Kołobrzeg28
lutego
Kołobrzeg 28- 1 marca I Mistrzostwa KołobrzeguMistrzostwa Regionów 2015
Zakopane 7
marca
Zakopane 7- 8 marca I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2015
Warszawa14
marca
Warszawa 14 marca V Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich
Zakopane, Zakopane: słońce, góry i … scrabbliści07 - 08 marca 2015 — I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2015InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Otwarty Turniej o Puchar Giewontu Zakopane 2015Zakopane, 07 - 08 marca 2015

Konkurs Relacja z turnieju


Zakopane, Zakopane: słońce, góry i … scrabbliściPonad 3 lata czekało Zakopane, aby powrócić na scrabblową mapę Polski. Czekało, czekało, aż się doczekało. Tym razem zaprosił nas Hotel Diamond’s Rzemieślnik. Położony w centrum Zakopanego ośrodek zachęcił 27 osób do walki w I Otwartym Turnieju w Scrabble o Puchar Giewontu. Pierwszego dnia rozgrywki toczyły się w sali Restauracji PRL. Piękna pogoda i wspaniałe widoki skusiły nawet jedną scrabblistkę do porzucenia grania i wybrania się na narty. Mimo niezbyt dużej frekwencji partie były jak zwykle zacięte, a w przerwach można było podziwiać klimatyczny wystrój restauracji. Wieczorem razem z osobami towarzyszącymi oddaliśmy się innym rozrywkom. Scrabble ustąpiły miejsca planszówkom i grom karcianym. Bawiliśmy się przednie, a gwiazdą wieczoru był „Marian” zaskakujący wszystkich zabawnymi hasłami i skojarzeniami w grze „Alias Party”.

Drugi dzień rozpoczął się na czwartym piętrze hotelu w sali konferencyjnej. Trudy wchodzenia po schodach wynagrodził jeszcze piękniejszy widok na Giewont i panoramę Zakopanego. Po ósmej rundzie na czele znalazł się Kamil Górka z Krakowa i nie oddał prowadzenia już do końca. Drugie miejsce zajął Karol Wyrębkiewicz, a trzecie Artur Irzyk. Największym przegranym został Kacper Zegadło, któremu zabrakło do podium 1 małego punktu. Pierwsza trójka oprócz okazałych pucharów otrzymała również vouchery dla 2 osób na pobyt w Hotelu Diamond’ Rzemieślnik. Nagrody wręczył Pan Dyrektor Piotr Zygarski, któremu należą się wielkie podziękowania za organizację i pomoc podczas trwania całego turnieju. Mamy nadzieję, że następny turniej o Puchar Giewontu odbędzie się już za rok w takiej samej atmosferze, a na pewno przy większej frekwencji.
relacja: Adam Janicki


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHotel Diamond's Rzemieślnik, ul. Makuszyńskiego 12, 34-500 Zakopane
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 7 marca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:30 — góralska kolacja

Niedziela, 8 marca (5 rund)
8:00-9:00 — śniadanie
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMapka na stronie hotelu
WyżywienieNa miejscu — śniadanie 21 zł, obiad (rosół z makaronem, schabowy tradycyjny z ziemniakami opiekanymi i kapustą zasmażaną, szarlotka Putinka) 25 zł, góralska kolacja (przystawka, kiełbaski z cebulą, wino grzane) 22 zł
Uwaga! Zapisy na posiłki do 4 marca.
NoclegiHotel Diamond's Rzemieślnik — 45 zł/os.
NagrodyPuchary i nagrody rzeczowe
Za I miejsce — voucher dla 2 osób na 4 noclegi bez wyżywienia w Hotelu Diamond's Rzemieślnik
Za II miejsce — voucher dla 2 osób na 3 noclegi bez wyżywienia w Hotelu Diamond's Rzemieślnik
Za III miejsce — voucher dla 2 osób na 2 noclegi bez wyżywienia w Hotelu Diamond's Rzemieślnik
Dodatkowe atrakcjegóralska kolacja
OrganizatorzyHotel Diamond's Rzemieślnik, ul. Makuszyńskiego 12, 34-500 Zakopane;
Tel. 1820 66416, 539997669
e-mail: rezerwacja@hoteldiamonds.pl
SponsorzyHotel Diamond's Rzemieślnik


Wyniki turnieju I Otwarty Turniej w Scrabbble o Puchar Giewontu

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 146.46     11.0     5343     2074     1287
  2 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   143.26      8.0     4941     1754      486
  3 Artur           Irzyk                Kraków                 132.60      8.0     4750     1727      393
  4 Kacper          Zegadło              Warszawa               136.92      8.0     4749     1781      313
  5 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              129.01      8.0     4646     1807      397
  6 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.72      7.0     4914     1621      445
  7 Leszek          Kacprzyk             Katowice               128.21      7.0     4704     1632      557
  8 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               128.58      7.0     4539     1649     -110
  9 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         126.53      7.0     4501     1528      201
 10 Marta           Świątkowska          Wrocław                118.93      7.0     4315     1620      -42
 11 Agnieszka       Dawid                Kraków                 100.00      7.0     4218     1519      280
 12 Irena           Sołdan               Sopot                  136.76      6.0     4764     1588       -4
 13 Teresa          Zalewska             Racibórz               117.52      6.0     4549     1496     -168
 14 Tomasz          Lempart              Kraków                 125.36      6.0     4524     1526      115
 15 Piotr           Broda                Sandomierz             132.18      6.0     4358     1402      -27
 16 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               109.12      6.0     4303     1445      -83
 17 Natalia         Ogierman             Katowice               126.09      5.0     4491     1267      406
 18 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.69      5.0     4408     1343       13
 19 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              116.12      5.0     4272     1283     -106
 20 Bożena          Guział               Racibórz               118.37      4.5     4118     1104      191
 21 Marcin          Kurowski             Racibórz               100.00      4.5     3827     1080      189
 22 Agnieszka       Stefańska            Koźmice Wielkie        100.00      4.5     3686     1135      -28
 23 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              111.20      4.0     4192     1257     -377
 24 Sylwia          Łada                 Inowrocław             111.49      3.5     4267     1030      650
 25 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.5     2377      768    -1986
 26 Marta           Bajorek              Warszawa               127.36      1.0      519      168      140
 27 Maciej          Krzeptowski          Zakopane               100.00      0.0      888      338    -1632
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Otwarty Turniej w Scrabbble o Puchar Giewontu



	Kamil Górka 146.46 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Orzeł                 122.69 +  425: 261  173
    2     1 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 +  489: 343  193
    3     3 Tomasz         Lempart               125.36 +  468: 349  175
    4     1 Krzysztof      Sporczyk              129.01 -  301: 394   79
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          144.72 +  325: 315  195
    6     1 Kacper         Zegadło               136.92 +  343: 318  187
    7     3 Leszek         Kacprzyk              128.21 +  437: 400  178
    8     2 Juliusz        Czupryniak            128.58 +  649: 340  179
    9     1 Irena          Sołdan                136.76 +  505: 284  187
   10     1 Marta          Świątkowska           118.93 +  565: 389  169
   11     1 Natalia        Ogierman              126.09 +  401: 363  176
   12     1 Artur          Irzyk                 132.60 +  435: 300  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2074  / 12 172.83




	Mariusz Wrześniewski 144.72 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Świątkowska           118.93 +  473: 341  169
    2     4 Tomasz         Lempart               125.36 -  348: 422   75
    3     7 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  435: 276  150
    4     3 Juliusz        Czupryniak            128.58 +  411: 355  179
    5     2 Kamil          Górka                 146.46 -  315: 325   96
    6     4 Piotr          Potoczek              111.20 +  422: 293  161
    7     2 Krzysztof      Sporczyk              129.01 -  372: 385   79
    8     4 Artur          Irzyk                 132.60 -  349: 368   83
    9     6 Teresa         Zalewska              117.52 -  384: 449   68
   10     5 Kacper         Zegadło               136.92 +  545: 468  187
   11     4 Irena          Sołdan                136.76 +  447: 404  187
   12     4 Irena          Sołdan                136.76 +  413: 383  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Karol Wyrębkiewicz 143.26 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bożena         Guział                118.37 +  549: 357  168
    2     1 Kamil          Górka                 146.46 -  343: 489   96
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              129.01 -  350: 391   79
    4     7 Tomasz         Lempart               125.36 +  434: 287  175
    5     5 Piotr          Broda                 132.18 +  480: 374  182
    6     2 Irena          Sołdan                136.76 -  385: 392   87
    7     6 Piotr          Potoczek              111.20 +  414: 302  161
    8     3 Kacper         Zegadło               136.92 +  422: 392  187
    9     4 Leszek         Kacprzyk              128.21 +  359: 321  178
   10     3 Artur          Irzyk                 132.60 -  380: 507   83
   11     3 Juliusz        Czupryniak            128.58 +  418: 305  179
   12     2 Krzysztof      Sporczyk              129.01 +  407: 338  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Kacper Zegadło 136.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Teresa         Zalewska              117.52 +  464: 277  168
    2     5 Natalia        Ogierman              126.09 +  452: 424  176
    3     2 Juliusz        Czupryniak            128.58 +  337: 297  179
    4     2 Leszek         Kacprzyk              128.21 +  394: 316  178
    5     1 Krzysztof      Sporczyk              129.01 +  364: 349  179
    6     1 Kamil          Górka                 146.46 -  318: 343   96
    7     1 Irena          Sołdan                136.76 +  409: 383  187
    8     3 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 -  392: 422   93
    9     3 Artur          Irzyk                 132.60 -  346: 399   83
   10     5 Mariusz        Wrześniewski          144.72 -  468: 545   95
   11     5 Marta          Świątkowska           118.93 +  372: 272  169
   12     3 Leszek         Kacprzyk              128.21 +  433: 409  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Irena Sołdan 136.76 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Karp                  116.12 +  502: 348  166
    2     3 Artur          Irzyk                 132.60 +  419: 400  183
    3     1 Leszek         Kacprzyk              128.21 -  318: 489   78
    4     4 Marta          Świątkowska           118.93 +  433: 310  169
    5     4 Teresa         Zalewska              117.52 +  499: 367  168
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 +  392: 385  193
    7     1 Kacper         Zegadło               136.92 -  383: 409   87
    8     1 Krzysztof      Sporczyk              129.01 +  408: 323  179
    9     1 Kamil          Górka                 146.46 -  284: 505   96
   10     4 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  339: 372   79
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          144.72 -  404: 447   95
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          144.72 -  383: 413   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Artur Irzyk 132.60 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sylwia         Łada                  111.49 +  391: 328  161
    2     3 Irena          Sołdan                136.76 -  400: 419   87
    3     8 Krzysztof      Zawadzki              109.12 +  372: 298  159
    4     6 Mariusz        Orzeł                 122.69 +  449: 363  173
    5     3 Leszek         Kacprzyk              128.21 -  349: 351   78
    6     5 Marta          Świątkowska           118.93 -  376: 451   69
    7     7 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  351: 311  150
    8     4 Mariusz        Wrześniewski          144.72 +  368: 349  195
    9     3 Kacper         Zegadło               136.92 +  399: 346  187
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 +  507: 380  193
   11     2 Krzysztof      Sporczyk              129.01 +  488: 326  179
   12     1 Kamil          Górka                 146.46 -  300: 435   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Piotr Broda 132.18 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Potoczek              111.20 +  354: 349  161
    2     6 Krzysztof      Sporczyk              129.01 -  322: 453   79
    3     5 Bronisław      Parada                126.53 -  348: 361   77
    4     9 Bożena         Guział                118.37 +  412: 276  168
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 -  374: 480   93
    6    10 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  354: 380   50
    7    12 Marcin         Kurowski              100.00 +  410: 288  150
    8     8 Tomasz         Lempart               125.36 -  409: 418   75
    9     9 Krzysztof      Zawadzki              109.12 +  360: 358  159
   10     7 Sylwia         Łada                  111.49 +  354: 301  161
   11     9 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  337: 268  150
   12     6 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  324: 453   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Krzysztof Sporczyk 129.01 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Zawadzki              109.12 +  451: 247  159
    2     6 Piotr          Broda                 132.18 +  453: 322  182
    3     4 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 +  391: 350  193
    4     1 Kamil          Górka                 146.46 +  394: 301  196
    5     1 Kacper         Zegadło               136.92 -  349: 364   87
    6     3 Leszek         Kacprzyk              128.21 +  445: 343  178
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          144.72 +  385: 372  195
    8     1 Irena          Sołdan                136.76 -  323: 408   87
    9     2 Juliusz        Czupryniak            128.58 +  403: 334  179
   10     2 Tomasz         Lempart               125.36 +  388: 313  175
   11     2 Artur          Irzyk                 132.60 -  326: 488   83
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 -  338: 407   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Juliusz Czupryniak 128.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  394: 374  150
    2     2 Bronisław      Parada                126.53 +  408: 323  177
    3     2 Kacper         Zegadło               136.92 -  297: 337   87
    4     3 Mariusz        Wrześniewski          144.72 -  355: 411   95
    5     9 Mariusz        Orzeł                 122.69 +  482: 434  173
    6     6 Sylwia         Łada                  111.49 +  424: 330  161
    7     4 Marta          Świątkowska           118.93 +  375: 307  169
    8     2 Kamil          Górka                 146.46 -  340: 649   96
    9     2 Krzysztof      Sporczyk              129.01 -  334: 403   79
   10     4 Irena          Sołdan                136.76 +  372: 339  187
   11     3 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 -  305: 418   93
   12     6 Piotr          Broda                 132.18 +  453: 324  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Leszek Kacprzyk 128.21 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mirosław       Dejna                 100.00 +  446: 193  150
    2     7 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  429: 279  150
    3     1 Irena          Sołdan                136.76 +  489: 318  187
    4     2 Kacper         Zegadło               136.92 -  316: 394   87
    5     3 Artur          Irzyk                 132.60 +  351: 349  183
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              129.01 -  343: 445   79
    7     3 Kamil          Górka                 146.46 -  400: 437   96
    8     5 Bronisław      Parada                126.53 +  427: 319  177
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 -  321: 359   93
   10     6 Teresa         Zalewska              117.52 +  399: 300  168
   11     6 Tomasz         Lempart               125.36 +  374: 321  175
   12     3 Kacper         Zegadło               136.92 -  409: 433   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Marta Bajorek 127.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     5 Teresa         Zalewska              117.52 +  519: 379  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     168  /  1 168.00




	Bronisław Parada 126.53 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Krzeptowski           100.00 +  513:  61  150
    2     2 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  323: 408   79
    3     5 Piotr          Broda                 132.18 +  361: 348  182
    4     5 Teresa         Zalewska              117.52 -  311: 430   68
    5     7 Marta          Świątkowska           118.93 -  334: 355   69
    6     8 Mariusz        Orzeł                 122.69 +  442: 376  173
    7     8 Krzysztof      Zawadzki              109.12 +  403: 382  159
    8     5 Leszek         Kacprzyk              128.21 -  319: 427   78
    9     7 Tomasz         Lempart               125.36 -  310: 540   75
   10     8 Piotr          Potoczek              111.20 +  443: 301  161
   11     7 Jarosław       Karp                  116.12 +  329: 265  166
   12     5 Teresa         Zalewska              117.52 +  413: 407  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Natalia Ogierman 126.09 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Kurowski              100.00 +  362: 355  150
    2     5 Kacper         Zegadło               136.92 -  424: 452   87
    3     9 Mariusz        Orzeł                 122.69 -  309: 387   73
    4    11 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  379: 238  150
    5     8 Krzysztof      Zawadzki              109.12 -  353: 357   59
    6     9 Tomasz         Lempart               125.36 -  337: 384   75
    7    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  436: 152  150
    8     7 Piotr          Potoczek              111.20 -  310: 355   61
    9    10 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  377: 285  150
   10     9 Jarosław       Karp                  116.12 +  480: 333  166
   11     1 Kamil          Górka                 146.46 -  363: 401   96
   12     8 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  361: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Tomasz Lempart 125.36 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  373: 225  150
    2     4 Mariusz        Wrześniewski          144.72 +  422: 348  195
    3     3 Kamil          Górka                 146.46 -  349: 468   96
    4     7 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 -  287: 434   93
    5     6 Piotr          Potoczek              111.20 -  361: 363   61
    6     9 Natalia        Ogierman              126.09 +  384: 337  176
    7     9 Jarosław       Karp                  116.12 -  324: 366   66
    8     8 Piotr          Broda                 132.18 +  418: 409  182
    9     7 Bronisław      Parada                126.53 +  540: 310  177
   10     2 Krzysztof      Sporczyk              129.01 -  313: 388   79
   11     6 Leszek         Kacprzyk              128.21 -  321: 374   78
   12     9 Mariusz        Orzeł                 122.69 +  432: 387  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Mariusz Orzeł 122.69 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 146.46 -  261: 425   96
    2     9 Marcin         Kurowski              100.00 +  362: 186  150
    3     9 Natalia        Ogierman              126.09 +  387: 309  176
    4     6 Artur          Irzyk                 132.60 -  363: 449   83
    5     9 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  434: 482   79
    6     8 Bronisław      Parada                126.53 -  376: 442   77
    7    11 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  387: 251  150
    8    10 Sylwia         Łada                  111.49 +  356: 332  161
    9     5 Marta          Świątkowska           118.93 -  310: 322   69
   10    10 Krzysztof      Zawadzki              109.12 -  405: 432   59
   11    12 Bożena         Guział                118.37 +  380: 333  168
   12     9 Tomasz         Lempart               125.36 -  387: 432   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Marta Świątkowska 118.93 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          144.72 -  341: 473   95
    2    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  419: 181  150
    3    10 Jarosław       Karp                  116.12 +  343: 332  166
    4     4 Irena          Sołdan                136.76 -  310: 433   87
    5     7 Bronisław      Parada                126.53 +  355: 334  177
    6     5 Artur          Irzyk                 132.60 +  451: 376  183
    7     4 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  307: 375   79
    8     6 Teresa         Zalewska              117.52 +  416: 253  168
    9     5 Mariusz        Orzeł                 122.69 +  322: 310  173
   10     1 Kamil          Górka                 146.46 -  389: 565   96
   11     5 Kacper         Zegadło               136.92 -  272: 372   87
   12     7 Krzysztof      Zawadzki              109.12 +  390: 353  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Bożena Guział 118.37 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 -  357: 549   93
    2     8 Teresa         Zalewska              117.52 -  310: 366   68
    3    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  479: 147  150
    4     9 Piotr          Broda                 132.18 -  276: 412   82
    5    12 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  388: 323  150
    6    11 Jarosław       Karp                  116.12 -  329: 401   66
    7    10 Sylwia         Łada                  111.49 +  376: 358  161
    8    11 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  318: 326   50
    9    11 Marcin         Kurowski              100.00 -  345: 371   50
   10    13 PAUZA
   11    12 Mariusz        Orzeł                 122.69 -  333: 380   73
   12    11 Sylwia         Łada                  111.49 +  307: 294  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 11 100.36




	Teresa Zalewska 117.52 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kacper         Zegadło               136.92 -  277: 464   87
    2     8 Bożena         Guział                118.37 +  366: 310  168
    3     6 Sylwia         Łada                  111.49 +  448: 301  161
    4     5 Bronisław      Parada                126.53 +  430: 311  177
    5     4 Irena          Sołdan                136.76 -  367: 499   87
    6     7 Krzysztof      Zawadzki              109.12 +  455: 314  159
    7     5 Marta          Bajorek               127.36 -  379: 519   77
    8     6 Marta          Świątkowska           118.93 -  253: 416   69
    9     6 Mariusz        Wrześniewski          144.72 +  449: 384  195
   10     6 Leszek         Kacprzyk              128.21 -  300: 399   78
   11     8 Piotr          Potoczek              111.20 +  418: 387  161
   12     5 Bronisław      Parada                126.53 -  407: 413   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Jarosław Karp 116.12 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Irena          Sołdan                136.76 -  348: 502   87
    2    11 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  398: 417   50
    3    10 Marta          Świątkowska           118.93 -  332: 343   69
    4    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  398: 204  150
    5    10 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  328: 341   50
    6    11 Bożena         Guział                118.37 +  401: 329  168
    7     9 Tomasz         Lempart               125.36 +  366: 324  175
    8     9 Krzysztof      Zawadzki              109.12 -  263: 436   59
    9     8 Piotr          Potoczek              111.20 +  377: 353  161
   10     9 Natalia        Ogierman              126.09 -  333: 480   76
   11     7 Bronisław      Parada                126.53 -  265: 329   77
   12    10 Piotr          Potoczek              111.20 +  463: 320  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Sylwia Łada 111.49 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Artur          Irzyk                 132.60 -  328: 391   83
    2    13 Maciej         Krzeptowski           100.00 +  504: 140  150
    3     6 Teresa         Zalewska              117.52 -  301: 448   68
    4    10 Krzysztof      Zawadzki              109.12 -  299: 388   59
    5    11 Marcin         Kurowski              100.00 +  426: 277  150
    6     6 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  330: 424   79
    7    10 Bożena         Guział                118.37 -  358: 376   68
    8    10 Mariusz        Orzeł                 122.69 -  332: 356   73
    9    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  494: 156  150
   10     7 Piotr          Broda                 132.18 -  301: 354   82
   11    13 PAUZA
   12    11 Bożena         Guział                118.37 -  294: 307   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 11  93.64




	Piotr Potoczek 111.20 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Broda                 132.18 -  349: 354   82
    2    10 Krzysztof      Zawadzki              109.12 -  373: 380   59
    3    11 Marcin         Kurowski              100.00 +  431: 283  150
    4     8 Agnieszka      Dawid                 100.00 +  365: 344  150
    5     6 Tomasz         Lempart               125.36 +  363: 361  175
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          144.72 -  293: 422   95
    7     6 Karol          Wyrębkiewicz          143.26 -  302: 414   93
    8     7 Natalia        Ogierman              126.09 +  355: 310  176
    9     8 Jarosław       Karp                  116.12 -  353: 377   66
   10     8 Bronisław      Parada                126.53 -  301: 443   77
   11     8 Teresa         Zalewska              117.52 -  387: 418   68
   12    10 Jarosław       Karp                  116.12 -  320: 463   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Krzysztof Zawadzki 109.12 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Sporczyk              129.01 -  247: 451   79
    2    10 Piotr          Potoczek              111.20 +  380: 373  161
    3     8 Artur          Irzyk                 132.60 -  298: 372   83
    4    10 Sylwia         Łada                  111.49 +  388: 299  161
    5     8 Natalia        Ogierman              126.09 +  357: 353  176
    6     7 Teresa         Zalewska              117.52 -  314: 455   68
    7     8 Bronisław      Parada                126.53 -  382: 403   77
    8     9 Jarosław       Karp                  116.12 +  436: 263  166
    9     9 Piotr          Broda                 132.18 -  358: 360   82
   10    10 Mariusz        Orzeł                 122.69 +  432: 405  173
   11    10 Marcin         Kurowski              100.00 +  358: 262  150
   12     7 Marta          Świątkowska           118.93 -  353: 390   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Agnieszka Dawid 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Juliusz        Czupryniak            128.58 -  374: 394   79
    2     7 Leszek         Kacprzyk              128.21 -  279: 429   78
    3    13 Maciej         Krzeptowski           100.00 +  388: 150  150
    4     8 Piotr          Potoczek              111.20 -  344: 365   61
    5    10 Jarosław       Karp                  116.12 +  341: 328  166
    6    10 Piotr          Broda                 132.18 +  380: 354  182
    7     7 Artur          Irzyk                 132.60 -  311: 351   83
    8    11 Bożena         Guział                118.37 +  326: 318  168
    9    10 Natalia        Ogierman              126.09 -  285: 377   76
   10    11 Marcin         Kurowski              100.00 +  359: 345  150
   11    11 Mirosław       Dejna                 100.00 +  445: 166  150
   12     8 Natalia        Ogierman              126.09 +  386: 361  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Leszek         Kacprzyk              128.21 -  193: 446   78
    2    12 Marta          Świątkowska           118.93 -  181: 419   69
    3    12 Bożena         Guział                118.37 -  147: 479   68
    4    12 Jarosław       Karp                  116.12 -  204: 398   66
    5    13 Maciej         Krzeptowski           100.00 +  270: 171  150
    6    12 Marcin         Kurowski              100.00 -  180: 346   50
    7    13 Natalia        Ogierman              126.09 -  152: 436   76
    8    13 PAUZA
    9    12 Sylwia         Łada                  111.49 -  156: 494   61
   10    12 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  253: 361   50
   11    11 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  166: 445   50
   12    12 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  175: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  / 11  69.82




	Maciej Krzeptowski 100.00 Zakopane

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bronisław      Parada                126.53 -   61: 513   77
    2    13 Sylwia         Łada                  111.49 -  140: 504   61
    3    13 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  150: 388   50
    4    13 Marcin         Kurowski              100.00 -  181: 410   50
    5    13 Mirosław       Dejna                 100.00 -  171: 270   50
    6    13 Agnieszka      Stefańska             100.00 -  185: 435   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     338  /  6  56.33




	Marcin Kurowski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Natalia        Ogierman              126.09 -  355: 362   76
    2     9 Mariusz        Orzeł                 122.69 -  186: 362   73
    3    11 Piotr          Potoczek              111.20 -  283: 431   61
    4    13 Maciej         Krzeptowski           100.00 +  410: 181  150
    5    11 Sylwia         Łada                  111.49 -  277: 426   61
    6    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  346: 180  150
    7    12 Piotr          Broda                 132.18 -  288: 410   82
    8    12 Agnieszka      Stefańska             100.00 +  404: 224  150
    9    11 Bożena         Guział                118.37 +  371: 345  168
   10    11 Agnieszka      Dawid                 100.00 -  345: 359   50
   11    10 Krzysztof      Zawadzki              109.12 -  262: 358   59
   12    13 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1080  / 11  98.18




	Agnieszka Stefańska 100.00 Koźmice Wielkie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Lempart               125.36 -  225: 373   75
    2    11 Jarosław       Karp                  116.12 +  417: 398  166
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          144.72 -  276: 435   95
    4    11 Natalia        Ogierman              126.09 -  238: 379   76
    5    12 Bożena         Guział                118.37 -  323: 388   68
    6    13 Maciej         Krzeptowski           100.00 +  435: 185  150
    7    11 Mariusz        Orzeł                 122.69 -  251: 387   73
    8    12 Marcin         Kurowski              100.00 -  224: 404   50
    9    13 PAUZA
   10    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  361: 253  150
   11     9 Piotr          Broda                 132.18 -  268: 337   82
   12    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  368: 175  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 11 103.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Otwarty Turniej w Scrabbble o Puchar Giewontu



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Orzeł                 425: 261
   2 Marta          Świątkowska          - Mariusz        Wrześniewski          341: 473
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Bożena         Guział                549: 357
   4 Teresa         Zalewska             - Kacper         Zegadło               277: 464
   5 Irena          Sołdan               - Jarosław       Karp                  502: 348
   6 Sylwia         Łada                 - Artur          Irzyk                 328: 391
   7 Piotr          Broda                - Piotr          Potoczek              354: 349
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              247: 451
   9 Juliusz        Czupryniak           - Agnieszka      Dawid                 394: 374
  10 Mirosław       Dejna                - Leszek         Kacprzyk              193: 446
  11 Bronisław      Parada               - Maciej         Krzeptowski           513:  61
  12 Marcin         Kurowski             - Natalia        Ogierman              355: 362
  13 Tomasz         Lempart              - Agnieszka      Stefańska             373: 225


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          489: 343
   2 Bronisław      Parada               - Juliusz        Czupryniak            323: 408
   3 Artur          Irzyk                - Irena          Sołdan                400: 419
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Lempart               348: 422
   5 Kacper         Zegadło              - Natalia        Ogierman              452: 424
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 453: 322
   7 Leszek         Kacprzyk             - Agnieszka      Dawid                 429: 279
   8 Bożena         Guział               - Teresa         Zalewska              310: 366
   9 Mariusz        Orzeł                - Marcin         Kurowski              362: 186
  10 Piotr          Potoczek             - Krzysztof      Zawadzki              373: 380
  11 Jarosław       Karp                 - Agnieszka      Stefańska             398: 417
  12 Mirosław       Dejna                - Marta          Świątkowska           181: 419
  13 Maciej         Krzeptowski          - Sylwia         Łada                  140: 504


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Leszek         Kacprzyk             - Irena          Sołdan                489: 318
   2 Kacper         Zegadło              - Juliusz        Czupryniak            337: 297
   3 Tomasz         Lempart              - Kamil          Górka                 349: 468
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Wyrębkiewicz          391: 350
   5 Piotr          Broda                - Bronisław      Parada                348: 361
   6 Sylwia         Łada                 - Teresa         Zalewska              301: 448
   7 Agnieszka      Stefańska            - Mariusz        Wrześniewski          276: 435
   8 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Zawadzki              372: 298
   9 Natalia        Ogierman             - Mariusz        Orzeł                 309: 387
  10 Jarosław       Karp                 - Marta          Świątkowska           332: 343
  11 Piotr          Potoczek             - Marcin         Kurowski              431: 283
  12 Bożena         Guział               - Mirosław       Dejna                 479: 147
  13 Agnieszka      Dawid                - Maciej         Krzeptowski           388: 150


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 394: 301
   2 Leszek         Kacprzyk             - Kacper         Zegadło               316: 394
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Juliusz        Czupryniak            411: 355
   4 Irena          Sołdan               - Marta          Świątkowska           433: 310
   5 Teresa         Zalewska             - Bronisław      Parada                430: 311
   6 Mariusz        Orzeł                - Artur          Irzyk                 363: 449
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Lempart               434: 287
   8 Agnieszka      Dawid                - Piotr          Potoczek              344: 365
   9 Bożena         Guział               - Piotr          Broda                 276: 412
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Łada                  388: 299
  11 Agnieszka      Stefańska            - Natalia        Ogierman              238: 379
  12 Jarosław       Karp                 - Mirosław       Dejna                 398: 204
  13 Marcin         Kurowski             - Maciej         Krzeptowski           410: 181


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              364: 349
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Górka                 315: 325
   3 Artur          Irzyk                - Leszek         Kacprzyk              349: 351
   4 Irena          Sołdan               - Teresa         Zalewska              499: 367
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Piotr          Broda                 480: 374
   6 Piotr          Potoczek             - Tomasz         Lempart               363: 361
   7 Marta          Świątkowska          - Bronisław      Parada                355: 334
   8 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Zawadzki              353: 357
   9 Juliusz        Czupryniak           - Mariusz        Orzeł                 482: 434
  10 Agnieszka      Dawid                - Jarosław       Karp                  341: 328
  11 Sylwia         Łada                 - Marcin         Kurowski              426: 277
  12 Agnieszka      Stefańska            - Bożena         Guział                323: 388
  13 Maciej         Krzeptowski          - Mirosław       Dejna                 171: 270


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kacper         Zegadło               343: 318
   2 Irena          Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          392: 385
   3 Leszek         Kacprzyk             - Krzysztof      Sporczyk              343: 445
   4 Piotr          Potoczek             - Mariusz        Wrześniewski          293: 422
   5 Marta          Świątkowska          - Artur          Irzyk                 451: 376
   6 Juliusz        Czupryniak           - Sylwia         Łada                  424: 330
   7 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Zawadzki              455: 314
   8 Bronisław      Parada               - Mariusz        Orzeł                 442: 376
   9 Tomasz         Lempart              - Natalia        Ogierman              384: 337
  10 Piotr          Broda                - Agnieszka      Dawid                 354: 380
  11 Jarosław       Karp                 - Bożena         Guział                401: 329
  12 Mirosław       Dejna                - Marcin         Kurowski              180: 346
  13 Maciej         Krzeptowski          - Agnieszka      Stefańska             185: 435


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kacper         Zegadło              - Irena          Sołdan                409: 383
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrześniewski          385: 372
   3 Kamil          Górka                - Leszek         Kacprzyk              437: 400
   4 Juliusz        Czupryniak           - Marta          Świątkowska           375: 307
   5 Marta          Bajorek              - Teresa         Zalewska              519: 379
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Piotr          Potoczek              414: 302
   7 Agnieszka      Dawid                - Artur          Irzyk                 311: 351
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Bronisław      Parada                382: 403
   9 Tomasz         Lempart              - Jarosław       Karp                  324: 366
  10 Bożena         Guział               - Sylwia         Łada                  376: 358
  11 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Stefańska             387: 251
  12 Marcin         Kurowski             - Piotr          Broda                 288: 410
  13 Natalia        Ogierman             - Mirosław       Dejna                 436: 152


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              408: 323
   2 Kamil          Górka                - Juliusz        Czupryniak            649: 340
   3 Kacper         Zegadło              - Karol          Wyrębkiewicz          392: 422
   4 Artur          Irzyk                - Mariusz        Wrześniewski          368: 349
   5 Bronisław      Parada               - Leszek         Kacprzyk              319: 427
   6 Teresa         Zalewska             - Marta          Świątkowska           253: 416
   7 Natalia        Ogierman             - Piotr          Potoczek              310: 355
   8 Piotr          Broda                - Tomasz         Lempart               409: 418
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Jarosław       Karp                  436: 263
  10 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Orzeł                 332: 356
  11 Agnieszka      Dawid                - Bożena         Guział                326: 318
  12 Agnieszka      Stefańska            - Marcin         Kurowski              224: 404
  13 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 284: 505
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Juliusz        Czupryniak            403: 334
   3 Artur          Irzyk                - Kacper         Zegadło               399: 346
   4 Leszek         Kacprzyk             - Karol          Wyrębkiewicz          321: 359
   5 Marta          Świątkowska          - Mariusz        Orzeł                 322: 310
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Teresa         Zalewska              384: 449
   7 Tomasz         Lempart              - Bronisław      Parada                540: 310
   8 Jarosław       Karp                 - Piotr          Potoczek              377: 353
   9 Piotr          Broda                - Krzysztof      Zawadzki              360: 358
  10 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Dawid                 377: 285
  11 Marcin         Kurowski             - Bożena         Guział                371: 345
  12 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Łada                  156: 494
  13 Agnieszka      Stefańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Świątkowska          - Kamil          Górka                 389: 565
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Lempart               388: 313
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Artur          Irzyk                 380: 507
   4 Juliusz        Czupryniak           - Irena          Sołdan                372: 339
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Kacper         Zegadło               545: 468
   6 Teresa         Zalewska             - Leszek         Kacprzyk              300: 399
   7 Sylwia         Łada                 - Piotr          Broda                 301: 354
   8 Piotr          Potoczek             - Bronisław      Parada                301: 443
   9 Jarosław       Karp                 - Natalia        Ogierman              333: 480
  10 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Zawadzki              405: 432
  11 Marcin         Kurowski             - Agnieszka      Dawid                 345: 359
  12 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Stefańska             253: 361
  13 Bożena         Guział               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Natalia        Ogierman              401: 363
   2 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Sporczyk              488: 326
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Juliusz        Czupryniak            418: 305
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Irena          Sołdan                447: 404
   5 Kacper         Zegadło              - Marta          Świątkowska           372: 272
   6 Tomasz         Lempart              - Leszek         Kacprzyk              321: 374
   7 Bronisław      Parada               - Jarosław       Karp                  329: 265
   8 Teresa         Zalewska             - Piotr          Potoczek              418: 387
   9 Agnieszka      Stefańska            - Piotr          Broda                 268: 337
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Marcin         Kurowski              358: 262
  11 Agnieszka      Dawid                - Mirosław       Dejna                 445: 166
  12 Mariusz        Orzeł                - Bożena         Guział                380: 333
  13 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Irzyk                - Kamil          Górka                 300: 435
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Karol          Wyrębkiewicz          338: 407
   3 Leszek         Kacprzyk             - Kacper         Zegadło               409: 433
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Irena          Sołdan                413: 383
   5 Bronisław      Parada               - Teresa         Zalewska              413: 407
   6 Juliusz        Czupryniak           - Piotr          Broda                 453: 324
   7 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Świątkowska           353: 390
   8 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Dawid                 361: 386
   9 Mariusz        Orzeł                - Tomasz         Lempart               387: 432
  10 Piotr          Potoczek             - Jarosław       Karp                  320: 463
  11 Bożena         Guział               - Sylwia         Łada                  307: 294
  12 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Stefańska             175: 368
  13 Marcin         Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 09-03-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.20  30146  193
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.83  21536  140
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               152.55  30511  200
   7 Krzysztof Obremski             Legnica              150.25  28999  193
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.94  26689  178
   9 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.63  29029  194
  11 Marek Reda                     Dębówka              148.97  26516  178
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.36  28930  195
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.89  20557  139
  14 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.47  26839  182
  15 Mateusz Borsuk                 Reda                 147.31  23422  159
  16 Kamil Górka                    Kraków               146.61  25363  173
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.29  27357  187
  18 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.09  13294   91
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.63  28107  193
  20 Dawid Pikul                    Poznań               145.58  27661  190
  21 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.52  28522  196
  22 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.13  16690  115
  23 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.01  22911  158
  24 Piotr Pietuchowski             Białystok            144.81  27948  193
  25 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             144.69  28504  197
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               144.33  26845  186
  27 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.48  23243  162
  29 Justyna Górka                  Kraków               142.42  27629  194
  30 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.43  27721  196
  32 Robert Kamiński                Warszawa             141.34  20918  148
  33 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      141.19   4377   31
  34 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.78  27170  193
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               140.15  19761  141
  36 Paweł Jackowski                Warszawa             139.99  27859  199
  37 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  38 Paweł Janaś                    Wałcz                139.92  10634   76
  39 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.48   5858   42
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  41 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.90  27641  199
  43 Maciej Czupryniak              Milanówek            138.37  20341  147
  44 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.24  25437  184
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.09  11876   86
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.06  18224  132
  47 Irena Sołdan                   Sopot                137.94  26346  191
  48 Bogusław Szyszka               Oława                137.89  26751  194
  49 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  50 Maciej Grąbczewski             Szczecin             137.66  12114   88
  51 Sławomir Piotrowski            Deszczno             137.40   9618   70
  52 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  53 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             136.80  26128  191
  55 Kamil Kister                   Puławy               135.90  26636  196
  56 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  57 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  58 Małgorzata Sulejewska          Kraków               135.19  26902  199
  59 Radosław Jachna                Łódź                 135.05  17556  130
  60 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
  61 Agnieszka Krupka               Krosno               133.84  10038   75
  62 Artur Irzyk                    Kraków               133.74  15915  119
  63 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.73  22600  169
  64 Przemysław Rybicki             Otwock               133.68  10293   77
  65 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.48  13081   98
  66 Piotr Domański                 Lublin               133.40   9071   68
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.35   7334   55
  68 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.34  26401  198
  69 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  70 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.80   6640   50
  71 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.60  26520  200
  72 Joanna Jewtuch                 Warszawa             132.00  25080  190
  73 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  74 Piotr Broda                    Sandomierz           131.74  25689  195
  75 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            131.62  12767   97
  76 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.61  25270  192
  77 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.53  24859  189
  78 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  17361  132
  79 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  80 Juliusz Czupryniak             Warszawa             131.26  24940  190
  81 Maciej Perzyński               Piła                 130.89  23561  180
  82 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
  83 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.76  13207  101
  84 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  25092  192
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.63  10189   78
  86 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            130.62  25470  195
  87 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.48  24921  191
  88 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  89 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.09  25497  196
  90 Artur Koszel                   Warszawa             130.05  22108  170
  91 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.64  25798  199
  92 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.61  12702   98
  93 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.60  14256  110
  94 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  95 Michał Szorc                   Białystok            129.38   7763   60
  96 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             129.11  23627  183
  97 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
  98 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
  99 Leszek Kacprzyk                Katowice             128.81  20094  156
 100 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.80  11978   93
 101 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               128.78   4636   36
 102 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            128.75   7854   61
 103 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.71   4376   34
 104 Czesław Grajewski              Białystok            128.66  25346  197
 105 Rafał Matczak                  Milanówek            128.57  12471   97
 106 Barbara Obremska               Wrocław              128.46  25435  198
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               128.44   8092   63
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.31  25020  195
 109 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 110 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.19  23075  180
 111 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       127.89  14580  114
 112 Janusz Krupiński               Bytom                127.71  21838  171
 113 Marta Bajorek                  Warszawa             127.57  24494  192
 114 Szymon Dąbrowski               Warszawa             127.42  24083  189
 115 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.38  15668  123
 116 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.38  25094  197
 117 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.27  25199  198
 118 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 119 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             127.21   6106   48
 120 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.07   9149   72
 121 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.98  24889  196
 122 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.87  23979  189
 123 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.60  17724  140
 124 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 125 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            126.59   6203   49
 126 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 127 Michał Szymkowski              Wrocław              126.36   9477   75
 128 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.11   9080   72
 129 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             125.90  12086   96
 130 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               125.73   6035   48
 131 Radosław Więch                 Warszawa             125.66  11686   93
 132 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 133 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.56  24987  199
 134 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.52  24350  194
 135 Tomasz Lempart                 Kraków               125.49  20455  163
 136 Łukasz Sornek                  Mikołów              125.36  18929  151
 137 Bogdan Kozłowski               Białystok            125.29  15536  124
 138 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 139 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.10   7256   58
 140 Natalia Ogierman               Katowice             124.66  21567  173
 141 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.66   8726   70
 142 Krzysztof Gibas                Kraków               124.20  23598  190
 143 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 144 Marcin Ceglarek                Kraków               123.78  22157  179
 145 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.75   7549   61
 146 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 147 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              123.42   4443   36
 148 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.36  10239   83
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 151 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 152 Anita Bruska                   Gdynia               123.25  19104  155
 153 Marek Rogalski                 Warszawa             123.24  17500  142
 154 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 155 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.75  14607  119
 156 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 157 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.62  10545   86
 158 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
 159 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 160 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.98  14150  116
 161 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.92  20605  169
 162 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            121.81  15713  129
 163 Dariusz Ulatowski              Tuchola              121.78  23139  190
 164 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 165 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.57  10090   83
 166 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.48  22474  185
 167 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 168 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.01  11980   99
 169 Anna Krynicka                  Warszawa             120.54  15911  132
 170 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.51  23860  198
 171 Michał Kolaj                   Ostróda              120.49   6386   53
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             120.42   7225   60
 173 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.37  13963  116
 174 Tomasz Górka                   Kraków               120.36   9147   76
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               120.22   6011   50
 176 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.13  14175  118
 177 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 178 Marta Świątkowska              Wrocław              120.06  20530  171
 179 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.91  10192   85
 180 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.74  21553  180
 181 Agnieszka Walas                Kraków               119.71   5746   48
 182 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.38  23518  197
 183 Maurycy Machnio                Lipiany              119.30   4772   40
 184 Beata Piotrowska               Łódź                 119.14   9650   81
 185 Rafał Stachowski               Police               118.76  19120  161
 186 Adam Janicki                   Wrocław              118.71  13295  112
 187 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 188 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 189 Weronika Rudnicka              Szczecin             118.47   4265   36
 190 Małgorzata Jóźwiak             Iława                118.22   4256   36
 191 Teresa Zalewska                Racibórz             118.11  17008  144
 192 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.08  12989  110
 193 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 194 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 195 Jerzy Luter                    Bytom                117.75  23196  197
 196 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         117.66  14354  122
 197 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 198 Agnieszka Matus                Milanówek            117.25  17939  153
 199 Dariusz Jarosławski            Ełk                  117.18  13945  119
 200 Anna Biegańska                 Białystok            117.06  12057  103
 201 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.03  18608  159
 202 Urszula Solarska               Łódź                 117.03  23054  197
 203 Konrad Sowula                  Kraków               116.99  10997   94
 204 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.79  12263  105
 205 Maciej Bukowski                Szczecin             116.76   4787   41
 206 Bożena Guział                  Racibórz             116.71  13888  119
 207 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.29   7675   66
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.08  19849  171
 209 Paweł Morga                    Warszawa             116.06   9169   79
 210 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 211 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.79   5558   48
 212 Sławomir Długosz               Ostróda              115.72  14928  129
 213 Monika Siemaszko               Lipiany              115.60  21386  185
 214 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.44  21934  190
 216 Dariusz Sowula                 Kraków               115.09  11164   97
 217 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.90  16776  146
 218 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 219 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.81   9644   84
 220 Bogusław Książek               Szczecin             114.79   6084   53
 221 Grażyna Wesołowska             Łódź                 114.73  15718  137
 222 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 223 Aleksandra Brzeska             Piastów              114.29   6743   59
 224 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.96   6154   54
 225 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 226 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               113.69  21602  190
 227 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 228 Marta Sztajnert                Wisła                113.67   9548   84
 229 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 230 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 231 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 232 Renata Andracka                Zwola                112.84  21778  193
 233 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.77  21652  192
 234 Diana Pietrzykowska            Szczecin             112.17   4038   36
 235 Marianna Kozłowska             Białystok            111.67  15075  135
 236 Lucyna Śniadach                Rumia                111.63  21433  192
 237 Dariusz Socha                  Warszawa             111.53   6134   55
 238 Tomasz A. Praga                Białystok            111.52   9256   83
 239 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 240 Dominika Worona                Police               110.75  13069  118
 241 Artur Wawrzynowski             Żukowo               110.70  11845  107
 242 Maria Pokorska                 Warszawa             110.64  20690  187
 243 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.62  21239  192
 244 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.59  22008  199
 245 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.50  12155  110
 246 Iza Kraj                       Warszawa             110.44   5301   48
 247 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 248 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.26  18523  168
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 250 Dorota Ostrowska               Białystok            109.59  16987  155
 251 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.42   8425   77
 252 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.30  14100  129
 253 Marcin Stachowski              Wydartowo I          108.92  21240  195
 254 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.92   4030   37
 255 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 256 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 257 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 258 Ewelina Gruda                  Białystok            108.69   4239   39
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 260 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 261 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 262 Anna Niedzielko                Szczecin             108.36  13545  125
 263 Robert Wagner                  Wrocław              108.30   7689   71
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           108.05  20746  192
 265 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 266 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.60  14741  137
 267 Bartłomiej Dalecki             Rumia                107.55   6453   60
 268 Tomasz Lewiński                Wejherowo            107.55   6453   60
 269 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.45  20094  187
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.09  16171  151
 271 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
 272 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.03  16483  154
 273 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 274 Jacek Nowak                    Szczecin             106.67   6080   57
 275 Józef Burzyński                Ełk                  106.16  16561  156
 276 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 277 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.73  11736  111
 279 Anna Arana                     Kołobrzeg            105.66  12257  116
 280 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 281 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.14  20187  192
 282 Paweł Brylski                  Kraków               105.10   6621   63
 283 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.00  11655  111
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 285 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.52   5017   48
 286 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 287 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.70   4874   47
 288 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.38  20159  195
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 291 Michał Landowski               Police               102.59  18774  183
 292 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 293 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.42  19562  191
 294 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.90   8458   83
 295 Agnieszka Dawid                Kraków               101.69   9559   94
 296 Sylwia Buks                    Warszawa             101.57   8532   84
 297 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 298 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.96   5351   53
 299 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 300 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 301 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 302 Lidia Żywna                    Gdynia                99.50  10249  103
 303 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.11   3532   36
 304 Beata Kiżewska                 Świnoujście           98.06   6962   71
 305 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 306 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                97.23   9917  102
 308 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             96.97   3394   35
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.68   6091   63
 310 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 311 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 312 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 313 Sylwia Kozłowska               Białystok             95.99   6815   71
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.68   8898   93
 315 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            95.48  15850  166
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 317 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 318 Jan Pawłowski                  Warszawa              93.23   7738   83
 319 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.73  17618  190
 320 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           92.40   3234   35
 321 Ryszard Pliszka                Szczecin              91.97   2759   30
 322 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 323 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 324 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 325 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       88.42   2918   33
 326 Paulina Naplocha               Racibórz              88.03   5986   68
 327 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 328 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.06  12275  141
 329 Katarzyna Rachaus              Łódź                  86.68   3814   44
 330 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 331 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 332 Artur Kwiatkowski              Radomsko              81.65   4654   57
 333 Teresa Balewska                Reda                  81.31   7237   89
 334 Marcin Kurowski                Racibórz              81.02   7859   97
 335 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 336 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 337 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 338 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.03   2381   35
 339 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              65.64  13128  200
 341 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 09-03-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   5 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   6 Magdalena Kublik               Warszawa             111.20   2780   25
   7 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   8 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
   9 Michał Dreczka                 Poznań                94.00   2350   25
  10 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  11 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  12 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  13 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  14 Patryk Wolniewicz              Szczecin             128.67   3088   24
  15 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  16 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  17 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  18 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.96   2975   24
  19 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  20 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  22 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  23 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  24 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  25 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.50   2844   24
  26 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  27 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  28 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  30 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  31 Łukasz Wojciechowski           Łomża                114.67   2752   24
  32 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  33 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  34 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  35 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  36 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  37 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  38 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  39 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  40 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  41 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  42 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   97.17   2332   24
  43 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  44 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  45 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            118.26   2720   23
  46 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  47 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.17   2580   23
  48 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  49 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.43   2241   23
  50 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  51 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  53 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  54 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  55 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  56 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             80.96   1862   23
  57 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  58 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  59 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           78.26   1800   23
  60 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   77.91   1792   23
  61 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  62 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   76.39   1757   23
  63 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  64 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.23   3085   22
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  66 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  67 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  68 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  69 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  70 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  71 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             67.18   1478   22
  72 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  73 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  74 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  75 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  76 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  77 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  78 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  79 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  80 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  81 Piotr Latoszek                 Warszawa              95.11   1807   19
  82 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  83 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  84 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  85 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  86 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  87 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  88 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  89 Justyna Czupryńska             Świnoujście           90.12   1442   16
  90 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  91 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  92 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  93 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  94 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  95 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
  96 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  97 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  98 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  99 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 100 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 101 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 102 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 103 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 105 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 106 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 107 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 108 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 109 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 110 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 111 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 112 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 113 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 114 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 115 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 116 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 117 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 118 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 119 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 120 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 121 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 122 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 123 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 124 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               114.17   1370   12
 125 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          114.00   1368   12
 126 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 127 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 128 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 129 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 130 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 131 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 132 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 133 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 134 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 135 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 136 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 137 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 138 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 139 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 140 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 141 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 142 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 143 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 144 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 145 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 146 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 147 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 148 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 149 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 150 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 151 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 152 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 153 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 154 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 155 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 156 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 157 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 158 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 159 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 160 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 161 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 162 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 163 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 164 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 165 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 166 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 167 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 168 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 169 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 170 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 171 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 172 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 173 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 174 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 175 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 176 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 177 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 178 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 179 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 180 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 181 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 182 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 183 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 184 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 185 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 186 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 187 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 188 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 189 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 190 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 191 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 192 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 193 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 194 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 195 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.91   1077   11
 196 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 197 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 198 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 199 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 200 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 201 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 202 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 203 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 204 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 205 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 206 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 207 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 208 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 209 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 210 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 211 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 212 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 213 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             81.00    891   11
 214 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 215 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 216 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   78.82    867   11
 217 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 218 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 219 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 220 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 221 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 222 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 223 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 224 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 225 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 226 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 227 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 228 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 229 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 230 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 231 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 232 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 233 Magdalena Maternicka           Gdynia                70.91    780   11
 234 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 235 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 236 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 237 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 238 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 239 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 240 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 241 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 242 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 243 Aneta Maternicka               Gdynia                64.00    704   11
 244 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             63.91    703   11
 245 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 246 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 247 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 248 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 249 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 250 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 251 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 252 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 253 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 254 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 255 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 256 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 257 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 258 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 259 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 260 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 261 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 262 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 263 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 264 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 265 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 266 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 267 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 268 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 269 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 270 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 271 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 272 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 273 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 274 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 275 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 276 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 277 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 278 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 279 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 280 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 281 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 282 Jarosław Józik                 Brzeszcze             89.14    624    7
 283 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 284 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 285 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 286 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 287 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 288 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 289 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 290 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 291 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 292 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 293 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 294 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 295 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 296 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 297 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 298 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 299 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 300 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 301 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 302 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 303 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 304 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 305 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 306 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 307 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 308 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 309 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 310 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 311 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 312 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 313 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 314 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 315 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 316 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 317 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 318 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 319 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 320 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 321 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 322 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 323 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 324 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 325 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 326 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 327 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 328 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 329 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 330 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 331 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 332 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 333 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 334 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 335 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 336 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 337 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 338 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie