Graboszyce19
marca
Graboszyce 19-20 marca XI Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Zakopane 2
kwietnia
Zakopane 2- 3 kwietnia II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2016
Pruszków 9
kwietnia
Pruszków 9-10 kwietnia Urodziny AlfredaMistrzostwa Regionów 2016
Kamil Górka zwycięża w Zakopanem!02 - 03 kwietnia 2016 — II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2016InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2016Zakopane, 02 - 03 kwietnia 2016

Konkurs Relacja z turnieju


Kamil Górka zwycięża w Zakopanem!W pierwszy kwietniowy weekend do stolicy polskich Tatr przyjechało 29 scrabblistów, aby po raz drugi walczyć o Puchar Giewontu. Na wierzchołkach gór leżał śnieg, ale w samym Zakopanem panowała prawdziwie wiosenna pogoda. Niektórzy przyjechali już w piątek, aby przejść aklimatyzację w najpopularniejszym polskim kurorcie górskim. Duża grupa Scrabblistów przyjechała z Jaworzna, ale najliczniejszą grupę stanowili gracze z „pobliskiego” Krakowa. Wśród nich był Mistrz Polski i obrońca tytułu Kamil Górka, który od początku zapowiadał, że poważnie myśli o ponownym jego zdobyciu. I rzeczywiście, przez pierwsze 4 rundy był on pozycji lidera, aby w piątej rundzie niespodziewanie ulec Arkadiuszowi Łydce z Jaworzna. Arek wskoczył na pierwsze miejsce i ku radości swoich ziomków w żółtej koszulce lidera jechał aż do rundy 9, w której uległ krakowianinowi Tomaszowi Ciejce. Potknięcie Arka wykorzystał Kamil i ponownie znalazł się na czele stawki. W ostatniej rundzie wziął na Arku srogi rewanż i kładąc w końcówce partii premię CUMOWEMU x9, zapewnił sobie również końcowe zwycięstwo. Tomek zdobył drugie miejsce, Arek musiał zadowolić się trzecim. Cała trójka oprócz okazałych pucharów otrzymała vouchery na pobyt w Hotelu Diamond's Rzemieślnik.

Na koniec jak zwykle podziękowania dla organizatorów, pani kelnerki za fachową obsługę, a  hotelowej restauracji pyszny obiad — MNIAM (jak powiedziała najmłodsza scrabblistka – Dorotka), uczestnikom nocnych rozgrywek w planszówki za niebanalne skojarzenia, oraz Tomkowi Zwolińskiemu za sportową postawę Fair Play, która, choć „kosztowała” go porażkę z Piotrkiem Brodą, to warta jest naśladownictwa i przywraca wiarę w tę piękną ideę.

Zapraszam za rok, warto przyjechać i na własne oczy zobaczyć przepiękne widoki z hotelowego tarasu.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2015


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHotel Diamond's Rzemieślnik, ul. Makuszyńskiego 12, 34-500 Zakopane
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 2 kwietnia (7 rund)

12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:30 — góralska kolacja

Niedziela, 3 kwietnia (5 rund)

8:00-9:00 — śniadanie
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMapka na stronie hotelu
WyżywienieNa miejscu — śniadanie 22 zł, obiad (rosół z makaronem, schabowy tradycyjny z ziemniakami opiekanymi i kapustą zasmażaną, szarlotka Putinka) 25 zł, góralska kolacja (przystawka, kiełbaski z cebulą, wino grzane) 22 zł
Uwaga! Zapisy na posiłki do 20 marca.
NoclegiHotel Diamond's Rzemieślnik — 45 zł/os. za nocleg ze śniadaniem
NagrodyNagrody Puchary i nagrody rzeczowe
Za I miejsce — voucher dla 2 osób na 4 noclegi bez wyżywienia w Hotelu Diamond's Rzemieślnik
Za II miejsce — voucher dla 2 osób na 3 noclegi bez wyżywienia w Hotelu Diamond's Rzemieślnik
Za III miejsce — voucher dla 2 osób na 2 noclegi bez wyżywienia w Hotelu Diamond's Rzemieślnik
Dodatkowe atrakcjegóralska kolacja
OrganizatorzyHotel Diamond's Rzemieślnik, ul. Makuszyńskiego 12, 34-500 Zakopane;
Tel. 1820 66416, 539997669
e-mail: rezerwacja@hoteldiamonds.pl
SponsorzyHotel Diamond's Rzemieślnik


Wyniki turnieju II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2016

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 152.32     10.0     5252     1978     1176
  2 Tomasz          Ciejka               Kraków                 143.59      9.0     4672     1863      187
  3 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               127.03      9.0     4570     1916      349
  4 Krzysztof       Gibas                Kraków                 129.68      9.0     4346     1908       92
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.58      8.0     4795     1746      614
  6 Piotr           Broda                Sandomierz             131.70      8.0     4365     1780       67
  7 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             146.99      7.0     4729     1692      500
  8 Andrzej         Rechowicz            Katowice               134.80      7.0     4577     1634       -4
  9 Agnieszka       Walas                Kraków                 119.18      7.0     4482     1559      124
 10 Kacper          Zegadło              Warszawa               140.26      6.0     4843     1537      341
 11 Jerzy           Matyasik             Kraków                 128.19      6.0     4591     1381      622
 12 Agnieszka       Dawid                Kraków                 108.80      6.0     4393     1427       34
 13 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.06      6.0     4380     1439        8
 14 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              112.40      6.0     4341     1442       97
 15 Marta           Świątkowska          Wrocław                116.22      6.0     4305     1499       60
 16 Grzegorz        Papciak              Jodłowa                103.13      6.0     4294     1326      236
 17 Jerzy           Luter                Bytom                  113.81      6.0     4184     1492     -600
 18 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              108.79      6.0     3953     1374      -84
 19 Tomasz          Lempart              Kraków                 129.56      5.0     4555     1356      165
 20 Urszula         Solarska             Łódź                   115.75      5.0     4371     1246      138
 21 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 100.00      5.0     4153     1200      154
 22 Waldemar        Wypchał              Kraków                 105.70      5.0     3838     1228     -483
 23 Leszek          Kilian               Jaworzno               103.04      4.5     3783     1106     -161
 24 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               107.94      4.0     4202     1105      195
 25 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      3.5     4147      941       17
 26 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     3592      926     -437
 27 Wanda           Wach                 Tarnów                 100.00      3.5     3307      908     -526
 28 Paweł           Brylski              Kraków                 109.61      2.0     1775      509     -112
 29 Iwona           Skubis-Galus         Dąbrowa Górnicza       100.00      1.5     3075      741    -1269
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2016



	Kamil Górka 152.32 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Urszula        Solarska              115.75 +  557: 254  166
    2     1 Tomasz         Lempart               129.56 +  475: 367  180
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              126.06 +  420: 329  176
    4     1 Tomasz         Ciejka                143.59 +  467: 331  194
    5     1 Arkadiusz      Łydka                 127.03 -  359: 466   77
    6     2 Tomasz         Zwoliński             144.58 +  428: 388  195
    7     2 Krzysztof      Gibas                 129.68 -  372: 390   80
    8     3 Łukasz         Bobowski              146.99 +  332: 308  197
    9     3 Andrzej        Rechowicz             134.80 +  522: 342  185
   10     1 Piotr          Broda                 131.70 +  339: 329  182
   11     1 Agnieszka      Walas                 119.18 +  447: 243  169
   12     1 Arkadiusz      Łydka                 127.03 +  534: 329  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1978  / 12 164.83




	Łukasz Bobowski 146.99 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Luter                 113.81 +  359: 325  164
    2     5 Tomasz         Ciejka                143.59 -  399: 410   94
    3     6 Jarosław       Karp                  112.40 +  352: 323  162
    4     3 Kacper         Zegadło               140.26 +  447: 376  190
    5     3 Piotr          Broda                 131.70 +  504: 245  182
    6     3 Krzysztof      Gibas                 129.68 -  349: 364   80
    7     1 Arkadiusz      Łydka                 127.03 +  384: 298  177
    8     3 Kamil          Górka                 152.32 -  308: 332  102
    9     5 Marta          Świątkowska           116.22 +  396: 379  166
   10     5 Andrzej        Rechowicz             134.80 +  496: 330  185
   11     4 Tomasz         Zwoliński             144.58 -  321: 402   95
   12     3 Tomasz         Zwoliński             144.58 -  414: 445   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Tomasz Zwoliński 144.58 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jarosław       Karp                  112.40 +  381: 308  162
    2     3 Arkadiusz      Łydka                 127.03 -  355: 388   77
    3     9 Leszek         Kilian                103.04 +  362: 286  153
    4     4 Marta          Świątkowska           116.22 +  413: 298  166
    5     2 Krzysztof      Sporczyk              126.06 +  378: 322  176
    6     2 Kamil          Górka                 152.32 -  388: 428  102
    7     5 Piotr          Broda                 131.70 -  371: 374   82
    8     6 Jerzy          Luter                 113.81 +  536: 271  164
    9     2 Krzysztof      Gibas                 129.68 +  389: 363  180
   10     4 Kacper         Zegadło               140.26 -  375: 408   90
   11     4 Łukasz         Bobowski              146.99 +  402: 321  197
   12     3 Łukasz         Bobowski              146.99 +  445: 414  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Tomasz Ciejka 143.59 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Dawid                 108.80 +  432: 381  159
    2     5 Łukasz         Bobowski              146.99 +  410: 399  197
    3     4 Jerzy          Matyasik              128.19 +  378: 322  178
    4     1 Kamil          Górka                 152.32 -  331: 467  102
    5     4 Krzysztof      Gibas                 129.68 -  367: 386   80
    6     4 Tomasz         Lempart               129.56 +  432: 363  180
    7     4 Agnieszka      Walas                 119.18 +  479: 386  169
    8     4 Andrzej        Rechowicz             134.80 -  370: 443   85
    9     1 Arkadiusz      Łydka                 127.03 +  303: 258  177
   10     6 Marta          Świątkowska           116.22 +  362: 318  166
   11     5 Kacper         Zegadło               140.26 +  414: 403  190
   12     2 Krzysztof      Gibas                 129.68 +  394: 359  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1863  / 12 155.25




	Kacper Zegadło 140.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Potoczek              108.79 +  438: 306  159
    2     4 Marta          Świątkowska           116.22 +  433: 331  166
    3     3 Krzysztof      Gibas                 129.68 -  353: 376   80
    4     3 Łukasz         Bobowski              146.99 -  376: 447   97
    5     5 Andrzej        Rechowicz             134.80 -  408: 446   85
    6     8 Jarosław       Karp                  112.40 +  392: 305  162
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              126.06 +  342: 331  176
    8     1 Arkadiusz      Łydka                 127.03 -  355: 422   77
    9     6 Jerzy          Luter                 113.81 +  547: 316  164
   10     4 Tomasz         Zwoliński             144.58 +  408: 375  195
   11     5 Tomasz         Ciejka                143.59 -  403: 414   94
   12     4 Piotr          Broda                 131.70 -  388: 433   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Andrzej Rechowicz 134.80 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Monika         Szczyrzyca            107.94 +  419: 361  158
    2     7 Krzysztof      Gibas                 129.68 -  335: 339   80
    3     7 Grzegorz       Papciak               103.13 +  403: 396  153
    4     5 Agnieszka      Walas                 119.18 +  394: 352  169
    5     5 Kacper         Zegadło               140.26 +  446: 408  190
    6     1 Arkadiusz      Łydka                 127.03 -  361: 392   77
    7     3 Marta          Świątkowska           116.22 +  428: 288  166
    8     4 Tomasz         Ciejka                143.59 +  443: 370  194
    9     3 Kamil          Górka                 152.32 -  342: 522  102
   10     5 Łukasz         Bobowski              146.99 -  330: 496   97
   11     6 Piotr          Broda                 131.70 -  350: 361   82
   12     5 Marta          Świątkowska           116.22 +  326: 296  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Piotr Broda 131.70 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Waldemar       Wypchał               105.70 +  400: 290  156
    2     2 Jerzy          Matyasik              128.19 +  363: 339  178
    3     2 Arkadiusz      Łydka                 127.03 -  392: 401   77
    4     6 Jerzy          Luter                 113.81 +  352: 336  164
    5     3 Łukasz         Bobowski              146.99 -  245: 504   97
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              126.06 +  383: 246  176
    7     5 Tomasz         Zwoliński             144.58 +  374: 371  195
    8     2 Krzysztof      Gibas                 129.68 -  360: 369   80
    9     4 Tomasz         Lempart               129.56 +  373: 365  180
   10     1 Kamil          Górka                 152.32 -  329: 339  102
   11     6 Andrzej        Rechowicz             134.80 +  361: 350  185
   12     4 Kacper         Zegadło               140.26 +  433: 388  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Krzysztof Gibas 129.68 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Papciak               103.13 +  330: 329  153
    2     7 Andrzej        Rechowicz             134.80 +  339: 335  185
    3     3 Kacper         Zegadło               140.26 +  376: 353  190
    4     2 Arkadiusz      Łydka                 127.03 -  340: 360   77
    5     4 Tomasz         Ciejka                143.59 +  386: 367  194
    6     3 Łukasz         Bobowski              146.99 +  364: 349  197
    7     2 Kamil          Górka                 152.32 +  390: 372  202
    8     2 Piotr          Broda                 131.70 +  369: 360  182
    9     2 Tomasz         Zwoliński             144.58 -  363: 389   95
   10     3 Agnieszka      Dawid                 108.80 +  343: 306  159
   11     3 Tomasz         Lempart               129.56 +  387: 340  180
   12     2 Tomasz         Ciejka                143.59 -  359: 394   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 12 159.00




	Tomasz Lempart 129.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Leszek         Kilian                103.04 +  403: 276  153
    2     1 Kamil          Górka                 152.32 -  367: 475  102
    3     5 Jerzy          Luter                 113.81 -  358: 389   64
    4     9 Piotr          Potoczek              108.79 +  427: 330  159
    5     6 Monika         Szczyrzyca            107.94 +  416: 319  158
    6     4 Tomasz         Ciejka                143.59 -  363: 432   94
    7     7 Agnieszka      Dawid                 108.80 +  385: 348  159
    8     5 Agnieszka      Walas                 119.18 +  430: 313  169
    9     4 Piotr          Broda                 131.70 -  365: 373   82
   10     2 Arkadiusz      Łydka                 127.03 -  337: 383   77
   11     3 Krzysztof      Gibas                 129.68 -  340: 387   80
   12     8 Agnieszka      Dawid                 108.80 -  364: 365   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Jerzy Matyasik 128.19 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Klich                 100.00 +  495: 237  150
    2     2 Piotr          Broda                 131.70 -  339: 363   82
    3     4 Tomasz         Ciejka                143.59 -  322: 378   94
    4     8 Urszula        Solarska              115.75 +  375: 302  166
    5     7 Jerzy          Luter                 113.81 +  390: 335  164
    6     7 Agnieszka      Walas                 119.18 -  305: 357   69
    7     8 Piotr          Potoczek              108.79 +  410: 250  159
    8     7 Marta          Świątkowska           116.22 -  317: 373   66
    9     8 Jarosław       Karp                  112.40 -  377: 401   62
   10     8 Paweł          Brylski               109.61 -  367: 378   60
   11    10 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  505: 272  150
   12     7 Piotr          Potoczek              108.79 +  389: 323  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Arkadiusz Łydka 127.03 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  491: 206  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             144.58 +  388: 355  195
    3     2 Piotr          Broda                 131.70 +  401: 392  182
    4     2 Krzysztof      Gibas                 129.68 +  360: 340  180
    5     1 Kamil          Górka                 152.32 +  466: 359  202
    6     1 Andrzej        Rechowicz             134.80 +  392: 361  185
    7     1 Łukasz         Bobowski              146.99 -  298: 384   97
    8     1 Kacper         Zegadło               140.26 +  422: 355  190
    9     1 Tomasz         Ciejka                143.59 -  258: 303   94
   10     2 Tomasz         Lempart               129.56 +  383: 337  180
   11     2 Agnieszka      Dawid                 108.80 +  382: 295  159
   12     1 Kamil          Górka                 152.32 -  329: 534  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1916  / 12 159.67




	Krzysztof Sporczyk 126.06 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  428: 361  150
    2     6 Agnieszka      Walas                 119.18 +  389: 312  169
    3     1 Kamil          Górka                 152.32 -  329: 420  102
    4     7 Waldemar       Wypchał               105.70 +  498: 286  156
    5     2 Tomasz         Zwoliński             144.58 -  322: 378   95
    6     6 Piotr          Broda                 131.70 -  246: 383   82
    7     6 Kacper         Zegadło               140.26 -  331: 342   90
    8     9 Jarosław       Karp                  112.40 -  363: 429   62
    9    10 Leszek         Kilian                103.04 +  355: 349  153
   10     9 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  380: 335  150
   11     7 Jerzy          Luter                 113.81 -  339: 388   64
   12     9 Urszula        Solarska              115.75 +  400: 389  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Agnieszka Walas 119.18 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  351: 295  150
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              126.06 -  312: 389   76
    3     8 Agnieszka      Dawid                 108.80 +  422: 309  159
    4     5 Andrzej        Rechowicz             134.80 -  352: 394   85
    5    10 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  423: 363  150
    6     7 Jerzy          Matyasik              128.19 +  357: 305  178
    7     4 Tomasz         Ciejka                143.59 -  386: 479   94
    8     5 Tomasz         Lempart               129.56 -  313: 430   80
    9     9 Piotr          Potoczek              108.79 +  365: 263  159
   10     7 Jarosław       Karp                  112.40 +  432: 400  162
   11     1 Kamil          Górka                 152.32 -  243: 447  102
   12     6 Jerzy          Luter                 113.81 +  526: 284  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Marta Świątkowska 116.22 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wanda          Wach                  100.00 +  366: 261  150
    2     4 Kacper         Zegadło               140.26 -  331: 433   90
    3    11 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  465: 360  150
    4     4 Tomasz         Zwoliński             144.58 -  298: 413   95
    5     9 Waldemar       Wypchał               105.70 +  353: 291  156
    6     5 Agnieszka      Dawid                 108.80 +  440: 301  159
    7     3 Andrzej        Rechowicz             134.80 -  288: 428   85
    8     7 Jerzy          Matyasik              128.19 +  373: 317  178
    9     5 Łukasz         Bobowski              146.99 -  379: 396   97
   10     6 Tomasz         Ciejka                143.59 -  318: 362   94
   11     8 Paweł          Brylski               109.61 +  398: 357  160
   12     5 Andrzej        Rechowicz             134.80 -  296: 326   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Urszula Solarska 115.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 152.32 -  254: 557  102
    2    12 Jerzy          Luter                 113.81 -  352: 356   64
    3    14 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  433: 335  150
    4     8 Jerzy          Matyasik              128.19 -  302: 375   78
    5    12 Leszek         Kilian                103.04 -  324: 325   53
    6    14 Andrzej        Klich                 100.00 +  359: 344  150
    7    12 Jarosław       Karp                  112.40 -  367: 381   62
    8    13 Wanda          Wach                  100.00 +  368: 236  150
    9    12 Grzegorz       Papciak               103.13 -  407: 417   53
   10    10 Monika         Szczyrzyca            107.94 +  331: 291  158
   11    12 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  485: 216  150
   12     9 Krzysztof      Sporczyk              126.06 -  389: 400   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Jerzy Luter 113.81 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Bobowski              146.99 -  325: 359   97
    2    12 Urszula        Solarska              115.75 +  356: 352  166
    3     5 Tomasz         Lempart               129.56 +  389: 358  180
    4     6 Piotr          Broda                 131.70 -  336: 352   82
    5     7 Jerzy          Matyasik              128.19 -  335: 390   78
    6     9 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  408: 354  150
    7     9 Leszek         Kilian                103.04 +  384: 302  153
    8     6 Tomasz         Zwoliński             144.58 -  271: 536   95
    9     6 Kacper         Zegadło               140.26 -  316: 547   90
   10    12 Waldemar       Wypchał               105.70 +  392: 369  156
   11     7 Krzysztof      Sporczyk              126.06 +  388: 339  176
   12     6 Agnieszka      Walas                 119.18 -  284: 526   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Jarosław Karp 112.40 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             144.58 -  308: 381   95
    2    13 Andrzej        Klich                 100.00 +  362: 239  150
    3     6 Łukasz         Bobowski              146.99 -  323: 352   97
    4    11 Grzegorz       Papciak               103.13 +  369: 297  153
    5     8 Agnieszka      Dawid                 108.80 -  314: 447   59
    6     8 Kacper         Zegadło               140.26 -  305: 392   90
    7    12 Urszula        Solarska              115.75 +  381: 367  166
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              126.06 +  429: 363  176
    9     8 Jerzy          Matyasik              128.19 +  401: 377  178
   10     7 Agnieszka      Walas                 119.18 -  400: 432   69
   11     9 Piotr          Potoczek              108.79 -  314: 315   59
   12    10 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  435: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Paweł Brylski 109.61 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    11 Leszek         Kilian                103.04 +  404: 302  153
    9     7 Agnieszka      Dawid                 108.80 -  332: 371   59
   10     8 Jerzy          Matyasik              128.19 +  378: 367  178
   11     8 Marta          Świątkowska           116.22 -  357: 398   66
   12    11 Grzegorz       Papciak               103.13 -  304: 449   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     509  /  5 101.80




	Agnieszka Dawid 108.80 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Ciejka                143.59 -  381: 432   94
    2     8 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  361: 316  150
    3     8 Agnieszka      Walas                 119.18 -  309: 422   69
    4    12 Leszek         Kilian                103.04 +  471: 254  153
    5     8 Jarosław       Karp                  112.40 +  447: 314  162
    6     5 Marta          Świątkowska           116.22 -  301: 440   66
    7     7 Tomasz         Lempart               129.56 -  348: 385   80
    8     8 Waldemar       Wypchał               105.70 +  438: 375  156
    9     7 Paweł          Brylski               109.61 +  371: 332  160
   10     3 Krzysztof      Gibas                 129.68 -  306: 343   80
   11     2 Arkadiusz      Łydka                 127.03 -  295: 382   77
   12     8 Tomasz         Lempart               129.56 +  365: 364  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Piotr Potoczek 108.79 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kacper         Zegadło               140.26 -  306: 438   90
    2    14 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  414: 223  150
    3    10 Waldemar       Wypchał               105.70 -  286: 342   56
    4     9 Tomasz         Lempart               129.56 -  330: 427   80
    5    13 Wanda          Wach                  100.00 +  385: 244  150
    6    10 Monika         Szczyrzyca            107.94 +  408: 310  158
    7     8 Jerzy          Matyasik              128.19 -  250: 410   78
    8    10 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  326: 293  150
    9     9 Agnieszka      Walas                 119.18 -  263: 365   69
   10    11 Grzegorz       Papciak               103.13 +  347: 282  153
   11     9 Jarosław       Karp                  112.40 +  315: 314  162
   12     7 Jerzy          Matyasik              128.19 -  323: 389   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Monika Szczyrzyca 107.94 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Rechowicz             134.80 -  361: 419   85
    2     9 Waldemar       Wypchał               105.70 -  287: 304   56
    3    12 Wanda          Wach                  100.00 +  435: 249  150
    4    10 Dominik        Ulejczyk              100.00 +  317: 263  150
    5     6 Tomasz         Lempart               129.56 -  319: 416   80
    6    10 Piotr          Potoczek              108.79 -  310: 408   59
    7    11 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  345: 405   50
    8    14 Andrzej        Klich                 100.00 +  450: 254  150
    9    11 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  417: 236  150
   10    10 Urszula        Solarska              115.75 -  291: 331   66
   11    11 Grzegorz       Papciak               103.13 -  330: 356   53
   12    12 Waldemar       Wypchał               105.70 -  340: 366   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  / 12  92.08




	Waldemar Wypchał 105.70 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Broda                 131.70 -  290: 400   82
    2     9 Monika         Szczyrzyca            107.94 +  304: 287  158
    3    10 Piotr          Potoczek              108.79 +  342: 286  159
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              126.06 -  286: 498   76
    5     9 Marta          Świątkowska           116.22 -  291: 353   66
    6    11 Leszek         Kilian                103.04 -  276: 334   53
    7    10 Grzegorz       Papciak               103.13 +  344: 329  153
    8     8 Agnieszka      Dawid                 108.80 -  375: 438   59
    9    14 Wanda          Wach                  100.00 +  332: 311  150
   10    12 Jerzy          Luter                 113.81 -  369: 392   64
   11    14 Andrzej        Klich                 100.00 -  263: 353   50
   12    12 Monika         Szczyrzyca            107.94 +  366: 340  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Grzegorz Papciak 103.13 Jodłowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Gibas                 129.68 -  329: 330   80
    2    11 Wanda          Wach                  100.00 +  337: 300  150
    3     7 Andrzej        Rechowicz             134.80 -  396: 403   85
    4    11 Jarosław       Karp                  112.40 -  297: 369   62
    5    11 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  322: 326   50
    6    13 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  379: 236  150
    7    10 Waldemar       Wypchał               105.70 -  329: 344   56
    8    12 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  401: 362  150
    9    12 Urszula        Solarska              115.75 +  417: 407  166
   10    11 Piotr          Potoczek              108.79 -  282: 347   59
   11    11 Monika         Szczyrzyca            107.94 +  356: 330  158
   12    11 Paweł          Brylski               109.61 +  449: 304  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Leszek Kilian 103.04 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Lempart               129.56 -  276: 403   80
    2    10 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  369: 331  150
    3     9 Tomasz         Zwoliński             144.58 -  286: 362   95
    4    12 Agnieszka      Dawid                 108.80 -  254: 471   59
    5    12 Urszula        Solarska              115.75 +  325: 324  166
    6    11 Waldemar       Wypchał               105.70 +  334: 276  156
    7     9 Jerzy          Luter                 113.81 -  302: 384   64
    8    11 Paweł          Brylski               109.61 -  302: 404   60
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              126.06 -  349: 355   76
   10    13 Andrzej        Klich                 100.00 -  277: 383   50
   11    15 PAUZA
   12    13 Andrzej        Klich                 100.00 +  409: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 11 100.55




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Matyasik              128.19 -  237: 495   78
    2    13 Jarosław       Karp                  112.40 -  239: 362   62
    3    13 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  293: 385   50
    4    13 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  297: 429   50
    5    14 Iwona          Skubis-Galus          100.00 -  279: 331   50
    6    14 Urszula        Solarska              115.75 -  344: 359   66
    7    14 Wanda          Wach                  100.00 +  362: 269  150
    8    14 Monika         Szczyrzyca            107.94 -  254: 450   58
    9    15 PAUZA
   10    13 Leszek         Kilian                103.04 +  383: 277  153
   11    14 Waldemar       Wypchał               105.70 +  353: 263  156
   12    13 Leszek         Kilian                103.04 -  251: 409   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     926  / 11  84.18




	Iwona Skubis-Galus 100.00 Dąbrowa Górnicza         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Arkadiusz      Łydka                 127.03 -  206: 491   77
    2    14 Piotr          Potoczek              108.79 -  223: 414   59
    3    14 Urszula        Solarska              115.75 -  335: 433   66
    4    14 Wanda          Wach                  100.00 -  233: 301   50
    5    14 Andrzej        Klich                 100.00 +  331: 279  150
    6    13 Grzegorz       Papciak               103.13 -  236: 379   53
    7    13 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  246: 390   50
    8    15 PAUZA
    9    11 Monika         Szczyrzyca            107.94 -  236: 417   58
   10    14 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  192: 448   50
   11    10 Jerzy          Matyasik              128.19 -  272: 505   78
   12    14 Wanda          Wach                  100.00 -  265: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  / 11  67.36




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Sporczyk              126.06 -  361: 428   76
    2    10 Leszek         Kilian                103.04 -  331: 369   53
    3    11 Marta          Świątkowska           116.22 -  360: 465   66
    4    13 Andrzej        Klich                 100.00 +  429: 297  150
    5    10 Agnieszka      Walas                 119.18 -  363: 423   69
    6    12 Wanda          Wach                  100.00 -  273: 288   50
    7    11 Monika         Szczyrzyca            107.94 +  405: 345  158
    8    12 Grzegorz       Papciak               103.13 -  362: 401   53
    9    13 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  299: 437   50
   10    14 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  448: 192  150
   11    12 Urszula        Solarska              115.75 -  216: 485   66
   12    15 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  / 11  85.55




	Dominik Ulejczyk 100.00 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Walas                 119.18 -  295: 351   69
    2     8 Agnieszka      Dawid                 108.80 -  316: 361   59
    3    13 Andrzej        Klich                 100.00 +  385: 293  150
    4    10 Monika         Szczyrzyca            107.94 -  263: 317   58
    5    11 Grzegorz       Papciak               103.13 +  326: 322  153
    6     9 Jerzy          Luter                 113.81 -  354: 408   64
    7    13 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  390: 246  150
    8    10 Piotr          Potoczek              108.79 -  293: 326   59
    9    13 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  437: 299  150
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              126.06 -  335: 380   76
   11    13 Wanda          Wach                  100.00 +  477: 261  150
   12    10 Jarosław       Karp                  112.40 -  282: 435   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Wanda Wach 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marta          Świątkowska           116.22 -  261: 366   66
    2    11 Grzegorz       Papciak               103.13 -  300: 337   53
    3    12 Monika         Szczyrzyca            107.94 -  249: 435   58
    4    14 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  301: 233  150
    5    13 Piotr          Potoczek              108.79 -  244: 385   59
    6    12 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  288: 273  150
    7    14 Andrzej        Klich                 100.00 -  269: 362   50
    8    13 Urszula        Solarska              115.75 -  236: 368   66
    9    14 Waldemar       Wypchał               105.70 -  311: 332   56
   10    15 PAUZA
   11    13 Dominik        Ulejczyk              100.00 -  261: 477   50
   12    14 Iwona          Skubis-Galus          100.00 +  287: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  / 11  82.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2016



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Urszula        Solarska              557: 254
   2 Jerzy          Luter                - Łukasz         Bobowski              325: 359
   3 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Karp                  381: 308
   4 Agnieszka      Dawid                - Tomasz         Ciejka                381: 432
   5 Kacper         Zegadło              - Piotr          Potoczek              438: 306
   6 Monika         Szczyrzyca           - Andrzej        Rechowicz             361: 419
   7 Piotr          Broda                - Waldemar       Wypchał               400: 290
   8 Grzegorz       Papciak              - Krzysztof      Gibas                 329: 330
   9 Tomasz         Lempart              - Leszek         Kilian                403: 276
  10 Andrzej        Klich                - Jerzy          Matyasik              237: 495
  11 Arkadiusz      Łydka                - Iwona          Skubis-Galus          491: 206
  12 Aneta          Szczyrzyca           - Krzysztof      Sporczyk              361: 428
  13 Agnieszka      Walas                - Dominik        Ulejczyk              351: 295
  14 Wanda          Wach                 - Marta          Świątkowska           261: 366


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Lempart              - Kamil          Górka                 367: 475
   2 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Broda                 339: 363
   3 Tomasz         Zwoliński            - Arkadiusz      Łydka                 355: 388
   4 Marta          Świątkowska          - Kacper         Zegadło               331: 433
   5 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Ciejka                399: 410
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Walas                 389: 312
   7 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Gibas                 335: 339
   8 Dominik        Ulejczyk             - Agnieszka      Dawid                 316: 361
   9 Waldemar       Wypchał              - Monika         Szczyrzyca            304: 287
  10 Leszek         Kilian               - Aneta          Szczyrzyca            369: 331
  11 Grzegorz       Papciak              - Wanda          Wach                  337: 300
  12 Urszula        Solarska             - Jerzy          Luter                 352: 356
  13 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Klich                 362: 239
  14 Iwona          Skubis-Galus         - Piotr          Potoczek              223: 414


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 329: 420
   2 Piotr          Broda                - Arkadiusz      Łydka                 392: 401
   3 Krzysztof      Gibas                - Kacper         Zegadło               376: 353
   4 Tomasz         Ciejka               - Jerzy          Matyasik              378: 322
   5 Jerzy          Luter                - Tomasz         Lempart               389: 358
   6 Łukasz         Bobowski             - Jarosław       Karp                  352: 323
   7 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Papciak               403: 396
   8 Agnieszka      Walas                - Agnieszka      Dawid                 422: 309
   9 Leszek         Kilian               - Tomasz         Zwoliński             286: 362
  10 Piotr          Potoczek             - Waldemar       Wypchał               286: 342
  11 Aneta          Szczyrzyca           - Marta          Świątkowska           360: 465
  12 Monika         Szczyrzyca           - Wanda          Wach                  435: 249
  13 Dominik        Ulejczyk             - Andrzej        Klich                 385: 293
  14 Iwona          Skubis-Galus         - Urszula        Solarska              335: 433


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Kamil          Górka                 331: 467
   2 Krzysztof      Gibas                - Arkadiusz      Łydka                 340: 360
   3 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Bobowski              376: 447
   4 Marta          Świątkowska          - Tomasz         Zwoliński             298: 413
   5 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Walas                 394: 352
   6 Jerzy          Luter                - Piotr          Broda                 336: 352
   7 Waldemar       Wypchał              - Krzysztof      Sporczyk              286: 498
   8 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              302: 375
   9 Piotr          Potoczek             - Tomasz         Lempart               330: 427
  10 Dominik        Ulejczyk             - Monika         Szczyrzyca            263: 317
  11 Jarosław       Karp                 - Grzegorz       Papciak               369: 297
  12 Agnieszka      Dawid                - Leszek         Kilian                471: 254
  13 Andrzej        Klich                - Aneta          Szczyrzyca            297: 429
  14 Wanda          Wach                 - Iwona          Skubis-Galus          301: 233


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Kamil          Górka                 466: 359
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              378: 322
   3 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Broda                 504: 245
   4 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Gibas                 367: 386
   5 Kacper         Zegadło              - Andrzej        Rechowicz             408: 446
   6 Monika         Szczyrzyca           - Tomasz         Lempart               319: 416
   7 Jerzy          Matyasik             - Jerzy          Luter                 390: 335
   8 Agnieszka      Dawid                - Jarosław       Karp                  447: 314
   9 Waldemar       Wypchał              - Marta          Świątkowska           291: 353
  10 Aneta          Szczyrzyca           - Agnieszka      Walas                 363: 423
  11 Grzegorz       Papciak              - Dominik        Ulejczyk              322: 326
  12 Leszek         Kilian               - Urszula        Solarska              325: 324
  13 Wanda          Wach                 - Piotr          Potoczek              244: 385
  14 Andrzej        Klich                - Iwona          Skubis-Galus          279: 331


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Andrzej        Rechowicz             392: 361
   2 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             428: 388
   3 Krzysztof      Gibas                - Łukasz         Bobowski              364: 349
   4 Tomasz         Lempart              - Tomasz         Ciejka                363: 432
   5 Marta          Świątkowska          - Agnieszka      Dawid                 440: 301
   6 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              383: 246
   7 Agnieszka      Walas                - Jerzy          Matyasik              357: 305
   8 Jarosław       Karp                 - Kacper         Zegadło               305: 392
   9 Dominik        Ulejczyk             - Jerzy          Luter                 354: 408
  10 Piotr          Potoczek             - Monika         Szczyrzyca            408: 310
  11 Waldemar       Wypchał              - Leszek         Kilian                276: 334
  12 Aneta          Szczyrzyca           - Wanda          Wach                  273: 288
  13 Iwona          Skubis-Galus         - Grzegorz       Papciak               236: 379
  14 Urszula        Solarska             - Andrzej        Klich                 359: 344


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Arkadiusz      Łydka                 384: 298
   2 Kamil          Górka                - Krzysztof      Gibas                 372: 390
   3 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Świątkowska           428: 288
   4 Tomasz         Ciejka               - Agnieszka      Walas                 479: 386
   5 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 371: 374
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Kacper         Zegadło               331: 342
   7 Agnieszka      Dawid                - Tomasz         Lempart               348: 385
   8 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Potoczek              410: 250
   9 Jerzy          Luter                - Leszek         Kilian                384: 302
  10 Grzegorz       Papciak              - Waldemar       Wypchał               329: 344
  11 Monika         Szczyrzyca           - Aneta          Szczyrzyca            345: 405
  12 Urszula        Solarska             - Jarosław       Karp                  367: 381
  13 Iwona          Skubis-Galus         - Dominik        Ulejczyk              246: 390
  14 Andrzej        Klich                - Wanda          Wach                  362: 269


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Arkadiusz      Łydka                 355: 422
   2 Krzysztof      Gibas                - Piotr          Broda                 369: 360
   3 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              332: 308
   4 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Ciejka                443: 370
   5 Tomasz         Lempart              - Agnieszka      Walas                 430: 313
   6 Jerzy          Luter                - Tomasz         Zwoliński             271: 536
   7 Marta          Świątkowska          - Jerzy          Matyasik              373: 317
   8 Waldemar       Wypchał              - Agnieszka      Dawid                 375: 438
   9 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Sporczyk              429: 363
  10 Piotr          Potoczek             - Dominik        Ulejczyk              326: 293
  11 Leszek         Kilian               - Paweł          Brylski               302: 404
  12 Aneta          Szczyrzyca           - Grzegorz       Papciak               362: 401
  13 Wanda          Wach                 - Urszula        Solarska              236: 368
  14 Monika         Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 450: 254
  15 Iwona          Skubis-Galus         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Ciejka                258: 303
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Gibas                 389: 363
   3 Kamil          Górka                - Andrzej        Rechowicz             522: 342
   4 Piotr          Broda                - Tomasz         Lempart               373: 365
   5 Łukasz         Bobowski             - Marta          Świątkowska           396: 379
   6 Kacper         Zegadło              - Jerzy          Luter                 547: 316
   7 Paweł          Brylski              - Agnieszka      Dawid                 332: 371
   8 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Karp                  377: 401
   9 Agnieszka      Walas                - Piotr          Potoczek              365: 263
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Kilian                355: 349
  11 Iwona          Skubis-Galus         - Monika         Szczyrzyca            236: 417
  12 Grzegorz       Papciak              - Urszula        Solarska              417: 407
  13 Dominik        Ulejczyk             - Aneta          Szczyrzyca            437: 299
  14 Wanda          Wach                 - Waldemar       Wypchał               311: 332
  15 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 329: 339
   2 Tomasz         Lempart              - Arkadiusz      Łydka                 337: 383
   3 Agnieszka      Dawid                - Krzysztof      Gibas                 306: 343
   4 Tomasz         Zwoliński            - Kacper         Zegadło               375: 408
   5 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Bobowski              330: 496
   6 Tomasz         Ciejka               - Marta          Świątkowska           362: 318
   7 Jarosław       Karp                 - Agnieszka      Walas                 400: 432
   8 Jerzy          Matyasik             - Paweł          Brylski               367: 378
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Ulejczyk              380: 335
  10 Urszula        Solarska             - Monika         Szczyrzyca            331: 291
  11 Piotr          Potoczek             - Grzegorz       Papciak               347: 282
  12 Jerzy          Luter                - Waldemar       Wypchał               392: 369
  13 Leszek         Kilian               - Andrzej        Klich                 277: 383
  14 Aneta          Szczyrzyca           - Iwona          Skubis-Galus          448: 192
  15 Wanda          Wach                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Walas                - Kamil          Górka                 243: 447
   2 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Dawid                 382: 295
   3 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Lempart               387: 340
   4 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Zwoliński             321: 402
   5 Kacper         Zegadło              - Tomasz         Ciejka                403: 414
   6 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             361: 350
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Jerzy          Luter                 339: 388
   8 Marta          Świątkowska          - Paweł          Brylski               398: 357
   9 Jarosław       Karp                 - Piotr          Potoczek              314: 315
  10 Jerzy          Matyasik             - Iwona          Skubis-Galus          505: 272
  11 Monika         Szczyrzyca           - Grzegorz       Papciak               330: 356
  12 Urszula        Solarska             - Aneta          Szczyrzyca            485: 216
  13 Dominik        Ulejczyk             - Wanda          Wach                  477: 261
  14 Andrzej        Klich                - Waldemar       Wypchał               353: 263
  15 Leszek         Kilian               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Arkadiusz      Łydka                 534: 329
   2 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Gibas                 394: 359
   3 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Zwoliński             414: 445
   4 Kacper         Zegadło              - Piotr          Broda                 388: 433
   5 Marta          Świątkowska          - Andrzej        Rechowicz             296: 326
   6 Agnieszka      Walas                - Jerzy          Luter                 526: 284
   7 Piotr          Potoczek             - Jerzy          Matyasik              323: 389
   8 Tomasz         Lempart              - Agnieszka      Dawid                 364: 365
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Urszula        Solarska              400: 389
  10 Dominik        Ulejczyk             - Jarosław       Karp                  282: 435
  11 Paweł          Brylski              - Grzegorz       Papciak               304: 449
  12 Waldemar       Wypchał              - Monika         Szczyrzyca            366: 340
  13 Andrzej        Klich                - Leszek         Kilian                251: 409
  14 Iwona          Skubis-Galus         - Wanda          Wach                  265: 287
  15 Aneta          Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 04-04-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     161.91  20401  126
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 157.74  30444  193
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.03  29678  189
   4 Kamil Górka                    Kraków               155.93  30718  197
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             155.08  24658  159
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              152.63  29611  194
   7 Mateusz Borsuk                 Reda                 152.04  25998  171
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             151.62  24714  163
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             151.38  30276  200
  10 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.99  29141  193
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             150.74  29092  193
  12 Przemysław Herdzina            Kraków               149.38   7170   48
  13 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             149.02  28164  189
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              147.48  28168  191
  15 Marek Reda                     Dębówka              147.17  27815  189
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.10  26478  180
  17 Jakub Szymczak                 Łódź                 147.10  22653  154
  18 Łukasz Bobowski                Suchedniów           146.67  28160  192
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.65  28451  194
  20 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.46   5712   39
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.09  20745  142
  22 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.72  27833  191
  23 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.59  28682  197
  24 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.32  26158  180
  25 Andrzej Oleksiak               Ostróda              145.05  12184   84
  26 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  14786  102
  27 Paweł Zaręba                   Warszawa             144.86  10575   73
  28 Dawid Pikul                    Poznań               144.81  25197  174
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.18  28259  196
  30 Maciej Grąbczewski             Szczecin             143.45  23525  164
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.35  21359  149
  32 Kamil Kister                   Puławy               142.84  27283  191
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.77  22129  155
  34 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.17  17202  121
  35 Marek Salamon                  Bytom                141.65   6091   43
  36 Paweł Jackowski                Warszawa             141.44  27722  196
  37 Artur Irzyk                    Kraków               141.33  23178  164
  38 Jan Mrozowski                  Kraków               140.77  27873  198
  39 Justyna Górka                  Kraków               140.73  25473  181
  40 Karol Waniek                   Wrocław              140.64   7876   56
  41 Irena Sołdan                   Sopot                140.52  27121  193
  42 Kacper Zegadło                 Warszawa             140.22  23978  171
  43 Aleksander Puchalski           Włocławek            139.75  10062   72
  44 Bogusław Szyszka               Oława                139.69  27799  199
  45 Sławomir Piotrowski            Deszczno             139.68  15225  109
  46 Robert Kamiński                Warszawa             139.46  11715   84
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             139.41  25931  186
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.37  26062  187
  49 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           138.69  13453   97
  50 Rafał Matczak                  Milanówek            138.50  17590  127
  51 Radosław Jachna                Łódź                 137.98  17523  127
  52 Paweł Janaś                    Wałcz                137.87   4274   31
  53 Dariusz Kuć                    Stargard             137.78  23009  167
  54 Juliusz Czupryniak             Warszawa             136.91  26149  191
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            136.63  27326  200
  56 Janusz Krupiński               Bytom                136.47  22654  166
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.37  26046  191
  58 Michał Makowski                Warszawa             135.85   7200   53
  59 Piotr Domański                 Lublin               135.46   5554   41
  60 Artur Koszel                   Warszawa             135.18  16762  124
  61 Michał Szymkowski              Wrocław              135.00   5805   43
  62 Barbara Obremska               Wrocław              134.91  24554  182
  63 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.90  24416  181
  64 Andrzej Rechowicz              Katowice             134.89  25764  191
  65 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.64  26121  194
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             134.52  25425  189
  67 Zdzisław Szota                 Warszawa             134.32   9671   72
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.22  24696  184
  69 Joanna Juszczak                Warszawa             134.14  26426  197
  70 Dominik Piasecki               Słupsk               133.93   7232   54
  71 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.92   8839   66
  72 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            133.67   6951   52
  73 Kuba Koisar                    Warszawa             133.55   5342   40
  74 Piotr Broda                    Sandomierz           133.52  25502  191
  75 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.37  20006  150
  76 Jakub Błażejewski              Poznań               133.35  25736  193
  77 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            133.23  26246  197
  78 Michał Rogalewicz              Poznań               133.02  24609  185
  79 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.88  16876  127
  80 Marcin Rogala                  Warszawa             132.83   9962   75
  81 Przemysław Rybicki             Otwock               132.73   5442   41
  82 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.54  13254  100
  83 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.97   4883   37
  84 Krzysztof Nowak                Lublin               131.92   4749   36
  85 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.83  26103  198
  86 Krzysztof Gibas                Kraków               131.60  25268  192
  87 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             131.26  25070  191
  88 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.77  25630  196
  89 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.57  25200  193
  90 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.47   9133   70
  91 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.46  10176   78
  92 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            130.40   6259   48
  93 Michał Kolaj                   Ostróda              130.38   5867   45
  94 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.34  23853  183
  95 Mateusz Królikowski            Wrocław              130.28   8338   64
  96 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.10  25109  193
  97 Agnieszka Krupka               Krosno               129.96   7018   54
  98 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.84  17139  132
  99 Maciej Perzyński               Piła                 129.83  25058  193
 100 Konrad Sowula                  Kraków               129.70  16472  127
 101 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.70  25940  200
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               129.52  11657   90
 103 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.29  14222  110
 104 Tomasz Lempart                 Kraków               129.15  24151  187
 105 Leszek Kacprzyk                Katowice             129.00  23220  180
 106 Grzegorz Święcki               Białystok            128.92   4770   37
 107 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.52  12466   97
 108 Leszek Stecuła                 Bytom                128.39   5906   46
 109 Jerzy Matyasik                 Kraków               128.31  24251  189
 110 Krzysztof Bukowski             Milanówek            128.28   7440   58
 111 Jarosław Olek                  Warszawa             128.22  10001   78
 112 Marcin Ceglarek                Kraków               128.10  23443  183
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.10  22545  176
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              128.06  10885   85
 115 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               128.00  12672   99
 116 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.00  10240   80
 117 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.88  15346  120
 118 Anita Bruska                   Gdynia               127.44  19753  155
 119 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  25348  199
 120 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      127.15   9536   75
 121 Łukasz Sornek                  Mikołów              127.03  19944  157
 122 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            127.02  12321   97
 123 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             126.97  21331  168
 124 Agata Kuć                      Stargard             126.97  25267  199
 125 Grzegorz Pukniel               Łódź                 126.69  24071  190
 126 Ewa Radzikowska                Gliwice              126.50  14927  118
 127 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         126.41   9228   73
 128 Krzysztof Bonda                Białystok            126.33   4548   36
 129 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.32  13264  105
 130 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.24   7448   59
 131 Czesław Grajewski              Białystok            126.06  16766  133
 132 Dariusz Ulatowski              Tuchola              126.03  23316  185
 133 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.97  12093   96
 134 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             125.89   7176   57
 135 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.70  23380  186
 136 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.69  24760  197
 137 Ewa Szałas                     Katowice             125.59  13061  104
 138 Natalia Ogierman               Katowice             125.48  22210  177
 139 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.36  24946  199
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.63  11840   95
 141 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.57   4360   35
 142 Marta Bajorek                  Warszawa             124.57  24415  196
 143 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.05  16002  129
 144 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             124.00  16988  137
 145 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.96   5950   48
 146 Paweł Maciejczuk               Białystok            123.91  11771   95
 147 Mariusz Grodek                 Kraków               123.89   4460   36
 148 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.78  20919  169
 149 Andrzej Rakoczy                Kraków               123.53   6300   51
 150 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 151 Beata Piotrowska               Łódź                 123.37  11720   95
 152 Tomasz Górka                   Kraków               123.00  12054   98
 153 Marek Rogalski                 Warszawa             122.87  18308  149
 154 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.79   7122   58
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.65  13492  110
 156 Ewelina Gruda                  Białystok            122.52   5881   48
 157 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.34  15660  128
 158 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.92   8900   73
 159 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               121.71   7181   59
 160 Michał Szorc                   Białystok            121.56   8752   72
 161 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.53  23576  194
 162 Andrzej Słapiński              Warszawa             121.52   7413   61
 163 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               121.51   8749   72
 164 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.27   7155   59
 165 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.27  24011  198
 166 Zbigniew Rybak                 Warszawa             121.19  23754  196
 167 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.03   9077   75
 168 Anna Krynicka                  Warszawa             120.86  16195  134
 169 Dariusz Jarosławski            Ełk                  120.79  14374  119
 170 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.49   8555   71
 171 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         120.48  18916  157
 172 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 173 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.23   6733   56
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.20  23559  196
 175 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.15   7209   60
 176 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.03   8042   67
 177 Agnieszka Walas                Kraków               119.98  19197  160
 178 Adam Janicki                   Wrocław              119.94  19550  163
 179 Dorota Kuć                     Stargard             119.63  21174  177
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             119.41  16479  138
 181 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            119.17  10368   87
 182 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.11   9410   79
 183 Dariusz Sowula                 Kraków               119.10  13697  115
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.05  22858  192
 185 Marcin Stachowski              Wydartowo I          119.01  23206  195
 186 Agnieszka Matus                Milanówek            118.94  23550  198
 187 Tomasz A. Praga                Białystok            118.75   4750   40
 188 Agnieszka Biegańska            Białystok            118.64   6644   56
 189 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.39  10892   92
 190 Teresa Zalewska                Racibórz             118.34  22130  187
 191 Bożena Guział                  Racibórz             118.21  17850  151
 192 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 193 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.89  13204  112
 194 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.62   7057   60
 195 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.52   3643   31
 196 Renata Andracka                Zwola                117.49  23028  196
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 198 Damian Łupiński                Konojady             117.32   3989   34
 199 Monika Siemaszko               Lipiany              117.31  23345  199
 200 Marta Świątkowska              Wrocław              117.25  22161  189
 201 Jakub Onoszko                  Gdynia               117.06  23060  197
 202 Rafał Stachowski               Police               116.81  17404  149
 203 Monika Lewandowska             Warszawa             116.77   4087   35
 204 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.73  20662  177
 205 Leszek Dobrowolski             Wrocław              116.72   3735   32
 206 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.53  18062  155
 207 Lucyna Śniadach                Rumia                116.44  22123  190
 208 Daniel Tomczyk                 Piła                 116.42   3609   31
 209 Urszula Solarska               Łódź                 116.30  21516  185
 210 Krzysztof Zawadzki             Sampława             116.26  22555  194
 211 Sławomir Długosz               Ostróda              116.07  12536  108
 212 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          116.06  14043  121
 213 Jerzy Luter                    Bytom                115.87  21899  189
 214 Artur Wawrzynowski             Żukowo               115.83  18186  157
 215 Anna Biegańska                 Białystok            115.62   6359   55
 216 Zofia Górka                    Łęczna               115.48  11548  100
 217 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       115.20  11174   97
 218 Maria Pokorska                 Warszawa             115.18  22461  195
 219 Ziemowit Pazda                 Wrocław              115.01   8166   71
 220 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.81  15958  139
 221 Sławomir Wolski                Wrocław              114.74  19965  174
 222 Diana Pietrzykowska            Szczecin             114.65  16165  141
 223 Michał Landowski               Police               114.29   7086   62
 224 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.25  18166  159
 225 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               113.86  21634  190
 226 Robert Wagner                  Wrocław              113.86  16510  145
 227 Iza Kraj                       Warszawa             113.84   4326   38
 228 Marianna Kozłowska             Białystok            113.55  11014   97
 229 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.36  21992  194
 230 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              113.24   8040   71
 231 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.00   9492   84
 232 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.92  21681  192
 233 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             112.63   6645   59
 234 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.10   5605   50
 235 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.64  21770  195
 236 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.49   5909   53
 237 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.28   6454   58
 238 Dorota Ostrowska               Białystok            111.15  16006  144
 239 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.07   6664   60
 240 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.99   7991   72
 241 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  110.73  12291  111
 242 Jacek Nowak                    Szczecin             110.41   8722   79
 243 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            110.22   3968   36
 244 Anna Arana                     Kołobrzeg            110.21  15870  144
 245 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.05  21460  195
 246 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 247 Miłosz Meller                  Poznań               109.94   5827   53
 248 Jan Lisiewski                  Piasutno             109.89   5165   47
 249 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.89   5934   54
 250 Anna Niedzielko                Szczecin             109.53  12705  116
 251 Marta Sztajnert                Wisła                109.37  10609   97
 252 Paweł Brylski                  Kraków               108.91   6099   56
 253 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 108.76   3589   33
 254 Agnieszka Dawid                Kraków               108.66  10649   98
 255 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.63   3802   35
 256 Maciej Dąbrowski               Warszawa             108.55  21058  194
 257 Józef Burzyński                Ełk                  108.14  16870  156
 258 Sylwia Buks                    Warszawa             108.14   4001   37
 259 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.00  20412  189
 260 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.93   8095   75
 261 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 262 Iwona Duźniak                  Dębica               107.72   5386   50
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.52  14730  137
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           107.33  20286  189
 265 Beata Kiżewska                 Świnoujście          107.33   9338   87
 266 Maciej Pietrasik               Nowogard             107.29   5257   49
 267 Bartłomiej Dalecki             Rumia                106.86   7587   71
 268 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            106.85  14638  137
 269 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          106.64   3839   36
 270 Grzegorz Papciak               Jodłowa              106.47   3620   34
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.44  16392  154
 272 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             106.36   8083   76
 273 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.06   3818   36
 274 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.81   3280   31
 275 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.69   3805   36
 276 Lidia Żywna                    Gdynia               105.37  14963  142
 277 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.31  10320   98
 278 Waldemar Wypchał               Kraków               105.30  10741  102
 279 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.28   6422   61
 280 Konrad Pajączek                Milanówek            105.16   7677   73
 281 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             105.06   6934   66
 282 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.61   4812   46
 283 Beata Marynowicz               Racibórz             104.58   3765   36
 284 Dariusz Zębek                  Olsztyn              104.36   6053   58
 285 Michał Dreczka                 Poznań               104.21   9796   94
 286 Krystyna Augustyniak           Łódź                 103.75   3735   36
 287 Karolina Urbańska              Poznań               103.69  12547  121
 288 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.09  17731  172
 289 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 290 Piotr Latoszek                 Warszawa             103.02   5975   58
 291 Kinga Stecuła                  Bytom                102.84   3908   38
 292 Maria Uryga                    Kraków               102.83   4833   47
 293 Janina Dąbrowska               Rybnik               102.51   6048   59
 294 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 295 Laura Pisula                   Wrocław              101.37   3852   38
 296 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.17   9308   92
 297 Elżbieta Święcka               Białystok            101.03   3132   31
 298 Zygmunt Skwarek                Katowice             100.94  10397  103
 299 Olga Swarcewicz                Warszawa             100.46   4621   46
 300 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.06   6304   63
 301 Marcin Kurowski                Racibórz              99.97  15896  159
 302 Agnieszka Antos                Racibórz              99.38   8845   89
 303 Szymon Stępień                 Bytom                 99.17   4562   46
 304 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                99.07  10204  103
 305 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           98.87   6130   62
 306 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            98.51  19406  197
 307 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 308 Anna Lenartowska               Gdynia                97.67   7911   81
 309 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.55   4585   47
 310 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               96.91   3198   33
 311 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.74  12673  131
 312 Dominik Ulejczyk               Będzin                96.49  11000  114
 313 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           96.47   3473   36
 314 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               96.24   3272   34
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   95.09   3233   34
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.34   6415   68
 317 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.11   4423   47
 318 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   93.97   8457   90
 319 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             93.84  12950  138
 320 Jędrzej Zawojski               Modzurów              93.77   3282   35
 321 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.28  12500  134
 322 Jan Pawłowski                  Warszawa              92.99  11996  129
 323 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.65   7319   79
 324 Liliana Dąbrowska              Warszawa              90.23   7038   78
 325 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 326 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.05  17290  192
 327 Artur Kwiatkowski              Radomsko              88.18   5026   57
 328 Michał Głąb                    Zabrze                88.14   3173   36
 329 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.92   3165   36
 330 Katarzyna Rachaus              Łódź                  87.40   5506   63
 331 Teresa Balewska                Reda                  84.56  16911  200
 332 Aleksandra Celuch              Będzin                83.55   3676   44
 333 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 334 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          82.82   2816   34
 335 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      82.12   8787  107
 336 Anna Strugała                  Świnoujście           81.97   2869   35
 337 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           81.60   4896   60
 338 Marek Horyń                    Ełk                   81.51   2853   35
 339 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.36   4312   53
 340 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             80.88   2669   33
 341 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     80.44   3620   45
 342 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             75.65   3253   43
 343 Dawid Węgrzyński               Zabrze                73.29   4251   58
 344 Joanna Kulawiak                Warszawa              70.29   2390   34
 345 Aleksandra Maliszewska         Będzin                69.10   2695   39
 346 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.30   2221   33
 347 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 348 Mirosław Dejna                 Sampława              65.34  12872  197
 349 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             64.61   2132   33
 350 Oliwier Antos                  Racibórz              59.62   2325   39




Poczekalnia na dzień 04-04-2016

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Paweł Morga                    Warszawa             110.14   3194   29
   2 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.38   2853   29
   3 Maria Tomiczek                 Zabrze                82.90   2404   29
   4 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.89   3507   27
   5 Anna Demczyszyn                Bielsko Biała        127.22   3435   27
   6 Adrian Ziemniewicz             Białystok            120.11   3243   27
   7 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               110.67   2988   27
   8 Andrzej Grabiński              Suchedniów           135.50   3523   26
   9 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               112.15   2916   26
  10 Małgorzata Pochopień           Kraków                83.77   2178   26
  11 Jakub Nalepa                   Gliwice              137.32   3433   25
  12 Piotr Rosół                    Warszawa             126.44   3161   25
  13 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
  14 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
  15 Witold Wojnowski               Warszawa             110.00   2750   25
  16 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  17 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  18 Sylwia Kozłowska               Białystok            104.80   2620   25
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             144.62   3471   24
  20 Robert Głowacki                Łódź                 130.96   3143   24
  21 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  22 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  23 Stanisław Gasik                Warszawa             126.67   3040   24
  24 Maciej Nawrocki                Babimost             125.50   3012   24
  25 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  125.00   3000   24
  26 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      122.29   2935   24
  27 Paweł Zbrowski                 Gdynia               119.33   2864   24
  28 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.21   2861   24
  29 Lidia Szpakowska               Jaworzno             118.92   2854   24
  30 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              117.08   2810   24
  31 Dominika Worona                Police               116.75   2802   24
  32 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  33 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  34 Mariusz Makuch                 Zator                113.58   2726   24
  35 Maciej Labe                    Poznań               113.42   2722   24
  36 Wojciech Gonet                 Wrocław              111.54   2677   24
  37 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  38 Halina Mrozek                  Warszawa             104.21   2501   24
  39 Adam Sternik                   Elbląg               100.62   2415   24
  40 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  100.29   2407   24
  41 Radosław Słowicki              Warszawa              94.96   2279   24
  42 Emilia Spanialska              Świętajno             89.50   2148   24
  43 Zuzanna Rokicka                Świętajno             71.67   1720   24
  44 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   62.46   1499   24
  45 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  116.87   2688   23
  46 Hanna Siemionow                Białystok            109.65   2522   23
  47 Dorota Patera                  Legnica               97.87   2251   23
  48 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             96.17   2212   23
  49 Bożena Mileńko                 Świnoujście           94.57   2175   23
  50 Adam Kędzior                   Lublin                93.52   2151   23
  51 Michał Dulat                   Kraków                91.83   2112   23
  52 Adam Motyl                     Jaskółki              89.43   2057   23
  53 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  54 Tomasz Szczodry                Łomża                 88.57   2037   23
  55 Bożena Lisiewska               Piasutno              87.65   2016   23
  56 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             84.00   1932   23
  57 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  58 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.18   1940   22
  59 Marta Majewska                 Wadowice              86.27   1898   22
  60 Miłosz Śliwiński               Szczecin              82.91   1824   22
  61 Michał Śliwiński               Szczecin              77.41   1703   22
  62 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  63 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  64 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            118.29   2484   21
  65 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  66 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.00   1491   21
  67 Tomasz Polański                Ciechanów            110.55   2211   20
  68 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  69 Grażyna Smereka                Racibórz              96.50   1930   20
  70 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           93.90   1878   20
  71 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      150.53   2860   19
  72 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        114.53   2176   19
  73 Jacek Pietruszka               Kraków               109.63   2083   19
  74 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  75 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  76 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              83.63   1589   19
  77 Adam Wencel                    Bydgoszcz             83.05   1578   19
  78 Karol Puto                     Będzin                65.82   1119   17
  79 Daniel Janus                   Wąchock              117.00   1872   16
  80 Bogusław Książek               Szczecin             102.25   1636   16
  81 Andrzej Kowalski               Gdańsk               156.53   2348   15
  82 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  83 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      123.40   1851   15
  84 Adam Klimont                   Wałcz                142.00   1988   14
  85 Maciej Rzychoń                 Katowice             137.79   1929   14
  86 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.36   1601   14
  87 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  88 Magdalena Głowacka             Police                73.57   1030   14
  89 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             138.08   1795   13
  90 Marcin Mroziuk                 Warszawa             126.23   1641   13
  91 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  92 Adam Słapiński                 Warszawa             120.85   1571   13
  93 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  112.54   1463   13
  94 Magdalena Pokorska             Warszawa             111.46   1449   13
  95 Piotr Kozak                    Racibórz             110.46   1436   13
  96 Przemysław Malinka             Ostrożnica           106.77   1388   13
  97 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  98 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  99 Bernadeta Zapała               Jaworzno              92.00   1196   13
 100 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 101 Adam Szukalski                 Leicester            149.50   1794   12
 102 Rafał Dąbrowski                Ostróda              146.42   1757   12
 103 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  145.08   1741   12
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 105 Jacek Jerzyński                Toruń                138.67   1664   12
 106 Filip Warzecha                 Gdynia               133.75   1605   12
 107 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 108 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 109 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 110 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 111 Michał Ozimiński               Łódź                 125.42   1505   12
 112 Radosław Więch                 Warszawa             124.42   1493   12
 113 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             122.92   1475   12
 114 Justyna Nieznalska             Jejkowice            122.50   1470   12
 115 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 116 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.75   1413   12
 117 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             117.17   1406   12
 118 Janina Grajewska               Choroszcz            115.67   1388   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 120 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              114.08   1369   12
 121 Michał Burak                   Wrocław              113.50   1362   12
 122 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 123 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 124 Rafał Świątek                  Wrocław              112.25   1347   12
 125 Anna Lisiewska                 Dublin               111.92   1343   12
 126 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        111.75   1341   12
 127 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             108.42   1301   12
 128 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     108.33   1300   12
 129 Dariusz Małysa                 Kraków               106.83   1282   12
 130 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 131 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz            106.00   1272   12
 132 Sławomir Nosek                 Mielec               105.92   1271   12
 133 Tadeusz Olewicz                Strzelce Opolskie    105.42   1265   12
 134 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.92   1259   12
 135 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 136 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec         104.25   1251   12
 137 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 138 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 139 Michał Gigoń                   Kraków               103.25   1239   12
 140 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.42   1229   12
 141 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 142 Justyna Przystawska            Jaworzno              99.83   1198   12
 143 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 144 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 145 Marta Ćwiek                    Radomsko              98.17   1178   12
 146 Monika Krzyżewska              Piasutno              98.00   1176   12
 147 Karol Lenartowski              Gdynia                97.83   1174   12
 148 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 149 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 150 Grzegorz Bajer                 Łódź                  95.17   1142   12
 151 Agnieszka Rachtan              Świnoujście           94.25   1131   12
 152 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 153 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 154 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 155 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 156 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             89.67   1076   12
 157 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 158 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.08   1069   12
 159 Jakub Dworczyk                 Będzin                88.67   1064   12
 160 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 161 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 162 Michał Sztajnert               Wisła                 82.25    987   12
 163 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             80.83    970   12
 164 Sandra Malinowska              Kuźnia Raciborska     79.92    959   12
 165 Lubomir Kuchta                 Jaworzno              77.25    927   12
 166 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 167 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 168 Justyna Szymonik-Polak         Powałczyn             62.42    749   12
 169 Monika Blokesz                 Racibórz              62.17    746   12
 170 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             56.00    672   12
 171 Przemysław Pawlic              Wrocław              120.00   1320   11
 172 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 173 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 174 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 175 Joanna Wilk                    Racibórz              99.27   1092   11
 176 Maurycy Machnio                Lipiany               98.73   1086   11
 177 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 178 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 179 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 180 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 181 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 182 Jan Jasiorkowski               Jasienna              91.36   1005   11
 183 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 184 Zdzisław Parnicki              Słupsk                89.64    986   11
 185 Agnieszka Forysiak             Stargard              89.36    983   11
 186 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wlkp.          87.64    964   11
 187 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard              87.45    962   11
 188 Marzena Czemplik               Wrocław               86.27    949   11
 189 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 190 Renata Figurska                Gryfów Śląski         84.18    926   11
 191 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 192 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 193 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 194 Mateusz Zębek                  Olsztyn               83.27    916   11
 195 Wanda Wach                     Tarnów                82.55    908   11
 196 Kamil Nadolski                 Zabrze                81.00    891   11
 197 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              80.82    889   11
 198 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 199 Anna Gucz                      Bydgoszcz             78.82    867   11
 200 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 201 Maurycy Grzech                 Stargard              76.45    841   11
 202 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   76.27    839   11
 203 Aneta Młodzianowska            Warszawa              76.00    836   11
 204 Monika Kowalik                 Kraków                75.00    825   11
 205 Kinga Bereta                   Nowa Wieś             74.73    822   11
 206 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 207 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 208 Radosław Smolik                Jaworzno              72.73    800   11
 209 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 210 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 211 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 212 Julia Pustuł                   Zabrze                70.91    780   11
 213 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 214 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.64    777   11
 215 Ireneusz Jagiełło              Okuniew               70.18    772   11
 216 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 217 Tymoteusz Świerkowski          Będzin                66.00    726   11
 218 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 219 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 220 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 221 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 222 Wiktoria Koler                 Będzin                64.55    710   11
 223 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 224 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 225 Anna  Jankowska                Bydgoszcz             63.27    696   11
 226 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 227 Grzegorz Lipko                 Stargard              58.55    644   11
 228 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 229 Kosma Woźniarski               Łódź                  55.27    608   11
 230 Szymon Malec                   Stargard              53.45    588   11
 231 Martyna Śmiechura              Nowa Wieś             79.50    795   10
 232 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 233 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 234 Bartłomiej Kowalczuk           Brwinów               62.90    629   10
 235 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 236 Jarosław Michalak              Łódź                 124.62    997    8
 237 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            120.00    960    8
 238 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             93.00    744    8
 239 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          91.88    735    8
 240 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 241 Klaudia Budzyn                 Brzesko               84.12    673    8
 242 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 243 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 244 Wiktor Zduńczyk                Warszawa              75.62    605    8
 245 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 246 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 247 Michał Trumpus                 Wrocław              152.00   1064    7
 248 Maciej Śliwa                   Zabrze               132.00    924    7
 249 Anna Stambulska                Kraków               112.14    785    7
 250 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.29    772    7
 251 Sylwester Gryz                 Zabrze               107.86    755    7
 252 Olga Posmyk                    Stargard              99.14    694    7
 253 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 254 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           96.71    677    7
 255 Mateusz Stańczyk               Tarnów                94.86    664    7
 256 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 257 Leszek Sosnowski               Lublin                79.29    555    7
 258 Łukasz Korycki                 Garwolin              69.00    483    7
 259 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 260 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 261 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 262 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 263 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 117.17    703    6
 264 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 265 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 266 Krystyna Zabawa                Dąbrowa              100.83    605    6
 267 Michał Lasecki                 Warszawa              91.67    550    6
 268 Jarosław Błażków               Wrocław               80.67    484    6
 269 Wiesław Nieroda                Lublin                77.83    467    6
 270 Małgorzata Świętosławska       Jaworzno              77.50    465    6
 271 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 272 Tomasz M. Lempart              Bytom                 61.67    370    6
 273 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 274 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 275 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 276 Anna Stefańska                 Łódź                 109.00    545    5
 277 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.00    540    5
 278 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 279 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 280 Małgorzata Całka               Świnoujście           86.20    431    5
 281 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 282 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 283 Szymon Sztajnert               Wisła                 53.60    268    5
 284 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 285 Leszek Katyński                Słupsk               103.25    413    4
 286 Agnieszka Jarek                Gowarczów             59.75    239    4
 287 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.33    313    3
 288 Łukasz Pawlas                  Racibórz              86.00    258    3
 289 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 290 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 291 Laura Rekowska                 Stargard              72.00    216    3
 292 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 293 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 294 Łukasz Kowalczyk               Stargard              61.67    185    3
 295 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 296 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 297 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 298 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.50    145    2
 299 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 300 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 301 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 302 Mateusz Klinowski              wadowice              77.00     77    1
 303 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie