Rumia18
kwietnia
Rumia 18-19 kwietnia XIV Mistrzostwa Wybrzeża
Stargard25
kwietnia
Stargard 25-26 kwietnia II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble pod patronatem Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego i Starosty StargardzkiegoMistrzostwa Regionów 2015
Inowrocław 2
maja
Inowrocław 2- 3 maja XIX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble
pod patronatem Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego
i Starosty Stargardzkiego25 - 26 kwietnia 2015 — II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble pod patronatem Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego i Starosty Stargardzkiego
InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble pod patronatem Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego i Starosty StargardzkiegoStargard, 25 - 26 kwietnia 2015
Mistrzostwa Regionów 2015

Konkurs Relacja z turnieju


II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble <br>pod patronatem Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego <br>i Starosty StargardzkiegoRok temu turniej w Stargardzie został uznany za najlepszy debiut na scrabblowej mapie Polski. W tym roku gospodarze ustawili organizacyjną poprzeczkę jeszcze wyżej.

Miejscem rozgrywek był tym razem Klub Wojskowy 12 BZ. Miejsce posiadające nie tylko specyficzny klimat, ale także pewną niespodziankę. Okazało się bowiem, że na piętrze znajduje się … strzelnica, z której mogli skorzystać scrabbliści. Ale zanim to nastąpiło rozpoczęliśmy zmagania w II Mistrzostwach Stargardu Szczecińskiego. Turniej rozgrywano mało jeszcze popularną metodą Dubova, co wzbudziło u uczestników spore zaciekawienie i domysły co do rozstawień kolejnych rund. W przerwach między rundami można było przekąsić coś słodkiego albo wziąć udział w eliminacjach strzeleckich, których finał odbył się podczas przerwy obiadowej. Nie był to koniec atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Pod koniec dnia zaserwowali jeszcze kanapki, a chętnych zaprosili do kręgielni, gdzie czekały zarezerwowane specjalnie dla nich tory. Zabawa trwała długo i dla niektórych zakończyła się grubo po północy.

W turnieju wzięło udział 55 zawodników, w tym liczne grono graczy z województwa zachodniopomorskiego i to oni wiedli prym w pierwszym dniu rozgrywek. Dobitnym tego przykładem był komplet zwycięstw Alicji Grąbczewskiej ze Szczecina. W niedzielę nie szło jej już tak dobrze i wygrywając jeszcze dwie gry zajęła tylko 3 miejsce. Walka o zwycięstwo rozstrzygnęła się dopiero w ostatniej rundzie. Kazik Merklejn, prowadzący po 11 rundach, nawet po zwycięstwie nad Jolą Chłopińską nie mógł być pewny wygranej. Grający na 2. stole Marek Herzig przy wysokiej wygranej z Mateuszem Borsukiem mógł go wyprzedzić. Tak się jednak nie stało: Markowi zabrakło w ostatniej rundzie 16 małych punktów i ostatecznie zakończył zawody tuż za podium. Mateusz zajął drugie miejsce. Pierwsza trójka otrzymała pamiątkowe statuetki, pierwsza szóstka dodatkowo nagrody pieniężne. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe. Z trojga debiutantów najlepszym okazał się Maciej Labe z Poznania, a najlepszą debiutantką ze Stargardu Bożena Ciborowska-Lipko. Najdroższy ruch: WPŁACANO — 167 pkt. ułożyła Marta Świątkowska. Specjalne jury nagrodziło też najdroższe słowo związane z regionem: RZEPAKI – ułożone przez Magdalenę Kupczyńską. Do Magdy też uśmiechnęło się szczęście podczas losowania specjalnej nagrody ufundowanej przez firmę IMFilter. Zwycięzcą turnieju strzeleckiego został Ireneusz Moralewicz, wyprzedzając dosłownie o włos Grzegorza Koczkodona. Nagrody wręczał obecny na zakończeniu turnieju Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski.

Wszystko to było możliwe dzięki licznemu gronu sponsorów i ogromnej pracy włożonej przez organizatorów. Szczególne podziękowania należą się DorocieDarkowi Kuciom oraz Ireneuszowi Moralewiczowi.

Na koniec warto wspomnieć o nagrodzie fair play przyznanej Zbyszkowi Wieteckiemu. Po zakończonej i wygranej przez niego partii Zbyszek zauważył pomyłkę w obliczeniach w kluczowym ruchu. Spowodowało to zmianę wyniku i jego przegraną o 2 małe pkt.

Do zobaczenia za rok w Stargardzie – gościnnym mieście nie tylko dla scrabblistów.
relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
I Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego


Rodzaj turniejuOtwarty (ograniczenie do 100 osób)
Sposób rozgrywaniasystem Dubova
Miejsce rozgrywekKlub Wojskowy 12 BZ, ul. 11 Listopada 22
Obrońca tytułuIrena Sołdan
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 25 kwietnia (7 rund)
10:30-11:30 — zapisy
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 26 kwietnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca PKP ok. 15 min pieszo
WyżywienieW przerwach między pojedynkami: herbata, kawa, ciasto, itp.

Możliwość zamówienia obiadu w cenie 20 zł
Zupy:
1. Pomidorowa z makaronem
2. Żurek z jajkiem i kiełbasą
Drugie danie:
1. Karkówka w sosie, ziemniaki, salatka z buraczków.
2. Filet z piersi drobiowej, ziemniaki, marchewka zasmazana z groszkiem
3. Krokiety z kapusta i grzybami

Uwaga! Rezerwacja obiadów do czwartku 23 kwietnia!
NoclegiHotel 104 przy hali http://osir.stargard.pl/hotel-104/informacje — 4 min pieszo od miejsca rozgrywek
Apartamenty przy ul. Konopnickiej http://apartament.stargard.pl/ — 10 min pieszo od miejsca rozgrywek
Bursa szkolna http://www.bursaszkolna.pl — 10 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Spichlerz http://www.spichlerz.eu/ — 20 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Staromiejski http://www.hotele-tur.com.pl/hcpsw_informacje_o_hotelu__staromiejskim_w_stargardzie_szcz.htm — 25 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Grodzki http://www.hotel-grodzki.pl/ — położony w samym centrum Stargardzkiej Starówki – 25 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel PTTK http://hotelpttk.pl/ — położony nad rzeką Iną – 30 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Mały Młyn http://www.malymlyn.com.pl/ — 40 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Lord http://www.lord-hotel.pl/ — 40 min pieszo od miejsca rozgrywek
NagrodyI miejsce – 800 zł + statuetka + radio
II miejsce – 600 zł + statuetka + pendrive 32 GB
III miejsce – 400 zł + statuetka + torba sportowa
IV miejsce – 200 zł
V miejsce – 150 zł
VI miejsce – 100 zł
Najlepszy debiut – nagroda rzeczowa + statuetka
Najlepszy debiut ze Stargardu — nagroda rzeczowa
Najdroższy ruch związany ze Stargardem i powiatem
Najdroższy ruch
Specjalna nagroda ufundowana przez IMFilter — losowana wśród uczestników obecnych na zakończeniu turnieju
Drobiazgi dla pozostałych uczestników

Nagrody finansowe mogą ulec zmianie, oczywiście w górę
Dodatkowe atrakcjeSobota

15:00 – 16:00 – zawody strzeleckie
22:00 – 24:00 – dla chętnych wynajęte 3 tory bowlingowe + drobny poczęstunek
OrganizatorzyDariusz Kuć ddkuc@wp.pl tel. 601 785 491
Ireneusz Moralewicz irekm@poczta.onet.eu tel. 793 967 596
Klub Wojskowy 12 BZ www.klubgarnizonowy.stargard.pl
SponsorzyHonorowy patronat

Starosta Stargardzki Ireneusz Rogowski
Prezydent Miasta Stargardu Szczecińskiego Sławomir Pajor

Patronat medialny

Radio Stargard 90,3 Fm www.radiostargard.fm

Turniej finansowo i rzeczowo wsparli:

Urząd Miasta w Stargardzie Szczecińskim http://www.stargard.pl/
Starostwo Powiatowe w Stargardzie Szczecińskim http://powiatstargardzki.eu/
Klub Wojskowy 12 BZ http://www.klubgarnizonowy.stargard.pl/
Schopa Buchbinderei sp z o.o. http://www.schopa.pl/
APA-2 spółka jawna http://www.apa2.pl/
IMFilter Ireneusz Moralewicz http://www.imfilter.pl/
Holstar sp. z o.o. www.holstar.pl
PRIIM Pylon sp. z o.o.
Aleksandra Kaczanowska
Alicja i Maciej Grąbczewscy
Dorota i Dariusz Kuciowie
Magdalena Kupczyńska
Natalia Woźniak
Niejawni darczyńcy


Wyniki turnieju II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               148.52     10.0     5215     1958      708
  2 Mateusz         Borsuk               Reda                   147.97     10.0     4980     1925      823
  3 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               130.63      9.0     4721     1900      249
  4 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    137.47      8.0     5203     1741      916
  5 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               135.20      8.0     4962     1696      771
  6 Maciej          Perzyński            Piła                   131.86      8.0     4934     1706      669
  7 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  129.55      8.0     4852     1728      549
  8 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               137.38      8.0     4598     1781      454
  9 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              128.90      8.0     4586     1754      225
 10 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.90      8.0     4556     1689      497
 11 Walenty         Siemaszko            Lipiany                121.01      8.0     4532     1705      275
 12 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               140.88      7.0     4961     1568      835
 13 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   133.77      7.0     4875     1618      406
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.23      7.0     4858     1604      391
 15 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 154.14      7.0     4800     1601      377
 16 Irena           Sołdan               Sopot                  134.49      7.0     4774     1668      474
 17 Grzegorz        Łukasik              Konojady               137.62      7.0     4669     1628      255
 18 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.77      7.0     4577     1570      299
 19 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              126.87      7.0     4511     1523      335
 20 Maciej          Bukowski             Szczecin               119.03      7.0     4458     1485      226
 21 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               127.88      7.0     4271     1587     -109
 22 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            109.42      7.0     4098     1573       65
 23 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 110.64      6.0     4618     1361      257
 24 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               118.56      6.0     4507     1531      160
 25 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   126.98      6.0     4493     1433       31
 26 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            110.91      6.0     4390     1430      246
 27 Monika          Siemaszko            Lipiany                115.60      6.0     4368     1391     -214
 28 Lucyna          Śniadach             Rumia                  112.94      6.0     4357     1433      -29
 29 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  133.30      6.0     4345     1485     -128
 30 Jacek           Nowak                Szczecin               104.85      6.0     4338     1363      133
 31 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               129.41      6.0     4309     1393      -10
 32 Anna            Arana                Kołobrzeg              108.05      6.0     4240     1396     -129
 33 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           119.17      6.0     4121     1393     -197
 34 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    107.76      6.0     4105     1359     -116
 35 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.76      5.5     4403     1195      492
 36 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 113.27      5.0     4360     1336     -170
 37 Diana           Pietrzykowska        Szczecin               112.17      5.0     4355     1269       53
 38 Maciej          Labe                 Poznań                 100.00      5.0     4320     1240       88
 39 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   120.07      5.0     4317     1370     -278
 40 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              100.00      5.0     4295     1221      572
 41 Michał          Dreczka              Poznań                 100.00      5.0     4076     1279     -183
 42 Beata           Kiżewska             Świnoujście            100.00      5.0     4044     1258     -285
 43 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      5.0     3791     1273     -390
 44 Ryszard         Pliszka              Szczecin               100.00      5.0     3730     1264     -664
 45 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            100.00      4.5     3915     1077       76
 46 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      4.5     3772     1068       51
 47 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             106.73      4.5     3548     1016     -120
 48 Patrycja        Matulewicz           Kołobrzeg              100.00      4.5     3293     1079     -958
 49 Marta           Świątkowska          Wrocław                119.29      4.0     4449     1236       10
 50 Karolina        Mak                  Żerniki Wrocławskie    100.00      3.5     3615      958     -251
 51 Bożena          Ciborowska-Lipko     Stargard Szczeciński   100.00      3.5     3190      962     -561
 52 Milena          Kuźniewicz           Kołobrzeg              100.00      3.5     3069      930     -852
 53 Tadeusz         Kondej               Świnoujście            100.00      2.5     3500      810     -406
 54 Elżbieta        Fitał                Kołobrzeg              100.00      1.5     2971      741    -1251
 55 Grzegorz        Lipko                Stargard Szczeciński   100.00      0.5     2747      644    -1367
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble



	Rafał Lenartowski 154.14 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  435: 270  150
    2     6 Alicja         Grąbczewska           130.63 -  359: 420   81
    3    13 Wojciech       Gołęcki               106.73 +  496: 320  157
    4     5 Mateusz        Borsuk                147.97 -  398: 413   98
    5    10 Maciej         Perzyński             131.86 +  476: 340  182
    6     6 Mieczysław     Pastuszak             113.27 +  427: 349  163
    7     4 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 -  369: 388   82
    8     7 Anna           Arana                 108.05 +  367: 339  158
    9     5 Dorota         Kuć                   120.07 +  346: 311  170
   10     4 Stanisław      Rydzik                148.23 +  453: 397  198
   11     3 Marek          Herzig                137.47 -  331: 459   87
   12     6 Walenty        Siemaszko             121.01 -  343: 417   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Kazimierz Merklejn 148.52 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  419: 313  150
    2     9 Maciej         Perzyński             131.86 +  497: 459  182
    3     2 Jacek          Nowak                 104.85 +  408: 284  155
    4     2 Łukasz         Tuszyński             140.88 +  432: 358  191
    5     2 Sławomir       Piotrowski            137.38 +  435: 365  187
    6     1 Alicja         Grąbczewska           130.63 -  416: 448   81
    7     2 Mateusz        Borsuk                147.97 +  442: 382  198
    8     2 Dariusz        Kuć                   133.77 +  530: 330  184
    9     1 Krzysztof      Sporczyk              128.90 +  348: 339  179
   10     1 Marek          Herzig                137.47 -  403: 478   87
   11     1 Irena          Sołdan                134.49 +  437: 338  184
   12     1 Jolanta        Chłopińska            129.55 +  448: 413  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1958  / 12 163.17




	Stanisław Rydzik 148.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Iwona          Wieluńska             100.00 +  496: 308  150
    2     2 Dariusz        Kuć                   133.77 -  343: 490   84
    3    12 Natalia        Woźniak               126.87 -  336: 357   77
    4    18 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  449: 199  150
    5    11 Marek          Herzig                137.47 +  519: 413  187
    6     7 Beata          Kiżewska              100.00 +  408: 308  150
    7     5 Sławomir       Piotrowski            137.38 +  368: 349  187
    8     3 Jolanta        Chłopińska            129.55 -  375: 430   80
    9     9 Maciej         Grąbczewski           135.20 +  433: 368  185
   10     4 Rafał          Lenartowski           154.14 -  397: 453  104
   11     6 Marta          Świątkowska           119.29 +  400: 383  169
   12     3 Alicja         Grąbczewska           130.63 -  334: 409   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Mateusz Borsuk 147.97 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ryszard        Pliszka               100.00 +  505: 241  150
    2     3 Grzegorz       Koczkodon             133.30 -  385: 402   83
    3     8 Michał         Dreczka               100.00 +  418: 274  150
    4     5 Rafał          Lenartowski           154.14 +  413: 398  204
    5     3 Zbigniew       Wietecki              125.77 +  374: 310  176
    6     4 Paweł          Wdziękoński           109.42 +  413: 379  159
    7     2 Kazimierz      Merklejn              148.52 -  382: 442   99
    8     4 Grzegorz       Łukasik               137.62 +  346: 343  188
    9     3 Małgorzata     Szmuksta              118.56 +  420: 328  169
   10     2 Alicja         Grąbczewska           130.63 +  529: 316  181
   11     2 Krzysztof      Sporczyk              128.90 +  365: 309  179
   12     2 Marek          Herzig                137.47 +  430: 415  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1925  / 12 160.42




	Łukasz Tuszyński 140.88 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  516: 245  150
    2     1 Irena          Sołdan                134.49 -  350: 435   84
    3    11 Beata          Kiżewska              100.00 +  494: 290  150
    4     2 Kazimierz      Merklejn              148.52 -  358: 432   99
    5     7 Jolanta        Chłopińska            129.55 +  405: 331  180
    6     8 Walenty        Siemaszko             121.01 -  332: 360   71
    7    12 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  497: 278  150
    8     8 Natalia        Woźniak               126.87 +  368: 354  177
    9     6 Sławomir       Piotrowski            137.38 -  350: 375   87
   10     9 Marta          Świątkowska           119.29 +  436: 355  169
   11     8 Maciej         Grąbczewski           135.20 -  355: 364   85
   12    10 Monika         Siemaszko             115.60 +  500: 307  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Grzegorz Łukasik 137.62 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Labe                  100.00 +  422: 316  150
    2     8 Maciej         Grąbczewski           135.20 -  365: 438   85
    3    14 Diana          Pietrzykowska         112.17 +  361: 342  162
    4     9 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 +  452: 313  178
    5     6 Irena          Sołdan                134.49 +  438: 321  184
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             133.30 +  425: 402  183
    7     1 Alicja         Grąbczewska           130.63 -  325: 421   81
    8     4 Mateusz        Borsuk                147.97 -  343: 346   98
    9    10 Zbigniew       Wietecki              125.77 +  462: 356  176
   10     6 Małgorzata     Szmuksta              118.56 +  411: 332  169
   11     4 Jolanta        Chłopińska            129.55 -  370: 443   80
   12     8 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 -  295: 384   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Marek Herzig 137.47 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Lipko                 100.00 +  431: 244  150
    2     7 Sławomir       Piotrowski            137.38 -  344: 417   87
    3    15 Walenty        Siemaszko             121.01 -  295: 363   71
    4    20 Iwona          Wieluńska             100.00 +  492: 290  150
    5    11 Stanisław      Rydzik                148.23 -  413: 519   98
    6    16 Magdalena      Kupczyńska            129.41 +  467: 331  179
    7    13 Józef          Wietecki              107.76 +  417: 265  158
    8    10 Lucyna         Śniadach              112.94 +  488: 363  163
    9     4 Irena          Sołdan                134.49 +  504: 331  184
   10     1 Kazimierz      Merklejn              148.52 +  478: 403  199
   11     3 Rafał          Lenartowski           154.14 +  459: 331  204
   12     2 Mateusz        Borsuk                147.97 -  415: 430   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 12 145.08




	Sławomir Piotrowski 137.38 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karolina       Mak                   100.00 +  427: 257  150
    2     7 Marek          Herzig                137.47 +  417: 344  187
    3     5 Krzysztof      Sporczyk              128.90 +  390: 320  179
    4     4 Grzegorz       Koczkodon             133.30 +  413: 329  183
    5     2 Kazimierz      Merklejn              148.52 -  365: 435   99
    6     3 Małgorzata     Szmuksta              118.56 -  324: 352   69
    7     5 Stanisław      Rydzik                148.23 -  349: 368   98
    8    12 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 +  398: 333  178
    9     6 Łukasz         Tuszyński             140.88 +  375: 350  191
   10     5 Maciej         Perzyński             131.86 +  437: 349  182
   11     5 Alicja         Grąbczewska           130.63 -  350: 373   81
   12     7 Irena          Sołdan                134.49 +  353: 334  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Maciej Grąbczewski 135.20 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  420: 226  150
    2     8 Grzegorz       Łukasik               137.62 +  438: 365  188
    3     3 Dorota         Kuć                   120.07 -  358: 419   70
    4     8 Jolanta        Chłopińska            129.55 -  318: 464   80
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 -  357: 401   82
    6    18 Wojciech       Gołęcki               106.73 +  604: 181  157
    7    11 Diana          Pietrzykowska         112.17 +  361: 355  162
    8    11 Mieczysław     Pastuszak             113.27 +  397: 393  163
    9     9 Stanisław      Rydzik                148.23 -  368: 433   98
   10    10 Agata          Kuć                   126.98 +  485: 323  177
   11     8 Łukasz         Tuszyński             140.88 +  364: 355  191
   12     5 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 +  492: 276  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Irena Sołdan 134.49 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tadeusz        Kondej                100.00 +  419: 213  150
    2     1 Łukasz         Tuszyński             140.88 +  435: 350  191
    3     4 Małgorzata     Szmuksta              118.56 +  433: 391  169
    4     1 Dariusz        Kuć                   133.77 -  370: 410   84
    5     6 Grzegorz       Łukasik               137.62 -  321: 438   88
    6    10 Agata          Kuć                   126.98 +  415: 313  177
    7     8 Walenty        Siemaszko             121.01 +  473: 295  171
    8     5 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 +  364: 338  182
    9     4 Marek          Herzig                137.47 -  331: 504   87
   10     7 Grzegorz       Koczkodon             133.30 +  541: 258  183
   11     1 Kazimierz      Merklejn              148.52 -  338: 437   99
   12     7 Sławomir       Piotrowski            137.38 -  334: 353   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Dariusz Kuć 133.77 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  510: 262  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                148.23 +  490: 343  198
    3     1 Łukasz         Przyszlak             110.91 +  393: 347  161
    4     1 Irena          Sołdan                134.49 +  410: 370  184
    5     1 Alicja         Grąbczewska           130.63 -  397: 447   81
    6     2 Krzysztof      Sporczyk              128.90 -  351: 356   79
    7     6 Lucyna         Śniadach              112.94 +  435: 319  163
    8     2 Kazimierz      Merklejn              148.52 -  330: 530   99
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             133.30 -  385: 439   83
   10     8 Mieczysław     Pastuszak             113.27 +  406: 323  163
   11     7 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 -  386: 421   78
   12     9 Magdalena      Kupczyńska            129.41 +  382: 312  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Grzegorz Koczkodon 133.30 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Beata          Kiżewska              100.00 +  353: 326  150
    2     3 Mateusz        Borsuk                147.97 +  402: 385  198
    3     7 Józef          Wietecki              107.76 +  413: 261  158
    4     4 Sławomir       Piotrowski            137.38 -  329: 413   87
    5     9 Łukasz         Przyszlak             110.91 +  381: 267  161
    6     5 Grzegorz       Łukasik               137.62 -  402: 425   88
    7     9 Zbigniew       Wietecki              125.77 -  343: 375   76
    8    14 Paweł          Wdziękoński           109.42 +  339: 320  159
    9     7 Dariusz        Kuć                   133.77 +  439: 385  184
   10     7 Irena          Sołdan                134.49 -  258: 541   84
   11    11 Walenty        Siemaszko             121.01 -  341: 419   71
   12    14 Maciej         Bukowski              119.03 -  345: 356   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Andrzej Kwiatkowski 131.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  323: 350   50
    2    20 Jolanta        Chłopińska            129.55 -  395: 407   80
    3    22 Magdalena      Kupczyńska            129.41 +  461: 220  179
    4    16 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  396: 342  150
    5    12 Maciej         Grąbczewski           135.20 +  401: 357  185
    6    12 Ryszard        Pliszka               100.00 +  385: 269  150
    7     4 Rafał          Lenartowski           154.14 +  388: 369  204
    8     5 Irena          Sołdan                134.49 -  338: 364   84
    9     8 Maciej         Perzyński             131.86 -  284: 419   82
   10    12 Łukasz         Przyszlak             110.91 +  376: 321  161
   11    10 Zbigniew       Wietecki              125.77 +  425: 346  176
   12     8 Grzegorz       Łukasik               137.62 +  384: 295  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Maciej Perzyński 131.86 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Dreczka               100.00 +  417: 331  150
    2     9 Kazimierz      Merklejn              148.52 -  459: 497   99
    3     9 Paweł          Wdziękoński           109.42 -  347: 361   59
    4    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  429: 212  150
    5    10 Rafał          Lenartowski           154.14 -  340: 476  104
    6    15 Ireneusz       Moralewicz            127.76 +  511: 297  178
    7    10 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 +  384: 290  178
    8     9 Walenty        Siemaszko             121.01 +  414: 365  171
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 +  419: 284  182
   10     5 Sławomir       Piotrowski            137.38 -  349: 437   87
   11     9 Małgorzata     Szmuksta              118.56 +  420: 282  169
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              128.90 +  445: 433  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Alicja Grąbczewska 130.63 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bożena         Ciborowska-Lipko      100.00 +  385: 243  150
    2     6 Rafał          Lenartowski           154.14 +  420: 359  204
    3     6 Lucyna         Śniadach              112.94 +  405: 357  163
    4     3 Dorota         Kuć                   120.07 +  429: 388  170
    5     1 Dariusz        Kuć                   133.77 +  447: 397  184
    6     1 Kazimierz      Merklejn              148.52 +  448: 416  199
    7     1 Grzegorz       Łukasik               137.62 +  421: 325  188
    8     1 Krzysztof      Sporczyk              128.90 -  391: 393   79
    9     2 Jolanta        Chłopińska            129.55 -  277: 381   80
   10     2 Mateusz        Borsuk                147.97 -  316: 529   98
   11     5 Sławomir       Piotrowski            137.38 +  373: 350  187
   12     3 Stanisław      Rydzik                148.23 +  409: 334  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 12 158.33




	Jolanta Chłopińska 129.55 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Józef          Wietecki              107.76 -  329: 341   58
    2    20 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 +  407: 395  182
    3    18 Karolina       Mak                   100.00 +  447: 229  150
    4     8 Maciej         Grąbczewski           135.20 +  464: 318  185
    5     7 Łukasz         Tuszyński             140.88 -  331: 405   91
    6    11 Anna           Arana                 108.05 +  436: 377  158
    7     7 Paweł          Wdziękoński           109.42 +  413: 346  159
    8     3 Stanisław      Rydzik                148.23 +  430: 375  198
    9     2 Alicja         Grąbczewska           130.63 +  381: 277  181
   10     3 Krzysztof      Sporczyk              128.90 -  358: 422   79
   11     4 Grzegorz       Łukasik               137.62 +  443: 370  188
   12     1 Kazimierz      Merklejn              148.52 -  413: 448   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Magdalena Kupczyńska 129.41 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jacek          Nowak                 104.85 -  358: 416   55
    2    16 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 -  296: 364   78
    3    22 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 -  220: 461   82
    4    27 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  458: 289  150
    5    23 Grzegorz       Lipko                 100.00 +  338: 243  150
    6    16 Marek          Herzig                137.47 -  331: 467   87
    7    21 Maciej         Bukowski              119.03 -  360: 417   69
    8    23 Karolina       Mak                   100.00 +  399: 327  150
    9    23 Iwona          Wieluńska             100.00 +  364: 299  150
   10    15 Andrzej        Bednaruk              110.64 +  499: 334  161
   11    12 Agata          Kuć                   126.98 +  374: 320  177
   12     9 Dariusz        Kuć                   133.77 -  312: 382   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Krzysztof Sporczyk 128.90 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Arana                 108.05 +  380: 309  158
    2     5 Zbigniew       Wietecki              125.77 +  419: 418  176
    3     5 Sławomir       Piotrowski            137.38 -  320: 390   87
    4    10 Agata          Kuć                   126.98 +  439: 359  177
    5     8 Lucyna         Śniadach              112.94 +  408: 283  163
    6     2 Dariusz        Kuć                   133.77 +  356: 351  184
    7     3 Małgorzata     Szmuksta              118.56 +  368: 344  169
    8     1 Alicja         Grąbczewska           130.63 +  393: 391  181
    9     1 Kazimierz      Merklejn              148.52 -  339: 348   99
   10     3 Jolanta        Chłopińska            129.55 +  422: 358  180
   11     2 Mateusz        Borsuk                147.97 -  309: 365   98
   12     4 Maciej         Perzyński             131.86 -  433: 445   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Monika Gawron-Cieślik 127.88 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Przyszlak             110.91 -  270: 380   61
    2    16 Magdalena      Kupczyńska            129.41 +  364: 296  179
    3    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  439: 250  150
    4     9 Grzegorz       Łukasik               137.62 -  313: 452   88
    5    16 Marta          Świątkowska           119.29 +  454: 347  169
    6    13 Natalia        Woźniak               126.87 +  366: 316  177
    7    10 Maciej         Perzyński             131.86 -  290: 384   82
    8    12 Sławomir       Piotrowski            137.38 -  333: 398   87
    9    17 Jacek          Nowak                 104.85 +  406: 355  155
   10    13 Dorota         Kuć                   120.07 +  339: 324  170
   11     7 Dariusz        Kuć                   133.77 +  421: 386  184
   12     5 Maciej         Grąbczewski           135.20 -  276: 492   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Ireneusz Moralewicz 127.76 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Wdziękoński           109.42 -  322: 391   59
    2    21 Agata          Kuć                   126.98 -  313: 418   77
    3    25 Marta          Świątkowska           119.29 -  364: 459   69
    4    26 Bożena         Ciborowska-Lipko      100.00 +  443: 223  150
    5    21 Maria          Krzyżanowska          119.17 -  330: 383   69
    6    15 Maciej         Perzyński             131.86 -  297: 511   82
    7    25 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  377: 233  150
    8    22 Maciej         Bukowski              119.03 -  352: 446   69
    9    28 PAUZA
   10    26 Grzegorz       Lipko                 100.00 +  398: 240  150
   11    24 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  482: 255  150
   12    18 Dorota         Kuć                   120.07 +  425: 352  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 11 108.64




	Agata Kuć 126.98 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Lucyna         Śniadach              112.94 -  328: 371   63
    2    21 Ireneusz       Moralewicz            127.76 +  418: 313  178
    3    17 Maciej         Labe                  100.00 +  398: 373  150
    4    10 Krzysztof      Sporczyk              128.90 -  359: 439   79
    5    14 Andrzej        Bednaruk              110.64 +  438: 358  161
    6    10 Irena          Sołdan                134.49 -  313: 415   84
    7    15 Monika         Siemaszko             115.60 -  353: 415   66
    8    18 Wojciech       Gołęcki               106.73 +  446: 317  157
    9    11 Maria          Krzyżanowska          119.17 +  379: 304  169
   10    10 Maciej         Grąbczewski           135.20 -  323: 485   85
   11    12 Magdalena      Kupczyńska            129.41 -  320: 374   79
   12    16 Diana          Pietrzykowska         112.17 +  418: 298  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Natalia Woźniak 126.87 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Bednaruk              110.64 -  354: 369   61
    2    17 Maciej         Bukowski              119.03 +  372: 340  169
    3    12 Stanisław      Rydzik                148.23 +  357: 336  198
    4    13 Anna           Arana                 108.05 +  428: 359  158
    5     5 Małgorzata     Szmuksta              118.56 -  306: 467   69
    6    13 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 -  316: 366   78
    7    18 Maria          Krzyżanowska          119.17 +  404: 281  169
    8     8 Łukasz         Tuszyński             140.88 -  354: 368   91
    9    12 Marta          Świątkowska           119.29 +  411: 334  169
   10    19 Michał         Dreczka               100.00 -  340: 393   50
   11    21 Bożena         Ciborowska-Lipko      100.00 +  493: 211  150
   12    13 Łukasz         Przyszlak             110.91 +  376: 352  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Zbigniew Wietecki 125.77 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Diana          Pietrzykowska         112.17 +  457: 389  162
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              128.90 -  418: 419   79
    3    10 Andrzej        Bednaruk              110.64 +  381: 308  161
    4     6 Ryszard        Pliszka               100.00 +  436: 294  150
    5     3 Mateusz        Borsuk                147.97 -  310: 374   98
    6     9 Dorota         Kuć                   120.07 +  352: 279  170
    7     9 Grzegorz       Koczkodon             133.30 +  375: 343  183
    8     6 Małgorzata     Szmuksta              118.56 -  418: 420   69
    9    10 Grzegorz       Łukasik               137.62 -  356: 462   88
   10    11 Paweł          Wdziękoński           109.42 +  328: 300  159
   11    10 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 -  346: 425   82
   12    12 Maria          Krzyżanowska          119.17 +  400: 265  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Walenty Siemaszko 121.01 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mieczysław     Pastuszak             113.27 +  397: 354  163
    2     4 Dorota         Kuć                   120.07 -  353: 405   70
    3    15 Marek          Herzig                137.47 +  363: 295  187
    4    11 Paweł          Wdziękoński           109.42 -  343: 375   59
    5    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  459: 241  150
    6     8 Łukasz         Tuszyński             140.88 +  360: 332  191
    7     8 Irena          Sołdan                134.49 -  295: 473   84
    8     9 Maciej         Perzyński             131.86 -  365: 414   82
    9    13 Maciej         Bukowski              119.03 +  371: 348  169
   10    14 Lucyna         Śniadach              112.94 +  390: 336  163
   11    11 Grzegorz       Koczkodon             133.30 +  419: 341  183
   12     6 Rafał          Lenartowski           154.14 +  417: 343  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Dorota Kuć 120.07 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Monika         Siemaszko             115.60 +  469: 414  166
    2     4 Walenty        Siemaszko             121.01 +  405: 353  171
    3     3 Maciej         Grąbczewski           135.20 +  419: 358  185
    4     3 Alicja         Grąbczewska           130.63 -  388: 429   81
    5     4 Paweł          Wdziękoński           109.42 -  272: 345   59
    6     9 Zbigniew       Wietecki              125.77 -  279: 352   76
    7    14 Maciej         Labe                  100.00 +  420: 364  150
    8    13 Łukasz         Przyszlak             110.91 +  371: 354  161
    9     5 Rafał          Lenartowski           154.14 -  311: 346  104
   10    13 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 -  324: 339   78
   11    14 Andrzej        Bednaruk              110.64 -  307: 516   61
   12    18 Ireneusz       Moralewicz            127.76 -  352: 425   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Marta Świątkowska 119.29 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maria          Krzyżanowska          119.17 -  284: 399   69
    2    18 Mieczysław     Pastuszak             113.27 -  306: 320   63
    3    25 Ireneusz       Moralewicz            127.76 +  459: 364  178
    4    21 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  424: 280  150
    5    16 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 -  347: 454   78
    6    17 Monika         Siemaszko             115.60 +  400: 257  166
    7    17 Łukasz         Przyszlak             110.91 -  358: 372   61
    8    19 Michał         Dreczka               100.00 +  453: 392  150
    9    12 Natalia        Woźniak               126.87 -  334: 411   77
   10     9 Łukasz         Tuszyński             140.88 -  355: 436   91
   11     6 Stanisław      Rydzik                148.23 -  383: 400   98
   12    17 Jacek          Nowak                 104.85 -  346: 354   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Maria Krzyżanowska 119.17 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marta          Świątkowska           119.29 +  399: 284  169
    2    11 Małgorzata     Szmuksta              118.56 -  271: 472   69
    3    20 Mieczysław     Pastuszak             113.27 -  335: 369   63
    4    17 Monika         Siemaszko             115.60 -  351: 372   66
    5    21 Ireneusz       Moralewicz            127.76 +  383: 330  178
    6    22 Michał         Dreczka               100.00 +  336: 324  150
    7    18 Natalia        Woźniak               126.87 -  281: 404   77
    8    16 Maciej         Labe                  100.00 +  406: 312  150
    9    11 Agata          Kuć                   126.98 -  304: 379   77
   10    20 Jacek          Nowak                 104.85 +  419: 311  155
   11    17 Lucyna         Śniadach              112.94 +  371: 361  163
   12    12 Zbigniew       Wietecki              125.77 -  265: 400   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Maciej Bukowski 119.03 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Małgorzata     Szmuksta              118.56 -  278: 392   69
    2    17 Natalia        Woźniak               126.87 -  340: 372   77
    3    23 Monika         Siemaszko             115.60 -  302: 477   66
    4    25 Diana          Pietrzykowska         112.17 -  375: 398   62
    5    27 Bożena         Ciborowska-Lipko      100.00 +  304: 300  150
    6    25 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  475: 255  150
    7    21 Magdalena      Kupczyńska            129.41 +  417: 360  179
    8    22 Ireneusz       Moralewicz            127.76 +  446: 352  178
    9    13 Walenty        Siemaszko             121.01 -  348: 371   71
   10    17 Ryszard        Pliszka               100.00 +  394: 304  150
   11    13 Michał         Dreczka               100.00 +  423: 306  150
   12    14 Grzegorz       Koczkodon             133.30 +  356: 345  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Małgorzata Szmuksta 118.56 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Bukowski              119.03 +  392: 278  169
    2    11 Maria          Krzyżanowska          119.17 +  472: 271  169
    3     4 Irena          Sołdan                134.49 -  391: 433   84
    4     7 Mieczysław     Pastuszak             113.27 +  418: 356  163
    5     5 Natalia        Woźniak               126.87 +  467: 306  177
    6     3 Sławomir       Piotrowski            137.38 +  352: 324  187
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              128.90 -  344: 368   79
    8     6 Zbigniew       Wietecki              125.77 +  420: 418  176
    9     3 Mateusz        Borsuk                147.97 -  328: 420   98
   10     6 Grzegorz       Łukasik               137.62 -  332: 411   88
   11     9 Maciej         Perzyński             131.86 -  282: 420   82
   12    11 Paweł          Wdziękoński           109.42 -  309: 342   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Monika Siemaszko 115.60 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dorota         Kuć                   120.07 -  414: 469   70
    2    14 Lucyna         Śniadach              112.94 -  287: 358   63
    3    23 Maciej         Bukowski              119.03 +  477: 302  169
    4    17 Maria          Krzyżanowska          119.17 +  372: 351  169
    5    13 Anna           Arana                 108.05 -  342: 402   58
    6    17 Marta          Świątkowska           119.29 -  257: 400   69
    7    15 Agata          Kuć                   126.98 +  415: 353  177
    8    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  273: 365   50
    9    22 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  365: 333  150
   10    16 Diana          Pietrzykowska         112.17 +  401: 355  162
   11    15 Mieczysław     Pastuszak             113.27 +  458: 394  163
   12    10 Łukasz         Tuszyński             140.88 -  307: 500   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Mieczysław Pastuszak 113.27 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Walenty        Siemaszko             121.01 -  354: 397   71
    2    18 Marta          Świątkowska           119.29 +  320: 306  169
    3    20 Maria          Krzyżanowska          119.17 +  369: 335  169
    4     7 Małgorzata     Szmuksta              118.56 -  356: 418   69
    5    15 Maciej         Labe                  100.00 +  358: 342  150
    6     6 Rafał          Lenartowski           154.14 -  349: 427  104
    7    19 Ryszard        Pliszka               100.00 +  401: 341  150
    8    11 Maciej         Grąbczewski           135.20 -  393: 397   85
    9    15 Józef          Wietecki              107.76 +  355: 302  158
   10     8 Dariusz        Kuć                   133.77 -  323: 406   84
   11    15 Monika         Siemaszko             115.60 -  394: 458   66
   12    15 Andrzej        Bednaruk              110.64 -  388: 401   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Lucyna Śniadach 112.94 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agata          Kuć                   126.98 +  371: 328  177
    2    14 Monika         Siemaszko             115.60 +  358: 287  166
    3     6 Alicja         Grąbczewska           130.63 -  357: 405   81
    4    14 Józef          Wietecki              107.76 +  419: 344  158
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              128.90 -  283: 408   79
    6    14 Łukasz         Przyszlak             110.91 +  419: 334  161
    7     6 Dariusz        Kuć                   133.77 -  319: 435   84
    8    10 Marek          Herzig                137.47 -  363: 488   87
    9    16 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  336: 312  150
   10    14 Walenty        Siemaszko             121.01 -  336: 390   71
   11    17 Maria          Krzyżanowska          119.17 -  361: 371   69
   12    19 Ryszard        Pliszka               100.00 +  435: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Diana Pietrzykowska 112.17 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zbigniew       Wietecki              125.77 -  389: 457   76
    2    15 Anna           Arana                 108.05 -  350: 407   58
    3    14 Grzegorz       Łukasik               137.62 -  342: 361   88
    4    25 Maciej         Bukowski              119.03 +  398: 375  169
    5    20 Karolina       Mak                   100.00 +  391: 310  150
    6    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  418: 264  150
    7    11 Maciej         Grąbczewski           135.20 -  355: 361   85
    8    15 Beata          Kiżewska              100.00 -  265: 366   50
    9    21 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  436: 243  150
   10    16 Monika         Siemaszko             115.60 -  355: 401   66
   11    19 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  358: 339  150
   12    16 Agata          Kuć                   126.98 -  298: 418   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Łukasz Przyszlak 110.91 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 +  380: 270  178
    2    13 Andrzej        Bednaruk              110.64 +  371: 329  161
    3     1 Dariusz        Kuć                   133.77 -  347: 393   84
    4    12 Jacek          Nowak                 104.85 +  338: 316  155
    5     9 Grzegorz       Koczkodon             133.30 -  267: 381   83
    6    14 Lucyna         Śniadach              112.94 -  334: 419   63
    7    17 Marta          Świątkowska           119.29 +  372: 358  169
    8    13 Dorota         Kuć                   120.07 -  354: 371   70
    9    18 Beata          Kiżewska              100.00 +  425: 305  150
   10    12 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 -  321: 376   82
   11    16 Anna           Arana                 108.05 +  529: 250  158
   12    13 Natalia        Woźniak               126.87 -  352: 376   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Andrzej Bednaruk 110.64 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Natalia        Woźniak               126.87 +  369: 354  177
    2    13 Łukasz         Przyszlak             110.91 -  329: 371   61
    3    10 Zbigniew       Wietecki              125.77 -  308: 381   76
    4    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  468: 227  150
    5    14 Agata          Kuć                   126.98 -  358: 438   77
    6    20 Maciej         Labe                  100.00 -  274: 451   50
    7    20 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  523: 273  150
    8    17 Józef          Wietecki              107.76 -  329: 358   58
    9    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  409: 314  150
   10    15 Magdalena      Kupczyńska            129.41 -  334: 499   79
   11    14 Dorota         Kuć                   120.07 +  516: 307  170
   12    15 Mieczysław     Pastuszak             113.27 +  401: 388  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Paweł Wdziękoński 109.42 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ireneusz       Moralewicz            127.76 +  391: 322  178
    2    12 Józef          Wietecki              107.76 -  281: 394   58
    3     9 Maciej         Perzyński             131.86 +  361: 347  182
    4    11 Walenty        Siemaszko             121.01 +  375: 343  171
    5     4 Dorota         Kuć                   120.07 +  345: 272  170
    6     4 Mateusz        Borsuk                147.97 -  379: 413   98
    7     7 Jolanta        Chłopińska            129.55 -  346: 413   80
    8    14 Grzegorz       Koczkodon             133.30 -  320: 339   83
    9    14 Anna           Arana                 108.05 +  346: 292  158
   10    11 Zbigniew       Wietecki              125.77 -  300: 328   76
   11    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  312: 261  150
   12    11 Małgorzata     Szmuksta              118.56 +  342: 309  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Anna Arana 108.05 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Sporczyk              128.90 -  309: 380   79
    2    15 Diana          Pietrzykowska         112.17 +  407: 350  162
    3    19 Tadeusz        Kondej                100.00 +  378: 291  150
    4    13 Natalia        Woźniak               126.87 -  359: 428   77
    5    13 Monika         Siemaszko             115.60 +  402: 342  166
    6    11 Jolanta        Chłopińska            129.55 -  377: 436   80
    7    16 Beata          Kiżewska              100.00 +  363: 310  150
    8     7 Rafał          Lenartowski           154.14 -  339: 367  104
    9    14 Paweł          Wdziękoński           109.42 -  292: 346   59
   10    18 Józef          Wietecki              107.76 +  355: 346  158
   11    16 Łukasz         Przyszlak             110.91 -  250: 529   61
   12    20 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  409: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Józef Wietecki 107.76 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jolanta        Chłopińska            129.55 +  341: 329  180
    2    12 Paweł          Wdziękoński           109.42 +  394: 281  159
    3     7 Grzegorz       Koczkodon             133.30 -  261: 413   83
    4    14 Lucyna         Śniadach              112.94 -  344: 419   63
    5    19 Ryszard        Pliszka               100.00 -  371: 394   50
    6    21 Jacek          Nowak                 104.85 +  361: 295  155
    7    13 Marek          Herzig                137.47 -  265: 417   87
    8    17 Andrzej        Bednaruk              110.64 +  358: 329  161
    9    15 Mieczysław     Pastuszak             113.27 -  302: 355   63
   10    18 Anna           Arana                 108.05 -  346: 355   58
   11    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  377: 324  150
   12    21 Michał         Dreczka               100.00 +  385: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Wojciech Gołęcki 106.73 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    23 Bożena         Ciborowska-Lipko      100.00 +  420: 257  150
    3    13 Rafał          Lenartowski           154.14 -  320: 496  104
    4    19 Maciej         Labe                  100.00 -  287: 362   50
    5    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  442: 317  150
    6    18 Maciej         Grąbczewski           135.20 -  181: 604   85
    7    23 Iwona          Wieluńska             100.00 +  311: 238  150
    8    18 Agata          Kuć                   126.98 -  317: 446   77
    9    24 Michał         Dreczka               100.00 -  305: 421   50
   10    24 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  326: 365   50
   11    28 PAUZA
   12    25 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  339: 162  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  / 10 101.60




	Jacek Nowak 104.85 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Magdalena      Kupczyńska            129.41 +  416: 358  179
    2    10 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  373: 287  150
    3     2 Kazimierz      Merklejn              148.52 -  284: 408   99
    4    12 Łukasz         Przyszlak             110.91 -  316: 338   61
    5    18 Beata          Kiżewska              100.00 -  372: 445   50
    6    21 Józef          Wietecki              107.76 -  295: 361   58
    7    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  451: 308  150
    8    21 Ryszard        Pliszka               100.00 +  325: 265  150
    9    17 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 -  355: 406   78
   10    20 Maria          Krzyżanowska          119.17 -  311: 419   69
   11    20 Maciej         Labe                  100.00 +  486: 264  150
   12    17 Marta          Świątkowska           119.29 +  354: 346  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Bożena Ciborowska-Lipko 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Alicja         Grąbczewska           130.63 -  243: 385   81
    2    23 Wojciech       Gołęcki               106.73 -  257: 420   57
    3    27 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  289: 300   50
    4    26 Ireneusz       Moralewicz            127.76 -  223: 443   78
    5    27 Maciej         Bukowski              119.03 -  300: 304   69
    6    28 PAUZA
    7    26 Tadeusz        Kondej                100.00 -  251: 337   50
    8    27 Grzegorz       Lipko                 100.00 +  313: 243  150
    9    27 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  331: 170  150
   10    25 Karolina       Mak                   100.00 +  269: 236  150
   11    21 Natalia        Woźniak               126.87 -  211: 493   77
   12    23 Iwona          Wieluńska             100.00 -  203: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     962  / 11  87.45




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 +  350: 323  182
    2    10 Jacek          Nowak                 104.85 -  287: 373   55
    3    21 Monika         Gawron-Cieślik        127.88 -  250: 439   78
    4    24 Michał         Dreczka               100.00 +  347: 245  150
    5    17 Walenty        Siemaszko             121.01 -  241: 459   71
    6    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  473: 190  150
    7    12 Łukasz         Tuszyński             140.88 -  278: 497   91
    8    20 Monika         Siemaszko             115.60 +  365: 273  166
    9    16 Lucyna         Śniadach              112.94 -  312: 336   63
   10    21 Beata          Kiżewska              100.00 +  383: 325  150
   11    18 Paweł          Wdziękoński           109.42 -  261: 312   59
   12    20 Anna           Arana                 108.05 -  244: 409   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Michał Dreczka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Perzyński             131.86 -  331: 417   82
    2    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  320: 289  150
    3     8 Mateusz        Borsuk                147.97 -  274: 418   98
    4    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  245: 347   50
    5    24 Iwona          Wieluńska             100.00 +  398: 287  150
    6    22 Maria          Krzyżanowska          119.17 -  324: 336   69
    7    24 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  362: 259  150
    8    19 Marta          Świątkowska           119.29 -  392: 453   69
    9    24 Wojciech       Gołęcki               106.73 +  421: 305  157
   10    19 Natalia        Woźniak               126.87 +  393: 340  177
   11    13 Maciej         Bukowski              119.03 -  306: 423   69
   12    21 Józef          Wietecki              107.76 -  310: 385   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Elżbieta Fitał 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Kuć                   133.77 -  262: 510   84
    2    26 Ryszard        Pliszka               100.00 -  248: 346   50
    3    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  205: 423   50
    4    27 Magdalena      Kupczyńska            129.41 -  289: 458   79
    5    28 PAUZA
    6    27 Grzegorz       Lipko                 100.00 +  275: 220  150
    7    25 Ireneusz       Moralewicz            127.76 -  233: 377   78
    8    25 Iwona          Wieluńska             100.00 -  143: 474   50
    9    26 Tadeusz        Kondej                100.00 -  219: 367   50
   10    27 Milena         Kuźniewicz            100.00 -  240: 407   50
   11    26 Karolina       Mak                   100.00 -  268: 302   50
   12    27 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  289: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  / 11  67.36




	Beata Kiżewska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             133.30 -  326: 353   83
    2    22 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  334: 327  150
    3    11 Łukasz         Tuszyński             140.88 -  290: 494   91
    4    23 Karolina       Mak                   100.00 +  421: 283  150
    5    18 Jacek          Nowak                 104.85 +  445: 372  155
    6     7 Stanisław      Rydzik                148.23 -  308: 408   98
    7    16 Anna           Arana                 108.05 -  310: 363   58
    8    15 Diana          Pietrzykowska         112.17 +  366: 265  162
    9    18 Łukasz         Przyszlak             110.91 -  305: 425   61
   10    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  325: 383   50
   11    22 Ryszard        Pliszka               100.00 -  291: 363   50
   12    24 Tadeusz        Kondej                100.00 +  323: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Tadeusz Kondej 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                134.49 -  213: 419   84
    2    28 PAUZA
    3    19 Anna           Arana                 108.05 -  291: 378   58
    4    22 Andrzej        Bednaruk              110.64 -  227: 468   61
    5    22 Wojciech       Gołęcki               106.73 -  317: 442   57
    6    24 Iwona          Wieluńska             100.00 -  275: 365   50
    7    26 Bożena         Ciborowska-Lipko      100.00 +  337: 251  150
    8    24 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  280: 350   50
    9    26 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  367: 219  150
   10    22 Maciej         Labe                  100.00 -  300: 389   50
   11    27 Milena         Kuźniewicz            100.00 -  300: 302   50
   12    24 Beata          Kiżewska              100.00 -  293: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     810  / 11  73.64




	Milena Kuźniewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Grąbczewski           135.20 -  226: 420   85
    2    25 Iwona          Wieluńska             100.00 -  218: 458   50
    3    28 PAUZA
    4    21 Marta          Świątkowska           119.29 -  280: 424   69
    5    26 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  216: 333   50
    6    25 Maciej         Bukowski              119.03 -  255: 475   69
    7    27 Grzegorz       Lipko                 100.00 +  352: 209  150
    8    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  181: 392   50
    9    27 Bożena         Ciborowska-Lipko      100.00 -  170: 331   50
   10    27 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  407: 240  150
   11    27 Tadeusz        Kondej                100.00 +  302: 300  150
   12    25 Wojciech       Gołęcki               106.73 -  162: 339   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     930  / 11  84.55




	Maciej Labe 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Łukasik               137.62 -  316: 422   88
    2    24 Grzegorz       Lipko                 100.00 +  429: 212  150
    3    17 Agata          Kuć                   126.98 -  373: 398   77
    4    19 Wojciech       Gołęcki               106.73 +  362: 287  157
    5    15 Mieczysław     Pastuszak             113.27 -  342: 358   63
    6    20 Andrzej        Bednaruk              110.64 +  451: 274  161
    7    14 Dorota         Kuć                   120.07 -  364: 420   70
    8    16 Maria          Krzyżanowska          119.17 -  312: 406   69
    9    20 Ryszard        Pliszka               100.00 -  327: 351   50
   10    22 Tadeusz        Kondej                100.00 +  389: 300  150
   11    20 Jacek          Nowak                 104.85 -  264: 486   55
   12    22 Karolina       Mak                   100.00 +  391: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Grzegorz Lipko 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Herzig                137.47 -  244: 431   87
    2    24 Maciej         Labe                  100.00 -  212: 429   50
    3    24 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  217: 329   50
    4    28 PAUZA
    5    23 Magdalena      Kupczyńska            129.41 -  243: 338   79
    6    27 Elżbieta       Fitał                 100.00 -  220: 275   50
    7    27 Milena         Kuźniewicz            100.00 -  209: 352   50
    8    27 Bożena         Ciborowska-Lipko      100.00 -  243: 313   50
    9    25 Karolina       Mak                   100.00 -  243: 366   50
   10    26 Ireneusz       Moralewicz            127.76 -  240: 398   78
   11    25 Iwona          Wieluńska             100.00 -  154: 491   50
   12    26 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  222: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  / 11  58.55




	Karolina Mak 100.00 Żerniki Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Piotrowski            137.38 -  257: 427   87
    2    27 Patrycja       Matulewicz            100.00 +  350: 240  150
    3    18 Jolanta        Chłopińska            129.55 -  229: 447   80
    4    23 Beata          Kiżewska              100.00 -  283: 421   50
    5    20 Diana          Pietrzykowska         112.17 -  310: 391   62
    6    26 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  337: 370   50
    7    28 PAUZA
    8    23 Magdalena      Kupczyńska            129.41 -  327: 399   79
    9    25 Grzegorz       Lipko                 100.00 +  366: 243  150
   10    25 Bożena         Ciborowska-Lipko      100.00 -  236: 269   50
   11    26 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  302: 268  150
   12    22 Maciej         Labe                  100.00 -  318: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  / 11  87.09




	Patrycja Matulewicz 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Tuszyński             140.88 -  245: 516   91
    2    27 Karolina       Mak                   100.00 -  240: 350   50
    3    27 Bożena         Ciborowska-Lipko      100.00 +  300: 289  150
    4    18 Stanisław      Rydzik                148.23 -  199: 449   98
    5    26 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  333: 216  150
    6    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  190: 473   50
    7    24 Michał         Dreczka               100.00 -  259: 362   50
    8    28 PAUZA
    9    21 Diana          Pietrzykowska         112.17 -  243: 436   62
   10    23 Iwona          Wieluńska             100.00 +  391: 389  150
   11    24 Ireneusz       Moralewicz            127.76 -  255: 482   78
   12    27 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  338: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 11  98.09




	Ryszard Pliszka 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Borsuk                147.97 -  241: 505   98
    2    26 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  346: 248  150
    3    16 Iwona          Wieluńska             100.00 +  278: 276  150
    4     6 Zbigniew       Wietecki              125.77 -  294: 436   76
    5    19 Józef          Wietecki              107.76 +  394: 371  158
    6    12 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 -  269: 385   82
    7    19 Mieczysław     Pastuszak             113.27 -  341: 401   63
    8    21 Jacek          Nowak                 104.85 -  265: 325   55
    9    20 Maciej         Labe                  100.00 +  351: 327  150
   10    17 Maciej         Bukowski              119.03 -  304: 394   69
   11    22 Beata          Kiżewska              100.00 +  363: 291  150
   12    19 Lucyna         Śniadach              112.94 -  284: 435   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Jadwiga Szczurowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              148.52 -  313: 419   99
    2    22 Beata          Kiżewska              100.00 -  327: 334   50
    3    24 Grzegorz       Lipko                 100.00 +  329: 217  150
    4    16 Andrzej        Kwiatkowski           131.90 -  342: 396   82
    5    25 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  274: 284   50
    6    26 Karolina       Mak                   100.00 +  370: 337  150
    7    20 Andrzej        Bednaruk              110.64 -  273: 523   61
    8    24 Tadeusz        Kondej                100.00 +  350: 280  150
    9    22 Monika         Siemaszko             115.60 -  333: 365   66
   10    24 Wojciech       Gołęcki               106.73 +  365: 326  157
   11    19 Diana          Pietrzykowska         112.17 -  339: 358   62
   12    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 11  97.91




	Iwona Wieluńska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                148.23 -  308: 496   98
    2    25 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  458: 218  150
    3    16 Ryszard        Pliszka               100.00 -  276: 278   50
    4    20 Marek          Herzig                137.47 -  290: 492   87
    5    24 Michał         Dreczka               100.00 -  287: 398   50
    6    24 Tadeusz        Kondej                100.00 +  365: 275  150
    7    23 Wojciech       Gołęcki               106.73 -  238: 311   57
    8    25 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  474: 143  150
    9    23 Magdalena      Kupczyńska            129.41 -  299: 364   79
   10    23 Patrycja       Matulewicz            100.00 -  389: 391   50
   11    25 Grzegorz       Lipko                 100.00 +  491: 154  150
   12    23 Bożena         Ciborowska-Lipko      100.00 +  420: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           154.14 -  270: 435  104
    2    19 Michał         Dreczka               100.00 -  289: 320   50
    3    26 Elżbieta       Fitał                 100.00 +  423: 205  150
    4    15 Maciej         Perzyński             131.86 -  212: 429   82
    5    25 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  284: 274  150
    6    19 Diana          Pietrzykowska         112.17 -  264: 418   62
    7    22 Jacek          Nowak                 104.85 -  308: 451   55
    8    26 Milena         Kuźniewicz            100.00 +  392: 181  150
    9    19 Andrzej        Bednaruk              110.64 -  314: 409   61
   10    28 PAUZA
   11    23 Józef          Wietecki              107.76 -  324: 377   58
   12    26 Grzegorz       Lipko                 100.00 +  392: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  / 11  97.45


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Wiśniewska           - Rafał          Lenartowski           270: 435
   2 Kazimierz      Merklejn             - Jadwiga        Szczurowska           419: 313
   3 Iwona          Wieluńska            - Stanisław      Rydzik                308: 496
   4 Mateusz        Borsuk               - Ryszard        Pliszka               505: 241
   5 Patrycja       Matulewicz           - Łukasz         Tuszyński             245: 516
   6 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Labe                  422: 316
   7 Grzegorz       Lipko                - Marek          Herzig                244: 431
   8 Sławomir       Piotrowski           - Karolina       Mak                   427: 257
   9 Milena         Kuźniewicz           - Maciej         Grąbczewski           226: 420
  10 Irena          Sołdan               - Tadeusz        Kondej                419: 213
  11 Elżbieta       Fitał                - Dariusz        Kuć                   262: 510
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Beata          Kiżewska              353: 326
  13 Krystyna       Czajkowska           - Andrzej        Kwiatkowski           350: 323
  14 Maciej         Perzyński            - Michał         Dreczka               417: 331
  15 Bożena         Ciborowska-Lipko     - Alicja         Grąbczewska           243: 385
  16 Jolanta        Chłopińska           - Józef          Wietecki              329: 341
  17 Jacek          Nowak                - Magdalena      Kupczyńska            416: 358
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Arana                 380: 309
  19 Łukasz         Przyszlak            - Monika         Gawron-Cieślik        380: 270
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Wdziękoński           322: 391
  21 Lucyna         Śniadach             - Agata          Kuć                   371: 328
  22 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Bednaruk              354: 369
  23 Diana          Pietrzykowska        - Zbigniew       Wietecki              389: 457
  24 Walenty        Siemaszko            - Mieczysław     Pastuszak             397: 354
  25 Monika         Siemaszko            - Dorota         Kuć                   414: 469
  26 Maria          Krzyżanowska         - Marta          Świątkowska           399: 284
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Bukowski              392: 278


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                350: 435
   2 Dariusz        Kuć                  - Stanisław      Rydzik                490: 343
   3 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Koczkodon             385: 402
   4 Dorota         Kuć                  - Walenty        Siemaszko             405: 353
   5 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              418: 419
   6 Alicja         Grąbczewska          - Rafał          Lenartowski           420: 359
   7 Marek          Herzig               - Sławomir       Piotrowski            344: 417
   8 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Łukasik               438: 365
   9 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Perzyński             497: 459
  10 Jacek          Nowak                - Krystyna       Czajkowska            373: 287
  11 Maria          Krzyżanowska         - Małgorzata     Szmuksta              271: 472
  12 Paweł          Wdziękoński          - Józef          Wietecki              281: 394
  13 Andrzej        Bednaruk             - Łukasz         Przyszlak             329: 371
  14 Lucyna         Śniadach             - Monika         Siemaszko             358: 287
  15 Anna           Arana                - Diana          Pietrzykowska         407: 350
  16 Magdalena      Kupczyńska           - Monika         Gawron-Cieślik        296: 364
  17 Maciej         Bukowski             - Natalia        Woźniak               340: 372
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Marta          Świątkowska           320: 306
  19 Michał         Dreczka              - Barbara        Wiśniewska            320: 289
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Jolanta        Chłopińska            395: 407
  21 Agata          Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            418: 313
  22 Beata          Kiżewska             - Jadwiga        Szczurowska           334: 327
  23 Wojciech       Gołęcki              - Bożena         Ciborowska-Lipko      420: 257
  24 Maciej         Labe                 - Grzegorz       Lipko                 429: 212
  25 Iwona          Wieluńska            - Milena         Kuźniewicz            458: 218
  26 Ryszard        Pliszka              - Elżbieta       Fitał                 346: 248
  27 Karolina       Mak                  - Patrycja       Matulewicz            350: 240
  28 Tadeusz        Kondej               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Przyszlak            - Dariusz        Kuć                   347: 393
   2 Jacek          Nowak                - Kazimierz      Merklejn              284: 408
   3 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Kuć                   358: 419
   4 Małgorzata     Szmuksta             - Irena          Sołdan                391: 433
   5 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Sporczyk              390: 320
   6 Alicja         Grąbczewska          - Lucyna         Śniadach              405: 357
   7 Józef          Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             261: 413
   8 Michał         Dreczka              - Mateusz        Borsuk                274: 418
   9 Maciej         Perzyński            - Paweł          Wdziękoński           347: 361
  10 Andrzej        Bednaruk             - Zbigniew       Wietecki              308: 381
  11 Łukasz         Tuszyński            - Beata          Kiżewska              494: 290
  12 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Woźniak               336: 357
  13 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Gołęcki               496: 320
  14 Diana          Pietrzykowska        - Grzegorz       Łukasik               342: 361
  15 Walenty        Siemaszko            - Marek          Herzig                363: 295
  16 Ryszard        Pliszka              - Iwona          Wieluńska             278: 276
  17 Agata          Kuć                  - Maciej         Labe                  398: 373
  18 Jolanta        Chłopińska           - Karolina       Mak                   447: 229
  19 Tadeusz        Kondej               - Anna           Arana                 291: 378
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Maria          Krzyżanowska          369: 335
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Krystyna       Czajkowska            439: 250
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Magdalena      Kupczyńska            461: 220
  23 Monika         Siemaszko            - Maciej         Bukowski              477: 302
  24 Jadwiga        Szczurowska          - Grzegorz       Lipko                 329: 217
  25 Marta          Świątkowska          - Ireneusz       Moralewicz            459: 364
  26 Barbara        Wiśniewska           - Elżbieta       Fitał                 423: 205
  27 Bożena         Ciborowska-Lipko     - Patrycja       Matulewicz            289: 300
  28 Milena         Kuźniewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Dariusz        Kuć                   370: 410
   2 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             432: 358
   3 Dorota         Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           388: 429
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Piotrowski            329: 413
   5 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Borsuk                398: 413
   6 Zbigniew       Wietecki             - Ryszard        Pliszka               436: 294
   7 Małgorzata     Szmuksta             - Mieczysław     Pastuszak             418: 356
   8 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Grąbczewski           464: 318
   9 Grzegorz       Łukasik              - Monika         Gawron-Cieślik        452: 313
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Agata          Kuć                   439: 359
  11 Paweł          Wdziękoński          - Walenty        Siemaszko             375: 343
  12 Łukasz         Przyszlak            - Jacek          Nowak                 338: 316
  13 Natalia        Woźniak              - Anna           Arana                 428: 359
  14 Józef          Wietecki             - Lucyna         Śniadach              344: 419
  15 Barbara        Wiśniewska           - Maciej         Perzyński             212: 429
  16 Jadwiga        Szczurowska          - Andrzej        Kwiatkowski           342: 396
  17 Maria          Krzyżanowska         - Monika         Siemaszko             351: 372
  18 Patrycja       Matulewicz           - Stanisław      Rydzik                199: 449
  19 Maciej         Labe                 - Wojciech       Gołęcki               362: 287
  20 Marek          Herzig               - Iwona          Wieluńska             492: 290
  21 Marta          Świątkowska          - Milena         Kuźniewicz            424: 280
  22 Tadeusz        Kondej               - Andrzej        Bednaruk              227: 468
  23 Beata          Kiżewska             - Karolina       Mak                   421: 283
  24 Krystyna       Czajkowska           - Michał         Dreczka               347: 245
  25 Maciej         Bukowski             - Diana          Pietrzykowska         375: 398
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Bożena         Ciborowska-Lipko      443: 223
  27 Elżbieta       Fitał                - Magdalena      Kupczyńska            289: 458
  28 Grzegorz       Lipko                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           397: 447
   2 Sławomir       Piotrowski           - Kazimierz      Merklejn              365: 435
   3 Mateusz        Borsuk               - Zbigniew       Wietecki              374: 310
   4 Paweł          Wdziękoński          - Dorota         Kuć                   345: 272
   5 Natalia        Woźniak              - Małgorzata     Szmuksta              306: 467
   6 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Łukasik               321: 438
   7 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Chłopińska            405: 331
   8 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Sporczyk              283: 408
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Przyszlak             381: 267
  10 Maciej         Perzyński            - Rafał          Lenartowski           340: 476
  11 Stanisław      Rydzik               - Marek          Herzig                519: 413
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Grąbczewski           401: 357
  13 Anna           Arana                - Monika         Siemaszko             402: 342
  14 Agata          Kuć                  - Andrzej        Bednaruk              438: 358
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Labe                  358: 342
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Marta          Świątkowska           454: 347
  17 Walenty        Siemaszko            - Krystyna       Czajkowska            459: 241
  18 Beata          Kiżewska             - Jacek          Nowak                 445: 372
  19 Ryszard        Pliszka              - Józef          Wietecki              394: 371
  20 Karolina       Mak                  - Diana          Pietrzykowska         310: 391
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Maria          Krzyżanowska          330: 383
  22 Wojciech       Gołęcki              - Tadeusz        Kondej                442: 317
  23 Magdalena      Kupczyńska           - Grzegorz       Lipko                 338: 243
  24 Iwona          Wieluńska            - Michał         Dreczka               287: 398
  25 Jadwiga        Szczurowska          - Barbara        Wiśniewska            274: 284
  26 Milena         Kuźniewicz           - Patrycja       Matulewicz            216: 333
  27 Bożena         Ciborowska-Lipko     - Maciej         Bukowski              300: 304
  28 Elżbieta       Fitał                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Grąbczewska          - Kazimierz      Merklejn              448: 416
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kuć                   356: 351
   3 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Piotrowski            352: 324
   4 Mateusz        Borsuk               - Paweł          Wdziękoński           413: 379
   5 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Koczkodon             425: 402
   6 Rafał          Lenartowski          - Mieczysław     Pastuszak             427: 349
   7 Stanisław      Rydzik               - Beata          Kiżewska              408: 308
   8 Walenty        Siemaszko            - Łukasz         Tuszyński             360: 332
   9 Dorota         Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              279: 352
  10 Agata          Kuć                  - Irena          Sołdan                313: 415
  11 Anna           Arana                - Jolanta        Chłopińska            377: 436
  12 Ryszard        Pliszka              - Andrzej        Kwiatkowski           269: 385
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Natalia        Woźniak               366: 316
  14 Łukasz         Przyszlak            - Lucyna         Śniadach              334: 419
  15 Maciej         Perzyński            - Ireneusz       Moralewicz            511: 297
  16 Marek          Herzig               - Magdalena      Kupczyńska            467: 331
  17 Monika         Siemaszko            - Marta          Świątkowska           257: 400
  18 Maciej         Grąbczewski          - Wojciech       Gołęcki               604: 181
  19 Diana          Pietrzykowska        - Barbara        Wiśniewska            418: 264
  20 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Labe                  274: 451
  21 Józef          Wietecki             - Jacek          Nowak                 361: 295
  22 Michał         Dreczka              - Maria          Krzyżanowska          324: 336
  23 Patrycja       Matulewicz           - Krystyna       Czajkowska            190: 473
  24 Tadeusz        Kondej               - Iwona          Wieluńska             275: 365
  25 Maciej         Bukowski             - Milena         Kuźniewicz            475: 255
  26 Karolina       Mak                  - Jadwiga        Szczurowska           337: 370
  27 Grzegorz       Lipko                - Elżbieta       Fitał                 220: 275
  28 Bożena         Ciborowska-Lipko     - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Alicja         Grąbczewska           325: 421
   2 Kazimierz      Merklejn             - Mateusz        Borsuk                442: 382
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szmuksta              368: 344
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Lenartowski           388: 369
   5 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                349: 368
   6 Dariusz        Kuć                  - Lucyna         Śniadach              435: 319
   7 Jolanta        Chłopińska           - Paweł          Wdziękoński           413: 346
   8 Irena          Sołdan               - Walenty        Siemaszko             473: 295
   9 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Koczkodon             375: 343
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Perzyński             290: 384
  11 Maciej         Grąbczewski          - Diana          Pietrzykowska         361: 355
  12 Krystyna       Czajkowska           - Łukasz         Tuszyński             278: 497
  13 Józef          Wietecki             - Marek          Herzig                265: 417
  14 Maciej         Labe                 - Dorota         Kuć                   364: 420
  15 Monika         Siemaszko            - Agata          Kuć                   415: 353
  16 Beata          Kiżewska             - Anna           Arana                 310: 363
  17 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Przyszlak             358: 372
  18 Maria          Krzyżanowska         - Natalia        Woźniak               281: 404
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Ryszard        Pliszka               401: 341
  20 Jadwiga        Szczurowska          - Andrzej        Bednaruk              273: 523
  21 Magdalena      Kupczyńska           - Maciej         Bukowski              360: 417
  22 Jacek          Nowak                - Barbara        Wiśniewska            451: 308
  23 Wojciech       Gołęcki              - Iwona          Wieluńska             311: 238
  24 Michał         Dreczka              - Patrycja       Matulewicz            362: 259
  25 Elżbieta       Fitał                - Ireneusz       Moralewicz            233: 377
  26 Tadeusz        Kondej               - Bożena         Ciborowska-Lipko      337: 251
  27 Milena         Kuźniewicz           - Grzegorz       Lipko                 352: 209
  28 Karolina       Mak                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Grąbczewska          - Krzysztof      Sporczyk              391: 393
   2 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              330: 530
   3 Stanisław      Rydzik               - Jolanta        Chłopińska            375: 430
   4 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Łukasik               346: 343
   5 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           364: 338
   6 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Szmuksta              418: 420
   7 Anna           Arana                - Rafał          Lenartowski           339: 367
   8 Łukasz         Tuszyński            - Natalia        Woźniak               368: 354
   9 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Perzyński             365: 414
  10 Lucyna         Śniadach             - Marek          Herzig                363: 488
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Grąbczewski           393: 397
  12 Sławomir       Piotrowski           - Monika         Gawron-Cieślik        398: 333
  13 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             371: 354
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Wdziękoński           339: 320
  15 Diana          Pietrzykowska        - Beata          Kiżewska              265: 366
  16 Maciej         Labe                 - Maria          Krzyżanowska          312: 406
  17 Andrzej        Bednaruk             - Józef          Wietecki              329: 358
  18 Wojciech       Gołęcki              - Agata          Kuć                   317: 446
  19 Marta          Świątkowska          - Michał         Dreczka               453: 392
  20 Krystyna       Czajkowska           - Monika         Siemaszko             365: 273
  21 Ryszard        Pliszka              - Jacek          Nowak                 265: 325
  22 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Bukowski              352: 446
  23 Magdalena      Kupczyńska           - Karolina       Mak                   399: 327
  24 Jadwiga        Szczurowska          - Tadeusz        Kondej                350: 280
  25 Iwona          Wieluńska            - Elżbieta       Fitał                 474: 143
  26 Barbara        Wiśniewska           - Milena         Kuźniewicz            392: 181
  27 Grzegorz       Lipko                - Bożena         Ciborowska-Lipko      243: 313
  28 Patrycja       Matulewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              339: 348
   2 Jolanta        Chłopińska           - Alicja         Grąbczewska           381: 277
   3 Małgorzata     Szmuksta             - Mateusz        Borsuk                328: 420
   4 Marek          Herzig               - Irena          Sołdan                504: 331
   5 Rafał          Lenartowski          - Dorota         Kuć                   346: 311
   6 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Piotrowski            350: 375
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kuć                   439: 385
   8 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Kwiatkowski           419: 284
   9 Maciej         Grąbczewski          - Stanisław      Rydzik                368: 433
  10 Grzegorz       Łukasik              - Zbigniew       Wietecki              462: 356
  11 Agata          Kuć                  - Maria          Krzyżanowska          379: 304
  12 Natalia        Woźniak              - Marta          Świątkowska           411: 334
  13 Maciej         Bukowski             - Walenty        Siemaszko             348: 371
  14 Paweł          Wdziękoński          - Anna           Arana                 346: 292
  15 Józef          Wietecki             - Mieczysław     Pastuszak             302: 355
  16 Lucyna         Śniadach             - Krystyna       Czajkowska            336: 312
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Jacek          Nowak                 406: 355
  18 Łukasz         Przyszlak            - Beata          Kiżewska              425: 305
  19 Barbara        Wiśniewska           - Andrzej        Bednaruk              314: 409
  20 Maciej         Labe                 - Ryszard        Pliszka               327: 351
  21 Patrycja       Matulewicz           - Diana          Pietrzykowska         243: 436
  22 Monika         Siemaszko            - Jadwiga        Szczurowska           365: 333
  23 Iwona          Wieluńska            - Magdalena      Kupczyńska            299: 364
  24 Michał         Dreczka              - Wojciech       Gołęcki               421: 305
  25 Karolina       Mak                  - Grzegorz       Lipko                 366: 243
  26 Elżbieta       Fitał                - Tadeusz        Kondej                219: 367
  27 Bożena         Ciborowska-Lipko     - Milena         Kuźniewicz            331: 170
  28 Ireneusz       Moralewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Marek          Herzig                403: 478
   2 Alicja         Grąbczewska          - Mateusz        Borsuk                316: 529
   3 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Sporczyk              358: 422
   4 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           397: 453
   5 Sławomir       Piotrowski           - Maciej         Perzyński             437: 349
   6 Małgorzata     Szmuksta             - Grzegorz       Łukasik               332: 411
   7 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             541: 258
   8 Dariusz        Kuć                  - Mieczysław     Pastuszak             406: 323
   9 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Tuszyński             355: 436
  10 Agata          Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           323: 485
  11 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Wdziękoński           328: 300
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Przyszlak             376: 321
  13 Dorota         Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        324: 339
  14 Walenty        Siemaszko            - Lucyna         Śniadach              390: 336
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Andrzej        Bednaruk              499: 334
  16 Diana          Pietrzykowska        - Monika         Siemaszko             355: 401
  17 Maciej         Bukowski             - Ryszard        Pliszka               394: 304
  18 Anna           Arana                - Józef          Wietecki              355: 346
  19 Natalia        Woźniak              - Michał         Dreczka               340: 393
  20 Jacek          Nowak                - Maria          Krzyżanowska          311: 419
  21 Beata          Kiżewska             - Krystyna       Czajkowska            325: 383
  22 Tadeusz        Kondej               - Maciej         Labe                  300: 389
  23 Patrycja       Matulewicz           - Iwona          Wieluńska             391: 389
  24 Wojciech       Gołęcki              - Jadwiga        Szczurowska           326: 365
  25 Karolina       Mak                  - Bożena         Ciborowska-Lipko      236: 269
  26 Grzegorz       Lipko                - Ireneusz       Moralewicz            240: 398
  27 Milena         Kuźniewicz           - Elżbieta       Fitał                 407: 240
  28 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                437: 338
   2 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Sporczyk              365: 309
   3 Marek          Herzig               - Rafał          Lenartowski           459: 331
   4 Grzegorz       Łukasik              - Jolanta        Chłopińska            370: 443
   5 Alicja         Grąbczewska          - Sławomir       Piotrowski            373: 350
   6 Stanisław      Rydzik               - Marta          Świątkowska           400: 383
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kuć                   421: 386
   8 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Grąbczewski           355: 364
   9 Maciej         Perzyński            - Małgorzata     Szmuksta              420: 282
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Zbigniew       Wietecki              425: 346
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Walenty        Siemaszko             341: 419
  12 Magdalena      Kupczyńska           - Agata          Kuć                   374: 320
  13 Michał         Dreczka              - Maciej         Bukowski              306: 423
  14 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Kuć                   516: 307
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Monika         Siemaszko             394: 458
  16 Łukasz         Przyszlak            - Anna           Arana                 529: 250
  17 Maria          Krzyżanowska         - Lucyna         Śniadach              371: 361
  18 Krystyna       Czajkowska           - Paweł          Wdziękoński           261: 312
  19 Jadwiga        Szczurowska          - Diana          Pietrzykowska         339: 358
  20 Maciej         Labe                 - Jacek          Nowak                 264: 486
  21 Bożena         Ciborowska-Lipko     - Natalia        Woźniak               211: 493
  22 Ryszard        Pliszka              - Beata          Kiżewska              363: 291
  23 Józef          Wietecki             - Barbara        Wiśniewska            377: 324
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Patrycja       Matulewicz            482: 255
  25 Grzegorz       Lipko                - Iwona          Wieluńska             154: 491
  26 Elżbieta       Fitał                - Karolina       Mak                   268: 302
  27 Milena         Kuźniewicz           - Tadeusz        Kondej                302: 300
  28 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jolanta        Chłopińska           - Kazimierz      Merklejn              413: 448
   2 Marek          Herzig               - Mateusz        Borsuk                415: 430
   3 Stanisław      Rydzik               - Alicja         Grąbczewska           334: 409
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Perzyński             433: 445
   5 Maciej         Grąbczewski          - Monika         Gawron-Cieślik        492: 276
   6 Rafał          Lenartowski          - Walenty        Siemaszko             343: 417
   7 Sławomir       Piotrowski           - Irena          Sołdan                353: 334
   8 Grzegorz       Łukasik              - Andrzej        Kwiatkowski           295: 384
   9 Dariusz        Kuć                  - Magdalena      Kupczyńska            382: 312
  10 Monika         Siemaszko            - Łukasz         Tuszyński             307: 500
  11 Paweł          Wdziękoński          - Małgorzata     Szmuksta              342: 309
  12 Zbigniew       Wietecki             - Maria          Krzyżanowska          400: 265
  13 Natalia        Woźniak              - Łukasz         Przyszlak             376: 352
  14 Maciej         Bukowski             - Grzegorz       Koczkodon             356: 345
  15 Andrzej        Bednaruk             - Mieczysław     Pastuszak             401: 388
  16 Diana          Pietrzykowska        - Agata          Kuć                   298: 418
  17 Jacek          Nowak                - Marta          Świątkowska           354: 346
  18 Dorota         Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            352: 425
  19 Lucyna         Śniadach             - Ryszard        Pliszka               435: 284
  20 Anna           Arana                - Krystyna       Czajkowska            409: 244
  21 Michał         Dreczka              - Józef          Wietecki              310: 385
  22 Karolina       Mak                  - Maciej         Labe                  318: 391
  23 Iwona          Wieluńska            - Bożena         Ciborowska-Lipko      420: 203
  24 Beata          Kiżewska             - Tadeusz        Kondej                323: 293
  25 Milena         Kuźniewicz           - Wojciech       Gołęcki               162: 339
  26 Barbara        Wiśniewska           - Grzegorz       Lipko                 392: 222
  27 Patrycja       Matulewicz           - Elżbieta       Fitał                 338: 289
  28 Jadwiga        Szczurowska          - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 27-04-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 161.80  32036  198
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.44  30386  193
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              156.66  30862  197
   4 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     153.94  18165  118
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               153.29  30198  197
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             150.95  27020  179
   7 Jakub Zaryński                 Świnoujście          150.72  10098   67
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.10  26717  178
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.00  21000  140
  10 Kazimierz Merklejn             Szczecin             149.77  28906  193
  11 Przemysław Herdzina            Kraków               149.77   8986   60
  12 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.03  29359  197
  13 Mateusz Borsuk                 Reda                 148.79  27228  183
  14 Marek Reda                     Dębówka              148.62  26454  178
  15 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.87  22329  151
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              147.79  28523  193
  17 Kamil Górka                    Kraków               146.61  25363  173
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 145.88  24799  170
  19 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.71  28705  197
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          145.65  18497  127
  21 Dawid Pikul                    Poznań               145.58  27661  190
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.67  28790  199
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.32  28143  195
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           144.14  28252  196
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.71  21557  150
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  143.62  12639   88
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.49  26833  187
  28 Justyna Górka                  Kraków               143.45  26825  187
  29 Jan Mrozowski                  Kraków               143.23  28360  198
  30 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.73  27213  192
  31 Piotr Pietuchowski             Warszawa             141.69  27772  196
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              141.60   8496   60
  33 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      141.19   4377   31
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             140.22  27483  196
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               140.07  18069  129
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Paweł Janaś                    Wałcz                139.92  10634   76
  38 Robert Kamiński                Warszawa             139.86  20700  148
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.67  20532  147
  40 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.64   5865   42
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             139.36  27176  195
  42 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.34   9057   65
  43 Sławomir Piotrowski            Deszczno             139.27   9749   70
  44 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.01  20017  144
  45 Agnieszka Krupka               Krosno               138.67   7072   51
  46 Kacper Zegadło                 Warszawa             138.64  27174  196
  47 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.09  11876   86
  48 Adam Jurkowski                 Gliwice              137.72   6886   50
  49 Grzegorz Łukasik               Konojady             137.50  27363  199
  50 Karol Waniek                   Wrocław              137.24  15096  110
  51 Andrzej Grabiński              Suchedniów           137.22   6861   50
  52 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.72  27208  199
  53 Bogusław Szyszka               Oława                136.61  26502  194
  54 Maciej Grąbczewski             Szczecin             136.03  11971   88
  55 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  56 Kamil Kister                   Puławy               135.62  26446  195
  57 Dominik Piasecki               Słupsk               135.62   9222   68
  58 Rafał Matczak                  Milanówek            135.47  13141   97
  59 Szymon Płachta                 Warszawa             135.18  25819  191
  60 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.79   5796   43
  61 Irena Sołdan                   Sopot                134.77  26011  193
  62 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.41  26614  198
  63 Marek Salamon                  Bytom                134.35  12898   96
  64 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.32  12089   90
  65 Radosław Jachna                Łódź                 134.18  19053  142
  66 Joanna Jewtuch                 Warszawa             134.09  25477  190
  67 Piotr Domański                 Lublin               134.05   8445   63
  68 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.85  21014  157
  69 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           133.19   9057   68
  70 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.72  22563  170
  71 Artur Irzyk                    Kraków               132.65  14194  107
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.44  26223  198
  73 Piotr Broda                    Sandomierz           132.22  25783  195
  74 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                132.18  26039  197
  75 Maciej Perzyński               Piła                 131.98  25341  192
  76 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.93  25330  192
  77 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.85   6329   48
  78 Michał Rogalewicz              Poznań               131.52  17361  132
  79 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  80 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.99  24888  190
  81 Leszek Stecuła                 Bytom                130.88   9685   74
  82 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            130.73   6406   49
  83 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  14379  110
  84 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  25092  192
  85 Michał Makowski                Marki                130.59   4832   37
  86 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.59  15932  122
  87 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               130.46   6262   48
  88 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.36  14209  109
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.34  13425  103
  90 Łukasz Baranowski              Gdynia               130.33  25935  199
  91 Leszek Kacprzyk                Katowice             130.23  21878  168
  92 Artur Koszel                   Warszawa             130.15  19002  146
  93 Juliusz Czupryniak             Warszawa             130.12  26024  200
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            129.95  25601  197
  95 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       129.66  16337  126
  96 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            129.61  12702   98
  97 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  98 Przemysław Rybicki             Otwock               129.55   8421   65
  99 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.54   8809   68
 100 Maciej Kuczyński               Gdynia               129.35  12676   98
 101 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.29  12929  100
 102 Grzegorz Święcki               Białystok            128.93   5157   40
 103 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.71   4376   34
 104 Marta Bajorek                  Warszawa             128.66  24574  191
 105 Janusz Krupiński               Bytom                128.50  23516  183
 106 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             128.43  12329   96
 107 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             128.43  21961  171
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            128.26  25011  195
 109 Szymon Dąbrowski               Warszawa             128.25  25521  199
 110 Natalia Woźniak                Dziwnówek            128.24  23339  182
 111 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 112 Barbara Obremska               Wrocław              128.05  24586  192
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.81  21472  168
 114 Grzegorz Pukniel               Łódź                 127.79  24535  192
 115 Radosław Więch                 Warszawa             127.67  10341   81
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               127.53   9565   75
 117 Jakub Błażejewski              Poznań               127.21  18318  144
 118 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.21  24169  190
 119 Czesław Grajewski              Białystok            127.14  25047  197
 120 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             127.13   8899   70
 121 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.07   9149   72
 122 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               126.95   7617   60
 123 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.60  17724  140
 124 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.57  23922  189
 125 Bogdan Kozłowski               Białystok            126.45  14162  112
 126 Michał Szymkowski              Wrocław              126.13   7946   63
 127 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.11   9080   72
 128 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 126.02  24700  196
 129 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.68  24884  198
 130 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.62   5653   45
 131 Krzysztof Gibas                Kraków               125.43  23832  190
 132 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    125.22   6762   54
 133 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.15  15393  123
 134 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.12   6381   51
 135 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              124.94   5997   48
 136 Dariusz Ulatowski              Tuchola              124.81  23713  190
 137 Michał Szorc                   Białystok            124.61   8972   72
 138 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.53  24533  197
 139 Marcin Ceglarek                Kraków               124.27  22245  179
 140 Marek Rogalski                 Warszawa             124.20  17637  142
 141 Tomasz Lempart                 Kraków               124.11  21720  175
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.00   8928   72
 143 Michał Kolaj                   Ostróda              123.82   7429   60
 144 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    123.64   8902   72
 145 Natalia Ogierman               Katowice             123.62  21386  173
 146 Ryszard Kaczmarek              Leszno               123.39   4442   36
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.29  13685  111
 148 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.29   4315   35
 149 Krzysztof Bonda                Białystok            123.27   7396   60
 150 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.27   6040   49
 151 Konrad Sowula                  Kraków               122.98  11683   95
 152 Łukasz Sornek                  Mikołów              122.90  17329  141
 153 Anita Bruska                   Gdynia               122.85  19041  155
 154 Michał Ozimiński               Łódź                 122.78   4420   36
 155 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            122.62  10545   86
 156 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.37  11258   92
 157 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            122.22  15767  129
 158 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.22  10389   85
 159 Tomasz Górka                   Kraków               122.14   8672   71
 160 Paweł Maciejczuk               Białystok            122.13  13068  107
 161 Zbigniew Rybak                 Warszawa             122.09  23686  194
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             122.08   5982   49
 163 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.73   9860   81
 164 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.71  23977  197
 165 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.57  10090   83
 166 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  19067  157
 167 Paweł Zbrowski                 Gdynia               121.24   7032   58
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.14   9207   76
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 120.95  11248   93
 170 Adam Janicki                   Wrocław              120.40  13485  112
 171 Agnieszka Biegańska            Białystok            120.29  12510  104
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             120.28   6976   58
 173 Maciej Bukowski                Szczecin             120.26   5532   46
 174 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.21  12742  106
 175 Ewa Szałas                     Katowice             120.10   7446   62
 176 Anna Krynicka                  Warszawa             120.04  17166  143
 177 Dorota Rudzińska               Warszawa             119.97  23635  197
 178 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       119.91  10192   85
 179 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.65  20101  168
 180 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.55  23313  195
 181 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.55  13150  110
 182 Rafał Stachowski               Police               119.39  16357  137
 183 Agnieszka Walas                Kraków               119.33   7160   60
 184 Jerzy Luter                    Bytom                119.08  23459  197
 185 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.92  17362  146
 186 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.63   6999   59
 188 Dariusz Jarosławski            Ełk                  118.25  12653  107
 189 Bożena Guział                  Racibórz             118.25  14072  119
 190 Marta Świątkowska              Wrocław              118.18  20681  175
 191 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 192 Zofia Górka                    Łęczna               118.05  10743   91
 193 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.98   7669   65
 194 Agnieszka Matus                Milanówek            117.59  19403  165
 195 Teresa Zalewska                Racibórz             117.56  16928  144
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.44   5637   48
 197 Jacek Pietruszka               Kraków               117.16   5858   50
 198 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.12  20028  171
 199 Anna Biegańska                 Białystok            117.06  12057  103
 200 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.93  17189  147
 201 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.91   5378   46
 202 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.91  16017  137
 203 Ala Białobrzewska              Gdynia               116.79  12263  105
 204 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               116.45  17001  146
 205 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            116.31   4071   35
 206 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.10   6966   60
 207 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        116.06   3714   32
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.88  22017  190
 209 Dariusz Sowula                 Kraków               115.64  11448   99
 210 Monika Siemaszko               Lipiany              115.62  22777  197
 211 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 212 Jakub Onoszko                  Gdynia               115.31  22255  193
 213 Urszula Solarska               Łódź                 115.25  22128  192
 214 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.08   5524   48
 215 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 114.86   4020   35
 216 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.59  21772  190
 217 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 218 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.42  10984   96
 219 Sławomir Długosz               Ostróda              114.32  16005  140
 220 Aleksandra Brzeska             Piastów              114.08   5476   48
 221 Marta Sztajnert                Wisła                113.98  10942   96
 222 Dominika Worona                Police               113.93  10709   94
 223 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.89   6036   53
 224 Lucyna Śniadach                Rumia                113.33  22440  198
 225 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.32  14391  127
 226 Tomasz A. Praga                Białystok            113.24   8606   76
 227 Bogusław Książek               Szczecin             113.22   4642   41
 228 Sławomir Wolski                Wrocław              113.17  21729  192
 229 Renata Andracka                Zwola                113.06  22499  199
 230 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.93   4743   42
 231 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          112.34   9998   89
 232 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.82  13307  119
 233 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.78  21239  190
 234 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          111.68  14407  129
 235 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.66   3908   35
 236 Paweł Morga                    Warszawa             111.61   6920   62
 237 Ewelina Gruda                  Białystok            111.57   5690   51
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            111.17  13674  123
 239 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 240 Diana Pietrzykowska            Szczecin             110.56   5307   48
 241 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            110.50  12155  110
 242 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.29   7720   70
 243 Maria Pokorska                 Warszawa             110.26  21941  199
 244 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.10  18497  168
 245 Dariusz Socha                  Warszawa             110.01   7371   67
 246 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 247 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.66  21054  192
 248 Marcin Stachowski              Wydartowo I          109.35  20995  192
 249 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            109.16  20522  188
 250 Anna Arana                     Kołobrzeg            108.93  12309  113
 251 Joanna Brychcy                 Katowice             108.72   5762   53
 252 Anna Niedzielko                Szczecin             108.67  12280  113
 253 Beata Marynowicz               Racibórz             108.50   5208   48
 254 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.49   7811   72
 255 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.48   4556   42
 256 Laura Pisula                   Wrocław              108.43   8783   81
 257 Dorota Ostrowska               Białystok            108.23  16776  155
 258 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  108.19  16445  152
 259 Tomasz Lewiński                Wejherowo            108.11   7784   72
 260 Zbigniew Kniotek               Bytom                107.84   9490   88
 261 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.79   5066   47
 262 Robert Wagner                  Wrocław              107.18   8896   83
 263 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.08  10922  102
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              107.01  17764  166
 265 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.87   5878   55
 266 Jacek Nowak                    Szczecin             106.63   6291   59
 267 Iza Kraj                       Warszawa             106.47   3833   36
 268 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           106.47  20868  196
 269 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.43  13304  125
 270 Józef Burzyński                Ełk                  106.38  16489  155
 271 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.12   5094   48
 272 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.74   3701   35
 273 Paweł Brylski                  Kraków               105.71   5391   51
 274 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.58  20272  192
 275 Marek Szczepanik               Reda                 105.57   3695   35
 276 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.45  18138  172
 277 Michał Landowski               Police               105.17  16827  160
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.01  12916  123
 279 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         104.52   5017   48
 280 Halina Mrozek                  Warszawa             104.30   4902   47
 281 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.24   4795   46
 282 Maciej Dąbrowski               Warszawa             104.05  19770  190
 283 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.64   6115   59
 284 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            103.37   3618   35
 285 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 286 Katarzyna Bogusławska          Piastów              103.34  10954  106
 287 Andrzej Burczyk                Gdynia               103.06   3710   36
 288 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             102.86   9772   95
 289 Agnieszka Dawid                Kraków               102.54   8511   83
 290 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 291 Sylwia Buks                    Warszawa             101.52   6091   60
 292 Hanna Siemionow                Białystok            100.71   3525   35
 293 Lidia Żywna                    Gdynia               100.40  11546  115
 294 Ryszard Pliszka                Szczecin             100.08   3603   36
 295 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             100.05   5903   59
 296 Agnieszka Antos                Racibórz              99.92   7694   77
 297 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             99.42   5866   59
 298 Beata Kiżewska                 Świnoujście           99.04   8220   83
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                98.35  10032  102
 300 Michał Dreczka                 Poznań                98.08   3629   37
 301 Gabriela Jurgaś                Jaworzno              97.81   4695   48
 302 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   97.81   4108   42
 303 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.33   9052   93
 304 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.00   3977   41
 305 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.93   5913   61
 306 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            96.90  16183  167
 307 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.40   6266   65
 308 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 309 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              96.19   6733   70
 310 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 311 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.34   7830   83
 312 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.11   9129   97
 313 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             93.93   4321   46
 314 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           93.72   4311   46
 315 Sylwia Kozłowska               Białystok             92.86   5479   59
 316 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             91.50  17293  189
 317 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.94   6184   68
 318 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 319 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.60   3136   35
 320 Paulina Naplocha               Racibórz              88.19   5027   57
 321 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.69  12365  141
 322 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       87.10   3484   40
 323 Artur Kwiatkowski              Radomsko              86.81   6858   79
 324 Adam Kędzior                   Lublin                86.62   5197   60
 325 Radosław Słowicki              Warszawa              85.25   5200   61
 326 Katarzyna Rachaus              Łódź                  83.71   4604   55
 327 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 328 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 329 Teresa Balewska                Reda                  81.33   8133  100
 330 Marcin Kurowski                Racibórz              81.02   7859   97
 331 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           76.76   2610   34
 332 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     74.98   3824   51
 333 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   72.82   4078   56
 334 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 335 Mirosław Dejna                 Sampława              65.64  13128  200
 336 Oliwier Antos                  Racibórz              58.76   1939   33




Poczekalnia na dzień 27-04-2015

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         107.07   3105   29
   4 Maurycy Machnio                Lipiany              112.25   3143   28
   5 Joanna Wilk                    Racibórz             101.43   2840   28
   6 Andrzej Rakoczy                Kraków               134.56   3633   27
   7 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   8 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.80   2795   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.00   3408   24
  12 Filip Warzecha                 Gdynia               133.79   3211   24
  13 Mariusz Grodek                 Kraków               130.38   3129   24
  14 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            130.17   3124   24
  15 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         130.00   3120   24
  16 Karol Rembiałkowski            Warszawa             127.17   3052   24
  17 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  18 Krystyna Augustyniak           Łódź                 124.21   2981   24
  19 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             124.12   2979   24
  20 Michał Burak                   Wrocław              123.46   2963   24
  21 Dawid Brandys                  Chrzanów             122.71   2945   24
  22 Leszek Dobrowolski             Wrocław              122.25   2934   24
  23 Jan Lisiewski                  Piasutno             120.96   2903   24
  24 Weronika Rudnicka              Szczecin             120.75   2898   24
  25 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  26 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  27 Lidia Szpakowska               Jaworzno             117.83   2828   24
  28 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.58   2798   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              115.58   2774   24
  30 Andrzej Kraska                 Wrocław              114.96   2759   24
  31 Dawid Podżerek                 Kraków               114.54   2749   24
  32 Mariusz Makuch                 Zator                111.67   2680   24
  33 Izabela Wyłoga                 Elbląg               111.08   2666   24
  34 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  35 Dariusz Zębek                  Olsztyn              109.00   2616   24
  36 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             107.54   2581   24
  37 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.25   2574   24
  38 Justyna Nieznalska             Jejkowice            107.00   2568   24
  39 Rafał Świątek                  Wrocław              106.62   2559   24
  40 Magda Sarad                    Świnoujście          103.83   2492   24
  41 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            102.62   2463   24
  42 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  43 Grażyna Smereka                Racibórz             100.42   2410   24
  44 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           97.88   2349   24
  45 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           96.58   2318   24
  46 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  47 Miłosz Meller                  Poznań               115.35   2653   23
  48 Janina Grajewska               Choroszcz            104.83   2411   23
  49 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  50 Karol Lenartowski              Gdynia                90.39   2079   23
  51 Paulina Ostrowska              Białystok             89.00   2047   23
  52 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  53 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  54 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  55 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  56 Anna Strugała                  Świnoujście           79.70   1833   23
  57 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.74   1788   23
  58 Piotr Ozimek                   Sochaczew             73.87   1699   23
  59 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.91   1631   23
  60 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  62 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  63 Karolina Mak                   Żerniki Wrocławskie   86.50   1903   22
  64 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             85.91   1890   22
  65 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  66 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             82.77   1821   22
  67 Magdalena Maternicka           Gdynia                76.82   1690   22
  68 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  69 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  70.41   1549   22
  70 Aneta Maternicka               Gdynia                68.32   1503   22
  71 Radosław Smolik                Jaworzno              67.95   1495   22
  72 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             67.18   1478   22
  73 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             65.64   1444   22
  74 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.81   2453   21
  75 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               113.90   2392   21
  76 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  77 Jarosław Michalak              Łódź                 122.60   2452   20
  78 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  79 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.95   1959   20
  80 Piotr Latoszek                 Warszawa              94.30   1886   20
  81 Maria Uryga                    Kraków                83.10   1662   20
  82 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  83 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  84 Grażyna Kula                   Gdańsk                95.89   1822   19
  85 Elżbieta Święcka               Białystok             94.11   1788   19
  86 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.44   1808   18
  87 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  88 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  89 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  90 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  91 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  92 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.75   1948   16
  93 Jacek Gasik                    Warszawa             130.60   1959   15
  94 Jan Kozłowski                  Kraków               129.00   1935   15
  95 Waldemar Wypchał               Kraków               100.13   1502   15
  96 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  97 Piotr Rosół                    Warszawa             140.79   1971   14
  98 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  99 Dominik Małocha                Demblin               91.93   1287   14
 100 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
 101 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
 102 Magdalena Kublik               Warszawa             115.08   1496   13
 103 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
 104 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
 105 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
 106 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   58.31    758   13
 107 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
 108 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 109 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            146.50   1758   12
 110 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          142.75   1713   12
 111 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
 112 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.50   1638   12
 113 Maciej Nawrocki                Babimost             133.83   1606   12
 114 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  132.50   1590   12
 115 Marcin  Baniewski              Pełczyce             132.33   1588   12
 116 Maciej Michalski               Łódź                 130.67   1568   12
 117 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
 118 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.67   1508   12
 119 Tomasz Łapka                   Opole                124.42   1493   12
 120 Tomasz Polański                Ciechanów            124.33   1492   12
 121 Dorota Patera                  Legnica              120.75   1449   12
 122 Marcin Rogala                  Warszawa             120.17   1442   12
 123 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 124 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
 125 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 126 Adrian Ziemniewicz             Białystok            119.17   1430   12
 127 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  118.58   1423   12
 128 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 129 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 130 Łukasz Wojciechowski           Łomża                115.92   1391   12
 131 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 132 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.33   1384   12
 133 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 134 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 135 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 136 Wojciech Silnicki              Elbląg               112.42   1349   12
 137 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 138 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 139 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 140 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 141 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             106.50   1278   12
 142 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 143 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 144 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 145 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 146 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 147 Maciej Labe                    Poznań               103.33   1240   12
 148 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  102.42   1229   12
 149 Piotr Kozak                    Racibórz             101.58   1219   12
 150 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 151 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 152 Liliana Dąbrowska              Warszawa              99.08   1189   12
 153 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 154 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 155 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.83   1174   12
 156 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 157 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 158 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 159 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 160 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 161 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 162 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 163 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 164 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 165 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 166 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 167 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 168 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 169 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 170 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 171 Aleksandra Kurcman             Kołobrzeg             89.83   1078   12
 172 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 173 Katarzyna Turbiarz             Rybnik                89.33   1072   12
 174 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 175 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 176 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 177 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 178 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 179 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 180 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 181 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   85.75   1029   12
 182 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     85.00   1020   12
 183 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 184 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 185 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   71.17    854   12
 186 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 187 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 188 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 189 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 190 Iwona Duźniak                  Dębica               111.55   1227   11
 191 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 192 Natalia Sowała                 Łowicz               104.18   1146   11
 193 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 194 Janina Dąbrowska               Rybnik               100.91   1110   11
 195 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 196 Michał Duraj                   Warszawa              98.36   1082   11
 197 Artur Sikorski                 Gdańsk                95.09   1046   11
 198 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             94.18   1036   11
 199 Renata Wyłoga                  Elbląg                93.82   1032   11
 200 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      93.09   1024   11
 201 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 202 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 203 Hanna Dąbrowska                Zgierz                90.73    998   11
 204 Bożena Mileńko                 Świnoujście           90.64    997   11
 205 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 206 Bożena Ciborowska-Lipko        Stargard Szczeciński  87.45    962   11
 207 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 208 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              84.18    926   11
 209 Dominik Ulejczyk               Będzin                83.91    923   11
 210 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 211 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 212 Aleksandra Celuch              Będzin                81.18    893   11
 213 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 214 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.55    875   11
 215 Joanna Kulawiak                Warszawa              79.27    872   11
 216 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 217 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 218 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 219 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 220 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 221 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 222 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 223 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 224 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 225 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 226 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 227 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 228 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 229 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 230 Adam Motyl                     Jaskółki              70.36    774   11
 231 Dariusz Dackiewicz             Białowieża            66.82    735   11
 232 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 233 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 234 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 235 Monika Wojtanek                Wadowice              65.55    721   11
 236 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 237 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 238 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 239 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 240 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 241 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.91    681   11
 242 Grzegorz Lipko                 Stargard Szczeciński  58.55    644   11
 243 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 244 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 245 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 246 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 247 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 248 Tamara Szczepańska             Świnoujście           77.00    770   10
 249 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 250 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 251 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 252 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 253 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 254 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 255 Adam Pietryga                  Racibórz              79.50    636    8
 256 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 257 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 258 Cezary Pawlonka                Wrocław               58.62    469    8
 259 Jędrzej Kuźniewicz             Kołobrzeg             52.75    422    8
 260 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 261 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 262 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 263 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 264 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 265 Mirosława Jursza               Rybnik                97.29    681    7
 266 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 267 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 268 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 269 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 270 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 271 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 272 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 273 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 274 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 275 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 276 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 277 Bartek Chełstowski             Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    448    7
 278 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 279 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              61.00    427    7
 280 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 281 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 282 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 283 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  113.83    683    6
 284 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.33    680    6
 285 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 286 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.50    555    6
 287 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 288 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 289 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 290 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 291 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 292 Maciej Krzeptowski             Zakopane              56.33    338    6
 293 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 294 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 295 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 296 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 297 Maciej Michalak                Łódź                 105.20    526    5
 298 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 299 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 300 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 301 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 302 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 303 Justyna Czupryńska             Świnoujście          100.00    400    4
 304 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 305 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 306 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 307 Kacper Rzepecki                Wrocław               75.67    227    3
 308 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 309 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 310 Arkadiusz Wąsiel               Wrocław               70.33    211    3
 311 Filip Nguyen Viet              Wrocław               67.33    202    3
 312 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 313 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 314 Łukasz Pawlas                  Racibórz              60.33    181    3
 315 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 316 Paweł Jędryka                  Chełmek              108.50    217    2
 317 Michał Czyż                    Łódź                  73.50    147    2
 318 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 319 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 320 Joanna Strączek                Legnica               57.50    115    2
 321 Marta Popławska                Warszawa              79.00     79    1
 322 Jacek Jabłoński                Katowice              78.00     78    1
 323 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
 324 Daniel Janus                   Wąchock               50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie