Moralewicz            126.20 +  386: 328  176
    3     5 Rafał          Wesołowski            134.06 -  345: 389   84
    4     9 Irena          Sołdan                131.34 -  361: 477   81
    5    18 Aleksandra     Zedlewska             100.00 +  340: 268  150
    6    13 Czesław        Grajewski             123.05 +  335: 330  173
    7    11 Michał         Garnowski             121.41 -  362: 460   71
    8    18 Paweł          Morga                 119.20 +  411: 372  169
    9     9 Kamil          Kister                139.88 -  305: 384   90
   10    15 Andrzej        Burczyk               100.00 +  338: 317  150
   11    14 Monika         Krzysztofek           109.53 +  414: 336  160
   12     9 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 +  478: 322  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Maria Krzyżanowska 112.46 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  369: 260  150
    2    11 Marcela        Wołowiec              109.64 -  319: 359   60
    3    11 Dariusz        Białobrzewski         124.81 -  367: 453   75
    4    21 Beata          Zalewska              100.00 +  433: 312  150
    5    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  440: 311  150
    6    15 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 +  437: 298  157
    7    13 Alina          Białobrzewska         114.26 +  403: 344  164
    8     7 Krzysztof      Mówka                 147.75 -  294: 425   98
    9    13 Lech           Boszko                100.00 +  426: 323  150
   10     4 Rafał          Lenartowski           146.55 -  337: 479   97
   11    11 Krzysztof      Zawadzki              100.37 +  423: 295  150
   12     7 Czesław        Grajewski             123.05 -  316: 327   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Grażyna Kula 111.08 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Burczyk               100.00 +  347: 282  150
    2    14 Wojciech       Silnicki              100.00 -  369: 383   50
    3    26 Teresa         Prystupa              100.00 +  411: 325  150
    4    14 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  342: 406   50
    5    22 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  382: 233  150
    6    12 Mateusz        Borsuk                137.18 -  297: 351   87
    7    19 Agata          Bojarska              100.00 +  388: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  7 112.43




	Marta Bajorek 110.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Klunder               100.00 +  389: 225  150
    2     6 Paweł          Morga                 119.20 -  295: 363   69
    3    12 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  369: 375   91
    4    22 Teresa         Prystupa              100.00 +  333: 295  150
    5    15 Grzegorz       Koczkodon             133.54 -  353: 406   84
    6    20 Jakub          Onoszko               100.00 -  288: 297   50
    7    26 Tomasz         Szczodry              100.00 +  390: 182  150
    8    22 Agata          Bojarska              100.00 +  436: 249  150
    9    17 Lidia          Żywna                 100.00 +  344: 290  150
   10    18 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  378: 286  150
   11     8 Irena          Sołdan                131.34 -  295: 320   81
   12    14 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  422: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Marcela Wołowiec 109.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  437: 332  150
    2    11 Maria          Krzyżanowska          112.46 +  359: 319  162
    3     7 Czesław        Grajewski             123.05 +  411: 406  173
    4     3 Radosław       Jachna                136.26 -  398: 401   86
    5    10 Dariusz        Jarosławski           114.08 -  333: 433   64
    6    14 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 -  304: 318   58
    7    15 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  417: 381  150
    8    13 Andrzej        Burczyk               100.00 +  342: 311  150
    9     7 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  302: 549   91
   10    14 Monika         Krzysztofek           109.53 -  303: 330   60
   11    17 Lech           Boszko                100.00 +  415: 348  150
   12    13 Anita          Bruska                120.64 -  331: 349   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Monika Krzysztofek 109.53 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  340: 347   50
    2    24 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  301: 247  150
    3    21 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  406: 275  150
    4    16 Mateusz        Borsuk                137.18 +  395: 349  187
    5     9 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  290: 299   50
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  290: 396   74
    7    14 Czesław        Grajewski             123.05 -  285: 292   73
    8    28 Michał         Wawryn                100.00 +  355: 229  150
    9    18 Mieczysław     Pastuszak             100.33 +  412: 341  150
   10    14 Marcela        Wołowiec              109.64 +  330: 303  160
   11    14 Rafał          Stachowski            112.50 -  336: 414   63
   12    16 Tomasz         Lewiński              100.81 +  405: 280  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Sławomir Długosz 108.72 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Wojciech       Silnicki              100.00 -  302: 429   50
    2    31 Kinga          Grabarczyk            100.00 +  349: 277  150
    3    19 Anita          Bruska                120.64 -  377: 380   71
    4    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  362: 372   50
    5    26 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  401: 306  150
    6    19 Michał         Garnowski             121.41 -  244: 458   71
    7    25 Krzysztof      Zawadzki              100.37 +  354: 317  150
    8    24 Jakub          Onoszko               100.00 -  315: 417   50
    9    26 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  324: 288  150
   10    25 Dorota         Modrzyńska            100.00 -  314: 319   50
   11    25 Tomasz         Klunder               100.00 +  391: 284  150
   12    22 Sylwia         Łada                  100.00 +  383: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Lucyna Śniadach 108.40 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  388: 310  150
    9    22 Teresa         Prystupa              100.00 +  366: 291  150
   10    11 Grzegorz       Koczkodon             133.54 -  295: 368   84
   11    22 Dorota         Modrzyńska            100.00 -  268: 376   50
   12    23 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  349: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  5 116.80




	Agnieszka Piotrowicz 108.38 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  374: 258  150
    2    10 Grzegorz       Łukasik               124.86 +  428: 380  175
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  360: 368   74
    4    18 Barbara        Boszko                100.00 +  326: 222  150
    5     8 Damian         Łupiński              100.00 -  319: 357   50
    6    14 Marcela        Wołowiec              109.64 +  318: 304  160
    7    12 Kamil          Kister                139.88 -  248: 415   90
    8    15 Czesław        Grajewski             123.05 -  288: 414   73
    9    20 Anita          Bruska                120.64 -  283: 369   71
   10    19 Grzegorz       Pukniel               119.60 +  434: 331  170
   11    20 Wojciech       Silnicki              100.00 +  332: 297  150
   12    18 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  351: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Agnieszka Kaczkowska 107.37 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Damian         Łupiński              100.00 -  304: 455   50
    2    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  427: 200  150
    3    24 Dagmara        Orłowska              100.00 +  419: 242  150
    4    19 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  278: 442   70
    5    25 Tomasz         Klunder               100.00 +  338: 320  150
    6    15 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  298: 437   62
    7    24 Barbara        Boszko                100.00 +  410: 348  150
    8    11 Dariusz        Białobrzewski         124.81 +  367: 365  175
    9    11 Grzegorz       Koczkodon             133.54 +  433: 380  184
   10     8 Kamil          Kister                139.88 -  314: 407   90
   11     7 Ireneusz       Moralewicz            126.20 +  397: 298  176
   12     9 Rafał          Stachowski            112.50 -  322: 478   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Agnieszka Kozak 107.35 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  384: 360  150
    2     9 Jolanta        Chłopińska            123.09 -  372: 466   73
    3    22 Tomasz         Lewiński              100.81 +  380: 287  151
    4    12 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  394: 347  191
    5     7 Grzegorz       Łukasik               124.86 -  328: 430   75
    6    11 Grzegorz       Koczkodon             133.54 -  308: 326   84
    7    18 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  291: 272  150
    8    12 Mateusz        Borsuk                137.18 -  299: 455   87
    9    14 Grzegorz       Pukniel               119.60 +  371: 289  170
   10    12 Damian         Łupiński              100.00 +  394: 254  150
   11    10 Czesław        Grajewski             123.05 -  284: 415   73
   12    15 Zuzanna        Cichoń                100.00 -  343: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Tomasz Lewiński 100.81 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Dagmara        Orłowska              100.00 +  309: 284  150
    2    18 Michał         Garnowski             121.41 -  317: 377   71
    3    22 Agnieszka      Kozak                 107.35 -  287: 380   57
    4    23 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  363: 400   50
    5    28 Joanna         Kozłowska             100.00 +  369: 295  150
    6    26 Michał         Wawryn                100.00 +  367: 295  150
    7    16 Anita          Bruska                120.64 -  326: 343   71
    8    26 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  391: 323  150
    9    15 Dariusz        Białobrzewski         124.81 +  373: 338  175
   10    13 Irena          Sołdan                131.34 -  295: 418   81
   11    16 Damian         Łupiński              100.00 +  360: 359  150
   12    16 Monika         Krzysztofek           109.53 -  280: 405   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Krzysztof Zawadzki 100.37 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Tomasz         Szczodry              100.00 +  341: 282  150
    2    17 Czesław        Grajewski             123.05 -  320: 422   73
    3    17 Grzegorz       Koczkodon             133.54 +  366: 340  184
    4    17 Grzegorz       Łukasik               124.86 -  360: 456   75
    5    14 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  286: 475   91
    6    25 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  384: 288  150
    7    25 Sławomir       Długosz               108.72 -  317: 354   59
    8    25 Barbara        Boszko                100.00 +  400:   1  150
    9    23 Jakub          Onoszko               100.00 +  297: 243  150
   10    16 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 +  367: 296  150
   11    11 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  295: 423   62
   12    17 Andrzej        Burczyk               100.00 -  292: 476   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Mieczysław Pastuszak 100.33 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Mówka                 147.75 +  351: 343  198
    2    13 Łukasz         Baranowski            121.88 -  386: 389   72
    3    23 Tomasz         Szczodry              100.00 +  413: 306  150
    4     6 Rafał          Lenartowski           146.55 -  244: 527   97
    5    13 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  338: 412   70
    6    21 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  384: 343  150
    7    21 Aleksandra     Zedlewska             100.00 +  384: 317  150
    8    10 Damian         Łupiński              100.00 -  353: 374   50
    9    18 Monika         Krzysztofek           109.53 -  341: 412   60
   10    22 Teresa         Prystupa              100.00 +  390: 325  150
   11    18 Andrzej        Burczyk               100.00 -  331: 338   50
   12    20 Lidia          Żywna                 100.00 -  326: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Andrzej Bednaruk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Baranowski            121.88 -  283: 431   72
    2    36 Wojciech       Dębski                100.00 +  429: 130  150
    3    27 Anna           Gliniecka             100.00 +  429: 250  150
    4    11 Czesław        Grajewski             123.05 -  288: 418   73
    5    24 Barbara        Boszko                100.00 +  336: 259  150
    6    16 Kamil          Kister                139.88 -  274: 451   90
    7    15 Marcela        Wołowiec              109.64 -  381: 417   60
    8    21 Maria          Kożyczkowska          100.00 -  292: 357   50
    9    25 Joanna         Kozłowska             100.00 +  310: 236  150
   10    26 Jakub          Onoszko               100.00 +  384: 359  150
   11    15 Paweł          Morga                 119.20 -  291: 369   69
   12    23 Lucyna         Śniadach              108.40 -  268: 349   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Agata Bojarska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Białobrzewski         124.81 -  261: 455   75
    2    23 Krzysztof      Mówka                 147.75 -  262: 365   98
    3    35 Paweł          Zadlewski             100.00 +  399: 192  150
    4    20 Grzegorz       Koczkodon             133.54 -  283: 429   84
    5    32 Kinga          Grabarczyk            100.00 +  342: 284  150
    6    22 Zuzanna        Cichoń                100.00 +  383: 300  150
    7    19 Grażyna        Kula                  111.08 -  260: 388   61
    8    22 Marta          Bajorek               110.07 -  249: 436   60
    9    30 Beata          Zalewska              100.00 -  228: 277   50
   10    27 Lidia          Żywna                 100.00 -  307: 455   50
   11    31 Barbara        Boszko                100.00 -  270: 338   50
   12    32 Emilia         Wylandowska           100.00 +  353: 211  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Barbara Boszko 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ireneusz       Moralewicz            126.20 -  307: 518   76
    2    27 Michał         Wawryn                100.00 +  340: 273  150
    3    20 Aleksandra     Zedlewska             100.00 +  307: 243  150
    4    18 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 -  222: 326   58
    5    24 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  259: 336   50
    6    30 Sylwia         Łada                  100.00 +  346: 327  150
    7    24 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  348: 410   57
    8    25 Krzysztof      Zawadzki              100.37 -    1: 400   50
   10    30 Joanna         Kozłowska             100.00 -  272: 306   50
   11    31 Agata          Bojarska              100.00 +  338: 270  150
   12    31 Anna           Lenartowska           100.00 +  339: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 11  99.18




	Lech Boszko 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Łukasik               124.86 -  307: 446   75
    2    28 Wioletta       Kamińska              100.00 +  368: 220  150
    3    15 Rafał          Lenartowski           146.55 -  280: 520   97
    4    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  339: 289  150
    5    19 Anita          Bruska                120.64 -  241: 373   71
    6    24 Lidia          Żywna                 100.00 +  390: 282  150
    7    20 Wojciech       Silnicki              100.00 +  373: 331  150
    8    16 Dariusz        Jarosławski           114.08 +  342: 305  164
    9    13 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  323: 426   62
   10    17 Zuzanna        Cichoń                100.00 -  264: 356   50
   11    17 Marcela        Wołowiec              109.64 -  348: 415   60
   12    24 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  392: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Andrzej Burczyk 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Grażyna        Kula                  111.08 -  282: 347   61
    2    20 Lidia          Żywna                 100.00 -  317: 342   50
    3    31 Tomasz         Klunder               100.00 -  276: 298   50
    4    33 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  388: 257  150
    5    29 Dagmara        Orłowska              100.00 +  445: 261  150
    6    23 Beata          Zalewska              100.00 +  386: 244  150
    7    23 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  312: 300  150
    8    13 Marcela        Wołowiec              109.64 -  311: 342   60
    9    16 Dariusz        Jarosławski           114.08 +  361: 311  164
   10    15 Rafał          Stachowski            112.50 -  317: 338   63
   11    18 Mieczysław     Pastuszak             100.33 +  338: 331  150
   12    17 Krzysztof      Zawadzki              100.37 +  476: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Zuzanna Cichoń 100.00 Korsze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 -  258: 374   58
    2    25 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  415: 337  150
    3    16 Grzegorz       Łukasik               124.86 -  330: 343   75
    4    26 Michał         Wawryn                100.00 +  406: 255  150
    5    26 Sławomir       Długosz               108.72 -  306: 401   59
    6    22 Agata          Bojarska              100.00 -  300: 383   50
    7    27 Tomasz         Klunder               100.00 +  413: 272  150
    8    20 Aleksandra     Zedlewska             100.00 +  400:   1  150
    9    19 Sylwia         Łada                  100.00 +  381: 314  150
   10    17 Lech           Boszko                100.00 +  356: 264  150
   11     9 Grzegorz       Koczkodon             133.54 -  282: 442   84
   12    15 Agnieszka      Kozak                 107.35 +  355: 343  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  236: 488   91
    2    30 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  200: 427   57
    3    34 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  235: 379   50
    4    37 Wojciech       Dębski                100.00 -  207: 280   50
    5    37 Paweł          Zadlewski             100.00 -  218: 262   50
    6    37 Wioletta       Kamińska              100.00 -  175: 320   50
    7    37 Kasper         Kamiński              100.00 +  237: 236  150
    8    37 Anna           Lenartowska           100.00 -  147: 388   50
    9    34 Emilia         Wylandowska           100.00 -  215: 367   50
   10    35 PAUZA
   11    33 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  270: 265  150
   12    34 Kasper         Kamiński              100.00 +  287: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     898  / 11  81.64




	Wojciech  Dębski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                131.34 -  163: 498   81
    2    36 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  130: 429   50
    3    37 Emilia         Zamelska              100.00 -  170: 326   50
    4    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  280: 207  150
    5    35 Michał         Wawryn                100.00 -  207: 356   50
    6    36 Teresa         Gruszczyńska          100.00 -  200: 292   50
    7    36 Wioletta       Kamińska              100.00 -  211: 277   50
    8    36 Paweł          Zadlewski             100.00 +  400:   1  150
    9    33 Kasper         Kamiński              100.00 +  280: 263  150
   10    31 Beata          Zalewska              100.00 -  180: 465   50
   11    34 Anna           Lenartowska           100.00 -  214: 358   50
   12    33 Teresa         Gruszczyńska          100.00 -  213: 259   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  / 12  77.58




	Anna Gliniecka 100.00 Grabiny - Zameczek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Sylwia         Łada                  100.00 -  239: 361   50
    2    29 Emilia         Zamelska              100.00 +  281: 208  150
    3    27 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  250: 429   50
    4    32 Tomasz         Szczodry              100.00 -  220: 251   50
    5    33 Dorota         Modrzyńska            100.00 -  262: 314   50
    6    32 Joanna         Kozłowska             100.00 +  322: 260  150
    7    31 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  264: 317   50
    8    35 Kasper         Kamiński              100.00 +  345: 188  150
    9    31 Paulina        Naplocha              100.00 -  229: 475   50
   10    28 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  350: 336  150
   11    28 Jakub          Onoszko               100.00 -  282: 367   50
   12    30 Michał         Wawryn                100.00 +  387: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 12  91.67




	Kinga Grabarczyk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  229: 506   70
    2    31 Sławomir       Długosz               108.72 -  277: 349   59
    3    30 Jakub          Onoszko               100.00 -  236: 290   50
    4    35 Paweł          Zadlewski             100.00 +  277: 268  150
    5    32 Agata          Bojarska              100.00 -  284: 342   50
    6    34 Kasper         Kamiński              100.00 +  309: 181  150
    7    28 Lidia          Żywna                 100.00 -  210: 337   50
    8    31 Paulina        Naplocha              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  /  8  78.62




	Teresa Gruszczyńska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  260: 369   62
    2    24 Monika         Krzysztofek           109.53 -  247: 301   60
    3    29 Maria          Kożyczkowska          100.00 -  313: 344   50
    4    34 Emilia         Wylandowska           100.00 +  231: 229  150
    5    31 Teresa         Prystupa              100.00 -  236: 352   50
    6    36 Wojciech       Dębski                100.00 +  292: 200  150
    7    30 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  251: 282   50
    8    30 Emilia         Zamelska              100.00 +  400:   1  150
    9    29 Dorota         Modrzyńska            100.00 -  223: 324   50
   10    33 Tomasz         Szczodry              100.00 -  241: 278   50
   11    33 Mirosław       Dejna                 100.00 -  265: 270   50
   12    33 Wojciech       Dębski                100.00 +  259: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  / 12  85.17




	Wioletta Kamińska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jolanta        Chłopińska            123.09 -  239: 453   73
    2    28 Lech           Boszko                100.00 -  220: 368   50
    3    33 Joanna         Kozłowska             100.00 -  240: 269   50
    4    36 Kasper         Kamiński              100.00 -  320: 400   50
    5    36 Emilia         Wylandowska           100.00 -  197: 311   50
    6    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  320: 175  150
    7    36 Wojciech       Dębski                100.00 +  277: 211  150
    8    32 Tomasz         Klunder               100.00 -  178: 380   50
    9    32 Anna           Lenartowska           100.00 -  214: 302   50
   10    32 Michał         Wawryn                100.00 -  245: 275   50
   11    32 Mirosława      Rochowicz             100.00 -  224: 368   50
   12    35 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  / 11  70.27




	Kasper Kamiński 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Czesław        Grajewski             123.05 -  159: 424   73
    2    37 Dorota         Modrzyńska            100.00 -  210: 398   50
    3    36 Michał         Wawryn                100.00 -  140: 376   50
    4    36 Wioletta       Kamińska              100.00 +  400: 320  150
    5    34 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  259: 367   50
    6    34 Kinga          Grabarczyk            100.00 -  181: 309   50
    7    37 Mirosław       Dejna                 100.00 -  236: 237   50
    8    35 Anna           Gliniecka             100.00 -  188: 345   50
    9    33 Wojciech       Dębski                100.00 -  263: 280   50
   10    34 Emilia         Wylandowska           100.00 -  251: 275   50
   11    35 PAUZA
   12    34 Mirosław       Dejna                 100.00 -  225: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  / 11  61.18




	Tomasz Klunder 100.00 Chojnice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marta          Bajorek               110.07 -  225: 389   60
    2    32 Teresa         Prystupa              100.00 -  249: 291   50
    3    31 Andrzej        Burczyk               100.00 +  298: 276  150
    4    31 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  345: 264  150
    5    25 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  320: 338   57
    6    29 Aleksandra     Zedlewska             100.00 -  294: 299   50
    7    27 Zuzanna        Cichoń                100.00 -  272: 413   50
    8    32 Wioletta       Kamińska              100.00 +  380: 178  150
    9    24 Paweł          Morga                 119.20 -  249: 443   69
   10    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  345: 317  150
   11    25 Sławomir       Długosz               108.72 -  284: 391   59
   12    28 Beata          Zalewska              100.00 +  341: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Joanna Kozłowska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anita          Bruska                120.64 -  246: 416   71
    2    26 Aleksandra     Zedlewska             100.00 -  323: 435   50
    3    33 Wioletta       Kamińska              100.00 +  269: 240  150
    4    29 Mirosława      Rochowicz             100.00 -  276: 299   50
    5    28 Tomasz         Lewiński              100.81 -  295: 369   51
    6    32 Anna           Gliniecka             100.00 -  260: 322   50
    7    35 Paweł          Zadlewski             100.00 +  304: 223  150
    8    33 Dagmara        Orłowska              100.00 +  400:   1  150
    9    25 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  236: 310   50
   10    30 Barbara        Boszko                100.00 +  306: 272  150
   11    26 Sylwia         Łada                  100.00 -  222: 474   50
   12    29 Tomasz         Szczodry              100.00 -  301: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  / 12  85.17




	Maria Kożyczkowska 100.00 Miłobądz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcela        Wołowiec              109.64 -  332: 437   60
    2    25 Zuzanna        Cichoń                100.00 -  337: 415   50
    3    29 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  344: 313  150
    4    25 Jakub          Onoszko               100.00 -  270: 331   50
    5    27 Emilia         Zamelska              100.00 +  311: 283  150
    6    28 Tomasz         Szczodry              100.00 +  346: 275  150
    7    18 Agnieszka      Kozak                 107.35 -  272: 291   57
    8    21 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  357: 292  150
    9    21 Wojciech       Silnicki              100.00 +  366: 355  150
   10    18 Marta          Bajorek               110.07 -  286: 378   60
   11    19 Anita          Bruska                120.64 -  317: 372   71
   12    24 Lech           Boszko                100.00 -  236: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Wiesław Kożyczkowski 100.00 Miłobądz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Monika         Krzysztofek           109.53 +  347: 340  160
    2    15 Radosław       Jachna                136.26 -  309: 436   86
    3    18 Damian         Łupiński              100.00 -  273: 485   50
    4    33 Andrzej        Burczyk               100.00 -  257: 388   50
    5    34 Kasper         Kamiński              100.00 +  367: 259  150
    6    21 Mieczysław     Pastuszak             100.33 -  343: 384   50
    7    31 Anna           Gliniecka             100.00 +  317: 264  150
    8    19 Wojciech       Silnicki              100.00 -  309: 331   50
    9    27 Michał         Wawryn                100.00 +  299: 229  150
   10    23 Dariusz        Jarosławski           114.08 +  333: 270  164
   11    21 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  306: 383   50
   12    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  370: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Grzegorz Krzyżowski 100.00 Sopot

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Agnieszka      Kozak                 107.35 -  360: 384   57
    2    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  398: 255  150
    3    21 Monika         Krzysztofek           109.53 -  275: 406   60
    4    23 Tomasz         Lewiński              100.81 +  400: 363  151
    5    23 Tomasz         Szczodry              100.00 +  302: 297  150
    6    17 Łukasz         Baranowski            121.88 -  374: 429   72
    7    22 Jakub          Onoszko               100.00 +  405: 279  150
    8     9 Grzegorz       Pukniel               119.60 +  429: 315  170
    9    10 Mateusz        Borsuk                137.18 -  272: 456   87
   10    16 Krzysztof      Zawadzki              100.37 -  296: 367   50
   11    21 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  383: 306  150
   12    14 Marta          Bajorek               110.07 -  279: 422   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  388: 147  150
    9    32 Wioletta       Kamińska              100.00 +  302: 214  150
   10    29 Tomasz         Klunder               100.00 -  317: 345   50
   11    34 Wojciech       Dębski                100.00 +  358: 214  150
   12    31 Barbara        Boszko                100.00 -  290: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Michał Mikołajczyk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Stachowski            112.50 -  368: 415   63
    2    19 Anita          Bruska                120.64 +  470: 345  171
    3    14 Sylwia         Łada                  100.00 +  362: 319  150
    4    14 Grażyna        Kula                  111.08 +  406: 342  161
    5     9 Monika         Krzysztofek           109.53 +  299: 290  160
    6     4 Miłosz         Wrzałek               146.78 +  384: 309  197
    7     2 Ireneusz       Moralewicz            126.20 +  418: 307  176
    8     3 Jolanta        Chłopińska            123.09 -  325: 368   73
    9     5 Michał         Garnowski             121.41 -  315: 380   71
   10     7 Mateusz        Borsuk                137.18 -  356: 395   87
   11    13 Dariusz        Białobrzewski         124.81 -  338: 349   75
   12    12 Paweł          Morga                 119.20 -  336: 368   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Dorota Modrzyńska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Alina          Białobrzewska         114.26 -  282: 391   64
    2    37 Kasper         Kamiński              100.00 +  398: 210  150
    3    13 Ireneusz       Moralewicz            126.20 -  254: 421   76
    4    31 Tomasz         Klunder               100.00 -  264: 345   50
    5    33 Anna           Gliniecka             100.00 +  314: 262  150
    6    25 Krzysztof      Zawadzki              100.37 -  288: 384   50
    7    32 Dagmara        Orłowska              100.00 +  327: 270  150
    8    26 Tomasz         Lewiński              100.81 -  323: 391   51
    9    29 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  324: 223  150
   10    25 Sławomir       Długosz               108.72 +  319: 314  159
   11    22 Lucyna         Śniadach              108.40 +  376: 268  158
   12    18 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 -  287: 351   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Lenartowski           146.55 -  205: 427   97
    2    34 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  302: 301  150
    3    28 Lidia          Żywna                 100.00 -  276: 413   50
    4    30 Lech           Boszko                100.00 -  289: 339   50
    5    30 Beata          Zalewska              100.00 -  229: 307   50
    6    35 Paweł          Zadlewski             100.00 +  423: 166  150
    7    29 Sylwia         Łada                  100.00 -  297: 309   50
    8    31 Kinga          Grabarczyk            100.00 +  400:   1  150
    9    31 Anna           Gliniecka             100.00 +  475: 229  150
   10    21 Paweł          Morga                 119.20 -  250: 446   69
   11    30 Tomasz         Szczodry              100.00 +  345: 307  150
   12    26 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  314: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Jakub Onoszko 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Radosław       Jachna                136.26 -  364: 428   86
    2    21 Tomasz         Szczodry              100.00 -  250: 344   50
    3    30 Kinga          Grabarczyk            100.00 +  290: 236  150
    4    25 Maria          Kożyczkowska          100.00 +  331: 270  150
    5    21 Michał         Garnowski             121.41 -  329: 426   71
    6    20 Marta          Bajorek               110.07 +  297: 288  160
    7    22 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  279: 405   50
    8    24 Sławomir       Długosz               108.72 +  417: 315  159
    9    23 Krzysztof      Zawadzki              100.37 -  243: 297   50
   10    26 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  359: 384   50
   11    28 Anna           Gliniecka             100.00 +  367: 282  150
   12    25 Teresa         Prystupa              100.00 +  318: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Dagmara Orłowska 100.00 Toruń

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tomasz         Lewiński              100.81 -  284: 309   51
    2    35 Paweł          Zadlewski             100.00 +  335: 229  150
    3    24 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 -  242: 419   57
    4    27 Aleksandra     Zedlewska             100.00 -  266: 318   50
    5    29 Andrzej        Burczyk               100.00 -  261: 445   50
    6    33 Emilia         Wylandowska           100.00 =  254: 254  100
    7    32 Dorota         Modrzyńska            100.00 -  270: 327   50
    8    33 Joanna         Kozłowska             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     558  /  8  69.75




	Teresa Prystupa 100.00 Zajączkowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Kister                139.88 -  301: 494   90
    2    32 Tomasz         Klunder               100.00 +  291: 249  150
    3    26 Grażyna        Kula                  111.08 -  325: 411   61
    4    22 Marta          Bajorek               110.07 -  295: 333   60
    5    31 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  352: 236  150
    6    31 Emilia         Zamelska              100.00 +  396: 278  150
    7    17 Paweł          Morga                 119.20 +  351: 310  169
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  251: 361   74
    9    22 Lucyna         Śniadach              108.40 -  291: 366   58
   10    22 Mieczysław     Pastuszak             100.33 -  325: 390   50
   11    27 Michał         Wawryn                100.00 +  359: 277  150
   12    25 Jakub          Onoszko               100.00 -  289: 318   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Mirosława Rochowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Garnowski             121.41 -  289: 420   71
    2    34 Paulina        Naplocha              100.00 -  301: 302   50
    3    32 Emilia         Wylandowska           100.00 +  371: 179  150
    4    29 Joanna         Kozłowska             100.00 +  299: 276  150
    5    22 Grażyna        Kula                  111.08 -  233: 382   61
    6    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  330: 312  150
    7    23 Andrzej        Burczyk               100.00 -  300: 312   50
    8    27 Lidia          Żywna                 100.00 -  222: 361   50
    9    26 Sławomir       Długosz               108.72 -  288: 324   59
   10    28 Anna           Gliniecka             100.00 -  336: 350   50
   11    32 Wioletta       Kamińska              100.00 +  368: 224  150
   12    27 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  309: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Wojciech Silnicki 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Sławomir       Długosz               108.72 +  429: 302  159
    2    14 Grażyna        Kula                  111.08 +  383: 369  161
    3     3 Jolanta        Chłopińska            123.09 -  389: 391   73
    4    13 Lidia          Żywna                 100.00 +  395: 251  150
    5    11 Alina          Białobrzewska         114.26 -  288: 376   64
    6     9 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  238: 450   70
    7    20 Lech           Boszko                100.00 -  331: 373   50
    8    19 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  331: 309  150
    9    21 Maria          Kożyczkowska          100.00 -  355: 366   50
   10    24 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  380: 344  150
   11    20 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 -  297: 332   58
   12    21 Dariusz        Jarosławski           114.08 +  380: 344  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Tomasz Szczodry 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krzysztof      Zawadzki              100.37 -  282: 341   50
    2    21 Jakub          Onoszko               100.00 +  344: 250  150
    3    23 Mieczysław     Pastuszak             100.33 -  306: 413   50
    4    32 Anna           Gliniecka             100.00 +  251: 220  150
    5    23 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  297: 302   50
    6    28 Maria          Kożyczkowska          100.00 -  275: 346   50
    7    26 Marta          Bajorek               110.07 -  182: 390   60
    8    34 Emilia         Wylandowska           100.00 +  265: 233  150
    9    28 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  309: 310   50
   10    33 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  278: 241  150
   11    30 Paulina        Naplocha              100.00 -  307: 345   50
   12    29 Joanna         Kozłowska             100.00 +  336: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 12  92.50




	Michał Wawryn 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Koczkodon             133.54 -  243: 406   84
    2    27 Barbara        Boszko                100.00 -  273: 340   50
    3    36 Kasper         Kamiński              100.00 +  376: 140  150
    4    26 Zuzanna        Cichoń                100.00 -  255: 406   50
    5    35 Wojciech       Dębski                100.00 +  356: 207  150
    6    26 Tomasz         Lewiński              100.81 -  295: 367   51
    7    33 Emilia         Wylandowska           100.00 +  273: 271  150
    8    28 Monika         Krzysztofek           109.53 -  229: 355   60
    9    27 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 -  229: 299   50
   10    32 Wioletta       Kamińska              100.00 +  275: 245  150
   11    27 Teresa         Prystupa              100.00 -  277: 359   50
   12    30 Anna           Gliniecka             100.00 -  257: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  / 12  87.08




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Morga                 119.20 -  277: 467   69
    2    22 Grzegorz       Krzyżowski            100.00 -  255: 398   50
    3    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  379: 235  150
    4    24 Sławomir       Długosz               108.72 +  372: 362  159
    5    20 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  311: 440   62
    6    27 Mirosława      Rochowicz             100.00 -  312: 330   50
    7    30 Teresa         Gruszczyńska          100.00 +  282: 251  150
    8    23 Lucyna         Śniadach              108.40 -  310: 388   58
    9    28 Tomasz         Szczodry              100.00 +  310: 309  150
   10    24 Wojciech       Silnicki              100.00 -  344: 380   50
   11    29 Emilia         Wylandowska           100.00 +  300: 285  150
   12    27 Mirosława      Rochowicz             100.00 -  295: 309   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Emilia Wylandowska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Jarosławski           114.08 -  208: 387   64
    2    33 Beata          Zalewska              100.00 -  252: 307   50
    3    32 Mirosława      Rochowicz             100.00 -  179: 371   50
    4    34 Teresa         Gruszczyńska          100.00 -  229: 231   50
    5    36 Wioletta       Kamińska              100.00 +  311: 197  150
    6    33 Dagmara        Orłowska              100.00 =  254: 254  100
    7    33 Michał         Wawryn                100.00 -  271: 273   50
    8    34 Tomasz         Szczodry              100.00 -  233: 265   50
    9    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  367: 215  150
   10    34 Kasper         Kamiński              100.00 +  275: 251  150
   11    29 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  285: 300   50
   12    32 Agata          Bojarska              100.00 -  211: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  / 12  80.33




	Paweł Zadlewski 100.00 Malbork

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  173: 433   97
    2    35 Dagmara        Orłowska              100.00 -  229: 335   50
    3    35 Agata          Bojarska              100.00 -  192: 399   50
    4    35 Kinga          Grabarczyk            100.00 -  268: 277   50
    5    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  262: 218  150
    6    35 Paulina        Naplocha              100.00 -  166: 423   50
    7    35 Joanna         Kozłowska             100.00 -  223: 304   50
    8    36 Wojciech       Dębski                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     547  /  8  68.38




	Beata Zalewska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  293: 387   74
    2    33 Emilia         Wylandowska           100.00 +  307: 252  150
    3    25 Mateusz        Borsuk                137.18 -  320: 454   87
    4    21 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  312: 433   62
    5    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  307: 229  150
    6    23 Andrzej        Burczyk               100.00 -  244: 386   50
    7    34 Emilia         Zamelska              100.00 -  292: 333   50
    8    29 Sylwia         Łada                  100.00 -  216: 390   50
    9    30 Agata          Bojarska              100.00 +  277: 228  150
   10    31 Wojciech       Dębski                100.00 +  465: 180  150
   11    24 Dariusz        Jarosławski           114.08 -  281: 344   64
   12    28 Tomasz         Klunder               100.00 -  333: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Emilia  Zamelska 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Wesołowski            134.06 -  306: 409   84
    2    29 Anna           Gliniecka             100.00 -  208: 281   50
    3    37 Wojciech       Dębski                100.00 +  326: 170  150
    4    28 Sylwia         Łada                  100.00 -  292: 345   50
    5    27 Maria          Kożyczkowska          100.00 -  283: 311   50
    6    31 Teresa         Prystupa              100.00 -  278: 396   50
    7    34 Beata          Zalewska              100.00 +  333: 292  150
    8    30 Teresa         Gruszczyńska          100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  8  79.25




	Aleksandra Zedlewska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Kuczyński             120.82 -  323: 346   71
    2    26 Joanna         Kozłowska             100.00 +  435: 323  150
    3    20 Barbara        Boszko                100.00 -  243: 307   50
    4    27 Dagmara        Orłowska              100.00 +  318: 266  150
    5    18 Rafał          Stachowski            112.50 -  268: 340   63
    6    29 Tomasz         Klunder               100.00 +  299: 294  150
    7    21 Mieczysław     Pastuszak             100.33 -  317: 384   50
    8    20 Zuzanna        Cichoń                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     734  /  8  91.75




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Anna           Gliniecka             100.00 +  361: 239  150
    2    12 Miłosz         Wrzałek               146.78 -  315: 503   97
    3    14 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  319: 362   50
    4    28 Emilia         Zamelska              100.00 +  345: 292  150
    5    17 Mateusz        Borsuk                137.18 -  241: 420   87
    6    30 Barbara        Boszko                100.00 -  327: 346   50
    7    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  309: 297  150
    8    29 Beata          Zalewska              100.00 +  390: 216  150
    9    19 Zuzanna        Cichoń                100.00 -  314: 381   50
   10    20 Dariusz        Białobrzewski         124.81 -  339: 461   75
   11    26 Joanna         Kozłowska             100.00 +  474: 222  150
   12    22 Sławomir       Długosz               108.72 -  258: 383   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Damian Łupiński 100.00 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Agnieszka      Kaczkowska            107.37 +  455: 304  157
    2     8 Dariusz        Jarosławski           114.08 -  317: 397   64
    3    18 Wiesław        Kożyczkowski          100.00 +  485: 273  150
    4    10 Anita          Bruska                120.64 +  362: 355  171
    5     8 Agnieszka      Piotrowicz            108.38 +  357: 319  158
    6     3 Ireneusz       Moralewicz            126.20 -  384: 504   76
    7     5 Jolanta        Chłopińska            123.09 -  362: 438   73
    8    10 Mieczysław     Pastuszak             100.33 +  374: 353  150
    9    12 Alina          Białobrzewska         114.26 -  378: 414   64
   10    12 Agnieszka      Kozak                 107.35 -  254: 394   57
   11    16 Tomasz         Lewiński              100.81 -  359: 360   51
   12    19 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  338: 369   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mateusz        Borsuk                137.18 -  367: 404   87
    2    20 Andrzej        Burczyk               100.00 +  342: 317  150
    3    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  413: 276  150
    4    13 Wojciech       Silnicki              100.00 -  251: 395   50
    5    16 Łukasz         Baranowski            121.88 -  324: 385   72
    6    24 Lech           Boszko                100.00 -  282: 390   50
    7    28 Kinga          Grabarczyk            100.00 +  337: 210  150
    8    27 Mirosława      Rochowicz             100.00 +  361: 222  150
    9    17 Marta          Bajorek               110.07 -  290: 344   60
   10    27 Agata          Bojarska              100.00 +  455: 307  150
   11    23 Grzegorz       Pukniel               119.60 -  395: 403   70
   12    20 Mieczysław     Pastuszak             100.33 +  359: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Otwarte Mistrzostwa Gdańska o Puchar Rektora Uniwersytetu Gdańskiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Mieczysław     Pastuszak             343: 351
   2 Paweł          Zadlewski            - Miłosz         Wrzałek               173: 433
   3 Rafał          Lenartowski          - Paulina        Naplocha              427: 205
   4 Mirosław       Dejna                - Tomasz         Zwoliński             236: 488
   5 Kamil          Kister               - Teresa         Prystupa              494: 301
   6 Lidia          Żywna                - Mateusz        Borsuk                367: 404
   7 Radosław       Jachna               - Jakub          Onoszko               428: 364
   8 Emilia         Zamelska             - Rafał          Wesołowski            306: 409
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Wawryn                406: 243
  10 Wojciech       Dębski               - Irena          Sołdan                163: 498
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Barbara        Boszko                518: 307
  12 Lech           Boszko               - Grzegorz       Łukasik               307: 446
  13 Dariusz        Białobrzewski        - Agata          Bojarska              455: 261
  14 Beata          Zalewska             - Krzysztof      Sporczyk              293: 387
  15 Jolanta        Chłopińska           - Wioletta       Kamińska              453: 239
  16 Kasper         Kamiński             - Czesław        Grajewski             159: 424
  17 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Bednaruk              431: 283
  18 Mirosława      Rochowicz            - Michał         Garnowski             289: 420
  19 Maciej         Kuczyński            - Aleksandra     Zedlewska             346: 323
  20 Joanna         Kozłowska            - Anita          Bruska                246: 416
  21 Grzegorz       Pukniel              - Kinga          Grabarczyk            506: 229
  22 Barbara        Wiśniewska           - Paweł          Morga                 277: 467
  23 Alina          Białobrzewska        - Dorota         Modrzyńska            391: 282
  24 Emilia         Wylandowska          - Dariusz        Jarosławski           208: 387
  25 Rafał          Stachowski           - Michał         Mikołajczyk           415: 368
  26 Teresa         Gruszczyńska         - Maria          Krzyżanowska          260: 369
  27 Grażyna        Kula                 - Andrzej        Burczyk               347: 282
  28 Tomasz         Klunder              - Marta          Bajorek               225: 389
  29 Marcela        Wołowiec             - Maria          Kożyczkowska          437: 332
  30 Wiesław        Kożyczkowski         - Monika         Krzysztofek           347: 340
  31 Sławomir       Długosz              - Wojciech       Silnicki              302: 429
  32 Sylwia         Łada                 - Anna           Gliniecka             361: 239
  33 Agnieszka      Piotrowicz           - Zuzanna        Cichoń                374: 258
  34 Damian         Łupiński             - Agnieszka      Kaczkowska            455: 304
  35 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Krzyżowski            384: 360
  36 Dagmara        Orłowska             - Tomasz         Lewiński              284: 309
  37 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Szczodry              341: 282


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Stachowski           - Ireneusz       Moralewicz            386: 328
   2 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Pukniel               468: 349
   3 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             436: 377
   4 Mateusz        Borsuk               - Kamil          Kister                319: 321
   5 Tomasz         Zwoliński            - Alina          Białobrzewska         361: 430
   6 Paweł          Morga                - Marta          Bajorek               363: 295
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Białobrzewski         505: 395
   8 Dariusz        Jarosławski          - Damian         Łupiński              397: 317
   9 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Kozak                 466: 372
  10 Grzegorz       Łukasik              - Agnieszka      Piotrowicz            380: 428
  11 Maria          Krzyżanowska         - Marcela        Wołowiec              319: 359
  12 Miłosz         Wrzałek              - Sylwia         Łada                  503: 315
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Łukasz         Baranowski            386: 389
  14 Wojciech       Silnicki             - Grażyna        Kula                  383: 369
  15 Radosław       Jachna               - Wiesław        Kożyczkowski          436: 309
  16 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Kuczyński             404: 415
  17 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Zawadzki              422: 320
  18 Tomasz         Lewiński             - Michał         Garnowski             317: 377
  19 Anita          Bruska               - Michał         Mikołajczyk           345: 470
  20 Andrzej        Burczyk              - Lidia          Żywna                 317: 342
  21 Jakub          Onoszko              - Tomasz         Szczodry              250: 344
  22 Grzegorz       Krzyżowski           - Barbara        Wiśniewska            398: 255
  23 Agata          Bojarska             - Krzysztof      Mówka                 262: 365
  24 Monika         Krzysztofek          - Teresa         Gruszczyńska          301: 247
  25 Maria          Kożyczkowska         - Zuzanna        Cichoń                337: 415
  26 Aleksandra     Zedlewska            - Joanna         Kozłowska             435: 323
  27 Michał         Wawryn               - Barbara        Boszko                273: 340
  28 Wioletta       Kamińska             - Lech           Boszko                220: 368
  29 Anna           Gliniecka            - Emilia         Zamelska              281: 208
  30 Agnieszka      Kaczkowska           - Mirosław       Dejna                 427: 200
  31 Kinga          Grabarczyk           - Sławomir       Długosz               277: 349
  32 Teresa         Prystupa             - Tomasz         Klunder               291: 249
  33 Emilia         Wylandowska          - Beata          Zalewska              252: 307
  34 Paulina        Naplocha             - Mirosława      Rochowicz             302: 301
  35 Dagmara        Orłowska             - Paweł          Zadlewski             335: 229
  36 Andrzej        Bednaruk             - Wojciech       Dębski                429: 130
  37 Dorota         Modrzyńska           - Kasper         Kamiński              398: 210


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            477: 362
   2 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                325: 450
   3 Wojciech       Silnicki             - Jolanta        Chłopińska            389: 391
   4 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Sporczyk              360: 368
   5 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Stachowski            389: 345
   6 Michał         Garnowski            - Radosław       Jachna                350: 443
   7 Marcela        Wołowiec             - Czesław        Grajewski             411: 406
   8 Dariusz        Jarosławski          - Paweł          Morga                 268: 403
   9 Alina          Białobrzewska        - Maciej         Kuczyński             357: 357
  10 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Mówka                 304: 440
  11 Maria          Krzyżanowska         - Dariusz        Białobrzewski         367: 453
  12 Marta          Bajorek              - Tomasz         Zwoliński             369: 375
  13 Dorota         Modrzyńska           - Ireneusz       Moralewicz            254: 421
  14 Michał         Mikołajczyk          - Sylwia         Łada                  362: 319
  15 Lech           Boszko               - Rafał          Lenartowski           280: 520
  16 Zuzanna        Cichoń               - Grzegorz       Łukasik               330: 343
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Koczkodon             366: 340
  18 Damian         Łupiński             - Wiesław        Kożyczkowski          485: 273
  19 Sławomir       Długosz              - Anita          Bruska                377: 380
  20 Barbara        Boszko               - Aleksandra     Zedlewska             307: 243
  21 Monika         Krzysztofek          - Grzegorz       Krzyżowski            406: 275
  22 Agnieszka      Kozak                - Tomasz         Lewiński              380: 287
  23 Tomasz         Szczodry             - Mieczysław     Pastuszak             306: 413
  24 Agnieszka      Kaczkowska           - Dagmara        Orłowska              419: 242
  25 Mateusz        Borsuk               - Beata          Zalewska              454: 320
  26 Teresa         Prystupa             - Grażyna        Kula                  325: 411
  27 Anna           Gliniecka            - Andrzej        Bednaruk              250: 429
  28 Paulina        Naplocha             - Lidia          Żywna                 276: 413
  29 Maria          Kożyczkowska         - Teresa         Gruszczyńska          344: 313
  30 Kinga          Grabarczyk           - Jakub          Onoszko               236: 290
  31 Tomasz         Klunder              - Andrzej        Burczyk               298: 276
  32 Mirosława      Rochowicz            - Emilia         Wylandowska           371: 179
  33 Wioletta       Kamińska             - Joanna         Kozłowska             240: 269
  34 Mirosław       Dejna                - Barbara        Wiśniewska            235: 379
  35 Paweł          Zadlewski            - Agata          Bojarska              192: 399
  36 Michał         Wawryn               - Kasper         Kamiński              376: 140
  37 Emilia         Zamelska             - Wojciech       Dębski                326: 170


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               328: 459
   2 Paweł          Morga                - Jolanta        Chłopińska            314: 604
   3 Marcela        Wołowiec             - Radosław       Jachna                398: 401
   4 Rafał          Wesołowski           - Alina          Białobrzewska         391: 308
   5 Maciej         Kuczyński            - Kamil          Kister                335: 327
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Rafał          Lenartowski           244: 527
   7 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Białobrzewski         396: 315
   8 Michał         Garnowski            - Ireneusz       Moralewicz            338: 455
   9 Rafał          Stachowski           - Irena          Sołdan                361: 477
  10 Anita          Bruska               - Damian         Łupiński              355: 362
  11 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Bednaruk              418: 288
  12 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Kozak                 347: 394
  13 Lidia          Żywna                - Wojciech       Silnicki              251: 395
  14 Grażyna        Kula                 - Michał         Mikołajczyk           342: 406
  15 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Jarosławski           346: 383
  16 Monika         Krzysztofek          - Mateusz        Borsuk                395: 349
  17 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Zawadzki              456: 360
  18 Barbara        Boszko               - Agnieszka      Piotrowicz            222: 326
  19 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Kaczkowska            442: 278
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Agata          Bojarska              429: 283
  21 Beata          Zalewska             - Maria          Krzyżanowska          312: 433
  22 Marta          Bajorek              - Teresa         Prystupa              333: 295
  23 Grzegorz       Krzyżowski           - Tomasz         Lewiński              400: 363
  24 Barbara        Wiśniewska           - Sławomir       Długosz               372: 362
  25 Jakub          Onoszko              - Maria          Kożyczkowska          331: 270
  26 Zuzanna        Cichoń               - Michał         Wawryn                406: 255
  27 Aleksandra     Zedlewska            - Dagmara        Orłowska              318: 266
  28 Sylwia         Łada                 - Emilia         Zamelska              345: 292
  29 Joanna         Kozłowska            - Mirosława      Rochowicz             276: 299
  30 Lech           Boszko               - Paulina        Naplocha              339: 289
  31 Tomasz         Klunder              - Dorota         Modrzyńska            345: 264
  32 Tomasz         Szczodry             - Anna           Gliniecka             251: 220
  33 Wiesław        Kożyczkowski         - Andrzej        Burczyk               257: 388
  34 Teresa         Gruszczyńska         - Emilia         Wylandowska           231: 229
  35 Kinga          Grabarczyk           - Paweł          Zadlewski             277: 268
  36 Kasper         Kamiński             - Wioletta       Kamińska              400: 320
  37 Wojciech       Dębski               - Mirosław       Dejna                 280: 207


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Wesołowski            355: 414
   2 Maciej         Kuczyński            - Miłosz         Wrzałek               407: 311
   3 Rafał          Lenartowski          - Radosław       Jachna                327: 351
   4 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              429: 324
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Morga                 483: 344
   6 Krzysztof      Mówka                - Czesław        Grajewski             482: 271
   7 Grzegorz       Łukasik              - Agnieszka      Kozak                 430: 328
   8 Damian         Łupiński             - Agnieszka      Piotrowicz            357: 319
   9 Michał         Mikołajczyk          - Monika         Krzysztofek           299: 290
  10 Dariusz        Jarosławski          - Marcela        Wołowiec              433: 333
  11 Alina          Białobrzewska        - Wojciech       Silnicki              376: 288
  12 Dariusz        Białobrzewski        - Kamil          Kister                386: 323
  13 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Pukniel               338: 412
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Zwoliński             286: 475
  15 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Koczkodon             353: 406
  16 Łukasz         Baranowski           - Lidia          Żywna                 385: 324
  17 Mateusz        Borsuk               - Sylwia         Łada                  420: 241
  18 Aleksandra     Zedlewska            - Rafał          Stachowski            268: 340
  19 Anita          Bruska               - Lech           Boszko                373: 241
  20 Maria          Krzyżanowska         - Barbara        Wiśniewska            440: 311
  21 Michał         Garnowski            - Jakub          Onoszko               426: 329
  22 Mirosława      Rochowicz            - Grażyna        Kula                  233: 382
  23 Tomasz         Szczodry             - Grzegorz       Krzyżowski            297: 302
  24 Andrzej        Bednaruk             - Barbara        Boszko                336: 259
  25 Agnieszka      Kaczkowska           - Tomasz         Klunder               338: 320
  26 Zuzanna        Cichoń               - Sławomir       Długosz               306: 401
  27 Emilia         Zamelska             - Maria          Kożyczkowska          283: 311
  28 Tomasz         Lewiński             - Joanna         Kozłowska             369: 295
  29 Andrzej        Burczyk              - Dagmara        Orłowska              445: 261
  30 Beata          Zalewska             - Paulina        Naplocha              307: 229
  31 Teresa         Prystupa             - Teresa         Gruszczyńska          352: 236
  32 Agata          Bojarska             - Kinga          Grabarczyk            342: 284
  33 Dorota         Modrzyńska           - Anna           Gliniecka             314: 262
  34 Wiesław        Kożyczkowski         - Kasper         Kamiński              367: 259
  35 Michał         Wawryn               - Wojciech       Dębski                356: 207
  36 Wioletta       Kamińska             - Emilia         Wylandowska           197: 311
  37 Mirosław       Dejna                - Paweł          Zadlewski             218: 262


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Kuczyński             430: 319
   2 Radosław       Jachna               - Jolanta        Chłopińska            431: 318
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Damian         Łupiński              504: 384
   4 Michał         Mikołajczyk          - Miłosz         Wrzałek               384: 309
   5 Irena          Sołdan               - Dariusz        Jarosławski           378: 375
   6 Grzegorz       Łukasik              - Alina          Białobrzewska         490: 293
   7 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Mówka                 429: 378
   8 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Morga                 352: 303
   9 Wojciech       Silnicki             - Grzegorz       Pukniel               238: 450
  10 Dariusz        Białobrzewski        - Anita          Bruska                403: 337
  11 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Koczkodon             308: 326
  12 Grażyna        Kula                 - Mateusz        Borsuk                297: 351
  13 Czesław        Grajewski            - Rafał          Stachowski            330: 335
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Marcela        Wołowiec              318: 304
  15 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Kaczkowska            437: 298
  16 Kamil          Kister               - Andrzej        Bednaruk              451: 274
  17 Grzegorz       Krzyżowski           - Łukasz         Baranowski            374: 429
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Krzysztofek           396: 290
  19 Sławomir       Długosz              - Michał         Garnowski             244: 458
  20 Jakub          Onoszko              - Marta          Bajorek               297: 288
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Wiesław        Kożyczkowski          384: 343
  22 Agata          Bojarska             - Zuzanna        Cichoń                383: 300
  23 Andrzej        Burczyk              - Beata          Zalewska              386: 244
  24 Lidia          Żywna                - Lech           Boszko                282: 390
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Modrzyńska            384: 288
  26 Tomasz         Lewiński             - Michał         Wawryn                367: 295
  27 Barbara        Wiśniewska           - Mirosława      Rochowicz             312: 330
  28 Maria          Kożyczkowska         - Tomasz         Szczodry              346: 275
  29 Tomasz         Klunder              - Aleksandra     Zedlewska             294: 299
  30 Sylwia         Łada                 - Barbara        Boszko                327: 346
  31 Emilia         Zamelska             - Teresa         Prystupa              278: 396
  32 Anna           Gliniecka            - Joanna         Kozłowska             322: 260
  33 Emilia         Wylandowska          - Dagmara        Orłowska              254: 254
  34 Kasper         Kamiński             - Kinga          Grabarczyk            181: 309
  35 Paweł          Zadlewski            - Paulina        Naplocha              166: 423
  36 Teresa         Gruszczyńska         - Wojciech       Dębski                292: 200
  37 Mirosław       Dejna                - Wioletta       Kamińska              175: 320


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Rafał          Wesołowski            427: 320
   2 Michał         Mikołajczyk          - Ireneusz       Moralewicz            418: 307
   3 Maciej         Kuczyński            - Grzegorz       Łukasik               340: 280
   4 Irena          Sołdan               - Rafał          Lenartowski           349: 380
   5 Jolanta        Chłopińska           - Damian         Łupiński              438: 362
   6 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Borsuk                388: 370
   7 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Pukniel               477: 336
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Białobrzewski         414: 287
   9 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Sporczyk              424: 341
  10 Dariusz        Jarosławski          - Tomasz         Zwoliński             320: 410
  11 Rafał          Stachowski           - Michał         Garnowski             362: 460
  12 Kamil          Kister               - Agnieszka      Piotrowicz            415: 248
  13 Alina          Białobrzewska        - Maria          Krzyżanowska          344: 403
  14 Czesław        Grajewski            - Monika         Krzysztofek           292: 285
  15 Andrzej        Bednaruk             - Marcela        Wołowiec              381: 417
  16 Anita          Bruska               - Tomasz         Lewiński              343: 326
  17 Paweł          Morga                - Teresa         Prystupa              310: 351
  18 Agnieszka      Kozak                - Maria          Kożyczkowska          291: 272
  19 Grażyna        Kula                 - Agata          Bojarska              388: 260
  20 Lech           Boszko               - Wojciech       Silnicki              373: 331
  21 Aleksandra     Zedlewska            - Mieczysław     Pastuszak             317: 384
  22 Jakub          Onoszko              - Grzegorz       Krzyżowski            279: 405
  23 Mirosława      Rochowicz            - Andrzej        Burczyk               300: 312
  24 Barbara        Boszko               - Agnieszka      Kaczkowska            348: 410
  25 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Zawadzki              354: 317
  26 Tomasz         Szczodry             - Marta          Bajorek               182: 390
  27 Zuzanna        Cichoń               - Tomasz         Klunder               413: 272
  28 Kinga          Grabarczyk           - Lidia          Żywna                 210: 337
  29 Paulina        Naplocha             - Sylwia         Łada                  297: 309
  30 Teresa         Gruszczyńska         - Barbara        Wiśniewska            251: 282
  31 Anna           Gliniecka            - Wiesław        Kożyczkowski          264: 317
  32 Dagmara        Orłowska             - Dorota         Modrzyńska            270: 327
  33 Michał         Wawryn               - Emilia         Wylandowska           273: 271
  34 Beata          Zalewska             - Emilia         Zamelska              292: 333
  35 Joanna         Kozłowska            - Paweł          Zadlewski             304: 223
  36 Wojciech       Dębski               - Wioletta       Kamińska              211: 277
  37 Kasper         Kamiński             - Mirosław       Dejna                 236: 237


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Radosław       Jachna                441: 461
   2 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           362: 481
   3 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Mikołajczyk           368: 325
   4 Łukasz         Baranowski           - Irena          Sołdan                446: 316
   5 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               406: 410
   6 Michał         Garnowski            - Kamil          Kister                430: 389
   7 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Mówka                 294: 425
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Łukasik               424: 487
   9 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Krzyżowski            315: 429
  10 Damian         Łupiński             - Mieczysław     Pastuszak             374: 353
  11 Agnieszka      Kaczkowska           - Dariusz        Białobrzewski         367: 365
  12 Mateusz        Borsuk               - Agnieszka      Kozak                 455: 299
  13 Marcela        Wołowiec             - Andrzej        Burczyk               342: 311
  14 Teresa         Prystupa             - Krzysztof      Sporczyk              251: 361
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - Czesław        Grajewski             288: 414
  16 Lech           Boszko               - Dariusz        Jarosławski           342: 305
  17 Anita          Bruska               - Alina          Białobrzewska         265: 426
  18 Paweł          Morga                - Rafał          Stachowski            372: 411
  19 Wiesław        Kożyczkowski         - Wojciech       Silnicki              309: 331
  20 Aleksandra     Zedlewska            - Zuzanna        Cichoń                  1: 400
  21 Maria          Kożyczkowska         - Andrzej        Bednaruk              357: 292
  22 Marta          Bajorek              - Agata          Bojarska              436: 249
  23 Barbara        Wiśniewska           - Lucyna         Śniadach              310: 388
  24 Sławomir       Długosz              - Jakub          Onoszko               315: 417
  25 Barbara        Boszko               - Krzysztof      Zawadzki                1: 400
  26 Dorota         Modrzyńska           - Tomasz         Lewiński              323: 391
  27 Lidia          Żywna                - Mirosława      Rochowicz             361: 222
  28 Monika         Krzysztofek          - Michał         Wawryn                355: 229
  29 Sylwia         Łada                 - Beata          Zalewska              390: 216
  30 Emilia         Zamelska             - Teresa         Gruszczyńska            1: 400
  31 Paulina        Naplocha             - Kinga          Grabarczyk            400:   1
  32 Wioletta       Kamińska             - Tomasz         Klunder               178: 380
  33 Dagmara        Orłowska             - Joanna         Kozłowska               1: 400
  34 Emilia         Wylandowska          - Tomasz         Szczodry              233: 265
  35 Anna           Gliniecka            - Kasper         Kamiński              345: 188
  36 Paweł          Zadlewski            - Wojciech       Dębski                  1: 400
  37 Anna           Lenartowska          - Mirosław       Dejna                 388: 147


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Radosław       Jachna                386: 376
   2 Rafał          Lenartowski          - Jolanta        Chłopińska            354: 444
   3 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Mówka                 348: 365
   4 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Baranowski            384: 275
   5 Michał         Mikołajczyk          - Michał         Garnowski             315: 380
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Moralewicz            471: 324
   7 Tomasz         Zwoliński            - Marcela        Wołowiec              549: 302
   8 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                470: 258
   9 Kamil          Kister               - Rafał          Stachowski            384: 305
  10 Grzegorz       Krzyżowski           - Mateusz        Borsuk                272: 456
  11 Agnieszka      Kaczkowska           - Grzegorz       Koczkodon             433: 380
  12 Alina          Białobrzewska        - Damian         Łupiński              414: 378
  13 Maria          Krzyżanowska         - Lech           Boszko                426: 323
  14 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Pukniel               371: 289
  15 Tomasz         Lewiński             - Dariusz        Białobrzewski         373: 338
  16 Andrzej        Burczyk              - Dariusz        Jarosławski           361: 311
  17 Marta          Bajorek              - Lidia          Żywna                 344: 290
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Monika         Krzysztofek           341: 412
  19 Zuzanna        Cichoń               - Sylwia         Łada                  381: 314
  20 Agnieszka      Piotrowicz           - Anita          Bruska                283: 369
  21 Wojciech       Silnicki             - Maria          Kożyczkowska          355: 366
  22 Lucyna         Śniadach             - Teresa         Prystupa              366: 291
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Onoszko               297: 243
  24 Tomasz         Klunder              - Paweł          Morga                 249: 443
  25 Joanna         Kozłowska            - Andrzej        Bednaruk              236: 310
  26 Mirosława      Rochowicz            - Sławomir       Długosz               288: 324
  27 Michał         Wawryn               - Wiesław        Kożyczkowski          229: 299
  28 Tomasz         Szczodry             - Barbara        Wiśniewska            309: 310
  29 Teresa         Gruszczyńska         - Dorota         Modrzyńska            223: 324
  30 Agata          Bojarska             - Beata          Zalewska              228: 277
  31 Paulina        Naplocha             - Anna           Gliniecka             475: 229
  32 Wioletta       Kamińska             - Anna           Lenartowska           214: 302
  33 Wojciech       Dębski               - Kasper         Kamiński              280: 263
  34 Mirosław       Dejna                - Emilia         Wylandowska           215: 367


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Mówka                 388: 473
   2 Michał         Garnowski            - Jolanta        Chłopińska            418: 407
   3 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Wesołowski            372: 368
   4 Rafał          Lenartowski          - Maria          Krzyżanowska          479: 337
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             338: 492
   6 Miłosz         Wrzałek              - Czesław        Grajewski             418: 414
   7 Mateusz        Borsuk               - Michał         Mikołajczyk           395: 356
   8 Kamil          Kister               - Agnieszka      Kaczkowska            407: 314
   9 Łukasz         Baranowski           - Alina          Białobrzewska         344: 316
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Anita          Bruska                381: 364
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Lucyna         Śniadach              368: 295
  12 Damian         Łupiński             - Agnieszka      Kozak                 254: 394
  13 Tomasz         Lewiński             - Irena          Sołdan                295: 418
  14 Monika         Krzysztofek          - Marcela        Wołowiec              330: 303
  15 Rafał          Stachowski           - Andrzej        Burczyk               338: 317
  16 Grzegorz       Krzyżowski           - Krzysztof      Zawadzki              296: 367
  17 Lech           Boszko               - Zuzanna        Cichoń                264: 356
  18 Maria          Kożyczkowska         - Marta          Bajorek               286: 378
  19 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Piotrowicz            331: 434
  20 Dariusz        Białobrzewski        - Sylwia         Łada                  461: 339
  21 Paweł          Morga                - Paulina        Naplocha              446: 250
  22 Teresa         Prystupa             - Mieczysław     Pastuszak             325: 390
  23 Dariusz        Jarosławski          - Wiesław        Kożyczkowski          270: 333
  24 Barbara        Wiśniewska           - Wojciech       Silnicki              344: 380
  25 Dorota         Modrzyńska           - Sławomir       Długosz               319: 314
  26 Andrzej        Bednaruk             - Jakub          Onoszko               384: 359
  27 Lidia          Żywna                - Agata          Bojarska              455: 307
  28 Anna           Gliniecka            - Mirosława      Rochowicz             350: 336
  29 Anna           Lenartowska          - Tomasz         Klunder               317: 345
  30 Joanna         Kozłowska            - Barbara        Boszko                306: 272
  31 Beata          Zalewska             - Wojciech       Dębski                465: 180
  32 Michał         Wawryn               - Wioletta       Kamińska              275: 245
  33 Tomasz         Szczodry             - Teresa         Gruszczyńska          278: 241
  34 Kasper         Kamiński             - Emilia         Wylandowska           251: 275
  35 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Radosław       Jachna                319: 452
   2 Krzysztof      Mówka                - Michał         Garnowski             360: 329
   3 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Lenartowski           307: 333
   4 Jolanta        Chłopińska           - Kamil          Kister                388: 432
   5 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            397: 390
   6 Mateusz        Borsuk               - Łukasz         Baranowski            316: 306
   7 Agnieszka      Kaczkowska           - Ireneusz       Moralewicz            397: 298
   8 Irena          Sołdan               - Marta          Bajorek               320: 295
   9 Zuzanna        Cichoń               - Grzegorz       Koczkodon             282: 442
  10 Agnieszka      Kozak                - Czesław        Grajewski             284: 415
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Maria          Krzyżanowska          295: 423
  12 Alina          Białobrzewska        - Krzysztof      Sporczyk              355: 342
  13 Dariusz        Białobrzewski        - Michał         Mikołajczyk           349: 338
  14 Rafał          Stachowski           - Monika         Krzysztofek           414: 336
  15 Andrzej        Bednaruk             - Paweł          Morga                 291: 369
  16 Damian         Łupiński             - Tomasz         Lewiński              359: 360
  17 Marcela        Wołowiec             - Lech           Boszko                415: 348
  18 Andrzej        Burczyk              - Mieczysław     Pastuszak             338: 331
  19 Anita          Bruska               - Maria          Kożyczkowska          372: 317
  20 Wojciech       Silnicki             - Agnieszka      Piotrowicz            297: 332
  21 Wiesław        Kożyczkowski         - Grzegorz       Krzyżowski            306: 383
  22 Lucyna         Śniadach             - Dorota         Modrzyńska            268: 376
  23 Grzegorz       Pukniel              - Lidia          Żywna                 403: 395
  24 Dariusz        Jarosławski          - Beata          Zalewska              344: 281
  25 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Klunder               391: 284
  26 Sylwia         Łada                 - Joanna         Kozłowska             474: 222
  27 Teresa         Prystupa             - Michał         Wawryn                359: 277
  28 Jakub          Onoszko              - Anna           Gliniecka             367: 282
  29 Emilia         Wylandowska          - Barbara        Wiśniewska            285: 300
  30 Paulina        Naplocha             - Tomasz         Szczodry              345: 307
  31 Agata          Bojarska             - Barbara        Boszko                270: 338
  32 Wioletta       Kamińska             - Mirosława      Rochowicz             224: 368
  33 Teresa         Gruszczyńska         - Mirosław       Dejna                 265: 270
  34 Wojciech       Dębski               - Anna           Lenartowska           214: 358
  35 Kasper         Kamiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Mówka                 368: 376
   2 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               462: 355
   3 Michał         Garnowski            - Kamil          Kister                383: 484
   4 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Łukasik               430: 376
   5 Tomasz         Zwoliński            - Jolanta        Chłopińska            525: 326
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Wesołowski            321: 315
   7 Czesław        Grajewski            - Maria          Krzyżanowska          327: 316
   8 Łukasz         Baranowski           - Irena          Sołdan                421: 397
   9 Rafał          Stachowski           - Agnieszka      Kaczkowska            478: 322
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Alina          Białobrzewska         356: 325
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Białobrzewski         315: 381
  12 Michał         Mikołajczyk          - Paweł          Morga                 336: 368
  13 Marcela        Wołowiec             - Anita          Bruska                331: 349
  14 Marta          Bajorek              - Grzegorz       Krzyżowski            422: 279
  15 Agnieszka      Kozak                - Zuzanna        Cichoń                343: 355
  16 Monika         Krzysztofek          - Tomasz         Lewiński              405: 280
  17 Andrzej        Burczyk              - Krzysztof      Zawadzki              476: 292
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Dorota         Modrzyńska            351: 287
  19 Grzegorz       Pukniel              - Damian         Łupiński              369: 338
  20 Lidia          Żywna                - Mieczysław     Pastuszak             359: 326
  21 Wojciech       Silnicki             - Dariusz        Jarosławski           380: 344
  22 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Długosz               258: 383
  23 Lucyna         Śniadach             - Andrzej        Bednaruk              349: 268
  24 Maria          Kożyczkowska         - Lech           Boszko                236: 392
  25 Jakub          Onoszko              - Teresa         Prystupa              318: 289
  26 Wiesław        Kożyczkowski         - Paulina        Naplocha              370: 314
  27 Barbara        Wiśniewska           - Mirosława      Rochowicz             295: 309
  28 Tomasz         Klunder              - Beata          Zalewska              341: 333
  29 Joanna         Kozłowska            - Tomasz         Szczodry              301: 336
  30 Anna           Gliniecka            - Michał         Wawryn                387: 257
  31 Anna           Lenartowska          - Barbara        Boszko                290: 339
  32 Agata          Bojarska             - Emilia         Wylandowska           353: 211
  33 Wojciech       Dębski               - Teresa         Gruszczyńska          213: 259
  34 Kasper         Kamiński             - Mirosław       Dejna                 225: 287
  35 Wioletta       Kamińska             - BYE            BYE                   300:   0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie