Warszawa13
grudnia
Warszawa 13 grudnia VII Turniej Mikołajkowy
Kołobrzeg28
lutego
Kołobrzeg 28- 1 marca I Mistrzostwa KołobrzeguMistrzostwa Regionów 2015
Zakopane 7
marca
Zakopane 7- 8 marca I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2015
Rafał Lenartowski z Gdyni najlepszy w Kołobrzegu28 - 01 marca 2015 — I Mistrzostwa KołobrzeguInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Mistrzostwa KołobrzeguKołobrzeg, 28 - 01 marca 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Rafał Lenartowski z Gdyni najlepszy w KołobrzeguKołobrzeg to kolejne miasto, które zapisało się na scrabblowej mapie Polski. 28 lutego 2015 roku odbyły się tutaj I Mistrzostwa Kołobrzegu w scrabble pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Kołobrzegu.

Kołobrzegowi już po pierwszej edycji gratulujemy doskonałego debiutu, na który złożyła się cieżka praca organizatorów: Fundacji „Umysł”Klubu scrabblowego „START” z Kołobrzegu.

Mimo skrajnej lokalizacji na turnieju pojawiło się 57 osób, czyli statystyczna średnia krajowa. Skład osobowy nie budził wątpliwości, że walka będzie zacięta – spora grupa stałych bywalców turniejowych wzmocniona czterema debiutantami zapowiadała doskonałą walkę o tytuł mistrza Kołobrzegu i wspaniałą rozrywkę. Tak też było! Walka była zacięta. Nie zabrakło też innych atrakcji.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania – mimo niskich temperatur odbył się wieczorek integracyjny przy ognisku z ciastem, kiełbaskami i wspaniałymi ogórkami kiszonymi od jednego ze sponsorów. Nie zabrakło też nagród. Wszyscy wyjechali z upominkami. Przez całe dwa dni Kołobrzeg gościł scrabblistów wspaniałą kawą i przekąskami.

Nie pamiętam takiego turnieju, gdzie górą była płeć piękna. Tutaj w Kołobrzegu tak się właśnie stało, i to w pierwszym podejściu. W turnieju wzięło udział aż 29 kobiet. Zwycięstwo – mimo dominacji kobiet w turnieju – przypadło Rafałowi Lenartowskiemu z Gdyni. Wygrał on 11 z 12 pojedynków i zdobył kolejny tytuł do swojej kolekcji. Drugi na podium — Jakub Zaryński ze Świnoujścia. Trzecia – Magdalena Kupczyńska ze Szczecina. W klasyfikacji debiutantów turnieju najlepsza okazała się Aleksandra Kurcman z Kołobrzegu. Były też nagrody w innych kategoriach: tygrysi skok zaliczył Andrzej Bednaruk z Gdańska, najdroższy ruch z udziałem słowa „perła” należał do Mileny Kuźniewicz z Kołobrzegu. Na wyróżnienie zasłużył również Stanisław Rydzik z Warszawy – w swym 382 turnieju rozegranym w karierze scrabblowej uzyskał najwyższą liczbę małych punktów w turnieju (5531 pkt.). To ponad 460 punktów na partię!

Warto też wspomnieć, że był to pierwszy turniej w 2015 roku i pierwszy z nowymi zasadami sprawdzania wyrazów (zainteresowanych zapraszam do działu z uchwałami PFS, gdzie można zapoznać się ze zmianami, jakie zostały wprowadzone i będą obowiązywały na wszystkich turniejach Polskiej Federacji Scrabble).

Podsumowując imprezę życzymy sobie i wszystkich scrabblistom więcej tak udanych debiutów turniejowych na mapie Polski. Organizatorzy już dziś zapowiadają kolejne edycje turnieju i gorąco zapraszają. Zapowiada się bardzo atrakcyjna „miejscówka” scrabblowa w Polsce!

Dziękujemy sponsorom, bez których zorganizowanie takiej imprezy byłoby wręcz niemożliwe. Kołobrzeski turniej wsparli: Telewizja Kablowa Kołobrzeg, Gospodarstwo Ekologiczne „Zagon” — producent „Ogórków kołobrzeskich”, Coffedesk.pl, Takze.pl, Architektura-Natura, Studio Reklamy RexArt, OW Bukowina, firma Twoja Alfa, Dobrysłownik.pl, Fundacja Czarna Owca pana Kota, FH Dragon Sebastian Kozłowski, hurtownia Eurocash z Kołobrzegu, firma Logosens, firma Piana Wnętrza, Kompleks Milenium – cztery pory sportu, MiastoKołobrzeg.pl, e-KG.pl, Auto-Seba, firma Gana, firma Kasta Jacek Walter, firma Las i Ogród. Szczególne podziękowania należą się też Miastu Kołobrzeg, radnemu Arturowi Dąbkowskiemu i Radzie Osiedla Podczele.

Zapraszamy za rok na drugą edycję turnieju! Wszystkich zastanawiających się nad organizacją debiutanckiego turnieju scrabble w swoim mieście odsyłamy do Fundacji „Umysł” i Klubu „START” — z całą pewnością podpowiedzą jak robić tak udane turnieje jak ten w Kołobrzegu. Zdradzą też sekrety jak zdobywać sponsorów – bo liczba ich marzy się pewnie niejednemu organizatorowi.
relacja: Sławomir Zabawa


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), szwajcar (runda 12)
Miejsce rozgrywekOśrodek BUKOWINA Kołobrzeg ul. Wileńska 9
SędziaSławomir Zabawa
Strona www turniejuhttp://umysl.org
HarmonogramSobota, 28 lutego (7 rund)
10.30 — rozpoczęcie zapisów na turniej (dla osób niezapisanych przez internet)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:00 — przerwa obiadowa
ok. 19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 1 marca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — uroczyste zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdKomunikacją miejską – autobus linii „S” z dworca kolejowego w kierunku Podczela. Czas przejazdu ok. 15 minut. Należy wysiąść na przystanku „Kresowa” skąd piechotą do ośrodka BUKOWINA jest ok. 150 m. Należy z przystanku skręcić w prawo w ul. Tarnopolską, następnie w lewo w ul. Wileńską. Ośrodek to ostatni budynek po lewej stronie – wejście od strony parku.
Osoby zmotoryzowane – parkowanie na terenie osiedla Podczele jest bezpłatne.
NoclegiDla osób przyjezdnych wynegocjowaliśmy zniżki w obiekcie hotelowym Ośrodka Bukowina. Ceny na hasło "Turniej" kształtują się następująco:
Pakiet: obiad, kolacja, nocleg w pokoju z łazienką, śniadanie – 70 zł

Dla osób korzystających z wybranych posiłków lub tylko noclegu:

- nocleg w pokoju z łazienką – 50 zł

- wyżywienie

a) śniadanie — 15 zł/1 porcję
b) obiad – 20 zł/1 porcję
c) kolacja — 20 zł/1 porcję

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod nr 606 308 964
NagrodyPuchary i nagrody rzeczowe dla zwycięzców, drobne upominki dla innych uczestników. W miarę pozyskania sponsorów fundowane będą nagrody specjalne.
Dodatkowe atrakcjeW ośrodku BUKOWINA działa Muzeum Trzech Kultur i Trzech Armii z którego zbiorami będzie można zapoznać się w trakcie turnieju.
W razie sprzyjającej aury (brak opadów, lekki mróz) kolacja zostanie podana przy ognisku. Prosimy zabrać ze sobą ciepłe odzienie, gitary, organki i bębenki
Ośrodek Bukowina od plaży dzieli 300 metrów do przejścia leśną aleją.
Możliwe kąpiele morskie.
OrganizatorzyFundacja UMYSŁ im. Alfreda Buttsa — fundacja@umysl.org; 606 433 699
Klub scrabblowy START Kołobrzeg


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Kołobrzegu

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 151.26     11.0     5058     2075      622
  2 Jakub           Zaryński             Świnoujście            142.77     10.0     4653     2015      501
  3 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               118.19      9.0     4916     1871      747
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.12      8.0     5531     1782     1248
  5 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               147.69      8.0     4982     1732      685
  6 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               123.51      8.0     4925     1628      672
  7 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   118.66      8.0     4836     1675      583
  8 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               134.46      8.0     4693     1748      252
  9 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 132.64      8.0     4624     1674      289
 10 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               141.40      8.0     4545     1669      316
 11 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 108.68      7.0     4882     1569      664
 12 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   134.49      7.0     4824     1629      189
 13 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  132.79      7.0     4805     1555      308
 14 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              121.36      7.0     4730     1569      610
 15 Grzegorz        Łukasik              Konojady               139.71      7.0     4728     1566      125
 16 Weronika        Rudnicka             Szczecin               118.03      7.0     4685     1536      417
 17 Dorota          Zielińska            Piaseczno              121.79      7.0     4664     1592      603
 18 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 130.26      7.0     4516     1440      583
 19 Maciej          Bukowski             Szczecin               111.07      7.0     4326     1633     -248
 20 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.03      7.0     4289     1678       85
 21 Lucyna          Śniadach             Rumia                  110.35      7.0     4184     1447       61
 22 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.32      6.0     5092     1449      848
 23 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               132.35      6.0     4803     1454      293
 24 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               133.41      6.0     4669     1448      245
 25 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               128.32      6.0     4549     1433       80
 26 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   127.73      6.0     4467     1386     -183
 27 Sylwia          Łada                 Inowrocław             111.06      6.0     4367     1361      200
 28 Maciej          Perzyński            Piła                   131.24      6.0     4358     1512     -340
 29 Monika          Siemaszko            Lipiany                115.26      6.0     4240     1355      131
 30 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 112.67      6.0     4159     1441     -484
 31 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    106.86      6.0     4140     1317       18
 32 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             107.54      6.0     4122     1348     -208
 33 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              106.93      6.0     4084     1382     -343
 34 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      6.0     3904     1337     -407
 35 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               100.00      5.0     4401     1269       32
 36 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           118.44      5.0     4228     1321     -285
 37 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      5.0     4186     1219      281
 38 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            109.52      5.0     4166     1261      -87
 39 Anna            Arana                Kołobrzeg              106.46      5.0     4142     1185     -304
 40 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            110.07      5.0     4104     1232       28
 41 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            100.00      5.0     4071     1223      135
 42 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      5.0     4018     1199     -104
 43 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              100.00      5.0     3989     1217     -229
 44 Hanna           Mazowiecka           Świnoujście            100.00      5.0     3970     1139      175
 45 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.00      5.0     3685     1134     -188
 46 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      4.0     3933     1049     -640
 47 Beata           Kiżewska             Świnoujście            100.00      4.0     3903     1150     -629
 48 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     3677     1072     -272
 49 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      4.0     3647     1078        7
 50 Aleksandra      Kurcman              Kołobrzeg              100.00      4.0     3419     1078    -1078
 51 Anna            Strugała             Świnoujście            100.00      4.0     3416     1026     -234
 52 Milena          Kuźniewicz           Kołobrzeg              100.00      3.5     2673      891    -1005
 53 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               108.53      3.5     1855      552      397
 54 Anna            Niedzielko           Szczecin               108.55      3.0     2531      788      -81
 55 Teresa          Jaśkiewicz           Kołobrzeg              100.00      2.5     2835      785     -857
 56 Elżbieta        Fitał                Kołobrzeg              100.00      1.5     3075      703     -795
 57 Jędrzej         Kuźniewicz           Kołobrzeg              100.00      0.0      810      422    -2229
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Kołobrzegu



	Rafał Lenartowski 151.26 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sylwia         Łada                  111.06 +  387: 312  161
    2     4 Stanisław      Rydzik                150.12 +  422: 417  200
    3     7 Alicja         Gr±bczewska           132.35 +  521: 384  182
    4     3 Jakub          Zaryński              142.77 +  407: 356  193
    5     1 Maciej         Bukowski              111.07 +  422: 307  161
    6     1 Maciej         Perzyński             131.24 +  500: 331  181
    7     1 Magdalena      Kupczyńska            118.19 +  391: 371  168
    8     1 Kazimierz      Merklejn              147.69 +  430: 410  198
    9     1 Natalia        WoĽniak               130.32 +  532: 474  180
   10     1 Zbigniew       Wietecki              124.03 +  338: 325  174
   11     1 Sławomir       Piotrowski            134.46 -  314: 430   84
   12     1 Jakub          Zaryński              142.77 +  394: 319  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2075  / 12 172.92




	Stanisław Rydzik 150.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Lucyna         ¦niadach              110.35 +  476: 263  160
    2     4 Rafał          Lenartowski           151.26 -  417: 422  101
    3     9 Weronika       Rudnicka              118.03 +  517: 348  168
    4     4 Kazimierz      Merklejn              147.69 -  375: 427   98
    5     9 Dorota         Kuć                   118.66 +  473: 347  169
    6     6 Ireneusz       Moralewicz            128.32 +  608: 323  178
    7     4 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 +  461: 354  183
    8     2 Jakub          Zaryński              142.77 -  330: 361   93
    9     4 Zbigniew       Wietecki              124.03 -  366: 435   74
   10     6 Dariusz        Kuć                   134.49 +  471: 336  184
   11     5 Grzegorz       Łukasik               139.71 +  559: 352  190
   12     3 Sławomir       Piotrowski            134.46 +  478: 315  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Kazimierz Merklejn 147.69 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Przyszlak             110.07 +  371: 281  160
    2     9 Magdalena      Kupczyńska            118.19 +  460: 357  168
    3     5 Maciej         Kuczyński             132.64 +  408: 332  183
    4     4 Stanisław      Rydzik                150.12 +  427: 375  200
    5     2 Maciej         Perzyński             131.24 -  350: 355   81
    6     2 Dorota         Zielińska             121.79 +  485: 380  172
    7     2 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 +  512: 296  171
    8     1 Rafał          Lenartowski           151.26 -  410: 430  101
    9     2 Jakub          Zaryński              142.77 -  415: 432   93
   10     4 Maciej         Bukowski              111.07 +  382: 283  161
   11     3 Zbigniew       Wietecki              124.03 +  419: 329  174
   12     2 Magdalena      Kupczyńska            118.19 -  343: 447   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Jakub Zaryński 142.77 ¦winouj¶cie              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Wdziękoński           109.52 +  379: 294  160
    2     6 Zbigniew       Wietecki              124.03 +  374: 288  174
    3     6 Łukasz         Tuszyński             141.40 +  343: 273  191
    4     3 Rafał          Lenartowski           151.26 -  356: 407  101
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             132.79 +  439: 350  183
    6     3 Dariusz        Kuć                   134.49 +  429: 360  184
    7     3 Maciej         Perzyński             131.24 +  450: 354  181
    8     2 Stanisław      Rydzik                150.12 +  361: 330  200
    9     2 Kazimierz      Merklejn              147.69 +  432: 415  198
   10     2 Magdalena      Kupczyńska            118.19 +  367: 336  168
   11     2 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 +  404: 351  174
   12     1 Rafał          Lenartowski           151.26 -  319: 394  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2015  / 12 167.92




	Łukasz Tuszyński 141.40 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Bednaruk              108.68 +  404: 387  159
    2     2 Natalia        WoĽniak               130.32 +  408: 394  180
    3     6 Jakub          Zaryński              142.77 -  273: 343   93
    4    13 Anna           Niedzielko            108.55 +  308: 297  159
    5     8 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 -  384: 439   71
    6    14 Agata          Kuć                   127.73 +  377: 306  178
    7     9 Weronika       Rudnicka              118.03 +  395: 288  168
    8     7 Sławomir       Piotrowski            134.46 +  374: 289  184
    9     3 Magdalena      Kupczyńska            118.19 -  391: 421   68
   10     5 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 -  375: 413   74
   11    11 Maciej         Bukowski              111.07 +  448: 383  161
   12     7 Zbigniew       Wietecki              124.03 +  408: 269  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Grzegorz Łukasik 139.71 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Niedzielko            108.55 -  382: 422   59
    2    16 Teresa         Balewska              100.00 +  448: 246  150
    3    12 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  458: 260  150
    4     8 Sławomir       Piotrowski            134.46 -  364: 471   84
    5    12 Łukasz         Przyszlak             110.07 +  440: 346  160
    6     9 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 -  362: 477   83
    7    13 Maria          Krzyżanowska          118.44 +  417: 292  168
    8    10 Ireneusz       Moralewicz            128.32 -  294: 426   78
    9     9 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 +  427: 372  171
   10    11 Łukasz         Baranowski            130.26 +  359: 349  180
   11     5 Stanisław      Rydzik                150.12 -  352: 559  100
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 +  425: 383  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Dariusz Kuć 134.49 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Gołęcki               107.54 +  480: 300  158
    2     3 Maria          Krzyżanowska          118.44 +  402: 343  168
    3     4 Mieczysław     Pastuszak             112.67 +  509: 339  163
    4     2 Maciej         Bukowski              111.07 -  370: 419   61
    5     4 Maciej         Kuczyński             132.64 +  426: 395  183
    6     3 Jakub          Zaryński              142.77 -  360: 429   93
    7     6 Sławomir       Piotrowski            134.46 -  371: 507   84
    8     8 Agata          Kuć                   127.73 +  407: 358  178
    9     6 Ireneusz       Moralewicz            128.32 +  402: 304  178
   10     6 Stanisław      Rydzik                150.12 -  336: 471  100
   11     9 Grzegorz       Koczkodon             132.79 -  369: 397   83
   12     8 Natalia        WoĽniak               130.32 +  392: 373  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Sławomir Piotrowski 134.46 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Kudliński             106.93 +  376: 373  157
    2     7 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 -  267: 428   71
    3    17 Sylwia         Łada                  111.06 +  472: 310  161
    4     8 Grzegorz       Łukasik               139.71 +  471: 364  190
    5     3 Dorota         Zielińska             121.79 -  324: 347   72
    6     8 Andrzej        Bednaruk              108.68 +  402: 373  159
    7     6 Dariusz        Kuć                   134.49 +  507: 371  184
    8     7 Łukasz         Tuszyński             141.40 -  289: 374   91
    9    10 Alicja         Gr±bczewska           132.35 +  409: 376  182
   10     3 Natalia        WoĽniak               130.32 +  431: 333  180
   11     1 Rafał          Lenartowski           151.26 +  430: 314  201
   12     3 Stanisław      Rydzik                150.12 -  315: 478  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Andrzej Kwiatkowski 133.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Józef          Wietecki              106.86 +  447: 239  157
    2    11 Mieczysław     Pastuszak             112.67 -  355: 395   63
    3    14 Lucyna         ¦niadach              110.35 +  357: 344  160
    4    12 Maciej         Kuczyński             132.64 -  324: 432   83
    5    17 Iwona          Wieluńska             100.00 +  401: 294  150
    6     9 Grzegorz       Łukasik               139.71 +  477: 362  190
    7     4 Stanisław      Rydzik                150.12 -  354: 461  100
    8    14 Waldemar       Kudliński             106.93 +  418: 332  157
    9     5 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 -  326: 412   74
   10     8 Andrzej        Bednaruk              108.68 -  408: 427   59
   11    12 Monika         Siemaszko             115.26 +  419: 301  165
   12    10 Grzegorz       Łukasik               139.71 -  383: 425   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Grzegorz Koczkodon 132.79 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Arana                 106.46 +  461: 249  156
    2     8 Maciej         Kuczyński             132.64 -  318: 387   83
    3    15 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  388: 369  150
    4    11 Maria          Krzyżanowska          118.44 +  472: 344  168
    5     7 Jakub          Zaryński              142.77 -  350: 439   93
    6    11 Zbigniew       Wietecki              124.03 -  383: 389   74
    7    14 Paweł          Wdziękoński           109.52 +  372: 356  160
    8    12 Maciej         Bukowski              111.07 -  352: 356   61
    9    12 Mieczysław     Pastuszak             112.67 +  461: 337  163
   10    12 Maciej         Perzyński             131.24 -  423: 514   81
   11     9 Dariusz        Kuć                   134.49 +  397: 369  184
   12     9 Alicja         Gr±bczewska           132.35 +  428: 388  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Maciej Kuczyński 132.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Barbara        Wi¶niewska            100.00 +  372: 314  150
    2     8 Grzegorz       Koczkodon             132.79 +  387: 318  183
    3     5 Kazimierz      Merklejn              147.69 -  332: 408   98
    4    12 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 +  432: 324  183
    5     4 Dariusz        Kuć                   134.49 -  395: 426   84
    6     7 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 +  437: 349  174
    7     5 Dorota         Zielińska             121.79 -  368: 379   72
    8    13 Mieczysław     Pastuszak             112.67 +  410: 285  163
    9     8 Andrzej        Bednaruk              108.68 +  346: 338  159
   10     7 Dorota         Kuć                   118.66 +  388: 375  169
   11     4 Magdalena      Kupczyńska            118.19 -  334: 450   68
   12     6 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 +  423: 369  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Alicja Gr±bczewska 132.35 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Teresa         Balewska              100.00 +  315: 279  150
    2    13 Anna           Niedzielko            108.55 +  424: 334  159
    3     7 Rafał          Lenartowski           151.26 -  384: 521  101
    4     7 Agata          Kuć                   127.73 +  571: 302  178
    5     5 Mieczysław     Pastuszak             112.67 -  371: 393   63
    6    10 Maria          Krzyżanowska          118.44 +  470: 265  168
    7     7 Zbigniew       Wietecki              124.03 -  294: 407   74
    8    11 Weronika       Rudnicka              118.03 +  343: 318  168
    9    10 Sławomir       Piotrowski            134.46 -  376: 409   84
   10    13 Waldemar       Kudliński             106.93 +  517: 321  157
   11     8 Dorota         Kuć                   118.66 -  350: 533   69
   12     9 Grzegorz       Koczkodon             132.79 -  388: 428   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Maciej Perzyński 131.24 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  310: 290  150
    2    14 Weronika       Rudnicka              118.03 +  463: 313  168
    3     3 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 +  370: 259  171
    4     1 Dorota         Zielińska             121.79 +  399: 377  172
    5     2 Kazimierz      Merklejn              147.69 +  355: 350  198
    6     1 Rafał          Lenartowski           151.26 -  331: 500  101
    7     3 Jakub          Zaryński              142.77 -  354: 450   93
    8     5 Magdalena      Kupczyńska            118.19 -  334: 393   68
    9    11 Dorota         Kuć                   118.66 -  328: 391   69
   10    12 Grzegorz       Koczkodon             132.79 +  514: 423  183
   11     7 Andrzej        Bednaruk              108.68 -  282: 431   59
   12    12 Łukasz         Baranowski            130.26 -  318: 521   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Natalia WoĽniak 130.32 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  501: 224  150
    2     2 Łukasz         Tuszyński             141.40 -  394: 408   91
    3     8 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  369: 297  150
    4     9 Zbigniew       Wietecki              124.03 -  356: 358   74
    5    13 Monika         Siemaszko             115.26 +  360: 300  165
    6    13 Beata          Kiżewska              100.00 +  523: 259  150
    7     8 Mieczysław     Pastuszak             112.67 +  626: 213  163
    8     3 Dorota         Kuć                   118.66 +  443: 362  169
    9     1 Rafał          Lenartowski           151.26 -  474: 532  101
   10     3 Sławomir       Piotrowski            134.46 -  333: 431   84
   11     6 Weronika       Rudnicka              118.03 -  340: 468   68
   12     8 Dariusz        Kuć                   134.49 -  373: 392   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Łukasz Baranowski 130.26 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Aleksandra     Kurcman               100.00 +  449: 170  150
    2    10 Dorota         Kuć                   118.66 -  328: 430   69
    3    16 Beata          Kiżewska              100.00 -  316: 332   50
    4    15 Waldemar       Kudliński             106.93 -  314: 327   57
    5    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  368: 333  150
    6    16 Wojciech       Gołęcki               107.54 +  430: 289  158
    7    17 Ireneusz       Moralewicz            128.32 -  310: 437   78
    8    15 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  387: 289  150
    9    17 Józef          Wietecki              106.86 +  402: 343  157
   10    11 Grzegorz       Łukasik               139.71 -  349: 359   90
   11    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  342: 306  150
   12    12 Maciej         Perzyński             131.24 +  521: 318  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Ireneusz Moralewicz 128.32 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Iwona          Wieluńska             100.00 +  465: 363  150
    2     5 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 +  452: 356  174
    3     2 Maciej         Bukowski              111.07 -  339: 354   61
    4    10 Mieczysław     Pastuszak             112.67 -  333: 467   63
    5    15 Barbara        Wi¶niewska            100.00 +  346: 279  150
    6     6 Stanisław      Rydzik                150.12 -  323: 608  100
    7    17 Łukasz         Baranowski            130.26 +  437: 310  180
    8    10 Grzegorz       Łukasik               139.71 +  426: 294  190
    9     6 Dariusz        Kuć                   134.49 -  304: 402   84
   10     9 Dorota         Zielińska             121.79 -  353: 359   72
   11    13 Krzysztof      Zawadzki              108.53 -  355: 361   59
   12    15 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  416: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Agata Kuć 127.73 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  423: 294  150
    2    12 Maciej         Bukowski              111.07 -  424: 442   61
    3    11 Wojciech       Gołęcki               107.54 +  444: 298  158
    4     7 Alicja         Gr±bczewska           132.35 -  302: 571   82
    5    14 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  378: 338  150
    6    14 Łukasz         Tuszyński             141.40 -  306: 377   91
    7    15 Lucyna         ¦niadach              110.35 +  431: 361  160
    8     8 Dariusz        Kuć                   134.49 -  358: 407   84
    9    13 Maria          Krzyżanowska          118.44 -  304: 501   68
   10    15 Paweł          Wdziękoński           109.52 +  387: 323  160
   11    15 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  363: 318  150
   12    11 Dorota         Zielińska             121.79 -  347: 420   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Zbigniew Wietecki 124.03 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Teresa         Ja¶kiewicz            100.00 +  463: 232  150
    2     6 Jakub          Zaryński              142.77 -  288: 374   93
    3    19 Paweł          Wdziękoński           109.52 +  351: 265  160
    4     9 Natalia        WoĽniak               130.32 +  358: 356  180
    5     6 Magdalena      Kupczyńska            118.19 -  349: 445   68
    6    11 Grzegorz       Koczkodon             132.79 +  389: 383  183
    7     7 Alicja         Gr±bczewska           132.35 +  407: 294  182
    8     4 Dorota         Zielińska             121.79 +  326: 324  172
    9     4 Stanisław      Rydzik                150.12 +  435: 366  200
   10     1 Rafał          Lenartowski           151.26 -  325: 338  101
   11     3 Kazimierz      Merklejn              147.69 -  329: 419   98
   12     7 Łukasz         Tuszyński             141.40 -  269: 408   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Monika Gawron-Cie¶lik 123.51 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  379: 269  150
    2     5 Ireneusz       Moralewicz            128.32 -  356: 452   78
    3    21 Aleksandra     Kurcman               100.00 +  604: 147  150
    4     6 Magdalena      Kupczyńska            118.19 -  348: 508   68
    5    11 Wojciech       Gołęcki               107.54 +  483: 283  158
    6     7 Maciej         Kuczyński             132.64 -  349: 437   83
    7    11 Monika         Siemaszko             115.26 +  394: 328  165
    8     9 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  436: 344  150
    9     5 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 +  412: 326  183
   10     5 Łukasz         Tuszyński             141.40 +  413: 375  191
   11     2 Jakub          Zaryński              142.77 -  351: 404   93
   12     4 Andrzej        Bednaruk              108.68 +  400: 380  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Dorota Zielińska 121.79 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jędrzej        KuĽniewicz            100.00 +  697:  51  150
    2     1 Monika         Siemaszko             115.26 +  432: 274  165
    3     1 Dorota         Kuć                   118.66 +  384: 346  169
    4     1 Maciej         Perzyński             131.24 -  377: 399   81
    5     3 Sławomir       Piotrowski            134.46 +  347: 324  184
    6     2 Kazimierz      Merklejn              147.69 -  380: 485   98
    7     5 Maciej         Kuczyński             132.64 +  379: 368  183
    8     4 Zbigniew       Wietecki              124.03 -  324: 326   74
    9     7 Maciej         Bukowski              111.07 -  295: 443   61
   10     9 Ireneusz       Moralewicz            128.32 +  359: 353  178
   11    10 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 -  270: 345   71
   12    11 Agata          Kuć                   127.73 +  420: 347  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Tomasz Sienkiewicz 121.36 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  462: 208  150
    2     7 Sławomir       Piotrowski            134.46 +  428: 267  184
    3     3 Maciej         Perzyński             131.24 -  259: 370   81
    4    14 Beata          Kiżewska              100.00 +  484: 237  150
    5     8 Łukasz         Tuszyński             141.40 +  439: 384  191
    6     5 Maciej         Bukowski              111.07 +  480: 271  161
    7     2 Kazimierz      Merklejn              147.69 -  296: 512   98
    8     6 Andrzej        Bednaruk              108.68 -  374: 383   59
    9     9 Grzegorz       Łukasik               139.71 -  372: 427   90
   10    10 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  422: 368  150
   11    10 Dorota         Zielińska             121.79 +  345: 270  172
   12     6 Maciej         Kuczyński             132.64 -  369: 423   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Dorota Kuć 118.66 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Beata          Kiżewska              100.00 +  370: 300  150
    2    10 Łukasz         Baranowski            130.26 +  430: 328  180
    3     1 Dorota         Zielińska             121.79 -  346: 384   72
    4     5 Andrzej        Bednaruk              108.68 +  463: 292  159
    5     9 Stanisław      Rydzik                150.12 -  347: 473  100
    6    15 Anna           Niedzielko            108.55 +  412: 269  159
    7    10 Maciej         Bukowski              111.07 +  412: 386  161
    8     3 Natalia        WoĽniak               130.32 -  362: 443   80
    9    11 Maciej         Perzyński             131.24 +  391: 328  181
   10     7 Maciej         Kuczyński             132.64 -  375: 388   83
   11     8 Alicja         Gr±bczewska           132.35 +  533: 350  182
   12     5 Weronika       Rudnicka              118.03 +  395: 312  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Maria Krzyżanowska 118.44 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Strugała              100.00 +  392: 227  150
    2     3 Dariusz        Kuć                   134.49 -  343: 402   84
    3    20 Józef          Wietecki              106.86 +  354: 307  157
    4    11 Grzegorz       Koczkodon             132.79 -  344: 472   83
    5    20 Sylwia         Łada                  111.06 +  407: 333  161
    6    10 Alicja         Gr±bczewska           132.35 -  265: 470   82
    7    13 Grzegorz       Łukasik               139.71 -  292: 417   90
    8    21 Beata          Kiżewska              100.00 +  380: 308  150
    9    13 Agata          Kuć                   127.73 +  501: 304  178
   10    14 Weronika       Rudnicka              118.03 -  264: 438   68
   11    18 Waldemar       Kudliński             106.93 -  355: 364   57
   12    16 Sylwia         Łada                  111.06 -  331: 471   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Magdalena Kupczyńska 118.19 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  455: 200  150
    2     9 Kazimierz      Merklejn              147.69 -  357: 460   98
    3    13 Monika         Siemaszko             115.26 +  332: 309  165
    4     6 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 +  508: 348  174
    5     6 Zbigniew       Wietecki              124.03 +  445: 349  174
    6     4 Mieczysław     Pastuszak             112.67 +  401: 343  163
    7     1 Rafał          Lenartowski           151.26 -  371: 391  101
    8     5 Maciej         Perzyński             131.24 +  393: 334  181
    9     3 Łukasz         Tuszyński             141.40 +  421: 391  191
   10     2 Jakub          Zaryński              142.77 -  336: 367   93
   11     4 Maciej         Kuczyński             132.64 +  450: 334  183
   12     2 Kazimierz      Merklejn              147.69 +  447: 343  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1871  / 12 155.92




	Weronika Rudnicka 118.03 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  421: 282  150
    2    14 Maciej         Perzyński             131.24 -  313: 463   81
    3     9 Stanisław      Rydzik                150.12 -  348: 517  100
    4    16 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  427: 354  150
    5    16 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  475: 320  150
    6    12 Anna           Arana                 106.46 +  389: 270  156
    7     9 Łukasz         Tuszyński             141.40 -  288: 395   91
    8    11 Alicja         Gr±bczewska           132.35 -  318: 343   82
    9    15 Krzysztof      Zawadzki              108.53 +  488: 325  159
   10    14 Maria          Krzyżanowska          118.44 +  438: 264  168
   11     6 Natalia        WoĽniak               130.32 +  468: 340  180
   12     5 Dorota         Kuć                   118.66 -  312: 395   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Monika Siemaszko 115.26 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  415: 332  150
    2     1 Dorota         Zielińska             121.79 -  274: 432   72
    3    13 Magdalena      Kupczyńska            118.19 -  309: 332   68
    4    25 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  378: 224  150
    5    13 Natalia        WoĽniak               130.32 -  300: 360   80
    6    22 Iwona          Wieluńska             100.00 +  434: 228  150
    7    11 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 -  328: 394   74
    8    18 Józef          Wietecki              106.86 -  326: 398   57
    9    18 Sylwia         Łada                  111.06 +  416: 403  161
   10    18 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  338: 266  150
   11    12 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 -  301: 419   83
   12    18 Paweł          Wdziękoński           109.52 +  421: 321  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Mieczysław Pastuszak 112.67 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Ryszard        Pliszka               100.00 +  365: 241  150
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 +  395: 355  183
    3     4 Dariusz        Kuć                   134.49 -  339: 509   84
    4    10 Ireneusz       Moralewicz            128.32 +  467: 333  178
    5     5 Alicja         Gr±bczewska           132.35 +  393: 371  182
    6     4 Magdalena      Kupczyńska            118.19 -  343: 401   68
    7     8 Natalia        WoĽniak               130.32 -  213: 626   80
    8    13 Maciej         Kuczyński             132.64 -  285: 410   83
    9    12 Grzegorz       Koczkodon             132.79 -  337: 461   83
   10    20 Iwona          Wieluńska             100.00 +  392: 293  150
   11    19 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 -  317: 339   50
   12    17 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  313: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Maciej Bukowski 111.07 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  343: 330  150
    2    12 Agata          Kuć                   127.73 +  442: 424  178
    3     2 Ireneusz       Moralewicz            128.32 +  354: 339  178
    4     2 Dariusz        Kuć                   134.49 +  419: 370  184
    5     1 Rafał          Lenartowski           151.26 -  307: 422  101
    6     5 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 -  271: 480   71
    7    10 Dorota         Kuć                   118.66 -  386: 412   69
    8    12 Grzegorz       Koczkodon             132.79 +  356: 352  183
    9     7 Dorota         Zielińska             121.79 +  443: 295  172
   10     4 Kazimierz      Merklejn              147.69 -  283: 382   98
   11    11 Łukasz         Tuszyński             141.40 -  383: 448   91
   12    13 Wojciech       Gołęcki               107.54 +  339: 320  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Sylwia Łada 111.06 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           151.26 -  312: 387  101
    2    22 Teresa         Ja¶kiewicz            100.00 +  449: 209  150
    3    17 Sławomir       Piotrowski            134.46 -  310: 472   84
    4    17 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 -  349: 427   50
    5    20 Maria          Krzyżanowska          118.44 -  333: 407   68
    6    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  353: 245  150
    7    19 Barbara        Wi¶niewska            100.00 +  362: 277  150
    8    16 Łukasz         Przyszlak             110.07 +  360: 302  160
    9    18 Monika         Siemaszko             115.26 -  403: 416   65
   10    17 Józef          Wietecki              106.86 +  352: 349  157
   11    17 Wojciech       Gołęcki               107.54 -  313: 345   58
   12    16 Maria          Krzyżanowska          118.44 +  471: 331  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Lucyna ¦niadach 110.35 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                150.12 -  263: 476  100
    2    18 Iwona          Wieluńska             100.00 +  413: 196  150
    3    14 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 -  344: 357   83
    4    21 Paweł          Wdziękoński           109.52 +  385: 286  160
    5    10 Andrzej        Bednaruk              108.68 -  276: 428   59
    6    21 Barbara        Wi¶niewska            100.00 +  344: 317  150
    7    15 Agata          Kuć                   127.73 -  361: 431   78
    8    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  323: 328   50
    9    20 Tadeusz        Kondej                100.00 +  380: 283  150
   10    22 Łukasz         Przyszlak             110.07 +  380: 360  160
   11    14 Diana          Pietrzykowska         100.00 +  324: 308  150
   12    14 Waldemar       Kudliński             106.93 +  391: 353  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Łukasz Przyszlak 110.07 ¦winouj¶cie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz      Merklejn              147.69 -  281: 371   98
    2    15 Andrzej        Bednaruk              108.68 -  277: 464   59
    3    26 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  463: 151  150
    4    20 Józef          Wietecki              106.86 +  359: 347  157
    5    12 Grzegorz       Łukasik               139.71 -  346: 440   90
    6    18 Waldemar       Kudliński             106.93 -  288: 351   57
    7    22 Iwona          Wieluńska             100.00 +  366: 299  150
    8    16 Sylwia         Łada                  111.06 -  302: 360   61
    9    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  353: 355   50
   10    22 Lucyna         ¦niadach              110.35 -  360: 380   60
   11    24 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  346: 280  150
   12    22 Beata          Kiżewska              100.00 +  363: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Paweł Wdziękoński 109.52 ¦winouj¶cie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Zaryński              142.77 -  294: 379   93
    2    25 Tadeusz        Kondej                100.00 +  336: 286  150
    3    19 Zbigniew       Wietecki              124.03 -  265: 351   74
    4    21 Lucyna         ¦niadach              110.35 -  286: 385   60
    5    26 Aleksandra     Kurcman               100.00 +  452: 243  150
    6    20 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  415: 330  150
    7    14 Grzegorz       Koczkodon             132.79 -  356: 372   83
    8    20 Wojciech       Gołęcki               107.54 +  342: 335  158
    9    14 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  328: 388   50
   10    15 Agata          Kuć                   127.73 -  323: 387   78
   11    22 Barbara        Wi¶niewska            100.00 +  448: 376  150
   12    18 Monika         Siemaszko             115.26 -  321: 421   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Andrzej Bednaruk 108.68 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Tuszyński             141.40 -  387: 404   91
    2    15 Łukasz         Przyszlak             110.07 +  464: 277  160
    3    10 Waldemar       Kudliński             106.93 +  549: 272  157
    4     5 Dorota         Kuć                   118.66 -  292: 463   69
    5    10 Lucyna         ¦niadach              110.35 +  428: 276  160
    6     8 Sławomir       Piotrowski            134.46 -  373: 402   84
    7    12 Anna           Arana                 106.46 +  430: 314  156
    8     6 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 +  383: 374  171
    9     8 Maciej         Kuczyński             132.64 -  338: 346   83
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 +  427: 408  183
   11     7 Maciej         Perzyński             131.24 +  431: 282  181
   12     4 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 -  380: 400   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Anna Niedzielko 108.55 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Łukasik               139.71 +  422: 382  190
    2    13 Alicja         Gr±bczewska           132.35 -  334: 424   82
    3    18 Anna           Arana                 106.46 +  403: 374  156
    4    13 Łukasz         Tuszyński             141.40 -  297: 308   91
    5    19 Beata          Kiżewska              100.00 -  335: 404   50
    6    15 Dorota         Kuć                   118.66 -  269: 412   69
    7    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  471: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     788  /  7 112.57




	Krzysztof Zawadzki 108.53 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Anna           Arana                 106.46 +  418: 304  156
    9    15 Weronika       Rudnicka              118.03 -  325: 488   68
   10    16 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  451: 311  150
   11    13 Ireneusz       Moralewicz            128.32 +  361: 355  178
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  4 138.00




	Wojciech Gołęcki 107.54 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Kuć                   134.49 -  300: 480   84
    2    24 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  413: 276  150
    3    11 Agata          Kuć                   127.73 -  298: 444   78
    4    22 Anna           Strugała              100.00 +  375: 284  150
    5    11 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 -  283: 483   74
    6    16 Łukasz         Baranowski            130.26 -  289: 430   80
    7    24 Ryszard        Pliszka               100.00 +  352: 301  150
    8    20 Paweł          Wdziękoński           109.52 -  335: 342   60
    9    23 Iwona          Wieluńska             100.00 +  413: 349  150
   10    23 Aleksandra     Kurcman               100.00 +  399: 289  150
   11    17 Sylwia         Łada                  111.06 +  345: 313  161
   12    13 Maciej         Bukowski              111.07 -  320: 339   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Waldemar Kudliński 106.93 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Piotrowski            134.46 -  373: 376   84
    2    17 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  344: 195  150
    3    10 Andrzej        Bednaruk              108.68 -  272: 549   59
    4    15 Łukasz         Baranowski            130.26 +  327: 314  180
    5    18 Anna           Arana                 106.46 -  334: 361   56
    6    18 Łukasz         Przyszlak             110.07 +  351: 288  160
    7    18 Beata          Kiżewska              100.00 +  385: 383  150
    8    14 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 -  332: 418   83
    9    16 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  328: 280  150
   10    13 Alicja         Gr±bczewska           132.35 -  321: 517   82
   11    18 Maria          Krzyżanowska          118.44 +  364: 355  168
   12    14 Lucyna         ¦niadach              110.35 -  353: 391   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Józef Wietecki 106.86 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 -  239: 447   83
    2    21 Barbara        Wi¶niewska            100.00 +  367: 308  150
    3    20 Maria          Krzyżanowska          118.44 -  307: 354   68
    4    20 Łukasz         Przyszlak             110.07 -  347: 359   60
    5    25 Ryszard        Pliszka               100.00 +  394: 245  150
    6    19 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  348: 310  150
    7    16 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  310: 402   50
    8    18 Monika         Siemaszko             115.26 +  398: 326  165
    9    17 Łukasz         Baranowski            130.26 -  343: 402   80
   10    17 Sylwia         Łada                  111.06 -  349: 352   61
   11    21 Tadeusz        Kondej                100.00 +  374: 321  150
   12    19 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  364: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Anna Arana 106.46 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Koczkodon             132.79 -  249: 461   83
    2    19 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  382: 286  150
    3    18 Anna           Niedzielko            108.55 -  374: 403   59
    4    24 Aleksandra     Kurcman               100.00 +  472: 290  150
    5    18 Waldemar       Kudliński             106.93 +  361: 334  157
    6    12 Weronika       Rudnicka              118.03 -  270: 389   68
    7    12 Andrzej        Bednaruk              108.68 -  314: 430   59
    8    19 Krzysztof      Zawadzki              108.53 -  304: 418   59
    9    19 Beata          Kiżewska              100.00 +  418: 378  150
   10    19 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  335: 356   50
   11    20 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  297: 419   50
   12    21 Ryszard        Pliszka               100.00 +  366: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Alicja         Gr±bczewska           132.35 -  279: 315   82
    2    16 Grzegorz       Łukasik               139.71 -  246: 448   90
    3    22 Barbara        Wi¶niewska            100.00 -  264: 385   50
    4    26 Teresa         Ja¶kiewicz            100.00 +  348: 178  150
    5    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  300: 357   50
    6    26 Aleksandra     Kurcman               100.00 +  345: 299  150
    7    23 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 -  284: 431   50
    8    27 Ryszard        Pliszka               100.00 -  230: 344   50
    9    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  289: 399   50
   10    24 Beata          Kiżewska              100.00 -  328: 355   50
   11    27 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  445: 140  150
   12    25 Anna           Strugała              100.00 +  319: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  / 12  89.33




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agata          Kuć                   127.73 -  294: 423   78
    2    26 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  374: 297  150
    3    15 Grzegorz       Koczkodon             132.79 -  369: 388   83
    4    18 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  276: 406   50
    5    23 Teresa         Balewska              100.00 +  357: 300  150
    6    23 Sylwia         Łada                  111.06 -  245: 353   61
    7    20 Anna           Niedzielko            108.55 -  308: 471   59
    8    22 Lucyna         ¦niadach              110.35 +  328: 323  160
    9    21 Łukasz         Przyszlak             110.07 +  355: 353  160
   10    19 Anna           Arana                 106.46 +  356: 335  156
   11    16 Łukasz         Baranowski            130.26 -  306: 342   80
   12    20 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  336: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Elżbieta Fitał 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Natalia        WoĽniak               130.32 -  224: 501   80
    2    24 Wojciech       Gołęcki               107.54 -  276: 413   58
    3    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  295: 312   50
    4    25 Monika         Siemaszko             115.26 -  224: 378   65
    5    27 Milena         KuĽniewicz            100.00 -  212: 314   50
    6    28 Jędrzej        KuĽniewicz            100.00 +  279: 142  150
    7    27 Aleksandra     Kurcman               100.00 -  301: 308   50
    8    28 Teresa         Ja¶kiewicz            100.00 -  272: 298   50
    9    28 PAUZA
   10    27 Ryszard        Pliszka               100.00 -  259: 405   50
   11    25 Iwona          Wieluńska             100.00 -  218: 455   50
   12    27 Milena         KuĽniewicz            100.00 -  215: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  / 11  63.91




	Teresa Ja¶kiewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zbigniew       Wietecki              124.03 -  232: 463   74
    2    22 Sylwia         Łada                  111.06 -  209: 449   61
    3    27 Ryszard        Pliszka               100.00 -  268: 287   50
    4    26 Teresa         Balewska              100.00 -  178: 348   50
    5    28 Jędrzej        KuĽniewicz            100.00 +  356: 149  150
    6    25 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  138: 415   50
    7    26 Tadeusz        Kondej                100.00 -  238: 275   50
    8    28 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  298: 272  150
    9    26 Anna           Strugała              100.00 -  210: 304   50
   10    25 Barbara        Wi¶niewska            100.00 -  216: 395   50
   11    28 PAUZA
   12    26 Aleksandra     Kurcman               100.00 -  192: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  / 11  71.36




	Beata Kiżewska 100.00 ¦winouj¶cie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dorota         Kuć                   118.66 -  300: 370   69
    2    23 Anna           Strugała              100.00 +  365: 299  150
    3    16 Łukasz         Baranowski            130.26 +  332: 316  180
    4    14 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 -  237: 484   71
    5    19 Anna           Niedzielko            108.55 +  404: 335  159
    6    13 Natalia        WoĽniak               130.32 -  259: 523   80
    7    18 Waldemar       Kudliński             106.93 -  383: 385   57
    8    21 Maria          Krzyżanowska          118.44 -  308: 380   68
    9    19 Anna           Arana                 106.46 -  378: 418   56
   10    24 Teresa         Balewska              100.00 +  355: 328  150
   11    23 Ryszard        Pliszka               100.00 -  304: 331   50
   12    22 Łukasz         Przyszlak             110.07 -  278: 363   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 12  95.83




	Tadeusz Kondej 100.00 ¦winouj¶cie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 -  208: 462   71
    2    25 Paweł          Wdziękoński           109.52 -  286: 336   60
    3    25 Iwona          Wieluńska             100.00 -  293: 365   50
    4    27 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  390: 137  150
    5    21 Łukasz         Baranowski            130.26 -  333: 368   80
    6    24 Ryszard        Pliszka               100.00 -  306: 344   50
    7    26 Teresa         Ja¶kiewicz            100.00 +  275: 238  150
    8    26 Jędrzej        KuĽniewicz            100.00 +  300:   1  150
    9    20 Lucyna         ¦niadach              110.35 -  283: 380   60
   10    26 Anna           Strugała              100.00 +  356: 217  150
   11    21 Józef          Wietecki              106.86 -  321: 374   57
   12    24 Iwona          Wieluńska             100.00 -  296: 418   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 12  89.83




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Monika         Siemaszko             115.26 -  332: 415   65
    2    19 Anna           Arana                 106.46 -  286: 382   56
    3    23 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  312: 295  150
    4    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  406: 276  150
    5    16 Weronika       Rudnicka              118.03 -  320: 475   68
    6    17 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  295: 517   50
    7    25 Anna           Strugała              100.00 +  423: 290  150
    8    17 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 -  231: 508   50
    9    25 Teresa         Balewska              100.00 +  399: 289  150
   10    21 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  312: 363   50
   11    24 Łukasz         Przyszlak             110.07 -  280: 346   60
   12    23 Barbara        Wi¶niewska            100.00 -  337: 417   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 12  87.42




	Aleksandra Kurcman 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Baranowski            130.26 -  170: 449   80
    2    27 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 +  347: 313  150
    3    21 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 -  147: 604   74
    4    24 Anna           Arana                 106.46 -  290: 472   56
    5    26 Paweł          Wdziękoński           109.52 -  243: 452   60
    6    26 Teresa         Balewska              100.00 -  299: 345   50
    7    27 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  308: 301  150
    8    24 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  300: 430   50
    9    27 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  447: 224  150
   10    23 Wojciech       Gołęcki               107.54 -  289: 399   58
   11    26 Anna           Strugała              100.00 -  244: 316   50
   12    26 Teresa         Ja¶kiewicz            100.00 +  335: 192  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1078  / 12  89.83




	Jędrzej KuĽniewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Zielińska             121.79 -   51: 697   72
    2    28 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -   91: 452   50
    3    28 Anna           Strugała              100.00 -   98: 364   50
    4    28 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  105: 404   50
    5    28 Teresa         Ja¶kiewicz            100.00 -  149: 356   50
    6    28 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  142: 279   50
    7    28 Milena         KuĽniewicz            100.00 -  173: 187   50
    8    26 Tadeusz        Kondej                100.00 -    1: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     422  /  8  52.75




	Milena KuĽniewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 -  269: 379   74
    2    17 Waldemar       Kudliński             106.93 -  195: 344   57
    3    26 Łukasz         Przyszlak             110.07 -  151: 463   60
    4    27 Tadeusz        Kondej                100.00 -  137: 390   50
    5    27 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  314: 212  150
    6    27 Anna           Strugała              100.00 -  200: 275   50
    7    28 Jędrzej        KuĽniewicz            100.00 +  187: 173  150
    8    25 Iwona          Wieluńska             100.00 -  212: 335   50
    9    27 Aleksandra     Kurcman               100.00 -  224: 447   50
   10    28 PAUZA
   11    27 Teresa         Balewska              100.00 -  140: 445   50
   12    27 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  344: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     891  / 11  81.00




	Hanna Mazowiecka 100.00 ¦winouj¶cie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Kupczyńska            118.19 -  200: 455   68
    2    26 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  297: 374   50
    3    24 Agnieszka      Wi¶niewska            100.00 -  249: 335   50
    4    28 Jędrzej        KuĽniewicz            100.00 +  404: 105  150
    5    24 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  321: 450   50
    6    25 Teresa         Ja¶kiewicz            100.00 +  415: 138  150
    7    21 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  316: 370   50
    8    24 Aleksandra     Kurcman               100.00 +  430: 300  150
    9    24 Ryszard        Pliszka               100.00 +  333: 297  150
   10    18 Monika         Siemaszko             115.26 -  266: 338   65
   11    20 Anna           Arana                 106.46 +  419: 297  156
   12    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  320: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Diana Pietrzykowska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Bukowski              111.07 -  330: 343   61
    2    20 Ryszard        Pliszka               100.00 +  364: 289  150
    3    12 Grzegorz       Łukasik               139.71 -  260: 458   90
    4    16 Weronika       Rudnicka              118.03 -  354: 427   68
    5    24 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  450: 321  150
    6    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  517: 295  150
    7    16 Józef          Wietecki              106.86 +  402: 310  157
    8     9 Monika         Gawron-Cie¶lik        123.51 -  344: 436   74
    9    14 Paweł          Wdziękoński           109.52 +  388: 328  160
   10    10 Tomasz         Sienkiewicz           121.36 -  368: 422   71
   11    14 Lucyna         ¦niadach              110.35 -  308: 324   60
   12    15 Ireneusz       Moralewicz            128.32 -  316: 416   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Ryszard Pliszka 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mieczysław     Pastuszak             112.67 -  241: 365   63
    2    20 Diana          Pietrzykowska         100.00 -  289: 364   50
    3    27 Teresa         Ja¶kiewicz            100.00 +  287: 268  150
    4    23 Barbara        Wi¶niewska            100.00 -  319: 332   50
    5    25 Józef          Wietecki              106.86 -  245: 394   57
    6    24 Tadeusz        Kondej                100.00 +  344: 306  150
    7    24 Wojciech       Gołęcki               107.54 -  301: 352   58
    8    27 Teresa         Balewska              100.00 +  344: 230  150
    9    24 Hanna          Mazowiecka            100.00 -  297: 333   50
   10    27 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  405: 259  150
   11    23 Beata          Kiżewska              100.00 +  331: 304  150
   12    21 Anna           Arana                 106.46 -  282: 366   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 12  94.50




	Anna Strugała 100.00 ¦winouj¶cie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maria          Krzyżanowska          118.44 -  227: 392   68
    2    23 Beata          Kiżewska              100.00 -  299: 365   50
    3    28 Jędrzej        KuĽniewicz            100.00 +  364:  98  150
    4    22 Wojciech       Gołęcki               107.54 -  284: 375   58
    5    22 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  216: 338   50
    6    27 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  275: 200  150
    7    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  290: 423   50
    8    23 Barbara        Wi¶niewska            100.00 -  326: 330   50
    9    26 Teresa         Ja¶kiewicz            100.00 +  304: 210  150
   10    26 Tadeusz        Kondej                100.00 -  217: 356   50
   11    26 Aleksandra     Kurcman               100.00 +  316: 244  150
   12    25 Teresa         Balewska              100.00 -  298: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  / 12  85.50




	Jadwiga Szczurowska 100.00 ¦winouj¶cie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Weronika       Rudnicka              118.03 -  282: 421   68
    2    28 Jędrzej        KuĽniewicz            100.00 +  452:  91  150
    3     8 Natalia        WoĽniak               130.32 -  297: 369   80
    4    19 Iwona          Wieluńska             100.00 -  315: 394   50
    5    22 Anna           Strugała              100.00 +  338: 216  150
    6    20 Paweł          Wdziękoński           109.52 -  330: 415   60
    7    21 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  370: 316  150
    8    15 Łukasz         Baranowski            130.26 -  289: 387   80
    9    22 Barbara        Wi¶niewska            100.00 +  421: 288  150
   10    21 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  363: 312  150
   11    15 Agata          Kuć                   127.73 -  318: 363   78
   12    19 Józef          Wietecki              106.86 -  296: 364   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Iwona Wieluńska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ireneusz       Moralewicz            128.32 -  363: 465   78
    2    18 Lucyna         ¦niadach              110.35 -  196: 413   60
    3    25 Tadeusz        Kondej                100.00 +  365: 293  150
    4    19 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  394: 315  150
    5    17 Andrzej        Kwiatkowski           133.41 -  294: 401   83
    6    22 Monika         Siemaszko             115.26 -  228: 434   65
    7    22 Łukasz         Przyszlak             110.07 -  299: 366   60
    8    25 Milena         KuĽniewicz            100.00 +  335: 212  150
    9    23 Wojciech       Gołęcki               107.54 -  349: 413   58
   10    20 Mieczysław     Pastuszak             112.67 -  293: 392   63
   11    25 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  455: 218  150
   12    24 Tadeusz        Kondej                100.00 +  418: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Agnieszka Wi¶niewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Perzyński             131.24 -  290: 310   81
    2    27 Aleksandra     Kurcman               100.00 -  313: 347   50
    3    24 Hanna          Mazowiecka            100.00 +  335: 249  150
    4    17 Sylwia         Łada                  111.06 +  427: 349  161
    5    14 Agata          Kuć                   127.73 -  338: 378   78
    6    19 Józef          Wietecki              106.86 -  310: 348   57
    7    23 Teresa         Balewska              100.00 +  431: 284  150
    8    17 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  508: 231  150
    9    16 Waldemar       Kudliński             106.93 -  280: 328   57
   10    16 Krzysztof      Zawadzki              108.53 -  311: 451   59
   11    19 Mieczysław     Pastuszak             112.67 +  339: 317  163
   12    17 Mieczysław     Pastuszak             112.67 -  304: 313   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Barbara Wi¶niewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Kuczyński             132.64 -  314: 372   83
    2    21 Józef          Wietecki              106.86 -  308: 367   57
    3    22 Teresa         Balewska              100.00 +  385: 264  150
    4    23 Ryszard        Pliszka               100.00 +  332: 319  150
    5    15 Ireneusz       Moralewicz            128.32 -  279: 346   78
    6    21 Lucyna         ¦niadach              110.35 -  317: 344   60
    7    19 Sylwia         Łada                  111.06 -  277: 362   61
    8    23 Anna           Strugała              100.00 +  330: 326  150
    9    22 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  288: 421   50
   10    25 Teresa         Ja¶kiewicz            100.00 +  395: 216  150
   11    22 Paweł          Wdziękoński           109.52 -  376: 448   60
   12    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  417: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Kołobrzegu



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Sylwia         Łada                  387: 312
   2 Lucyna         ¦niadach             - Stanisław      Rydzik                263: 476
   3 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Przyszlak             371: 281
   4 Paweł          Wdziękoński          - Jakub          Zaryński              294: 379
   5 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Bednaruk              404: 387
   6 Anna           Niedzielko           - Grzegorz       Łukasik               422: 382
   7 Dariusz        Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               480: 300
   8 Waldemar       Kudliński            - Sławomir       Piotrowski            373: 376
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Józef          Wietecki              447: 239
  10 Anna           Arana                - Grzegorz       Koczkodon             249: 461
  11 Maciej         Kuczyński            - Barbara        Wi¶niewska            372: 314
  12 Teresa         Balewska             - Alicja         Gr±bczewska           279: 315
  13 Maciej         Perzyński            - Agnieszka      Wi¶niewska            310: 290
  14 Elżbieta       Fitał                - Natalia        WoĽniak               224: 501
  15 Łukasz         Baranowski           - Aleksandra     Kurcman               449: 170
  16 Iwona          Wieluńska            - Ireneusz       Moralewicz            363: 465
  17 Agata          Kuć                  - Krystyna       Czajkowska            423: 294
  18 Teresa         Ja¶kiewicz           - Zbigniew       Wietecki              232: 463
  19 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Milena         KuĽniewicz            379: 269
  20 Jędrzej        KuĽniewicz           - Dorota         Zielińska              51: 697
  21 Tomasz         Sienkiewicz          - Tadeusz        Kondej                462: 208
  22 Beata          Kiżewska             - Dorota         Kuć                   300: 370
  23 Maria          Krzyżanowska         - Anna           Strugała              392: 227
  24 Hanna          Mazowiecka           - Magdalena      Kupczyńska            200: 455
  25 Weronika       Rudnicka             - Jadwiga        Szczurowska           421: 282
  26 Bernadeta      Kudlińska            - Monika         Siemaszko             332: 415
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Ryszard        Pliszka               365: 241
  28 Diana          Pietrzykowska        - Maciej         Bukowski              330: 343


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Monika         Siemaszko            - Dorota         Zielińska             274: 432
   2 Natalia        WoĽniak              - Łukasz         Tuszyński             394: 408
   3 Maria          Krzyżanowska         - Dariusz        Kuć                   343: 402
   4 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           417: 422
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Gawron-Cie¶lik        452: 356
   6 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              288: 374
   7 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Sienkiewicz           267: 428
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Kuczyński             318: 387
   9 Magdalena      Kupczyńska           - Kazimierz      Merklejn              357: 460
  10 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Baranowski            430: 328
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Kwiatkowski           395: 355
  12 Maciej         Bukowski             - Agata          Kuć                   442: 424
  13 Alicja         Gr±bczewska          - Anna           Niedzielko            424: 334
  14 Maciej         Perzyński            - Weronika       Rudnicka              463: 313
  15 Łukasz         Przyszlak            - Andrzej        Bednaruk              277: 464
  16 Grzegorz       Łukasik              - Teresa         Balewska              448: 246
  17 Milena         KuĽniewicz           - Waldemar       Kudliński             195: 344
  18 Lucyna         ¦niadach             - Iwona          Wieluńska             413: 196
  19 Anna           Arana                - Bernadeta      Kudlińska             382: 286
  20 Ryszard        Pliszka              - Diana          Pietrzykowska         289: 364
  21 Barbara        Wi¶niewska           - Józef          Wietecki              308: 367
  22 Sylwia         Łada                 - Teresa         Ja¶kiewicz            449: 209
  23 Anna           Strugała             - Beata          Kiżewska              299: 365
  24 Wojciech       Gołęcki              - Elżbieta       Fitał                 413: 276
  25 Tadeusz        Kondej               - Paweł          Wdziękoński           286: 336
  26 Krystyna       Czajkowska           - Hanna          Mazowiecka            374: 297
  27 Agnieszka      Wi¶niewska           - Aleksandra     Kurcman               313: 347
  28 Jadwiga        Szczurowska          - Jędrzej        KuĽniewicz            452:  91


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Zielińska            - Dorota         Kuć                   384: 346
   2 Maciej         Bukowski             - Ireneusz       Moralewicz            354: 339
   3 Tomasz         Sienkiewicz          - Maciej         Perzyński             259: 370
   4 Dariusz        Kuć                  - Mieczysław     Pastuszak             509: 339
   5 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Kuczyński             408: 332
   6 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             343: 273
   7 Alicja         Gr±bczewska          - Rafał          Lenartowski           384: 521
   8 Jadwiga        Szczurowska          - Natalia        WoĽniak               297: 369
   9 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Rydzik                348: 517
  10 Andrzej        Bednaruk             - Waldemar       Kudliński             549: 272
  11 Wojciech       Gołęcki              - Agata          Kuć                   298: 444
  12 Grzegorz       Łukasik              - Diana          Pietrzykowska         458: 260
  13 Monika         Siemaszko            - Magdalena      Kupczyńska            309: 332
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Lucyna         ¦niadach              357: 344
  15 Krystyna       Czajkowska           - Grzegorz       Koczkodon             369: 388
  16 Beata          Kiżewska             - Łukasz         Baranowski            332: 316
  17 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Piotrowski            310: 472
  18 Anna           Niedzielko           - Anna           Arana                 403: 374
  19 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Wdziękoński           351: 265
  20 Józef          Wietecki             - Maria          Krzyżanowska          307: 354
  21 Aleksandra     Kurcman              - Monika         Gawron-Cie¶lik        147: 604
  22 Barbara        Wi¶niewska           - Teresa         Balewska              385: 264
  23 Elżbieta       Fitał                - Bernadeta      Kudlińska             295: 312
  24 Agnieszka      Wi¶niewska           - Hanna          Mazowiecka            335: 249
  25 Iwona          Wieluńska            - Tadeusz        Kondej                365: 293
  26 Milena         KuĽniewicz           - Łukasz         Przyszlak             151: 463
  27 Teresa         Ja¶kiewicz           - Ryszard        Pliszka               268: 287
  28 Anna           Strugała             - Jędrzej        KuĽniewicz            364:  98


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dorota         Zielińska            - Maciej         Perzyński             377: 399
   2 Maciej         Bukowski             - Dariusz        Kuć                   419: 370
   3 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Zaryński              407: 356
   4 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz      Merklejn              375: 427
   5 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Kuć                   292: 463
   6 Magdalena      Kupczyńska           - Monika         Gawron-Cie¶lik        508: 348
   7 Agata          Kuć                  - Alicja         Gr±bczewska           302: 571
   8 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Łukasik               471: 364
   9 Natalia        WoĽniak              - Zbigniew       Wietecki              356: 358
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Mieczysław     Pastuszak             333: 467
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Maria          Krzyżanowska          472: 344
  12 Maciej         Kuczyński            - Andrzej        Kwiatkowski           432: 324
  13 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Niedzielko            308: 297
  14 Beata          Kiżewska             - Tomasz         Sienkiewicz           237: 484
  15 Waldemar       Kudliński            - Łukasz         Baranowski            327: 314
  16 Diana          Pietrzykowska        - Weronika       Rudnicka              354: 427
  17 Agnieszka      Wi¶niewska           - Sylwia         Łada                  427: 349
  18 Bernadeta      Kudlińska            - Krystyna       Czajkowska            406: 276
  19 Jadwiga        Szczurowska          - Iwona          Wieluńska             315: 394
  20 Łukasz         Przyszlak            - Józef          Wietecki              359: 347
  21 Paweł          Wdziękoński          - Lucyna         ¦niadach              286: 385
  22 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Strugała              375: 284
  23 Ryszard        Pliszka              - Barbara        Wi¶niewska            319: 332
  24 Aleksandra     Kurcman              - Anna           Arana                 290: 472
  25 Monika         Siemaszko            - Elżbieta       Fitał                 378: 224
  26 Teresa         Balewska             - Teresa         Ja¶kiewicz            348: 178
  27 Tadeusz        Kondej               - Milena         KuĽniewicz            390: 137
  28 Jędrzej        KuĽniewicz           - Hanna          Mazowiecka            105: 404


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Bukowski              422: 307
   2 Maciej         Perzyński            - Kazimierz      Merklejn              355: 350
   3 Dorota         Zielińska            - Sławomir       Piotrowski            347: 324
   4 Maciej         Kuczyński            - Dariusz        Kuć                   395: 426
   5 Alicja         Gr±bczewska          - Mieczysław     Pastuszak             371: 393
   6 Magdalena      Kupczyńska           - Zbigniew       Wietecki              445: 349
   7 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Koczkodon             439: 350
   8 Tomasz         Sienkiewicz          - Łukasz         Tuszyński             439: 384
   9 Dorota         Kuć                  - Stanisław      Rydzik                347: 473
  10 Andrzej        Bednaruk             - Lucyna         ¦niadach              428: 276
  11 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Wojciech       Gołęcki               483: 283
  12 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Przyszlak             440: 346
  13 Natalia        WoĽniak              - Monika         Siemaszko             360: 300
  14 Agata          Kuć                  - Agnieszka      Wi¶niewska            378: 338
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Barbara        Wi¶niewska            346: 279
  16 Weronika       Rudnicka             - Bernadeta      Kudlińska             475: 320
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Iwona          Wieluńska             401: 294
  18 Waldemar       Kudliński            - Anna           Arana                 334: 361
  19 Anna           Niedzielko           - Beata          Kiżewska              335: 404
  20 Maria          Krzyżanowska         - Sylwia         Łada                  407: 333
  21 Łukasz         Baranowski           - Tadeusz        Kondej                368: 333
  22 Anna           Strugała             - Jadwiga        Szczurowska           216: 338
  23 Krystyna       Czajkowska           - Teresa         Balewska              357: 300
  24 Hanna          Mazowiecka           - Diana          Pietrzykowska         321: 450
  25 Józef          Wietecki             - Ryszard        Pliszka               394: 245
  26 Aleksandra     Kurcman              - Paweł          Wdziękoński           243: 452
  27 Elżbieta       Fitał                - Milena         KuĽniewicz            212: 314
  28 Jędrzej        KuĽniewicz           - Teresa         Ja¶kiewicz            149: 356


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Perzyński             500: 331
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Zielińska             485: 380
   3 Dariusz        Kuć                  - Jakub          Zaryński              360: 429
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Magdalena      Kupczyńska            343: 401
   5 Tomasz         Sienkiewicz          - Maciej         Bukowski              480: 271
   6 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Moralewicz            608: 323
   7 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Maciej         Kuczyński             349: 437
   8 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Bednaruk              402: 373
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Łukasik               477: 362
  10 Alicja         Gr±bczewska          - Maria          Krzyżanowska          470: 265
  11 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             389: 383
  12 Anna           Arana                - Weronika       Rudnicka              270: 389
  13 Beata          Kiżewska             - Natalia        WoĽniak               259: 523
  14 Łukasz         Tuszyński            - Agata          Kuć                   377: 306
  15 Dorota         Kuć                  - Anna           Niedzielko            412: 269
  16 Łukasz         Baranowski           - Wojciech       Gołęcki               430: 289
  17 Bernadeta      Kudlińska            - Diana          Pietrzykowska         295: 517
  18 Łukasz         Przyszlak            - Waldemar       Kudliński             288: 351
  19 Józef          Wietecki             - Agnieszka      Wi¶niewska            348: 310
  20 Paweł          Wdziękoński          - Jadwiga        Szczurowska           415: 330
  21 Barbara        Wi¶niewska           - Lucyna         ¦niadach              317: 344
  22 Iwona          Wieluńska            - Monika         Siemaszko             228: 434
  23 Sylwia         Łada                 - Krystyna       Czajkowska            353: 245
  24 Tadeusz        Kondej               - Ryszard        Pliszka               306: 344
  25 Teresa         Ja¶kiewicz           - Hanna          Mazowiecka            138: 415
  26 Teresa         Balewska             - Aleksandra     Kurcman               345: 299
  27 Milena         KuĽniewicz           - Anna           Strugała              200: 275
  28 Jędrzej        KuĽniewicz           - Elżbieta       Fitał                 142: 279


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Kupczyńska           - Rafał          Lenartowski           371: 391
   2 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Sienkiewicz           512: 296
   3 Jakub          Zaryński             - Maciej         Perzyński             450: 354
   4 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           461: 354
   5 Dorota         Zielińska            - Maciej         Kuczyński             379: 368
   6 Dariusz        Kuć                  - Sławomir       Piotrowski            371: 507
   7 Zbigniew       Wietecki             - Alicja         Gr±bczewska           407: 294
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Natalia        WoĽniak               213: 626
   9 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Tuszyński             288: 395
  10 Maciej         Bukowski             - Dorota         Kuć                   386: 412
  11 Monika         Siemaszko            - Monika         Gawron-Cie¶lik        328: 394
  12 Andrzej        Bednaruk             - Anna           Arana                 430: 314
  13 Grzegorz       Łukasik              - Maria          Krzyżanowska          417: 292
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Wdziękoński           372: 356
  15 Lucyna         ¦niadach             - Agata          Kuć                   361: 431
  16 Diana          Pietrzykowska        - Józef          Wietecki              402: 310
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Baranowski            437: 310
  18 Waldemar       Kudliński            - Beata          Kiżewska              385: 383
  19 Sylwia         Łada                 - Barbara        Wi¶niewska            362: 277
  20 Krystyna       Czajkowska           - Anna           Niedzielko            308: 471
  21 Hanna          Mazowiecka           - Jadwiga        Szczurowska           316: 370
  22 Iwona          Wieluńska            - Łukasz         Przyszlak             299: 366
  23 Teresa         Balewska             - Agnieszka      Wi¶niewska            284: 431
  24 Ryszard        Pliszka              - Wojciech       Gołęcki               301: 352
  25 Anna           Strugała             - Bernadeta      Kudlińska             290: 423
  26 Teresa         Ja¶kiewicz           - Tadeusz        Kondej                238: 275
  27 Aleksandra     Kurcman              - Elżbieta       Fitał                 308: 301
  28 Milena         KuĽniewicz           - Jędrzej        KuĽniewicz            187: 173


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz      Merklejn              430: 410
   2 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                361: 330
   3 Natalia        WoĽniak              - Dorota         Kuć                   443: 362
   4 Dorota         Zielińska            - Zbigniew       Wietecki              324: 326
   5 Maciej         Perzyński            - Magdalena      Kupczyńska            334: 393
   6 Tomasz         Sienkiewicz          - Andrzej        Bednaruk              374: 383
   7 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Tuszyński             289: 374
   8 Agata          Kuć                  - Dariusz        Kuć                   358: 407
   9 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Diana          Pietrzykowska         436: 344
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Łukasik               426: 294
  11 Alicja         Gr±bczewska          - Weronika       Rudnicka              343: 318
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Bukowski              352: 356
  13 Maciej         Kuczyński            - Mieczysław     Pastuszak             410: 285
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Waldemar       Kudliński             418: 332
  15 Jadwiga        Szczurowska          - Łukasz         Baranowski            289: 387
  16 Łukasz         Przyszlak            - Sylwia         Łada                  302: 360
  17 Agnieszka      Wi¶niewska           - Bernadeta      Kudlińska             508: 231
  18 Józef          Wietecki             - Monika         Siemaszko             398: 326
  19 Anna           Arana                - Krzysztof      Zawadzki              304: 418
  20 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Wdziękoński           335: 342
  21 Maria          Krzyżanowska         - Beata          Kiżewska              380: 308
  22 Lucyna         ¦niadach             - Krystyna       Czajkowska            323: 328
  23 Barbara        Wi¶niewska           - Anna           Strugała              330: 326
  24 Hanna          Mazowiecka           - Aleksandra     Kurcman               430: 300
  25 Iwona          Wieluńska            - Milena         KuĽniewicz            335: 212
  26 Tadeusz        Kondej               - Jędrzej        KuĽniewicz            300:   1
  27 Ryszard        Pliszka              - Teresa         Balewska              344: 230
  28 Elżbieta       Fitał                - Teresa         Ja¶kiewicz            272: 298


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        WoĽniak              - Rafał          Lenartowski           474: 532
   2 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Zaryński              415: 432
   3 Łukasz         Tuszyński            - Magdalena      Kupczyńska            391: 421
   4 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                435: 366
   5 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Andrzej        Kwiatkowski           412: 326
   6 Dariusz        Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            402: 304
   7 Maciej         Bukowski             - Dorota         Zielińska             443: 295
   8 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Kuczyński             338: 346
   9 Grzegorz       Łukasik              - Tomasz         Sienkiewicz           427: 372
  10 Sławomir       Piotrowski           - Alicja         Gr±bczewska           409: 376
  11 Dorota         Kuć                  - Maciej         Perzyński             391: 328
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Koczkodon             337: 461
  13 Maria          Krzyżanowska         - Agata          Kuć                   501: 304
  14 Paweł          Wdziękoński          - Diana          Pietrzykowska         328: 388
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Weronika       Rudnicka              325: 488
  16 Waldemar       Kudliński            - Agnieszka      Wi¶niewska            328: 280
  17 Łukasz         Baranowski           - Józef          Wietecki              402: 343
  18 Sylwia         Łada                 - Monika         Siemaszko             403: 416
  19 Beata          Kiżewska             - Anna           Arana                 378: 418
  20 Tadeusz        Kondej               - Lucyna         ¦niadach              283: 380
  21 Krystyna       Czajkowska           - Łukasz         Przyszlak             355: 353
  22 Barbara        Wi¶niewska           - Jadwiga        Szczurowska           288: 421
  23 Wojciech       Gołęcki              - Iwona          Wieluńska             413: 349
  24 Hanna          Mazowiecka           - Ryszard        Pliszka               333: 297
  25 Bernadeta      Kudlińska            - Teresa         Balewska              399: 289
  26 Teresa         Ja¶kiewicz           - Anna           Strugała              210: 304
  27 Aleksandra     Kurcman              - Milena         KuĽniewicz            447: 224
  28 Elżbieta       Fitał                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Zbigniew       Wietecki              338: 325
   2 Magdalena      Kupczyńska           - Jakub          Zaryński              336: 367
   3 Natalia        WoĽniak              - Sławomir       Piotrowski            333: 431
   4 Maciej         Bukowski             - Kazimierz      Merklejn              283: 382
   5 Łukasz         Tuszyński            - Monika         Gawron-Cie¶lik        375: 413
   6 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kuć                   471: 336
   7 Maciej         Kuczyński            - Dorota         Kuć                   388: 375
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Bednaruk              408: 427
   9 Dorota         Zielińska            - Ireneusz       Moralewicz            359: 353
  10 Diana          Pietrzykowska        - Tomasz         Sienkiewicz           368: 422
  11 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Łukasik               349: 359
  12 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Koczkodon             514: 423
  13 Alicja         Gr±bczewska          - Waldemar       Kudliński             517: 321
  14 Weronika       Rudnicka             - Maria          Krzyżanowska          438: 264
  15 Agata          Kuć                  - Paweł          Wdziękoński           387: 323
  16 Agnieszka      Wi¶niewska           - Krzysztof      Zawadzki              311: 451
  17 Józef          Wietecki             - Sylwia         Łada                  349: 352
  18 Monika         Siemaszko            - Hanna          Mazowiecka            338: 266
  19 Anna           Arana                - Krystyna       Czajkowska            335: 356
  20 Iwona          Wieluńska            - Mieczysław     Pastuszak             293: 392
  21 Jadwiga        Szczurowska          - Bernadeta      Kudlińska             363: 312
  22 Lucyna         ¦niadach             - Łukasz         Przyszlak             380: 360
  23 Aleksandra     Kurcman              - Wojciech       Gołęcki               289: 399
  24 Teresa         Balewska             - Beata          Kiżewska              328: 355
  25 Teresa         Ja¶kiewicz           - Barbara        Wi¶niewska            216: 395
  26 Anna           Strugała             - Tadeusz        Kondej                217: 356
  27 Ryszard        Pliszka              - Elżbieta       Fitał                 405: 259
  28 Milena         KuĽniewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Lenartowski           430: 314
   2 Jakub          Zaryński             - Monika         Gawron-Cie¶lik        404: 351
   3 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              419: 329
   4 Maciej         Kuczyński            - Magdalena      Kupczyńska            334: 450
   5 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Rydzik                352: 559
   6 Weronika       Rudnicka             - Natalia        WoĽniak               468: 340
   7 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Perzyński             431: 282
   8 Dorota         Kuć                  - Alicja         Gr±bczewska           533: 350
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kuć                   397: 369
  10 Tomasz         Sienkiewicz          - Dorota         Zielińska             345: 270
  11 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Bukowski              448: 383
  12 Monika         Siemaszko            - Andrzej        Kwiatkowski           301: 419
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Ireneusz       Moralewicz            361: 355
  14 Diana          Pietrzykowska        - Lucyna         ¦niadach              308: 324
  15 Agata          Kuć                  - Jadwiga        Szczurowska           363: 318
  16 Krystyna       Czajkowska           - Łukasz         Baranowski            306: 342
  17 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  345: 313
  18 Maria          Krzyżanowska         - Waldemar       Kudliński             355: 364
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Wi¶niewska            317: 339
  20 Hanna          Mazowiecka           - Anna           Arana                 419: 297
  21 Tadeusz        Kondej               - Józef          Wietecki              321: 374
  22 Paweł          Wdziękoński          - Barbara        Wi¶niewska            448: 376
  23 Beata          Kiżewska             - Ryszard        Pliszka               304: 331
  24 Łukasz         Przyszlak            - Bernadeta      Kudlińska             346: 280
  25 Elżbieta       Fitał                - Iwona          Wieluńska             218: 455
  26 Anna           Strugała             - Aleksandra     Kurcman               316: 244
  27 Milena         KuĽniewicz           - Teresa         Balewska              140: 445
  28 Teresa         Ja¶kiewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Rafał          Lenartowski           319: 394
   2 Magdalena      Kupczyńska           - Kazimierz      Merklejn              447: 343
   3 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Piotrowski            478: 315
   4 Monika         Gawron-Cie¶lik       - Andrzej        Bednaruk              400: 380
   5 Dorota         Kuć                  - Weronika       Rudnicka              395: 312
   6 Maciej         Kuczyński            - Tomasz         Sienkiewicz           423: 369
   7 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             269: 408
   8 Dariusz        Kuć                  - Natalia        WoĽniak               392: 373
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Alicja         Gr±bczewska           428: 388
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Łukasik               383: 425
  11 Dorota         Zielińska            - Agata          Kuć                   420: 347
  12 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Baranowski            318: 521
  13 Maciej         Bukowski             - Wojciech       Gołęcki               339: 320
  14 Lucyna         ¦niadach             - Waldemar       Kudliński             391: 353
  15 Diana          Pietrzykowska        - Ireneusz       Moralewicz            316: 416
  16 Sylwia         Łada                 - Maria          Krzyżanowska          471: 331
  17 Agnieszka      Wi¶niewska           - Mieczysław     Pastuszak             304: 313
  18 Paweł          Wdziękoński          - Monika         Siemaszko             321: 421
  19 Jadwiga        Szczurowska          - Józef          Wietecki              296: 364
  20 Hanna          Mazowiecka           - Krystyna       Czajkowska            320: 336
  21 Anna           Arana                - Ryszard        Pliszka               366: 282
  22 Łukasz         Przyszlak            - Beata          Kiżewska              363: 278
  23 Bernadeta      Kudlińska            - Barbara        Wi¶niewska            337: 417
  24 Iwona          Wieluńska            - Tadeusz        Kondej                418: 296
  25 Teresa         Balewska             - Anna           Strugała              319: 298
  26 Aleksandra     Kurcman              - Teresa         Ja¶kiewicz            335: 192
  27 Milena         KuĽniewicz           - Elżbieta       Fitał                 344: 215
  28 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 02-03-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.20  30146  193
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.83  21536  140
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.55  30511  200
   7 Krzysztof Obremski             Legnica              150.25  28999  193
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.94  26689  178
   9 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.63  29029  194
  11 Marek Reda                     Dębówka              148.97  26516  178
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.36  28930  195
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.89  20557  139
  14 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.47  26839  182
  15 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.31  23422  159
  16 Kamil Górka                    Kraków               146.46  28267  193
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.29  27357  187
  18 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.09  13294   91
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.63  28107  193
  20 Dawid Pikul                    Poznań               145.58  27661  190
  21 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.13  16690  115
  22 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.01  22911  158
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            144.81  27948  193
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.72  28366  196
  25 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             144.69  28504  197
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               144.33  26845  186
  27 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.26  21489  150
  29 Justyna Górka                  Kraków               142.42  27629  194
  30 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.43  27721  196
  32 Robert Kamiński                Warszawa             141.34  20918  148
  33 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      141.19   4377   31
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.78  27170  193
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               140.15  19761  141
  36 Paweł Jackowski                Warszawa             139.99  27859  199
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Paweł Janaś                    Wałcz                139.92  10634   76
  39 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.48   5858   42
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  41 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.90  27641  199
  43 Maciej Czupryniak              Milanówek            138.37  20341  147
  44 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.09  11876   86
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.06  18224  132
  46 Bogusław Szyszka               Oława                137.89  26751  194
  47 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  48 Maciej Grąbczewski             Szczecin             137.66  12114   88
  49 Sławomir Piotrowski            Deszczno             137.40   9618   70
  50 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  52 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26015  190
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             136.80  26128  191
  54 Irena Sołdan                   Sopot                136.76  26122  191
  55 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26636  196
  56 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  57 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  58 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.19  26902  199
  59 Radosław Jachna                Łódź                 135.05  17556  130
  60 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
  61 Agnieszka Krupka               Krosno               133.84  10038   75
  62 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.73  22600  169
  63 Przemysław Rybicki             Otwock               133.68  10293   77
  64 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.48  13081   98
  65 Piotr Domański                 Lublin               133.40   9071   68
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.35   7334   55
  67 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.34  26401  198
  68 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  69 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  70 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.60  26520  200
  71 Artur Irzyk                    Kraków               132.60  14188  107
  72 Piotr Broda                    Sandomierz           132.18  25776  195
  73 Joanna Jewtuch                 Warszawa             132.00  25080  190
  74 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  75 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            131.62  12767   97
  76 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.61  25270  192
  77 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.53  24859  189
  78 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  17361  132
  79 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  80 Maciej Perzyński               Piła                 130.89  23561  180
  81 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
  82 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.76  13207  101
  83 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  25092  192
  84 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.63  10189   78
  85 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.48  24921  191
  86 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  87 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.09  25497  196
  88 Artur Koszel                   Warszawa             130.05  22108  170
  89 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.64  25798  199
  90 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.61  12702   98
  91 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.60  14256  110
  92 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  93 Michał Szorc                   Białystok            129.38   7763   60
  94 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.11  23627  183
  95 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
  96 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.01  25156  195
  97 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
  98 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.80  11978   93
  99 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               128.78   4636   36
 100 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.75   7854   61
 101 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.71   4376   34
 102 Czesław Grajewski              Białystok            128.66  25346  197
 103 Juliusz Czupryniak             Warszawa             128.58  24558  191
 104 Rafał Matczak                  Milanówek            128.57  12471   97
 105 Barbara Obremska               Wrocław              128.46  25435  198
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.44   8092   63
 107 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.31  25020  195
 108 Leszek Kacprzyk                Katowice             128.21  18462  144
 109 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 110 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.19  23075  180
 111 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       127.89  14580  114
 112 Janusz Krupiński               Bytom                127.71  21838  171
 113 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.42  24083  189
 114 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  15668  123
 115 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.38  25094  197
 116 Marta Bajorek                  Warszawa             127.36  24326  191
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.27  25199  198
 118 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 119 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             127.21   6106   48
 120 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.07   9149   72
 121 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.98  24889  196
 122 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.87  23979  189
 123 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 124 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            126.59   6203   49
 125 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 126 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.53  16196  128
 127 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 128 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.11   9080   72
 129 Natalia Ogierman               Katowice             126.09  20300  161
 130 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             125.90  12086   96
 131 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 132 Radosław Więch                 Warszawa             125.66  11686   93
 133 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 134 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.56  24987  199
 135 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.52  24350  194
 136 Tomasz Lempart                 Kraków               125.36  18929  151
 137 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.36  18929  151
 138 Bogdan Kozłowski               Białystok            125.29  15536  124
 139 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 140 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.10   7256   58
 141 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.66   8726   70
 142 Krzysztof Gibas                Kraków               124.20  23598  190
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 144 Marcin Ceglarek                Kraków               123.78  22157  179
 145 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.75   7549   61
 146 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 147 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
 148 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.36  10239   83
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 151 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 152 Anita Bruska                   Gdynia               123.25  19104  155
 153 Marek Rogalski                 Warszawa             123.24  17500  142
 154 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 155 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.75  14607  119
 156 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 157 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.69  19262  157
 158 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.62  10545   86
 159 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
 160 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 161 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.98  14150  116
 162 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.81  15713  129
 163 Dariusz Ulatowski              Tuchola              121.78  23139  190
 164 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 165 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.57  10090   83
 166 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.48  22474  185
 167 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 168 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.01  11980   99
 169 Anna Krynicka                  Warszawa             120.54  15911  132
 170 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.51  23860  198
 171 Michał Kolaj                   Ostróda              120.49   6386   53
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             120.42   7225   60
 173 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.37  13963  116
 174 Tomasz Górka                   Kraków               120.36   9147   76
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               120.22   6011   50
 176 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.13  14175  118
 177 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 178 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.91  10192   85
 179 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.74  21553  180
 180 Agnieszka Walas                Kraków               119.71   5746   48
 181 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.38  23518  197
 182 Maurycy Machnio                Lipiany              119.30   4772   40
 183 Beata Piotrowska               Łódź                 119.14   9650   81
 184 Marta Świątkowska              Wrocław              118.93  18910  159
 185 Rafał Stachowski               Police               118.76  19120  161
 186 Adam Janicki                   Wrocław              118.71  13295  112
 187 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 188 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 189 Weronika Rudnicka              Szczecin             118.47   4265   36
 190 Bożena Guział                  Racibórz             118.37  12784  108
 191 Małgorzata Jóźwiak             Iława                118.22   4256   36
 192 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.08  12989  110
 193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 194 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 195 Jerzy Luter                    Bytom                117.75  23196  197
 196 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.66  14354  122
 197 Teresa Zalewska                Racibórz             117.52  15512  132
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 199 Agnieszka Matus                Milanówek            117.25  17939  153
 200 Dariusz Jarosławski            Ełk                  117.18  13945  119
 201 Anna Biegańska                 Białystok            117.06  12057  103
 202 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.03  18608  159
 203 Urszula Solarska               Łódź                 117.03  23054  197
 204 Konrad Sowula                  Kraków               116.99  10997   94
 205 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.79  12263  105
 206 Maciej Bukowski                Szczecin             116.76   4787   41
 207 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.29   7675   66
 208 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.12   8361   72
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.08  19849  171
 210 Paweł Morga                    Warszawa             116.06   9169   79
 211 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 212 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.79   5558   48
 213 Sławomir Długosz               Ostróda              115.72  14928  129
 214 Monika Siemaszko               Lipiany              115.60  21386  185
 215 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 216 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.44  21934  190
 217 Dariusz Sowula                 Kraków               115.09  11164   97
 218 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.90  16776  146
 219 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 220 Bogusław Książek               Szczecin             114.79   6084   53
 221 Grażyna Wesołowska             Łódź                 114.73  15718  137
 222 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 223 Aleksandra Brzeska             Piastów              114.29   6743   59
 224 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 225 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 226 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.69  21602  190
 227 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 228 Marta Sztajnert                Wisła                113.67   9548   84
 229 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 230 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 231 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 232 Renata Andracka                Zwola                112.84  21778  193
 233 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.77  21652  192
 234 Diana Pietrzykowska            Szczecin             112.17   4038   36
 235 Marianna Kozłowska             Białystok            111.67  15075  135
 236 Lucyna Śniadach                Rumia                111.63  21433  192
 237 Dariusz Socha                  Warszawa             111.53   6134   55
 238 Tomasz A. Praga                Białystok            111.52   9256   83
 239 Sylwia Łada                    Inowrocław           111.49  21517  193
 240 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.20  10898   98
 241 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 242 Dominika Worona                Police               110.75  13069  118
 243 Artur Wawrzynowski             Żukowo               110.70  11845  107
 244 Maria Pokorska                 Warszawa             110.64  20690  187
 245 Iza Kraj                       Warszawa             110.44   5301   48
 246 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 247 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.26  18523  168
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 249 Dorota Ostrowska               Białystok            109.59  16987  155
 250 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.42   8425   77
 251 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.30  14100  129
 252 Krzysztof Zawadzki             Sampława             109.12  21824  200
 253 Marcin Stachowski              Wydartowo I          108.92  21240  195
 254 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.92   4030   37
 255 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 256 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 257 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 258 Ewelina Gruda                  Białystok            108.69   4239   39
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 260 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 261 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 262 Anna Niedzielko                Szczecin             108.36  13545  125
 263 Robert Wagner                  Wrocław              108.30   7689   71
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.05  20746  192
 265 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 266 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.60  14741  137
 267 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.55   6453   60
 268 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.55   6453   60
 269 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.45  20094  187
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.09  16171  151
 271 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.03  16483  154
 273 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 274 Jacek Nowak                    Szczecin             106.67   6080   57
 275 Józef Burzyński                Ełk                  106.16  16561  156
 276 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 277 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.73  11736  111
 279 Anna Arana                     Kołobrzeg            105.66  12257  116
 280 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 281 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.14  20187  192
 282 Paweł Brylski                  Kraków               105.10   6621   63
 283 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.00  11655  111
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 285 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.52   5017   48
 286 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 287 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 288 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Michał Landowski               Police               102.59  18774  183
 292 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 293 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.42  19562  191
 294 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 295 Sylwia Buks                    Warszawa             101.57   8532   84
 296 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 298 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 299 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 300 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 301 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 302 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.11   3532   36
 303 Beata Kiżewska                 Świnoujście           98.06   6962   71
 304 Agnieszka Dawid                Kraków                98.05   8040   82
 305 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 306 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                97.23   9917  102
 308 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             96.97   3394   35
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.68   6091   63
 310 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 311 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 312 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 313 Sylwia Kozłowska               Białystok             95.99   6815   71
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.68   8898   93
 315 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.48  15850  166
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 317 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 318 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.23   7738   83
 319 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.73  17618  190
 320 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           92.40   3234   35
 321 Ryszard Pliszka                Szczecin              91.97   2759   30
 322 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 323 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 324 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 325 Paulina Naplocha               Racibórz              88.03   5986   68
 326 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 327 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.06  12275  141
 328 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.68   3814   44
 329 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 330 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 331 Artur Kwiatkowski              Radomsko              81.65   4654   57
 332 Teresa Balewska                Reda                  81.31   7237   89
 333 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 334 Marcin Kurowski                Racibórz              78.83   6779   86
 335 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 336 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 337 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.03   2381   35
 338 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 339 Mirosław Dejna                 Sampława              64.80  12960  200
 340 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 02-03-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   5 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   6 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
   7 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   8 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
   9 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  10 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  11 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  12 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  13 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  14 Patryk Wolniewicz              Szczecin             128.67   3088   24
  15 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  16 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  17 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  18 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.96   2975   24
  19 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  20 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  22 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  23 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  24 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  25 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  27 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  28 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  30 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  31 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  34 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  35 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  36 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  37 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  38 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  39 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  40 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  41 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  43 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  44 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  45 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.26   2720   23
  46 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  47 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.17   2580   23
  48 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  49 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.43   2241   23
  50 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  51 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  53 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  55 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  56 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             80.96   1862   23
  57 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  58 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  59 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.26   1800   23
  60 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  61 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  62 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   76.39   1757   23
  63 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  64 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.23   3085   22
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  66 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  67 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  68 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  69 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  70 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  71 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  72 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             67.18   1478   22
  73 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  74 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  75 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  76 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  77 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  78 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  79 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  80 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  81 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  82 Piotr Latoszek                 Warszawa              95.11   1807   19
  83 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  84 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  85 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  86 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  87 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  88 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  89 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  90 Justyna Czupryńska             Świnoujście           90.12   1442   16
  91 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  92 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  93 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  94 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  95 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  96 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  97 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  98 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  99 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
 100 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 101 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 102 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 104 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 105 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 106 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 107 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 108 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 109 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 110 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 111 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 112 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 113 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 115 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 116 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 117 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 118 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 119 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 120 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 121 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 122 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 123 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 124 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 125 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.17   1370   12
 126 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          114.00   1368   12
 127 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 128 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 129 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 130 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 131 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 132 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 133 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 134 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 135 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 136 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 137 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 138 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 139 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 140 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 141 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 142 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 143 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 144 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 145 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 146 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 147 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 148 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 149 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 150 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 151 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 152 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 153 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 154 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 155 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 156 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 157 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 158 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 159 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 160 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 161 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 162 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 163 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 164 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 165 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 166 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 167 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 168 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 169 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 170 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 171 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 172 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 173 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 174 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 175 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 176 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 177 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 178 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 179 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 180 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 181 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 182 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 183 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 184 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 185 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 186 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 187 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 188 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 189 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 190 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 191 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 192 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 193 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 194 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 195 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 196 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.91   1077   11
 197 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 198 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 199 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 200 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 201 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 202 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 203 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 204 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 205 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 206 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 207 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 208 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 209 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 210 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 211 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 212 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 213 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 214 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             81.00    891   11
 215 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 216 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 217 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   78.82    867   11
 218 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 219 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 220 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 221 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 222 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 223 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 224 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 225 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 226 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 227 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 228 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 229 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 230 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 231 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 232 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 233 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 234 Magdalena Maternicka           Gdynia                70.91    780   11
 235 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 236 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 237 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 238 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 239 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 240 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 241 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 242 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 243 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 244 Aneta Maternicka               Gdynia                64.00    704   11
 245 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             63.91    703   11
 246 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 247 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 248 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 249 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 250 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 251 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 252 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 253 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 254 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 255 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 256 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 257 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 258 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 259 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 260 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 261 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 262 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 263 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 264 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 265 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 266 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 267 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 268 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 269 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 270 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 271 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 272 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 273 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 274 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 275 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 276 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 277 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 278 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 279 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 280 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 281 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 282 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 283 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 284 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 285 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 286 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 287 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 288 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 289 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 290 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 291 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 292 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 293 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 294 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 295 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 296 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 297 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 298 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 299 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 300 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 301 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 302 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 303 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 304 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 305 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 306 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 307 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 308 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 309 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 310 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 311 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 312 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 313 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 314 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 315 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 316 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 317 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 318 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 319 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 320 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 321 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 322 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 323 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 324 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 325 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 326 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 327 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 328 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 329 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 330 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 331 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 332 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 333 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 334 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 335 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 336 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 337 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 338 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie