Gdańsk16
września
Gdańsk 16-17 września II Otwarte Mistrzostwa Gdańska
Kołobrzeg30
września
Kołobrzeg 30- 1 października III Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguMistrzostwa Regionów 2017
Nowe Miasto Lubawskie 7
października
Nowe Miasto Lubawskie 7- 8 października XX Mistrzostwa Warmii i MazurMistrzostwa Regionów 2017
Kamil Górka wygrywa w Kołobrzegu30 - 01 października 2017 — III Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Otwarte Mistrzostwa KołobrzeguKołobrzeg, 30 - 01 października 2017
Mistrzostwa Regionów 2017

Konkurs Relacja z turnieju


Kamil Górka wygrywa w KołobrzeguW ostatni dzień września 58 graczy w scrabble spotkało się, aby rywalizować po raz trzeci w Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu. Miejscowy Klub START, Fundacja UMYSŁ im. Alfreda Buttsa i miasto Kołobrzeg zorganizowali turniej na terenie gościnnego ośrodka wypoczynkowego „Podczele II”. Słoneczna i ciepła pogoda, piękne okoliczności przyrody, przyjaźni gospodarze i organizatorzy, bogata oferta sponsorska oraz emocje podczas rozgrywek złożyły się na bardzo udany weekend scrabblowy.

Po pierwszym dniu, w którym rozegrano 7 rund, na prowadzeniu z sześcioma dużymi punktami był Maciej Grąbczewski ze Szczecina. Ale taką liczbę wygranych miało jeszcze 3 innych zawodników. Ponadto duża grupa zwycięzców 5 rund z podobną liczbą małych punktów powodowały, że następnego dnia w walce o podium wszystko mogło się zdarzyć.

Warto zwrócić uwagę na jeden z wyników. W drugiej rundzie Radosław Jachna uzyskał 714 punktów.

Wieczór to spotkanie integracyjne przy ognisku. Smaczne jedzenie (genialne pierogi ze szpinakiem i ziemniakami!), muzyka na żywo, tańce, rozmowy, nocny spacer z pochodniami nad morze złożyły się na świetny wypoczynek i relaks po trudach pierwszego dnia. Niektórzy dysponowali niespożytą energią i mogli zaimponować ilością sił – pewna zaŻywna zawodniczka w szalonym tańcu wytupała obcasami dziurę w podeście :)

Niedziela pełna słońca i zaciętych pojedynków wyłoniła mistrzowskie podium. 8 runda – na czele Natalka Woźniak. 9 – po raz czwarty w tym turnieju na pierwszym miejscu Radosław Jachna. Runda 10 – prowadzi Maciek Grąbczewski. 11 – Grąbczesiek dalej idzie na mistrza. Po rundzie 12 numerem jeden zostaje Kamil Górka z Krakowa. Kamil prowadzi również w klasyfikacji Mistrzostw Regionów Północny Zachód z  68 punktami.

Obok mistrza Kołobrzegu Kamila Górki na podium stanęli Miłosz WrzałekMaciej Grąbczewski. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe misy wykonane w pracowni ceramiki artystycznej, nagrody pieniężne i rzeczowe. Organizatorzy nagrodzili również:
Najlepszy debiut – Miłka Janaszewska z Kołobrzegu
Słowo związane z Kołobrzegiem – Zuzanna Cichoń za słowo POBYTOWE i jego uzasadnienie: „Wrażenia z tego turnieju spowodowały, że będę jeździć po całej Polsce!”.
Skok tygrysa — Maria Skutela (skok z 28 miejsca na 8!)
Największa ilość małych punktów poza podium – Jacek Mańko 4900 pkt.

Spośród obecnych na sali uczestników wylosowano atrakcyjną nagrodę – weekendowy pobyt dla dwóch osób w luksusowym spa Hotel Diament Grzybowo wygrała Alicja Grąbczewska.

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi lub drobnymi pamiątkami.

Turniej był świetnie zorganizowany. Przebiegał w dobrej, spokojnej atmosferze. Sędzia zawodów Sławek Zabawa nie miał żadnych poważnych interwencji przy planszach.

Przez czas trwania zawodów uczestnicy mogli pić wyśmienite kawy i herbaty ufundowane przez firmę Coffee Desk oraz opychać się smacznymi ciastami upieczonymi przez kołobrzeskie klubowiczki oraz ufundowane przez cukiernię NIZIOŁ. Organizatorka turnieju Anna Arana zapowiedziała już następne IV mistrzostwa. Za rok spotykamy się w Podczelu w ostatni weekend września.

III Mistrzostwa Kołobrzegu wsparli:
Miasto Kołobrzeg, AOMB Polska Sp. z o.o., Brico Marche Kołobrzeg, Apa2, Coffee Desk, Agencja Reklamowa RexArt, Ośrodek Wypoczynkowy Podczele II, Stowarzyszenie FENIKS, FH Dragon, Tawerna Vikingów, Pierogarnia „W porcie”, Studio Yoga Park, Restauracja 2piętro, Sklep Twoja Alfa, Auto Seba Sebastian Krzyżlewski, Pensjonat MARINO, Hotel Diament Grzybowo, Pracownia Ceramiki KOS, „Pierogarnia w porcie”, Cukiernia NIZIOŁ.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu
I Mistrzostwa Kołobrzegu


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-10), szwajcar (rundy 11,12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekOśrodek Wypoczynkowy PODCZELE II
ul. Koszalińska 70, Kołobrzeg
Obrońca tytułuMarek Herzig
SędziaSławomir Zabawa
Strona www turniejuwww.umysl.org
HarmonogramSobota, 30 września (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie zapisów na turniej (dla osób niezapisanych przez internet) 
12:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:00 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 1 października (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — uroczyste zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdKomunikacją miejską – autobus linii „5” z dworca kolejowego w kierunku Podczela. Czas przejazdu ok. 10 minut. Należy wysiąść na przystanku „Podczele Ośrodek” skąd piechotą do ośrodka jest ok. 100 m. Należy z przystanku przejść na drugą stronę szosy i iść w kierunku jazdy, następnie w lewo przy barze. Ośrodek to pierwszy budynek po lewej stronie.
Osoby zmotoryzowane – miejsca parkingowe za ośrodkiem wzdłuż ogrodzenia – parkowanie jest bezpłatne.
WyżywienieDla osób przyjezdnych wynegocjowaliśmy zniżki w obiekcie hotelowym Ośrodka Podczele II (tel. 94 354 36 65). Ceny na hasło "turniej" kształtują się następująco:
Pakiet: obiad, kolacja, nocleg w pokoju z łazienką, śniadanie – 75 zł

Dla osób korzystających z wybranych posiłków lub tylko noclegu:

- nocleg w pokoju z łazienką – 50 zł

- wyżywienie
a) śniadanie — 15 zł/1 porcję
b) obiad – 20 zł/1 porcję
c) kolacja — 20 zł/1 porcję
Noclegij.w.
NagrodyNagrody finansowe za pierwsze 3 miejsca: 600, 400 i 200 zł
Puchary i nagrody rzeczowe dla zwycięzców, drobne upominki dla innych uczestników.
Skok tygrysa — 200 zł
Największa liczba małych punktów spośród osób spoza podium — 100 zł
Nagrody za najlepszy debiut, najlepsza zawodniczka bądź zawodnik z powiatu kołobrzeskiego
Dodatkowy konkurs na słowo związane z Kołobrzegiem
Nagroda specjalna: pobyt weekendowy dla 2 osób w Hotelu Spa DIAMENT w Grzybowie w dowolnym terminie- nagroda losowana na zakończenie turnieju wśród osób obecnych na sali
Dodatkowe atrakcje30 września o godz. 20:00 impreza integracyjna dla uczestników i wspierających organizację turnieju. W razie sprzyjającej aury (brak opadów) kolacja zostanie podana przy ognisku. Prosimy zabrać ze sobą ciepłe odzienie, gitary, organki i bębenki. Przewidujemy na zakończenie imprezy integracyjnej spacer nad morze w świetle pochodni.
Ośrodek Podczele II od plaży dzieli 300 metrów do przejścia leśną aleją oraz groblą prowadzącą przez Ekopark – niewątpliwie najbardziej uptasione miejsce w Kołobrzegu.
Możliwe kąpiele morskie.
OrganizatorzyFundacja UMYSŁ im. Alfreda Buttsa — fundacja@umysl.org — 606 433 699
Klub scrabblowy START Kołobrzeg
SponsorzyOrganizację turnieju wspierają:





Wyniki turnieju III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 155.80     10.0     5013     2012      485
  2 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               146.81      9.0     4953     1933      884
  3 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               140.18      9.0     4934     1918      529
  4 Kacper          Zegadło              Warszawa               149.52      9.0     4686     1883      394
  5 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              132.50      8.0     4894     1792      791
  6 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    134.61      8.0     4765     1708      649
  7 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               133.40      8.0     4745     1784      273
  8 Maria           Skutela              Warszawa               117.66      8.0     4697     1725      326
  9 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               147.75      8.0     4667     1689      423
 10 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  129.84      8.0     4662     1575      714
 11 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               140.34      8.0     4558     1770      -13
 12 Jacek           Mańko                Poznań                 138.63      7.0     4900     1647      393
 13 Jakub           Onoszko              Gdynia                 121.16      7.0     4796     1548      825
 14 Radosław        Jachna               Łódź                   138.07      7.0     4763     1681      452
 15 Dariusz         Kuć                  Stargard               136.61      7.0     4665     1598      263
 16 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 119.98      7.0     4632     1577      178
 17 Dorota          Kuć                  Stargard               127.53      7.0     4619     1662      408
 18 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 144.90      7.0     4600     1628      295
 19 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               132.60      7.0     4510     1737     -275
 20 Marek           Syczuk               Warszawa               137.50      7.0     4466     1596      132
 21 Ala             Białobrzewska        Gdynia                 118.78      7.0     4455     1610      163
 22 Anna            Arana                Kołobrzeg              114.71      7.0     4159     1501      120
 23 Lucyna          Śniadach             Rumia                  117.69      6.5     4409     1545      -28
 24 Beata           Jagielska            Police                 111.39      6.5     4188     1441     -132
 25 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    149.28      6.0     4720     1431      623
 26 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 127.29      6.0     4675     1436      395
 27 Robert          Kamiński             Warszawa               135.93      6.0     4626     1453      142
 28 Adam            Grzelec              Poznań                 119.51      6.0     4536     1487      431
 29 Maciej          Kuć                  Stargard               117.93      6.0     4476     1481      -57
 30 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               110.86      6.0     4411     1455      321
 31 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            115.29      6.0     4317     1425        8
 32 Walenty         Siemaszko            Lipiany                130.08      6.0     4297     1478       97
 33 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            109.56      6.0     4268     1344      217
 34 Karolina        Urbańska             Poznań                 112.84      6.0     4258     1460     -112
 35 Jacek           Nowak                Szczecin               113.58      6.0     4128     1477     -340
 36 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      6.0     3924     1358     -310
 37 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            117.61      5.0     4429     1343      364
 38 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 114.04      5.0     4381     1339     -108
 39 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 117.03      5.0     4244     1269       27
 40 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 115.82      5.0     4174     1274     -214
 41 Beata           Kiżewska             Świnoujście            109.44      5.0     4173     1334     -462
 42 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 102.75      5.0     4148     1244     -402
 43 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.26      5.0     3962     1311     -356
 44 Alicja          Bielecka             Poznań                 104.95      5.0     3949     1231      -60
 45 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.0     3856     1192     -325
 46 Bartosz         Bartczak             Poznań                 100.00      5.0     3733     1134     -408
 47 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.00      4.5     3859     1045       86
 48 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              115.82      4.0     4379     1220      -91
 49 Lidia           Żywna                Gdynia                 102.36      4.0     4092     1139     -281
 50 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      4.0     3934     1186     -746
 51 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     3887     1130     -567
 52 Milena          Kuźniewicz           Kołobrzeg              100.00      4.0     3535     1038     -284
 53 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      4.0     3507     1081     -750
 54 Miłka           Janaszewska          Kołobrzeg              100.00      4.0     3282     1069     -871
 55 Jakub           Czepulonis           Kołobrzeg              100.00      4.0     3242      968     -477
 56 Marcin          Gauer                Kołobrzeg              100.00      3.0     3371      988     -853
 57 Teresa          Jaśkiewicz           Kołobrzeg              100.00      2.0     3045      885    -1514
 58 Alina           Kąpa                 Kołobrzeg              100.00      1.0     3045      743    -1072
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu



	Kamil Górka 155.80 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Przyszlak             117.61 +  372: 359  168
    2    10 Iwona          Wieluńska             115.82 +  488: 360  166
    3     5 Szymon         Dąbrowski             132.60 +  473: 407  183
    4     2 Alicja         Grąbczewska           133.40 +  406: 354  183
    5     2 Maciej         Grąbczewski           140.18 -  372: 415   90
    6     5 Dorota         Kuć                   127.53 +  441: 432  178
    7     3 Dariusz        Kuć                   136.61 +  396: 372  187
    8     2 Miłosz         Wrzałek               146.81 -  296: 389   97
    9     3 Kacper         Zegadło               149.52 +  413: 313  200
   10     1 Radosław       Jachna                138.07 +  380: 367  188
   11     2 Natalia        Woźniak               132.50 +  487: 414  182
   12     2 Ireneusz       Moralewicz            140.34 +  489: 346  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2012  / 12 167.67




	Kacper Zegadło 149.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Artur          Wawrzynowski          117.03 +  344: 285  167
    2    13 Dariusz        Kuć                   136.61 +  398: 349  187
    3     7 Andrzej        Bednaruk              114.04 +  445: 397  164
    4     3 Miłosz         Wrzałek               146.81 -  330: 388   97
    5     8 Jacek          Mańko                 138.63 +  403: 386  189
    6     4 Natalia        Woźniak               132.50 -  342: 381   82
    7     5 Adam           Grzelec               119.51 +  404: 318  170
    8     7 Dorota         Kuć                   127.53 +  391: 285  178
    9     3 Kamil          Górka                 155.80 -  313: 413  106
   10     7 Dariusz        Białobrzewski         119.98 +  460: 397  170
   11     5 Szymon         Dąbrowski             132.60 +  472: 322  183
   12     1 Maciej         Grąbczewski           140.18 +  384: 371  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 12 156.92




	Marek Herzig 149.28 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mieczysław     Pastuszak             115.82 -  315: 389   66
    2    27 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  574: 204  150
    3     9 Jacek          Nowak                 113.58 +  464: 206  164
    4     5 Lucyna         Śniadach              117.69 -  334: 452   68
    5     9 Szymon         Dąbrowski             132.60 -  347: 356   83
    6    15 Maciej         Kuć                   117.93 -  412: 413   68
    7    20 Tadeusz        Kondej                100.00 +  425: 295  150
    8    15 Andrzej        Kowalski              144.90 +  404: 375  195
    9    11 Karolina       Urbańska              112.84 +  409: 306  163
   10     8 Łukasz         Przyszlak             117.61 +  373: 294  168
   11     6 Robert         Duczemiński           134.61 -  292: 412   85
   12     9 Jakub          Onoszko               121.16 -  371: 395   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Łukasz Tuszyński 147.75 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Iwona          Wieluńska             115.82 -  335: 434   66
    2    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  432: 282  150
    3    22 Ryszard        Pliszka               100.00 +  502: 245  150
    4     9 Łukasz         Baranowski            127.29 +  426: 359  177
    5     7 Andrzej        Kowalski              144.90 -  366: 410   95
    6    10 Jacek          Nowak                 113.58 +  371: 359  164
    7     6 Szymon         Dąbrowski             132.60 -  370: 403   83
    8    11 Walenty        Siemaszko             130.08 +  355: 346  180
    9     9 Maciej         Dąbrowski             110.86 +  323: 319  161
   10     5 Dorota         Kuć                   127.53 +  361: 307  178
   11     4 Miłosz         Wrzałek               146.81 -  378: 415   97
   12     7 Marek          Syczuk                137.50 +  448: 365  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Miłosz Wrzałek 146.81 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Wdziękoński           115.29 +  463: 278  165
    2     5 Walenty        Siemaszko             130.08 +  426: 321  180
    3     4 Maciej         Kuć                   117.93 +  442: 336  168
    4     3 Kacper         Zegadło               149.52 +  388: 330  200
    5     1 Radosław       Jachna                138.07 +  377: 286  188
    6     1 Szymon         Dąbrowski             132.60 +  495: 267  183
    7     1 Natalia        Woźniak               132.50 -  378: 413   82
    8     2 Kamil          Górka                 155.80 +  389: 296  206
    9     2 Maciej         Grąbczewski           140.18 -  306: 422   90
   10     4 Ireneusz       Moralewicz            140.34 -  352: 376   90
   11     4 Łukasz         Tuszyński             147.75 +  415: 378  198
   12     4 Alicja         Grąbczewska           133.40 +  522: 366  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1933  / 12 161.08




	Andrzej Kowalski 144.90 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Arana                 114.71 +  364: 305  165
    2    12 Lucyna         Śniadach              117.69 +  402: 347  168
    3     6 Ala            Białobrzewska         118.78 -  333: 464   69
    4    13 Jakub          Onoszko               121.16 +  442: 376  171
    5     7 Łukasz         Tuszyński             147.75 +  410: 366  198
    6     3 Maciej         Grąbczewski           140.18 -  284: 293   90
    7     8 Alicja         Grąbczewska           133.40 -  365: 405   83
    8    15 Marek          Herzig                149.28 -  375: 404   99
    9    19 Barbara        Wiśniewska            100.26 +  449: 292  150
   10     9 Jacek          Mańko                 138.63 +  464: 309  189
   11     9 Dorota         Kuć                   127.53 +  389: 376  178
   12     6 Maria          Skutela               117.66 -  323: 368   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Ireneusz Moralewicz 140.34 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Bednaruk              114.04 -  395: 447   64
    2    15 Natalia        Woźniak               132.50 +  397: 395  182
    3    18 Jolanta        Olczak                100.00 +  438: 345  150
    4    12 Walenty        Siemaszko             130.08 +  368: 304  180
    5     4 Adam           Grzelec               119.51 +  385: 341  170
    6     2 Radosław       Jachna                138.07 -  326: 400   88
    7     4 Jacek          Mańko                 138.63 +  419: 372  189
    8     4 Ala            Białobrzewska         118.78 +  375: 351  169
    9     5 Robert         Duczemiński           134.61 +  394: 367  185
   10     4 Miłosz         Wrzałek               146.81 +  376: 352  197
   11     1 Maciej         Grąbczewski           140.18 -  339: 408   90
   12     2 Kamil          Górka                 155.80 -  346: 489  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Maciej Grąbczewski 140.18 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jacek          Nowak                 113.58 +  502: 360  164
    2     3 Ala            Białobrzewska         118.78 -  334: 458   69
    3    12 Beata          Kiżewska              109.44 +  490: 314  159
    4     7 Robert         Duczemiński           134.61 +  446: 383  185
    5     2 Kamil          Górka                 155.80 +  415: 372  206
    6     3 Andrzej        Kowalski              144.90 +  293: 284  195
    7     2 Radosław       Jachna                138.07 +  491: 409  188
    8     1 Natalia        Woźniak               132.50 -  340: 459   82
    9     2 Miłosz         Wrzałek               146.81 +  422: 306  197
   10     2 Alicja         Grąbczewska           133.40 +  422: 337  183
   11     1 Ireneusz       Moralewicz            140.34 +  408: 339  190
   12     1 Kacper         Zegadło               149.52 -  371: 384  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1918  / 12 159.83




	Jacek Mańko 138.63 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karolina       Urbańska              112.84 +  396: 306  163
    2     4 Dariusz        Białobrzewski         119.98 +  541: 360  170
    3     3 Dorota         Kuć                   127.53 +  384: 341  178
    4     1 Radosław       Jachna                138.07 -  364: 403   88
    5     8 Kacper         Zegadło               149.52 -  386: 403  100
    6     9 Beata          Jagielska             111.39 +  475: 291  161
    7     4 Ireneusz       Moralewicz            140.34 -  372: 419   90
    8     6 Alicja         Grąbczewska           133.40 -  304: 426   83
    9    12 Maciej         Kuć                   117.93 +  460: 332  168
   10     9 Andrzej        Kowalski              144.90 -  309: 464   95
   11    11 Lucyna         Śniadach              117.69 +  433: 358  168
   12     8 Szymon         Dąbrowski             132.60 +  476: 404  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Radosław Jachna 138.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Beata          Jagielska             111.39 +  438: 339  161
    2     9 Jolanta        Olczak                100.00 +  714: 244  150
    3     1 Robert         Duczemiński           134.61 +  365: 330  185
    4     1 Jacek          Mańko                 138.63 +  403: 364  189
    5     1 Miłosz         Wrzałek               146.81 -  286: 377   97
    6     2 Ireneusz       Moralewicz            140.34 +  400: 326  190
    7     2 Maciej         Grąbczewski           140.18 -  409: 491   90
    8     3 Maria          Skutela               117.66 +  401: 393  168
    9     1 Natalia        Woźniak               132.50 +  356: 314  182
   10     1 Kamil          Górka                 155.80 -  367: 380  106
   11     3 Alicja         Grąbczewska           133.40 -  340: 448   83
   12     5 Jolanta        Chłopińska            129.84 -  284: 305   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Marek Syczuk 137.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Dąbrowski             110.86 +  433: 316  161
    2    11 Szymon         Dąbrowski             132.60 -  367: 407   83
    3    15 Karolina       Urbańska              112.84 -  340: 386   63
    4    16 Paweł          Wdziękoński           115.29 +  321: 294  165
    5    13 Robert         Duczemiński           134.61 +  412: 401  185
    6     8 Adam           Grzelec               119.51 -  302: 410   70
    7    14 Jakub          Onoszko               121.16 +  372: 367  171
    8     9 Łukasz         Baranowski            127.29 +  349: 323  177
    9    10 Maria          Skutela               117.66 -  401: 406   68
   10    11 Robert         Kamiński              135.93 +  397: 323  186
   11    10 Ala            Białobrzewska         118.78 +  407: 253  169
   12     7 Łukasz         Tuszyński             147.75 -  365: 448   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Dariusz Kuć 136.61 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jadwiga        Szczurowska           109.56 +  421: 362  160
    2    13 Kacper         Zegadło               149.52 -  349: 398  100
    3    21 Alicja         Bielecka              104.95 +  464: 288  155
    4    11 Maciej         Kuć                   117.93 +  375: 371  168
    5     3 Robert         Kamiński              135.93 +  413: 355  186
    6     6 Karolina       Urbańska              112.84 +  443: 277  163
    7     3 Kamil          Górka                 155.80 -  372: 396  106
    8     5 Szymon         Dąbrowski             132.60 -  323: 402   83
    9     8 Dorota         Kuć                   127.53 -  398: 498   78
   10    12 Maciej         Dąbrowski             110.86 +  397: 340  161
   11     7 Maria          Skutela               117.66 -  327: 383   68
   12    11 Adam           Grzelec               119.51 +  383: 332  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Robert Kamiński 135.93 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Beata          Kiżewska              109.44 +  455: 311  159
    2     6 Mieczysław     Pastuszak             115.82 +  533: 280  166
    3     2 Alicja         Grąbczewska           133.40 -  378: 412   83
    4     4 Ala            Białobrzewska         118.78 +  393: 375  169
    5     3 Dariusz        Kuć                   136.61 -  355: 413   87
    6     7 Lucyna         Śniadach              117.69 -  322: 343   68
    7    11 Maciej         Dąbrowski             110.86 -  315: 441   61
    8    16 Zuzanna        Cichoń                102.75 +  461: 371  153
    9    13 Walenty        Siemaszko             130.08 +  380: 298  180
   10    11 Marek          Syczuk                137.50 -  323: 397   88
   11    12 Jakub          Onoszko               121.16 -  260: 487   71
   12    16 Łukasz         Przyszlak             117.61 +  451: 356  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Robert Duczemiński 134.61 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Alicja         Bielecka              104.95 +  413: 241  155
    2     1 Maria          Skutela               117.66 +  429: 367  168
    3     1 Radosław       Jachna                138.07 -  330: 365   88
    4     7 Maciej         Grąbczewski           140.18 -  383: 446   90
    5    13 Marek          Syczuk                137.50 -  401: 412   88
    6    17 Lidia          Żywna                 102.36 +  448: 285  152
    7    13 Jacek          Nowak                 113.58 +  432: 269  164
    8     8 Lucyna         Śniadach              117.69 +  398: 342  168
    9     5 Ireneusz       Moralewicz            140.34 -  367: 394   90
   10    10 Andrzej        Bednaruk              114.04 +  371: 332  164
   11     6 Marek          Herzig                149.28 +  412: 292  199
   12     3 Natalia        Woźniak               132.50 +  381: 371  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Alicja Grąbczewska 133.40 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zuzanna        Cichoń                102.75 +  420: 356  153
    2    14 Ryszard        Pliszka               100.00 +  392: 285  150
    3     2 Robert         Kamiński              135.93 +  412: 378  186
    4     2 Kamil          Górka                 155.80 -  354: 406  106
    5     5 Natalia        Woźniak               132.50 -  356: 428   82
    6    14 Anna           Arana                 114.71 +  449: 349  165
    7     8 Andrzej        Kowalski              144.90 +  405: 365  195
    8     6 Jacek          Mańko                 138.63 +  426: 304  189
    9     4 Szymon         Dąbrowski             132.60 +  380: 317  183
   10     2 Maciej         Grąbczewski           140.18 -  337: 422   90
   11     3 Radosław       Jachna                138.07 +  448: 340  188
   12     4 Miłosz         Wrzałek               146.81 -  366: 522   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Szymon Dąbrowski 132.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Lidia          Żywna                 102.36 +  365: 328  152
    2    11 Marek          Syczuk                137.50 +  407: 367  188
    3     5 Kamil          Górka                 155.80 -  407: 473  106
    4    15 Dariusz        Białobrzewski         119.98 +  454: 349  170
    5     9 Marek          Herzig                149.28 +  356: 347  199
    6     1 Miłosz         Wrzałek               146.81 -  267: 495   97
    7     6 Łukasz         Tuszyński             147.75 +  403: 370  198
    8     5 Dariusz        Kuć                   136.61 +  402: 323  187
    9     4 Alicja         Grąbczewska           133.40 -  317: 380   83
   10     6 Maria          Skutela               117.66 +  406: 405  168
   11     5 Kacper         Zegadło               149.52 -  322: 472  100
   12     8 Jacek          Mańko                 138.63 -  404: 476   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Natalia Woźniak 132.50 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Barbara        Wiśniewska            100.26 +  414: 276  150
    2    15 Ireneusz       Moralewicz            140.34 -  395: 397   90
    3    14 Mieczysław     Pastuszak             115.82 +  362: 254  166
    4     8 Maria          Skutela               117.66 +  554: 281  168
    5     5 Alicja         Grąbczewska           133.40 +  428: 356  183
    6     4 Kacper         Zegadło               149.52 +  381: 342  200
    7     1 Miłosz         Wrzałek               146.81 +  413: 378  197
    8     1 Maciej         Grąbczewski           140.18 +  459: 340  190
    9     1 Radosław       Jachna                138.07 -  314: 356   88
   10     3 Ala            Białobrzewska         118.78 +  389: 255  169
   11     2 Kamil          Górka                 155.80 -  414: 487  106
   12     3 Robert         Duczemiński           134.61 -  371: 381   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Walenty Siemaszko 130.08 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Teresa         Balewska              100.00 +  392: 299  150
    2     5 Miłosz         Wrzałek               146.81 -  321: 426   97
    3    11 Dariusz        Białobrzewski         119.98 +  398: 344  170
    4    12 Ireneusz       Moralewicz            140.34 -  304: 368   90
    5    15 Iwona          Wieluńska             115.82 +  378: 345  166
    6    11 Maria          Skutela               117.66 -  314: 365   68
    7    16 Jolanta        Chłopińska            129.84 +  380: 341  180
    8    11 Łukasz         Tuszyński             147.75 -  346: 355   98
    9    13 Robert         Kamiński              135.93 -  298: 380   86
   10    22 Barbara        Wiśniewska            100.26 +  332: 307  150
   11    18 Jacek          Nowak                 113.58 -  340: 355   64
   12    19 Beata          Kiżewska              109.44 +  494: 315  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Jolanta Chłopińska 129.84 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Alina          Kąpa                  100.00 +  383: 258  150
    2     7 Dorota         Kuć                   127.53 -  313: 353   78
    3    13 Zuzanna        Cichoń                102.75 +  478: 316  153
    4     6 Adam           Grzelec               119.51 -  356: 395   70
    5    16 Lidia          Żywna                 102.36 +  425: 342  152
    6    12 Beata          Kiżewska              109.44 -  339: 367   59
    7    16 Walenty        Siemaszko             130.08 -  341: 380   80
    8    19 Teresa         Balewska              100.00 +  463: 270  150
    9    15 Beata          Jagielska             111.39 +  412: 340  161
   10    14 Jacek          Nowak                 113.58 +  430: 291  164
   11     8 Dariusz        Białobrzewski         119.98 +  417: 352  170
   12     5 Radosław       Jachna                138.07 +  305: 284  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Dorota Kuć 127.53 Stargard 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marcin         Gauer                 100.00 +  455: 296  150
    2     7 Jolanta        Chłopińska            129.84 +  353: 313  180
    3     3 Jacek          Mańko                 138.63 -  341: 384   89
    4    10 Andrzej        Bednaruk              114.04 +  378: 305  164
    5     6 Ala            Białobrzewska         118.78 +  377: 256  169
    6     5 Kamil          Górka                 155.80 -  432: 441  106
    7    10 Karolina       Urbańska              112.84 +  443: 346  163
    8     7 Kacper         Zegadło               149.52 -  285: 391  100
    9     8 Dariusz        Kuć                   136.61 +  498: 398  187
   10     5 Łukasz         Tuszyński             147.75 -  307: 361   98
   11     9 Andrzej        Kowalski              144.90 -  376: 389   95
   12    12 Maciej         Dąbrowski             110.86 +  374: 331  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Łukasz Baranowski 127.29 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jolanta        Olczak                100.00 -  350: 379   50
    2    20 Artur          Wawrzynowski          117.03 +  444: 374  167
    3    16 Anna           Arana                 114.71 +  373: 353  165
    4     9 Łukasz         Tuszyński             147.75 -  359: 426   98
    5    17 Beata          Kiżewska              109.44 -  356: 376   59
    6    20 Paweł          Wdziękoński           115.29 +  541: 353  165
    7    12 Maciej         Kuć                   117.93 +  412: 327  168
    8     9 Marek          Syczuk                137.50 -  323: 349   88
    9    14 Lucyna         Śniadach              117.69 -  368: 390   68
   10    15 Adam           Grzelec               119.51 +  386: 303  170
   11    13 Łukasz         Przyszlak             117.61 +  418: 301  168
   12    10 Dariusz        Białobrzewski         119.98 -  345: 349   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Jakub Onoszko 121.16 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  345: 381   50
    2    21 Paweł          Wdziękoński           115.29 +  426: 237  165
    3    19 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  457: 255  150
    4    13 Andrzej        Kowalski              144.90 -  376: 442   95
    5    11 Beata          Jagielska             111.39 -  362: 364   61
    6    16 Jadwiga        Szczurowska           109.56 +  408: 359  160
    7    14 Marek          Syczuk                137.50 -  367: 372   88
    8    17 Artur          Wawrzynowski          117.03 +  352: 276  167
    9    16 Beata          Kiżewska              109.44 +  455: 267  159
   10    13 Lucyna         Śniadach              117.69 -  366: 387   68
   11    12 Robert         Kamiński              135.93 +  487: 260  186
   12     9 Marek          Herzig                149.28 +  395: 371  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Dariusz Białobrzewski 119.98 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  486: 196  150
    2     4 Jacek          Mańko                 138.63 -  360: 541   89
    3    11 Walenty        Siemaszko             130.08 -  344: 398   80
    4    15 Szymon         Dąbrowski             132.60 -  349: 454   83
    5    20 Maciej         Kuć                   117.93 +  367: 287  168
    6    18 Artur          Wawrzynowski          117.03 +  373: 329  167
    7    17 Teresa         Balewska              100.00 +  391: 335  150
    8    13 Karolina       Urbańska              112.84 +  445: 380  163
    9     7 Adam           Grzelec               119.51 +  419: 312  170
   10     7 Kacper         Zegadło               149.52 -  397: 460  100
   11     8 Jolanta        Chłopińska            129.84 -  352: 417   80
   12    10 Łukasz         Baranowski            127.29 +  349: 345  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Adam Grzelec 119.51 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  504: 250  150
    2     2 Maciej         Kuć                   117.93 -  359: 378   68
    3    10 Lidia          Żywna                 102.36 +  483: 302  152
    4     6 Jolanta        Chłopińska            129.84 +  395: 356  180
    5     4 Ireneusz       Moralewicz            140.34 -  341: 385   90
    6     8 Marek          Syczuk                137.50 +  410: 302  188
    7     5 Kacper         Zegadło               149.52 -  318: 404  100
    8    10 Beata          Jagielska             111.39 +  375: 291  161
    9     7 Dariusz        Białobrzewski         119.98 -  312: 419   70
   10    15 Łukasz         Baranowski            127.29 -  303: 386   77
   11    14 Andrzej        Bednaruk              114.04 +  404: 249  164
   12    11 Dariusz        Kuć                   136.61 -  332: 383   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Ala Białobrzewska 118.78 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  402: 321  150
    2     3 Maciej         Grąbczewski           140.18 +  458: 334  190
    3     6 Andrzej        Kowalski              144.90 +  464: 333  195
    4     4 Robert         Kamiński              135.93 -  375: 393   86
    5     6 Dorota         Kuć                   127.53 -  256: 377   78
    6    13 Teresa         Balewska              100.00 +  467: 301  150
    7     7 Lucyna         Śniadach              117.69 +  450: 348  168
    8     4 Ireneusz       Moralewicz            140.34 -  351: 375   90
    9     6 Łukasz         Przyszlak             117.61 +  361: 355  168
   10     3 Natalia        Woźniak               132.50 -  255: 389   82
   11    10 Marek          Syczuk                137.50 -  253: 407   88
   12    13 Paweł          Wdziękoński           115.29 +  363: 359  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Maciej Kuć 117.93 Stargard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Miłka          Janaszewska           100.00 +  404: 192  150
    2     2 Adam           Grzelec               119.51 +  378: 359  170
    3     4 Miłosz         Wrzałek               146.81 -  336: 442   97
    4    11 Dariusz        Kuć                   136.61 -  371: 375   87
    5    20 Dariusz        Białobrzewski         119.98 -  287: 367   70
    6    15 Marek          Herzig                149.28 +  413: 412  199
    7    12 Łukasz         Baranowski            127.29 -  327: 412   77
    8    21 Jolanta        Olczak                100.00 +  435: 294  150
    9    12 Jacek          Mańko                 138.63 -  332: 460   89
   10    17 Artur          Wawrzynowski          117.03 +  394: 374  167
   11    15 Maciej         Dąbrowski             110.86 -  305: 418   61
   12    17 Andrzej        Bednaruk              114.04 +  494: 428  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Lucyna Śniadach 117.69 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bartosz        Bartczak              100.00 +  424: 292  150
    2    12 Andrzej        Kowalski              144.90 -  347: 402   95
    3    20 Barbara        Wiśniewska            100.26 +  407: 328  150
    4     5 Marek          Herzig                149.28 +  452: 334  199
    5    10 Karolina       Urbańska              112.84 -  264: 397   63
    6     7 Robert         Kamiński              135.93 +  343: 322  186
    7     7 Ala            Białobrzewska         118.78 -  348: 450   69
    8     8 Robert         Duczemiński           134.61 -  342: 398   85
    9    14 Łukasz         Baranowski            127.29 +  390: 368  177
   10    13 Jakub          Onoszko               121.16 +  387: 366  171
   11    11 Jacek          Mańko                 138.63 -  358: 433   89
   12    14 Beata          Jagielska             111.39 =  347: 347  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Maria Skutela 117.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tadeusz        Kondej                100.00 +  563: 267  150
    2     1 Robert         Duczemiński           134.61 -  367: 429   85
    3     8 Łukasz         Przyszlak             117.61 +  363: 336  168
    4     8 Natalia        Woźniak               132.50 -  281: 554   82
    5    12 Jadwiga        Szczurowska           109.56 +  423: 271  160
    6    11 Walenty        Siemaszko             130.08 +  365: 314  180
    7     9 Beata          Kiżewska              109.44 +  380: 342  159
    8     3 Radosław       Jachna                138.07 -  393: 401   88
    9    10 Marek          Syczuk                137.50 +  406: 401  188
   10     6 Szymon         Dąbrowski             132.60 -  405: 406   83
   11     7 Dariusz        Kuć                   136.61 +  383: 327  187
   12     6 Andrzej        Kowalski              144.90 +  368: 323  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Łukasz Przyszlak 117.61 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 155.80 -  359: 372  106
    2    18 Marcin         Gauer                 100.00 +  401: 225  150
    3     8 Maria          Skutela               117.66 -  336: 363   68
    4    18 Barbara        Wiśniewska            100.26 +  406: 234  150
    5    19 Anna           Arana                 114.71 -  315: 392   65
    6    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  436: 274  150
    7    18 Andrzej        Bednaruk              114.04 +  457: 279  164
    8    12 Beata          Kiżewska              109.44 +  413: 323  159
    9     6 Ala            Białobrzewska         118.78 -  355: 361   69
   10     8 Marek          Herzig                149.28 -  294: 373   99
   11    13 Łukasz         Baranowski            127.29 -  301: 418   77
   12    16 Robert         Kamiński              135.93 -  356: 451   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Artur Wawrzynowski 117.03 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kacper         Zegadło               149.52 -  285: 344  100
    2    20 Łukasz         Baranowski            127.29 -  374: 444   77
    3    25 Paweł          Wdziękoński           115.29 -  288: 444   65
    4    26 Jolanta        Olczak                100.00 +  361: 257  150
    5    23 Alicja         Bielecka              104.95 +  372: 331  155
    6    18 Dariusz        Białobrzewski         119.98 -  329: 373   70
    7    24 Marcin         Gauer                 100.00 +  413: 309  150
    8    17 Jakub          Onoszko               121.16 -  276: 352   71
    9    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  403: 356  150
   10    17 Maciej         Kuć                   117.93 -  374: 394   68
   11    20 Zuzanna        Cichoń                102.75 +  411: 241  153
   12    18 Jadwiga        Szczurowska           109.56 -  358: 372   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Mieczysław Pastuszak 115.82 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Herzig                149.28 +  389: 315  199
    2     6 Robert         Kamiński              135.93 -  280: 533   86
    3    14 Natalia        Woźniak               132.50 -  254: 362   82
    4    19 Jadwiga        Szczurowska           109.56 -  390: 398   60
    5    22 Barbara        Wiśniewska            100.26 -  318: 366   50
    6    24 Maciej         Dąbrowski             110.86 -  296: 414   61
    7    26 Jolanta        Olczak                100.00 -  314: 352   50
    8    28 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  402: 206  150
    9    25 Paweł          Wdziękoński           115.29 -  414: 471   65
   10    25 Alicja         Bielecka              104.95 +  353: 307  155
   11    24 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  335: 307  150
   12    22 Iwona          Wieluńska             115.82 +  429: 357  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Iwona Wieluńska 115.82 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             147.75 +  434: 335  198
    2    10 Kamil          Górka                 155.80 -  360: 488  106
    3    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  398: 256  150
    4    14 Karolina       Urbańska              112.84 -  351: 387   63
    5    15 Walenty        Siemaszko             130.08 -  345: 378   80
    6    19 Tadeusz        Kondej                100.00 +  422: 253  150
    7    15 Beata          Jagielska             111.39 -  344: 365   61
    8    18 Lidia          Żywna                 102.36 +  406: 328  152
    9    17 Jacek          Nowak                 113.58 -  375: 377   64
   10    16 Paweł          Wdziękoński           115.29 -  274: 484   65
   11    19 Anna           Arana                 114.71 -  313: 390   65
   12    22 Mieczysław     Pastuszak             115.82 -  357: 429   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Paweł Wdziękoński 115.29 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               146.81 -  278: 463   97
    2    21 Jakub          Onoszko               121.16 -  237: 426   71
    3    25 Artur          Wawrzynowski          117.03 +  444: 288  167
    4    16 Marek          Syczuk                137.50 -  294: 321   88
    5    25 Marcin         Gauer                 100.00 +  311: 213  150
    6    20 Łukasz         Baranowski            127.29 -  353: 541   77
    7    25 Miłka          Janaszewska           100.00 +  432: 275  150
    8    20 Andrzej        Bednaruk              114.04 -  305: 440   64
    9    25 Mieczysław     Pastuszak             115.82 +  471: 414  166
   10    16 Iwona          Wieluńska             115.82 +  484: 274  166
   11    16 Jadwiga        Szczurowska           109.56 +  349: 291  160
   12    13 Ala            Białobrzewska         118.78 -  359: 363   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Anna Arana 114.71 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Kowalski              144.90 -  305: 364   95
    2    16 Jadwiga        Szczurowska           109.56 +  346: 305  160
    3    16 Łukasz         Baranowski            127.29 -  353: 373   77
    4    25 Miłka          Janaszewska           100.00 +  310: 289  150
    5    19 Łukasz         Przyszlak             117.61 +  392: 315  168
    6    14 Alicja         Grąbczewska           133.40 -  349: 449   83
    7    19 Barbara        Wiśniewska            100.26 +  317: 314  150
    8    14 Maciej         Dąbrowski             110.86 -  327: 356   61
    9    18 Andrzej        Bednaruk              114.04 -  311: 394   64
   10    19 Karolina       Urbańska              112.84 +  380: 256  163
   11    19 Iwona          Wieluńska             115.82 +  390: 313  166
   12    15 Jacek          Nowak                 113.58 +  379: 311  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Andrzej Bednaruk 114.04 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ireneusz       Moralewicz            140.34 +  447: 395  190
    2     8 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  404: 244  150
    3     7 Kacper         Zegadło               149.52 -  397: 445  100
    4    10 Dorota         Kuć                   127.53 -  305: 378   78
    5    14 Teresa         Balewska              100.00 -  297: 335   50
    6    21 Jolanta        Olczak                100.00 +  409: 350  150
    7    18 Łukasz         Przyszlak             117.61 -  279: 457   68
    8    20 Paweł          Wdziękoński           115.29 +  440: 305  165
    9    18 Anna           Arana                 114.71 +  394: 311  165
   10    10 Robert         Duczemiński           134.61 -  332: 371   85
   11    14 Adam           Grzelec               119.51 -  249: 404   70
   12    17 Maciej         Kuć                   117.93 -  428: 494   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Jacek Nowak 113.58 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Grąbczewski           140.18 -  360: 502   90
    2    17 Teresa         Balewska              100.00 +  383: 297  150
    3     9 Marek          Herzig                149.28 -  206: 464   99
    4    17 Zuzanna        Cichoń                102.75 +  389: 329  153
    5    18 Maciej         Dąbrowski             110.86 +  486: 274  161
    6    10 Łukasz         Tuszyński             147.75 -  359: 371   98
    7    13 Robert         Duczemiński           134.61 -  269: 432   85
    8    23 Tadeusz        Kondej                100.00 +  342: 275  150
    9    17 Iwona          Wieluńska             115.82 +  377: 375  166
   10    14 Jolanta        Chłopińska            129.84 -  291: 430   80
   11    18 Walenty        Siemaszko             130.08 +  355: 340  180
   12    15 Anna           Arana                 114.71 -  311: 379   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Karolina Urbańska 112.84 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Mańko                 138.63 -  306: 396   89
    2    29 Jakub          Czepulonis            100.00 +  361: 287  150
    3    15 Marek          Syczuk                137.50 +  386: 340  188
    4    14 Iwona          Wieluńska             115.82 +  387: 351  166
    5    10 Lucyna         Śniadach              117.69 +  397: 264  168
    6     6 Dariusz        Kuć                   136.61 -  277: 443   87
    7    10 Dorota         Kuć                   127.53 -  346: 443   78
    8    13 Dariusz        Białobrzewski         119.98 -  380: 445   70
    9    11 Marek          Herzig                149.28 -  306: 409   99
   10    19 Anna           Arana                 114.71 -  256: 380   65
   11    21 Jolanta        Olczak                100.00 +  391: 306  150
   12    20 Barbara        Wiśniewska            100.26 +  465: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Beata Jagielska 111.39 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Radosław       Jachna                138.07 -  339: 438   88
    2    22 Barbara        Wiśniewska            100.26 -  323: 331   50
    3    24 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  406: 281  150
    4    20 Tadeusz        Kondej                100.00 +  420: 305  150
    5    11 Jakub          Onoszko               121.16 +  364: 362  171
    6     9 Jacek          Mańko                 138.63 -  291: 475   89
    7    15 Iwona          Wieluńska             115.82 +  365: 344  166
    8    10 Adam           Grzelec               119.51 -  291: 375   70
    9    15 Jolanta        Chłopińska            129.84 -  340: 412   80
   10    20 Bartosz        Bartczak              100.00 +  345: 306  150
   11    17 Beata          Kiżewska              109.44 +  357: 344  159
   12    14 Lucyna         Śniadach              117.69 =  347: 347  118
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Maciej Dąbrowski 110.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                137.50 -  316: 433   88
    2    26 Alicja         Bielecka              104.95 -  305: 318   55
    3    26 Alina          Kąpa                  100.00 +  443: 204  150
    4    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  454: 312  150
    5    18 Jacek          Nowak                 113.58 -  274: 486   64
    6    24 Mieczysław     Pastuszak             115.82 +  414: 296  166
    7    11 Robert         Kamiński              135.93 +  441: 315  186
    8    14 Anna           Arana                 114.71 +  356: 327  165
    9     9 Łukasz         Tuszyński             147.75 -  319: 323   98
   10    12 Dariusz        Kuć                   136.61 -  340: 397   87
   11    15 Maciej         Kuć                   117.93 +  418: 305  168
   12    12 Dorota         Kuć                   127.53 -  331: 374   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Jadwiga Szczurowska 109.56 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Kuć                   136.61 -  362: 421   87
    2    16 Anna           Arana                 114.71 -  305: 346   65
    3    23 Marcin         Gauer                 100.00 +  415: 262  150
    4    19 Mieczysław     Pastuszak             115.82 +  398: 390  166
    5    12 Maria          Skutela               117.66 -  271: 423   68
    6    16 Jakub          Onoszko               121.16 -  359: 408   71
    7    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  378: 265  150
    8    22 Barbara        Wiśniewska            100.26 -  340: 343   50
    9    20 Alicja         Bielecka              104.95 +  309: 300  155
   10    21 Miłka          Janaszewska           100.00 +  468: 186  150
   11    16 Paweł          Wdziękoński           115.29 -  291: 349   65
   12    18 Artur          Wawrzynowski          117.03 +  372: 358  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Beata Kiżewska 109.44 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kamiński              135.93 -  311: 455   86
    2    28 Miłka          Janaszewska           100.00 +  387: 264  150
    3    12 Maciej         Grąbczewski           140.18 -  314: 490   90
    4    24 Ryszard        Pliszka               100.00 +  376: 324  150
    5    17 Łukasz         Baranowski            127.29 +  376: 356  177
    6    12 Jolanta        Chłopińska            129.84 +  367: 339  180
    7     9 Maria          Skutela               117.66 -  342: 380   68
    8    12 Łukasz         Przyszlak             117.61 -  323: 413   68
    9    16 Jakub          Onoszko               121.16 -  267: 455   71
   10    18 Zuzanna        Cichoń                102.75 +  451: 308  153
   11    17 Beata          Jagielska             111.39 -  344: 357   61
   12    19 Walenty        Siemaszko             130.08 -  315: 494   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Alicja Bielecka 104.95 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Duczemiński           134.61 -  241: 413   85
    2    26 Maciej         Dąbrowski             110.86 +  318: 305  161
    3    21 Dariusz        Kuć                   136.61 -  288: 464   87
    4    23 Lidia          Żywna                 102.36 -  307: 374   52
    5    23 Artur          Wawrzynowski          117.03 -  331: 372   67
    6    28 Ryszard        Pliszka               100.00 +  358: 321  150
    7    22 Zuzanna        Cichoń                102.75 -  321: 342   53
    8    25 Jakub          Czepulonis            100.00 +  416: 238  150
    9    20 Jadwiga        Szczurowska           109.56 -  300: 309   60
   10    25 Mieczysław     Pastuszak             115.82 -  307: 353   66
   11    25 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  325: 306  150
   12    25 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  437: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Zuzanna Cichoń 102.75 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Alicja         Grąbczewska           133.40 -  356: 420   83
    2    19 Bartosz        Bartczak              100.00 +  459: 276  150
    3    13 Jolanta        Chłopińska            129.84 -  316: 478   80
    4    17 Jacek          Nowak                 113.58 -  329: 389   64
    5    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  372: 301  150
    6    22 Barbara        Wiśniewska            100.26 -  272: 398   50
    7    22 Alicja         Bielecka              104.95 +  342: 321  155
    8    16 Robert         Kamiński              135.93 -  371: 461   86
    9    21 Jolanta        Olczak                100.00 +  365: 320  150
   10    18 Beata          Kiżewska              109.44 -  308: 451   59
   11    20 Artur          Wawrzynowski          117.03 -  241: 411   67
   12    23 Teresa         Balewska              100.00 +  417: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Lidia Żywna 102.36 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Dąbrowski             132.60 -  328: 365   83
    2    24 Alina          Kąpa                  100.00 +  386: 246  150
    3    10 Adam           Grzelec               119.51 -  302: 483   70
    4    23 Alicja         Bielecka              104.95 +  374: 307  155
    5    16 Jolanta        Chłopińska            129.84 -  342: 425   80
    6    17 Robert         Duczemiński           134.61 -  285: 448   85
    7    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  402: 259  150
    8    18 Iwona          Wieluńska             115.82 -  328: 406   66
    9    22 Bartosz        Bartczak              100.00 -  341: 355   50
   10    23 Milena         Kuźniewicz            100.00 -  287: 372   50
   11    26 Miłka          Janaszewska           100.00 +  376: 279  150
   12    21 Tadeusz        Kondej                100.00 -  341: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Barbara Wiśniewska 100.26 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Natalia        Woźniak               132.50 -  276: 414   82
    2    22 Beata          Jagielska             111.39 +  331: 323  161
    3    20 Lucyna         Śniadach              117.69 -  328: 407   68
    4    18 Łukasz         Przyszlak             117.61 -  234: 406   68
    5    22 Mieczysław     Pastuszak             115.82 +  366: 318  166
    6    22 Zuzanna        Cichoń                102.75 +  398: 272  153
    7    19 Anna           Arana                 114.71 -  314: 317   65
    8    22 Jadwiga        Szczurowska           109.56 +  343: 340  160
    9    19 Andrzej        Kowalski              144.90 -  292: 449   95
   10    22 Walenty        Siemaszko             130.08 -  307: 332   80
   11    22 Teresa         Balewska              100.00 +  467: 275  150
   12    20 Karolina       Urbańska              112.84 -  306: 465   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Walenty        Siemaszko             130.08 -  299: 392   80
    2    17 Jacek          Nowak                 113.58 -  297: 383   64
    3    27 Jakub          Czepulonis            100.00 +  431: 251  150
    4    22 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  396: 271  150
    5    14 Andrzej        Bednaruk              114.04 +  335: 297  164
    6    13 Ala            Białobrzewska         118.78 -  301: 467   69
    7    17 Dariusz        Białobrzewski         119.98 -  335: 391   70
    8    19 Jolanta        Chłopińska            129.84 -  270: 463   80
    9    24 Miłka          Janaszewska           100.00 -  300: 339   50
   10    24 Ryszard        Pliszka               100.00 +  324: 316  150
   11    22 Barbara        Wiśniewska            100.26 -  275: 467   50
   12    23 Zuzanna        Cichoń                102.75 -  324: 417   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Bartosz Bartczak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Lucyna         Śniadach              117.69 -  292: 424   68
    2    19 Zuzanna        Cichoń                102.75 -  276: 459   53
    3    28 Miłka          Janaszewska           100.00 -  332: 334   50
    4    27 Jakub          Czepulonis            100.00 +  373: 282  150
    5    24 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  259: 377   50
    6    25 Marcin         Gauer                 100.00 -  314: 330   50
    7    27 Alina          Kąpa                  100.00 +  338: 270  150
    8    24 Ryszard        Pliszka               100.00 +  336: 332  150
    9    22 Lidia          Żywna                 102.36 +  355: 341  152
   10    20 Beata          Jagielska             111.39 -  306: 345   61
   11    23 Tadeusz        Kondej                100.00 -  217: 379   50
   12    26 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  335: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 12  94.50




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Onoszko               121.16 +  381: 345  171
    2     8 Andrzej        Bednaruk              114.04 -  244: 404   64
    3    17 Iwona          Wieluńska             115.82 -  256: 398   66
    4    21 Maciej         Dąbrowski             110.86 -  312: 454   61
    5    21 Zuzanna        Cichoń                102.75 -  301: 372   53
    6    27 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  400: 262  150
    7    21 Jadwiga        Szczurowska           109.56 -  265: 378   60
    8    26 Marcin         Gauer                 100.00 +  331: 288  150
    9    23 Artur          Wawrzynowski          117.03 -  356: 403   67
   10    27 Jakub          Czepulonis            100.00 -  316: 339   50
   11    27 Alina          Kąpa                  100.00 +  367: 217  150
   12    24 Jolanta        Olczak                100.00 +  327: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Jakub Czepulonis 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    29 Karolina       Urbańska              112.84 -  287: 361   63
    3    27 Teresa         Balewska              100.00 -  251: 431   50
    4    27 Bartosz        Bartczak              100.00 -  282: 373   50
    5    28 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  329: 280  150
    6    29 Alina          Kąpa                  100.00 -  307: 311   50
    7    29 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  345: 240  150
    8    25 Alicja         Bielecka              104.95 -  238: 416   55
    9    26 Tadeusz        Kondej                100.00 -  222: 324   50
   10    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  339: 316  150
   11    28 Ryszard        Pliszka               100.00 -  294: 398   50
   12    27 Marcin         Gauer                 100.00 +  348: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  / 11  88.00




	Marcin Gauer 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Kuć                   127.53 -  296: 455   78
    2    18 Łukasz         Przyszlak             117.61 -  225: 401   68
    3    23 Jadwiga        Szczurowska           109.56 -  262: 415   60
    4    29 Alina          Kąpa                  100.00 +  308: 272  150
    5    25 Paweł          Wdziękoński           115.29 -  213: 311   65
    6    25 Bartosz        Bartczak              100.00 +  330: 314  150
    7    24 Artur          Wawrzynowski          117.03 -  309: 413   67
    8    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  288: 331   50
    9    28 Milena         Kuźniewicz            100.00 -  272: 304   50
   10    26 Jolanta        Olczak                100.00 -  330: 432   50
   11    29 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  269: 228  150
   12    27 Jakub          Czepulonis            100.00 -  269: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  / 12  82.33




	Miłka Janaszewska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Kuć                   117.93 -  192: 404   68
    2    28 Beata          Kiżewska              109.44 -  264: 387   59
    3    28 Bartosz        Bartczak              100.00 +  334: 332  150
    4    25 Anna           Arana                 114.71 -  289: 310   65
    5    26 Jolanta        Olczak                100.00 -  246: 334   50
    6    26 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  259: 231  150
    7    25 Paweł          Wdziękoński           115.29 -  275: 432   65
    8    27 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  340: 291  150
    9    24 Teresa         Balewska              100.00 +  339: 300  150
   10    21 Jadwiga        Szczurowska           109.56 -  186: 468   60
   11    26 Lidia          Żywna                 102.36 -  279: 376   52
   12    28 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 -  279: 288   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 12  89.08




	Teresa Jaśkiewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Białobrzewski         119.98 -  196: 486   70
    2    27 Marek          Herzig                149.28 -  204: 574   99
    3    29 Tadeusz        Kondej                100.00 -  315: 364   50
    4    28 Milena         Kuźniewicz            100.00 -  166: 416   50
    5    29 Alina          Kąpa                  100.00 +  353: 278  150
    6    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  262: 400   50
    7    29 Jakub          Czepulonis            100.00 -  240: 345   50
    8    28 Mieczysław     Pastuszak             115.82 -  206: 402   66
    9    29 Ryszard        Pliszka               100.00 -  285: 376   50
   10    29 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  302: 370   50
   11    29 Marcin         Gauer                 100.00 -  228: 269   50
   12    28 Miłka          Janaszewska           100.00 +  288: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     885  / 12  73.75




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maria          Skutela               117.66 -  267: 563   68
    2    23 Łukasz         Tuszyński             147.75 -  282: 432   98
    3    29 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  364: 315  150
    4    20 Beata          Jagielska             111.39 -  305: 420   61
    5    27 Ryszard        Pliszka               100.00 +  426: 308  150
    6    19 Iwona          Wieluńska             115.82 -  253: 422   66
    7    20 Marek          Herzig                149.28 -  295: 425   99
    8    23 Jacek          Nowak                 113.58 -  275: 342   64
    9    26 Jakub          Czepulonis            100.00 +  324: 222  150
   10    28 Alina          Kąpa                  100.00 +  326: 227  150
   11    23 Bartosz        Bartczak              100.00 +  379: 217  150
   12    21 Lidia          Żywna                 102.36 +  428: 341  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Milena Kuźniewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Grzelec               119.51 -  250: 504   70
    2    25 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  268: 297   50
    3    24 Beata          Jagielska             111.39 -  281: 406   61
    4    28 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  416: 166  150
    5    28 Jakub          Czepulonis            100.00 -  280: 329   50
    6    26 Miłka          Janaszewska           100.00 -  231: 259   50
    7    28 Ryszard        Pliszka               100.00 -  242: 338   50
    8    29 Alina          Kąpa                  100.00 +  317: 301  150
    9    28 Marcin         Gauer                 100.00 +  304: 272  150
   10    23 Lidia          Żywna                 102.36 +  372: 287  152
   11    25 Alicja         Bielecka              104.95 -  306: 325   55
   12    26 Bartosz        Bartczak              100.00 -  268: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1038  / 12  86.50




	Alina Kąpa 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jolanta        Chłopińska            129.84 -  258: 383   80
    2    24 Lidia          Żywna                 102.36 -  246: 386   52
    3    26 Maciej         Dąbrowski             110.86 -  204: 443   61
    4    29 Marcin         Gauer                 100.00 -  272: 308   50
    5    29 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 -  278: 353   50
    6    29 Jakub          Czepulonis            100.00 +  311: 307  150
    7    27 Bartosz        Bartczak              100.00 -  270: 338   50
    8    29 Milena         Kuźniewicz            100.00 -  301: 317   50
    9    27 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  223: 273   50
   10    28 Tadeusz        Kondej                100.00 -  227: 326   50
   11    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  217: 367   50
   12    29 Ryszard        Pliszka               100.00 -  238: 316   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  / 12  61.92




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ala            Białobrzewska         118.78 -  321: 402   69
    2    25 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  297: 268  150
    3    19 Jakub          Onoszko               121.16 -  255: 457   71
    4    22 Teresa         Balewska              100.00 -  271: 396   50
    5    24 Bartosz        Bartczak              100.00 +  377: 259  150
    6    23 Łukasz         Przyszlak             117.61 -  274: 436   68
    7    23 Lidia          Żywna                 102.36 -  259: 402   52
    8    27 Miłka          Janaszewska           100.00 -  291: 340   50
    9    27 Alina          Kąpa                  100.00 +  273: 223  150
   10    29 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  370: 302  150
   11    24 Mieczysław     Pastuszak             115.82 -  307: 335   66
   12    25 Alicja         Bielecka              104.95 -  212: 437   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Baranowski            127.29 +  379: 350  177
    2     9 Radosław       Jachna                138.07 -  244: 714   88
    3    18 Ireneusz       Moralewicz            140.34 -  345: 438   90
    4    26 Artur          Wawrzynowski          117.03 -  257: 361   67
    5    26 Miłka          Janaszewska           100.00 +  334: 246  150
    6    21 Andrzej        Bednaruk              114.04 -  350: 409   64
    7    26 Mieczysław     Pastuszak             115.82 +  352: 314  166
    8    21 Maciej         Kuć                   117.93 -  294: 435   68
    9    21 Zuzanna        Cichoń                102.75 -  320: 365   53
   10    26 Marcin         Gauer                 100.00 +  432: 330  150
   11    21 Karolina       Urbańska              112.84 -  306: 391   63
   12    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  321: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Ryszard Pliszka 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    14 Alicja         Grąbczewska           133.40 -  285: 392   83
    3    22 Łukasz         Tuszyński             147.75 -  245: 502   98
    4    24 Beata          Kiżewska              109.44 -  324: 376   59
    5    27 Tadeusz        Kondej                100.00 -  308: 426   50
    6    28 Alicja         Bielecka              104.95 -  321: 358   55
    7    28 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  338: 242  150
    8    24 Bartosz        Bartczak              100.00 -  332: 336   50
    9    29 Teresa         Jaśkiewicz            100.00 +  376: 285  150
   10    24 Teresa         Balewska              100.00 -  316: 324   50
   11    28 Jakub          Czepulonis            100.00 +  398: 294  150
   12    29 Alina          Kąpa                  100.00 +  316: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  / 11  95.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Łukasz         Przyszlak             372: 359
   2 Artur          Wawrzynowski         - Kacper         Zegadło               285: 344
   3 Marek          Herzig               - Mieczysław     Pastuszak             315: 389
   4 Iwona          Wieluńska            - Łukasz         Tuszyński             434: 335
   5 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Wdziękoński           463: 278
   6 Anna           Arana                - Andrzej        Kowalski              305: 364
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Bednaruk              395: 447
   8 Jacek          Nowak                - Maciej         Grąbczewski           360: 502
   9 Jacek          Mańko                - Karolina       Urbańska              396: 306
  10 Beata          Jagielska            - Radosław       Jachna                339: 438
  11 Marek          Syczuk               - Maciej         Dąbrowski             433: 316
  12 Jadwiga        Szczurowska          - Dariusz        Kuć                   362: 421
  13 Robert         Kamiński             - Beata          Kiżewska              455: 311
  14 Alicja         Bielecka             - Robert         Duczemiński           241: 413
  15 Alicja         Grąbczewska          - Zuzanna        Cichoń                420: 356
  16 Lidia          Żywna                - Szymon         Dąbrowski             328: 365
  17 Natalia        Woźniak              - Barbara        Wiśniewska            414: 276
  18 Teresa         Balewska             - Walenty        Siemaszko             299: 392
  19 Jolanta        Chłopińska           - Alina          Kąpa                  383: 258
  20 Marcin         Gauer                - Dorota         Kuć                   296: 455
  21 Łukasz         Baranowski           - Jolanta        Olczak                350: 379
  22 Krystyna       Czajkowska           - Jakub          Onoszko               381: 345
  23 Dariusz        Białobrzewski        - Teresa         Jaśkiewicz            486: 196
  24 Milena         Kuźniewicz           - Adam           Grzelec               250: 504
  25 Ala            Białobrzewska        - Patrycja       Matulewicz            402: 321
  26 Miłka          Janaszewska          - Maciej         Kuć                   192: 404
  27 Lucyna         Śniadach             - Bartosz        Bartczak              424: 292
  28 Tadeusz        Kondej               - Maria          Skutela               267: 563
  29 Ryszard        Pliszka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Maria          Skutela               429: 367
   2 Adam           Grzelec              - Maciej         Kuć                   359: 378
   3 Maciej         Grąbczewski          - Ala            Białobrzewska         334: 458
   4 Dariusz        Białobrzewski        - Jacek          Mańko                 360: 541
   5 Walenty        Siemaszko            - Miłosz         Wrzałek               321: 426
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Robert         Kamiński              280: 533
   7 Dorota         Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            353: 313
   8 Andrzej        Bednaruk             - Krystyna       Czajkowska            404: 244
   9 Radosław       Jachna               - Jolanta        Olczak                714: 244
  10 Iwona          Wieluńska            - Kamil          Górka                 360: 488
  11 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Syczuk                407: 367
  12 Andrzej        Kowalski             - Lucyna         Śniadach              402: 347
  13 Kacper         Zegadło              - Dariusz        Kuć                   398: 349
  14 Alicja         Grąbczewska          - Ryszard        Pliszka               392: 285
  15 Natalia        Woźniak              - Ireneusz       Moralewicz            395: 397
  16 Jadwiga        Szczurowska          - Anna           Arana                 305: 346
  17 Teresa         Balewska             - Jacek          Nowak                 297: 383
  18 Łukasz         Przyszlak            - Marcin         Gauer                 401: 225
  19 Bartosz        Bartczak             - Zuzanna        Cichoń                276: 459
  20 Łukasz         Baranowski           - Artur          Wawrzynowski          444: 374
  21 Jakub          Onoszko              - Paweł          Wdziękoński           426: 237
  22 Barbara        Wiśniewska           - Beata          Jagielska             331: 323
  23 Łukasz         Tuszyński            - Tadeusz        Kondej                432: 282
  24 Alina          Kąpa                 - Lidia          Żywna                 246: 386
  25 Patrycja       Matulewicz           - Milena         Kuźniewicz            297: 268
  26 Maciej         Dąbrowski            - Alicja         Bielecka              305: 318
  27 Teresa         Jaśkiewicz           - Marek          Herzig                204: 574
  28 Beata          Kiżewska             - Miłka          Janaszewska           387: 264
  29 Karolina       Urbańska             - Jakub          Czepulonis            361: 287


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Radosław       Jachna                330: 365
   2 Robert         Kamiński             - Alicja         Grąbczewska           378: 412
   3 Dorota         Kuć                  - Jacek          Mańko                 341: 384
   4 Maciej         Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               336: 442
   5 Szymon         Dąbrowski            - Kamil          Górka                 407: 473
   6 Ala            Białobrzewska        - Andrzej        Kowalski              464: 333
   7 Andrzej        Bednaruk             - Kacper         Zegadło               397: 445
   8 Maria          Skutela              - Łukasz         Przyszlak             363: 336
   9 Jacek          Nowak                - Marek          Herzig                206: 464
  10 Lidia          Żywna                - Adam           Grzelec               302: 483
  11 Walenty        Siemaszko            - Dariusz        Białobrzewski         398: 344
  12 Beata          Kiżewska             - Maciej         Grąbczewski           314: 490
  13 Zuzanna        Cichoń               - Jolanta        Chłopińska            316: 478
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Natalia        Woźniak               254: 362
  15 Marek          Syczuk               - Karolina       Urbańska              340: 386
  16 Anna           Arana                - Łukasz         Baranowski            353: 373
  17 Krystyna       Czajkowska           - Iwona          Wieluńska             256: 398
  18 Jolanta        Olczak               - Ireneusz       Moralewicz            345: 438
  19 Patrycja       Matulewicz           - Jakub          Onoszko               255: 457
  20 Barbara        Wiśniewska           - Lucyna         Śniadach              328: 407
  21 Dariusz        Kuć                  - Alicja         Bielecka              464: 288
  22 Łukasz         Tuszyński            - Ryszard        Pliszka               502: 245
  23 Marcin         Gauer                - Jadwiga        Szczurowska           262: 415
  24 Beata          Jagielska            - Milena         Kuźniewicz            406: 281
  25 Paweł          Wdziękoński          - Artur          Wawrzynowski          444: 288
  26 Alina          Kąpa                 - Maciej         Dąbrowski             204: 443
  27 Jakub          Czepulonis           - Teresa         Balewska              251: 431
  28 Miłka          Janaszewska          - Bartosz        Bartczak              334: 332
  29 Teresa         Jaśkiewicz           - Tadeusz        Kondej                315: 364


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Jacek          Mańko                 403: 364
   2 Kamil          Górka                - Alicja         Grąbczewska           406: 354
   3 Kacper         Zegadło              - Miłosz         Wrzałek               330: 388
   4 Robert         Kamiński             - Ala            Białobrzewska         393: 375
   5 Lucyna         Śniadach             - Marek          Herzig                452: 334
   6 Jolanta        Chłopińska           - Adam           Grzelec               356: 395
   7 Maciej         Grąbczewski          - Robert         Duczemiński           446: 383
   8 Maria          Skutela              - Natalia        Woźniak               281: 554
   9 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Tuszyński             359: 426
  10 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Kuć                   305: 378
  11 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Kuć                   375: 371
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Walenty        Siemaszko             368: 304
  13 Andrzej        Kowalski             - Jakub          Onoszko               442: 376
  14 Karolina       Urbańska             - Iwona          Wieluńska             387: 351
  15 Szymon         Dąbrowski            - Dariusz        Białobrzewski         454: 349
  16 Paweł          Wdziękoński          - Marek          Syczuk                294: 321
  17 Zuzanna        Cichoń               - Jacek          Nowak                 329: 389
  18 Łukasz         Przyszlak            - Barbara        Wiśniewska            406: 234
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Jadwiga        Szczurowska           390: 398
  20 Tadeusz        Kondej               - Beata          Jagielska             305: 420
  21 Maciej         Dąbrowski            - Krystyna       Czajkowska            454: 312
  22 Patrycja       Matulewicz           - Teresa         Balewska              271: 396
  23 Alicja         Bielecka             - Lidia          Żywna                 307: 374
  24 Ryszard        Pliszka              - Beata          Kiżewska              324: 376
  25 Miłka          Janaszewska          - Anna           Arana                 289: 310
  26 Artur          Wawrzynowski         - Jolanta        Olczak                361: 257
  27 Bartosz        Bartczak             - Jakub          Czepulonis            373: 282
  28 Milena         Kuźniewicz           - Teresa         Jaśkiewicz            416: 166
  29 Alina          Kąpa                 - Marcin         Gauer                 272: 308


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                377: 286
   2 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Górka                 415: 372
   3 Dariusz        Kuć                  - Robert         Kamiński              413: 355
   4 Adam           Grzelec              - Ireneusz       Moralewicz            341: 385
   5 Alicja         Grąbczewska          - Natalia        Woźniak               356: 428
   6 Ala            Białobrzewska        - Dorota         Kuć                   256: 377
   7 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kowalski              366: 410
   8 Jacek          Mańko                - Kacper         Zegadło               386: 403
   9 Marek          Herzig               - Szymon         Dąbrowski             347: 356
  10 Lucyna         Śniadach             - Karolina       Urbańska              264: 397
  11 Jakub          Onoszko              - Beata          Jagielska             362: 364
  12 Jadwiga        Szczurowska          - Maria          Skutela               271: 423
  13 Robert         Duczemiński          - Marek          Syczuk                401: 412
  14 Teresa         Balewska             - Andrzej        Bednaruk              335: 297
  15 Iwona          Wieluńska            - Walenty        Siemaszko             345: 378
  16 Lidia          Żywna                - Jolanta        Chłopińska            342: 425
  17 Beata          Kiżewska             - Łukasz         Baranowski            376: 356
  18 Jacek          Nowak                - Maciej         Dąbrowski             486: 274
  19 Łukasz         Przyszlak            - Anna           Arana                 315: 392
  20 Maciej         Kuć                  - Dariusz        Białobrzewski         287: 367
  21 Krystyna       Czajkowska           - Zuzanna        Cichoń                301: 372
  22 Barbara        Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             366: 318
  23 Artur          Wawrzynowski         - Alicja         Bielecka              372: 331
  24 Bartosz        Bartczak             - Patrycja       Matulewicz            259: 377
  25 Paweł          Wdziękoński          - Marcin         Gauer                 311: 213
  26 Jolanta        Olczak               - Miłka          Janaszewska           334: 246
  27 Ryszard        Pliszka              - Tadeusz        Kondej                308: 426
  28 Jakub          Czepulonis           - Milena         Kuźniewicz            329: 280
  29 Teresa         Jaśkiewicz           - Alina          Kąpa                  353: 278


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             495: 267
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Radosław       Jachna                326: 400
   3 Andrzej        Kowalski             - Maciej         Grąbczewski           284: 293
   4 Kacper         Zegadło              - Natalia        Woźniak               342: 381
   5 Dorota         Kuć                  - Kamil          Górka                 432: 441
   6 Karolina       Urbańska             - Dariusz        Kuć                   277: 443
   7 Robert         Kamiński             - Lucyna         Śniadach              322: 343
   8 Adam           Grzelec              - Marek          Syczuk                410: 302
   9 Jacek          Mańko                - Beata          Jagielska             475: 291
  10 Łukasz         Tuszyński            - Jacek          Nowak                 371: 359
  11 Walenty        Siemaszko            - Maria          Skutela               314: 365
  12 Jolanta        Chłopińska           - Beata          Kiżewska              339: 367
  13 Teresa         Balewska             - Ala            Białobrzewska         301: 467
  14 Anna           Arana                - Alicja         Grąbczewska           349: 449
  15 Marek          Herzig               - Maciej         Kuć                   412: 413
  16 Jakub          Onoszko              - Jadwiga        Szczurowska           408: 359
  17 Lidia          Żywna                - Robert         Duczemiński           285: 448
  18 Dariusz        Białobrzewski        - Artur          Wawrzynowski          373: 329
  19 Tadeusz        Kondej               - Iwona          Wieluńska             253: 422
  20 Łukasz         Baranowski           - Paweł          Wdziękoński           541: 353
  21 Jolanta        Olczak               - Andrzej        Bednaruk              350: 409
  22 Zuzanna        Cichoń               - Barbara        Wiśniewska            272: 398
  23 Łukasz         Przyszlak            - Patrycja       Matulewicz            436: 274
  24 Maciej         Dąbrowski            - Mieczysław     Pastuszak             414: 296
  25 Marcin         Gauer                - Bartosz        Bartczak              330: 314
  26 Milena         Kuźniewicz           - Miłka          Janaszewska           231: 259
  27 Krystyna       Czajkowska           - Teresa         Jaśkiewicz            400: 262
  28 Alicja         Bielecka             - Ryszard        Pliszka               358: 321
  29 Jakub          Czepulonis           - Alina          Kąpa                  307: 311


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Miłosz         Wrzałek               413: 378
   2 Radosław       Jachna               - Maciej         Grąbczewski           409: 491
   3 Kamil          Górka                - Dariusz        Kuć                   396: 372
   4 Jacek          Mańko                - Ireneusz       Moralewicz            372: 419
   5 Adam           Grzelec              - Kacper         Zegadło               318: 404
   6 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Tuszyński             403: 370
   7 Ala            Białobrzewska        - Lucyna         Śniadach              450: 348
   8 Alicja         Grąbczewska          - Andrzej        Kowalski              405: 365
   9 Maria          Skutela              - Beata          Kiżewska              380: 342
  10 Dorota         Kuć                  - Karolina       Urbańska              443: 346
  11 Maciej         Dąbrowski            - Robert         Kamiński              441: 315
  12 Maciej         Kuć                  - Łukasz         Baranowski            327: 412
  13 Jacek          Nowak                - Robert         Duczemiński           269: 432
  14 Marek          Syczuk               - Jakub          Onoszko               372: 367
  15 Beata          Jagielska            - Iwona          Wieluńska             365: 344
  16 Jolanta        Chłopińska           - Walenty        Siemaszko             341: 380
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Teresa         Balewska              391: 335
  18 Andrzej        Bednaruk             - Łukasz         Przyszlak             279: 457
  19 Anna           Arana                - Barbara        Wiśniewska            317: 314
  20 Tadeusz        Kondej               - Marek          Herzig                295: 425
  21 Jadwiga        Szczurowska          - Krystyna       Czajkowska            378: 265
  22 Zuzanna        Cichoń               - Alicja         Bielecka              342: 321
  23 Patrycja       Matulewicz           - Lidia          Żywna                 259: 402
  24 Marcin         Gauer                - Artur          Wawrzynowski          309: 413
  25 Paweł          Wdziękoński          - Miłka          Janaszewska           432: 275
  26 Jolanta        Olczak               - Mieczysław     Pastuszak             352: 314
  27 Bartosz        Bartczak             - Alina          Kąpa                  338: 270
  28 Ryszard        Pliszka              - Milena         Kuźniewicz            338: 242
  29 Jakub          Czepulonis           - Teresa         Jaśkiewicz            345: 240


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Maciej         Grąbczewski           459: 340
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 389: 296
   3 Radosław       Jachna               - Maria          Skutela               401: 393
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Ala            Białobrzewska         375: 351
   5 Dariusz        Kuć                  - Szymon         Dąbrowski             323: 402
   6 Alicja         Grąbczewska          - Jacek          Mańko                 426: 304
   7 Kacper         Zegadło              - Dorota         Kuć                   391: 285
   8 Robert         Duczemiński          - Lucyna         Śniadach              398: 342
   9 Marek          Syczuk               - Łukasz         Baranowski            349: 323
  10 Beata          Jagielska            - Adam           Grzelec               291: 375
  11 Walenty        Siemaszko            - Łukasz         Tuszyński             346: 355
  12 Beata          Kiżewska             - Łukasz         Przyszlak             323: 413
  13 Karolina       Urbańska             - Dariusz        Białobrzewski         380: 445
  14 Anna           Arana                - Maciej         Dąbrowski             327: 356
  15 Andrzej        Kowalski             - Marek          Herzig                375: 404
  16 Robert         Kamiński             - Zuzanna        Cichoń                461: 371
  17 Jakub          Onoszko              - Artur          Wawrzynowski          352: 276
  18 Iwona          Wieluńska            - Lidia          Żywna                 406: 328
  19 Teresa         Balewska             - Jolanta        Chłopińska            270: 463
  20 Paweł          Wdziękoński          - Andrzej        Bednaruk              305: 440
  21 Maciej         Kuć                  - Jolanta        Olczak                435: 294
  22 Barbara        Wiśniewska           - Jadwiga        Szczurowska           343: 340
  23 Jacek          Nowak                - Tadeusz        Kondej                342: 275
  24 Bartosz        Bartczak             - Ryszard        Pliszka               336: 332
  25 Alicja         Bielecka             - Jakub          Czepulonis            416: 238
  26 Krystyna       Czajkowska           - Marcin         Gauer                 331: 288
  27 Miłka          Janaszewska          - Patrycja       Matulewicz            340: 291
  28 Teresa         Jaśkiewicz           - Mieczysław     Pastuszak             206: 402
  29 Alina          Kąpa                 - Milena         Kuźniewicz            301: 317


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Radosław       Jachna                314: 356
   2 Maciej         Grąbczewski          - Miłosz         Wrzałek               422: 306
   3 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               413: 313
   4 Szymon         Dąbrowski            - Alicja         Grąbczewska           317: 380
   5 Robert         Duczemiński          - Ireneusz       Moralewicz            367: 394
   6 Łukasz         Przyszlak            - Ala            Białobrzewska         355: 361
   7 Adam           Grzelec              - Dariusz        Białobrzewski         312: 419
   8 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kuć                   498: 398
   9 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Dąbrowski             323: 319
  10 Maria          Skutela              - Marek          Syczuk                406: 401
  11 Marek          Herzig               - Karolina       Urbańska              409: 306
  12 Jacek          Mańko                - Maciej         Kuć                   460: 332
  13 Walenty        Siemaszko            - Robert         Kamiński              298: 380
  14 Lucyna         Śniadach             - Łukasz         Baranowski            390: 368
  15 Jolanta        Chłopińska           - Beata          Jagielska             412: 340
  16 Beata          Kiżewska             - Jakub          Onoszko               267: 455
  17 Iwona          Wieluńska            - Jacek          Nowak                 375: 377
  18 Andrzej        Bednaruk             - Anna           Arana                 394: 311
  19 Andrzej        Kowalski             - Barbara        Wiśniewska            449: 292
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Alicja         Bielecka              309: 300
  21 Jolanta        Olczak               - Zuzanna        Cichoń                320: 365
  22 Lidia          Żywna                - Bartosz        Bartczak              341: 355
  23 Artur          Wawrzynowski         - Krystyna       Czajkowska            403: 356
  24 Miłka          Janaszewska          - Teresa         Balewska              339: 300
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Paweł          Wdziękoński           414: 471
  26 Tadeusz        Kondej               - Jakub          Czepulonis            324: 222
  27 Patrycja       Matulewicz           - Alina          Kąpa                  273: 223
  28 Milena         Kuźniewicz           - Marcin         Gauer                 304: 272
  29 Ryszard        Pliszka              - Teresa         Jaśkiewicz            376: 285


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Kamil          Górka                 367: 380
   2 Maciej         Grąbczewski          - Alicja         Grąbczewska           422: 337
   3 Ala            Białobrzewska        - Natalia        Woźniak               255: 389
   4 Miłosz         Wrzałek              - Ireneusz       Moralewicz            352: 376
   5 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Kuć                   361: 307
   6 Maria          Skutela              - Szymon         Dąbrowski             405: 406
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Kacper         Zegadło               397: 460
   8 Marek          Herzig               - Łukasz         Przyszlak             373: 294
   9 Jacek          Mańko                - Andrzej        Kowalski              309: 464
  10 Andrzej        Bednaruk             - Robert         Duczemiński           332: 371
  11 Marek          Syczuk               - Robert         Kamiński              397: 323
  12 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Kuć                   340: 397
  13 Jakub          Onoszko              - Lucyna         Śniadach              366: 387
  14 Jacek          Nowak                - Jolanta        Chłopińska            291: 430
  15 Łukasz         Baranowski           - Adam           Grzelec               386: 303
  16 Paweł          Wdziękoński          - Iwona          Wieluńska             484: 274
  17 Maciej         Kuć                  - Artur          Wawrzynowski          394: 374
  18 Zuzanna        Cichoń               - Beata          Kiżewska              308: 451
  19 Karolina       Urbańska             - Anna           Arana                 256: 380
  20 Beata          Jagielska            - Bartosz        Bartczak              345: 306
  21 Jadwiga        Szczurowska          - Miłka          Janaszewska           468: 186
  22 Barbara        Wiśniewska           - Walenty        Siemaszko             307: 332
  23 Milena         Kuźniewicz           - Lidia          Żywna                 372: 287
  24 Ryszard        Pliszka              - Teresa         Balewska              316: 324
  25 Alicja         Bielecka             - Mieczysław     Pastuszak             307: 353
  26 Marcin         Gauer                - Jolanta        Olczak                330: 432
  27 Jakub          Czepulonis           - Krystyna       Czajkowska            339: 316
  28 Alina          Kąpa                 - Tadeusz        Kondej                227: 326
  29 Teresa         Jaśkiewicz           - Patrycja       Matulewicz            302: 370


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Grąbczewski           339: 408
   2 Kamil          Górka                - Natalia        Woźniak               487: 414
   3 Alicja         Grąbczewska          - Radosław       Jachna                448: 340
   4 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             415: 378
   5 Kacper         Zegadło              - Szymon         Dąbrowski             472: 322
   6 Marek          Herzig               - Robert         Duczemiński           292: 412
   7 Dariusz        Kuć                  - Maria          Skutela               327: 383
   8 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Białobrzewski         417: 352
   9 Andrzej        Kowalski             - Dorota         Kuć                   389: 376
  10 Marek          Syczuk               - Ala            Białobrzewska         407: 253
  11 Lucyna         Śniadach             - Jacek          Mańko                 358: 433
  12 Robert         Kamiński             - Jakub          Onoszko               260: 487
  13 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Przyszlak             418: 301
  14 Adam           Grzelec              - Andrzej        Bednaruk              404: 249
  15 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Kuć                   418: 305
  16 Jadwiga        Szczurowska          - Paweł          Wdziękoński           291: 349
  17 Beata          Kiżewska             - Beata          Jagielska             344: 357
  18 Walenty        Siemaszko            - Jacek          Nowak                 340: 355
  19 Iwona          Wieluńska            - Anna           Arana                 313: 390
  20 Artur          Wawrzynowski         - Zuzanna        Cichoń                411: 241
  21 Karolina       Urbańska             - Jolanta        Olczak                391: 306
  22 Teresa         Balewska             - Barbara        Wiśniewska            275: 467
  23 Tadeusz        Kondej               - Bartosz        Bartczak              379: 217
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Patrycja       Matulewicz            335: 307
  25 Alicja         Bielecka             - Milena         Kuźniewicz            325: 306
  26 Lidia          Żywna                - Miłka          Janaszewska           376: 279
  27 Alina          Kąpa                 - Krystyna       Czajkowska            217: 367
  28 Jakub          Czepulonis           - Ryszard        Pliszka               294: 398
  29 Marcin         Gauer                - Teresa         Jaśkiewicz            269: 228


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Kacper         Zegadło               371: 384
   2 Kamil          Górka                - Ireneusz       Moralewicz            489: 346
   3 Natalia        Woźniak              - Robert         Duczemiński           371: 381
   4 Alicja         Grąbczewska          - Miłosz         Wrzałek               366: 522
   5 Radosław       Jachna               - Jolanta        Chłopińska            284: 305
   6 Maria          Skutela              - Andrzej        Kowalski              368: 323
   7 Marek          Syczuk               - Łukasz         Tuszyński             365: 448
   8 Szymon         Dąbrowski            - Jacek          Mańko                 404: 476
   9 Jakub          Onoszko              - Marek          Herzig                395: 371
  10 Dariusz        Białobrzewski        - Łukasz         Baranowski            349: 345
  11 Dariusz        Kuć                  - Adam           Grzelec               383: 332
  12 Dorota         Kuć                  - Maciej         Dąbrowski             374: 331
  13 Ala            Białobrzewska        - Paweł          Wdziękoński           363: 359
  14 Lucyna         Śniadach             - Beata          Jagielska             347: 347
  15 Anna           Arana                - Jacek          Nowak                 379: 311
  16 Łukasz         Przyszlak            - Robert         Kamiński              356: 451
  17 Maciej         Kuć                  - Andrzej        Bednaruk              494: 428
  18 Artur          Wawrzynowski         - Jadwiga        Szczurowska           358: 372
  19 Walenty        Siemaszko            - Beata          Kiżewska              494: 315
  20 Barbara        Wiśniewska           - Karolina       Urbańska              306: 465
  21 Tadeusz        Kondej               - Lidia          Żywna                 428: 341
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Iwona          Wieluńska             429: 357
  23 Zuzanna        Cichoń               - Teresa         Balewska              417: 324
  24 Jolanta        Olczak               - Krystyna       Czajkowska            321: 327
  25 Patrycja       Matulewicz           - Alicja         Bielecka              212: 437
  26 Bartosz        Bartczak             - Milena         Kuźniewicz            335: 268
  27 Jakub          Czepulonis           - Marcin         Gauer                 348: 269
  28 Miłka          Janaszewska          - Teresa         Jaśkiewicz            279: 288
  29 Ryszard        Pliszka              - Alina          Kąpa                  316: 238
Lista rankingowa na dzień 01-10-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            164.71  32943  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             160.38  32077  200
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              160.31  30458  190
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.50  30870  196
   5 Dawid Pikul                    Poznań               155.98  29481  189
   6 Kamil Górka                    Kraków               155.47  30784  198
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     154.84  24310  157
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             154.81  23066  149
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             154.74  30174  195
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              154.46  29965  194
  11 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         153.15   5207   34
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.82  25062  164
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            151.86  26728  176
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               151.11  29920  198
  15 Jan Mrozowski                  Kraków               150.55  26346  175
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             150.48  29645  197
  17 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.36  29771  198
  18 Michał Makowski                Warszawa             149.71  14971  100
  19 Kamil Kister                   Puławy               149.68  28588  191
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.48  29597  198
  21 Justyna Górka                  Kraków               149.28  28960  194
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.98  12663   85
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 148.90  29184  196
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.29  28769  194
  25 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             148.23  28905  195
  26 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.11  28686  195
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.61  28882  197
  28 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.16  25725  176
  29 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.89  29032  199
  30 Andrzej Kowalski               Gdańsk               145.87   5689   39
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             145.53  27069  186
  32 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.27   9007   62
  33 Paweł Jackowski                Warszawa             145.26  27745  191
  34 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.21  28170  194
  35 Juliusz Czupryniak             Warszawa             144.43  27442  190
  36 Przemysław Rybicki             Otwock               144.30  10967   76
  37 Mateusz Borsuk                 Reda                 143.92   7340   51
  38 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.80  27466  191
  39 Bogusław Szyszka               Oława                143.68  27299  190
  40 Rafał Dąbrowski                Ostróda              143.37  17061  119
  41 Jakub Błażejewski              Poznań               143.16  21187  148
  42 Maciej Czupryniak              Milanówek            142.23  24891  175
  43 Dariusz Ulatowski              Tuchola              141.90  22987  162
  44 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.53  10332   73
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            141.02  11846   84
  46 Maciej Grąbczewski             Szczecin             141.02  17063  121
  47 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             140.83  24505  174
  48 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.63  18282  130
  49 Marek Reda                     Dębówka              140.50  15595  111
  50 Artur Irzyk                    Strzyżów             140.45  26967  192
  51 Piotr Broda                    Sandomierz           139.72  26966  193
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             139.53  27069  194
  53 Radosław Jachna                Łódź                 139.31  26608  191
  54 Michał Waszkiewicz             Białystok            139.17  24912  179
  55 Janusz Krupiński               Bytom                138.99  26408  190
  56 Tomasz Lempart                 Wadowice             138.65  25511  184
  57 Jacek Mańko                    Poznań               138.44  12460   90
  58 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           137.47  20071  146
  59 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.25  23470  171
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.25  25665  187
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  137.20  24558  179
  62 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            137.08   5072   37
  63 Rafał Matczak                  Milanówek            136.96  22599  165
  64 Sławomir Piotrowski            Deszczno             136.83  13546   99
  65 Mateusz Królikowski            Wrocław              136.63   7105   52
  66 Dariusz Kuć                    Stargard             136.34  20860  153
  67 Jakub Nalepa                   Gliwice              136.12   6670   49
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.05  26258  193
  69 Barbara Obremska               Wrocław              135.97  17268  127
  70 Konrad Sowula                  Kraków               135.75  17512  129
  71 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             135.70  19677  145
  72 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.65  16414  121
  73 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.55  13419   99
  74 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.41  26541  196
  75 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       135.40  24101  178
  76 Artur Koszel                   Warszawa             135.03   8642   64
  77 Michał Kolaj                   Ostróda              135.00   6345   47
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             134.99  11069   82
  79 Michał Szymkowski              Wrocław              134.74   6198   46
  80 Joanna Juszczak                Warszawa             134.73  25733  191
  81 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.38  26875  200
  82 Piotr Domański                 Lublin               134.34  11553   86
  83 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             134.27  25914  193
  84 Robert Kamiński                Warszawa             134.07  12871   96
  85 Maciej Nawrocki                Babimost             133.89   4820   36
  86 Michał Rogalewicz              Poznań               133.86  26103  195
  87 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       133.73  21665  162
  88 Irena Sołdan                   Sopot                133.72  26611  199
  89 Andrzej Rechowicz              Katowice             133.69  25936  194
  90 Łukasz Sornek                  Mikołów              133.60  24984  187
  91 Natalia Woźniak                Dziwnówek            133.58  26582  199
  92 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.17  13583  102
  93 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            132.86  22985  173
  94 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.75   7036   53
  95 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.37   8339   63
  96 Szymon Dąbrowski               Warszawa             132.35  25675  194
  97 Krzysztof Gibas                Kraków               132.11  25893  196
  98 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.93  26255  199
  99 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             131.27  15884  121
 100 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.92   4713   36
 101 Andrzej Kroc                   Łódź                 130.86  23685  181
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.24   4819   37
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             130.22  25263  194
 104 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.09  24978  192
 105 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.02  21714  167
 106 Katarzyna Polak                Warszawa             130.00  12480   96
 107 Agnieszka Walas                Kraków               129.12  25437  197
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.97   9673   75
 109 Marek Rogalski                 Warszawa             128.96  21537  167
 110 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            128.96  14057  109
 111 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.95  10961   85
 112 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.77   5022   39
 113 Grzegorz Pukniel               Łódź                 128.56  22883  178
 114 Dorota Kuć                     Stargard             128.55  16583  129
 115 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.51   5783   45
 116 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            128.40   7961   62
 117 Tomasz Górka                   Kraków               128.19   8076   63
 118 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.12  14862  116
 119 Ewa Radzikowska                Gliwice              127.77  16354  128
 120 Grzegorz Święcki               Białystok            127.73   4215   33
 121 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  127.59  21180  166
 122 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             127.52   5866   46
 123 Jacek Baltyn                   Suchedniów           127.32   8658   68
 124 Andrzej Kraska                 Wrocław              127.32   9294   73
 125 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.19  19969  157
 126 Stanisław Gasik                Warszawa             127.16   4832   38
 127 Dorota Rudzińska               Warszawa             126.94  21326  168
 128 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.82  24349  192
 129 Daniel Janus                   Wąchock              126.65   6459   51
 130 Marta Bajorek                  Warszawa             126.57  24554  194
 131 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.47  22133  175
 132 Adrian Ziemniewicz             Białystok            126.44   7966   63
 133 Grażyna Wesołowska             Łódź                 126.39   7457   59
 134 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       125.81   4655   37
 135 Marcin Ceglarek                Kraków               125.63  23242  185
 136 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              125.57  11678   93
 137 Marcin Rogala                  Warszawa             125.06  21511  172
 138 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.91  24357  195
 139 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      124.61  18442  148
 140 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  124.55   5854   47
 141 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.32  24740  199
 142 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   7331   59
 143 Czesław Grajewski              Białystok            124.25  16152  130
 144 Leszek Stecuła                 Bytom                124.22  12546  101
 145 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.18  16144  130
 146 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            124.15  20609  166
 147 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.09  24569  198
 148 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.89   5451   44
 149 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.65  23617  191
 150 Agata Kuć                      Stargard             123.58  22986  186
 151 Ewa Szałas                     Katowice             123.45  20122  163
 152 Natalia Ogierman               Katowice             122.87  16588  135
 153 Diana Pietrzykowska            Szczecin             122.87  22608  184
 154 Marcin Stachowski              Wydartowo I          122.82  23459  191
 155 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             122.75   5892   48
 156 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.55  23530  192
 157 Agnieszka Matus                Milanówek            122.54  23772  194
 158 Teresa Zalewska                Racibórz             122.17  19180  157
 159 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.16   7696   63
 160 Dariusz Sowula                 Kraków               122.01  16472  135
 161 Jakub Onoszko                  Gdynia               121.90  15481  127
 162 Grzegorz Papciak               Jodłowa              121.85  21323  175
 163 Bożena Guział                  Racibórz             121.71  18622  153
 164 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.50   4374   36
 165 Anita Bruska                   Gdynia               121.49  16887  139
 166 Anna Demczyszyn                Bystra               121.10   9325   77
 167 Tomasz Siwiński                Zawiercie            121.05   5084   42
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.02   5204   43
 169 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.96  14757  122
 170 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.95  18506  153
 171 Rafał Stachowski               Police               120.95  12821  106
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.89   6407   53
 173 Ziemowit Pazda                 Wrocław              120.67   7240   60
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 120.65  12186  101
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            120.51  10123   84
 176 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 177 Adam Grzelec                   Poznań               120.42  23844  198
 178 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.23   3727   31
 179 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             120.06   8284   69
 180 Ala Białobrzewska              Gdynia               119.86  20377  170
 181 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    119.82   5272   44
 182 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.79  14255  119
 183 Lucyna Śniadach                Rumia                119.72  23825  199
 184 Ryszard Korpalski              Wójtowice            119.39  21490  180
 185 Maria Skutela                  Warszawa             119.38  21727  182
 186 Maciej Kuć                     Stargard             118.91   7967   67
 187 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88  10580   89
 188 Ewelina Gruda                  Białystok            118.68   8664   73
 189 Agnieszka Krupka               Krosno               118.62   4626   39
 190 Sławomir Wolski                Wrocław              118.56  23120  195
 191 Tomasz A. Praga                Białystok            118.42   8526   72
 192 Maciej Perzyński               Piła                 118.20   7210   61
 193 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.87   4597   39
 194 Jerzy Luter                    Bytom                117.85  22509  191
 195 Anna Krynicka                  Warszawa             117.53   5994   51
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             117.53  14221  121
 197 Szymon Stępień                 Bytom                117.22  16294  139
 198 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               117.19   5625   48
 199 Sylwia Łada                    Inowrocław           116.75  21249  182
 200 Robert Wagner                  Wrocław              116.75  12726  109
 201 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 116.59   4780   41
 202 Adam Janicki                   Wrocław              116.54  19462  167
 203 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.52   7341   63
 204 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.47  22245  191
 205 Tomasz Sehnal                  Warszawa             116.30   9769   84
 206 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.16   3601   31
 207 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.93  22838  197
 208 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.89  18427  159
 209 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.85  20621  178
 210 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          115.84   8688   75
 211 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.67   5552   48
 212 Urszula Solarska               Katowice             115.52  22295  193
 213 Jacek Nowak                    Szczecin             115.42   7156   62
 214 Dariusz Zębek                  Olsztyn              115.42   4155   36
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.27  10720   93
 216 Paweł Pogorzelski              Warszawa             115.16  10595   92
 217 Renata Andracka                Zwola                115.02  21969  191
 218 Karolina Urbańska              Poznań               114.93  21722  189
 219 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            114.81  19403  169
 220 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.75   6885   60
 221 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.47  22780  199
 222 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.42  15103  132
 223 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 114.38  22304  195
 224 Waldemar Wypchał               Kraków               114.37  22073  193
 225 Adam Sternik                   Kętrzyn              114.36   9721   85
 226 Monika Siemaszko               Lipiany              114.27  16340  143
 227 Józef Burzyński                Ełk                  114.16  15411  135
 228 Dominik Ulejczyk               Będzin               113.91  22441  197
 229 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.89  21980  193
 230 Konrad Pajączek                Milanówek            113.66  16481  145
 231 Adam Skowroński                Jarocin              113.33   4080   36
 232 Patrycja Skibska               Warszawa             112.97   6778   60
 233 Marta Świątkowska              Wrocław              112.85  22005  195
 234 Beata Jagielska                Police               112.68   9127   81
 235 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.55   5290   47
 236 Anna Kowalik                   Szczecin             112.53   3376   30
 237 Marianna Kozłowska             Białystok            112.51   9226   82
 238 Tomasz Lewiński                Wejherowo            111.81  10622   95
 239 Maciej Dąbrowski               Warszawa             111.64  22216  199
 240 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.57   9707   87
 241 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             111.44   8024   72
 242 Marzena Zawierska              Warszawa             111.38   4121   37
 243 Agnieszka Dawid                Kraków               111.37   8353   75
 244 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.99  21532  194
 245 Marcin Kurowski                Racibórz             110.94  16752  151
 246 Maria Uryga                    Kraków               110.84   5542   50
 247 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     110.79  18724  169
 248 Grzegorz Bajer                 Łódź                 110.57   4423   40
 249 Iza Kraj                       Warszawa             110.56   3980   36
 250 Iwona Duźniak                  Dębica               110.54   4311   39
 251 Marta Sztajnert                Wisła                110.41  14685  133
 252 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.28   4742   43
 253 Dorota Ostrowska               Białystok            110.21  20389  185
 254 Joanna Brychcy                 Katowice             110.19  20385  185
 255 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          109.95   8246   75
 256 Beata Kiżewska                 Świnoujście          109.72   8229   75
 257 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.66   7786   71
 258 Sławomir Długosz               Ostróda              109.56  18297  167
 259 Jarosław Karp                  Jędrzejów            109.31   5247   48
 260 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.70  11414  105
 261 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.86   3883   36
 262 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             107.73   6464   60
 263 Maciej Sylwestrzuk             Warszawa             107.70  11416  106
 264 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.58   4626   43
 265 Janina Dąbrowska               Rybnik               107.38   5369   50
 266 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               106.85   6518   61
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.62  21324  200
 268 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       106.56   4156   39
 269 Agnieszka Antos                Racibórz             106.43   5960   56
 270 Olga Swarcewicz                Warszawa             106.28   4995   47
 271 Zofia Górka                    Łęczna               105.63   5387   51
 272 Alicja Bielecka                Poznań               105.59   3907   37
 273 Michał Dreczka                 Poznań               105.05   6093   58
 274 Dariusz Socha                  Warszawa             104.97   3569   34
 275 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               104.83   3774   36
 276 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            104.41   6891   66
 277 Leszek Kilian                  Jaworzno             104.29  20023  192
 278 Piotr Kozak                    Racibórz             104.23   6358   61
 279 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.14   3610   35
 280 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             102.79   3906   38
 281 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.44  19566  191
 282 Wanda Grabiec                  Tarnów               102.37  15355  150
 283 Karolina Mak                   Wrocław              102.35  12282  120
 284 Lidia Żywna                    Gdynia               101.62  12194  120
 285 Barbara Wiśniewska             Gdańsk               101.57   8329   82
 286 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             101.52  16142  159
 287 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław           101.03  14245  141
 288 Grażyna Smereka                Racibórz             100.90   3027   30
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.80  10685  106
 290 Marta Wawrzyn                  Pruszków              99.05  11787  119
 291 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno             98.55   3252   33
 292 Jan Pawłowski                  Warszawa              98.40  15646  159
 293 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.80   7922   81
 294 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.51   3957   41
 295 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.28   3466   36
 296 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             95.91  18032  188
 297 Ryszard Pliszka                Szczecin              95.84   4792   50
 298 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.17   3331   35
 299 Marta Majewska                 Wadowice              94.53   6617   70
 300 Karolina Szubska               Jaworzno              93.81   6285   67
 301 Michał Głąb                    Zabrze                93.71   8996   96
 302 Kamil Olejniczak               Kutno                 93.49   4581   49
 303 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           93.27   6809   73
 304 Teresa Balewska                Reda                  93.27  17721  190
 305 Tomasz Szczodry                Łomża                 93.03   3163   34
 306 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             92.49  10636  115
 307 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo             92.24   4981   54
 308 Liliana Dąbrowska              Warszawa              91.67   4400   48
 309 Bartosz Bartczak               Poznań                91.13   4192   46
 310 Zbigniew Siwoń                 Elbląg                90.51   4254   47
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               90.05   5493   61
 312 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             88.96   4270   48
 313 Andrzej Klich                  Jaworzno              88.92  17340  195
 314 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.13   4054   46
 315 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             87.73   3597   41
 316 Małgorzata Pochopień           Kraków                87.64   2892   33
 317 Maria Tomiczek                 Zabrze                86.45   5619   65
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.84   3645   44
 319 Dawid Węgrzyński               Zabrze                81.95   7621   93
 320 Michał Sztajnert               Wisła                 80.38   4662   58
 321 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      78.59   9117  116
 322 Wiktoria Koler                 Będzin                77.57   2715   35
 323 Jacek Remizowicz               Gdańsk                74.50   3427   46
 324 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.89   2586   35
 325 Aleksandra Maliszewska         Będzin                72.87   2842   39
 326 Karol Puto                     Będzin                72.47   2464   34
 327 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.31   2827   42
 328 Joanna Kulawiak                Warszawa              66.33   2985   45
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              64.79   6997  108




Poczekalnia na dzień 01-10-2017

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.86   3273   29
   2 Paweł Brylski                  Kraków               111.66   3238   29
   3 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             97.21   2819   29
   4 Maria Kubacka-                 Warszawa              83.79   2430   29
   5 Paulina Ostrowska              Białystok             83.66   2426   29
   6 Dominik Piasecki               Słupsk               127.64   3574   28
   7 Sylwia Buks                    Warszawa              99.11   2775   28
   8 Krzysztof Tomczak              Kutno                 90.79   2542   28
   9 Jakub Dworczyk                 Będzin                70.00   1960   28
  10 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     115.31   2998   26
  11 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  12 Marek Salamon                  Bytom                130.40   3260   25
  13 Danuta Langiewicz              Ostróda              120.92   3023   25
  14 Monika Blokesz                 Racibórz              69.64   1741   25
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 167.67   4024   24
  16 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  17 Przemysław Herdzina            Kraków               148.38   3561   24
  18 Agnieszka Goniowska            Wrocław              147.46   3539   24
  19 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.83   3356   24
  20 Marek Syczuk                   Warszawa             136.04   3265   24
  21 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  22 Marcin Bertrand                Poznań               129.67   3112   24
  23 Marta Ćwiek                    Radomsko             126.17   3028   24
  24 Bogusław Puchalski             Włocławek            125.04   3001   24
  25 Jacek Jerzyński                Toruń                123.62   2967   24
  26 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.96   2903   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             120.04   2881   24
  28 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               119.92   2878   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              118.42   2842   24
  30 Michał Burak                   Wrocław              118.33   2840   24
  31 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    117.58   2822   24
  32 Mariusz Makuch                 Zator                116.67   2800   24
  33 Andrzej Słapiński              Warszawa             116.62   2799   24
  34 Adam Klimont                   Wałcz                116.21   2789   24
  35 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            114.50   2748   24
  36 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          114.12   2739   24
  37 Leszek Dobrowolski             Wrocław              110.04   2641   24
  38 Krystyna Augustyniak           Łódź                 108.79   2611   24
  39 Tomasz Duda                    Tychy                108.12   2595   24
  40 Dawid Podżerek                 Kraków               107.33   2576   24
  41 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.50   2508   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.62   2439   24
  43 Łukasz Pawlak                  Sochaczew            100.04   2401   24
  44 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.46   2291   24
  45 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             89.79   2155   24
  46 Maciej Pietrasik               Nowogard             109.91   2528   23
  47 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.83   2457   23
  48 Klara Wigier                   Milanówek            105.61   2429   23
  49 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               93.43   2149   23
  50 Anna Lenartowska               Gdynia                93.13   2142   23
  51 Beata Błaszczyk                Poznań                92.96   2138   23
  52 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.96   2092   23
  53 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.26   2030   23
  54 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  55 Piotr Duda                     Tychy                 86.96   2000   23
  56 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          86.70   1994   23
  57 Ewa Tymińska                   Gdańsk                86.70   1994   23
  58 Magdalena Maternicka           Gdynia                78.74   1811   23
  59 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             66.17   1522   23
  60 Anna Stambulska                Kraków               123.27   2712   22
  61 Aleksandra Celuch              Będzin                87.14   1917   22
  62 Adam Motyl                     Jaskółki              84.23   1853   22
  63 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   83.32   1833   22
  64 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          80.09   1762   22
  65 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             68.82   1514   22
  66 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       92.38   1940   21
  67 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.60   2512   20
  68 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               90.80   1816   20
  69 Michał Dąbrowski               Warszawa              89.10   1782   20
  70 Dorota Patera                  Legnica               88.00   1760   20
  71 Magdalena Głowacka             Police                74.00   1480   20
  72 Kinga Stecuła                  Bytom                112.63   2140   19
  73 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.74   2085   19
  74 Szymon Ozimek                  Zabrze                73.00   1387   19
  75 Katarzyna Rachaus              Łódź                  92.06   1657   18
  76 Anna Strugała                  Świnoujście           84.39   1519   18
  77 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg            103.35   1757   17
  78 Kuba Koisar                    Warszawa             131.19   2099   16
  79 Piotr Latoszek                 Warszawa             111.13   1667   15
  80 Paweł Morga                    Warszawa             110.60   1659   15
  81 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  82 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  83 Piotr Adamczyk                 Tarnów                97.77   1271   13
  84 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             89.46   1163   13
  85 Patryk Wolniewicz              Szczecin             160.58   1927   12
  86 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  87 Maciej Bukowski                Szczecin             143.58   1723   12
  88 Lech Boszko                    Gdańsk               142.42   1709   12
  89 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  90 Michał Szorc                   Białystok            138.67   1664   12
  91 Jarosław Michalak              Łódź                 129.08   1549   12
  92 Bogdan Pokojski                Brwinów              129.00   1548   12
  93 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         128.83   1546   12
  94 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      128.58   1543   12
  95 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           125.33   1504   12
  96 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             124.00   1488   12
  97 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        123.42   1481   12
  98 Paweł Kustroń                  Kraków               122.58   1471   12
  99 Radosław Słowicki              Warszawa             118.08   1417   12
 100 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 101 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 102 Michał Landowski               Police               113.50   1362   12
 103 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 104 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 105 Beata Marynowicz               Racibórz             112.25   1347   12
 106 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              112.00   1344   12
 107 Maciej Labe                    Poznań               110.33   1324   12
 108 Dominika Worona                Police               110.25   1323   12
 109 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 110 Katarzyna Okoniewska           Poznań               109.75   1317   12
 111 Aleksandra Makowska            Warszawa             109.33   1312   12
 112 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 113 Agnieszka Rachtan              Świnoujście          108.17   1298   12
 114 Karolina Bąkowska              Poznań               108.08   1297   12
 115 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     108.00   1296   12
 116 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       107.25   1287   12
 117 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 118 Aleksandra Brzeska             Piastów              106.42   1277   12
 119 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               106.00   1272   12
 120 Grażyna Kula                   Gdańsk               104.92   1259   12
 121 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          104.42   1253   12
 122 Jędrzej Zawojski               Modzurów             103.42   1241   12
 123 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               102.17   1226   12
 124 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 125 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 126 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 127 Justyna Bryk-Duda              Tychy                 99.42   1193   12
 128 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              99.08   1189   12
 129 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 130 Maria Kistowska                Poznań                97.50   1170   12
 131 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki   96.67   1160   12
 132 Justyna Sławińska              Gdańsk                91.50   1098   12
 133 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             89.08   1069   12
 134 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     88.67   1064   12
 135 Michał Dulat                   Kraków                85.92   1031   12
 136 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 137 Anna Przymęska                 Poznań                84.50   1014   12
 138 Anna Lisiewska                 Dublin                83.42   1001   12
 139 Marcin Gauer                   Kołobrzeg             82.33    988   12
 140 Joanna Śledź                   Świnoujście           81.08    973   12
 141 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             80.75    969   12
 142 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 143 Łukasz Przymęski               Poznań                74.50    894   12
 144 Tomasz Karol                   Gdynia                69.92    839   12
 145 Radosław Karol                 Gdynia                68.92    827   12
 146 Maciej Wala                    Racibórz              68.75    825   12
 147 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 148 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             61.92    743   12
 149 Witold Wojnowski               Warszawa             124.64   1371   11
 150 Piotr Madej                    Wrocław              120.64   1327   11
 151 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             113.45   1248   11
 152 Łukasz Wojciechowski           Łomża                112.09   1233   11
 153 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 154 Laura Pisula                   Wrocław              105.36   1159   11
 155 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 156 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 157 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.73   1009   11
 158 Hanna Dąbrowska                Zgierz                89.00    979   11
 159 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 160 Michał Dudko                   Tarnogród             85.91    945   11
 161 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 162 Sławomir Kumor                 Tychy                 85.27    938   11
 163 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             85.27    938   11
 164 Sławomir Stańczak              Łódź                  84.00    924   11
 165 Adam Żychowski                 Warszawa              83.82    922   11
 166 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              83.73    921   11
 167 Barbara Boszko                 Gdańsk                83.55    919   11
 168 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 169 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 170 Beata Kurowska                 Inowrocław            80.64    887   11
 171 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   78.91    868   11
 172 Joanna Korus                   Kraków                76.82    845   11
 173 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 174 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 175 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 176 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 177 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 178 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 179 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      73.82    812   11
 180 Adam Kędzior                   Lublin                73.73    811   11
 181 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             73.45    808   11
 182 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 183 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 184 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 185 Beata Pasternak                Kraków                70.27    773   11
 186 Michał Tarnogórski             Legnica               70.18    772   11
 187 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   67.36    741   11
 188 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 189 Monika Kowalik                 Kraków                66.82    735   11
 190 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 191 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 192 Bogdan Siwoń                   Elbląg                58.09    639   11
 193 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 194 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 195 Maciej Karol                   Gdynia                54.82    603   11
 196 Kevin Gorzelany                Wisła                 51.45    566   11
 197 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.00   1100   10
 198 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 199 Przemysław Woiński             Łódź                  91.80    918   10
 200 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              86.20    862   10
 201 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 202 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 203 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              87.22    785    9
 204 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 205 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 206 Wojciech Czepulonis            Kołobrzeg             76.75    614    8
 207 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 208 Jacek Gasik                    Warszawa             134.00    938    7
 209 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 210 Hanna Siemionow                Białystok            116.29    814    7
 211 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 212 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 213 Jan  Olek                      Warszawa             102.14    715    7
 214 Maciej Grzywaczewski           Ustrzyki Dolne        97.29    681    7
 215 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 216 Magdalena Zielińska            Bydgoszcz             77.43    542    7
 217 Wojciech Kuć                   Stargard              76.14    533    7
 218 Karolina Kocel                 Sosnowiec             70.57    494    7
 219 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 220 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 221 Mateusz Sztuba                 Zabrze                56.43    395    7
 222 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             53.14    372    7
 223 Paulina Tomaszycka             Białystok            101.67    610    6
 224 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 225 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 226 Franciszek Augustyniak         Kołobrzeg             75.33    452    6
 227 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            70.33    422    6
 228 Łukasz Pawlas                  Racibórz              69.67    418    6
 229 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.33    392    6
 230 Magdalena Możdżeń              Łódź                  64.67    388    6
 231 Oliwier Antos                  Racibórz              64.33    386    6
 232 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 233 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          58.33    350    6
 234 Monika Krzyżewska              Piasutno              95.40    477    5
 235 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              94.60    473    5
 236 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.20    416    5
 237 Michał Lasecki                 Warszawa              78.40    392    5
 238 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 239 Julia Sylwestrzuk              Gródek                62.20    311    5
 240 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 241 Jerzy Niewiadomski             Wrocław              100.75    403    4
 242 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 243 Justyna Kurowska               Inowrocław            78.25    313    4
 244 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 245 Jerzy Ciesielski               Łódź                 124.67    374    3
 246 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 247 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 248 Jolanta Bednarska              Łódź                  66.00    198    3
 249 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 250 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 251 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 252 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 253 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 254 Marek Cieślik                  Łódź                  71.50    143    2
 255 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 256 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 257 Marek Zdaniukiewicz            Jaworzno              62.00    124    2
 258 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   59.50    119    2
 259 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 260 Mateusz Klinowski              Wadowice              77.00     77    1
 261 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie