Graboszyce29
marca
Graboszyce 29-30 marca IX Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Stargard 5
kwietnia
Stargard 5- 6 kwietnia I Mistrzostwa Stargardu SzczecińskiegoMistrzostwa Regionów 2014
Warszawa12
kwietnia
Warszawa 12-13 kwietnia Urodziny Alfreda
Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą05 - 06 kwietnia 2014 — I Mistrzostwa Stargardu SzczecińskiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

I Mistrzostwa Stargardu SzczecińskiegoStargard, 05 - 06 kwietnia 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Stargard – pod szczęśliwą gwiazdąW pierwszy weekend kwietnia na scrabblowej mapie Polski pojawiło się — jako ta szczęśliwa gwiazda — nowe miejsce: Stargard Szczeciński. Członkowie „BLANKA” na czele z Darkiem Kuciem postanowili zorganizować w 2014 roku turniej w całkiem nowym miejscu. Był to strzał w dziesiątkę. Nowe miejsce przyciągnęło nie tylko starych wyjadaczy, niektórych po wielomiesięcznych absencjach, ale także aż 9 debiutantów. Sala gier znajdowała się w hali sportowej, więc miejsca było pod dostatkiem. Organizatorzy zapewnili uczestnikom także coś dla ciała: sobotni całkiem smaczny obiad po przystępnej cenie, a oprócz niego przez cały czas turnieju: ciasta (pyszny serniczek), owoce, kanapki i napoje. W sobotę wieczorem wystąpił dla scrabblistów parodysta Mr.Tomm, a późnym wieczorem chętni mogli zagrać w kręgle.

W turnieju wzięło udział 65 graczy – dotychczas najwięcej w 2014 roku. Od drugiej rundy na czoło stawki wysunęła się Irena Sołdan i utrzymywała się na nim prawie przez cały czas (za wyjątkiem rundy 9). W ostatniej rundzie spotkała się ponownie ze Staszkiem Rydzikiem, którego pokonała w 4. rundzie – 24 małymi punktami. Rydzu miał nadzieję na udany rewanż, ale w końcówce brakło odrobiny szczęścia i przegrał ponownie, tym razem 11 małymi pkt. SIRENKA została więc pierwszą mistrzynią Stargardu Szczecińskiego. Nie mniej zacięty pojedynek w ostatniej rundzie prowadzili na drugim stole Kazimierz MerklejnGrzegorz Łukasik. Kazik prowadząc o 70 punktów i mając teoretycznie wygraną partię postanowił zagrać va banque i ugrać jak najwięcej małych punktów, które być może dałyby mu zwycięstwo w całym turnieju. Ułożył słowo OPERATA – niestety niedopuszczalne w OSPS. Grzegorz w rewanżu po długim namyśle zagrał FEDROWAĆ i to jemu ten „hedszot” dał zwycięstwo i, jak się później okazało, drugie miejsce w całym turnieju. Kazik znalazł się tuż za podium.

Dla pierwszych sześciu osób przygotowano nagrody pieniężne, dla pozostałych nagrody rzeczowe i upominki. Pierwsza trójka otrzymała dodatkowo oryginalne statuetki. Coroczną nagrodę fundowaną przez Irka Moralewicza – profesjonalny filtr do wody wraz z montażem – wylosował Wojciech Gołęcki. Nagrodę (nawigację samochodową) za ułożone słowo związane ze Stargardem zdobył Rafał Stachowski. Najlepszym z debiutantów został Daniel Brzozowski z Trzebiatowa, nagrodzony zestawem Scrabble i, jak inni debiutanci, kodem uprawniającym do gry w Scrabble w internecie w serwisie zagraj.pl.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego turnieju. Debiut Stargardu był bardzo udany. Wypatrujmy szczęśliwej gwiazdy Stargardu za rok.
relacja: Adam Janicki


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHala Miejska, ul. Pierwszej Brygady 1
SędziaAdam Janicki
HarmonogramSobota, 5 kwietnia (7 rund)
10:30-11:30 — zapisy
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 6 kwietnia (5 rund)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca PKP ok. 15 min pieszo
WyżywienieW przerwach między pojedynkami: herbata, kawa, ciasto.
Możliwość zamówienia obiadu w cenie 20 zł.
Zupy do wyboru:
1. Wiosenna zupa jarzynowa
2. Zupa pomidorowa a’la a crem
3. Krem z brokułów z grzankami
4. Krem czosnkowy
5. Żurek z jajkiem
Drugi danie:
1. Schab pieczony faszerowany mięsem i tartymi ziołami
2. Pieczona karkówka pod sosem
3. Zraz faszerowany boczkiem, papryką i kwaszonym ogórkiem
4. Pierś z kurczaka po francusku z warzywami korzennymi na białym winie
5. Dorsz z pieca na sosie cytrynowym
6. Koperta z ciasta naleśnikowego z grillowanymi warzywami pod sosem serowym.

Uwaga! Rezerwacja obiadów tylko do środy 2 kwietnia!
NoclegiHotel 104 przy hali http://osir.stargard.pl/hotel-104/informacje — na hasło „scrabble” 60 zł/osobę w pokoju dwuosobowym standard
Apartamenty przy ul. Konopnickiej http://apartament.stargard.pl/ — 10 min pieszo od miejsca rozgrywek
Bursa szkolna http://www.bursaszkolna.pl — 15 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Spichlerz http://www.spichlerz.eu/ — 20 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Staromiejski http://www.hotele-tur.com.pl/hcpsw_informacje_o_hotelu__staromiejskim_w_stargardzie_szcz.htm — 25 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Grodzki http://www.hotel-grodzki.pl/ — położony w samym centrum Stargardzkiej Starówki – 30 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel PTTK http://hotelpttk.pl/ — położony nad rzeką Iną – 30 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Mały Młyn http://www.malymlyn.com.pl/ — 40 min pieszo od miejsca rozgrywek
Hotel Lord http://www.lord-hotel.pl/ — 40 min pieszo od miejsca rozgrywek
NagrodyI miejsce – 800 zł + statuetka
II miejsce – 500 zł + statuetka
III miejsce – 300 zł + statuetka
IV miejsce – 200 zł
V miejsce – 150 zł
VI miejsce – 100 zł
Najlepszy debiut – nagroda rzeczowa + statuetka
Najlepszy debiut ze Stargardu – nagroda rzeczowa
Najdroższe słowo związane ze Stargardem i okolicami – nagroda rzeczowa – nawigacja samochodowa z dodatkami.
Specjalna nagroda ufundowana przez IMFilter – losowana wśród uczestników obecnych na zakończeniu turnieju.
Drobiazgi dla większości (a może dla wszystkich) uczestników.

Dodatkowe atrakcjeSobotni wieczór:
20.15 — występ parodysty Mr.Tomm
22.00 — 24.00 Dla chętnych wynajęte 3 tory bowlingowe
OrganizatorzyDariusz Kuć ddkuc@wp.pl tel. 601 785 491
Ireneusz Moralewicz irekm@poczta.onet.eu tel. 793 967 596
SponsorzyHonorowy patronat Prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego Sławomira Pajora

Turniej finansowo i rzeczowo wsparli:
Urząd Miasta Stargard Szczeciński www.stargard.pl
Schopa Buchbinderei sp. z o.o. www.schopa.pl
APA-2 sp. j. http://www.apa2.pl/
IMFilter http://www.imfilter.pl/
MPGK sp. z o.o. http://www.mpgk.stargard.pl/
PEC sp. z o.o. http://www.pec.stargard.pl/
Holstar sp. z o.o. http://www.holstar.pl/
Zakład Wielobranżowy DARKAT http://darkat.makepg.pl/
ATA Szczecin sp. z o.o. http://www.ataszczecin.com.pl/
Manufakt Wojciech Popiołek http://www.manufakt.pl/
Starostwo Powiatowe http://powiatstargardzki.eu/
Gips-System Bieleninik spółka jawna http://www.gipssystem.com.pl/
OSiR Stargard Sp. z o.o. http://www.osir.stargard.pl/
PRIIM Pylon sp. z o.o.
Dariusz Kuć – usługi informatyczne
Aleksandra Kaczanowska
Magdalena Kupczyńska
Rafał Stachowski
Anonimowi Darczyńcy :)


Wyniki turnieju I Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Irena           Sołdan               Sopot                  137.22     10.0     5111     1974      929
  2 Grzegorz        Łukasik              Konojady               140.72      9.5     4817     1935      633
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.54      9.0     5062     1877      434
  4 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               154.75      9.0     4969     1841      687
  5 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   132.07      9.0     4947     1796      864
  6 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.41      8.0     4879     1756      617
  7 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  126.17      8.0     4814     1658      574
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 150.45      8.0     4783     1752      709
  9 Dominika        Worona               Police                 107.65      8.0     4756     1684      666
 10 Sławomir        Piotrowski           Deszczno               128.73      8.0     4665     1643      409
 11 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  135.46      8.0     4660     1710      377
 12 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               111.32      8.0     4641     1680      306
 13 Maciej          Perzyński            Piła                   124.79      7.0     4942     1482      598
 14 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 145.20      7.0     4841     1590      634
 15 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               147.92      7.0     4810     1626      476
 16 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    130.69      7.0     4721     1591      322
 17 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               111.76      7.0     4692     1513      714
 18 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               129.42      7.0     4646     1546      278
 19 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               133.30      7.0     4638     1491      232
 20 Marcin          Baniewski            Pełczyce               120.71      7.0     4614     1588     -109
 21 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              118.07      7.0     4419     1555      305
 22 Walenty         Siemaszko            Lipiany                116.73      7.0     4378     1505      180
 23 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    105.59      7.0     4292     1485       38
 24 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.33      7.0     3930     1475     -107
 25 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                149.22      6.0     4825     1515      377
 26 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.30      6.0     4628     1481      -56
 27 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   120.27      6.0     4586     1428       39
 28 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               120.63      6.0     4560     1428      126
 29 Patryk          Wolniewicz           Szczecin               125.27      6.0     4517     1508      156
 30 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            105.22      6.0     4508     1473       11
 31 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 124.31      6.0     4425     1417      218
 32 Renata          Andracka             Zwola                  114.43      6.0     4397     1539      165
 33 Maciej          Pietrasik            Nowogard               102.73      6.0     4385     1403      -69
 34 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               125.63      6.0     4374     1410       -7
 35 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               105.82      6.0     4289     1324      145
 36 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.32      6.0     4251     1328      -40
 37 Sylwia          Łada                 Inowrocław             108.67      6.0     4228     1350      -90
 38 Marta           Świątkowska          Wrocław                120.42      6.0     4025     1448     -132
 39 Rafał           Stachowski           Police                 117.75      5.5     4340     1478     -139
 40 Jakub           Błażejewski          Poznań                 122.71      5.0     4465     1354      151
 41 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               147.51      5.0     4455     1363       46
 42 Beata           Kiżewska             Świnoujście            100.00      5.0     4366     1224      -93
 43 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   116.16      5.0     4359     1334     -127
 44 Michał          Landowski            Police                 100.00      5.0     4353     1222      -14
 45 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.30      5.0     4309     1224      157
 46 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            106.01      5.0     4266     1245      171
 47 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            121.35      5.0     4249     1206     -198
 48 Daniel          Brzozowski           Trzebiatów             100.00      5.0     4098     1188     -291
 49 Agata           Pastusiak            Gorzów Wielkopolski    100.00      5.0     3917     1243       91
 50 Lech            Szymczak             Mniszki                107.50      4.5     3821     1148     -484
 51 Agnieszka       Forysiak             Stargard Szczeciński   100.00      4.5     2976      983     -616
 52 Magda           Sarad                Świnoujście            100.00      4.0     4286     1147       97
 53 Radosław        Pastusiak            Gorzów Wielkopolski    100.00      4.0     4140     1087      171
 54 Maurycy         Machnio              Lipiany                119.15      4.0     3417     1086     -665
 55 Monika          Siemaszko            Lipiany                111.72      3.5     4025     1004     -433
 56 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              100.00      3.5     3876      971      135
 57 Anna            Niedzielko           Szczecin               112.82      3.0     2639      773      220
 58 Olga            Posmyk               Stargard Szczeciński   100.00      3.0     2160      694     -123
 59 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      2.5     2439      774    -1545
 60 Maurycy         Grzech               Stargard Szczeciński   100.00      2.5     2114      841    -1649
 61 Jacek           Nowak                Szczecin               115.35      2.0     2334      697     -294
 62 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        111.74      1.0     1061      385     -112
 63 Szymon          Malec                Stargard Szczeciński   100.00      0.5     1738      588    -2437
 64 Łukasz          Kowalczyk            Stargard Szczeciński   100.00      0.0      683      185     -770
 65 Laura           Rekowska             Stargard Szczeciński   100.00      0.0      642      216     -758
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju I Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego



	Kazimierz Merklejn 154.75 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Kuć                   116.16 +  422: 360  166
    2    11 Renata         Andracka              114.43 +  368: 322  164
    3     4 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  311: 383   91
    4    11 Agata          Kuć                   120.27 +  475: 380  170
    5     5 Zbigniew       Wietecki              124.41 -  329: 404   74
    6    16 Marta          Świątkowska           120.42 +  517: 318  170
    7     5 Sławomir       Piotrowski            128.73 +  462: 366  179
    8     3 Stanisław      Rydzik                140.54 +  561: 375  191
    9     1 Irena          Sołdan                137.22 +  360: 351  187
   10     3 Dawid          Pikul                 150.45 +  375: 341  200
   11     4 Dominika       Worona                107.65 +  451: 313  158
   12     2 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  338: 369   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Dawid Pikul 150.45 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Nowak                 115.35 -  361: 384   65
    2    21 Józef          Wietecki              105.59 +  528: 340  156
    3    10 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 +  359: 314  198
    4     7 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 +  367: 347  168
    5    10 Marta          Świątkowska           120.42 +  432: 176  170
    6     3 Natalia        Woźniak               130.30 +  441: 413  180
    7     4 Rafał          Stachowski            117.75 +  448: 291  168
    8     1 Irena          Sołdan                137.22 +  372: 306  187
    9     2 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  367: 402   91
   10     3 Kazimierz      Merklejn              154.75 -  341: 375  105
   11     3 Dariusz        Kuć                   132.07 +  424: 349  182
   12     3 Dariusz        Kuć                   132.07 -  343: 377   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Tomasz Zwoliński 149.22 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Renata         Andracka              114.43 -  323: 373   64
    2    32 Maurycy        Grzech                100.00 +  512: 167  150
    3    13 Sebastian      Orzelski              111.74 +  385: 356  162
    4     9 Rafał          Lenartowski           145.20 +  410: 397  195
    5     8 Maurycy        Machnio               119.15 +  372: 325  169
    6     6 Maciej         Sancewicz             130.69 +  465: 355  181
    7     2 Zbigniew       Wietecki              124.41 -  368: 439   74
    8     5 Patryk         Wolniewicz            125.27 +  429: 331  175
    9     3 Stanisław      Rydzik                140.54 -  359: 398   91
   10     5 Marcin         Baniewski             120.71 -  441: 453   71
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             135.46 -  423: 446   85
   12    10 Łukasz         Tuszyński             147.92 -  338: 408   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Łukasz Tuszyński 147.92 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Niedzielko            112.82 -  311: 354   63
    2    20 Rafał          Lenartowski           145.20 -  329: 422   95
    3    30 Laura          Rekowska              100.00 +  665: 222  150
    4    17 Jacek          Nowak                 115.35 +  428: 324  165
    5    11 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 +  387: 300  176
    6     7 Patryk         Wolniewicz            125.27 -  361: 386   75
    7    12 Walenty        Siemaszko             116.73 +  377: 346  167
    8     9 Agata          Kuć                   120.27 +  436: 387  170
    9     6 Grzegorz       Koczkodon             135.46 -  295: 411   85
   10    10 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 +  394: 393  198
   11    10 Maciej         Grąbczewski           133.30 -  419: 451   83
   12    10 Tomasz         Zwoliński             149.22 +  408: 338  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Krzysztof Usakiewicz 147.51 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Magdalena      Kupczyńska            111.76 +  375: 347  162
    2    10 Patryk         Wolniewicz            125.27 -  340: 372   75
    3    10 Dawid          Pikul                 150.45 -  314: 359  100
    4    29 Michał         Landowski             100.00 +  449: 331  150
    5    12 Maciej         Perzyński             124.79 +  339: 323  175
    6    15 Jolanta        Chłopińska            126.17 +  372: 351  176
    7    11 Jakub          Błażejewski           122.71 +  453: 300  173
    8     6 Marcin         Baniewski             120.71 -  348: 443   71
    9    10 Dominika       Worona                107.65 -  385: 410   58
   10    10 Łukasz         Tuszyński             147.92 -  393: 394   98
   11    17 Marta          Świątkowska           120.42 -  337: 390   70
   12    18 Paweł          Wdziękoński           105.22 -  350: 389   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Rafał Lenartowski 145.20 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sebastian      Orzelski              111.74 -  381: 383   62
    2    20 Łukasz         Tuszyński             147.92 +  422: 329  198
    3    15 Renata         Andracka              114.43 +  311: 291  164
    4     9 Tomasz         Zwoliński             149.22 -  397: 410   99
    5    21 Grzegorz       Koczkodon             135.46 -  361: 412   85
    6    24 Lech           Szymczak              107.50 +  448: 192  158
    7    16 Dorota         Kuć                   116.16 +  431: 390  166
    8    12 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 -  356: 395   68
    9    13 Łukasz         Baranowski            124.31 +  446: 301  174
   10    12 Maciej         Grąbczewski           133.30 -  357: 439   83
   11    14 Maciej         Pietrasik             102.73 +  472: 331  153
   12    11 Natalia        Woźniak               130.30 +  459: 334  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Grzegorz Łukasik 140.72 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Monika         Siemaszko             111.72 +  468: 255  162
    2     5 Sebastian      Orzelski              111.74 +  407: 322  162
    3     4 Kazimierz      Merklejn              154.75 +  383: 311  205
    4     4 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 +  418: 380  171
    5     2 Rafał          Stachowski            117.75 =  357: 357  118
    6     2 Sławomir       Piotrowski            128.73 +  360: 242  179
    7     1 Irena          Sołdan                137.22 -  272: 473   87
    8     2 Zbigniew       Wietecki              124.41 +  599: 289  174
    9     2 Dawid          Pikul                 150.45 +  402: 367  200
   10     1 Stanisław      Rydzik                140.54 -  372: 466   91
   11     5 Maciej         Sancewicz             130.69 +  410: 384  181
   12     2 Kazimierz      Merklejn              154.75 +  369: 338  205
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 12 161.25




	Stanisław Rydzik 140.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Szmuksta              111.32 +  406: 341  161
    2    15 Anna           Niedzielko            112.82 +  424: 379  163
    3     9 Maciej         Perzyński             124.79 +  432: 342  175
    4     3 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 +  412: 352  176
    5     1 Irena          Sołdan                137.22 -  414: 438   87
    6     5 Ireneusz       Moralewicz            129.42 +  401: 381  179
    7     3 Natalia        Woźniak               130.30 +  502: 365  180
    8     3 Kazimierz      Merklejn              154.75 -  375: 561  105
    9     3 Tomasz         Zwoliński             149.22 +  398: 359  199
   10     1 Grzegorz       Łukasik               140.72 +  466: 372  191
   11     2 Zbigniew       Wietecki              124.41 +  422: 317  174
   12     1 Irena          Sołdan                137.22 -  410: 421   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1877  / 12 156.42




	Irena Sołdan 137.22 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwia         Łada                  108.67 +  407: 323  159
    2    14 Maurycy        Machnio               119.15 +  524: 349  169
    3     1 Łukasz         Baranowski            124.31 +  507: 311  174
    4     1 Maciej         Sancewicz             130.69 +  419: 396  181
    5     1 Stanisław      Rydzik                140.54 +  438: 414  191
    6     1 Rafał          Stachowski            117.75 +  463: 324  168
    7     1 Grzegorz       Łukasik               140.72 +  473: 272  191
    8     1 Dawid          Pikul                 150.45 -  306: 372  100
    9     1 Kazimierz      Merklejn              154.75 -  351: 360  105
   10     2 Zbigniew       Wietecki              124.41 +  407: 334  174
   11     1 Marcin         Baniewski             120.71 +  395: 317  171
   12     1 Stanisław      Rydzik                140.54 +  421: 410  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 12 164.50




	Grzegorz Koczkodon 135.46 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dominika       Worona                107.65 +  368: 339  158
    2    12 Jolanta        Chłopińska            126.17 +  387: 305  176
    3     7 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 -  280: 313   71
    4    16 Ireneusz       Moralewicz            129.42 -  373: 443   79
    5    21 Rafał          Lenartowski           145.20 +  412: 361  195
    6    14 Dariusz        Kuć                   132.07 -  368: 373   82
    7    17 Maciej         Pietrasik             102.73 +  350: 285  153
    8    14 Renata         Andracka              114.43 +  516: 286  164
    9     6 Łukasz         Tuszyński             147.92 +  411: 295  198
   10     8 Małgorzata     Szmuksta              111.32 +  426: 418  161
   11     6 Tomasz         Zwoliński             149.22 +  446: 423  199
   12     4 Zbigniew       Wietecki              124.41 -  323: 442   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Maciej Grąbczewski 133.30 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Lech           Szymczak              107.50 -  330: 453   58
    2    28 Monika         Siemaszko             111.72 -  353: 365   62
    3    27 Daniel         Brzozowski            100.00 +  500: 319  150
    4    21 Beata          Kiżewska              100.00 +  391: 307  150
    5    16 Jolanta        Chłopińska            126.17 -  331: 473   76
    6    19 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 -  243: 449   68
    7    24 Agata          Pastusiak             100.00 +  370: 280  150
    8    18 Michał         Landowski             100.00 +  429: 289  150
    9    16 Jakub          Błażejewski           122.71 +  423: 313  173
   10    12 Rafał          Lenartowski           145.20 +  439: 357  195
   11    10 Łukasz         Tuszyński             147.92 +  451: 419  198
   12     8 Małgorzata     Szmuksta              111.32 -  378: 382   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Dariusz Kuć 132.07 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Przyszlak             106.01 +  381: 281  156
    2     6 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 +  368: 320  168
    3     8 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  327: 403   76
    4    13 Jakub          Błażejewski           122.71 -  393: 416   73
    5    15 Agata          Kuć                   120.27 +  476: 314  170
    6    14 Grzegorz       Koczkodon             135.46 +  373: 368  185
    7     6 Renata         Andracka              114.43 +  558: 322  164
    8     4 Małgorzata     Szmuksta              111.32 +  486: 222  161
    9     4 Maciej         Sancewicz             130.69 +  440: 352  181
   10     4 Magdalena      Kupczyńska            111.76 +  419: 318  162
   11     3 Dawid          Pikul                 150.45 -  349: 424  100
   12     3 Dawid          Pikul                 150.45 +  377: 343  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Maciej Sancewicz 130.69 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Zawadzki              105.82 +  380: 319  156
    2     7 Lech           Szymczak              107.50 +  399: 301  158
    3     5 Zbigniew       Wietecki              124.41 +  463: 382  174
    4     1 Irena          Sołdan                137.22 -  396: 419   87
    5     7 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 +  415: 310  171
    6     6 Tomasz         Zwoliński             149.22 -  355: 465   99
    7     9 Magda          Sarad                 100.00 +  347: 264  150
    8     7 Rafał          Stachowski            117.75 +  364: 265  168
    9     4 Dariusz        Kuć                   132.07 -  352: 440   82
   10     6 Ireneusz       Moralewicz            129.42 +  485: 393  179
   11     5 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  384: 410   91
   12     5 Jolanta        Chłopińska            126.17 -  381: 431   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Natalia Woźniak 130.30 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Józef          Wietecki              105.59 +  412: 310  156
    2    13 Walenty        Siemaszko             116.73 +  380: 360  167
    3     3 Marcin         Baniewski             120.71 +  573: 330  171
    4     2 Rafał          Stachowski            117.75 -  356: 373   68
    5     3 Patryk         Wolniewicz            125.27 +  379: 313  175
    6     3 Dawid          Pikul                 150.45 -  413: 441  100
    7     3 Stanisław      Rydzik                140.54 -  365: 502   91
    8     8 Jolanta        Chłopińska            126.17 -  312: 523   76
    9    12 Paweł          Wdziękoński           105.22 +  420: 301  155
   10     9 Dorota         Kuć                   116.16 +  385: 339  166
   11     8 Małgorzata     Szmuksta              111.32 -  299: 433   61
   12    11 Rafał          Lenartowski           145.20 -  334: 459   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Ireneusz Moralewicz 129.42 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Kozak                 105.32 +  386: 333  155
    2     3 Jakub          Błażejewski           122.71 +  389: 304  173
    3     6 Rafał          Stachowski            117.75 -  352: 382   68
    4    16 Grzegorz       Koczkodon             135.46 +  443: 373  185
    5     6 Marcin         Baniewski             120.71 +  460: 356  171
    6     5 Stanisław      Rydzik                140.54 -  381: 401   91
    7     7 Małgorzata     Szmuksta              111.32 -  340: 436   61
    8    13 Magda          Sarad                 100.00 +  481: 314  150
    9     8 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 +  386: 361  168
   10     6 Maciej         Sancewicz             130.69 -  393: 485   81
   11     7 Renata         Andracka              114.43 +  304: 283  164
   12     7 Sławomir       Piotrowski            128.73 -  331: 340   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Sławomir Piotrowski 128.73 Deszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Wdziękoński           105.22 -  386: 392   55
    2    18 Sylwia         Łada                  108.67 +  472: 299  159
    3    11 Beata          Kiżewska              100.00 +  480: 226  150
    4     5 Patryk         Wolniewicz            125.27 +  365: 339  175
    5     4 Jakub          Błażejewski           122.71 +  402: 384  173
    6     2 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  242: 360   91
    7     5 Kazimierz      Merklejn              154.75 -  366: 462  105
    8    16 Wojciech       Gołęcki               104.33 +  402: 284  154
    9    11 Rafał          Stachowski            117.75 +  466: 441  168
   10     7 Dominika       Worona                107.65 -  336: 414   58
   11    12 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 +  408: 324  176
   12     7 Ireneusz       Moralewicz            129.42 +  340: 331  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Jolanta Chłopińska 126.17 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wojciech       Gołęcki               104.33 +  415: 343  154
    2    12 Grzegorz       Koczkodon             135.46 -  305: 387   85
    3    23 Iwona          Wieluńska             100.00 +  391: 271  150
    4    10 Walenty        Siemaszko             116.73 -  351: 418   67
    5    16 Maciej         Grąbczewski           133.30 +  473: 331  183
    6    15 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 -  351: 372   98
    7    18 Józef          Wietecki              105.59 +  407: 283  156
    8     8 Natalia        Woźniak               130.30 +  523: 312  180
    9     9 Małgorzata     Szmuksta              111.32 -  368: 435   61
   10    11 Patryk         Wolniewicz            125.27 +  403: 351  175
   11     9 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 +  396: 356  168
   12     5 Maciej         Sancewicz             130.69 +  431: 381  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Aleksandra Kaczanowska 125.63 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Pietrasik             102.73 +  439: 433  153
    2     9 Marta          Świątkowska           120.42 +  394: 327  170
    3     8 Dariusz        Kuć                   132.07 +  403: 327  182
    4     3 Stanisław      Rydzik                140.54 -  352: 412   91
    5    11 Łukasz         Tuszyński             147.92 -  300: 387   98
    6    10 Renata         Andracka              114.43 -  358: 413   64
    7    21 Wojciech       Gołęcki               104.33 -  308: 309   54
    8    24 Lech           Szymczak              107.50 +  398: 326  158
    9    14 Marcin         Stachowski            100.30 +  362: 251  150
   10    16 Paweł          Wdziękoński           105.22 +  387: 378  155
   11    12 Sławomir       Piotrowski            128.73 -  324: 408   79
   12    14 Józef          Wietecki              105.59 -  349: 410   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Patryk Wolniewicz 125.27 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Stachowski            100.30 +  427: 324  150
    2    10 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 +  372: 340  198
    3     2 Agata          Kuć                   120.27 +  449: 284  170
    4     5 Sławomir       Piotrowski            128.73 -  339: 365   79
    5     3 Natalia        Woźniak               130.30 -  313: 379   80
    6     7 Łukasz         Tuszyński             147.92 +  386: 361  198
    7    10 Paweł          Wdziękoński           105.22 +  417: 343  155
    8     5 Tomasz         Zwoliński             149.22 -  331: 429   99
    9     7 Magdalena      Kupczyńska            111.76 -  338: 391   62
   10    11 Jolanta        Chłopińska            126.17 -  351: 403   76
   11    19 Rafał          Stachowski            117.75 -  398: 404   68
   12    17 Jakub          Błażejewski           122.71 +  396: 338  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Maciej Perzyński 124.79 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Daniel         Brzozowski            100.00 +  520: 298  150
    2     2 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 -  414: 448   71
    3     9 Stanisław      Rydzik                140.54 -  342: 432   91
    4    18 Agnieszka      Kozak                 105.32 +  383: 373  155
    5    12 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 -  323: 339   98
    6    17 Paweł          Wdziękoński           105.22 -  345: 476   55
    7    22 Łukasz         Przyszlak             106.01 -  386: 460   56
    8    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  353: 309  150
    9    21 Krzysztof      Zawadzki              105.82 +  617: 278  156
   10    17 Sylwia         Łada                  108.67 +  445: 273  159
   11    13 Łukasz         Baranowski            124.31 +  443: 348  174
   12     9 Walenty        Siemaszko             116.73 +  371: 310  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Zbigniew Wietecki 124.41 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  543: 154  150
    2     1 Paweł          Wdziękoński           105.22 +  331: 250  155
    3     5 Maciej         Sancewicz             130.69 -  382: 463   81
    4     6 Łukasz         Baranowski            124.31 +  435: 324  174
    5     5 Kazimierz      Merklejn              154.75 +  404: 329  205
    6     4 Walenty        Siemaszko             116.73 +  467: 312  167
    7     2 Tomasz         Zwoliński             149.22 +  439: 368  199
    8     2 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  289: 599   91
    9     5 Marcin         Baniewski             120.71 +  496: 311  171
   10     2 Irena          Sołdan                137.22 -  334: 407   87
   11     2 Stanisław      Rydzik                140.54 -  317: 422   91
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             135.46 +  442: 323  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 12 146.33




	Łukasz Baranowski 124.31 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Forysiak              100.00 +  404: 194  150
    2    17 Maciej         Pietrasik             102.73 +  412: 392  153
    3     1 Irena          Sołdan                137.22 -  311: 507   87
    4     6 Zbigniew       Wietecki              124.41 -  324: 435   74
    5    17 Magdalena      Kupczyńska            111.76 +  404: 325  162
    6    11 Jakub          Błażejewski           122.71 -  361: 402   73
    7    14 Dominika       Worona                107.65 -  342: 387   58
    8    23 Maurycy        Machnio               119.15 +  400:   1  169
    9    13 Rafał          Lenartowski           145.20 -  301: 446   95
   10    21 Agnieszka      Kozak                 105.32 +  429: 330  155
   11    13 Maciej         Perzyński             124.79 -  348: 443   75
   12    19 Dorota         Kuć                   116.16 +  389: 345  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Jakub Błażejewski 122.71 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maurycy        Grzech                100.00 +  495:  91  150
    2     3 Ireneusz       Moralewicz            129.42 -  304: 389   79
    3    16 Wojciech       Gołęcki               104.33 +  369: 233  154
    4    13 Dariusz        Kuć                   132.07 +  416: 393  182
    5     4 Sławomir       Piotrowski            128.73 -  384: 402   79
    6    11 Łukasz         Baranowski            124.31 +  402: 361  174
    7    11 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 -  300: 453   98
    8    11 Dominika       Worona                107.65 -  371: 420   58
    9    16 Maciej         Grąbczewski           133.30 -  313: 423   83
   10    19 Łukasz         Przyszlak             106.01 -  358: 454   56
   11    20 Dorota         Kuć                   116.16 +  415: 299  166
   12    17 Patryk         Wolniewicz            125.27 -  338: 396   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Dorota Stachowska 121.35 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Beata          Kiżewska              100.00 +  380: 306  150
    2     8 Rafał          Stachowski            117.75 -  338: 419   68
    3    25 Maciej         Pietrasik             102.73 -  380: 383   53
    4    26 Iwona          Wieluńska             100.00 +  461: 333  150
    5    18 Agata          Pastusiak             100.00 +  400: 276  150
    6    13 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 -  297: 468   71
    7    20 Marta          Świątkowska           120.42 -  332: 417   70
    8    20 Sylwia         Łada                  108.67 +  347: 307  159
    9    17 Renata         Andracka              114.43 -  303: 433   64
   10    23 Wojciech       Gołęcki               104.33 -  262: 410   54
   11    26 Monika         Siemaszko             111.72 +  422: 314  162
   12    22 Agnieszka      Kozak                 105.32 -  327: 381   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Marcin  Baniewski 120.71 Pełczyce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Kowalczyk             100.00 +  491: 262  150
    2     4 Jacek          Nowak                 115.35 +  411: 279  165
    3     3 Natalia        Woźniak               130.30 -  330: 573   80
    4     8 Małgorzata     Szmuksta              111.32 +  429: 356  161
    5     6 Ireneusz       Moralewicz            129.42 -  356: 460   79
    6     9 Dorota         Kuć                   116.16 +  394: 309  166
    7     8 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 +  405: 375  171
    8     6 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 +  443: 348  198
    9     5 Zbigniew       Wietecki              124.41 -  311: 496   74
   10     5 Tomasz         Zwoliński             149.22 +  453: 441  199
   11     1 Irena          Sołdan                137.22 -  317: 395   87
   12     6 Dominika       Worona                107.65 -  274: 429   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Monika Gawron-Cieślik 120.63 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Landowski             100.00 +  387: 384  150
    2     2 Maciej         Perzyński             124.79 +  448: 414  175
    3     7 Grzegorz       Koczkodon             135.46 +  313: 280  185
    4     4 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  380: 418   91
    5     7 Maciej         Sancewicz             130.69 -  310: 415   81
    6    13 Dorota         Stachowska            121.35 +  468: 297  171
    7     8 Marcin         Baniewski             120.71 -  375: 405   71
    8    10 Magdalena      Kupczyńska            111.76 -  329: 472   62
    9    18 Magda          Sarad                 100.00 +  518: 318  150
   10    13 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 -  314: 362   68
   11    16 Józef          Wietecki              105.59 -  323: 340   56
   12    16 Rafał          Stachowski            117.75 +  395: 329  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Marta Świątkowska 120.42 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Szymon         Malec                 100.00 +  378:  85  150
    2     9 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  327: 394   76
    3    12 Dominika       Worona                107.65 +  367: 349  158
    4    14 Lech           Szymczak              107.50 +  356: 269  158
    5    10 Dawid          Pikul                 150.45 -  176: 432  100
    6    16 Kazimierz      Merklejn              154.75 -  318: 517  105
    7    20 Dorota         Stachowska            121.35 +  417: 332  171
    8    15 Paweł          Wdziękoński           105.22 -  302: 356   55
    9    19 Walenty        Siemaszko             116.73 -  279: 414   67
   10    22 Krzysztof      Zawadzki              105.82 +  418: 278  156
   11    17 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 +  390: 337  198
   12    15 Wojciech       Gołęcki               104.33 -  297: 394   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Agata Kuć 120.27 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agata          Pastusiak             100.00 +  406: 328  150
    2    16 Iwona          Wieluńska             100.00 +  506: 310  150
    3     2 Patryk         Wolniewicz            125.27 -  284: 449   75
    4    11 Kazimierz      Merklejn              154.75 -  380: 475  105
    5    15 Dariusz        Kuć                   132.07 -  314: 476   82
    6    22 Jacek          Nowak                 115.35 +  367: 333  165
    7    19 Maurycy        Machnio               119.15 +  430: 284  169
    8     9 Łukasz         Tuszyński             147.92 -  387: 436   98
    9    15 Dorota         Kuć                   116.16 -  391: 424   66
   10    18 Radosław       Pastusiak             100.00 +  402: 299  150
   11    15 Łukasz         Przyszlak             106.01 +  336: 322  156
   12    12 Magdalena      Kupczyńska            111.76 -  383: 411   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Maurycy Machnio 119.15 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Radosław       Pastusiak             100.00 +  354: 259  150
    2    14 Irena          Sołdan                137.22 -  349: 524   87
    3    14 Marcin         Stachowski            100.30 +  471: 332  150
    4    12 Agata          Pastusiak             100.00 +  352: 334  150
    5     8 Tomasz         Zwoliński             149.22 -  325: 372   99
    6    12 Magda          Sarad                 100.00 -  276: 339   50
    7    19 Agata          Kuć                   120.27 -  284: 430   70
    8    23 Łukasz         Baranowski            124.31 -    1: 400   74
   10    26 Iwona          Wieluńska             100.00 +  401: 313  150
   11    25 Krzysztof      Zawadzki              105.82 -  307: 408   56
   12    26 Agata          Pastusiak             100.00 -  297: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 11  98.73




	Tomasz Sienkiewicz 118.07 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Olga           Posmyk                100.00 +  453: 325  150
    2     6 Dariusz        Kuć                   132.07 -  320: 368   82
    3    17 Agnieszka      Kozak                 105.32 +  351: 334  155
    4     7 Dawid          Pikul                 150.45 -  347: 367  100
    5    14 Magda          Sarad                 100.00 -  285: 358   50
    6    19 Maciej         Grąbczewski           133.30 +  449: 243  183
    7    15 Marcin         Stachowski            100.30 +  403: 398  150
    8    12 Rafał          Lenartowski           145.20 +  395: 356  195
    9     8 Ireneusz       Moralewicz            129.42 -  361: 386   79
   10    13 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 +  362: 314  171
   11     9 Jolanta        Chłopińska            126.17 -  356: 396   76
   12    13 Renata         Andracka              114.43 +  337: 269  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Rafał Stachowski 117.75 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Laura          Rekowska              100.00 +  441: 160  150
    2     8 Dorota         Stachowska            121.35 +  419: 338  171
    3     6 Ireneusz       Moralewicz            129.42 +  382: 352  179
    4     2 Natalia        Woźniak               130.30 +  373: 356  180
    5     2 Grzegorz       Łukasik               140.72 =  357: 357  141
    6     1 Irena          Sołdan                137.22 -  324: 463   87
    7     4 Dawid          Pikul                 150.45 -  291: 448  100
    8     7 Maciej         Sancewicz             130.69 -  265: 364   81
    9    11 Sławomir       Piotrowski            128.73 -  441: 466   79
   10    14 Renata         Andracka              114.43 -  314: 382   64
   11    19 Patryk         Wolniewicz            125.27 +  404: 398  175
   12    16 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 -  329: 395   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Walenty Siemaszko 116.73 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Magda          Sarad                 100.00 +  362: 305  150
    2    13 Natalia        Woźniak               130.30 -  360: 380   80
    3    21 Monika         Siemaszko             111.72 +  480: 313  162
    4    10 Jolanta        Chłopińska            126.17 +  418: 351  176
    5     9 Paweł          Wdziękoński           105.22 +  421: 379  155
    6     4 Zbigniew       Wietecki              124.41 -  312: 467   74
    7    12 Łukasz         Tuszyński             147.92 -  346: 377   98
    8    17 Marcin         Stachowski            100.30 -  298: 343   50
    9    19 Marta          Świątkowska           120.42 +  414: 279  170
   10    15 Maciej         Pietrasik             102.73 +  329: 316  153
   11    11 Magdalena      Kupczyńska            111.76 +  328: 317  162
   12     9 Maciej         Perzyński             124.79 -  310: 371   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Dorota Kuć 116.16 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz      Merklejn              154.75 -  360: 422  105
    2    22 Beata          Kiżewska              100.00 -  348: 400   50
    3    26 Radosław       Pastusiak             100.00 +  431: 275  150
    4    23 Łukasz         Przyszlak             106.01 +  366: 357  156
    5    22 Wojciech       Gołęcki               104.33 +  384: 279  154
    6     9 Marcin         Baniewski             120.71 -  309: 394   71
    7    16 Rafał          Lenartowski           145.20 -  390: 431   95
    8    21 Józef          Wietecki              105.59 +  364: 348  156
    9    15 Agata          Kuć                   120.27 +  424: 391  170
   10     9 Natalia        Woźniak               130.30 -  339: 385   80
   11    20 Jakub          Błażejewski           122.71 -  299: 415   73
   12    19 Łukasz         Baranowski            124.31 -  345: 389   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Jacek Nowak 115.35 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 150.45 +  384: 361  200
    2     4 Marcin         Baniewski             120.71 -  279: 411   71
    3    18 Lech           Szymczak              107.50 -  354: 389   58
    4    17 Łukasz         Tuszyński             147.92 -  324: 428   98
    5    27 Iwona          Wieluńska             100.00 +  356: 341  150
    6    22 Agata          Kuć                   120.27 -  333: 367   70
    7    28 Olga           Posmyk                100.00 -  304: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  /  7  99.57




	Renata Andracka 114.43 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             149.22 +  373: 323  199
    2    11 Kazimierz      Merklejn              154.75 -  322: 368  105
    3    15 Rafał          Lenartowski           145.20 -  291: 311   95
    4    19 Maciej         Pietrasik             102.73 +  566: 293  153
    5    19 Lech           Szymczak              107.50 +  457: 247  158
    6    10 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 +  413: 358  176
    7     6 Dariusz        Kuć                   132.07 -  322: 558   82
    8    14 Grzegorz       Koczkodon             135.46 -  286: 516   85
    9    17 Dorota         Stachowska            121.35 +  433: 303  171
   10    14 Rafał          Stachowski            117.75 +  382: 314  168
   11     7 Ireneusz       Moralewicz            129.42 -  283: 304   79
   12    13 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 -  269: 337   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Anna Niedzielko 112.82 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             147.92 +  354: 311  198
    2    15 Stanisław      Rydzik                140.54 -  379: 424   91
    3    20 Paweł          Wdziękoński           105.22 -  320: 420   55
    4    27 Maurycy        Grzech                100.00 +  554: 110  150
    5    13 Małgorzata     Szmuksta              111.32 -  340: 421   61
    6    18 Józef          Wietecki              105.59 -  346: 409   56
    7    23 Monika         Siemaszko             111.72 +  346: 324  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  /  7 110.43




	Magdalena Kupczyńska 111.76 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 -  347: 375   98
    2    23 Magda          Sarad                 100.00 +  373: 306  150
    3    24 Szymon         Malec                 100.00 +  412:  91  150
    4    15 Paweł          Wdziękoński           105.22 -  441: 464   55
    5    17 Łukasz         Baranowski            124.31 -  325: 404   74
    6    21 Monika         Siemaszko             111.72 +  488: 281  162
    7    13 Sylwia         Łada                  108.67 +  397: 260  159
    8    10 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 +  472: 329  171
    9     7 Patryk         Wolniewicz            125.27 +  391: 338  175
   10     4 Dariusz        Kuć                   132.07 -  318: 419   82
   11    11 Walenty        Siemaszko             116.73 -  317: 328   67
   12    12 Agata          Kuć                   120.27 +  411: 383  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Sebastian Orzelski 111.74 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Lenartowski           145.20 +  383: 381  195
    2     5 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  322: 407   91
    3    13 Tomasz         Zwoliński             149.22 -  356: 385   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     385  /  3 128.33




	Monika Siemaszko 111.72 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Łukasik               140.72 -  255: 468   91
    2    28 Maciej         Grąbczewski           133.30 +  365: 353  183
    3    21 Walenty        Siemaszko             116.73 -  313: 480   67
    4    22 Sylwia         Łada                  108.67 +  478: 293  159
    5    20 Dominika       Worona                107.65 -  312: 569   58
    6    21 Magdalena      Kupczyńska            111.76 -  281: 488   62
    7    23 Anna           Niedzielko            112.82 -  324: 346   63
    8    27 Iwona          Wieluńska             100.00 +  390: 260  150
    9    25 Radosław       Pastusiak             100.00 -  342: 406   50
   10    25 Daniel         Brzozowski            100.00 -  351: 373   50
   11    26 Dorota         Stachowska            121.35 -  314: 422   71
   12    30 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  / 11  91.27




	Małgorzata Szmuksta 111.32 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                140.54 -  341: 406   91
    2    25 Łukasz         Przyszlak             106.01 +  410: 262  156
    3    19 Krzysztof      Zawadzki              105.82 +  371: 332  156
    4     8 Marcin         Baniewski             120.71 -  356: 429   71
    5    13 Anna           Niedzielko            112.82 +  421: 340  163
    6     8 Dominika       Worona                107.65 +  416: 269  158
    7     7 Ireneusz       Moralewicz            129.42 +  436: 340  179
    8     4 Dariusz        Kuć                   132.07 -  222: 486   82
    9     9 Jolanta        Chłopińska            126.17 +  435: 368  176
   10     8 Grzegorz       Koczkodon             135.46 -  418: 426   85
   11     8 Natalia        Woźniak               130.30 +  433: 299  180
   12     8 Maciej         Grąbczewski           133.30 +  382: 378  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Sylwia Łada 108.67 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                137.22 -  323: 407   87
    2    18 Sławomir       Piotrowski            128.73 -  299: 472   79
    3    31 Agnieszka      Forysiak              100.00 +  528: 183  150
    4    22 Monika         Siemaszko             111.72 -  293: 478   62
    5    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  363: 311  150
    6    25 Łukasz         Przyszlak             106.01 +  413: 350  156
    7    13 Magdalena      Kupczyńska            111.76 -  260: 397   62
    8    20 Dorota         Stachowska            121.35 -  307: 347   71
    9    24 Lech           Szymczak              107.50 +  406: 316  158
   10    17 Maciej         Perzyński             124.79 -  273: 445   75
   11    21 Marcin         Stachowski            100.30 +  376: 270  150
   12    23 Daniel         Brzozowski            100.00 +  387: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Dominika Worona 107.65 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Koczkodon             135.46 -  339: 368   85
    2    26 Łukasz         Kowalczyk             100.00 +  497: 191  150
    3    12 Marta          Świątkowska           120.42 -  349: 367   70
    4    20 Krzysztof      Zawadzki              105.82 +  360: 277  156
    5    20 Monika         Siemaszko             111.72 +  569: 312  162
    6     8 Małgorzata     Szmuksta              111.32 -  269: 416   61
    7    14 Łukasz         Baranowski            124.31 +  387: 342  174
    8    11 Jakub          Błażejewski           122.71 +  420: 371  173
    9    10 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 +  410: 385  198
   10     7 Sławomir       Piotrowski            128.73 +  414: 336  179
   11     4 Kazimierz      Merklejn              154.75 -  313: 451  105
   12     6 Marcin         Baniewski             120.71 +  429: 274  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Lech Szymczak 107.50 Mniszki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Grąbczewski           133.30 +  453: 330  183
    2     7 Maciej         Sancewicz             130.69 -  301: 399   81
    3    18 Jacek          Nowak                 115.35 +  389: 354  165
    4    14 Marta          Świątkowska           120.42 -  269: 356   70
    5    19 Renata         Andracka              114.43 -  247: 457   64
    6    24 Rafał          Lenartowski           145.20 -  192: 448   95
    7    27 Agnieszka      Kozak                 105.32 +  403: 329  155
    8    24 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  326: 398   76
    9    24 Sylwia         Łada                  108.67 -  316: 406   59
   10    27 Beata          Kiżewska              100.00 -  283: 528   50
   11    30 PAUZA
   12    27 Iwona          Wieluńska             100.00 +  342: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 11 104.36




	Łukasz Przyszlak 106.01 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Kuć                   132.07 -  281: 381   82
    2    25 Małgorzata     Szmuksta              111.32 -  262: 410   61
    3    28 Michał         Landowski             100.00 +  387: 322  150
    4    23 Dorota         Kuć                   116.16 -  357: 366   66
    5    28 Maurycy        Grzech                100.00 +  372: 137  150
    6    25 Sylwia         Łada                  108.67 -  350: 413   59
    7    22 Maciej         Perzyński             124.79 +  460: 386  175
    8    22 Maciej         Pietrasik             102.73 -  275: 389   53
    9    26 Agata          Pastusiak             100.00 +  416: 244  150
   10    19 Jakub          Błażejewski           122.71 +  454: 358  173
   11    15 Agata          Kuć                   120.27 -  322: 336   70
   12    21 Krzysztof      Zawadzki              105.82 -  330: 353   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Krzysztof Zawadzki 105.82 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Sancewicz             130.69 -  319: 380   81
    2    19 Michał         Landowski             100.00 +  333: 272  150
    3    19 Małgorzata     Szmuksta              111.32 -  332: 371   61
    4    20 Dominika       Worona                107.65 -  277: 360   58
    5    29 Szymon         Malec                 100.00 +  536: 141  150
    6    26 Wojciech       Gołęcki               104.33 -  301: 321   54
    7    26 Beata          Kiżewska              100.00 +  500: 370  150
    8    19 Radosław       Pastusiak             100.00 +  374: 257  150
    9    21 Maciej         Perzyński             124.79 -  278: 617   75
   10    22 Marta          Świątkowska           120.42 -  278: 418   70
   11    25 Maurycy        Machnio               119.15 +  408: 307  169
   12    21 Łukasz         Przyszlak             106.01 +  353: 330  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Józef Wietecki 105.59 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Natalia        Woźniak               130.30 -  310: 412   80
    2    21 Dawid          Pikul                 150.45 -  340: 528  100
    3    29 Łukasz         Kowalczyk             100.00 +  465: 230  150
    4    25 Olga           Posmyk                100.00 +  376: 267  150
    5    23 Maciej         Pietrasik             102.73 -  271: 400   53
    6    18 Anna           Niedzielko            112.82 +  409: 346  163
    7    18 Jolanta        Chłopińska            126.17 -  283: 407   76
    8    21 Dorota         Kuć                   116.16 -  348: 364   66
    9    23 Beata          Kiżewska              100.00 +  354: 317  150
   10    20 Marcin         Stachowski            100.30 +  386: 311  150
   11    16 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 +  340: 323  171
   12    14 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 +  410: 349  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Agnieszka Kozak 105.32 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ireneusz       Moralewicz            129.42 -  333: 386   79
    2    27 Radosław       Pastusiak             100.00 +  338: 328  150
    3    17 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 -  334: 351   68
    4    18 Maciej         Perzyński             124.79 -  373: 383   75
    5    26 Olga           Posmyk                100.00 +  356: 268  150
    6    20 Maciej         Pietrasik             102.73 -  303: 401   53
    7    27 Lech           Szymczak              107.50 -  329: 403   58
    8    26 Daniel         Brzozowski            100.00 +  377: 364  150
    9    22 Michał         Landowski             100.00 +  389: 261  150
   10    21 Łukasz         Baranowski            124.31 -  330: 429   74
   11    23 Beata          Kiżewska              100.00 +  408: 390  150
   12    22 Dorota         Stachowska            121.35 +  381: 327  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Paweł Wdziękoński 105.22 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Piotrowski            128.73 +  392: 386  179
    2     1 Zbigniew       Wietecki              124.41 -  250: 331   74
    3    20 Anna           Niedzielko            112.82 +  420: 320  163
    4    15 Magdalena      Kupczyńska            111.76 +  464: 441  162
    5     9 Walenty        Siemaszko             116.73 -  379: 421   67
    6    17 Maciej         Perzyński             124.79 +  476: 345  175
    7    10 Patryk         Wolniewicz            125.27 -  343: 417   75
    8    15 Marta          Świątkowska           120.42 +  356: 302  170
    9    12 Natalia        Woźniak               130.30 -  301: 420   80
   10    16 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  378: 387   76
   11    18 Wojciech       Gołęcki               104.33 -  360: 377   54
   12    18 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 +  389: 350  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Wojciech Gołęcki 104.33 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jolanta        Chłopińska            126.17 -  343: 415   76
    2    24 Daniel         Brzozowski            100.00 +  343: 265  150
    3    16 Jakub          Błażejewski           122.71 -  233: 369   73
    4    24 Marcin         Stachowski            100.30 +  336: 289  150
    5    22 Dorota         Kuć                   116.16 -  279: 384   66
    6    26 Krzysztof      Zawadzki              105.82 +  321: 301  156
    7    21 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 +  309: 308  176
    8    16 Sławomir       Piotrowski            128.73 -  284: 402   79
    9    20 Maciej         Pietrasik             102.73 -  301: 385   53
   10    23 Dorota         Stachowska            121.35 +  410: 262  171
   11    18 Paweł          Wdziękoński           105.22 +  377: 360  155
   12    15 Marta          Świątkowska           120.42 +  394: 297  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Maciej Pietrasik 102.73 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  433: 439   76
    2    17 Łukasz         Baranowski            124.31 -  392: 412   74
    3    25 Dorota         Stachowska            121.35 +  383: 380  171
    4    19 Renata         Andracka              114.43 -  293: 566   64
    5    23 Józef          Wietecki              105.59 +  400: 271  156
    6    20 Agnieszka      Kozak                 105.32 +  401: 303  155
    7    17 Grzegorz       Koczkodon             135.46 -  285: 350   85
    8    22 Łukasz         Przyszlak             106.01 +  389: 275  156
    9    20 Wojciech       Gołęcki               104.33 +  385: 301  154
   10    15 Walenty        Siemaszko             116.73 -  316: 329   67
   11    14 Rafał          Lenartowski           145.20 -  331: 472   95
   12    20 Michał         Landowski             100.00 +  377: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Marcin Stachowski 100.30 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Patryk         Wolniewicz            125.27 -  324: 427   75
    2    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  481: 158  150
    3    14 Maurycy        Machnio               119.15 -  332: 471   69
    4    24 Wojciech       Gołęcki               104.33 -  289: 336   54
    5    25 Daniel         Brzozowski            100.00 +  460: 337  150
    6    23 Agata          Pastusiak             100.00 +  465: 278  150
    7    15 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 -  398: 403   68
    8    17 Walenty        Siemaszko             116.73 +  343: 298  167
    9    14 Aleksandra     Kaczanowska           125.63 -  251: 362   76
   10    20 Józef          Wietecki              105.59 -  311: 386   56
   11    21 Sylwia         Łada                  108.67 -  270: 376   59
   12    25 Radosław       Pastusiak             100.00 +  385: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Daniel Brzozowski 100.00 Trzebiatów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Perzyński             124.79 -  298: 520   75
    2    24 Wojciech       Gołęcki               104.33 -  265: 343   54
    3    27 Maciej         Grąbczewski           133.30 -  319: 500   83
    4    30 Agnieszka      Forysiak              100.00 +  343: 186  150
    5    25 Marcin         Stachowski            100.30 -  337: 460   50
    6    29 Maurycy        Grzech                100.00 +  314: 182  150
    7    25 Michał         Landowski             100.00 -  294: 502   50
    8    26 Agnieszka      Kozak                 105.32 -  364: 377   55
    9    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  447: 215  150
   10    25 Monika         Siemaszko             111.72 +  373: 351  162
   11    24 Magda          Sarad                 100.00 +  402: 366  150
   12    23 Sylwia         Łada                  108.67 -  342: 387   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Wietecki              124.41 -  154: 543   74
    2    31 Marcin         Stachowski            100.30 -  158: 481   50
    3    32 Magda          Sarad                 100.00 -  210: 433   50
    4    31 Radosław       Pastusiak             100.00 -  242: 365   50
    5    31 Agnieszka      Forysiak              100.00 -  204: 257   50
    6    31 Olga           Posmyk                100.00 -  155: 381   50
    7    31 Maurycy        Grzech                100.00 +  237: 177  150
    8    30 PAUZA
    9    27 Daniel         Brzozowski            100.00 -  215: 447   50
   10    29 Szymon         Malec                 100.00 +  239: 197  150
   11    28 Iwona          Wieluńska             100.00 -  196: 361   50
   12    28 Agnieszka      Forysiak              100.00 -  129: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  / 11  70.36




	Agnieszka Forysiak 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Baranowski            124.31 -  194: 404   74
    2    29 Agata          Pastusiak             100.00 -  211: 394   50
    3    31 Sylwia         Łada                  108.67 -  183: 528   59
    4    30 Daniel         Brzozowski            100.00 -  186: 343   50
    5    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  257: 204  150
    6    27 Michał         Landowski             100.00 -  225: 395   50
    7    29 Radosław       Pastusiak             100.00 -  200: 472   50
    8    28 Beata          Kiżewska              100.00 -  249: 402   50
    9    29 Szymon         Malec                 100.00 +  338: 158  150
   10    30 PAUZA
   11    29 Maurycy        Grzech                100.00 +  291: 163  150
   12    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  342: 129  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  / 11  89.36




	Maurycy Grzech 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jakub          Błażejewski           122.71 -   91: 495   73
    2    32 Tomasz         Zwoliński             149.22 -  167: 512   99
    3    33 PAUZA
    4    27 Anna           Niedzielko            112.82 -  110: 554   63
    5    28 Łukasz         Przyszlak             106.01 -  137: 372   56
    6    29 Daniel         Brzozowski            100.00 -  182: 314   50
    7    31 Mirosław       Dejna                 100.00 -  177: 237   50
    8    29 Szymon         Malec                 100.00 +  188:  89  150
    9    28 Iwona          Wieluńska             100.00 -  228: 342   50
   10    28 Agata          Pastusiak             100.00 -  127: 376   50
   11    29 Agnieszka      Forysiak              100.00 -  163: 291   50
   12    29 Szymon         Malec                 100.00 +  244: 181  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     841  / 11  76.45




	Beata Kiżewska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Stachowska            121.35 -  306: 380   71
    2    22 Dorota         Kuć                   116.16 +  400: 348  166
    3    11 Sławomir       Piotrowski            128.73 -  226: 480   79
    4    21 Maciej         Grąbczewski           133.30 -  307: 391   83
    5    30 Michał         Landowski             100.00 -  369: 410   50
    6    28 Iwona          Wieluńska             100.00 +  347: 304  150
    7    26 Krzysztof      Zawadzki              105.82 -  370: 500   56
    8    28 Agnieszka      Forysiak              100.00 +  402: 249  150
    9    23 Józef          Wietecki              105.59 -  317: 354   56
   10    27 Lech           Szymczak              107.50 +  528: 283  158
   11    23 Agnieszka      Kozak                 105.32 -  390: 408   55
   12    24 Magda          Sarad                 100.00 +  404: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Łukasz Kowalczyk 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Baniewski             120.71 -  262: 491   71
    2    26 Dominika       Worona                107.65 -  191: 497   58
    3    29 Józef          Wietecki              105.59 -  230: 465   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     185  /  3  61.67




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 -  384: 387   71
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              105.82 -  272: 333   56
    3    28 Łukasz         Przyszlak             106.01 -  322: 387   56
    4    29 Krzysztof      Usakiewicz            147.51 -  331: 449   98
    5    30 Beata          Kiżewska              100.00 +  410: 369  150
    6    27 Agnieszka      Forysiak              100.00 +  395: 225  150
    7    25 Daniel         Brzozowski            100.00 +  502: 294  150
    8    18 Maciej         Grąbczewski           133.30 -  289: 429   83
    9    22 Agnieszka      Kozak                 105.32 -  261: 389   55
   10    24 Magda          Sarad                 100.00 +  414: 369  150
   11    22 Radosław       Pastusiak             100.00 +  417: 359  150
   12    20 Maciej         Pietrasik             102.73 -  356: 377   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Szymon Malec 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marta          Świątkowska           120.42 -   85: 378   70
    2    33 PAUZA
    3    24 Magdalena      Kupczyńska            111.76 -   91: 412   62
    4    28 Magda          Sarad                 100.00 -  117: 562   50
    5    29 Krzysztof      Zawadzki              105.82 -  141: 536   56
    6    30 Radosław       Pastusiak             100.00 -  121: 489   50
    7    30 Iwona          Wieluńska             100.00 -  123: 441   50
    8    29 Maurycy        Grzech                100.00 -   89: 188   50
    9    29 Agnieszka      Forysiak              100.00 -  158: 338   50
   10    29 Mirosław       Dejna                 100.00 -  197: 239   50
   11    27 Agata          Pastusiak             100.00 -  135: 348   50
   12    29 Maurycy        Grzech                100.00 -  181: 244   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     588  / 11  53.45




	Agata Pastusiak 100.00 Gorzów Wielkopolski             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agata          Kuć                   120.27 -  328: 406   70
    2    29 Agnieszka      Forysiak              100.00 +  394: 211  150
    3    22 Olga           Posmyk                100.00 +  379: 294  150
    4    12 Maurycy        Machnio               119.15 -  334: 352   69
    5    18 Dorota         Stachowska            121.35 -  276: 400   71
    6    23 Marcin         Stachowski            100.30 -  278: 465   50
    7    24 Maciej         Grąbczewski           133.30 -  280: 370   83
    8    25 Maciej         Perzyński             124.79 -  309: 353   75
    9    26 Łukasz         Przyszlak             106.01 -  244: 416   56
   10    28 Maurycy        Grzech                100.00 +  376: 127  150
   11    27 Szymon         Malec                 100.00 +  348: 135  150
   12    26 Maurycy        Machnio               119.15 +  371: 297  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Radosław Pastusiak 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maurycy        Machnio               119.15 -  259: 354   69
    2    27 Agnieszka      Kozak                 105.32 -  328: 338   55
    3    26 Dorota         Kuć                   116.16 -  275: 431   66
    4    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  365: 242  150
    5    24 Sylwia         Łada                  108.67 -  311: 363   59
    6    30 Szymon         Malec                 100.00 +  489: 121  150
    7    29 Agnieszka      Forysiak              100.00 +  472: 200  150
    8    19 Krzysztof      Zawadzki              105.82 -  257: 374   56
    9    25 Monika         Siemaszko             111.72 +  406: 342  162
   10    18 Agata          Kuć                   120.27 -  299: 402   70
   11    22 Michał         Landowski             100.00 -  359: 417   50
   12    25 Marcin         Stachowski            100.30 -  320: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Olga Posmyk 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 -  325: 453   68
    2    30 Laura          Rekowska              100.00 +  294: 260  150
    3    22 Agata          Pastusiak             100.00 -  294: 379   50
    4    25 Józef          Wietecki              105.59 -  267: 376   56
    5    26 Agnieszka      Kozak                 105.32 -  268: 356   55
    6    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  381: 155  150
    7    28 Jacek          Nowak                 115.35 +  331: 304  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     694  /  7  99.14




	Laura Rekowska 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Rafał          Stachowski            117.75 -  160: 441   68
    2    30 Olga           Posmyk                100.00 -  260: 294   50
    3    30 Łukasz         Tuszyński             147.92 -  222: 665   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     216  /  3  72.00




	Magda Sarad 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Walenty        Siemaszko             116.73 -  305: 362   67
    2    23 Magdalena      Kupczyńska            111.76 -  306: 373   62
    3    32 Mirosław       Dejna                 100.00 +  433: 210  150
    4    28 Szymon         Malec                 100.00 +  562: 117  150
    5    14 Tomasz         Sienkiewicz           118.07 +  358: 285  168
    6    12 Maurycy        Machnio               119.15 +  339: 276  169
    7     9 Maciej         Sancewicz             130.69 -  264: 347   81
    8    13 Ireneusz       Moralewicz            129.42 -  314: 481   79
    9    18 Monika         Gawron-Cieślik        120.63 -  318: 518   71
   10    24 Michał         Landowski             100.00 -  369: 414   50
   11    24 Daniel         Brzozowski            100.00 -  366: 402   50
   12    24 Beata          Kiżewska              100.00 -  352: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Iwona Wieluńska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 PAUZA
    2    16 Agata          Kuć                   120.27 -  310: 506   70
    3    23 Jolanta        Chłopińska            126.17 -  271: 391   76
    4    26 Dorota         Stachowska            121.35 -  333: 461   71
    5    27 Jacek          Nowak                 115.35 -  341: 356   65
    6    28 Beata          Kiżewska              100.00 -  304: 347   50
    7    30 Szymon         Malec                 100.00 +  441: 123  150
    8    27 Monika         Siemaszko             111.72 -  260: 390   62
    9    28 Maurycy        Grzech                100.00 +  342: 228  150
   10    26 Maurycy        Machnio               119.15 -  313: 401   69
   11    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  361: 196  150
   12    27 Lech           Szymczak              107.50 -  300: 342   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  / 11  88.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju I Mistrzostwa Stargardu Szczecińskiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Dorota         Kuć                   422: 360
   2 Jacek          Nowak                - Dawid          Pikul                 384: 361
   3 Tomasz         Zwoliński            - Renata         Andracka              323: 373
   4 Anna           Niedzielko           - Łukasz         Tuszyński             354: 311
   5 Krzysztof      Usakiewicz           - Magdalena      Kupczyńska            375: 347
   6 Sebastian      Orzelski             - Rafał          Lenartowski           383: 381
   7 Grzegorz       Łukasik              - Monika         Siemaszko             468: 255
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Stanisław      Rydzik                341: 406
   9 Irena          Sołdan               - Sylwia         Łada                  407: 323
  10 Dominika       Worona               - Grzegorz       Koczkodon             339: 368
  11 Maciej         Grąbczewski          - Lech           Szymczak              330: 453
  12 Łukasz         Przyszlak            - Dariusz        Kuć                   281: 381
  13 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Zawadzki              380: 319
  14 Józef          Wietecki             - Natalia        Woźniak               310: 412
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Agnieszka      Kozak                 386: 333
  16 Paweł          Wdziękoński          - Sławomir       Piotrowski            392: 386
  17 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Gołęcki               415: 343
  18 Maciej         Pietrasik            - Aleksandra     Kaczanowska           433: 439
  19 Patryk         Wolniewicz           - Marcin         Stachowski            427: 324
  20 Daniel         Brzozowski           - Maciej         Perzyński             298: 520
  21 Zbigniew       Wietecki             - Mirosław       Dejna                 543: 154
  22 Agnieszka      Forysiak             - Łukasz         Baranowski            194: 404
  23 Jakub          Błażejewski          - Maurycy        Grzech                495:  91
  24 Beata          Kiżewska             - Dorota         Stachowska            306: 380
  25 Marcin         Baniewski            - Łukasz         Kowalczyk             491: 262
  26 Michał         Landowski            - Monika         Gawron-Cieślik        384: 387
  27 Marta          Świątkowska          - Szymon         Malec                 378:  85
  28 Agata          Pastusiak            - Agata          Kuć                   328: 406
  29 Maurycy        Machnio              - Radosław       Pastusiak             354: 259
  30 Olga           Posmyk               - Tomasz         Sienkiewicz           325: 453
  31 Rafał          Stachowski           - Laura          Rekowska              441: 160
  32 Magda          Sarad                - Walenty        Siemaszko             305: 362
  33 Iwona          Wieluńska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Wdziękoński          - Zbigniew       Wietecki              250: 331
   2 Maciej         Perzyński            - Monika         Gawron-Cieślik        414: 448
   3 Jakub          Błażejewski          - Ireneusz       Moralewicz            304: 389
   4 Marcin         Baniewski            - Jacek          Nowak                 411: 279
   5 Grzegorz       Łukasik              - Sebastian      Orzelski              407: 322
   6 Dariusz        Kuć                  - Tomasz         Sienkiewicz           368: 320
   7 Lech           Szymczak             - Maciej         Sancewicz             301: 399
   8 Dorota         Stachowska           - Rafał          Stachowski            338: 419
   9 Aleksandra     Kaczanowska          - Marta          Świątkowska           394: 327
  10 Patryk         Wolniewicz           - Krzysztof      Usakiewicz            372: 340
  11 Renata         Andracka             - Kazimierz      Merklejn              322: 368
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Jolanta        Chłopińska            387: 305
  13 Natalia        Woźniak              - Walenty        Siemaszko             380: 360
  14 Irena          Sołdan               - Maurycy        Machnio               524: 349
  15 Stanisław      Rydzik               - Anna           Niedzielko            424: 379
  16 Agata          Kuć                  - Iwona          Wieluńska             506: 310
  17 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Pietrasik             412: 392
  18 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Piotrowski            299: 472
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Landowski             333: 272
  20 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Lenartowski           329: 422
  21 Dawid          Pikul                - Józef          Wietecki              528: 340
  22 Dorota         Kuć                  - Beata          Kiżewska              348: 400
  23 Magdalena      Kupczyńska           - Magda          Sarad                 373: 306
  24 Wojciech       Gołęcki              - Daniel         Brzozowski            343: 265
  25 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Przyszlak             410: 262
  26 Łukasz         Kowalczyk            - Dominika       Worona                191: 497
  27 Agnieszka      Kozak                - Radosław       Pastusiak             338: 328
  28 Monika         Siemaszko            - Maciej         Grąbczewski           365: 353
  29 Agata          Pastusiak            - Agnieszka      Forysiak              394: 211
  30 Laura          Rekowska             - Olga           Posmyk                260: 294
  31 Mirosław       Dejna                - Marcin         Stachowski            158: 481
  32 Maurycy        Grzech               - Tomasz         Zwoliński             167: 512
  33 Szymon         Malec                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Irena          Sołdan                311: 507
   2 Agata          Kuć                  - Patryk         Wolniewicz            284: 449
   3 Natalia        Woźniak              - Marcin         Baniewski             573: 330
   4 Kazimierz      Merklejn             - Grzegorz       Łukasik               311: 383
   5 Maciej         Sancewicz            - Zbigniew       Wietecki              463: 382
   6 Rafał          Stachowski           - Ireneusz       Moralewicz            382: 352
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Grzegorz       Koczkodon             313: 280
   8 Aleksandra     Kaczanowska          - Dariusz        Kuć                   403: 327
   9 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Perzyński             432: 342
  10 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Usakiewicz            359: 314
  11 Sławomir       Piotrowski           - Beata          Kiżewska              480: 226
  12 Marta          Świątkowska          - Dominika       Worona                367: 349
  13 Tomasz         Zwoliński            - Sebastian      Orzelski              385: 356
  14 Marcin         Stachowski           - Maurycy        Machnio               332: 471
  15 Rafał          Lenartowski          - Renata         Andracka              311: 291
  16 Wojciech       Gołęcki              - Jakub          Błażejewski           233: 369
  17 Tomasz         Sienkiewicz          - Agnieszka      Kozak                 351: 334
  18 Lech           Szymczak             - Jacek          Nowak                 389: 354
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Szmuksta              332: 371
  20 Anna           Niedzielko           - Paweł          Wdziękoński           320: 420
  21 Walenty        Siemaszko            - Monika         Siemaszko             480: 313
  22 Olga           Posmyk               - Agata          Pastusiak             294: 379
  23 Jolanta        Chłopińska           - Iwona          Wieluńska             391: 271
  24 Szymon         Malec                - Magdalena      Kupczyńska             91: 412
  25 Maciej         Pietrasik            - Dorota         Stachowska            383: 380
  26 Radosław       Pastusiak            - Dorota         Kuć                   275: 431
  27 Maciej         Grąbczewski          - Daniel         Brzozowski            500: 319
  28 Michał         Landowski            - Łukasz         Przyszlak             322: 387
  29 Józef          Wietecki             - Łukasz         Kowalczyk             465: 230
  30 Laura          Rekowska             - Łukasz         Tuszyński             222: 665
  31 Agnieszka      Forysiak             - Sylwia         Łada                  183: 528
  32 Mirosław       Dejna                - Magda          Sarad                 210: 433
  33 Maurycy        Grzech               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Irena          Sołdan                396: 419
   2 Natalia        Woźniak              - Rafał          Stachowski            356: 373
   3 Stanisław      Rydzik               - Aleksandra     Kaczanowska           412: 352
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Grzegorz       Łukasik               380: 418
   5 Sławomir       Piotrowski           - Patryk         Wolniewicz            365: 339
   6 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Baranowski            435: 324
   7 Tomasz         Sienkiewicz          - Dawid          Pikul                 347: 367
   8 Marcin         Baniewski            - Małgorzata     Szmuksta              429: 356
   9 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             397: 410
  10 Walenty        Siemaszko            - Jolanta        Chłopińska            418: 351
  11 Agata          Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              380: 475
  12 Maurycy        Machnio              - Agata          Pastusiak             352: 334
  13 Dariusz        Kuć                  - Jakub          Błażejewski           393: 416
  14 Marta          Świątkowska          - Lech           Szymczak              356: 269
  15 Magdalena      Kupczyńska           - Paweł          Wdziękoński           441: 464
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Koczkodon             443: 373
  17 Łukasz         Tuszyński            - Jacek          Nowak                 428: 324
  18 Maciej         Perzyński            - Agnieszka      Kozak                 383: 373
  19 Renata         Andracka             - Maciej         Pietrasik             566: 293
  20 Dominika       Worona               - Krzysztof      Zawadzki              360: 277
  21 Beata          Kiżewska             - Maciej         Grąbczewski           307: 391
  22 Monika         Siemaszko            - Sylwia         Łada                  478: 293
  23 Łukasz         Przyszlak            - Dorota         Kuć                   357: 366
  24 Marcin         Stachowski           - Wojciech       Gołęcki               289: 336
  25 Józef          Wietecki             - Olga           Posmyk                376: 267
  26 Dorota         Stachowska           - Iwona          Wieluńska             461: 333
  27 Anna           Niedzielko           - Maurycy        Grzech                554: 110
  28 Magda          Sarad                - Szymon         Malec                 562: 117
  29 Krzysztof      Usakiewicz           - Michał         Landowski             449: 331
  30 Daniel         Brzozowski           - Agnieszka      Forysiak              343: 186
  31 Radosław       Pastusiak            - Mirosław       Dejna                 365: 242


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                438: 414
   2 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Łukasik               357: 357
   3 Patryk         Wolniewicz           - Natalia        Woźniak               313: 379
   4 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Błażejewski           402: 384
   5 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz      Merklejn              404: 329
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Marcin         Baniewski             460: 356
   7 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Sancewicz             310: 415
   8 Tomasz         Zwoliński            - Maurycy        Machnio               372: 325
   9 Walenty        Siemaszko            - Paweł          Wdziękoński           421: 379
  10 Dawid          Pikul                - Marta          Świątkowska           432: 176
  11 Łukasz         Tuszyński            - Aleksandra     Kaczanowska           387: 300
  12 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Usakiewicz            323: 339
  13 Małgorzata     Szmuksta             - Anna           Niedzielko            421: 340
  14 Magda          Sarad                - Tomasz         Sienkiewicz           358: 285
  15 Dariusz        Kuć                  - Agata          Kuć                   476: 314
  16 Maciej         Grąbczewski          - Jolanta        Chłopińska            331: 473
  17 Łukasz         Baranowski           - Magdalena      Kupczyńska            404: 325
  18 Agata          Pastusiak            - Dorota         Stachowska            276: 400
  19 Renata         Andracka             - Lech           Szymczak              457: 247
  20 Dominika       Worona               - Monika         Siemaszko             569: 312
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Lenartowski           412: 361
  22 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               384: 279
  23 Maciej         Pietrasik            - Józef          Wietecki              400: 271
  24 Sylwia         Łada                 - Radosław       Pastusiak             363: 311
  25 Marcin         Stachowski           - Daniel         Brzozowski            460: 337
  26 Agnieszka      Kozak                - Olga           Posmyk                356: 268
  27 Iwona          Wieluńska            - Jacek          Nowak                 341: 356
  28 Maurycy        Grzech               - Łukasz         Przyszlak             137: 372
  29 Szymon         Malec                - Krzysztof      Zawadzki              141: 536
  30 Beata          Kiżewska             - Michał         Landowski             369: 410
  31 Agnieszka      Forysiak             - Mirosław       Dejna                 257: 204


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Stachowski           - Irena          Sołdan                324: 463
   2 Grzegorz       Łukasik              - Sławomir       Piotrowski            360: 242
   3 Natalia        Woźniak              - Dawid          Pikul                 413: 441
   4 Zbigniew       Wietecki             - Walenty        Siemaszko             467: 312
   5 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Moralewicz            401: 381
   6 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Zwoliński             355: 465
   7 Patryk         Wolniewicz           - Łukasz         Tuszyński             386: 361
   8 Dominika       Worona               - Małgorzata     Szmuksta              269: 416
   9 Dorota         Kuć                  - Marcin         Baniewski             309: 394
  10 Aleksandra     Kaczanowska          - Renata         Andracka              358: 413
  11 Jakub          Błażejewski          - Łukasz         Baranowski            402: 361
  12 Maurycy        Machnio              - Magda          Sarad                 276: 339
  13 Dorota         Stachowska           - Monika         Gawron-Cieślik        297: 468
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Dariusz        Kuć                   368: 373
  15 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Usakiewicz            351: 372
  16 Kazimierz      Merklejn             - Marta          Świątkowska           517: 318
  17 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Perzyński             476: 345
  18 Anna           Niedzielko           - Józef          Wietecki              346: 409
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Maciej         Grąbczewski           449: 243
  20 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Pietrasik             303: 401
  21 Monika         Siemaszko            - Magdalena      Kupczyńska            281: 488
  22 Jacek          Nowak                - Agata          Kuć                   333: 367
  23 Agata          Pastusiak            - Marcin         Stachowski            278: 465
  24 Rafał          Lenartowski          - Lech           Szymczak              448: 192
  25 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Przyszlak             413: 350
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               301: 321
  27 Michał         Landowski            - Agnieszka      Forysiak              395: 225
  28 Iwona          Wieluńska            - Beata          Kiżewska              304: 347
  29 Daniel         Brzozowski           - Maurycy        Grzech                314: 182
  30 Radosław       Pastusiak            - Szymon         Malec                 489: 121
  31 Mirosław       Dejna                - Olga           Posmyk                155: 381


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                272: 473
   2 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              368: 439
   3 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Woźniak               502: 365
   4 Dawid          Pikul                - Rafał          Stachowski            448: 291
   5 Kazimierz      Merklejn             - Sławomir       Piotrowski            462: 366
   6 Renata         Andracka             - Dariusz        Kuć                   322: 558
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Szmuksta              340: 436
   8 Monika         Gawron-Cieślik       - Marcin         Baniewski             375: 405
   9 Magda          Sarad                - Maciej         Sancewicz             264: 347
  10 Paweł          Wdziękoński          - Patryk         Wolniewicz            343: 417
  11 Krzysztof      Usakiewicz           - Jakub          Błażejewski           453: 300
  12 Walenty        Siemaszko            - Łukasz         Tuszyński             346: 377
  13 Magdalena      Kupczyńska           - Sylwia         Łada                  397: 260
  14 Łukasz         Baranowski           - Dominika       Worona                342: 387
  15 Marcin         Stachowski           - Tomasz         Sienkiewicz           398: 403
  16 Rafał          Lenartowski          - Dorota         Kuć                   431: 390
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Pietrasik             350: 285
  18 Józef          Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            283: 407
  19 Agata          Kuć                  - Maurycy        Machnio               430: 284
  20 Dorota         Stachowska           - Marta          Świątkowska           332: 417
  21 Wojciech       Gołęcki              - Aleksandra     Kaczanowska           309: 308
  22 Łukasz         Przyszlak            - Maciej         Perzyński             460: 386
  23 Monika         Siemaszko            - Anna           Niedzielko            324: 346
  24 Maciej         Grąbczewski          - Agata          Pastusiak             370: 280
  25 Michał         Landowski            - Daniel         Brzozowski            502: 294
  26 Beata          Kiżewska             - Krzysztof      Zawadzki              370: 500
  27 Lech           Szymczak             - Agnieszka      Kozak                 403: 329
  28 Olga           Posmyk               - Jacek          Nowak                 331: 304
  29 Agnieszka      Forysiak             - Radosław       Pastusiak             200: 472
  30 Iwona          Wieluńska            - Szymon         Malec                 441: 123
  31 Maurycy        Grzech               - Mirosław       Dejna                 177: 237


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 306: 372
   2 Grzegorz       Łukasik              - Zbigniew       Wietecki              599: 289
   3 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                561: 375
   4 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              486: 222
   5 Tomasz         Zwoliński            - Patryk         Wolniewicz            429: 331
   6 Marcin         Baniewski            - Krzysztof      Usakiewicz            443: 348
   7 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Stachowski            364: 265
   8 Jolanta        Chłopińska           - Natalia        Woźniak               523: 312
   9 Łukasz         Tuszyński            - Agata          Kuć                   436: 387
  10 Magdalena      Kupczyńska           - Monika         Gawron-Cieślik        472: 329
  11 Jakub          Błażejewski          - Dominika       Worona                371: 420
  12 Tomasz         Sienkiewicz          - Rafał          Lenartowski           395: 356
  13 Magda          Sarad                - Ireneusz       Moralewicz            314: 481
  14 Renata         Andracka             - Grzegorz       Koczkodon             286: 516
  15 Marta          Świątkowska          - Paweł          Wdziękoński           302: 356
  16 Sławomir       Piotrowski           - Wojciech       Gołęcki               402: 284
  17 Walenty        Siemaszko            - Marcin         Stachowski            298: 343
  18 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Landowski             429: 289
  19 Radosław       Pastusiak            - Krzysztof      Zawadzki              257: 374
  20 Sylwia         Łada                 - Dorota         Stachowska            307: 347
  21 Dorota         Kuć                  - Józef          Wietecki              364: 348
  22 Maciej         Pietrasik            - Łukasz         Przyszlak             389: 275
  23 Maurycy        Machnio              - Łukasz         Baranowski              1: 400
  24 Aleksandra     Kaczanowska          - Lech           Szymczak              398: 326
  25 Maciej         Perzyński            - Agata          Pastusiak             353: 309
  26 Agnieszka      Kozak                - Daniel         Brzozowski            377: 364
  27 Iwona          Wieluńska            - Monika         Siemaszko             260: 390
  28 Agnieszka      Forysiak             - Beata          Kiżewska              249: 402
  29 Szymon         Malec                - Maurycy        Grzech                 89: 188
  30 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Kazimierz      Merklejn              351: 360
   2 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Łukasik               367: 402
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                359: 398
   4 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Sancewicz             440: 352
   5 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Baniewski             496: 311
   6 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             295: 411
   7 Magdalena      Kupczyńska           - Patryk         Wolniewicz            391: 338
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Sienkiewicz           386: 361
   9 Małgorzata     Szmuksta             - Jolanta        Chłopińska            435: 368
  10 Krzysztof      Usakiewicz           - Dominika       Worona                385: 410
  11 Rafał          Stachowski           - Sławomir       Piotrowski            441: 466
  12 Paweł          Wdziękoński          - Natalia        Woźniak               301: 420
  13 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Baranowski            446: 301
  14 Marcin         Stachowski           - Aleksandra     Kaczanowska           251: 362
  15 Dorota         Kuć                  - Agata          Kuć                   424: 391
  16 Jakub          Błażejewski          - Maciej         Grąbczewski           313: 423
  17 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              303: 433
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Magda          Sarad                 518: 318
  19 Marta          Świątkowska          - Walenty        Siemaszko             279: 414
  20 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Pietrasik             301: 385
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Perzyński             278: 617
  22 Agnieszka      Kozak                - Michał         Landowski             389: 261
  23 Józef          Wietecki             - Beata          Kiżewska              354: 317
  24 Lech           Szymczak             - Sylwia         Łada                  316: 406
  25 Radosław       Pastusiak            - Monika         Siemaszko             406: 342
  26 Łukasz         Przyszlak            - Agata          Pastusiak             416: 244
  27 Daniel         Brzozowski           - Mirosław       Dejna                 447: 215
  28 Maurycy        Grzech               - Iwona          Wieluńska             228: 342
  29 Szymon         Malec                - Agnieszka      Forysiak              158: 338


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Łukasik               466: 372
   2 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                334: 407
   3 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 375: 341
   4 Dariusz        Kuć                  - Magdalena      Kupczyńska            419: 318
   5 Marcin         Baniewski            - Tomasz         Zwoliński             453: 441
   6 Maciej         Sancewicz            - Ireneusz       Moralewicz            485: 393
   7 Dominika       Worona               - Sławomir       Piotrowski            414: 336
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szmuksta              426: 418
   9 Natalia        Woźniak              - Dorota         Kuć                   385: 339
  10 Krzysztof      Usakiewicz           - Łukasz         Tuszyński             393: 394
  11 Patryk         Wolniewicz           - Jolanta        Chłopińska            351: 403
  12 Maciej         Grąbczewski          - Rafał          Lenartowski           439: 357
  13 Tomasz         Sienkiewicz          - Monika         Gawron-Cieślik        362: 314
  14 Renata         Andracka             - Rafał          Stachowski            382: 314
  15 Maciej         Pietrasik            - Walenty        Siemaszko             316: 329
  16 Aleksandra     Kaczanowska          - Paweł          Wdziękoński           387: 378
  17 Maciej         Perzyński            - Sylwia         Łada                  445: 273
  18 Agata          Kuć                  - Radosław       Pastusiak             402: 299
  19 Łukasz         Przyszlak            - Jakub          Błażejewski           454: 358
  20 Józef          Wietecki             - Marcin         Stachowski            386: 311
  21 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 429: 330
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Świątkowska           278: 418
  23 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Stachowska            410: 262
  24 Michał         Landowski            - Magda          Sarad                 414: 369
  25 Monika         Siemaszko            - Daniel         Brzozowski            351: 373
  26 Iwona          Wieluńska            - Maurycy        Machnio               313: 401
  27 Beata          Kiżewska             - Lech           Szymczak              528: 283
  28 Agata          Pastusiak            - Maurycy        Grzech                376: 127
  29 Mirosław       Dejna                - Szymon         Malec                 239: 197
  30 Agnieszka      Forysiak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Marcin         Baniewski             395: 317
   2 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              422: 317
   3 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kuć                   424: 349
   4 Dominika       Worona               - Kazimierz      Merklejn              313: 451
   5 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Sancewicz             410: 384
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             446: 423
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Renata         Andracka              304: 283
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Natalia        Woźniak               433: 299
   9 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Sienkiewicz           396: 356
  10 Łukasz         Tuszyński            - Maciej         Grąbczewski           419: 451
  11 Walenty        Siemaszko            - Magdalena      Kupczyńska            328: 317
  12 Sławomir       Piotrowski           - Aleksandra     Kaczanowska           408: 324
  13 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Baranowski            443: 348
  14 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Pietrasik             472: 331
  15 Agata          Kuć                  - Łukasz         Przyszlak             336: 322
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Józef          Wietecki              323: 340
  17 Marta          Świątkowska          - Krzysztof      Usakiewicz            390: 337
  18 Paweł          Wdziękoński          - Wojciech       Gołęcki               360: 377
  19 Rafał          Stachowski           - Patryk         Wolniewicz            404: 398
  20 Jakub          Błażejewski          - Dorota         Kuć                   415: 299
  21 Sylwia         Łada                 - Marcin         Stachowski            376: 270
  22 Radosław       Pastusiak            - Michał         Landowski             359: 417
  23 Agnieszka      Kozak                - Beata          Kiżewska              408: 390
  24 Daniel         Brzozowski           - Magda          Sarad                 402: 366
  25 Maurycy        Machnio              - Krzysztof      Zawadzki              307: 408
  26 Dorota         Stachowska           - Monika         Siemaszko             422: 314
  27 Szymon         Malec                - Agata          Pastusiak             135: 348
  28 Mirosław       Dejna                - Iwona          Wieluńska             196: 361
  29 Maurycy        Grzech               - Agnieszka      Forysiak              163: 291
  30 Lech           Szymczak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                421: 410
   2 Grzegorz       Łukasik              - Kazimierz      Merklejn              369: 338
   3 Dariusz        Kuć                  - Dawid          Pikul                 377: 343
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Zbigniew       Wietecki              323: 442
   5 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Sancewicz             431: 381
   6 Marcin         Baniewski            - Dominika       Worona                274: 429
   7 Sławomir       Piotrowski           - Ireneusz       Moralewicz            340: 331
   8 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Grąbczewski           382: 378
   9 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Perzyński             310: 371
  10 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             338: 408
  11 Natalia        Woźniak              - Rafał          Lenartowski           334: 459
  12 Magdalena      Kupczyńska           - Agata          Kuć                   411: 383
  13 Tomasz         Sienkiewicz          - Renata         Andracka              337: 269
  14 Aleksandra     Kaczanowska          - Józef          Wietecki              349: 410
  15 Wojciech       Gołęcki              - Marta          Świątkowska           394: 297
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Rafał          Stachowski            395: 329
  17 Patryk         Wolniewicz           - Jakub          Błażejewski           396: 338
  18 Krzysztof      Usakiewicz           - Paweł          Wdziękoński           350: 389
  19 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Kuć                   389: 345
  20 Maciej         Pietrasik            - Michał         Landowski             377: 356
  21 Łukasz         Przyszlak            - Krzysztof      Zawadzki              330: 353
  22 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Stachowska            381: 327
  23 Daniel         Brzozowski           - Sylwia         Łada                  342: 387
  24 Beata          Kiżewska             - Magda          Sarad                 404: 352
  25 Marcin         Stachowski           - Radosław       Pastusiak             385: 320
  26 Maurycy        Machnio              - Agata          Pastusiak             297: 371
  27 Lech           Szymczak             - Iwona          Wieluńska             342: 300
  28 Agnieszka      Forysiak             - Mirosław       Dejna                 342: 129
  29 Szymon         Malec                - Maurycy        Grzech                181: 244
  30 Monika         Siemaszko            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 07-04-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz Merklejn             Szczecin             154.67  28923  187
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.13  28753  189
   3 Bartosz Morawski               Gliwice              151.90  30076  198
   4 Kamil Górka                    Kraków               151.87  30071  198
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.87  29159  192
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             151.44  28774  190
   7 Paweł Jackowski                Warszawa             150.45  29789  198
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.05  23708  158
   9 Dawid Pikul                    Poznań               149.45  28993  194
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             149.37  29425  197
  11 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
  12 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.43  13416   91
  13 Justyna Górka                  Kraków               147.08  29121  198
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.77  27739  189
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              146.69  28165  192
  16 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.49  21823  150
  17 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.26  27019  186
  18 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.59  20243  140
  19 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.22  28555  198
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.04  26359  183
  21 Marek Reda                     Piaseczno            144.02  27219  189
  22 Krzysztof Obremski             Legnica              143.26  28651  200
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  24 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.09  17314  121
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.76  20985  147
  26 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     142.32  20921  147
  27 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.04  21874  154
  28 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.90  27955  197
  29 Kamil Kister                   Puławy               141.69  27205  192
  30 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.04  26656  189
  31 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.87  27892  198
  32 Maciej Kuczyński               Gdynia               140.77   8024   57
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            140.23  16968  121
  34 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.12  10649   76
  35 Paweł Janaś                    Głogów               139.97  10918   78
  36 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  37 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.73  26269  188
  38 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          139.60  18287  131
  39 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.53   7116   51
  40 Przemysław Rybicki             Otwock               139.39  13939  100
  41 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.35  27313  196
  42 Irena Sołdan                   Sopot                138.52  26319  190
  43 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.97  17384  126
  44 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.62  22020  160
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.01  11646   85
  46 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.78  25851  189
  47 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.75  16137  118
  48 Robert Kamiński                Warszawa             136.16  25462  187
  49 Marek Syczuk                   Warszawa             136.01  19858  146
  50 Karol Waniek                   Wrocław              135.93  14001  103
  51 Grzegorz Święcki               Białystok            135.71   6921   51
  52 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                135.67  26048  192
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  55 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.86  14565  108
  56 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  57 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  58 Bogusław Szyszka               Oława                134.79  24801  184
  59 Szymon Płachta                 Warszawa             134.69  26130  194
  60 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.24   9128   68
  61 Kacper Zegadło                 Warszawa             134.23  25637  191
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  63 Radosław Jachna                Łódź                 133.81  19402  145
  64 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             133.75  14178  106
  65 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.72   9227   69
  66 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.66   8153   61
  67 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  133.62  18173  136
  68 Piotr Broda                    Sandomierz           133.52  26170  196
  69 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  70 Piotr Domański                 Lublin               133.45   7340   55
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  72 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  73 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.91  18873  142
  74 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  75 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.55  25184  190
  76 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  77 Maciej Grąbczewski             Szczecin             132.39  15887  120
  78 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.16  26036  197
  79 Marek Salamon                  Bytom                132.12  10966   83
  80 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  81 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  82 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.32   5384   41
  83 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  84 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.89   8377   64
  85 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.80  26160  200
  86 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.67  12806   98
  87 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.58  10838   83
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  89 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  90 Janusz Krupiński               Bytom                129.96  20274  156
  91 Sławomir Piotrowski            Deszczno             129.79  11941   92
  92 Natalia Woźniak                Dziwnówek            129.67  17117  132
  93 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.60  25919  200
  94 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  95 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  96 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  97 Rafał Dąbrowski                Ostróda              128.86  11984   93
  98 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
  99 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.57  19800  154
 100 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.57  18900  147
 101 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.46  23379  182
 102 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       128.37  17587  137
 103 Natalia Ogierman               Katowice             128.16  18583  145
 104 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 105 Krzysztof Gibas                Kraków               127.99  24190  189
 106 Michał Rogalewicz              Poznań               127.87   3836   30
 107 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 108 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       127.26  10690   84
 109 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 110 Dominik Piasecki               Słupsk               127.11   5593   44
 111 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.95  23485  185
 112 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.17  18421  146
 113 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.17   5299   42
 114 Barbara Obremska               Wrocław              126.16  16149  128
 115 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.13  23839  189
 116 Artur Koszel                   Warszawa             126.04  18654  148
 117 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 118 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.81   7800   62
 119 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.52  24728  197
 120 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 121 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 122 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 123 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.69  24813  199
 124 Maciej Perzyński               Piła                 124.65  13587  109
 125 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.44  23644  190
 126 Rafał Matczak                  Milanówek            124.09  17125  138
 127 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 128 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.89  22672  183
 129 Marek Rogalski                 Warszawa             123.81  14238  115
 130 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 131 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.51   9634   78
 132 Alina Białobrzewska            Gdynia               123.15   7266   59
 133 Bogdan Kozłowski               Białystok            123.05  16612  135
 134 Szymon Dąbrowski               Warszawa             123.01  24233  197
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.94  23851  194
 136 Tomasz Lempart                 Kraków               122.67  15088  123
 137 Magdalena Kublik               Warszawa             122.65  18029  147
 138 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.59   4168   34
 139 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 140 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.48  14820  121
 141 Grzegorz Pukniel               Łódź                 122.47  23881  195
 142 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.45  23756  194
 143 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 144 Robert Głowacki                Łódź                 122.09   4029   33
 145 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.02   6467   53
 146 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.97   4391   36
 147 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 148 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.62   6689   55
 149 Andrzej Kroc                   Łódź                 121.51  24180  199
 150 Czesław Grajewski              Białystok            121.47  24173  199
 151 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            121.36   5097   42
 152 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 153 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       121.02   6172   51
 154 Jakub Błażejewski              Poznań               120.94   8103   67
 155 Juliusz Czupryniak             Warszawa             120.78  19928  165
 156 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 157 Marta Świątkowska              Wrocław              120.58  20017  166
 158 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.52  23742  197
 159 Krzysztof Bonda                Białystok            120.51  11569   96
 160 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.45  22886  190
 161 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             120.36   8907   74
 162 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 163 Anita Bruska                   Gdynia               120.28  17321  144
 164 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 120.08   9486   79
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.05  22690  189
 166 Radosław Więch                 Warszawa             120.05  14286  119
 167 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               119.94   4318   36
 168 Dariusz Socha                  Warszawa             119.93   5517   46
 169 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 170 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.82   8627   72
 171 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             119.37  10385   87
 173 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 174 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 175 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 176 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 177 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.64   5576   47
 178 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            118.60  13995  118
 179 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.58  23597  199
 180 Jarosław Olek                  Warszawa             118.57   6047   51
 181 Michał Kolaj                   Ostróda              118.42  12671  107
 182 Rafał Stachowski               Police               118.31  13606  115
 183 Adam Janicki                   Wrocław              118.27  21880  185
 184 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.21  15604  132
 185 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 186 Marta Bajorek                  Warszawa             118.04  22546  191
 187 Marcin Ceglarek                Kraków               118.00  10738   91
 188 Tomasz Lewiński                Wejherowo            117.85   7071   60
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.81   6244   53
 190 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 191 Jerzy Luter                    Bytom                117.74  17778  151
 192 Michał Garnowski               Pasłęk               117.70   7062   60
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 117.66   5177   44
 194 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 195 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 196 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.36  19481  166
 197 Teresa Zalewska                Racibórz             116.64  15397  132
 198 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 199 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 200 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 201 Paweł Morga                    Warszawa             116.36  13963  120
 202 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.32  16518  142
 203 Renata Andracka                Zwola                116.05  22978  198
 204 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.84  21083  182
 205 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.70  14925  129
 206 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 207 Dariusz Ulatowski              Tuchola              115.22   4148   36
 208 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.20  22348  194
 210 Lucyna Śniadach                Rumia                115.13  13700  119
 211 Agnieszka Biegańska            Białystok            114.85  12289  107
 212 Anna Biegańska                 Białystok            114.55  10768   94
 213 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 214 Paweł Maciejczuk               Białystok            114.53  13973  122
 215 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.15  17123  150
 216 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.07  20305  178
 217 Anna Krynicka                  Warszawa             113.95  11965  105
 218 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 219 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 220 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 221 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 222 Sławomir Wolski                Wrocław              113.42  22570  199
 223 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 224 Marianna Kozłowska             Białystok            113.16  15164  134
 225 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 226 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 227 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.49  14961  133
 228 Urszula Solarska               Łódź                 112.35  22246  198
 229 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 230 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 231 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 234 Elżbieta Święcka               Białystok            111.03   3997   36
 235 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 236 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.61   7300   66
 237 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 238 Zofia Górka                    Łęczna               110.43   5853   53
 239 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 240 Dorota Ostrowska               Białystok            110.24  14442  131
 241 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.06  17170  156
 242 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               109.98  20126  183
 243 Zdzisław Szota                 Warszawa             109.96   5718   52
 244 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 245 Agnieszka Matus                Milanówek            109.74   6365   58
 246 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.68  21277  194
 247 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 248 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 249 Jakub Onoszko                  Gdynia               108.93  13181  121
 250 Laura Pisula                   Wrocław              108.70  10109   93
 251 Artur Wawrzynowski             Żukowo               108.53   3907   36
 252 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.23  12013  111
 253 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 254 Monika Krzysztofek             Wejherowo            108.08   6377   59
 255 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.95   8312   77
 256 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 257 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 258 Sławomir Długosz               Ostróda              107.58  20762  193
 259 Monika Siemaszko               Lipiany              107.56   5808   54
 260 Józef Burzyński                Ełk                  107.53  14946  139
 261 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.50  12255  114
 262 Aleksandra Brzeska             Piastów              107.43  10098   94
 263 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 264 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 265 Maria Pokorska                 Warszawa             106.57   9911   93
 266 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 267 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.16   7113   67
 268 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 269 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.86  20113  190
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.79  16186  153
 271 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          105.69   8772   83
 272 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.68  15641  148
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.45  18454  175
 274 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.38   8114   77
 275 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         105.28   5685   54
 276 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 277 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             104.79   5030   48
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         104.72   7854   75
 279 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 280 Krzysztof Zawadzki             Sampława             104.20  20215  194
 281 Anna Arana                     Warszawa             104.03   9571   92
 282 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.73  17634  170
 283 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 284 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 285 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.47  19981  195
 286 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 287 Lidia Żywna                    Gdynia               102.09  10924  107
 288 Paweł Brylski                  Kraków               102.08   4900   48
 289 Tomasz A. Praga                Białystok            101.94   7136   70
 290 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 291 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 292 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            101.51  17053  168
 293 Marcin Stachowski              Wydartowo I          100.42  17071  170
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 295 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 296 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 297 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 298 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 299 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.60  12591  129
 300 Michał Landowski               Police                97.27  14104  145
 301 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 302 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 303 Sylwia Buks                    Warszawa              95.60  15583  163
 304 Michał Dąbrowski               Warszawa              95.28   7813   82
 305 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 306 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                94.42   6704   71
 308 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 309 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 311 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 312 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 313 Paulina Naplocha               Racibórz              91.82  11845  129
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                90.24  11460  127
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   89.73   3679   41
 316 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.54   4119   46
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 318 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             89.28  14909  167
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 320 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 321 Beata Kiżewska                 Świnoujście           86.43   4062   47
 322 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 323 Adam Kędzior                   Lublin                82.32   3046   37
 324 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 325 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 326 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 327 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 328 Radosław Słowicki              Warszawa              78.95   2921   37
 329 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.63   4138   54
 330 Magdalena Pokorska             Warszawa              71.40   2142   30
 331 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.26   4005   57
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              59.77  11596  194




Poczekalnia na dzień 07-04-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   2 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
   6 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   7 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
   8 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.04   2876   25
   9 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  10 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  11 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  12 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  13 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.83   3164   24
  14 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  15 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  16 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  17 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  18 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  19 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  20 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               117.25   2814   24
  22 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  23 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  24 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  25 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  26 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  27 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.12   2691   24
  28 Bartłomiej Dalecki             Rumia                111.71   2681   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  30 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  32 Jan Lisiewski                  Piasutno             108.67   2608   24
  33 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  34 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                103.42   2482   24
  35 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  36 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  37 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  38 Waldemar Dębski                Ostróda               87.62   2103   24
  39 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                86.12   2067   24
  40 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  41 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  42 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  43 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  44 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  45 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  46 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  47 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  48 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  49 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  50 Kamila Zacharuk                Zabrze                80.04   1841   23
  51 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  52 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  53 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  54 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  55 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  56 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  57 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  58 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  59 Katarzyna Rachaus              Łódź                  82.23   1809   22
  60 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  61 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  62 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  63 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  64 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  65 Monika Sadurska                Warszawa             112.24   2357   21
  66 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  67 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  68 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  69 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  70 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              88.68   1685   19
  71 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  72 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  73 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  74 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  75 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  76 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  77 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  78 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  79 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  80 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  81 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  82 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.50   1477   14
  83 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  84 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  85 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  86 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  87 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  88 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  89 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  90 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  91 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  92 Piotr Adamczyk                 Tarnów               104.08   1353   13
  93 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  94 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  95 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  96 Michał Szorc                   Białystok            144.58   1735   12
  97 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  98 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 100 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 101 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 102 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 104 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            130.67   1568   12
 105 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 106 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 107 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 108 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 109 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 110 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 111 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 112 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 113 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 114 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 115 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 116 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 117 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 118 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 119 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 120 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 121 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 122 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 123 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 124 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 125 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 126 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 127 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 128 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 129 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 130 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 131 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 132 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 133 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 134 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 135 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            108.42   1301   12
 136 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 137 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 138 Paulina Mech                   Kraków               108.00   1296   12
 139 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 140 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 141 Katarzyna Polak                Warszawa             107.58   1291   12
 142 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            107.33   1288   12
 143 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 144 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 145 Czesława Pawłowska             Wrocław              105.50   1266   12
 146 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 147 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 148 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 149 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 150 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 151 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 152 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 153 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 154 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 155 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 156 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 157 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 158 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 159 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 160 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 161 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 162 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 163 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 164 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 165 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 166 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 167 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 168 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 169 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 170 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 171 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 172 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 173 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 174 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 175 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 176 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 177 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 178 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 179 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 180 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 181 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 182 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 183 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 184 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 185 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 186 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 187 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 188 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 189 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 190 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 191 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 192 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 193 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 194 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 195 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 196 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 197 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 198 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 199 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 200 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 201 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 202 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 203 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 204 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 205 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 206 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 207 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 208 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 209 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 210 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 211 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 212 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 213 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 214 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 215 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 216 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 217 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 218 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 219 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 220 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 221 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 222 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 223 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 224 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 225 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 226 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 227 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 228 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 229 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 230 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 231 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 232 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 233 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 234 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 235 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 236 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 237 Ewa Stypułkowska               Warszawa              75.18    827   11
 238 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 239 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 240 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 241 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 242 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 243 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 244 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 245 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 246 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 247 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 248 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 249 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 250 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 251 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 252 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 253 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 254 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 255 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 256 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 257 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 258 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 259 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 260 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 261 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 262 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 263 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 264 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 265 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 266 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 267 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.56   1175    9
 268 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 269 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 270 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 271 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 272 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 273 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 274 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 275 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 276 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 277 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 278 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 279 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 280 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 281 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 282 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 283 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 284 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 285 Michał Trumpus                 Wrocław              115.43    808    7
 286 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 287 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 288 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 289 Adam Słapiński                 Warszawa              98.71    691    7
 290 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 291 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 292 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 293 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 294 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 295 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 296 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 297 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 298 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 299 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 300 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 301 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 302 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 303 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 304 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 305 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 306 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 307 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 308 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 309 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 310 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 311 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 312 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 313 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 314 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 315 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 316 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 317 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 318 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 319 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 320 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 321 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 322 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 323 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 324 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 325 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 326 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 327 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 328 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 329 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 330 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 331 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 332 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 333 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 334 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 335 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 336 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 337 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 338 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 339 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 340 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 341 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 342 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 343 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 344 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 345 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 346 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 347 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 348 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie